/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

Budapest, Fiú Serdülő C

Zuglói Sasok/B - Budapest Blazers 49-60 (17-20,12-10,9-19,11-11)

2. forduló Dátum: 2018.11.25.hétfő, 16:20Játékvezetők: Konta Csanád János, Bozóki Domonkos Olivér
Csarnok: Simon János Kosárlabda Csarnok



Zuglói Sasok/B Perc Budapest Blazers
1. perc
0-2 Anthony Broderick - Sikeres kétpontos
0-4 Hajdu Kardam Peter-Deljan - Sikeres kétpontos
0-5 Hajdu Kardam Peter-Deljan - Sikeres büntető
2. perc
Gergelyfy Mátyás Nándor - Sikeres kétpontos 2-5
2-7 Válint Balázs - Sikeres kétpontos
3. perc
Menner Márk - Sikeres kétpontos 4-7
4-9 Hajdu Kardam Peter-Deljan - Sikeres kétpontos
4-10 Anthony Broderick - Sikeres büntető
4-10 Anthony Broderick - Kihagyott büntető
4. perc
4-12 Anthony Broderick - Sikeres kétpontos
4-12 Bácskai-Lauró Buda - Kihagyott büntető
4-12 Bácskai-Lauró Buda - Kihagyott büntető
5. perc
Schmidt Áron - Sikeres büntető 5-12
Schmidt Áron - Sikeres büntető 6-12
Schmidt Balázs - Sikeres kétpontos 8-12
8-13 Anthony Broderick - Sikeres büntető
8-14 Anthony Broderick - Sikeres büntető
6. perc
8-16 Válint Balázs - Sikeres kétpontos
Gergelyfy Mátyás Nándor - Sikeres kétpontos 10-16
Schmidt Áron - Sikeres kétpontos 12-16
9. perc
Schmidt Balázs - Sikeres kétpontos 14-16
14-18 Hajdu Kardam Peter-Deljan - Sikeres kétpontos
Schmidt Áron - Sikeres kétpontos 16-18
10. perc
Schmidt Áron - Sikeres büntető 17-18
Schmidt Áron - Kihagyott büntető 17-18
17-20 Bácskai-Lauró Buda - Sikeres kétpontos
Negyed vége
Pálfy Zsadány - Sikeres kétpontos 19-20
19-22 Wolf Colin Charles - Sikeres kétpontos
Pálfy Zsadány - Kihagyott büntető 19-22
Pálfy Zsadány - Sikeres büntető 20-22
12. perc
20-24 Wolf Colin Charles - Sikeres kétpontos
20-26 Xiangrun Jiang - Sikeres kétpontos
14. perc
20-28 Elliot Ethan Thomas - Sikeres kétpontos
15. perc
Pálfy Zsadány - Sikeres kétpontos 22-28
17. perc
Pálfy Zsadány - Sikeres kétpontos 24-28
Pálfy Zsadány - Kihagyott büntető 24-28
Pálfy Zsadány - Kihagyott büntető 24-28
24-30 Miller Oliver William - Sikeres kétpontos
Pálfy Zsadány - Kihagyott büntető 24-30
Pálfy Zsadány - Sikeres büntető 25-30
Pálfy Zsadány - Sikeres kétpontos 27-30
18. perc
Pálfy Zsadány - Sikeres kétpontos 29-30
Negyed vége
29-32 Bácskai-Lauró Buda - Sikeres kétpontos
29-34 Hajdu Kardam Peter-Deljan - Sikeres kétpontos
29-36 Elliot Ethan Thomas - Sikeres kétpontos
23. perc
29-38 Anthony Broderick - Sikeres kétpontos
29-39 Xiangrun Jiang - Sikeres büntető
29-39 Xiangrun Jiang - Kihagyott büntető
24. perc
Schmidt Balázs - Sikeres kétpontos 31-39
31-39 Xiangrun Jiang - Kihagyott büntető
Schmidt Áron - Kihagyott büntető 31-39
Schmidt Áron - Kihagyott büntető 31-39
25. perc
Schmidt Balázs - Kihagyott büntető 31-39
Schmidt Balázs - Sikeres büntető 32-39
Pálfy Zsadány - Sikeres kétpontos 34-39
26. perc
34-41 Xiangrun Jiang - Sikeres kétpontos
Schmidt Áron - Sikeres kétpontos 36-41
36-43 Xiangrun Jiang - Sikeres kétpontos
27. perc
36-43 Bácskai-Lauró Buda - Kihagyott büntető
36-43 Bácskai-Lauró Buda - Kihagyott büntető
36-45 Hajdu Kardam Peter-Deljan - Sikeres kétpontos
29. perc
Szojka Péter - Sikeres kétpontos 38-45
38-47 Hajdu Kardam Peter-Deljan - Sikeres kétpontos
38-49 Hajdu Kardam Peter-Deljan - Sikeres kétpontos
Negyed vége
38-51 Hajdu Kardam Peter-Deljan - Sikeres kétpontos
38-53 Hajdu Kardam Peter-Deljan - Sikeres kétpontos
33. perc
Pálfy Zsadány - Sikeres kétpontos 40-53
40-54 Mor Yosef Yoav - Sikeres büntető
40-54 Mor Yosef Yoav - Kihagyott büntető
Schmidt Áron - Sikeres kétpontos 42-54
35. perc
Schmidt Áron - Sikeres kétpontos 44-54
44-56 Hajdu Kardam Peter-Deljan - Sikeres kétpontos
37. perc
Schmidt Balázs - Sikeres kétpontos 46-56
46-58 Bácskai-Lauró Buda - Sikeres kétpontos
Schmidt Balázs - Kihagyott büntető 46-58
Schmidt Balázs - Kihagyott büntető 46-58
38. perc
Schmidt Balázs - Sikeres kétpontos 48-58
39. perc
Schmidt Áron - Kihagyott büntető 48-58
Schmidt Áron - Kihagyott büntető 48-58
48-60 Hajdu Kardam Peter-Deljan - Sikeres kétpontos
40. perc
Schmidt Áron - Sikeres büntető 49-60
Schmidt Áron - Kihagyott büntető 49-60
Fabis Vince Zsolt - Foult 
Menner Márk - Foult 
Menner Márk - Foult 
Gergelyfy Mátyás Nándor - Foult 
Gergelyfy Mátyás Nándor - Foult 
Gergelyfy Mátyás Nándor - Foult 
Pálfy Zsadány - Foult 
Schmidt Balázs - Foult 
Schmidt Balázs - Foult 
Szojka Péter - Foult 
Vajdovich Árpád Samu - Foult 
Vajdovich Árpád Samu - Foult 
Tömő Viktor - Foult 
  Miller Oliver William - Foult
  Miller Oliver William - Foult
  Miller Oliver William - Foult
  Miller Oliver William - Foult
  Miller Oliver William - Foult
  Ivanovski Marko - Foult
  Ivanovski Marko - Foult
  Metloks Romans - Foult
  Metloks Romans - Foult
  Metloks Romans - Foult
  Hajdu Kardam Peter-Deljan - Foult
  Bácskai-Lauró Buda - Foult
  Wolf Colin Charles - Foult
  Wolf Colin Charles - Foult
  Xiangrun Jiang - Foult
  Válint Balázs - Foult
Negyed vége

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu