/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

Budapest, Fiú Kadett B

Gödi SE - MAFC/B 71-49 (17-10,12-14,30-10,12-15)

1. forduló Dátum: 2019.11.09.szombat, 11:15Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Ürögi Zsolt
Csarnok: Huzella Tivadar Általános Iskola



Gödi SE Perc MAFC/B
. perc
Gödi SE - Sikeres kétpontos Nemes Botond András (Gödi SE) - Sikeres kétpontos
Gödi SE - Sikeres kétpontos Szalai Gergő (Gödi SE) - Sikeres kétpontos
4-2 Kupai László Levente - Sikeres kétpontos
4-4 Kupai László Levente - Sikeres kétpontos
Gödi SE - Sikeres kétpontos Szalai Gergő (Gödi SE) - Sikeres kétpontos
Gödi SE - Sikeres kétpontos Vajda Zoltán Márk (Gödi SE) - Sikeres kétpontos
Gödi SE - Sikeres kétpontos Vajda Zoltán Márk (Gödi SE) - Sikeres kétpontos
Gödi SE - Sikeres kétpontos Vajda Zoltán Márk (Gödi SE) - Sikeres kétpontos
12-6 Kupai László Levente - Sikeres kétpontos
12-8 Kupai László Levente - Sikeres kétpontos
Gödi SE - Sikeres kétpontos Berend Péter Bence (Gödi SE) - Sikeres kétpontos
14-8 Stubits Kolos Örs - Kihagyott büntető
14-8 Stubits Kolos Örs - Kihagyott büntető
Gödi SE - Kihagyott büntető Vajda Zoltán Márk (Gödi SE) - Kihagyott büntető
Gödi SE - Sikeres büntető Vajda Zoltán Márk (Gödi SE) - Sikeres büntető
Gödi SE - Sikeres kétpontos Szalai Gergő (Gödi SE) - Sikeres kétpontos
17-10 Gergely Olivér - Sikeres kétpontos
Negyed vége
17-12 András Ádám Barnabás - Sikeres kétpontos
Gödi SE - Sikeres kétpontos Molnár Gergely János (Gödi SE) - Sikeres kétpontos
19-14 Orbán Imre - Sikeres kétpontos
19-16 Kupai László Levente - Sikeres kétpontos
Gödi SE - Sikeres kétpontos Nemes Botond András (Gödi SE) - Sikeres kétpontos
21-17 Vincze Máté - Sikeres büntető
21-17 Vincze Máté - Kihagyott büntető
21-19 Orbán Imre - Sikeres kétpontos
Gödi SE - Kihagyott büntető Nemes Botond András (Gödi SE) - Kihagyott büntető
Gödi SE - Kihagyott büntető Nemes Botond András (Gödi SE) - Kihagyott büntető
21-21 Vincze Máté - Sikeres kétpontos
Gödi SE - Sikeres kétpontos Koczur Konrád Milán (Gödi SE) - Sikeres kétpontos
23-21 Vincze Máté - Kihagyott büntető
23-21 Vincze Máté - Kihagyott büntető
23-24 Kupai László Levente - Sikeres hárompontos
Gödi SE - Sikeres büntető Margit Ádám (Gödi SE) - Sikeres büntető
Gödi SE - Sikeres büntető Margit Ádám (Gödi SE) - Sikeres büntető
Gödi SE - Sikeres kétpontos Vajda Zoltán Márk (Gödi SE) - Sikeres kétpontos
Gödi SE - Sikeres kétpontos Nagygyörgy Zalán (Gödi SE) - Sikeres kétpontos
Negyed vége
29-26 András Ádám Barnabás - Sikeres kétpontos
29-27 András Ádám Barnabás - Sikeres büntető
Gödi SE - Sikeres kétpontos Szalai Gergő (Gödi SE) - Sikeres kétpontos
Gödi SE - Sikeres büntető Szalai Gergő (Gödi SE) - Sikeres büntető
Gödi SE - Sikeres kétpontos Vajda Zoltán Márk (Gödi SE) - Sikeres kétpontos
34-29 Orbán Imre - Sikeres kétpontos
Gödi SE - Sikeres kétpontos Vajda Zoltán Márk (Gödi SE) - Sikeres kétpontos
Gödi SE - Sikeres büntető Nagygyörgy Zalán (Gödi SE) - Sikeres büntető
Gödi SE - Sikeres büntető Nagygyörgy Zalán (Gödi SE) - Sikeres büntető
Gödi SE - Sikeres kétpontos Margit Ádám (Gödi SE) - Sikeres kétpontos
40-31 Kupai László Levente - Sikeres kétpontos
Gödi SE - Sikeres büntető Szalai Gergő (Gödi SE) - Sikeres büntető
Gödi SE - Kihagyott büntető Szalai Gergő (Gödi SE) - Kihagyott büntető
Gödi SE - Sikeres kétpontos Szalai Gergő (Gödi SE) - Sikeres kétpontos
Gödi SE - Sikeres kétpontos Szalai Gergő (Gödi SE) - Sikeres kétpontos
Gödi SE - Sikeres kétpontos Nemes Botond András (Gödi SE) - Sikeres kétpontos
47-33 Kiss Levente - Sikeres kétpontos
Gödi SE - Sikeres büntető Nemes Botond András (Gödi SE) - Sikeres büntető
Gödi SE - Kihagyott büntető Nemes Botond András (Gödi SE) - Kihagyott büntető
Gödi SE - Sikeres büntető Nemes Botond András (Gödi SE) - Sikeres büntető
Gödi SE - Sikeres büntető Nemes Botond András (Gödi SE) - Sikeres büntető
Gödi SE - Sikeres kétpontos Szalai Gergő (Gödi SE) - Sikeres kétpontos
Gödi SE - Sikeres büntető Szalai Gergő (Gödi SE) - Sikeres büntető
Gödi SE - Sikeres kétpontos Szalai Gergő (Gödi SE) - Sikeres kétpontos
Gödi SE - Sikeres kétpontos Szalai Gergő (Gödi SE) - Sikeres kétpontos
57-34 Kupai László Levente - Sikeres büntető
57-34 Kupai László Levente - Kihagyott büntető
Gödi SE - Sikeres kétpontos Nemes Botond András (Gödi SE) - Sikeres kétpontos
Negyed vége
Gödi SE - Sikeres kétpontos Nemes Botond András (Gödi SE) - Sikeres kétpontos
61-36 Stubits Kolos Örs - Sikeres kétpontos
61-38 Vincze Máté - Sikeres kétpontos
Gödi SE - Sikeres kétpontos Vajda Zoltán Márk (Gödi SE) - Sikeres kétpontos
Gödi SE - Sikeres kétpontos Vajda Zoltán Márk (Gödi SE) - Sikeres kétpontos
Gödi SE - Sikeres kétpontos Margit Ádám (Gödi SE) - Sikeres kétpontos
67-40 Orbán Imre - Sikeres kétpontos
Gödi SE - Sikeres kétpontos Vajda Zoltán Márk (Gödi SE) - Sikeres kétpontos
69-42 Orbán Imre - Sikeres kétpontos
Gödi SE - Kihagyott büntető Margit Ádám (Gödi SE) - Kihagyott büntető
Gödi SE - Kihagyott büntető Margit Ádám (Gödi SE) - Kihagyott büntető
69-44 Orbán Imre - Sikeres kétpontos
Gödi SE - Sikeres kétpontos Margit Ádám (Gödi SE) - Sikeres kétpontos
71-45 Kupai László Levente - Sikeres büntető
71-45 Kupai László Levente - Kihagyott büntető
71-47 Kupai László Levente - Sikeres kétpontos
Gödi SE - Kihagyott büntető Szalai Gergő (Gödi SE) - Kihagyott büntető
Gödi SE - Kihagyott büntető Szalai Gergő (Gödi SE) - Kihagyott büntető
71-48 Orbán Imre - Sikeres büntető
71-49 Orbán Imre - Sikeres büntető
  Nemes Botond András (Gödi SE) - Foult
  Nemes Botond András (Gödi SE) - Foult
  Molnár Gergely János (Gödi SE) - Foult
  Berend Péter Bence (Gödi SE) - Foult
  Koczur Konrád Milán (Gödi SE) - Foult
  Koczur Konrád Milán (Gödi SE) - Foult
  Koczur Konrád Milán (Gödi SE) - Foult
  Berente Leo (Gödi SE) - Foult
  Berente Leo (Gödi SE) - Foult
  Berente Leo (Gödi SE) - Foult
  Szalai Gergő (Gödi SE) - Foult
  Szalai Gergő (Gödi SE) - Foult
  Margit Ádám (Gödi SE) - Foult
  Margit Ádám (Gödi SE) - Foult
  Margit Ádám (Gödi SE) - Foult
  Margit Ádám (Gödi SE) - Foult
  Szabó Jenő Levente - Foult
  András Ádám Barnabás - Foult
  András Ádám Barnabás - Foult
  András Ádám Barnabás - Foult
  Dzsaja Kornél - Foult
  Gergely Olivér - Foult
  Kirschner-Denk Dávid - Foult
  Vincze Máté - Foult
  Vincze Máté - Foult
  Vincze Máté - Foult
  Vincze Máté - Foult
  Stubits Kolos Örs - Foult
  Kamarás Mihály - Foult
  Kupai László Levente - Foult
  Kupai László Levente - Foult
  Kupai László Levente - Foult
  Orbán Imre - Foult
  Kiss Levente - Foult
Negyed vége

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu