/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

Budapest, Fiú Junior B

Budafok - Újpest-MT/B 78-55 (17-10,21-18,25-16,15-11)

4. forduló Dátum: 2019.01.05.szombat, 10:40Játékvezetők: Horváth Kinga, Bárány Levente
Csarnok: Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola



Budafok Perc Újpest-MT/B
1. perc
Meizl Domonkos - Kihagyott büntető 0-0
Meizl Domonkos - Sikeres büntető 1-0
1-1 Kerekes Ádám - Sikeres büntető
1-1 Kerekes Ádám - Kihagyott büntető
3. perc
1-3 Papp Bendegúz - Sikeres kétpontos
Meizl Domonkos - Sikeres büntető 2-3
Meizl Domonkos - Kihagyott büntető 2-3
4. perc
Meizl Domonkos - Sikeres kétpontos 4-3
5. perc
4-3 Jónás József - Kihagyott büntető
4-3 Jónás József - Kihagyott büntető
Fekete Béla - Sikeres büntető 5-3
Fekete Béla - Sikeres büntető 6-3
6-6 Jónás József - Sikeres hárompontos
6. perc
Kiss Marcell - Kihagyott büntető 6-6
Kiss Marcell - Sikeres büntető 7-6
7-9 Tóth Barnabás - Sikeres hárompontos
Kiss Marcell - Sikeres kétpontos 9-9
8. perc
Meizl Domonkos - Sikeres hárompontos 12-9
Kiss Marcell - Sikeres kétpontos 14-9
14-10 Francia Bálint - Sikeres büntető
14-10 Francia Bálint - Kihagyott büntető
Finak Huba - Sikeres kétpontos 16-10
Finak Huba - Sikeres büntető 17-10
Negyed vége
Fehér Balázs Barnabás - Sikeres kétpontos 19-10
Fehér Balázs Barnabás - Kihagyott büntető 19-10
19-11 Ábri Attila Gergő - Sikeres büntető
19-11 Ábri Attila Gergő - Kihagyott büntető
13. perc
19-11 Szalai Botond - Kihagyott büntető
19-12 Szalai Botond - Sikeres büntető
Kiss Marcell - Sikeres kétpontos 21-12
Kiss Marcell - Sikeres büntető 22-12
Tatár Mátyás - Sikeres kétpontos 24-12
Finak Huba - Sikeres kétpontos 26-12
15. perc
26-12 Nagy Balázs - Kihagyott büntető
26-13 Nagy Balázs - Sikeres büntető
26-15 Nagy Balázs - Sikeres kétpontos
Finak Huba - Sikeres kétpontos 28-15
16. perc
28-18 Nagy Balázs - Sikeres hárompontos
17. perc
Tatár Mátyás - Sikeres kétpontos 30-18
Tatár Mátyás - Sikeres kétpontos 32-18
18. perc
Kiss Marcell - Sikeres kétpontos 34-18
19. perc
Finak Huba - Sikeres kétpontos 36-18
36-19 Adamkó Máté - Sikeres büntető
36-20 Adamkó Máté - Sikeres büntető
36-21 Tóth Barnabás - Sikeres büntető
20. perc
Fekete Béla - Sikeres kétpontos 38-21
38-24 Nagy Balázs - Sikeres hárompontos
38-26 Francia Bálint - Sikeres kétpontos
38-27 Tóth Barnabás - Sikeres büntető
38-28 Tóth Barnabás - Sikeres büntető
Negyed vége
Meizl Domonkos - Kihagyott büntető 38-28
Meizl Domonkos - Sikeres büntető 39-28
39-31 Nagy Balázs - Sikeres hárompontos
22. perc
39-31 Kerekes Ádám - Kihagyott büntető
39-32 Kerekes Ádám - Sikeres büntető
Meizl Domonkos - Sikeres hárompontos 42-32
Meizl Domonkos - Sikeres kétpontos 44-32
Kiss Marcell - Sikeres kétpontos 46-32
46-34 Kerekes Ádám - Sikeres kétpontos
Bodorkos Richárd - Sikeres kétpontos 48-34
25. perc
Kiss Marcell - Sikeres büntető 49-34
Meizl Domonkos - Sikeres hárompontos 52-34
26. perc
Fekete Béla - Sikeres büntető 53-34
Fekete Béla - Kihagyott büntető 53-34
Bodorkos Richárd - Sikeres büntető 54-34
Bodorkos Richárd - Kihagyott büntető 54-34
Bodorkos Richárd - Sikeres kétpontos 56-34
27. perc
56-36 Kerekes Ádám - Sikeres kétpontos
56-38 Papp Bendegúz - Sikeres kétpontos
28. perc
Kiss Marcell - Kihagyott büntető 56-38
Kiss Marcell - Sikeres büntető 57-38
57-40 Kerekes Ádám - Sikeres kétpontos
Finak Huba - Sikeres kétpontos 59-40
29. perc
59-42 Adamkó Máté - Sikeres kétpontos
Bodorkos Richárd - Sikeres kétpontos 61-42
Bodorkos Richárd - Sikeres büntető 62-42
62-44 Ábri Attila Gergő - Sikeres kétpontos
30. perc
Kiss Marcell - Sikeres büntető 63-44
Kiss Marcell - Kihagyott büntető 63-44
Negyed vége
Tatár Mátyás - Sikeres kétpontos 65-44
32. perc
65-46 Nagy Balázs - Sikeres kétpontos
Tatár Mátyás - Kihagyott büntető 65-46
Tatár Mátyás - Sikeres büntető 66-46
33. perc
Kiss Marcell - Sikeres hárompontos 69-46
Csider Bálint - Sikeres kétpontos 71-46
Mihálka Marcell - Sikeres kétpontos 73-46
35. perc
73-46 Adamkó Máté - Kihagyott büntető
73-47 Adamkó Máté - Sikeres büntető
Csider Bálint - Sikeres kétpontos 75-47
36. perc
75-47 Gáll Csaba Govinda - Kihagyott büntető
75-47 Gáll Csaba Govinda - Kihagyott büntető
37. perc
75-49 Gáll Csaba Govinda - Sikeres kétpontos
39. perc
75-49 Kerekes Ádám - Kihagyott büntető
75-49 Kerekes Ádám - Kihagyott büntető
Sirák Bertalan - Sikeres hárompontos 78-49
78-51 Kis Ádám - Sikeres kétpontos
40. perc
78-52 Kis Ádám - Sikeres büntető
78-53 Kis Ádám - Sikeres büntető
78-55 Gáll Csaba Govinda - Sikeres kétpontos
Csider Bálint - Foult 
Csider Bálint - Foult 
Kiss-Puskár Milán - Foult 
Kiss-Puskár Milán - Foult 
Kiss-Puskár Milán - Foult 
Kiss-Puskár Milán - Foult 
Kiss Marcell - Foult 
Fekete Béla - Foult 
Fekete Béla - Foult 
Fekete Béla - Foult 
Finak Huba - Foult 
Finak Huba - Foult 
Fehér Balázs Barnabás - Foult 
Bodorkos Richárd - Foult 
Bodorkos Richárd - Foult 
Bodorkos Richárd - Foult 
Meizl Domonkos - Foult 
Meizl Domonkos - Foult 
Meizl Domonkos - Foult 
Meizl Domonkos - Foult 
Mihálka Marcell - Foult 
Mihálka Marcell - Foult 
Mihálka Marcell - Foult 
  Kis Ádám - Foult
  Kis Ádám - Foult
  Tóth Barnabás - Foult
  Tóth Barnabás - Foult
  Tóth Barnabás - Foult
  Tóth Barnabás - Foult
  Papp Bendegúz - Foult
  Papp Bendegúz - Foult
  Papp Bendegúz - Foult
  Kerekes Ádám - Foult
  Kerekes Ádám - Foult
  Kerekes Ádám - Foult
  Ábri Attila Gergő - Foult
  Ábri Attila Gergő - Foult
  Nagy Balázs - Foult
  Francia Bálint - Foult
  Adamkó Máté - Foult
  Adamkó Máté - Foult
Negyed vége

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu