Budapest, Férfi C - Cziffra Mihály bajnokság |
|||||||||
Kód | Hazai | Vendég | Dátum, idő | Eredm. | Terem | Játékvezetők | |||
FC0014 | Treff 07 SE U23 | Csepel-Bontó/B |
2023/10/06 19:10 |
Eötvös József Ált. Isk. | Tóth Kitti, Kiss Bálint | ||||
FC0011 | Kőbánya Old Boys/B | ÁSE nemecsek |
2023/10/06 20:45 |
Zrínyi Miklós Gimn. | Tőzsér Dénes Kelemen, Vass Dávid Áron | ||||
FC0016 | Huszares | REGI Waldorf U23 |
2023/10/08 13:30 |
Lázár Ervin Ált. Isk. | Tőzsér Dénes Kelemen, Pohánka Balázs | ||||
FC0013 | Optofit VKB Vác | FKE Öreg Sasok |
2023/10/08 16:00 |
Piarista Gimn. | Goda László, Sancilio Mattia | ||||
FC0015 | Monor SE | Parthus SE |
2023/10/09 18:30 |
József Attila Gimn. | Bátovszky Zsolt, Kruk Melinda | ||||
FC0022 | FKE Öreg Sasok | ÁSE nemecsek |
2023/10/13 17:00 |
Lónyay Református Gimn. | Gruber Nikolett Lilla, Tahin András | ||||
FC0024 | Parthus SE | Optofit VKB Vác |
2023/10/13 20:15 |
Sólyom-Fészek Tornacsarnok | Bagi Bálint, Kruk Melinda | ||||
FC0023 | Csepel-Bontó/B | BEAC Und Einz |
2023/10/14 14:00 |
Kazinczy Ált. Isk. | Tarnai Gyula Csaba, Szabó István | ||||
FC0027 | Huszares | Álló Farkasok |
2023/10/15 10:30 |
Lázár Ervin Ált. Isk. | Bagi Bálint, Horváth Péter | ||||
FC0021 | Eötvös Halak | Kőbánya Old Boys/B |
2023/10/15 12:00 |
Lázár Ervin Ált. Isk. | Goda László, Tarnai Gyula Csaba | ||||
FC0025 | REGI Waldorf U23 | Treff 07 SE U23 |
2023/10/15 17:00 |
Göllner Mária Waldorf Gimn. | Réger Zsolt Péter, Vigh Balázs | ||||
FC0026 | Honvéd Zrínyi SE/B | Monor SE |
2023/10/19 19:15 |
Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem | Jankovics Viktor Zsolt, Vass Dávid Áron | ||||
FC0012 | BEAC Und Einz | Eötvös Halak |
2023/10/20 21:15 |
Lónyay Református Gimn. | dr. Németh Patrik, Belák Zoltán | ||||
FC0017 | Álló Farkasok | Honvéd Zrínyi SE/B |
2023/10/25 19:20 |
Babits Mihály Gimn. | Bagi Bálint, Réger Zsolt Péter | ||||
FC0037 | Monor SE | Huszares |
2023/10/26 18:30 |
József Attila Gimn. | Tőzsér Dénes Kelemen, Pohánka Balázs | ||||
FC0033 | ÁSE nemecsek | Parthus SE |
2023/10/27 18:15 |
ÁSE Terem | Jankovics Viktor Zsolt, Darai Zoé Grèta | ||||
FC0034 | BEAC Und Einz | REGI Waldorf U23 |
2023/10/27 21:15 |
Lónyay Református Gimn. | Józsa András Junior, Szőts Dávid István | ||||
FC0032 | Eötvös Halak | Csepel-Bontó/B |
2023/10/29 15:00 |
Lázár Ervin Ált. Isk. | Tőzsér Dénes Kelemen, Pohánka Balázs | ||||
FC0035 | Optofit VKB Vác | Honvéd Zrínyi SE/B |
2023/10/29 16:00 |
Piarista Gimn. | Tahin András, Vass Dávid Áron | ||||
FC0042 | Parthus SE | FKE Öreg Sasok |
2023/11/03 20:15 |
Sólyom-Fészek Tornacsarnok | Tőzsér Dénes Kelemen, Tarnai Gyula Csaba | ||||
FC0041 | Csepel-Bontó/B | Kőbánya Old Boys/B |
2023/11/04 14:00 |
Kazinczy Ált. Isk. | Hegedűs Attila, Tarnai Gyula Csaba | ||||
FC0046 | Huszares | Optofit VKB Vác |
2023/11/05 10:30 |
Lázár Ervin Ált. Isk. | Tőzsér Dénes Kelemen, Horváth Péter | ||||
FC0043 | REGI Waldorf U23 | Eötvös Halak |
2023/11/05 17:00 |
Göllner Mária Waldorf Gimn. | Tőzsér Dénes Kelemen, Réger Zsolt Péter | ||||
FC0045 | Álló Farkasok | BEAC Und Einz |
2023/11/06 19:20 |
Babits Mihály Gimn. | Jankovics Viktor Zsolt, Pohánka Balázs | ||||
FC0044 | Honvéd Zrínyi SE/B | ÁSE nemecsek |
2023/11/09 19:15 |
Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem | Tőzsér Dénes Kelemen, Kovács István | ||||
FC0051 | Kőbánya Old Boys/B | Parthus SE |
2023/11/10 20:45 |
Zrínyi Miklós Gimn. | dr. Németh Patrik, Vigh Balázs | ||||
FC0052 | Csepel-Bontó/B | REGI Waldorf U23 |
2023/11/11 14:00 |
Kazinczy Ált. Isk. | Jankovics Viktor Zsolt, Tóth Kitti | ||||
FC0053 | FKE Öreg Sasok | Honvéd Zrínyi SE/B |
2023/11/12 11:30 |
Lónyay Református Gimn. | Horváth Péter, Hőgerl Bence | ||||
FC0054 | Eötvös Halak | Álló Farkasok |
2023/11/12 13:30 |
Lázár Ervin Ált. Isk. | Tőzsér Dénes Kelemen, Jankovics Viktor Zsolt | ||||
FC0057 | Optofit VKB Vác | Treff 07 SE U23 |
2023/11/12 16:00 |
Piarista Gimn. | dr. Németh Patrik, Belák Zoltán | ||||
FC0066 | Treff 07 SE U23 | ÁSE nemecsek |
2023/11/17 19:10 |
Eötvös József Ált. Isk. | Szőts Dávid István, Józsa András Junior | ||||
FC0062 | Parthus SE | Honvéd Zrínyi SE/B |
2023/11/17 20:15 |
Sólyom-Fészek Tornacsarnok | Tarnai Gyula Csaba, Bagi Bálint | ||||
FC0031 | Kőbánya Old Boys/B | FKE Öreg Sasok |
2023/11/17 20:45 |
Zrínyi Miklós Gimn. | Belák Zoltán, Vigh Balázs | ||||
FC0067 | BEAC Und Einz | Optofit VKB Vác |
2023/11/17 21:15 |
Lónyay Református Gimn. | NAGY ISTVÁN, Bátovszky Zsolt | ||||
FC0064 | Huszares | FKE Öreg Sasok |
2023/11/19 12:00 |
Lázár Ervin Ált. Isk. | Bagi Bálint, Kruk Melinda | ||||
FC0061 | REGI Waldorf U23 | Kőbánya Old Boys/B |
2023/11/19 18:40 |
Göllner Mária Waldorf Gimn. | Bátovszky Zsolt, Belák Zoltán | ||||
FC0065 | Monor SE | Eötvös Halak |
2023/11/20 18:30 |
József Attila Gimn. | Gaál István Tamás, Tóth Kitti | ||||
FC0063 | Álló Farkasok | Csepel-Bontó/B |
2023/11/20 19:20 |
Babits Mihály Gimn. | Tőzsér Dénes Kelemen, Pohánka Balázs | ||||
FC0073 | Parthus SE | Huszares |
2023/11/24 20:15 |
Sólyom-Fészek Tornacsarnok | Goda László, Tarnai Gyula Csaba | ||||
FC0071 | Kőbánya Old Boys/B | Honvéd Zrínyi SE/B |
2023/11/24 20:45 |
Zrínyi Miklós Gimn. | Kozma Balázs, Belák Zoltán | ||||
FC0077 | BEAC Und Einz | ÁSE nemecsek |
2023/11/24 21:15 |
Lónyay Református Gimn. | Gaál István Tamás, Szentpáli-Gavallér Csaba | ||||
FC0074 | Csepel-Bontó/B | Monor SE |
2023/11/25 14:00 |
Kazinczy Ált. Isk. | Tarnai Gyula Csaba, Sancilio Mattia | ||||
FC0076 | Eötvös Halak | Optofit VKB Vác |
2023/11/26 10:30 |
Lázár Ervin Ált. Isk. | Hartai Tamás, Szőke Gábor | ||||
FC0075 | FKE Öreg Sasok | Treff 07 SE U23 |
2023/11/26 11:30 |
Lónyay Református Gimn. | Bárány Levente, Korompai Zsolt László | ||||
FC0072 | REGI Waldorf U23 | Álló Farkasok |
2023/11/26 17:00 |
Göllner Mária Waldorf Gimn. | Novák Bence, Réger Zsolt Péter | ||||
FC0087 | ÁSE nemecsek | Eötvös Halak |
2023/12/01 18:15 |
ÁSE Terem | Józsa András Junior, Belák Zoltán | ||||
FC0082 | Huszares | Honvéd Zrínyi SE/B |
2023/12/03 12:00 |
Lázár Ervin Ált. Isk. | Goda László, Szentpáli-Gavallér Csaba | ||||
FC0085 | Optofit VKB Vác | Csepel-Bontó/B |
2023/12/03 16:00 |
Piarista Gimn. | Szentpáli-Gavallér Csaba, Korompai Zsolt László | ||||
FC0083 | Monor SE | REGI Waldorf U23 |
2023/12/04 18:30 |
József Attila Gimn. | Pohánka Balázs, Korpás Máté | ||||
FC0081 | Álló Farkasok | Kőbánya Old Boys/B |
2023/12/04 19:20 |
Babits Mihály Gimn. | Józsa András Junior, Horváth Csongor Béla | ||||
FC0047 | Treff 07 SE U23 | Monor SE |
2023/12/05 20:30 |
Treff Sportcentrum | Fajszi Zsombor Levente, Bárány Levente | ||||
FC0095 | Parthus SE | BEAC Und Einz |
2023/12/08 20:15 |
Sólyom-Fészek Tornacsarnok | Tarnai Gyula Csaba, Korpás Máté | ||||
FC0091 | Kőbánya Old Boys/B | Huszares |
2023/12/08 20:45 |
Zrínyi Miklós Gimn. | dr. Németh Patrik, Tóth Kitti | ||||
FC0096 | Csepel-Bontó/B | ÁSE nemecsek |
2023/12/09 14:00 |
Kazinczy Ált. Isk. | Tarnai Gyula Csaba, NAGY ISTVÁN | ||||
FC0092 | Álló Farkasok | Monor SE |
2023/12/11 19:20 |
Babits Mihály Gimn. | Tóth Kitti, Pohánka Balázs | ||||
FC0093 | Honvéd Zrínyi SE/B | Treff 07 SE U23 |
2023/12/14 19:15 |
Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem | dr. Németh Patrik, Rózsavölgyi Alexandra | ||||
FC0105 | ÁSE nemecsek | REGI Waldorf U23 |
2023/12/15 18:15 |
ÁSE Terem | Józsa András Junior, Vass Dávid Áron | ||||
FC0104 | BEAC Und Einz | Honvéd Zrínyi SE/B |
2023/12/15 21:15 |
Lónyay Református Gimn. | Bátovszky Zsolt, Vigh Balázs | ||||
FC0107 | FKE Öreg Sasok | Csepel-Bontó/B |
2023/12/17 11:30 |
Lónyay Református Gimn. | Józsa András Junior, Korompai Zsolt László | ||||
FC0106 | Eötvös Halak | Parthus SE |
2023/12/17 13:30 |
Lázár Ervin Ált. Isk. | Pohánka Balázs, B. Németh Kristóf | ||||
FC0103 | Optofit VKB Vác | Álló Farkasok |
2023/12/17 16:00 |
Piarista Gimn. | Magyar Zoltán Gábor, Vigh Balázs | ||||
FC0101 | Monor SE | Kőbánya Old Boys/B |
2023/12/18 18:30 |
József Attila Gimn. | Szabó István, Vigh Balázs | ||||
FC0094 | REGI Waldorf U23 | Optofit VKB Vác |
2024/01/07 17:00 |
Göllner Mária Waldorf Gimn. | NAGY ISTVÁN, Gere Kálmán Richárd | ||||
FC0036 | Treff 07 SE U23 | Álló Farkasok |
2024/01/09 20:30 |
Treff Sportcentrum | Hervay Tibor, Bujtor Péter | ||||
FC0117 | Parthus SE | Csepel-Bontó/B |
2024/01/12 20:15 |
Sólyom-Fészek Tornacsarnok | Tarnai Gyula Csaba, Pohánka Balázs | ||||
FC0111 | Kőbánya Old Boys/B | Treff 07 SE U23 |
2024/01/12 20:45 |
Zrínyi Miklós Gimn. | Magyar Zoltán Gábor, Vass Dávid Áron | ||||
FC0056 | BEAC Und Einz | Monor SE |
2024/01/12 21:15 |
Lónyay Református Gimn. | Novák Bence, Hartai Tamás | ||||
FC0113 | Huszares | BEAC Und Einz |
2024/01/14 16:30 |
Lázár Ervin Ált. Isk. | Józsa András Junior, Horváth Péter | ||||
FC0112 | Monor SE | Optofit VKB Vác |
2024/01/15 18:30 |
József Attila Gimn. | Józsa András Junior, Pohánka Balázs | ||||
FC0114 | Álló Farkasok | ÁSE nemecsek |
2024/01/15 19:20 |
Babits Mihály Gimn. | dr. Németh Patrik, Szentpáli-Gavallér Csaba | ||||
FC0115 | Honvéd Zrínyi SE/B | Eötvös Halak |
2024/01/18 19:15 |
Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem | Söjtöry Tamás Ferenc, Korpás Máté | ||||
FC0123 | ÁSE nemecsek | Monor SE |
2024/01/19 18:15 |
ÁSE Terem | Jankovics Viktor Zsolt, Darai Zoé Grèta | ||||
FC0127 | Parthus SE | REGI Waldorf U23 |
2024/01/19 20:15 |
Sólyom-Fészek Tornacsarnok | Tarnai Gyula Csaba, Korpás Máté | ||||
FC0122 | BEAC Und Einz | Treff 07 SE U23 |
2024/01/19 21:15 |
Lónyay Református Gimn. | Vigh Balázs, Bujtor Péter | ||||
FC0126 | Csepel-Bontó/B | Honvéd Zrínyi SE/B |
2024/01/20 14:00 |
Kazinczy Ált. Isk. | Tarnai Gyula Csaba, Kovács Róbert Márió | ||||
FC0125 | FKE Öreg Sasok | Álló Farkasok |
2024/01/21 11:30 |
Lónyay Református Gimn. | Hervay Tibor, NAGY ISTVÁN | ||||
FC0124 | Eötvös Halak | Huszares |
2024/01/21 13:30 |
Lázár Ervin Ált. Isk. | Szőts Dávid István, Horváth Péter | ||||
FC0121 | Optofit VKB Vác | Kőbánya Old Boys/B |
2024/01/21 16:00 |
Piarista Gimn. | Belák Zoltán, Fajszi Zsombor Levente | ||||
FC0132 | ÁSE nemecsek | Optofit VKB Vác |
2024/01/26 18:15 |
ÁSE Terem | Gaál István Tamás, Szőke Gábor | ||||
FC0131 | Kőbánya Old Boys/B | BEAC Und Einz |
2024/01/26 20:45 |
Darázsfészek Kosárlabda Csarnok | Goda László, Gaál István Tamás | ||||
FC0135 | Huszares | Csepel-Bontó/B |
2024/01/28 10:30 |
Lázár Ervin Ált. Isk. | Goda László, Józsa András Junior | ||||
FC0116 | REGI Waldorf U23 | FKE Öreg Sasok |
2024/01/28 18:45 |
Göllner Mária Waldorf Gimn. | Bagi Bálint, Réger Zsolt Péter | ||||
FC0134 | Monor SE | FKE Öreg Sasok |
2024/01/29 18:30 |
József Attila Gimn. | NAGY ISTVÁN, Szabó István | ||||
FC0136 | Álló Farkasok | Parthus SE |
2024/01/29 19:20 |
Babits Mihály Gimn. | Pohánka Balázs, Korpás Máté | ||||
FC0137 | Honvéd Zrínyi SE/B | REGI Waldorf U23 |
2024/02/01 19:15 |
Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem | Rózsavölgyi Alexandra, Porkoláb Mercédesz Anett | ||||
FC0141 | ÁSE nemecsek | Kőbánya Old Boys/B |
2024/02/02 18:15 |
ÁSE Terem | Józsa András Junior, Korompai Zsolt László | ||||
FC0145 | Parthus SE | Monor SE |
2024/02/02 20:15 |
Sólyom-Fészek Tornacsarnok | Tarnai Gyula Csaba, Szilágyi Zsolt József | ||||
FC0086 | BEAC Und Einz | FKE Öreg Sasok |
2024/02/02 21:15 |
Lónyay Református Gimn. | dr. Németh Patrik, Korpás Máté | ||||
FC0143 | FKE Öreg Sasok | Optofit VKB Vác |
2024/02/04 11:30 |
Lónyay Református Gimn. | Gaál István Tamás, Korompai Zsolt László | ||||
FC0142 | Eötvös Halak | BEAC Und Einz |
2024/02/04 15:00 |
Lázár Ervin Ált. Isk. | Hervay Tibor, Bátovszky Zsolt | ||||
FC0146 | REGI Waldorf U23 | Huszares |
2024/02/04 17:00 |
Göllner Mária Waldorf Gimn. | Józsa András Junior, Szentpáli-Gavallér Csaba | ||||
FC0147 | Honvéd Zrínyi SE/B | Álló Farkasok |
2024/02/08 19:15 |
Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem | Gere Kálmán Richárd, Porkoláb Mercédesz Anett | ||||
FC0152 | ÁSE nemecsek | FKE Öreg Sasok |
2024/02/09 18:15 |
ÁSE Terem | Tóth Kitti, Józsa András Junior | ||||
FC0151 | Kőbánya Old Boys/B | Eötvös Halak |
2024/02/09 20:45 |
Darázsfészek Kosárlabda Csarnok | Vigh Balázs, Korpás Máté | ||||
FC0153 | BEAC Und Einz | Csepel-Bontó/B |
2024/02/09 21:15 |
Lónyay Református Gimn. | Magyar Zoltán Gábor, Bátovszky Zsolt | ||||
FC0097 | FKE Öreg Sasok | Eötvös Halak |
2024/02/11 10:00 |
Lónyay Református Gimn. | Hartai Tamás, Vigh Balázs | ||||
FC0154 | Optofit VKB Vác | Parthus SE |
2024/02/11 16:00 |
Piarista Gimn. | NAGY ISTVÁN, Belák Zoltán | ||||
FC0156 | Monor SE | Honvéd Zrínyi SE/B |
2024/02/12 18:30 |
József Attila Gimn. | Korompai Zsolt László, Szilágyi Zsolt József | ||||
FC0157 | Álló Farkasok | Huszares |
2024/02/12 19:20 |
Babits Mihály Gimn. | Józsa András Junior, Magyar Zoltán Gábor | ||||
FC0163 | Parthus SE | ÁSE nemecsek |
2024/02/13 20:00 |
Sólyom-Fészek Tornacsarnok | Tóth Kitti, Belák Zoltán | ||||
FC0102 | Treff 07 SE U23 | Huszares |
2024/02/13 20:30 |
Treff Sportcentrum | Hervay Tibor, Bujtor Péter | ||||
FC0162 | Csepel-Bontó/B | Eötvös Halak |
2024/02/17 14:00 |
Kazinczy Ált. Isk. | Novák Bence, Belák Zoltán | ||||
FC0161 | FKE Öreg Sasok | Kőbánya Old Boys/B |
2024/02/18 11:30 |
Lónyay Református Gimn. | Józsa András Junior, Gombos Márk Bálint | ||||
FC0167 | Huszares | Monor SE |
2024/02/18 15:00 |
Lázár Ervin Ált. Isk. | Goda László, Novák Bence | ||||
FC0166 | Álló Farkasok | Treff 07 SE U23 |
2024/02/19 19:20 |
Babits Mihály Gimn. | Horváth Csongor Béla, Tóth Olivér | ||||
FC0165 | Honvéd Zrínyi SE/B | Optofit VKB Vác |
2024/02/22 19:15 |
Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem | Tóth Kitti, Gere Kálmán Richárd | ||||
FC0171 | Kőbánya Old Boys/B | Csepel-Bontó/B |
2024/02/23 20:45 |
Darázsfészek Kosárlabda Csarnok | NAGY ISTVÁN, Korompai Zsolt László | ||||
FC0173 | Eötvös Halak | REGI Waldorf U23 |
2024/02/25 13:30 |
Lázár Ervin Ált. Isk. | Bagi Bálint, Tarnai Gyula Csaba | ||||
FC0176 | Optofit VKB Vác | Huszares |
2024/02/25 16:00 |
Piarista Gimn. | Józsa András Junior, Puskás Ágnes Réka | ||||
FC0177 | Monor SE | Treff 07 SE U23 |
2024/02/26 18:30 |
József Attila Gimn. | Korompai Zsolt László, Szilágyi Zsolt József | ||||
FC0181 | Parthus SE | Kőbánya Old Boys/B |
2024/03/01 20:15 |
Sólyom-Fészek Tornacsarnok | NAGY ISTVÁN, Tarnai Gyula Csaba | ||||
FC0175 | BEAC Und Einz | Álló Farkasok |
2024/03/01 21:15 |
Lónyay Református Gimn. | Józsa András Junior, Hartai Tamás | ||||
FC0172 | FKE Öreg Sasok | Parthus SE |
2024/03/03 11:30 |
Lónyay Református Gimn. | NAGY ISTVÁN, Belák Zoltán | ||||
FC0185 | Huszares | ÁSE nemecsek |
2024/03/03 16:30 |
Lázár Ervin Ált. Isk. | NAGY ISTVÁN, Tahin András | ||||
FC0182 | REGI Waldorf U23 | Csepel-Bontó/B |
2024/03/03 17:00 |
Göllner Mária Waldorf Gimn. | Magyar Zoltán Gábor, Szőke Gábor | ||||
FC0186 | Monor SE | BEAC Und Einz |
2024/03/04 18:30 |
József Attila Gimn. | Tóth Kitti, Józsa András Junior | ||||
FC0184 | Álló Farkasok | Eötvös Halak |
2024/03/04 19:20 |
Babits Mihály Gimn. | Nepp László Oszkár, Belák Zoltán | ||||
FC0155 | Treff 07 SE U23 | REGI Waldorf U23 |
2024/03/05 20:30 |
Treff Sportcentrum | Fajszi Zsombor Levente, Bujtor Péter | ||||
FC0183 | Honvéd Zrínyi SE/B | FKE Öreg Sasok |
2024/03/07 19:15 |
Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem | Tőzsér Dénes Kelemen, Pohánka Balázs | ||||
FC0196 | ÁSE nemecsek | Treff 07 SE U23 |
2024/03/08 18:15 |
ÁSE Terem | Tőzsér Dénes Kelemen, Vass Dávid Áron | ||||
FC0191 | Kőbánya Old Boys/B | REGI Waldorf U23 |
2024/03/08 20:45 |
Darázsfészek Kosárlabda Csarnok | dr. Németh Patrik, Földesi Boglárka | ||||
FC0194 | FKE Öreg Sasok | Huszares |
2024/03/10 11:30 |
Lónyay Református Gimn. | dr. Németh Patrik, Gaál István Tamás | ||||
FC0195 | Eötvös Halak | Monor SE |
2024/03/10 15:00 |
Lázár Ervin Ált. Isk. | Pohánka Balázs, Sancilio Mattia | ||||
FC0197 | Optofit VKB Vác | BEAC Und Einz |
2024/03/10 16:00 |
Piarista Gimn. | Belák Zoltán, Magyar Zoltán Gábor | ||||
FC0133 | Treff 07 SE U23 | Eötvös Halak |
2024/03/12 20:30 |
Treff Sportcentrum | Hervay Tibor, Bujtor Péter | ||||
FC0164 | REGI Waldorf U23 | BEAC Und Einz |
2024/03/14 19:00 |
Göllner Mária Waldorf Gimn. | Goda László, Pohánka Balázs | ||||
FC0192 | Honvéd Zrínyi SE/B | Parthus SE |
2024/03/14 19:15 |
Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem | Józsa András Junior, Kruk Melinda | ||||
FC0201 | Honvéd Zrínyi SE/B | Kőbánya Old Boys/B |
2024/03/21 19:15 |
Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem | Bátovszky Zsolt, Győri Ferenc | ||||
FC0207 | ÁSE nemecsek | BEAC Und Einz |
2024/03/22 18:15 |
ÁSE Terem | Goda László, Porkoláb Mercédesz Anett | ||||
FC0205 | Treff 07 SE U23 | FKE Öreg Sasok |
2024/03/22 19:10 |
Eötvös József Ált. Isk. | Hervay Tibor, Fajszi Zsombor Levente | ||||
FC0193 | Csepel-Bontó/B | Álló Farkasok |
2024/03/23 10:30 |
Kazinczy Ált. Isk. | Kovács István, Bujtor Péter | ||||
FC0206 | Optofit VKB Vác | Eötvös Halak |
2024/03/24 16:00 |
Piarista Gimn. | Gere Kálmán Richárd, Hartai Tamás | ||||
FC0203 | Huszares | Parthus SE |
2024/03/24 16:30 |
Lázár Ervin Ált. Isk. | dr. Németh Patrik, Tahin András | ||||
FC0204 | Monor SE | Csepel-Bontó/B |
2024/03/25 18:30 |
József Attila Gimn. | NAGY ISTVÁN, Tahin András | ||||
FC0202 | Álló Farkasok | REGI Waldorf U23 |
2024/03/25 19:20 |
Babits Mihály Gimn. | Horváth Csongor Béla, Gaál István Tamás | ||||
FC0214 | Parthus SE | Treff 07 SE U23 |
2024/04/05 20:15 |
Sólyom-Fészek Tornacsarnok | |||||
FC0211 | Kőbánya Old Boys/B | Álló Farkasok |
2024/04/05 20:45 |
Darázsfészek Kosárlabda Csarnok | |||||
FC0216 | FKE Öreg Sasok | BEAC Und Einz |
2024/04/05 21:15 |
Lónyay Református Gimn. | |||||
FC0217 | Eötvös Halak | ÁSE nemecsek |
2024/04/07 16:30 |
Lázár Ervin Ált. Isk. | |||||
FC0213 | REGI Waldorf U23 | Monor SE |
2024/04/07 17:00 |
Göllner Mária Waldorf Gimn. | |||||
FC0187 | Treff 07 SE U23 | Optofit VKB Vác |
2024/04/09 20:30 |
Treff Sportcentrum | |||||
FC0212 | Honvéd Zrínyi SE/B | Huszares |
2024/04/11 19:15 |
Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem | |||||
FC0226 | ÁSE nemecsek | Csepel-Bontó/B |
2024/04/12 18:15 |
ÁSE Terem | |||||
FC0223 | Treff 07 SE U23 | Honvéd Zrínyi SE/B |
2024/04/12 19:10 |
Eötvös József Ált. Isk. | |||||
FC0225 | BEAC Und Einz | Parthus SE |
2024/04/12 21:15 |
Lónyay Református Gimn. | |||||
FC0144 | Csepel-Bontó/B | Treff 07 SE U23 |
2024/04/13 14:00 |
Kazinczy Ált. Isk. | |||||
FC0227 | Eötvös Halak | FKE Öreg Sasok |
2024/04/14 12:00 |
Lázár Ervin Ált. Isk. | |||||
FC0221 | Huszares | Kőbánya Old Boys/B |
2024/04/14 15:00 |
Lázár Ervin Ált. Isk. | |||||
FC0224 | Optofit VKB Vác | REGI Waldorf U23 |
2024/04/14 16:00 |
Piarista Gimn. | |||||
FC0222 | Monor SE | Álló Farkasok |
2024/04/15 18:30 |
József Attila Gimn. | |||||
FC0236 | Parthus SE | Eötvös Halak |
2024/04/19 20:15 |
Sólyom-Fészek Tornacsarnok | |||||
FC0231 | Kőbánya Old Boys/B | Monor SE |
2024/04/19 20:45 |
Darázsfészek Kosárlabda Csarnok | |||||
FC0237 | Csepel-Bontó/B | FKE Öreg Sasok |
2024/04/20 14:00 |
Kazinczy Ált. Isk. | |||||
FC0232 | Huszares | Treff 07 SE U23 |
2024/04/21 15:00 |
Lázár Ervin Ált. Isk. | |||||
FC0235 | REGI Waldorf U23 | ÁSE nemecsek |
2024/04/21 17:00 |
Göllner Mária Waldorf Gimn. | |||||
FC0233 | Álló Farkasok | Optofit VKB Vác |
2024/04/22 19:20 |
Babits Mihály Gimn. | |||||
FC0234 | Honvéd Zrínyi SE/B | BEAC Und Einz |
2024/04/25 19:15 |
Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem | |||||
FC0244 | ÁSE nemecsek | Álló Farkasok |
2024/04/26 18:15 |
ÁSE Terem | |||||
FC0241 | Treff 07 SE U23 | Kőbánya Old Boys/B |
2024/04/26 19:10 |
Eötvös József Ált. Isk. | |||||
FC0243 | BEAC Und Einz | Huszares |
2024/04/26 21:15 |
Lónyay Református Gimn. | |||||
FC0247 | Csepel-Bontó/B | Parthus SE |
2024/04/27 14:00 |
Kazinczy Ált. Isk. | |||||
FC0246 | FKE Öreg Sasok | REGI Waldorf U23 |
2024/04/28 11:30 |
Lónyay Református Gimn. | |||||
FC0245 | Eötvös Halak | Honvéd Zrínyi SE/B |
2024/04/28 12:00 |
Lázár Ervin Ált. Isk. | |||||
FC0242 | Optofit VKB Vác | Monor SE |
2024/04/28 16:00 |
Piarista Gimn. | |||||
FC0252 | Treff 07 SE U23 | BEAC Und Einz |
2024/05/03 19:10 |
Eötvös József Ált. Isk. | |||||
FC0251 | Kőbánya Old Boys/B | Optofit VKB Vác |
2024/05/03 20:45 |
Darázsfészek Kosárlabda Csarnok | |||||
FC0254 | Huszares | Eötvös Halak |
2024/05/05 13:30 |
Lázár Ervin Ált. Isk. | |||||
FC0257 | REGI Waldorf U23 | Parthus SE |
2024/05/05 17:00 |
Göllner Mária Waldorf Gimn. | |||||
FC0253 | Monor SE | ÁSE nemecsek |
2024/05/06 18:30 |
József Attila Gimn. | |||||
FC0255 | Álló Farkasok | FKE Öreg Sasok |
2024/05/06 19:20 |
Babits Mihály Gimn. | |||||
FC0256 | Honvéd Zrínyi SE/B | Csepel-Bontó/B |
2024/05/09 19:15 |
Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem | |||||
FC0264 | FKE Öreg Sasok | Monor SE |
2024/05/10 17:00 |
Lónyay Református Gimn. | |||||
FC0266 | Parthus SE | Álló Farkasok |
2024/05/10 20:15 |
Sólyom-Fészek Tornacsarnok | |||||
FC0261 | BEAC Und Einz | Kőbánya Old Boys/B |
2024/05/10 21:15 |
Lónyay Református Gimn. | |||||
FC0265 | Csepel-Bontó/B | Huszares |
2024/05/11 14:00 |
Kazinczy Ált. Isk. | |||||
FC0263 | Eötvös Halak | Treff 07 SE U23 |
2024/05/12 12:00 |
Lázár Ervin Ált. Isk. | |||||
FC0262 | Optofit VKB Vác | ÁSE nemecsek |
2024/05/12 16:00 |
Piarista Gimn. | |||||
FC0267 | REGI Waldorf U23 | Honvéd Zrínyi SE/B |
2024/05/12 17:00 |
Göllner Mária Waldorf Gimn. | |||||
FC0174 | ÁSE nemecsek | Honvéd Zrínyi SE/B |
2024/05/17 18:15 |
ÁSE Terem | |||||
FC0084 | Treff 07 SE U23 | Parthus SE |
2024/05/17 19:20 |
Eötvös József Ált. Isk. | |||||
FC0055 | ÁSE nemecsek | Huszares |
2024/05/24 18:15 |
ÁSE Terem | |||||
FC0215 | Csepel-Bontó/B | Optofit VKB Vác |
2024/05/25 10:00 |
Kazinczy Ált. Isk. |