/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

Budapest, Férfi B csoport - Cziffra Mihály bajnokság

Budai Vasököl - VICE KSE 51-63 (14-21,18-9,9-21,10-12)

23. forduló Dátum: 2019.05.13.hétfő, 20:40Játékvezetők: Oláh Márk, Jankovics Viktor Zsolt
Csarnok: Mechatronikai Szakközépiskola



Budai Vasököl Perc VICE KSE
1. perc
0-2 Pintér Zsolt - Sikeres kétpontos
2. perc
0-4 Pintér Zsolt - Sikeres kétpontos
Szujó Balázs - Sikeres kétpontos 2-4
2-6 Pozsegovics Péter - Sikeres kétpontos
3. perc
Sztrakay Péter - Sikeres büntető 3-6
Sztrakay Péter - Kihagyott büntető 3-6
4. perc
3-8 Pintér Zsolt - Sikeres kétpontos
5. perc
3-10 Pozsegovics Péter - Sikeres kétpontos
Sárosi Miklós - Sikeres kétpontos 5-10
Sárosi Miklós - Sikeres büntető 6-10
6-12 Szabó Mihály - Sikeres kétpontos
6. perc
6-14 Vargha Zoltán - Sikeres kétpontos
Hegyi Kristóf - Sikeres kétpontos 8-14
Barna János Róbert - Sikeres kétpontos 10-14
7. perc
10-17 Szőllős Szabolcs - Sikeres hárompontos
8. perc
Sárosi Miklós - Kihagyott büntető 10-17
Sárosi Miklós - Sikeres büntető 11-17
Szujó Balázs - Kihagyott büntető 11-17
Szujó Balázs - Sikeres büntető 12-17
9. perc
12-20 Szabó György - Sikeres hárompontos
12-21 Szabó Mihály - Sikeres büntető
12-21 Szabó Mihály - Kihagyott büntető
10. perc
Sárosi Miklós - Sikeres kétpontos 14-21
Negyed vége
14-23 Papp András - Sikeres kétpontos
12. perc
14-25 Szabó Mihály - Sikeres kétpontos
13. perc
Barna János Róbert - Sikeres kétpontos 16-25
Nagy Olivér - Sikeres kétpontos 18-25
Sárosi Miklós - Sikeres kétpontos 20-25
15. perc
Novák Tamás - Sikeres kétpontos 22-25
Sárosi Miklós - Sikeres büntető 23-25
Sárosi Miklós - Sikeres büntető 24-25
16. perc
Sárosi Miklós - Sikeres kétpontos 26-25
Sárosi Miklós - Sikeres büntető 27-25
17. perc
27-27 Pintér Zsolt - Sikeres kétpontos
18. perc
Barna János Róbert - Kihagyott büntető 27-27
Barna János Róbert - Sikeres büntető 28-27
19. perc
Hegyi Kristóf - Sikeres kétpontos 30-27
20. perc
30-29 Pintér Zsolt - Sikeres kétpontos
Nagy Olivér - Sikeres büntető 31-29
Nagy Olivér - Sikeres büntető 32-29
32-29 Pintér Zsolt - Kihagyott büntető
32-30 Pintér Zsolt - Sikeres büntető
Negyed vége
32-32 Szőllős Szabolcs - Sikeres kétpontos
22. perc
32-35 Szőllős Szabolcs - Sikeres hárompontos
23. perc
Sztrakay Péter - Sikeres kétpontos 34-35
Sárosi Miklós - Sikeres kétpontos 36-35
24. perc
36-37 Pozsegovics Péter - Sikeres kétpontos
36-39 Pintér Zsolt - Sikeres kétpontos
36-41 Szőllős Szabolcs - Sikeres kétpontos
25. perc
Sárosi Miklós - Sikeres kétpontos 38-41
26. perc
38-43 Pintér Zsolt - Sikeres kétpontos
27. perc
38-44 Szőllős Szabolcs - Sikeres büntető
38-45 Szőllős Szabolcs - Sikeres büntető
38-47 Szabó Mihály - Sikeres kétpontos
28. perc
38-49 Szőllős Szabolcs - Sikeres kétpontos
Nagy Olivér - Sikeres hárompontos 41-49
29. perc
41-50 Szőllős Szabolcs - Sikeres büntető
41-51 Szőllős Szabolcs - Sikeres büntető
Negyed vége
41-53 Pintér Zsolt - Sikeres kétpontos
41-55 Pintér Zsolt - Sikeres kétpontos
41-55 Pintér Zsolt - Kihagyott büntető
41-57 Pintér Zsolt - Sikeres kétpontos
33. perc
Sztrakay Péter - Sikeres büntető 42-57
Sztrakay Péter - Sikeres büntető 43-57
35. perc
43-59 Szőllős Szabolcs - Sikeres kétpontos
36. perc
43-59 Szabó György - Kihagyott büntető
43-59 Pozsegovics Péter - Kihagyott büntető
43-60 Pozsegovics Péter - Sikeres büntető
Nagy Olivér - Sikeres kétpontos 45-60
37. perc
Sárosi Miklós - Kihagyott büntető 45-60
Sárosi Miklós - Sikeres büntető 46-60
Hegyi Kristóf - Sikeres kétpontos 48-60
38. perc
Novák Tamás - Sikeres kétpontos 50-60
39. perc
50-63 Szőllős Szabolcs - Sikeres hárompontos
40. perc
Szujó Balázs - Kihagyott büntető 50-63
Szujó Balázs - Sikeres büntető 51-63
Barna János Róbert - Foult 
Hegyi Kristóf - Foult 
Hegyi Kristóf - Foult 
Hegyi Kristóf - Foult 
Hegyi Kristóf - Foult 
Kutas Péter - Foult 
Kutas Péter - Foult 
Kutas Péter - Foult 
Nagy Olivér - Foult 
Sztrakay Péter - Foult 
Sztrakay Péter - Foult 
Szujó Balázs - Foult 
Szujó Balázs - Foult 
Szujó Balázs - Foult 
  Besenczki Benjamin - Foult
  Besenczki Benjamin - Foult
  Besenczki Benjamin - Foult
  Pintér Zsolt - Foult
  Pozsegovics Péter - Foult
  Pozsegovics Péter - Foult
  Szabó Mihály - Foult
  Szabó Mihály - Foult
  Szabó Mihály - Foult
  Szabó Mihály - Foult
  Szabó György - Foult
  Szabó György - Foult
  Szőllős Szabolcs - Foult
  Szőllős Szabolcs - Foult
  Szőllős Szabolcs - Foult
  Vargha Zoltán - Foult
  Vargha Zoltán - Foult
Negyed vége

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu