/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

Budapest, Férfi B csoport - Cziffra Mihály bajnokság

Budai Vasököl - TFSE 78-65 (18-14,19-20,17-19,24-12)

25. forduló Dátum: 2019.05.15.szerda, 20:40Játékvezetők: Józsa András Junior, Csoma Viktor
Csarnok: Mechatronikai Szakközépiskola



Budai Vasököl Perc TFSE
1. perc
0-3 Bánfalvi István - Sikeres hárompontos
Novák Tamás - Sikeres kétpontos 2-3
2. perc
2-5 Pethő Zoltán - Sikeres kétpontos
2-7 Schulek Csaba - Sikeres kétpontos
3. perc
Sárosi Miklós - Sikeres kétpontos 4-7
Nagy Olivér - Sikeres hárompontos 7-7
5. perc
Szujó Balázs - Sikeres kétpontos 9-7
6. perc
9-9 Schulek Csaba - Sikeres kétpontos
Sárosi Miklós - Sikeres büntető 10-9
Sárosi Miklós - Sikeres büntető 11-9
7. perc
11-9 Nagy Roland - Kihagyott büntető
11-10 Nagy Roland - Sikeres büntető
11-12 Nagy Roland - Sikeres kétpontos
8. perc
Barna János Róbert - Sikeres büntető 12-12
Barna János Róbert - Kihagyott büntető 12-12
9. perc
Kutas Péter - Sikeres kétpontos 14-12
Hegyi Kristóf - Sikeres büntető 15-12
Hegyi Kristóf - Kihagyott büntető 15-12
Barna János Róbert - Sikeres hárompontos 18-12
18-14 Faragó Tamás - Sikeres kétpontos
Hegyi Kristóf - Kihagyott büntető 18-14
Hegyi Kristóf - Kihagyott büntető 18-14
Negyed vége
18-16 Nagy Roland - Sikeres kétpontos
18-19 Fekete Tamás - Sikeres hárompontos
12. perc
Sárosi Miklós - Sikeres kétpontos 20-19
20-22 Bánfalvi István - Sikeres hárompontos
Nagy Olivér - Sikeres kétpontos 22-22
13. perc
22-24 Nagy Roland - Sikeres kétpontos
14. perc
Barna János Róbert - Kihagyott büntető 22-24
Barna János Róbert - Sikeres büntető 23-24
15. perc
23-26 Schulek Dávid - Sikeres kétpontos
23-28 Schulek Dávid - Sikeres kétpontos
23-28 Schulek Dávid - Kihagyott büntető
16. perc
Sárosi Miklós - Sikeres kétpontos 25-28
25-30 Pethő Zoltán - Sikeres kétpontos
Nagy Olivér - Sikeres hárompontos 28-30
17. perc
28-32 Schulek Csaba - Sikeres kétpontos
18. perc
28-34 Nagy Roland - Sikeres kétpontos
19. perc
Kutas Péter - Sikeres kétpontos 30-34
Sárosi Miklós - Sikeres büntető 31-34
Sárosi Miklós - Sikeres büntető 32-34
20. perc
Hegyi Kristóf - Sikeres kétpontos 34-34
Sárosi Miklós - Sikeres hárompontos 37-34
Negyed vége
Barna János Róbert - Sikeres kétpontos 39-34
22. perc
39-36 Schulek Csaba - Sikeres kétpontos
Novák Tamás - Sikeres kétpontos 41-36
23. perc
Barna János Róbert - Sikeres kétpontos 43-36
43-38 Faragó Tamás - Sikeres kétpontos
24. perc
43-38 Pethő Zoltán - Kihagyott büntető
43-39 Pethő Zoltán - Sikeres büntető
43-39 Nagy Roland - Kihagyott büntető
43-40 Nagy Roland - Sikeres büntető
Barna János Róbert - Sikeres kétpontos 45-40
25. perc
45-42 Faragó Tamás - Sikeres kétpontos
Szujó Balázs - Sikeres kétpontos 47-42
26. perc
Barna János Róbert - Sikeres hárompontos 50-42
28. perc
50-43 Borda Szabolcs - Sikeres büntető
50-44 Borda Szabolcs - Sikeres büntető
Barna János Róbert - Sikeres kétpontos 52-44
52-47 Pethő Zoltán - Sikeres hárompontos
29. perc
52-48 Pethő Zoltán - Sikeres büntető
52-48 Pethő Zoltán - Kihagyott büntető
30. perc
52-50 Borda Szabolcs - Sikeres kétpontos
52-51 Borda Szabolcs - Sikeres büntető
Sárosi Miklós - Sikeres kétpontos 54-51
54-53 Nagy Roland - Sikeres kétpontos
Negyed vége
Sárosi Miklós - Sikeres kétpontos 56-53
Sárosi Miklós - Kihagyott büntető 56-53
32. perc
56-53 Faragó Tamás - Kihagyott büntető
56-54 Faragó Tamás - Sikeres büntető
33. perc
56-56 Faragó Tamás - Sikeres kétpontos
Sztrakay Péter - Sikeres kétpontos 58-56
34. perc
58-59 Faragó Tamás - Sikeres hárompontos
Kutas Péter - Sikeres kétpontos 60-59
Sztrakay Péter - Kihagyott büntető 60-59
Sztrakay Péter - Sikeres büntető 61-59
35. perc
61-61 Pethő Zoltán - Sikeres kétpontos
Sztrakay Péter - Sikeres kétpontos 63-61
36. perc
Sárosi Miklós - Sikeres kétpontos 65-61
37. perc
Sztrakay Péter - Sikeres kétpontos 67-61
Sztrakay Péter - Kihagyott büntető 67-61
38. perc
67-63 Faragó Tamás - Sikeres kétpontos
Sztrakay Péter - Sikeres kétpontos 69-63
Hegyi Kristóf - Sikeres kétpontos 71-63
Hegyi Kristóf - Kihagyott büntető 71-63
Novák Tamás - Sikeres kétpontos 73-63
Novák Tamás - Kihagyott büntető 73-63
Hegyi Kristóf - Sikeres kétpontos 75-63
39. perc
Kutas Péter - Sikeres kétpontos 77-63
Kutas Péter - Kihagyott büntető 77-63
Kutas Péter - Sikeres büntető 78-63
40. perc
78-65 Pethő Zoltán - Sikeres kétpontos
Barna János Róbert - Foult 
Barna János Róbert - Foult 
Hegyi Kristóf - Foult 
Hegyi Kristóf - Foult 
Kutas Péter - Foult 
Kutas Péter - Foult 
Kutas Péter - Foult 
Kutas Péter - Foult 
Novák Tamás - Foult 
Sárosi Miklós - Foult 
Sztrakay Péter - Foult 
Sztrakay Péter - Foult 
Sztrakay Péter - Foult 
Sztrakay Péter - Foult 
Szujó Balázs - Foult 
Szujó Balázs - Foult 
Szujó Balázs - Foult 
Szujó Balázs - Foult 
  Bánfalvi István - Foult
  Bánfalvi István - Foult
  Bánfalvi István - Foult
  Borda Szabolcs - Foult
  Borda Szabolcs - Foult
  Borda Szabolcs - Foult
  Faragó Tamás - Foult
  Nagy Roland - Foult
  Nagy Roland - Foult
  Pethő Zoltán - Foult
  Rónai András - Foult
  Rónai András - Foult
  Rónai András - Foult
  Rónai András - Foult
  Schulek Dávid - Foult
  Schulek Csaba - Foult
  Schulek Csaba - Foult
Negyed vége

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu