P. | Név | Csapat | Érték | M. | |||||
1. | Béki Johanna | (Csata DSE) | 136 | 8 | |||||
2. | Szikszai Franciska | (Török F. - Törekvés SE) | 130 | 5 | |||||
3. | Pásztor Arina | (Zsíros Akadémia Kőbánya) | 103 | 10 | |||||
4. | Bodnár Nóra Bettina | (Zsíros Akadémia Kőbánya) | 100 | 10 | |||||
5. | Bori Liza | (Vasas Akadémia) | 94 | 8 | |||||
6. | Takács Mirabel | (Zsíros Akadémia Kőbánya) | 92 | 10 | |||||
7. | Szép Szabina Julianna | (MTK Budapest 2) | 86 | 8 | |||||
8. | Takács Noémi | (Zsíros Akadémia Kőbánya) | 78 | 9 | |||||
9. | Bartos Dorottya | (Vasas Akadémia) | 71 | 9 | |||||
10. | Oldal Klára | (Zsíros Akadémia Kőbánya) | 71 | 8 | |||||
11. | Küsmödi Eszter | (MTK Budapest 2) | 66 | 7 | |||||
12. | Berecz Panna Kincső | (Zsíros Akadémia Kőbánya) | 63 | 10 | |||||
13. | Vita Réka | (MTK Budapest 2) | 61 | 9 | |||||
14. | Komlósi-Geri Tímea | (Török F. - Törekvés SE) | 60 | 4 | |||||
15. | Mandl Edina Maja | (Török F. - Törekvés SE) | 60 | 7 | |||||
16. | Prisztavok Zoé | (Zsíros Akadémia Kőbánya) | 59 | 8 | |||||
17. | Ferletyák Zita | (Csata DSE) | 58 | 10 | |||||
18. | Kálmán Villő | (Török F. - Törekvés SE) | 56 | 7 | |||||
19. | Szíj-Krisánszky Zoé Izabell | (Vasas Akadémia) | 56 | 9 | |||||
20. | Betancourt-Szepessy Marléne | (Csata DSE) | 53 | 8 | |||||
21. | Galavits Lili Csenge | (Vasas Akadémia) | 52 | 7 | |||||
22. | Slett Réka | (Zsíros Akadémia Kőbánya) | 52 | 9 | |||||
23. | Bernei Emma | (Csata DSE) | 52 | 8 | |||||
24. | Ács Emese | (Csata DSE) | 49 | 7 | |||||
25. | Kárpáthegyi Léda Anna | (Vasas Akadémia) | 48 | 8 | |||||
26. | Magyari Bianka Anna | (Török F. - Törekvés SE) | 45 | 6 | |||||
27. | Kövesi Luca | (Csata DSE) | 45 | 10 | |||||
28. | Medvei Csenge Tűzvirág | (BEAC Újbuda KA) | 44 | 10 | |||||
29. | Kálmán Hanna | (Török F. - Törekvés SE) | 43 | 6 | |||||
30. | Horváth Borsika Lara | (MTK Budapest 2) | 43 | 4 | |||||
31. | Pongó Fruzsina Réka | (Török F. - Törekvés SE) | 40 | 8 | |||||
32. | Csuba Anna Eszter | (Csata DSE) | 40 | 9 | |||||
33. | Kaszanyitzky Veronika | (Zsíros Akadémia Kőbánya) | 39 | 10 | |||||
34. | Vágó Lili | (Csata DSE) | 38 | 8 | |||||
35. | Szaniszló Laura | (Zsíros Akadémia Kőbánya) | 38 | 10 | |||||
36. | Tibay Eszter | (BEAC Újbuda KA) | 38 | 9 | |||||
37. | Sági Bettina Luca | (BEAC Újbuda KA) | 37 | 10 | |||||
38. | Polt Gréta | (Vasas Akadémia) | 37 | 9 | |||||
39. | Tóth Sára | (Zsíros Akadémia Kőbánya) | 34 | 8 | |||||
40. | Tóth Janka | (Török F. - Törekvés SE) | 30 | 5 | |||||
41. | Pácza Blanka | (Vasas Akadémia) | 29 | 5 | |||||
42. | Bódi Viktória | (BEAC Újbuda KA) | 28 | 8 | |||||
43. | Ács-Sánta Kata | (Vasas Akadémia) | 28 | 8 | |||||
44. | Szabó Noémi | (Vasas Akadémia) | 26 | 9 | |||||
45. | Tarr Glória | (BEAC Újbuda KA) | 26 | 9 | |||||
46. | Andrási Dóra | (BEAC Újbuda KA) | 26 | 10 | |||||
47. | Dinnyés Petra Bianka | (BEAC Újbuda KA) | 24 | 9 | |||||
48. | Egri Emma Ibolya | (MTK Budapest 2) | 24 | 4 | |||||
49. | Török Boglárka | (BEAC Újbuda KA) | 23 | 8 | |||||
50. | Tóth Lilien | (Török F. - Törekvés SE) | 22 | 6 | |||||
51. | Barabás Anna | (Török F. - Törekvés SE) | 22 | 5 | |||||
52. | Forró Dorottya Abigél | (Csata DSE) | 22 | 10 | |||||
53. | Vörös Adrienn | (Csata DSE) | 22 | 10 | |||||
54. | Szudolszky Míra | (BEAC Újbuda KA) | 22 | 10 | |||||
55. | Végh Viktória Kitti | (Csata DSE) | 22 | 10 | |||||
56. | Koszpeg Noémi | (Csata DSE) | 22 | 9 | |||||
57. | Tóth Frotti Frodina | (Vasas Akadémia) | 21 | 5 | |||||
58. | Szabó Jázmin Izabell | (MTK Budapest 2) | 20 | 8 | |||||
59. | Mendelényi Zoé Petra | (MTK Budapest 2) | 20 | 6 | |||||
60. | Szűcs Bettina Márta | (Török F. - Törekvés SE) | 19 | 6 | |||||
61. | Szalai Luca Laura | (Török F. - Törekvés SE) | 19 | 8 | |||||
62. | Szilágyi Róza | (BEAC Újbuda KA) | 19 | 9 | |||||
63. | Puskás Lili Anna | (Vasas Akadémia) | 17 | 4 | |||||
64. | Muszka Zita | (Vasas Akadémia) | 17 | 8 | |||||
65. | Bertalan Kinga Nikolett | (Török F. - Törekvés SE) | 16 | 4 | |||||
66. | Bors Emma Zorka | (BEAC Újbuda KA) | 15 | 9 | |||||
67. | Koós Kinga | (Csata DSE) | 14 | 2 | |||||
68. | Feith Izabella | (Csata DSE) | 14 | 2 | |||||
69. | Labancz Eszter | (Török F. - Törekvés SE) | 14 | 4 | |||||
70. | Nagy Zita | (Török F. - Törekvés SE) | 14 | 5 | |||||
71. | Sáhi Eszter Anna | (Török F. - Törekvés SE) | 14 | 5 | |||||
72. | Karli Dóra | (Vasas Akadémia) | 14 | 6 | |||||
73. | Tóth Csillag | (Zsíros Akadémia Kőbánya) | 14 | 6 | |||||
74. | Metláger Nóra Laura | (BEAC Újbuda KA) | 13 | 9 | |||||
75. | Takács-Váry Anna Magdolna | (MTK Budapest 2) | 12 | 2 | |||||
76. | Kispál Zsófia | (Zsíros Akadémia Kőbánya) | 12 | 9 | |||||
77. | Máthé-Mózes Emma | (MTK Budapest 2) | 11 | 4 | |||||
78. | Kollár Kata | (Vasas Akadémia) | 11 | 8 | |||||
79. | Berkli Nóra | (Török F. - Törekvés SE) | 10 | 1 | |||||
80. | Vértes Vanda | (Vasas Akadémia) | 10 | 3 | |||||
81. | Dávid Zita Laura | (Vasas Akadémia) | 8 | 6 | |||||
82. | Sárkány Kiara | (Török F. - Törekvés SE) | 7 | 6 | |||||
83. | Körmendy Gyöngyvér Erzsébet | (Török F. - Törekvés SE) | 7 | 5 | |||||
84. | Pákozdy Dóra | (BEAC Újbuda KA) | 6 | 3 | |||||
85. | Buzás Liliána | (Török F. - Törekvés SE) | 6 | 3 | |||||
86. | Firle-Kiss Bora | (Vasas Akadémia) | 6 | 4 | |||||
87. | Hallgató Abigél | (MTK Budapest 2) | 6 | 5 | |||||
88. | Deák Anna Katalin | (MTK Budapest 2) | 6 | 8 | |||||
89. | Kiss Diána Barbara | (Török F. - Törekvés SE) | 5 | 3 | |||||
90. | Bodnár Sára Csenge | (Vasas Akadémia) | 5 | 3 | |||||
91. | Ritter Annarose Connie | (MTK Budapest 2) | 5 | 7 | |||||
92. | Hontert Emma Gabriella | (MTK Budapest 2) | 4 | 2 | |||||
93. | Kiss Bernadett | (BEAC Újbuda KA) | 4 | 3 | |||||
94. | Schmidt Gréta Irén | (MTK Budapest 2) | 3 | 5 | |||||
95. | Szinovszki Eszter | (MTK Budapest 2) | 2 | 1 | |||||
96. | Szűcs Orsolya | (Török F. - Törekvés SE) | 2 | 2 | |||||
97. | Pócs Hanga Zselyke | (Csata DSE) | 2 | 2 | |||||
98. | Bihari Lilien | (Török F. - Törekvés SE) | 2 | 4 | |||||
99. | Szabó Kíra Nikoletta | (MTK Budapest 2) | 2 | 10 | |||||
100. | Arnóth Karina | (Török F. - Törekvés SE) | 0 | 1 | |||||
101. | Ullrich Stella | (MTK Budapest 2) | 0 | 1 | |||||
102. | Percze Réka | (BEAC Újbuda KA) | 0 | 2 | |||||
103. | Szabó Dorottya Ilona | (MTK Budapest 2) | 0 | 5 | |||||
104. | Virágvölgyi Flóra | (MTK Budapest 2) | 0 | 4 | |||||
teljes ranglisták >> |
P. | Név | Csapat | Érték | M. | |||||
1. | Szikszai Franciska | (Török F. - Törekvés SE) | 6 | 5 | |||||
2. | Szép Szabina Julianna | (MTK Budapest 2) | 3 | 8 | |||||
3. | Béki Johanna | (Csata DSE) | 2 | 8 | |||||
4. | Vita Réka | (MTK Budapest 2) | 2 | 9 | |||||
5. | Berecz Panna Kincső | (Zsíros Akadémia Kőbánya) | 1 | 10 | |||||
6. | Kövesi Luca | (Csata DSE) | 1 | 10 | |||||
7. | Tóth Frotti Frodina | (Vasas Akadémia) | 1 | 5 | |||||
8. | Kaszanyitzky Veronika | (Zsíros Akadémia Kőbánya) | 1 | 10 | |||||
9. | Török Boglárka | (BEAC Újbuda KA) | 1 | 8 | |||||
10. | Komlósi-Geri Tímea | (Török F. - Törekvés SE) | 0 | 4 | |||||
11. | Bori Liza | (Vasas Akadémia) | 0 | 8 | |||||
12. | Horváth Borsika Lara | (MTK Budapest 2) | 0 | 4 | |||||
13. | Pásztor Arina | (Zsíros Akadémia Kőbánya) | 0 | 10 | |||||
14. | Berkli Nóra | (Török F. - Törekvés SE) | 0 | 1 | |||||
15. | Bodnár Nóra Bettina | (Zsíros Akadémia Kőbánya) | 0 | 10 | |||||
16. | Küsmödi Eszter | (MTK Budapest 2) | 0 | 7 | |||||
17. | Takács Mirabel | (Zsíros Akadémia Kőbánya) | 0 | 10 | |||||
18. | Oldal Klára | (Zsíros Akadémia Kőbánya) | 0 | 8 | |||||
19. | Takács Noémi | (Zsíros Akadémia Kőbánya) | 0 | 9 | |||||
20. | Mandl Edina Maja | (Török F. - Törekvés SE) | 0 | 7 | |||||
21. | Kálmán Villő | (Török F. - Törekvés SE) | 0 | 7 | |||||
22. | Bartos Dorottya | (Vasas Akadémia) | 0 | 9 | |||||
23. | Magyari Bianka Anna | (Török F. - Törekvés SE) | 0 | 6 | |||||
24. | Galavits Lili Csenge | (Vasas Akadémia) | 0 | 7 | |||||
25. | Prisztavok Zoé | (Zsíros Akadémia Kőbánya) | 0 | 8 | |||||
26. | Kálmán Hanna | (Török F. - Törekvés SE) | 0 | 6 | |||||
27. | Koós Kinga | (Csata DSE) | 0 | 2 | |||||
28. | Ács Emese | (Csata DSE) | 0 | 7 | |||||
29. | Feith Izabella | (Csata DSE) | 0 | 2 | |||||
30. | Betancourt-Szepessy Marléne | (Csata DSE) | 0 | 8 | |||||
31. | Bernei Emma | (Csata DSE) | 0 | 8 | |||||
32. | Szíj-Krisánszky Zoé Izabell | (Vasas Akadémia) | 0 | 9 | |||||
33. | Takács-Váry Anna Magdolna | (MTK Budapest 2) | 0 | 2 | |||||
34. | Egri Emma Ibolya | (MTK Budapest 2) | 0 | 4 | |||||
35. | Kárpáthegyi Léda Anna | (Vasas Akadémia) | 0 | 8 | |||||
36. | Tóth Janka | (Török F. - Törekvés SE) | 0 | 5 | |||||
37. | Ferletyák Zita | (Csata DSE) | 0 | 10 | |||||
38. | Pácza Blanka | (Vasas Akadémia) | 0 | 5 | |||||
39. | Slett Réka | (Zsíros Akadémia Kőbánya) | 0 | 9 | |||||
40. | Pongó Fruzsina Réka | (Török F. - Törekvés SE) | 0 | 8 | |||||
41. | Vágó Lili | (Csata DSE) | 0 | 8 | |||||
42. | Csuba Anna Eszter | (Csata DSE) | 0 | 9 | |||||
43. | Medvei Csenge Tűzvirág | (BEAC Újbuda KA) | 0 | 10 | |||||
44. | Barabás Anna | (Török F. - Törekvés SE) | 0 | 5 | |||||
45. | Puskás Lili Anna | (Vasas Akadémia) | 0 | 4 | |||||
46. | Tóth Sára | (Zsíros Akadémia Kőbánya) | 0 | 8 | |||||
47. | Tibay Eszter | (BEAC Újbuda KA) | 0 | 9 | |||||
48. | Polt Gréta | (Vasas Akadémia) | 0 | 9 | |||||
49. | Bertalan Kinga Nikolett | (Török F. - Törekvés SE) | 0 | 4 | |||||
50. | Szaniszló Laura | (Zsíros Akadémia Kőbánya) | 0 | 10 | |||||
51. | Sági Bettina Luca | (BEAC Újbuda KA) | 0 | 10 | |||||
52. | Tóth Lilien | (Török F. - Törekvés SE) | 0 | 6 | |||||
53. | Bódi Viktória | (BEAC Újbuda KA) | 0 | 8 | |||||
54. | Labancz Eszter | (Török F. - Törekvés SE) | 0 | 4 | |||||
55. | Ács-Sánta Kata | (Vasas Akadémia) | 0 | 8 | |||||
56. | Vértes Vanda | (Vasas Akadémia) | 0 | 3 | |||||
57. | Mendelényi Zoé Petra | (MTK Budapest 2) | 0 | 6 | |||||
58. | Szűcs Bettina Márta | (Török F. - Törekvés SE) | 0 | 6 | |||||
59. | Szabó Noémi | (Vasas Akadémia) | 0 | 9 | |||||
60. | Tarr Glória | (BEAC Újbuda KA) | 0 | 9 | |||||
61. | Nagy Zita | (Török F. - Törekvés SE) | 0 | 5 | |||||
62. | Sáhi Eszter Anna | (Török F. - Törekvés SE) | 0 | 5 | |||||
63. | Máthé-Mózes Emma | (MTK Budapest 2) | 0 | 4 | |||||
64. | Dinnyés Petra Bianka | (BEAC Újbuda KA) | 0 | 9 | |||||
65. | Andrási Dóra | (BEAC Újbuda KA) | 0 | 10 | |||||
66. | Szabó Jázmin Izabell | (MTK Budapest 2) | 0 | 8 | |||||
67. | Koszpeg Noémi | (Csata DSE) | 0 | 9 | |||||
68. | Szalai Luca Laura | (Török F. - Törekvés SE) | 0 | 8 | |||||
69. | Tóth Csillag | (Zsíros Akadémia Kőbánya) | 0 | 6 | |||||
70. | Karli Dóra | (Vasas Akadémia) | 0 | 6 | |||||
71. | Végh Viktória Kitti | (Csata DSE) | 0 | 10 | |||||
72. | Forró Dorottya Abigél | (Csata DSE) | 0 | 10 | |||||
73. | Vörös Adrienn | (Csata DSE) | 0 | 10 | |||||
74. | Szudolszky Míra | (BEAC Újbuda KA) | 0 | 10 | |||||
75. | Muszka Zita | (Vasas Akadémia) | 0 | 8 | |||||
76. | Szilágyi Róza | (BEAC Újbuda KA) | 0 | 9 | |||||
77. | Pákozdy Dóra | (BEAC Újbuda KA) | 0 | 3 | |||||
78. | Buzás Liliána | (Török F. - Törekvés SE) | 0 | 3 | |||||
79. | Szinovszki Eszter | (MTK Budapest 2) | 0 | 1 | |||||
80. | Hontert Emma Gabriella | (MTK Budapest 2) | 0 | 2 | |||||
81. | Bodnár Sára Csenge | (Vasas Akadémia) | 0 | 3 | |||||
82. | Kiss Diána Barbara | (Török F. - Törekvés SE) | 0 | 3 | |||||
83. | Bors Emma Zorka | (BEAC Újbuda KA) | 0 | 9 | |||||
84. | Firle-Kiss Bora | (Vasas Akadémia) | 0 | 4 | |||||
85. | Metláger Nóra Laura | (BEAC Újbuda KA) | 0 | 9 | |||||
86. | Körmendy Gyöngyvér Erzsébet | (Török F. - Törekvés SE) | 0 | 5 | |||||
87. | Kollár Kata | (Vasas Akadémia) | 0 | 8 | |||||
88. | Kispál Zsófia | (Zsíros Akadémia Kőbánya) | 0 | 9 | |||||
89. | Kiss Bernadett | (BEAC Újbuda KA) | 0 | 3 | |||||
90. | Dávid Zita Laura | (Vasas Akadémia) | 0 | 6 | |||||
91. | Hallgató Abigél | (MTK Budapest 2) | 0 | 5 | |||||
92. | Sárkány Kiara | (Török F. - Törekvés SE) | 0 | 6 | |||||
93. | Szűcs Orsolya | (Török F. - Törekvés SE) | 0 | 2 | |||||
94. | Pócs Hanga Zselyke | (Csata DSE) | 0 | 2 | |||||
95. | Deák Anna Katalin | (MTK Budapest 2) | 0 | 8 | |||||
96. | Ritter Annarose Connie | (MTK Budapest 2) | 0 | 7 | |||||
97. | Schmidt Gréta Irén | (MTK Budapest 2) | 0 | 5 | |||||
98. | Bihari Lilien | (Török F. - Törekvés SE) | 0 | 4 | |||||
99. | Szabó Kíra Nikoletta | (MTK Budapest 2) | 0 | 10 | |||||
100. | Arnóth Karina | (Török F. - Törekvés SE) | 0 | 1 | |||||
101. | Szabó Dorottya Ilona | (MTK Budapest 2) | 0 | 5 | |||||
102. | Virágvölgyi Flóra | (MTK Budapest 2) | 0 | 4 | |||||
103. | Ullrich Stella | (MTK Budapest 2) | 0 | 1 | |||||
104. | Percze Réka | (BEAC Újbuda KA) | 0 | 2 | |||||
teljes ranglisták >> |
P. | Név | Csapat | Érték | M. | |||||
1. | Béki Johanna | (Csata DSE) | 17 | 8 | |||||
2. | Bori Liza | (Vasas Akadémia) | 11.75 | 8 | |||||
3. | Szép Szabina Julianna | (MTK Budapest 2) | 10.75 | 8 | |||||
4. | Pásztor Arina | (Zsíros Akadémia Kőbánya) | 10.3 | 10 | |||||
5. | Bodnár Nóra Bettina | (Zsíros Akadémia Kőbánya) | 10 | 10 | |||||
6. | Küsmödi Eszter | (MTK Budapest 2) | 9.43 | 7 | |||||
7. | Takács Mirabel | (Zsíros Akadémia Kőbánya) | 9.2 | 10 | |||||
8. | Oldal Klára | (Zsíros Akadémia Kőbánya) | 8.88 | 8 | |||||
9. | Takács Noémi | (Zsíros Akadémia Kőbánya) | 8.67 | 9 | |||||
10. | Mandl Edina Maja | (Török F. - Törekvés SE) | 8.57 | 7 | |||||
11. | Kálmán Villő | (Török F. - Törekvés SE) | 8 | 7 | |||||
12. | Bartos Dorottya | (Vasas Akadémia) | 7.89 | 9 | |||||
13. | Magyari Bianka Anna | (Török F. - Törekvés SE) | 7.5 | 6 | |||||
14. | Galavits Lili Csenge | (Vasas Akadémia) | 7.43 | 7 | |||||
15. | Prisztavok Zoé | (Zsíros Akadémia Kőbánya) | 7.38 | 8 | |||||
16. | Kálmán Hanna | (Török F. - Törekvés SE) | 7.17 | 6 | |||||
17. | Ács Emese | (Csata DSE) | 7 | 7 | |||||
18. | Vita Réka | (MTK Budapest 2) | 6.78 | 9 | |||||
19. | Betancourt-Szepessy Marléne | (Csata DSE) | 6.63 | 8 | |||||
20. | Bernei Emma | (Csata DSE) | 6.5 | 8 | |||||
21. | Berecz Panna Kincső | (Zsíros Akadémia Kőbánya) | 6.3 | 10 | |||||
22. | Szíj-Krisánszky Zoé Izabell | (Vasas Akadémia) | 6.22 | 9 | |||||
23. | Kárpáthegyi Léda Anna | (Vasas Akadémia) | 6 | 8 | |||||
24. | Ferletyák Zita | (Csata DSE) | 5.8 | 10 | |||||
25. | Slett Réka | (Zsíros Akadémia Kőbánya) | 5.78 | 9 | |||||
26. | Pongó Fruzsina Réka | (Török F. - Törekvés SE) | 5 | 8 | |||||
27. | Vágó Lili | (Csata DSE) | 4.75 | 8 | |||||
28. | Kövesi Luca | (Csata DSE) | 4.5 | 10 | |||||
29. | Csuba Anna Eszter | (Csata DSE) | 4.44 | 9 | |||||
30. | Medvei Csenge Tűzvirág | (BEAC Újbuda KA) | 4.4 | 10 | |||||
31. | Tóth Sára | (Zsíros Akadémia Kőbánya) | 4.25 | 8 | |||||
32. | Tibay Eszter | (BEAC Újbuda KA) | 4.22 | 9 | |||||
33. | Polt Gréta | (Vasas Akadémia) | 4.11 | 9 | |||||
34. | Kaszanyitzky Veronika | (Zsíros Akadémia Kőbánya) | 3.9 | 10 | |||||
35. | Szaniszló Laura | (Zsíros Akadémia Kőbánya) | 3.8 | 10 | |||||
36. | Sági Bettina Luca | (BEAC Újbuda KA) | 3.7 | 10 | |||||
37. | Tóth Lilien | (Török F. - Törekvés SE) | 3.67 | 6 | |||||
38. | Ács-Sánta Kata | (Vasas Akadémia) | 3.5 | 8 | |||||
39. | Bódi Viktória | (BEAC Újbuda KA) | 3.5 | 8 | |||||
40. | Mendelényi Zoé Petra | (MTK Budapest 2) | 3.33 | 6 | |||||
41. | Szűcs Bettina Márta | (Török F. - Törekvés SE) | 3.17 | 6 | |||||
42. | Tarr Glória | (BEAC Újbuda KA) | 2.89 | 9 | |||||
43. | Szabó Noémi | (Vasas Akadémia) | 2.89 | 9 | |||||
44. | Török Boglárka | (BEAC Újbuda KA) | 2.88 | 8 | |||||
45. | Dinnyés Petra Bianka | (BEAC Újbuda KA) | 2.67 | 9 | |||||
46. | Andrási Dóra | (BEAC Újbuda KA) | 2.6 | 10 | |||||
47. | Szabó Jázmin Izabell | (MTK Budapest 2) | 2.5 | 8 | |||||
48. | Koszpeg Noémi | (Csata DSE) | 2.44 | 9 | |||||
49. | Szalai Luca Laura | (Török F. - Törekvés SE) | 2.38 | 8 | |||||
50. | Karli Dóra | (Vasas Akadémia) | 2.33 | 6 | |||||
51. | Tóth Csillag | (Zsíros Akadémia Kőbánya) | 2.33 | 6 | |||||
52. | Végh Viktória Kitti | (Csata DSE) | 2.2 | 10 | |||||
53. | Vörös Adrienn | (Csata DSE) | 2.2 | 10 | |||||
54. | Szudolszky Míra | (BEAC Újbuda KA) | 2.2 | 10 | |||||
55. | Forró Dorottya Abigél | (Csata DSE) | 2.2 | 10 | |||||
56. | Muszka Zita | (Vasas Akadémia) | 2.13 | 8 | |||||
57. | Szilágyi Róza | (BEAC Újbuda KA) | 2.11 | 9 | |||||
58. | Bors Emma Zorka | (BEAC Újbuda KA) | 1.67 | 9 | |||||
59. | Metláger Nóra Laura | (BEAC Újbuda KA) | 1.44 | 9 | |||||
60. | Kollár Kata | (Vasas Akadémia) | 1.38 | 8 | |||||
61. | Dávid Zita Laura | (Vasas Akadémia) | 1.33 | 6 | |||||
62. | Kispál Zsófia | (Zsíros Akadémia Kőbánya) | 1.33 | 9 | |||||
63. | Sárkány Kiara | (Török F. - Törekvés SE) | 1.17 | 6 | |||||
64. | Deák Anna Katalin | (MTK Budapest 2) | 0.75 | 8 | |||||
65. | Ritter Annarose Connie | (MTK Budapest 2) | 0.71 | 7 | |||||
66. | Szabó Kíra Nikoletta | (MTK Budapest 2) | 0.2 | 10 | |||||
teljes ranglisták >> |
P. | Név | Csapat | Érték | M. | |||||
1. | Szép Szabina Julianna | (MTK Budapest 2) | 0.38 | 8 | |||||
2. | Béki Johanna | (Csata DSE) | 0.25 | 8 | |||||
3. | Vita Réka | (MTK Budapest 2) | 0.22 | 9 | |||||
4. | Török Boglárka | (BEAC Újbuda KA) | 0.13 | 8 | |||||
5. | Berecz Panna Kincső | (Zsíros Akadémia Kőbánya) | 0.1 | 10 | |||||
6. | Kövesi Luca | (Csata DSE) | 0.1 | 10 | |||||
7. | Kaszanyitzky Veronika | (Zsíros Akadémia Kőbánya) | 0.1 | 10 | |||||
8. | Bori Liza | (Vasas Akadémia) | 0 | 8 | |||||
9. | Pásztor Arina | (Zsíros Akadémia Kőbánya) | 0 | 10 | |||||
10. | Bodnár Nóra Bettina | (Zsíros Akadémia Kőbánya) | 0 | 10 | |||||
11. | Küsmödi Eszter | (MTK Budapest 2) | 0 | 7 | |||||
12. | Takács Mirabel | (Zsíros Akadémia Kőbánya) | 0 | 10 | |||||
13. | Oldal Klára | (Zsíros Akadémia Kőbánya) | 0 | 8 | |||||
14. | Takács Noémi | (Zsíros Akadémia Kőbánya) | 0 | 9 | |||||
15. | Mandl Edina Maja | (Török F. - Törekvés SE) | 0 | 7 | |||||
16. | Kálmán Villő | (Török F. - Törekvés SE) | 0 | 7 | |||||
17. | Bartos Dorottya | (Vasas Akadémia) | 0 | 9 | |||||
18. | Magyari Bianka Anna | (Török F. - Törekvés SE) | 0 | 6 | |||||
19. | Galavits Lili Csenge | (Vasas Akadémia) | 0 | 7 | |||||
20. | Prisztavok Zoé | (Zsíros Akadémia Kőbánya) | 0 | 8 | |||||
21. | Kálmán Hanna | (Török F. - Törekvés SE) | 0 | 6 | |||||
22. | Ács Emese | (Csata DSE) | 0 | 7 | |||||
23. | Betancourt-Szepessy Marléne | (Csata DSE) | 0 | 8 | |||||
24. | Bernei Emma | (Csata DSE) | 0 | 8 | |||||
25. | Szíj-Krisánszky Zoé Izabell | (Vasas Akadémia) | 0 | 9 | |||||
26. | Kárpáthegyi Léda Anna | (Vasas Akadémia) | 0 | 8 | |||||
27. | Ferletyák Zita | (Csata DSE) | 0 | 10 | |||||
28. | Slett Réka | (Zsíros Akadémia Kőbánya) | 0 | 9 | |||||
29. | Pongó Fruzsina Réka | (Török F. - Törekvés SE) | 0 | 8 | |||||
30. | Vágó Lili | (Csata DSE) | 0 | 8 | |||||
31. | Csuba Anna Eszter | (Csata DSE) | 0 | 9 | |||||
32. | Medvei Csenge Tűzvirág | (BEAC Újbuda KA) | 0 | 10 | |||||
33. | Tóth Sára | (Zsíros Akadémia Kőbánya) | 0 | 8 | |||||
34. | Tibay Eszter | (BEAC Újbuda KA) | 0 | 9 | |||||
35. | Polt Gréta | (Vasas Akadémia) | 0 | 9 | |||||
36. | Szaniszló Laura | (Zsíros Akadémia Kőbánya) | 0 | 10 | |||||
37. | Sági Bettina Luca | (BEAC Újbuda KA) | 0 | 10 | |||||
38. | Tóth Lilien | (Török F. - Törekvés SE) | 0 | 6 | |||||
39. | Ács-Sánta Kata | (Vasas Akadémia) | 0 | 8 | |||||
40. | Bódi Viktória | (BEAC Újbuda KA) | 0 | 8 | |||||
41. | Mendelényi Zoé Petra | (MTK Budapest 2) | 0 | 6 | |||||
42. | Szűcs Bettina Márta | (Török F. - Törekvés SE) | 0 | 6 | |||||
43. | Tarr Glória | (BEAC Újbuda KA) | 0 | 9 | |||||
44. | Szabó Noémi | (Vasas Akadémia) | 0 | 9 | |||||
45. | Dinnyés Petra Bianka | (BEAC Újbuda KA) | 0 | 9 | |||||
46. | Andrási Dóra | (BEAC Újbuda KA) | 0 | 10 | |||||
47. | Szabó Jázmin Izabell | (MTK Budapest 2) | 0 | 8 | |||||
48. | Koszpeg Noémi | (Csata DSE) | 0 | 9 | |||||
49. | Szalai Luca Laura | (Török F. - Törekvés SE) | 0 | 8 | |||||
50. | Karli Dóra | (Vasas Akadémia) | 0 | 6 | |||||
51. | Tóth Csillag | (Zsíros Akadémia Kőbánya) | 0 | 6 | |||||
52. | Végh Viktória Kitti | (Csata DSE) | 0 | 10 | |||||
53. | Vörös Adrienn | (Csata DSE) | 0 | 10 | |||||
54. | Szudolszky Míra | (BEAC Újbuda KA) | 0 | 10 | |||||
55. | Forró Dorottya Abigél | (Csata DSE) | 0 | 10 | |||||
56. | Muszka Zita | (Vasas Akadémia) | 0 | 8 | |||||
57. | Szilágyi Róza | (BEAC Újbuda KA) | 0 | 9 | |||||
58. | Bors Emma Zorka | (BEAC Újbuda KA) | 0 | 9 | |||||
59. | Metláger Nóra Laura | (BEAC Újbuda KA) | 0 | 9 | |||||
60. | Kollár Kata | (Vasas Akadémia) | 0 | 8 | |||||
61. | Dávid Zita Laura | (Vasas Akadémia) | 0 | 6 | |||||
62. | Kispál Zsófia | (Zsíros Akadémia Kőbánya) | 0 | 9 | |||||
63. | Sárkány Kiara | (Török F. - Törekvés SE) | 0 | 6 | |||||
64. | Deák Anna Katalin | (MTK Budapest 2) | 0 | 8 | |||||
65. | Ritter Annarose Connie | (MTK Budapest 2) | 0 | 7 | |||||
66. | Szabó Kíra Nikoletta | (MTK Budapest 2) | 0 | 10 | |||||
teljes ranglisták >> |
P. | Név | Csapat | Érték (db) | M. | |||||
1. | Béki Johanna | (Csata DSE) | 6.5 | 8 | |||||
2. | Bori Liza | (Vasas Akadémia) | 5.25 | 8 | |||||
3. | Pásztor Arina | (Zsíros Akadémia Kőbánya) | 4.6 | 10 | |||||
4. | Oldal Klára | (Zsíros Akadémia Kőbánya) | 4.38 | 8 | |||||
5. | Küsmödi Eszter | (MTK Budapest 2) | 4 | 7 | |||||
6. | Takács Noémi | (Zsíros Akadémia Kőbánya) | 4 | 9 | |||||
7. | Szép Szabina Julianna | (MTK Budapest 2) | 3.88 | 8 | |||||
8. | Mandl Edina Maja | (Török F. - Törekvés SE) | 3.86 | 7 | |||||
9. | Bodnár Nóra Bettina | (Zsíros Akadémia Kőbánya) | 3.8 | 10 | |||||
10. | Takács Mirabel | (Zsíros Akadémia Kőbánya) | 3.8 | 10 | |||||
11. | Kálmán Villő | (Török F. - Törekvés SE) | 3.43 | 7 | |||||
12. | Bartos Dorottya | (Vasas Akadémia) | 3.33 | 9 | |||||
13. | Betancourt-Szepessy Marléne | (Csata DSE) | 3.25 | 8 | |||||
14. | Kálmán Hanna | (Török F. - Törekvés SE) | 3.17 | 6 | |||||
15. | Galavits Lili Csenge | (Vasas Akadémia) | 3.14 | 7 | |||||
16. | Ács Emese | (Csata DSE) | 3.14 | 7 | |||||
17. | Prisztavok Zoé | (Zsíros Akadémia Kőbánya) | 3.13 | 8 | |||||
18. | Magyari Bianka Anna | (Török F. - Törekvés SE) | 3 | 6 | |||||
19. | Szíj-Krisánszky Zoé Izabell | (Vasas Akadémia) | 2.89 | 9 | |||||
20. | Bernei Emma | (Csata DSE) | 2.88 | 8 | |||||
21. | Berecz Panna Kincső | (Zsíros Akadémia Kőbánya) | 2.8 | 10 | |||||
22. | Kárpáthegyi Léda Anna | (Vasas Akadémia) | 2.75 | 8 | |||||
23. | Ferletyák Zita | (Csata DSE) | 2.6 | 10 | |||||
24. | Pongó Fruzsina Réka | (Török F. - Törekvés SE) | 2.5 | 8 | |||||
25. | Slett Réka | (Zsíros Akadémia Kőbánya) | 2.33 | 9 | |||||
26. | Vágó Lili | (Csata DSE) | 2.13 | 8 | |||||
27. | Kövesi Luca | (Csata DSE) | 2 | 10 | |||||
28. | Medvei Csenge Tűzvirág | (BEAC Újbuda KA) | 1.8 | 10 | |||||
29. | Kaszanyitzky Veronika | (Zsíros Akadémia Kőbánya) | 1.8 | 10 | |||||
30. | Vita Réka | (MTK Budapest 2) | 1.78 | 9 | |||||
31. | Tibay Eszter | (BEAC Újbuda KA) | 1.78 | 9 | |||||
32. | Polt Gréta | (Vasas Akadémia) | 1.78 | 9 | |||||
33. | Tóth Sára | (Zsíros Akadémia Kőbánya) | 1.75 | 8 | |||||
34. | Ács-Sánta Kata | (Vasas Akadémia) | 1.75 | 8 | |||||
35. | Szaniszló Laura | (Zsíros Akadémia Kőbánya) | 1.7 | 10 | |||||
36. | Sági Bettina Luca | (BEAC Újbuda KA) | 1.7 | 10 | |||||
37. | Csuba Anna Eszter | (Csata DSE) | 1.67 | 9 | |||||
38. | Tóth Lilien | (Török F. - Törekvés SE) | 1.67 | 6 | |||||
39. | Bódi Viktória | (BEAC Újbuda KA) | 1.5 | 8 | |||||
40. | Mendelényi Zoé Petra | (MTK Budapest 2) | 1.5 | 6 | |||||
41. | Szűcs Bettina Márta | (Török F. - Törekvés SE) | 1.5 | 6 | |||||
42. | Tarr Glória | (BEAC Újbuda KA) | 1.33 | 9 | |||||
43. | Tóth Csillag | (Zsíros Akadémia Kőbánya) | 1.17 | 6 | |||||
44. | Török Boglárka | (BEAC Újbuda KA) | 1.13 | 8 | |||||
45. | Szalai Luca Laura | (Török F. - Törekvés SE) | 1.13 | 8 | |||||
46. | Szabó Noémi | (Vasas Akadémia) | 1.11 | 9 | |||||
47. | Koszpeg Noémi | (Csata DSE) | 1.11 | 9 | |||||
48. | Végh Viktória Kitti | (Csata DSE) | 1.1 | 10 | |||||
49. | Szudolszky Míra | (BEAC Újbuda KA) | 1.1 | 10 | |||||
50. | Andrási Dóra | (BEAC Újbuda KA) | 1 | 10 | |||||
51. | Vörös Adrienn | (Csata DSE) | 1 | 10 | |||||
52. | Forró Dorottya Abigél | (Csata DSE) | 1 | 10 | |||||
53. | Dinnyés Petra Bianka | (BEAC Újbuda KA) | 0.89 | 9 | |||||
54. | Szabó Jázmin Izabell | (MTK Budapest 2) | 0.88 | 8 | |||||
55. | Muszka Zita | (Vasas Akadémia) | 0.88 | 8 | |||||
56. | Karli Dóra | (Vasas Akadémia) | 0.83 | 6 | |||||
57. | Szilágyi Róza | (BEAC Újbuda KA) | 0.78 | 9 | |||||
58. | Bors Emma Zorka | (BEAC Újbuda KA) | 0.67 | 9 | |||||
59. | Kollár Kata | (Vasas Akadémia) | 0.63 | 8 | |||||
60. | Metláger Nóra Laura | (BEAC Újbuda KA) | 0.56 | 9 | |||||
61. | Kispál Zsófia | (Zsíros Akadémia Kőbánya) | 0.56 | 9 | |||||
62. | Dávid Zita Laura | (Vasas Akadémia) | 0.5 | 6 | |||||
63. | Sárkány Kiara | (Török F. - Törekvés SE) | 0.5 | 6 | |||||
64. | Ritter Annarose Connie | (MTK Budapest 2) | 0.29 | 7 | |||||
65. | Deák Anna Katalin | (MTK Budapest 2) | 0.25 | 8 | |||||
66. | Szabó Kíra Nikoletta | (MTK Budapest 2) | 0 | 10 | |||||
teljes ranglisták >> |
P. | Név | Csapat | Érték | M. | |||||
1. | Bodnár Nóra Bettina | (Zsíros Akadémia Kőbánya) | 1.4 | 10 | |||||
2. | Ács Emese | (Csata DSE) | 1.29 | 7 | |||||
3. | Bódi Viktória | (BEAC Újbuda KA) | 1.25 | 8 | |||||
4. | Dinnyés Petra Bianka | (BEAC Újbuda KA) | 1.22 | 9 | |||||
5. | Béki Johanna | (Csata DSE) | 1.13 | 8 | |||||
6. | Prisztavok Zoé | (Zsíros Akadémia Kőbánya) | 1.13 | 8 | |||||
7. | Tóth Sára | (Zsíros Akadémia Kőbánya) | 1.13 | 8 | |||||
8. | Berecz Panna Kincső | (Zsíros Akadémia Kőbánya) | 1.1 | 10 | |||||
9. | Sárkány Kiara | (Török F. - Törekvés SE) | 1 | 6 | |||||
10. | Tibay Eszter | (BEAC Újbuda KA) | 0.89 | 9 | |||||
11. | Metláger Nóra Laura | (BEAC Újbuda KA) | 0.78 | 9 | |||||
12. | Takács Mirabel | (Zsíros Akadémia Kőbánya) | 0.7 | 10 | |||||
13. | Végh Viktória Kitti | (Csata DSE) | 0.7 | 10 | |||||
14. | Kálmán Hanna | (Török F. - Törekvés SE) | 0.67 | 6 | |||||
15. | Vita Réka | (MTK Budapest 2) | 0.67 | 9 | |||||
16. | Tóth Lilien | (Török F. - Törekvés SE) | 0.67 | 6 | |||||
17. | Pásztor Arina | (Zsíros Akadémia Kőbánya) | 0.6 | 10 | |||||
18. | Forró Dorottya Abigél | (Csata DSE) | 0.6 | 10 | |||||
19. | Kálmán Villő | (Török F. - Törekvés SE) | 0.57 | 7 | |||||
20. | Koszpeg Noémi | (Csata DSE) | 0.56 | 9 | |||||
21. | Szilágyi Róza | (BEAC Újbuda KA) | 0.56 | 9 | |||||
22. | Szép Szabina Julianna | (MTK Budapest 2) | 0.5 | 8 | |||||
23. | Kaszanyitzky Veronika | (Zsíros Akadémia Kőbánya) | 0.5 | 10 | |||||
24. | Mendelényi Zoé Petra | (MTK Budapest 2) | 0.5 | 6 | |||||
25. | Szűcs Bettina Márta | (Török F. - Törekvés SE) | 0.5 | 6 | |||||
26. | Török Boglárka | (BEAC Újbuda KA) | 0.5 | 8 | |||||
27. | Deák Anna Katalin | (MTK Budapest 2) | 0.5 | 8 | |||||
28. | Takács Noémi | (Zsíros Akadémia Kőbánya) | 0.44 | 9 | |||||
29. | Slett Réka | (Zsíros Akadémia Kőbánya) | 0.44 | 9 | |||||
30. | Csuba Anna Eszter | (Csata DSE) | 0.44 | 9 | |||||
31. | Szaniszló Laura | (Zsíros Akadémia Kőbánya) | 0.4 | 10 | |||||
32. | Sági Bettina Luca | (BEAC Újbuda KA) | 0.4 | 10 | |||||
33. | Bori Liza | (Vasas Akadémia) | 0.38 | 8 | |||||
34. | Szalai Luca Laura | (Török F. - Törekvés SE) | 0.38 | 8 | |||||
35. | Magyari Bianka Anna | (Török F. - Törekvés SE) | 0.33 | 6 | |||||
36. | Tóth Csillag | (Zsíros Akadémia Kőbánya) | 0.33 | 6 | |||||
37. | Bors Emma Zorka | (BEAC Újbuda KA) | 0.33 | 9 | |||||
38. | Kispál Zsófia | (Zsíros Akadémia Kőbánya) | 0.33 | 9 | |||||
39. | Kövesi Luca | (Csata DSE) | 0.3 | 10 | |||||
40. | Mandl Edina Maja | (Török F. - Törekvés SE) | 0.29 | 7 | |||||
41. | Galavits Lili Csenge | (Vasas Akadémia) | 0.29 | 7 | |||||
42. | Betancourt-Szepessy Marléne | (Csata DSE) | 0.25 | 8 | |||||
43. | Vágó Lili | (Csata DSE) | 0.25 | 8 | |||||
44. | Szabó Jázmin Izabell | (MTK Budapest 2) | 0.25 | 8 | |||||
45. | Tarr Glória | (BEAC Újbuda KA) | 0.22 | 9 | |||||
46. | Szabó Noémi | (Vasas Akadémia) | 0.22 | 9 | |||||
47. | Ferletyák Zita | (Csata DSE) | 0.2 | 10 | |||||
48. | Karli Dóra | (Vasas Akadémia) | 0.17 | 6 | |||||
49. | Ács-Sánta Kata | (Vasas Akadémia) | 0.13 | 8 | |||||
50. | Kollár Kata | (Vasas Akadémia) | 0.13 | 8 | |||||
51. | Bartos Dorottya | (Vasas Akadémia) | 0.11 | 9 | |||||
52. | Szíj-Krisánszky Zoé Izabell | (Vasas Akadémia) | 0.11 | 9 | |||||
53. | Polt Gréta | (Vasas Akadémia) | 0.11 | 9 | |||||
54. | Andrási Dóra | (BEAC Újbuda KA) | 0.1 | 10 | |||||
55. | Szudolszky Míra | (BEAC Újbuda KA) | 0.1 | 10 | |||||
56. | Küsmödi Eszter | (MTK Budapest 2) | 0 | 7 | |||||
57. | Oldal Klára | (Zsíros Akadémia Kőbánya) | 0 | 8 | |||||
58. | Bernei Emma | (Csata DSE) | 0 | 8 | |||||
59. | Kárpáthegyi Léda Anna | (Vasas Akadémia) | 0 | 8 | |||||
60. | Pongó Fruzsina Réka | (Török F. - Törekvés SE) | 0 | 8 | |||||
61. | Medvei Csenge Tűzvirág | (BEAC Újbuda KA) | 0 | 10 | |||||
62. | Vörös Adrienn | (Csata DSE) | 0 | 10 | |||||
63. | Muszka Zita | (Vasas Akadémia) | 0 | 8 | |||||
64. | Dávid Zita Laura | (Vasas Akadémia) | 0 | 6 | |||||
65. | Ritter Annarose Connie | (MTK Budapest 2) | 0 | 7 | |||||
66. | Szabó Kíra Nikoletta | (MTK Budapest 2) | 0 | 10 | |||||
teljes ranglisták >> |
P. | Név | Csapat | Érték | M. | |||||
1. | Béki Johanna | (Csata DSE) | 3.25 | 8 | |||||
2. | Vita Réka | (MTK Budapest 2) | 2.56 | 9 | |||||
3. | Bodnár Nóra Bettina | (Zsíros Akadémia Kőbánya) | 2.4 | 10 | |||||
4. | Szép Szabina Julianna | (MTK Budapest 2) | 1.88 | 8 | |||||
5. | Takács Mirabel | (Zsíros Akadémia Kőbánya) | 1.6 | 10 | |||||
teljes ranglisták >> |
P. | Név | Csapat | Érték | M. | |||||
1. | Vita Réka | (MTK Budapest 2) | 76.67% (23/30) | 9 | |||||
2. | Bodnár Nóra Bettina | (Zsíros Akadémia Kőbánya) | 66.67% (24/36) | 10 | |||||
3. | Pásztor Arina | (Zsíros Akadémia Kőbánya) | 64.71% (11/17) | 10 | |||||
4. | Magyari Bianka Anna | (Török F. - Törekvés SE) | 56.25% (9/16) | 6 | |||||
5. | Prisztavok Zoé | (Zsíros Akadémia Kőbánya) | 56.25% (9/16) | 8 | |||||
6. | Bartos Dorottya | (Vasas Akadémia) | 55% (11/20) | 9 | |||||
7. | Takács Mirabel | (Zsíros Akadémia Kőbánya) | 53.33% (16/30) | 10 | |||||
8. | Kálmán Villő | (Török F. - Törekvés SE) | 53.33% (8/15) | 7 | |||||
9. | Béki Johanna | (Csata DSE) | 52% (26/50) | 8 | |||||
10. | Takács Noémi | (Zsíros Akadémia Kőbánya) | 50% (6/12) | 9 | |||||
11. | Bori Liza | (Vasas Akadémia) | 47.62% (10/21) | 8 | |||||
12. | Andrási Dóra | (BEAC Újbuda KA) | 46.15% (6/13) | 10 | |||||
13. | Tóth Sára | (Zsíros Akadémia Kőbánya) | 46.15% (6/13) | 8 | |||||
14. | Küsmödi Eszter | (MTK Budapest 2) | 45.45% (10/22) | 7 | |||||
15. | Slett Réka | (Zsíros Akadémia Kőbánya) | 45.45% (10/22) | 9 | |||||
16. | Csuba Anna Eszter | (Csata DSE) | 43.48% (10/23) | 9 | |||||
17. | Medvei Csenge Tűzvirág | (BEAC Újbuda KA) | 42.11% (8/19) | 10 | |||||
18. | Szép Szabina Julianna | (MTK Budapest 2) | 40.54% (15/37) | 8 | |||||
19. | Polt Gréta | (Vasas Akadémia) | 38.46% (5/13) | 9 | |||||
20. | Galavits Lili Csenge | (Vasas Akadémia) | 33.33% (8/24) | 7 | |||||
21. | Szabó Noémi | (Vasas Akadémia) | 33.33% (6/18) | 9 | |||||
22. | Karli Dóra | (Vasas Akadémia) | 33.33% (4/12) | 6 | |||||
23. | Vágó Lili | (Csata DSE) | 33.33% (4/12) | 8 | |||||
24. | Ferletyák Zita | (Csata DSE) | 31.58% (6/19) | 10 | |||||
25. | Bernei Emma | (Csata DSE) | 31.58% (6/19) | 8 | |||||
26. | Kálmán Hanna | (Török F. - Törekvés SE) | 31.25% (5/16) | 6 | |||||
27. | Szabó Jázmin Izabell | (MTK Budapest 2) | 30% (6/20) | 8 | |||||
28. | Bódi Viktória | (BEAC Újbuda KA) | 28.57% (4/14) | 8 | |||||
29. | Sági Bettina Luca | (BEAC Újbuda KA) | 20% (3/15) | 10 | |||||
teljes ranglisták >> |