/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Béki Johanna (Csata DSE) 136 8
2. Szikszai Franciska (Török F. - Törekvés SE) 130 5
3. Pásztor Arina (Zsíros Akadémia Kőbánya) 103 10
4. Bodnár Nóra Bettina (Zsíros Akadémia Kőbánya) 100 10
5. Bori Liza (Vasas Akadémia) 94 8
6. Takács Mirabel (Zsíros Akadémia Kőbánya) 92 10
7. Szép Szabina (MTK Budapest 2) 86 8
8. Takács Noémi (Zsíros Akadémia Kőbánya) 78 9
9. Bartos Dorottya (Vasas Akadémia) 71 9
10. Oldal Klára (Zsíros Akadémia Kőbánya) 71 8
11. Küsmödi Eszter (MTK Budapest 2) 66 7
12. Berecz Panna Kincső (Zsíros Akadémia Kőbánya) 63 10
13. Vita Réka (MTK Budapest 2) 61 9
14. Komlósi-Geri Tímea (Török F. - Törekvés SE) 60 4
15. Mandl Edina Maja (Török F. - Törekvés SE) 60 7
16. Prisztavok Zoé (Zsíros Akadémia Kőbánya) 59 8
17. Ferletyák Zita (Csata DSE) 58 10
18. Kálmán Villő (Török F. - Törekvés SE) 56 7
19. Szíj-Krisánszky Zoé Izabell (Vasas Akadémia) 56 9
20. Betancourt-Szepessy Marléne (Csata DSE) 53 8
21. Galavits Lili Csenge (Vasas Akadémia) 52 7
22. Slett Réka (Zsíros Akadémia Kőbánya) 52 9
23. Bernei Emma (Csata DSE) 52 8
24. Ács Emese (Csata DSE) 49 7
25. Kárpáthegyi Léda Anna (Vasas Akadémia) 48 8
26. Magyari Bianka Anna (Török F. - Törekvés SE) 45 6
27. Kövesi Luca (Csata DSE) 45 10
28. Medvei Csenge Tűzvirág (BEAC Újbuda KA) 44 10
29. Kálmán Hanna (Török F. - Törekvés SE) 43 6
30. Horváth Borsika Lara (MTK Budapest 2) 43 4
31. Pongó Fruzsina Réka (Török F. - Törekvés SE) 40 8
32. Csuba Anna Eszter (Csata DSE) 40 9
33. Kaszanyitzky Veronika (Zsíros Akadémia Kőbánya) 39 10
34. Vágó Lili (Csata DSE) 38 8
35. Szaniszló Laura (Zsíros Akadémia Kőbánya) 38 10
36. Tibay Eszter (BEAC Újbuda KA) 38 9
37. Sági Bettina Luca (BEAC Újbuda KA) 37 10
38. Polt Gréta (Vasas Akadémia) 37 9
39. Tóth Sára (Zsíros Akadémia Kőbánya) 34 8
40. Tóth Janka (Török F. - Törekvés SE) 30 5
41. Pácza Blanka (Vasas Akadémia) 29 5
42. Ács-Sánta Kata (Vasas Akadémia) 28 8
43. Bódi Viktória (BEAC Újbuda KA) 28 8
44. Szabó Noémi (Vasas Akadémia) 26 9
45. Tarr Glória (BEAC Újbuda KA) 26 9
46. Andrási Dóra (BEAC Újbuda KA) 26 10
47. Dinnyés Petra Bianka (BEAC Újbuda KA) 24 9
48. Egri Emma Ibolya (MTK Budapest 2) 24 4
49. Török Bogláka (BEAC Újbuda KA) 23 8
50. Tóth Lilien (Török F. - Törekvés SE) 22 6
51. Barabás Anna (Török F. - Törekvés SE) 22 5
52. Vörös Adrienn (Csata DSE) 22 10
53. Szudolszky Míra (BEAC Újbuda KA) 22 10
54. Végh Viktória Kitti (Csata DSE) 22 10
55. Forró Dorottya Abigél (Csata DSE) 22 10
56. Koszpeg Noémi (Csata DSE) 22 9
57. Tóth Frotti Frodina (Vasas Akadémia) 21 5
58. Szabó Jázmin Izabell (MTK Budapest 2) 20 8
59. Mendelényi Zoé Petra (MTK Budapest 2) 20 6
60. Szűcs Bettina Márta (Török F. - Törekvés SE) 19 6
61. Szalai Luca Laura (Török F. - Törekvés SE) 19 8
62. Szilágyi Róza (BEAC Újbuda KA) 19 9
63. Puskás Lili Anna (Vasas Akadémia) 17 4
64. Muszka Zita (Vasas Akadémia) 17 8
65. Bertalan Kinga Nikolett (Török F. - Törekvés SE) 16 4
66. Bors Emma Zorka (BEAC Újbuda KA) 15 9
67. Feith Izabella (Csata DSE) 14 2
68. Koós Kinga (Csata DSE) 14 2
69. Labancz Eszter (Török F. - Törekvés SE) 14 4
70. Nagy Zita (Török F. - Törekvés SE) 14 5
71. Sáhi Eszter Anna (Török F. - Törekvés SE) 14 5
72. Tóth Csillag (Zsíros Akadémia Kőbánya) 14 6
73. Karli Dóra (Vasas Akadémia) 14 6
74. Metláger Nóra Laura (BEAC Újbuda KA) 13 9
75. Takács-Váry Anna Magdolna (MTK Budapest 2) 12 2
76. Kispál Zsófia (Zsíros Akadémia Kőbánya) 12 9
77. Máthé-Mózes Emma (MTK Budapest 2) 11 4
78. Kollár Kata (Vasas Akadémia) 11 8
79. Berkli Nóra (Török F. - Törekvés SE) 10 1
80. Vértes Vanda (Vasas Akadémia) 10 3
81. Dávid Zita Laura (Vasas Akadémia) 8 6
82. Sárkány Kiara (Török F. - Törekvés SE) 7 6
83. Körmendy Gyöngyvér Erzsébet (Török F. - Törekvés SE) 7 5
84. Pákozdy Dóra (BEAC Újbuda KA) 6 3
85. Buzás Liliána (Török F. - Törekvés SE) 6 3
86. Firle-Kiss Bora (Vasas Akadémia) 6 4
87. Hallgató Abigél (MTK Budapest 2) 6 5
88. Deák Anna Katalin (MTK Budapest 2) 6 8
89. Bodnár Sára Csenge (Vasas Akadémia) 5 3
90. Kiss Diána Barbara (Török F. - Törekvés SE) 5 3
91. Ritter Annarose Connie (MTK Budapest 2) 5 7
92. Hontert Emma Gabriella (MTK Budapest 2) 4 2
93. Kiss Bernadett (BEAC Újbuda KA) 4 3
94. Schmidt Gréta Irén (MTK Budapest 2) 3 5
95. Szinovszki Eszter (MTK Budapest 2) 2 1
96. Szűcs Orsolya (Török F. - Törekvés SE) 2 2
97. Pócs Hanga Zselyke (Csata DSE) 2 2
98. Bihari Lilien (Török F. - Törekvés SE) 2 4
99. Szabó Kíra Nikoletta (MTK Budapest 2) 2 10
100. Percze Réka (BEAC Újbuda KA) 0 2
101. Szabó Dorottya Ilona (MTK Budapest 2) 0 5
102. Virágvölgyi Flóra (MTK Budapest 2) 0 4
103. Arnóth Karina (Török F. - Törekvés SE) 0 1
104. Ullrich Stella (MTK Budapest 2) 0 1
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Szikszai Franciska (Török F. - Törekvés SE) 6 5
2. Szép Szabina (MTK Budapest 2) 3 8
3. Béki Johanna (Csata DSE) 2 8
4. Vita Réka (MTK Budapest 2) 2 9
5. Berecz Panna Kincső (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1 10
6. Kövesi Luca (Csata DSE) 1 10
7. Tóth Frotti Frodina (Vasas Akadémia) 1 5
8. Kaszanyitzky Veronika (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1 10
9. Török Bogláka (BEAC Újbuda KA) 1 8
10. Komlósi-Geri Tímea (Török F. - Törekvés SE) 0 4
11. Bori Liza (Vasas Akadémia) 0 8
12. Horváth Borsika Lara (MTK Budapest 2) 0 4
13. Pásztor Arina (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 10
14. Berkli Nóra (Török F. - Törekvés SE) 0 1
15. Bodnár Nóra Bettina (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 10
16. Küsmödi Eszter (MTK Budapest 2) 0 7
17. Takács Mirabel (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 10
18. Oldal Klára (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 8
19. Takács Noémi (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 9
20. Mandl Edina Maja (Török F. - Törekvés SE) 0 7
21. Kálmán Villő (Török F. - Törekvés SE) 0 7
22. Bartos Dorottya (Vasas Akadémia) 0 9
23. Magyari Bianka Anna (Török F. - Törekvés SE) 0 6
24. Galavits Lili Csenge (Vasas Akadémia) 0 7
25. Prisztavok Zoé (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 8
26. Kálmán Hanna (Török F. - Törekvés SE) 0 6
27. Koós Kinga (Csata DSE) 0 2
28. Ács Emese (Csata DSE) 0 7
29. Feith Izabella (Csata DSE) 0 2
30. Betancourt-Szepessy Marléne (Csata DSE) 0 8
31. Bernei Emma (Csata DSE) 0 8
32. Szíj-Krisánszky Zoé Izabell (Vasas Akadémia) 0 9
33. Egri Emma Ibolya (MTK Budapest 2) 0 4
34. Kárpáthegyi Léda Anna (Vasas Akadémia) 0 8
35. Tóth Janka (Török F. - Törekvés SE) 0 5
36. Takács-Váry Anna Magdolna (MTK Budapest 2) 0 2
37. Ferletyák Zita (Csata DSE) 0 10
38. Pácza Blanka (Vasas Akadémia) 0 5
39. Slett Réka (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 9
40. Pongó Fruzsina Réka (Török F. - Törekvés SE) 0 8
41. Vágó Lili (Csata DSE) 0 8
42. Csuba Anna Eszter (Csata DSE) 0 9
43. Medvei Csenge Tűzvirág (BEAC Újbuda KA) 0 10
44. Barabás Anna (Török F. - Törekvés SE) 0 5
45. Puskás Lili Anna (Vasas Akadémia) 0 4
46. Tóth Sára (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 8
47. Tibay Eszter (BEAC Újbuda KA) 0 9
48. Polt Gréta (Vasas Akadémia) 0 9
49. Bertalan Kinga Nikolett (Török F. - Törekvés SE) 0 4
50. Szaniszló Laura (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 10
51. Sági Bettina Luca (BEAC Újbuda KA) 0 10
52. Tóth Lilien (Török F. - Törekvés SE) 0 6
53. Ács-Sánta Kata (Vasas Akadémia) 0 8
54. Bódi Viktória (BEAC Újbuda KA) 0 8
55. Labancz Eszter (Török F. - Törekvés SE) 0 4
56. Vértes Vanda (Vasas Akadémia) 0 3
57. Mendelényi Zoé Petra (MTK Budapest 2) 0 6
58. Szűcs Bettina Márta (Török F. - Törekvés SE) 0 6
59. Szabó Noémi (Vasas Akadémia) 0 9
60. Tarr Glória (BEAC Újbuda KA) 0 9
61. Sáhi Eszter Anna (Török F. - Törekvés SE) 0 5
62. Nagy Zita (Török F. - Törekvés SE) 0 5
63. Máthé-Mózes Emma (MTK Budapest 2) 0 4
64. Dinnyés Petra Bianka (BEAC Újbuda KA) 0 9
65. Andrási Dóra (BEAC Újbuda KA) 0 10
66. Szabó Jázmin Izabell (MTK Budapest 2) 0 8
67. Koszpeg Noémi (Csata DSE) 0 9
68. Szalai Luca Laura (Török F. - Törekvés SE) 0 8
69. Tóth Csillag (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 6
70. Karli Dóra (Vasas Akadémia) 0 6
71. Vörös Adrienn (Csata DSE) 0 10
72. Szudolszky Míra (BEAC Újbuda KA) 0 10
73. Végh Viktória Kitti (Csata DSE) 0 10
74. Forró Dorottya Abigél (Csata DSE) 0 10
75. Muszka Zita (Vasas Akadémia) 0 8
76. Szilágyi Róza (BEAC Újbuda KA) 0 9
77. Pákozdy Dóra (BEAC Újbuda KA) 0 3
78. Buzás Liliána (Török F. - Törekvés SE) 0 3
79. Szinovszki Eszter (MTK Budapest 2) 0 1
80. Hontert Emma Gabriella (MTK Budapest 2) 0 2
81. Bodnár Sára Csenge (Vasas Akadémia) 0 3
82. Kiss Diána Barbara (Török F. - Törekvés SE) 0 3
83. Bors Emma Zorka (BEAC Újbuda KA) 0 9
84. Firle-Kiss Bora (Vasas Akadémia) 0 4
85. Metláger Nóra Laura (BEAC Újbuda KA) 0 9
86. Körmendy Gyöngyvér Erzsébet (Török F. - Törekvés SE) 0 5
87. Kollár Kata (Vasas Akadémia) 0 8
88. Kiss Bernadett (BEAC Újbuda KA) 0 3
89. Dávid Zita Laura (Vasas Akadémia) 0 6
90. Kispál Zsófia (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 9
91. Hallgató Abigél (MTK Budapest 2) 0 5
92. Sárkány Kiara (Török F. - Törekvés SE) 0 6
93. Pócs Hanga Zselyke (Csata DSE) 0 2
94. Szűcs Orsolya (Török F. - Törekvés SE) 0 2
95. Deák Anna Katalin (MTK Budapest 2) 0 8
96. Ritter Annarose Connie (MTK Budapest 2) 0 7
97. Schmidt Gréta Irén (MTK Budapest 2) 0 5
98. Bihari Lilien (Török F. - Törekvés SE) 0 4
99. Szabó Kíra Nikoletta (MTK Budapest 2) 0 10
100. Arnóth Karina (Török F. - Törekvés SE) 0 1
101. Szabó Dorottya Ilona (MTK Budapest 2) 0 5
102. Virágvölgyi Flóra (MTK Budapest 2) 0 4
103. Ullrich Stella (MTK Budapest 2) 0 1
104. Percze Réka (BEAC Újbuda KA) 0 2
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 6 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Béki Johanna (Csata DSE) 17 8
2. Bori Liza (Vasas Akadémia) 11.75 8
3. Szép Szabina (MTK Budapest 2) 10.75 8
4. Pásztor Arina (Zsíros Akadémia Kőbánya) 10.3 10
5. Bodnár Nóra Bettina (Zsíros Akadémia Kőbánya) 10 10
6. Küsmödi Eszter (MTK Budapest 2) 9.43 7
7. Takács Mirabel (Zsíros Akadémia Kőbánya) 9.2 10
8. Oldal Klára (Zsíros Akadémia Kőbánya) 8.88 8
9. Takács Noémi (Zsíros Akadémia Kőbánya) 8.67 9
10. Mandl Edina Maja (Török F. - Törekvés SE) 8.57 7
11. Kálmán Villő (Török F. - Törekvés SE) 8 7
12. Bartos Dorottya (Vasas Akadémia) 7.89 9
13. Magyari Bianka Anna (Török F. - Törekvés SE) 7.5 6
14. Galavits Lili Csenge (Vasas Akadémia) 7.43 7
15. Prisztavok Zoé (Zsíros Akadémia Kőbánya) 7.38 8
16. Kálmán Hanna (Török F. - Törekvés SE) 7.17 6
17. Ács Emese (Csata DSE) 7 7
18. Vita Réka (MTK Budapest 2) 6.78 9
19. Betancourt-Szepessy Marléne (Csata DSE) 6.63 8
20. Bernei Emma (Csata DSE) 6.5 8
21. Berecz Panna Kincső (Zsíros Akadémia Kőbánya) 6.3 10
22. Szíj-Krisánszky Zoé Izabell (Vasas Akadémia) 6.22 9
23. Kárpáthegyi Léda Anna (Vasas Akadémia) 6 8
24. Ferletyák Zita (Csata DSE) 5.8 10
25. Slett Réka (Zsíros Akadémia Kőbánya) 5.78 9
26. Pongó Fruzsina Réka (Török F. - Törekvés SE) 5 8
27. Vágó Lili (Csata DSE) 4.75 8
28. Kövesi Luca (Csata DSE) 4.5 10
29. Csuba Anna Eszter (Csata DSE) 4.44 9
30. Medvei Csenge Tűzvirág (BEAC Újbuda KA) 4.4 10
31. Tóth Sára (Zsíros Akadémia Kőbánya) 4.25 8
32. Tibay Eszter (BEAC Újbuda KA) 4.22 9
33. Polt Gréta (Vasas Akadémia) 4.11 9
34. Kaszanyitzky Veronika (Zsíros Akadémia Kőbánya) 3.9 10
35. Szaniszló Laura (Zsíros Akadémia Kőbánya) 3.8 10
36. Sági Bettina Luca (BEAC Újbuda KA) 3.7 10
37. Tóth Lilien (Török F. - Törekvés SE) 3.67 6
38. Bódi Viktória (BEAC Újbuda KA) 3.5 8
39. Ács-Sánta Kata (Vasas Akadémia) 3.5 8
40. Mendelényi Zoé Petra (MTK Budapest 2) 3.33 6
41. Szűcs Bettina Márta (Török F. - Törekvés SE) 3.17 6
42. Szabó Noémi (Vasas Akadémia) 2.89 9
43. Tarr Glória (BEAC Újbuda KA) 2.89 9
44. Török Bogláka (BEAC Újbuda KA) 2.88 8
45. Dinnyés Petra Bianka (BEAC Újbuda KA) 2.67 9
46. Andrási Dóra (BEAC Újbuda KA) 2.6 10
47. Szabó Jázmin Izabell (MTK Budapest 2) 2.5 8
48. Koszpeg Noémi (Csata DSE) 2.44 9
49. Szalai Luca Laura (Török F. - Törekvés SE) 2.38 8
50. Tóth Csillag (Zsíros Akadémia Kőbánya) 2.33 6
51. Karli Dóra (Vasas Akadémia) 2.33 6
52. Szudolszky Míra (BEAC Újbuda KA) 2.2 10
53. Forró Dorottya Abigél (Csata DSE) 2.2 10
54. Végh Viktória Kitti (Csata DSE) 2.2 10
55. Vörös Adrienn (Csata DSE) 2.2 10
56. Muszka Zita (Vasas Akadémia) 2.13 8
57. Szilágyi Róza (BEAC Újbuda KA) 2.11 9
58. Bors Emma Zorka (BEAC Újbuda KA) 1.67 9
59. Metláger Nóra Laura (BEAC Újbuda KA) 1.44 9
60. Kollár Kata (Vasas Akadémia) 1.38 8
61. Kispál Zsófia (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.33 9
62. Dávid Zita Laura (Vasas Akadémia) 1.33 6
63. Sárkány Kiara (Török F. - Törekvés SE) 1.17 6
64. Deák Anna Katalin (MTK Budapest 2) 0.75 8
65. Ritter Annarose Connie (MTK Budapest 2) 0.71 7
66. Szabó Kíra Nikoletta (MTK Budapest 2) 0.2 10
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 6 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Szép Szabina (MTK Budapest 2) 0.38 8
2. Béki Johanna (Csata DSE) 0.25 8
3. Vita Réka (MTK Budapest 2) 0.22 9
4. Török Bogláka (BEAC Újbuda KA) 0.13 8
5. Berecz Panna Kincső (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0.1 10
6. Kövesi Luca (Csata DSE) 0.1 10
7. Kaszanyitzky Veronika (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0.1 10
8. Bori Liza (Vasas Akadémia) 0 8
9. Pásztor Arina (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 10
10. Bodnár Nóra Bettina (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 10
11. Küsmödi Eszter (MTK Budapest 2) 0 7
12. Takács Mirabel (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 10
13. Oldal Klára (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 8
14. Takács Noémi (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 9
15. Mandl Edina Maja (Török F. - Törekvés SE) 0 7
16. Kálmán Villő (Török F. - Törekvés SE) 0 7
17. Bartos Dorottya (Vasas Akadémia) 0 9
18. Magyari Bianka Anna (Török F. - Törekvés SE) 0 6
19. Galavits Lili Csenge (Vasas Akadémia) 0 7
20. Prisztavok Zoé (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 8
21. Kálmán Hanna (Török F. - Törekvés SE) 0 6
22. Ács Emese (Csata DSE) 0 7
23. Betancourt-Szepessy Marléne (Csata DSE) 0 8
24. Bernei Emma (Csata DSE) 0 8
25. Szíj-Krisánszky Zoé Izabell (Vasas Akadémia) 0 9
26. Kárpáthegyi Léda Anna (Vasas Akadémia) 0 8
27. Ferletyák Zita (Csata DSE) 0 10
28. Slett Réka (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 9
29. Pongó Fruzsina Réka (Török F. - Törekvés SE) 0 8
30. Vágó Lili (Csata DSE) 0 8
31. Csuba Anna Eszter (Csata DSE) 0 9
32. Medvei Csenge Tűzvirág (BEAC Újbuda KA) 0 10
33. Tóth Sára (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 8
34. Tibay Eszter (BEAC Újbuda KA) 0 9
35. Polt Gréta (Vasas Akadémia) 0 9
36. Szaniszló Laura (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 10
37. Sági Bettina Luca (BEAC Újbuda KA) 0 10
38. Tóth Lilien (Török F. - Törekvés SE) 0 6
39. Bódi Viktória (BEAC Újbuda KA) 0 8
40. Ács-Sánta Kata (Vasas Akadémia) 0 8
41. Mendelényi Zoé Petra (MTK Budapest 2) 0 6
42. Szűcs Bettina Márta (Török F. - Törekvés SE) 0 6
43. Szabó Noémi (Vasas Akadémia) 0 9
44. Tarr Glória (BEAC Újbuda KA) 0 9
45. Dinnyés Petra Bianka (BEAC Újbuda KA) 0 9
46. Andrási Dóra (BEAC Újbuda KA) 0 10
47. Szabó Jázmin Izabell (MTK Budapest 2) 0 8
48. Koszpeg Noémi (Csata DSE) 0 9
49. Szalai Luca Laura (Török F. - Törekvés SE) 0 8
50. Tóth Csillag (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 6
51. Karli Dóra (Vasas Akadémia) 0 6
52. Szudolszky Míra (BEAC Újbuda KA) 0 10
53. Forró Dorottya Abigél (Csata DSE) 0 10
54. Végh Viktória Kitti (Csata DSE) 0 10
55. Vörös Adrienn (Csata DSE) 0 10
56. Muszka Zita (Vasas Akadémia) 0 8
57. Szilágyi Róza (BEAC Újbuda KA) 0 9
58. Bors Emma Zorka (BEAC Újbuda KA) 0 9
59. Metláger Nóra Laura (BEAC Újbuda KA) 0 9
60. Kollár Kata (Vasas Akadémia) 0 8
61. Kispál Zsófia (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 9
62. Dávid Zita Laura (Vasas Akadémia) 0 6
63. Sárkány Kiara (Török F. - Törekvés SE) 0 6
64. Deák Anna Katalin (MTK Budapest 2) 0 8
65. Ritter Annarose Connie (MTK Budapest 2) 0 7
66. Szabó Kíra Nikoletta (MTK Budapest 2) 0 10
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 6 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. Béki Johanna (Csata DSE) 6.5 8
2. Bori Liza (Vasas Akadémia) 5.25 8
3. Pásztor Arina (Zsíros Akadémia Kőbánya) 4.6 10
4. Oldal Klára (Zsíros Akadémia Kőbánya) 4.38 8
5. Küsmödi Eszter (MTK Budapest 2) 4 7
6. Takács Noémi (Zsíros Akadémia Kőbánya) 4 9
7. Szép Szabina (MTK Budapest 2) 3.88 8
8. Mandl Edina Maja (Török F. - Törekvés SE) 3.86 7
9. Bodnár Nóra Bettina (Zsíros Akadémia Kőbánya) 3.8 10
10. Takács Mirabel (Zsíros Akadémia Kőbánya) 3.8 10
11. Kálmán Villő (Török F. - Törekvés SE) 3.43 7
12. Bartos Dorottya (Vasas Akadémia) 3.33 9
13. Betancourt-Szepessy Marléne (Csata DSE) 3.25 8
14. Kálmán Hanna (Török F. - Törekvés SE) 3.17 6
15. Galavits Lili Csenge (Vasas Akadémia) 3.14 7
16. Ács Emese (Csata DSE) 3.14 7
17. Prisztavok Zoé (Zsíros Akadémia Kőbánya) 3.13 8
18. Magyari Bianka Anna (Török F. - Törekvés SE) 3 6
19. Szíj-Krisánszky Zoé Izabell (Vasas Akadémia) 2.89 9
20. Bernei Emma (Csata DSE) 2.88 8
21. Berecz Panna Kincső (Zsíros Akadémia Kőbánya) 2.8 10
22. Kárpáthegyi Léda Anna (Vasas Akadémia) 2.75 8
23. Ferletyák Zita (Csata DSE) 2.6 10
24. Pongó Fruzsina Réka (Török F. - Törekvés SE) 2.5 8
25. Slett Réka (Zsíros Akadémia Kőbánya) 2.33 9
26. Vágó Lili (Csata DSE) 2.13 8
27. Kövesi Luca (Csata DSE) 2 10
28. Medvei Csenge Tűzvirág (BEAC Újbuda KA) 1.8 10
29. Kaszanyitzky Veronika (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.8 10
30. Vita Réka (MTK Budapest 2) 1.78 9
31. Tibay Eszter (BEAC Újbuda KA) 1.78 9
32. Polt Gréta (Vasas Akadémia) 1.78 9
33. Tóth Sára (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.75 8
34. Ács-Sánta Kata (Vasas Akadémia) 1.75 8
35. Szaniszló Laura (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.7 10
36. Sági Bettina Luca (BEAC Újbuda KA) 1.7 10
37. Csuba Anna Eszter (Csata DSE) 1.67 9
38. Tóth Lilien (Török F. - Törekvés SE) 1.67 6
39. Bódi Viktória (BEAC Újbuda KA) 1.5 8
40. Mendelényi Zoé Petra (MTK Budapest 2) 1.5 6
41. Szűcs Bettina Márta (Török F. - Törekvés SE) 1.5 6
42. Tarr Glória (BEAC Újbuda KA) 1.33 9
43. Tóth Csillag (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.17 6
44. Török Bogláka (BEAC Újbuda KA) 1.13 8
45. Szalai Luca Laura (Török F. - Törekvés SE) 1.13 8
46. Szabó Noémi (Vasas Akadémia) 1.11 9
47. Koszpeg Noémi (Csata DSE) 1.11 9
48. Szudolszky Míra (BEAC Újbuda KA) 1.1 10
49. Végh Viktória Kitti (Csata DSE) 1.1 10
50. Andrási Dóra (BEAC Újbuda KA) 1 10
51. Forró Dorottya Abigél (Csata DSE) 1 10
52. Vörös Adrienn (Csata DSE) 1 10
53. Dinnyés Petra Bianka (BEAC Újbuda KA) 0.89 9
54. Szabó Jázmin Izabell (MTK Budapest 2) 0.88 8
55. Muszka Zita (Vasas Akadémia) 0.88 8
56. Karli Dóra (Vasas Akadémia) 0.83 6
57. Szilágyi Róza (BEAC Újbuda KA) 0.78 9
58. Bors Emma Zorka (BEAC Újbuda KA) 0.67 9
59. Kollár Kata (Vasas Akadémia) 0.63 8
60. Metláger Nóra Laura (BEAC Újbuda KA) 0.56 9
61. Kispál Zsófia (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0.56 9
62. Dávid Zita Laura (Vasas Akadémia) 0.5 6
63. Sárkány Kiara (Török F. - Törekvés SE) 0.5 6
64. Ritter Annarose Connie (MTK Budapest 2) 0.29 7
65. Deák Anna Katalin (MTK Budapest 2) 0.25 8
66. Szabó Kíra Nikoletta (MTK Budapest 2) 0 10
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 6 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Bodnár Nóra Bettina (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.4 10
2. Ács Emese (Csata DSE) 1.29 7
3. Bódi Viktória (BEAC Újbuda KA) 1.25 8
4. Dinnyés Petra Bianka (BEAC Újbuda KA) 1.22 9
5. Béki Johanna (Csata DSE) 1.13 8
6. Prisztavok Zoé (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.13 8
7. Tóth Sára (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.13 8
8. Berecz Panna Kincső (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.1 10
9. Sárkány Kiara (Török F. - Törekvés SE) 1 6
10. Tibay Eszter (BEAC Újbuda KA) 0.89 9
11. Metláger Nóra Laura (BEAC Újbuda KA) 0.78 9
12. Takács Mirabel (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0.7 10
13. Végh Viktória Kitti (Csata DSE) 0.7 10
14. Kálmán Hanna (Török F. - Törekvés SE) 0.67 6
15. Vita Réka (MTK Budapest 2) 0.67 9
16. Tóth Lilien (Török F. - Törekvés SE) 0.67 6
17. Pásztor Arina (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0.6 10
18. Forró Dorottya Abigél (Csata DSE) 0.6 10
19. Kálmán Villő (Török F. - Törekvés SE) 0.57 7
20. Koszpeg Noémi (Csata DSE) 0.56 9
21. Szilágyi Róza (BEAC Újbuda KA) 0.56 9
22. Szép Szabina (MTK Budapest 2) 0.5 8
23. Kaszanyitzky Veronika (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0.5 10
24. Mendelényi Zoé Petra (MTK Budapest 2) 0.5 6
25. Szűcs Bettina Márta (Török F. - Törekvés SE) 0.5 6
26. Török Bogláka (BEAC Újbuda KA) 0.5 8
27. Deák Anna Katalin (MTK Budapest 2) 0.5 8
28. Takács Noémi (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0.44 9
29. Slett Réka (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0.44 9
30. Csuba Anna Eszter (Csata DSE) 0.44 9
31. Szaniszló Laura (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0.4 10
32. Sági Bettina Luca (BEAC Újbuda KA) 0.4 10
33. Bori Liza (Vasas Akadémia) 0.38 8
34. Szalai Luca Laura (Török F. - Törekvés SE) 0.38 8
35. Magyari Bianka Anna (Török F. - Törekvés SE) 0.33 6
36. Tóth Csillag (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0.33 6
37. Bors Emma Zorka (BEAC Újbuda KA) 0.33 9
38. Kispál Zsófia (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0.33 9
39. Kövesi Luca (Csata DSE) 0.3 10
40. Mandl Edina Maja (Török F. - Törekvés SE) 0.29 7
41. Galavits Lili Csenge (Vasas Akadémia) 0.29 7
42. Betancourt-Szepessy Marléne (Csata DSE) 0.25 8
43. Vágó Lili (Csata DSE) 0.25 8
44. Szabó Jázmin Izabell (MTK Budapest 2) 0.25 8
45. Szabó Noémi (Vasas Akadémia) 0.22 9
46. Tarr Glória (BEAC Újbuda KA) 0.22 9
47. Ferletyák Zita (Csata DSE) 0.2 10
48. Karli Dóra (Vasas Akadémia) 0.17 6
49. Ács-Sánta Kata (Vasas Akadémia) 0.13 8
50. Kollár Kata (Vasas Akadémia) 0.13 8
51. Bartos Dorottya (Vasas Akadémia) 0.11 9
52. Szíj-Krisánszky Zoé Izabell (Vasas Akadémia) 0.11 9
53. Polt Gréta (Vasas Akadémia) 0.11 9
54. Andrási Dóra (BEAC Újbuda KA) 0.1 10
55. Szudolszky Míra (BEAC Újbuda KA) 0.1 10
56. Küsmödi Eszter (MTK Budapest 2) 0 7
57. Oldal Klára (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 8
58. Bernei Emma (Csata DSE) 0 8
59. Kárpáthegyi Léda Anna (Vasas Akadémia) 0 8
60. Pongó Fruzsina Réka (Török F. - Törekvés SE) 0 8
61. Medvei Csenge Tűzvirág (BEAC Újbuda KA) 0 10
62. Vörös Adrienn (Csata DSE) 0 10
63. Muszka Zita (Vasas Akadémia) 0 8
64. Dávid Zita Laura (Vasas Akadémia) 0 6
65. Ritter Annarose Connie (MTK Budapest 2) 0 7
66. Szabó Kíra Nikoletta (MTK Budapest 2) 0 10
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 6 meccs, min. 12 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. Béki Johanna (Csata DSE) 3.25 8
2. Vita Réka (MTK Budapest 2) 2.56 9
3. Bodnár Nóra Bettina (Zsíros Akadémia Kőbánya) 2.4 10
4. Szép Szabina (MTK Budapest 2) 1.88 8
5. Takács Mirabel (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.6 10
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 6 meccs, min. 12 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. Vita Réka (MTK Budapest 2) 76.67% (23/30) 9
2. Bodnár Nóra Bettina (Zsíros Akadémia Kőbánya) 66.67% (24/36) 10
3. Pásztor Arina (Zsíros Akadémia Kőbánya) 64.71% (11/17) 10
4. Magyari Bianka Anna (Török F. - Törekvés SE) 56.25% (9/16) 6
5. Prisztavok Zoé (Zsíros Akadémia Kőbánya) 56.25% (9/16) 8
6. Bartos Dorottya (Vasas Akadémia) 55% (11/20) 9
7. Takács Mirabel (Zsíros Akadémia Kőbánya) 53.33% (16/30) 10
8. Kálmán Villő (Török F. - Törekvés SE) 53.33% (8/15) 7
9. Béki Johanna (Csata DSE) 52% (26/50) 8
10. Takács Noémi (Zsíros Akadémia Kőbánya) 50% (6/12) 9
11. Bori Liza (Vasas Akadémia) 47.62% (10/21) 8
12. Tóth Sára (Zsíros Akadémia Kőbánya) 46.15% (6/13) 8
13. Andrási Dóra (BEAC Újbuda KA) 46.15% (6/13) 10
14. Küsmödi Eszter (MTK Budapest 2) 45.45% (10/22) 7
15. Slett Réka (Zsíros Akadémia Kőbánya) 45.45% (10/22) 9
16. Csuba Anna Eszter (Csata DSE) 43.48% (10/23) 9
17. Medvei Csenge Tűzvirág (BEAC Újbuda KA) 42.11% (8/19) 10
18. Szép Szabina (MTK Budapest 2) 40.54% (15/37) 8
19. Polt Gréta (Vasas Akadémia) 38.46% (5/13) 9
20. Galavits Lili Csenge (Vasas Akadémia) 33.33% (8/24) 7
21. Szabó Noémi (Vasas Akadémia) 33.33% (6/18) 9
22. Karli Dóra (Vasas Akadémia) 33.33% (4/12) 6
23. Vágó Lili (Csata DSE) 33.33% (4/12) 8
24. Bernei Emma (Csata DSE) 31.58% (6/19) 8
25. Ferletyák Zita (Csata DSE) 31.58% (6/19) 10
26. Kálmán Hanna (Török F. - Törekvés SE) 31.25% (5/16) 6
27. Szabó Jázmin Izabell (MTK Budapest 2) 30% (6/20) 8
28. Bódi Viktória (BEAC Újbuda KA) 28.57% (4/14) 8
29. Sági Bettina Luca (BEAC Újbuda KA) 20% (3/15) 10
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu