/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

Budapest, Női A csoport - Cziffra Mihály bajnokság

MTK Budapest - Kiss Lenke KA 68-40 (11-14,21-11,11-6,25-9)

17. forduló Dátum: 2019.03.02.szombat, 16:00Játékvezetők: Hervay Tibor, Sancilio Alexis
Csarnok: MTK Kosárlabda Csarnok



MTK Budapest Perc Kiss Lenke KA
1. perc
Halmosi Anna Virág - Sikeres kétpontos 2-0
2. perc
2-2 Mészáros Anna - Sikeres kétpontos
3. perc
Serfőző Viktória - Sikeres kétpontos 4-2
4-4 Opitz Kitti - Sikeres kétpontos
4. perc
4-4 Mészáros Anna - Kihagyott büntető
4-5 Mészáros Anna - Sikeres büntető
6. perc
4-7 Opitz Petra - Sikeres kétpontos
4-7 Opitz Petra - Kihagyott büntető
4-9 Lajkó Dóra Kata - Sikeres kétpontos
Dénes Diána - Sikeres kétpontos 6-9
6-10 Opitz Kitti - Sikeres büntető
6-10 Opitz Kitti - Kihagyott büntető
6-12 Opitz Petra - Sikeres kétpontos
7. perc
Dénes Diána - Sikeres büntető 7-12
Dénes Diána - Kihagyott büntető 7-12
7-14 Fogarasi Krauss Flóra - Sikeres kétpontos
8. perc
Gróf Júlia - Sikeres kétpontos 9-14
9. perc
Budai Zsófia - Sikeres kétpontos 11-14
Negyed vége
Halmosi Anna Virág - Sikeres kétpontos 13-14
Halmosi Anna Virág - Kihagyott büntető 13-14
13-16 Mészáros Anna - Sikeres kétpontos
13-17 Mészáros Anna - Sikeres büntető
12. perc
Halmosi Anna Virág - Sikeres büntető 14-17
Halmosi Anna Virág - Sikeres büntető 15-17
Halmosi Anna Virág - Sikeres kétpontos 17-17
14. perc
Munkácsi Éva - Sikeres kétpontos 19-17
19-17 Kozma Renáta - Kihagyott büntető
19-17 Kozma Renáta - Kihagyott büntető
Munkácsi Éva - Kihagyott büntető 19-17
Munkácsi Éva - Sikeres büntető 20-17
15. perc
Szalay Kinga - Sikeres kétpontos 22-17
22-19 Fogarasi Krauss Flóra - Sikeres kétpontos
16. perc
Dénes Diána - Sikeres kétpontos 24-19
17. perc
24-21 Opitz Kitti - Sikeres kétpontos
Dénes Diána - Sikeres büntető 25-21
Dénes Diána - Kihagyott büntető 25-21
18. perc
Kelemen Barbara - Sikeres kétpontos 27-21
19. perc
Nagy Anna Flóra - Kihagyott büntető 27-21
Nagy Anna Flóra - Sikeres büntető 28-21
28-23 Opitz Kitti - Sikeres kétpontos
20. perc
Kelemen Barbara - Sikeres kétpontos 30-23
30-25 Opitz Petra - Sikeres kétpontos
Kelemen Barbara - Sikeres kétpontos 32-25
Negyed vége
32-27 Berényi Luca - Sikeres kétpontos
23. perc
Halmosi Anna Virág - Kihagyott büntető 32-27
Halmosi Anna Virág - Sikeres büntető 33-27
25. perc
33-29 Fogarasi Krauss Flóra - Sikeres kétpontos
26. perc
Szalay Kinga - Sikeres kétpontos 35-29
Halmosi Anna Virág - Sikeres kétpontos 37-29
Halmosi Anna Virág - Sikeres büntető 38-29
27. perc
Dénes Diána - Sikeres kétpontos 40-29
28. perc
Szalay Kinga - Kihagyott büntető 40-29
Szalay Kinga - Sikeres büntető 41-29
29. perc
41-29 Opitz Petra - Kihagyott büntető
41-29 Opitz Petra - Kihagyott büntető
30. perc
Munkácsi Éva - Sikeres kétpontos 43-29
43-31 Opitz Petra - Sikeres kétpontos
Negyed vége
Gróf Júlia - Sikeres kétpontos 45-31
Kelemen Barbara - Sikeres kétpontos 47-31
33. perc
Gróf Júlia - Sikeres kétpontos 49-31
34. perc
Nagy Anna Flóra - Sikeres hárompontos 52-31
52-33 Fogarasi Krauss Flóra - Sikeres kétpontos
35. perc
Halmosi Anna Virág - Sikeres kétpontos 54-33
54-36 Soós Alexandra - Sikeres hárompontos
Nagy Anna Flóra - Sikeres büntető 55-36
Nagy Anna Flóra - Sikeres büntető 56-36
37. perc
Ozsvárt Kata - Sikeres kétpontos 58-36
Kelemen Barbara - Sikeres kétpontos 60-36
Kelemen Barbara - Kihagyott büntető 60-36
Serfőző Viktória - Sikeres büntető 61-36
Serfőző Viktória - Sikeres büntető 62-36
38. perc
Gulyás Anna - Sikeres kétpontos 64-36
Serfőző Viktória - Sikeres kétpontos 66-36
Serfőző Viktória - Kihagyott büntető 66-36
39. perc
Dénes Diána - Sikeres kétpontos 68-36
68-38 Opitz Kitti - Sikeres kétpontos
40. perc
68-40 Opitz Kitti - Sikeres kétpontos
Gróf Júlia - Foult 
Ozsvárt Kata - Foult 
Gulyás Anna - Foult 
Serfőző Viktória - Foult 
Budai Zsófia - Foult 
Budai Zsófia - Foult 
Kelemen Barbara - Foult 
Kelemen Barbara - Foult 
Munkácsi Éva - Foult 
Szalay Kinga - Foult 
Szalay Kinga - Foult 
Szalay Kinga - Foult 
Buzinkay Zorka - Foult 
Halmosi Anna Virág - Foult 
Halmosi Anna Virág - Foult 
  Bihari Anna Júlia - Foult
  Bihari Anna Júlia - Foult
  Horváth Adrienn Ilona - Foult
  Horváth Adrienn Ilona - Foult
  Soós Alexandra - Foult
  Soós Alexandra - Foult
  Kozma Renáta - Foult
  Kozma Renáta - Foult
  Kozma Renáta - Foult
  Mészáros Anna - Foult
  Mészáros Anna - Foult
  Lajkó Dóra Kata - Foult
  Lajkó Dóra Kata - Foult
  Fogarasi Krauss Flóra - Foult
  Gálfalvi Emese - Foult
  Opitz Petra - Foult
Negyed vége

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu