/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

Budapest, Férfi D csoport - Cziffra Mihály bajnokság

Honvéd Zrínyi SE/B - SZPA-HSE Talents 74-51 (12-11,21-24,29-11,12-5)

8. forduló Dátum: 2019.03.21.csütörtök, 19:10Játékvezetők: László Zsolt, Szőke Gábor
Csarnok: Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem



Honvéd Zrínyi SE/B Perc SZPA-HSE Talents
1. perc
Bereczki Zoltán - Sikeres kétpontos 2-0
2-2 Nagy Kristóf György - Sikeres kétpontos
3. perc
2-4 Lengyel Kristóf Dániel - Sikeres kétpontos
4. perc
Dunavölgyi Dávid - Sikeres kétpontos 4-4
5. perc
Bereczki Zoltán - Sikeres kétpontos 6-4
6. perc
Szlávik Barnabás - Sikeres kétpontos 8-4
8. perc
8-6 Nagy Kristóf György - Sikeres kétpontos
Bereczki Zoltán - Sikeres kétpontos 10-6
Bereczki Zoltán - Kihagyott büntető 10-6
10-9 Uhlik Bálint - Sikeres hárompontos
9. perc
Bereczki Zoltán - Sikeres kétpontos 12-9
10. perc
12-11 Nagy Kristóf György - Sikeres kétpontos
Negyed vége
Láncos Gergely - Sikeres büntető 13-11
Láncos Gergely - Sikeres büntető 14-11
14-13 Lengyel Kristóf Dániel - Sikeres kétpontos
12. perc
Láncos Gergely - Sikeres kétpontos 16-13
16-16 Uhlik Bálint - Sikeres hárompontos
13. perc
Láncos Gergely - Kihagyott büntető 16-16
Láncos Gergely - Sikeres büntető 17-16
17-18 Nagy Kristóf György - Sikeres kétpontos
Barna Márton - Sikeres kétpontos 19-18
14. perc
19-20 Horváth Simon Mátyás - Sikeres kétpontos
Barna Márton - Sikeres kétpontos 21-20
15. perc
Láncos Norbert - Kihagyott büntető 21-20
Láncos Norbert - Sikeres büntető 22-20
16. perc
Láncos Gergely - Sikeres kétpontos 24-20
Dávid Péter - Sikeres büntető 25-20
Dávid Péter - Kihagyott büntető 25-20
25-23 Lengyel Kristóf Dániel - Sikeres hárompontos
Láncos Gergely - Sikeres kétpontos 27-23
27-23 Uhlik Bálint - Kihagyott büntető
27-24 Uhlik Bálint - Sikeres büntető
17. perc
27-26 Lengyel Kristóf Dániel - Sikeres kétpontos
27-27 Lengyel Kristóf Dániel - Sikeres büntető
Láncos Gergely - Sikeres kétpontos 29-27
18. perc
29-29 Nagy Kristóf György - Sikeres kétpontos
29-31 Lengyel Kristóf Dániel - Sikeres kétpontos
19. perc
Dávid Péter - Sikeres kétpontos 31-31
31-33 Uhlik Bálint - Sikeres kétpontos
31-35 Horváth Simon Mátyás - Sikeres kétpontos
20. perc
Láncos Gergely - Sikeres büntető 32-35
Láncos Gergely - Sikeres büntető 33-35
Negyed vége
Bereczki Zoltán - Sikeres kétpontos 35-35
Szlávik Barnabás - Sikeres kétpontos 37-35
Szlávik Barnabás - Sikeres kétpontos 39-35
22. perc
39-37 Uhlik Bálint - Sikeres kétpontos
39-37 Uhlik Bálint - Kihagyott büntető
Bereczki Zoltán - Sikeres kétpontos 41-37
23. perc
Dunavölgyi Dávid - Sikeres kétpontos 43-37
24. perc
Szlávik Barnabás - Sikeres hárompontos 46-37
46-39 Uhlik Bálint - Sikeres kétpontos
46-39 Uhlik Bálint - Kihagyott büntető
25. perc
Bereczki Zoltán - Sikeres kétpontos 48-39
26. perc
Bereczki Zoltán - Sikeres kétpontos 50-39
27. perc
Bereczki Zoltán - Sikeres kétpontos 52-39
28. perc
Szlávik Barnabás - Sikeres hárompontos 55-39
55-42 Horváth Simon Mátyás - Sikeres hárompontos
Szlávik Barnabás - Sikeres hárompontos 58-42
29. perc
58-45 Uhlik Bálint - Sikeres hárompontos
30. perc
Kódor András - Sikeres kétpontos 60-45
Kódor András - Sikeres kétpontos 62-45
62-45 Nagy Kristóf György - Kihagyott büntető
62-46 Nagy Kristóf György - Sikeres büntető
62-46 Nagy Kristóf György - Kihagyott büntető
Negyed vége
Kódor András - Sikeres kétpontos 64-46
32. perc
Bereczki Zoltán - Sikeres kétpontos 66-46
Burics József - Sikeres kétpontos 68-46
35. perc
68-46 Uhlik Bálint - Kihagyott büntető
68-46 Uhlik Bálint - Kihagyott büntető
68-49 Nagy Kristóf György - Sikeres hárompontos
36. perc
Bereczki Zoltán - Sikeres kétpontos 70-49
Barna Márton - Sikeres kétpontos 72-49
37. perc
72-51 Uhlik Bálint - Sikeres kétpontos
39. perc
Láncos Norbert - Sikeres kétpontos 74-51
Barna Márton - Foult 
Barna Márton - Foult 
Szlávik Barnabás - Foult 
Burics József - Foult 
Burics József - Foult 
Burics József - Foult 
Puskás Balázs - Foult 
Puskás Balázs - Foult 
Láncos Gergely - Foult 
Láncos Gergely - Foult 
  Lengyel Kristóf Dániel - Foult
  Lengyel Kristóf Dániel - Foult
  Lengyel Kristóf Dániel - Foult
  Kis Torma Bogdán - Foult
  Uhlik Bálint - Foult
  Ferentzi Józsué - Foult
Negyed vége

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu