/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

Budapest, Férfi C csoport - Cziffra Mihály bajnokság

István Öregfiúk - ASE nemecsek 48-70 (14-15,6-23,16-14,12-18)

12. forduló Dátum: 2019.01.20.vasárnap, 13:30Játékvezetők: Gaál István, Lövei László
Csarnok: Lázár Ervin Általános Iskola



István Öregfiúk Perc ASE nemecsek
1. perc
Réti Géza - Sikeres kétpontos 2-0
2. perc
2-2 Hardi Balázs - Sikeres kétpontos
Molnár László - Sikeres kétpontos 4-2
3. perc
Gombkötő Nimród - Sikeres kétpontos 6-2
4. perc
Ottmár Tamás - Sikeres büntető 7-2
Ottmár Tamás - Kihagyott büntető 7-2
5. perc
7-4 Podoba Tamás - Sikeres kétpontos
7-6 Podoba Tamás - Sikeres kétpontos
6. perc
7-8 Podoba Tamás - Sikeres kétpontos
7-8 Vlasits Tamás - Kihagyott büntető
7-8 Vlasits Tamás - Kihagyott büntető
7. perc
Réti Géza - Kihagyott büntető 7-8
Réti Géza - Kihagyott büntető 7-8
7-10 Török László - Sikeres kétpontos
7-12 Bóné Gergely - Sikeres kétpontos
8. perc
Danóczy Richárd László - Sikeres hárompontos 10-12
9. perc
Ottmár Tamás - Sikeres kétpontos 12-12
10. perc
Gombkötő Nimród - Sikeres kétpontos 14-12
14-15 Barsi Zoltán - Sikeres hárompontos
Negyed vége
Réti Géza - Sikeres kétpontos 16-15
16-18 Balogh Róbert - Sikeres hárompontos
12. perc
16-19 Podoba Tamás - Sikeres büntető
16-19 Podoba Tamás - Kihagyott büntető
14. perc
16-20 Hardi Balázs - Sikeres büntető
16-20 Hardi Balázs - Kihagyott büntető
Danóczy Richárd László - Sikeres kétpontos 18-20
15. perc
18-22 Podoba Tamás - Sikeres kétpontos
Gombkötő Nimród - Sikeres büntető 19-22
Gombkötő Nimród - Sikeres büntető 20-22
20-25 Dinnyés László - Sikeres hárompontos
Gombkötő Nimród - Kihagyott büntető 20-25
Gombkötő Nimród - Kihagyott büntető 20-25
16. perc
20-27 Dinnyés László - Sikeres kétpontos
17. perc
20-28 Török László - Sikeres büntető
20-29 Török László - Sikeres büntető
18. perc
20-31 Podoba Tamás - Sikeres kétpontos
19. perc
Danóczy Richárd László - Kihagyott büntető 20-31
Danóczy Richárd László - Kihagyott büntető 20-31
20. perc
20-33 Török László - Sikeres kétpontos
20-35 Barsi Zoltán - Sikeres kétpontos
20-35 Hardi Balázs - Kihagyott büntető
20-36 Hardi Balázs - Sikeres büntető
20-37 Barsi Zoltán - Sikeres büntető
20-38 Barsi Zoltán - Sikeres büntető
Negyed vége
20-40 Barsi Zoltán - Sikeres kétpontos
24. perc
20-42 Vlasits Tamás - Sikeres kétpontos
25. perc
Ottmár Tamás - Sikeres hárompontos 23-42
23-43 Bóné Gergely - Sikeres büntető
23-44 Bóné Gergely - Sikeres büntető
26. perc
Varsányi Balã¡zs - Sikeres kétpontos 25-44
27. perc
25-47 Barsi Zoltán - Sikeres hárompontos
Gombkötő Nimród - Sikeres kétpontos 27-47
28. perc
27-49 Vlasits Tamás - Sikeres kétpontos
Ottmár Tamás - Sikeres kétpontos 29-49
29-52 Hardi Balázs - Sikeres hárompontos
Danóczy Richárd László - Sikeres kétpontos 31-52
30. perc
Réti Géza - Sikeres kétpontos 33-52
Réti Géza - Sikeres büntető 34-52
Varsányi Balã¡zs - Sikeres kétpontos 36-52
Negyed vége
Ottmár Tamás - Sikeres hárompontos 39-52
39-54 Török László - Sikeres kétpontos
32. perc
Gombkötő Nimród - Sikeres kétpontos 41-54
41-56 Dinnyés László - Sikeres kétpontos
33. perc
41-57 Török László - Sikeres büntető
41-57 Török László - Kihagyott büntető
41-59 Török László - Sikeres kétpontos
34. perc
Réti Géza - Kihagyott büntető 41-59
Réti Géza - Kihagyott büntető 41-59
35. perc
41-61 Dinnyés László - Sikeres kétpontos
Danóczy Richárd László - Sikeres hárompontos 44-61
36. perc
44-63 Hardi Balázs - Sikeres kétpontos
37. perc
44-66 Hardi Balázs - Sikeres hárompontos
38. perc
Ottmár Tamás - Sikeres kétpontos 46-66
39. perc
46-66 Török László - Kihagyott büntető
46-67 Török László - Sikeres büntető
Réti Géza - Sikeres kétpontos 48-67
48-70 Dinnyés László - Sikeres hárompontos
Danóczy Richárd László - Foult 
Danóczy Richárd László - Foult 
Danóczy Richárd László - Foult 
Gombkötő Nimród - Foult 
Gombkötő Nimród - Foult 
Molnár László - Foult 
Ottmár Tamás - Foult 
Ottmár Tamás - Foult 
Varsányi Balã¡zs - Foult 
Varsányi Balã¡zs - Foult 
Tasnádi Tamás - Foult 
Tasnádi Tamás - Foult 
Tasnádi Tamás - Foult 
  Podoba Tamás - Foult
  Podoba Tamás - Foult
  Podoba Tamás - Foult
  Podoba Tamás - Foult
  Vlasits Tamás - Foult
  Török László - Foult
  Dinnyés László - Foult
  Dinnyés László - Foult
  Hardi Balázs - Foult
  Bóné Gergely - Foult
Negyed vége

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu