/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Vladár Róza (Csata DSE) 142 7
2. Evellei Hanna Magdaléna (Óbudai Kaszások) 122 8
3. Arnóczki Sára (Csata DSE) 99 10
4. Kemény Szófia (Kiss Lenke KA) 98 9
5. Fogarasi Kincső (Vasas Akadémia/B) 93 8
6. Lányi Léna Mónika (Zsíros Akadémia Kőbánya) 90 8
7. Vámos Anna (Zsíros Akadémia Kőbánya) 88 9
8. Kovács Fanni Noémi (Kiss Lenke KA) 84 10
9. Szabó Flóra Vilma (Vasas Akadémia/B) 82 9
10. Fodor Lili (Zsíros Akadémia Kőbánya) 81 10
11. Ulicsnik Dóra (Óbudai Kaszások) 69 9
12. Masier Sophia (Vasas Akadémia/B) 68 5
13. Harsági Lili Dorina (Zsíros Akadémia Kőbánya) 68 7
14. Mc Nutt Alexandra (Budapest Blazers) 65 12
15. Turós Barbara (Török Flóris - Törekvés SE) 58 7
16. Hruby Laura (Vasas Akadémia/B) 56 10
17. Szeles Dorka (Zsíros Akadémia Kőbánya) 55 7
18. Pelle Fanni (Zsíros Akadémia Kőbánya) 55 7
19. Vigh Teodóra (Kiss Lenke KA) 55 9
20. Konta Sarolt Mária (Óbudai Kaszások) 55 9
21. Szabó Zsófia (Zsíros Akadémia Kőbánya) 54 9
22. Rivasz Petra (Török Flóris - Törekvés SE) 53 5
23. Szabó Karolin (Török Flóris - Törekvés SE) 53 5
24. Svélecz Dóra Anna (Török Flóris - Törekvés SE) 51 5
25. Bagdi Hajnalka (Török Flóris - Törekvés SE) 50 7
26. Zátonyi Zoé Luca (Csata DSE) 50 10
27. Kronavetter Lili (Csata DSE) 50 10
28. Torda Csenge Anna (Zsíros Akadémia Kőbánya) 49 5
29. Czirkos Anna Panka (Óbudai Kaszások) 48 5
30. Fábián Szofi (Vasas Akadémia/B) 48 6
31. Kemecsei Zita (Vasas Akadémia/B) 47 7
32. Zwick Tamara (Zsíros Akadémia Kőbánya) 46 10
33. Fleming Molly Rita (Budapest Blazers) 45 12
34. Starosta Tünde (Vasas Akadémia/B) 42 10
35. Szántó Brigitta (Óbudai Kaszások) 41 7
36. Zelenák Vivien Anna (Török Flóris - Törekvés SE) 40 6
37. Gyárfás Fanni (Török Flóris - Törekvés SE) 40 6
38. Gábor Lili (Csata DSE) 40 4
39. Halász Luca Réka (Vasas Akadémia/B) 37 6
40. Takács Eszter (Óbudai Kaszások) 37 8
41. Nagy Viktória (Óbudai Kaszások) 37 8
42. Ihring Orsolya (Csata DSE) 37 10
43. Dér Blanka Alexa (Török Flóris - Törekvés SE) 37 3
44. Tordai Luca (Óbudai Kaszások) 36 7
45. Ilcsik Boglárka (Vasas Akadémia/B) 36 9
46. Halmy Panka Petra (Csata DSE) 35 10
47. Sztankai Vanessza (Zsíros Akadémia Kőbánya) 34 8
48. Lipcsik Anna (Csata DSE) 34 10
49. Igaz Eszter (Vasas Akadémia/B) 31 6
50. Cseh Lilla (Kiss Lenke KA) 31 8
51. Fodor Liliána Karina (Török Flóris - Törekvés SE) 30 6
52. Szűcs Anna Lili (Török Flóris - Törekvés SE) 29 3
53. Sütő Emese (Kiss Lenke KA) 29 6
54. Tóth Emese Virág (Kiss Lenke KA) 27 6
55. Szalay Kitti (Kiss Lenke KA) 26 8
56. Polgári Réka (Óbudai Kaszások) 25 9
57. Oláh Zsófia (Zsíros Akadémia Kőbánya) 25 2
58. Szanyi Sára (Csata DSE) 24 8
59. Benyovszki Petra (Vasas Akadémia/B) 23 7
60. Oláh Fruzsina Panna (Zsíros Akadémia Kőbánya) 23 2
61. Turós Gréta Cintia (Török Flóris - Törekvés SE) 22 7
62. Szajkó Gitta (Török Flóris - Törekvés SE) 22 2
63. Herzog Bora (Vasas Akadémia/B) 22 8
64. Kerti Barbara Lilla (Zsíros Akadémia Kőbánya) 22 9
65. Együd Emma (Óbudai Kaszások) 20 4
66. Édes Luca Alma (Vasas Akadémia/B) 20 8
67. Juhász Luca (Csata DSE) 19 10
68. Fernández-Kiss Anna (Török Flóris - Törekvés SE) 18 2
69. Tucsa Lili (Zsíros Akadémia Kőbánya) 18 5
70. Czirjék Brigitta (Zsíros Akadémia Kőbánya) 17 8
71. Csizmadia Gréta (Kiss Lenke KA) 17 10
72. Szabó Réka (Török Flóris - Törekvés SE) 16 4
73. Maróty Dalma (Vasas Akadémia/B) 15 7
74. Bagoly Hanna Ilona (Török Flóris - Törekvés SE) 15 3
75. Magyar Bianka Rózsa (Kiss Lenke KA) 15 10
76. Vass Luca Orsolya (Török Flóris - Törekvés SE) 14 1
77. Sáhi Sára (Török Flóris - Törekvés SE) 14 4
78. Horváth Dorina (Török Flóris - Törekvés SE) 14 8
79. Gardner Ruby Jean (Budapest Blazers) 13 12
80. Mohos Gyöngyvér (Török Flóris - Törekvés SE) 12 2
81. Gilicze Sára (Óbudai Kaszások) 12 5
82. Palánki Hella (Vasas Akadémia/B) 12 5
83. Milassin Blanka (Vasas Akadémia/B) 12 7
84. Pankucsi Eszter (Kiss Lenke KA) 11 9
85. Varga Enikő (Török Flóris - Törekvés SE) 10 3
86. Kling Noémi (Török Flóris - Törekvés SE) 10 3
87. Danyi-Sárdy Nikol (Budapest Blazers) 10 11
88. Irving Jasmine Joyce (Budapest Blazers) 10 12
89. Gelányi Csenge (Török Flóris - Törekvés SE) 9 7
90. Mahmoud Nóra Zsófia (Óbudai Kaszások) 9 5
91. Szűcs Sára (Török Flóris - Törekvés SE) 9 5
92. Irving Celia May (Budapest Blazers) 9 12
93. Albert-Tóth Léna Dalma (Csata DSE) 8 9
94. Gedó Kata (Kiss Lenke KA) 8 1
95. Soós Kriszta Szonja (Vasas Akadémia/B) 8 4
96. Mohos Tímea (Török Flóris - Törekvés SE) 7 2
97. Konda Brigitta (Kiss Lenke KA) 6 9
98. Maróty Dorottya (Vasas Akadémia/B) 6 3
99. Nagy Zsófia (Óbudai Kaszások) 6 3
100. Jung Somin (Budapest Blazers) 5 12
101. Tari Kata (Török Flóris - Törekvés SE) 5 3
102. Szabó Dorottya (Török Flóris - Törekvés SE) 5 2
103. Vranjes Esther Alma (Budapest Blazers) 4 11
104. Vörös Nóra (Török Flóris - Törekvés SE) 4 1
105. Nyéki Lilla (Török Flóris - Törekvés SE) 4 1
106. Kocsis Eszter (Óbudai Kaszások) 4 4
107. Sávos Emma (Csata DSE) 4 5
108. Lengyel Virág Lea (Csata DSE) 4 3
109. Balás Natasa (Vasas Akadémia/B) 4 3
110. Balázs Eliza (Kiss Lenke KA) 4 9
111. Mc Nutt Isabella Megan (Budapest Blazers) 4 12
112. Rompos Anna Andrea (Óbudai Kaszások) 2 3
113. Csicsvári Zelma (Óbudai Kaszások) 2 3
114. Székely Emese Kinga (Csata DSE) 2 2
115. Jakab Petra (Kiss Lenke KA) 2 2
116. Sarhan Petra Ynas (Budapest Blazers) 2 9
117. Bobvos Mandula (Óbudai Kaszások) 0 1
118. Henglár Zita (Óbudai Kaszások) 0 3
119. Sakharov Anya (Budapest Blazers) 0 1
120. Burányi Lili (Kiss Lenke KA) 0 1
121. Hock Eszter Petra (Óbudai Kaszások) 0 2
122. Valletta Grace Marie (Budapest Blazers) 0 1
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Kemény Szófia (Kiss Lenke KA) 2 9
2. Arnóczki Sára (Csata DSE) 2 10
3. Ulicsnik Dóra (Óbudai Kaszások) 2 9
4. Lipcsik Anna (Csata DSE) 2 10
5. Evellei Hanna Magdaléna (Óbudai Kaszások) 1 8
6. Lányi Léna Mónika (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1 8
7. Harsági Lili Dorina (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1 7
8. Kovács Fanni Noémi (Kiss Lenke KA) 1 10
9. Turós Barbara (Török Flóris - Törekvés SE) 1 7
10. Kemecsei Zita (Vasas Akadémia/B) 1 7
11. Konta Sarolt Mária (Óbudai Kaszások) 1 9
12. Hruby Laura (Vasas Akadémia/B) 1 10
13. Tordai Luca (Óbudai Kaszások) 1 7
14. Zátonyi Zoé Luca (Csata DSE) 1 10
15. Starosta Tünde (Vasas Akadémia/B) 1 10
16. Szanyi Sára (Csata DSE) 1 8
17. Polgári Réka (Óbudai Kaszások) 1 9
18. Vladár Róza (Csata DSE) 0 7
19. Vass Luca Orsolya (Török Flóris - Törekvés SE) 0 1
20. Masier Sophia (Vasas Akadémia/B) 0 5
21. Oláh Zsófia (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 2
22. Dér Blanka Alexa (Török Flóris - Törekvés SE) 0 3
23. Fogarasi Kincső (Vasas Akadémia/B) 0 8
24. Oláh Fruzsina Panna (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 2
25. Szajkó Gitta (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
26. Rivasz Petra (Török Flóris - Törekvés SE) 0 5
27. Szabó Karolin (Török Flóris - Törekvés SE) 0 5
28. Svélecz Dóra Anna (Török Flóris - Törekvés SE) 0 5
29. Gábor Lili (Csata DSE) 0 4
30. Torda Csenge Anna (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 5
31. Vámos Anna (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 9
32. Szűcs Anna Lili (Török Flóris - Törekvés SE) 0 3
33. Czirkos Anna Panka (Óbudai Kaszások) 0 5
34. Szabó Flóra Vilma (Vasas Akadémia/B) 0 9
35. Fernández-Kiss Anna (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
36. Fodor Lili (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 10
37. Gedó Kata (Kiss Lenke KA) 0 1
38. Fábián Szofi (Vasas Akadémia/B) 0 6
39. Pelle Fanni (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 7
40. Szeles Dorka (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 7
41. Bagdi Hajnalka (Török Flóris - Törekvés SE) 0 7
42. Gyárfás Fanni (Török Flóris - Törekvés SE) 0 6
43. Zelenák Vivien Anna (Török Flóris - Törekvés SE) 0 6
44. Halász Luca Réka (Vasas Akadémia/B) 0 6
45. Vigh Teodóra (Kiss Lenke KA) 0 9
46. Szabó Zsófia (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 9
47. Mohos Gyöngyvér (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
48. Szántó Brigitta (Óbudai Kaszások) 0 7
49. Mc Nutt Alexandra (Budapest Blazers) 0 12
50. Igaz Eszter (Vasas Akadémia/B) 0 6
51. Kronavetter Lili (Csata DSE) 0 10
52. Bagoly Hanna Ilona (Török Flóris - Törekvés SE) 0 3
53. Együd Emma (Óbudai Kaszások) 0 4
54. Fodor Liliána Karina (Török Flóris - Törekvés SE) 0 6
55. Sütő Emese (Kiss Lenke KA) 0 6
56. Takács Eszter (Óbudai Kaszások) 0 8
57. Nagy Viktória (Óbudai Kaszások) 0 8
58. Zwick Tamara (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 10
59. Tóth Emese Virág (Kiss Lenke KA) 0 6
60. Sztankai Vanessza (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 8
61. Nyéki Lilla (Török Flóris - Törekvés SE) 0 1
62. Vörös Nóra (Török Flóris - Törekvés SE) 0 1
63. Szabó Réka (Török Flóris - Törekvés SE) 0 4
64. Ilcsik Boglárka (Vasas Akadémia/B) 0 9
65. Cseh Lilla (Kiss Lenke KA) 0 8
66. Fleming Molly Rita (Budapest Blazers) 0 12
67. Ihring Orsolya (Csata DSE) 0 10
68. Tucsa Lili (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 5
69. Mohos Tímea (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
70. Halmy Panka Petra (Csata DSE) 0 10
71. Sáhi Sára (Török Flóris - Törekvés SE) 0 4
72. Kling Noémi (Török Flóris - Törekvés SE) 0 3
73. Varga Enikő (Török Flóris - Törekvés SE) 0 3
74. Benyovszki Petra (Vasas Akadémia/B) 0 7
75. Szalay Kitti (Kiss Lenke KA) 0 8
76. Turós Gréta Cintia (Török Flóris - Törekvés SE) 0 7
77. Herzog Bora (Vasas Akadémia/B) 0 8
78. Szabó Dorottya (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
79. Édes Luca Alma (Vasas Akadémia/B) 0 8
80. Kerti Barbara Lilla (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 9
81. Gilicze Sára (Óbudai Kaszások) 0 5
82. Palánki Hella (Vasas Akadémia/B) 0 5
83. Maróty Dalma (Vasas Akadémia/B) 0 7
84. Czirjék Brigitta (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 8
85. Soós Kriszta Szonja (Vasas Akadémia/B) 0 4
86. Nagy Zsófia (Óbudai Kaszások) 0 3
87. Maróty Dorottya (Vasas Akadémia/B) 0 3
88. Juhász Luca (Csata DSE) 0 10
89. Mahmoud Nóra Zsófia (Óbudai Kaszások) 0 5
90. Szűcs Sára (Török Flóris - Törekvés SE) 0 5
91. Horváth Dorina (Török Flóris - Törekvés SE) 0 8
92. Milassin Blanka (Vasas Akadémia/B) 0 7
93. Csizmadia Gréta (Kiss Lenke KA) 0 10
94. Tari Kata (Török Flóris - Törekvés SE) 0 3
95. Magyar Bianka Rózsa (Kiss Lenke KA) 0 10
96. Lengyel Virág Lea (Csata DSE) 0 3
97. Balás Natasa (Vasas Akadémia/B) 0 3
98. Gelányi Csenge (Török Flóris - Törekvés SE) 0 7
99. Pankucsi Eszter (Kiss Lenke KA) 0 9
100. Gardner Ruby Jean (Budapest Blazers) 0 12
101. Kocsis Eszter (Óbudai Kaszások) 0 4
102. Jakab Petra (Kiss Lenke KA) 0 2
103. Székely Emese Kinga (Csata DSE) 0 2
104. Danyi-Sárdy Nikol (Budapest Blazers) 0 11
105. Albert-Tóth Léna Dalma (Csata DSE) 0 9
106. Irving Jasmine Joyce (Budapest Blazers) 0 12
107. Sávos Emma (Csata DSE) 0 5
108. Irving Celia May (Budapest Blazers) 0 12
109. Konda Brigitta (Kiss Lenke KA) 0 9
110. Csicsvári Zelma (Óbudai Kaszások) 0 3
111. Rompos Anna Andrea (Óbudai Kaszások) 0 3
112. Balázs Eliza (Kiss Lenke KA) 0 9
113. Jung Somin (Budapest Blazers) 0 12
114. Vranjes Esther Alma (Budapest Blazers) 0 11
115. Mc Nutt Isabella Megan (Budapest Blazers) 0 12
116. Sarhan Petra Ynas (Budapest Blazers) 0 9
117. Bobvos Mandula (Óbudai Kaszások) 0 1
118. Sakharov Anya (Budapest Blazers) 0 1
119. Burányi Lili (Kiss Lenke KA) 0 1
120. Hock Eszter Petra (Óbudai Kaszások) 0 2
121. Henglár Zita (Óbudai Kaszások) 0 3
122. Valletta Grace Marie (Budapest Blazers) 0 1
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 6 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Vladár Róza (Csata DSE) 20.29 7
2. Evellei Hanna Magdaléna (Óbudai Kaszások) 15.25 8
3. Fogarasi Kincső (Vasas Akadémia/B) 11.63 8
4. Lányi Léna Mónika (Zsíros Akadémia Kőbánya) 11.25 8
5. Kemény Szófia (Kiss Lenke KA) 10.89 9
6. Arnóczki Sára (Csata DSE) 9.9 10
7. Vámos Anna (Zsíros Akadémia Kőbánya) 9.78 9
8. Harsági Lili Dorina (Zsíros Akadémia Kőbánya) 9.71 7
9. Szabó Flóra Vilma (Vasas Akadémia/B) 9.11 9
10. Kovács Fanni Noémi (Kiss Lenke KA) 8.4 10
11. Turós Barbara (Török Flóris - Törekvés SE) 8.29 7
12. Fodor Lili (Zsíros Akadémia Kőbánya) 8.1 10
13. Fábián Szofi (Vasas Akadémia/B) 8 6
14. Pelle Fanni (Zsíros Akadémia Kőbánya) 7.86 7
15. Szeles Dorka (Zsíros Akadémia Kőbánya) 7.86 7
16. Ulicsnik Dóra (Óbudai Kaszások) 7.67 9
17. Bagdi Hajnalka (Török Flóris - Törekvés SE) 7.14 7
18. Kemecsei Zita (Vasas Akadémia/B) 6.71 7
19. Gyárfás Fanni (Török Flóris - Törekvés SE) 6.67 6
20. Zelenák Vivien Anna (Török Flóris - Törekvés SE) 6.67 6
21. Halász Luca Réka (Vasas Akadémia/B) 6.17 6
22. Vigh Teodóra (Kiss Lenke KA) 6.11 9
23. Konta Sarolt Mária (Óbudai Kaszások) 6.11 9
24. Szabó Zsófia (Zsíros Akadémia Kőbánya) 6 9
25. Szántó Brigitta (Óbudai Kaszások) 5.86 7
26. Hruby Laura (Vasas Akadémia/B) 5.6 10
27. Mc Nutt Alexandra (Budapest Blazers) 5.42 12
28. Igaz Eszter (Vasas Akadémia/B) 5.17 6
29. Tordai Luca (Óbudai Kaszások) 5.14 7
30. Kronavetter Lili (Csata DSE) 5 10
31. Fodor Liliána Karina (Török Flóris - Törekvés SE) 5 6
32. Zátonyi Zoé Luca (Csata DSE) 5 10
33. Sütő Emese (Kiss Lenke KA) 4.83 6
34. Takács Eszter (Óbudai Kaszások) 4.63 8
35. Nagy Viktória (Óbudai Kaszások) 4.63 8
36. Zwick Tamara (Zsíros Akadémia Kőbánya) 4.6 10
37. Tóth Emese Virág (Kiss Lenke KA) 4.5 6
38. Sztankai Vanessza (Zsíros Akadémia Kőbánya) 4.25 8
39. Starosta Tünde (Vasas Akadémia/B) 4.2 10
40. Ilcsik Boglárka (Vasas Akadémia/B) 4 9
41. Cseh Lilla (Kiss Lenke KA) 3.88 8
42. Fleming Molly Rita (Budapest Blazers) 3.75 12
43. Ihring Orsolya (Csata DSE) 3.7 10
44. Halmy Panka Petra (Csata DSE) 3.5 10
45. Lipcsik Anna (Csata DSE) 3.4 10
46. Benyovszki Petra (Vasas Akadémia/B) 3.29 7
47. Szalay Kitti (Kiss Lenke KA) 3.25 8
48. Turós Gréta Cintia (Török Flóris - Törekvés SE) 3.14 7
49. Szanyi Sára (Csata DSE) 3 8
50. Polgári Réka (Óbudai Kaszások) 2.78 9
51. Herzog Bora (Vasas Akadémia/B) 2.75 8
52. Édes Luca Alma (Vasas Akadémia/B) 2.5 8
53. Kerti Barbara Lilla (Zsíros Akadémia Kőbánya) 2.44 9
54. Maróty Dalma (Vasas Akadémia/B) 2.14 7
55. Czirjék Brigitta (Zsíros Akadémia Kőbánya) 2.13 8
56. Juhász Luca (Csata DSE) 1.9 10
57. Horváth Dorina (Török Flóris - Törekvés SE) 1.75 8
58. Milassin Blanka (Vasas Akadémia/B) 1.71 7
59. Csizmadia Gréta (Kiss Lenke KA) 1.7 10
60. Magyar Bianka Rózsa (Kiss Lenke KA) 1.5 10
61. Gelányi Csenge (Török Flóris - Törekvés SE) 1.29 7
62. Pankucsi Eszter (Kiss Lenke KA) 1.22 9
63. Gardner Ruby Jean (Budapest Blazers) 1.08 12
64. Danyi-Sárdy Nikol (Budapest Blazers) 0.91 11
65. Albert-Tóth Léna Dalma (Csata DSE) 0.89 9
66. Irving Jasmine Joyce (Budapest Blazers) 0.83 12
67. Irving Celia May (Budapest Blazers) 0.75 12
68. Konda Brigitta (Kiss Lenke KA) 0.67 9
69. Balázs Eliza (Kiss Lenke KA) 0.44 9
70. Jung Somin (Budapest Blazers) 0.42 12
71. Vranjes Esther Alma (Budapest Blazers) 0.36 11
72. Mc Nutt Isabella Megan (Budapest Blazers) 0.33 12
73. Sarhan Petra Ynas (Budapest Blazers) 0.22 9
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 6 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Kemény Szófia (Kiss Lenke KA) 0.22 9
2. Ulicsnik Dóra (Óbudai Kaszások) 0.22 9
3. Arnóczki Sára (Csata DSE) 0.2 10
4. Lipcsik Anna (Csata DSE) 0.2 10
5. Harsági Lili Dorina (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0.14 7
6. Turós Barbara (Török Flóris - Törekvés SE) 0.14 7
7. Kemecsei Zita (Vasas Akadémia/B) 0.14 7
8. Tordai Luca (Óbudai Kaszások) 0.14 7
9. Evellei Hanna Magdaléna (Óbudai Kaszások) 0.13 8
10. Lányi Léna Mónika (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0.13 8
11. Szanyi Sára (Csata DSE) 0.13 8
12. Konta Sarolt Mária (Óbudai Kaszások) 0.11 9
13. Polgári Réka (Óbudai Kaszások) 0.11 9
14. Kovács Fanni Noémi (Kiss Lenke KA) 0.1 10
15. Hruby Laura (Vasas Akadémia/B) 0.1 10
16. Zátonyi Zoé Luca (Csata DSE) 0.1 10
17. Starosta Tünde (Vasas Akadémia/B) 0.1 10
18. Vladár Róza (Csata DSE) 0 7
19. Fogarasi Kincső (Vasas Akadémia/B) 0 8
20. Vámos Anna (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 9
21. Szabó Flóra Vilma (Vasas Akadémia/B) 0 9
22. Fodor Lili (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 10
23. Fábián Szofi (Vasas Akadémia/B) 0 6
24. Pelle Fanni (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 7
25. Szeles Dorka (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 7
26. Bagdi Hajnalka (Török Flóris - Törekvés SE) 0 7
27. Gyárfás Fanni (Török Flóris - Törekvés SE) 0 6
28. Zelenák Vivien Anna (Török Flóris - Törekvés SE) 0 6
29. Halász Luca Réka (Vasas Akadémia/B) 0 6
30. Vigh Teodóra (Kiss Lenke KA) 0 9
31. Szabó Zsófia (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 9
32. Szántó Brigitta (Óbudai Kaszások) 0 7
33. Mc Nutt Alexandra (Budapest Blazers) 0 12
34. Igaz Eszter (Vasas Akadémia/B) 0 6
35. Kronavetter Lili (Csata DSE) 0 10
36. Fodor Liliána Karina (Török Flóris - Törekvés SE) 0 6
37. Sütő Emese (Kiss Lenke KA) 0 6
38. Takács Eszter (Óbudai Kaszások) 0 8
39. Nagy Viktória (Óbudai Kaszások) 0 8
40. Zwick Tamara (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 10
41. Tóth Emese Virág (Kiss Lenke KA) 0 6
42. Sztankai Vanessza (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 8
43. Ilcsik Boglárka (Vasas Akadémia/B) 0 9
44. Cseh Lilla (Kiss Lenke KA) 0 8
45. Fleming Molly Rita (Budapest Blazers) 0 12
46. Ihring Orsolya (Csata DSE) 0 10
47. Halmy Panka Petra (Csata DSE) 0 10
48. Benyovszki Petra (Vasas Akadémia/B) 0 7
49. Szalay Kitti (Kiss Lenke KA) 0 8
50. Turós Gréta Cintia (Török Flóris - Törekvés SE) 0 7
51. Herzog Bora (Vasas Akadémia/B) 0 8
52. Édes Luca Alma (Vasas Akadémia/B) 0 8
53. Kerti Barbara Lilla (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 9
54. Maróty Dalma (Vasas Akadémia/B) 0 7
55. Czirjék Brigitta (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 8
56. Juhász Luca (Csata DSE) 0 10
57. Horváth Dorina (Török Flóris - Törekvés SE) 0 8
58. Milassin Blanka (Vasas Akadémia/B) 0 7
59. Csizmadia Gréta (Kiss Lenke KA) 0 10
60. Magyar Bianka Rózsa (Kiss Lenke KA) 0 10
61. Gelányi Csenge (Török Flóris - Törekvés SE) 0 7
62. Pankucsi Eszter (Kiss Lenke KA) 0 9
63. Gardner Ruby Jean (Budapest Blazers) 0 12
64. Danyi-Sárdy Nikol (Budapest Blazers) 0 11
65. Albert-Tóth Léna Dalma (Csata DSE) 0 9
66. Irving Jasmine Joyce (Budapest Blazers) 0 12
67. Irving Celia May (Budapest Blazers) 0 12
68. Konda Brigitta (Kiss Lenke KA) 0 9
69. Balázs Eliza (Kiss Lenke KA) 0 9
70. Jung Somin (Budapest Blazers) 0 12
71. Vranjes Esther Alma (Budapest Blazers) 0 11
72. Mc Nutt Isabella Megan (Budapest Blazers) 0 12
73. Sarhan Petra Ynas (Budapest Blazers) 0 9
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 6 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. Vladár Róza (Csata DSE) 9.14 7
2. Evellei Hanna Magdaléna (Óbudai Kaszások) 6.13 8
3. Fogarasi Kincső (Vasas Akadémia/B) 5.38 8
4. Lányi Léna Mónika (Zsíros Akadémia Kőbánya) 5 8
5. Vámos Anna (Zsíros Akadémia Kőbánya) 4.44 9
6. Harsági Lili Dorina (Zsíros Akadémia Kőbánya) 4.29 7
7. Szabó Flóra Vilma (Vasas Akadémia/B) 4.22 9
8. Kemény Szófia (Kiss Lenke KA) 4 9
9. Fodor Lili (Zsíros Akadémia Kőbánya) 3.7 10
10. Fábián Szofi (Vasas Akadémia/B) 3.67 6
11. Kovács Fanni Noémi (Kiss Lenke KA) 3.6 10
12. Turós Barbara (Török Flóris - Törekvés SE) 3.57 7
13. Pelle Fanni (Zsíros Akadémia Kőbánya) 3.57 7
14. Arnóczki Sára (Csata DSE) 3.5 10
15. Szeles Dorka (Zsíros Akadémia Kőbánya) 3.43 7
16. Bagdi Hajnalka (Török Flóris - Törekvés SE) 3.29 7
17. Gyárfás Fanni (Török Flóris - Törekvés SE) 3.17 6
18. Kemecsei Zita (Vasas Akadémia/B) 3.14 7
19. Halász Luca Réka (Vasas Akadémia/B) 3 6
20. Ulicsnik Dóra (Óbudai Kaszások) 2.89 9
21. Vigh Teodóra (Kiss Lenke KA) 2.89 9
22. Zelenák Vivien Anna (Török Flóris - Törekvés SE) 2.83 6
23. Mc Nutt Alexandra (Budapest Blazers) 2.58 12
24. Szántó Brigitta (Óbudai Kaszások) 2.57 7
25. Hruby Laura (Vasas Akadémia/B) 2.5 10
26. Fodor Liliána Karina (Török Flóris - Törekvés SE) 2.5 6
27. Szabó Zsófia (Zsíros Akadémia Kőbánya) 2.44 9
28. Igaz Eszter (Vasas Akadémia/B) 2.33 6
29. Kronavetter Lili (Csata DSE) 2.3 10
30. Sütő Emese (Kiss Lenke KA) 2.17 6
31. Sztankai Vanessza (Zsíros Akadémia Kőbánya) 2.13 8
32. Konta Sarolt Mária (Óbudai Kaszások) 2.11 9
33. Zátonyi Zoé Luca (Csata DSE) 2.1 10
34. Zwick Tamara (Zsíros Akadémia Kőbánya) 2.1 10
35. Takács Eszter (Óbudai Kaszások) 2 8
36. Nagy Viktória (Óbudai Kaszások) 2 8
37. Tóth Emese Virág (Kiss Lenke KA) 2 6
38. Ilcsik Boglárka (Vasas Akadémia/B) 1.89 9
39. Tordai Luca (Óbudai Kaszások) 1.86 7
40. Starosta Tünde (Vasas Akadémia/B) 1.7 10
41. Ihring Orsolya (Csata DSE) 1.7 10
42. Cseh Lilla (Kiss Lenke KA) 1.63 8
43. Fleming Molly Rita (Budapest Blazers) 1.58 12
44. Benyovszki Petra (Vasas Akadémia/B) 1.57 7
45. Szalay Kitti (Kiss Lenke KA) 1.5 8
46. Lipcsik Anna (Csata DSE) 1.4 10
47. Herzog Bora (Vasas Akadémia/B) 1.38 8
48. Halmy Panka Petra (Csata DSE) 1.3 10
49. Turós Gréta Cintia (Török Flóris - Törekvés SE) 1.29 7
50. Szanyi Sára (Csata DSE) 1.25 8
51. Kerti Barbara Lilla (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.22 9
52. Édes Luca Alma (Vasas Akadémia/B) 1.13 8
53. Polgári Réka (Óbudai Kaszások) 1 9
54. Maróty Dalma (Vasas Akadémia/B) 1 7
55. Czirjék Brigitta (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1 8
56. Juhász Luca (Csata DSE) 0.9 10
57. Horváth Dorina (Török Flóris - Törekvés SE) 0.88 8
58. Milassin Blanka (Vasas Akadémia/B) 0.86 7
59. Magyar Bianka Rózsa (Kiss Lenke KA) 0.7 10
60. Csizmadia Gréta (Kiss Lenke KA) 0.6 10
61. Gelányi Csenge (Török Flóris - Törekvés SE) 0.57 7
62. Pankucsi Eszter (Kiss Lenke KA) 0.56 9
63. Gardner Ruby Jean (Budapest Blazers) 0.5 12
64. Danyi-Sárdy Nikol (Budapest Blazers) 0.46 11
65. Albert-Tóth Léna Dalma (Csata DSE) 0.44 9
66. Irving Jasmine Joyce (Budapest Blazers) 0.33 12
67. Irving Celia May (Budapest Blazers) 0.33 12
68. Konda Brigitta (Kiss Lenke KA) 0.33 9
69. Balázs Eliza (Kiss Lenke KA) 0.22 9
70. Vranjes Esther Alma (Budapest Blazers) 0.18 11
71. Jung Somin (Budapest Blazers) 0.17 12
72. Mc Nutt Isabella Megan (Budapest Blazers) 0.17 12
73. Sarhan Petra Ynas (Budapest Blazers) 0.11 9
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 6 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Sütő Emese (Kiss Lenke KA) 2.5 6
2. Csizmadia Gréta (Kiss Lenke KA) 2.4 10
3. Zelenák Vivien Anna (Török Flóris - Törekvés SE) 2.17 6
4. Irving Celia May (Budapest Blazers) 2.08 12
5. Harsági Lili Dorina (Zsíros Akadémia Kőbánya) 2 7
6. Turós Barbara (Török Flóris - Törekvés SE) 2 7
7. Kerti Barbara Lilla (Zsíros Akadémia Kőbánya) 2 9
8. Mc Nutt Alexandra (Budapest Blazers) 1.92 12
9. Mc Nutt Isabella Megan (Budapest Blazers) 1.92 12
10. Albert-Tóth Léna Dalma (Csata DSE) 1.89 9
11. Nagy Viktória (Óbudai Kaszások) 1.88 8
12. Herzog Bora (Vasas Akadémia/B) 1.88 8
13. Vladár Róza (Csata DSE) 1.86 7
14. Szeles Dorka (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.86 7
15. Tóth Emese Virág (Kiss Lenke KA) 1.83 6
16. Gyárfás Fanni (Török Flóris - Törekvés SE) 1.67 6
17. Kemény Szófia (Kiss Lenke KA) 1.56 9
18. Arnóczki Sára (Csata DSE) 1.5 10
19. Kovács Fanni Noémi (Kiss Lenke KA) 1.5 10
20. Fleming Molly Rita (Budapest Blazers) 1.5 12
21. Czirjék Brigitta (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.5 8
22. Szabó Flóra Vilma (Vasas Akadémia/B) 1.44 9
23. Benyovszki Petra (Vasas Akadémia/B) 1.43 7
24. Gelányi Csenge (Török Flóris - Törekvés SE) 1.43 7
25. Takács Eszter (Óbudai Kaszások) 1.38 8
26. Szanyi Sára (Csata DSE) 1.38 8
27. Ihring Orsolya (Csata DSE) 1.3 10
28. Juhász Luca (Csata DSE) 1.3 10
29. Édes Luca Alma (Vasas Akadémia/B) 1.25 8
30. Vámos Anna (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.22 9
31. Zwick Tamara (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.2 10
32. Fábián Szofi (Vasas Akadémia/B) 1.17 6
33. Horváth Dorina (Török Flóris - Törekvés SE) 1.13 8
34. Ilcsik Boglárka (Vasas Akadémia/B) 1.11 9
35. Polgári Réka (Óbudai Kaszások) 1.11 9
36. Fodor Lili (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.1 10
37. Halmy Panka Petra (Csata DSE) 1.1 10
38. Danyi-Sárdy Nikol (Budapest Blazers) 1.09 11
39. Evellei Hanna Magdaléna (Óbudai Kaszások) 1 8
40. Fogarasi Kincső (Vasas Akadémia/B) 1 8
41. Bagdi Hajnalka (Török Flóris - Törekvés SE) 1 7
42. Vigh Teodóra (Kiss Lenke KA) 1 9
43. Szabó Zsófia (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1 9
44. Szántó Brigitta (Óbudai Kaszások) 1 7
45. Hruby Laura (Vasas Akadémia/B) 1 10
46. Igaz Eszter (Vasas Akadémia/B) 1 6
47. Tordai Luca (Óbudai Kaszások) 1 7
48. Zátonyi Zoé Luca (Csata DSE) 1 10
49. Szalay Kitti (Kiss Lenke KA) 1 8
50. Kronavetter Lili (Csata DSE) 0.9 10
51. Starosta Tünde (Vasas Akadémia/B) 0.9 10
52. Lányi Léna Mónika (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0.88 8
53. Pelle Fanni (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0.86 7
54. Gardner Ruby Jean (Budapest Blazers) 0.83 12
55. Irving Jasmine Joyce (Budapest Blazers) 0.83 12
56. Sztankai Vanessza (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0.75 8
57. Cseh Lilla (Kiss Lenke KA) 0.75 8
58. Turós Gréta Cintia (Török Flóris - Törekvés SE) 0.71 7
59. Maróty Dalma (Vasas Akadémia/B) 0.71 7
60. Halász Luca Réka (Vasas Akadémia/B) 0.67 6
61. Konta Sarolt Mária (Óbudai Kaszások) 0.67 9
62. Pankucsi Eszter (Kiss Lenke KA) 0.67 9
63. Jung Somin (Budapest Blazers) 0.67 12
64. Lipcsik Anna (Csata DSE) 0.6 10
65. Magyar Bianka Rózsa (Kiss Lenke KA) 0.6 10
66. Kemecsei Zita (Vasas Akadémia/B) 0.57 7
67. Vranjes Esther Alma (Budapest Blazers) 0.55 11
68. Fodor Liliána Karina (Török Flóris - Törekvés SE) 0.5 6
69. Ulicsnik Dóra (Óbudai Kaszások) 0.44 9
70. Balázs Eliza (Kiss Lenke KA) 0.44 9
71. Sarhan Petra Ynas (Budapest Blazers) 0.44 9
72. Milassin Blanka (Vasas Akadémia/B) 0.14 7
73. Konda Brigitta (Kiss Lenke KA) 0.11 9
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 6 meccs, min. 12 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. Evellei Hanna Magdaléna (Óbudai Kaszások) 2.63 8
2. Arnóczki Sára (Csata DSE) 2.3 10
3. Kemény Szófia (Kiss Lenke KA) 2.22 9
4. Vladár Róza (Csata DSE) 2 7
5. Konta Sarolt Mária (Óbudai Kaszások) 1.56 9
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 6 meccs, min. 12 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. Szabó Zsófia (Zsíros Akadémia Kőbánya) 71.43% (10/14) 9
2. Tordai Luca (Óbudai Kaszások) 58.33% (7/12) 7
3. Szeles Dorka (Zsíros Akadémia Kőbánya) 53.85% (7/13) 7
4. Ulicsnik Dóra (Óbudai Kaszások) 52.38% (11/21) 9
5. Arnóczki Sára (Csata DSE) 51.11% (23/45) 10
6. Fodor Lili (Zsíros Akadémia Kőbánya) 50% (7/14) 10
7. Evellei Hanna Magdaléna (Óbudai Kaszások) 48.84% (21/43) 8
8. Halmy Panka Petra (Csata DSE) 47.37% (9/19) 10
9. Vladár Róza (Csata DSE) 45.16% (14/31) 7
10. Konta Sarolt Mária (Óbudai Kaszások) 43.75% (14/32) 9
11. Lányi Léna Mónika (Zsíros Akadémia Kőbánya) 38.89% (7/18) 8
12. Szántó Brigitta (Óbudai Kaszások) 38.46% (5/13) 7
13. Kemény Szófia (Kiss Lenke KA) 36.36% (20/55) 9
14. Zátonyi Zoé Luca (Csata DSE) 35.71% (5/14) 10
15. Starosta Tünde (Vasas Akadémia/B) 35.71% (5/14) 10
16. Vámos Anna (Zsíros Akadémia Kőbánya) 34.78% (8/23) 9
17. Kovács Fanni Noémi (Kiss Lenke KA) 34.62% (9/26) 10
18. Nagy Viktória (Óbudai Kaszások) 33.33% (5/15) 8
19. Kronavetter Lili (Csata DSE) 33.33% (4/12) 10
20. Bagdi Hajnalka (Török Flóris - Törekvés SE) 30.77% (4/13) 7
21. Zelenák Vivien Anna (Török Flóris - Törekvés SE) 30% (6/20) 6
22. Szabó Flóra Vilma (Vasas Akadémia/B) 28.57% (6/21) 9
23. Polgári Réka (Óbudai Kaszások) 28.57% (4/14) 9
24. Fleming Molly Rita (Budapest Blazers) 26.92% (7/26) 12
25. Pelle Fanni (Zsíros Akadémia Kőbánya) 26.32% (5/19) 7
26. Fogarasi Kincső (Vasas Akadémia/B) 25% (7/28) 8
27. Mc Nutt Alexandra (Budapest Blazers) 25% (3/12) 12
28. Tóth Emese Virág (Kiss Lenke KA) 25% (3/12) 6
29. Sütő Emese (Kiss Lenke KA) 20% (3/15) 6
30. Ihring Orsolya (Csata DSE) 14.29% (3/21) 10
31. Irving Jasmine Joyce (Budapest Blazers) 12.5% (2/16) 12
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu