/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Turós Barbara Tímea (Török Flóris - Törekvés SE) 45 2
2. Kovács Fanni Noémi (Kiss Lenke KA) 30 2
3. Berkli Nóra (Török Flóris - Törekvés SE) 28 2
4. Bagdi Hajnalka (Török Flóris - Törekvés SE) 26 2
5. Sárközi Flóra (Kiss Lenke KA) 25 2
6. Turós Gréta Cintia (Török Flóris - Törekvés SE) 25 2
7. Bojtár Bettina Beáta (Török Flóris - Törekvés SE) 21 2
8. Szikszai Franciska (Török Flóris - Törekvés SE) 20 2
9. Gelányi Csenge (Török Flóris - Törekvés SE) 18 2
10. Dúl Fanni Veronika (Vasas Akadémia) 17 2
11. Josepovits Kinga (Zsíros Akadémia Kőbánya) 16 1
12. Ilcsik Boglárka (Vasas Akadémia) 16 2
13. Szűcs Anna Lili (Török Flóris - Törekvés SE) 15 1
14. Gedó Kata (Kiss Lenke KA) 15 2
15. Komlósi-Geri Tímea (Török Flóris - Törekvés SE) 13 2
16. Kálmán Hanna (Török Flóris - Törekvés SE) 13 2
17. Pásztor Arina (Zsíros Akadémia Kőbánya) 12 1
18. Kálmán Villő (Török Flóris - Törekvés SE) 12 2
19. Harka Stefánia (BEAC Újbuda KA) 12 2
20. Tóth Emese Virág (Kiss Lenke KA) 11 2
21. Harmati Emma Róza (Vasas Akadémia) 10 1
22. Krausz Lili Beatrix (BEAC Újbuda KA) 10 1
23. Takács Mirabel (Zsíros Akadémia Kőbánya) 10 1
24. Szabó Sára Anna (BEAC Újbuda KA) 10 1
25. Révész-Veres Panna (Kiss Lenke KA) 10 2
26. Schannen Zoé (Vasas Akadémia) 10 2
27. Jakab Petra (Kiss Lenke KA) 9 2
28. Németh Anna Sarolta (BEAC Újbuda KA) 8 1
29. Matkovits Alma Dóra (MTK Budapest) 8 1
30. Balla Petra (Kiss Lenke KA) 8 2
31. Korsós Zsuzsanna (BEAC Újbuda KA) 7 1
32. Jenei Alíz Zsófia (MTK Budapest) 6 1
33. Boka-Magó Szonja (BEAC Újbuda KA) 6 1
34. Horváth Borsika Lara (MTK Budapest) 6 1
35. Lenkó Zita (BEAC Újbuda KA) 6 2
36. Kaszás Lili Dorka (Vasas Akadémia) 6 2
37. Lengyel Luca Kamilla (Vasas Akadémia) 6 2
38. Burányi Lili (Kiss Lenke KA) 6 2
39. Korsós Gabriella (BEAC Újbuda KA) 5 1
40. Tucsa Lili (Zsíros Akadémia Kőbánya) 5 1
41. Kendelényi Luca (MTK Budapest) 4 1
42. Kaszanyitzky Veronika (Zsíros Akadémia Kőbánya) 4 1
43. Csercsa Eszter (Vasas Akadémia) 4 1
44. Vígh Eszter (Vasas Akadémia) 4 1
45. Szabó Emília Erzsébet (Vasas Akadémia) 4 1
46. Édes Luca Alma (Vasas Akadémia) 4 1
47. Németh-Kahn Miriam (Vasas Akadémia) 4 1
48. Balázsi Janka (BEAC Újbuda KA) 4 1
49. Dzvonár Réka (Kiss Lenke KA) 4 2
50. Vass Luca Orsolya (Török Flóris - Törekvés SE) 4 2
51. Hasimov Hadidzsa Nilgün (Zsíros Akadémia Kőbánya) 3 1
52. Eszes Vivien (BEAC Újbuda KA) 3 1
53. Fazekas Dóra (BEAC Újbuda KA) 3 1
54. Kiss Kamilla (Vasas Akadémia) 3 2
55. Gergely Petra (Vasas Akadémia) 2 1
56. Bori Liza (Vasas Akadémia) 2 1
57. Heltovics Kincső (MTK Budapest) 2 1
58. Sáhi Sára Bianka (Török Flóris - Törekvés SE) 2 1
59. Biró Anna Réka (BEAC Újbuda KA) 2 1
60. Széll Zsuzsanna Ágnes (MTK Budapest) 2 1
61. Miklósi Maja (BEAC Újbuda KA) 2 1
62. Oldal Klára (Zsíros Akadémia Kőbánya) 2 1
63. Szíj-Krisánszky Zoé Izabell (Vasas Akadémia) 2 1
64. Haraszti Gyopár (BEAC Újbuda KA) 2 1
65. Oláh Dóra (Kiss Lenke KA) 2 2
66. Szilágyi Kata (Kiss Lenke KA) 2 2
67. Prisztavok Zoé (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1 1
68. Tapodi Kata (Vasas Akadémia) 1 2
69. Balázs Eliza (Kiss Lenke KA) 0 2
70. Baka Tímea (BEAC Újbuda KA) 0 1
71. Géró Jázmin (BEAC Újbuda KA) 0 1
72. Tóth Csillag (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 1
73. Csáky Diána (BEAC Újbuda KA) 0 1
74. Mélykuti Maja Franciska (MTK Budapest) 0 1
75. Zsom Kinga Regina (BEAC Újbuda KA) 0 1
76. Kiss Zóra Lilla (Vasas Akadémia) 0 1
77. Egri Emma Ibolya (MTK Budapest) 0 1
78. Berecz Panna Kincső (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 1
79. Kisvári Eszter Kata (BEAC Újbuda KA) 0 1
80. Fazekas Anna (BEAC Újbuda KA) 0 1
81. Szép Szabina (MTK Budapest) 0 1
82. Bodnár Nóra Bettina (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 1
83. Herczeg Anna (BEAC Újbuda KA) 0 1
84. Ábrahám Emma (MTK Budapest) 0 1
85. Kispál Zsófia (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 1
86. Kovács Lili Katica (BEAC Újbuda KA) 0 1
87. Takács-Váry Anna (MTK Budapest) 0 1
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Sárközi Flóra (Kiss Lenke KA) 2 2
2. Turós Barbara Tímea (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
3. Josepovits Kinga (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 1
4. Kovács Fanni Noémi (Kiss Lenke KA) 0 2
5. Szűcs Anna Lili (Török Flóris - Törekvés SE) 0 1
6. Berkli Nóra (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
7. Bagdi Hajnalka (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
8. Turós Gréta Cintia (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
9. Pásztor Arina (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 1
10. Bojtár Bettina Beáta (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
11. Krausz Lili Beatrix (BEAC Újbuda KA) 0 1
12. Szabó Sára Anna (BEAC Újbuda KA) 0 1
13. Harmati Emma Róza (Vasas Akadémia) 0 1
14. Szikszai Franciska (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
15. Takács Mirabel (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 1
16. Gelányi Csenge (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
17. Dúl Fanni Veronika (Vasas Akadémia) 0 2
18. Németh Anna Sarolta (BEAC Újbuda KA) 0 1
19. Ilcsik Boglárka (Vasas Akadémia) 0 2
20. Matkovits Alma Dóra (MTK Budapest) 0 1
21. Gedó Kata (Kiss Lenke KA) 0 2
22. Korsós Zsuzsanna (BEAC Újbuda KA) 0 1
23. Kálmán Hanna (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
24. Komlósi-Geri Tímea (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
25. Harka Stefánia (BEAC Újbuda KA) 0 2
26. Horváth Borsika Lara (MTK Budapest) 0 1
27. Kálmán Villő (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
28. Boka-Magó Szonja (BEAC Újbuda KA) 0 1
29. Jenei Alíz Zsófia (MTK Budapest) 0 1
30. Tóth Emese Virág (Kiss Lenke KA) 0 2
31. Korsós Gabriella (BEAC Újbuda KA) 0 1
32. Tucsa Lili (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 1
33. Révész-Veres Panna (Kiss Lenke KA) 0 2
34. Schannen Zoé (Vasas Akadémia) 0 2
35. Jakab Petra (Kiss Lenke KA) 0 2
36. Balla Petra (Kiss Lenke KA) 0 2
37. Kaszanyitzky Veronika (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 1
38. Szabó Emília Erzsébet (Vasas Akadémia) 0 1
39. Csercsa Eszter (Vasas Akadémia) 0 1
40. Vígh Eszter (Vasas Akadémia) 0 1
41. Édes Luca Alma (Vasas Akadémia) 0 1
42. Németh-Kahn Miriam (Vasas Akadémia) 0 1
43. Balázsi Janka (BEAC Újbuda KA) 0 1
44. Kendelényi Luca (MTK Budapest) 0 1
45. Hasimov Hadidzsa Nilgün (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 1
46. Lengyel Luca Kamilla (Vasas Akadémia) 0 2
47. Fazekas Dóra (BEAC Újbuda KA) 0 1
48. Burányi Lili (Kiss Lenke KA) 0 2
49. Eszes Vivien (BEAC Újbuda KA) 0 1
50. Lenkó Zita (BEAC Újbuda KA) 0 2
51. Kaszás Lili Dorka (Vasas Akadémia) 0 2
52. Heltovics Kincső (MTK Budapest) 0 1
53. Oldal Klára (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 1
54. Dzvonár Réka (Kiss Lenke KA) 0 2
55. Gergely Petra (Vasas Akadémia) 0 1
56. Vass Luca Orsolya (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
57. Haraszti Gyopár (BEAC Újbuda KA) 0 1
58. Sáhi Sára Bianka (Török Flóris - Törekvés SE) 0 1
59. Miklósi Maja (BEAC Újbuda KA) 0 1
60. Széll Zsuzsanna Ágnes (MTK Budapest) 0 1
61. Szíj-Krisánszky Zoé Izabell (Vasas Akadémia) 0 1
62. Bori Liza (Vasas Akadémia) 0 1
63. Biró Anna Réka (BEAC Újbuda KA) 0 1
64. Kiss Kamilla (Vasas Akadémia) 0 2
65. Szilágyi Kata (Kiss Lenke KA) 0 2
66. Oláh Dóra (Kiss Lenke KA) 0 2
67. Prisztavok Zoé (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 1
68. Tapodi Kata (Vasas Akadémia) 0 2
69. Kovács Lili Katica (BEAC Újbuda KA) 0 1
70. Géró Jázmin (BEAC Újbuda KA) 0 1
71. Fazekas Anna (BEAC Újbuda KA) 0 1
72. Tóth Csillag (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 1
73. Csáky Diána (BEAC Újbuda KA) 0 1
74. Herczeg Anna (BEAC Újbuda KA) 0 1
75. Ábrahám Emma (MTK Budapest) 0 1
76. Egri Emma Ibolya (MTK Budapest) 0 1
77. Szép Szabina (MTK Budapest) 0 1
78. Bodnár Nóra Bettina (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 1
79. Mélykuti Maja Franciska (MTK Budapest) 0 1
80. Baka Tímea (BEAC Újbuda KA) 0 1
81. Berecz Panna Kincső (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 1
82. Kisvári Eszter Kata (BEAC Újbuda KA) 0 1
83. Takács-Váry Anna (MTK Budapest) 0 1
84. Zsom Kinga Regina (BEAC Újbuda KA) 0 1
85. Kispál Zsófia (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 1
86. Balázs Eliza (Kiss Lenke KA) 0 2
87. Kiss Zóra Lilla (Vasas Akadémia) 0 1
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Turós Barbara Tímea (Török Flóris - Törekvés SE) 22.5 2
2. Josepovits Kinga (Zsíros Akadémia Kőbánya) 16 1
3. Szűcs Anna Lili (Török Flóris - Törekvés SE) 15 1
4. Kovács Fanni Noémi (Kiss Lenke KA) 15 2
5. Berkli Nóra (Török Flóris - Törekvés SE) 14 2
6. Bagdi Hajnalka (Török Flóris - Törekvés SE) 13 2
7. Turós Gréta Cintia (Török Flóris - Törekvés SE) 12.5 2
8. Sárközi Flóra (Kiss Lenke KA) 12.5 2
9. Pásztor Arina (Zsíros Akadémia Kőbánya) 12 1
10. Bojtár Bettina Beáta (Török Flóris - Törekvés SE) 10.5 2
11. Szikszai Franciska (Török Flóris - Törekvés SE) 10 2
12. Harmati Emma Róza (Vasas Akadémia) 10 1
13. Takács Mirabel (Zsíros Akadémia Kőbánya) 10 1
14. Krausz Lili Beatrix (BEAC Újbuda KA) 10 1
15. Szabó Sára Anna (BEAC Újbuda KA) 10 1
16. Gelányi Csenge (Török Flóris - Törekvés SE) 9 2
17. Dúl Fanni Veronika (Vasas Akadémia) 8.5 2
18. Németh Anna Sarolta (BEAC Újbuda KA) 8 1
19. Matkovits Alma Dóra (MTK Budapest) 8 1
20. Ilcsik Boglárka (Vasas Akadémia) 8 2
21. Gedó Kata (Kiss Lenke KA) 7.5 2
22. Korsós Zsuzsanna (BEAC Újbuda KA) 7 1
23. Kálmán Hanna (Török Flóris - Törekvés SE) 6.5 2
24. Komlósi-Geri Tímea (Török Flóris - Törekvés SE) 6.5 2
25. Kálmán Villő (Török Flóris - Törekvés SE) 6 2
26. Harka Stefánia (BEAC Újbuda KA) 6 2
27. Horváth Borsika Lara (MTK Budapest) 6 1
28. Boka-Magó Szonja (BEAC Újbuda KA) 6 1
29. Jenei Alíz Zsófia (MTK Budapest) 6 1
30. Tóth Emese Virág (Kiss Lenke KA) 5.5 2
31. Korsós Gabriella (BEAC Újbuda KA) 5 1
32. Schannen Zoé (Vasas Akadémia) 5 2
33. Tucsa Lili (Zsíros Akadémia Kőbánya) 5 1
34. Révész-Veres Panna (Kiss Lenke KA) 5 2
35. Jakab Petra (Kiss Lenke KA) 4.5 2
36. Balázsi Janka (BEAC Újbuda KA) 4 1
37. Szabó Emília Erzsébet (Vasas Akadémia) 4 1
38. Balla Petra (Kiss Lenke KA) 4 2
39. Édes Luca Alma (Vasas Akadémia) 4 1
40. Németh-Kahn Miriam (Vasas Akadémia) 4 1
41. Vígh Eszter (Vasas Akadémia) 4 1
42. Csercsa Eszter (Vasas Akadémia) 4 1
43. Kendelényi Luca (MTK Budapest) 4 1
44. Kaszanyitzky Veronika (Zsíros Akadémia Kőbánya) 4 1
45. Hasimov Hadidzsa Nilgün (Zsíros Akadémia Kőbánya) 3 1
46. Eszes Vivien (BEAC Újbuda KA) 3 1
47. Fazekas Dóra (BEAC Újbuda KA) 3 1
48. Burányi Lili (Kiss Lenke KA) 3 2
49. Lengyel Luca Kamilla (Vasas Akadémia) 3 2
50. Lenkó Zita (BEAC Újbuda KA) 3 2
51. Kaszás Lili Dorka (Vasas Akadémia) 3 2
52. Sáhi Sára Bianka (Török Flóris - Törekvés SE) 2 1
53. Biró Anna Réka (BEAC Újbuda KA) 2 1
54. Szíj-Krisánszky Zoé Izabell (Vasas Akadémia) 2 1
55. Vass Luca Orsolya (Török Flóris - Törekvés SE) 2 2
56. Miklósi Maja (BEAC Újbuda KA) 2 1
57. Bori Liza (Vasas Akadémia) 2 1
58. Heltovics Kincső (MTK Budapest) 2 1
59. Haraszti Gyopár (BEAC Újbuda KA) 2 1
60. Oldal Klára (Zsíros Akadémia Kőbánya) 2 1
61. Széll Zsuzsanna Ágnes (MTK Budapest) 2 1
62. Dzvonár Réka (Kiss Lenke KA) 2 2
63. Gergely Petra (Vasas Akadémia) 2 1
64. Kiss Kamilla (Vasas Akadémia) 1.5 2
65. Oláh Dóra (Kiss Lenke KA) 1 2
66. Prisztavok Zoé (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1 1
67. Szilágyi Kata (Kiss Lenke KA) 1 2
68. Tapodi Kata (Vasas Akadémia) 0.5 2
69. Fazekas Anna (BEAC Újbuda KA) 0 1
70. Zsom Kinga Regina (BEAC Újbuda KA) 0 1
71. Kiss Zóra Lilla (Vasas Akadémia) 0 1
72. Kispál Zsófia (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 1
73. Szép Szabina (MTK Budapest) 0 1
74. Bodnár Nóra Bettina (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 1
75. Baka Tímea (BEAC Újbuda KA) 0 1
76. Egri Emma Ibolya (MTK Budapest) 0 1
77. Kovács Lili Katica (BEAC Újbuda KA) 0 1
78. Kisvári Eszter Kata (BEAC Újbuda KA) 0 1
79. Tóth Csillag (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 1
80. Csáky Diána (BEAC Újbuda KA) 0 1
81. Berecz Panna Kincső (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 1
82. Géró Jázmin (BEAC Újbuda KA) 0 1
83. Takács-Váry Anna (MTK Budapest) 0 1
84. Mélykuti Maja Franciska (MTK Budapest) 0 1
85. Herczeg Anna (BEAC Újbuda KA) 0 1
86. Ábrahám Emma (MTK Budapest) 0 1
87. Balázs Eliza (Kiss Lenke KA) 0 2
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Sárközi Flóra (Kiss Lenke KA) 1 2
2. Turós Barbara Tímea (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
3. Josepovits Kinga (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 1
4. Szűcs Anna Lili (Török Flóris - Törekvés SE) 0 1
5. Kovács Fanni Noémi (Kiss Lenke KA) 0 2
6. Berkli Nóra (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
7. Bagdi Hajnalka (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
8. Turós Gréta Cintia (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
9. Pásztor Arina (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 1
10. Bojtár Bettina Beáta (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
11. Szikszai Franciska (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
12. Harmati Emma Róza (Vasas Akadémia) 0 1
13. Takács Mirabel (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 1
14. Krausz Lili Beatrix (BEAC Újbuda KA) 0 1
15. Szabó Sára Anna (BEAC Újbuda KA) 0 1
16. Gelányi Csenge (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
17. Dúl Fanni Veronika (Vasas Akadémia) 0 2
18. Németh Anna Sarolta (BEAC Újbuda KA) 0 1
19. Matkovits Alma Dóra (MTK Budapest) 0 1
20. Ilcsik Boglárka (Vasas Akadémia) 0 2
21. Gedó Kata (Kiss Lenke KA) 0 2
22. Korsós Zsuzsanna (BEAC Újbuda KA) 0 1
23. Kálmán Hanna (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
24. Komlósi-Geri Tímea (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
25. Kálmán Villő (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
26. Harka Stefánia (BEAC Újbuda KA) 0 2
27. Horváth Borsika Lara (MTK Budapest) 0 1
28. Boka-Magó Szonja (BEAC Újbuda KA) 0 1
29. Jenei Alíz Zsófia (MTK Budapest) 0 1
30. Tóth Emese Virág (Kiss Lenke KA) 0 2
31. Korsós Gabriella (BEAC Újbuda KA) 0 1
32. Schannen Zoé (Vasas Akadémia) 0 2
33. Tucsa Lili (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 1
34. Révész-Veres Panna (Kiss Lenke KA) 0 2
35. Jakab Petra (Kiss Lenke KA) 0 2
36. Balázsi Janka (BEAC Újbuda KA) 0 1
37. Szabó Emília Erzsébet (Vasas Akadémia) 0 1
38. Balla Petra (Kiss Lenke KA) 0 2
39. Édes Luca Alma (Vasas Akadémia) 0 1
40. Németh-Kahn Miriam (Vasas Akadémia) 0 1
41. Vígh Eszter (Vasas Akadémia) 0 1
42. Csercsa Eszter (Vasas Akadémia) 0 1
43. Kendelényi Luca (MTK Budapest) 0 1
44. Kaszanyitzky Veronika (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 1
45. Hasimov Hadidzsa Nilgün (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 1
46. Eszes Vivien (BEAC Újbuda KA) 0 1
47. Fazekas Dóra (BEAC Újbuda KA) 0 1
48. Burányi Lili (Kiss Lenke KA) 0 2
49. Lengyel Luca Kamilla (Vasas Akadémia) 0 2
50. Lenkó Zita (BEAC Újbuda KA) 0 2
51. Kaszás Lili Dorka (Vasas Akadémia) 0 2
52. Sáhi Sára Bianka (Török Flóris - Törekvés SE) 0 1
53. Biró Anna Réka (BEAC Újbuda KA) 0 1
54. Szíj-Krisánszky Zoé Izabell (Vasas Akadémia) 0 1
55. Vass Luca Orsolya (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
56. Miklósi Maja (BEAC Újbuda KA) 0 1
57. Bori Liza (Vasas Akadémia) 0 1
58. Heltovics Kincső (MTK Budapest) 0 1
59. Haraszti Gyopár (BEAC Újbuda KA) 0 1
60. Oldal Klára (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 1
61. Széll Zsuzsanna Ágnes (MTK Budapest) 0 1
62. Dzvonár Réka (Kiss Lenke KA) 0 2
63. Gergely Petra (Vasas Akadémia) 0 1
64. Kiss Kamilla (Vasas Akadémia) 0 2
65. Oláh Dóra (Kiss Lenke KA) 0 2
66. Prisztavok Zoé (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 1
67. Szilágyi Kata (Kiss Lenke KA) 0 2
68. Tapodi Kata (Vasas Akadémia) 0 2
69. Fazekas Anna (BEAC Újbuda KA) 0 1
70. Zsom Kinga Regina (BEAC Újbuda KA) 0 1
71. Kiss Zóra Lilla (Vasas Akadémia) 0 1
72. Kispál Zsófia (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 1
73. Szép Szabina (MTK Budapest) 0 1
74. Bodnár Nóra Bettina (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 1
75. Baka Tímea (BEAC Újbuda KA) 0 1
76. Egri Emma Ibolya (MTK Budapest) 0 1
77. Kovács Lili Katica (BEAC Újbuda KA) 0 1
78. Kisvári Eszter Kata (BEAC Újbuda KA) 0 1
79. Tóth Csillag (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 1
80. Csáky Diána (BEAC Újbuda KA) 0 1
81. Berecz Panna Kincső (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 1
82. Géró Jázmin (BEAC Újbuda KA) 0 1
83. Takács-Váry Anna (MTK Budapest) 0 1
84. Mélykuti Maja Franciska (MTK Budapest) 0 1
85. Herczeg Anna (BEAC Újbuda KA) 0 1
86. Ábrahám Emma (MTK Budapest) 0 1
87. Balázs Eliza (Kiss Lenke KA) 0 2
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. Turós Barbara Tímea (Török Flóris - Törekvés SE) 11 2
2. Josepovits Kinga (Zsíros Akadémia Kőbánya) 7 1
3. Szűcs Anna Lili (Török Flóris - Törekvés SE) 7 1
4. Berkli Nóra (Török Flóris - Törekvés SE) 7 2
5. Bagdi Hajnalka (Török Flóris - Törekvés SE) 6.5 2
6. Kovács Fanni Noémi (Kiss Lenke KA) 6 2
7. Turós Gréta Cintia (Török Flóris - Törekvés SE) 6 2
8. Pásztor Arina (Zsíros Akadémia Kőbánya) 6 1
9. Bojtár Bettina Beáta (Török Flóris - Törekvés SE) 5 2
10. Szikszai Franciska (Török Flóris - Törekvés SE) 5 2
11. Harmati Emma Róza (Vasas Akadémia) 5 1
12. Szabó Sára Anna (BEAC Újbuda KA) 5 1
13. Takács Mirabel (Zsíros Akadémia Kőbánya) 4 1
14. Krausz Lili Beatrix (BEAC Újbuda KA) 4 1
15. Gelányi Csenge (Török Flóris - Törekvés SE) 4 2
16. Dúl Fanni Veronika (Vasas Akadémia) 4 2
17. Németh Anna Sarolta (BEAC Újbuda KA) 4 1
18. Ilcsik Boglárka (Vasas Akadémia) 4 2
19. Sárközi Flóra (Kiss Lenke KA) 3 2
20. Matkovits Alma Dóra (MTK Budapest) 3 1
21. Gedó Kata (Kiss Lenke KA) 3 2
22. Korsós Zsuzsanna (BEAC Újbuda KA) 3 1
23. Kálmán Hanna (Török Flóris - Törekvés SE) 3 2
24. Komlósi-Geri Tímea (Török Flóris - Törekvés SE) 3 2
25. Kálmán Villő (Török Flóris - Törekvés SE) 3 2
26. Horváth Borsika Lara (MTK Budapest) 3 1
27. Boka-Magó Szonja (BEAC Újbuda KA) 3 1
28. Tóth Emese Virág (Kiss Lenke KA) 2.5 2
29. Schannen Zoé (Vasas Akadémia) 2.5 2
30. Révész-Veres Panna (Kiss Lenke KA) 2.5 2
31. Harka Stefánia (BEAC Újbuda KA) 2 2
32. Jenei Alíz Zsófia (MTK Budapest) 2 1
33. Korsós Gabriella (BEAC Újbuda KA) 2 1
34. Tucsa Lili (Zsíros Akadémia Kőbánya) 2 1
35. Jakab Petra (Kiss Lenke KA) 2 2
36. Balázsi Janka (BEAC Újbuda KA) 2 1
37. Édes Luca Alma (Vasas Akadémia) 2 1
38. Németh-Kahn Miriam (Vasas Akadémia) 2 1
39. Csercsa Eszter (Vasas Akadémia) 2 1
40. Kendelényi Luca (MTK Budapest) 2 1
41. Kaszanyitzky Veronika (Zsíros Akadémia Kőbánya) 2 1
42. Balla Petra (Kiss Lenke KA) 1.5 2
43. Burányi Lili (Kiss Lenke KA) 1.5 2
44. Lengyel Luca Kamilla (Vasas Akadémia) 1.5 2
45. Lenkó Zita (BEAC Újbuda KA) 1.5 2
46. Kaszás Lili Dorka (Vasas Akadémia) 1.5 2
47. Szabó Emília Erzsébet (Vasas Akadémia) 1 1
48. Vígh Eszter (Vasas Akadémia) 1 1
49. Hasimov Hadidzsa Nilgün (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1 1
50. Eszes Vivien (BEAC Újbuda KA) 1 1
51. Fazekas Dóra (BEAC Újbuda KA) 1 1
52. Sáhi Sára Bianka (Török Flóris - Törekvés SE) 1 1
53. Szíj-Krisánszky Zoé Izabell (Vasas Akadémia) 1 1
54. Miklósi Maja (BEAC Újbuda KA) 1 1
55. Bori Liza (Vasas Akadémia) 1 1
56. Heltovics Kincső (MTK Budapest) 1 1
57. Haraszti Gyopár (BEAC Újbuda KA) 1 1
58. Oldal Klára (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1 1
59. Széll Zsuzsanna Ágnes (MTK Budapest) 1 1
60. Dzvonár Réka (Kiss Lenke KA) 1 2
61. Gergely Petra (Vasas Akadémia) 1 1
62. Vass Luca Orsolya (Török Flóris - Törekvés SE) 0.5 2
63. Kiss Kamilla (Vasas Akadémia) 0.5 2
64. Oláh Dóra (Kiss Lenke KA) 0.5 2
65. Szilágyi Kata (Kiss Lenke KA) 0.5 2
66. Biró Anna Réka (BEAC Újbuda KA) 0 1
67. Prisztavok Zoé (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 1
68. Tapodi Kata (Vasas Akadémia) 0 2
69. Fazekas Anna (BEAC Újbuda KA) 0 1
70. Zsom Kinga Regina (BEAC Újbuda KA) 0 1
71. Kiss Zóra Lilla (Vasas Akadémia) 0 1
72. Kispál Zsófia (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 1
73. Szép Szabina (MTK Budapest) 0 1
74. Bodnár Nóra Bettina (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 1
75. Baka Tímea (BEAC Újbuda KA) 0 1
76. Egri Emma Ibolya (MTK Budapest) 0 1
77. Kovács Lili Katica (BEAC Újbuda KA) 0 1
78. Kisvári Eszter Kata (BEAC Újbuda KA) 0 1
79. Tóth Csillag (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 1
80. Csáky Diána (BEAC Újbuda KA) 0 1
81. Berecz Panna Kincső (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 1
82. Géró Jázmin (BEAC Újbuda KA) 0 1
83. Takács-Váry Anna (MTK Budapest) 0 1
84. Mélykuti Maja Franciska (MTK Budapest) 0 1
85. Herczeg Anna (BEAC Újbuda KA) 0 1
86. Ábrahám Emma (MTK Budapest) 0 1
87. Balázs Eliza (Kiss Lenke KA) 0 2
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Vígh Eszter (Vasas Akadémia) 5 1
2. Sárközi Flóra (Kiss Lenke KA) 4.5 2
3. Pásztor Arina (Zsíros Akadémia Kőbánya) 4 1
4. Takács Mirabel (Zsíros Akadémia Kőbánya) 4 1
5. Jenei Alíz Zsófia (MTK Budapest) 4 1
6. Fazekas Dóra (BEAC Újbuda KA) 4 1
7. Vass Luca Orsolya (Török Flóris - Törekvés SE) 3.5 2
8. Turós Barbara Tímea (Török Flóris - Törekvés SE) 3 2
9. Tucsa Lili (Zsíros Akadémia Kőbánya) 3 1
10. Hasimov Hadidzsa Nilgün (Zsíros Akadémia Kőbánya) 3 1
11. Kaszás Lili Dorka (Vasas Akadémia) 3 2
12. Dzvonár Réka (Kiss Lenke KA) 3 2
13. Kiss Zóra Lilla (Vasas Akadémia) 3 1
14. Egri Emma Ibolya (MTK Budapest) 3 1
15. Kovács Fanni Noémi (Kiss Lenke KA) 2.5 2
16. Bagdi Hajnalka (Török Flóris - Törekvés SE) 2.5 2
17. Dúl Fanni Veronika (Vasas Akadémia) 2.5 2
18. Gedó Kata (Kiss Lenke KA) 2.5 2
19. Tóth Emese Virág (Kiss Lenke KA) 2.5 2
20. Burányi Lili (Kiss Lenke KA) 2.5 2
21. Kiss Kamilla (Vasas Akadémia) 2.5 2
22. Szűcs Anna Lili (Török Flóris - Törekvés SE) 2 1
23. Krausz Lili Beatrix (BEAC Újbuda KA) 2 1
24. Szabó Sára Anna (BEAC Újbuda KA) 2 1
25. Harka Stefánia (BEAC Újbuda KA) 2 2
26. Horváth Borsika Lara (MTK Budapest) 2 1
27. Korsós Gabriella (BEAC Újbuda KA) 2 1
28. Schannen Zoé (Vasas Akadémia) 2 2
29. Jakab Petra (Kiss Lenke KA) 2 2
30. Édes Luca Alma (Vasas Akadémia) 2 1
31. Kendelényi Luca (MTK Budapest) 2 1
32. Lenkó Zita (BEAC Újbuda KA) 2 2
33. Bori Liza (Vasas Akadémia) 2 1
34. Prisztavok Zoé (Zsíros Akadémia Kőbánya) 2 1
35. Zsom Kinga Regina (BEAC Újbuda KA) 2 1
36. Berecz Panna Kincső (Zsíros Akadémia Kőbánya) 2 1
37. Herczeg Anna (BEAC Újbuda KA) 2 1
38. Turós Gréta Cintia (Török Flóris - Törekvés SE) 1.5 2
39. Bojtár Bettina Beáta (Török Flóris - Törekvés SE) 1.5 2
40. Szikszai Franciska (Török Flóris - Törekvés SE) 1.5 2
41. Kálmán Hanna (Török Flóris - Törekvés SE) 1.5 2
42. Komlósi-Geri Tímea (Török Flóris - Törekvés SE) 1.5 2
43. Révész-Veres Panna (Kiss Lenke KA) 1.5 2
44. Josepovits Kinga (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1 1
45. Berkli Nóra (Török Flóris - Törekvés SE) 1 2
46. Harmati Emma Róza (Vasas Akadémia) 1 1
47. Ilcsik Boglárka (Vasas Akadémia) 1 2
48. Kálmán Villő (Török Flóris - Törekvés SE) 1 2
49. Boka-Magó Szonja (BEAC Újbuda KA) 1 1
50. Szabó Emília Erzsébet (Vasas Akadémia) 1 1
51. Csercsa Eszter (Vasas Akadémia) 1 1
52. Kaszanyitzky Veronika (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1 1
53. Eszes Vivien (BEAC Újbuda KA) 1 1
54. Szíj-Krisánszky Zoé Izabell (Vasas Akadémia) 1 1
55. Miklósi Maja (BEAC Újbuda KA) 1 1
56. Széll Zsuzsanna Ágnes (MTK Budapest) 1 1
57. Bodnár Nóra Bettina (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1 1
58. Géró Jázmin (BEAC Újbuda KA) 1 1
59. Balla Petra (Kiss Lenke KA) 0.5 2
60. Oláh Dóra (Kiss Lenke KA) 0.5 2
61. Tapodi Kata (Vasas Akadémia) 0.5 2
62. Gelányi Csenge (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
63. Németh Anna Sarolta (BEAC Újbuda KA) 0 1
64. Matkovits Alma Dóra (MTK Budapest) 0 1
65. Korsós Zsuzsanna (BEAC Újbuda KA) 0 1
66. Balázsi Janka (BEAC Újbuda KA) 0 1
67. Németh-Kahn Miriam (Vasas Akadémia) 0 1
68. Lengyel Luca Kamilla (Vasas Akadémia) 0 2
69. Sáhi Sára Bianka (Török Flóris - Törekvés SE) 0 1
70. Biró Anna Réka (BEAC Újbuda KA) 0 1
71. Heltovics Kincső (MTK Budapest) 0 1
72. Haraszti Gyopár (BEAC Újbuda KA) 0 1
73. Oldal Klára (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 1
74. Gergely Petra (Vasas Akadémia) 0 1
75. Szilágyi Kata (Kiss Lenke KA) 0 2
76. Fazekas Anna (BEAC Újbuda KA) 0 1
77. Kispál Zsófia (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 1
78. Szép Szabina (MTK Budapest) 0 1
79. Baka Tímea (BEAC Újbuda KA) 0 1
80. Kovács Lili Katica (BEAC Újbuda KA) 0 1
81. Kisvári Eszter Kata (BEAC Újbuda KA) 0 1
82. Tóth Csillag (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 1
83. Csáky Diána (BEAC Újbuda KA) 0 1
84. Takács-Váry Anna (MTK Budapest) 0 1
85. Mélykuti Maja Franciska (MTK Budapest) 0 1
86. Ábrahám Emma (MTK Budapest) 0 1
87. Balázs Eliza (Kiss Lenke KA) 0 2
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 1 meccs, min. 2 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. Sárközi Flóra (Kiss Lenke KA) 3.5 2
2. Kovács Fanni Noémi (Kiss Lenke KA) 3 2
3. Josepovits Kinga (Zsíros Akadémia Kőbánya) 2 1
4. Krausz Lili Beatrix (BEAC Újbuda KA) 2 1
5. Takács Mirabel (Zsíros Akadémia Kőbánya) 2 1
6. Matkovits Alma Dóra (MTK Budapest) 2 1
7. Harka Stefánia (BEAC Újbuda KA) 2 2
8. Jenei Alíz Zsófia (MTK Budapest) 2 1
9. Szabó Emília Erzsébet (Vasas Akadémia) 2 1
10. Vígh Eszter (Vasas Akadémia) 2 1
11. Biró Anna Réka (BEAC Újbuda KA) 2 1
12. Gedó Kata (Kiss Lenke KA) 1.5 2
13. Gelányi Csenge (Török Flóris - Törekvés SE) 1 2
14. Balla Petra (Kiss Lenke KA) 1 2
15. Vass Luca Orsolya (Török Flóris - Törekvés SE) 1 2
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 1 meccs, min. 2 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. Harka Stefánia (BEAC Újbuda KA) 100% (4/4) 2
2. Szabó Emília Erzsébet (Vasas Akadémia) 100% (2/2) 1
3. Vass Luca Orsolya (Török Flóris - Törekvés SE) 100% (2/2) 2
4. Balla Petra (Kiss Lenke KA) 50% (2/4) 2
5. Vígh Eszter (Vasas Akadémia) 50% (2/4) 1
6. Biró Anna Réka (BEAC Újbuda KA) 50% (2/4) 1
7. Jenei Alíz Zsófia (MTK Budapest) 50% (2/4) 1
8. Gelányi Csenge (Török Flóris - Törekvés SE) 50% (2/4) 2
9. Korsós Gabriella (BEAC Újbuda KA) 50% (1/2) 1
10. Dúl Fanni Veronika (Vasas Akadémia) 50% (1/2) 2
11. Komlósi-Geri Tímea (Török Flóris - Törekvés SE) 50% (1/2) 2
12. Eszes Vivien (BEAC Újbuda KA) 50% (1/2) 1
13. Korsós Zsuzsanna (BEAC Újbuda KA) 50% (1/2) 1
14. Tapodi Kata (Vasas Akadémia) 50% (1/2) 2
15. Kiss Kamilla (Vasas Akadémia) 50% (1/2) 2
16. Sárközi Flóra (Kiss Lenke KA) 43.75% (7/16) 2
17. Krausz Lili Beatrix (BEAC Újbuda KA) 33.33% (2/6) 1
18. Takács Mirabel (Zsíros Akadémia Kőbánya) 33.33% (2/6) 1
19. Turós Gréta Cintia (Török Flóris - Törekvés SE) 33.33% (1/3) 2
20. Hasimov Hadidzsa Nilgün (Zsíros Akadémia Kőbánya) 33.33% (1/3) 1
21. Kovács Fanni Noémi (Kiss Lenke KA) 28.57% (6/21) 2
22. Josepovits Kinga (Zsíros Akadémia Kőbánya) 28.57% (2/7) 1
23. Gedó Kata (Kiss Lenke KA) 27.27% (3/11) 2
24. Matkovits Alma Dóra (MTK Budapest) 25% (2/8) 1
25. Szűcs Anna Lili (Török Flóris - Törekvés SE) 25% (1/4) 1
26. Prisztavok Zoé (Zsíros Akadémia Kőbánya) 25% (1/4) 1
27. Tóth Emese Virág (Kiss Lenke KA) 25% (1/4) 2
28. Jakab Petra (Kiss Lenke KA) 20% (1/5) 2
29. Fazekas Dóra (BEAC Újbuda KA) 16.67% (1/6) 1
30. Tucsa Lili (Zsíros Akadémia Kőbánya) 14.29% (1/7) 1
31. Kálmán Hanna (Török Flóris - Törekvés SE) 10% (1/10) 2
32. Zsom Kinga Regina (BEAC Újbuda KA) 0% (0/2) 1
33. Haraszti Gyopár (BEAC Újbuda KA) 0% (0/4) 1
34. Takács-Váry Anna (MTK Budapest) 0% (0/2) 1
35. Fazekas Anna (BEAC Újbuda KA) 0% (0/2) 1
36. Kiss Zóra Lilla (Vasas Akadémia) 0% (0/4) 1
37. Schannen Zoé (Vasas Akadémia) 0% (0/2) 2
38. Burányi Lili (Kiss Lenke KA) 0% (0/2) 2
39. Ilcsik Boglárka (Vasas Akadémia) 0% (0/2) 2
40. Pásztor Arina (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0% (0/2) 1
41. Lengyel Luca Kamilla (Vasas Akadémia) 0% (0/2) 2
42. Boka-Magó Szonja (BEAC Újbuda KA) 0% (0/3) 1
43. Édes Luca Alma (Vasas Akadémia) 0% (0/2) 1
44. Oldal Klára (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0% (0/2) 1
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu