/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

Malév SC - Budapest, Fiú Kadett B

Edző

Név Telefon E-mail
Jánosi János 20/494-6772 janofreemail.husi64@

Kontakt

Név Telefon E-mail
Bobos Csaba 20/452-7370 boboskosar@gmail.com

Játékosok




Mezszám Név Szül. dátum
- Bálint Döme Árpád 2010
- Balog Bendegúz 2009
- Balogh Ákos 2011
- Besze Szabolcs 2009
- Bildhauer Barna Viktor 2008
- Csasznek Boldizsár Barabás 2008
- Fekete Ádám 2008
- Fekete Bálint 2008
- Keresztes Csaba 2011
- Kindler Máté 2008
- Li Mu 2011
- Mosolygó Bence 2008
- Papp-Nagy Zoárd Zsolt 2011
- Rácz Gergő Zoltán 2008
- Sipos Alfréd Tamás 2008
- Szász-Nagy Bálint 2008

Műsor

Budapest, Fiú Kadett B

 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FKB0013 Malév SC Újpest-MT/C 2023/11/04 15:00 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum Kara Zsombor, Földesi Boglárka
FKB0023 Zsíros Akadémia Kőbánya Malév SC 2023/11/10 19:15 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok Korompai Zsolt László, Korpás Máté
FKB0032 Radobasket/C-Budaörsi DSE Malév SC 2023/12/07 19:30 Budaörsi 1.sz.Általános Iskola Gere Kálmán Richárd, Koncz Levente
FKB0041 Malév SC Budafok 2023/12/19 19:15 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum Korpás Máté, Bíró Brigitta
FKB0052 Malév SC TFSE U16/B 2024/01/16 19:30 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum Földesi Boglárka, Koncz Ádám
FKB0063 Újpest-MT/C Malév SC 2024/01/21 13:00 PHOENIX Sportcsarnok Fót Paulik Benjámin, Varga Panna
FKB0073 Malév SC Zsíros Akadémia Kőbánya 2024/01/28 09:00 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum Kara Zsombor, Blaskovits Márk Mihály
FKB0082 Malév SC Radobasket/C-Budaörsi DSE 2024/02/10 16:30 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum Szőke Gábor, Koncz Ádám
FKB0102 TFSE U16/B Malév SC 2024/03/02 14:00 Testnevelési Egyetem L2 Terem Meszlényi-Bodnár Zoltán, Hervay Tibor
FKB0113 Malév SC Újpest-MT/C 2024/03/09 15:00 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum Meszlényi-Bodnár Zoltán, Kaluha Csaba
FKB0091 Budafok Malév SC 2024/04/06 10:40 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola Gaál István Tamás, Józsa András Junior
FKB0123 Zsíros Akadémia Kőbánya Malév SC 2024/04/07 09:00 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok Szilágyi Zsolt József, Goda László
FKB0141 Malév SC Budafok 2024/04/13 15:00 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum Darai Zoé Grèta, Korpás Máté
FKB0132 Radobasket/C-Budaörsi DSE Malév SC 2024/04/20 10:00 Budaörsi 1.sz.Általános Iskola Meszlényi-Bodnár Zoltán, Nagy Lili
FKB0152 Malév SC TFSE U16/B 2024/04/27 15:00 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Gulyás Roland Attila (TFSE U16/B) 346 26
2. Bayomi Zsombor (Zsíros Akadémia Kőbánya) 322 24
3. Besze Szabolcs (Malév SC) 302 26
4. Szűcs Dániel (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 270 16
5. Langen Leonard (TFSE U16/B) 254 16
6. Rácz Gergő Zoltán (Malév SC) 242 26
7. Szük Huba Barnabás (Zsíros Akadémia Kőbánya) 240 12
8. Tóth Kristóf (Zsíros Akadémia Kőbánya) 218 22
9. Pál Bendegúz András (Zsíros Akadémia Kőbánya) 214 22
10. Kindler Máté (Malév SC) 206 20
11. Gulyás Alex István (TFSE U16/B) 204 26
12. Prokopp Dániel (Újpest-MT/C) 194 14
13. Bayomi Levente (Zsíros Akadémia Kőbánya) 194 24
14. Balog Bendegúz (Malév SC) 180 20
15. Kozák Máté (Budafok) 176 24
16. Schlingloff Benjamin Márk (Budafok) 166 26
17. Czinege Zsombor (Újpest-MT/C) 166 14
18. Fekete Nándor (Zsíros Akadémia Kőbánya) 160 12
19. Nagy Ágoston (Budafok) 150 14
20. Lusztig Dániel Tamás (Újpest-MT/C) 148 14
21. Melhem Mathéo (Újpest-MT/C) 136 12
22. Felter Bendegúz (Zsíros Akadémia Kőbánya) 132 10
23. Molnár Áron (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 130 16
24. Paul Bence (Zsíros Akadémia Kőbánya) 118 22
25. Berecz Bálint Áron (Zsíros Akadémia Kőbánya) 118 20
26. Tóth Rajmund (Zsíros Akadémia Kőbánya) 112 18
27. Szász-Nagy Bálint (Malév SC) 110 22
28. Csépai Gergely Kristóf (TFSE U16/B) 108 22
29. Sipos Alfréd Tamás (Malév SC) 108 22
30. Szünder Richárd (Budafok) 106 6
31. Mosolygó Bence (Malév SC) 104 20
32. Mester Milán (Újpest-MT/C) 96 8
33. Bálint Döme Árpád (Malév SC) 94 24
34. Czifra Péter (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 92 12
35. Tóth Botond (Újpest-MT/C) 92 10
36. Szabó Álmos Bence (Budafok) 88 16
37. Tóth Gábor Dániel (TFSE U16/B) 88 22
38. LaBelle Maxim Carnegie (TFSE U16/B) 86 20
39. Sárkány Milán (Budafok) 80 12
40. Németh Krisztián Zakariás (Zsíros Akadémia Kőbánya) 80 20
41. Mikó Levente (Zsíros Akadémia Kőbánya) 80 14
42. Li Mu (Malév SC) 76 26
43. Török Botond László (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 74 12
44. Holczinger Ábel István (TFSE U16/B) 72 24
45. Kosár-Nagy Lukács (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 70 10
46. Herpák Noel (Budafok) 64 26
47. Tóth Álmos Vazul (Budafok) 64 16
48. Neszmélyi-Papp Vince (TFSE U16/B) 62 12
49. Sugár Botond (Budafok) 60 10
50. Geiger Zénó (Budafok) 60 10
51. Szűcs Zalán Gusztáv (Budafok) 58 8
52. Horváth Péter (Zsíros Akadémia Kőbánya) 58 16
53. Komáromi Bence (Budafok) 58 28
54. Bagyinszki Zalán (Újpest-MT/C) 56 10
55. Lotz Benedek (Budafok) 52 20
56. Horváth Mátyás (TFSE U16/B) 50 18
57. Mátyás Bercel Ajándok (Újpest-MT/C) 50 6
58. Majsai Nimród (TFSE U16/B) 50 6
59. Tanka-Soponyai Marcell (Újpest-MT/C) 50 14
60. Zahorecz Kornél (Újpest-MT/C) 48 14
61. Dalmadi Miklós (Újpest-MT/C) 48 20
62. Szabó Lóránt (Zsíros Akadémia Kőbánya) 42 4
63. Adamcsek Dániel (Budafok) 42 6
64. Molnár Gergely Tibor (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 40 10
65. Mikics Mirkó (Zsíros Akadémia Kőbánya) 40 16
66. Gugi Máté (TFSE U16/B) 38 18
67. Farkas Zalán (Újpest-MT/C) 36 12
68. Bildhauer Barna Viktor (Malév SC) 36 14
69. Tóvári Dominik (Újpest-MT/C) 34 10
70. Csillag Mátyás (TFSE U16/B) 32 14
71. Smoczer Brúnó (Budafok) 30 18
72. Veress Tamás Attila (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 28 4
73. Gulácsi Bendegúz (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 28 8
74. Barna-Chrestels Boldizsár (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 28 8
75. Nógrádi Boldizsár László (Budafok) 26 12
76. Dénes Bence (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 26 12
77. Szabó Csongor (Budafok) 26 12
78. Salgó Barna (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 26 12
79. Nagy Zsigmond János (Budafok) 26 22
80. Csasznek Boldizsár Barabás (Malév SC) 24 2
81. Berkó Lajos Nimród (Zsíros Akadémia Kőbánya) 24 6
82. Szarka Zétény (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 20 4
83. Kalló Ákos Ferenc (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 18 14
84. Máté-Tóth András (Újpest-MT/C) 18 20
85. Baranyai Márk Tamás (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 16 18
86. Szávin Péter (TFSE U16/B) 16 8
87. Grancsa Szabolcs (Újpest-MT/C) 16 10
88. Béres Levente (Újpest-MT/C) 12 2
89. Stark-Koronghy Dániel (TFSE U16/B) 12 4
90. Tas Botond Ágoston (Újpest-MT/C) 12 12
91. Gárdos Barnabás (TFSE U16/B) 10 2
92. Pach Armand (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 10 10
93. Ködmön Barnabás (TFSE U16/B) 8 12
94. Horváth András Olivér (TFSE U16/B) 8 4
95. Fekete Ádám (Malév SC) 8 8
96. Imrei Vilmos Csanád (TFSE U16/B) 8 10
97. Wang Zixi (Újpest-MT/C) 8 10
98. András Bálint (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 8 10
99. Czene Róbert (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 8 6
100. Hódos Ármin (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 4 2
101. Kun Balázs (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 4 10
102. Keresztes Csaba (Malév SC) 4 12
103. Gyenes-Bodon Aurél (TFSE U16/B) 4 18
104. Erdély Ábrahám (TFSE U16/B) 0 4
105. Kovács Marcell (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0 2
106. Tolnai Bendegúz Bánk (TFSE U16/B) 0 4
107. Zeck Ábel Momotaro (Újpest-MT/C) 0 2
108. Tóth-Pászka Bonifác (TFSE U16/B) 0 8
109. Oravecz Tamás (Budafok) 0 18
110. Steigerwald Zalán (TFSE U16/B) 0 4
111. Fekete Bálint (Malév SC) 0 2
112. Kopcsányi Bálint (Budafok) 0 4
113. Korintus Gergő (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0 2
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Bayomi Zsombor (Zsíros Akadémia Kőbánya) 28 24
2. Bayomi Levente (Zsíros Akadémia Kőbánya) 16 24
3. Szünder Richárd (Budafok) 14 6
4. Gulyás Roland Attila (TFSE U16/B) 14 26
5. Tóth Kristóf (Zsíros Akadémia Kőbánya) 14 22
6. Fekete Nándor (Zsíros Akadémia Kőbánya) 12 12
7. Mester Milán (Újpest-MT/C) 12 8
8. Pál Bendegúz András (Zsíros Akadémia Kőbánya) 10 22
9. Berecz Bálint Áron (Zsíros Akadémia Kőbánya) 10 20
10. Csépai Gergely Kristóf (TFSE U16/B) 10 22
11. Nagy Ágoston (Budafok) 8 14
12. Tóth Botond (Újpest-MT/C) 8 10
13. Mikó Levente (Zsíros Akadémia Kőbánya) 8 14
14. Veress Tamás Attila (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 6 4
15. Neszmélyi-Papp Vince (TFSE U16/B) 6 12
16. Tanka-Soponyai Marcell (Újpest-MT/C) 6 14
17. Farkas Zalán (Újpest-MT/C) 6 12
18. Langen Leonard (TFSE U16/B) 4 16
19. Prokopp Dániel (Újpest-MT/C) 4 14
20. Felter Bendegúz (Zsíros Akadémia Kőbánya) 4 10
21. Besze Szabolcs (Malév SC) 4 26
22. Gulyás Alex István (TFSE U16/B) 4 26
23. Sárkány Milán (Budafok) 4 12
24. Schlingloff Benjamin Márk (Budafok) 4 26
25. Bagyinszki Zalán (Újpest-MT/C) 4 10
26. Németh Krisztián Zakariás (Zsíros Akadémia Kőbánya) 4 20
27. Berkó Lajos Nimród (Zsíros Akadémia Kőbánya) 4 6
28. Zahorecz Kornél (Újpest-MT/C) 4 14
29. Li Mu (Malév SC) 4 26
30. Szük Huba Barnabás (Zsíros Akadémia Kőbánya) 2 12
31. Czinege Zsombor (Újpest-MT/C) 2 14
32. Melhem Mathéo (Újpest-MT/C) 2 12
33. Szabó Lóránt (Zsíros Akadémia Kőbánya) 2 4
34. Molnár Áron (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 2 16
35. Szűcs Zalán Gusztáv (Budafok) 2 8
36. Adamcsek Dániel (Budafok) 2 6
37. Geiger Zénó (Budafok) 2 10
38. Paul Bence (Zsíros Akadémia Kőbánya) 2 22
39. Tóth Gábor Dániel (TFSE U16/B) 2 22
40. Horváth Péter (Zsíros Akadémia Kőbánya) 2 16
41. Tóvári Dominik (Újpest-MT/C) 2 10
42. Holczinger Ábel István (TFSE U16/B) 2 24
43. Horváth Mátyás (TFSE U16/B) 2 18
44. Csillag Mátyás (TFSE U16/B) 2 14
45. Dénes Bence (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 2 12
46. Komáromi Bence (Budafok) 2 28
47. Pach Armand (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 2 10
48. Szűcs Dániel (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0 16
49. Csasznek Boldizsár Barabás (Malév SC) 0 2
50. Lusztig Dániel Tamás (Újpest-MT/C) 0 14
51. Kindler Máté (Malév SC) 0 20
52. Rácz Gergő Zoltán (Malév SC) 0 26
53. Balog Bendegúz (Malév SC) 0 20
54. Mátyás Bercel Ajándok (Újpest-MT/C) 0 6
55. Majsai Nimród (TFSE U16/B) 0 6
56. Czifra Péter (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0 12
57. Kozák Máté (Budafok) 0 24
58. Kosár-Nagy Lukács (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0 10
59. Tóth Rajmund (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 18
60. Török Botond László (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0 12
61. Sugár Botond (Budafok) 0 10
62. Béres Levente (Újpest-MT/C) 0 2
63. Szabó Álmos Bence (Budafok) 0 16
64. Mosolygó Bence (Malév SC) 0 20
65. Szarka Zétény (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0 4
66. Gárdos Barnabás (TFSE U16/B) 0 2
67. Szász-Nagy Bálint (Malév SC) 0 22
68. Sipos Alfréd Tamás (Malév SC) 0 22
69. LaBelle Maxim Carnegie (TFSE U16/B) 0 20
70. Tóth Álmos Vazul (Budafok) 0 16
71. Molnár Gergely Tibor (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0 10
72. Bálint Döme Árpád (Malév SC) 0 24
73. Gulácsi Bendegúz (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0 8
74. Barna-Chrestels Boldizsár (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0 8
75. Stark-Koronghy Dániel (TFSE U16/B) 0 4
76. Lotz Benedek (Budafok) 0 20
77. Bildhauer Barna Viktor (Malév SC) 0 14
78. Mikics Mirkó (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 16
79. Herpák Noel (Budafok) 0 26
80. Dalmadi Miklós (Újpest-MT/C) 0 20
81. Salgó Barna (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0 12
82. Szabó Csongor (Budafok) 0 12
83. Nógrádi Boldizsár László (Budafok) 0 12
84. Gugi Máté (TFSE U16/B) 0 18
85. Hódos Ármin (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0 2
86. Horváth András Olivér (TFSE U16/B) 0 4
87. Szávin Péter (TFSE U16/B) 0 8
88. Smoczer Brúnó (Budafok) 0 18
89. Grancsa Szabolcs (Újpest-MT/C) 0 10
90. Czene Róbert (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0 6
91. Kalló Ákos Ferenc (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0 14
92. Nagy Zsigmond János (Budafok) 0 22
93. Tas Botond Ágoston (Újpest-MT/C) 0 12
94. Fekete Ádám (Malév SC) 0 8
95. Máté-Tóth András (Újpest-MT/C) 0 20
96. Baranyai Márk Tamás (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0 18
97. András Bálint (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0 10
98. Wang Zixi (Újpest-MT/C) 0 10
99. Imrei Vilmos Csanád (TFSE U16/B) 0 10
100. Ködmön Barnabás (TFSE U16/B) 0 12
101. Kun Balázs (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0 10
102. Keresztes Csaba (Malév SC) 0 12
103. Gyenes-Bodon Aurél (TFSE U16/B) 0 18
104. Tolnai Bendegúz Bánk (TFSE U16/B) 0 4
105. Erdély Ábrahám (TFSE U16/B) 0 4
106. Steigerwald Zalán (TFSE U16/B) 0 4
107. Kovács Marcell (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0 2
108. Tóth-Pászka Bonifác (TFSE U16/B) 0 8
109. Kopcsányi Bálint (Budafok) 0 4
110. Korintus Gergő (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0 2
111. Fekete Bálint (Malév SC) 0 2
112. Zeck Ábel Momotaro (Újpest-MT/C) 0 2
113. Oravecz Tamás (Budafok) 0 18
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 8 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Szük Huba Barnabás (Zsíros Akadémia Kőbánya) 20 12
2. Szűcs Dániel (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 16.88 16
3. Langen Leonard (TFSE U16/B) 15.88 16
4. Prokopp Dániel (Újpest-MT/C) 13.86 14
5. Bayomi Zsombor (Zsíros Akadémia Kőbánya) 13.42 24
6. Fekete Nándor (Zsíros Akadémia Kőbánya) 13.33 12
7. Gulyás Roland Attila (TFSE U16/B) 13.31 26
8. Felter Bendegúz (Zsíros Akadémia Kőbánya) 13.2 10
9. Mester Milán (Újpest-MT/C) 12 8
10. Czinege Zsombor (Újpest-MT/C) 11.86 14
11. Besze Szabolcs (Malév SC) 11.62 26
12. Melhem Mathéo (Újpest-MT/C) 11.33 12
13. Nagy Ágoston (Budafok) 10.71 14
14. Lusztig Dániel Tamás (Újpest-MT/C) 10.57 14
15. Kindler Máté (Malév SC) 10.3 20
16. Tóth Kristóf (Zsíros Akadémia Kőbánya) 9.91 22
17. Pál Bendegúz András (Zsíros Akadémia Kőbánya) 9.73 22
18. Rácz Gergő Zoltán (Malév SC) 9.31 26
19. Tóth Botond (Újpest-MT/C) 9.2 10
20. Balog Bendegúz (Malév SC) 9 20
21. Molnár Áron (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 8.13 16
22. Bayomi Levente (Zsíros Akadémia Kőbánya) 8.08 24
23. Gulyás Alex István (TFSE U16/B) 7.85 26
24. Czifra Péter (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 7.67 12
25. Kozák Máté (Budafok) 7.33 24
26. Szűcs Zalán Gusztáv (Budafok) 7.25 8
27. Kosár-Nagy Lukács (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 7 10
28. Sárkány Milán (Budafok) 6.67 12
29. Schlingloff Benjamin Márk (Budafok) 6.39 26
30. Tóth Rajmund (Zsíros Akadémia Kőbánya) 6.22 18
31. Török Botond László (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 6.17 12
32. Geiger Zénó (Budafok) 6 10
33. Sugár Botond (Budafok) 6 10
34. Berecz Bálint Áron (Zsíros Akadémia Kőbánya) 5.9 20
35. Mikó Levente (Zsíros Akadémia Kőbánya) 5.71 14
36. Bagyinszki Zalán (Újpest-MT/C) 5.6 10
37. Szabó Álmos Bence (Budafok) 5.5 16
38. Paul Bence (Zsíros Akadémia Kőbánya) 5.36 22
39. Mosolygó Bence (Malév SC) 5.2 20
40. Neszmélyi-Papp Vince (TFSE U16/B) 5.17 12
41. Szász-Nagy Bálint (Malév SC) 5 22
42. Sipos Alfréd Tamás (Malév SC) 4.91 22
43. Csépai Gergely Kristóf (TFSE U16/B) 4.91 22
44. LaBelle Maxim Carnegie (TFSE U16/B) 4.3 20
45. Tóth Álmos Vazul (Budafok) 4 16
46. Molnár Gergely Tibor (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 4 10
47. Németh Krisztián Zakariás (Zsíros Akadémia Kőbánya) 4 20
48. Tóth Gábor Dániel (TFSE U16/B) 4 22
49. Bálint Döme Árpád (Malév SC) 3.92 24
50. Horváth Péter (Zsíros Akadémia Kőbánya) 3.63 16
51. Tanka-Soponyai Marcell (Újpest-MT/C) 3.57 14
52. Barna-Chrestels Boldizsár (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 3.5 8
53. Gulácsi Bendegúz (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 3.5 8
54. Zahorecz Kornél (Újpest-MT/C) 3.43 14
55. Tóvári Dominik (Újpest-MT/C) 3.4 10
56. Holczinger Ábel István (TFSE U16/B) 3 24
57. Farkas Zalán (Újpest-MT/C) 3 12
58. Li Mu (Malév SC) 2.92 26
59. Horváth Mátyás (TFSE U16/B) 2.78 18
60. Lotz Benedek (Budafok) 2.6 20
61. Bildhauer Barna Viktor (Malév SC) 2.57 14
62. Mikics Mirkó (Zsíros Akadémia Kőbánya) 2.5 16
63. Herpák Noel (Budafok) 2.46 26
64. Dalmadi Miklós (Újpest-MT/C) 2.4 20
65. Csillag Mátyás (TFSE U16/B) 2.29 14
66. Dénes Bence (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 2.17 12
67. Szabó Csongor (Budafok) 2.17 12
68. Salgó Barna (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 2.17 12
69. Nógrádi Boldizsár László (Budafok) 2.17 12
70. Gugi Máté (TFSE U16/B) 2.11 18
71. Komáromi Bence (Budafok) 2.07 28
72. Szávin Péter (TFSE U16/B) 2 8
73. Smoczer Brúnó (Budafok) 1.67 18
74. Grancsa Szabolcs (Újpest-MT/C) 1.6 10
75. Kalló Ákos Ferenc (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 1.29 14
76. Nagy Zsigmond János (Budafok) 1.18 22
77. Tas Botond Ágoston (Újpest-MT/C) 1 12
78. Pach Armand (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 1 10
79. Fekete Ádám (Malév SC) 1 8
80. Máté-Tóth András (Újpest-MT/C) 0.9 20
81. Baranyai Márk Tamás (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0.89 18
82. András Bálint (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0.8 10
83. Imrei Vilmos Csanád (TFSE U16/B) 0.8 10
84. Wang Zixi (Újpest-MT/C) 0.8 10
85. Ködmön Barnabás (TFSE U16/B) 0.67 12
86. Kun Balázs (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0.4 10
87. Keresztes Csaba (Malév SC) 0.33 12
88. Gyenes-Bodon Aurél (TFSE U16/B) 0.22 18
89. Tóth-Pászka Bonifác (TFSE U16/B) 0 8
90. Oravecz Tamás (Budafok) 0 18
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 8 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Mester Milán (Újpest-MT/C) 1.5 8
2. Bayomi Zsombor (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.17 24
3. Fekete Nándor (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1 12
4. Tóth Botond (Újpest-MT/C) 0.8 10
5. Bayomi Levente (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0.67 24
6. Tóth Kristóf (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0.64 22
7. Nagy Ágoston (Budafok) 0.57 14
8. Mikó Levente (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0.57 14
9. Gulyás Roland Attila (TFSE U16/B) 0.54 26
10. Berecz Bálint Áron (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0.5 20
11. Neszmélyi-Papp Vince (TFSE U16/B) 0.5 12
12. Farkas Zalán (Újpest-MT/C) 0.5 12
13. Pál Bendegúz András (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0.46 22
14. Csépai Gergely Kristóf (TFSE U16/B) 0.46 22
15. Tanka-Soponyai Marcell (Újpest-MT/C) 0.43 14
16. Felter Bendegúz (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0.4 10
17. Bagyinszki Zalán (Újpest-MT/C) 0.4 10
18. Sárkány Milán (Budafok) 0.33 12
19. Prokopp Dániel (Újpest-MT/C) 0.29 14
20. Zahorecz Kornél (Újpest-MT/C) 0.29 14
21. Langen Leonard (TFSE U16/B) 0.25 16
22. Szűcs Zalán Gusztáv (Budafok) 0.25 8
23. Geiger Zénó (Budafok) 0.2 10
24. Németh Krisztián Zakariás (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0.2 20
25. Tóvári Dominik (Újpest-MT/C) 0.2 10
26. Pach Armand (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0.2 10
27. Szük Huba Barnabás (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0.17 12
28. Melhem Mathéo (Újpest-MT/C) 0.17 12
29. Dénes Bence (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0.17 12
30. Besze Szabolcs (Malév SC) 0.15 26
31. Gulyás Alex István (TFSE U16/B) 0.15 26
32. Schlingloff Benjamin Márk (Budafok) 0.15 26
33. Li Mu (Malév SC) 0.15 26
34. Czinege Zsombor (Újpest-MT/C) 0.14 14
35. Csillag Mátyás (TFSE U16/B) 0.14 14
36. Molnár Áron (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0.13 16
37. Horváth Péter (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0.13 16
38. Horváth Mátyás (TFSE U16/B) 0.11 18
39. Paul Bence (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0.09 22
40. Tóth Gábor Dániel (TFSE U16/B) 0.09 22
41. Holczinger Ábel István (TFSE U16/B) 0.08 24
42. Komáromi Bence (Budafok) 0.07 28
43. Szűcs Dániel (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0 16
44. Lusztig Dániel Tamás (Újpest-MT/C) 0 14
45. Kindler Máté (Malév SC) 0 20
46. Rácz Gergő Zoltán (Malév SC) 0 26
47. Balog Bendegúz (Malév SC) 0 20
48. Czifra Péter (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0 12
49. Kozák Máté (Budafok) 0 24
50. Kosár-Nagy Lukács (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0 10
51. Tóth Rajmund (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 18
52. Török Botond László (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0 12
53. Sugár Botond (Budafok) 0 10
54. Szabó Álmos Bence (Budafok) 0 16
55. Mosolygó Bence (Malév SC) 0 20
56. Szász-Nagy Bálint (Malév SC) 0 22
57. Sipos Alfréd Tamás (Malév SC) 0 22
58. LaBelle Maxim Carnegie (TFSE U16/B) 0 20
59. Tóth Álmos Vazul (Budafok) 0 16
60. Molnár Gergely Tibor (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0 10
61. Bálint Döme Árpád (Malév SC) 0 24
62. Barna-Chrestels Boldizsár (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0 8
63. Gulácsi Bendegúz (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0 8
64. Lotz Benedek (Budafok) 0 20
65. Bildhauer Barna Viktor (Malév SC) 0 14
66. Mikics Mirkó (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 16
67. Herpák Noel (Budafok) 0 26
68. Dalmadi Miklós (Újpest-MT/C) 0 20
69. Szabó Csongor (Budafok) 0 12
70. Salgó Barna (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0 12
71. Nógrádi Boldizsár László (Budafok) 0 12
72. Gugi Máté (TFSE U16/B) 0 18
73. Szávin Péter (TFSE U16/B) 0 8
74. Smoczer Brúnó (Budafok) 0 18
75. Grancsa Szabolcs (Újpest-MT/C) 0 10
76. Kalló Ákos Ferenc (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0 14
77. Nagy Zsigmond János (Budafok) 0 22
78. Tas Botond Ágoston (Újpest-MT/C) 0 12
79. Fekete Ádám (Malév SC) 0 8
80. Máté-Tóth András (Újpest-MT/C) 0 20
81. Baranyai Márk Tamás (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0 18
82. András Bálint (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0 10
83. Imrei Vilmos Csanád (TFSE U16/B) 0 10
84. Wang Zixi (Újpest-MT/C) 0 10
85. Ködmön Barnabás (TFSE U16/B) 0 12
86. Kun Balázs (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0 10
87. Keresztes Csaba (Malév SC) 0 12
88. Gyenes-Bodon Aurél (TFSE U16/B) 0 18
89. Tóth-Pászka Bonifác (TFSE U16/B) 0 8
90. Oravecz Tamás (Budafok) 0 18
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 8 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. Szük Huba Barnabás (Zsíros Akadémia Kőbánya) 9.67 12
2. Langen Leonard (TFSE U16/B) 7.25 16
3. Szűcs Dániel (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 6.63 16
4. Prokopp Dániel (Újpest-MT/C) 5.71 14
5. Felter Bendegúz (Zsíros Akadémia Kőbánya) 5.4 10
6. Fekete Nándor (Zsíros Akadémia Kőbánya) 5.17 12
7. Besze Szabolcs (Malév SC) 5.15 26
8. Bayomi Zsombor (Zsíros Akadémia Kőbánya) 4.5 24
9. Melhem Mathéo (Újpest-MT/C) 4.5 12
10. Lusztig Dániel Tamás (Újpest-MT/C) 4.43 14
11. Kindler Máté (Malév SC) 4.4 20
12. Gulyás Roland Attila (TFSE U16/B) 4.39 26
13. Czinege Zsombor (Újpest-MT/C) 4.29 14
14. Rácz Gergő Zoltán (Malév SC) 4.23 26
15. Balog Bendegúz (Malév SC) 4.2 20
16. Pál Bendegúz András (Zsíros Akadémia Kőbánya) 3.91 22
17. Nagy Ágoston (Budafok) 3.86 14
18. Tóth Kristóf (Zsíros Akadémia Kőbánya) 3.82 22
19. Czifra Péter (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 3.5 12
20. Kozák Máté (Budafok) 3.5 24
21. Gulyás Alex István (TFSE U16/B) 3.46 26
22. Molnár Áron (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 3.25 16
23. Kosár-Nagy Lukács (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 3.2 10
24. Tóth Rajmund (Zsíros Akadémia Kőbánya) 2.89 18
25. Bayomi Levente (Zsíros Akadémia Kőbánya) 2.83 24
26. Sárkány Milán (Budafok) 2.83 12
27. Szűcs Zalán Gusztáv (Budafok) 2.75 8
28. Schlingloff Benjamin Márk (Budafok) 2.54 26
29. Mester Milán (Újpest-MT/C) 2.5 8
30. Török Botond László (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 2.5 12
31. Mosolygó Bence (Malév SC) 2.5 20
32. Sugár Botond (Budafok) 2.4 10
33. Paul Bence (Zsíros Akadémia Kőbánya) 2.36 22
34. Szász-Nagy Bálint (Malév SC) 2.36 22
35. Szabó Álmos Bence (Budafok) 2.25 16
36. Tóth Botond (Újpest-MT/C) 2.2 10
37. Geiger Zénó (Budafok) 2 10
38. LaBelle Maxim Carnegie (TFSE U16/B) 2 20
39. Sipos Alfréd Tamás (Malév SC) 1.91 22
40. Berecz Bálint Áron (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.9 20
41. Tóth Álmos Vazul (Budafok) 1.88 16
42. Molnár Gergely Tibor (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 1.8 10
43. Csépai Gergely Kristóf (TFSE U16/B) 1.73 22
44. Mikó Levente (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.71 14
45. Neszmélyi-Papp Vince (TFSE U16/B) 1.67 12
46. Bálint Döme Árpád (Malév SC) 1.67 24
47. Tóth Gábor Dániel (TFSE U16/B) 1.64 22
48. Bagyinszki Zalán (Újpest-MT/C) 1.6 10
49. Németh Krisztián Zakariás (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.5 20
50. Horváth Péter (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.5 16
51. Barna-Chrestels Boldizsár (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 1.5 8
52. Tóvári Dominik (Újpest-MT/C) 1.4 10
53. Bildhauer Barna Viktor (Malév SC) 1.29 14
54. Horváth Mátyás (TFSE U16/B) 1.22 18
55. Lotz Benedek (Budafok) 1.2 20
56. Dalmadi Miklós (Újpest-MT/C) 1.2 20
57. Holczinger Ábel István (TFSE U16/B) 1.17 24
58. Li Mu (Malév SC) 1.15 26
59. Tanka-Soponyai Marcell (Újpest-MT/C) 1.14 14
60. Zahorecz Kornél (Újpest-MT/C) 1.14 14
61. Gulácsi Bendegúz (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 1 8
62. Mikics Mirkó (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1 16
63. Herpák Noel (Budafok) 1 26
64. Szabó Csongor (Budafok) 1 12
65. Szávin Péter (TFSE U16/B) 1 8
66. Komáromi Bence (Budafok) 0.86 28
67. Dénes Bence (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0.83 12
68. Salgó Barna (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0.83 12
69. Grancsa Szabolcs (Újpest-MT/C) 0.8 10
70. Smoczer Brúnó (Budafok) 0.78 18
71. Csillag Mátyás (TFSE U16/B) 0.71 14
72. Nógrádi Boldizsár László (Budafok) 0.67 12
73. Gugi Máté (TFSE U16/B) 0.67 18
74. Kalló Ákos Ferenc (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0.57 14
75. Nagy Zsigmond János (Budafok) 0.55 22
76. Fekete Ádám (Malév SC) 0.5 8
77. Baranyai Márk Tamás (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0.44 18
78. Máté-Tóth András (Újpest-MT/C) 0.4 20
79. András Bálint (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0.4 10
80. Imrei Vilmos Csanád (TFSE U16/B) 0.4 10
81. Wang Zixi (Újpest-MT/C) 0.4 10
82. Farkas Zalán (Újpest-MT/C) 0.33 12
83. Tas Botond Ágoston (Újpest-MT/C) 0.33 12
84. Ködmön Barnabás (TFSE U16/B) 0.33 12
85. Pach Armand (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0.2 10
86. Keresztes Csaba (Malév SC) 0.17 12
87. Gyenes-Bodon Aurél (TFSE U16/B) 0.11 18
88. Kun Balázs (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0 10
89. Tóth-Pászka Bonifác (TFSE U16/B) 0 8
90. Oravecz Tamás (Budafok) 0 18
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 8 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Bagyinszki Zalán (Újpest-MT/C) 4.2 10
2. Mester Milán (Újpest-MT/C) 3.5 8
3. Szabó Álmos Bence (Budafok) 3.5 16
4. Gulyás Roland Attila (TFSE U16/B) 2.92 26
5. Melhem Mathéo (Újpest-MT/C) 2.83 12
6. Zahorecz Kornél (Újpest-MT/C) 2.71 14
7. Molnár Áron (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 2.63 16
8. Szűcs Zalán Gusztáv (Budafok) 2.5 8
9. Nógrádi Boldizsár László (Budafok) 2.5 12
10. LaBelle Maxim Carnegie (TFSE U16/B) 2.3 20
11. Prokopp Dániel (Újpest-MT/C) 2.29 14
12. Gulyás Alex István (TFSE U16/B) 2.23 26
13. Herpák Noel (Budafok) 2.23 26
14. Tóth Botond (Újpest-MT/C) 2.2 10
15. Szász-Nagy Bálint (Malév SC) 2.18 22
16. Rácz Gergő Zoltán (Malév SC) 2.15 26
17. Czifra Péter (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 2 12
18. Geiger Zénó (Budafok) 2 10
19. Gulácsi Bendegúz (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 2 8
20. Kozák Máté (Budafok) 1.83 24
21. Sárkány Milán (Budafok) 1.83 12
22. Salgó Barna (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 1.83 12
23. Bayomi Zsombor (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.75 24
24. Nagy Ágoston (Budafok) 1.71 14
25. Bálint Döme Árpád (Malév SC) 1.67 24
26. Berecz Bálint Áron (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.6 20
27. Lusztig Dániel Tamás (Újpest-MT/C) 1.57 14
28. Balog Bendegúz (Malév SC) 1.5 20
29. Mikics Mirkó (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.5 16
30. Dénes Bence (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 1.5 12
31. Szabó Csongor (Budafok) 1.5 12
32. Komáromi Bence (Budafok) 1.43 28
33. Bayomi Levente (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.42 24
34. Sugár Botond (Budafok) 1.4 10
35. Tóvári Dominik (Újpest-MT/C) 1.4 10
36. Besze Szabolcs (Malév SC) 1.39 26
37. Tóth Rajmund (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.33 18
38. Holczinger Ábel István (TFSE U16/B) 1.33 24
39. Farkas Zalán (Újpest-MT/C) 1.33 12
40. Gugi Máté (TFSE U16/B) 1.33 18
41. Mosolygó Bence (Malév SC) 1.3 20
42. Dalmadi Miklós (Újpest-MT/C) 1.3 20
43. Szűcs Dániel (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 1.25 16
44. Tóth Álmos Vazul (Budafok) 1.25 16
45. Wang Zixi (Újpest-MT/C) 1.2 10
46. Sipos Alfréd Tamás (Malév SC) 1.18 22
47. Fekete Nándor (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.17 12
48. Mikó Levente (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.14 14
49. Tanka-Soponyai Marcell (Újpest-MT/C) 1.14 14
50. Langen Leonard (TFSE U16/B) 1.13 16
51. Horváth Mátyás (TFSE U16/B) 1.11 18
52. Kindler Máté (Malév SC) 1.1 20
53. Pál Bendegúz András (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.09 22
54. Schlingloff Benjamin Márk (Budafok) 1 26
55. Török Botond László (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 1 12
56. Neszmélyi-Papp Vince (TFSE U16/B) 1 12
57. Csépai Gergely Kristóf (TFSE U16/B) 1 22
58. Horváth Péter (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1 16
59. Barna-Chrestels Boldizsár (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 1 8
60. Lotz Benedek (Budafok) 1 20
61. Kun Balázs (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 1 10
62. Oravecz Tamás (Budafok) 0.89 18
63. Czinege Zsombor (Újpest-MT/C) 0.86 14
64. Kalló Ákos Ferenc (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0.86 14
65. Ködmön Barnabás (TFSE U16/B) 0.83 12
66. Tóth Kristóf (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0.82 22
67. Paul Bence (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0.82 22
68. Tóth Gábor Dániel (TFSE U16/B) 0.82 22
69. Nagy Zsigmond János (Budafok) 0.82 22
70. Felter Bendegúz (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0.8 10
71. András Bálint (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0.8 10
72. Szávin Péter (TFSE U16/B) 0.75 8
73. Fekete Ádám (Malév SC) 0.75 8
74. Máté-Tóth András (Újpest-MT/C) 0.7 20
75. Németh Krisztián Zakariás (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0.6 20
76. Bildhauer Barna Viktor (Malév SC) 0.57 14
77. Csillag Mátyás (TFSE U16/B) 0.57 14
78. Li Mu (Malév SC) 0.54 26
79. Kosár-Nagy Lukács (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0.4 10
80. Molnár Gergely Tibor (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0.4 10
81. Smoczer Brúnó (Budafok) 0.33 18
82. Tas Botond Ágoston (Újpest-MT/C) 0.33 12
83. Grancsa Szabolcs (Újpest-MT/C) 0.2 10
84. Pach Armand (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0.2 10
85. Imrei Vilmos Csanád (TFSE U16/B) 0.2 10
86. Szük Huba Barnabás (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0.17 12
87. Keresztes Csaba (Malév SC) 0.17 12
88. Baranyai Márk Tamás (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0.11 18
89. Gyenes-Bodon Aurél (TFSE U16/B) 0.11 18
90. Tóth-Pászka Bonifác (TFSE U16/B) 0 8
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 8 meccs, min. 16 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. Szűcs Dániel (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 3.63 16
2. Gulyás Roland Attila (TFSE U16/B) 2.92 26
3. Kindler Máté (Malév SC) 1.5 20
4. Molnár Áron (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 1.25 16
5. Sipos Alfréd Tamás (Malév SC) 1.09 22
6. Szabó Álmos Bence (Budafok) 1 16
7. Bayomi Zsombor (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0.92 24
8. Besze Szabolcs (Malév SC) 0.85 26
9. Rácz Gergő Zoltán (Malév SC) 0.85 26
10. Schlingloff Benjamin Márk (Budafok) 0.85 26
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 8 meccs, min. 16 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. Gulyás Roland Attila (TFSE U16/B) 66.67% (76/114) 26
2. Sipos Alfréd Tamás (Malév SC) 66.67% (24/36) 22
3. Bayomi Zsombor (Zsíros Akadémia Kőbánya) 64.71% (22/34) 24
4. Tóth Gábor Dániel (TFSE U16/B) 62.5% (10/16) 22
5. Kindler Máté (Malév SC) 60% (30/50) 20
6. Berecz Bálint Áron (Zsíros Akadémia Kőbánya) 54.55% (12/22) 20
7. Molnár Áron (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 50% (20/40) 16
8. Gugi Máté (TFSE U16/B) 50% (14/28) 18
9. Holczinger Ábel István (TFSE U16/B) 50% (10/20) 24
10. Tóth Kristóf (Zsíros Akadémia Kőbánya) 50% (8/16) 22
11. Paul Bence (Zsíros Akadémia Kőbánya) 50% (8/16) 22
12. Szűcs Dániel (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 46.77% (58/124) 16
13. Bayomi Levente (Zsíros Akadémia Kőbánya) 41.67% (10/24) 24
14. Tóth Rajmund (Zsíros Akadémia Kőbánya) 40% (8/20) 18
15. Bálint Döme Árpád (Malév SC) 38.89% (14/36) 24
16. Balog Bendegúz (Malév SC) 37.5% (12/32) 20
17. Szabó Álmos Bence (Budafok) 36.36% (16/44) 16
18. Langen Leonard (TFSE U16/B) 35.71% (10/28) 16
19. Pál Bendegúz András (Zsíros Akadémia Kőbánya) 33.33% (12/36) 22
20. Schlingloff Benjamin Márk (Budafok) 32.35% (22/68) 26
21. Herpák Noel (Budafok) 31.58% (12/38) 26
22. Rácz Gergő Zoltán (Malév SC) 26.19% (22/84) 26
23. Komáromi Bence (Budafok) 25% (4/16) 28
24. Gulyás Alex István (TFSE U16/B) 23.08% (12/52) 26
25. Besze Szabolcs (Malév SC) 21.57% (22/102) 26
26. LaBelle Maxim Carnegie (TFSE U16/B) 16.67% (6/36) 20
27. Lotz Benedek (Budafok) 16.67% (4/24) 20
28. Kozák Máté (Budafok) 15.38% (8/52) 24
29. Tóth Álmos Vazul (Budafok) 13.33% (4/30) 16
30. Szász-Nagy Bálint (Malév SC) 13.04% (6/46) 22
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu