/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Bayomi Zsombor (Zsíros Akadémia Kőbánya) 235 14
2. Gulyás Roland Attila (TFSE U16/B) 201 15
3. Besze Szabolcs (Malév SC) 199 15
4. Szűcs Dániel (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 198 12
5. Langen Leonard (TFSE U16/B) 147 10
6. Szük Huba Barnabás (Zsíros Akadémia Kőbánya) 137 7
7. Pál Bendegúz András (Zsíros Akadémia Kőbánya) 135 13
8. Prokopp Dániel (Újpest-MT/C) 128 9
9. Rácz Gergő Zoltán (Malév SC) 127 15
10. Gulyás Alex István (TFSE U16/B) 123 15
11. Bayomi Levente (Zsíros Akadémia Kőbánya) 116 14
12. Tóth Kristóf (Zsíros Akadémia Kőbánya) 109 11
13. Fekete Nándor (Zsíros Akadémia Kőbánya) 105 7
14. Balog Bendegúz (Malév SC) 104 12
15. Kindler Máté (Malév SC) 103 10
16. Czinege Zsombor (Újpest-MT/C) 95 9
17. Mosolygó Bence (Malév SC) 92 12
18. Kozák Máté (Budafok) 92 13
19. Lusztig Dániel Tamás (Újpest-MT/C) 92 9
20. Berecz Bálint Áron (Zsíros Akadémia Kőbánya) 86 12
21. Schlingloff Benjamin Márk (Budafok) 85 14
22. Mátyás Bercel Ajándok (Újpest-MT/C) 82 5
23. Paul Bence (Zsíros Akadémia Kőbánya) 77 14
24. Tóth Rajmund (Zsíros Akadémia Kőbánya) 76 11
25. Nagy Ágoston (Budafok) 75 7
26. Melhem Mathéo (Újpest-MT/C) 72 7
27. Szász-Nagy Bálint (Malév SC) 68 13
28. Felter Bendegúz (Zsíros Akadémia Kőbánya) 66 5
29. Molnár Áron (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 65 8
30. Csépai Gergely Kristóf (TFSE U16/B) 64 13
31. Sipos Alfréd Tamás (Malév SC) 63 13
32. Németh Krisztián Zakariás (Zsíros Akadémia Kőbánya) 61 13
33. Bagyinszki Zalán (Újpest-MT/C) 60 7
34. Bálint Döme Árpád (Malév SC) 59 14
35. Kosár-Nagy Lukács (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 56 7
36. Czifra Péter (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 56 8
37. Szabó Lóránt (Zsíros Akadémia Kőbánya) 54 4
38. Szünder Richárd (Budafok) 53 3
39. Mester Milán (Újpest-MT/C) 53 5
40. Tóth Botond (Újpest-MT/C) 52 6
41. Horváth Péter (Zsíros Akadémia Kőbánya) 48 11
42. Mikó Levente (Zsíros Akadémia Kőbánya) 48 10
43. Szabó Álmos Bence (Budafok) 47 9
44. LaBelle Maxim Carnegie (TFSE U16/B) 45 12
45. Tóth Gábor Dániel (TFSE U16/B) 44 11
46. Sárkány Milán (Budafok) 40 6
47. Török Botond László (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 40 7
48. Neszmélyi-Papp Vince (TFSE U16/B) 38 8
49. Li Mu (Malév SC) 38 15
50. Tóvári Dominik (Újpest-MT/C) 36 8
51. Dalmadi Miklós (Újpest-MT/C) 36 12
52. Holczinger Ábel István (TFSE U16/B) 36 12
53. Molnár Gergely Tibor (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 35 7
54. Tanka-Soponyai Marcell (Újpest-MT/C) 35 10
55. Herpák Noel (Budafok) 34 14
56. Tóth Álmos Vazul (Budafok) 34 9
57. Farkas Zalán (Újpest-MT/C) 34 8
58. Komáromi Bence (Budafok) 31 15
59. Majsai Nimród (TFSE U16/B) 30 4
60. Sugár Botond (Budafok) 30 5
61. Geiger Zénó (Budafok) 30 5
62. Szűcs Zalán Gusztáv (Budafok) 29 4
63. Lotz Benedek (Budafok) 26 11
64. Bildhauer Barna Viktor (Malév SC) 26 9
65. Zahorecz Kornél (Újpest-MT/C) 26 8
66. Gugi Máté (TFSE U16/B) 25 11
67. Horváth Mátyás (TFSE U16/B) 25 10
68. Kalló Ákos Ferenc (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 23 11
69. Berkó Lajos Nimród (Zsíros Akadémia Kőbánya) 22 4
70. Mikics Mirkó (Zsíros Akadémia Kőbánya) 22 9
71. Adamcsek Dániel (Budafok) 21 3
72. Csillag Mátyás (TFSE U16/B) 21 8
73. Veress Tamás Attila (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 20 3
74. Salgó Barna (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 18 8
75. Gulácsi Bendegúz (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 18 8
76. Nagy Zsigmond János (Budafok) 17 12
77. Dénes Bence (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 17 9
78. Máté-Tóth András (Újpest-MT/C) 16 13
79. Szabó Csongor (Budafok) 15 7
80. Barna-Chrestels Boldizsár (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 15 5
81. Smoczer Brúnó (Budafok) 15 10
82. Nógrádi Boldizsár László (Budafok) 13 6
83. Csasznek Boldizsár Barabás (Malév SC) 12 1
84. Orizu Dávid Chinedu (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 11 3
85. András Bálint (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 11 9
86. Szarka Zétény (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 10 2
87. Czene Róbert (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 9 5
88. Grancsa Szabolcs (Újpest-MT/C) 8 5
89. Szávin Péter (TFSE U16/B) 8 6
90. Baranyai Márk Tamás (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 8 11
91. Korintus Gergő (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 7 2
92. Horváth András Olivér (TFSE U16/B) 7 4
93. Béres Levente (Újpest-MT/C) 6 1
94. Stark-Koronghy Dániel (TFSE U16/B) 6 2
95. Tas Botond Ágoston (Újpest-MT/C) 6 6
96. Gárdos Barnabás (TFSE U16/B) 5 1
97. Pach Armand (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 5 5
98. Fekete Ádám (Malév SC) 4 4
99. Imrei Vilmos Csanád (TFSE U16/B) 4 5
100. Wang Zixi (Újpest-MT/C) 4 5
101. Kovács Marcell (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 4 5
102. Kun Balázs (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 4 7
103. Ködmön Barnabás (TFSE U16/B) 4 7
104. Gyenes-Bodon Aurél (TFSE U16/B) 2 11
105. Hódos Ármin (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 2 1
106. Keresztes Csaba (Malév SC) 2 6
107. Kopcsányi Bálint (Budafok) 0 3
108. Orizu Viktor Uzochukwu (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0 1
109. Erdély Ábrahám (TFSE U16/B) 0 2
110. Zeck Ábel Momotaro (Újpest-MT/C) 0 1
111. Steigerwald Zalán (TFSE U16/B) 0 2
112. Tóth-Pászka Bonifác (TFSE U16/B) 0 4
113. Tolnai Bendegúz Bánk (TFSE U16/B) 0 2
114. Fekete Bálint (Malév SC) 0 1
115. Oravecz Tamás (Budafok) 0 10
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Bayomi Zsombor (Zsíros Akadémia Kőbánya) 24 14
2. Bayomi Levente (Zsíros Akadémia Kőbánya) 13 14
3. Berecz Bálint Áron (Zsíros Akadémia Kőbánya) 12 12
4. Gulyás Roland Attila (TFSE U16/B) 10 15
5. Fekete Nándor (Zsíros Akadémia Kőbánya) 9 7
6. Szünder Richárd (Budafok) 7 3
7. Pál Bendegúz András (Zsíros Akadémia Kőbánya) 7 13
8. Tóth Kristóf (Zsíros Akadémia Kőbánya) 7 11
9. Csépai Gergely Kristóf (TFSE U16/B) 7 13
10. Mester Milán (Újpest-MT/C) 6 5
11. Tóth Botond (Újpest-MT/C) 5 6
12. Tanka-Soponyai Marcell (Újpest-MT/C) 5 10
13. Nagy Ágoston (Budafok) 4 7
14. Berkó Lajos Nimród (Zsíros Akadémia Kőbánya) 4 4
15. Mikó Levente (Zsíros Akadémia Kőbánya) 4 10
16. Németh Krisztián Zakariás (Zsíros Akadémia Kőbánya) 4 13
17. Szabó Lóránt (Zsíros Akadémia Kőbánya) 3 4
18. Bagyinszki Zalán (Újpest-MT/C) 3 7
19. Veress Tamás Attila (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 3 3
20. Neszmélyi-Papp Vince (TFSE U16/B) 3 8
21. Farkas Zalán (Újpest-MT/C) 3 8
22. Szük Huba Barnabás (Zsíros Akadémia Kőbánya) 2 7
23. Mátyás Bercel Ajándok (Újpest-MT/C) 2 5
24. Langen Leonard (TFSE U16/B) 2 10
25. Prokopp Dániel (Újpest-MT/C) 2 9
26. Besze Szabolcs (Malév SC) 2 15
27. Felter Bendegúz (Zsíros Akadémia Kőbánya) 2 5
28. Czinege Zsombor (Újpest-MT/C) 2 9
29. Gulyás Alex István (TFSE U16/B) 2 15
30. Sárkány Milán (Budafok) 2 6
31. Schlingloff Benjamin Márk (Budafok) 2 14
32. Paul Bence (Zsíros Akadémia Kőbánya) 2 14
33. Horváth Péter (Zsíros Akadémia Kőbánya) 2 11
34. Zahorecz Kornél (Újpest-MT/C) 2 8
35. Li Mu (Malév SC) 2 15
36. Melhem Mathéo (Újpest-MT/C) 1 7
37. Molnár Áron (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 1 8
38. Szűcs Zalán Gusztáv (Budafok) 1 4
39. Adamcsek Dániel (Budafok) 1 3
40. Tóth Rajmund (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1 11
41. Geiger Zénó (Budafok) 1 5
42. Szabó Álmos Bence (Budafok) 1 9
43. Molnár Gergely Tibor (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 1 7
44. Tóvári Dominik (Újpest-MT/C) 1 8
45. Tóth Gábor Dániel (TFSE U16/B) 1 11
46. Korintus Gergő (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 1 2
47. Holczinger Ábel István (TFSE U16/B) 1 12
48. Csillag Mátyás (TFSE U16/B) 1 8
49. Horváth Mátyás (TFSE U16/B) 1 10
50. Komáromi Bence (Budafok) 1 15
51. Dénes Bence (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 1 9
52. Pach Armand (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 1 5
53. Szűcs Dániel (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0 12
54. Csasznek Boldizsár Barabás (Malév SC) 0 1
55. Kindler Máté (Malév SC) 0 10
56. Lusztig Dániel Tamás (Újpest-MT/C) 0 9
57. Balog Bendegúz (Malév SC) 0 12
58. Rácz Gergő Zoltán (Malév SC) 0 15
59. Kosár-Nagy Lukács (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0 7
60. Mosolygó Bence (Malév SC) 0 12
61. Majsai Nimród (TFSE U16/B) 0 4
62. Kozák Máté (Budafok) 0 13
63. Czifra Péter (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0 8
64. Béres Levente (Újpest-MT/C) 0 1
65. Sugár Botond (Budafok) 0 5
66. Török Botond László (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0 7
67. Szász-Nagy Bálint (Malév SC) 0 13
68. Szarka Zétény (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0 2
69. Gárdos Barnabás (TFSE U16/B) 0 1
70. Sipos Alfréd Tamás (Malév SC) 0 13
71. Bálint Döme Árpád (Malév SC) 0 14
72. Tóth Álmos Vazul (Budafok) 0 9
73. LaBelle Maxim Carnegie (TFSE U16/B) 0 12
74. Orizu Dávid Chinedu (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0 3
75. Stark-Koronghy Dániel (TFSE U16/B) 0 2
76. Barna-Chrestels Boldizsár (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0 5
77. Dalmadi Miklós (Újpest-MT/C) 0 12
78. Bildhauer Barna Viktor (Malév SC) 0 9
79. Mikics Mirkó (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 9
80. Herpák Noel (Budafok) 0 14
81. Lotz Benedek (Budafok) 0 11
82. Gugi Máté (TFSE U16/B) 0 11
83. Gulácsi Bendegúz (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0 8
84. Salgó Barna (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0 8
85. Nógrádi Boldizsár László (Budafok) 0 6
86. Szabó Csongor (Budafok) 0 7
87. Kalló Ákos Ferenc (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0 11
88. Hódos Ármin (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0 1
89. Czene Róbert (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0 5
90. Horváth András Olivér (TFSE U16/B) 0 4
91. Grancsa Szabolcs (Újpest-MT/C) 0 5
92. Smoczer Brúnó (Budafok) 0 10
93. Nagy Zsigmond János (Budafok) 0 12
94. Szávin Péter (TFSE U16/B) 0 6
95. Máté-Tóth András (Újpest-MT/C) 0 13
96. András Bálint (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0 9
97. Fekete Ádám (Malév SC) 0 4
98. Tas Botond Ágoston (Újpest-MT/C) 0 6
99. Wang Zixi (Újpest-MT/C) 0 5
100. Kovács Marcell (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0 5
101. Imrei Vilmos Csanád (TFSE U16/B) 0 5
102. Baranyai Márk Tamás (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0 11
103. Kun Balázs (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0 7
104. Ködmön Barnabás (TFSE U16/B) 0 7
105. Keresztes Csaba (Malév SC) 0 6
106. Gyenes-Bodon Aurél (TFSE U16/B) 0 11
107. Erdély Ábrahám (TFSE U16/B) 0 2
108. Kopcsányi Bálint (Budafok) 0 3
109. Orizu Viktor Uzochukwu (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0 1
110. Tolnai Bendegúz Bánk (TFSE U16/B) 0 2
111. Zeck Ábel Momotaro (Újpest-MT/C) 0 1
112. Steigerwald Zalán (TFSE U16/B) 0 2
113. Oravecz Tamás (Budafok) 0 10
114. Fekete Bálint (Malév SC) 0 1
115. Tóth-Pászka Bonifác (TFSE U16/B) 0 4
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 11 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Bayomi Zsombor (Zsíros Akadémia Kőbánya) 16.79 14
2. Szűcs Dániel (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 16.5 12
3. Gulyás Roland Attila (TFSE U16/B) 13.4 15
4. Besze Szabolcs (Malév SC) 13.27 15
5. Pál Bendegúz András (Zsíros Akadémia Kőbánya) 10.39 13
6. Tóth Kristóf (Zsíros Akadémia Kőbánya) 9.91 11
7. Balog Bendegúz (Malév SC) 8.67 12
8. Rácz Gergő Zoltán (Malév SC) 8.47 15
9. Bayomi Levente (Zsíros Akadémia Kőbánya) 8.29 14
10. Gulyás Alex István (TFSE U16/B) 8.2 15
11. Mosolygó Bence (Malév SC) 7.67 12
12. Berecz Bálint Áron (Zsíros Akadémia Kőbánya) 7.17 12
13. Kozák Máté (Budafok) 7.08 13
14. Tóth Rajmund (Zsíros Akadémia Kőbánya) 6.91 11
15. Schlingloff Benjamin Márk (Budafok) 6.07 14
16. Paul Bence (Zsíros Akadémia Kőbánya) 5.5 14
17. Szász-Nagy Bálint (Malév SC) 5.23 13
18. Csépai Gergely Kristóf (TFSE U16/B) 4.92 13
19. Sipos Alfréd Tamás (Malév SC) 4.85 13
20. Németh Krisztián Zakariás (Zsíros Akadémia Kőbánya) 4.69 13
21. Horváth Péter (Zsíros Akadémia Kőbánya) 4.36 11
22. Bálint Döme Árpád (Malév SC) 4.21 14
23. Tóth Gábor Dániel (TFSE U16/B) 4 11
24. LaBelle Maxim Carnegie (TFSE U16/B) 3.75 12
25. Dalmadi Miklós (Újpest-MT/C) 3 12
26. Holczinger Ábel István (TFSE U16/B) 3 12
27. Li Mu (Malév SC) 2.53 15
28. Herpák Noel (Budafok) 2.43 14
29. Lotz Benedek (Budafok) 2.36 11
30. Gugi Máté (TFSE U16/B) 2.27 11
31. Kalló Ákos Ferenc (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 2.09 11
32. Komáromi Bence (Budafok) 2.07 15
33. Nagy Zsigmond János (Budafok) 1.42 12
34. Máté-Tóth András (Újpest-MT/C) 1.23 13
35. Baranyai Márk Tamás (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0.73 11
36. Gyenes-Bodon Aurél (TFSE U16/B) 0.18 11
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 11 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Bayomi Zsombor (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.71 14
2. Berecz Bálint Áron (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1 12
3. Bayomi Levente (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0.93 14
4. Gulyás Roland Attila (TFSE U16/B) 0.67 15
5. Tóth Kristóf (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0.64 11
6. Pál Bendegúz András (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0.54 13
7. Csépai Gergely Kristóf (TFSE U16/B) 0.54 13
8. Németh Krisztián Zakariás (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0.31 13
9. Horváth Péter (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0.18 11
10. Schlingloff Benjamin Márk (Budafok) 0.14 14
11. Paul Bence (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0.14 14
12. Besze Szabolcs (Malév SC) 0.13 15
13. Gulyás Alex István (TFSE U16/B) 0.13 15
14. Li Mu (Malév SC) 0.13 15
15. Tóth Rajmund (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0.09 11
16. Tóth Gábor Dániel (TFSE U16/B) 0.09 11
17. Holczinger Ábel István (TFSE U16/B) 0.08 12
18. Komáromi Bence (Budafok) 0.07 15
19. Szűcs Dániel (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0 12
20. Balog Bendegúz (Malév SC) 0 12
21. Rácz Gergő Zoltán (Malév SC) 0 15
22. Mosolygó Bence (Malév SC) 0 12
23. Kozák Máté (Budafok) 0 13
24. Szász-Nagy Bálint (Malév SC) 0 13
25. Sipos Alfréd Tamás (Malév SC) 0 13
26. Bálint Döme Árpád (Malév SC) 0 14
27. LaBelle Maxim Carnegie (TFSE U16/B) 0 12
28. Dalmadi Miklós (Újpest-MT/C) 0 12
29. Herpák Noel (Budafok) 0 14
30. Lotz Benedek (Budafok) 0 11
31. Gugi Máté (TFSE U16/B) 0 11
32. Kalló Ákos Ferenc (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0 11
33. Nagy Zsigmond János (Budafok) 0 12
34. Máté-Tóth András (Újpest-MT/C) 0 13
35. Baranyai Márk Tamás (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0 11
36. Gyenes-Bodon Aurél (TFSE U16/B) 0 11
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 11 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. Szűcs Dániel (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 6.42 12
2. Besze Szabolcs (Malév SC) 6 15
3. Bayomi Zsombor (Zsíros Akadémia Kőbánya) 5.29 14
4. Gulyás Roland Attila (TFSE U16/B) 4.33 15
5. Pál Bendegúz András (Zsíros Akadémia Kőbánya) 4.15 13
6. Balog Bendegúz (Malév SC) 4 12
7. Rácz Gergő Zoltán (Malév SC) 3.87 15
8. Tóth Kristóf (Zsíros Akadémia Kőbánya) 3.82 11
9. Gulyás Alex István (TFSE U16/B) 3.6 15
10. Mosolygó Bence (Malév SC) 3.5 12
11. Kozák Máté (Budafok) 3.39 13
12. Tóth Rajmund (Zsíros Akadémia Kőbánya) 3.09 11
13. Bayomi Levente (Zsíros Akadémia Kőbánya) 2.57 14
14. Szász-Nagy Bálint (Malév SC) 2.46 13
15. Schlingloff Benjamin Márk (Budafok) 2.43 14
16. Paul Bence (Zsíros Akadémia Kőbánya) 2.36 14
17. Bálint Döme Árpád (Malév SC) 1.86 14
18. Horváth Péter (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.82 11
19. Sipos Alfréd Tamás (Malév SC) 1.77 13
20. Berecz Bálint Áron (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.75 12
21. LaBelle Maxim Carnegie (TFSE U16/B) 1.75 12
22. Németh Krisztián Zakariás (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.69 13
23. Tóth Gábor Dániel (TFSE U16/B) 1.64 11
24. Csépai Gergely Kristóf (TFSE U16/B) 1.62 13
25. Dalmadi Miklós (Újpest-MT/C) 1.5 12
26. Holczinger Ábel István (TFSE U16/B) 1.17 12
27. Lotz Benedek (Budafok) 1.09 11
28. Li Mu (Malév SC) 1 15
29. Herpák Noel (Budafok) 1 14
30. Kalló Ákos Ferenc (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 1 11
31. Komáromi Bence (Budafok) 0.87 15
32. Gugi Máté (TFSE U16/B) 0.82 11
33. Nagy Zsigmond János (Budafok) 0.67 12
34. Máté-Tóth András (Újpest-MT/C) 0.54 13
35. Baranyai Márk Tamás (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0.36 11
36. Gyenes-Bodon Aurél (TFSE U16/B) 0.09 11
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 11 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Gulyás Roland Attila (TFSE U16/B) 3 15
2. Gulyás Alex István (TFSE U16/B) 2.33 15
3. Rácz Gergő Zoltán (Malév SC) 2.27 15
4. Szász-Nagy Bálint (Malév SC) 2.15 13
5. Herpák Noel (Budafok) 2.14 14
6. LaBelle Maxim Carnegie (TFSE U16/B) 2.08 12
7. Kozák Máté (Budafok) 2.08 13
8. Bayomi Zsombor (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.79 14
9. Bálint Döme Árpád (Malév SC) 1.79 14
10. Balog Bendegúz (Malév SC) 1.58 12
11. Berecz Bálint Áron (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.58 12
12. Gugi Máté (TFSE U16/B) 1.55 11
13. Sipos Alfréd Tamás (Malév SC) 1.54 13
14. Besze Szabolcs (Malév SC) 1.53 15
15. Tóth Rajmund (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.36 11
16. Bayomi Levente (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.36 14
17. Holczinger Ábel István (TFSE U16/B) 1.33 12
18. Komáromi Bence (Budafok) 1.33 15
19. Mosolygó Bence (Malév SC) 1.25 12
20. Pál Bendegúz András (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.23 13
21. Szűcs Dániel (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 1.17 12
22. Dalmadi Miklós (Újpest-MT/C) 1.08 12
23. Schlingloff Benjamin Márk (Budafok) 1 14
24. Horváth Péter (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1 11
25. Kalló Ákos Ferenc (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 1 11
26. Lotz Benedek (Budafok) 0.91 11
27. Csépai Gergely Kristóf (TFSE U16/B) 0.85 13
28. Máté-Tóth András (Újpest-MT/C) 0.85 13
29. Nagy Zsigmond János (Budafok) 0.83 12
30. Tóth Kristóf (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0.82 11
31. Tóth Gábor Dániel (TFSE U16/B) 0.82 11
32. Paul Bence (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0.79 14
33. Németh Krisztián Zakariás (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0.69 13
34. Li Mu (Malév SC) 0.47 15
35. Gyenes-Bodon Aurél (TFSE U16/B) 0.18 11
36. Baranyai Márk Tamás (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0.09 11
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 11 meccs, min. 22 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. Szűcs Dániel (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 3.67 12
2. Gulyás Roland Attila (TFSE U16/B) 2.73 15
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 11 meccs, min. 22 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. Sipos Alfréd Tamás (Malév SC) 70.83% (17/24) 13
2. Bayomi Zsombor (Zsíros Akadémia Kőbánya) 68.18% (15/22) 14
3. Gulyás Roland Attila (TFSE U16/B) 64.06% (41/64) 15
4. Szűcs Dániel (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 49.44% (44/89) 12
5. Schlingloff Benjamin Márk (Budafok) 32.35% (11/34) 14
6. Gulyás Alex István (TFSE U16/B) 28.13% (9/32) 15
7. Rácz Gergő Zoltán (Malév SC) 26.19% (11/42) 15
8. Herpák Noel (Budafok) 26.09% (6/23) 14
9. Besze Szabolcs (Malév SC) 22.03% (13/59) 15
10. Szász-Nagy Bálint (Malév SC) 16% (4/25) 13
11. Kozák Máté (Budafok) 14.81% (4/27) 13
12. LaBelle Maxim Carnegie (TFSE U16/B) 13.64% (3/22) 12
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu