/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

Malév Kobrák - Budapest, Fiú Serdülő B

Edző

Név Telefon E-mail
Szarka Sándor 30/362-0684 szarkasanyi@gmail.hu

Kontakt

Név Telefon E-mail
Bobos Csaba 20/452-7370 boboskosar@gmail.com

Játékosok




Mezszám Név Szül. dátum
- Abella-Péntek Áron 2010
- Bálint Ádám 2011
- Bálint Döme Árpád 2010
- Bonifert Péter 2011
- Juhász Zoltán 2012
- Kádár Bence 2012
- Kerezsi Medárd 2012
- Kormos Vince 2011
- Lipták Bálint 2012
- Margitics Ádám 2010
- Misinszki Ádám 2011
- Sallai Antal Botond 2011
- Simon Ferenc 2012
- Stadinger Bálint István 2011
- Szirtes- Baksa Máté 2011
- Thúróczy Tamás Dániel 2010
- Zsigri Döme 2012

Műsor

Budapest, Fiú Serdülő B

 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FSB2073 Keresztúri SE U13 Malév Kobrák 2023/11/23 18:00 Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnáium Kutrik Andrea, Meszlényi-Bodnár Zoltán
FSB2033 Zsíros Akadémia Kőbánya 2012 Malév Kobrák 2023/11/25 09:00 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok Borsos Balázs, Meszlényi-Bodnár Zoltán
FSB2042 Malév Kobrák Kiss Lenke KA 2023/12/02 14:45 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum Magyar Zoltán Gábor, Hőgerl Bence
FSB2051 Gödi SE Malév Kobrák 2023/12/09 13:00 86-48
(-, -, -, -)
Huzella Tivadar Általános Iskola
FSB2083 Malév Kobrák Zsíros Akadémia Kőbánya 2012 2024/01/01 00: 20-0
(-, -, -, -)
Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
FSB2012 Malév Kobrák Józsefvárosi KC 2024/01/14 10:30 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum Szilágyi Zsolt József, Bíró Brigitta
FSB2212 Óbudai Kaszások/D Malév Kobrák 2024/01/27 12:30 III. kerületi Sporttelep Borsos Balázs, Csoknyai Vince
FSB2062 Józsefvárosi KC Malév Kobrák 2024/01/28 10:30 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum Kara Zsombor, Blaskovits Márk Mihály
FSB2023 Malév Kobrák Keresztúri SE U13 2024/02/01 18:30 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum Kara Zsombor, Kovács Gedeon
FSB2092 Kiss Lenke KA Malév Kobrák 2024/02/16 16:00 Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola Vigh Balázs, Konta Csanád János
FSB2112 Malév Kobrák Óbudai Kaszások/D 2024/02/17 15:00 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum Koncz Ádám, Blaskovits Márk Mihály
FSB2101 Malév Kobrák Gödi SE 2024/03/10 17:00 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum Vass Dávid Áron, Horváth Alexandra
FSB4023 Malév Kobrák Újbuda Basket 2024/04/06 15:00 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum Bárány Levente, Kovács Róbert Márió
FSB4041 Malév Kobrák TFSE U14/B 2024/04/20 15:00 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum NAGY ISTVÁN, Bátovszky Zsolt
FSB4081 TFSE U14/B Malév Kobrák 2024/04/22 17:20 Testnevelési Egyetem L2 Terem Bálint Bence Zoltán, Kovács Gerzson
FSB4063 Újbuda Basket Malév Kobrák 2024/05/05 10:00 Őrmezei Általános Iskola
FSB4072 Malév Kobrák Radobasket/C-Budaörsi DSE 2024/05/11 10:30 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
FSB4054 Malév Kobrák SZPA-HSE U14 2024/05/25 15:00 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
FSB4032 Radobasket/C-Budaörsi DSE Malév Kobrák 2024/05/26 10:00 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
FSB4014 SZPA-HSE U14 Malév Kobrák 2024/06/04 17:30 HIT Park Labdacsarnok

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Tóth Bendegúz (Keresztúri SE U13) 744 26
2. Li Mu (Malév Zsiráfok) 506 28
3. Gulyás Bence András (Malév Zsiráfok) 502 22
4. Csáky Levente (Budafok) 486 30
5. Kelemen Csongor (Józsefvárosi KC) 464 24
6. Kerezsi Medárd (Malév Kobrák) 458 24
7. Kochnyák Balázs (Keresztúri SE U13) 456 28
8. Ruva Pál Raul (Józsefvárosi KC) 428 22
9. McKie Alexander (Keresztúri SE U13) 408 24
10. Kis Borisz Milán (Zsíros Akadémia Kőbánya) 380 30
11. Marossy Kornél (Budafok) 366 18
12. Bálint Döme Árpád (Malév Kobrák) 362 20
13. Daróczi Gergő (Óbudai Kaszások/C) 342 18
14. Orbán Bendegúz (Budafok) 336 24
15. Molnár Milos (Kiss Lenke KA) 328 30
16. Bohn Levente János (Zsíros Akadémia Kőbánya) 304 32
17. Jánosi Gergő Máté (Óbudai Kaszások/C) 296 30
18. Németh Botond (Gödi SE) 296 18
19. Korompay Kornél (SZPA-HSE U14) 292 22
20. Lóczi István (Gödi SE) 282 22
21. Tóth Áron (Budafok) 278 28
22. Nagy Barnabás (Zsíros Akadémia Kőbánya) 276 30
23. Tallmayer Áron József (Zsíros Akadémia Kőbánya) 274 32
24. Dévai Máté (Óbudai Kaszások/C) 264 20
25. Fecskó Bendegúz (Gödi SE) 260 20
26. Csontos Erik (Kiss Lenke KA) 258 30
27. Kovács Vencel Dávid (Kiss Lenke KA) 256 30
28. Telek Csaba (Gödi SE) 250 24
29. Várallyay Koppány (TFSE U14/B) 246 14
30. Méhes Gergely (Óbudai Kaszások/D) 244 22
31. Proksz Gellért (Zsíros Akadémia Kőbánya) 240 20
32. Csontos Áron (Kiss Lenke KA) 234 30
33. Richter Péter (Óbudai Kaszások/C) 228 24
34. Sándor Fülöp (Óbudai Kaszások/C) 226 26
35. Ollai Péter (Óbudai Kaszások/C) 224 26
36. Szabó Botond Bulcsú (Gödi SE) 220 18
37. Wanjau-Kachubi Aziz Hamzah (Óbudai Kaszások/C) 216 20
38. Harmati Levente (Gödi SE) 214 14
39. Balázs Márton Levente (Óbudai Kaszások/D) 210 22
40. Juhász Zoltán (Malév Kobrák) 204 26
41. Margitics Ádám (Malév Kobrák) 202 26
42. Auffenberg Márton (Zsíros Akadémia Kőbánya) 198 30
43. Magyar Ádám Barnabás (Keresztúri SE U13) 196 24
44. Kiss-Hindulák Balázs (Óbudai Kaszások/D) 184 26
45. Bereczki Szilárd (SZPA-HSE U14) 182 20
46. Hartmann Tibor Gábor (Malév Zsiráfok) 182 24
47. Balogh Félix (Budafok) 182 30
48. Borsody Máté Ede (Józsefvárosi KC) 182 24
49. Czinkos Márton Pál (Gödi SE) 174 20
50. Zentai Péter (Óbudai Kaszások/C) 172 18
51. Keresztes Csaba (Malév Zsiráfok) 172 26
52. Köcse Kornél (Óbudai Kaszások/C) 168 20
53. Nagy Zalán (Budafok) 164 24
54. Szász-Nagy Dániel (Malév Zsiráfok) 158 28
55. Oszfolk Zsolt (Zsíros Akadémia Kőbánya) 154 26
56. Keresztes Sámuel (Újbuda Basket) 152 8
57. Brunner Ádám Emil (Zsíros Akadémia Kőbánya) 152 18
58. Berlinger Márk (Óbudai Kaszások/C) 150 24
59. Viola Zente (Budafok) 148 20
60. Tállai Zaránd (Zsíros Akadémia Kőbánya) 144 28
61. Német Zoltán (Óbudai Kaszások/D) 142 20
62. Garbacz Ambrus (Kiss Lenke KA) 142 28
63. Bajor Domonkos (Malév Zsiráfok) 136 18
64. Győr Balázs (Óbudai Kaszások/D) 134 16
65. Budai Ádám (Keresztúri SE U13) 132 26
66. Papp-Nagy Zoárd Zsolt (Malév Zsiráfok) 132 22
67. Pataki Benedek Ágoston (Óbudai Kaszások/C) 132 24
68. Márk Szilárd Leonárd (SZPA-HSE U14) 130 28
69. Kovács-Tanno Leó (TFSE U14/B) 130 12
70. Kun Ádám Péter (Kiss Lenke KA) 128 30
71. Kapitány Milán (Újbuda Basket) 128 16
72. Tóth Balázs (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 128 20
73. Pál Soma (Óbudai Kaszások/C) 128 26
74. Acsai Domonkos (Zsíros Akadémia Kőbánya) 126 16
75. Szabó Dávid Bence (Zsíros Akadémia Kőbánya) 124 26
76. Szabó Mihály Simon (TFSE U14/B) 122 10
77. Kopsa-Komáromi Barnabás (Malév Zsiráfok) 122 22
78. Vigh Balázs (Kiss Lenke KA) 120 28
79. Fekete Noel Kornél (Óbudai Kaszások/D) 120 16
80. Palotás Zsolt (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 120 14
81. Misinszki Ádám (Malév Kobrák) 116 14
82. Kovács Kolos (Zsíros Akadémia Kőbánya) 116 8
83. Pach Armand (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 114 10
84. Kaba Levent (Keresztúri SE U13) 112 26
85. Inczeffy Vince (Budafok) 112 20
86. Baltay Tádé Bence (TFSE U14/B) 110 14
87. Hamza Hunor Jutocsa (Budafok) 110 20
88. Kádár Bence (Malév Kobrák) 108 22
89. Tuzson Márk (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 104 26
90. Sylvester Márton (Kiss Lenke KA) 102 30
91. Udvardi-Lakos Gergely Domos (Óbudai Kaszások/C) 102 22
92. Kochnyák Dávid (Keresztúri SE U13) 100 24
93. Balogh Ákos (Malév Zsiráfok) 98 26
94. Rasztik Bende Bors (TFSE U14/B) 94 12
95. Kurtán Gábor Domos (Zsíros Akadémia Kőbánya 2012) 92 16
96. Tárnoki Barnabás (TFSE U14/B) 92 14
97. Kovács Bende Csongor (Zsíros Akadémia Kőbánya) 88 26
98. Horváth Áron (Újbuda Basket) 88 8
99. Fekete Ábel Márk (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 88 16
100. Herberth András (Zsíros Akadémia Kőbánya 2012) 86 16
101. Pataki Dániel (Kiss Lenke KA) 84 26
102. Bán Dominik Péter (Óbudai Kaszások/C) 84 16
103. Gulyás Regő Bence (TFSE U14/B) 84 16
104. Bartha Balázs (Budafok) 84 26
105. Kuti Barnabás (Kiss Lenke KA) 82 26
106. Hammer Vince (TFSE U14/B) 80 10
107. Ujlakán Kolos (Keresztúri SE U13) 78 24
108. Oláh Zsigmond Péter (Óbudai Kaszások/D) 78 14
109. Cserfalvi Máté Viktor (Újbuda Basket) 76 10
110. Kiss Ákos Balázs (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 74 26
111. Bucsuk Dániel (Újbuda Basket) 72 22
112. Nagy Péter Soma (Óbudai Kaszások/D) 72 12
113. Csöbi Arnold Krisztián (Kiss Lenke KA) 72 24
114. Fejes Bese (Józsefvárosi KC) 70 24
115. Olti Tamás (TFSE U14/B) 70 10
116. Radnai Jácint Bálint (TFSE U14/B) 70 16
117. Martinez Donát Áron (TFSE U14/B) 70 12
118. Czobor Leonárd Szabolcs (TFSE U14/B) 68 10
119. Burghardt Bertold (TFSE U14/B) 68 16
120. Namesnik Noel Géza (Újbuda Basket) 68 14
121. Perei Áron (SZPA-HSE U14) 68 24
122. Abella-Péntek Áron (Malév Kobrák) 66 18
123. Merkl Dávid (Óbudai Kaszások/D) 66 22
124. Nagy Olivér Benedek (Újbuda Basket) 66 22
125. Iván Botond András (TFSE U14/B) 64 20
126. Kossik Máté (TFSE U14/B) 64 22
127. Kecskeméti Dávid László (Gödi SE) 62 18
128. Bognár Alex (Óbudai Kaszások/D) 62 18
129. Dutka Illés Johanán (SZPA-HSE U14) 62 18
130. Somogyi Domán (Zsíros Akadémia Kőbánya 2012) 60 16
131. Bonifert Péter (Malév Kobrák) 60 26
132. Mohácsi Barnabás (Keresztúri SE U13) 60 18
133. Sallai Antal Botond (Malév Kobrák) 58 26
134. Balázs-Záper Dominik (Zsíros Akadémia Kőbánya 2012) 58 14
135. Petőházi Barnabás (Zsíros Akadémia Kőbánya 2012) 58 10
136. Tóth Zsigmond Lőrinc (TFSE U14/B) 58 12
137. Süke Dániel (Kiss Lenke KA) 58 30
138. Soós Márton (Óbudai Kaszások/D) 56 8
139. Lenkei Levente Félix (Újbuda Basket) 56 8
140. Buss Áron (Óbudai Kaszások/C) 56 16
141. Helfer Dániel (Óbudai Kaszások/D) 56 18
142. Demjén Bálint Benett (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 56 22
143. Kürti Roland (Újbuda Basket) 54 22
144. Simon Péter (Józsefvárosi KC) 54 20
145. Zsigri Döme (Malév Kobrák) 54 16
146. Hokker Dániel (Újbuda Basket) 54 18
147. Tenke Áron (Zsíros Akadémia Kőbánya) 54 18
148. Klimaj Titusz Olivér (TFSE U14/B) 54 18
149. Schök Benedek (Budafok) 54 24
150. Lábas Attila Máté (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 52 18
151. Temesi Máté (Óbudai Kaszások/D) 50 22
152. Bata Botond (Újbuda Basket) 50 8
153. Újvári Bendegúz (Újbuda Basket) 50 8
154. Géczy-Szabó Dávid (Keresztúri SE U13) 50 24
155. Balatoni Miklós Bence (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 50 14
156. Terdik Noel (Zsíros Akadémia Kőbánya 2012) 50 14
157. Fehérvári Zsombor (TFSE U14/B) 48 16
158. Halász Dániel (Budafok) 48 18
159. Vandenbussche Ármin Steven (TFSE U14/B) 48 12
160. Cardona-Hájos Boris (TFSE U14/B) 46 18
161. Maka Dávid László (Józsefvárosi KC) 46 18
162. Sipula Márk Péter (Újbuda Basket) 46 24
163. Csizmazia Kornél (Óbudai Kaszások/C) 46 14
164. Dalloul Márk (Óbudai Kaszások/C) 46 16
165. Geszler Domonkos Mihály (Gödi SE) 44 22
166. Szigeti Ágoston (Zsíros Akadémia Kőbánya) 44 22
167. Kuty Róbert (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 42 6
168. Györki Márton Regő (Gödi SE) 42 6
169. Vecseri Zoltán (Óbudai Kaszások/D) 42 12
170. Szűcs Zoárd Zoltán (Keresztúri SE U13) 42 26
171. Neszmélyi-Papp Huba (TFSE U14/B) 40 6
172. Bálint Marcell (Óbudai Kaszások/C) 40 8
173. Sipos Aladár (Józsefvárosi KC) 40 20
174. Pataky Lőrinc (Józsefvárosi KC) 40 18
175. Barna Gergő Botond (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 40 22
176. Ballagó Jonatán (SZPA-HSE U14) 38 28
177. Oláh Zétény (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 36 8
178. Bedécs Márton (Újbuda Basket) 36 10
179. Botyánszki Nándor Botond (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 36 16
180. Sponga Bálint (Zsíros Akadémia Kőbánya 2012) 36 16
181. Nyiri Endre Loránd (Újbuda Basket) 36 14
182. Lipták Bálint (Malév Kobrák) 36 22
183. Kuti Elliot Feranmi (SZPA-HSE U14) 36 22
184. Molnár Miklós András (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 34 18
185. Kern Dániel Sergey (Óbudai Kaszások/D) 34 16
186. Kiss Tamás (Zsíros Akadémia Kőbánya) 34 4
187. Mosó Szabolcs (Keresztúri SE U13) 34 22
188. Zila Áron László (Malév Zsiráfok) 32 18
189. Specziár Olivér (Újbuda Basket) 32 26
190. Káli Ádám Dániel (TFSE U14/B) 32 8
191. Süvöltős Kristóf Dávid (Újbuda Basket) 32 8
192. Harazin Nándor Márton (Zsíros Akadémia Kőbánya 2012) 32 16
193. Pfeifer Zsombor (Józsefvárosi KC) 32 24
194. György-Mózes Márk (Malév Zsiráfok) 30 14
195. László Botond Viktor (Keresztúri SE U13) 30 14
196. Marton Csaba Zoltán (Gödi SE) 30 8
197. Ferencz-Benedek Soma (Budafok) 30 10
198. Csuka Róbert (SZPA-HSE U14) 30 20
199. Talabér Marcell (SZPA-HSE U14) 28 22
200. Takács Dominik Gábor (Budafok) 28 6
201. Körözsi Tege Tamás (Malév Zsiráfok) 28 8
202. Balogi Ferenc Dániel (Zsíros Akadémia Kőbánya 2012) 28 16
203. Kozári Tamás Géza (Újbuda Basket) 28 12
204. Markovits Mihály Dávid (Malév Zsiráfok) 26 22
205. Kulin Krisztián (Óbudai Kaszások/D) 26 16
206. Kiss András (TFSE U14/B) 24 6
207. Molnár Benjámin (Józsefvárosi KC) 24 20
208. Kerpen Máté Imre (Újbuda Basket) 24 18
209. Andrasics Benjamin (SZPA-HSE U14) 24 26
210. Benedek Botond Aurél (TFSE U14/B) 20 2
211. Awad Imad Aldin (Gödi SE) 20 10
212. Koronkai-Rigó Dávid (SZPA-HSE U14) 20 6
213. Schöck Zalán (Budafok) 18 10
214. Sóvári Kristóf (Gödi SE) 18 12
215. Tóth Benedek Vendel (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 18 12
216. Iván-Králl Ambrus (Újbuda Basket) 18 12
217. Lakos Zalán Huba (Budafok) 16 6
218. Szaszkó Barnabás (Óbudai Kaszások/D) 16 2
219. Juhász Ármin (SZPA-HSE U14) 16 10
220. Madarász Gergely (Budafok) 16 16
221. Tóth-Kakucs Vince (Gödi SE) 16 12
222. Zavecz Levente (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 16 12
223. Czigány Balázs (Újbuda Basket) 16 20
224. Szeles Máté (Budafok) 14 12
225. Monostori Bálint (TFSE U14/B) 14 14
226. Schmidt Olivér (TFSE U14/B) 14 2
227. Sumits Bonifác (Újbuda Basket) 14 4
228. Fórizs István (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 14 8
229. Gubis Ádám (Gödi SE) 12 4
230. Lengyel Levente (Malév Zsiráfok) 12 8
231. Barabás Bátor (Gödi SE) 12 10
232. Juhász Ádám (Malév Zsiráfok) 12 12
233. Gera Jonatán (SZPA-HSE U14) 12 16
234. Fizesan Artúr Mihály (Óbudai Kaszások/D) 12 14
235. Roszik Ádám (TFSE U14/B) 10 6
236. Varga Frigyes (TFSE U14/B) 10 8
237. Győri Bende (Zsíros Akadémia Kőbánya) 10 8
238. Koszoru-Keszi Nimród (Zsíros Akadémia Kőbánya 2012) 10 16
239. Gyurkó Patrik (Budafok) 8 2
240. Kormos Vince (Malév Kobrák) 8 4
241. Elek Bálint (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 8 10
242. Szabó Zoltán (Zsíros Akadémia Kőbánya 2012) 8 16
243. Sidlo Ádám Bence (Malév Zsiráfok) 8 16
244. Bálint Ádám (Malév Kobrák) 8 20
245. Szirtes- Baksa Máté (Malév Kobrák) 8 6
246. Abonyi György (Malév Zsiráfok) 8 8
247. Bogdán Dániel (Gödi SE) 8 18
248. Merkler Tamás Ferenc (Zsíros Akadémia Kőbánya 2012) 8 14
249. Balázs Attila (Újbuda Basket) 8 18
250. Lukács Ádám (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 6 10
251. Pálfi Fülöp Kristóf (TFSE U14/B) 6 12
252. Sós Kristóf Zsolt (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 6 18
253. Pozsonyi Máté (TFSE U14/B) 4 2
254. Ábrahám Levente (Malév Zsiráfok) 4 2
255. Ördög Ompoly Miklós (Kiss Lenke KA) 4 2
256. Németh Levente András (Újbuda Basket) 4 4
257. Gyurkó Vencel (Budafok) 4 4
258. Nádas Olivér (Zsíros Akadémia Kőbánya 2012) 4 8
259. Broda Szabolcs Kálmán (Gödi SE) 4 8
260. Simon Ferenc (Malév Kobrák) 4 18
261. Horváth-Szeghő Dávid (Újbuda Basket) 4 12
262. Jakab Gergő (Óbudai Kaszások/D) 2 2
263. Berecz-Bolváry Erik Dániel (Kiss Lenke KA) 2 4
264. Patkós Kristóf István (Újbuda Basket) 2 18
265. Bilik Máté (Keresztúri SE U13) 2 18
266. Nemes-Szabó Bence (SZPA-HSE U14) 2 24
267. Szemrád Simon Attila (Kiss Lenke KA) 0 2
268. Németh Zalán Gusztáv (Keresztúri SE U13) 0 4
269. Török Vince (TFSE U14/B) 0 4
270. Jakab Jonatán (SZPA-HSE U14) 0 2
271. Piróth Bence (Budafok) 0 2
272. Müller Leon (TFSE U14/B) 0 2
273. Ábrám Botond (Józsefvárosi KC) 0 4
274. Szabó Máté Barnabás (Józsefvárosi KC) 0 6
275. Sárosi Sámuel (SZPA-HSE U14) 0 2
276. Bencze Levente (Budafok) 0 2
277. Roik István Hugó (Józsefvárosi KC) 0 20
278. Mosó Bertalan Péter (Újbuda Basket) 0 2
279. Tóth Bálint András (Budafok) 0 2
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Wanjau-Kachubi Aziz Hamzah (Óbudai Kaszások/C) 18 20
2. Korompay Kornél (SZPA-HSE U14) 12 22
3. Sándor Fülöp (Óbudai Kaszások/C) 12 26
4. Jánosi Gergő Máté (Óbudai Kaszások/C) 10 30
5. Gulyás Bence András (Malév Zsiráfok) 8 22
6. Kapitány Milán (Újbuda Basket) 8 16
7. Li Mu (Malév Zsiráfok) 6 28
8. Lóczi István (Gödi SE) 6 22
9. Telek Csaba (Gödi SE) 6 24
10. Kürti Roland (Újbuda Basket) 6 22
11. Ruva Pál Raul (Józsefvárosi KC) 4 22
12. Kelemen Csongor (Józsefvárosi KC) 4 24
13. Csáky Levente (Budafok) 4 30
14. Harmati Levente (Gödi SE) 4 14
15. Szabó Mihály Simon (TFSE U14/B) 4 10
16. Molnár Milos (Kiss Lenke KA) 4 30
17. Magyar Ádám Barnabás (Keresztúri SE U13) 4 24
18. Juhász Zoltán (Malév Kobrák) 4 26
19. Csontos Áron (Kiss Lenke KA) 4 30
20. Nagy Péter Soma (Óbudai Kaszások/D) 4 12
21. Namesnik Noel Géza (Újbuda Basket) 4 14
22. Bucsuk Dániel (Újbuda Basket) 4 22
23. Marossy Kornél (Budafok) 2 18
24. Daróczi Gergő (Óbudai Kaszások/C) 2 18
25. Bálint Döme Árpád (Malév Kobrák) 2 20
26. Németh Botond (Gödi SE) 2 18
27. Proksz Gellért (Zsíros Akadémia Kőbánya) 2 20
28. Zentai Péter (Óbudai Kaszások/C) 2 18
29. Ollai Péter (Óbudai Kaszások/C) 2 26
30. Tallmayer Áron József (Zsíros Akadémia Kőbánya) 2 32
31. Kovács Vencel Dávid (Kiss Lenke KA) 2 30
32. Brunner Ádám Emil (Zsíros Akadémia Kőbánya) 2 18
33. Hammer Vince (TFSE U14/B) 2 10
34. Cserfalvi Máté Viktor (Újbuda Basket) 2 10
35. Fekete Noel Kornél (Óbudai Kaszások/D) 2 16
36. Viola Zente (Budafok) 2 20
37. Német Zoltán (Óbudai Kaszások/D) 2 20
38. Györki Márton Regő (Gödi SE) 2 6
39. Schmidt Olivér (TFSE U14/B) 2 2
40. Lenkei Levente Félix (Újbuda Basket) 2 8
41. Neszmélyi-Papp Huba (TFSE U14/B) 2 6
42. Auffenberg Márton (Zsíros Akadémia Kőbánya) 2 30
43. Újvári Bendegúz (Újbuda Basket) 2 8
44. Hamza Hunor Jutocsa (Budafok) 2 20
45. Pál Soma (Óbudai Kaszások/C) 2 26
46. Kun Ádám Péter (Kiss Lenke KA) 2 30
47. Sumits Bonifác (Újbuda Basket) 2 4
48. Kecskeméti Dávid László (Gödi SE) 2 18
49. Sipula Márk Péter (Újbuda Basket) 2 24
50. Specziár Olivér (Újbuda Basket) 2 26
51. Tóth Bendegúz (Keresztúri SE U13) 0 26
52. Kerezsi Medárd (Malév Kobrák) 0 24
53. Keresztes Sámuel (Újbuda Basket) 0 8
54. Várallyay Koppány (TFSE U14/B) 0 14
55. McKie Alexander (Keresztúri SE U13) 0 24
56. Kochnyák Balázs (Keresztúri SE U13) 0 28
57. Kovács Kolos (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 8
58. Orbán Bendegúz (Budafok) 0 24
59. Dévai Máté (Óbudai Kaszások/C) 0 20
60. Fecskó Bendegúz (Gödi SE) 0 20
61. Kis Borisz Milán (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 30
62. Szabó Botond Bulcsú (Gödi SE) 0 18
63. Pach Armand (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0 10
64. Méhes Gergely (Óbudai Kaszások/D) 0 22
65. Horváth Áron (Újbuda Basket) 0 8
66. Kovács-Tanno Leó (TFSE U14/B) 0 12
67. Benedek Botond Aurél (TFSE U14/B) 0 2
68. Tóth Áron (Budafok) 0 28
69. Balázs Márton Levente (Óbudai Kaszások/D) 0 22
70. Richter Péter (Óbudai Kaszások/C) 0 24
71. Bohn Levente János (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 32
72. Nagy Barnabás (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 30
73. Bereczki Szilárd (SZPA-HSE U14) 0 20
74. Czinkos Márton Pál (Gödi SE) 0 20
75. Csontos Erik (Kiss Lenke KA) 0 30
76. Palotás Zsolt (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0 14
77. Kiss Tamás (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 4
78. Köcse Kornél (Óbudai Kaszások/C) 0 20
79. Győr Balázs (Óbudai Kaszások/D) 0 16
80. Misinszki Ádám (Malév Kobrák) 0 14
81. Szaszkó Barnabás (Óbudai Kaszások/D) 0 2
82. Acsai Domonkos (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 16
83. Baltay Tádé Bence (TFSE U14/B) 0 14
84. Rasztik Bende Bors (TFSE U14/B) 0 12
85. Margitics Ádám (Malév Kobrák) 0 26
86. Hartmann Tibor Gábor (Malév Zsiráfok) 0 24
87. Borsody Máté Ede (Józsefvárosi KC) 0 24
88. Bajor Domonkos (Malév Zsiráfok) 0 18
89. Kiss-Hindulák Balázs (Óbudai Kaszások/D) 0 26
90. Kuty Róbert (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0 6
91. Soós Márton (Óbudai Kaszások/D) 0 8
92. Olti Tamás (TFSE U14/B) 0 10
93. Nagy Zalán (Budafok) 0 24
94. Czobor Leonárd Szabolcs (TFSE U14/B) 0 10
95. Keresztes Csaba (Malév Zsiráfok) 0 26
96. Tárnoki Barnabás (TFSE U14/B) 0 14
97. Tóth Balázs (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0 20
98. Bata Botond (Újbuda Basket) 0 8
99. Berlinger Márk (Óbudai Kaszások/C) 0 24
100. Balogh Félix (Budafok) 0 30
101. Papp-Nagy Zoárd Zsolt (Malév Zsiráfok) 0 22
102. Oszfolk Zsolt (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 26
103. Martinez Donát Áron (TFSE U14/B) 0 12
104. Petőházi Barnabás (Zsíros Akadémia Kőbánya 2012) 0 10
105. Kurtán Gábor Domos (Zsíros Akadémia Kőbánya 2012) 0 16
106. Szász-Nagy Dániel (Malév Zsiráfok) 0 28
107. Inczeffy Vince (Budafok) 0 20
108. Oláh Zsigmond Péter (Óbudai Kaszások/D) 0 14
109. Kopsa-Komáromi Barnabás (Malév Zsiráfok) 0 22
110. Fekete Ábel Márk (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0 16
111. Pataki Benedek Ágoston (Óbudai Kaszások/C) 0 24
112. Herberth András (Zsíros Akadémia Kőbánya 2012) 0 16
113. Bán Dominik Péter (Óbudai Kaszások/C) 0 16
114. Gulyás Regő Bence (TFSE U14/B) 0 16
115. Tállai Zaránd (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 28
116. Budai Ádám (Keresztúri SE U13) 0 26
117. Garbacz Ambrus (Kiss Lenke KA) 0 28
118. Bálint Marcell (Óbudai Kaszások/C) 0 8
119. Kádár Bence (Malév Kobrák) 0 22
120. Tóth Zsigmond Lőrinc (TFSE U14/B) 0 12
121. Szabó Dávid Bence (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 26
122. Takács Dominik Gábor (Budafok) 0 6
123. Márk Szilárd Leonárd (SZPA-HSE U14) 0 28
124. Udvardi-Lakos Gergely Domos (Óbudai Kaszások/C) 0 22
125. Oláh Zétény (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0 8
126. Radnai Jácint Bálint (TFSE U14/B) 0 16
127. Kaba Levent (Keresztúri SE U13) 0 26
128. Vigh Balázs (Kiss Lenke KA) 0 28
129. Burghardt Bertold (TFSE U14/B) 0 16
130. Kochnyák Dávid (Keresztúri SE U13) 0 24
131. Balázs-Záper Dominik (Zsíros Akadémia Kőbánya 2012) 0 14
132. Kiss András (TFSE U14/B) 0 6
133. Káli Ádám Dániel (TFSE U14/B) 0 8
134. Süvöltős Kristóf Dávid (Újbuda Basket) 0 8
135. Gyurkó Patrik (Budafok) 0 2
136. Tuzson Márk (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0 26
137. Vandenbussche Ármin Steven (TFSE U14/B) 0 12
138. Balogh Ákos (Malév Zsiráfok) 0 26
139. Somogyi Domán (Zsíros Akadémia Kőbánya 2012) 0 16
140. Marton Csaba Zoltán (Gödi SE) 0 8
141. Abella-Péntek Áron (Malév Kobrák) 0 18
142. Bedécs Márton (Újbuda Basket) 0 10
143. Terdik Noel (Zsíros Akadémia Kőbánya 2012) 0 14
144. Balatoni Miklós Bence (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0 14
145. Vecseri Zoltán (Óbudai Kaszások/D) 0 12
146. Buss Áron (Óbudai Kaszások/C) 0 16
147. Körözsi Tege Tamás (Malév Zsiráfok) 0 8
148. Dutka Illés Johanán (SZPA-HSE U14) 0 18
149. Bognár Alex (Óbudai Kaszások/D) 0 18
150. Sylvester Márton (Kiss Lenke KA) 0 30
151. Kovács Bende Csongor (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 26
152. Zsigri Döme (Malév Kobrák) 0 16
153. Mohácsi Barnabás (Keresztúri SE U13) 0 18
154. Koronkai-Rigó Dávid (SZPA-HSE U14) 0 6
155. Csizmazia Kornél (Óbudai Kaszások/C) 0 14
156. Ujlakán Kolos (Keresztúri SE U13) 0 24
157. Bartha Balázs (Budafok) 0 26
158. Pataki Dániel (Kiss Lenke KA) 0 26
159. Iván Botond András (TFSE U14/B) 0 20
160. Kuti Barnabás (Kiss Lenke KA) 0 26
161. Helfer Dániel (Óbudai Kaszások/D) 0 18
162. Merkl Dávid (Óbudai Kaszások/D) 0 22
163. Csöbi Arnold Krisztián (Kiss Lenke KA) 0 24
164. Fehérvári Zsombor (TFSE U14/B) 0 16
165. Hokker Dániel (Újbuda Basket) 0 18
166. Klimaj Titusz Olivér (TFSE U14/B) 0 18
167. Ferencz-Benedek Soma (Budafok) 0 10
168. Nagy Olivér Benedek (Újbuda Basket) 0 22
169. Tenke Áron (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 18
170. Gubis Ádám (Gödi SE) 0 4
171. Fejes Bese (Józsefvárosi KC) 0 24
172. Kossik Máté (TFSE U14/B) 0 22
173. Lábas Attila Máté (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0 18
174. Dalloul Márk (Óbudai Kaszások/C) 0 16
175. Kiss Ákos Balázs (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0 26
176. Perei Áron (SZPA-HSE U14) 0 24
177. Simon Péter (Józsefvárosi KC) 0 20
178. Lakos Zalán Huba (Budafok) 0 6
179. Halász Dániel (Budafok) 0 18
180. Nyiri Endre Loránd (Újbuda Basket) 0 14
181. Cardona-Hájos Boris (TFSE U14/B) 0 18
182. Maka Dávid László (Józsefvárosi KC) 0 18
183. Demjén Bálint Benett (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0 22
184. Kozári Tamás Géza (Újbuda Basket) 0 12
185. Bonifert Péter (Malév Kobrák) 0 26
186. Temesi Máté (Óbudai Kaszások/D) 0 22
187. Sponga Bálint (Zsíros Akadémia Kőbánya 2012) 0 16
188. Botyánszki Nándor Botond (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0 16
189. Schök Benedek (Budafok) 0 24
190. Sallai Antal Botond (Malév Kobrák) 0 26
191. Pataky Lőrinc (Józsefvárosi KC) 0 18
192. György-Mózes Márk (Malév Zsiráfok) 0 14
193. László Botond Viktor (Keresztúri SE U13) 0 14
194. Kern Dániel Sergey (Óbudai Kaszások/D) 0 16
195. Géczy-Szabó Dávid (Keresztúri SE U13) 0 24
196. Ördög Ompoly Miklós (Kiss Lenke KA) 0 2
197. Harazin Nándor Márton (Zsíros Akadémia Kőbánya 2012) 0 16
198. Kormos Vince (Malév Kobrák) 0 4
199. Sipos Aladár (Józsefvárosi KC) 0 20
200. Pozsonyi Máté (TFSE U14/B) 0 2
201. Awad Imad Aldin (Gödi SE) 0 10
202. Geszler Domonkos Mihály (Gödi SE) 0 22
203. Ábrahám Levente (Malév Zsiráfok) 0 2
204. Szigeti Ágoston (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 22
205. Süke Dániel (Kiss Lenke KA) 0 30
206. Molnár Miklós András (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0 18
207. Barna Gergő Botond (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0 22
208. Schöck Zalán (Budafok) 0 10
209. Zila Áron László (Malév Zsiráfok) 0 18
210. Fórizs István (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0 8
211. Balogi Ferenc Dániel (Zsíros Akadémia Kőbánya 2012) 0 16
212. Roszik Ádám (TFSE U14/B) 0 6
213. Kuti Elliot Feranmi (SZPA-HSE U14) 0 22
214. Lipták Bálint (Malév Kobrák) 0 22
215. Kulin Krisztián (Óbudai Kaszások/D) 0 16
216. Szűcs Zoárd Zoltán (Keresztúri SE U13) 0 26
217. Juhász Ármin (SZPA-HSE U14) 0 10
218. Mosó Szabolcs (Keresztúri SE U13) 0 22
219. Csuka Róbert (SZPA-HSE U14) 0 20
220. Lengyel Levente (Malév Zsiráfok) 0 8
221. Iván-Králl Ambrus (Újbuda Basket) 0 12
222. Tóth Benedek Vendel (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0 12
223. Sóvári Kristóf (Gödi SE) 0 12
224. Ballagó Jonatán (SZPA-HSE U14) 0 28
225. Tóth-Kakucs Vince (Gödi SE) 0 12
226. Szirtes- Baksa Máté (Malév Kobrák) 0 6
227. Pfeifer Zsombor (Józsefvárosi KC) 0 24
228. Kerpen Máté Imre (Újbuda Basket) 0 18
229. Zavecz Levente (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0 12
230. Talabér Marcell (SZPA-HSE U14) 0 22
231. Győri Bende (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 8
232. Varga Frigyes (TFSE U14/B) 0 8
233. Molnár Benjámin (Józsefvárosi KC) 0 20
234. Barabás Bátor (Gödi SE) 0 10
235. Markovits Mihály Dávid (Malév Zsiráfok) 0 22
236. Szeles Máté (Budafok) 0 12
237. Juhász Ádám (Malév Zsiráfok) 0 12
238. Madarász Gergely (Budafok) 0 16
239. Monostori Bálint (TFSE U14/B) 0 14
240. Németh Levente András (Újbuda Basket) 0 4
241. Abonyi György (Malév Zsiráfok) 0 8
242. Gyurkó Vencel (Budafok) 0 4
243. Jakab Gergő (Óbudai Kaszások/D) 0 2
244. Andrasics Benjamin (SZPA-HSE U14) 0 26
245. Fizesan Artúr Mihály (Óbudai Kaszások/D) 0 14
246. Czigány Balázs (Újbuda Basket) 0 20
247. Elek Bálint (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0 10
248. Gera Jonatán (SZPA-HSE U14) 0 16
249. Koszoru-Keszi Nimród (Zsíros Akadémia Kőbánya 2012) 0 16
250. Lukács Ádám (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0 10
251. Merkler Tamás Ferenc (Zsíros Akadémia Kőbánya 2012) 0 14
252. Sidlo Ádám Bence (Malév Zsiráfok) 0 16
253. Szabó Zoltán (Zsíros Akadémia Kőbánya 2012) 0 16
254. Berecz-Bolváry Erik Dániel (Kiss Lenke KA) 0 4
255. Nádas Olivér (Zsíros Akadémia Kőbánya 2012) 0 8
256. Pálfi Fülöp Kristóf (TFSE U14/B) 0 12
257. Broda Szabolcs Kálmán (Gödi SE) 0 8
258. Bogdán Dániel (Gödi SE) 0 18
259. Balázs Attila (Újbuda Basket) 0 18
260. Bálint Ádám (Malév Kobrák) 0 20
261. Sós Kristóf Zsolt (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0 18
262. Horváth-Szeghő Dávid (Újbuda Basket) 0 12
263. Simon Ferenc (Malév Kobrák) 0 18
264. Patkós Kristóf István (Újbuda Basket) 0 18
265. Bilik Máté (Keresztúri SE U13) 0 18
266. Nemes-Szabó Bence (SZPA-HSE U14) 0 24
267. Németh Zalán Gusztáv (Keresztúri SE U13) 0 4
268. Bencze Levente (Budafok) 0 2
269. Sárosi Sámuel (SZPA-HSE U14) 0 2
270. Roik István Hugó (Józsefvárosi KC) 0 20
271. Jakab Jonatán (SZPA-HSE U14) 0 2
272. Müller Leon (TFSE U14/B) 0 2
273. Piróth Bence (Budafok) 0 2
274. Szemrád Simon Attila (Kiss Lenke KA) 0 2
275. Ábrám Botond (Józsefvárosi KC) 0 4
276. Szabó Máté Barnabás (Józsefvárosi KC) 0 6
277. Török Vince (TFSE U14/B) 0 4
278. Tóth Bálint András (Budafok) 0 2
279. Mosó Bertalan Péter (Újbuda Basket) 0 2
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 9 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Tóth Bendegúz (Keresztúri SE U13) 28.62 26
2. Gulyás Bence András (Malév Zsiráfok) 22.82 22
3. Marossy Kornél (Budafok) 20.33 18
4. Ruva Pál Raul (Józsefvárosi KC) 19.45 22
5. Kelemen Csongor (Józsefvárosi KC) 19.33 24
6. Kerezsi Medárd (Malév Kobrák) 19.08 24
7. Daróczi Gergő (Óbudai Kaszások/C) 19 18
8. Bálint Döme Árpád (Malév Kobrák) 18.1 20
9. Li Mu (Malév Zsiráfok) 18.07 28
10. Várallyay Koppány (TFSE U14/B) 17.57 14
11. McKie Alexander (Keresztúri SE U13) 17 24
12. Németh Botond (Gödi SE) 16.44 18
13. Kochnyák Balázs (Keresztúri SE U13) 16.29 28
14. Csáky Levente (Budafok) 16.2 30
15. Harmati Levente (Gödi SE) 15.29 14
16. Orbán Bendegúz (Budafok) 14 24
17. Korompay Kornél (SZPA-HSE U14) 13.27 22
18. Dévai Máté (Óbudai Kaszások/C) 13.2 20
19. Fecskó Bendegúz (Gödi SE) 13 20
20. Lóczi István (Gödi SE) 12.82 22
21. Kis Borisz Milán (Zsíros Akadémia Kőbánya) 12.67 30
22. Szabó Botond Bulcsú (Gödi SE) 12.22 18
23. Szabó Mihály Simon (TFSE U14/B) 12.2 10
24. Proksz Gellért (Zsíros Akadémia Kőbánya) 12 20
25. Pach Armand (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 11.4 10
26. Méhes Gergely (Óbudai Kaszások/D) 11.09 22
27. Molnár Milos (Kiss Lenke KA) 10.93 30
28. Kovács-Tanno Leó (TFSE U14/B) 10.83 12
29. Wanjau-Kachubi Aziz Hamzah (Óbudai Kaszások/C) 10.8 20
30. Telek Csaba (Gödi SE) 10.42 24
31. Tóth Áron (Budafok) 9.93 28
32. Jánosi Gergő Máté (Óbudai Kaszások/C) 9.87 30
33. Zentai Péter (Óbudai Kaszások/C) 9.56 18
34. Balázs Márton Levente (Óbudai Kaszások/D) 9.55 22
35. Richter Péter (Óbudai Kaszások/C) 9.5 24
36. Bohn Levente János (Zsíros Akadémia Kőbánya) 9.5 32
37. Nagy Barnabás (Zsíros Akadémia Kőbánya) 9.2 30
38. Bereczki Szilárd (SZPA-HSE U14) 9.1 20
39. Czinkos Márton Pál (Gödi SE) 8.7 20
40. Sándor Fülöp (Óbudai Kaszások/C) 8.69 26
41. Ollai Péter (Óbudai Kaszások/C) 8.62 26
42. Csontos Erik (Kiss Lenke KA) 8.6 30
43. Palotás Zsolt (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 8.57 14
44. Tallmayer Áron József (Zsíros Akadémia Kőbánya) 8.56 32
45. Kovács Vencel Dávid (Kiss Lenke KA) 8.53 30
46. Brunner Ádám Emil (Zsíros Akadémia Kőbánya) 8.44 18
47. Köcse Kornél (Óbudai Kaszások/C) 8.4 20
48. Győr Balázs (Óbudai Kaszások/D) 8.38 16
49. Misinszki Ádám (Malév Kobrák) 8.29 14
50. Magyar Ádám Barnabás (Keresztúri SE U13) 8.17 24
51. Kapitány Milán (Újbuda Basket) 8 16
52. Hammer Vince (TFSE U14/B) 8 10
53. Acsai Domonkos (Zsíros Akadémia Kőbánya) 7.88 16
54. Baltay Tádé Bence (TFSE U14/B) 7.86 14
55. Juhász Zoltán (Malév Kobrák) 7.85 26
56. Rasztik Bende Bors (TFSE U14/B) 7.83 12
57. Csontos Áron (Kiss Lenke KA) 7.8 30
58. Margitics Ádám (Malév Kobrák) 7.77 26
59. Cserfalvi Máté Viktor (Újbuda Basket) 7.6 10
60. Hartmann Tibor Gábor (Malév Zsiráfok) 7.58 24
61. Borsody Máté Ede (Józsefvárosi KC) 7.58 24
62. Bajor Domonkos (Malév Zsiráfok) 7.56 18
63. Fekete Noel Kornél (Óbudai Kaszások/D) 7.5 16
64. Viola Zente (Budafok) 7.4 20
65. Német Zoltán (Óbudai Kaszások/D) 7.1 20
66. Kiss-Hindulák Balázs (Óbudai Kaszások/D) 7.08 26
67. Olti Tamás (TFSE U14/B) 7 10
68. Nagy Zalán (Budafok) 6.83 24
69. Czobor Leonárd Szabolcs (TFSE U14/B) 6.8 10
70. Keresztes Csaba (Malév Zsiráfok) 6.62 26
71. Auffenberg Márton (Zsíros Akadémia Kőbánya) 6.6 30
72. Tárnoki Barnabás (TFSE U14/B) 6.57 14
73. Tóth Balázs (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 6.4 20
74. Berlinger Márk (Óbudai Kaszások/C) 6.25 24
75. Balogh Félix (Budafok) 6.07 30
76. Papp-Nagy Zoárd Zsolt (Malév Zsiráfok) 6 22
77. Nagy Péter Soma (Óbudai Kaszások/D) 6 12
78. Oszfolk Zsolt (Zsíros Akadémia Kőbánya) 5.92 26
79. Martinez Donát Áron (TFSE U14/B) 5.83 12
80. Petőházi Barnabás (Zsíros Akadémia Kőbánya 2012) 5.8 10
81. Kurtán Gábor Domos (Zsíros Akadémia Kőbánya 2012) 5.75 16
82. Szász-Nagy Dániel (Malév Zsiráfok) 5.64 28
83. Inczeffy Vince (Budafok) 5.6 20
84. Oláh Zsigmond Péter (Óbudai Kaszások/D) 5.57 14
85. Kopsa-Komáromi Barnabás (Malév Zsiráfok) 5.55 22
86. Fekete Ábel Márk (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 5.5 16
87. Pataki Benedek Ágoston (Óbudai Kaszások/C) 5.5 24
88. Hamza Hunor Jutocsa (Budafok) 5.5 20
89. Herberth András (Zsíros Akadémia Kőbánya 2012) 5.38 16
90. Bán Dominik Péter (Óbudai Kaszások/C) 5.25 16
91. Gulyás Regő Bence (TFSE U14/B) 5.25 16
92. Tállai Zaránd (Zsíros Akadémia Kőbánya) 5.14 28
93. Budai Ádám (Keresztúri SE U13) 5.08 26
94. Garbacz Ambrus (Kiss Lenke KA) 5.07 28
95. Pál Soma (Óbudai Kaszások/C) 4.92 26
96. Kádár Bence (Malév Kobrák) 4.91 22
97. Namesnik Noel Géza (Újbuda Basket) 4.86 14
98. Tóth Zsigmond Lőrinc (TFSE U14/B) 4.83 12
99. Szabó Dávid Bence (Zsíros Akadémia Kőbánya) 4.77 26
100. Márk Szilárd Leonárd (SZPA-HSE U14) 4.64 28
101. Udvardi-Lakos Gergely Domos (Óbudai Kaszások/C) 4.64 22
102. Radnai Jácint Bálint (TFSE U14/B) 4.38 16
103. Kaba Levent (Keresztúri SE U13) 4.31 26
104. Vigh Balázs (Kiss Lenke KA) 4.29 28
105. Kun Ádám Péter (Kiss Lenke KA) 4.27 30
106. Burghardt Bertold (TFSE U14/B) 4.25 16
107. Kochnyák Dávid (Keresztúri SE U13) 4.17 24
108. Balázs-Záper Dominik (Zsíros Akadémia Kőbánya 2012) 4.14 14
109. Tuzson Márk (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 4 26
110. Vandenbussche Ármin Steven (TFSE U14/B) 4 12
111. Balogh Ákos (Malév Zsiráfok) 3.77 26
112. Somogyi Domán (Zsíros Akadémia Kőbánya 2012) 3.75 16
113. Abella-Péntek Áron (Malév Kobrák) 3.67 18
114. Bedécs Márton (Újbuda Basket) 3.6 10
115. Terdik Noel (Zsíros Akadémia Kőbánya 2012) 3.57 14
116. Balatoni Miklós Bence (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 3.57 14
117. Vecseri Zoltán (Óbudai Kaszások/D) 3.5 12
118. Buss Áron (Óbudai Kaszások/C) 3.5 16
119. Kecskeméti Dávid László (Gödi SE) 3.44 18
120. Bognár Alex (Óbudai Kaszások/D) 3.44 18
121. Dutka Illés Johanán (SZPA-HSE U14) 3.44 18
122. Sylvester Márton (Kiss Lenke KA) 3.4 30
123. Kovács Bende Csongor (Zsíros Akadémia Kőbánya) 3.38 26
124. Zsigri Döme (Malév Kobrák) 3.38 16
125. Mohácsi Barnabás (Keresztúri SE U13) 3.33 18
126. Csizmazia Kornél (Óbudai Kaszások/C) 3.29 14
127. Bucsuk Dániel (Újbuda Basket) 3.27 22
128. Ujlakán Kolos (Keresztúri SE U13) 3.25 24
129. Pataki Dániel (Kiss Lenke KA) 3.23 26
130. Bartha Balázs (Budafok) 3.23 26
131. Iván Botond András (TFSE U14/B) 3.2 20
132. Kuti Barnabás (Kiss Lenke KA) 3.15 26
133. Helfer Dániel (Óbudai Kaszások/D) 3.11 18
134. Fehérvári Zsombor (TFSE U14/B) 3 16
135. Csöbi Arnold Krisztián (Kiss Lenke KA) 3 24
136. Merkl Dávid (Óbudai Kaszások/D) 3 22
137. Ferencz-Benedek Soma (Budafok) 3 10
138. Klimaj Titusz Olivér (TFSE U14/B) 3 18
139. Tenke Áron (Zsíros Akadémia Kőbánya) 3 18
140. Hokker Dániel (Újbuda Basket) 3 18
141. Nagy Olivér Benedek (Újbuda Basket) 3 22
142. Fejes Bese (Józsefvárosi KC) 2.92 24
143. Kossik Máté (TFSE U14/B) 2.91 22
144. Lábas Attila Máté (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 2.89 18
145. Dalloul Márk (Óbudai Kaszások/C) 2.88 16
146. Kiss Ákos Balázs (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 2.85 26
147. Perei Áron (SZPA-HSE U14) 2.83 24
148. Simon Péter (Józsefvárosi KC) 2.7 20
149. Halász Dániel (Budafok) 2.67 18
150. Nyiri Endre Loránd (Újbuda Basket) 2.57 14
151. Maka Dávid László (Józsefvárosi KC) 2.56 18
152. Cardona-Hájos Boris (TFSE U14/B) 2.56 18
153. Demjén Bálint Benett (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 2.55 22
154. Kürti Roland (Újbuda Basket) 2.45 22
155. Kozári Tamás Géza (Újbuda Basket) 2.33 12
156. Bonifert Péter (Malév Kobrák) 2.31 26
157. Temesi Máté (Óbudai Kaszások/D) 2.27 22
158. Botyánszki Nándor Botond (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 2.25 16
159. Schök Benedek (Budafok) 2.25 24
160. Sponga Bálint (Zsíros Akadémia Kőbánya 2012) 2.25 16
161. Sallai Antal Botond (Malév Kobrák) 2.23 26
162. Pataky Lőrinc (Józsefvárosi KC) 2.22 18
163. György-Mózes Márk (Malév Zsiráfok) 2.14 14
164. László Botond Viktor (Keresztúri SE U13) 2.14 14
165. Kern Dániel Sergey (Óbudai Kaszások/D) 2.13 16
166. Géczy-Szabó Dávid (Keresztúri SE U13) 2.08 24
167. Geszler Domonkos Mihály (Gödi SE) 2 22
168. Harazin Nándor Márton (Zsíros Akadémia Kőbánya 2012) 2 16
169. Awad Imad Aldin (Gödi SE) 2 10
170. Sipos Aladár (Józsefvárosi KC) 2 20
171. Szigeti Ágoston (Zsíros Akadémia Kőbánya) 2 22
172. Süke Dániel (Kiss Lenke KA) 1.93 30
173. Sipula Márk Péter (Újbuda Basket) 1.92 24
174. Molnár Miklós András (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 1.89 18
175. Barna Gergő Botond (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 1.82 22
176. Schöck Zalán (Budafok) 1.8 10
177. Zila Áron László (Malév Zsiráfok) 1.78 18
178. Balogi Ferenc Dániel (Zsíros Akadémia Kőbánya 2012) 1.75 16
179. Lipták Bálint (Malév Kobrák) 1.64 22
180. Kuti Elliot Feranmi (SZPA-HSE U14) 1.64 22
181. Kulin Krisztián (Óbudai Kaszások/D) 1.63 16
182. Szűcs Zoárd Zoltán (Keresztúri SE U13) 1.62 26
183. Juhász Ármin (SZPA-HSE U14) 1.6 10
184. Mosó Szabolcs (Keresztúri SE U13) 1.55 22
185. Iván-Králl Ambrus (Újbuda Basket) 1.5 12
186. Tóth Benedek Vendel (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 1.5 12
187. Sóvári Kristóf (Gödi SE) 1.5 12
188. Csuka Róbert (SZPA-HSE U14) 1.5 20
189. Ballagó Jonatán (SZPA-HSE U14) 1.36 28
190. Kerpen Máté Imre (Újbuda Basket) 1.33 18
191. Tóth-Kakucs Vince (Gödi SE) 1.33 12
192. Pfeifer Zsombor (Józsefvárosi KC) 1.33 24
193. Zavecz Levente (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 1.33 12
194. Talabér Marcell (SZPA-HSE U14) 1.27 22
195. Specziár Olivér (Újbuda Basket) 1.23 26
196. Barabás Bátor (Gödi SE) 1.2 10
197. Molnár Benjámin (Józsefvárosi KC) 1.2 20
198. Markovits Mihály Dávid (Malév Zsiráfok) 1.18 22
199. Szeles Máté (Budafok) 1.17 12
200. Monostori Bálint (TFSE U14/B) 1 14
201. Juhász Ádám (Malév Zsiráfok) 1 12
202. Madarász Gergely (Budafok) 1 16
203. Andrasics Benjamin (SZPA-HSE U14) 0.92 26
204. Fizesan Artúr Mihály (Óbudai Kaszások/D) 0.86 14
205. Elek Bálint (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0.8 10
206. Czigány Balázs (Újbuda Basket) 0.8 20
207. Gera Jonatán (SZPA-HSE U14) 0.75 16
208. Koszoru-Keszi Nimród (Zsíros Akadémia Kőbánya 2012) 0.63 16
209. Lukács Ádám (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0.6 10
210. Merkler Tamás Ferenc (Zsíros Akadémia Kőbánya 2012) 0.57 14
211. Szabó Zoltán (Zsíros Akadémia Kőbánya 2012) 0.5 16
212. Pálfi Fülöp Kristóf (TFSE U14/B) 0.5 12
213. Sidlo Ádám Bence (Malév Zsiráfok) 0.5 16
214. Bogdán Dániel (Gödi SE) 0.44 18
215. Balázs Attila (Újbuda Basket) 0.44 18
216. Bálint Ádám (Malév Kobrák) 0.4 20
217. Horváth-Szeghő Dávid (Újbuda Basket) 0.33 12
218. Sós Kristóf Zsolt (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0.33 18
219. Simon Ferenc (Malév Kobrák) 0.22 18
220. Patkós Kristóf István (Újbuda Basket) 0.11 18
221. Bilik Máté (Keresztúri SE U13) 0.11 18
222. Nemes-Szabó Bence (SZPA-HSE U14) 0.08 24
223. Roik István Hugó (Józsefvárosi KC) 0 20
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 9 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Wanjau-Kachubi Aziz Hamzah (Óbudai Kaszások/C) 0.9 20
2. Korompay Kornél (SZPA-HSE U14) 0.55 22
3. Kapitány Milán (Újbuda Basket) 0.5 16
4. Sándor Fülöp (Óbudai Kaszások/C) 0.46 26
5. Szabó Mihály Simon (TFSE U14/B) 0.4 10
6. Gulyás Bence András (Malév Zsiráfok) 0.36 22
7. Jánosi Gergő Máté (Óbudai Kaszások/C) 0.33 30
8. Nagy Péter Soma (Óbudai Kaszások/D) 0.33 12
9. Harmati Levente (Gödi SE) 0.29 14
10. Namesnik Noel Géza (Újbuda Basket) 0.29 14
11. Lóczi István (Gödi SE) 0.27 22
12. Kürti Roland (Újbuda Basket) 0.27 22
13. Telek Csaba (Gödi SE) 0.25 24
14. Li Mu (Malév Zsiráfok) 0.21 28
15. Hammer Vince (TFSE U14/B) 0.2 10
16. Cserfalvi Máté Viktor (Újbuda Basket) 0.2 10
17. Ruva Pál Raul (Józsefvárosi KC) 0.18 22
18. Bucsuk Dániel (Újbuda Basket) 0.18 22
19. Kelemen Csongor (Józsefvárosi KC) 0.17 24
20. Magyar Ádám Barnabás (Keresztúri SE U13) 0.17 24
21. Juhász Zoltán (Malév Kobrák) 0.15 26
22. Molnár Milos (Kiss Lenke KA) 0.13 30
23. Csáky Levente (Budafok) 0.13 30
24. Csontos Áron (Kiss Lenke KA) 0.13 30
25. Fekete Noel Kornél (Óbudai Kaszások/D) 0.13 16
26. Daróczi Gergő (Óbudai Kaszások/C) 0.11 18
27. Németh Botond (Gödi SE) 0.11 18
28. Zentai Péter (Óbudai Kaszások/C) 0.11 18
29. Brunner Ádám Emil (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0.11 18
30. Kecskeméti Dávid László (Gödi SE) 0.11 18
31. Marossy Kornél (Budafok) 0.11 18
32. Proksz Gellért (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0.1 20
33. Bálint Döme Árpád (Malév Kobrák) 0.1 20
34. Viola Zente (Budafok) 0.1 20
35. Német Zoltán (Óbudai Kaszások/D) 0.1 20
36. Hamza Hunor Jutocsa (Budafok) 0.1 20
37. Sipula Márk Péter (Újbuda Basket) 0.08 24
38. Specziár Olivér (Újbuda Basket) 0.08 26
39. Ollai Péter (Óbudai Kaszások/C) 0.08 26
40. Pál Soma (Óbudai Kaszások/C) 0.08 26
41. Kovács Vencel Dávid (Kiss Lenke KA) 0.07 30
42. Kun Ádám Péter (Kiss Lenke KA) 0.07 30
43. Auffenberg Márton (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0.07 30
44. Tallmayer Áron József (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0.06 32
45. Tóth Bendegúz (Keresztúri SE U13) 0 26
46. Kerezsi Medárd (Malév Kobrák) 0 24
47. Várallyay Koppány (TFSE U14/B) 0 14
48. McKie Alexander (Keresztúri SE U13) 0 24
49. Kochnyák Balázs (Keresztúri SE U13) 0 28
50. Orbán Bendegúz (Budafok) 0 24
51. Dévai Máté (Óbudai Kaszások/C) 0 20
52. Fecskó Bendegúz (Gödi SE) 0 20
53. Kis Borisz Milán (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 30
54. Szabó Botond Bulcsú (Gödi SE) 0 18
55. Pach Armand (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0 10
56. Méhes Gergely (Óbudai Kaszások/D) 0 22
57. Kovács-Tanno Leó (TFSE U14/B) 0 12
58. Tóth Áron (Budafok) 0 28
59. Balázs Márton Levente (Óbudai Kaszások/D) 0 22
60. Richter Péter (Óbudai Kaszások/C) 0 24
61. Bohn Levente János (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 32
62. Nagy Barnabás (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 30
63. Bereczki Szilárd (SZPA-HSE U14) 0 20
64. Czinkos Márton Pál (Gödi SE) 0 20
65. Csontos Erik (Kiss Lenke KA) 0 30
66. Palotás Zsolt (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0 14
67. Köcse Kornél (Óbudai Kaszások/C) 0 20
68. Győr Balázs (Óbudai Kaszások/D) 0 16
69. Misinszki Ádám (Malév Kobrák) 0 14
70. Acsai Domonkos (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 16
71. Baltay Tádé Bence (TFSE U14/B) 0 14
72. Rasztik Bende Bors (TFSE U14/B) 0 12
73. Margitics Ádám (Malév Kobrák) 0 26
74. Hartmann Tibor Gábor (Malév Zsiráfok) 0 24
75. Borsody Máté Ede (Józsefvárosi KC) 0 24
76. Bajor Domonkos (Malév Zsiráfok) 0 18
77. Kiss-Hindulák Balázs (Óbudai Kaszások/D) 0 26
78. Olti Tamás (TFSE U14/B) 0 10
79. Nagy Zalán (Budafok) 0 24
80. Czobor Leonárd Szabolcs (TFSE U14/B) 0 10
81. Keresztes Csaba (Malév Zsiráfok) 0 26
82. Tárnoki Barnabás (TFSE U14/B) 0 14
83. Tóth Balázs (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0 20
84. Berlinger Márk (Óbudai Kaszások/C) 0 24
85. Balogh Félix (Budafok) 0 30
86. Papp-Nagy Zoárd Zsolt (Malév Zsiráfok) 0 22
87. Oszfolk Zsolt (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 26
88. Martinez Donát Áron (TFSE U14/B) 0 12
89. Petőházi Barnabás (Zsíros Akadémia Kőbánya 2012) 0 10
90. Kurtán Gábor Domos (Zsíros Akadémia Kőbánya 2012) 0 16
91. Szász-Nagy Dániel (Malév Zsiráfok) 0 28
92. Inczeffy Vince (Budafok) 0 20
93. Oláh Zsigmond Péter (Óbudai Kaszások/D) 0 14
94. Kopsa-Komáromi Barnabás (Malév Zsiráfok) 0 22
95. Pataki Benedek Ágoston (Óbudai Kaszások/C) 0 24
96. Fekete Ábel Márk (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0 16
97. Herberth András (Zsíros Akadémia Kőbánya 2012) 0 16
98. Bán Dominik Péter (Óbudai Kaszások/C) 0 16
99. Gulyás Regő Bence (TFSE U14/B) 0 16
100. Tállai Zaránd (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 28
101. Budai Ádám (Keresztúri SE U13) 0 26
102. Garbacz Ambrus (Kiss Lenke KA) 0 28
103. Kádár Bence (Malév Kobrák) 0 22
104. Tóth Zsigmond Lőrinc (TFSE U14/B) 0 12
105. Szabó Dávid Bence (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 26
106. Márk Szilárd Leonárd (SZPA-HSE U14) 0 28
107. Udvardi-Lakos Gergely Domos (Óbudai Kaszások/C) 0 22
108. Radnai Jácint Bálint (TFSE U14/B) 0 16
109. Kaba Levent (Keresztúri SE U13) 0 26
110. Vigh Balázs (Kiss Lenke KA) 0 28
111. Burghardt Bertold (TFSE U14/B) 0 16
112. Kochnyák Dávid (Keresztúri SE U13) 0 24
113. Balázs-Záper Dominik (Zsíros Akadémia Kőbánya 2012) 0 14
114. Vandenbussche Ármin Steven (TFSE U14/B) 0 12
115. Tuzson Márk (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0 26
116. Balogh Ákos (Malév Zsiráfok) 0 26
117. Somogyi Domán (Zsíros Akadémia Kőbánya 2012) 0 16
118. Abella-Péntek Áron (Malév Kobrák) 0 18
119. Bedécs Márton (Újbuda Basket) 0 10
120. Balatoni Miklós Bence (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0 14
121. Terdik Noel (Zsíros Akadémia Kőbánya 2012) 0 14
122. Buss Áron (Óbudai Kaszások/C) 0 16
123. Vecseri Zoltán (Óbudai Kaszások/D) 0 12
124. Bognár Alex (Óbudai Kaszások/D) 0 18
125. Dutka Illés Johanán (SZPA-HSE U14) 0 18
126. Sylvester Márton (Kiss Lenke KA) 0 30
127. Kovács Bende Csongor (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 26
128. Zsigri Döme (Malév Kobrák) 0 16
129. Mohácsi Barnabás (Keresztúri SE U13) 0 18
130. Csizmazia Kornél (Óbudai Kaszások/C) 0 14
131. Ujlakán Kolos (Keresztúri SE U13) 0 24
132. Pataki Dániel (Kiss Lenke KA) 0 26
133. Bartha Balázs (Budafok) 0 26
134. Iván Botond András (TFSE U14/B) 0 20
135. Kuti Barnabás (Kiss Lenke KA) 0 26
136. Helfer Dániel (Óbudai Kaszások/D) 0 18
137. Fehérvári Zsombor (TFSE U14/B) 0 16
138. Tenke Áron (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 18
139. Hokker Dániel (Újbuda Basket) 0 18
140. Klimaj Titusz Olivér (TFSE U14/B) 0 18
141. Ferencz-Benedek Soma (Budafok) 0 10
142. Csöbi Arnold Krisztián (Kiss Lenke KA) 0 24
143. Merkl Dávid (Óbudai Kaszások/D) 0 22
144. Nagy Olivér Benedek (Újbuda Basket) 0 22
145. Fejes Bese (Józsefvárosi KC) 0 24
146. Kossik Máté (TFSE U14/B) 0 22
147. Lábas Attila Máté (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0 18
148. Dalloul Márk (Óbudai Kaszások/C) 0 16
149. Kiss Ákos Balázs (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0 26
150. Perei Áron (SZPA-HSE U14) 0 24
151. Simon Péter (Józsefvárosi KC) 0 20
152. Halász Dániel (Budafok) 0 18
153. Nyiri Endre Loránd (Újbuda Basket) 0 14
154. Cardona-Hájos Boris (TFSE U14/B) 0 18
155. Maka Dávid László (Józsefvárosi KC) 0 18
156. Demjén Bálint Benett (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0 22
157. Kozári Tamás Géza (Újbuda Basket) 0 12
158. Bonifert Péter (Malév Kobrák) 0 26
159. Temesi Máté (Óbudai Kaszások/D) 0 22
160. Sponga Bálint (Zsíros Akadémia Kőbánya 2012) 0 16
161. Botyánszki Nándor Botond (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0 16
162. Schök Benedek (Budafok) 0 24
163. Sallai Antal Botond (Malév Kobrák) 0 26
164. Pataky Lőrinc (Józsefvárosi KC) 0 18
165. György-Mózes Márk (Malév Zsiráfok) 0 14
166. László Botond Viktor (Keresztúri SE U13) 0 14
167. Kern Dániel Sergey (Óbudai Kaszások/D) 0 16
168. Géczy-Szabó Dávid (Keresztúri SE U13) 0 24
169. Szigeti Ágoston (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 22
170. Sipos Aladár (Józsefvárosi KC) 0 20
171. Harazin Nándor Márton (Zsíros Akadémia Kőbánya 2012) 0 16
172. Awad Imad Aldin (Gödi SE) 0 10
173. Geszler Domonkos Mihály (Gödi SE) 0 22
174. Süke Dániel (Kiss Lenke KA) 0 30
175. Molnár Miklós András (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0 18
176. Barna Gergő Botond (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0 22
177. Schöck Zalán (Budafok) 0 10
178. Zila Áron László (Malév Zsiráfok) 0 18
179. Balogi Ferenc Dániel (Zsíros Akadémia Kőbánya 2012) 0 16
180. Lipták Bálint (Malév Kobrák) 0 22
181. Kuti Elliot Feranmi (SZPA-HSE U14) 0 22
182. Kulin Krisztián (Óbudai Kaszások/D) 0 16
183. Szűcs Zoárd Zoltán (Keresztúri SE U13) 0 26
184. Juhász Ármin (SZPA-HSE U14) 0 10
185. Mosó Szabolcs (Keresztúri SE U13) 0 22
186. Sóvári Kristóf (Gödi SE) 0 12
187. Csuka Róbert (SZPA-HSE U14) 0 20
188. Tóth Benedek Vendel (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0 12
189. Iván-Králl Ambrus (Újbuda Basket) 0 12
190. Ballagó Jonatán (SZPA-HSE U14) 0 28
191. Kerpen Máté Imre (Újbuda Basket) 0 18
192. Tóth-Kakucs Vince (Gödi SE) 0 12
193. Pfeifer Zsombor (Józsefvárosi KC) 0 24
194. Zavecz Levente (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0 12
195. Talabér Marcell (SZPA-HSE U14) 0 22
196. Barabás Bátor (Gödi SE) 0 10
197. Molnár Benjámin (Józsefvárosi KC) 0 20
198. Markovits Mihály Dávid (Malév Zsiráfok) 0 22
199. Szeles Máté (Budafok) 0 12
200. Monostori Bálint (TFSE U14/B) 0 14
201. Juhász Ádám (Malév Zsiráfok) 0 12
202. Madarász Gergely (Budafok) 0 16
203. Andrasics Benjamin (SZPA-HSE U14) 0 26
204. Fizesan Artúr Mihály (Óbudai Kaszások/D) 0 14
205. Elek Bálint (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0 10
206. Czigány Balázs (Újbuda Basket) 0 20
207. Gera Jonatán (SZPA-HSE U14) 0 16
208. Koszoru-Keszi Nimród (Zsíros Akadémia Kőbánya 2012) 0 16
209. Lukács Ádám (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0 10
210. Merkler Tamás Ferenc (Zsíros Akadémia Kőbánya 2012) 0 14
211. Sidlo Ádám Bence (Malév Zsiráfok) 0 16
212. Pálfi Fülöp Kristóf (TFSE U14/B) 0 12
213. Szabó Zoltán (Zsíros Akadémia Kőbánya 2012) 0 16
214. Bogdán Dániel (Gödi SE) 0 18
215. Balázs Attila (Újbuda Basket) 0 18
216. Bálint Ádám (Malév Kobrák) 0 20
217. Horváth-Szeghő Dávid (Újbuda Basket) 0 12
218. Sós Kristóf Zsolt (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0 18
219. Simon Ferenc (Malév Kobrák) 0 18
220. Patkós Kristóf István (Újbuda Basket) 0 18
221. Bilik Máté (Keresztúri SE U13) 0 18
222. Nemes-Szabó Bence (SZPA-HSE U14) 0 24
223. Roik István Hugó (Józsefvárosi KC) 0 20
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 9 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. Tóth Bendegúz (Keresztúri SE U13) 13.85 26
2. Gulyás Bence András (Malév Zsiráfok) 10.36 22
3. Marossy Kornél (Budafok) 9 18
4. Kerezsi Medárd (Malév Kobrák) 8.92 24
5. Ruva Pál Raul (Józsefvárosi KC) 8.91 22
6. Kelemen Csongor (Józsefvárosi KC) 8.5 24
7. Várallyay Koppány (TFSE U14/B) 8.43 14
8. Bálint Döme Árpád (Malév Kobrák) 8.4 20
9. Daróczi Gergő (Óbudai Kaszások/C) 8.33 18
10. McKie Alexander (Keresztúri SE U13) 8.08 24
11. Németh Botond (Gödi SE) 7.78 18
12. Li Mu (Malév Zsiráfok) 7.36 28
13. Kochnyák Balázs (Keresztúri SE U13) 7.21 28
14. Csáky Levente (Budafok) 6.93 30
15. Harmati Levente (Gödi SE) 6.86 14
16. Orbán Bendegúz (Budafok) 6.25 24
17. Kis Borisz Milán (Zsíros Akadémia Kőbánya) 6.13 30
18. Dévai Máté (Óbudai Kaszások/C) 6.1 20
19. Fecskó Bendegúz (Gödi SE) 6 20
20. Lóczi István (Gödi SE) 5.73 22
21. Szabó Botond Bulcsú (Gödi SE) 5.67 18
22. Korompay Kornél (SZPA-HSE U14) 5.46 22
23. Szabó Mihály Simon (TFSE U14/B) 5.4 10
24. Proksz Gellért (Zsíros Akadémia Kőbánya) 5.4 20
25. Pach Armand (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 5.2 10
26. Méhes Gergely (Óbudai Kaszások/D) 5 22
27. Molnár Milos (Kiss Lenke KA) 5 30
28. Kovács-Tanno Leó (TFSE U14/B) 4.67 12
29. Bohn Levente János (Zsíros Akadémia Kőbánya) 4.5 32
30. Richter Péter (Óbudai Kaszások/C) 4.33 24
31. Bereczki Szilárd (SZPA-HSE U14) 4.3 20
32. Nagy Barnabás (Zsíros Akadémia Kőbánya) 4.2 30
33. Czinkos Márton Pál (Gödi SE) 4.2 20
34. Telek Csaba (Gödi SE) 4.17 24
35. Tóth Áron (Budafok) 4.14 28
36. Balázs Márton Levente (Óbudai Kaszások/D) 4.09 22
37. Tallmayer Áron József (Zsíros Akadémia Kőbánya) 4.06 32
38. Csontos Erik (Kiss Lenke KA) 4 30
39. Köcse Kornél (Óbudai Kaszások/C) 4 20
40. Zentai Péter (Óbudai Kaszások/C) 4 18
41. Győr Balázs (Óbudai Kaszások/D) 3.87 16
42. Kovács Vencel Dávid (Kiss Lenke KA) 3.87 30
43. Palotás Zsolt (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 3.86 14
44. Wanjau-Kachubi Aziz Hamzah (Óbudai Kaszások/C) 3.8 20
45. Brunner Ádám Emil (Zsíros Akadémia Kőbánya) 3.78 18
46. Jánosi Gergő Máté (Óbudai Kaszások/C) 3.73 30
47. Misinszki Ádám (Malév Kobrák) 3.71 14
48. Ollai Péter (Óbudai Kaszások/C) 3.69 26
49. Acsai Domonkos (Zsíros Akadémia Kőbánya) 3.63 16
50. Baltay Tádé Bence (TFSE U14/B) 3.57 14
51. Margitics Ádám (Malév Kobrák) 3.46 26
52. Magyar Ádám Barnabás (Keresztúri SE U13) 3.42 24
53. Hartmann Tibor Gábor (Malév Zsiráfok) 3.42 24
54. Cserfalvi Máté Viktor (Újbuda Basket) 3.4 10
55. Czobor Leonárd Szabolcs (TFSE U14/B) 3.4 10
56. Bajor Domonkos (Malév Zsiráfok) 3.33 18
57. Juhász Zoltán (Malév Kobrák) 3.31 26
58. Fekete Noel Kornél (Óbudai Kaszások/D) 3.25 16
59. Viola Zente (Budafok) 3.2 20
60. Rasztik Bende Bors (TFSE U14/B) 3.17 12
61. Kiss-Hindulák Balázs (Óbudai Kaszások/D) 3.15 26
62. Tárnoki Barnabás (TFSE U14/B) 3.14 14
63. Kapitány Milán (Újbuda Basket) 3.13 16
64. Német Zoltán (Óbudai Kaszások/D) 3.1 20
65. Nagy Zalán (Budafok) 3.08 24
66. Sándor Fülöp (Óbudai Kaszások/C) 3.08 26
67. Csontos Áron (Kiss Lenke KA) 3.07 30
68. Olti Tamás (TFSE U14/B) 3 10
69. Keresztes Csaba (Malév Zsiráfok) 3 26
70. Borsody Máté Ede (Józsefvárosi KC) 3 24
71. Balogh Félix (Budafok) 2.87 30
72. Auffenberg Márton (Zsíros Akadémia Kőbánya) 2.87 30
73. Oszfolk Zsolt (Zsíros Akadémia Kőbánya) 2.85 26
74. Berlinger Márk (Óbudai Kaszások/C) 2.75 24
75. Tóth Balázs (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 2.7 20
76. Martinez Donát Áron (TFSE U14/B) 2.67 12
77. Papp-Nagy Zoárd Zsolt (Malév Zsiráfok) 2.64 22
78. Bán Dominik Péter (Óbudai Kaszások/C) 2.62 16
79. Szász-Nagy Dániel (Malév Zsiráfok) 2.57 28
80. Inczeffy Vince (Budafok) 2.5 20
81. Kurtán Gábor Domos (Zsíros Akadémia Kőbánya 2012) 2.5 16
82. Pataki Benedek Ágoston (Óbudai Kaszások/C) 2.5 24
83. Garbacz Ambrus (Kiss Lenke KA) 2.5 28
84. Budai Ádám (Keresztúri SE U13) 2.46 26
85. Tállai Zaránd (Zsíros Akadémia Kőbánya) 2.43 28
86. Oláh Zsigmond Péter (Óbudai Kaszások/D) 2.43 14
87. Hammer Vince (TFSE U14/B) 2.4 10
88. Szabó Dávid Bence (Zsíros Akadémia Kőbánya) 2.31 26
89. Hamza Hunor Jutocsa (Budafok) 2.3 20
90. Kopsa-Komáromi Barnabás (Malév Zsiráfok) 2.27 22
91. Pál Soma (Óbudai Kaszások/C) 2.23 26
92. Petőházi Barnabás (Zsíros Akadémia Kőbánya 2012) 2.2 10
93. Kádár Bence (Malév Kobrák) 2.18 22
94. Márk Szilárd Leonárd (SZPA-HSE U14) 2.14 28
95. Gulyás Regő Bence (TFSE U14/B) 2.13 16
96. Nagy Péter Soma (Óbudai Kaszások/D) 2 12
97. Fekete Ábel Márk (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 2 16
98. Herberth András (Zsíros Akadémia Kőbánya 2012) 2 16
99. Radnai Jácint Bálint (TFSE U14/B) 2 16
100. Kaba Levent (Keresztúri SE U13) 2 26
101. Vigh Balázs (Kiss Lenke KA) 1.93 28
102. Udvardi-Lakos Gergely Domos (Óbudai Kaszások/C) 1.91 22
103. Burghardt Bertold (TFSE U14/B) 1.88 16
104. Kun Ádám Péter (Kiss Lenke KA) 1.87 30
105. Namesnik Noel Géza (Újbuda Basket) 1.86 14
106. Balázs-Záper Dominik (Zsíros Akadémia Kőbánya 2012) 1.86 14
107. Balogh Ákos (Malév Zsiráfok) 1.85 26
108. Tuzson Márk (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 1.85 26
109. Tóth Zsigmond Lőrinc (TFSE U14/B) 1.83 12
110. Kochnyák Dávid (Keresztúri SE U13) 1.75 24
111. Somogyi Domán (Zsíros Akadémia Kőbánya 2012) 1.75 16
112. Kovács Bende Csongor (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.69 26
113. Vandenbussche Ármin Steven (TFSE U14/B) 1.67 12
114. Abella-Péntek Áron (Malév Kobrák) 1.67 18
115. Bognár Alex (Óbudai Kaszások/D) 1.67 18
116. Buss Áron (Óbudai Kaszások/C) 1.63 16
117. Zsigri Döme (Malév Kobrák) 1.62 16
118. Sylvester Márton (Kiss Lenke KA) 1.6 30
119. Bedécs Márton (Újbuda Basket) 1.6 10
120. Ujlakán Kolos (Keresztúri SE U13) 1.58 24
121. Balatoni Miklós Bence (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 1.57 14
122. Terdik Noel (Zsíros Akadémia Kőbánya 2012) 1.57 14
123. Dutka Illés Johanán (SZPA-HSE U14) 1.56 18
124. Mohácsi Barnabás (Keresztúri SE U13) 1.56 18
125. Kuti Barnabás (Kiss Lenke KA) 1.46 26
126. Kecskeméti Dávid László (Gödi SE) 1.44 18
127. Hokker Dániel (Újbuda Basket) 1.44 18
128. Lábas Attila Máté (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 1.44 18
129. Csizmazia Kornél (Óbudai Kaszások/C) 1.43 14
130. Iván Botond András (TFSE U14/B) 1.4 20
131. Pataki Dániel (Kiss Lenke KA) 1.38 26
132. Dalloul Márk (Óbudai Kaszások/C) 1.38 16
133. Fehérvári Zsombor (TFSE U14/B) 1.37 16
134. Merkl Dávid (Óbudai Kaszások/D) 1.36 22
135. Nagy Olivér Benedek (Újbuda Basket) 1.36 22
136. Vecseri Zoltán (Óbudai Kaszások/D) 1.33 12
137. Csöbi Arnold Krisztián (Kiss Lenke KA) 1.33 24
138. Halász Dániel (Budafok) 1.33 18
139. Helfer Dániel (Óbudai Kaszások/D) 1.33 18
140. Tenke Áron (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.33 18
141. Perei Áron (SZPA-HSE U14) 1.33 24
142. Bartha Balázs (Budafok) 1.31 26
143. Simon Péter (Józsefvárosi KC) 1.3 20
144. Nyiri Endre Loránd (Újbuda Basket) 1.29 14
145. Kossik Máté (TFSE U14/B) 1.27 22
146. Cardona-Hájos Boris (TFSE U14/B) 1.22 18
147. Bucsuk Dániel (Újbuda Basket) 1.18 22
148. Kozári Tamás Géza (Újbuda Basket) 1.17 12
149. Kiss Ákos Balázs (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 1.15 26
150. Botyánszki Nándor Botond (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 1.13 16
151. Klimaj Titusz Olivér (TFSE U14/B) 1.11 18
152. Maka Dávid László (Józsefvárosi KC) 1.11 18
153. Demjén Bálint Benett (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 1.09 22
154. Schök Benedek (Budafok) 1.08 24
155. Bonifert Péter (Malév Kobrák) 1.08 26
156. Sallai Antal Botond (Malév Kobrák) 1 26
157. Ferencz-Benedek Soma (Budafok) 1 10
158. Sponga Bálint (Zsíros Akadémia Kőbánya 2012) 1 16
159. György-Mózes Márk (Malév Zsiráfok) 1 14
160. László Botond Viktor (Keresztúri SE U13) 1 14
161. Fejes Bese (Józsefvárosi KC) 1 24
162. Géczy-Szabó Dávid (Keresztúri SE U13) 0.92 24
163. Barna Gergő Botond (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0.91 22
164. Molnár Miklós András (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0.89 18
165. Pataky Lőrinc (Józsefvárosi KC) 0.89 18
166. Harazin Nándor Márton (Zsíros Akadémia Kőbánya 2012) 0.88 16
167. Balogi Ferenc Dániel (Zsíros Akadémia Kőbánya 2012) 0.88 16
168. Kern Dániel Sergey (Óbudai Kaszások/D) 0.87 16
169. Temesi Máté (Óbudai Kaszások/D) 0.82 22
170. Szigeti Ágoston (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0.82 22
171. Geszler Domonkos Mihály (Gödi SE) 0.82 22
172. Sipos Aladár (Józsefvárosi KC) 0.8 20
173. Awad Imad Aldin (Gödi SE) 0.8 10
174. Juhász Ármin (SZPA-HSE U14) 0.8 10
175. Zila Áron László (Malév Zsiráfok) 0.78 18
176. Szűcs Zoárd Zoltán (Keresztúri SE U13) 0.77 26
177. Sipula Márk Péter (Újbuda Basket) 0.75 24
178. Kulin Krisztián (Óbudai Kaszások/D) 0.75 16
179. Kürti Roland (Újbuda Basket) 0.73 22
180. Lipták Bálint (Malév Kobrák) 0.73 22
181. Csuka Róbert (SZPA-HSE U14) 0.7 20
182. Pfeifer Zsombor (Józsefvárosi KC) 0.67 24
183. Tóth Benedek Vendel (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0.67 12
184. Zavecz Levente (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0.67 12
185. Iván-Králl Ambrus (Újbuda Basket) 0.67 12
186. Süke Dániel (Kiss Lenke KA) 0.67 30
187. Kerpen Máté Imre (Újbuda Basket) 0.67 18
188. Kuti Elliot Feranmi (SZPA-HSE U14) 0.64 22
189. Talabér Marcell (SZPA-HSE U14) 0.64 22
190. Schöck Zalán (Budafok) 0.6 10
191. Barabás Bátor (Gödi SE) 0.6 10
192. Ballagó Jonatán (SZPA-HSE U14) 0.57 28
193. Mosó Szabolcs (Keresztúri SE U13) 0.55 22
194. Markovits Mihály Dávid (Malév Zsiráfok) 0.55 22
195. Madarász Gergely (Budafok) 0.5 16
196. Sóvári Kristóf (Gödi SE) 0.5 12
197. Tóth-Kakucs Vince (Gödi SE) 0.5 12
198. Molnár Benjámin (Józsefvárosi KC) 0.5 20
199. Szeles Máté (Budafok) 0.5 12
200. Juhász Ádám (Malév Zsiráfok) 0.5 12
201. Andrasics Benjamin (SZPA-HSE U14) 0.46 26
202. Monostori Bálint (TFSE U14/B) 0.43 14
203. Czigány Balázs (Újbuda Basket) 0.4 20
204. Elek Bálint (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0.4 10
205. Gera Jonatán (SZPA-HSE U14) 0.38 16
206. Fizesan Artúr Mihály (Óbudai Kaszások/D) 0.29 14
207. Merkler Tamás Ferenc (Zsíros Akadémia Kőbánya 2012) 0.29 14
208. Koszoru-Keszi Nimród (Zsíros Akadémia Kőbánya 2012) 0.25 16
209. Sidlo Ádám Bence (Malév Zsiráfok) 0.25 16
210. Szabó Zoltán (Zsíros Akadémia Kőbánya 2012) 0.25 16
211. Specziár Olivér (Újbuda Basket) 0.23 26
212. Bogdán Dániel (Gödi SE) 0.22 18
213. Balázs Attila (Újbuda Basket) 0.22 18
214. Lukács Ádám (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0.2 10
215. Bálint Ádám (Malév Kobrák) 0.2 20
216. Pálfi Fülöp Kristóf (TFSE U14/B) 0.17 12
217. Horváth-Szeghő Dávid (Újbuda Basket) 0.17 12
218. Sós Kristóf Zsolt (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0.11 18
219. Simon Ferenc (Malév Kobrák) 0 18
220. Patkós Kristóf István (Újbuda Basket) 0 18
221. Bilik Máté (Keresztúri SE U13) 0 18
222. Nemes-Szabó Bence (SZPA-HSE U14) 0 24
223. Roik István Hugó (Józsefvárosi KC) 0 20
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 9 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Misinszki Ádám (Malév Kobrák) 3.86 14
2. Oláh Zsigmond Péter (Óbudai Kaszások/D) 3.43 14
3. Gulyás Bence András (Malév Zsiráfok) 3.27 22
4. Olti Tamás (TFSE U14/B) 3.2 10
5. Petőházi Barnabás (Zsíros Akadémia Kőbánya 2012) 3.2 10
6. Kelemen Csongor (Józsefvárosi KC) 3 24
7. Fekete Ábel Márk (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 3 16
8. Li Mu (Malév Zsiráfok) 2.86 28
9. Palotás Zsolt (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 2.86 14
10. Rasztik Bende Bors (TFSE U14/B) 2.83 12
11. Pataki Dániel (Kiss Lenke KA) 2.69 26
12. Csáky Levente (Budafok) 2.6 30
13. Tóth Áron (Budafok) 2.57 28
14. Zentai Péter (Óbudai Kaszások/C) 2.56 18
15. Juhász Zoltán (Malév Kobrák) 2.54 26
16. Kiss-Hindulák Balázs (Óbudai Kaszások/D) 2.54 26
17. Somogyi Domán (Zsíros Akadémia Kőbánya 2012) 2.5 16
18. Ruva Pál Raul (Józsefvárosi KC) 2.45 22
19. Nagy Olivér Benedek (Újbuda Basket) 2.45 22
20. Namesnik Noel Géza (Újbuda Basket) 2.43 14
21. Richter Péter (Óbudai Kaszások/C) 2.42 24
22. Dévai Máté (Óbudai Kaszások/C) 2.4 20
23. Német Zoltán (Óbudai Kaszások/D) 2.4 20
24. Specziár Olivér (Újbuda Basket) 2.38 26
25. Margitics Ádám (Malév Kobrák) 2.38 26
26. Botyánszki Nándor Botond (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 2.38 16
27. Harazin Nándor Márton (Zsíros Akadémia Kőbánya 2012) 2.38 16
28. Kádár Bence (Malév Kobrák) 2.36 22
29. Telek Csaba (Gödi SE) 2.33 24
30. Daróczi Gergő (Óbudai Kaszások/C) 2.33 18
31. Kopsa-Komáromi Barnabás (Malév Zsiráfok) 2.27 22
32. Borsody Máté Ede (Józsefvárosi KC) 2.25 24
33. Magyar Ádám Barnabás (Keresztúri SE U13) 2.25 24
34. Lóczi István (Gödi SE) 2.18 22
35. Sipula Márk Péter (Újbuda Basket) 2.17 24
36. Sándor Fülöp (Óbudai Kaszások/C) 2.15 26
37. Keresztes Csaba (Malév Zsiráfok) 2.15 26
38. Tárnoki Barnabás (TFSE U14/B) 2.14 14
39. Molnár Milos (Kiss Lenke KA) 2.13 30
40. Herberth András (Zsíros Akadémia Kőbánya 2012) 2.13 16
41. Klimaj Titusz Olivér (TFSE U14/B) 2.11 18
42. Helfer Dániel (Óbudai Kaszások/D) 2.11 18
43. Lábas Attila Máté (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 2.11 18
44. Kürti Roland (Újbuda Basket) 2.09 22
45. Berlinger Márk (Óbudai Kaszások/C) 2.08 24
46. Nemes-Szabó Bence (SZPA-HSE U14) 2.08 24
47. Brunner Ádám Emil (Zsíros Akadémia Kőbánya) 2 18
48. Marossy Kornél (Budafok) 2 18
49. Csontos Erik (Kiss Lenke KA) 2 30
50. Martinez Donát Áron (TFSE U14/B) 2 12
51. Halász Dániel (Budafok) 2 18
52. Kochnyák Balázs (Keresztúri SE U13) 2 28
53. Kapitány Milán (Újbuda Basket) 2 16
54. McKie Alexander (Keresztúri SE U13) 1.92 24
55. Korompay Kornél (SZPA-HSE U14) 1.91 22
56. Szabó Botond Bulcsú (Gödi SE) 1.89 18
57. Gulyás Regő Bence (TFSE U14/B) 1.88 16
58. Jánosi Gergő Máté (Óbudai Kaszások/C) 1.87 30
59. Baltay Tádé Bence (TFSE U14/B) 1.86 14
60. Fejes Bese (Józsefvárosi KC) 1.83 24
61. Hammer Vince (TFSE U14/B) 1.8 10
62. Czobor Leonárd Szabolcs (TFSE U14/B) 1.8 10
63. Csontos Áron (Kiss Lenke KA) 1.8 30
64. Szász-Nagy Dániel (Malév Zsiráfok) 1.79 28
65. Mohácsi Barnabás (Keresztúri SE U13) 1.78 18
66. Bonifert Péter (Malév Kobrák) 1.77 26
67. Kerezsi Medárd (Malév Kobrák) 1.75 24
68. Demjén Bálint Benett (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 1.73 22
69. Vigh Balázs (Kiss Lenke KA) 1.71 28
70. Czinkos Márton Pál (Gödi SE) 1.7 20
71. Németh Botond (Gödi SE) 1.67 18
72. Simon Ferenc (Malév Kobrák) 1.67 18
73. Papp-Nagy Zoárd Zsolt (Malév Zsiráfok) 1.64 22
74. Dalloul Márk (Óbudai Kaszások/C) 1.63 16
75. Szabó Mihály Simon (TFSE U14/B) 1.6 10
76. Wanjau-Kachubi Aziz Hamzah (Óbudai Kaszások/C) 1.6 20
77. Barabás Bátor (Gödi SE) 1.6 10
78. Nagy Zalán (Budafok) 1.58 24
79. Tállai Zaránd (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.57 28
80. Terdik Noel (Zsíros Akadémia Kőbánya 2012) 1.57 14
81. Bajor Domonkos (Malév Zsiráfok) 1.56 18
82. Balázs Márton Levente (Óbudai Kaszások/D) 1.55 22
83. Markovits Mihály Dávid (Malév Zsiráfok) 1.55 22
84. Sallai Antal Botond (Malév Kobrák) 1.54 26
85. Süke Dániel (Kiss Lenke KA) 1.53 30
86. Bálint Döme Árpád (Malév Kobrák) 1.5 20
87. Viola Zente (Budafok) 1.5 20
88. Tóth Balázs (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 1.5 20
89. Iván-Králl Ambrus (Újbuda Basket) 1.5 12
90. Juhász Ádám (Malév Zsiráfok) 1.5 12
91. Bán Dominik Péter (Óbudai Kaszások/C) 1.5 16
92. Hartmann Tibor Gábor (Malév Zsiráfok) 1.5 24
93. Kovács Vencel Dávid (Kiss Lenke KA) 1.47 30
94. Tóth Bendegúz (Keresztúri SE U13) 1.46 26
95. Balázs Attila (Újbuda Basket) 1.44 18
96. Márk Szilárd Leonárd (SZPA-HSE U14) 1.43 28
97. Balázs-Záper Dominik (Zsíros Akadémia Kőbánya 2012) 1.43 14
98. György-Mózes Márk (Malév Zsiráfok) 1.43 14
99. Fizesan Artúr Mihály (Óbudai Kaszások/D) 1.43 14
100. Pataki Benedek Ágoston (Óbudai Kaszások/C) 1.42 24
101. Fecskó Bendegúz (Gödi SE) 1.4 20
102. Tuzson Márk (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 1.39 26
103. Fekete Noel Kornél (Óbudai Kaszások/D) 1.38 16
104. Kurtán Gábor Domos (Zsíros Akadémia Kőbánya 2012) 1.38 16
105. Sóvári Kristóf (Gödi SE) 1.33 12
106. Kis Borisz Milán (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.33 30
107. Kochnyák Dávid (Keresztúri SE U13) 1.33 24
108. Kossik Máté (TFSE U14/B) 1.27 22
109. Temesi Máté (Óbudai Kaszások/D) 1.27 22
110. Tallmayer Áron József (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.25 32
111. Győr Balázs (Óbudai Kaszások/D) 1.25 16
112. Bohn Levente János (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.25 32
113. Radnai Jácint Bálint (TFSE U14/B) 1.25 16
114. Burghardt Bertold (TFSE U14/B) 1.25 16
115. Csöbi Arnold Krisztián (Kiss Lenke KA) 1.25 24
116. Szűcs Zoárd Zoltán (Keresztúri SE U13) 1.23 26
117. Budai Ádám (Keresztúri SE U13) 1.23 26
118. Kaba Levent (Keresztúri SE U13) 1.23 26
119. Balogh Ákos (Malév Zsiráfok) 1.23 26
120. Maka Dávid László (Józsefvárosi KC) 1.22 18
121. Pataky Lőrinc (Józsefvárosi KC) 1.22 18
122. Proksz Gellért (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.2 20
123. Pach Armand (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 1.2 10
124. Cserfalvi Máté Viktor (Újbuda Basket) 1.2 10
125. Czigány Balázs (Újbuda Basket) 1.2 20
126. Méhes Gergely (Óbudai Kaszások/D) 1.18 22
127. Udvardi-Lakos Gergely Domos (Óbudai Kaszások/C) 1.18 22
128. Szigeti Ágoston (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.18 22
129. Horváth-Szeghő Dávid (Újbuda Basket) 1.17 12
130. Ujlakán Kolos (Keresztúri SE U13) 1.17 24
131. Harmati Levente (Gödi SE) 1.14 14
132. Kern Dániel Sergey (Óbudai Kaszások/D) 1.13 16
133. Kecskeméti Dávid László (Gödi SE) 1.11 18
134. Zila Áron László (Malév Zsiráfok) 1.11 18
135. Dutka Illés Johanán (SZPA-HSE U14) 1.11 18
136. Iván Botond András (TFSE U14/B) 1.1 20
137. Orbán Bendegúz (Budafok) 1.08 24
138. Ollai Péter (Óbudai Kaszások/C) 1 26
139. Monostori Bálint (TFSE U14/B) 1 14
140. Nagy Barnabás (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1 30
141. Balatoni Miklós Bence (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 1 14
142. Bognár Alex (Óbudai Kaszások/D) 1 18
143. Fehérvári Zsombor (TFSE U14/B) 1 16
144. Hokker Dániel (Újbuda Basket) 1 18
145. Szeles Máté (Budafok) 1 12
146. Gera Jonatán (SZPA-HSE U14) 1 16
147. Sidlo Ádám Bence (Malév Zsiráfok) 1 16
148. Bogdán Dániel (Gödi SE) 1 18
149. Nyiri Endre Loránd (Újbuda Basket) 1 14
150. Bartha Balázs (Budafok) 0.92 26
151. Schök Benedek (Budafok) 0.92 24
152. Kerpen Máté Imre (Újbuda Basket) 0.89 18
153. Acsai Domonkos (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0.88 16
154. Zsigri Döme (Malév Kobrák) 0.88 16
155. Madarász Gergely (Budafok) 0.88 16
156. Szabó Zoltán (Zsíros Akadémia Kőbánya 2012) 0.88 16
157. Balogh Félix (Budafok) 0.87 30
158. Várallyay Koppány (TFSE U14/B) 0.86 14
159. Bucsuk Dániel (Újbuda Basket) 0.82 22
160. Lipták Bálint (Malév Kobrák) 0.82 22
161. Barna Gergő Botond (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0.82 22
162. Talabér Marcell (SZPA-HSE U14) 0.82 22
163. Köcse Kornél (Óbudai Kaszások/C) 0.8 20
164. Simon Péter (Józsefvárosi KC) 0.8 20
165. Sipos Aladár (Józsefvárosi KC) 0.8 20
166. Kun Ádám Péter (Kiss Lenke KA) 0.8 30
167. Lukács Ádám (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0.8 10
168. Molnár Miklós András (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0.78 18
169. Abella-Péntek Áron (Malév Kobrák) 0.78 18
170. Cardona-Hájos Boris (TFSE U14/B) 0.78 18
171. Sponga Bálint (Zsíros Akadémia Kőbánya 2012) 0.75 16
172. Koszoru-Keszi Nimród (Zsíros Akadémia Kőbánya 2012) 0.75 16
173. Auffenberg Márton (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0.73 30
174. Merkl Dávid (Óbudai Kaszások/D) 0.73 22
175. Geszler Domonkos Mihály (Gödi SE) 0.73 22
176. László Botond Viktor (Keresztúri SE U13) 0.71 14
177. Molnár Benjámin (Józsefvárosi KC) 0.7 20
178. Bálint Ádám (Malév Kobrák) 0.7 20
179. Kuti Barnabás (Kiss Lenke KA) 0.69 26
180. Nagy Péter Soma (Óbudai Kaszások/D) 0.67 12
181. Tóth Zsigmond Lőrinc (TFSE U14/B) 0.67 12
182. Vandenbussche Ármin Steven (TFSE U14/B) 0.67 12
183. Sylvester Márton (Kiss Lenke KA) 0.67 30
184. Kozári Tamás Géza (Újbuda Basket) 0.67 12
185. Tóth-Kakucs Vince (Gödi SE) 0.67 12
186. Patkós Kristóf István (Újbuda Basket) 0.67 18
187. Garbacz Ambrus (Kiss Lenke KA) 0.64 28
188. Andrasics Benjamin (SZPA-HSE U14) 0.62 26
189. Inczeffy Vince (Budafok) 0.6 20
190. Hamza Hunor Jutocsa (Budafok) 0.6 20
191. Schöck Zalán (Budafok) 0.6 10
192. Csuka Róbert (SZPA-HSE U14) 0.6 20
193. Elek Bálint (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0.6 10
194. Géczy-Szabó Dávid (Keresztúri SE U13) 0.58 24
195. Pfeifer Zsombor (Józsefvárosi KC) 0.58 24
196. Tenke Áron (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0.56 18
197. Mosó Szabolcs (Keresztúri SE U13) 0.55 22
198. Pál Soma (Óbudai Kaszások/C) 0.54 26
199. Kovács-Tanno Leó (TFSE U14/B) 0.5 12
200. Vecseri Zoltán (Óbudai Kaszások/D) 0.5 12
201. Tóth Benedek Vendel (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0.5 12
202. Pálfi Fülöp Kristóf (TFSE U14/B) 0.5 12
203. Kovács Bende Csongor (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0.46 26
204. Kuti Elliot Feranmi (SZPA-HSE U14) 0.46 22
205. Ballagó Jonatán (SZPA-HSE U14) 0.43 28
206. Ferencz-Benedek Soma (Budafok) 0.4 10
207. Juhász Ármin (SZPA-HSE U14) 0.4 10
208. Szabó Dávid Bence (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0.39 26
209. Oszfolk Zsolt (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0.38 26
210. Kulin Krisztián (Óbudai Kaszások/D) 0.38 16
211. Buss Áron (Óbudai Kaszások/C) 0.38 16
212. Zavecz Levente (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0.33 12
213. Bereczki Szilárd (SZPA-HSE U14) 0.3 20
214. Perei Áron (SZPA-HSE U14) 0.25 24
215. Balogi Ferenc Dániel (Zsíros Akadémia Kőbánya 2012) 0.25 16
216. Csizmazia Kornél (Óbudai Kaszások/C) 0.14 14
217. Bilik Máté (Keresztúri SE U13) 0.11 18
218. Sós Kristóf Zsolt (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0.11 18
219. Roik István Hugó (Józsefvárosi KC) 0.1 20
220. Kiss Ákos Balázs (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0.08 26
221. Bedécs Márton (Újbuda Basket) 0 10
222. Awad Imad Aldin (Gödi SE) 0 10
223. Merkler Tamás Ferenc (Zsíros Akadémia Kőbánya 2012) 0 14
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 9 meccs, min. 18 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. Li Mu (Malév Zsiráfok) 2.67 27
2. Marossy Kornél (Budafok) 2 18
3. Daróczi Gergő (Óbudai Kaszások/C) 2 9
4. Csáky Levente (Budafok) 1.93 29
5. Kochnyák Balázs (Keresztúri SE U13) 1.72 25
6. Kelemen Csongor (Józsefvárosi KC) 1.91 23
7. Tóth Áron (Budafok) 1.67 27
8. Borsody Máté Ede (Józsefvárosi KC) 1.65 23
9. Orbán Bendegúz (Budafok) 1.57 23
10. Jánosi Gergő Máté (Óbudai Kaszások/C) 1.36 28
11. Balázs Márton Levente (Óbudai Kaszások/D) 1.43 21
12. Telek Csaba (Gödi SE) 1.35 23
13. Csontos Áron (Kiss Lenke KA) 1.33 27
14. Kerezsi Medárd (Malév Kobrák) 1.36 22
15. Sándor Fülöp (Óbudai Kaszások/C) 1.08 24
16. Ruva Pál Raul (Józsefvárosi KC) 1.14 21
17. Méhes Gergely (Óbudai Kaszások/D) 1.1 21
18. Gulyás Bence András (Malév Zsiráfok) 1.05 21
19. Dévai Máté (Óbudai Kaszások/C) 1 19
20. Fecskó Bendegúz (Gödi SE) 1 20
21. Ollai Péter (Óbudai Kaszások/C) 1.04 25
22. Tóth Balázs (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 1 20
23. Kopsa-Komáromi Barnabás (Malév Zsiráfok) 0.9 21
24. Tóth Bendegúz (Keresztúri SE U13) 1 24
25. Fejes Bese (Józsefvárosi KC) 0.87 23
26. Margitics Ádám (Malév Kobrák) 0.92 24
27. McKie Alexander (Keresztúri SE U13) 0.86 22
28. Richter Péter (Óbudai Kaszások/C) 0.91 22
29. Magyar Ádám Barnabás (Keresztúri SE U13) 0.86 21
30. Nagy Barnabás (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0.82 28
31. Juhász Zoltán (Malév Kobrák) 0.83 24
32. Kiss-Hindulák Balázs (Óbudai Kaszások/D) 0.76 25
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 9 meccs, min. 18 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. Auffenberg Márton (Zsíros Akadémia Kőbánya) 66.67% (16/24) 27
2. Fejes Bese (Józsefvárosi KC) 61.11% (20/33) 23
3. Zentai Péter (Óbudai Kaszások/C) 57.89% (11/19) 9
4. Papp-Nagy Zoárd Zsolt (Malév Zsiráfok) 57.14% (15/26) 21
5. Li Mu (Malév Zsiráfok) 56.72% (72/130) 27
6. Kiss Ákos Balázs (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 53.85% (14/26) 26
7. Bartha Balázs (Budafok) 53.33% (16/30) 25
8. Daróczi Gergő (Óbudai Kaszások/C) 52.94% (18/34) 9
9. Német Zoltán (Óbudai Kaszások/D) 46.15% (12/23) 19
10. Jánosi Gergő Máté (Óbudai Kaszások/C) 52.5% (38/73) 28
11. Bereczki Szilárd (SZPA-HSE U14) 50% (10/20) 20
12. Kun Ádám Péter (Kiss Lenke KA) 45.45% (10/20) 27
13. Pataki Benedek Ágoston (Óbudai Kaszások/C) 46.15% (12/25) 22
14. Berlinger Márk (Óbudai Kaszások/C) 52.94% (14/29) 23
15. Udvardi-Lakos Gergely Domos (Óbudai Kaszások/C) 47.37% (17/36) 21
16. Nagy Barnabás (Zsíros Akadémia Kőbánya) 46.15% (23/49) 28
17. Kopsa-Komáromi Barnabás (Malév Zsiráfok) 47.83% (19/41) 21
18. Lóczi István (Gödi SE) 46.15% (12/26) 21
19. Méhes Gergely (Óbudai Kaszások/D) 44.44% (23/50) 21
20. Kerezsi Medárd (Malév Kobrák) 44.12% (30/66) 22
21. Borsody Máté Ede (Józsefvárosi KC) 45.24% (38/84) 23
22. Orbán Bendegúz (Budafok) 45% (36/80) 23
23. Marossy Kornél (Budafok) 45% (36/80) 18
24. Ollai Péter (Óbudai Kaszások/C) 44.83% (26/58) 25
25. Sándor Fülöp (Óbudai Kaszások/C) 45.45% (26/58) 24
26. Szigeti Ágoston (Zsíros Akadémia Kőbánya) 44.44% (8/18) 21
27. Kochnyák Balázs (Keresztúri SE U13) 41.94% (43/98) 25
28. Csontos Áron (Kiss Lenke KA) 43.18% (36/83) 27
29. Specziár Olivér (Újbuda Basket) 43.75% (13/30) 23
30. Keresztes Csaba (Malév Zsiráfok) 42.11% (16/38) 25
31. Juhász Zoltán (Malév Kobrák) 41.67% (20/48) 24
32. Mosó Szabolcs (Keresztúri SE U13) 41.67% (10/24) 22
33. Süke Dániel (Kiss Lenke KA) 45% (14/34) 27
34. Kádár Bence (Malév Kobrák) 40% (11/27) 20
35. Pataki Dániel (Kiss Lenke KA) 40% (11/27) 23
36. Hamza Hunor Jutocsa (Budafok) 37.5% (12/30) 19
37. Fecskó Bendegúz (Gödi SE) 40% (20/50) 20
38. Korompay Kornél (SZPA-HSE U14) 40% (16/40) 22
39. Hartmann Tibor Gábor (Malév Zsiráfok) 40.91% (15/38) 23
40. Kaba Levent (Keresztúri SE U13) 40% (7/18) 23
41. Balázs Márton Levente (Óbudai Kaszások/D) 36.59% (30/78) 21
42. Márk Szilárd Leonárd (SZPA-HSE U14) 38.46% (10/26) 28
43. Csáky Levente (Budafok) 38.16% (56/146) 29
44. Kochnyák Dávid (Keresztúri SE U13) 36.36% (15/40) 21
45. Kossik Máté (TFSE U14/B) 36.36% (8/22) 22
46. Temesi Máté (Óbudai Kaszások/D) 36.84% (13/36) 21
47. Szász-Nagy Dániel (Malév Zsiráfok) 35% (14/40) 27
48. Telek Csaba (Gödi SE) 35.56% (31/89) 23
49. Tóth Balázs (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 34.48% (20/58) 20
50. Dévai Máté (Óbudai Kaszások/C) 34.48% (19/56) 19
51. Sipos Aladár (Józsefvárosi KC) 33.33% (8/24) 19
52. Helfer Dániel (Óbudai Kaszások/D) 33.33% (8/24) 18
53. Kelemen Csongor (Józsefvárosi KC) 32.35% (44/136) 23
54. Viola Zente (Budafok) 31.82% (14/44) 20
55. Ruva Pál Raul (Józsefvárosi KC) 29.27% (24/77) 21
56. Nagy Zalán (Budafok) 30.77% (16/52) 23
57. Tallmayer Áron József (Zsíros Akadémia Kőbánya) 30.77% (8/26) 29
58. Richter Péter (Óbudai Kaszások/C) 29.41% (20/66) 22
59. Nagy Olivér Benedek (Újbuda Basket) 30% (6/20) 20
60. Bajor Domonkos (Malév Zsiráfok) 29.63% (8/27) 9
61. Tóth Bendegúz (Keresztúri SE U13) 29.27% (24/81) 24
62. Molnár Milos (Kiss Lenke KA) 27.59% (16/55) 27
63. Margitics Ádám (Malév Kobrák) 28.21% (22/76) 24
64. Tóth Áron (Budafok) 29.11% (45/157) 27
65. Tállai Zaránd (Zsíros Akadémia Kőbánya) 26.67% (8/28) 27
66. Bucsuk Dániel (Újbuda Basket) 26.67% (8/28) 20
67. Kiss-Hindulák Balázs (Óbudai Kaszások/D) 28.57% (19/68) 25
68. Bohn Levente János (Zsíros Akadémia Kőbánya) 27.59% (14/52) 29
69. Demjén Bálint Benett (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 26.67% (8/30) 22
70. Gulyás Bence András (Malév Zsiráfok) 26.19% (22/84) 21
71. Csöbi Arnold Krisztián (Kiss Lenke KA) 26.67% (7/28) 22
72. Szabó Botond Bulcsú (Gödi SE) 25% (8/32) 9
73. Kuti Elliot Feranmi (SZPA-HSE U14) 25% (8/32) 22
74. Sallai Antal Botond (Malév Kobrák) 27.27% (5/20) 24
75. McKie Alexander (Keresztúri SE U13) 23.81% (19/78) 22
76. Tuzson Márk (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 23.53% (8/34) 26
77. Csontos Erik (Kiss Lenke KA) 25% (15/66) 27
78. Köcse Kornél (Óbudai Kaszások/C) 22.22% (8/36) 19
79. Vigh Balázs (Kiss Lenke KA) 24% (10/46) 25
80. Kovács Vencel Dávid (Kiss Lenke KA) 29.03% (11/47) 27
81. Pál Soma (Óbudai Kaszások/C) 21.43% (6/28) 25
82. Kis Borisz Milán (Zsíros Akadémia Kőbánya) 22.22% (10/47) 27
83. Magyar Ádám Barnabás (Keresztúri SE U13) 21.28% (18/90) 21
84. Géczy-Szabó Dávid (Keresztúri SE U13) 20% (6/30) 23
85. Perei Áron (SZPA-HSE U14) 20% (4/20) 24
86. Sylvester Márton (Kiss Lenke KA) 16.67% (6/31) 27
87. Balogh Félix (Budafok) 22.73% (8/42) 29
88. Bonifert Péter (Malév Kobrák) 15.38% (4/22) 24
89. Dutka Illés Johanán (SZPA-HSE U14) 17.65% (6/34) 18
90. Merkl Dávid (Óbudai Kaszások/D) 15% (6/36) 21
91. Sipula Márk Péter (Újbuda Basket) 15.38% (4/26) 22
92. Bálint Döme Árpád (Malév Kobrák) 15.15% (10/66) 10
93. Budai Ádám (Keresztúri SE U13) 13.33% (4/30) 23
94. Czinkos Márton Pál (Gödi SE) 11.11% (6/50) 19
95. Szűcs Zoárd Zoltán (Keresztúri SE U13) 10% (2/20) 24
96. Garbacz Ambrus (Kiss Lenke KA) 10% (2/20) 25
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu