/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Pusztai Vitéz Boldizsár (Zsíros Akadémia Kőbánya/B) 169 12
2. Máté Levente (Budafok) 143 6
3. Pafféri Csaba (Zsíros Akadémia Kobánya/C) 142 11
4. Hártó Benedek (Gödi SE) 133 7
5. Pompos Zsombor Gyula (Gödi SE) 131 6
6. Bohács Bence Patrik (Zuglói Sasok) 107 7
7. Nagy Benedek (Zsíros Akadémia Kobánya/C) 103 13
8. Kovács Zalán Benedek (Zsíros Akadémia Kobánya/C) 96 13
9. Turcsányi Nándor (MAFC/A) 87 7
10. Nagy András Botond (Zsíros Akadémia Kobánya/C) 87 8
11. Somogyi Zalán (Zsíros Akadémia Kobánya/C) 83 8
12. Umführer Milán (Budafok) 74 8
13. Lugossy Dávid (Óbudai Kaszások) 73 6
14. Spanics Dávid (Zuglói Sasok) 71 7
15. Basa Gergely (Zsíros Akadémia Kobánya/C) 70 13
16. Bacskó Bálint (Zsíros Akadémia Kobánya/C) 69 8
17. László Dániel (Zuglói Sasok) 66 5
18. Tenke Márton (Zsíros Akadémia Kőbánya/B) 63 7
19. Haár Gordon (Zsíros Akadémia Kobánya/C) 63 14
20. Csoknyai Ágost (Gödi SE) 61 7
21. Talabos Dániel (Zuglói Sasok) 60 6
22. Németh Donát Gergő (MAFC/B) 60 6
23. Orosházi Milán (Óbudai Kaszások) 60 7
24. Boronyai Dániel (Zsíros Akadémia Kőbánya/B) 57 3
25. Irk Nándor (MAFC/A) 55 7
26. Deme Dániel (MAFC/A) 54 5
27. Szobonya Miklós Marcell (Zuglói Sasok) 54 6
28. Tóth Ambrus Gergely (Óbudai Kaszások) 53 6
29. Medvig Marcell Zoltán (Gödi SE) 52 7
30. Kristóf Dominik Milán (MAFC/B) 52 7
31. Gönczi Gábor Iván (Zsíros Akadémia Kőbánya/B) 52 6
32. Hujber Vilmos (MAFC/A) 47 7
33. Kristóf Kolos Tas (Zsíros Akadémia Kobánya/C) 45 6
34. Izmendi Kolos (MAFC/A) 44 7
35. Lányi Zalán Lóránt (Zsíros Akadémia Kőbánya/B) 44 5
36. Neszmélyi Emil Orbó (Óbudai Kaszások) 43 6
37. Tóth Géza Brendon (Malév Zsiráfok) 42 5
38. Lovas Kristóf Olivér (Óbudai Kaszások) 42 7
39. Rapaport Ábel (Zuglói Sasok) 41 5
40. Goór Dániel (Óbudai Kaszások) 40 3
41. Varjas Áron Krisztián (MAFC/B) 39 6
42. Halász Botond (Zuglói Sasok) 39 6
43. Csillag Balázs Máté (Budafok) 38 5
44. Viola Máté András (MAFC/B) 37 7
45. Horváth Bernát (Zsíros Akadémia Kőbánya/B) 37 3
46. Gergely Patrik (Óbudai Kaszások) 36 6
47. Dózsa Ádám (Óbudai Kaszások) 35 7
48. Máté Marcell (Budafok) 34 8
49. Koczka Bocsárd (Gödi SE) 33 7
50. Sulyok Dávid István (Zuglói Sasok) 31 6
51. Lassányi Dávid Tamás (MAFC/A) 30 6
52. Stumpf Milán (Zsíros Akadémia Kőbánya/B) 29 3
53. Szekeres Teó (MAFC/A) 29 7
54. Czárán János (MAFC/A) 28 6
55. Sallai Dániel (Gödi SE) 28 6
56. Sárváry Dániel István (Óbudai Kaszások) 28 4
57. Pálfy Zétény (Zuglói Sasok) 28 3
58. Zádor Nimród (Óbudai Kaszások) 27 3
59. Kövi Nándor Zalán (Budafok) 27 8
60. Vadon Máté (Gödi SE) 26 5
61. Herczeg Dávid (Óbudai Kaszások) 26 6
62. Mosolygó Bence (Malév Zsiráfok) 26 6
63. Bakos Péter (MAFC/A) 25 6
64. Halász Jonatán (Óbudai Kaszások) 25 3
65. Pelle Péter (Zsíros Akadémia Kőbánya/B) 25 3
66. Fazekas Péter (Budafok) 24 4
67. Papp Dániel Zsolt (Zsíros Akadémia Kobánya/C) 23 7
68. Kiss Márton (Zsíros Akadémia Kobánya/C) 23 5
69. Rácz Gergő Zoltán (Malév Zsiráfok) 22 6
70. Geiger Zénó (Budafok) 21 8
71. Uller László Krisztián (Zsíros Akadémia Kobánya/C) 20 4
72. Bíró Dániel József (Budafok) 20 7
73. Stefkó Dominik Marcell (Gödi SE) 20 6
74. Kövér László Levente (Gödi SE) 18 3
75. Sopuch Milán (MAFC/B) 17 4
76. Krakoczki Adolf Zétény (MAFC/A) 16 7
77. Fajszi Horka (MAFC/B) 16 4
78. Pilinger Loránd Tibor (Budafok) 16 5
79. Sugár Botond (Budafok) 16 8
80. Sulyok Áron Péter (Zuglói Sasok) 14 4
81. Török Richárd Csaba (Gödi SE) 14 7
82. Németh Atilla Gergő (Óbudai Kaszások) 13 1
83. Turbucz Barnabás Ádám (MAFC/B) 13 4
84. Varga Marcell (MAFC/B) 13 5
85. Atwood Zalán William (MAFC/B) 13 3
86. Laczka András Péter (Budafok) 13 7
87. Noszlopy Zétény (Budafok) 12 3
88. Sipos Richárd Milán (Malév Zsiráfok) 12 5
89. Mészáros Ádám Marcell (MAFC/A) 12 5
90. Vajda Konrád (MAFC/B) 12 6
91. Bildhauer Barna Viktor (Malév Zsiráfok) 11 4
92. Szabó Bence (Gödi SE) 11 5
93. Horváth Tamás (MAFC/A) 11 5
94. Bánhidi Csongor (Zuglói Sasok) 10 7
95. Ratkóczi Mirkó Zsombor (MAFC/B) 10 6
96. Paár Gergely (Óbudai Kaszások) 10 2
97. Seres Zénó Gábor (Zuglói Sasok) 10 4
98. Pleskonics Milán (Zuglói Sasok) 10 5
99. Galacz-Gidófalvy Bendegúz (Budafok) 9 2
100. Estók Ádám András (Budafok) 9 2
101. Semegi-Nyulas Csaba (MAFC/B) 9 3
102. Molnár-Füredi Bence (Zsíros Akadémia Kobánya/C) 8 7
103. Csasznek Boldizsár Barabás (Malév Zsiráfok) 8 5
104. Vörös Bendegúz Bánk (Zuglói Sasok) 7 2
105. Tarjányi Lőrinc Farkas (MAFC/A) 6 2
106. Mihályi Barnabás Márk (Óbudai Kaszások) 6 2
107. Kudich Barnabás (MAFC/B) 6 3
108. Lőrinczi Zsombor Attila (MAFC/B) 6 5
109. Király Zsombor (Malév Zsiráfok) 6 5
110. Besze Szabolcs (Malév Zsiráfok) 6 6
111. Domján Ervin (Gödi SE) 5 1
112. Wendl Viktor (MAFC/B) 5 2
113. Molnár Bátor Marcell (Gödi SE) 4 6
114. Korsós Levente István (Malév Zsiráfok) 4 4
115. Belle Áron (Zuglói Sasok) 4 3
116. Szabó Csongor (Budafok) 4 3
117. Kövér Benedek András (Gödi SE) 2 1
118. Kuszkó Bence Ádám (MAFC/A) 2 1
119. Oláh-Viniczai Ákos (MAFC/B) 2 2
120. Grósz Ádám (Óbudai Kaszások) 2 2
121. Horváth Levente Gyula (MAFC/B) 2 5
122. Kováts Milán Márton (MAFC/B) 1 3
123. Faragó Máté (Malév Zsiráfok) 0 1
124. Zahoray Zétény (MAFC/A) 0 2
125. Lőrincz Kornél (Gödi SE) 0 2
126. Varga Csongor (Zsíros Akadémia Kobánya/C) 0 1
127. Daróczi Balázs Nándor (Óbudai Kaszások) 0 1
128. Vadányi Marcell (Zuglói Sasok) 0 1
129. Dezsényi Zsombor (Malév Zsiráfok) 0 5
130. Stier Márton (Budafok) 0 3
131. Márkus Márton (Zuglói Sasok) 0 4
132. Wéber István (Óbudai Kaszások) 0 1
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Pafféri Csaba (Zsíros Akadémia Kobánya/C) 11 11
2. Máté Levente (Budafok) 9 6
3. Haár Gordon (Zsíros Akadémia Kobánya/C) 9 14
4. Viola Máté András (MAFC/B) 7 7
5. Pusztai Vitéz Boldizsár (Zsíros Akadémia Kőbánya/B) 6 12
6. Nagy András Botond (Zsíros Akadémia Kobánya/C) 5 8
7. Nagy Benedek (Zsíros Akadémia Kobánya/C) 5 13
8. Tenke Márton (Zsíros Akadémia Kőbánya/B) 5 7
9. Lányi Zalán Lóránt (Zsíros Akadémia Kőbánya/B) 5 5
10. Csoknyai Ágost (Gödi SE) 5 7
11. Spanics Dávid (Zuglói Sasok) 3 7
12. Zádor Nimród (Óbudai Kaszások) 3 3
13. Bacskó Bálint (Zsíros Akadémia Kobánya/C) 3 8
14. Gergely Patrik (Óbudai Kaszások) 3 6
15. Kiss Márton (Zsíros Akadémia Kobánya/C) 3 5
16. Vajda Konrád (MAFC/B) 3 6
17. Hártó Benedek (Gödi SE) 2 7
18. Boronyai Dániel (Zsíros Akadémia Kőbánya/B) 2 3
19. Kristóf Kolos Tas (Zsíros Akadémia Kobánya/C) 2 6
20. Somogyi Zalán (Zsíros Akadémia Kobánya/C) 2 8
21. Gönczi Gábor Iván (Zsíros Akadémia Kőbánya/B) 2 6
22. Kristóf Dominik Milán (MAFC/B) 2 7
23. Varjas Áron Krisztián (MAFC/B) 2 6
24. Pompos Zsombor Gyula (Gödi SE) 1 6
25. Bohács Bence Patrik (Zuglói Sasok) 1 7
26. Goór Dániel (Óbudai Kaszások) 1 3
27. Talabos Dániel (Zuglói Sasok) 1 6
28. Németh Donát Gergő (MAFC/B) 1 6
29. Stumpf Milán (Zsíros Akadémia Kőbánya/B) 1 3
30. Orosházi Milán (Óbudai Kaszások) 1 7
31. Rapaport Ábel (Zuglói Sasok) 1 5
32. Irk Nándor (MAFC/A) 1 7
33. Csillag Balázs Máté (Budafok) 1 5
34. Koczka Bocsárd (Gödi SE) 1 7
35. Herczeg Dávid (Óbudai Kaszások) 1 6
36. Atwood Zalán William (MAFC/B) 1 3
37. Bakos Péter (MAFC/A) 1 6
38. Fajszi Horka (MAFC/B) 1 4
39. Papp Dániel Zsolt (Zsíros Akadémia Kobánya/C) 1 7
40. Turbucz Barnabás Ádám (MAFC/B) 1 4
41. Seres Zénó Gábor (Zuglói Sasok) 1 4
42. Horváth Tamás (MAFC/A) 1 5
43. Szabó Bence (Gödi SE) 1 5
44. Kudich Barnabás (MAFC/B) 1 3
45. László Dániel (Zuglói Sasok) 0 5
46. Németh Atilla Gergő (Óbudai Kaszások) 0 1
47. Turcsányi Nándor (MAFC/A) 0 7
48. Horváth Bernát (Zsíros Akadémia Kőbánya/B) 0 3
49. Lugossy Dávid (Óbudai Kaszások) 0 6
50. Deme Dániel (MAFC/A) 0 5
51. Pálfy Zétény (Zuglói Sasok) 0 3
52. Umführer Milán (Budafok) 0 8
53. Szobonya Miklós Marcell (Zuglói Sasok) 0 6
54. Tóth Ambrus Gergely (Óbudai Kaszások) 0 6
55. Kovács Zalán Benedek (Zsíros Akadémia Kobánya/C) 0 13
56. Tóth Géza Brendon (Malév Zsiráfok) 0 5
57. Pelle Péter (Zsíros Akadémia Kőbánya/B) 0 3
58. Halász Jonatán (Óbudai Kaszások) 0 3
59. Medvig Marcell Zoltán (Gödi SE) 0 7
60. Neszmélyi Emil Orbó (Óbudai Kaszások) 0 6
61. Sárváry Dániel István (Óbudai Kaszások) 0 4
62. Hujber Vilmos (MAFC/A) 0 7
63. Halász Botond (Zuglói Sasok) 0 6
64. Izmendi Kolos (MAFC/A) 0 7
65. Fazekas Péter (Budafok) 0 4
66. Kövér László Levente (Gödi SE) 0 3
67. Lovas Kristóf Olivér (Óbudai Kaszások) 0 7
68. Basa Gergely (Zsíros Akadémia Kobánya/C) 0 13
69. Vadon Máté (Gödi SE) 0 5
70. Sulyok Dávid István (Zuglói Sasok) 0 6
71. Dózsa Ádám (Óbudai Kaszások) 0 7
72. Paár Gergely (Óbudai Kaszások) 0 2
73. Uller László Krisztián (Zsíros Akadémia Kobánya/C) 0 4
74. Lassányi Dávid Tamás (MAFC/A) 0 6
75. Domján Ervin (Gödi SE) 0 1
76. Sallai Dániel (Gödi SE) 0 6
77. Czárán János (MAFC/A) 0 6
78. Estók Ádám András (Budafok) 0 2
79. Galacz-Gidófalvy Bendegúz (Budafok) 0 2
80. Mosolygó Bence (Malév Zsiráfok) 0 6
81. Máté Marcell (Budafok) 0 8
82. Sopuch Milán (MAFC/B) 0 4
83. Szekeres Teó (MAFC/A) 0 7
84. Noszlopy Zétény (Budafok) 0 3
85. Rácz Gergő Zoltán (Malév Zsiráfok) 0 6
86. Vörös Bendegúz Bánk (Zuglói Sasok) 0 2
87. Sulyok Áron Péter (Zuglói Sasok) 0 4
88. Kövi Nándor Zalán (Budafok) 0 8
89. Stefkó Dominik Marcell (Gödi SE) 0 6
90. Pilinger Loránd Tibor (Budafok) 0 5
91. Tarjányi Lőrinc Farkas (MAFC/A) 0 2
92. Mihályi Barnabás Márk (Óbudai Kaszások) 0 2
93. Semegi-Nyulas Csaba (MAFC/B) 0 3
94. Bíró Dániel József (Budafok) 0 7
95. Bildhauer Barna Viktor (Malév Zsiráfok) 0 4
96. Geiger Zénó (Budafok) 0 8
97. Varga Marcell (MAFC/B) 0 5
98. Wendl Viktor (MAFC/B) 0 2
99. Sipos Richárd Milán (Malév Zsiráfok) 0 5
100. Mészáros Ádám Marcell (MAFC/A) 0 5
101. Krakoczki Adolf Zétény (MAFC/A) 0 7
102. Pleskonics Milán (Zuglói Sasok) 0 5
103. Török Richárd Csaba (Gödi SE) 0 7
104. Sugár Botond (Budafok) 0 8
105. Kuszkó Bence Ádám (MAFC/A) 0 1
106. Kövér Benedek András (Gödi SE) 0 1
107. Laczka András Péter (Budafok) 0 7
108. Ratkóczi Mirkó Zsombor (MAFC/B) 0 6
109. Csasznek Boldizsár Barabás (Malév Zsiráfok) 0 5
110. Bánhidi Csongor (Zuglói Sasok) 0 7
111. Szabó Csongor (Budafok) 0 3
112. Belle Áron (Zuglói Sasok) 0 3
113. Király Zsombor (Malév Zsiráfok) 0 5
114. Lőrinczi Zsombor Attila (MAFC/B) 0 5
115. Molnár-Füredi Bence (Zsíros Akadémia Kobánya/C) 0 7
116. Besze Szabolcs (Malév Zsiráfok) 0 6
117. Grósz Ádám (Óbudai Kaszások) 0 2
118. Korsós Levente István (Malév Zsiráfok) 0 4
119. Oláh-Viniczai Ákos (MAFC/B) 0 2
120. Molnár Bátor Marcell (Gödi SE) 0 6
121. Horváth Levente Gyula (MAFC/B) 0 5
122. Kováts Milán Márton (MAFC/B) 0 3
123. Stier Márton (Budafok) 0 3
124. Márkus Márton (Zuglói Sasok) 0 4
125. Wéber István (Óbudai Kaszások) 0 1
126. Faragó Máté (Malév Zsiráfok) 0 1
127. Zahoray Zétény (MAFC/A) 0 2
128. Vadányi Marcell (Zuglói Sasok) 0 1
129. Dezsényi Zsombor (Malév Zsiráfok) 0 5
130. Lőrincz Kornél (Gödi SE) 0 2
131. Varga Csongor (Zsíros Akadémia Kobánya/C) 0 1
132. Daróczi Balázs Nándor (Óbudai Kaszások) 0 1
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 3 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Máté Levente (Budafok) 23.83 6
2. Pompos Zsombor Gyula (Gödi SE) 21.83 6
3. Boronyai Dániel (Zsíros Akadémia Kőbánya/B) 19 3
4. Hártó Benedek (Gödi SE) 19 7
5. Bohács Bence Patrik (Zuglói Sasok) 15.29 7
6. Pusztai Vitéz Boldizsár (Zsíros Akadémia Kőbánya/B) 14.08 12
7. Goór Dániel (Óbudai Kaszások) 13.33 3
8. László Dániel (Zuglói Sasok) 13.2 5
9. Pafféri Csaba (Zsíros Akadémia Kobánya/C) 12.91 11
10. Turcsányi Nándor (MAFC/A) 12.43 7
11. Horváth Bernát (Zsíros Akadémia Kőbánya/B) 12.33 3
12. Lugossy Dávid (Óbudai Kaszások) 12.17 6
13. Nagy András Botond (Zsíros Akadémia Kobánya/C) 10.88 8
14. Deme Dániel (MAFC/A) 10.8 5
15. Somogyi Zalán (Zsíros Akadémia Kobánya/C) 10.38 8
16. Spanics Dávid (Zuglói Sasok) 10.14 7
17. Németh Donát Gergő (MAFC/B) 10 6
18. Talabos Dániel (Zuglói Sasok) 10 6
19. Stumpf Milán (Zsíros Akadémia Kőbánya/B) 9.67 3
20. Pálfy Zétény (Zuglói Sasok) 9.33 3
21. Umführer Milán (Budafok) 9.25 8
22. Zádor Nimród (Óbudai Kaszások) 9 3
23. Szobonya Miklós Marcell (Zuglói Sasok) 9 6
24. Tenke Márton (Zsíros Akadémia Kőbánya/B) 9 7
25. Tóth Ambrus Gergely (Óbudai Kaszások) 8.83 6
26. Lányi Zalán Lóránt (Zsíros Akadémia Kőbánya/B) 8.8 5
27. Csoknyai Ágost (Gödi SE) 8.71 7
28. Gönczi Gábor Iván (Zsíros Akadémia Kőbánya/B) 8.67 6
29. Bacskó Bálint (Zsíros Akadémia Kobánya/C) 8.63 8
30. Orosházi Milán (Óbudai Kaszások) 8.57 7
31. Tóth Géza Brendon (Malév Zsiráfok) 8.4 5
32. Pelle Péter (Zsíros Akadémia Kőbánya/B) 8.33 3
33. Halász Jonatán (Óbudai Kaszások) 8.33 3
34. Rapaport Ábel (Zuglói Sasok) 8.2 5
35. Nagy Benedek (Zsíros Akadémia Kobánya/C) 7.92 13
36. Irk Nándor (MAFC/A) 7.86 7
37. Csillag Balázs Máté (Budafok) 7.6 5
38. Kristóf Kolos Tas (Zsíros Akadémia Kobánya/C) 7.5 6
39. Medvig Marcell Zoltán (Gödi SE) 7.43 7
40. Kristóf Dominik Milán (MAFC/B) 7.43 7
41. Kovács Zalán Benedek (Zsíros Akadémia Kobánya/C) 7.38 13
42. Neszmélyi Emil Orbó (Óbudai Kaszások) 7.17 6
43. Sárváry Dániel István (Óbudai Kaszások) 7 4
44. Hujber Vilmos (MAFC/A) 6.71 7
45. Halász Botond (Zuglói Sasok) 6.5 6
46. Varjas Áron Krisztián (MAFC/B) 6.5 6
47. Izmendi Kolos (MAFC/A) 6.29 7
48. Kövér László Levente (Gödi SE) 6 3
49. Lovas Kristóf Olivér (Óbudai Kaszások) 6 7
50. Gergely Patrik (Óbudai Kaszások) 6 6
51. Fazekas Péter (Budafok) 6 4
52. Basa Gergely (Zsíros Akadémia Kobánya/C) 5.38 13
53. Viola Máté András (MAFC/B) 5.29 7
54. Vadon Máté (Gödi SE) 5.2 5
55. Sulyok Dávid István (Zuglói Sasok) 5.17 6
56. Dózsa Ádám (Óbudai Kaszások) 5 7
57. Uller László Krisztián (Zsíros Akadémia Kobánya/C) 5 4
58. Lassányi Dávid Tamás (MAFC/A) 5 6
59. Koczka Bocsárd (Gödi SE) 4.71 7
60. Czárán János (MAFC/A) 4.67 6
61. Sallai Dániel (Gödi SE) 4.67 6
62. Kiss Márton (Zsíros Akadémia Kobánya/C) 4.6 5
63. Haár Gordon (Zsíros Akadémia Kobánya/C) 4.5 14
64. Mosolygó Bence (Malév Zsiráfok) 4.33 6
65. Herczeg Dávid (Óbudai Kaszások) 4.33 6
66. Atwood Zalán William (MAFC/B) 4.33 3
67. Sopuch Milán (MAFC/B) 4.25 4
68. Máté Marcell (Budafok) 4.25 8
69. Bakos Péter (MAFC/A) 4.17 6
70. Szekeres Teó (MAFC/A) 4.14 7
71. Noszlopy Zétény (Budafok) 4 3
72. Fajszi Horka (MAFC/B) 4 4
73. Rácz Gergő Zoltán (Malév Zsiráfok) 3.67 6
74. Sulyok Áron Péter (Zuglói Sasok) 3.5 4
75. Kövi Nándor Zalán (Budafok) 3.38 8
76. Stefkó Dominik Marcell (Gödi SE) 3.33 6
77. Papp Dániel Zsolt (Zsíros Akadémia Kobánya/C) 3.29 7
78. Turbucz Barnabás Ádám (MAFC/B) 3.25 4
79. Pilinger Loránd Tibor (Budafok) 3.2 5
80. Semegi-Nyulas Csaba (MAFC/B) 3 3
81. Bíró Dániel József (Budafok) 2.86 7
82. Bildhauer Barna Viktor (Malév Zsiráfok) 2.75 4
83. Geiger Zénó (Budafok) 2.63 8
84. Varga Marcell (MAFC/B) 2.6 5
85. Seres Zénó Gábor (Zuglói Sasok) 2.5 4
86. Sipos Richárd Milán (Malév Zsiráfok) 2.4 5
87. Mészáros Ádám Marcell (MAFC/A) 2.4 5
88. Krakoczki Adolf Zétény (MAFC/A) 2.29 7
89. Horváth Tamás (MAFC/A) 2.2 5
90. Szabó Bence (Gödi SE) 2.2 5
91. Vajda Konrád (MAFC/B) 2 6
92. Sugár Botond (Budafok) 2 8
93. Kudich Barnabás (MAFC/B) 2 3
94. Török Richárd Csaba (Gödi SE) 2 7
95. Pleskonics Milán (Zuglói Sasok) 2 5
96. Laczka András Péter (Budafok) 1.86 7
97. Ratkóczi Mirkó Zsombor (MAFC/B) 1.67 6
98. Csasznek Boldizsár Barabás (Malév Zsiráfok) 1.6 5
99. Bánhidi Csongor (Zuglói Sasok) 1.43 7
100. Belle Áron (Zuglói Sasok) 1.33 3
101. Szabó Csongor (Budafok) 1.33 3
102. Lőrinczi Zsombor Attila (MAFC/B) 1.2 5
103. Király Zsombor (Malév Zsiráfok) 1.2 5
104. Molnár-Füredi Bence (Zsíros Akadémia Kobánya/C) 1.14 7
105. Korsós Levente István (Malév Zsiráfok) 1 4
106. Besze Szabolcs (Malév Zsiráfok) 1 6
107. Molnár Bátor Marcell (Gödi SE) 0.67 6
108. Horváth Levente Gyula (MAFC/B) 0.4 5
109. Kováts Milán Márton (MAFC/B) 0.33 3
110. Márkus Márton (Zuglói Sasok) 0 4
111. Dezsényi Zsombor (Malév Zsiráfok) 0 5
112. Stier Márton (Budafok) 0 3
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 3 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Máté Levente (Budafok) 1.5 6
2. Pafféri Csaba (Zsíros Akadémia Kobánya/C) 1 11
3. Zádor Nimród (Óbudai Kaszások) 1 3
4. Lányi Zalán Lóránt (Zsíros Akadémia Kőbánya/B) 1 5
5. Viola Máté András (MAFC/B) 1 7
6. Tenke Márton (Zsíros Akadémia Kőbánya/B) 0.71 7
7. Csoknyai Ágost (Gödi SE) 0.71 7
8. Boronyai Dániel (Zsíros Akadémia Kőbánya/B) 0.67 3
9. Haár Gordon (Zsíros Akadémia Kobánya/C) 0.64 14
10. Nagy András Botond (Zsíros Akadémia Kobánya/C) 0.63 8
11. Kiss Márton (Zsíros Akadémia Kobánya/C) 0.6 5
12. Gergely Patrik (Óbudai Kaszások) 0.5 6
13. Vajda Konrád (MAFC/B) 0.5 6
14. Pusztai Vitéz Boldizsár (Zsíros Akadémia Kőbánya/B) 0.5 12
15. Spanics Dávid (Zuglói Sasok) 0.43 7
16. Nagy Benedek (Zsíros Akadémia Kobánya/C) 0.38 13
17. Bacskó Bálint (Zsíros Akadémia Kobánya/C) 0.38 8
18. Kristóf Kolos Tas (Zsíros Akadémia Kobánya/C) 0.33 6
19. Goór Dániel (Óbudai Kaszások) 0.33 3
20. Stumpf Milán (Zsíros Akadémia Kőbánya/B) 0.33 3
21. Gönczi Gábor Iván (Zsíros Akadémia Kőbánya/B) 0.33 6
22. Varjas Áron Krisztián (MAFC/B) 0.33 6
23. Atwood Zalán William (MAFC/B) 0.33 3
24. Kudich Barnabás (MAFC/B) 0.33 3
25. Hártó Benedek (Gödi SE) 0.29 7
26. Kristóf Dominik Milán (MAFC/B) 0.29 7
27. Somogyi Zalán (Zsíros Akadémia Kobánya/C) 0.25 8
28. Fajszi Horka (MAFC/B) 0.25 4
29. Turbucz Barnabás Ádám (MAFC/B) 0.25 4
30. Seres Zénó Gábor (Zuglói Sasok) 0.25 4
31. Rapaport Ábel (Zuglói Sasok) 0.2 5
32. Csillag Balázs Máté (Budafok) 0.2 5
33. Horváth Tamás (MAFC/A) 0.2 5
34. Szabó Bence (Gödi SE) 0.2 5
35. Pompos Zsombor Gyula (Gödi SE) 0.17 6
36. Németh Donát Gergő (MAFC/B) 0.17 6
37. Talabos Dániel (Zuglói Sasok) 0.17 6
38. Herczeg Dávid (Óbudai Kaszások) 0.17 6
39. Bakos Péter (MAFC/A) 0.17 6
40. Bohács Bence Patrik (Zuglói Sasok) 0.14 7
41. Orosházi Milán (Óbudai Kaszások) 0.14 7
42. Irk Nándor (MAFC/A) 0.14 7
43. Koczka Bocsárd (Gödi SE) 0.14 7
44. Papp Dániel Zsolt (Zsíros Akadémia Kobánya/C) 0.14 7
45. László Dániel (Zuglói Sasok) 0 5
46. Turcsányi Nándor (MAFC/A) 0 7
47. Horváth Bernát (Zsíros Akadémia Kőbánya/B) 0 3
48. Lugossy Dávid (Óbudai Kaszások) 0 6
49. Deme Dániel (MAFC/A) 0 5
50. Pálfy Zétény (Zuglói Sasok) 0 3
51. Umführer Milán (Budafok) 0 8
52. Szobonya Miklós Marcell (Zuglói Sasok) 0 6
53. Tóth Ambrus Gergely (Óbudai Kaszások) 0 6
54. Tóth Géza Brendon (Malév Zsiráfok) 0 5
55. Pelle Péter (Zsíros Akadémia Kőbánya/B) 0 3
56. Halász Jonatán (Óbudai Kaszások) 0 3
57. Medvig Marcell Zoltán (Gödi SE) 0 7
58. Kovács Zalán Benedek (Zsíros Akadémia Kobánya/C) 0 13
59. Neszmélyi Emil Orbó (Óbudai Kaszások) 0 6
60. Sárváry Dániel István (Óbudai Kaszások) 0 4
61. Hujber Vilmos (MAFC/A) 0 7
62. Halász Botond (Zuglói Sasok) 0 6
63. Izmendi Kolos (MAFC/A) 0 7
64. Kövér László Levente (Gödi SE) 0 3
65. Lovas Kristóf Olivér (Óbudai Kaszások) 0 7
66. Fazekas Péter (Budafok) 0 4
67. Basa Gergely (Zsíros Akadémia Kobánya/C) 0 13
68. Vadon Máté (Gödi SE) 0 5
69. Sulyok Dávid István (Zuglói Sasok) 0 6
70. Dózsa Ádám (Óbudai Kaszások) 0 7
71. Uller László Krisztián (Zsíros Akadémia Kobánya/C) 0 4
72. Lassányi Dávid Tamás (MAFC/A) 0 6
73. Czárán János (MAFC/A) 0 6
74. Sallai Dániel (Gödi SE) 0 6
75. Mosolygó Bence (Malév Zsiráfok) 0 6
76. Sopuch Milán (MAFC/B) 0 4
77. Máté Marcell (Budafok) 0 8
78. Szekeres Teó (MAFC/A) 0 7
79. Noszlopy Zétény (Budafok) 0 3
80. Rácz Gergő Zoltán (Malév Zsiráfok) 0 6
81. Sulyok Áron Péter (Zuglói Sasok) 0 4
82. Kövi Nándor Zalán (Budafok) 0 8
83. Stefkó Dominik Marcell (Gödi SE) 0 6
84. Pilinger Loránd Tibor (Budafok) 0 5
85. Semegi-Nyulas Csaba (MAFC/B) 0 3
86. Bíró Dániel József (Budafok) 0 7
87. Bildhauer Barna Viktor (Malév Zsiráfok) 0 4
88. Geiger Zénó (Budafok) 0 8
89. Varga Marcell (MAFC/B) 0 5
90. Sipos Richárd Milán (Malév Zsiráfok) 0 5
91. Mészáros Ádám Marcell (MAFC/A) 0 5
92. Krakoczki Adolf Zétény (MAFC/A) 0 7
93. Sugár Botond (Budafok) 0 8
94. Török Richárd Csaba (Gödi SE) 0 7
95. Pleskonics Milán (Zuglói Sasok) 0 5
96. Laczka András Péter (Budafok) 0 7
97. Ratkóczi Mirkó Zsombor (MAFC/B) 0 6
98. Csasznek Boldizsár Barabás (Malév Zsiráfok) 0 5
99. Bánhidi Csongor (Zuglói Sasok) 0 7
100. Belle Áron (Zuglói Sasok) 0 3
101. Szabó Csongor (Budafok) 0 3
102. Lőrinczi Zsombor Attila (MAFC/B) 0 5
103. Király Zsombor (Malév Zsiráfok) 0 5
104. Molnár-Füredi Bence (Zsíros Akadémia Kobánya/C) 0 7
105. Korsós Levente István (Malév Zsiráfok) 0 4
106. Besze Szabolcs (Malév Zsiráfok) 0 6
107. Molnár Bátor Marcell (Gödi SE) 0 6
108. Horváth Levente Gyula (MAFC/B) 0 5
109. Kováts Milán Márton (MAFC/B) 0 3
110. Márkus Márton (Zuglói Sasok) 0 4
111. Dezsényi Zsombor (Malév Zsiráfok) 0 5
112. Stier Márton (Budafok) 0 3
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 3 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. Pompos Zsombor Gyula (Gödi SE) 9.17 6
2. Máté Levente (Budafok) 8.67 6
3. Boronyai Dániel (Zsíros Akadémia Kőbánya/B) 8.33 3
4. Hártó Benedek (Gödi SE) 8.29 7
5. Bohács Bence Patrik (Zuglói Sasok) 7.43 7
6. Horváth Bernát (Zsíros Akadémia Kőbánya/B) 6 3
7. Pusztai Vitéz Boldizsár (Zsíros Akadémia Kőbánya/B) 6 12
8. Lugossy Dávid (Óbudai Kaszások) 5.67 6
9. László Dániel (Zuglói Sasok) 5.6 5
10. Turcsányi Nándor (MAFC/A) 5.43 7
11. Goór Dániel (Óbudai Kaszások) 5.33 3
12. Somogyi Zalán (Zsíros Akadémia Kobánya/C) 4.75 8
13. Pafféri Csaba (Zsíros Akadémia Kobánya/C) 4.64 11
14. Deme Dániel (MAFC/A) 4.6 5
15. Talabos Dániel (Zuglói Sasok) 4.5 6
16. Nagy András Botond (Zsíros Akadémia Kobánya/C) 4.38 8
17. Szobonya Miklós Marcell (Zuglói Sasok) 4.33 6
18. Umführer Milán (Budafok) 4.13 8
19. Stumpf Milán (Zsíros Akadémia Kőbánya/B) 4 3
20. Pálfy Zétény (Zuglói Sasok) 4 3
21. Pelle Péter (Zsíros Akadémia Kőbánya/B) 4 3
22. Gönczi Gábor Iván (Zsíros Akadémia Kőbánya/B) 3.83 6
23. Medvig Marcell Zoltán (Gödi SE) 3.57 7
24. Kovács Zalán Benedek (Zsíros Akadémia Kobánya/C) 3.54 13
25. Tóth Ambrus Gergely (Óbudai Kaszások) 3.5 6
26. Bacskó Bálint (Zsíros Akadémia Kobánya/C) 3.5 8
27. Neszmélyi Emil Orbó (Óbudai Kaszások) 3.5 6
28. Tenke Márton (Zsíros Akadémia Kőbánya/B) 3.43 7
29. Tóth Géza Brendon (Malév Zsiráfok) 3.4 5
30. Sárváry Dániel István (Óbudai Kaszások) 3.25 4
31. Rapaport Ábel (Zuglói Sasok) 3.2 5
32. Orosházi Milán (Óbudai Kaszások) 3.14 7
33. Spanics Dávid (Zuglói Sasok) 3 7
34. Németh Donát Gergő (MAFC/B) 3 6
35. Halász Jonatán (Óbudai Kaszások) 3 3
36. Irk Nándor (MAFC/A) 3 7
37. Kristóf Kolos Tas (Zsíros Akadémia Kobánya/C) 3 6
38. Hujber Vilmos (MAFC/A) 3 7
39. Halász Botond (Zuglói Sasok) 3 6
40. Nagy Benedek (Zsíros Akadémia Kobánya/C) 3 13
41. Csoknyai Ágost (Gödi SE) 2.86 7
42. Csillag Balázs Máté (Budafok) 2.8 5
43. Fazekas Péter (Budafok) 2.75 4
44. Kövér László Levente (Gödi SE) 2.67 3
45. Lányi Zalán Lóránt (Zsíros Akadémia Kőbánya/B) 2.6 5
46. Vadon Máté (Gödi SE) 2.6 5
47. Izmendi Kolos (MAFC/A) 2.57 7
48. Sulyok Dávid István (Zuglói Sasok) 2.5 6
49. Uller László Krisztián (Zsíros Akadémia Kobánya/C) 2.5 4
50. Lassányi Dávid Tamás (MAFC/A) 2.5 6
51. Zádor Nimród (Óbudai Kaszások) 2.33 3
52. Varjas Áron Krisztián (MAFC/B) 2.33 6
53. Sallai Dániel (Gödi SE) 2.33 6
54. Lovas Kristóf Olivér (Óbudai Kaszások) 2.29 7
55. Basa Gergely (Zsíros Akadémia Kobánya/C) 2.23 13
56. Gergely Patrik (Óbudai Kaszások) 2.17 6
57. Mosolygó Bence (Malév Zsiráfok) 2.17 6
58. Dózsa Ádám (Óbudai Kaszások) 2.14 7
59. Czárán János (MAFC/A) 2 6
60. Máté Marcell (Budafok) 2 8
61. Kristóf Dominik Milán (MAFC/B) 1.86 7
62. Rácz Gergő Zoltán (Malév Zsiráfok) 1.83 6
63. Sopuch Milán (MAFC/B) 1.75 4
64. Sulyok Áron Péter (Zuglói Sasok) 1.75 4
65. Koczka Bocsárd (Gödi SE) 1.71 7
66. Herczeg Dávid (Óbudai Kaszások) 1.67 6
67. Noszlopy Zétény (Budafok) 1.67 3
68. Kövi Nándor Zalán (Budafok) 1.63 8
69. Szekeres Teó (MAFC/A) 1.57 7
70. Bakos Péter (MAFC/A) 1.5 6
71. Fajszi Horka (MAFC/B) 1.5 4
72. Papp Dániel Zsolt (Zsíros Akadémia Kobánya/C) 1.43 7
73. Kiss Márton (Zsíros Akadémia Kobánya/C) 1.4 5
74. Atwood Zalán William (MAFC/B) 1.33 3
75. Stefkó Dominik Marcell (Gödi SE) 1.33 6
76. Semegi-Nyulas Csaba (MAFC/B) 1.33 3
77. Bildhauer Barna Viktor (Malév Zsiráfok) 1.25 4
78. Geiger Zénó (Budafok) 1.25 8
79. Pilinger Loránd Tibor (Budafok) 1.2 5
80. Varga Marcell (MAFC/B) 1.2 5
81. Sipos Richárd Milán (Malév Zsiráfok) 1.2 5
82. Mészáros Ádám Marcell (MAFC/A) 1.2 5
83. Haár Gordon (Zsíros Akadémia Kobánya/C) 1.14 14
84. Bíró Dániel József (Budafok) 1 7
85. Krakoczki Adolf Zétény (MAFC/A) 1 7
86. Török Richárd Csaba (Gödi SE) 1 7
87. Pleskonics Milán (Zuglói Sasok) 1 5
88. Horváth Tamás (MAFC/A) 0.8 5
89. Szabó Bence (Gödi SE) 0.8 5
90. Csasznek Boldizsár Barabás (Malév Zsiráfok) 0.8 5
91. Turbucz Barnabás Ádám (MAFC/B) 0.75 4
92. Seres Zénó Gábor (Zuglói Sasok) 0.75 4
93. Sugár Botond (Budafok) 0.75 8
94. Viola Máté András (MAFC/B) 0.71 7
95. Belle Áron (Zuglói Sasok) 0.67 3
96. Szabó Csongor (Budafok) 0.67 3
97. Lőrinczi Zsombor Attila (MAFC/B) 0.6 5
98. Király Zsombor (Malév Zsiráfok) 0.6 5
99. Laczka András Péter (Budafok) 0.57 7
100. Bánhidi Csongor (Zuglói Sasok) 0.57 7
101. Molnár-Füredi Bence (Zsíros Akadémia Kobánya/C) 0.57 7
102. Ratkóczi Mirkó Zsombor (MAFC/B) 0.5 6
103. Korsós Levente István (Malév Zsiráfok) 0.5 4
104. Besze Szabolcs (Malév Zsiráfok) 0.5 6
105. Kudich Barnabás (MAFC/B) 0.33 3
106. Molnár Bátor Marcell (Gödi SE) 0.33 6
107. Vajda Konrád (MAFC/B) 0.17 6
108. Horváth Levente Gyula (MAFC/B) 0 5
109. Kováts Milán Márton (MAFC/B) 0 3
110. Márkus Márton (Zuglói Sasok) 0 4
111. Dezsényi Zsombor (Malév Zsiráfok) 0 5
112. Stier Márton (Budafok) 0 3
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 3 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Tóth Géza Brendon (Malév Zsiráfok) 1.8 5
2. Uller László Krisztián (Zsíros Akadémia Kobánya/C) 1.5 4
3. Mészáros Ádám Marcell (MAFC/A) 1.4 5
4. Boronyai Dániel (Zsíros Akadémia Kőbánya/B) 1.33 3
5. Stumpf Milán (Zsíros Akadémia Kőbánya/B) 1.33 3
6. Mosolygó Bence (Malév Zsiráfok) 1.17 6
7. Rácz Gergő Zoltán (Malév Zsiráfok) 1.17 6
8. Sárváry Dániel István (Óbudai Kaszások) 1 4
9. Semegi-Nyulas Csaba (MAFC/B) 1 3
10. Korsós Levente István (Malév Zsiráfok) 1 4
11. Besze Szabolcs (Malév Zsiráfok) 1 6
12. Geiger Zénó (Budafok) 0.88 8
13. Csillag Balázs Máté (Budafok) 0.8 5
14. Orosházi Milán (Óbudai Kaszások) 0.71 7
15. Németh Donát Gergő (MAFC/B) 0.67 6
16. Herczeg Dávid (Óbudai Kaszások) 0.67 6
17. Noszlopy Zétény (Budafok) 0.67 3
18. Kristóf Kolos Tas (Zsíros Akadémia Kobánya/C) 0.67 6
19. Máté Marcell (Budafok) 0.63 8
20. Deme Dániel (MAFC/A) 0.6 5
21. Vadon Máté (Gödi SE) 0.6 5
22. Lőrinczi Zsombor Attila (MAFC/B) 0.6 5
23. Hujber Vilmos (MAFC/A) 0.57 7
24. Izmendi Kolos (MAFC/A) 0.57 7
25. Kovács Zalán Benedek (Zsíros Akadémia Kobánya/C) 0.54 13
26. Sulyok Áron Péter (Zuglói Sasok) 0.5 4
27. Seres Zénó Gábor (Zuglói Sasok) 0.5 4
28. Tenke Márton (Zsíros Akadémia Kőbánya/B) 0.43 7
29. Irk Nándor (MAFC/A) 0.43 7
30. Medvig Marcell Zoltán (Gödi SE) 0.43 7
31. Lovas Kristóf Olivér (Óbudai Kaszások) 0.43 7
32. Szekeres Teó (MAFC/A) 0.43 7
33. Papp Dániel Zsolt (Zsíros Akadémia Kobánya/C) 0.43 7
34. Bánhidi Csongor (Zuglói Sasok) 0.43 7
35. Kiss Márton (Zsíros Akadémia Kobánya/C) 0.4 5
36. Sipos Richárd Milán (Malév Zsiráfok) 0.4 5
37. Nagy Benedek (Zsíros Akadémia Kobánya/C) 0.38 13
38. Nagy András Botond (Zsíros Akadémia Kobánya/C) 0.38 8
39. Somogyi Zalán (Zsíros Akadémia Kobánya/C) 0.38 8
40. Umführer Milán (Budafok) 0.38 8
41. Pusztai Vitéz Boldizsár (Zsíros Akadémia Kőbánya/B) 0.33 12
42. Goór Dániel (Óbudai Kaszások) 0.33 3
43. Gönczi Gábor Iván (Zsíros Akadémia Kőbánya/B) 0.33 6
44. Pelle Péter (Zsíros Akadémia Kőbánya/B) 0.33 3
45. Gergely Patrik (Óbudai Kaszások) 0.33 6
46. Lassányi Dávid Tamás (MAFC/A) 0.33 6
47. Atwood Zalán William (MAFC/B) 0.33 3
48. Stefkó Dominik Marcell (Gödi SE) 0.33 6
49. Belle Áron (Zuglói Sasok) 0.33 3
50. Hártó Benedek (Gödi SE) 0.29 7
51. Spanics Dávid (Zuglói Sasok) 0.29 7
52. Csoknyai Ágost (Gödi SE) 0.29 7
53. Viola Máté András (MAFC/B) 0.29 7
54. Laczka András Péter (Budafok) 0.29 7
55. Molnár-Füredi Bence (Zsíros Akadémia Kobánya/C) 0.29 7
56. Haár Gordon (Zsíros Akadémia Kobánya/C) 0.29 14
57. Pafféri Csaba (Zsíros Akadémia Kobánya/C) 0.27 11
58. Bacskó Bálint (Zsíros Akadémia Kobánya/C) 0.25 8
59. Bildhauer Barna Viktor (Malév Zsiráfok) 0.25 4
60. Lányi Zalán Lóránt (Zsíros Akadémia Kőbánya/B) 0.2 5
61. Máté Levente (Budafok) 0.17 6
62. Pompos Zsombor Gyula (Gödi SE) 0.17 6
63. Lugossy Dávid (Óbudai Kaszások) 0.17 6
64. Neszmélyi Emil Orbó (Óbudai Kaszások) 0.17 6
65. Sulyok Dávid István (Zuglói Sasok) 0.17 6
66. Basa Gergely (Zsíros Akadémia Kobánya/C) 0.15 13
67. Dózsa Ádám (Óbudai Kaszások) 0.14 7
68. Bíró Dániel József (Budafok) 0.14 7
69. Krakoczki Adolf Zétény (MAFC/A) 0.14 7
70. Kövi Nándor Zalán (Budafok) 0.13 8
71. Bohács Bence Patrik (Zuglói Sasok) 0 7
72. László Dániel (Zuglói Sasok) 0 5
73. Turcsányi Nándor (MAFC/A) 0 7
74. Horváth Bernát (Zsíros Akadémia Kőbánya/B) 0 3
75. Talabos Dániel (Zuglói Sasok) 0 6
76. Pálfy Zétény (Zuglói Sasok) 0 3
77. Zádor Nimród (Óbudai Kaszások) 0 3
78. Szobonya Miklós Marcell (Zuglói Sasok) 0 6
79. Tóth Ambrus Gergely (Óbudai Kaszások) 0 6
80. Halász Jonatán (Óbudai Kaszások) 0 3
81. Rapaport Ábel (Zuglói Sasok) 0 5
82. Kristóf Dominik Milán (MAFC/B) 0 7
83. Halász Botond (Zuglói Sasok) 0 6
84. Varjas Áron Krisztián (MAFC/B) 0 6
85. Kövér László Levente (Gödi SE) 0 3
86. Fazekas Péter (Budafok) 0 4
87. Koczka Bocsárd (Gödi SE) 0 7
88. Czárán János (MAFC/A) 0 6
89. Sallai Dániel (Gödi SE) 0 6
90. Sopuch Milán (MAFC/B) 0 4
91. Bakos Péter (MAFC/A) 0 6
92. Fajszi Horka (MAFC/B) 0 4
93. Turbucz Barnabás Ádám (MAFC/B) 0 4
94. Pilinger Loránd Tibor (Budafok) 0 5
95. Varga Marcell (MAFC/B) 0 5
96. Horváth Tamás (MAFC/A) 0 5
97. Szabó Bence (Gödi SE) 0 5
98. Vajda Konrád (MAFC/B) 0 6
99. Sugár Botond (Budafok) 0 8
100. Kudich Barnabás (MAFC/B) 0 3
101. Török Richárd Csaba (Gödi SE) 0 7
102. Pleskonics Milán (Zuglói Sasok) 0 5
103. Ratkóczi Mirkó Zsombor (MAFC/B) 0 6
104. Csasznek Boldizsár Barabás (Malév Zsiráfok) 0 5
105. Szabó Csongor (Budafok) 0 3
106. Király Zsombor (Malév Zsiráfok) 0 5
107. Molnár Bátor Marcell (Gödi SE) 0 6
108. Horváth Levente Gyula (MAFC/B) 0 5
109. Kováts Milán Márton (MAFC/B) 0 3
110. Márkus Márton (Zuglói Sasok) 0 4
111. Dezsényi Zsombor (Malév Zsiráfok) 0 5
112. Stier Márton (Budafok) 0 3
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 3 meccs, min. 6 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. Németh Donát Gergő (MAFC/B) 3.5 6
2. Pompos Zsombor Gyula (Gödi SE) 3 6
3. Spanics Dávid (Zuglói Sasok) 2.86 7
4. Kristóf Dominik Milán (MAFC/B) 2.86 7
5. Halász Jonatán (Óbudai Kaszások) 2.33 3
6. Máté Levente (Budafok) 2 6
7. László Dániel (Zuglói Sasok) 2 5
8. Orosházi Milán (Óbudai Kaszások) 1.86 7
9. Tóth Ambrus Gergely (Óbudai Kaszások) 1.83 6
10. Deme Dániel (MAFC/A) 1.6 5
11. Tóth Géza Brendon (Malév Zsiráfok) 1.6 5
12. Hártó Benedek (Gödi SE) 1.57 7
13. Turcsányi Nándor (MAFC/A) 1.57 7
14. Irk Nándor (MAFC/A) 1.43 7
15. Lovas Kristóf Olivér (Óbudai Kaszások) 1.43 7
16. Csillag Balázs Máté (Budafok) 1.4 5
17. Nagy Benedek (Zsíros Akadémia Kobánya/C) 0.77 13
18. Rapaport Ábel (Zuglói Sasok) 1.2 5
19. Izmendi Kolos (MAFC/A) 1.14 7
20. Umführer Milán (Budafok) 1 8
21. Szekeres Teó (MAFC/A) 1 7
22. Csoknyai Ágost (Gödi SE) 0.86 7
23. Viola Máté András (MAFC/B) 0.86 7
24. Koczka Bocsárd (Gödi SE) 0.86 7
25. Bíró Dániel József (Budafok) 0.86 7
26. Basa Gergely (Zsíros Akadémia Kobánya/C) 0.92 13
27. Pusztai Vitéz Boldizsár (Zsíros Akadémia Kőbánya/B) 0.58 12
28. Pafféri Csaba (Zsíros Akadémia Kobánya/C) 0.64 11
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 3 meccs, min. 6 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. Spanics Dávid (Zuglói Sasok) 90.91% (20/22) 7
2. Dózsa Ádám (Óbudai Kaszások) 83.33% (5/6) 7
3. Turcsányi Nándor (MAFC/A) 78.57% (11/14) 7
4. Deme Dániel (MAFC/A) 72.73% (8/11) 5
5. Pafféri Csaba (Zsíros Akadémia Kobánya/C) 50% (7/10) 11
6. Basa Gergely (Zsíros Akadémia Kobánya/C) 83.33% (12/18) 13
7. Csillag Balázs Máté (Budafok) 63.64% (7/11) 5
8. Halász Jonatán (Óbudai Kaszások) 63.64% (7/11) 3
9. Goór Dániel (Óbudai Kaszások) 62.5% (5/8) 3
10. Pompos Zsombor Gyula (Gödi SE) 62.07% (18/29) 6
11. Németh Donát Gergő (MAFC/B) 60% (21/35) 6
12. Tóth Ambrus Gergely (Óbudai Kaszások) 57.89% (11/19) 6
13. Bakos Péter (MAFC/A) 57.14% (4/7) 6
14. Stefkó Dominik Marcell (Gödi SE) 50% (4/8) 6
15. Turbucz Barnabás Ádám (MAFC/B) 50% (4/8) 4
16. Bacskó Bálint (Zsíros Akadémia Kobánya/C) 50% (4/8) 8
17. Sopuch Milán (MAFC/B) 50% (3/6) 4
18. Nagy Benedek (Zsíros Akadémia Kobánya/C) 47.06% (10/21) 13
19. Hártó Benedek (Gödi SE) 47.83% (11/23) 7
20. Orosházi Milán (Óbudai Kaszások) 46.43% (13/28) 7
21. Rapaport Ábel (Zuglói Sasok) 46.15% (6/13) 5
22. Csoknyai Ágost (Gödi SE) 46.15% (6/13) 7
23. Kristóf Dominik Milán (MAFC/B) 45.45% (20/44) 7
24. Lovas Kristóf Olivér (Óbudai Kaszások) 43.48% (10/23) 7
25. Koczka Bocsárd (Gödi SE) 42.86% (6/14) 7
26. Tóth Géza Brendon (Malév Zsiráfok) 42.11% (8/19) 5
27. Máté Levente (Budafok) 40% (12/30) 6
28. Izmendi Kolos (MAFC/A) 40% (8/20) 7
29. Bíró Dániel József (Budafok) 40% (6/15) 7
30. Ratkóczi Mirkó Zsombor (MAFC/B) 40% (4/10) 6
31. László Dániel (Zuglói Sasok) 38.46% (10/26) 5
32. Szekeres Teó (MAFC/A) 36.84% (7/19) 7
33. Varjas Áron Krisztián (MAFC/B) 35.71% (5/14) 6
34. Pusztai Vitéz Boldizsár (Zsíros Akadémia Kőbánya/B) 23.53% (7/24) 12
35. Irk Nándor (MAFC/A) 33.33% (10/30) 7
36. Czárán János (MAFC/A) 33.33% (4/12) 6
37. Sugár Botond (Budafok) 33.33% (4/12) 8
38. Noszlopy Zétény (Budafok) 33.33% (2/6) 3
39. Laczka András Péter (Budafok) 31.25% (5/16) 7
40. Kovács Zalán Benedek (Zsíros Akadémia Kobánya/C) 50% (4/14) 13
41. Umführer Milán (Budafok) 30.77% (8/26) 8
42. Hujber Vilmos (MAFC/A) 27.78% (5/18) 7
43. Lugossy Dávid (Óbudai Kaszások) 27.78% (5/18) 6
44. Viola Máté András (MAFC/B) 27.27% (6/22) 7
45. Halász Botond (Zuglói Sasok) 27.27% (3/11) 6
46. Pálfy Zétény (Zuglói Sasok) 26.67% (4/15) 3
47. Krakoczki Adolf Zétény (MAFC/A) 25% (2/8) 7
48. Bánhidi Csongor (Zuglói Sasok) 25% (2/8) 7
49. Sárváry Dániel István (Óbudai Kaszások) 20% (2/10) 4
50. Szobonya Miklós Marcell (Zuglói Sasok) 20% (2/10) 6
51. Herczeg Dávid (Óbudai Kaszások) 18.75% (3/16) 6
52. Talabos Dániel (Zuglói Sasok) 17.65% (3/17) 6
53. Fajszi Horka (MAFC/B) 16.67% (1/6) 4
54. Somogyi Zalán (Zsíros Akadémia Kobánya/C) 16.67% (1/6) 8
55. Sulyok Dávid István (Zuglói Sasok) 14.29% (1/7) 6
56. Máté Marcell (Budafok) 13.33% (2/15) 8
57. Kövi Nándor Zalán (Budafok) 12.5% (1/8) 8
58. Geiger Zénó (Budafok) 6.67% (1/15) 8
59. Rácz Gergő Zoltán (Malév Zsiráfok) 0% (0/15) 6
60. Bohács Bence Patrik (Zuglói Sasok) 0% (0/7) 7
61. Szabó Bence (Gödi SE) 0% (0/6) 5
62. Vadon Máté (Gödi SE) 0% (0/7) 5
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu