/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

Budapest, Férfi B csoport - Cziffra Mihály bajnokság

VICE KSE - Színyei KC 66-60 (14-14,15-16,16-16,21-14)

20. forduló Dátum: 2019.03.31.vasárnap, 15:00Játékvezetők: Pohánka Balázs, Jankovics Viktor Zsolt
Csarnok: Lázár Ervin Általános Iskola



VICE KSE Perc Színyei KC
2. perc
0-2 Jovanovic Velimir - Sikeres kétpontos
3. perc
0-2 Bánhegyi András - Kihagyott büntető
0-3 Bánhegyi András - Sikeres büntető
0-6 Jovanovic Velimir - Sikeres hárompontos
4. perc
Vargha Zoltán - Sikeres kétpontos 2-6
2-8 Jantner László - Sikeres kétpontos
5. perc
Szabó György - Sikeres kétpontos 4-8
Pintér Zsolt - Sikeres kétpontos 6-8
6. perc
Szabó György - Sikeres büntető 7-8
7-10 Jovanovic Velimir - Sikeres kétpontos
7-12 Szakonyi Gábor - Sikeres kétpontos
8. perc
Szőllős Szabolcs - Sikeres kétpontos 9-12
9. perc
Szőllős Szabolcs - Sikeres hárompontos 12-12
Vargha Zoltán - Sikeres kétpontos 14-12
10. perc
14-14 Madarász Attila - Sikeres kétpontos
Negyed vége
12. perc
14-14 Szaszovszky Gábor - Kihagyott büntető
14-15 Szaszovszky Gábor - Sikeres büntető
14-17 Tőrös Balázs - Sikeres kétpontos
13. perc
Szőllős Szabolcs - Sikeres hárompontos 17-17
Szőllős Szabolcs - Sikeres kétpontos 19-17
14. perc
19-20 Bánhegyi András - Sikeres hárompontos
Vargha Zoltán - Sikeres kétpontos 21-20
16. perc
21-23 Madarász Attila - Sikeres hárompontos
Kisari Ákos - Sikeres hárompontos 24-23
18. perc
24-25 Madarász Attila - Sikeres kétpontos
19. perc
Vargha Zoltán - Sikeres kétpontos 26-25
26-28 Szakonyi Gábor - Sikeres hárompontos
Szabó Mihály - Sikeres hárompontos 29-28
29-30 Bánhegyi András - Sikeres kétpontos
Negyed vége
Szőllős Szabolcs - Sikeres kétpontos 31-30
31-32 Jovanovic Velimir - Sikeres kétpontos
24. perc
31-32 Bánhegyi András - Kihagyott büntető
31-33 Bánhegyi András - Sikeres büntető
25. perc
Szabó György - Kihagyott büntető 31-33
Bereczki Máté - Kihagyott büntető 31-33
Bereczki Máté - Kihagyott büntető 31-33
26. perc
31-35 Jantner László - Sikeres kétpontos
Pozsegovics Péter - Sikeres kétpontos 33-35
27. perc
33-37 Szaszovszky Gábor - Sikeres kétpontos
Pozsegovics Péter - Kihagyott büntető 33-37
Pozsegovics Péter - Kihagyott büntető 33-37
Szőllős Szabolcs - Sikeres büntető 34-37
Szőllős Szabolcs - Sikeres büntető 35-37
28. perc
Szőllős Szabolcs - Sikeres kétpontos 37-37
37-40 Dörömbözi Zoltán - Sikeres hárompontos
29. perc
37-43 Jovanovic Velimir - Sikeres hárompontos
Pintér Zsolt - Sikeres kétpontos 39-43
Pintér Zsolt - Sikeres büntető 40-43
30. perc
40-46 Madarász Attila - Sikeres hárompontos
Szabó György - Sikeres büntető 41-46
Szabó György - Sikeres büntető 42-46
Szőllős Szabolcs - Sikeres hárompontos 45-46
Negyed vége
Pintér Zsolt - Sikeres kétpontos 47-46
Pozsegovics Péter - Sikeres kétpontos 49-46
Pozsegovics Péter - Sikeres büntető 50-46
33. perc
Pintér Zsolt - Sikeres kétpontos 52-46
34. perc
52-48 Szaszovszky Gábor - Sikeres kétpontos
Szőllős Szabolcs - Sikeres hárompontos 55-48
Pintér Zsolt - Sikeres kétpontos 57-48
35. perc
57-50 Szaszovszky Gábor - Sikeres kétpontos
Szőllős Szabolcs - Sikeres kétpontos 59-50
36. perc
59-53 Jantner László - Sikeres hárompontos
37. perc
59-55 Jovanovic Velimir - Sikeres kétpontos
Szabó György - Sikeres hárompontos 62-55
38. perc
Szőllős Szabolcs - Sikeres kétpontos 64-55
40. perc
64-57 Tőrös Balázs - Sikeres kétpontos
Szőllős Szabolcs - Sikeres kétpontos 66-57
66-60 Bánhegyi András - Sikeres hárompontos
Szőllős Szabolcs - Foult 
Szőllős Szabolcs - Foult 
Szőllős Szabolcs - Foult 
Pozsegovics Péter - Foult 
Pozsegovics Péter - Foult 
Pozsegovics Péter - Foult 
Pozsegovics Péter - Foult 
Pintér Zsolt - Foult 
Pintér Zsolt - Foult 
Pintér Zsolt - Foult 
Péter Zoltán - Foult 
Szabó Mihály - Foult 
  Dörömbözi Zoltán - Foult
  Dörömbözi Zoltán - Foult
  Dörömbözi Zoltán - Foult
  Jovanovic Velimir - Foult
  Jovanovic Velimir - Foult
  Jovanovic Velimir - Foult
  Tőrös Balázs - Foult
  Tőrös Balázs - Foult
  Szakonyi Gábor - Foult
  Szakonyi Gábor - Foult
  Szakonyi Gábor - Foult
  Szaszovszky Gábor - Foult
  Szaszovszky Gábor - Foult
  Szaszovszky Gábor - Foult
  Jantner László - Foult
Negyed vége

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu