/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Bodorkos Richárd (Budafok) 209 10
2. Csöbör Bálint (Malév Kobrák) 193 10
3. Varga Ármin Gábor (Malév Kobrák) 192 10
4. Száraz Ádám Simon (Malév SC) 184 9
5. Bene Patrik (Keresztúri SE) 169 7
6. Francia Bálint (Újpest-MT/B) 165 6
7. Zeve Szabolcs (Kiss Lenke KA) 158 7
8. Szontagh Ábel (Budapest Basket) 149 9
9. Reich Marcell (Kiss Lenke KA) 143 8
10. Hőgerl Buda Henrik (Keresztúri SE) 135 9
11. Gát Mihály (Gold Boys) 134 9
12. Rózsahegyi Dominik (Budapest Basket) 125 11
13. Schinogl Márton (Budafok) 119 8
14. Lesti Botond (Keresztúri SE) 117 8
15. Varga Balázs (Gold Boys) 113 11
16. Horváth Attila (Újpest-MT/B) 113 7
17. Boldizsár Tamás (Budafok) 111 9
18. Mészáros Kolos Norbert (Kiss Lenke KA) 107 8
19. Dávid Levente (Budafok) 103 11
20. Csider Bálint (Budafok) 103 11
21. Nagy Balázs (Újpest-MT/B) 103 5
22. Fehér Balázs Barnabás (Budafok) 98 10
23. Czibók Balázs (Kiss Lenke KA) 97 8
24. Gorzás Márk (Budapest Basket) 97 10
25. Horváth Domonkos (Gold Boys) 93 9
26. Hegyi Gergő (Malév SC) 92 10
27. Fekete Béla (Budafok) 92 9
28. Reich Dániel (Kiss Lenke KA) 91 8
29. Camara Abdoulaye Oszkár (Kiss Lenke KA) 86 8
30. Sirák Bertalan (Budafok) 82 10
31. Szilágyi Csaba (Gold Boys) 78 8
32. Petri Szabolcs (Kiss Lenke KA) 76 8
33. Simon Kornél (Budafok) 71 10
34. Gudor István Bence (Újpest-MT/B) 71 6
35. Bartha Sebestyén (Malév SC) 70 10
36. Császár Máté István (Malév SC) 68 10
37. Kovács András (Budafok) 68 6
38. Müllner Bence (Budapest Basket) 63 11
39. Major Péter (Újpest-MT/B) 62 3
40. Áldási Pál Márton (Keresztúri SE) 61 8
41. Molnár Máté (Malév SC) 61 10
42. Török Csongor (Budapest Basket) 60 10
43. Cseh Zsigmond András (Malév SC) 56 9
44. Vargyas Barna (Budafok) 52 7
45. Orosz Balázs (Malév SC) 52 10
46. Kraller Máté (Malév SC) 50 8
47. Adamkó Máté (Újpest-MT/B) 47 3
48. Szili Balázs Gábor (Budapest Basket) 45 8
49. Bíró Levente (Malév Kobrák) 45 10
50. Sassupe Norbert (Újpest-MT/B) 43 4
51. Baranyai Zsombor (Malév Kobrák) 42 10
52. Kosztolánczy Bálint (Budafok) 39 4
53. Máté Gergely Dániel (Malév Kobrák) 39 9
54. Greguss-Kána Márk (Keresztúri SE) 34 6
55. Papp Máté (Malév Kobrák) 34 9
56. Kolbert Ákos (Budapest Basket) 33 8
57. Besze Kristóf (Malév SC) 32 6
58. Gáll Csaba Govinda (Újpest-MT/B) 31 8
59. Molnár Zsombor (Malév Kobrák) 31 9
60. Nagy Gergely Máté (Újpest-MT/B) 30 1
61. Bíró Balázs (Malév Kobrák) 30 10
62. Bekő Balázs (Gold Boys) 29 4
63. Kincses Mihály (Gold Boys) 29 8
64. Solti Máté István (Malév Kobrák) 27 7
65. Dobos András Regő (Gold Boys) 26 8
66. Hornyák Kristóf (Keresztúri SE) 26 6
67. Frey Zalán (Budapest Basket) 23 10
68. Kékesi Kristóf (Újpest-MT/B) 22 2
69. Illés Álmos (Keresztúri SE) 21 5
70. Váradi Levente Vajk (Budafok) 20 7
71. Árva Bálint (Malév SC) 20 6
72. Joób Ambrus (Budapest Basket) 20 6
73. Coskun Timur Baris (Újpest-MT/B) 19 2
74. Szántai Zalán (Kiss Lenke KA) 19 8
75. Kalmár Krisztián (Budapest Basket) 18 11
76. Nógrádi Ádám (Újpest-MT/B) 17 3
77. Harsányi Bence (Malév Kobrák) 17 6
78. Tóth Mózes (Budafok) 15 1
79. Garamszegi Marcell (Malév Kobrák) 15 6
80. Szabó Bence (Újpest-MT/B) 15 8
81. Szentpéteri Botond (Budapest Basket) 15 8
82. Szilágyi Márton (Budapest Basket) 14 9
83. Monori Péter (Keresztúri SE) 14 2
84. Mozsolits Barnabás (Keresztúri SE) 14 6
85. Papp Bendegúz András (Újpest-MT/B) 10 2
86. Andrási Bálint (Újpest-MT/B) 10 5
87. Neufeld Márton (Keresztúri SE) 10 8
88. Istvánfi Gergő (Keresztúri SE) 9 1
89. Ratkai Balázs (Keresztúri SE) 9 8
90. Handó Mátyás Zsombor (Keresztúri SE) 8 5
91. Budai Bence (Malév Kobrák) 6 5
92. Farkas Benedek (Gold Boys) 6 7
93. Lipták Dániel (Keresztúri SE) 5 3
94. Kerék Dominik Patrik (Gold Boys) 5 2
95. Tiba Bendegúz (Gold Boys) 5 7
96. Katona Botond (Kiss Lenke KA) 3 1
97. Tóth Barnabás (Újpest-MT/B) 3 1
98. Lovász Péter Áron (Keresztúri SE) 2 3
99. Vámosi Dénes (Gold Boys) 2 1
100. Miklósi Botond (Budapest Basket) 2 2
101. Nagy Milán (Gold Boys) 0 1
102. Balogh Péter (Újpest-MT/B) 0 3
103. Zwick Zsombor András (Budapest Basket) 0 1
104. Kőszegi Adorján Miklós (Kiss Lenke KA) 0 1
105. Molnár Vince Pál (Budapest Basket) 0 3
106. Halmai Kornél (Gold Boys) 0 2
107. Fülöp Ervin (Újpest-MT/B) 0 1
108. Fodor Levente Bán (Budapest Basket) 0 1
109. Fenyvesi Ábel (Gold Boys) 0 4
110. Molnár Levente Szabolcs (Újpest-MT/B) 0 1
111. Rátkai Szilárd Mihály (Gold Boys) 0 3
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Zeve Szabolcs (Kiss Lenke KA) 22 7
2. Rózsahegyi Dominik (Budapest Basket) 21 11
3. Mészáros Kolos Norbert (Kiss Lenke KA) 17 8
4. Dávid Levente (Budafok) 17 11
5. Varga Balázs (Gold Boys) 16 11
6. Sirák Bertalan (Budafok) 13 10
7. Schinogl Márton (Budafok) 12 8
8. Nagy Balázs (Újpest-MT/B) 11 5
9. Hőgerl Buda Henrik (Keresztúri SE) 11 9
10. Major Péter (Újpest-MT/B) 10 3
11. Csöbör Bálint (Malév Kobrák) 10 10
12. Reich Marcell (Kiss Lenke KA) 10 8
13. Fehér Balázs Barnabás (Budafok) 10 10
14. Hegyi Gergő (Malév SC) 10 10
15. Horváth Attila (Újpest-MT/B) 9 7
16. Fekete Béla (Budafok) 9 9
17. Francia Bálint (Újpest-MT/B) 8 6
18. Száraz Ádám Simon (Malév SC) 8 9
19. Szontagh Ábel (Budapest Basket) 8 9
20. Bene Patrik (Keresztúri SE) 7 7
21. Müllner Bence (Budapest Basket) 6 11
22. Gát Mihály (Gold Boys) 5 9
23. Boldizsár Tamás (Budafok) 5 9
24. Gudor István Bence (Újpest-MT/B) 5 6
25. Reich Dániel (Kiss Lenke KA) 5 8
26. Nagy Gergely Máté (Újpest-MT/B) 4 1
27. Kosztolánczy Bálint (Budafok) 4 4
28. Molnár Máté (Malév SC) 4 10
29. Török Csongor (Budapest Basket) 4 10
30. Papp Máté (Malév Kobrák) 4 9
31. Varga Ármin Gábor (Malév Kobrák) 3 10
32. Lesti Botond (Keresztúri SE) 3 8
33. Czibók Balázs (Kiss Lenke KA) 3 8
34. Cseh Zsigmond András (Malév SC) 3 9
35. Szili Balázs Gábor (Budapest Basket) 3 8
36. Máté Gergely Dániel (Malév Kobrák) 3 9
37. Kincses Mihály (Gold Boys) 3 8
38. Garamszegi Marcell (Malév Kobrák) 3 6
39. Adamkó Máté (Újpest-MT/B) 2 3
40. Kovács András (Budafok) 2 6
41. Camara Abdoulaye Oszkár (Kiss Lenke KA) 2 8
42. Szilágyi Csaba (Gold Boys) 2 8
43. Gorzás Márk (Budapest Basket) 2 10
44. Vargyas Barna (Budafok) 2 7
45. Császár Máté István (Malév SC) 2 10
46. Nógrádi Ádám (Újpest-MT/B) 2 3
47. Besze Kristóf (Malév SC) 2 6
48. Bíró Levente (Malév Kobrák) 2 10
49. Gáll Csaba Govinda (Újpest-MT/B) 2 8
50. Mozsolits Barnabás (Keresztúri SE) 2 6
51. Kalmár Krisztián (Budapest Basket) 2 11
52. Bodorkos Richárd (Budafok) 1 10
53. Sassupe Norbert (Újpest-MT/B) 1 4
54. Coskun Timur Baris (Újpest-MT/B) 1 2
55. Áldási Pál Márton (Keresztúri SE) 1 8
56. Greguss-Kána Márk (Keresztúri SE) 1 6
57. Baranyai Zsombor (Malév Kobrák) 1 10
58. Dobos András Regő (Gold Boys) 1 8
59. Katona Botond (Kiss Lenke KA) 1 1
60. Tóth Barnabás (Újpest-MT/B) 1 1
61. Harsányi Bence (Malév Kobrák) 1 6
62. Szántai Zalán (Kiss Lenke KA) 1 8
63. Szentpéteri Botond (Budapest Basket) 1 8
64. Tiba Bendegúz (Gold Boys) 1 7
65. Tóth Mózes (Budafok) 0 1
66. Kékesi Kristóf (Újpest-MT/B) 0 2
67. Horváth Domonkos (Gold Boys) 0 9
68. Petri Szabolcs (Kiss Lenke KA) 0 8
69. Csider Bálint (Budafok) 0 11
70. Istvánfi Gergő (Keresztúri SE) 0 1
71. Bekő Balázs (Gold Boys) 0 4
72. Simon Kornél (Budafok) 0 10
73. Bartha Sebestyén (Malév SC) 0 10
74. Monori Péter (Keresztúri SE) 0 2
75. Kraller Máté (Malév SC) 0 8
76. Orosz Balázs (Malév SC) 0 10
77. Papp Bendegúz András (Újpest-MT/B) 0 2
78. Hornyák Kristóf (Keresztúri SE) 0 6
79. Illés Álmos (Keresztúri SE) 0 5
80. Kolbert Ákos (Budapest Basket) 0 8
81. Solti Máté István (Malév Kobrák) 0 7
82. Molnár Zsombor (Malév Kobrák) 0 9
83. Árva Bálint (Malév SC) 0 6
84. Joób Ambrus (Budapest Basket) 0 6
85. Bíró Balázs (Malév Kobrák) 0 10
86. Váradi Levente Vajk (Budafok) 0 7
87. Kerék Dominik Patrik (Gold Boys) 0 2
88. Frey Zalán (Budapest Basket) 0 10
89. Andrási Bálint (Újpest-MT/B) 0 5
90. Vámosi Dénes (Gold Boys) 0 1
91. Szabó Bence (Újpest-MT/B) 0 8
92. Lipták Dániel (Keresztúri SE) 0 3
93. Handó Mátyás Zsombor (Keresztúri SE) 0 5
94. Szilágyi Márton (Budapest Basket) 0 9
95. Neufeld Márton (Keresztúri SE) 0 8
96. Budai Bence (Malév Kobrák) 0 5
97. Ratkai Balázs (Keresztúri SE) 0 8
98. Miklósi Botond (Budapest Basket) 0 2
99. Farkas Benedek (Gold Boys) 0 7
100. Lovász Péter Áron (Keresztúri SE) 0 3
101. Molnár Levente Szabolcs (Újpest-MT/B) 0 1
102. Balogh Péter (Újpest-MT/B) 0 3
103. Kőszegi Adorján Miklós (Kiss Lenke KA) 0 1
104. Fenyvesi Ábel (Gold Boys) 0 4
105. Molnár Vince Pál (Budapest Basket) 0 3
106. Zwick Zsombor András (Budapest Basket) 0 1
107. Fodor Levente Bán (Budapest Basket) 0 1
108. Fülöp Ervin (Újpest-MT/B) 0 1
109. Rátkai Szilárd Mihály (Gold Boys) 0 3
110. Nagy Milán (Gold Boys) 0 1
111. Halmai Kornél (Gold Boys) 0 2
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 4 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Francia Bálint (Újpest-MT/B) 27.5 6
2. Bene Patrik (Keresztúri SE) 24.14 7
3. Zeve Szabolcs (Kiss Lenke KA) 22.57 7
4. Bodorkos Richárd (Budafok) 20.9 10
5. Nagy Balázs (Újpest-MT/B) 20.6 5
6. Száraz Ádám Simon (Malév SC) 20.44 9
7. Csöbör Bálint (Malév Kobrák) 19.3 10
8. Varga Ármin Gábor (Malév Kobrák) 19.2 10
9. Reich Marcell (Kiss Lenke KA) 17.88 8
10. Szontagh Ábel (Budapest Basket) 16.56 9
11. Horváth Attila (Újpest-MT/B) 16.14 7
12. Hőgerl Buda Henrik (Keresztúri SE) 15 9
13. Gát Mihály (Gold Boys) 14.89 9
14. Schinogl Márton (Budafok) 14.88 8
15. Lesti Botond (Keresztúri SE) 14.63 8
16. Mészáros Kolos Norbert (Kiss Lenke KA) 13.38 8
17. Boldizsár Tamás (Budafok) 12.33 9
18. Czibók Balázs (Kiss Lenke KA) 12.13 8
19. Gudor István Bence (Újpest-MT/B) 11.83 6
20. Reich Dániel (Kiss Lenke KA) 11.38 8
21. Rózsahegyi Dominik (Budapest Basket) 11.36 11
22. Kovács András (Budafok) 11.33 6
23. Camara Abdoulaye Oszkár (Kiss Lenke KA) 10.75 8
24. Sassupe Norbert (Újpest-MT/B) 10.75 4
25. Horváth Domonkos (Gold Boys) 10.33 9
26. Varga Balázs (Gold Boys) 10.27 11
27. Fekete Béla (Budafok) 10.22 9
28. Fehér Balázs Barnabás (Budafok) 9.8 10
29. Kosztolánczy Bálint (Budafok) 9.75 4
30. Szilágyi Csaba (Gold Boys) 9.75 8
31. Gorzás Márk (Budapest Basket) 9.7 10
32. Petri Szabolcs (Kiss Lenke KA) 9.5 8
33. Dávid Levente (Budafok) 9.36 11
34. Csider Bálint (Budafok) 9.36 11
35. Hegyi Gergő (Malév SC) 9.2 10
36. Sirák Bertalan (Budafok) 8.2 10
37. Áldási Pál Márton (Keresztúri SE) 7.63 8
38. Vargyas Barna (Budafok) 7.43 7
39. Bekő Balázs (Gold Boys) 7.25 4
40. Simon Kornél (Budafok) 7.1 10
41. Bartha Sebestyén (Malév SC) 7 10
42. Császár Máté István (Malév SC) 6.8 10
43. Kraller Máté (Malév SC) 6.25 8
44. Cseh Zsigmond András (Malév SC) 6.22 9
45. Molnár Máté (Malév SC) 6.1 10
46. Török Csongor (Budapest Basket) 6 10
47. Müllner Bence (Budapest Basket) 5.73 11
48. Greguss-Kána Márk (Keresztúri SE) 5.67 6
49. Szili Balázs Gábor (Budapest Basket) 5.63 8
50. Besze Kristóf (Malév SC) 5.33 6
51. Orosz Balázs (Malév SC) 5.2 10
52. Bíró Levente (Malév Kobrák) 4.5 10
53. Hornyák Kristóf (Keresztúri SE) 4.33 6
54. Máté Gergely Dániel (Malév Kobrák) 4.33 9
55. Baranyai Zsombor (Malév Kobrák) 4.2 10
56. Illés Álmos (Keresztúri SE) 4.2 5
57. Kolbert Ákos (Budapest Basket) 4.13 8
58. Gáll Csaba Govinda (Újpest-MT/B) 3.88 8
59. Solti Máté István (Malév Kobrák) 3.86 7
60. Papp Máté (Malév Kobrák) 3.78 9
61. Kincses Mihály (Gold Boys) 3.63 8
62. Molnár Zsombor (Malév Kobrák) 3.44 9
63. Árva Bálint (Malév SC) 3.33 6
64. Joób Ambrus (Budapest Basket) 3.33 6
65. Dobos András Regő (Gold Boys) 3.25 8
66. Bíró Balázs (Malév Kobrák) 3 10
67. Váradi Levente Vajk (Budafok) 2.86 7
68. Harsányi Bence (Malév Kobrák) 2.83 6
69. Garamszegi Marcell (Malév Kobrák) 2.5 6
70. Szántai Zalán (Kiss Lenke KA) 2.38 8
71. Mozsolits Barnabás (Keresztúri SE) 2.33 6
72. Frey Zalán (Budapest Basket) 2.3 10
73. Andrási Bálint (Újpest-MT/B) 2 5
74. Szabó Bence (Újpest-MT/B) 1.88 8
75. Szentpéteri Botond (Budapest Basket) 1.88 8
76. Kalmár Krisztián (Budapest Basket) 1.64 11
77. Handó Mátyás Zsombor (Keresztúri SE) 1.6 5
78. Szilágyi Márton (Budapest Basket) 1.56 9
79. Neufeld Márton (Keresztúri SE) 1.25 8
80. Budai Bence (Malév Kobrák) 1.2 5
81. Ratkai Balázs (Keresztúri SE) 1.13 8
82. Farkas Benedek (Gold Boys) 0.86 7
83. Tiba Bendegúz (Gold Boys) 0.71 7
84. Fenyvesi Ábel (Gold Boys) 0 4
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 4 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Zeve Szabolcs (Kiss Lenke KA) 3.14 7
2. Nagy Balázs (Újpest-MT/B) 2.2 5
3. Mészáros Kolos Norbert (Kiss Lenke KA) 2.13 8
4. Rózsahegyi Dominik (Budapest Basket) 1.91 11
5. Dávid Levente (Budafok) 1.55 11
6. Schinogl Márton (Budafok) 1.5 8
7. Varga Balázs (Gold Boys) 1.46 11
8. Francia Bálint (Újpest-MT/B) 1.33 6
9. Sirák Bertalan (Budafok) 1.3 10
10. Horváth Attila (Újpest-MT/B) 1.29 7
11. Reich Marcell (Kiss Lenke KA) 1.25 8
12. Hőgerl Buda Henrik (Keresztúri SE) 1.22 9
13. Bene Patrik (Keresztúri SE) 1 7
14. Csöbör Bálint (Malév Kobrák) 1 10
15. Fekete Béla (Budafok) 1 9
16. Fehér Balázs Barnabás (Budafok) 1 10
17. Kosztolánczy Bálint (Budafok) 1 4
18. Hegyi Gergő (Malév SC) 1 10
19. Száraz Ádám Simon (Malév SC) 0.89 9
20. Szontagh Ábel (Budapest Basket) 0.89 9
21. Gudor István Bence (Újpest-MT/B) 0.83 6
22. Reich Dániel (Kiss Lenke KA) 0.63 8
23. Gát Mihály (Gold Boys) 0.56 9
24. Boldizsár Tamás (Budafok) 0.56 9
25. Müllner Bence (Budapest Basket) 0.55 11
26. Garamszegi Marcell (Malév Kobrák) 0.5 6
27. Papp Máté (Malév Kobrák) 0.44 9
28. Molnár Máté (Malév SC) 0.4 10
29. Török Csongor (Budapest Basket) 0.4 10
30. Lesti Botond (Keresztúri SE) 0.38 8
31. Czibók Balázs (Kiss Lenke KA) 0.38 8
32. Szili Balázs Gábor (Budapest Basket) 0.38 8
33. Kincses Mihály (Gold Boys) 0.38 8
34. Kovács András (Budafok) 0.33 6
35. Cseh Zsigmond András (Malév SC) 0.33 9
36. Besze Kristóf (Malév SC) 0.33 6
37. Máté Gergely Dániel (Malév Kobrák) 0.33 9
38. Mozsolits Barnabás (Keresztúri SE) 0.33 6
39. Varga Ármin Gábor (Malév Kobrák) 0.3 10
40. Vargyas Barna (Budafok) 0.29 7
41. Camara Abdoulaye Oszkár (Kiss Lenke KA) 0.25 8
42. Sassupe Norbert (Újpest-MT/B) 0.25 4
43. Szilágyi Csaba (Gold Boys) 0.25 8
44. Gáll Csaba Govinda (Újpest-MT/B) 0.25 8
45. Gorzás Márk (Budapest Basket) 0.2 10
46. Császár Máté István (Malév SC) 0.2 10
47. Bíró Levente (Malév Kobrák) 0.2 10
48. Kalmár Krisztián (Budapest Basket) 0.18 11
49. Greguss-Kána Márk (Keresztúri SE) 0.17 6
50. Harsányi Bence (Malév Kobrák) 0.17 6
51. Tiba Bendegúz (Gold Boys) 0.14 7
52. Áldási Pál Márton (Keresztúri SE) 0.13 8
53. Dobos András Regő (Gold Boys) 0.13 8
54. Szántai Zalán (Kiss Lenke KA) 0.13 8
55. Szentpéteri Botond (Budapest Basket) 0.13 8
56. Bodorkos Richárd (Budafok) 0.1 10
57. Baranyai Zsombor (Malév Kobrák) 0.1 10
58. Horváth Domonkos (Gold Boys) 0 9
59. Petri Szabolcs (Kiss Lenke KA) 0 8
60. Csider Bálint (Budafok) 0 11
61. Bekő Balázs (Gold Boys) 0 4
62. Simon Kornél (Budafok) 0 10
63. Bartha Sebestyén (Malév SC) 0 10
64. Kraller Máté (Malév SC) 0 8
65. Orosz Balázs (Malév SC) 0 10
66. Hornyák Kristóf (Keresztúri SE) 0 6
67. Illés Álmos (Keresztúri SE) 0 5
68. Kolbert Ákos (Budapest Basket) 0 8
69. Solti Máté István (Malév Kobrák) 0 7
70. Molnár Zsombor (Malév Kobrák) 0 9
71. Árva Bálint (Malév SC) 0 6
72. Joób Ambrus (Budapest Basket) 0 6
73. Bíró Balázs (Malév Kobrák) 0 10
74. Váradi Levente Vajk (Budafok) 0 7
75. Frey Zalán (Budapest Basket) 0 10
76. Andrási Bálint (Újpest-MT/B) 0 5
77. Szabó Bence (Újpest-MT/B) 0 8
78. Handó Mátyás Zsombor (Keresztúri SE) 0 5
79. Szilágyi Márton (Budapest Basket) 0 9
80. Neufeld Márton (Keresztúri SE) 0 8
81. Budai Bence (Malév Kobrák) 0 5
82. Ratkai Balázs (Keresztúri SE) 0 8
83. Farkas Benedek (Gold Boys) 0 7
84. Fenyvesi Ábel (Gold Boys) 0 4
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 4 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. Francia Bálint (Újpest-MT/B) 10.17 6
2. Bene Patrik (Keresztúri SE) 9 7
3. Bodorkos Richárd (Budafok) 9 10
4. Varga Ármin Gábor (Malév Kobrák) 8.4 10
5. Száraz Ádám Simon (Malév SC) 6.89 9
6. Csöbör Bálint (Malév Kobrák) 6.8 10
7. Nagy Balázs (Újpest-MT/B) 6.6 5
8. Reich Marcell (Kiss Lenke KA) 6.5 8
9. Lesti Botond (Keresztúri SE) 6.13 8
10. Gát Mihály (Gold Boys) 6 9
11. Zeve Szabolcs (Kiss Lenke KA) 5.86 7
12. Hőgerl Buda Henrik (Keresztúri SE) 5.33 9
13. Czibók Balázs (Kiss Lenke KA) 5.13 8
14. Szontagh Ábel (Budapest Basket) 5.11 9
15. Horváth Attila (Újpest-MT/B) 5 7
16. Kovács András (Budafok) 4.83 6
17. Boldizsár Tamás (Budafok) 4.78 9
18. Horváth Domonkos (Gold Boys) 4.67 9
19. Gudor István Bence (Újpest-MT/B) 4.5 6
20. Sassupe Norbert (Újpest-MT/B) 4.5 4
21. Schinogl Márton (Budafok) 4.38 8
22. Camara Abdoulaye Oszkár (Kiss Lenke KA) 4.38 8
23. Csider Bálint (Budafok) 4.36 11
24. Szilágyi Csaba (Gold Boys) 4.25 8
25. Petri Szabolcs (Kiss Lenke KA) 4.13 8
26. Reich Dániel (Kiss Lenke KA) 4 8
27. Áldási Pál Márton (Keresztúri SE) 3.5 8
28. Bartha Sebestyén (Malév SC) 3.4 10
29. Simon Kornél (Budafok) 3.3 10
30. Mészáros Kolos Norbert (Kiss Lenke KA) 3.25 8
31. Kosztolánczy Bálint (Budafok) 3.25 4
32. Bekő Balázs (Gold Boys) 3.25 4
33. Fekete Béla (Budafok) 3.11 9
34. Fehér Balázs Barnabás (Budafok) 3.1 10
35. Gorzás Márk (Budapest Basket) 3.1 10
36. Hegyi Gergő (Malév SC) 3 10
37. Vargyas Barna (Budafok) 3 7
38. Kraller Máté (Malév SC) 3 8
39. Varga Balázs (Gold Boys) 2.64 11
40. Császár Máté István (Malév SC) 2.6 10
41. Cseh Zsigmond András (Malév SC) 2.56 9
42. Greguss-Kána Márk (Keresztúri SE) 2.5 6
43. Orosz Balázs (Malév SC) 2.5 10
44. Rózsahegyi Dominik (Budapest Basket) 2.46 11
45. Török Csongor (Budapest Basket) 2.2 10
46. Molnár Máté (Malév SC) 2.1 10
47. Dávid Levente (Budafok) 2.09 11
48. Szili Balázs Gábor (Budapest Basket) 2 8
49. Illés Álmos (Keresztúri SE) 2 5
50. Baranyai Zsombor (Malév Kobrák) 1.9 10
51. Kolbert Ákos (Budapest Basket) 1.88 8
52. Besze Kristóf (Malév SC) 1.83 6
53. Hornyák Kristóf (Keresztúri SE) 1.83 6
54. Bíró Levente (Malév Kobrák) 1.8 10
55. Árva Bálint (Malév SC) 1.67 6
56. Müllner Bence (Budapest Basket) 1.64 11
57. Sirák Bertalan (Budafok) 1.6 10
58. Solti Máté István (Malév Kobrák) 1.57 7
59. Joób Ambrus (Budapest Basket) 1.5 6
60. Molnár Zsombor (Malév Kobrák) 1.44 9
61. Váradi Levente Vajk (Budafok) 1.43 7
62. Gáll Csaba Govinda (Újpest-MT/B) 1.38 8
63. Dobos András Regő (Gold Boys) 1.38 8
64. Máté Gergely Dániel (Malév Kobrák) 1.33 9
65. Papp Máté (Malév Kobrák) 1.11 9
66. Frey Zalán (Budapest Basket) 1.1 10
67. Bíró Balázs (Malév Kobrák) 1 10
68. Harsányi Bence (Malév Kobrák) 1 6
69. Szántai Zalán (Kiss Lenke KA) 1 8
70. Kincses Mihály (Gold Boys) 0.88 8
71. Szabó Bence (Újpest-MT/B) 0.88 8
72. Andrási Bálint (Újpest-MT/B) 0.8 5
73. Handó Mátyás Zsombor (Keresztúri SE) 0.8 5
74. Szilágyi Márton (Budapest Basket) 0.78 9
75. Szentpéteri Botond (Budapest Basket) 0.75 8
76. Mozsolits Barnabás (Keresztúri SE) 0.67 6
77. Neufeld Márton (Keresztúri SE) 0.63 8
78. Garamszegi Marcell (Malév Kobrák) 0.5 6
79. Ratkai Balázs (Keresztúri SE) 0.5 8
80. Kalmár Krisztián (Budapest Basket) 0.46 11
81. Farkas Benedek (Gold Boys) 0.43 7
82. Budai Bence (Malév Kobrák) 0.4 5
83. Tiba Bendegúz (Gold Boys) 0.14 7
84. Fenyvesi Ábel (Gold Boys) 0 4
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 4 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Gorzás Márk (Budapest Basket) 3.4 10
2. Horváth Attila (Újpest-MT/B) 3.29 7
3. Orosz Balázs (Malév SC) 2.9 10
4. Boldizsár Tamás (Budafok) 2.78 9
5. Reich Dániel (Kiss Lenke KA) 2.63 8
6. Molnár Máté (Malév SC) 2.6 10
7. Száraz Ádám Simon (Malév SC) 2.56 9
8. Papp Máté (Malév Kobrák) 2.56 9
9. Bodorkos Richárd (Budafok) 2.5 10
10. Bíró Levente (Malév Kobrák) 2.5 10
11. Árva Bálint (Malév SC) 2.5 6
12. Horváth Domonkos (Gold Boys) 2.44 9
13. Hegyi Gergő (Malév SC) 2.4 10
14. Császár Máté István (Malév SC) 2.4 10
15. Reich Marcell (Kiss Lenke KA) 2.38 8
16. Lesti Botond (Keresztúri SE) 2.38 8
17. Mészáros Kolos Norbert (Kiss Lenke KA) 2.38 8
18. Czibók Balázs (Kiss Lenke KA) 2.38 8
19. Bíró Balázs (Malév Kobrák) 2.3 10
20. Solti Máté István (Malév Kobrák) 2.29 7
21. Bekő Balázs (Gold Boys) 2.25 4
22. Nagy Balázs (Újpest-MT/B) 2.2 5
23. Kovács András (Budafok) 2.17 6
24. Farkas Benedek (Gold Boys) 2.14 7
25. Petri Szabolcs (Kiss Lenke KA) 2.13 8
26. Varga Ármin Gábor (Malév Kobrák) 2.1 10
27. Bene Patrik (Keresztúri SE) 2 7
28. Szilágyi Csaba (Gold Boys) 2 8
29. Vargyas Barna (Budafok) 2 7
30. Kraller Máté (Malév SC) 2 8
31. Dobos András Regő (Gold Boys) 2 8
32. Szontagh Ábel (Budapest Basket) 1.89 9
33. Francia Bálint (Újpest-MT/B) 1.83 6
34. Gudor István Bence (Újpest-MT/B) 1.83 6
35. Fekete Béla (Budafok) 1.78 9
36. Kosztolánczy Bálint (Budafok) 1.75 4
37. Szabó Bence (Újpest-MT/B) 1.75 8
38. Rózsahegyi Dominik (Budapest Basket) 1.73 11
39. Hőgerl Buda Henrik (Keresztúri SE) 1.67 9
40. Greguss-Kána Márk (Keresztúri SE) 1.67 6
41. Molnár Zsombor (Malév Kobrák) 1.67 9
42. Török Csongor (Budapest Basket) 1.6 10
43. Gát Mihály (Gold Boys) 1.56 9
44. Cseh Zsigmond András (Malév SC) 1.56 9
45. Máté Gergely Dániel (Malév Kobrák) 1.56 9
46. Csider Bálint (Budafok) 1.55 11
47. Fehér Balázs Barnabás (Budafok) 1.5 10
48. Bartha Sebestyén (Malév SC) 1.5 10
49. Kincses Mihály (Gold Boys) 1.5 8
50. Zeve Szabolcs (Kiss Lenke KA) 1.43 7
51. Csöbör Bálint (Malév Kobrák) 1.4 10
52. Sirák Bertalan (Budafok) 1.4 10
53. Áldási Pál Márton (Keresztúri SE) 1.38 8
54. Szili Balázs Gábor (Budapest Basket) 1.38 8
55. Schinogl Márton (Budafok) 1.25 8
56. Simon Kornél (Budafok) 1.2 10
57. Frey Zalán (Budapest Basket) 1.2 10
58. Budai Bence (Malév Kobrák) 1.2 5
59. Harsányi Bence (Malév Kobrák) 1.17 6
60. Camara Abdoulaye Oszkár (Kiss Lenke KA) 1.13 8
61. Sassupe Norbert (Újpest-MT/B) 1 4
62. Dávid Levente (Budafok) 1 11
63. Müllner Bence (Budapest Basket) 1 11
64. Gáll Csaba Govinda (Újpest-MT/B) 1 8
65. Neufeld Márton (Keresztúri SE) 1 8
66. Baranyai Zsombor (Malév Kobrák) 0.9 10
67. Kolbert Ákos (Budapest Basket) 0.88 8
68. Szántai Zalán (Kiss Lenke KA) 0.88 8
69. Ratkai Balázs (Keresztúri SE) 0.88 8
70. Andrási Bálint (Újpest-MT/B) 0.8 5
71. Szilágyi Márton (Budapest Basket) 0.78 9
72. Fenyvesi Ábel (Gold Boys) 0.75 4
73. Váradi Levente Vajk (Budafok) 0.71 7
74. Besze Kristóf (Malév SC) 0.67 6
75. Illés Álmos (Keresztúri SE) 0.6 5
76. Joób Ambrus (Budapest Basket) 0.5 6
77. Garamszegi Marcell (Malév Kobrák) 0.5 6
78. Varga Balázs (Gold Boys) 0.46 11
79. Handó Mátyás Zsombor (Keresztúri SE) 0.2 5
80. Hornyák Kristóf (Keresztúri SE) 0.17 6
81. Tiba Bendegúz (Gold Boys) 0.14 7
82. Szentpéteri Botond (Budapest Basket) 0.13 8
83. Kalmár Krisztián (Budapest Basket) 0.09 11
84. Mozsolits Barnabás (Keresztúri SE) 0 6
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 4 meccs, min. 8 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. Száraz Ádám Simon (Malév SC) 4 9
2. Szontagh Ábel (Budapest Basket) 3.67 9
3. Francia Bálint (Újpest-MT/B) 3.17 6
4. Bene Patrik (Keresztúri SE) 3.14 7
5. Gorzás Márk (Budapest Basket) 2.9 10
6. Csöbör Bálint (Malév Kobrák) 2.7 10
7. Bodorkos Richárd (Budafok) 2.6 10
8. Horváth Attila (Újpest-MT/B) 2.29 7
9. Schinogl Márton (Budafok) 1.63 8
10. Varga Ármin Gábor (Malév Kobrák) 1.5 10
11. Reich Dániel (Kiss Lenke KA) 1.5 8
12. Zeve Szabolcs (Kiss Lenke KA) 1.43 7
13. Lesti Botond (Keresztúri SE) 1.25 8
14. Camara Abdoulaye Oszkár (Kiss Lenke KA) 1.25 8
15. Petri Szabolcs (Kiss Lenke KA) 1.25 8
16. Gát Mihály (Gold Boys) 1.22 9
17. Reich Marcell (Kiss Lenke KA) 1.13 8
18. Boldizsár Tamás (Budafok) 1.11 9
19. Sirák Bertalan (Budafok) 1.1 10
20. Horváth Domonkos (Gold Boys) 1 9
21. Fekete Béla (Budafok) 1 9
22. Császár Máté István (Malév SC) 1 10
23. Bíró Balázs (Malév Kobrák) 1 10
24. Müllner Bence (Budapest Basket) 0.82 11
25. Rózsahegyi Dominik (Budapest Basket) 0.73 11
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 4 meccs, min. 8 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. Zeve Szabolcs (Kiss Lenke KA) 83.33% (10/12) 7
2. Száraz Ádám Simon (Malév SC) 75% (36/48) 9
3. Fekete Béla (Budafok) 75% (9/12) 9
4. Csöbör Bálint (Malév Kobrák) 71.05% (27/38) 10
5. Solti Máté István (Malév Kobrák) 62.5% (5/8) 7
6. Horváth Attila (Újpest-MT/B) 61.54% (16/26) 7
7. Rózsahegyi Dominik (Budapest Basket) 61.54% (8/13) 11
8. Szontagh Ábel (Budapest Basket) 60% (33/55) 9
9. Bodorkos Richárd (Budafok) 59.09% (26/44) 10
10. Schinogl Márton (Budafok) 59.09% (13/22) 8
11. Gorzás Márk (Budapest Basket) 58% (29/50) 10
12. Gát Mihály (Gold Boys) 57.89% (11/19) 9
13. Francia Bálint (Újpest-MT/B) 55.88% (19/34) 6
14. Bene Patrik (Keresztúri SE) 55% (22/40) 7
15. Müllner Bence (Budapest Basket) 52.94% (9/17) 11
16. Camara Abdoulaye Oszkár (Kiss Lenke KA) 52.63% (10/19) 8
17. Sirák Bertalan (Budafok) 52.38% (11/21) 10
18. Reich Dániel (Kiss Lenke KA) 50% (12/24) 8
19. Hőgerl Buda Henrik (Keresztúri SE) 50% (6/12) 9
20. Petri Szabolcs (Kiss Lenke KA) 47.62% (10/21) 8
21. Molnár Máté (Malév SC) 46.67% (7/15) 10
22. Császár Máté István (Malév SC) 45.45% (10/22) 10
23. Lesti Botond (Keresztúri SE) 45.45% (10/22) 8
24. Kovács András (Budafok) 44.44% (4/9) 6
25. Török Csongor (Budapest Basket) 44.44% (4/9) 10
26. Varga Ármin Gábor (Malév Kobrák) 44.12% (15/34) 10
27. Kincses Mihály (Gold Boys) 42.86% (6/14) 8
28. Fehér Balázs Barnabás (Budafok) 42.86% (6/14) 10
29. Molnár Zsombor (Malév Kobrák) 41.67% (5/12) 9
30. Bíró Balázs (Malév Kobrák) 40% (10/25) 10
31. Boldizsár Tamás (Budafok) 40% (10/25) 9
32. Csider Bálint (Budafok) 38.89% (7/18) 11
33. Simon Kornél (Budafok) 38.46% (5/13) 10
34. Nagy Balázs (Újpest-MT/B) 36.36% (4/11) 5
35. Sassupe Norbert (Újpest-MT/B) 36.36% (4/11) 4
36. Máté Gergely Dániel (Malév Kobrák) 31.58% (6/19) 9
37. Szili Balázs Gábor (Budapest Basket) 30.77% (4/13) 8
38. Reich Marcell (Kiss Lenke KA) 30% (9/30) 8
39. Czibók Balázs (Kiss Lenke KA) 30% (6/20) 8
40. Varga Balázs (Gold Boys) 29.17% (7/24) 11
41. Hornyák Kristóf (Keresztúri SE) 28.57% (4/14) 6
42. Szilágyi Csaba (Gold Boys) 26.67% (4/15) 8
43. Áldási Pál Márton (Keresztúri SE) 25% (2/8) 8
44. Harsányi Bence (Malév Kobrák) 25% (2/8) 6
45. Gudor István Bence (Újpest-MT/B) 25% (2/8) 6
46. Horváth Domonkos (Gold Boys) 23.68% (9/38) 9
47. Papp Máté (Malév Kobrák) 20% (2/10) 9
48. Orosz Balázs (Malév SC) 18.18% (2/11) 10
49. Bíró Levente (Malév Kobrák) 14.29% (3/21) 10
50. Baranyai Zsombor (Malév Kobrák) 11.11% (1/9) 10
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu