/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

Budapest, Férfi B csoport - Cziffra Mihály bajnokság

Törekvés SE - Szentendrei Kinizsi 51-57 (12-19,10-11,9-16,20-11)

25. forduló Dátum: 2019.05.16.csütörtök, 20:50Játékvezetők: Goda László, Kapros Roland
Csarnok: Kocsis Sándor Sportközpont



Törekvés SE Perc Szentendrei Kinizsi
2. perc
0-2 Dzsida Tamás - Sikeres kétpontos
3. perc
Zsoldos Márton - Sikeres kétpontos 2-2
Zsoldos Márton - Sikeres kétpontos 4-2
4-3 Horváth Gergely - Sikeres büntető
4-3 Horváth Gergely - Kihagyott büntető
3. perc
6-7 Dzsida Tamás - Sikeres kétpontos
6. perc
Hegedűs Dániel - Sikeres kétpontos 6-3
6-5 Dzsida Tamás - Sikeres kétpontos
7. perc
6-9 Dzsida Tamás - Sikeres kétpontos
6-10 Dzsida Tamás - Sikeres büntető
Pomázi Krisztián Dániel - Sikeres kétpontos 8-10
8-11 Jakab Gergely - Sikeres büntető
8-12 Jakab Gergely - Sikeres büntető
8. perc
8-14 Grudl-Turi Gábor - Sikeres kétpontos
Zsoldos Károly Levente - Sikeres kétpontos 10-14
10-14 Dzsida Tamás - Kihagyott büntető
10-14 Dzsida Tamás - Kihagyott büntető
9. perc
10-16 Dzsida Tamás - Sikeres kétpontos
Pomázi Krisztián Dániel - Sikeres büntető 11-16
Pomázi Krisztián Dániel - Sikeres büntető 12-16
10. perc
12-19 Csicskár Dávid - Sikeres hárompontos
Negyed vége
12-21 Grudl-Turi Gábor - Sikeres kétpontos
12. perc
Zsoldos Márton - Sikeres kétpontos 14-21
14-23 Csicskár Dávid - Sikeres kétpontos
13. perc
Tóth Kim Móric - Kihagyott büntető 14-23
Tóth Kim Móric - Sikeres büntető 15-23
15-23 Csicskár Dávid - Kihagyott büntető
15-23 Csicskár Dávid - Kihagyott büntető
16. perc
Székely Gábor - Kihagyott büntető 15-23
Székely Gábor - Kihagyott büntető 15-23
18. perc
15-25 Laczkó Bálint - Sikeres kétpontos
15-27 Jakab Gergely - Sikeres kétpontos
19. perc
Zsoldos Károly Levente - Sikeres kétpontos 17-27
17-28 Dzsida Tamás - Sikeres büntető
17-28 Dzsida Tamás - Kihagyott büntető
Rubóczky György - Sikeres hárompontos 20-28
Pomázi Krisztián Dániel - Sikeres kétpontos 22-28
20. perc
22-30 Jakab Gergely - Sikeres kétpontos
Negyed vége
Pomázi Krisztián Dániel - Sikeres kétpontos 24-30
22. perc
Zsoldos Károly Levente - Sikeres kétpontos 26-30
24. perc
26-33 Grudl-Turi Gábor - Sikeres hárompontos
Zsoldos Károly Levente - Sikeres kétpontos 28-33
25. perc
28-35 Dzsida Tamás - Sikeres kétpontos
28-35 Csicskár Dávid - Kihagyott büntető
28-36 Csicskár Dávid - Sikeres büntető
26. perc
28-38 Csicskár Dávid - Sikeres kétpontos
27. perc
28-40 Csicskár Dávid - Sikeres kétpontos
28. perc
Kecskeméti Zoltán - Sikeres kétpontos 30-40
29. perc
Zsoldos Márton - Sikeres büntető 31-40
Zsoldos Márton - Kihagyott büntető 31-40
30. perc
31-42 Jakab Gergely - Sikeres kétpontos
31-42 Jakab Gergely - Kihagyott büntető
31-43 Jakab Gergely - Sikeres büntető
31-46 Laczkó Bálint - Sikeres hárompontos
Negyed vége
Tóth Kim Móric - Sikeres hárompontos 34-46
32. perc
Zsoldos Károly Levente - Sikeres kétpontos 36-46
Hegedűs Dániel - Sikeres kétpontos 38-46
34. perc
Zsoldos Károly Levente - Sikeres kétpontos 40-46
40-49 Grudl-Turi Gábor - Sikeres hárompontos
Pomázi Krisztián Dániel - Sikeres büntető 41-49
Pomázi Krisztián Dániel - Kihagyott büntető 41-49
35. perc
41-51 Csicskár Dávid - Sikeres kétpontos
41-51 Csicskár Dávid - Kihagyott büntető
36. perc
41-53 Csicskár Dávid - Sikeres kétpontos
Tóth Kim Móric - Sikeres hárompontos 44-53
37. perc
Zsoldos Márton - Sikeres kétpontos 46-53
Zsoldos Márton - Kihagyott büntető 46-53
46-55 Horváth Gergely - Sikeres kétpontos
39. perc
Tóth Kim Móric - Kihagyott büntető 46-55
Tóth Kim Móric - Sikeres büntető 47-55
40. perc
47-57 Horváth Gergely - Sikeres kétpontos
Zsoldos Károly Levente - Sikeres kétpontos 49-57
Zsoldos Károly Levente - Sikeres kétpontos 51-57
Tóth Kim Móric - Foult 
Tóth Kim Móric - Foult 
Tóth Kim Móric - Foult 
Zsoldos Márton - Foult 
Zsoldos Márton - Foult 
Zsoldos Márton - Foult 
Beliczay Zsolt Dániel - Foult 
Kecskeméti Zoltán - Foult 
Székely Gábor - Foult 
Hegedűs Dániel - Foult 
Pomázi Krisztián Dániel - Foult 
Pomázi Krisztián Dániel - Foult 
Zsoldos Károly Levente - Foult 
  Laczkó Bálint - Foult
  Jakab Gergely - Foult
  Laczkó Krisztián - Foult
  Laczkó Krisztián - Foult
  Laczkó Krisztián - Foult
  Laczkó Krisztián - Foult
  Csicskár Dávid - Foult
  Csicskár Dávid - Foult
  Dzsida Tamás - Foult
  Dzsida Tamás - Foult
  Grudl-Turi Gábor - Foult
  Grudl-Turi Gábor - Foult
  Torba Dániel - Foult
Negyed vége

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu