/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

Malév SC - Budapest, Fiú Kadett B

Edző

Név Telefon E-mail
Jánosi János 20/494-6772 janosi64@freemail.hu

Kontakt

Név Telefon E-mail
Bobos Csaba 20/452-7370 boboskosar@gmail.com

Játékosok




Mezszám Név Szül. dátum
- Antus Tamás 2007
- Bajzáth Balázs Levente 2008
- Bálint Benedek Adrián 2008
- Besze Szabolcs 2009
- Bildhauer Barna Viktor 2008
- Csasznek Boldizsár Barabás 2008
- Kaltenecker Szabolcs István 2007
- Kovács Barnabás Bendegúz 2008
- Mester Ákos 2007
- Mészáros Baján 2008
- Mosolygó Bence 2008
- Sipos Alfréd Tamás 2008
- Tóth Géza Brendon 2007
- Tóth Kristóf 2008

Műsor

Budapest, Fiú Kadett B

 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FKB0012 Budafok Malév SC 2022/11/12 14:00 56-53
(15-13,17-16,13-16,11-8)
Rózsakerti Demjén István Református Gimnázium Vigh Balázs, Konta Csanád János
FKB0021 Malév SC MAFC-U15 2022/11/20 13:00 38-54
(4-24,7-10,11-10,16-10)
Dr. Vilmos Endre Sportcentrum Bujtor Péter, Szabó István
FKB0032 Malév SC TFSE/B U16 2022/12/04 13:00 61-51
(20-10,15-18,13-8,13-15)
Dr. Vilmos Endre Sportcentrum Szabó István, Frányó Csanád
FKB0043 Csepel-Bontó U16/B Malév SC 2022/12/12 18:00 51-75
(11-22,13-17,13-20,14-16)
Kazinczy Általános Iskola Bujtor Péter, Korpás Máté
FKB0053 Újpest-MT/C Malév SC 2023/01/15 09:00 67-32
(14-3,18-7,13-18,22-4)
PHOENIX Sportcsarnok Fót Tarnai Gyula Csaba, Tahin András
FKB0062 Malév SC Budafok 2023/01/19 18:30 76-57
(23-19,18-16,24-10,11-12)
Dr. Vilmos Endre Sportcentrum Gere Kálmán Richárd, Szilágyi Zsolt József
FKB0071 MAFC-U15 Malév SC 2023/02/12 10:00 Őrmezei Általános Iskola
FKB0082 TFSE/B U16 Malév SC 2023/02/19 10:00 Testnevelési Egyetem L2 Terem
FKB0093 Malév SC Csepel-Bontó U16/B 2023/03/04 13:00 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
FKB0103 Malév SC Újpest-MT/C 2023/03/11 15:00 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
FKB0112 Budafok Malév SC 2023/03/25 09:00 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
FKB0121 Malév SC MAFC-U15 2023/04/01 15:00 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
FKB0132 Malév SC TFSE/B U16 2023/04/15 13:00 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
FKB0143 Csepel-Bontó U16/B Malév SC 2023/04/22 00: Kazinczy Általános Iskola
FKB0153 Újpest-MT/C Malév SC 2023/05/07 09:00 PHOENIX Sportcsarnok Fót

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Csillag Balázs Máté (Budafok) 170 8
2. Tóth Géza Brendon (Malév SC) 146 10
3. Kincses Kristóf András (Újpest-MT/C) 120 10
4. Kolozsvári Ákos (TFSE/B U16) 112 8
5. Mester Ákos (Malév SC) 110 12
6. Kovács Barnabás Bendegúz (Malév SC) 108 12
7. Stancz Gábor (Budafok) 100 6
8. Zsoldos Bence (Újpest-MT/C) 90 8
9. Tóth Kristóf (Malév SC) 86 12
10. Badinier Oliver Mark (TFSE/B U16) 86 12
11. Szulák Csaba Levente (Újpest-MT/C) 86 10
12. Mihálkovics Botond (TFSE/B U16) 80 8
13. Máté Levente (Budafok) 80 6
14. Izmendi Kolos (MAFC-U15) 72 6
15. Kis Lehel Sándor (Újpest-MT/C) 72 8
16. Somogyi-Nagy András (Újpest-MT/C) 72 8
17. Bodnár Áron (Újpest-MT/C) 72 8
18. Varga Bálint Ferenc (Újpest-MT/C) 70 8
19. Karácsonyi Richárd Tivadar (TFSE/B U16) 68 10
20. Breuer Barnabás János (TFSE/B U16) 68 10
21. Bakos Péter (MAFC-U15) 62 6
22. Jánosi Roland (Csepel-Bontó U16/B) 60 4
23. Benczédy Kolos (MAFC-U15) 58 6
24. Lassányi Dávid Tamás (MAFC-U15) 58 6
25. Szekeres Teó (MAFC-U15) 56 6
26. Horváth Kristóf (Újpest-MT/C) 54 8
27. Turcsányi Péter (Újpest-MT/C) 52 4
28. Bajzáth Balázs Levente (Malév SC) 52 8
29. Mocán Csongor Balázs (Csepel-Bontó U16/B) 48 4
30. Gulyás Alex István (TFSE/B U16) 48 8
31. Máté Marcell (Budafok) 48 8
32. Gulyás Roland Attila (TFSE/B U16) 48 8
33. Bálint Benedek Adrián (Malév SC) 46 10
34. Gagyi-Pálffy András (TFSE/B U16) 44 10
35. Kőrösi Samu (Újpest-MT/C) 42 4
36. Mazur Károly Dominik (Csepel-Bontó U16/B) 42 4
37. Tarjányi Lőrinc Farkas (MAFC-U15) 42 6
38. Lovász Bence (Újpest-MT/C) 40 6
39. Noszlopy Zétény (Budafok) 40 8
40. Kaliszki Máté Pál (Csepel-Bontó U16/B) 38 8
41. Szőcs Zsombor (Újpest-MT/C) 36 8
42. Antus Tamás (Malév SC) 36 8
43. Lendvai Brúnó (TFSE/B U16) 36 10
44. Liebhauser Artúr (Újpest-MT/C) 34 4
45. Geiger Zénó (Budafok) 34 10
46. Városi Márk (Újpest-MT/C) 32 4
47. Ertinger Ádám (Újpest-MT/C) 32 4
48. Szolnoki Máté (Újpest-MT/C) 32 10
49. Kaltenecker Szabolcs István (Malév SC) 32 10
50. Sipos Alfréd Tamás (Malév SC) 30 12
51. Mutombo Olivér Mutshindo (Csepel-Bontó U16/B) 28 6
52. Szabó Dominik (Csepel-Bontó U16/B) 28 8
53. Irk Nándor (MAFC-U15) 24 4
54. Koczka Bocsárd (Újpest-MT/C) 24 10
55. Tóth Gábor Dániel (TFSE/B U16) 22 8
56. Székely Lőrinc (MAFC-U15) 20 6
57. Nagy-Major Artemon (Újpest-MT/C) 18 4
58. Nógrádi Boldizsár László (Budafok) 18 10
59. Szabó Csongor (Budafok) 16 6
60. Csík Alex Kristóf (Csepel-Bontó U16/B) 16 2
61. Csapka Zsombor Áron (Újpest-MT/C) 16 2
62. Laczka András Péter (Budafok) 16 8
63. Mosolygó Bence (Malév SC) 16 8
64. Sugár Botond (Budafok) 14 2
65. Czárán János (MAFC-U15) 14 4
66. Krakoczki Adolf Zétény (MAFC-U15) 12 4
67. Magyar Ádám Zorán (Újpest-MT/C) 10 4
68. Szukob Szabolcs (Csepel-Bontó U16/B) 10 4
69. Hortobágyi Levente (Csepel-Bontó U16/B) 10 8
70. Turcsányi Mátyás (MAFC-U15) 8 2
71. Kroll Péter (TFSE/B U16) 8 4
72. Besze Szabolcs (Malév SC) 8 8
73. Stier Márton (Budafok) 8 8
74. Balla Áron Péter (TFSE/B U16) 8 10
75. Demeter Bence (Budafok) 8 10
76. Pilinger Loránd Tibor (Budafok) 6 4
77. Kongó Botond (Budafok) 4 4
78. Pál László Péter (Csepel-Bontó U16/B) 4 8
79. Gárdos Barnabás (TFSE/B U16) 4 12
80. Szepesi Ferenc (Csepel-Bontó U16/B) 2 8
81. Szulcsán Dávid Nathaniel (Csepel-Bontó U16/B) 0 6
82. Ipacs László (TFSE/B U16) 0 2
83. Mag Máté (Csepel-Bontó U16/B) 0 2
84. Bildhauer Barna Viktor (Malév SC) 0 6
85. Lenkei Ábris (MAFC-U15) 0 4
86. Csasznek Boldizsár Barabás (Malév SC) 0 4
87. Szűcs Konstantin (Csepel-Bontó U16/B) 0 2
88. Fodor Gergő (Csepel-Bontó U16/B) 0 8
89. Ignéczi István Patrik (Budafok) 0 8
90. Magyarosi Tamás (Budafok) 0 2
91. Fekete Hunor Bátor (Csepel-Bontó U16/B) 0 4
92. Tóth-Pászka Bonifác (TFSE/B U16) 0 4
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Mihálkovics Botond (TFSE/B U16) 10 8
2. Benczédy Kolos (MAFC-U15) 10 6
3. Tóth Géza Brendon (Malév SC) 6 10
4. Máté Levente (Budafok) 6 6
5. Lassányi Dávid Tamás (MAFC-U15) 6 6
6. Kovács Barnabás Bendegúz (Malév SC) 6 12
7. Kis Lehel Sándor (Újpest-MT/C) 6 8
8. Máté Marcell (Budafok) 6 8
9. Nagy-Major Artemon (Újpest-MT/C) 6 4
10. Kincses Kristóf András (Újpest-MT/C) 4 10
11. Badinier Oliver Mark (TFSE/B U16) 4 12
12. Breuer Barnabás János (TFSE/B U16) 4 10
13. Gulyás Alex István (TFSE/B U16) 4 8
14. Csillag Balázs Máté (Budafok) 2 8
15. Kolozsvári Ákos (TFSE/B U16) 2 8
16. Mocán Csongor Balázs (Csepel-Bontó U16/B) 2 4
17. Bakos Péter (MAFC-U15) 2 6
18. Szekeres Teó (MAFC-U15) 2 6
19. Somogyi-Nagy András (Újpest-MT/C) 2 8
20. Varga Bálint Ferenc (Újpest-MT/C) 2 8
21. Liebhauser Artúr (Újpest-MT/C) 2 4
22. Tarjányi Lőrinc Farkas (MAFC-U15) 2 6
23. Irk Nándor (MAFC-U15) 2 4
24. Kaliszki Máté Pál (Csepel-Bontó U16/B) 2 8
25. Lendvai Brúnó (TFSE/B U16) 2 10
26. Czárán János (MAFC-U15) 2 4
27. Geiger Zénó (Budafok) 2 10
28. Tóth Gábor Dániel (TFSE/B U16) 2 8
29. Magyar Ádám Zorán (Újpest-MT/C) 2 4
30. Stancz Gábor (Budafok) 0 6
31. Jánosi Roland (Csepel-Bontó U16/B) 0 4
32. Turcsányi Péter (Újpest-MT/C) 0 4
33. Izmendi Kolos (MAFC-U15) 0 6
34. Zsoldos Bence (Újpest-MT/C) 0 8
35. Kőrösi Samu (Újpest-MT/C) 0 4
36. Mazur Károly Dominik (Csepel-Bontó U16/B) 0 4
37. Mester Ákos (Malév SC) 0 12
38. Bodnár Áron (Újpest-MT/C) 0 8
39. Szulák Csaba Levente (Újpest-MT/C) 0 10
40. Városi Márk (Újpest-MT/C) 0 4
41. Csapka Zsombor Áron (Újpest-MT/C) 0 2
42. Csík Alex Kristóf (Csepel-Bontó U16/B) 0 2
43. Ertinger Ádám (Újpest-MT/C) 0 4
44. Tóth Kristóf (Malév SC) 0 12
45. Sugár Botond (Budafok) 0 2
46. Karácsonyi Richárd Tivadar (TFSE/B U16) 0 10
47. Horváth Kristóf (Újpest-MT/C) 0 8
48. Lovász Bence (Újpest-MT/C) 0 6
49. Bajzáth Balázs Levente (Malév SC) 0 8
50. Gulyás Roland Attila (TFSE/B U16) 0 8
51. Noszlopy Zétény (Budafok) 0 8
52. Mutombo Olivér Mutshindo (Csepel-Bontó U16/B) 0 6
53. Bálint Benedek Adrián (Malév SC) 0 10
54. Szőcs Zsombor (Újpest-MT/C) 0 8
55. Antus Tamás (Malév SC) 0 8
56. Gagyi-Pálffy András (TFSE/B U16) 0 10
57. Turcsányi Mátyás (MAFC-U15) 0 2
58. Szabó Dominik (Csepel-Bontó U16/B) 0 8
59. Székely Lőrinc (MAFC-U15) 0 6
60. Kaltenecker Szabolcs István (Malév SC) 0 10
61. Szolnoki Máté (Újpest-MT/C) 0 10
62. Krakoczki Adolf Zétény (MAFC-U15) 0 4
63. Szabó Csongor (Budafok) 0 6
64. Szukob Szabolcs (Csepel-Bontó U16/B) 0 4
65. Sipos Alfréd Tamás (Malév SC) 0 12
66. Koczka Bocsárd (Újpest-MT/C) 0 10
67. Kroll Péter (TFSE/B U16) 0 4
68. Mosolygó Bence (Malév SC) 0 8
69. Laczka András Péter (Budafok) 0 8
70. Nógrádi Boldizsár László (Budafok) 0 10
71. Pilinger Loránd Tibor (Budafok) 0 4
72. Hortobágyi Levente (Csepel-Bontó U16/B) 0 8
73. Kongó Botond (Budafok) 0 4
74. Stier Márton (Budafok) 0 8
75. Besze Szabolcs (Malév SC) 0 8
76. Balla Áron Péter (TFSE/B U16) 0 10
77. Demeter Bence (Budafok) 0 10
78. Pál László Péter (Csepel-Bontó U16/B) 0 8
79. Gárdos Barnabás (TFSE/B U16) 0 12
80. Szepesi Ferenc (Csepel-Bontó U16/B) 0 8
81. Lenkei Ábris (MAFC-U15) 0 4
82. Magyarosi Tamás (Budafok) 0 2
83. Fekete Hunor Bátor (Csepel-Bontó U16/B) 0 4
84. Ipacs László (TFSE/B U16) 0 2
85. Szűcs Konstantin (Csepel-Bontó U16/B) 0 2
86. Bildhauer Barna Viktor (Malév SC) 0 6
87. Mag Máté (Csepel-Bontó U16/B) 0 2
88. Ignéczi István Patrik (Budafok) 0 8
89. Szulcsán Dávid Nathaniel (Csepel-Bontó U16/B) 0 6
90. Tóth-Pászka Bonifác (TFSE/B U16) 0 4
91. Csasznek Boldizsár Barabás (Malév SC) 0 4
92. Fodor Gergő (Csepel-Bontó U16/B) 0 8
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Csillag Balázs Máté (Budafok) 21.25 8
2. Stancz Gábor (Budafok) 16.67 6
3. Jánosi Roland (Csepel-Bontó U16/B) 15 4
4. Tóth Géza Brendon (Malév SC) 14.6 10
5. Kolozsvári Ákos (TFSE/B U16) 14 8
6. Máté Levente (Budafok) 13.33 6
7. Turcsányi Péter (Újpest-MT/C) 13 4
8. Kincses Kristóf András (Újpest-MT/C) 12 10
9. Izmendi Kolos (MAFC-U15) 12 6
10. Mocán Csongor Balázs (Csepel-Bontó U16/B) 12 4
11. Zsoldos Bence (Újpest-MT/C) 11.25 8
12. Kőrösi Samu (Újpest-MT/C) 10.5 4
13. Mazur Károly Dominik (Csepel-Bontó U16/B) 10.5 4
14. Bakos Péter (MAFC-U15) 10.33 6
15. Mihálkovics Botond (TFSE/B U16) 10 8
16. Benczédy Kolos (MAFC-U15) 9.67 6
17. Lassányi Dávid Tamás (MAFC-U15) 9.67 6
18. Szekeres Teó (MAFC-U15) 9.33 6
19. Mester Ákos (Malév SC) 9.17 12
20. Somogyi-Nagy András (Újpest-MT/C) 9 8
21. Bodnár Áron (Újpest-MT/C) 9 8
22. Kovács Barnabás Bendegúz (Malév SC) 9 12
23. Kis Lehel Sándor (Újpest-MT/C) 9 8
24. Varga Bálint Ferenc (Újpest-MT/C) 8.75 8
25. Szulák Csaba Levente (Újpest-MT/C) 8.6 10
26. Liebhauser Artúr (Újpest-MT/C) 8.5 4
27. Városi Márk (Újpest-MT/C) 8 4
28. Csapka Zsombor Áron (Újpest-MT/C) 8 2
29. Ertinger Ádám (Újpest-MT/C) 8 4
30. Csík Alex Kristóf (Csepel-Bontó U16/B) 8 2
31. Badinier Oliver Mark (TFSE/B U16) 7.17 12
32. Tóth Kristóf (Malév SC) 7.17 12
33. Sugár Botond (Budafok) 7 2
34. Tarjányi Lőrinc Farkas (MAFC-U15) 7 6
35. Karácsonyi Richárd Tivadar (TFSE/B U16) 6.8 10
36. Breuer Barnabás János (TFSE/B U16) 6.8 10
37. Horváth Kristóf (Újpest-MT/C) 6.75 8
38. Lovász Bence (Újpest-MT/C) 6.67 6
39. Bajzáth Balázs Levente (Malév SC) 6.5 8
40. Gulyás Alex István (TFSE/B U16) 6 8
41. Irk Nándor (MAFC-U15) 6 4
42. Gulyás Roland Attila (TFSE/B U16) 6 8
43. Máté Marcell (Budafok) 6 8
44. Noszlopy Zétény (Budafok) 5 8
45. Kaliszki Máté Pál (Csepel-Bontó U16/B) 4.75 8
46. Mutombo Olivér Mutshindo (Csepel-Bontó U16/B) 4.67 6
47. Bálint Benedek Adrián (Malév SC) 4.6 10
48. Szőcs Zsombor (Újpest-MT/C) 4.5 8
49. Antus Tamás (Malév SC) 4.5 8
50. Nagy-Major Artemon (Újpest-MT/C) 4.5 4
51. Gagyi-Pálffy András (TFSE/B U16) 4.4 10
52. Turcsányi Mátyás (MAFC-U15) 4 2
53. Lendvai Brúnó (TFSE/B U16) 3.6 10
54. Czárán János (MAFC-U15) 3.5 4
55. Szabó Dominik (Csepel-Bontó U16/B) 3.5 8
56. Geiger Zénó (Budafok) 3.4 10
57. Székely Lőrinc (MAFC-U15) 3.33 6
58. Kaltenecker Szabolcs István (Malév SC) 3.2 10
59. Szolnoki Máté (Újpest-MT/C) 3.2 10
60. Krakoczki Adolf Zétény (MAFC-U15) 3 4
61. Tóth Gábor Dániel (TFSE/B U16) 2.75 8
62. Szabó Csongor (Budafok) 2.67 6
63. Sipos Alfréd Tamás (Malév SC) 2.5 12
64. Magyar Ádám Zorán (Újpest-MT/C) 2.5 4
65. Szukob Szabolcs (Csepel-Bontó U16/B) 2.5 4
66. Koczka Bocsárd (Újpest-MT/C) 2.4 10
67. Kroll Péter (TFSE/B U16) 2 4
68. Laczka András Péter (Budafok) 2 8
69. Mosolygó Bence (Malév SC) 2 8
70. Nógrádi Boldizsár László (Budafok) 1.8 10
71. Pilinger Loránd Tibor (Budafok) 1.5 4
72. Hortobágyi Levente (Csepel-Bontó U16/B) 1.25 8
73. Kongó Botond (Budafok) 1 4
74. Stier Márton (Budafok) 1 8
75. Besze Szabolcs (Malév SC) 1 8
76. Balla Áron Péter (TFSE/B U16) 0.8 10
77. Demeter Bence (Budafok) 0.8 10
78. Pál László Péter (Csepel-Bontó U16/B) 0.5 8
79. Gárdos Barnabás (TFSE/B U16) 0.33 12
80. Szepesi Ferenc (Csepel-Bontó U16/B) 0.25 8
81. Ignéczi István Patrik (Budafok) 0 8
82. Lenkei Ábris (MAFC-U15) 0 4
83. Szulcsán Dávid Nathaniel (Csepel-Bontó U16/B) 0 6
84. Magyarosi Tamás (Budafok) 0 2
85. Fekete Hunor Bátor (Csepel-Bontó U16/B) 0 4
86. Ipacs László (TFSE/B U16) 0 2
87. Tóth-Pászka Bonifác (TFSE/B U16) 0 4
88. Szűcs Konstantin (Csepel-Bontó U16/B) 0 2
89. Bildhauer Barna Viktor (Malév SC) 0 6
90. Csasznek Boldizsár Barabás (Malév SC) 0 4
91. Fodor Gergő (Csepel-Bontó U16/B) 0 8
92. Mag Máté (Csepel-Bontó U16/B) 0 2
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Benczédy Kolos (MAFC-U15) 1.67 6
2. Nagy-Major Artemon (Újpest-MT/C) 1.5 4
3. Mihálkovics Botond (TFSE/B U16) 1.25 8
4. Máté Levente (Budafok) 1 6
5. Lassányi Dávid Tamás (MAFC-U15) 1 6
6. Kis Lehel Sándor (Újpest-MT/C) 0.75 8
7. Máté Marcell (Budafok) 0.75 8
8. Tóth Géza Brendon (Malév SC) 0.6 10
9. Mocán Csongor Balázs (Csepel-Bontó U16/B) 0.5 4
10. Kovács Barnabás Bendegúz (Malév SC) 0.5 12
11. Liebhauser Artúr (Újpest-MT/C) 0.5 4
12. Gulyás Alex István (TFSE/B U16) 0.5 8
13. Irk Nándor (MAFC-U15) 0.5 4
14. Czárán János (MAFC-U15) 0.5 4
15. Magyar Ádám Zorán (Újpest-MT/C) 0.5 4
16. Kincses Kristóf András (Újpest-MT/C) 0.4 10
17. Breuer Barnabás János (TFSE/B U16) 0.4 10
18. Bakos Péter (MAFC-U15) 0.33 6
19. Szekeres Teó (MAFC-U15) 0.33 6
20. Badinier Oliver Mark (TFSE/B U16) 0.33 12
21. Tarjányi Lőrinc Farkas (MAFC-U15) 0.33 6
22. Csillag Balázs Máté (Budafok) 0.25 8
23. Kolozsvári Ákos (TFSE/B U16) 0.25 8
24. Somogyi-Nagy András (Újpest-MT/C) 0.25 8
25. Varga Bálint Ferenc (Újpest-MT/C) 0.25 8
26. Kaliszki Máté Pál (Csepel-Bontó U16/B) 0.25 8
27. Tóth Gábor Dániel (TFSE/B U16) 0.25 8
28. Lendvai Brúnó (TFSE/B U16) 0.2 10
29. Geiger Zénó (Budafok) 0.2 10
30. Stancz Gábor (Budafok) 0 6
31. Jánosi Roland (Csepel-Bontó U16/B) 0 4
32. Turcsányi Péter (Újpest-MT/C) 0 4
33. Izmendi Kolos (MAFC-U15) 0 6
34. Zsoldos Bence (Újpest-MT/C) 0 8
35. Kőrösi Samu (Újpest-MT/C) 0 4
36. Mazur Károly Dominik (Csepel-Bontó U16/B) 0 4
37. Mester Ákos (Malév SC) 0 12
38. Bodnár Áron (Újpest-MT/C) 0 8
39. Szulák Csaba Levente (Újpest-MT/C) 0 10
40. Városi Márk (Újpest-MT/C) 0 4
41. Csapka Zsombor Áron (Újpest-MT/C) 0 2
42. Ertinger Ádám (Újpest-MT/C) 0 4
43. Csík Alex Kristóf (Csepel-Bontó U16/B) 0 2
44. Tóth Kristóf (Malév SC) 0 12
45. Sugár Botond (Budafok) 0 2
46. Karácsonyi Richárd Tivadar (TFSE/B U16) 0 10
47. Horváth Kristóf (Újpest-MT/C) 0 8
48. Lovász Bence (Újpest-MT/C) 0 6
49. Bajzáth Balázs Levente (Malév SC) 0 8
50. Gulyás Roland Attila (TFSE/B U16) 0 8
51. Noszlopy Zétény (Budafok) 0 8
52. Mutombo Olivér Mutshindo (Csepel-Bontó U16/B) 0 6
53. Bálint Benedek Adrián (Malév SC) 0 10
54. Szőcs Zsombor (Újpest-MT/C) 0 8
55. Antus Tamás (Malév SC) 0 8
56. Gagyi-Pálffy András (TFSE/B U16) 0 10
57. Turcsányi Mátyás (MAFC-U15) 0 2
58. Szabó Dominik (Csepel-Bontó U16/B) 0 8
59. Székely Lőrinc (MAFC-U15) 0 6
60. Kaltenecker Szabolcs István (Malév SC) 0 10
61. Szolnoki Máté (Újpest-MT/C) 0 10
62. Krakoczki Adolf Zétény (MAFC-U15) 0 4
63. Szabó Csongor (Budafok) 0 6
64. Sipos Alfréd Tamás (Malév SC) 0 12
65. Szukob Szabolcs (Csepel-Bontó U16/B) 0 4
66. Koczka Bocsárd (Újpest-MT/C) 0 10
67. Kroll Péter (TFSE/B U16) 0 4
68. Laczka András Péter (Budafok) 0 8
69. Mosolygó Bence (Malév SC) 0 8
70. Nógrádi Boldizsár László (Budafok) 0 10
71. Pilinger Loránd Tibor (Budafok) 0 4
72. Hortobágyi Levente (Csepel-Bontó U16/B) 0 8
73. Kongó Botond (Budafok) 0 4
74. Stier Márton (Budafok) 0 8
75. Besze Szabolcs (Malév SC) 0 8
76. Balla Áron Péter (TFSE/B U16) 0 10
77. Demeter Bence (Budafok) 0 10
78. Pál László Péter (Csepel-Bontó U16/B) 0 8
79. Gárdos Barnabás (TFSE/B U16) 0 12
80. Szepesi Ferenc (Csepel-Bontó U16/B) 0 8
81. Ignéczi István Patrik (Budafok) 0 8
82. Lenkei Ábris (MAFC-U15) 0 4
83. Szulcsán Dávid Nathaniel (Csepel-Bontó U16/B) 0 6
84. Magyarosi Tamás (Budafok) 0 2
85. Fekete Hunor Bátor (Csepel-Bontó U16/B) 0 4
86. Ipacs László (TFSE/B U16) 0 2
87. Tóth-Pászka Bonifác (TFSE/B U16) 0 4
88. Szűcs Konstantin (Csepel-Bontó U16/B) 0 2
89. Bildhauer Barna Viktor (Malév SC) 0 6
90. Csasznek Boldizsár Barabás (Malév SC) 0 4
91. Fodor Gergő (Csepel-Bontó U16/B) 0 8
92. Mag Máté (Csepel-Bontó U16/B) 0 2
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. Csillag Balázs Máté (Budafok) 9.75 8
2. Stancz Gábor (Budafok) 7.33 6
3. Tóth Géza Brendon (Malév SC) 6.2 10
4. Turcsányi Péter (Újpest-MT/C) 6 4
5. Izmendi Kolos (MAFC-U15) 5.67 6
6. Zsoldos Bence (Újpest-MT/C) 5.5 8
7. Kolozsvári Ákos (TFSE/B U16) 5.25 8
8. Kincses Kristóf András (Újpest-MT/C) 5 10
9. Kőrösi Samu (Újpest-MT/C) 5 4
10. Mester Ákos (Malév SC) 4.5 12
11. Máté Levente (Budafok) 4.33 6
12. Bodnár Áron (Újpest-MT/C) 4.25 8
13. Szulák Csaba Levente (Újpest-MT/C) 4.2 10
14. Mocán Csongor Balázs (Csepel-Bontó U16/B) 4 4
15. Somogyi-Nagy András (Újpest-MT/C) 4 8
16. Városi Márk (Újpest-MT/C) 4 4
17. Csapka Zsombor Áron (Újpest-MT/C) 4 2
18. Ertinger Ádám (Újpest-MT/C) 3.5 4
19. Bakos Péter (MAFC-U15) 3.33 6
20. Lassányi Dávid Tamás (MAFC-U15) 3.33 6
21. Szekeres Teó (MAFC-U15) 3.33 6
22. Kovács Barnabás Bendegúz (Malév SC) 3.33 12
23. Kis Lehel Sándor (Újpest-MT/C) 3.25 8
24. Varga Bálint Ferenc (Újpest-MT/C) 3.25 8
25. Horváth Kristóf (Újpest-MT/C) 3.25 8
26. Jánosi Roland (Csepel-Bontó U16/B) 3 4
27. Mihálkovics Botond (TFSE/B U16) 3 8
28. Liebhauser Artúr (Újpest-MT/C) 3 4
29. Csík Alex Kristóf (Csepel-Bontó U16/B) 3 2
30. Tóth Kristóf (Malév SC) 3 12
31. Sugár Botond (Budafok) 3 2
32. Lovász Bence (Újpest-MT/C) 3 6
33. Karácsonyi Richárd Tivadar (TFSE/B U16) 2.8 10
34. Breuer Barnabás János (TFSE/B U16) 2.6 10
35. Bajzáth Balázs Levente (Malév SC) 2.5 8
36. Gulyás Roland Attila (TFSE/B U16) 2.5 8
37. Tarjányi Lőrinc Farkas (MAFC-U15) 2.33 6
38. Mutombo Olivér Mutshindo (Csepel-Bontó U16/B) 2.33 6
39. Noszlopy Zétény (Budafok) 2.25 8
40. Antus Tamás (Malév SC) 2.25 8
41. Benczédy Kolos (MAFC-U15) 2 6
42. Badinier Oliver Mark (TFSE/B U16) 2 12
43. Gulyás Alex István (TFSE/B U16) 2 8
44. Szőcs Zsombor (Újpest-MT/C) 2 8
45. Gagyi-Pálffy András (TFSE/B U16) 2 10
46. Turcsányi Mátyás (MAFC-U15) 2 2
47. Bálint Benedek Adrián (Malév SC) 1.8 10
48. Máté Marcell (Budafok) 1.75 8
49. Kaliszki Máté Pál (Csepel-Bontó U16/B) 1.75 8
50. Szabó Dominik (Csepel-Bontó U16/B) 1.75 8
51. Szolnoki Máté (Újpest-MT/C) 1.6 10
52. Mazur Károly Dominik (Csepel-Bontó U16/B) 1.5 4
53. Irk Nándor (MAFC-U15) 1.5 4
54. Krakoczki Adolf Zétény (MAFC-U15) 1.5 4
55. Lendvai Brúnó (TFSE/B U16) 1.4 10
56. Kaltenecker Szabolcs István (Malév SC) 1.4 10
57. Székely Lőrinc (MAFC-U15) 1.33 6
58. Szabó Csongor (Budafok) 1.33 6
59. Geiger Zénó (Budafok) 1.2 10
60. Sipos Alfréd Tamás (Malév SC) 1.17 12
61. Czárán János (MAFC-U15) 1 4
62. Tóth Gábor Dániel (TFSE/B U16) 1 8
63. Koczka Bocsárd (Újpest-MT/C) 1 10
64. Laczka András Péter (Budafok) 1 8
65. Nógrádi Boldizsár László (Budafok) 0.8 10
66. Mosolygó Bence (Malév SC) 0.75 8
67. Magyar Ádám Zorán (Újpest-MT/C) 0.5 4
68. Szukob Szabolcs (Csepel-Bontó U16/B) 0.5 4
69. Kroll Péter (TFSE/B U16) 0.5 4
70. Hortobágyi Levente (Csepel-Bontó U16/B) 0.5 8
71. Kongó Botond (Budafok) 0.5 4
72. Stier Márton (Budafok) 0.5 8
73. Besze Szabolcs (Malév SC) 0.5 8
74. Balla Áron Péter (TFSE/B U16) 0.4 10
75. Demeter Bence (Budafok) 0.4 10
76. Gárdos Barnabás (TFSE/B U16) 0.17 12
77. Nagy-Major Artemon (Újpest-MT/C) 0 4
78. Pilinger Loránd Tibor (Budafok) 0 4
79. Pál László Péter (Csepel-Bontó U16/B) 0 8
80. Szepesi Ferenc (Csepel-Bontó U16/B) 0 8
81. Ignéczi István Patrik (Budafok) 0 8
82. Lenkei Ábris (MAFC-U15) 0 4
83. Szulcsán Dávid Nathaniel (Csepel-Bontó U16/B) 0 6
84. Magyarosi Tamás (Budafok) 0 2
85. Fekete Hunor Bátor (Csepel-Bontó U16/B) 0 4
86. Ipacs László (TFSE/B U16) 0 2
87. Tóth-Pászka Bonifác (TFSE/B U16) 0 4
88. Szűcs Konstantin (Csepel-Bontó U16/B) 0 2
89. Bildhauer Barna Viktor (Malév SC) 0 6
90. Csasznek Boldizsár Barabás (Malév SC) 0 4
91. Fodor Gergő (Csepel-Bontó U16/B) 0 8
92. Mag Máté (Csepel-Bontó U16/B) 0 2
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Csillag Balázs Máté (Budafok) 3.5 8
2. Szabó Csongor (Budafok) 3.33 6
3. Kovács Barnabás Bendegúz (Malév SC) 3 12
4. Csík Alex Kristóf (Csepel-Bontó U16/B) 3 2
5. Turcsányi Mátyás (MAFC-U15) 3 2
6. Szolnoki Máté (Újpest-MT/C) 2.8 10
7. Somogyi-Nagy András (Újpest-MT/C) 2.75 8
8. Gulyás Alex István (TFSE/B U16) 2.75 8
9. Lassányi Dávid Tamás (MAFC-U15) 2.67 6
10. Kincses Kristóf András (Újpest-MT/C) 2.6 10
11. Badinier Oliver Mark (TFSE/B U16) 2.5 12
12. Mosolygó Bence (Malév SC) 2.5 8
13. Varga Bálint Ferenc (Újpest-MT/C) 2.25 8
14. Szabó Dominik (Csepel-Bontó U16/B) 2.25 8
15. Laczka András Péter (Budafok) 2.25 8
16. Besze Szabolcs (Malév SC) 2.25 8
17. Tóth Géza Brendon (Malév SC) 2.2 10
18. Zsoldos Bence (Újpest-MT/C) 2 8
19. Mihálkovics Botond (TFSE/B U16) 2 8
20. Kis Lehel Sándor (Újpest-MT/C) 2 8
21. Breuer Barnabás János (TFSE/B U16) 2 10
22. Lovász Bence (Újpest-MT/C) 2 6
23. Mutombo Olivér Mutshindo (Csepel-Bontó U16/B) 2 6
24. Ipacs László (TFSE/B U16) 2 2
25. Gagyi-Pálffy András (TFSE/B U16) 1.8 10
26. Kolozsvári Ákos (TFSE/B U16) 1.75 8
27. Bajzáth Balázs Levente (Malév SC) 1.75 8
28. Kaliszki Máté Pál (Csepel-Bontó U16/B) 1.75 8
29. Antus Tamás (Malév SC) 1.75 8
30. Fodor Gergő (Csepel-Bontó U16/B) 1.75 8
31. Stancz Gábor (Budafok) 1.67 6
32. Máté Levente (Budafok) 1.67 6
33. Bakos Péter (MAFC-U15) 1.67 6
34. Tarjányi Lőrinc Farkas (MAFC-U15) 1.67 6
35. Székely Lőrinc (MAFC-U15) 1.67 6
36. Szulák Csaba Levente (Újpest-MT/C) 1.6 10
37. Geiger Zénó (Budafok) 1.6 10
38. Jánosi Roland (Csepel-Bontó U16/B) 1.5 4
39. Kőrösi Samu (Újpest-MT/C) 1.5 4
40. Mazur Károly Dominik (Csepel-Bontó U16/B) 1.5 4
41. Bodnár Áron (Újpest-MT/C) 1.5 8
42. Városi Márk (Újpest-MT/C) 1.5 4
43. Tóth Kristóf (Malév SC) 1.5 12
44. Czárán János (MAFC-U15) 1.5 4
45. Magyar Ádám Zorán (Újpest-MT/C) 1.5 4
46. Pilinger Loránd Tibor (Budafok) 1.5 4
47. Bálint Benedek Adrián (Malév SC) 1.4 10
48. Nógrádi Boldizsár László (Budafok) 1.4 10
49. Izmendi Kolos (MAFC-U15) 1.33 6
50. Benczédy Kolos (MAFC-U15) 1.33 6
51. Horváth Kristóf (Újpest-MT/C) 1.25 8
52. Gulyás Roland Attila (TFSE/B U16) 1.25 8
53. Máté Marcell (Budafok) 1.25 8
54. Noszlopy Zétény (Budafok) 1.25 8
55. Tóth Gábor Dániel (TFSE/B U16) 1.25 8
56. Koczka Bocsárd (Újpest-MT/C) 1.2 10
57. Demeter Bence (Budafok) 1.2 10
58. Mester Ákos (Malév SC) 1.17 12
59. Mocán Csongor Balázs (Csepel-Bontó U16/B) 1 4
60. Szekeres Teó (MAFC-U15) 1 6
61. Ertinger Ádám (Újpest-MT/C) 1 4
62. Sugár Botond (Budafok) 1 2
63. Irk Nándor (MAFC-U15) 1 4
64. Szőcs Zsombor (Újpest-MT/C) 1 8
65. Nagy-Major Artemon (Újpest-MT/C) 1 4
66. Lendvai Brúnó (TFSE/B U16) 1 10
67. Kaltenecker Szabolcs István (Malév SC) 1 10
68. Krakoczki Adolf Zétény (MAFC-U15) 1 4
69. Kroll Péter (TFSE/B U16) 1 4
70. Gárdos Barnabás (TFSE/B U16) 1 12
71. Bildhauer Barna Viktor (Malév SC) 1 6
72. Csasznek Boldizsár Barabás (Malév SC) 1 4
73. Mag Máté (Csepel-Bontó U16/B) 1 2
74. Sipos Alfréd Tamás (Malév SC) 0.83 12
75. Karácsonyi Richárd Tivadar (TFSE/B U16) 0.6 10
76. Balla Áron Péter (TFSE/B U16) 0.6 10
77. Turcsányi Péter (Újpest-MT/C) 0.5 4
78. Pál László Péter (Csepel-Bontó U16/B) 0.5 8
79. Ignéczi István Patrik (Budafok) 0.5 8
80. Lenkei Ábris (MAFC-U15) 0.5 4
81. Szulcsán Dávid Nathaniel (Csepel-Bontó U16/B) 0.33 6
82. Hortobágyi Levente (Csepel-Bontó U16/B) 0.25 8
83. Stier Márton (Budafok) 0.25 8
84. Liebhauser Artúr (Újpest-MT/C) 0 4
85. Csapka Zsombor Áron (Újpest-MT/C) 0 2
86. Szukob Szabolcs (Csepel-Bontó U16/B) 0 4
87. Kongó Botond (Budafok) 0 4
88. Szepesi Ferenc (Csepel-Bontó U16/B) 0 8
89. Magyarosi Tamás (Budafok) 0 2
90. Fekete Hunor Bátor (Csepel-Bontó U16/B) 0 4
91. Tóth-Pászka Bonifác (TFSE/B U16) 0 4
92. Szűcs Konstantin (Csepel-Bontó U16/B) 0 2
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 1 meccs, min. 2 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. Jánosi Roland (Csepel-Bontó U16/B) 9 4
2. Mazur Károly Dominik (Csepel-Bontó U16/B) 7.5 4
3. Kolozsvári Ákos (TFSE/B U16) 2.75 8
4. Bakos Péter (MAFC-U15) 2.67 6
5. Mocán Csongor Balázs (Csepel-Bontó U16/B) 2.5 4
6. Badinier Oliver Mark (TFSE/B U16) 2.17 12
7. Stancz Gábor (Budafok) 2 6
8. Csík Alex Kristóf (Csepel-Bontó U16/B) 2 2
9. Máté Levente (Budafok) 1.67 6
10. Szekeres Teó (MAFC-U15) 1.67 6
11. Varga Bálint Ferenc (Újpest-MT/C) 1.5 8
12. Bajzáth Balázs Levente (Malév SC) 1.5 8
13. Irk Nándor (MAFC-U15) 1.5 4
14. Szukob Szabolcs (Csepel-Bontó U16/B) 1.5 4
15. Pilinger Loránd Tibor (Budafok) 1.5 4
16. Tarjányi Lőrinc Farkas (MAFC-U15) 1.33 6
17. Karácsonyi Richárd Tivadar (TFSE/B U16) 1.2 10
18. Tóth Kristóf (Malév SC) 1.17 12
19. Csillag Balázs Máté (Budafok) 1 8
20. Turcsányi Péter (Újpest-MT/C) 1 4
21. Liebhauser Artúr (Újpest-MT/C) 1 4
22. Ertinger Ádám (Újpest-MT/C) 1 4
23. Sugár Botond (Budafok) 1 2
24. Gulyás Roland Attila (TFSE/B U16) 1 8
25. Bálint Benedek Adrián (Malév SC) 1 10
26. Kroll Péter (TFSE/B U16) 1 4
27. Kovács Barnabás Bendegúz (Malév SC) 0.83 12
28. Kincses Kristóf András (Újpest-MT/C) 0.8 10
29. Izmendi Kolos (MAFC-U15) 0.67 6
30. Benczédy Kolos (MAFC-U15) 0.67 6
31. Lovász Bence (Újpest-MT/C) 0.67 6
32. Székely Lőrinc (MAFC-U15) 0.67 6
33. Kőrösi Samu (Újpest-MT/C) 0.5 4
34. Bodnár Áron (Újpest-MT/C) 0.5 8
35. Gulyás Alex István (TFSE/B U16) 0.5 8
36. Noszlopy Zétény (Budafok) 0.5 8
37. Kaliszki Máté Pál (Csepel-Bontó U16/B) 0.5 8
38. Szőcs Zsombor (Újpest-MT/C) 0.5 8
39. Mosolygó Bence (Malév SC) 0.5 8
40. Pál László Péter (Csepel-Bontó U16/B) 0.5 8
41. Tóth Géza Brendon (Malév SC) 0.4 10
42. Breuer Barnabás János (TFSE/B U16) 0.4 10
43. Gagyi-Pálffy András (TFSE/B U16) 0.4 10
44. Geiger Zénó (Budafok) 0.4 10
45. Kaltenecker Szabolcs István (Malév SC) 0.4 10
46. Koczka Bocsárd (Újpest-MT/C) 0.4 10
47. Zsoldos Bence (Újpest-MT/C) 0.25 8
48. Mihálkovics Botond (TFSE/B U16) 0.25 8
49. Somogyi-Nagy András (Újpest-MT/C) 0.25 8
50. Kis Lehel Sándor (Újpest-MT/C) 0.25 8
51. Horváth Kristóf (Újpest-MT/C) 0.25 8
52. Máté Marcell (Budafok) 0.25 8
53. Hortobágyi Levente (Csepel-Bontó U16/B) 0.25 8
54. Szepesi Ferenc (Csepel-Bontó U16/B) 0.25 8
55. Szulák Csaba Levente (Újpest-MT/C) 0.2 10
56. Lendvai Brúnó (TFSE/B U16) 0.2 10
57. Nógrádi Boldizsár László (Budafok) 0.2 10
58. Mester Ákos (Malév SC) 0.17 12
59. Sipos Alfréd Tamás (Malév SC) 0.17 12
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 1 meccs, min. 2 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. Lovász Bence (Újpest-MT/C) 100% (4/4) 6
2. Benczédy Kolos (MAFC-U15) 100% (4/4) 6
3. Kroll Péter (TFSE/B U16) 100% (4/4) 4
4. Szőcs Zsombor (Újpest-MT/C) 100% (4/4) 8
5. Liebhauser Artúr (Újpest-MT/C) 100% (4/4) 4
6. Nógrádi Boldizsár László (Budafok) 100% (2/2) 10
7. Jánosi Roland (Csepel-Bontó U16/B) 78.26% (36/46) 4
8. Bakos Péter (MAFC-U15) 66.67% (16/24) 6
9. Bodnár Áron (Újpest-MT/C) 66.67% (4/6) 8
10. Mazur Károly Dominik (Csepel-Bontó U16/B) 62.5% (30/48) 4
11. Mocán Csongor Balázs (Csepel-Bontó U16/B) 62.5% (10/16) 4
12. Badinier Oliver Mark (TFSE/B U16) 61.9% (26/42) 12
13. Kolozsvári Ákos (TFSE/B U16) 61.11% (22/36) 8
14. Bálint Benedek Adrián (Malév SC) 55.56% (10/18) 10
15. Karácsonyi Richárd Tivadar (TFSE/B U16) 54.55% (12/22) 10
16. Csillag Balázs Máté (Budafok) 50% (8/16) 8
17. Tarjányi Lőrinc Farkas (MAFC-U15) 50% (8/16) 6
18. Pilinger Loránd Tibor (Budafok) 50% (6/12) 4
19. Irk Nándor (MAFC-U15) 50% (6/12) 4
20. Ertinger Ádám (Újpest-MT/C) 50% (4/8) 4
21. Mosolygó Bence (Malév SC) 50% (4/8) 8
22. Kaltenecker Szabolcs István (Malév SC) 50% (4/8) 10
23. Csík Alex Kristóf (Csepel-Bontó U16/B) 50% (4/8) 2
24. Zsoldos Bence (Újpest-MT/C) 50% (2/4) 8
25. Somogyi-Nagy András (Újpest-MT/C) 50% (2/4) 8
26. Hortobágyi Levente (Csepel-Bontó U16/B) 50% (2/4) 8
27. Szepesi Ferenc (Csepel-Bontó U16/B) 50% (2/4) 8
28. Máté Marcell (Budafok) 50% (2/4) 8
29. Varga Bálint Ferenc (Újpest-MT/C) 46.15% (12/26) 8
30. Szekeres Teó (MAFC-U15) 45.45% (10/22) 6
31. Gulyás Roland Attila (TFSE/B U16) 44.44% (8/18) 8
32. Turcsányi Péter (Újpest-MT/C) 40% (4/10) 4
33. Kovács Barnabás Bendegúz (Malév SC) 38.46% (10/26) 12
34. Bajzáth Balázs Levente (Malév SC) 37.5% (12/32) 8
35. Szukob Szabolcs (Csepel-Bontó U16/B) 37.5% (6/16) 4
36. Kincses Kristóf András (Újpest-MT/C) 36.36% (8/22) 10
37. Tóth Kristóf (Malév SC) 35% (14/40) 12
38. Máté Levente (Budafok) 33.33% (10/30) 6
39. Kaliszki Máté Pál (Csepel-Bontó U16/B) 33.33% (4/12) 8
40. Sipos Alfréd Tamás (Malév SC) 33.33% (2/6) 12
41. Mester Ákos (Malév SC) 33.33% (2/6) 12
42. Kis Lehel Sándor (Újpest-MT/C) 33.33% (2/6) 8
43. Breuer Barnabás János (TFSE/B U16) 28.57% (4/14) 10
44. Székely Lőrinc (MAFC-U15) 25% (4/16) 6
45. Izmendi Kolos (MAFC-U15) 25% (4/16) 6
46. Pál László Péter (Csepel-Bontó U16/B) 25% (4/16) 8
47. Kőrösi Samu (Újpest-MT/C) 25% (2/8) 4
48. Horváth Kristóf (Újpest-MT/C) 25% (2/8) 8
49. Lendvai Brúnó (TFSE/B U16) 25% (2/8) 10
50. Sugár Botond (Budafok) 25% (2/8) 2
51. Stancz Gábor (Budafok) 24% (12/50) 6
52. Noszlopy Zétény (Budafok) 22.22% (4/18) 8
53. Gagyi-Pálffy András (TFSE/B U16) 20% (4/20) 10
54. Koczka Bocsárd (Újpest-MT/C) 20% (4/20) 10
55. Szulák Csaba Levente (Újpest-MT/C) 20% (2/10) 10
56. Gulyás Alex István (TFSE/B U16) 18.18% (4/22) 8
57. Geiger Zénó (Budafok) 18.18% (4/22) 10
58. Mihálkovics Botond (TFSE/B U16) 16.67% (2/12) 8
59. Tóth Géza Brendon (Malév SC) 14.29% (4/28) 10
60. Antus Tamás (Malév SC) 0% (0/4) 8
61. Szabó Dominik (Csepel-Bontó U16/B) 0% (0/2) 8
62. Tóth-Pászka Bonifác (TFSE/B U16) 0% (0/4) 4
63. Ipacs László (TFSE/B U16) 0% (0/4) 2
64. Lassányi Dávid Tamás (MAFC-U15) 0% (0/8) 6
65. Turcsányi Mátyás (MAFC-U15) 0% (0/4) 2
66. Városi Márk (Újpest-MT/C) 0% (0/6) 4
67. Demeter Bence (Budafok) 0% (0/12) 10
68. Csapka Zsombor Áron (Újpest-MT/C) 0% (0/2) 2
69. Mutombo Olivér Mutshindo (Csepel-Bontó U16/B) 0% (0/10) 6
70. Besze Szabolcs (Malév SC) 0% (0/4) 8
71. Laczka András Péter (Budafok) 0% (0/4) 8
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu