/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

Budapest, Férfi B csoport - Cziffra Mihály bajnokság

Iparterv - MVSE KSE 58-60 (14-18,12-16,19-10,13-16)

3. forduló Dátum: 2019.02.02.szombat, 09:00Játékvezetők: Gaál István, Nagy István
Csarnok: ELTE Gyakorló Általános és Középiskola "A" épület



Iparterv Perc MVSE KSE
1. perc
0-2 Cseh István - Sikeres kétpontos
Juhász András - Sikeres kétpontos 2-2
2. perc
2-4 Horváth Barnabás - Sikeres kétpontos
4. perc
Soós Miklós - Sikeres hárompontos 5-4
Pongrácz András - Sikeres büntető 6-4
Pongrácz András - Sikeres büntető 7-4
7-4 Horváth Barnabás - Kihagyott büntető
7-5 Horváth Barnabás - Sikeres büntető
7-7 Cseh István - Sikeres kétpontos
Juhász András - Sikeres kétpontos 9-7
5. perc
Benedek Szabolcs - Sikeres büntető 10-7
Benedek Szabolcs - Kihagyott büntető 10-7
10-9 Cseh István - Sikeres kétpontos
7. perc
10-11 Horváth Barnabás - Sikeres kétpontos
10-13 Cseh István - Sikeres kétpontos
8. perc
10-14 Horváth Barnabás - Sikeres büntető
10-14 Horváth Barnabás - Kihagyott büntető
9. perc
10-16 Cseh István - Sikeres kétpontos
Juhász Bence - Sikeres kétpontos 12-16
10. perc
Orosz Attila - Sikeres kétpontos 14-16
14-18 Cseh István - Sikeres kétpontos
Negyed vége
14-18 Horváth Barnabás - Kihagyott büntető
14-19 Horváth Barnabás - Sikeres büntető
14-21 Czuppon Tibor - Sikeres kétpontos
12. perc
Juhász András - Sikeres hárompontos 17-21
17-23 Cseh István - Sikeres kétpontos
Juhász Bence - Sikeres kétpontos 19-23
13. perc
19-25 Cseh István - Sikeres kétpontos
14. perc
19-25 Árva Péter - Kihagyott büntető
19-25 Árva Péter - Kihagyott büntető
19-26 Cseh István - Sikeres büntető
19-26 Cseh István - Kihagyott büntető
Benedek Szabolcs - Sikeres kétpontos 21-26
21-28 Cseh István - Sikeres kétpontos
17. perc
21-29 Árva Péter - Sikeres büntető
21-30 Árva Péter - Sikeres büntető
18. perc
Piltmann Ákos - Sikeres kétpontos 23-30
23-32 Horváth Barnabás - Sikeres kétpontos
23-34 Cseh István - Sikeres kétpontos
Juhász András - Sikeres kétpontos 25-34
Orosz Attila - Kihagyott büntető 25-34
Orosz Attila - Sikeres büntető 26-34
Negyed vége
Orosz Attila - Sikeres hárompontos 29-34
Soós Miklós - Sikeres kétpontos 31-34
22. perc
Orosz Attila - Sikeres hárompontos 34-34
23. perc
Pongrácz András - Sikeres kétpontos 36-34
Pongrácz András - Kihagyott büntető 36-34
24. perc
Orosz Attila - Sikeres hárompontos 39-34
25. perc
Pongrácz András - Sikeres büntető 40-34
Pongrácz András - Sikeres büntető 41-34
41-35 Cseh István - Sikeres büntető
41-36 Cseh István - Sikeres büntető
26. perc
Piltmann Ákos - Sikeres kétpontos 43-36
43-39 Cseh István - Sikeres hárompontos
27. perc
Juhász András - Sikeres kétpontos 45-39
45-42 Czuppon Tibor - Sikeres hárompontos
29. perc
45-44 Horváth Barnabás - Sikeres kétpontos
Negyed vége
Orosz Attila - Sikeres kétpontos 47-44
47-44 Horváth Barnabás - Kihagyott büntető
47-45 Horváth Barnabás - Sikeres büntető
32. perc
Benedek Szabolcs - Sikeres kétpontos 49-45
49-47 Czuppon Tibor - Sikeres kétpontos
34. perc
49-49 Cseh István - Sikeres kétpontos
49-50 Cseh István - Sikeres büntető
35. perc
49-52 Cseh István - Sikeres kétpontos
36. perc
49-55 Cseh István - Sikeres hárompontos
49-58 Czuppon Tibor - Sikeres hárompontos
37. perc
Juhász András - Sikeres hárompontos 52-58
38. perc
Piltmann Ákos - Sikeres büntető 53-58
Piltmann Ákos - Sikeres büntető 54-58
54-60 Cseh Tibor - Sikeres kétpontos
Piltmann Ákos - Sikeres kétpontos 56-60
Piltmann Ákos - Sikeres kétpontos 58-60
Benedek Szabolcs - Foult 
Emri Béla - Foult 
Emri Béla - Foult 
Emri Béla - Foult 
Juhász András - Foult 
Juhász Bence - Foult 
Orosz Attila - Foult 
Orosz Attila - Foult 
Orosz Attila - Foult 
Orosz Attila - Foult 
Piltmann Ákos - Foult 
Pongrácz András - Foult 
Soós Miklós - Foult 
  Árva Péter - Foult
  Árva Péter - Foult
  Árva Péter - Foult
  Horváth Barnabás - Foult
  Horváth Barnabás - Foult
  Horváth Barnabás - Foult
  Horváth Zoltán - Foult
  Horváth Zoltán - Foult
  Horváth Zoltán - Foult
  Cseh István - Foult
  Cseh Tibor - Foult
Negyed vége

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu