/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

Budapest, Férfi B csoport - Cziffra Mihály bajnokság

Szentendrei Kinizsi - 7 + SC 58-62 (13-25,13-15,22-10,10-12)

14. forduló Dátum: 2019.02.11.hétfő, 20:00Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Szentpáli-Gavallér Csaba
Csarnok: MH Tiszthelyettes Szakképző Iskola



Szentendrei Kinizsi Perc 7 + SC
1. perc
0-2 Laposa Dávid - Sikeres kétpontos
2. perc
0-4 Tapodi László - Sikeres kétpontos
3. perc
0-4 Nagy Péter - Kihagyott büntető
0-5 Nagy Péter - Sikeres büntető
0-8 Kerekes Zoltán - Sikeres hárompontos
4. perc
Dzsida Tamás - Sikeres büntető 1-8
Dzsida Tamás - Sikeres büntető 2-8
2-10 Nagy Péter - Sikeres kétpontos
2-11 Nagy Péter - Sikeres büntető
5. perc
2-12 Kerekes Zoltán - Sikeres büntető
2-13 Kerekes Zoltán - Sikeres büntető
2-14 Nagy Péter - Sikeres büntető
2-15 Nagy Péter - Sikeres büntető
Dzsida Tamás - Sikeres kétpontos 4-15
6. perc
Salgó Attila - Sikeres hárompontos 7-15
7. perc
Dzsida Tamás - Kihagyott büntető 7-15
Dzsida Tamás - Sikeres büntető 8-15
8. perc
8-17 Tapodi László - Sikeres kétpontos
8-19 Laposa Dávid - Sikeres kétpontos
9. perc
Borz Péter - Sikeres hárompontos 11-19
11-21 Laposa Dávid - Sikeres kétpontos
Dzsida Tamás - Sikeres kétpontos 13-21
13-23 Nagy Péter - Sikeres kétpontos
10. perc
13-25 Nagy Péter - Sikeres kétpontos
Negyed vége
13-27 Nagy Péter - Sikeres kétpontos
Grudl-Turi Gábor - Sikeres hárompontos 16-27
12. perc
Csicskár Dávid - Sikeres kétpontos 18-27
13. perc
18-29 Tapodi László - Sikeres kétpontos
Csicskár Dávid - Sikeres kétpontos 20-29
15. perc
20-31 Nagy Péter - Sikeres kétpontos
16. perc
Borz Péter - Sikeres kétpontos 22-31
22-33 Nagy Péter - Sikeres kétpontos
17. perc
22-35 Nagy Péter - Sikeres kétpontos
19. perc
Horváth Gergely - Sikeres kétpontos 24-35
24-38 Nagy Péter - Sikeres hárompontos
20. perc
24-38 Kerekes Zoltán - Kihagyott büntető
24-38 Kerekes Zoltán - Kihagyott büntető
Salgó Attila - Sikeres kétpontos 26-38
26-39 Laposa Dávid - Sikeres büntető
26-40 Laposa Dávid - Sikeres büntető
Negyed vége
Grudl-Turi Gábor - Sikeres hárompontos 29-40
29-40 Kerekes Zoltán - Kihagyott büntető
29-40 Kerekes Zoltán - Kihagyott büntető
Laczkó Bálint - Sikeres kétpontos 31-40
23. perc
31-43 Laposa Dávid - Sikeres hárompontos
Csicskár Dávid - Sikeres kétpontos 33-43
24. perc
33-43 Laposa Dávid - Kihagyott büntető
33-44 Laposa Dávid - Sikeres büntető
25. perc
Dzsida Tamás - Sikeres hárompontos 36-44
26. perc
Csicskár Dávid - Sikeres hárompontos 39-44
Grudl-Turi Gábor - Sikeres hárompontos 42-44
27. perc
42-46 Kócs Olivér - Sikeres kétpontos
28. perc
Grudl-Turi Gábor - Sikeres kétpontos 44-46
44-48 Tapodi László - Sikeres kétpontos
29. perc
Csicskár Dávid - Sikeres kétpontos 46-48
30. perc
Laczkó Bálint - Sikeres kétpontos 48-48
48-49 Laposa Dávid - Sikeres büntető
48-50 Laposa Dávid - Sikeres büntető
Dzsida Tamás - Kihagyott büntető 48-50
Dzsida Tamás - Kihagyott büntető 48-50
Negyed vége
48-50 Nagy Péter - Kihagyott büntető
48-50 Nagy Péter - Kihagyott büntető
34. perc
48-50 Laposa Dávid - Kihagyott büntető
48-51 Laposa Dávid - Sikeres büntető
Grudl-Turi Gábor - Sikeres kétpontos 50-51
50-54 Nagy Péter - Sikeres hárompontos
Horváth Gergely - Sikeres kétpontos 52-54
35. perc
52-54 Nagy Péter - Kihagyott büntető
52-55 Nagy Péter - Sikeres büntető
37. perc
52-56 Nagy Péter - Sikeres büntető
52-57 Nagy Péter - Sikeres büntető
52-58 Nagy Péter - Sikeres büntető
38. perc
Horváth Gergely - Sikeres kétpontos 54-58
39. perc
Grudl-Turi Gábor - Sikeres kétpontos 56-58
56-58 Kócs Olivér - Kihagyott büntető
56-58 Kócs Olivér - Kihagyott büntető
Borz Péter - Sikeres kétpontos 58-58
40. perc
58-60 Nagy Péter - Sikeres kétpontos
58-62 Tapodi László - Sikeres kétpontos
Dzsida Tamás - Foult 
Dzsida Tamás - Foult 
Laczkó Bálint - Foult 
Laczkó Bálint - Foult 
Laczkó Bálint - Foult 
Csicskár Dávid - Foult 
Csicskár Dávid - Foult 
Csicskár Dávid - Foult 
Csicskár Dávid - Foult 
Csicskár Dávid - Foult 
Grudl-Turi Gábor - Foult 
Grudl-Turi Gábor - Foult 
Horváth Gergely - Foult 
Horváth Gergely - Foult 
Horváth Gergely - Foult 
Torba Dániel - Foult 
Torba Dániel - Foult 
  Kócs Olivér - Foult
  Laposa Dávid - Foult
  Laposa Dávid - Foult
  Laposa Dávid - Foult
  Nagy Péter - Foult
  Tapodi László - Foult
  Tapodi László - Foult
Negyed vége

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu