/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

Műsor

Budapest, Férfi B csoport - Cziffra Mihály bajnokság

 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredm. Terem Játékvezetők
FB0012 Iparterv Színyei KC 2018/10/06
09:00
80-53
(22-10,23-9,15-19,20-15)
ELTE Gyakorló Általános és Középisk. "A" épület Tarnai Gyula Csaba Hartai Tamás
FB0011 7 + SC Szentendrei Kinizsi 2018/10/07
18:00
56-69
(19-21,9-17,13-17,15-14)
Mechatronikai Szakközépiskola Szőke Attila Steiner Máté
FB0013 VICE KSE TFSE 2018/10/07
19:30
67-46
(20-18,17-6,18-10,12-12)
Lázár Ervin Ált. Isk. Nagy Viktor Józsa András Junior
FB0017 Budai Vasököl Albatrosz 2018/10/10
20:40
63-53
(15-19,12-11,23-15,13-8)
Mechatronikai Szakközépiskola Magyar Zoltán Szőts Dávid István
FB0016 Piarista Öregfiúk MVSE KSE 2018/10/11
18:20
62-56
(16-17,15-15,17-7,14-17)
Piarista Gimn. Csabai-Kaskötő Brigitta Gruber Nikolett Lilla
FB0014 Honvéd Zrínyi SE/A BLF KK/B 2018/10/11
19:10
75-61
(24-20,14-13,17-13,20-15)
Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem Pohánka Balázs Bujtor Péter
FB0015 Törekvés SE BEAC Kobak 2018/10/11
20:50
54-59
(9-15,19-14,10-16,16-14)
Kocsis Sándor Sportközpont Matics Sándor Steiner Máté
FB0021 Színyei KC 7 + SC 2018/10/12
20:40
38-60
(8-10,11-13,11-16,8-21)
Lázár Ervin Ált. Isk. Bagi Bálint Pohánka Balázs
FB0023 BLF KK/B Iparterv 2018/10/14
16:00
59-68
(16-14,11-23,13-12,19-19)
Károly Róbert 14 évfolyam Isk. - Hanga Ádám terem Goda László Józsa András Junior
FB0024 BEAC Kobak VICE KSE 2018/10/14
16:30
67-61
(21-13,24-12,9-21,13-15)
BEAC Sporttelep László Zsolt Mocsai László
FB0026 Albatrosz Törekvés SE 2018/10/14
18:00
68-70
(16-14,17-16,19-16,16-24)
Mechatronikai Szakközépiskola Hervay Tibor Szőke Attila
FB0022 TFSE Szentendrei Kinizsi 2018/10/14
18:00
42-57
(12-15,10-15,10-10,10-17)
TF E-terem Nagy Viktor Gruber Nikolett Lilla
FB0032 Színyei KC BLF KK/B 2018/10/26
20:40
71-89
(16-18,15-22,27-19,13-30)
Lázár Ervin Ált. Isk. Józsa András Junior Sancilio Alexis
FB0035 VICE KSE Albatrosz 2018/10/28
16:30
79-64
(21-18,13-18,16-15,29-13)
Lázár Ervin Ált. Isk. Matics Sándor Nagy István
FB0031 7 + SC TFSE 2018/10/28
18:00
85-47
(17-17,16-12,30-5,22-13)
Mechatronikai Szakközépiskola Major Ádám Lövei László
FB0033 Szentendrei Kinizsi BEAC Kobak 2018/10/29
20:00
50-49
(14-17,15-4,10-17,11-11)
MH Tiszthelyettes Szakképző Isk. Józsa András Junior Jankovics Viktor Zsolt
FB0041 BLF KK/B 7 + SC 2018/11/03
16:00
89-93
(25-21,18-16,17-18,29-38)
Károly Róbert 14 évfolyam Isk. - Hanga Ádám terem Lövei László Jankovics Viktor Zsolt
FB0042 BEAC Kobak TFSE 2018/11/04
16:30
81-51
(20-13,27-21,20-9,14-8)
BEAC Sporttelep Gaál István Komlódi Benedek
FB0044 Albatrosz Szentendrei Kinizsi 2018/11/04
18:00
56-77
(13-24,14-21,19-18,10-14)
Mechatronikai Szakközépiskola László Zsolt Szőke Attila
FB0045 Budai Vasököl Iparterv 2018/11/07
20:40
78-61
(22-16,19-17,18-13,19-15)
Mechatronikai Szakközépiskola Dr. Szakáll István Zoltán Szőts Dávid István
FB0046 Piarista Öregfiúk VICE KSE 2018/11/08
18:20
70-50
(10-15,25-15,21-7,14-13)
Piarista Gimn. Rózsavölgyi Alexandra Gruber Nikolett Lilla
FB0047 Honvéd Zrínyi SE/A Törekvés SE 2018/11/08
19:10
72-48
(13-11,16-8,21-15,22-14)
Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem Pohánka Balázs Mocsai László
FB0054 Színyei KC Budai Vasököl 2018/11/09
20:40
53-88
(17-17,11-20,8-33,17-18)
Lázár Ervin Ált. Isk. Nagy Viktor Sancilio Alexis
FB0052 BLF KK/B MVSE KSE 2018/11/10
18:00
99-51
(20-11,23-9,31-20,25-11)
Károly Róbert 14 évfolyam Isk. - Hanga Ádám terem Nagy István László Zsolt
FB0057 VICE KSE Honvéd Zrínyi SE/A 2018/11/11
16:30
49-57
(11-19,13-12,10-13,15-13)
Lázár Ervin Ált. Isk. Nagy Viktor Komlódi Benedek
FB0056 Iparterv Törekvés SE 2018/11/11
17:00
52-65
(10-23,18-11,10-19,14-12)
ELTE Gyakorló Általános és Középisk. "A" épület László Zsolt Bujtor Péter
FB0051 7 + SC BEAC Kobak 2018/11/11
18:00
70-59
(16-13,26-13,15-16,13-17)
Mechatronikai Szakközépiskola Hervay Tibor Szőke Attila
FB0053 TFSE Albatrosz 2018/11/11
18:00
78-59
(16-19,25-15,20-14,17-11)
TF E-terem Matics Sándor Winkler Áron
FB0055 Szentendrei Kinizsi Piarista Öregfiúk 2018/11/12
20:00
54-34
(7-9,20-10,14-7,13-8)
MH Tiszthelyettes Szakképző Isk. Nepp László Oszkár Sancilio Alexis
FB0036 Honvéd Zrínyi SE/A Budai Vasököl 2018/11/15
19:10
79-72
(22-18,19-18,19-13,19-23)
Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem Magyar Zoltán Szőts Dávid István
FB0037 Törekvés SE Piarista Öregfiúk 2018/11/15
20:50
62-57
(14-13,16-17,10-15,22-12)
Kocsis Sándor Sportközpont Bagi Bálint Kapros Roland
FB0061 MVSE KSE 7 + SC 2018/11/17
09:00
52-83
(12-21,15-26,10-16,15-20)
Károlyi István Ált. Isk. és Gimn. Bagi Bálint Hartai Tamás
FB0067 Iparterv VICE KSE 2018/11/17
09:00
53-45
(15-14,13-7,17-14,8-10)
ELTE Gyakorló Általános és Középisk. "A" épület Nagy Viktor Nepp László Oszkár
FB0062 Albatrosz BEAC Kobak 2018/11/18
18:00
49-73
(10-21,8-14,14-24,17-14)
Mechatronikai Szakközépiskola Hervay Tibor Szőke Attila
FB0064 Piarista Öregfiúk TFSE 2018/11/22
18:20
77-60
(17-19,18-6,22-21,20-14)
Piarista Gimn. Csabai-Kaskötő Brigitta Németh Fanni
FB0066 Honvéd Zrínyi SE/A Szentendrei Kinizsi 2018/11/22
19:10
78-54
(26-7,11-13,24-18,17-16)
Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem Matics Sándor Mocsai László
FB0065 Törekvés SE Színyei KC 2018/11/22
20:50
70-61
(16-16,20-9,19-20,15-16)
Kocsis Sándor Sportközpont Nagy Viktor Komlódi Benedek
FB0076 Színyei KC VICE KSE 2018/11/23
20:40
97-84
(23-18,27-27,18-19,29-20)
Lázár Ervin Ált. Isk. Nagy Viktor Komlódi Benedek
FB0072 MVSE KSE Budai Vasököl 2018/11/24
09:00
56-78
(18-19,15-22,19-21,4-16)
Károlyi István Ált. Isk. és Gimn. Matics Sándor Jankovics Viktor Zsolt
FB0074 BLF KK/B Törekvés SE 2018/11/24
18:00
80-65
(25-13,16-20,19-10,20-22)
Károly Róbert 14 évfolyam Isk. - Hanga Ádám terem Matics Sándor Makay Dániel József
FB0073 BEAC Kobak Piarista Öregfiúk 2018/11/25
17:00
48-60
(10-12,10-17,14-18,14-13)
BEAC Sporttelep Hervay Tibor Tahin András
FB0075 TFSE Honvéd Zrínyi SE/A 2018/11/25
18:00
65-80
(16-19,19-25,16-18,14-18)
TF E-terem Dr. Szakáll István Zoltán Szőts Dávid István
FB0071 7 + SC Albatrosz 2018/11/25
18:00
87-58
(15-15,27-16,17-9,28-18)
Mechatronikai Szakközépiskola Nagy László Szőke Attila
FB0077 Szentendrei Kinizsi Iparterv 2018/11/26
20:00
70-51
(15-14,26-17,9-14,20-6)
MH Tiszthelyettes Szakképző Isk. Nagy István Tóth Kitti
FB0027 Piarista Öregfiúk Budai Vasököl 2018/11/29
18:20
72-53
(14-15,21-12,21-11,16-15)
Piarista Gimn. Gaál István Sancilio Alexis
FB0043 MVSE KSE Színyei KC 2018/12/01
18:00
64-72
(15-20,17-16,12-15,20-21)
Károlyi István Ált. Isk. és Gimn. Matics Sándor Nagy István
FB0086 Iparterv TFSE 2018/12/02
17:00
60-56
(17-7,13-8,19-25,11-16)
ELTE Gyakorló Általános és Középisk. "A" épület Hervay Tibor Horváth Kinga
FB0082 Albatrosz Piarista Öregfiúk 2018/12/02
18:00
72-65
(21-16,10-12,19-16,22-21)
Mechatronikai Szakközépiskola Szőke Attila Mocsai László
FB0085 VICE KSE BLF KK/B 2018/12/02
18:00
61-65
(13-11,12-15,20-15,16-24)
Lázár Ervin Ált. Isk. Nagy István Sancilio Alexis
FB0087 Szentendrei Kinizsi Színyei KC 2018/12/03
20:00
61-50
(14-20,15-7,15-6,17-17)
MH Tiszthelyettes Szakképző Isk. Nagy István Bózsó Gábor
FB0081 Budai Vasököl 7 + SC 2018/12/05
20:40
62-81
(16-23,17-21,11-16,18-21)
Mechatronikai Szakközépiskola Nagy Viktor Bózsó Gábor
FB0084 Honvéd Zrínyi SE/A BEAC Kobak 2018/12/06
19:10
80-51
(21-17,20-10,24-15,15-9)
Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem Jankovics Viktor Zsolt Mocsai László
FB0083 Törekvés SE MVSE KSE 2018/12/06
20:50
57-63
(14-19,14-17,13-12,16-15)
Kocsis Sándor Sportközpont Pohánka Balázs Havas Gábor
FB0094 MVSE KSE VICE KSE 2018/12/08
09:00
87-62
(18-12,16-21,29-8,24-21)
Károlyi István Ált. Isk. és Gimn. Goda László Bagi Bálint
FB0096 BLF KK/B Szentendrei Kinizsi 2018/12/08
18:00
80-45
(26-12,14-11,14-18,26-4)
Károly Róbert 14 évfolyam Isk. - Hanga Ádám terem Goda László Bagi Bálint
FB0095 BEAC Kobak Iparterv 2018/12/09
17:00
48-65
(12-24,9-17,14-13,13-11)
BEAC Sporttelep Hervay Tibor Tarnai Gyula Csaba
FB0093 Albatrosz Honvéd Zrínyi SE/A 2018/12/09
18:00
61-55
(17-10,12-15,15-16,17-14)
Mechatronikai Szakközépiskola Nagy László Szőke Attila
FB0092 Budai Vasököl Törekvés SE 2018/12/12
20:40
59-53
(12-17,19-13,17-14,11-9)
Mechatronikai Szakközépiskola Nagy István László Zsolt
FB0106 Színyei KC BEAC Kobak 2018/12/14
20:40
58-67
(14-22,13-24,16-9,15-12)
Lázár Ervin Ált. Isk. Minár László Balázs Sancilio Alexis
FB0103 VICE KSE Budai Vasököl 2018/12/16
18:00
59-46
(14-10,11-6,18-17,16-13)
Lázár Ervin Ált. Isk. Nepp László Oszkár Tahin András
FB0104 Albatrosz Iparterv 2018/12/16
18:00
59-72
(12-22,15-11,12-19,20-20)
Mechatronikai Szakközépiskola Bagi Bálint Szőke Attila
FB0107 TFSE BLF KK/B 2018/12/16
18:00
63-67
(17-19,12-16,21-15,13-17)
TF E-terem Nagy István László Zsolt
FB0105 Szentendrei Kinizsi MVSE KSE 2018/12/17
20:00
74-69
(17-21,27-11,14-19,16-18)
MH Tiszthelyettes Szakképző Isk. Nepp László Oszkár Bujtor Péter
FB0063 Budai Vasököl BLF KK/B 2018/12/19
20:40
50-73
(13-15,7-23,7-23,23-12)
Mechatronikai Szakközépiskola Lövei László Mocsai László
FB0102 Honvéd Zrínyi SE/A Piarista Öregfiúk 2018/12/20
19:10
80-69
(27-23,17-14,23-23,13-9)
Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem Jankovics Viktor Zsolt Mocsai László
FB0097 Színyei KC TFSE 2018/12/21
20:40
62-79
(7-25,23-15,8-20,24-19)
Lázár Ervin Ált. Isk. Nagy István László Zsolt
FB0115 Színyei KC Albatrosz 2019/01/11
20:40
62-57
(20-12,12-16,15-9,15-20)
Lázár Ervin Ált. Isk. Pohánka Balázs Matics Sándor
FB0116 MVSE KSE TFSE 2019/01/12
14:00
60-67
(5-16,23-23,15-15,17-13)
Károlyi István Ált. Isk. és Gimn. Bagi Bálint László Zsolt Károly
FB0117 BEAC Kobak BLF KK/B 2019/01/13
16:30
45-69
(9-19,17-20,7-13,12-17)
BEAC Sporttelep Magyar Zoltán Pohánka Balázs
FB0111 7 + SC Honvéd Zrínyi SE/A 2019/01/13
18:00
58-75
(18-13,15-11,13-25,12-26)
Mechatronikai Szakközépiskola Nagy László Szőke Attila
FB0114 Budai Vasököl Szentendrei Kinizsi 2019/01/16
20:40
77-72
(21-19,20-17,17-22,19-14)
Mechatronikai Szakközépiskola Nagy Viktor Gaál Norbert
FB0112 Törekvés SE VICE KSE 2019/01/17
20:50
47-49
(11-17,9-10,21-10,6-12)
Kocsis Sándor Sportközpont Magyar Zoltán Pohánka Balázs
FB0124 Színyei KC Piarista Öregfiúk 2019/01/18
20:40
53-62
(9-14,16-15,18-17,10-16)
Lázár Ervin Ált. Isk. Nagy Viktor Rózsavölgyi Alexandra
FB0122 Iparterv Honvéd Zrínyi SE/A 2019/01/19
09:00
54-58
(18-10,19-13,9-18,8-17)
ELTE Gyakorló Általános és Középisk. "A" épület Magyar Zoltán Mocsai László
FB0127 BEAC Kobak MVSE KSE 2019/01/20
16:30
65-75
(19-17,18-20,22-17,6-21)
BEAC Sporttelep Tarnai Gyula Csaba Nagy László
FB0125 TFSE Budai Vasököl 2019/01/20
18:00
57-53
(6-12,18-16,18-10,15-15)
TF E-terem Szilágyi Bálint Csoma Viktor
FB0126 Albatrosz BLF KK/B 2019/01/20
18:00
83-102
(21-25,20-21,24-22,18-34)
Mechatronikai Szakközépiskola Hervay Tibor Kapros Roland
FB0121 VICE KSE 7 + SC 2019/01/20
19:30
55-45
(15-9,8-15,14-15,18-6)
Lázár Ervin Ált. Isk. Gaál István Józsa András Junior
FB0123 Szentendrei Kinizsi Törekvés SE 2019/01/21
20:00
77-55
(21-10,15-19,23-10,18-16)
MH Tiszthelyettes Szakképző Isk. Nepp László Oszkár Bujtor Péter
FB0091 Piarista Öregfiúk 7 + SC 2019/01/24
18:20
73-58
(22-8,21-12,17-24,13-14)
Piarista Gimn. Lövei László Bujtor Péter
FB0137 MVSE KSE Albatrosz 2019/01/26
09:00
80-81
(20-14,25-19,10-31,25-17)
Károlyi István Ált. Isk. és Gimn. Bagi Bálint Matics Sándor
FB0131 7 + SC Iparterv 2019/01/27
18:00
86-61
(11-13,26-14,24-22,25-12)
Mechatronikai Szakközépiskola Hervay Tibor Szőke Attila
FB0132 Szentendrei Kinizsi VICE KSE 2019/01/28
20:00
59-70
(11-17,18-20,16-19,14-14)
MH Tiszthelyettes Szakképző Isk. Nepp László Oszkár Balogh Kristóf
FB0136 Budai Vasököl BEAC Kobak 2019/01/30
20:40
69-67
(16-20,20-14,15-14,18-19)
Mechatronikai Szakközépiskola Major Ádám Sancilio Alexis
FB0134 Törekvés SE TFSE 2019/01/31
20:50
69-48
(18-9,18-14,18-15,15-10)
Kocsis Sándor Sportközpont Matics Sándor Sancilio Alexis
FB0034 Iparterv MVSE KSE 2019/02/02
09:00
58-60
(14-18,12-16,19-10,13-16)
ELTE Gyakorló Általános és Középisk. "A" épület Gaál István Nagy István
FB0113 Piarista Öregfiúk Iparterv 2019/02/07
18:20
82-78
(17-15,17-19,25-22,23-22)
Piarista Gimn. Nagy István László Zsolt
FB0142 Színyei KC Iparterv 2019/02/08
20:40
59-69
(9-14,16-21,17-13,17-21)
Lázár Ervin Ált. Isk. Pohánka Balázs László Zsolt
FB0144 BLF KK/B Honvéd Zrínyi SE/A 2019/02/09
18:00
98-58
(19-8,18-16,25-14,36-20)
Károly Róbert 14 évfolyam Isk. - Hanga Ádám terem Csoma Viktor Sancilio Alexis
FB0145 BEAC Kobak Törekvés SE 2019/02/10
16:30
52-46
(17-11,16-10,6-11,13-14)
BEAC Sporttelep Hervay Tibor Rózsavölgyi Alexandra
FB0143 TFSE VICE KSE 2019/02/10
18:00
52-70
(16-8,10-31,11-12,15-19)
TF E-terem Major Ádám Zádeczki Donát László
FB0147 Albatrosz Budai Vasököl 2019/02/10
18:00
83-67
(24-21,12-19,24-17,23-10)
Mechatronikai Szakközépiskola Szőke Attila Tahin András
FB0141 Szentendrei Kinizsi 7 + SC 2019/02/11
20:00
58-62
(13-25,13-15,22-10,10-12)
MH Tiszthelyettes Szakképző Isk. Nepp László Oszkár Szentpáli-Gavallér Csaba
FB0135 Piarista Öregfiúk BLF KK/B 2019/02/14
18:20
54-64
(12-22,11-11,11-13,20-18)
Piarista Gimn. Gaál István Polonkai Balázs
FB0153 Iparterv BLF KK/B 2019/02/16
09:00
61-70
(16-17,9-19,23-10,13-24)
ELTE Gyakorló Általános és Középisk. "A" épület Lövei László Hartai Tamás
FB0154 VICE KSE BEAC Kobak 2019/02/17
16:30
82-54
(17-10,18-7,27-20,20-17)
Lázár Ervin Ált. Isk. Goda László Tóth Kitti
FB0151 7 + SC Színyei KC 2019/02/17
18:00
71-58
(15-14,27-11,15-17,14-16)
Mechatronikai Szakközépiskola Hervay Tibor Szőke Attila
FB0157 Budai Vasököl Piarista Öregfiúk 2019/02/20
20:40
57-72
(6-14,22-19,13-20,16-19)
Mechatronikai Szakközépiskola Józsa András Junior Bárány Levente
FB0155 Honvéd Zrínyi SE/A MVSE KSE 2019/02/21
19:10
66-82
(15-19,24-21,10-14,17-28)
Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem Lövei László Balogh Kristóf
FB0156 Törekvés SE Albatrosz 2019/02/21
20:50
80-53
(20-8,15-19,20-11,25-15)
Kocsis Sándor Sportközpont Pohánka Balázs Jankovics Viktor Zsolt
FB0164 MVSE KSE Iparterv 2019/02/23
09:00
50-44
(9-11,12-16,8-11,21-6)
Károlyi István Ált. Isk. és Gimn. Bagi Bálint Jankovics Viktor Zsolt
FB0162 BLF KK/B Színyei KC 2019/02/23
18:00
78-59
(23-14,22-10,12-15,21-20)
Károly Róbert 14 évfolyam Isk. - Hanga Ádám terem Nagy Viktor Sancilio Alexis
FB0163 BEAC Kobak Szentendrei Kinizsi 2019/02/24
16:30
63-78
(11-17,21-16,16-20,15-25)
BEAC Sporttelep Gaál István Szőke Attila
FB0165 Albatrosz VICE KSE 2019/02/24
18:00
43-80
(14-17,8-20,6-24,15-19)
Mechatronikai Szakközépiskola Hervay Tibor Jankovics Viktor Zsolt
FB0161 TFSE 7 + SC 2019/02/24
18:00
57-72
(15-16,18-18,16-19,8-19)
TF E-terem Lövei László Mocsai László
FB0166 Budai Vasököl Honvéd Zrínyi SE/A 2019/02/27
20:40
73-44
(23-11,17-14,20-8,13-11)
Mechatronikai Szakközépiskola Hartai Tamás László Zsolt
FB0167 Piarista Öregfiúk Törekvés SE 2019/02/28
18:20
65-61
(25-12,8-17,16-21,16-11)
Piarista Gimn. Rózsavölgyi Alexandra Gruber Nikolett Lilla
FB0173 Színyei KC MVSE KSE 2019/03/01
20:40
77-71
(19-13,24-20,9-20,25-18)
Lázár Ervin Ált. Isk. Józsa András Junior Sancilio Alexis
FB0172 TFSE BEAC Kobak 2019/03/03
18:00
40-55
(10-16,11-15,13-11,6-13)
TF E-terem Szőke Attila Tahin András
FB0176 VICE KSE Piarista Öregfiúk 2019/03/03
19:30
59-45
(16-12,19-13,9-14,15-6)
Lázár Ervin Ált. Isk. Tőzsér Dénes Kelemen Goda László
FB0174 Szentendrei Kinizsi Albatrosz 2019/03/04
20:00
64-58
(14-18,17-15,20-5,13-20)
MH Tiszthelyettes Szakképző Isk. Pohánka Balázs Csoma Viktor
FB0177 Törekvés SE Honvéd Zrínyi SE/A 2019/03/07
20:50
61-80
(14-21,13-26,14-15,20-18)
Kocsis Sándor Sportközpont Magyar Zoltán Kapros Roland
FB0182 MVSE KSE BLF KK/B 2019/03/09
09:00
68-94
(23-26,19-24,10-18,16-26)
Károlyi István Ált. Isk. és Gimn. Józsa András Junior Nagy Viktor
FB0175 Iparterv Budai Vasököl 2019/03/09
09:00
69-57
(19-13,14-15,17-13,19-16)
ELTE Gyakorló Általános és Középisk. "A" épület Goda László Jankovics Viktor Zsolt
FB0183 Albatrosz TFSE 2019/03/10
18:00
93-79
(24-18,27-21,17-24,25-16)
Mechatronikai Szakközépiskola Gaál István Komlódi Benedek
FB0184 Budai Vasököl Színyei KC 2019/03/13
20:40
59-55
(14-14,15-13,11-20,19-8)
Mechatronikai Szakközépiskola Goda László Rózsavölgyi Alexandra
FB0187 Honvéd Zrínyi SE/A VICE KSE 2019/03/14
19:10
64-51
(16-12,13-14,12-6,23-19)
Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem Magyar Zoltán Szőke Gábor
FB0186 Törekvés SE Iparterv 2019/03/14
20:50
61-50
(19-19,13-16,11-11,18-4)
Kocsis Sándor Sportközpont Pohánka Balázs Bujtor Péter
FB0152 Szentendrei Kinizsi TFSE 2019/03/18
20:00
66-52
(15-16,15-14,20-18,16-4)
MH Tiszthelyettes Szakképző Isk. Pohánka Balázs Szentpáli-Gavallér Csaba
FB0133 Honvéd Zrínyi SE/A Színyei KC 2019/03/19
19:10
90-52
(26-10,28-14,22-14,14-14)
Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem Gaál István Matics Sándor
FB0185 Piarista Öregfiúk Szentendrei Kinizsi 2019/03/21
18:20
59-68
(14-13,17-17,12-23,16-15)
Piarista Gimn. Major Ádám Gruber Nikolett Lilla
FB0195 Színyei KC Törekvés SE 2019/03/22
20:40
55-61
(22-17,11-19,17-13,5-12)
Lázár Ervin Ált. Isk. Pohánka Balázs Gaál Norbert
FB0192 BEAC Kobak Albatrosz 2019/03/24
14:30
54-47
(14-10,16-12,6-15,18-10)
BEAC Sporttelep Gaál István Szőke Attila
FB0191 7 + SC MVSE KSE 2019/03/24
18:00
61-62
(12-20,18-11,20-11,11-20)
Mechatronikai Szakközépiskola Hervay Tibor Szőke Attila
FB0194 TFSE Piarista Öregfiúk 2019/03/24
18:00
63-67
(7-12,13-14,19-12,24-29)
TF E-terem Matics Sándor Pohánka Balázs
FB0197 VICE KSE Iparterv 2019/03/24
19:30
49-43
(10-8,15-11,6-8,18-16)
Lázár Ervin Ált. Isk. Goda László Gruber Nikolett Lilla
FB0146 MVSE KSE Piarista Öregfiúk 2019/03/30
09:00
52-61
(15-10,21-23,10-13,6-15)
Károlyi István Ált. Isk. és Gimn. Bagi Bálint Matics Sándor
FB0207 Iparterv Szentendrei Kinizsi 2019/03/30
09:00
58-53
(15-24,15-7,19-9,9-13)
ELTE Gyakorló Általános és Középisk. "A" épület Tóth Kitti Gaál Norbert
FB0206 VICE KSE Színyei KC 2019/03/31
15:00
66-60
(14-14,15-16,16-16,21-14)
Lázár Ervin Ált. Isk. Pohánka Balázs Jankovics Viktor Zsolt
FB0201 Albatrosz 7 + SC 2019/03/31
18:00
67-57
(17-4,12-17,20-20,18-16)
Mechatronikai Szakközépiskola Nagy László Szőke Attila
FB0202 Budai Vasököl MVSE KSE 2019/04/03
20:40
63-70
(-, -, -, -)
Mechatronikai Szakközépiskola Lövei László Komlódi Benedek
FB0203 Piarista Öregfiúk BEAC Kobak 2019/04/04
18:20
66-48
(17-11,16-15,22-11,11-11)
Piarista Gimn. Tóth Kitti Gruber Nikolett Lilla
FB0205 Honvéd Zrínyi SE/A TFSE 2019/04/04
19:10
89-61
(23-16,19-23,20-10,27-12)
Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem Mocsai László Szőke Gábor
FB0204 Törekvés SE BLF KK/B 2019/04/04
20:50
68-82
(18-23,20-28,12-17,18-14)
Kocsis Sándor Sportközpont Lövei László László Zsolt
FB0217 Színyei KC Szentendrei Kinizsi 2019/04/05
20:40
70-53
(19-9,14-15,21-15,16-14)
Lázár Ervin Ált. Isk. Bagi Bálint Sancilio Alexis
FB0213 MVSE KSE Törekvés SE 2019/04/06
16:00
57-70
(18-16,15-20,10-13,14-21)
Károlyi István Ált. Isk. és Gimn. Kozma Balázs Csoma Viktor
FB0215 BLF KK/B VICE KSE 2019/04/06
18:00
87-67
(25-16,28-16,16-9,18-26)
Károly Róbert 14 évfolyam Isk. - Hanga Ádám terem Józsa András Junior Nagy István
FB0214 BEAC Kobak Honvéd Zrínyi SE/A 2019/04/07
10:30
65-70
(22-26,13-14,10-14,20-16)
BEAC Sporttelep Gaál István Major Ádám
FB0211 7 + SC Budai Vasököl 2019/04/07
18:00
73-70
(14-18,18-16,24-18,17-18)
Mechatronikai Szakközépiskola Nagy László Szőke Attila
FB0216 TFSE Iparterv 2019/04/07
18:00
40-58
(6-20,9-12,11-16,14-10)
TF E-terem Jankovics Viktor Zsolt Bujtor Péter
FB0212 Piarista Öregfiúk Albatrosz 2019/04/11
18:20
75-66
(19-15,21-21,18-7,17-23)
Piarista Gimn. Major Ádám Simon Kristóf Kolos
FB0225 Iparterv BEAC Kobak 2019/04/13
09:00
70-38
(18-11,24-10,13-10,15-7)
ELTE Gyakorló Általános és Középisk. "A" épület Szilágyi Bálint Tóth Kitti
FB0193 BLF KK/B Budai Vasököl 2019/04/13
18:00
76-62
(19-20,14-18,21-9,22-15)
Károly Róbert 14 évfolyam Isk. - Hanga Ádám terem Pohánka Balázs Sancilio Alexis
FB0221 7 + SC Piarista Öregfiúk 2019/04/14
18:00
72-55
(22-26,22-10,13-14,15-5)
Mechatronikai Szakközépiskola Jankovics Viktor Zsolt Sancilio Alexis
FB0227 TFSE Színyei KC 2019/04/14
18:00
66-55
(15-23,15-14,19-11,17-7)
TF E-terem Gaál István Gruber Nikolett Lilla
FB0224 VICE KSE MVSE KSE 2019/04/14
18:00
76-62
(17-20,14-12,28-9,17-21)
Lázár Ervin Ált. Isk. Goda László Zádeczki Donát László
FB0226 Szentendrei Kinizsi BLF KK/B 2019/04/15
20:00
78-67
(16-17,17-21,21-12,24-17)
MH Tiszthelyettes Szakképző Isk. Nepp László Oszkár Matics Sándor
FB0025 MVSE KSE Honvéd Zrínyi SE/A 2019/04/16
19:10
51-87
(6-27,14-16,14-21,17-23)
Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem Matics Sándor László Zsolt
FB0223 Honvéd Zrínyi SE/A Albatrosz 2019/04/18
19:10
87-68
(28-16,14-19,23-13,22-20)
Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem Magyar Zoltán Simon Kristóf Kolos
FB0222 Törekvés SE Budai Vasököl 2019/04/18
20:50
59-56
(12-13,20-15,17-21,10-7)
Kocsis Sándor Sportközpont Nagy István Bárány Levente
FB0196 Szentendrei Kinizsi Honvéd Zrínyi SE/A 2019/04/23
20:00
55-57
(16-21,15-11,15-15,9-10)
MH Tiszthelyettes Szakképző Isk. Pohánka Balázs Szentpáli-Gavallér Csaba
FB0234 Iparterv Albatrosz 2019/04/27
09:00
75-61
(23-10,14-20,19-10,19-21)
ELTE Gyakorló Általános és Középisk. "A" épület Gaál Norbert Jankovics Viktor Zsolt
FB0235 MVSE KSE Szentendrei Kinizsi 2019/04/27
09:00
61-62
(16-16,12-14,17-20,16-12)
Károlyi István Ált. Isk. és Gimn. Kozma Balázs Matics Sándor
FB0236 BEAC Kobak Színyei KC 2019/04/27
15:30
71-85
(14-17,25-12,16-21,16-35)
BEAC Sporttelep Magyar Zoltán Nagy István
FB0237 BLF KK/B TFSE 2019/04/27
16:00
78-55
(17-9,22-16,7-15,32-15)
Károly Róbert 14 évfolyam Isk. - Hanga Ádám terem Pohánka Balázs Jankovics Viktor Zsolt
FB0231 7 + SC Törekvés SE 2019/04/28
18:00
77-79
(16-25,20-21,18-17,23-16)
Mechatronikai Szakközépiskola Hervay Tibor Major Ádám
FB0232 Piarista Öregfiúk Honvéd Zrínyi SE/A 2019/05/02
18:20
88-76
(31-16,23-17,12-25,22-18)
Piarista Gimn. Gaál Norbert Nagy István
FB0243 Iparterv Piarista Öregfiúk 2019/05/04
09:00
64-46
(9-14,21-7,20-18,14-7)
ELTE Gyakorló Általános és Középisk. "A" épület Szilágyi Bálint Magyar Zoltán
FB0247 BLF KK/B BEAC Kobak 2019/05/04
18:00
83-60
(18-13,26-22,21-13,18-12)
Károly Róbert 14 évfolyam Isk. - Hanga Ádám terem Józsa András Junior Gaál István
FB0242 VICE KSE Törekvés SE 2019/05/05
16:30
54-35
(17-12,17-11,7-6,13-6)
Lázár Ervin Ált. Isk. Pohánka Balázs Szirt Lajos
FB0245 Albatrosz Színyei KC 2019/05/05
18:00
79-76
(20-21,26-17,10-22,23-16)
Mechatronikai Szakközépiskola Hervay Tibor Szőke Attila
FB0246 TFSE MVSE KSE 2019/05/05
18:00
74-80
(-, -, -, -)
TF E-terem Major Ádám Szilágyi Bálint
FB0244 Szentendrei Kinizsi Budai Vasököl 2019/05/06
20:00
78-63
(19-15,20-12,23-16,16-20)
MH Tiszthelyettes Szakképző Isk. Bagi Bálint Bujtor Péter
FB0241 Honvéd Zrínyi SE/A 7 + SC 2019/05/09
19:10
83-71
(24-24,22-14,22-18,15-15)
Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem Pohánka Balázs László Zsolt
FB0257 MVSE KSE BEAC Kobak 2019/05/11
14:00
60-34
(16-10,12-6,16-9,16-9)
Károlyi István Ált. Isk. és Gimn. Nagy Viktor Sancilio Alexis
FB0256 BLF KK/B Albatrosz 2019/05/11
18:00
104-69
(34-21,30-15,13-16,27-17)
Károly Róbert 14 évfolyam Isk. - Hanga Ádám terem Nagy Viktor Sancilio Alexis
FB0251 7 + SC VICE KSE 2019/05/12
18:00
67-81
(18-21,12-9,23-18,14-33)
Mechatronikai Szakközépiskola Hervay Tibor Szőke Attila
FB0233 Budai Vasököl VICE KSE 2019/05/13
20:40
51-63
(-, -, -, -)
Mechatronikai Szakközépiskola Oláh Márk Jankovics Viktor Zsolt
FB0255 Budai Vasököl TFSE 2019/05/15
20:40
78-65
(-, -, -, -)
Mechatronikai Szakközépiskola Józsa András Junior Csoma Viktor
FB0254 Piarista Öregfiúk Színyei KC 2019/05/16
18:20
103-43
(-, -, -, -)
Piarista Gimn. Gaál István Szőke Gábor
FB0252 Honvéd Zrínyi SE/A Iparterv 2019/05/16
19:10
59-67
(-, -, -, -)
Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem Bagi Bálint Bárány Levente
FB0253 Törekvés SE Szentendrei Kinizsi 2019/05/16
20:50
51-57
(-, -, -, -)
Kocsis Sándor Sportközpont Goda László Kapros Roland
FB0263 Színyei KC Honvéd Zrínyi SE/A 2019/05/17
20:40
55-77
(-, -, -, -)
Lázár Ervin Ált. Isk. Nagy István Szabó István
FB0261 Iparterv 7 + SC 2019/05/18
09:00
71-55
(-, -, -, -)
ELTE Gyakorló Általános és Középisk. "A" épület Magyar Zoltán Gaál Norbert
FB0265 BLF KK/B Piarista Öregfiúk 2019/05/18
16:00
93-77
(-, -, -, -)
Károly Róbert 14 évfolyam Isk. - Hanga Ádám terem Gaál Norbert Jankovics Viktor Zsolt
FB0264 TFSE Törekvés SE 2019/05/19
18:00
65-41
(-, -, -, -)
TF E-terem Szilágyi Bálint Hartai Tamás
FB0267 Albatrosz MVSE KSE 2019/05/19
18:00
80-77
(-, -, -, -)
Mechatronikai Szakközépiskola Hervay Tibor Szőke Attila
FB0262 VICE KSE Szentendrei Kinizsi 2019/05/19
18:00
57-50
(-, -, -, -)
Lázár Ervin Ált. Isk. Goda László Sancilio Alexis
FB0266 BEAC Kobak Budai Vasököl 2019/05/19
18:30
56-73
(-, -, -, -)
BEAC Sporttelep Jankovics Viktor Zsolt Rózsavölgyi Alexandra
FB0101 Törekvés SE 7 + SC 2019/05/23
20:50
Kocsis Sándor Sportközpont Bagi Bálint Kapros Roland
FB0171 7 + SC BLF KK/B 2019/05/26
18:00
Mechatronikai Szakközépiskola Hervay Tibor Szőke Attila
FB0181 BEAC Kobak 7 + SC 2019/06/02
18:00
Mechatronikai Szakközépiskola

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu