/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

Budapest, Férfi B csoport - Cziffra Mihály bajnokság

7 + SC - Iparterv 86-61 (11-13,26-14,24-22,25-12)

13. forduló Dátum: 2019.01.27.vasárnap, 18:00Játékvezetők: Hervay Tibor, Szőke Attila
Csarnok: Mechatronikai Szakközépiskola



7 + SC Perc Iparterv
1. perc
Laposa Dávid - Sikeres kétpontos 2-0
2. perc
2-2 Piltmann Ákos - Sikeres kétpontos
Herczeg Barnabás - Sikeres kétpontos 4-2
Herczeg Barnabás - Sikeres büntető 5-2
3. perc
Herczeg Barnabás - Sikeres kétpontos 7-2
Herczeg Barnabás - Sikeres kétpontos 9-2
4. perc
9-4 Piltmann Ákos - Sikeres kétpontos
5. perc
Bársony Balázs - Kihagyott büntető 9-4
Bársony Balázs - Kihagyott büntető 9-4
9-6 Orosz Attila - Sikeres kétpontos
6. perc
Herczeg Barnabás - Sikeres kétpontos 11-6
7. perc
11-8 Piltmann Ákos - Sikeres kétpontos
9. perc
11-9 Piltmann Ákos - Sikeres büntető
11-9 Piltmann Ákos - Kihagyott büntető
10. perc
11-11 Orosz Attila - Sikeres kétpontos
11-13 Benedek Szabolcs - Sikeres kétpontos
Negyed vége
11-16 Juhász Bence - Sikeres hárompontos
Nagy Péter - Sikeres hárompontos 14-16
Nagy Péter - Sikeres kétpontos 16-16
12. perc
16-17 Piltmann Ákos - Sikeres büntető
16-18 Piltmann Ákos - Sikeres büntető
Nagy Péter - Sikeres hárompontos 19-18
Bársony Balázs - Sikeres kétpontos 21-18
Bársony Balázs - Kihagyott büntető 21-18
13. perc
Herczeg Barnabás - Sikeres büntető 22-18
Herczeg Barnabás - Kihagyott büntető 22-18
Nagy Péter - Kihagyott büntető 22-18
Nagy Péter - Kihagyott büntető 22-18
14. perc
22-20 Emri Béla - Sikeres kétpontos
Herczeg Barnabás - Sikeres kétpontos 24-20
15. perc
Nagy Péter - Sikeres kétpontos 26-20
16. perc
Nagy Péter - Sikeres hárompontos 29-20
17. perc
Nagy Péter - Sikeres hárompontos 32-20
32-22 Piltmann Ákos - Sikeres kétpontos
32-23 Piltmann Ákos - Sikeres büntető
Nagy Péter - Sikeres hárompontos 35-23
18. perc
35-25 Piltmann Ákos - Sikeres kétpontos
19. perc
35-27 Benedek Szabolcs - Sikeres kétpontos
20. perc
Tapodi László - Sikeres kétpontos 37-27
Negyed vége
37-29 Piltmann Ákos - Sikeres kétpontos
37-30 Piltmann Ákos - Sikeres büntető
22. perc
37-32 Piltmann Ákos - Sikeres kétpontos
Nagy Péter - Sikeres büntető 38-32
Nagy Péter - Sikeres büntető 39-32
Tapodi László - Sikeres büntető 40-32
Tapodi László - Sikeres büntető 41-32
23. perc
Herczeg Barnabás - Sikeres kétpontos 43-32
43-34 Piltmann Ákos - Sikeres kétpontos
Nagy Péter - Kihagyott büntető 43-34
Nagy Péter - Sikeres büntető 44-34
Nagy Péter - Sikeres büntető 45-34
24. perc
Kerekes Zoltán - Sikeres kétpontos 47-34
Herczeg Barnabás - Sikeres kétpontos 49-34
25. perc
49-37 Orosz Attila - Sikeres hárompontos
Nagy Péter - Sikeres kétpontos 51-37
51-39 Emri Béla - Sikeres kétpontos
26. perc
51-41 Orosz Attila - Sikeres kétpontos
51-43 Piltmann Ákos - Sikeres kétpontos
Herczeg Barnabás - Sikeres kétpontos 53-43
27. perc
Nagy Péter - Sikeres büntető 54-43
Nagy Péter - Kihagyott büntető 54-43
54-44 Orosz Attila - Sikeres büntető
54-45 Orosz Attila - Sikeres büntető
28. perc
54-46 Benedek Szabolcs - Sikeres büntető
54-47 Benedek Szabolcs - Sikeres büntető
Nagy Péter - Sikeres kétpontos 56-47
29. perc
56-48 Piltmann Ákos - Sikeres büntető
56-49 Piltmann Ákos - Sikeres büntető
Kerekes Zoltán - Sikeres hárompontos 59-49
30. perc
Bársony Balázs - Sikeres kétpontos 61-49
Negyed vége
Bársony Balázs - Sikeres kétpontos 63-49
Bársony Balázs - Sikeres büntető 64-49
64-51 Emri Béla - Sikeres kétpontos
Bársony Balázs - Sikeres büntető 65-51
Bársony Balázs - Sikeres büntető 66-51
32. perc
66-53 Orosz Attila - Sikeres kétpontos
Tapodi László - Sikeres kétpontos 68-53
33. perc
68-55 Soós Miklós - Sikeres kétpontos
34. perc
68-57 Benedek Szabolcs - Sikeres kétpontos
Nagy Péter - Sikeres hárompontos 71-57
35. perc
Laposa Dávid - Sikeres kétpontos 73-57
Laposa Dávid - Sikeres büntető 74-57
36. perc
Laposa Dávid - Sikeres kétpontos 76-57
76-57 Benedek Szabolcs - Kihagyott büntető
76-58 Benedek Szabolcs - Sikeres büntető
37. perc
Nagy Péter - Sikeres hárompontos 79-58
38. perc
79-59 Benedek Szabolcs - Sikeres büntető
79-59 Benedek Szabolcs - Kihagyott büntető
39. perc
Herczeg Barnabás - Sikeres kétpontos 81-59
81-60 Orosz Attila - Sikeres büntető
81-61 Orosz Attila - Sikeres büntető
Herczeg Barnabás - Sikeres kétpontos 83-61
40. perc
Kerekes Zoltán - Sikeres hárompontos 86-61
Bársony Balázs - Foult 
Bársony Balázs - Foult 
Bársony Balázs - Foult 
Herczeg Barnabás - Foult 
Herczeg Barnabás - Foult 
Kerekes Zoltán - Foult 
Kerekes Zoltán - Foult 
Kócs Olivér - Foult 
Laposa Dávid - Foult 
Laposa Dávid - Foult 
Laposa Dávid - Foult 
Nagy Péter - Foult 
Skobrics Tibor - Foult 
Skobrics Tibor - Foult 
Tapodi László - Foult 
  Soós Miklós - Foult
  Piltmann Ákos - Foult
  Piltmann Ákos - Foult
  Pongrácz András - Foult
  Pongrácz András - Foult
  Emri Béla - Foult
  Emri Béla - Foult
  Emri Béla - Foult
  Benedek Szabolcs - Foult
  Orosz Attila - Foult
  Orosz Attila - Foult
  Juhász Bence - Foult
  Juhász Bence - Foult
  Juhász Bence - Foult
Negyed vége

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu