/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

Budapest, Fiú Kadett B

Budapesti Honvéd - Malév Kobrák 72-59 (27-15,18-16,18-14,9-14)

3. forduló Dátum: 2019.11.17.vasárnap, 12:00Játékvezetők: Bárány Levente, Koncsag Csaba
Csarnok: Simon János Kosárlabda Csarnok



Budapesti Honvéd Perc Malév Kobrák
1. perc
0-2 Varga Ármin Gábor - Sikeres kétpontos
Ferjancsik Kristóf Zsombor - Kihagyott büntető 0-2
Ferjancsik Kristóf Zsombor - Kihagyott büntető 0-2
2. perc
0-4 Varga Ármin Gábor - Sikeres kétpontos
Ferjancsik Kristóf Zsombor - Sikeres kétpontos 2-4
Ferjancsik Kristóf Zsombor - Sikeres kétpontos 4-4
Osztoics Milán - Sikeres kétpontos 6-4
6-5 Solti Máté István - Sikeres büntető
6-5 Solti Máté István - Kihagyott büntető
3. perc
Dénes Kende - Sikeres kétpontos 8-5
Dénes Kende - Sikeres büntető 9-5
Osztoics Milán - Sikeres kétpontos 11-5
5. perc
11-6 Varga Ármin Gábor - Sikeres büntető
11-6 Varga Ármin Gábor - Kihagyott büntető
Dénes Kende - Sikeres büntető 12-6
Dénes Kende - Kihagyott büntető 12-6
János Ábel Márk - Sikeres kétpontos 14-6
6. perc
14-8 Varga Ármin Gábor - Sikeres kétpontos
14-9 Varga Ármin Gábor - Sikeres büntető
14-10 Varga Ármin Gábor - Sikeres büntető
14-11 Varga Ármin Gábor - Sikeres büntető
Márkus Dániel - Sikeres büntető 15-11
Márkus Dániel - Kihagyott büntető 15-11
7. perc
Józsa Bálint - Sikeres kétpontos 17-11
Józsa Bálint - Sikeres büntető 18-11
8. perc
18-13 Molnár Zsombor - Sikeres kétpontos
Józsa Bálint - Sikeres kétpontos 20-13
9. perc
20-13 Harsányi Bence - Kihagyott büntető
20-13 Harsányi Bence - Kihagyott büntető
János Ábel Márk - Kihagyott büntető 20-13
János Ábel Márk - Sikeres büntető 21-13
Márkus Dániel - Sikeres kétpontos 23-13
Józsa Bálint - Sikeres kétpontos 25-13
10. perc
25-13 Molnár Zsombor - Kihagyott büntető
25-13 Molnár Zsombor - Kihagyott büntető
25-15 Varga Ármin Gábor - Sikeres kétpontos
Józsa Bálint - Sikeres kétpontos 27-15
Negyed vége
Márkus Dániel - Sikeres kétpontos 29-15
29-17 Varga Ármin Gábor - Sikeres kétpontos
Németh Barnabás - Sikeres hárompontos 32-17
13. perc
32-19 Varga Ármin Gábor - Sikeres kétpontos
14. perc
Bereczki Áron - Kihagyott büntető 32-19
Bereczki Áron - Kihagyott büntető 32-19
15. perc
32-20 Baranyai Zsombor - Sikeres büntető
32-20 Baranyai Zsombor - Kihagyott büntető
16. perc
Dénes Kende - Sikeres kétpontos 34-20
34-23 Varga Ármin Gábor - Sikeres hárompontos
János Ábel Márk - Sikeres hárompontos 37-23
18. perc
37-25 Molnár Zsombor - Sikeres kétpontos
37-26 Molnár Zsombor - Sikeres büntető
Ferjancsik Kristóf Zsombor - Kihagyott büntető 37-26
Ferjancsik Kristóf Zsombor - Kihagyott büntető 37-26
37-27 Varga Ármin Gábor - Sikeres büntető
37-27 Varga Ármin Gábor - Kihagyott büntető
19. perc
37-29 Bíró Balázs - Sikeres kétpontos
Dénes Kende - Sikeres kétpontos 39-29
Ferjancsik Kristóf Zsombor - Sikeres kétpontos 41-29
20. perc
41-31 Varga Ármin Gábor - Sikeres kétpontos
Ferjancsik Kristóf Zsombor - Sikeres kétpontos 43-31
Németh Barnabás - Sikeres kétpontos 45-31
Negyed vége
45-33 Josepovits Gábor - Sikeres kétpontos
23. perc
Márkus Dániel - Sikeres kétpontos 47-33
47-34 Bíró Balázs - Sikeres büntető
47-34 Bíró Balázs - Kihagyott büntető
Márkus Dániel - Sikeres büntető 48-34
Márkus Dániel - Sikeres büntető 49-34
Márkus Dániel - Sikeres kétpontos 51-34
Márkus Dániel - Sikeres hárompontos 54-34
24. perc
Márkus Dániel - Sikeres hárompontos 57-34
57-36 Varga Ármin Gábor - Sikeres kétpontos
26. perc
57-38 Molnár Zsombor - Sikeres kétpontos
27. perc
57-40 Varga Ármin Gábor - Sikeres kétpontos
28. perc
57-42 Jungmajer Kornél - Sikeres kétpontos
57-42 Jungmajer Kornél - Kihagyott büntető
Németh Barnabás - Sikeres kétpontos 59-42
Németh Barnabás - Sikeres büntető 60-42
Németh Barnabás - Sikeres büntető 61-42
Osztoics Milán - Sikeres kétpontos 63-42
63-45 Varga Ármin Gábor - Sikeres hárompontos
Negyed vége
63-45 Varga Ármin Gábor - Kihagyott büntető
63-45 Varga Ármin Gábor - Kihagyott büntető
33. perc
János Ábel Márk - Sikeres kétpontos 65-45
János Ábel Márk - Sikeres büntető 66-45
66-47 Varga Ármin Gábor - Sikeres kétpontos
34. perc
Bereczki Áron - Sikeres kétpontos 68-47
35. perc
Bereczki Áron - Sikeres kétpontos 70-47
Bereczki Áron - Kihagyott büntető 70-47
70-49 Solti Máté István - Sikeres kétpontos
70-51 Varga Ármin Gábor - Sikeres kétpontos
36. perc
70-52 Varga Ármin Gábor - Sikeres büntető
37. perc
70-54 Varga Ármin Gábor - Sikeres kétpontos
70-56 Garamszegi Marcell - Sikeres kétpontos
Osztoics Milán - Kihagyott büntető 70-56
Osztoics Milán - Kihagyott büntető 70-56
38. perc
70-57 Garamszegi Marcell - Sikeres büntető
70-57 Garamszegi Marcell - Kihagyott büntető
39. perc
Krajcsi János Dániel - Kihagyott büntető 70-57
Krajcsi János Dániel - Kihagyott büntető 70-57
70-59 Varga Ármin Gábor - Sikeres kétpontos
40. perc
Józsa Bálint - Sikeres kétpontos 72-59
72-59 Molnár Zsombor - Kihagyott büntető
72-59 Molnár Zsombor - Kihagyott büntető
Dénes Kende - Kihagyott büntető 72-59
Dénes Kende - Kihagyott büntető 72-59
Németh Barnabás - Foult 
Németh Barnabás - Foult 
Németh Barnabás - Foult 
Ferjancsik Kristóf Zsombor - Foult 
Ferjancsik Kristóf Zsombor - Foult 
Márkus Dániel - Foult 
Osztoics Milán - Foult 
Osztoics Milán - Foult 
Osztoics Milán - Foult 
Osztoics Milán - Foult 
Osztoics Milán - Foult 
Krajcsi János Dániel - Foult 
Krajcsi János Dániel - Foult 
Szekeres Zente - Foult 
Szekeres Zente - Foult 
Szekeres Zente - Foult 
János Ábel Márk - Foult 
János Ábel Márk - Foult 
János Ábel Márk - Foult 
János Ábel Márk - Foult 
Józsa Bálint - Foult 
Józsa Bálint - Foult 
  Bíró Balázs - Foult
  Garamszegi Marcell - Foult
  Garamszegi Marcell - Foult
  Harsányi Bence - Foult
  Josepovits Gábor - Foult
  Josepovits Gábor - Foult
  Jungmajer Kornél - Foult
  Máté Gergely Dániel - Foult
  Máté Gergely Dániel - Foult
  Molnár Zsombor - Foult
  Molnár Zsombor - Foult
  Solti Máté István - Foult
  Solti Máté István - Foult
  Solti Máté István - Foult
  Solti Máté István - Foult
  Varga Ármin Gábor - Foult
  Varga Ármin Gábor - Foult
  Varga Ármin Gábor - Foult
  Varga Ármin Gábor - Foult
Negyed vége

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu