/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

Budapest, Regionális Kiemelt Férfi

Budai Space Jam - Budafok/A 84-70 (19-20,28-15,8-20,29-15)

13. forduló Dátum: 2019.01.20.vasárnap, 16:00Játékvezetők: Hervay Tibor, Kapros Roland
Csarnok: Mechatronikai Szakközépiskola



Budai Space Jam Perc Budafok/A
1. perc
0-2 Báder Vilmos - Sikeres kétpontos
0-5 Glavatity Dénes - Sikeres hárompontos
0-7 Báder Vilmos - Sikeres kétpontos
2. perc
0-9 Nitsch Gergely - Sikeres kétpontos
Buró Gergely - Sikeres büntető 1-9
Buró Gergely - Sikeres büntető 2-9
2-10 Kozma Gábor - Sikeres büntető
2-10 Kozma Gábor - Kihagyott büntető
3. perc
Buró Gergely - Kihagyott büntető 2-10
Buró Gergely - Kihagyott büntető 2-10
Fülöp Dávid - Sikeres kétpontos 4-10
Simon Kristóf - Sikeres hárompontos 7-10
Simon Kristóf - Kihagyott büntető 7-10
Simon Kristóf - Kihagyott büntető 7-10
6. perc
Simon Kristóf - Sikeres kétpontos 9-10
Jász Gábor - Sikeres kétpontos 11-10
11-12 Báder Vilmos - Sikeres kétpontos
7. perc
Simon Kristóf - Sikeres hárompontos 14-12
14-14 Báder Vilmos - Sikeres kétpontos
Jász Gábor - Sikeres kétpontos 16-14
8. perc
16-16 Sulán Péter - Sikeres kétpontos
Buró Gergely - Kihagyott büntető 16-16
Buró Gergely - Kihagyott büntető 16-16
9. perc
Buró Gergely - Kihagyott büntető 16-16
Buró Gergely - Sikeres büntető 17-16
Buró Gergely - Kihagyott büntető 17-16
17-18 Nagyfi László - Sikeres kétpontos
10. perc
Fülöp Dávid - Sikeres kétpontos 19-18
19-19 Báder Vilmos - Sikeres büntető
19-20 Báder Vilmos - Sikeres büntető
Negyed vége
19-22 Báder Vilmos - Sikeres kétpontos
Fülöp Dávid - Sikeres kétpontos 21-22
21-24 Báder Vilmos - Sikeres kétpontos
21-24 Báder Vilmos - Kihagyott büntető
12. perc
Buró Gergely - Sikeres hárompontos 24-24
Fülöp Dávid - Sikeres kétpontos 26-24
13. perc
Fülöp Dávid - Sikeres kétpontos 28-24
28-26 Glavatity Dénes - Sikeres kétpontos
28-26 Glavatity Dénes - Kihagyott büntető
14. perc
Lovas Dávid - Sikeres kétpontos 30-26
30-28 Nagyfi László - Sikeres kétpontos
15. perc
Simon Kristóf - Sikeres kétpontos 32-28
Buró Gergely - Sikeres büntető 33-28
Buró Gergely - Sikeres büntető 34-28
16. perc
Buró Gergely - Sikeres hárompontos 37-28
Kenyeres Ákos - Sikeres hárompontos 40-28
17. perc
Lovas Dávid - Sikeres kétpontos 42-28
Lovas Dávid - Sikeres büntető 43-28
43-31 Báder Vilmos - Sikeres hárompontos
43-34 Glavatity Dénes - Sikeres hárompontos
18. perc
Jász Gábor - Sikeres kétpontos 45-34
19. perc
45-34 Báder Vilmos - Kihagyott büntető
45-34 Báder Vilmos - Kihagyott büntető
45-34 Gecse Zoltán - Kihagyott büntető
45-35 Gecse Zoltán - Sikeres büntető
Simon Kristóf - Sikeres kétpontos 47-35
Negyed vége
47-37 Glavatity Dénes - Sikeres kétpontos
47-37 Glavatity Dénes - Kihagyott büntető
47-38 Glavatity Dénes - Sikeres büntető
22. perc
Fülöp Dávid - Sikeres kétpontos 49-38
Simon Kristóf - Sikeres kétpontos 51-38
Simon Kristóf - Kihagyott büntető 51-38
51-40 Gecse Zoltán - Sikeres kétpontos
23. perc
51-42 Gecse Zoltán - Sikeres kétpontos
25. perc
51-44 Báder Vilmos - Sikeres kétpontos
51-45 Báder Vilmos - Sikeres büntető
26. perc
51-47 Kozma Gábor - Sikeres kétpontos
51-49 Nitsch Gergely - Sikeres kétpontos
27. perc
Simon Kristóf - Kihagyott büntető 51-49
Simon Kristóf - Sikeres büntető 52-49
28. perc
52-50 Glavatity Dénes - Sikeres büntető
52-51 Glavatity Dénes - Sikeres büntető
Héjja István - Sikeres hárompontos 55-51
30. perc
55-51 Báder Vilmos - Kihagyott büntető
55-51 Báder Vilmos - Kihagyott büntető
55-53 Báder Vilmos - Sikeres kétpontos
55-55 Gecse Zoltán - Sikeres kétpontos
Negyed vége
Buró Gergely - Sikeres kétpontos 57-55
57-57 Nitsch Gergely - Sikeres kétpontos
Héjja István - Sikeres kétpontos 59-57
32. perc
Jász Gábor - Sikeres kétpontos 61-57
33. perc
Buró Gergely - Sikeres kétpontos 63-57
63-57 Glavatity Dénes - Kihagyott büntető
63-58 Glavatity Dénes - Sikeres büntető
34. perc
63-60 Nitsch Gergely - Sikeres kétpontos
Héjja István - Sikeres kétpontos 65-60
35. perc
Jász Gábor - Sikeres hárompontos 68-60
Buró Gergely - Sikeres büntető 69-60
Buró Gergely - Kihagyott büntető 69-60
Fülöp Dávid - Sikeres kétpontos 71-60
Simon Kristóf - Sikeres kétpontos 73-60
36. perc
73-61 Báder Vilmos - Sikeres büntető
73-62 Báder Vilmos - Sikeres büntető
37. perc
73-64 Sulán Péter - Sikeres kétpontos
Jász Gábor - Sikeres hárompontos 76-64
76-65 Glavatity Dénes - Sikeres büntető
76-65 Glavatity Dénes - Kihagyott büntető
38. perc
76-68 Báder Vilmos - Sikeres hárompontos
Héjja István - Sikeres büntető 77-68
Héjja István - Sikeres büntető 78-68
Simon Kristóf - Sikeres büntető 79-68
Simon Kristóf - Kihagyott büntető 79-68
Simon Kristóf - Sikeres kétpontos 81-68
Simon Kristóf - Sikeres büntető 82-68
Simon Kristóf - Kihagyott büntető 82-68
40. perc
82-70 Glavatity Dénes - Sikeres kétpontos
Lovas Dávid - Sikeres büntető 83-70
Lovas Dávid - Sikeres büntető 84-70
Buró Gergely - Foult 
Buró Gergely - Foult 
Fülöp Dávid - Foult 
Fülöp Dávid - Foult 
Fülöp Dávid - Foult 
Fülöp Dávid - Foult 
Héjja István - Foult 
Héjja István - Foult 
Jász Gábor - Foult 
Jász Gábor - Foult 
Kenyeres Ákos - Foult 
Lovas Dávid - Foult 
Lovas Dávid - Foult 
Lovas Dávid - Foult 
Lovas Dávid - Foult 
Simon Kristóf - Foult 
Simon Kristóf - Foult 
  Báder Vilmos - Foult
  Báder Vilmos - Foult
  Gecse Zoltán - Foult
  Gecse Zoltán - Foult
  Gecse Zoltán - Foult
  Glavatity Dénes - Foult
  Glavatity Dénes - Foult
  Glavatity Dénes - Foult
  Nitsch Gergely - Foult
  Nitsch Gergely - Foult
  Sulán Péter - Foult
  Kozma Gábor - Foult
  Kozma Gábor - Foult
  Kozma Gábor - Foult
  Kozma Gábor - Foult
Negyed vége

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu