/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

Budapest, Férfi B csoport - Cziffra Mihály bajnokság

Honvéd Zrínyi SE/A - Iparterv 59-67 (22-17,11-5,16-26,10-19)

25. forduló Dátum: 2019.05.16.csütörtök, 19:10Játékvezetők: Bagi Bálint, Bárány Levente
Csarnok: Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem



Honvéd Zrínyi SE/A Perc Iparterv
1. perc
0-2 Piltmann Ákos - Sikeres kétpontos
Jakubik Dániel - Sikeres kétpontos 2-2
2. perc
Jakubik Dániel - Sikeres hárompontos 5-2
3. perc
5-3 Juhász András - Sikeres büntető
5-4 Juhász András - Sikeres büntető
4. perc
5-6 Piltmann Ákos - Sikeres kétpontos
Börönte Bence - Kihagyott büntető 5-6
Börönte Bence - Kihagyott büntető 5-6
Börönte Bence - Sikeres kétpontos 7-6
5. perc
Maráz András - Sikeres büntető 8-6
Maráz András - Sikeres büntető 9-6
9-8 Piltmann Ákos - Sikeres kétpontos
Jakucs Tibor - Sikeres kétpontos 11-8
11-11 Juhász András - Sikeres hárompontos
6. perc
Maráz András - Sikeres kétpontos 13-11
Maráz András - Sikeres büntető 14-11
7. perc
Asbóth Balázs - Sikeres büntető 15-11
Asbóth Balázs - Sikeres büntető 16-11
16-13 Piltmann Ákos - Sikeres kétpontos
16-13 Piltmann Ákos - Kihagyott büntető
8. perc
Jakubik Dániel - Sikeres kétpontos 18-13
18-14 Emri Béla - Sikeres büntető
18-15 Emri Béla - Sikeres büntető
10. perc
Jakucs Tibor - Sikeres kétpontos 20-15
20-17 Nagy Dávid - Sikeres kétpontos
Maráz András - Sikeres büntető 21-17
Maráz András - Sikeres büntető 22-17
Negyed vége
Fejes Milán - Kihagyott büntető 22-17
Fejes Milán - Sikeres büntető 23-17
12. perc
Körtvélyesi Zsolt - Kihagyott büntető 23-17
Körtvélyesi Zsolt - Kihagyott büntető 23-17
14. perc
Maráz András - Sikeres kétpontos 25-17
15. perc
25-18 Juhász András - Sikeres büntető
25-18 Juhász András - Kihagyott büntető
16. perc
Fejes Milán - Sikeres kétpontos 27-18
Fejes Milán - Sikeres hárompontos 30-18
30-18 Nagy Dávid - Kihagyott büntető
30-18 Nagy Dávid - Kihagyott büntető
17. perc
Juhász András - Sikeres kétpontos 32-18
18. perc
32-18 Juhász András - Kihagyott büntető
32-19 Juhász András - Sikeres büntető
32-22 Orosz Attila - Sikeres hárompontos
20. perc
Jakubik Dániel - Sikeres büntető 33-22
Jakubik Dániel - Kihagyott büntető 33-22
Negyed vége
33-24 Piltmann Ákos - Sikeres kétpontos
22. perc
33-26 Piltmann Ákos - Sikeres kétpontos
33-26 Orosz Attila - Kihagyott büntető
33-27 Orosz Attila - Sikeres büntető
Fejes Milán - Sikeres kétpontos 35-27
Fejes Milán - Sikeres kétpontos 37-27
23. perc
37-29 Pongrácz András - Sikeres kétpontos
Fejes Milán - Sikeres kétpontos 39-29
24. perc
39-30 Piltmann Ákos - Sikeres büntető
39-30 Piltmann Ákos - Kihagyott büntető
39-32 Orosz Attila - Sikeres kétpontos
25. perc
39-35 Juhász András - Sikeres hárompontos
39-38 Orosz Attila - Sikeres hárompontos
26. perc
Maráz András - Sikeres kétpontos 41-38
27. perc
41-39 Nagy Dávid - Sikeres büntető
41-39 Nagy Dávid - Kihagyott büntető
28. perc
41-41 Pongrácz András - Sikeres kétpontos
Maráz András - Sikeres kétpontos 43-41
43-43 Piltmann Ákos - Sikeres kétpontos
29. perc
43-46 Juhász András - Sikeres hárompontos
Börönte Bence - Sikeres hárompontos 46-46
Jakucs Tibor - Kihagyott büntető 46-46
Jakucs Tibor - Sikeres büntető 47-46
30. perc
47-46 Nagy Dávid - Kihagyott büntető
47-46 Nagy Dávid - Kihagyott büntető
Maráz András - Sikeres büntető 48-46
Maráz András - Sikeres büntető 49-46
49-48 Nagy Dávid - Sikeres kétpontos
Negyed vége
Jakucs Tibor - Sikeres kétpontos 51-48
51-50 Piltmann Ákos - Sikeres kétpontos
Börönte Bence - Sikeres kétpontos 53-50
32. perc
53-52 Orosz Attila - Sikeres kétpontos
33. perc
53-54 Orosz Attila - Sikeres kétpontos
35. perc
Maráz András - Sikeres büntető 54-54
36. perc
54-54 Orosz Attila - Kihagyott büntető
54-55 Orosz Attila - Sikeres büntető
37. perc
54-58 Pongrácz András - Sikeres hárompontos
38. perc
54-61 Piltmann Ákos - Sikeres hárompontos
Börönte Bence - Kihagyott büntető 54-61
Börönte Bence - Sikeres büntető 55-61
55-63 Piltmann Ákos - Sikeres kétpontos
Maráz András - Sikeres hárompontos 58-63
58-63 Juhász András - Kihagyott büntető
Maráz András - Sikeres büntető 59-63
Maráz András - Kihagyott büntető 59-63
59-63 Piltmann Ákos - Kihagyott büntető
59-63 Piltmann Ákos - Kihagyott büntető
59-64 Piltmann Ákos - Sikeres büntető
59-65 Piltmann Ákos - Sikeres büntető
59-67 Orosz Attila - Sikeres kétpontos
Juhász András - Foult 
Jakubik Dániel - Foult 
Jakubik Dániel - Foult 
Jakubik Dániel - Foult 
Jakubik Dániel - Foult 
Jakubik Dániel - Foult 
Börönte Bence - Foult 
Börönte Bence - Foult 
Börönte Bence - Foult 
Börönte Bence - Foult 
Asbóth Balázs - Foult 
Asbóth Balázs - Foult 
Körtvélyesi Zsolt - Foult 
Körtvélyesi Zsolt - Foult 
Körtvélyesi Zsolt - Foult 
Maráz András - Foult 
Maráz András - Foult 
Maráz András - Foult 
Maráz András - Foult 
Fejes Milán - Foult 
Fejes Milán - Foult 
Fejes Milán - Foult 
  Emri Béla - Foult
  Emri Béla - Foult
  Emri Béla - Foult
  Juhász András - Foult
  Juhász András - Foult
  Juhász András - Foult
  Juhász András - Foult
  Juhász Bence - Foult
  Juhász Bence - Foult
  Nagy Dávid - Foult
  Nagy Dávid - Foult
  Orosz Attila - Foult
  Orosz Attila - Foult
  Orosz Attila - Foult
  Pongrácz András - Foult
  Pongrácz András - Foult
  Pongrácz András - Foult
  Pongrácz András - Foult
  Pongrácz András - Foult
  Piltmann Ákos - Foult
  Piltmann Ákos - Foult
  Piltmann Ákos - Foult
  Piltmann Ákos - Foult
Negyed vége

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu