Darazsak Old Boys - Budapest, Férfi B csoport - Cziffra Mihály bajnokság

Edző

Név Telefon E-mail
Kecskés István 30/957-1844 isti19890508@freemail.hu

Kontakt

Név Telefon E-mail
Hajdu Péter ifj. 30/961-4881 darazsak@darazsak.hu

Csarnok

Csarnok Cím
Zrínyi Gimnázium 1108 - Budapest Mádi u. 173.

Játékosok


[ Játékengedélyek letöltése ]

Mezszám Név Szül. dátum
- ARANYI Zsolt 1969-12-16
- BÁRDOS Artúr 1982-07-25
- DOSZPOTH Olivér 1997-10-15
- FEIGL Dávid 1993-04-10
- FILE Lajos 1985-03-14
- FURIÁK Gergõ 1994-05-12
- HERR Attila 1993-12-24
- KÁDAS Viktor 1990-02-10
- KECSKÉS István 1989-05-08
- MAGUNACELAYA BERECIARTUA Eneko 1991-09-06
- MAKAY Dániel 1996-07-11
- MECSÉRI Balázs 1992-06-29
- ORBÁN Richárd 1997-09-09
- SULÁK Péter 1999-02-01
- TAMASEK Ádám 1986-06-21

Műsor

Budapest, Férfi B csoport - Cziffra Mihály bajnokság

 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
BUFB0014 Darazsak Old Boys Honvéd Zrínyi SE/A 2017/10/08 18:00 89-62
(18-21,19-15,31-14,21-12)
Zrínyi Miklós Gimnázium Bátovszky Zsolt Pál Roland
BUFB0025 Ultimate Warriors Darazsak Old Boys 2017/10/15 13:30 36-74
(8-24,7-15,13-14,8-21)
Lázár Ervin Általános Iskola Szilágyi Bálint Schäffer Béla
BUFB0036 Darazsak Old Boys Törekvés SE 2017/10/29 17:00 65-63
(15-13,19-15,18-17,13-18)
Zrínyi Miklós Gimnázium Goda László Bagi Bálint
BUFB0047 Darazsak Old Boys Piarista DSE 2017/11/05 17:00 83-64
(12-20,27-16,20-17,24-11)
Zrínyi Miklós Gimnázium Matics Sándor Tahin András
BUFB0057 Iparterv Darazsak Old Boys 2017/11/11 09:00 58-52
(26-10,7-19,14-9,11-14)
ELTE Gyakorló Általános és Középiskola "A" épület Gaál Norbert Szőke Attila
BUFB0066 Darazsak Old Boys Budai Vasököl 2017/11/19 17:00 81-72
(27-18,16-20,23-15,15-19)
Zrínyi Miklós Gimnázium László Zsolt Győri Ferenc
BUFB0075 TFSE Öregfiúk Darazsak Old Boys 2017/11/26 18:00 70-89
(18-24,19-26,17-24,16-15)
TF E-terem Minár László Szőke Attila
BUFB0084 Darazsak Old Boys Színyei KC 2017/12/03 17:00 85-78
(26-19,21-10,23-21,15-28)
Zrínyi Miklós Gimnázium László Zsolt Koncsag Csaba
BUFB0093 Albatrosz Darazsak Old Boys 2017/12/10 18:00 67-79
(12-23,18-18,27-20,10-18)
Mechatronikai Szakközépiskola Major Ádám Thomas Kieffer
BUFB0102 Darazsak Old Boys Malév SC 2017/12/17 17:00 68-55
(13-12,20-15,19-13,16-15)
Zrínyi Miklós Gimnázium Nagy Viktor Gaál Norbert
BUFB0111 Darazsak Old Boys 7 + SC 2018/01/07 18:00 75-57
(20-16,24-11,7-23,24-7)
Zrínyi Miklós Gimnázium Pohánka Balázs Szokolainé Váradi Csilla
BUFB0122 VICE KSE Darazsak Old Boys 2018/01/14 15:00 84-76
(20-18,28-24,22-17,14-17)
Lázár Ervin Általános Iskola Bagi Bálint Győri Ferenc
BUFB0133 Darazsak Old Boys BEAC Kobak 2018/01/21 18:00 96-71
(13-21,27-16,28-16,28-18)
Zrínyi Miklós Gimnázium Szirt Lajos László Zsolt
BUFB0144 Honvéd Zrínyi SE/A Darazsak Old Boys 2018/01/25 19:10 71-82
(22-24,15-15,21-27,13-16)
Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem Gaál István Mocsai László
BUFB0155 Darazsak Old Boys Ultimate Warriors 2018/02/04 17:30 57-58
(15-16,16-7,14-25,12-10)
Zrínyi Miklós Gimnázium Minár László Steiner Máté
BUFB0166 Törekvés SE Darazsak Old Boys 2018/02/15 20:50 66-88
(22-24,19-22,15-23,10-19)
Kocsis Sándor Sportközpont Matics Sándor Kapros Roland
BUFB0177 Piarista DSE Darazsak Old Boys 2018/02/22 18:20 Piarista Gimnázium Csabai-Kaskötő Brigitta Gruber Nikolett
BUFB0196 Budai Vasököl Darazsak Old Boys 2018/03/14 20:40 Mechatronikai Szakközépiskola
BUFB0205 Darazsak Old Boys TFSE Öregfiúk 2018/03/18 17:00 Zrínyi Miklós Gimnázium
BUFB0214 Színyei KC Darazsak Old Boys 2018/03/23 21:00 Lázár Ervin Általános Iskola
BUFB0223 Darazsak Old Boys Albatrosz 2018/04/08 17:00 Zrínyi Miklós Gimnázium
BUFB0232 Malév SC Darazsak Old Boys 2018/04/14 15:00 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
BUFB0241 7 + SC Darazsak Old Boys 2018/04/22 18:00 Mechatronikai Szakközépiskola
BUFB0187 Darazsak Old Boys Iparterv 2018/04/29 18:00 Zrínyi Miklós Gimnázium
BUFB0252 Darazsak Old Boys VICE KSE 2018/05/05 19:30 Zrínyi Miklós Gimnázium
BUFB0263 BEAC Kobak Darazsak Old Boys 2018/05/13 16:30 BEAC Sporttelep

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. MAKAY Dániel (Darazsak Old Boys) 394 16
2. HEDRY Zsolt (BEAC Kobak) 328 17
3. NAGY Péter (7 + SC) 300 13
4. SEBESTYÉN Zsolt (Malév SC) 296 15
5. HORVÁTH Dániel (Iparterv) 291 12
6. PETHÕ Zoltán (TFSE Öregfiúk) 271 14
7. SZOBI Marcell Zoltán (VICE KSE) 261 17
8. LATÓCZKI Gábor (Törekvés SE) 252 16
9. JUHÁSZ András (Iparterv) 250 16
10. HERCZEG Barnabás (7 + SC) 247 16
11. SIMON Péter (Albatrosz) 229 16
12. TARNAI Csaba Gyula (Ultimate Warriors) 223 15
13. BOGNÁR Áron Bendegúz (Piarista DSE) 210 16
14. FILE Lajos (Darazsak Old Boys) 205 16
15. SZÕLLÕS Szabolcs (VICE KSE) 205 17
16. JANTNER László (Színyei KC) 193 13
17. BÁRSONY Balázs (7 + SC) 190 14
18. OLÁH István (Malév SC) 185 14
19. SÁROSI Miklós (Budai Vasököl) 178 13
20. OLÁH Dániel (Albatrosz) 178 14
21. HEGEDÛS Dániel (Törekvés SE) 175 13
22. PINTÉR Zsolt (VICE KSE) 172 17
23. VALUSKA László (BEAC Kobak) 172 17
24. HADHÁZI Balázs (Ultimate Warriors) 172 15
25. BÖRÖNTE Bence (Honvéd Zrínyi SE/A) 169 14
26. BÁRDOS Artúr (Darazsak Old Boys) 163 16
27. GULYÁS Dávid (Albatrosz) 163 16
28. BIBITY Norbert (Malév SC) 161 15
29. ZSOLDOS Károly Levente (Törekvés SE) 159 13
30. KONDOR József (TFSE Öregfiúk) 157 12
31. SZTRAKAY Péter (Budai Vasököl) 148 14
32. SZUJÓ Balázs (Budai Vasököl) 143 15
33. TÖRÖK János (Színyei KC) 139 13
34. SZATMÁRI Bendegúz Bence (Ultimate Warriors) 136 15
35. HORVÁTH Sándor (Honvéd Zrínyi SE/A) 134 11
36. KERESZTI Ádám (BEAC Kobak) 133 13
37. STOLLER Balázs (Ultimate Warriors) 133 10
38. BÓDIS László (Piarista DSE) 128 10
39. FAZEKAS Mihály Imre (Piarista DSE) 126 13
40. LENGYEL Dávid (Ultimate Warriors) 125 15
41. JANOSITZ Ervin Iván (Honvéd Zrínyi SE/A) 122 12
42. SCHULEK Csaba (TFSE Öregfiúk) 122 12
43. MARÁZ Ádám Róbert (Honvéd Zrínyi SE/A) 118 13
44. KINCSES Dániel Zsolt (Malév SC) 117 15
45. NOVÁK Tamás (Budai Vasököl) 115 14
46. GÁL Márkó (Honvéd Zrínyi SE/A) 110 12
47. ORBÁN Richárd (Darazsak Old Boys) 110 14
48. BELICZAY Zsolt Dániel (Törekvés SE) 108 15
49. LAPOSA Dávid (7 + SC) 107 16
50. KÁSA Dániel (Albatrosz) 102 15
51. SZABÓ György (VICE KSE) 97 16
52. FENTÕS Bence (Piarista DSE) 96 12
53. KISS Sándor (Albatrosz) 96 16
54. SZABÓ Mihály (VICE KSE) 96 17
55. BENEDEK Szabolcs (Iparterv) 95 10
56. EMRI Béla (Iparterv) 95 15
57. TAPODI László (7 + SC) 91 15
58. TIRCSI Tamás (BEAC Kobak) 88 16
59. SCHULEK Dávid (TFSE Öregfiúk) 88 13
60. FEIGL Dávid (Darazsak Old Boys) 87 10
61. RUBÓCZKY György (Törekvés SE) 87 15
62. MALKOWSKI Áron (Budai Vasököl) 87 14
63. RUET Timothée Maxime (Törekvés SE) 84 14
64. PÉTER Zoltán (VICE KSE) 82 17
65. DÁNFFY Balázs (Iparterv) 80 8
66. KECSKÉS István (Darazsak Old Boys) 77 14
67. SZASZOVSZKY Gábor (Színyei KC) 75 8
68. BUN Zoltán (Iparterv) 75 10
69. BORDA Szabolcs (TFSE Öregfiúk) 72 9
70. ARANYI Zsolt (Darazsak Old Boys) 72 16
71. BOTYÁNSZKY Valentin (Törekvés SE) 71 16
72. VÉGH Norbert (TFSE Öregfiúk) 71 15
73. PAPP András (VICE KSE) 70 17
74. VICZIÁN István (Malév SC) 70 14
75. JANI Márton (Piarista DSE) 69 10
76. PÁPAI Balázs (Malév SC) 68 15
77. VARGA László Mátyás (Piarista DSE) 64 9
78. LÉNÁRDT Attila (BEAC Kobak) 63 17
79. FODOR Márton (Albatrosz) 63 14
80. BAZSÓ Tamás (Színyei KC) 62 12
81. KALMÁR Csanád (Piarista DSE) 61 16
82. KÖRTVÉLYESI Zsolt (Honvéd Zrínyi SE/A) 61 15
83. RUZSINSZKI Gábor (TFSE Öregfiúk) 58 15
84. JURKIEVICZ Tibor (Iparterv) 58 6
85. VAN DER MEER Ágoston (Piarista DSE) 58 8
86. SÓTONYI Péter (Színyei KC) 57 3
87. JUHÁSZ Bence (Iparterv) 57 15
88. ZSOLDOS Márton (Törekvés SE) 56 6
89. GALAMB Ádám Viktor (Budai Vasököl) 55 13
90. BÁNHEGYI András (Színyei KC) 52 4
91. JAKUCS Tibor (Honvéd Zrínyi SE/A) 52 13
92. FEHÉRVÁRI Norbert (Malév SC) 51 8
93. DUFNER Dávid (Albatrosz) 50 16
94. PONGRÁCZ András (Iparterv) 50 13
95. KUTAS Péter (Budai Vasököl) 50 15
96. RÉTI Dániel (Piarista DSE) 48 12
97. MADARÁSZ Attila (Színyei KC) 48 9
98. DOSZPOTH Olivér (Darazsak Old Boys) 47 13
99. TÕRÖS Balázs (Színyei KC) 46 13
100. SOMOGYVÁRI Gábor (Törekvés SE) 45 11
101. JAKUBIK Dániel (Honvéd Zrínyi SE/A) 45 11
102. BÁNFALVI István (TFSE Öregfiúk) 44 13
103. MOLNÁR Bálint (Ultimate Warriors) 44 16
104. ALBRECHT Dániel (Albatrosz) 44 16
105. SZAKONYI Gábor (Színyei KC) 43 14
106. HOVORKA András (Iparterv) 42 7
107. POZSEGOVICS Péter (VICE KSE) 42 15
108. ASBÓTH Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 40 15
109. BÓNÉ Gergely (Piarista DSE) 39 10
110. KISS Kálmán (BEAC Kobak) 37 10
111. RADNÓTI Péter (BEAC Kobak) 36 16
112. VÁGHY Tamás (Honvéd Zrínyi SE/A) 36 13
113. SKOUMÁL Gergely (Piarista DSE) 36 13
114. RÓNAI András (TFSE Öregfiúk) 35 9
115. FODOR Máté (Budai Vasököl) 34 8
116. TICHY-RÁCS Bence (Albatrosz) 33 16
117. SZANISZLÓ Csaba János (Színyei KC) 33 6
118. BEREKMÉRI Ervin (Budai Vasököl) 33 12
119. SZATMÁRI Mátyás (BEAC Kobak) 32 12
120. KATONA Ferenc (Malév SC) 32 12
121. PENSZKA András (Piarista DSE) 31 8
122. GÁLBORY Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 30 13
123. DOMONKOS Gábor (Budai Vasököl) 29 12
124. VERECZKEY Lajos (BEAC Kobak) 29 7
125. KÓCS Olivér (7 + SC) 28 15
126. SZENTPÉTERI Károly (Ultimate Warriors) 26 5
127. HOLTAI András (Albatrosz) 26 8
128. GÁL Martin (Honvéd Zrínyi SE/A) 25 2
129. ESÉK Tamás (Malév SC) 25 12
130. BÁRTFAI BENEDEK Bendegúz (Piarista DSE) 24 15
131. KOVÁCS Krisztián (BEAC Kobak) 24 14
132. DÖRÖMBÖZI Zoltán (Színyei KC) 22 7
133. HEGYI Kristóf (Budai Vasököl) 22 8
134. TAMASEK Ádám (Darazsak Old Boys) 21 14
135. MEDGYESI Péter (BEAC Kobak) 21 9
136. STÁJER Péter (Malév SC) 21 13
137. SZÖLLÕSI Mátyás (BEAC Kobak) 20 2
138. KEREKES Zoltán (7 + SC) 19 16
139. PAP Gergely Máté (Törekvés SE) 19 10
140. MAGUNACELAYA BERECIARTUA Eneko (Darazsak Old Boys) 19 7
141. CSERMÁK Ambrus (Piarista DSE) 19 7
142. SZALAI Csaba (VICE KSE) 16 10
143. TÓTH András (VICE KSE) 15 16
144. HERR Attila (Darazsak Old Boys) 15 11
145. SULÁK Péter (Darazsak Old Boys) 14 3
146. PATAKI Máté (Piarista DSE) 11 3
147. SCHWANG László (7 + SC) 11 8
148. JUHÁSZ András (Honvéd Zrínyi SE/A) 11 11
149. ROZSÁLI Oszkár (7 + SC) 11 11
150. KISVÁRDAI Gábor (Iparterv) 11 7
151. SKOBRICS Tibor (7 + SC) 11 15
152. TÓTH Viktor (Malév SC) 10 7
153. MARÁZ András (Honvéd Zrínyi SE/A) 10 3
154. KOZMA Máté (BEAC Kobak) 10 9
155. NAGY Olivér (Budai Vasököl) 9 2
156. MAX György (Törekvés SE) 9 11
157. KISARI Ákos (VICE KSE) 9 17
158. SOÓS Miklós (Iparterv) 8 3
159. RADNÓTI Gábor (BEAC Kobak) 8 16
160. BESENCZKI Benjamin (VICE KSE) 8 6
161. SZUNYOGH Márton (Törekvés SE) 7 9
162. CSIZMA Zoltán (Piarista DSE) 6 9
163. PAP László (Albatrosz) 6 8
164. BERECZKI Máté (VICE KSE) 6 16
165. KÁDAS Viktor (Darazsak Old Boys) 5 11
166. MECSÉRI Balázs (Darazsak Old Boys) 5 13
167. FURIÁK Gergõ (Darazsak Old Boys) 5 3
168. GEORGIADIS Theofanis (Iparterv) 5 1
169. SZÓGA Tamás (Színyei KC) 4 6
170. SIVÁK Róbert (TFSE Öregfiúk) 4 4
171. PAP Zoltán Dávid (Ultimate Warriors) 4 5
172. PAP Gábor (Ultimate Warriors) 3 6
173. SZABÓ Csaba (TFSE Öregfiúk) 3 8
174. SÁRAI Tamás (7 + SC) 3 15
175. PAPP Attila (Malév SC) 2 3
176. KONCZ Bence (TFSE Öregfiúk) 1 2
177. HORVÁTH Gergõ (Ultimate Warriors) 1 3
178. SZIGETI András (7 + SC) 0 14
179. MÉSZÁROS Sándor Péter (BEAC Kobak) 0 1
180. SCHRENK Kornél (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 5
181. DÖME István (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 1
182. FRICSKA Ádám (BEAC Kobak) 0 2
183. FAUR Kálmán (TFSE Öregfiúk) 0 11
184. FEKETE Tamás (TFSE Öregfiúk) 0 4
185. SZARKA Sándor (Malév SC) 0 4
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. PETHÕ Zoltán (TFSE Öregfiúk) 53 14
2. NAGY Péter (7 + SC) 44 13
3. GULYÁS Dávid (Albatrosz) 41 16
4. JUHÁSZ András (Iparterv) 30 16
5. BELICZAY Zsolt Dániel (Törekvés SE) 30 15
6. SZOBI Marcell Zoltán (VICE KSE) 29 17
7. HEDRY Zsolt (BEAC Kobak) 27 17
8. BIBITY Norbert (Malév SC) 27 15
9. OLÁH István (Malév SC) 22 14
10. BOGNÁR Áron Bendegúz (Piarista DSE) 18 16
11. BÓDIS László (Piarista DSE) 18 10
12. GÁL Márkó (Honvéd Zrínyi SE/A) 18 12
13. SZABÓ György (VICE KSE) 18 16
14. MARÁZ Ádám Róbert (Honvéd Zrínyi SE/A) 17 13
15. MAKAY Dániel (Darazsak Old Boys) 16 16
16. ORBÁN Richárd (Darazsak Old Boys) 16 14
17. KINCSES Dániel Zsolt (Malév SC) 15 15
18. KECSKÉS István (Darazsak Old Boys) 15 14
19. PÉTER Zoltán (VICE KSE) 15 17
20. SIMON Péter (Albatrosz) 13 16
21. ZSOLDOS Károly Levente (Törekvés SE) 12 13
22. KÁSA Dániel (Albatrosz) 12 15
23. VÉGH Norbert (TFSE Öregfiúk) 12 15
24. SZAKONYI Gábor (Színyei KC) 12 14
25. SÁROSI Miklós (Budai Vasököl) 11 13
26. SZABÓ Mihály (VICE KSE) 11 17
27. TARNAI Csaba Gyula (Ultimate Warriors) 10 15
28. HEGEDÛS Dániel (Törekvés SE) 10 13
29. SZATMÁRI Bendegúz Bence (Ultimate Warriors) 10 15
30. BUN Zoltán (Iparterv) 10 10
31. RUET Timothée Maxime (Törekvés SE) 9 14
32. ARANYI Zsolt (Darazsak Old Boys) 9 16
33. BÁNFALVI István (TFSE Öregfiúk) 9 13
34. HORVÁTH Dániel (Iparterv) 8 12
35. JANTNER László (Színyei KC) 8 13
36. LENGYEL Dávid (Ultimate Warriors) 8 15
37. RUBÓCZKY György (Törekvés SE) 8 15
38. LATÓCZKI Gábor (Törekvés SE) 7 16
39. VALUSKA László (BEAC Kobak) 7 17
40. MADARÁSZ Attila (Színyei KC) 7 9
41. FODOR Márton (Albatrosz) 7 14
42. FILE Lajos (Darazsak Old Boys) 6 16
43. KERESZTI Ádám (BEAC Kobak) 6 13
44. HOVORKA András (Iparterv) 6 7
45. VERECZKEY Lajos (BEAC Kobak) 6 7
46. JUHÁSZ Bence (Iparterv) 6 15
47. OLÁH Dániel (Albatrosz) 5 14
48. HORVÁTH Sándor (Honvéd Zrínyi SE/A) 5 11
49. TÖRÖK János (Színyei KC) 5 13
50. JURKIEVICZ Tibor (Iparterv) 5 6
51. MALKOWSKI Áron (Budai Vasököl) 5 14
52. FODOR Máté (Budai Vasököl) 5 8
53. JAKUBIK Dániel (Honvéd Zrínyi SE/A) 5 11
54. DOSZPOTH Olivér (Darazsak Old Boys) 5 13
55. GÁLBORY Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 5 13
56. FAZEKAS Mihály Imre (Piarista DSE) 4 13
57. SZUJÓ Balázs (Budai Vasököl) 4 15
58. FEHÉRVÁRI Norbert (Malév SC) 4 8
59. VICZIÁN István (Malév SC) 4 14
60. SULÁK Péter (Darazsak Old Boys) 4 3
61. GALAMB Ádám Viktor (Budai Vasököl) 4 13
62. PONGRÁCZ András (Iparterv) 4 13
63. HOLTAI András (Albatrosz) 4 8
64. BÁNHEGYI András (Színyei KC) 3 4
65. VAN DER MEER Ágoston (Piarista DSE) 3 8
66. EMRI Béla (Iparterv) 3 15
67. BAZSÓ Tamás (Színyei KC) 3 12
68. KALMÁR Csanád (Piarista DSE) 3 16
69. DUFNER Dávid (Albatrosz) 3 16
70. PAP Gergely Máté (Törekvés SE) 3 10
71. ROZSÁLI Oszkár (7 + SC) 3 11
72. BÁRSONY Balázs (7 + SC) 2 14
73. SZÕLLÕS Szabolcs (VICE KSE) 2 17
74. PINTÉR Zsolt (VICE KSE) 2 17
75. SZASZOVSZKY Gábor (Színyei KC) 2 8
76. KISS Sándor (Albatrosz) 2 16
77. SZANISZLÓ Csaba János (Színyei KC) 2 6
78. SZENTPÉTERI Károly (Ultimate Warriors) 2 5
79. PÁPAI Balázs (Malév SC) 2 15
80. JAKUCS Tibor (Honvéd Zrínyi SE/A) 2 13
81. BÓNÉ Gergely (Piarista DSE) 2 10
82. TÕRÖS Balázs (Színyei KC) 2 13
83. DÖRÖMBÖZI Zoltán (Színyei KC) 2 7
84. POZSEGOVICS Péter (VICE KSE) 2 15
85. MAGUNACELAYA BERECIARTUA Eneko (Darazsak Old Boys) 2 7
86. KEREKES Zoltán (7 + SC) 2 16
87. PAP László (Albatrosz) 2 8
88. KISARI Ákos (VICE KSE) 2 17
89. SÓTONYI Péter (Színyei KC) 1 3
90. HERCZEG Barnabás (7 + SC) 1 16
91. KONDOR József (TFSE Öregfiúk) 1 12
92. GÁL Martin (Honvéd Zrínyi SE/A) 1 2
93. BÖRÖNTE Bence (Honvéd Zrínyi SE/A) 1 14
94. HADHÁZI Balázs (Ultimate Warriors) 1 15
95. SCHULEK Csaba (TFSE Öregfiúk) 1 12
96. DÁNFFY Balázs (Iparterv) 1 8
97. ZSOLDOS Márton (Törekvés SE) 1 6
98. FENTÕS Bence (Piarista DSE) 1 12
99. NAGY Olivér (Budai Vasököl) 1 2
100. BOTYÁNSZKY Valentin (Törekvés SE) 1 16
101. MARÁZ András (Honvéd Zrínyi SE/A) 1 3
102. VÁGHY Tamás (Honvéd Zrínyi SE/A) 1 13
103. KATONA Ferenc (Malév SC) 1 12
104. SZATMÁRI Mátyás (BEAC Kobak) 1 12
105. ESÉK Tamás (Malév SC) 1 12
106. TICHY-RÁCS Bence (Albatrosz) 1 16
107. KOVÁCS Krisztián (BEAC Kobak) 1 14
108. FURIÁK Gergõ (Darazsak Old Boys) 1 3
109. STÁJER Péter (Malév SC) 1 13
110. SZALAI Csaba (VICE KSE) 1 10
111. KISVÁRDAI Gábor (Iparterv) 1 7
112. TAMASEK Ádám (Darazsak Old Boys) 1 14
113. TÓTH Viktor (Malév SC) 1 7
114. MECSÉRI Balázs (Darazsak Old Boys) 1 13
115. SEBESTYÉN Zsolt (Malév SC) 0 15
116. STOLLER Balázs (Ultimate Warriors) 0 10
117. SZTRAKAY Péter (Budai Vasököl) 0 14
118. BÁRDOS Artúr (Darazsak Old Boys) 0 16
119. JANOSITZ Ervin Iván (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 12
120. SZÖLLÕSI Mátyás (BEAC Kobak) 0 2
121. BENEDEK Szabolcs (Iparterv) 0 10
122. FEIGL Dávid (Darazsak Old Boys) 0 10
123. NOVÁK Tamás (Budai Vasököl) 0 14
124. BORDA Szabolcs (TFSE Öregfiúk) 0 9
125. VARGA László Mátyás (Piarista DSE) 0 9
126. JANI Márton (Piarista DSE) 0 10
127. SCHULEK Dávid (TFSE Öregfiúk) 0 13
128. LAPOSA Dávid (7 + SC) 0 16
129. TAPODI László (7 + SC) 0 15
130. TIRCSI Tamás (BEAC Kobak) 0 16
131. GEORGIADIS Theofanis (Iparterv) 0 1
132. PAPP András (VICE KSE) 0 17
133. SOMOGYVÁRI Gábor (Törekvés SE) 0 11
134. KÖRTVÉLYESI Zsolt (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 15
135. RÉTI Dániel (Piarista DSE) 0 12
136. RÓNAI András (TFSE Öregfiúk) 0 9
137. PENSZKA András (Piarista DSE) 0 8
138. RUZSINSZKI Gábor (TFSE Öregfiúk) 0 15
139. LÉNÁRDT Attila (BEAC Kobak) 0 17
140. KISS Kálmán (BEAC Kobak) 0 10
141. PATAKI Máté (Piarista DSE) 0 3
142. KUTAS Péter (Budai Vasököl) 0 15
143. SKOUMÁL Gergely (Piarista DSE) 0 13
144. BEREKMÉRI Ervin (Budai Vasököl) 0 12
145. HEGYI Kristóf (Budai Vasököl) 0 8
146. ALBRECHT Dániel (Albatrosz) 0 16
147. MOLNÁR Bálint (Ultimate Warriors) 0 16
148. CSERMÁK Ambrus (Piarista DSE) 0 7
149. ASBÓTH Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 15
150. SOÓS Miklós (Iparterv) 0 3
151. DOMONKOS Gábor (Budai Vasököl) 0 12
152. MEDGYESI Péter (BEAC Kobak) 0 9
153. RADNÓTI Péter (BEAC Kobak) 0 16
154. KÓCS Olivér (7 + SC) 0 15
155. BÁRTFAI BENEDEK Bendegúz (Piarista DSE) 0 15
156. SCHWANG László (7 + SC) 0 8
157. HERR Attila (Darazsak Old Boys) 0 11
158. BESENCZKI Benjamin (VICE KSE) 0 6
159. KOZMA Máté (BEAC Kobak) 0 9
160. JUHÁSZ András (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 11
161. SIVÁK Róbert (TFSE Öregfiúk) 0 4
162. TÓTH András (VICE KSE) 0 16
163. MAX György (Törekvés SE) 0 11
164. PAP Zoltán Dávid (Ultimate Warriors) 0 5
165. SZUNYOGH Márton (Törekvés SE) 0 9
166. SKOBRICS Tibor (7 + SC) 0 15
167. SZÓGA Tamás (Színyei KC) 0 6
168. CSIZMA Zoltán (Piarista DSE) 0 9
169. PAPP Attila (Malév SC) 0 3
170. PAP Gábor (Ultimate Warriors) 0 6
171. KONCZ Bence (TFSE Öregfiúk) 0 2
172. RADNÓTI Gábor (BEAC Kobak) 0 16
173. KÁDAS Viktor (Darazsak Old Boys) 0 11
174. SZABÓ Csaba (TFSE Öregfiúk) 0 8
175. BERECZKI Máté (VICE KSE) 0 16
176. HORVÁTH Gergõ (Ultimate Warriors) 0 3
177. SÁRAI Tamás (7 + SC) 0 15
178. SZIGETI András (7 + SC) 0 14
179. SCHRENK Kornél (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 5
180. MÉSZÁROS Sándor Péter (BEAC Kobak) 0 1
181. SZARKA Sándor (Malév SC) 0 4
182. FRICSKA Ádám (BEAC Kobak) 0 2
183. FAUR Kálmán (TFSE Öregfiúk) 0 11
184. DÖME István (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 1
185. FEKETE Tamás (TFSE Öregfiúk) 0 4
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 11 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. MAKAY Dániel (Darazsak Old Boys) 24.63 16
2. HORVÁTH Dániel (Iparterv) 24.25 12
3. NAGY Péter (7 + SC) 23.08 13
4. SEBESTYÉN Zsolt (Malév SC) 19.73 15
5. PETHÕ Zoltán (TFSE Öregfiúk) 19.36 14
6. HEDRY Zsolt (BEAC Kobak) 19.29 17
7. LATÓCZKI Gábor (Törekvés SE) 15.75 16
8. JUHÁSZ András (Iparterv) 15.63 16
9. HERCZEG Barnabás (7 + SC) 15.44 16
10. SZOBI Marcell Zoltán (VICE KSE) 15.35 17
11. TARNAI Csaba Gyula (Ultimate Warriors) 14.87 15
12. JANTNER László (Színyei KC) 14.85 13
13. SIMON Péter (Albatrosz) 14.31 16
14. SÁROSI Miklós (Budai Vasököl) 13.69 13
15. BÁRSONY Balázs (7 + SC) 13.57 14
16. HEGEDÛS Dániel (Törekvés SE) 13.46 13
17. OLÁH István (Malév SC) 13.21 14
18. BOGNÁR Áron Bendegúz (Piarista DSE) 13.13 16
19. KONDOR József (TFSE Öregfiúk) 13.08 12
20. FILE Lajos (Darazsak Old Boys) 12.81 16
21. OLÁH Dániel (Albatrosz) 12.71 14
22. ZSOLDOS Károly Levente (Törekvés SE) 12.23 13
23. HORVÁTH Sándor (Honvéd Zrínyi SE/A) 12.18 11
24. BÖRÖNTE Bence (Honvéd Zrínyi SE/A) 12.07 14
25. SZÕLLÕS Szabolcs (VICE KSE) 12.06 17
26. HADHÁZI Balázs (Ultimate Warriors) 11.47 15
27. BIBITY Norbert (Malév SC) 10.73 15
28. TÖRÖK János (Színyei KC) 10.69 13
29. SZTRAKAY Péter (Budai Vasököl) 10.57 14
30. KERESZTI Ádám (BEAC Kobak) 10.23 13
31. BÁRDOS Artúr (Darazsak Old Boys) 10.19 16
32. GULYÁS Dávid (Albatrosz) 10.19 16
33. SCHULEK Csaba (TFSE Öregfiúk) 10.17 12
34. JANOSITZ Ervin Iván (Honvéd Zrínyi SE/A) 10.17 12
35. PINTÉR Zsolt (VICE KSE) 10.12 17
36. VALUSKA László (BEAC Kobak) 10.12 17
37. FAZEKAS Mihály Imre (Piarista DSE) 9.69 13
38. SZUJÓ Balázs (Budai Vasököl) 9.53 15
39. GÁL Márkó (Honvéd Zrínyi SE/A) 9.17 12
40. MARÁZ Ádám Róbert (Honvéd Zrínyi SE/A) 9.08 13
41. SZATMÁRI Bendegúz Bence (Ultimate Warriors) 9.07 15
42. LENGYEL Dávid (Ultimate Warriors) 8.33 15
43. NOVÁK Tamás (Budai Vasököl) 8.21 14
44. FENTÕS Bence (Piarista DSE) 8 12
45. ORBÁN Richárd (Darazsak Old Boys) 7.86 14
46. KINCSES Dániel Zsolt (Malév SC) 7.8 15
47. BELICZAY Zsolt Dániel (Törekvés SE) 7.2 15
48. KÁSA Dániel (Albatrosz) 6.8 15
49. SCHULEK Dávid (TFSE Öregfiúk) 6.77 13
50. LAPOSA Dávid (7 + SC) 6.69 16
51. EMRI Béla (Iparterv) 6.33 15
52. MALKOWSKI Áron (Budai Vasököl) 6.21 14
53. TAPODI László (7 + SC) 6.07 15
54. SZABÓ György (VICE KSE) 6.06 16
55. KISS Sándor (Albatrosz) 6 16
56. RUET Timothée Maxime (Törekvés SE) 6 14
57. RUBÓCZKY György (Törekvés SE) 5.8 15
58. SZABÓ Mihály (VICE KSE) 5.65 17
59. KECSKÉS István (Darazsak Old Boys) 5.5 14
60. TIRCSI Tamás (BEAC Kobak) 5.5 16
61. BAZSÓ Tamás (Színyei KC) 5.17 12
62. VICZIÁN István (Malév SC) 5 14
63. PÉTER Zoltán (VICE KSE) 4.82 17
64. VÉGH Norbert (TFSE Öregfiúk) 4.73 15
65. PÁPAI Balázs (Malév SC) 4.53 15
66. ARANYI Zsolt (Darazsak Old Boys) 4.5 16
67. FODOR Márton (Albatrosz) 4.5 14
68. BOTYÁNSZKY Valentin (Törekvés SE) 4.44 16
69. GALAMB Ádám Viktor (Budai Vasököl) 4.23 13
70. PAPP András (VICE KSE) 4.12 17
71. JAKUBIK Dániel (Honvéd Zrínyi SE/A) 4.09 11
72. SOMOGYVÁRI Gábor (Törekvés SE) 4.09 11
73. KÖRTVÉLYESI Zsolt (Honvéd Zrínyi SE/A) 4.07 15
74. JAKUCS Tibor (Honvéd Zrínyi SE/A) 4 13
75. RÉTI Dániel (Piarista DSE) 4 12
76. RUZSINSZKI Gábor (TFSE Öregfiúk) 3.87 15
77. PONGRÁCZ András (Iparterv) 3.85 13
78. KALMÁR Csanád (Piarista DSE) 3.81 16
79. JUHÁSZ Bence (Iparterv) 3.8 15
80. LÉNÁRDT Attila (BEAC Kobak) 3.71 17
81. DOSZPOTH Olivér (Darazsak Old Boys) 3.62 13
82. TÕRÖS Balázs (Színyei KC) 3.54 13
83. BÁNFALVI István (TFSE Öregfiúk) 3.39 13
84. KUTAS Péter (Budai Vasököl) 3.33 15
85. DUFNER Dávid (Albatrosz) 3.13 16
86. SZAKONYI Gábor (Színyei KC) 3.07 14
87. POZSEGOVICS Péter (VICE KSE) 2.8 15
88. VÁGHY Tamás (Honvéd Zrínyi SE/A) 2.77 13
89. SKOUMÁL Gergely (Piarista DSE) 2.77 13
90. BEREKMÉRI Ervin (Budai Vasököl) 2.75 12
91. ALBRECHT Dániel (Albatrosz) 2.75 16
92. MOLNÁR Bálint (Ultimate Warriors) 2.75 16
93. ASBÓTH Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 2.67 15
94. SZATMÁRI Mátyás (BEAC Kobak) 2.67 12
95. KATONA Ferenc (Malév SC) 2.67 12
96. DOMONKOS Gábor (Budai Vasököl) 2.42 12
97. GÁLBORY Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 2.31 13
98. RADNÓTI Péter (BEAC Kobak) 2.25 16
99. ESÉK Tamás (Malév SC) 2.08 12
100. TICHY-RÁCS Bence (Albatrosz) 2.06 16
101. KÓCS Olivér (7 + SC) 1.87 15
102. KOVÁCS Krisztián (BEAC Kobak) 1.71 14
103. STÁJER Péter (Malév SC) 1.62 13
104. BÁRTFAI BENEDEK Bendegúz (Piarista DSE) 1.6 15
105. TAMASEK Ádám (Darazsak Old Boys) 1.5 14
106. HERR Attila (Darazsak Old Boys) 1.36 11
107. KEREKES Zoltán (7 + SC) 1.19 16
108. JUHÁSZ András (Honvéd Zrínyi SE/A) 1 11
109. ROZSÁLI Oszkár (7 + SC) 1 11
110. TÓTH András (VICE KSE) 0.94 16
111. MAX György (Törekvés SE) 0.82 11
112. SKOBRICS Tibor (7 + SC) 0.73 15
113. KISARI Ákos (VICE KSE) 0.53 17
114. RADNÓTI Gábor (BEAC Kobak) 0.5 16
115. KÁDAS Viktor (Darazsak Old Boys) 0.46 11
116. MECSÉRI Balázs (Darazsak Old Boys) 0.39 13
117. BERECZKI Máté (VICE KSE) 0.38 16
118. SÁRAI Tamás (7 + SC) 0.2 15
119. SZIGETI András (7 + SC) 0 14
120. FAUR Kálmán (TFSE Öregfiúk) 0 11
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 11 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. PETHÕ Zoltán (TFSE Öregfiúk) 3.79 14
2. NAGY Péter (7 + SC) 3.39 13
3. GULYÁS Dávid (Albatrosz) 2.56 16
4. BELICZAY Zsolt Dániel (Törekvés SE) 2 15
5. JUHÁSZ András (Iparterv) 1.88 16
6. BIBITY Norbert (Malév SC) 1.8 15
7. SZOBI Marcell Zoltán (VICE KSE) 1.71 17
8. HEDRY Zsolt (BEAC Kobak) 1.59 17
9. OLÁH István (Malév SC) 1.57 14
10. GÁL Márkó (Honvéd Zrínyi SE/A) 1.5 12
11. MARÁZ Ádám Róbert (Honvéd Zrínyi SE/A) 1.31 13
12. ORBÁN Richárd (Darazsak Old Boys) 1.14 14
13. BOGNÁR Áron Bendegúz (Piarista DSE) 1.13 16
14. SZABÓ György (VICE KSE) 1.13 16
15. KECSKÉS István (Darazsak Old Boys) 1.07 14
16. MAKAY Dániel (Darazsak Old Boys) 1 16
17. KINCSES Dániel Zsolt (Malév SC) 1 15
18. ZSOLDOS Károly Levente (Törekvés SE) 0.92 13
19. PÉTER Zoltán (VICE KSE) 0.88 17
20. SZAKONYI Gábor (Színyei KC) 0.86 14
21. SÁROSI Miklós (Budai Vasököl) 0.85 13
22. SIMON Péter (Albatrosz) 0.81 16
23. KÁSA Dániel (Albatrosz) 0.8 15
24. VÉGH Norbert (TFSE Öregfiúk) 0.8 15
25. HEGEDÛS Dániel (Törekvés SE) 0.77 13
26. BÁNFALVI István (TFSE Öregfiúk) 0.69 13
27. HORVÁTH Dániel (Iparterv) 0.67 12
28. TARNAI Csaba Gyula (Ultimate Warriors) 0.67 15
29. SZATMÁRI Bendegúz Bence (Ultimate Warriors) 0.67 15
30. SZABÓ Mihály (VICE KSE) 0.65 17
31. RUET Timothée Maxime (Törekvés SE) 0.64 14
32. JANTNER László (Színyei KC) 0.62 13
33. ARANYI Zsolt (Darazsak Old Boys) 0.56 16
34. LENGYEL Dávid (Ultimate Warriors) 0.53 15
35. RUBÓCZKY György (Törekvés SE) 0.53 15
36. FODOR Márton (Albatrosz) 0.5 14
37. KERESZTI Ádám (BEAC Kobak) 0.46 13
38. HORVÁTH Sándor (Honvéd Zrínyi SE/A) 0.46 11
39. JAKUBIK Dániel (Honvéd Zrínyi SE/A) 0.46 11
40. LATÓCZKI Gábor (Törekvés SE) 0.44 16
41. VALUSKA László (BEAC Kobak) 0.41 17
42. JUHÁSZ Bence (Iparterv) 0.4 15
43. TÖRÖK János (Színyei KC) 0.39 13
44. DOSZPOTH Olivér (Darazsak Old Boys) 0.39 13
45. GÁLBORY Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 0.39 13
46. FILE Lajos (Darazsak Old Boys) 0.38 16
47. OLÁH Dániel (Albatrosz) 0.36 14
48. MALKOWSKI Áron (Budai Vasököl) 0.36 14
49. FAZEKAS Mihály Imre (Piarista DSE) 0.31 13
50. GALAMB Ádám Viktor (Budai Vasököl) 0.31 13
51. PONGRÁCZ András (Iparterv) 0.31 13
52. VICZIÁN István (Malév SC) 0.29 14
53. ROZSÁLI Oszkár (7 + SC) 0.27 11
54. SZUJÓ Balázs (Budai Vasököl) 0.27 15
55. BAZSÓ Tamás (Színyei KC) 0.25 12
56. EMRI Béla (Iparterv) 0.2 15
57. KALMÁR Csanád (Piarista DSE) 0.19 16
58. DUFNER Dávid (Albatrosz) 0.19 16
59. JAKUCS Tibor (Honvéd Zrínyi SE/A) 0.15 13
60. TÕRÖS Balázs (Színyei KC) 0.15 13
61. BÁRSONY Balázs (7 + SC) 0.14 14
62. PÁPAI Balázs (Malév SC) 0.13 15
63. POZSEGOVICS Péter (VICE KSE) 0.13 15
64. KISS Sándor (Albatrosz) 0.13 16
65. KEREKES Zoltán (7 + SC) 0.13 16
66. SZÕLLÕS Szabolcs (VICE KSE) 0.12 17
67. PINTÉR Zsolt (VICE KSE) 0.12 17
68. KISARI Ákos (VICE KSE) 0.12 17
69. KONDOR József (TFSE Öregfiúk) 0.08 12
70. SCHULEK Csaba (TFSE Öregfiúk) 0.08 12
71. FENTÕS Bence (Piarista DSE) 0.08 12
72. SZATMÁRI Mátyás (BEAC Kobak) 0.08 12
73. KATONA Ferenc (Malév SC) 0.08 12
74. ESÉK Tamás (Malév SC) 0.08 12
75. VÁGHY Tamás (Honvéd Zrínyi SE/A) 0.08 13
76. STÁJER Péter (Malév SC) 0.08 13
77. MECSÉRI Balázs (Darazsak Old Boys) 0.08 13
78. BÖRÖNTE Bence (Honvéd Zrínyi SE/A) 0.07 14
79. KOVÁCS Krisztián (BEAC Kobak) 0.07 14
80. TAMASEK Ádám (Darazsak Old Boys) 0.07 14
81. HADHÁZI Balázs (Ultimate Warriors) 0.07 15
82. HERCZEG Barnabás (7 + SC) 0.06 16
83. BOTYÁNSZKY Valentin (Törekvés SE) 0.06 16
84. TICHY-RÁCS Bence (Albatrosz) 0.06 16
85. SEBESTYÉN Zsolt (Malév SC) 0 15
86. SZTRAKAY Péter (Budai Vasököl) 0 14
87. BÁRDOS Artúr (Darazsak Old Boys) 0 16
88. JANOSITZ Ervin Iván (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 12
89. NOVÁK Tamás (Budai Vasököl) 0 14
90. SCHULEK Dávid (TFSE Öregfiúk) 0 13
91. LAPOSA Dávid (7 + SC) 0 16
92. TAPODI László (7 + SC) 0 15
93. TIRCSI Tamás (BEAC Kobak) 0 16
94. PAPP András (VICE KSE) 0 17
95. SOMOGYVÁRI Gábor (Törekvés SE) 0 11
96. KÖRTVÉLYESI Zsolt (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 15
97. RÉTI Dániel (Piarista DSE) 0 12
98. RUZSINSZKI Gábor (TFSE Öregfiúk) 0 15
99. LÉNÁRDT Attila (BEAC Kobak) 0 17
100. KUTAS Péter (Budai Vasököl) 0 15
101. SKOUMÁL Gergely (Piarista DSE) 0 13
102. BEREKMÉRI Ervin (Budai Vasököl) 0 12
103. ALBRECHT Dániel (Albatrosz) 0 16
104. MOLNÁR Bálint (Ultimate Warriors) 0 16
105. ASBÓTH Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 15
106. DOMONKOS Gábor (Budai Vasököl) 0 12
107. RADNÓTI Péter (BEAC Kobak) 0 16
108. KÓCS Olivér (7 + SC) 0 15
109. BÁRTFAI BENEDEK Bendegúz (Piarista DSE) 0 15
110. HERR Attila (Darazsak Old Boys) 0 11
111. JUHÁSZ András (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 11
112. TÓTH András (VICE KSE) 0 16
113. MAX György (Törekvés SE) 0 11
114. SKOBRICS Tibor (7 + SC) 0 15
115. RADNÓTI Gábor (BEAC Kobak) 0 16
116. KÁDAS Viktor (Darazsak Old Boys) 0 11
117. BERECZKI Máté (VICE KSE) 0 16
118. SÁRAI Tamás (7 + SC) 0 15
119. SZIGETI András (7 + SC) 0 14
120. FAUR Kálmán (TFSE Öregfiúk) 0 11
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 11 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. HORVÁTH Dániel (Iparterv) 9.58 12
2. MAKAY Dániel (Darazsak Old Boys) 8.5 16
3. SEBESTYÉN Zsolt (Malév SC) 7.73 15
4. HERCZEG Barnabás (7 + SC) 6.56 16
5. LATÓCZKI Gábor (Törekvés SE) 6.13 16
6. TARNAI Csaba Gyula (Ultimate Warriors) 5.53 15
7. BÁRSONY Balázs (7 + SC) 5.5 14
8. KONDOR József (TFSE Öregfiúk) 5.42 12
9. OLÁH Dániel (Albatrosz) 5.36 14
10. HEGEDÛS Dániel (Törekvés SE) 5.15 13
11. HEDRY Zsolt (BEAC Kobak) 5.12 17
12. SIMON Péter (Albatrosz) 5 16
13. FILE Lajos (Darazsak Old Boys) 5 16
14. JANTNER László (Színyei KC) 4.92 13
15. SZÕLLÕS Szabolcs (VICE KSE) 4.82 17
16. HADHÁZI Balázs (Ultimate Warriors) 4.73 15
17. TÖRÖK János (Színyei KC) 4.69 13
18. BÖRÖNTE Bence (Honvéd Zrínyi SE/A) 4.64 14
19. HORVÁTH Sándor (Honvéd Zrínyi SE/A) 4.55 11
20. SÁROSI Miklós (Budai Vasököl) 4.54 13
21. BOGNÁR Áron Bendegúz (Piarista DSE) 4.5 16
22. PINTÉR Zsolt (VICE KSE) 4.24 17
23. JANOSITZ Ervin Iván (Honvéd Zrínyi SE/A) 4.17 12
24. SZTRAKAY Péter (Budai Vasököl) 4.14 14
25. BÁRDOS Artúr (Darazsak Old Boys) 4.13 16
26. SCHULEK Csaba (TFSE Öregfiúk) 4.08 12
27. NAGY Péter (7 + SC) 4.08 13
28. SZUJÓ Balázs (Budai Vasököl) 3.93 15
29. FAZEKAS Mihály Imre (Piarista DSE) 3.85 13
30. JUHÁSZ András (Iparterv) 3.81 16
31. VALUSKA László (BEAC Kobak) 3.77 17
32. SZOBI Marcell Zoltán (VICE KSE) 3.65 17
33. NOVÁK Tamás (Budai Vasököl) 3.64 14
34. ZSOLDOS Károly Levente (Törekvés SE) 3.62 13
35. FENTÕS Bence (Piarista DSE) 3.58 12
36. KERESZTI Ádám (BEAC Kobak) 3.39 13
37. OLÁH István (Malév SC) 3.29 14
38. LAPOSA Dávid (7 + SC) 2.88 16
39. PETHÕ Zoltán (TFSE Öregfiúk) 2.71 14
40. TAPODI László (7 + SC) 2.67 15
41. KISS Sándor (Albatrosz) 2.63 16
42. TIRCSI Tamás (BEAC Kobak) 2.63 16
43. SCHULEK Dávid (TFSE Öregfiúk) 2.62 13
44. LENGYEL Dávid (Ultimate Warriors) 2.53 15
45. EMRI Béla (Iparterv) 2.47 15
46. MALKOWSKI Áron (Budai Vasököl) 2.21 14
47. SZATMÁRI Bendegúz Bence (Ultimate Warriors) 2.2 15
48. ORBÁN Richárd (Darazsak Old Boys) 2.07 14
49. BIBITY Norbert (Malév SC) 2 15
50. BOTYÁNSZKY Valentin (Törekvés SE) 2 16
51. KÖRTVÉLYESI Zsolt (Honvéd Zrínyi SE/A) 1.93 15
52. GÁL Márkó (Honvéd Zrínyi SE/A) 1.92 12
53. RUET Timothée Maxime (Törekvés SE) 1.86 14
54. VICZIÁN István (Malév SC) 1.79 14
55. PÁPAI Balázs (Malév SC) 1.73 15
56. KÁSA Dániel (Albatrosz) 1.67 15
57. RÉTI Dániel (Piarista DSE) 1.67 12
58. RUZSINSZKI Gábor (TFSE Öregfiúk) 1.67 15
59. JAKUCS Tibor (Honvéd Zrínyi SE/A) 1.62 13
60. RUBÓCZKY György (Törekvés SE) 1.6 15
61. PAPP András (VICE KSE) 1.59 17
62. BAZSÓ Tamás (Színyei KC) 1.58 12
63. SOMOGYVÁRI Gábor (Törekvés SE) 1.55 11
64. SZABÓ Mihály (VICE KSE) 1.53 17
65. KINCSES Dániel Zsolt (Malév SC) 1.47 15
66. KALMÁR Csanád (Piarista DSE) 1.44 16
67. MARÁZ Ádám Róbert (Honvéd Zrínyi SE/A) 1.39 13
68. GALAMB Ádám Viktor (Budai Vasököl) 1.39 13
69. KUTAS Péter (Budai Vasököl) 1.33 15
70. FODOR Márton (Albatrosz) 1.29 14
71. BEREKMÉRI Ervin (Budai Vasököl) 1.25 12
72. ALBRECHT Dániel (Albatrosz) 1.25 16
73. PONGRÁCZ András (Iparterv) 1.23 13
74. JUHÁSZ Bence (Iparterv) 1.2 15
75. ARANYI Zsolt (Darazsak Old Boys) 1.19 16
76. DOSZPOTH Olivér (Darazsak Old Boys) 1.15 13
77. SKOUMÁL Gergely (Piarista DSE) 1.15 13
78. KECSKÉS István (Darazsak Old Boys) 1.14 14
79. ASBÓTH Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 1.13 15
80. JAKUBIK Dániel (Honvéd Zrínyi SE/A) 1.09 11
81. SZATMÁRI Mátyás (BEAC Kobak) 1.08 12
82. KATONA Ferenc (Malév SC) 1.08 12
83. SZABÓ György (VICE KSE) 1.06 16
84. MOLNÁR Bálint (Ultimate Warriors) 1.06 16
85. RADNÓTI Péter (BEAC Kobak) 1.06 16
86. LÉNÁRDT Attila (BEAC Kobak) 1.06 17
87. GULYÁS Dávid (Albatrosz) 1 16
88. DUFNER Dávid (Albatrosz) 1 16
89. POZSEGOVICS Péter (VICE KSE) 1 15
90. VÉGH Norbert (TFSE Öregfiúk) 0.93 15
91. VÁGHY Tamás (Honvéd Zrínyi SE/A) 0.92 13
92. ESÉK Tamás (Malév SC) 0.92 12
93. TÕRÖS Balázs (Színyei KC) 0.85 13
94. TICHY-RÁCS Bence (Albatrosz) 0.81 16
95. KÓCS Olivér (7 + SC) 0.73 15
96. DOMONKOS Gábor (Budai Vasököl) 0.67 12
97. BÁRTFAI BENEDEK Bendegúz (Piarista DSE) 0.67 15
98. PÉTER Zoltán (VICE KSE) 0.65 17
99. HERR Attila (Darazsak Old Boys) 0.64 11
100. BELICZAY Zsolt Dániel (Törekvés SE) 0.6 15
101. KOVÁCS Krisztián (BEAC Kobak) 0.57 14
102. TAMASEK Ádám (Darazsak Old Boys) 0.57 14
103. GÁLBORY Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 0.54 13
104. STÁJER Péter (Malév SC) 0.54 13
105. JUHÁSZ András (Honvéd Zrínyi SE/A) 0.46 11
106. TÓTH András (VICE KSE) 0.44 16
107. KEREKES Zoltán (7 + SC) 0.38 16
108. MAX György (Törekvés SE) 0.36 11
109. SKOBRICS Tibor (7 + SC) 0.33 15
110. BÁNFALVI István (TFSE Öregfiúk) 0.31 13
111. SZAKONYI Gábor (Színyei KC) 0.21 14
112. RADNÓTI Gábor (BEAC Kobak) 0.19 16
113. BERECZKI Máté (VICE KSE) 0.19 16
114. KÁDAS Viktor (Darazsak Old Boys) 0.18 11
115. ROZSÁLI Oszkár (7 + SC) 0.09 11
116. SÁRAI Tamás (7 + SC) 0.07 15
117. KISARI Ákos (VICE KSE) 0 17
118. MECSÉRI Balázs (Darazsak Old Boys) 0 13
119. SZIGETI András (7 + SC) 0 14
120. FAUR Kálmán (TFSE Öregfiúk) 0 11
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 11 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. HORVÁTH Sándor (Honvéd Zrínyi SE/A) 3.18 11
2. BÁRDOS Artúr (Darazsak Old Boys) 3.06 16
3. TÕRÖS Balázs (Színyei KC) 2.85 13
4. SZUJÓ Balázs (Budai Vasököl) 2.8 15
5. NAGY Péter (7 + SC) 2.77 13
6. PETHÕ Zoltán (TFSE Öregfiúk) 2.71 14
7. LENGYEL Dávid (Ultimate Warriors) 2.67 15
8. DOSZPOTH Olivér (Darazsak Old Boys) 2.54 13
9. FILE Lajos (Darazsak Old Boys) 2.5 16
10. SCHULEK Csaba (TFSE Öregfiúk) 2.5 12
11. LAPOSA Dávid (7 + SC) 2.5 16
12. KISS Sándor (Albatrosz) 2.5 16
13. FAZEKAS Mihály Imre (Piarista DSE) 2.46 13
14. HEDRY Zsolt (BEAC Kobak) 2.35 17
15. HERCZEG Barnabás (7 + SC) 2.31 16
16. SZOBI Marcell Zoltán (VICE KSE) 2.29 17
17. JAKUBIK Dániel (Honvéd Zrínyi SE/A) 2.27 11
18. FENTÕS Bence (Piarista DSE) 2.25 12
19. BIBITY Norbert (Malév SC) 2.2 15
20. SZATMÁRI Bendegúz Bence (Ultimate Warriors) 2.2 15
21. LATÓCZKI Gábor (Törekvés SE) 2.19 16
22. SZÕLLÕS Szabolcs (VICE KSE) 2.18 17
23. TÖRÖK János (Színyei KC) 2.15 13
24. SKOUMÁL Gergely (Piarista DSE) 2.15 13
25. BÁRSONY Balázs (7 + SC) 2.14 14
26. BÖRÖNTE Bence (Honvéd Zrínyi SE/A) 2.14 14
27. HADHÁZI Balázs (Ultimate Warriors) 2.13 15
28. SIMON Péter (Albatrosz) 2.13 16
29. KONDOR József (TFSE Öregfiúk) 2.08 12
30. PINTÉR Zsolt (VICE KSE) 2.06 17
31. VALUSKA László (BEAC Kobak) 2 17
32. MARÁZ Ádám Róbert (Honvéd Zrínyi SE/A) 2 13
33. SZABÓ György (VICE KSE) 2 16
34. TIRCSI Tamás (BEAC Kobak) 2 16
35. GALAMB Ádám Viktor (Budai Vasököl) 2 13
36. KUTAS Péter (Budai Vasököl) 2 15
37. JUHÁSZ András (Iparterv) 1.94 16
38. KÖRTVÉLYESI Zsolt (Honvéd Zrínyi SE/A) 1.93 15
39. SOMOGYVÁRI Gábor (Törekvés SE) 1.91 11
40. RADNÓTI Péter (BEAC Kobak) 1.88 16
41. TARNAI Csaba Gyula (Ultimate Warriors) 1.87 15
42. SZAKONYI Gábor (Színyei KC) 1.86 14
43. GÁL Márkó (Honvéd Zrínyi SE/A) 1.83 12
44. MOLNÁR Bálint (Ultimate Warriors) 1.81 16
45. TICHY-RÁCS Bence (Albatrosz) 1.81 16
46. EMRI Béla (Iparterv) 1.8 15
47. RUBÓCZKY György (Törekvés SE) 1.8 15
48. SÁROSI Miklós (Budai Vasököl) 1.77 13
49. MAKAY Dániel (Darazsak Old Boys) 1.75 16
50. DOMONKOS Gábor (Budai Vasököl) 1.75 12
51. ESÉK Tamás (Malév SC) 1.75 12
52. VÉGH Norbert (TFSE Öregfiúk) 1.73 15
53. VICZIÁN István (Malév SC) 1.71 14
54. SCHULEK Dávid (TFSE Öregfiúk) 1.69 13
55. PONGRÁCZ András (Iparterv) 1.69 13
56. BÁNFALVI István (TFSE Öregfiúk) 1.69 13
57. TAPODI László (7 + SC) 1.67 15
58. KÓCS Olivér (7 + SC) 1.67 15
59. OLÁH István (Malév SC) 1.64 14
60. DUFNER Dávid (Albatrosz) 1.63 16
61. RUZSINSZKI Gábor (TFSE Öregfiúk) 1.6 15
62. ASBÓTH Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 1.6 15
63. LÉNÁRDT Attila (BEAC Kobak) 1.59 17
64. HORVÁTH Dániel (Iparterv) 1.58 12
65. SZTRAKAY Péter (Budai Vasököl) 1.57 14
66. ZSOLDOS Károly Levente (Törekvés SE) 1.54 13
67. KERESZTI Ádám (BEAC Kobak) 1.54 13
68. KÁSA Dániel (Albatrosz) 1.53 15
69. NOVÁK Tamás (Budai Vasököl) 1.5 14
70. FODOR Márton (Albatrosz) 1.5 14
71. SEBESTYÉN Zsolt (Malév SC) 1.47 15
72. JUHÁSZ Bence (Iparterv) 1.47 15
73. BAZSÓ Tamás (Színyei KC) 1.42 12
74. RÉTI Dániel (Piarista DSE) 1.42 12
75. KINCSES Dániel Zsolt (Malév SC) 1.4 15
76. HEGEDÛS Dániel (Törekvés SE) 1.39 13
77. BOGNÁR Áron Bendegúz (Piarista DSE) 1.38 16
78. SKOBRICS Tibor (7 + SC) 1.33 15
79. KALMÁR Csanád (Piarista DSE) 1.31 16
80. OLÁH Dániel (Albatrosz) 1.29 14
81. ARANYI Zsolt (Darazsak Old Boys) 1.25 16
82. SZABÓ Mihály (VICE KSE) 1.18 17
83. JAKUCS Tibor (Honvéd Zrínyi SE/A) 1.15 13
84. POZSEGOVICS Péter (VICE KSE) 1.13 15
85. JUHÁSZ András (Honvéd Zrínyi SE/A) 1.09 11
86. SZATMÁRI Mátyás (BEAC Kobak) 1.08 12
87. ORBÁN Richárd (Darazsak Old Boys) 1 14
88. GÁLBORY Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 1 13
89. GULYÁS Dávid (Albatrosz) 0.94 16
90. BELICZAY Zsolt Dániel (Törekvés SE) 0.93 15
91. PÁPAI Balázs (Malév SC) 0.93 15
92. JANOSITZ Ervin Iván (Honvéd Zrínyi SE/A) 0.92 12
93. ROZSÁLI Oszkár (7 + SC) 0.91 11
94. MALKOWSKI Áron (Budai Vasököl) 0.86 14
95. RUET Timothée Maxime (Törekvés SE) 0.86 14
96. JANTNER László (Színyei KC) 0.85 13
97. PÉTER Zoltán (VICE KSE) 0.82 17
98. MAX György (Törekvés SE) 0.82 11
99. PAPP András (VICE KSE) 0.77 17
100. BÁRTFAI BENEDEK Bendegúz (Piarista DSE) 0.73 15
101. TÓTH András (VICE KSE) 0.69 16
102. BEREKMÉRI Ervin (Budai Vasököl) 0.67 12
103. KATONA Ferenc (Malév SC) 0.67 12
104. KOVÁCS Krisztián (BEAC Kobak) 0.57 14
105. ALBRECHT Dániel (Albatrosz) 0.56 16
106. KEREKES Zoltán (7 + SC) 0.56 16
107. KISARI Ákos (VICE KSE) 0.53 17
108. TAMASEK Ádám (Darazsak Old Boys) 0.5 14
109. VÁGHY Tamás (Honvéd Zrínyi SE/A) 0.46 13
110. FAUR Kálmán (TFSE Öregfiúk) 0.46 11
111. BOTYÁNSZKY Valentin (Törekvés SE) 0.44 16
112. RADNÓTI Gábor (BEAC Kobak) 0.44 16
113. HERR Attila (Darazsak Old Boys) 0.36 11
114. KECSKÉS István (Darazsak Old Boys) 0.36 14
115. BERECZKI Máté (VICE KSE) 0.31 16
116. STÁJER Péter (Malév SC) 0.23 13
117. MECSÉRI Balázs (Darazsak Old Boys) 0.23 13
118. SÁRAI Tamás (7 + SC) 0.13 15
119. KÁDAS Viktor (Darazsak Old Boys) 0.09 11
120. SZIGETI András (7 + SC) 0 14
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 11 meccs, min. 22 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. NAGY Péter (7 + SC) 4.77 13
2. MAKAY Dániel (Darazsak Old Boys) 4.63 16
3. HEDRY Zsolt (BEAC Kobak) 4.29 17
4. SEBESTYÉN Zsolt (Malév SC) 4.27 15
5. JANTNER László (Színyei KC) 3.15 13
6. HORVÁTH Dániel (Iparterv) 3.08 12
7. SZOBI Marcell Zoltán (VICE KSE) 2.94 17
8. SZATMÁRI Bendegúz Bence (Ultimate Warriors) 2.67 15
9. PETHÕ Zoltán (TFSE Öregfiúk) 2.57 14
10. BÖRÖNTE Bence (Honvéd Zrínyi SE/A) 2.57 14
11. MARÁZ Ádám Róbert (Honvéd Zrínyi SE/A) 2.39 13
12. JUHÁSZ András (Iparterv) 2.38 16
13. SZTRAKAY Péter (Budai Vasököl) 2.29 14
14. ZSOLDOS Károly Levente (Törekvés SE) 2.23 13
15. LATÓCZKI Gábor (Törekvés SE) 2.19 16
16. BÁRSONY Balázs (7 + SC) 2.14 14
17. HERCZEG Barnabás (7 + SC) 2.13 16
18. SÁROSI Miklós (Budai Vasököl) 2.08 13
19. KERESZTI Ádám (BEAC Kobak) 2.08 13
20. SZÕLLÕS Szabolcs (VICE KSE) 2.06 17
21. KONDOR József (TFSE Öregfiúk) 2 12
22. BÁRDOS Artúr (Darazsak Old Boys) 1.94 16
23. OLÁH István (Malév SC) 1.93 14
24. SIMON Péter (Albatrosz) 1.88 16
25. KINCSES Dániel Zsolt (Malév SC) 1.87 15
26. JANOSITZ Ervin Iván (Honvéd Zrínyi SE/A) 1.83 12
27. TARNAI Csaba Gyula (Ultimate Warriors) 1.8 15
28. HADHÁZI Balázs (Ultimate Warriors) 1.8 15
29. FILE Lajos (Darazsak Old Boys) 1.69 16
30. LENGYEL Dávid (Ultimate Warriors) 1.67 15
31. LÉNÁRDT Attila (BEAC Kobak) 1.59 17
32. VALUSKA László (BEAC Kobak) 1.35 17
33. PINTÉR Zsolt (VICE KSE) 1.29 17
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 11 meccs, min. 22 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. NAGY Péter (7 + SC) 80.52% (62/77) 13
2. PETHÕ Zoltán (TFSE Öregfiúk) 80% (36/45) 14
3. ZSOLDOS Károly Levente (Törekvés SE) 76.32% (29/38) 13
4. JANOSITZ Ervin Iván (Honvéd Zrínyi SE/A) 75.86% (22/29) 12
5. JANTNER László (Színyei KC) 74.55% (41/55) 13
6. HORVÁTH Dániel (Iparterv) 74% (37/50) 12
7. SZÕLLÕS Szabolcs (VICE KSE) 71.43% (35/49) 17
8. LENGYEL Dávid (Ultimate Warriors) 71.43% (25/35) 15
9. KONDOR József (TFSE Öregfiúk) 70.59% (24/34) 12
10. MARÁZ Ádám Róbert (Honvéd Zrínyi SE/A) 70.45% (31/44) 13
11. BÁRSONY Balázs (7 + SC) 69.77% (30/43) 14
12. PAPP András (VICE KSE) 69.57% (16/23) 17
13. HEDRY Zsolt (BEAC Kobak) 69.52% (73/105) 17
14. BIBITY Norbert (Malév SC) 68.97% (20/29) 15
15. SCHULEK Csaba (TFSE Öregfiúk) 67.74% (21/31) 12
16. SZOBI Marcell Zoltán (VICE KSE) 67.57% (50/74) 17
17. HERCZEG Barnabás (7 + SC) 64.15% (34/53) 16
18. MAKAY Dániel (Darazsak Old Boys) 63.79% (74/116) 16
19. SZATMÁRI Bendegúz Bence (Ultimate Warriors) 63.49% (40/63) 15
20. BÖRÖNTE Bence (Honvéd Zrínyi SE/A) 63.16% (36/57) 14
21. KERESZTI Ádám (BEAC Kobak) 62.79% (27/43) 13
22. LÉNÁRDT Attila (BEAC Kobak) 61.36% (27/44) 17
23. PÉTER Zoltán (VICE KSE) 60% (15/25) 17
24. KINCSES Dániel Zsolt (Malév SC) 59.57% (28/47) 15
25. LATÓCZKI Gábor (Törekvés SE) 59.32% (35/59) 16
26. SÁROSI Miklós (Budai Vasököl) 58.7% (27/46) 13
27. HORVÁTH Sándor (Honvéd Zrínyi SE/A) 57.58% (19/33) 11
28. TARNAI Csaba Gyula (Ultimate Warriors) 57.45% (27/47) 15
29. SZTRAKAY Péter (Budai Vasököl) 57.14% (32/56) 14
30. SCHULEK Dávid (TFSE Öregfiúk) 57.14% (20/35) 13
31. JUHÁSZ András (Iparterv) 56.72% (38/67) 16
32. OLÁH István (Malév SC) 56.25% (27/48) 14
33. HADHÁZI Balázs (Ultimate Warriors) 56.25% (27/48) 15
34. RUBÓCZKY György (Törekvés SE) 55.56% (15/27) 15
35. PINTÉR Zsolt (VICE KSE) 55% (22/40) 17
36. FILE Lajos (Darazsak Old Boys) 54% (27/50) 16
37. BAZSÓ Tamás (Színyei KC) 53.57% (15/28) 12
38. NOVÁK Tamás (Budai Vasököl) 52% (13/25) 14
39. SZUJÓ Balázs (Budai Vasököl) 52% (13/25) 15
40. KÁSA Dániel (Albatrosz) 51.61% (16/31) 15
41. TÕRÖS Balázs (Színyei KC) 50% (18/36) 13
42. DOMONKOS Gábor (Budai Vasököl) 50% (13/26) 12
43. TAPODI László (7 + SC) 50% (11/22) 15
44. VALUSKA László (BEAC Kobak) 46.94% (23/49) 17
45. BOGNÁR Áron Bendegúz (Piarista DSE) 46.15% (12/26) 16
46. MOLNÁR Bálint (Ultimate Warriors) 45.45% (10/22) 16
47. GÁL Márkó (Honvéd Zrínyi SE/A) 45.45% (10/22) 12
48. FAZEKAS Mihály Imre (Piarista DSE) 45.16% (14/31) 13
49. SEBESTYÉN Zsolt (Malév SC) 44.14% (64/145) 15
50. SOMOGYVÁRI Gábor (Törekvés SE) 44% (11/25) 11
51. SIMON Péter (Albatrosz) 43.48% (30/69) 16
52. LAPOSA Dávid (7 + SC) 41.67% (15/36) 16
53. BÁRDOS Artúr (Darazsak Old Boys) 39.74% (31/78) 16
54. MALKOWSKI Áron (Budai Vasököl) 37.04% (10/27) 14
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu