/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

Budapest, Férfi B csoport - Cziffra Mihály bajnokság

Szentendrei Kinizsi - Törekvés SE 77-55 (21-10,15-19,23-10,18-16)

12. forduló Dátum: 2019.01.21.hétfő, 20:00Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Bujtor Péter
Csarnok: MH Tiszthelyettes Szakképző Iskola



Szentendrei Kinizsi Perc Törekvés SE
1. perc
Csicskár Dávid - Sikeres kétpontos 2-0
Csicskár Dávid - Sikeres kétpontos 4-0
2. perc
4-2 Zsoldos Károly Levente - Sikeres kétpontos
Laczkó Bálint - Sikeres kétpontos 6-2
3. perc
6-2 Zsoldos Márton - Kihagyott büntető
6-2 Zsoldos Márton - Kihagyott büntető
Csicskár Dávid - Kihagyott büntető 6-2
Csicskár Dávid - Sikeres büntető 7-2
4. perc
7-4 Rubóczky György - Sikeres kétpontos
Dzsida Tamás - Sikeres hárompontos 10-4
5. perc
Csicskár Dávid - Sikeres kétpontos 12-4
6. perc
12-6 Zsoldos Márton - Sikeres kétpontos
7. perc
Horváth Gergely - Sikeres kétpontos 14-6
14-8 Szunyogh Márton - Sikeres kétpontos
8. perc
Dzsida Tamás - Sikeres hárompontos 17-8
Grudl-Turi Gábor - Sikeres kétpontos 19-8
19-10 Zsoldos Károly Levente - Sikeres kétpontos
9. perc
Horváth Gergely - Sikeres kétpontos 21-10
Negyed vége
12. perc
Horváth Gergely - Sikeres kétpontos 23-10
23-11 Zsoldos Márton - Sikeres büntető
23-11 Zsoldos Márton - Kihagyott büntető
Borz Péter - Sikeres kétpontos 25-11
13. perc
Horváth Viktor - Sikeres kétpontos 27-11
27-13 Zsoldos Károly Levente - Sikeres kétpontos
14. perc
27-15 Ruet Timothée Maxime - Sikeres kétpontos
27-17 Beliczay Zsolt Dániel - Sikeres kétpontos
15. perc
27-19 Zsoldos Károly Levente - Sikeres kétpontos
27-21 Székely Gábor - Sikeres kétpontos
17. perc
27-23 Zsoldos Márton - Sikeres kétpontos
18. perc
Horváth Gergely - Sikeres büntető 28-23
Horváth Gergely - Sikeres büntető 29-23
Laczkó Bálint - Sikeres kétpontos 31-23
19. perc
Csicskár Dávid - Sikeres kétpontos 33-23
20. perc
33-26 Beliczay Zsolt Dániel - Sikeres hárompontos
Laczkó Bálint - Sikeres hárompontos 36-26
36-29 Ruet Timothée Maxime - Sikeres hárompontos
Negyed vége
Csicskár Dávid - Sikeres kétpontos 38-29
22. perc
Horváth Gergely - Sikeres kétpontos 40-29
40-29 Rubóczky György - Kihagyott büntető
40-30 Rubóczky György - Sikeres büntető
23. perc
Grudl-Turi Gábor - Sikeres kétpontos 42-30
Grudl-Turi Gábor - Sikeres büntető 43-30
Csicskár Dávid - Sikeres kétpontos 45-30
Csicskár Dávid - Sikeres büntető 46-30
24. perc
46-32 Zsoldos Károly Levente - Sikeres kétpontos
46-34 Zsoldos Károly Levente - Sikeres kétpontos
25. perc
Csicskár Dávid - Sikeres hárompontos 49-34
26. perc
49-37 Ruet Timothée Maxime - Sikeres hárompontos
28. perc
Borz Péter - Sikeres kétpontos 51-37
Csicskár Dávid - Sikeres kétpontos 53-37
29. perc
Grudl-Turi Gábor - Sikeres kétpontos 55-37
Csicskár Dávid - Sikeres kétpontos 57-37
Csicskár Dávid - Sikeres kétpontos 59-37
30. perc
59-39 Zsoldos Márton - Sikeres kétpontos
Negyed vége
Horváth Gergely - Sikeres kétpontos 61-39
32. perc
61-41 Zsoldos Károly Levente - Sikeres kétpontos
61-43 Zsoldos Károly Levente - Sikeres kétpontos
Laczkó Bálint - Sikeres kétpontos 63-43
35. perc
Nagy Ferenc - Sikeres kétpontos 65-43
Nagy Ferenc - Kihagyott büntető 65-43
Nagy Ferenc - Kihagyott büntető 65-43
36. perc
65-45 Rubóczky György - Sikeres kétpontos
Horváth Gergely - Sikeres kétpontos 67-45
67-48 Beliczay Zsolt Dániel - Sikeres hárompontos
37. perc
Horváth Viktor - Sikeres hárompontos 70-48
38. perc
Laczkó Bálint - Sikeres kétpontos 72-48
72-49 Zsoldos Károly Levente - Sikeres büntető
72-50 Zsoldos Károly Levente - Sikeres büntető
39. perc
Horváth Gergely - Sikeres kétpontos 74-50
74-52 Zsoldos Márton - Sikeres kétpontos
74-52 Zsoldos Márton - Kihagyott büntető
74-53 Zsoldos Márton - Sikeres büntető
74-55 Zsoldos Károly Levente - Sikeres kétpontos
40. perc
Grudl-Turi Gábor - Sikeres hárompontos 77-55
Dzsida Tamás - Foult 
Grudl-Turi Gábor - Foult 
Horváth Gergely - Foult 
Horváth Gergely - Foult 
Horváth Gergely - Foult 
Jakab Gergely - Foult 
Laczkó Bálint - Foult 
Laczkó Bálint - Foult 
Laczkó Bálint - Foult 
Torba Dániel - Foult 
Torba Dániel - Foult 
  Zsoldos Márton - Foult
  Zsoldos Márton - Foult
  Rubóczky György - Foult
  Rubóczky György - Foult
  Beliczay Zsolt Dániel - Foult
  Zsoldos Károly Levente - Foult
  Ruet Timothée Maxime - Foult
  Ruet Timothée Maxime - Foult
  Ruet Timothée Maxime - Foult
Negyed vége

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu