/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

Budapest, Férfi B csoport - Cziffra Mihály bajnokság

Iparterv - Piarista Öregfiúk 64-46 (9-14,21-7,20-18,14-7)

24. forduló Dátum: 2019.05.04.szombat, 09:00Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Magyar Zoltán
Csarnok: ELTE Gyakorló Általános és Középiskola "A" épület



Iparterv Perc Piarista Öregfiúk
1. perc
0-2 Jani Márton - Sikeres kétpontos
2. perc
0-4 Fazekas Mihály Imre - Sikeres kétpontos
Piltmann Ákos - Sikeres hárompontos 3-4
3. perc
3-4 Fazekas Mihály Imre - Kihagyott büntető
3-4 Fazekas Mihály Imre - Kihagyott büntető
4. perc
Benedek Szabolcs - Sikeres kétpontos 5-4
6. perc
Benedek Szabolcs - Sikeres kétpontos 7-4
7. perc
7-6 Pataki Máté - Sikeres kétpontos
Piltmann Ákos - Sikeres kétpontos 9-6
8. perc
9-8 Bódis László - Sikeres kétpontos
9. perc
9-11 Bódis László - Sikeres hárompontos
10. perc
9-13 Kalmár Csanád - Sikeres kétpontos
9-14 Kalmár Csanád - Sikeres büntető
Negyed vége
Piltmann Ákos - Sikeres büntető 10-14
Piltmann Ákos - Sikeres büntető 11-14
12. perc
Juhász Bence - Sikeres kétpontos 13-14
13. perc
Orosz Attila - Sikeres hárompontos 16-14
16-17 Bódis László - Sikeres hárompontos
14. perc
16-19 Csermák Ambrus - Sikeres kétpontos
Juhász Bence - Sikeres kétpontos 18-19
Juhász Bence - Sikeres kétpontos 20-19
15. perc
Piltmann Ákos - Sikeres büntető 21-19
Piltmann Ákos - Sikeres büntető 22-19
16. perc
22-21 Jani Márton - Sikeres kétpontos
Nyiri Zoltán - Sikeres kétpontos 24-21
Piltmann Ákos - Kihagyott büntető 24-21
Piltmann Ákos - Sikeres büntető 25-21
18. perc
Juhász Bence - Sikeres hárompontos 28-21
20. perc
Benedek Szabolcs - Sikeres kétpontos 30-21
Negyed vége
Nagy Dávid - Sikeres kétpontos 32-21
32-23 Jani Márton - Sikeres kétpontos
22. perc
Piltmann Ákos - Kihagyott büntető 32-23
Piltmann Ákos - Sikeres büntető 33-23
Orosz Attila - Kihagyott büntető 33-23
33-23 Bódis László - Kihagyott büntető
33-23 Bódis László - Kihagyott büntető
33-24 Bódis László - Sikeres büntető
33-25 Jani Márton - Sikeres büntető
33-26 Jani Márton - Sikeres büntető
23. perc
Nyiri Zoltán - Sikeres kétpontos 35-26
35-28 Bódis László - Sikeres kétpontos
24. perc
Nagy Dávid - Sikeres kétpontos 37-28
25. perc
Piltmann Ákos - Sikeres kétpontos 39-28
39-29 Pataki Máté - Sikeres büntető
39-30 Pataki Máté - Sikeres büntető
39-32 Kalmár Csanád - Sikeres kétpontos
Nyiri Zoltán - Sikeres kétpontos 41-32
Nyiri Zoltán - Sikeres kétpontos 43-32
26. perc
43-34 Pataki Máté - Sikeres kétpontos
43-36 Kalmár Csanád - Sikeres kétpontos
27. perc
Nagy Dávid - Sikeres kétpontos 45-36
45-38 Pataki Máté - Sikeres kétpontos
45-38 Pataki Máté - Kihagyott büntető
29. perc
Orosz Attila - Sikeres kétpontos 47-38
30. perc
Nagy Dávid - Sikeres kétpontos 49-38
49-38 Csermák Ambrus - Kihagyott büntető
49-39 Csermák Ambrus - Sikeres büntető
Nagy Dávid - Kihagyott büntető 49-39
Nagy Dávid - Sikeres büntető 50-39
Negyed vége
Benedek Szabolcs - Sikeres kétpontos 52-39
52-39 Fazekas Mihály Imre - Kihagyott büntető
52-40 Fazekas Mihály Imre - Sikeres büntető
32. perc
Orosz Attila - Sikeres hárompontos 55-40
33. perc
Benedek Szabolcs - Sikeres büntető 56-40
Benedek Szabolcs - Kihagyott büntető 56-40
56-42 Fazekas Mihály Imre - Sikeres kétpontos
34. perc
Orosz Attila - Sikeres büntető 57-42
Orosz Attila - Sikeres büntető 58-42
35. perc
Benedek Szabolcs - Sikeres büntető 59-42
Benedek Szabolcs - Kihagyott büntető 59-42
36. perc
Juhász Bence - Sikeres hárompontos 62-42
37. perc
62-44 Fazekas Mihály Imre - Sikeres kétpontos
38. perc
62-46 Bártfai Benedek Bendegúz - Sikeres kétpontos
Piltmann Ákos - Sikeres kétpontos 64-46
Emri Béla - Foult 
Emri Béla - Foult 
Benedek Szabolcs - Foult 
Pongrácz András - Foult 
Nyiri Zoltán - Foult 
Orosz Attila - Foult 
Nagy Dávid - Foult 
Nagy Dávid - Foult 
Nagy Dávid - Foult 
Nagy Dávid - Foult 
Nagy Dávid - Foult 
Piltmann Ákos - Foult 
Piltmann Ákos - Foult 
Piltmann Ákos - Foult 
  Bódis László - Foult
  Bódis László - Foult
  Bódis László - Foult
  Bódis László - Foult
  Csermák Ambrus - Foult
  Csizma Zoltán - Foult
  Csizma Zoltán - Foult
  Fazekas Mihály Imre - Foult
  Jani Márton - Foult
  Jani Márton - Foult
  Kalmár Csanád - Foult
  Pataki Máté - Foult
  Pataki Máté - Foult
  Pataki Máté - Foult
  Pataki Máté - Foult
Negyed vége

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu