/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Simon Péter Gábor (Albatrosz) 292 17
2. Hegedűs Gergő (X-Debrecen) 267 16
3. Buda Gergely (TFSE Senior) 235 13
4. Pethő Zoltán (TFSE Senior) 231 13
5. Oláh Dániel (Albatrosz) 229 17
6. Bak Tamás (Albatrosz) 214 16
7. Vámosi Boldizsár (X-Debrecen) 197 13
8. Takács Attila (Cap City Crew) 187 11
9. Kiss Sándor (Albatrosz) 185 17
10. Cserkuti Áron (Iparterv) 183 13
11. Szentes Kristóf Péter (Iparterv) 179 14
12. Hedry Zsolt (BEAC Kobak) 179 11
13. Papp Mátyás (X-Debrecen) 178 16
14. Kondor József Ferenc (TFSE Senior) 157 11
15. Pfneiszli Csongor (Cap City Crew) 155 14
16. Baranyi Kristóf (X-Debrecen) 154 15
17. Iványi Kristóf Áron (Iparterv) 154 10
18. Gecse Zoltán (Budafok/B) 152 10
19. Horváth Csongor Béla (Gödi SE) 139 9
20. Valuska László (BEAC Kobak) 125 10
21. Németh András (BEAC Kobak) 123 12
22. Vámosi Márton György (X-Debrecen) 122 15
23. Molnár Róbert (Cap City Crew) 121 5
24. Vereczkey Lajos (BEAC Kobak) 121 12
25. Varga Dániel (Cap City Crew) 115 11
26. Sveda Tamás (X-Debrecen) 113 16
27. Nagy Sándor (Cap City Crew) 109 7
28. Borda Szabolcs Balázs (TFSE Senior) 108 13
29. Bakondi János Attila (Eldorádó KE) 107 9
30. Lukács Dániel (Iparterv) 106 14
31. Buzás Bálint (BEAC Kobak) 104 8
32. Vadon Tamás (Gödi SE) 98 7
33. Sára Attila (Budafok/B) 97 11
34. Bujdosó Dániel (Eldorádó KE) 95 6
35. Herczeg Barnabás (7 + SC) 94 7
36. Sulán Péter (Budafok/B) 89 11
37. Bánfalvi István Dániel (TFSE Senior) 87 14
38. Tóth Lóránt (Iparterv) 86 10
39. Párniczky Péter Iván (Gödi SE) 85 7
40. Huszár Mátyás Krisztián (Cap City Crew) 81 15
41. Nagy Roland (TFSE Senior) 76 7
42. Rósa László (Eldorádó KE) 73 5
43. Tapodi László (7 + SC) 70 7
44. Laposa Dávid (7 + SC) 69 7
45. Csikós Attila (Cap City Crew) 66 5
46. Jakucs Bálint (Gödi SE) 65 9
47. Halász László (Budafok/B) 61 6
48. Gulyás Dávid (Albatrosz) 60 7
49. Kozma Máté (BEAC Kobak) 59 11
50. Kovács Ádám Lajos (Iparterv) 57 11
51. Dr. Kisvárdai Gábor (Iparterv) 54 10
52. Nagy László András (Albatrosz) 54 16
53. Homa Csaba (Eldorádó KE) 53 9
54. Hebők Balázs (Iparterv) 53 5
55. Valner Kristóf (X-Debrecen) 52 14
56. Tircsi Tamás Gábor (BEAC Kobak) 48 11
57. Fekete Tamás (TFSE Senior) 48 15
58. Hubert Gábor (Eldorádó KE) 47 6
59. Varga József (Cap City Crew) 46 12
60. Mályi Bence (Gödi SE) 45 7
61. Kerekes Zoltán (7 + SC) 45 7
62. Tóth Árpád (Budafok/B) 44 9
63. Kondé Benedek Rudolf (X-Debrecen) 43 10
64. Berzy Lajos (Eldorádó KE) 40 5
65. Nyiri Csaba (Gödi SE) 39 6
66. Lukács Kristóf Dávid (Gödi SE) 35 7
67. Tiba Gábor (Budafok/B) 33 3
68. Varsányi Balázs (Iparterv) 32 11
69. Széll Gábor (Budafok/B) 31 9
70. Tóth Balázs (Iparterv) 31 9
71. Andó Máté János (Gödi SE) 30 4
72. Hável Krisztián Máté (Iparterv) 30 12
73. Tóth Mihály Gábor (Albatrosz) 25 6
74. Tatai András (Eldorádó KE) 25 8
75. Nagy Péter (7 + SC) 24 1
76. Décsi András (Eldorádó KE) 24 1
77. Emri Béla (Iparterv) 24 13
78. Aranyi Tamás (Gödi SE) 23 3
79. Süveges Zalán (X-Debrecen) 23 6
80. Kása Dániel (Albatrosz) 23 6
81. Dr. Detrich Ádám Dezső (Budafok/B) 21 2
82. Horváth Gergő (Gödi SE) 21 6
83. Jakucs Balázs (Gödi SE) 19 2
84. Farkas Dezső (Gödi SE) 18 1
85. Laukó Péter (Budafok/B) 18 4
86. Tamás Bence (Cap City Crew) 18 6
87. Schulek Dávid (TFSE Senior) 17 3
88. dr.Garancsi Péter (BEAC Kobak) 16 7
89. Ugocsai Péter Gábor (Budafok/B) 15 2
90. Hodossi Márk (X-Debrecen) 15 4
91. Szabó Csaba (TFSE Senior) 14 12
92. Barta István (Eldorádó KE) 13 6
93. Faragó Tamás (TFSE Senior) 13 2
94. Szabó John JR (Budafok/B) 12 1
95. Papp Balázs (Budafok/B) 11 1
96. Juhász András (Iparterv) 11 1
97. Skobrics Tibor (7 + SC) 11 7
98. Szép András (BEAC Kobak) 10 6
99. Kondé Márton (X-Debrecen) 10 4
100. Egresfalvi Martin (Iparterv) 10 3
101. Tóth Gábor (Cap City Crew) 9 3
102. Alakszai András (Gödi SE) 8 4
103. Varga Ádám (Gödi SE) 7 1
104. Schulek Csaba (TFSE Senior) 6 1
105. Orosz Attila (Iparterv) 6 1
106. Kukhely Zoltán (Cap City Crew) 6 2
107. Végh Norbert (TFSE Senior) 5 3
108. Sóstai Dániel (Cap City Crew) 4 5
109. Pék Milán (Cap City Crew) 4 3
110. Rozsáli Oszkár (7 + SC) 2 2
111. Tichy-Rács Bence Ádám (Albatrosz) 0 1
112. Fazekas Lajos (X-Debrecen) 0 4
113. Eke Balázs (Cap City Crew) 0 8
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Pethő Zoltán (TFSE Senior) 36 13
2. Pfneiszli Csongor (Cap City Crew) 36 14
3. Vereczkey Lajos (BEAC Kobak) 32 12
4. Molnár Róbert (Cap City Crew) 31 5
5. Szentes Kristóf Péter (Iparterv) 28 14
6. Bánfalvi István Dániel (TFSE Senior) 26 14
7. Bak Tamás (Albatrosz) 25 16
8. Iványi Kristóf Áron (Iparterv) 23 10
9. Hegedűs Gergő (X-Debrecen) 22 16
10. Buda Gergely (TFSE Senior) 19 13
11. Hedry Zsolt (BEAC Kobak) 18 11
12. Rósa László (Eldorádó KE) 17 5
13. Takács Attila (Cap City Crew) 16 11
14. Valner Kristóf (X-Debrecen) 15 14
15. Cserkuti Áron (Iparterv) 14 13
16. Jakucs Bálint (Gödi SE) 14 9
17. Sveda Tamás (X-Debrecen) 14 16
18. Csikós Attila (Cap City Crew) 13 5
19. Gulyás Dávid (Albatrosz) 12 7
20. Horváth Csongor Béla (Gödi SE) 10 9
21. Németh András (BEAC Kobak) 10 12
22. Sulán Péter (Budafok/B) 10 11
23. Hubert Gábor (Eldorádó KE) 10 6
24. Tóth Árpád (Budafok/B) 10 9
25. Varga József (Cap City Crew) 10 12
26. Sára Attila (Budafok/B) 9 11
27. Fekete Tamás (TFSE Senior) 9 15
28. Lukács Dániel (Iparterv) 8 14
29. Bakondi János Attila (Eldorádó KE) 7 9
30. Széll Gábor (Budafok/B) 7 9
31. Simon Péter Gábor (Albatrosz) 6 17
32. Kerekes Zoltán (7 + SC) 6 7
33. Huszár Mátyás Krisztián (Cap City Crew) 6 15
34. Kondé Benedek Rudolf (X-Debrecen) 6 10
35. Nagy Sándor (Cap City Crew) 5 7
36. Kiss Sándor (Albatrosz) 5 17
37. Homa Csaba (Eldorádó KE) 5 9
38. Kovács Ádám Lajos (Iparterv) 5 11
39. Bujdosó Dániel (Eldorádó KE) 4 6
40. Buzás Bálint (BEAC Kobak) 4 8
41. Nagy Roland (TFSE Senior) 4 7
42. Hebők Balázs (Iparterv) 4 5
43. Nagy Péter (7 + SC) 3 1
44. Oláh Dániel (Albatrosz) 3 17
45. Tiba Gábor (Budafok/B) 3 3
46. Varga Dániel (Cap City Crew) 3 11
47. Baranyi Kristóf (X-Debrecen) 3 15
48. Kása Dániel (Albatrosz) 3 6
49. Varsányi Balázs (Iparterv) 3 11
50. Hável Krisztián Máté (Iparterv) 3 12
51. Barta István (Eldorádó KE) 3 6
52. Emri Béla (Iparterv) 3 13
53. Farkas Dezső (Gödi SE) 2 1
54. Gecse Zoltán (Budafok/B) 2 10
55. Vadon Tamás (Gödi SE) 2 7
56. Valuska László (BEAC Kobak) 2 10
57. Párniczky Péter Iván (Gödi SE) 2 7
58. Juhász András (Iparterv) 2 1
59. Egresfalvi Martin (Iparterv) 2 3
60. Décsi András (Eldorádó KE) 1 1
61. Vámosi Boldizsár (X-Debrecen) 1 13
62. Kondor József Ferenc (TFSE Senior) 1 11
63. Szabó John JR (Budafok/B) 1 1
64. Papp Mátyás (X-Debrecen) 1 16
65. Jakucs Balázs (Gödi SE) 1 2
66. Tóth Lóránt (Iparterv) 1 10
67. Vámosi Márton György (X-Debrecen) 1 15
68. Andó Máté János (Gödi SE) 1 4
69. Nyiri Csaba (Gödi SE) 1 6
70. Dr. Kisvárdai Gábor (Iparterv) 1 10
71. Lukács Kristóf Dávid (Gödi SE) 1 7
72. Tóth Mihály Gábor (Albatrosz) 1 6
73. Süveges Zalán (X-Debrecen) 1 6
74. Horváth Gergő (Gödi SE) 1 6
75. Tamás Bence (Cap City Crew) 1 6
76. Szabó Csaba (TFSE Senior) 1 12
77. Herczeg Barnabás (7 + SC) 0 7
78. Papp Balázs (Budafok/B) 0 1
79. Dr. Detrich Ádám Dezső (Budafok/B) 0 2
80. Halász László (Budafok/B) 0 6
81. Tapodi László (7 + SC) 0 7
82. Laposa Dávid (7 + SC) 0 7
83. Borda Szabolcs Balázs (TFSE Senior) 0 13
84. Berzy Lajos (Eldorádó KE) 0 5
85. Aranyi Tamás (Gödi SE) 0 3
86. Ugocsai Péter Gábor (Budafok/B) 0 2
87. Varga Ádám (Gödi SE) 0 1
88. Faragó Tamás (TFSE Senior) 0 2
89. Mályi Bence (Gödi SE) 0 7
90. Orosz Attila (Iparterv) 0 1
91. Schulek Csaba (TFSE Senior) 0 1
92. Schulek Dávid (TFSE Senior) 0 3
93. Kozma Máté (BEAC Kobak) 0 11
94. Laukó Péter (Budafok/B) 0 4
95. Tircsi Tamás Gábor (BEAC Kobak) 0 11
96. Hodossi Márk (X-Debrecen) 0 4
97. Tóth Balázs (Iparterv) 0 9
98. Nagy László András (Albatrosz) 0 16
99. Tatai András (Eldorádó KE) 0 8
100. Kukhely Zoltán (Cap City Crew) 0 2
101. Tóth Gábor (Cap City Crew) 0 3
102. Kondé Márton (X-Debrecen) 0 4
103. dr.Garancsi Péter (BEAC Kobak) 0 7
104. Alakszai András (Gödi SE) 0 4
105. Szép András (BEAC Kobak) 0 6
106. Végh Norbert (TFSE Senior) 0 3
107. Skobrics Tibor (7 + SC) 0 7
108. Pék Milán (Cap City Crew) 0 3
109. Rozsáli Oszkár (7 + SC) 0 2
110. Sóstai Dániel (Cap City Crew) 0 5
111. Eke Balázs (Cap City Crew) 0 8
112. Tichy-Rács Bence Ádám (Albatrosz) 0 1
113. Fazekas Lajos (X-Debrecen) 0 4
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 8 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Buda Gergely (TFSE Senior) 18.08 13
2. Pethő Zoltán (TFSE Senior) 17.77 13
3. Simon Péter Gábor (Albatrosz) 17.18 17
4. Takács Attila (Cap City Crew) 17 11
5. Hegedűs Gergő (X-Debrecen) 16.69 16
6. Hedry Zsolt (BEAC Kobak) 16.27 11
7. Horváth Csongor Béla (Gödi SE) 15.44 9
8. Iványi Kristóf Áron (Iparterv) 15.4 10
9. Gecse Zoltán (Budafok/B) 15.2 10
10. Vámosi Boldizsár (X-Debrecen) 15.15 13
11. Kondor József Ferenc (TFSE Senior) 14.27 11
12. Cserkuti Áron (Iparterv) 14.08 13
13. Oláh Dániel (Albatrosz) 13.47 17
14. Bak Tamás (Albatrosz) 13.38 16
15. Buzás Bálint (BEAC Kobak) 13 8
16. Szentes Kristóf Péter (Iparterv) 12.79 14
17. Valuska László (BEAC Kobak) 12.5 10
18. Bakondi János Attila (Eldorádó KE) 11.89 9
19. Papp Mátyás (X-Debrecen) 11.13 16
20. Pfneiszli Csongor (Cap City Crew) 11.07 14
21. Kiss Sándor (Albatrosz) 10.88 17
22. Varga Dániel (Cap City Crew) 10.46 11
23. Baranyi Kristóf (X-Debrecen) 10.27 15
24. Németh András (BEAC Kobak) 10.25 12
25. Vereczkey Lajos (BEAC Kobak) 10.08 12
26. Sára Attila (Budafok/B) 8.82 11
27. Tóth Lóránt (Iparterv) 8.6 10
28. Borda Szabolcs Balázs (TFSE Senior) 8.31 13
29. Vámosi Márton György (X-Debrecen) 8.13 15
30. Sulán Péter (Budafok/B) 8.09 11
31. Lukács Dániel (Iparterv) 7.57 14
32. Jakucs Bálint (Gödi SE) 7.22 9
33. Sveda Tamás (X-Debrecen) 7.06 16
34. Bánfalvi István Dániel (TFSE Senior) 6.21 14
35. Homa Csaba (Eldorádó KE) 5.89 9
36. Huszár Mátyás Krisztián (Cap City Crew) 5.4 15
37. Dr. Kisvárdai Gábor (Iparterv) 5.4 10
38. Kozma Máté (BEAC Kobak) 5.36 11
39. Kovács Ádám Lajos (Iparterv) 5.18 11
40. Tóth Árpád (Budafok/B) 4.89 9
41. Tircsi Tamás Gábor (BEAC Kobak) 4.36 11
42. Kondé Benedek Rudolf (X-Debrecen) 4.3 10
43. Varga József (Cap City Crew) 3.83 12
44. Valner Kristóf (X-Debrecen) 3.71 14
45. Széll Gábor (Budafok/B) 3.44 9
46. Tóth Balázs (Iparterv) 3.44 9
47. Nagy László András (Albatrosz) 3.38 16
48. Fekete Tamás (TFSE Senior) 3.2 15
49. Tatai András (Eldorádó KE) 3.13 8
50. Varsányi Balázs (Iparterv) 2.91 11
51. Hável Krisztián Máté (Iparterv) 2.5 12
52. Emri Béla (Iparterv) 1.85 13
53. Szabó Csaba (TFSE Senior) 1.17 12
54. Eke Balázs (Cap City Crew) 0 8
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 8 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Pethő Zoltán (TFSE Senior) 2.77 13
2. Vereczkey Lajos (BEAC Kobak) 2.67 12
3. Pfneiszli Csongor (Cap City Crew) 2.57 14
4. Iványi Kristóf Áron (Iparterv) 2.3 10
5. Szentes Kristóf Péter (Iparterv) 2 14
6. Bánfalvi István Dániel (TFSE Senior) 1.86 14
7. Hedry Zsolt (BEAC Kobak) 1.64 11
8. Bak Tamás (Albatrosz) 1.56 16
9. Jakucs Bálint (Gödi SE) 1.56 9
10. Buda Gergely (TFSE Senior) 1.46 13
11. Takács Attila (Cap City Crew) 1.46 11
12. Hegedűs Gergő (X-Debrecen) 1.38 16
13. Horváth Csongor Béla (Gödi SE) 1.11 9
14. Tóth Árpád (Budafok/B) 1.11 9
15. Cserkuti Áron (Iparterv) 1.08 13
16. Valner Kristóf (X-Debrecen) 1.07 14
17. Sulán Péter (Budafok/B) 0.91 11
18. Sveda Tamás (X-Debrecen) 0.88 16
19. Németh András (BEAC Kobak) 0.83 12
20. Varga József (Cap City Crew) 0.83 12
21. Sára Attila (Budafok/B) 0.82 11
22. Bakondi János Attila (Eldorádó KE) 0.78 9
23. Széll Gábor (Budafok/B) 0.78 9
24. Kondé Benedek Rudolf (X-Debrecen) 0.6 10
25. Fekete Tamás (TFSE Senior) 0.6 15
26. Lukács Dániel (Iparterv) 0.57 14
27. Homa Csaba (Eldorádó KE) 0.56 9
28. Buzás Bálint (BEAC Kobak) 0.5 8
29. Kovács Ádám Lajos (Iparterv) 0.46 11
30. Huszár Mátyás Krisztián (Cap City Crew) 0.4 15
31. Simon Péter Gábor (Albatrosz) 0.35 17
32. Kiss Sándor (Albatrosz) 0.29 17
33. Varga Dániel (Cap City Crew) 0.27 11
34. Varsányi Balázs (Iparterv) 0.27 11
35. Hável Krisztián Máté (Iparterv) 0.25 12
36. Emri Béla (Iparterv) 0.23 13
37. Gecse Zoltán (Budafok/B) 0.2 10
38. Valuska László (BEAC Kobak) 0.2 10
39. Baranyi Kristóf (X-Debrecen) 0.2 15
40. Oláh Dániel (Albatrosz) 0.18 17
41. Tóth Lóránt (Iparterv) 0.1 10
42. Dr. Kisvárdai Gábor (Iparterv) 0.1 10
43. Kondor József Ferenc (TFSE Senior) 0.09 11
44. Szabó Csaba (TFSE Senior) 0.08 12
45. Vámosi Boldizsár (X-Debrecen) 0.08 13
46. Vámosi Márton György (X-Debrecen) 0.07 15
47. Papp Mátyás (X-Debrecen) 0.06 16
48. Borda Szabolcs Balázs (TFSE Senior) 0 13
49. Kozma Máté (BEAC Kobak) 0 11
50. Tircsi Tamás Gábor (BEAC Kobak) 0 11
51. Tóth Balázs (Iparterv) 0 9
52. Nagy László András (Albatrosz) 0 16
53. Tatai András (Eldorádó KE) 0 8
54. Eke Balázs (Cap City Crew) 0 8
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 8 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. Gecse Zoltán (Budafok/B) 6.8 10
2. Oláh Dániel (Albatrosz) 6.35 17
3. Kondor József Ferenc (TFSE Senior) 6.18 11
4. Vámosi Boldizsár (X-Debrecen) 5.85 13
5. Simon Péter Gábor (Albatrosz) 5.82 17
6. Takács Attila (Cap City Crew) 5.55 11
7. Buda Gergely (TFSE Senior) 5.39 13
8. Hegedűs Gergő (X-Debrecen) 5 16
9. Valuska László (BEAC Kobak) 4.9 10
10. Papp Mátyás (X-Debrecen) 4.81 16
11. Horváth Csongor Béla (Gödi SE) 4.78 9
12. Kiss Sándor (Albatrosz) 4.77 17
13. Cserkuti Áron (Iparterv) 4.54 13
14. Baranyi Kristóf (X-Debrecen) 4.47 15
15. Buzás Bálint (BEAC Kobak) 4.38 8
16. Hedry Zsolt (BEAC Kobak) 4.27 11
17. Bakondi János Attila (Eldorádó KE) 4.11 9
18. Varga Dániel (Cap City Crew) 4.09 11
19. Borda Szabolcs Balázs (TFSE Senior) 3.77 13
20. Pethő Zoltán (TFSE Senior) 3.69 13
21. Bak Tamás (Albatrosz) 3.63 16
22. Iványi Kristóf Áron (Iparterv) 3.6 10
23. Németh András (BEAC Kobak) 3.58 12
24. Vámosi Márton György (X-Debrecen) 3.27 15
25. Tóth Lóránt (Iparterv) 3.2 10
26. Sára Attila (Budafok/B) 3.09 11
27. Szentes Kristóf Péter (Iparterv) 2.86 14
28. Kozma Máté (BEAC Kobak) 2.55 11
29. Dr. Kisvárdai Gábor (Iparterv) 2.3 10
30. Sulán Péter (Budafok/B) 2.27 11
31. Sveda Tamás (X-Debrecen) 2.19 16
32. Lukács Dániel (Iparterv) 2.07 14
33. Homa Csaba (Eldorádó KE) 2 9
34. Tircsi Tamás Gábor (BEAC Kobak) 2 11
35. Huszár Mátyás Krisztián (Cap City Crew) 1.93 15
36. Kovács Ádám Lajos (Iparterv) 1.73 11
37. Tóth Balázs (Iparterv) 1.56 9
38. Pfneiszli Csongor (Cap City Crew) 1.5 14
39. Nagy László András (Albatrosz) 1.5 16
40. Tatai András (Eldorádó KE) 1.5 8
41. Kondé Benedek Rudolf (X-Debrecen) 1.2 10
42. Jakucs Bálint (Gödi SE) 1.11 9
43. Vereczkey Lajos (BEAC Kobak) 0.83 12
44. Hável Krisztián Máté (Iparterv) 0.83 12
45. Varsányi Balázs (Iparterv) 0.82 11
46. Tóth Árpád (Budafok/B) 0.67 9
47. Fekete Tamás (TFSE Senior) 0.6 15
48. Emri Béla (Iparterv) 0.54 13
49. Varga József (Cap City Crew) 0.5 12
50. Széll Gábor (Budafok/B) 0.44 9
51. Szabó Csaba (TFSE Senior) 0.33 12
52. Bánfalvi István Dániel (TFSE Senior) 0.29 14
53. Valner Kristóf (X-Debrecen) 0.14 14
54. Eke Balázs (Cap City Crew) 0 8
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 8 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Borda Szabolcs Balázs (TFSE Senior) 1.69 13
2. Jakucs Bálint (Gödi SE) 1.44 9
3. Pethő Zoltán (TFSE Senior) 1.23 13
4. Fekete Tamás (TFSE Senior) 1.13 15
5. Takács Attila (Cap City Crew) 1.09 11
6. Buda Gergely (TFSE Senior) 1.08 13
7. Pfneiszli Csongor (Cap City Crew) 1.07 14
8. Papp Mátyás (X-Debrecen) 1.06 16
9. Horváth Csongor Béla (Gödi SE) 1 9
10. Kondor József Ferenc (TFSE Senior) 1 11
11. Bakondi János Attila (Eldorádó KE) 1 9
12. Varga Dániel (Cap City Crew) 0.91 11
13. Homa Csaba (Eldorádó KE) 0.89 9
14. Tatai András (Eldorádó KE) 0.88 8
15. Kiss Sándor (Albatrosz) 0.82 17
16. Baranyi Kristóf (X-Debrecen) 0.8 15
17. Huszár Mátyás Krisztián (Cap City Crew) 0.8 15
18. Hegedűs Gergő (X-Debrecen) 0.75 16
19. Eke Balázs (Cap City Crew) 0.75 8
20. Sveda Tamás (X-Debrecen) 0.69 16
21. Simon Péter Gábor (Albatrosz) 0.65 17
22. Bánfalvi István Dániel (TFSE Senior) 0.64 14
23. Kondé Benedek Rudolf (X-Debrecen) 0.6 10
24. Szabó Csaba (TFSE Senior) 0.58 12
25. Valner Kristóf (X-Debrecen) 0.43 14
26. Gecse Zoltán (Budafok/B) 0.4 10
27. Sára Attila (Budafok/B) 0.36 11
28. Bak Tamás (Albatrosz) 0.31 16
29. Vámosi Boldizsár (X-Debrecen) 0.31 13
30. Sulán Péter (Budafok/B) 0.27 11
31. Tóth Árpád (Budafok/B) 0.22 9
32. Varga József (Cap City Crew) 0.17 12
33. Vámosi Márton György (X-Debrecen) 0.13 15
34. Nagy László András (Albatrosz) 0.13 16
35. Varsányi Balázs (Iparterv) 0.09 11
36. Lukács Dániel (Iparterv) 0.07 14
37. Oláh Dániel (Albatrosz) 0.06 17
38. Hedry Zsolt (BEAC Kobak) 0 11
39. Iványi Kristóf Áron (Iparterv) 0 10
40. Cserkuti Áron (Iparterv) 0 13
41. Buzás Bálint (BEAC Kobak) 0 8
42. Szentes Kristóf Péter (Iparterv) 0 14
43. Valuska László (BEAC Kobak) 0 10
44. Németh András (BEAC Kobak) 0 12
45. Vereczkey Lajos (BEAC Kobak) 0 12
46. Tóth Lóránt (Iparterv) 0 10
47. Dr. Kisvárdai Gábor (Iparterv) 0 10
48. Kozma Máté (BEAC Kobak) 0 11
49. Kovács Ádám Lajos (Iparterv) 0 11
50. Tircsi Tamás Gábor (BEAC Kobak) 0 11
51. Széll Gábor (Budafok/B) 0 9
52. Tóth Balázs (Iparterv) 0 9
53. Hável Krisztián Máté (Iparterv) 0 12
54. Emri Béla (Iparterv) 0 13
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 8 meccs, min. 16 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. Simon Péter Gábor (Albatrosz) 4.47 17
2. Vámosi Boldizsár (X-Debrecen) 3.23 13
3. Buda Gergely (TFSE Senior) 2.92 13
4. Hedry Zsolt (BEAC Kobak) 2.82 11
5. Buzás Bálint (BEAC Kobak) 2.75 8
6. Hegedűs Gergő (X-Debrecen) 2.56 16
7. Horváth Csongor Béla (Gödi SE) 2.56 9
8. Valuska László (BEAC Kobak) 2.1 10
9. Pethő Zoltán (TFSE Senior) 2.08 13
10. Tóth Lóránt (Iparterv) 1.9 10
11. Cserkuti Áron (Iparterv) 1.77 13
12. Lukács Dániel (Iparterv) 1.71 14
13. Kondor József Ferenc (TFSE Senior) 1.64 11
14. Takács Attila (Cap City Crew) 1.55 11
15. Varga Dániel (Cap City Crew) 1.46 11
16. Bak Tamás (Albatrosz) 1.44 16
17. Vámosi Márton György (X-Debrecen) 1.4 15
18. Papp Mátyás (X-Debrecen) 1.31 16
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 8 meccs, min. 16 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. Horváth Csongor Béla (Gödi SE) 82.14% (23/28) 9
2. Tóth Lóránt (Iparterv) 70.37% (19/27) 10
3. Pethő Zoltán (TFSE Senior) 69.23% (27/39) 13
4. Hegedűs Gergő (X-Debrecen) 68.33% (41/60) 16
5. Hedry Zsolt (BEAC Kobak) 67.39% (31/46) 11
6. Buzás Bálint (BEAC Kobak) 66.67% (22/33) 8
7. Iványi Kristóf Áron (Iparterv) 61.9% (13/21) 10
8. Bak Tamás (Albatrosz) 60.53% (23/38) 16
9. Valuska László (BEAC Kobak) 58.33% (21/36) 10
10. Vámosi Boldizsár (X-Debrecen) 57.53% (42/73) 13
11. Simon Péter Gábor (Albatrosz) 57.14% (76/133) 17
12. Bakondi János Attila (Eldorádó KE) 57.14% (12/21) 9
13. Buda Gergely (TFSE Senior) 56.72% (38/67) 13
14. Kondor József Ferenc (TFSE Senior) 56.25% (18/32) 11
15. Sulán Péter (Budafok/B) 56.25% (9/16) 11
16. Cserkuti Áron (Iparterv) 53.49% (23/43) 13
17. Borda Szabolcs Balázs (TFSE Senior) 52.63% (10/19) 13
18. Takács Attila (Cap City Crew) 51.52% (17/33) 11
19. Varga Dániel (Cap City Crew) 48.48% (16/33) 11
20. Lukács Dániel (Iparterv) 44.44% (24/54) 14
21. Kiss Sándor (Albatrosz) 42.11% (8/19) 17
22. Szentes Kristóf Péter (Iparterv) 41.67% (15/36) 14
23. Papp Mátyás (X-Debrecen) 38.18% (21/55) 16
24. Vámosi Márton György (X-Debrecen) 37.5% (21/56) 15
25. Baranyi Kristóf (X-Debrecen) 35.48% (11/31) 15
26. Nagy László András (Albatrosz) 35.29% (6/17) 16
27. Gecse Zoltán (Budafok/B) 27.03% (10/37) 10
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu