/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

Budapest, Férfi B csoport - Cziffra Mihály bajnokság

BEAC Kobak - Iparterv 48-65 (12-24,9-17,14-13,13-11)

9. forduló Dátum: 2018.12.09.vasárnap, 17:00Játékvezetők: Hervay Tibor, Tarnai Gyula Csaba
Csarnok: BEAC Sporttelep



BEAC Kobak Perc Iparterv
1. perc
0-3 Juhász András - Sikeres hárompontos
0-6 Juhász András - Sikeres hárompontos
3. perc
Búzás Bálint - Sikeres kétpontos 2-6
4. perc
2-9 Pongrácz András - Sikeres hárompontos
Búzás Bálint - Sikeres kétpontos 4-9
5. perc
Tircsi Tamás - Sikeres kétpontos 6-9
6-11 Pongrácz András - Sikeres kétpontos
6. perc
Medgyesi Péter - Sikeres büntető 7-11
Medgyesi Péter - Sikeres büntető 8-11
8-13 Piltmann Ákos - Sikeres kétpontos
8-14 Piltmann Ákos - Sikeres büntető
Hedry Zsolt - Sikeres kétpontos 10-14
10-16 Piltmann Ákos - Sikeres kétpontos
8. perc
10-17 Piltmann Ákos - Sikeres büntető
10-18 Piltmann Ákos - Sikeres büntető
10-20 Pongrácz András - Sikeres kétpontos
Búzás Bálint - Sikeres kétpontos 12-20
9. perc
12-22 Juhász András - Sikeres kétpontos
10. perc
12-24 Juhász András - Sikeres kétpontos
12-24 Juhász András - Kihagyott büntető
Negyed vége
12-26 Piltmann Ákos - Sikeres kétpontos
12. perc
12-27 Emri Béla - Sikeres büntető
12-27 Emri Béla - Kihagyott büntető
13. perc
12-29 Juhász András - Sikeres kétpontos
12-31 Emri Béla - Sikeres kétpontos
14. perc
Hedry Zsolt - Sikeres kétpontos 14-31
Lénárdt Attila - Sikeres kétpontos 16-31
15. perc
16-33 Piltmann Ákos - Sikeres kétpontos
Kereszti Ádám - Sikeres kétpontos 18-33
17. perc
18-35 Pongrácz András - Sikeres kétpontos
18. perc
18-36 Soós Miklós - Sikeres büntető
18-36 Soós Miklós - Kihagyott büntető
19. perc
Búzás Bálint - Sikeres hárompontos 21-36
21-38 Piltmann Ákos - Sikeres kétpontos
20. perc
21-39 Juhász András - Sikeres büntető
21-41 Soós Miklós - Sikeres kétpontos
Negyed vége
21-43 Piltmann Ákos - Sikeres kétpontos
Hedry Zsolt - Sikeres büntető 22-43
Hedry Zsolt - Sikeres büntető 23-43
23-43 Piltmann Ákos - Kihagyott büntető
23-44 Piltmann Ákos - Sikeres büntető
23. perc
23-45 Juhász András - Sikeres büntető
23-45 Juhász András - Kihagyott büntető
24. perc
23-45 Juhász András - Kihagyott büntető
23-45 Juhász András - Kihagyott büntető
23-47 Piltmann Ákos - Sikeres kétpontos
25. perc
Hedry Zsolt - Sikeres büntető 24-47
Hedry Zsolt - Sikeres büntető 25-47
Valuska László - Sikeres kétpontos 27-47
26. perc
27-49 Soós Miklós - Sikeres kétpontos
Hedry Zsolt - Sikeres hárompontos 30-49
30-50 Juhász András - Sikeres büntető
30-51 Juhász András - Sikeres büntető
28. perc
Hedry Zsolt - Sikeres hárompontos 33-51
30. perc
Hedry Zsolt - Sikeres kétpontos 35-51
35-52 Piltmann Ákos - Sikeres büntető
35-52 Piltmann Ákos - Kihagyott büntető
35-54 Juhász András - Sikeres kétpontos
Negyed vége
Kovács Krisztián - Sikeres kétpontos 37-54
32. perc
37-56 Piltmann Ákos - Sikeres kétpontos
Búzás Bálint - Sikeres hárompontos 40-56
33. perc
Búzás Bálint - Kihagyott büntető 40-56
Búzás Bálint - Sikeres büntető 41-56
34. perc
41-58 Piltmann Ákos - Sikeres kétpontos
Tircsi Tamás - Sikeres kétpontos 43-58
36. perc
43-60 Pongrácz András - Sikeres kétpontos
38. perc
Hedry Zsolt - Sikeres hárompontos 46-60
39. perc
46-60 Piltmann Ákos - Kihagyott büntető
46-61 Piltmann Ákos - Sikeres büntető
46-63 Piltmann Ákos - Sikeres kétpontos
Radnóti Péter - Sikeres kétpontos 48-63
40. perc
48-65 Emri Béla - Sikeres kétpontos
48-65 Emri Béla - Kihagyott büntető
Kovács Krisztián - Foult 
Kovács Krisztián - Foult 
Hedry Zsolt - Foult 
Hedry Zsolt - Foult 
Valuska László - Foult 
Valuska László - Foult 
Valuska László - Foult 
Valuska László - Foult 
Radnóti Péter - Foult 
Radnóti Péter - Foult 
Búzás Bálint - Foult 
Búzás Bálint - Foult 
Tircsi Tamás - Foult 
Tircsi Tamás - Foult 
Tircsi Tamás - Foult 
Tircsi Tamás - Foult 
  Pongrácz András - Foult
  Orosz Attila - Foult
  Soós Miklós - Foult
  Emri Béla - Foult
  Emri Béla - Foult
  Emri Béla - Foult
  Emri Béla - Foult
  Juhász András - Foult
  Juhász András - Foult
  Juhász András - Foult
  Piltmann Ákos - Foult
Negyed vége

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu