/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

Budapest, Női A csoport - Cziffra Mihály bajnokság

Kiss Lenke KA - BKGDSE 83-63 (20-14,18-15,16-15,29-19)

2. forduló Dátum: 2019.01.08.kedd, 20:15Játékvezetők: Józsa András Junior, Csoma Viktor
Csarnok: Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium



Kiss Lenke KA Perc BKGDSE
2. perc
Orosz Anett - Sikeres kétpontos 2-0
Opitz Petra - Sikeres kétpontos 4-0
Opitz Kitti - Sikeres kétpontos 6-0
3. perc
Bihari Anna Júlia - Sikeres kétpontos 8-0
4. perc
8-2 Tánczos Tímea - Sikeres kétpontos
Bihari Anna Júlia - Sikeres kétpontos 10-2
Bihari Anna Júlia - Sikeres büntető 11-2
6. perc
Opitz Kitti - Sikeres büntető 12-2
Opitz Kitti - Sikeres büntető 13-2
Opitz Petra - Sikeres kétpontos 15-2
7. perc
Soós Alexandra - Sikeres hárompontos 18-2
Soós Alexandra - Sikeres kétpontos 20-2
8. perc
20-4 Légrádi Réka - Sikeres kétpontos
20-6 Surán Andrea - Sikeres kétpontos
9. perc
20-8 Baliga Barbara - Sikeres kétpontos
20-10 Vándor Szilvia - Sikeres kétpontos
10. perc
20-12 Baliga Barbara - Sikeres kétpontos
20-14 Vándor Szilvia - Sikeres kétpontos
Negyed vége
Fogarasi Krauss Flóra - Kihagyott büntető 20-14
Fogarasi Krauss Flóra - Sikeres büntető 21-14
21-16 Tánczos Tímea - Sikeres kétpontos
13. perc
Fogarasi Krauss Flóra - Sikeres kétpontos 23-16
23-18 Tánczos Tímea - Sikeres kétpontos
14. perc
Horváth Adrienn Ilona - Sikeres kétpontos 25-18
15. perc
25-20 Tánczos Tímea - Sikeres kétpontos
Soós Alexandra - Sikeres kétpontos 27-20
16. perc
27-21 Surán Andrea - Sikeres büntető
27-22 Surán Andrea - Sikeres büntető
Soós Alexandra - Sikeres hárompontos 30-22
30-24 Szlávik Petra - Sikeres kétpontos
18. perc
30-27 Szlávik Petra - Sikeres hárompontos
30-29 Fábián Ildikó - Sikeres kétpontos
19. perc
Bihari Anna Júlia - Sikeres büntető 31-29
Bihari Anna Júlia - Sikeres büntető 32-29
Orosz Anett - Sikeres kétpontos 34-29
20. perc
Nagy Andrea - Sikeres kétpontos 36-29
Nagy Andrea - Sikeres kétpontos 38-29
Negyed vége
Orosz Anett - Sikeres kétpontos 40-29
Opitz Kitti - Sikeres kétpontos 42-29
22. perc
42-31 Vándor Szilvia - Sikeres kétpontos
42-33 Baliga Barbara - Sikeres kétpontos
24. perc
Orosz Anett - Sikeres kétpontos 44-33
44-35 Lakos Magdolna - Sikeres kétpontos
Orosz Anett - Sikeres kétpontos 46-35
25. perc
46-37 Baliga Barbara - Sikeres kétpontos
26. perc
46-38 Baliga Barbara - Sikeres büntető
46-38 Baliga Barbara - Kihagyott büntető
27. perc
Orosz Anett - Sikeres kétpontos 48-38
28. perc
48-40 Vándor Szilvia - Sikeres kétpontos
Soós Alexandra - Sikeres kétpontos 50-40
29. perc
Fogarasi Krauss Flóra - Sikeres kétpontos 52-40
52-42 Baliga Barbara - Sikeres kétpontos
30. perc
52-44 Baliga Barbara - Sikeres kétpontos
Soós Alexandra - Sikeres kétpontos 54-44
Negyed vége
Soós Alexandra - Sikeres hárompontos 57-44
Opitz Petra - Sikeres kétpontos 59-44
Fogarasi Krauss Flóra - Sikeres kétpontos 61-44
32. perc
61-46 Vándor Szilvia - Sikeres kétpontos
61-47 Vándor Szilvia - Sikeres büntető
Horváth Adrienn Ilona - Sikeres kétpontos 63-47
63-50 Vándor Szilvia - Sikeres hárompontos
63-52 Szlávik Petra - Sikeres kétpontos
33. perc
63-53 Surán Andrea - Sikeres büntető
63-54 Surán Andrea - Sikeres büntető
34. perc
Nagy Andrea - Sikeres kétpontos 65-54
35. perc
65-56 Baliga Barbara - Sikeres kétpontos
Opitz Petra - Sikeres kétpontos 67-56
36. perc
Nagy Andrea - Sikeres kétpontos 69-56
37. perc
Opitz Kitti - Sikeres kétpontos 71-56
71-58 Baliga Barbara - Sikeres kétpontos
Opitz Kitti - Sikeres kétpontos 73-58
Nagy Andrea - Sikeres kétpontos 75-58
38. perc
Opitz Kitti - Sikeres kétpontos 77-58
Fogarasi Krauss Flóra - Sikeres kétpontos 79-58
39. perc
79-61 Szlávik Petra - Sikeres hárompontos
Orosz Anett - Sikeres kétpontos 81-61
40. perc
81-63 Vándor Szilvia - Sikeres kétpontos
Fogarasi Krauss Flóra - Sikeres kétpontos 83-63
Opitz Petra - Foult 
Opitz Petra - Foult 
Bihari Anna Júlia - Foult 
Orosz Anett - Foult 
Orosz Anett - Foult 
Fogarasi Krauss Flóra - Foult 
Fogarasi Krauss Flóra - Foult 
Fogarasi Krauss Flóra - Foult 
Nagy Andrea - Foult 
Nagy Andrea - Foult 
Nagy Andrea - Foult 
Tóth Tímea - Foult 
  Baliga Barbara - Foult
  Szlávik Petra - Foult
  Szlávik Petra - Foult
  Szlávik Petra - Foult
  Szlávik Petra - Foult
  Tánczos Tímea - Foult
  Lakos Magdolna - Foult
  Vándor Szilvia - Foult
  Vándor Szilvia - Foult
  Vándor Szilvia - Foult
Negyed vége

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu