/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

Budapest, Női B csoport - Cziffra Mihály bajnokság

Kiss Lenke KA - Junior - Budapest Csepel 29-71 (11-22,6-14,2-16,10-19)

16. forduló Dátum: 2019.04.07.vasárnap, 15:00Játékvezetők: Hartai Tamás, Magyar Zoltán
Csarnok: Lónyay Református Gimnázium



Kiss Lenke KA - Junior Perc Budapest Csepel
1. perc
0-2 Rajna Zsuzsanna - Sikeres kétpontos
0-5 Rajna Zsuzsanna - Sikeres hárompontos
2. perc
Németh Lili - Sikeres kétpontos 2-5
3. perc
Németh Lili - Sikeres hárompontos 5-5
Tüske Annamária - Sikeres kétpontos 7-5
4. perc
7-6 Rohodi Júlia - Sikeres büntető
7-6 Rohodi Júlia - Kihagyott büntető
7-8 Rajna Zsuzsanna - Sikeres kétpontos
7-9 Rajna Zsuzsanna - Sikeres büntető
5. perc
7-11 Rohodi Júlia - Sikeres kétpontos
7-13 Bencsó Mária - Sikeres kétpontos
6. perc
Balczer Kitti Ramóna - Sikeres kétpontos 9-13
8. perc
9-15 Verebné Tóth Adrienn - Sikeres kétpontos
9-18 Verebné Tóth Adrienn - Sikeres hárompontos
9. perc
9-20 Rohodi Anna - Sikeres kétpontos
10. perc
Kovács Szilvia - Sikeres kétpontos 11-20
11-22 Rohodi Anna - Sikeres kétpontos
Negyed vége
Balczer Kitti Ramóna - Sikeres kétpontos 13-22
13-23 Rajna Zsuzsanna - Sikeres büntető
13-23 Rajna Zsuzsanna - Kihagyott büntető
12. perc
13-25 Rohodi Júlia - Sikeres kétpontos
Kovács Szilvia - Sikeres kétpontos 15-25
13. perc
15-26 Bencsó Mária - Sikeres büntető
15-26 Bencsó Mária - Kihagyott büntető
14. perc
Kovács Szilvia - Sikeres kétpontos 17-26
15. perc
17-28 Eckrich Gabriella - Sikeres kétpontos
Tüske Annamária - Kihagyott büntető 17-28
Tüske Annamária - Kihagyott büntető 17-28
16. perc
17-30 Rohodi Júlia - Sikeres kétpontos
17. perc
17-30 Eckrich Gabriella - Kihagyott büntető
17-30 Eckrich Gabriella - Kihagyott büntető
18. perc
17-32 Verebné Tóth Adrienn - Sikeres kétpontos
19. perc
17-33 Verebné Tóth Adrienn - Sikeres büntető
17-34 Verebné Tóth Adrienn - Sikeres büntető
17-36 Rajna Zsuzsanna - Sikeres kétpontos
Negyed vége
17-36 Rohodi Júlia - Kihagyott büntető
17-37 Rohodi Júlia - Sikeres büntető
24. perc
17-39 Rohodi Anna - Sikeres kétpontos
17-41 Rohodi Anna - Sikeres kétpontos
17-43 Verebné Tóth Adrienn - Sikeres kétpontos
25. perc
Tüske Annamária - Kihagyott büntető 17-43
Tüske Annamária - Kihagyott büntető 17-43
26. perc
17-44 Rohodi Júlia - Sikeres büntető
17-45 Rohodi Júlia - Sikeres büntető
27. perc
17-45 Bak Edina - Kihagyott büntető
17-46 Bak Edina - Sikeres büntető
17-48 Verebné Tóth Adrienn - Sikeres kétpontos
17-50 Rohodi Anna - Sikeres kétpontos
29. perc
17-52 Verebné Tóth Adrienn - Sikeres kétpontos
Németh Lili - Sikeres kétpontos 19-52
Negyed vége
19-54 Rohodi Júlia - Sikeres kétpontos
19-55 Rohodi Júlia - Sikeres büntető
19-56 Rohodi Júlia - Sikeres büntető
32. perc
Pintye Petra - Sikeres kétpontos 21-56
33. perc
21-58 Eckrich Gabriella - Sikeres kétpontos
Kovács Szilvia - Sikeres kétpontos 23-58
34. perc
Pintye Petra - Sikeres kétpontos 25-58
35. perc
Balczer Kitti Ramóna - Sikeres kétpontos 27-58
36. perc
27-59 Burics Bettina - Sikeres büntető
27-59 Burics Bettina - Kihagyott büntető
37. perc
Pintye Petra - Sikeres kétpontos 29-59
38. perc
29-61 Dunavölgyi Blanka - Sikeres kétpontos
39. perc
29-63 Bak Edina - Sikeres kétpontos
29-65 Burics Bettina - Sikeres kétpontos
29-66 Verebné Tóth Adrienn - Sikeres büntető
29-67 Verebné Tóth Adrienn - Sikeres büntető
29-69 Burics Bettina - Sikeres kétpontos
29-70 Eckrich Gabriella - Sikeres büntető
29-71 Eckrich Gabriella - Sikeres büntető
Kovács Szilvia - Foult 
Kovács Szilvia - Foult 
Kovács Szilvia - Foult 
Kovács Szilvia - Foult 
Tomeg Tünde - Foult 
Tomeg Tünde - Foult 
Papp Zsanett - Foult 
Papp Zsanett - Foult 
Papp Zsanett - Foult 
Hamzi Anna - Foult 
Hamzi Anna - Foult 
Hamzi Anna - Foult 
Balczer Kitti Ramóna - Foult 
Pintye Petra - Foult 
Pintye Petra - Foult 
Pintye Petra - Foult 
Pintye Petra - Foult 
Tüske Annamária - Foult 
Tüske Annamária - Foult 
Németh Lili - Foult 
Németh Lili - Foult 
  Bencsó Mária - Foult
  Bencsó Mária - Foult
  Rohodi Anna - Foult
  Rohodi Anna - Foult
  Bak Edina - Foult
  Eckrich Gabriella - Foult
  Eckrich Gabriella - Foult
  Verebné Tóth Adrienn - Foult
  Rajna Zsuzsanna - Foult
Negyed vége

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu