/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

- Budapest, Leány Serdülő A


Játékosok




Mezszám Név Szül. dátum

Műsor

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Turós Barbara Tímea (Török Flóris - Törekvés SE) 45 2
2. Kovács Fanni Noémi (Kiss Lenke KA) 30 2
3. Berkli Nóra (Török Flóris - Törekvés SE) 28 2
4. Bagdi Hajnalka (Török Flóris - Törekvés SE) 26 2
5. Turós Gréta Cintia (Török Flóris - Törekvés SE) 25 2
6. Sárközi Flóra (Kiss Lenke KA) 25 2
7. Bojtár Bettina Beáta (Török Flóris - Törekvés SE) 21 2
8. Szikszai Franciska (Török Flóris - Törekvés SE) 20 2
9. Gelányi Csenge (Török Flóris - Törekvés SE) 18 2
10. Dúl Fanni Veronika (Vasas Akadémia) 17 2
11. Josepovits Kinga (Zsíros Akadémia Kőbánya) 16 1
12. Ilcsik Boglárka (Vasas Akadémia) 16 2
13. Szűcs Anna Lili (Török Flóris - Törekvés SE) 15 1
14. Gedó Kata (Kiss Lenke KA) 15 2
15. Komlósi-Geri Tímea (Török Flóris - Törekvés SE) 13 2
16. Kálmán Hanna (Török Flóris - Törekvés SE) 13 2
17. Pásztor Arina (Zsíros Akadémia Kőbánya) 12 1
18. Harka Stefánia (BEAC Újbuda KA) 12 2
19. Kálmán Villő (Török Flóris - Törekvés SE) 12 2
20. Tóth Emese Virág (Kiss Lenke KA) 11 2
21. Harmati Emma Róza (Vasas Akadémia) 10 1
22. Takács Mirabel (Zsíros Akadémia Kőbánya) 10 1
23. Szabó Sára Anna (BEAC Újbuda KA) 10 1
24. Krausz Lili Beatrix (BEAC Újbuda KA) 10 1
25. Révész-Veres Panna (Kiss Lenke KA) 10 2
26. Schannen Zoé (Vasas Akadémia) 10 2
27. Jakab Petra (Kiss Lenke KA) 9 2
28. Németh Anna Sarolta (BEAC Újbuda KA) 8 1
29. Matkovits Alma Dóra (MTK Budapest) 8 1
30. Balla Petra (Kiss Lenke KA) 8 2
31. Korsós Zsuzsanna (BEAC Újbuda KA) 7 1
32. Jenei Alíz Zsófia (MTK Budapest) 6 1
33. Boka-Magó Szonja (BEAC Újbuda KA) 6 1
34. Horváth Borsika Lara (MTK Budapest) 6 1
35. Burányi Lili (Kiss Lenke KA) 6 2
36. Lenkó Zita (BEAC Újbuda KA) 6 2
37. Lengyel Luca Kamilla (Vasas Akadémia) 6 2
38. Kaszás Lili Dorka (Vasas Akadémia) 6 2
39. Korsós Gabriella (BEAC Újbuda KA) 5 1
40. Tucsa Lili (Zsíros Akadémia Kőbánya) 5 1
41. Csercsa Eszter (Vasas Akadémia) 4 1
42. Kendelényi Luca (MTK Budapest) 4 1
43. Szabó Emília Erzsébet (Vasas Akadémia) 4 1
44. Vígh Eszter (Vasas Akadémia) 4 1
45. Édes Luca Alma (Vasas Akadémia) 4 1
46. Kaszanyitzky Veronika (Zsíros Akadémia Kőbánya) 4 1
47. Németh-Kahn Miriam (Vasas Akadémia) 4 1
48. Balázsi Janka (BEAC Újbuda KA) 4 1
49. Vass Luca Orsolya (Török Flóris - Törekvés SE) 4 2
50. Dzvonár Réka (Kiss Lenke KA) 4 2
51. Fazekas Dóra (BEAC Újbuda KA) 3 1
52. Eszes Vivien (BEAC Újbuda KA) 3 1
53. Hasimov Hadidzsa Nilgün (Zsíros Akadémia Kőbánya) 3 1
54. Kiss Kamilla (Vasas Akadémia) 3 2
55. Oldal Klára (Zsíros Akadémia Kőbánya) 2 1
56. Sáhi Sára Bianka (Török Flóris - Törekvés SE) 2 1
57. Bori Liza (Vasas Akadémia) 2 1
58. Széll Zsuzsanna Ágnes (MTK Budapest) 2 1
59. Heltovics Kincső (MTK Budapest) 2 1
60. Biró Anna Réka (BEAC Újbuda KA) 2 1
61. Gergely Petra (Vasas Akadémia) 2 1
62. Haraszti Gyopár (BEAC Újbuda KA) 2 1
63. Szíj-Krisánszky Zoé Izabell (Vasas Akadémia) 2 1
64. Miklósi Maja (BEAC Újbuda KA) 2 1
65. Szilágyi Kata (Kiss Lenke KA) 2 2
66. Oláh Dóra (Kiss Lenke KA) 2 2
67. Prisztavok Zoé (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1 1
68. Tapodi Kata (Vasas Akadémia) 1 2
69. Kovács Lili Katica (BEAC Újbuda KA) 0 1
70. Herczeg Anna (BEAC Újbuda KA) 0 1
71. Bodnár Nóra Bettina (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 1
72. Szép Szabina (MTK Budapest) 0 1
73. Kispál Zsófia (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 1
74. Balázs Eliza (Kiss Lenke KA) 0 2
75. Kiss Zóra Lilla (Vasas Akadémia) 0 1
76. Kisvári Eszter Kata (BEAC Újbuda KA) 0 1
77. Ábrahám Emma (MTK Budapest) 0 1
78. Géró Jázmin (BEAC Újbuda KA) 0 1
79. Berecz Panna Kincső (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 1
80. Zsom Kinga Regina (BEAC Újbuda KA) 0 1
81. Mélykuti Maja Franciska (MTK Budapest) 0 1
82. Csáky Diána (BEAC Újbuda KA) 0 1
83. Takács-Váry Anna (MTK Budapest) 0 1
84. Baka Tímea (BEAC Újbuda KA) 0 1
85. Fazekas Anna (BEAC Újbuda KA) 0 1
86. Egri Emma Ibolya (MTK Budapest) 0 1
87. Tóth Csillag (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 1
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Sárközi Flóra (Kiss Lenke KA) 2 2
2. Turós Barbara Tímea (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
3. Josepovits Kinga (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 1
4. Szűcs Anna Lili (Török Flóris - Törekvés SE) 0 1
5. Kovács Fanni Noémi (Kiss Lenke KA) 0 2
6. Berkli Nóra (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
7. Bagdi Hajnalka (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
8. Turós Gréta Cintia (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
9. Pásztor Arina (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 1
10. Bojtár Bettina Beáta (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
11. Takács Mirabel (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 1
12. Szabó Sára Anna (BEAC Újbuda KA) 0 1
13. Krausz Lili Beatrix (BEAC Újbuda KA) 0 1
14. Harmati Emma Róza (Vasas Akadémia) 0 1
15. Szikszai Franciska (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
16. Gelányi Csenge (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
17. Dúl Fanni Veronika (Vasas Akadémia) 0 2
18. Ilcsik Boglárka (Vasas Akadémia) 0 2
19. Matkovits Alma Dóra (MTK Budapest) 0 1
20. Németh Anna Sarolta (BEAC Újbuda KA) 0 1
21. Gedó Kata (Kiss Lenke KA) 0 2
22. Korsós Zsuzsanna (BEAC Újbuda KA) 0 1
23. Komlósi-Geri Tímea (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
24. Kálmán Hanna (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
25. Kálmán Villő (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
26. Horváth Borsika Lara (MTK Budapest) 0 1
27. Jenei Alíz Zsófia (MTK Budapest) 0 1
28. Boka-Magó Szonja (BEAC Újbuda KA) 0 1
29. Harka Stefánia (BEAC Újbuda KA) 0 2
30. Tóth Emese Virág (Kiss Lenke KA) 0 2
31. Korsós Gabriella (BEAC Újbuda KA) 0 1
32. Schannen Zoé (Vasas Akadémia) 0 2
33. Révész-Veres Panna (Kiss Lenke KA) 0 2
34. Tucsa Lili (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 1
35. Jakab Petra (Kiss Lenke KA) 0 2
36. Vígh Eszter (Vasas Akadémia) 0 1
37. Kendelényi Luca (MTK Budapest) 0 1
38. Kaszanyitzky Veronika (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 1
39. Édes Luca Alma (Vasas Akadémia) 0 1
40. Szabó Emília Erzsébet (Vasas Akadémia) 0 1
41. Balla Petra (Kiss Lenke KA) 0 2
42. Csercsa Eszter (Vasas Akadémia) 0 1
43. Németh-Kahn Miriam (Vasas Akadémia) 0 1
44. Balázsi Janka (BEAC Újbuda KA) 0 1
45. Eszes Vivien (BEAC Újbuda KA) 0 1
46. Lenkó Zita (BEAC Újbuda KA) 0 2
47. Hasimov Hadidzsa Nilgün (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 1
48. Kaszás Lili Dorka (Vasas Akadémia) 0 2
49. Fazekas Dóra (BEAC Újbuda KA) 0 1
50. Burányi Lili (Kiss Lenke KA) 0 2
51. Lengyel Luca Kamilla (Vasas Akadémia) 0 2
52. Vass Luca Orsolya (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
53. Dzvonár Réka (Kiss Lenke KA) 0 2
54. Gergely Petra (Vasas Akadémia) 0 1
55. Oldal Klára (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 1
56. Heltovics Kincső (MTK Budapest) 0 1
57. Bori Liza (Vasas Akadémia) 0 1
58. Szíj-Krisánszky Zoé Izabell (Vasas Akadémia) 0 1
59. Sáhi Sára Bianka (Török Flóris - Törekvés SE) 0 1
60. Miklósi Maja (BEAC Újbuda KA) 0 1
61. Széll Zsuzsanna Ágnes (MTK Budapest) 0 1
62. Haraszti Gyopár (BEAC Újbuda KA) 0 1
63. Biró Anna Réka (BEAC Újbuda KA) 0 1
64. Kiss Kamilla (Vasas Akadémia) 0 2
65. Prisztavok Zoé (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 1
66. Oláh Dóra (Kiss Lenke KA) 0 2
67. Szilágyi Kata (Kiss Lenke KA) 0 2
68. Tapodi Kata (Vasas Akadémia) 0 2
69. Kisvári Eszter Kata (BEAC Újbuda KA) 0 1
70. Takács-Váry Anna (MTK Budapest) 0 1
71. Bodnár Nóra Bettina (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 1
72. Szép Szabina (MTK Budapest) 0 1
73. Berecz Panna Kincső (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 1
74. Fazekas Anna (BEAC Újbuda KA) 0 1
75. Balázs Eliza (Kiss Lenke KA) 0 2
76. Herczeg Anna (BEAC Újbuda KA) 0 1
77. Géró Jázmin (BEAC Újbuda KA) 0 1
78. Mélykuti Maja Franciska (MTK Budapest) 0 1
79. Kovács Lili Katica (BEAC Újbuda KA) 0 1
80. Ábrahám Emma (MTK Budapest) 0 1
81. Csáky Diána (BEAC Újbuda KA) 0 1
82. Tóth Csillag (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 1
83. Baka Tímea (BEAC Újbuda KA) 0 1
84. Kispál Zsófia (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 1
85. Zsom Kinga Regina (BEAC Újbuda KA) 0 1
86. Egri Emma Ibolya (MTK Budapest) 0 1
87. Kiss Zóra Lilla (Vasas Akadémia) 0 1
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Turós Barbara Tímea (Török Flóris - Törekvés SE) 22.5 2
2. Josepovits Kinga (Zsíros Akadémia Kőbánya) 16 1
3. Kovács Fanni Noémi (Kiss Lenke KA) 15 2
4. Szűcs Anna Lili (Török Flóris - Törekvés SE) 15 1
5. Berkli Nóra (Török Flóris - Törekvés SE) 14 2
6. Bagdi Hajnalka (Török Flóris - Törekvés SE) 13 2
7. Turós Gréta Cintia (Török Flóris - Törekvés SE) 12.5 2
8. Sárközi Flóra (Kiss Lenke KA) 12.5 2
9. Pásztor Arina (Zsíros Akadémia Kőbánya) 12 1
10. Bojtár Bettina Beáta (Török Flóris - Törekvés SE) 10.5 2
11. Szikszai Franciska (Török Flóris - Törekvés SE) 10 2
12. Takács Mirabel (Zsíros Akadémia Kőbánya) 10 1
13. Szabó Sára Anna (BEAC Újbuda KA) 10 1
14. Krausz Lili Beatrix (BEAC Újbuda KA) 10 1
15. Harmati Emma Róza (Vasas Akadémia) 10 1
16. Gelányi Csenge (Török Flóris - Törekvés SE) 9 2
17. Dúl Fanni Veronika (Vasas Akadémia) 8.5 2
18. Ilcsik Boglárka (Vasas Akadémia) 8 2
19. Matkovits Alma Dóra (MTK Budapest) 8 1
20. Németh Anna Sarolta (BEAC Újbuda KA) 8 1
21. Gedó Kata (Kiss Lenke KA) 7.5 2
22. Korsós Zsuzsanna (BEAC Újbuda KA) 7 1
23. Kálmán Hanna (Török Flóris - Törekvés SE) 6.5 2
24. Komlósi-Geri Tímea (Török Flóris - Törekvés SE) 6.5 2
25. Boka-Magó Szonja (BEAC Újbuda KA) 6 1
26. Jenei Alíz Zsófia (MTK Budapest) 6 1
27. Harka Stefánia (BEAC Újbuda KA) 6 2
28. Kálmán Villő (Török Flóris - Törekvés SE) 6 2
29. Horváth Borsika Lara (MTK Budapest) 6 1
30. Tóth Emese Virág (Kiss Lenke KA) 5.5 2
31. Korsós Gabriella (BEAC Újbuda KA) 5 1
32. Révész-Veres Panna (Kiss Lenke KA) 5 2
33. Tucsa Lili (Zsíros Akadémia Kőbánya) 5 1
34. Schannen Zoé (Vasas Akadémia) 5 2
35. Jakab Petra (Kiss Lenke KA) 4.5 2
36. Kaszanyitzky Veronika (Zsíros Akadémia Kőbánya) 4 1
37. Csercsa Eszter (Vasas Akadémia) 4 1
38. Németh-Kahn Miriam (Vasas Akadémia) 4 1
39. Édes Luca Alma (Vasas Akadémia) 4 1
40. Szabó Emília Erzsébet (Vasas Akadémia) 4 1
41. Balázsi Janka (BEAC Újbuda KA) 4 1
42. Vígh Eszter (Vasas Akadémia) 4 1
43. Kendelényi Luca (MTK Budapest) 4 1
44. Balla Petra (Kiss Lenke KA) 4 2
45. Hasimov Hadidzsa Nilgün (Zsíros Akadémia Kőbánya) 3 1
46. Burányi Lili (Kiss Lenke KA) 3 2
47. Kaszás Lili Dorka (Vasas Akadémia) 3 2
48. Lengyel Luca Kamilla (Vasas Akadémia) 3 2
49. Eszes Vivien (BEAC Újbuda KA) 3 1
50. Fazekas Dóra (BEAC Újbuda KA) 3 1
51. Lenkó Zita (BEAC Újbuda KA) 3 2
52. Gergely Petra (Vasas Akadémia) 2 1
53. Széll Zsuzsanna Ágnes (MTK Budapest) 2 1
54. Oldal Klára (Zsíros Akadémia Kőbánya) 2 1
55. Haraszti Gyopár (BEAC Újbuda KA) 2 1
56. Heltovics Kincső (MTK Budapest) 2 1
57. Bori Liza (Vasas Akadémia) 2 1
58. Biró Anna Réka (BEAC Újbuda KA) 2 1
59. Dzvonár Réka (Kiss Lenke KA) 2 2
60. Szíj-Krisánszky Zoé Izabell (Vasas Akadémia) 2 1
61. Vass Luca Orsolya (Török Flóris - Törekvés SE) 2 2
62. Sáhi Sára Bianka (Török Flóris - Törekvés SE) 2 1
63. Miklósi Maja (BEAC Újbuda KA) 2 1
64. Kiss Kamilla (Vasas Akadémia) 1.5 2
65. Prisztavok Zoé (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1 1
66. Oláh Dóra (Kiss Lenke KA) 1 2
67. Szilágyi Kata (Kiss Lenke KA) 1 2
68. Tapodi Kata (Vasas Akadémia) 0.5 2
69. Tóth Csillag (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 1
70. Herczeg Anna (BEAC Újbuda KA) 0 1
71. Baka Tímea (BEAC Újbuda KA) 0 1
72. Géró Jázmin (BEAC Újbuda KA) 0 1
73. Kispál Zsófia (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 1
74. Zsom Kinga Regina (BEAC Újbuda KA) 0 1
75. Egri Emma Ibolya (MTK Budapest) 0 1
76. Mélykuti Maja Franciska (MTK Budapest) 0 1
77. Kiss Zóra Lilla (Vasas Akadémia) 0 1
78. Kisvári Eszter Kata (BEAC Újbuda KA) 0 1
79. Kovács Lili Katica (BEAC Újbuda KA) 0 1
80. Takács-Váry Anna (MTK Budapest) 0 1
81. Ábrahám Emma (MTK Budapest) 0 1
82. Bodnár Nóra Bettina (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 1
83. Szép Szabina (MTK Budapest) 0 1
84. Berecz Panna Kincső (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 1
85. Fazekas Anna (BEAC Újbuda KA) 0 1
86. Balázs Eliza (Kiss Lenke KA) 0 2
87. Csáky Diána (BEAC Újbuda KA) 0 1
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Sárközi Flóra (Kiss Lenke KA) 1 2
2. Turós Barbara Tímea (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
3. Josepovits Kinga (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 1
4. Kovács Fanni Noémi (Kiss Lenke KA) 0 2
5. Szűcs Anna Lili (Török Flóris - Törekvés SE) 0 1
6. Berkli Nóra (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
7. Bagdi Hajnalka (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
8. Turós Gréta Cintia (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
9. Pásztor Arina (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 1
10. Bojtár Bettina Beáta (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
11. Szikszai Franciska (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
12. Takács Mirabel (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 1
13. Szabó Sára Anna (BEAC Újbuda KA) 0 1
14. Krausz Lili Beatrix (BEAC Újbuda KA) 0 1
15. Harmati Emma Róza (Vasas Akadémia) 0 1
16. Gelányi Csenge (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
17. Dúl Fanni Veronika (Vasas Akadémia) 0 2
18. Ilcsik Boglárka (Vasas Akadémia) 0 2
19. Matkovits Alma Dóra (MTK Budapest) 0 1
20. Németh Anna Sarolta (BEAC Újbuda KA) 0 1
21. Gedó Kata (Kiss Lenke KA) 0 2
22. Korsós Zsuzsanna (BEAC Újbuda KA) 0 1
23. Kálmán Hanna (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
24. Komlósi-Geri Tímea (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
25. Boka-Magó Szonja (BEAC Újbuda KA) 0 1
26. Jenei Alíz Zsófia (MTK Budapest) 0 1
27. Harka Stefánia (BEAC Újbuda KA) 0 2
28. Kálmán Villő (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
29. Horváth Borsika Lara (MTK Budapest) 0 1
30. Tóth Emese Virág (Kiss Lenke KA) 0 2
31. Korsós Gabriella (BEAC Újbuda KA) 0 1
32. Révész-Veres Panna (Kiss Lenke KA) 0 2
33. Tucsa Lili (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 1
34. Schannen Zoé (Vasas Akadémia) 0 2
35. Jakab Petra (Kiss Lenke KA) 0 2
36. Kaszanyitzky Veronika (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 1
37. Csercsa Eszter (Vasas Akadémia) 0 1
38. Németh-Kahn Miriam (Vasas Akadémia) 0 1
39. Édes Luca Alma (Vasas Akadémia) 0 1
40. Szabó Emília Erzsébet (Vasas Akadémia) 0 1
41. Balázsi Janka (BEAC Újbuda KA) 0 1
42. Vígh Eszter (Vasas Akadémia) 0 1
43. Kendelényi Luca (MTK Budapest) 0 1
44. Balla Petra (Kiss Lenke KA) 0 2
45. Hasimov Hadidzsa Nilgün (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 1
46. Burányi Lili (Kiss Lenke KA) 0 2
47. Kaszás Lili Dorka (Vasas Akadémia) 0 2
48. Lengyel Luca Kamilla (Vasas Akadémia) 0 2
49. Eszes Vivien (BEAC Újbuda KA) 0 1
50. Fazekas Dóra (BEAC Újbuda KA) 0 1
51. Lenkó Zita (BEAC Újbuda KA) 0 2
52. Gergely Petra (Vasas Akadémia) 0 1
53. Széll Zsuzsanna Ágnes (MTK Budapest) 0 1
54. Oldal Klára (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 1
55. Haraszti Gyopár (BEAC Újbuda KA) 0 1
56. Heltovics Kincső (MTK Budapest) 0 1
57. Bori Liza (Vasas Akadémia) 0 1
58. Biró Anna Réka (BEAC Újbuda KA) 0 1
59. Dzvonár Réka (Kiss Lenke KA) 0 2
60. Szíj-Krisánszky Zoé Izabell (Vasas Akadémia) 0 1
61. Vass Luca Orsolya (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
62. Sáhi Sára Bianka (Török Flóris - Törekvés SE) 0 1
63. Miklósi Maja (BEAC Újbuda KA) 0 1
64. Kiss Kamilla (Vasas Akadémia) 0 2
65. Prisztavok Zoé (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 1
66. Oláh Dóra (Kiss Lenke KA) 0 2
67. Szilágyi Kata (Kiss Lenke KA) 0 2
68. Tapodi Kata (Vasas Akadémia) 0 2
69. Tóth Csillag (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 1
70. Herczeg Anna (BEAC Újbuda KA) 0 1
71. Baka Tímea (BEAC Újbuda KA) 0 1
72. Géró Jázmin (BEAC Újbuda KA) 0 1
73. Kispál Zsófia (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 1
74. Zsom Kinga Regina (BEAC Újbuda KA) 0 1
75. Egri Emma Ibolya (MTK Budapest) 0 1
76. Mélykuti Maja Franciska (MTK Budapest) 0 1
77. Kiss Zóra Lilla (Vasas Akadémia) 0 1
78. Kisvári Eszter Kata (BEAC Újbuda KA) 0 1
79. Kovács Lili Katica (BEAC Újbuda KA) 0 1
80. Takács-Váry Anna (MTK Budapest) 0 1
81. Ábrahám Emma (MTK Budapest) 0 1
82. Bodnár Nóra Bettina (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 1
83. Szép Szabina (MTK Budapest) 0 1
84. Berecz Panna Kincső (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 1
85. Fazekas Anna (BEAC Újbuda KA) 0 1
86. Balázs Eliza (Kiss Lenke KA) 0 2
87. Csáky Diána (BEAC Újbuda KA) 0 1
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. Turós Barbara Tímea (Török Flóris - Törekvés SE) 11 2
2. Josepovits Kinga (Zsíros Akadémia Kőbánya) 7 1
3. Szűcs Anna Lili (Török Flóris - Törekvés SE) 7 1
4. Berkli Nóra (Török Flóris - Törekvés SE) 7 2
5. Bagdi Hajnalka (Török Flóris - Törekvés SE) 6.5 2
6. Kovács Fanni Noémi (Kiss Lenke KA) 6 2
7. Turós Gréta Cintia (Török Flóris - Törekvés SE) 6 2
8. Pásztor Arina (Zsíros Akadémia Kőbánya) 6 1
9. Bojtár Bettina Beáta (Török Flóris - Törekvés SE) 5 2
10. Szikszai Franciska (Török Flóris - Törekvés SE) 5 2
11. Szabó Sára Anna (BEAC Újbuda KA) 5 1
12. Harmati Emma Róza (Vasas Akadémia) 5 1
13. Takács Mirabel (Zsíros Akadémia Kőbánya) 4 1
14. Krausz Lili Beatrix (BEAC Újbuda KA) 4 1
15. Gelányi Csenge (Török Flóris - Törekvés SE) 4 2
16. Dúl Fanni Veronika (Vasas Akadémia) 4 2
17. Ilcsik Boglárka (Vasas Akadémia) 4 2
18. Németh Anna Sarolta (BEAC Újbuda KA) 4 1
19. Sárközi Flóra (Kiss Lenke KA) 3 2
20. Matkovits Alma Dóra (MTK Budapest) 3 1
21. Gedó Kata (Kiss Lenke KA) 3 2
22. Korsós Zsuzsanna (BEAC Újbuda KA) 3 1
23. Kálmán Hanna (Török Flóris - Törekvés SE) 3 2
24. Komlósi-Geri Tímea (Török Flóris - Törekvés SE) 3 2
25. Boka-Magó Szonja (BEAC Újbuda KA) 3 1
26. Kálmán Villő (Török Flóris - Törekvés SE) 3 2
27. Horváth Borsika Lara (MTK Budapest) 3 1
28. Tóth Emese Virág (Kiss Lenke KA) 2.5 2
29. Révész-Veres Panna (Kiss Lenke KA) 2.5 2
30. Schannen Zoé (Vasas Akadémia) 2.5 2
31. Jenei Alíz Zsófia (MTK Budapest) 2 1
32. Harka Stefánia (BEAC Újbuda KA) 2 2
33. Korsós Gabriella (BEAC Újbuda KA) 2 1
34. Tucsa Lili (Zsíros Akadémia Kőbánya) 2 1
35. Jakab Petra (Kiss Lenke KA) 2 2
36. Kaszanyitzky Veronika (Zsíros Akadémia Kőbánya) 2 1
37. Csercsa Eszter (Vasas Akadémia) 2 1
38. Németh-Kahn Miriam (Vasas Akadémia) 2 1
39. Édes Luca Alma (Vasas Akadémia) 2 1
40. Balázsi Janka (BEAC Újbuda KA) 2 1
41. Kendelényi Luca (MTK Budapest) 2 1
42. Balla Petra (Kiss Lenke KA) 1.5 2
43. Burányi Lili (Kiss Lenke KA) 1.5 2
44. Kaszás Lili Dorka (Vasas Akadémia) 1.5 2
45. Lengyel Luca Kamilla (Vasas Akadémia) 1.5 2
46. Lenkó Zita (BEAC Újbuda KA) 1.5 2
47. Szabó Emília Erzsébet (Vasas Akadémia) 1 1
48. Vígh Eszter (Vasas Akadémia) 1 1
49. Hasimov Hadidzsa Nilgün (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1 1
50. Eszes Vivien (BEAC Újbuda KA) 1 1
51. Fazekas Dóra (BEAC Újbuda KA) 1 1
52. Gergely Petra (Vasas Akadémia) 1 1
53. Széll Zsuzsanna Ágnes (MTK Budapest) 1 1
54. Oldal Klára (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1 1
55. Haraszti Gyopár (BEAC Újbuda KA) 1 1
56. Heltovics Kincső (MTK Budapest) 1 1
57. Bori Liza (Vasas Akadémia) 1 1
58. Dzvonár Réka (Kiss Lenke KA) 1 2
59. Szíj-Krisánszky Zoé Izabell (Vasas Akadémia) 1 1
60. Sáhi Sára Bianka (Török Flóris - Törekvés SE) 1 1
61. Miklósi Maja (BEAC Újbuda KA) 1 1
62. Vass Luca Orsolya (Török Flóris - Törekvés SE) 0.5 2
63. Kiss Kamilla (Vasas Akadémia) 0.5 2
64. Oláh Dóra (Kiss Lenke KA) 0.5 2
65. Szilágyi Kata (Kiss Lenke KA) 0.5 2
66. Biró Anna Réka (BEAC Újbuda KA) 0 1
67. Prisztavok Zoé (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 1
68. Tapodi Kata (Vasas Akadémia) 0 2
69. Tóth Csillag (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 1
70. Herczeg Anna (BEAC Újbuda KA) 0 1
71. Baka Tímea (BEAC Újbuda KA) 0 1
72. Géró Jázmin (BEAC Újbuda KA) 0 1
73. Kispál Zsófia (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 1
74. Zsom Kinga Regina (BEAC Újbuda KA) 0 1
75. Egri Emma Ibolya (MTK Budapest) 0 1
76. Mélykuti Maja Franciska (MTK Budapest) 0 1
77. Kiss Zóra Lilla (Vasas Akadémia) 0 1
78. Kisvári Eszter Kata (BEAC Újbuda KA) 0 1
79. Kovács Lili Katica (BEAC Újbuda KA) 0 1
80. Takács-Váry Anna (MTK Budapest) 0 1
81. Ábrahám Emma (MTK Budapest) 0 1
82. Bodnár Nóra Bettina (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 1
83. Szép Szabina (MTK Budapest) 0 1
84. Berecz Panna Kincső (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 1
85. Fazekas Anna (BEAC Újbuda KA) 0 1
86. Balázs Eliza (Kiss Lenke KA) 0 2
87. Csáky Diána (BEAC Újbuda KA) 0 1
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Vígh Eszter (Vasas Akadémia) 5 1
2. Sárközi Flóra (Kiss Lenke KA) 4.5 2
3. Pásztor Arina (Zsíros Akadémia Kőbánya) 4 1
4. Takács Mirabel (Zsíros Akadémia Kőbánya) 4 1
5. Jenei Alíz Zsófia (MTK Budapest) 4 1
6. Fazekas Dóra (BEAC Újbuda KA) 4 1
7. Vass Luca Orsolya (Török Flóris - Törekvés SE) 3.5 2
8. Turós Barbara Tímea (Török Flóris - Törekvés SE) 3 2
9. Tucsa Lili (Zsíros Akadémia Kőbánya) 3 1
10. Hasimov Hadidzsa Nilgün (Zsíros Akadémia Kőbánya) 3 1
11. Kaszás Lili Dorka (Vasas Akadémia) 3 2
12. Dzvonár Réka (Kiss Lenke KA) 3 2
13. Egri Emma Ibolya (MTK Budapest) 3 1
14. Kiss Zóra Lilla (Vasas Akadémia) 3 1
15. Kovács Fanni Noémi (Kiss Lenke KA) 2.5 2
16. Bagdi Hajnalka (Török Flóris - Törekvés SE) 2.5 2
17. Dúl Fanni Veronika (Vasas Akadémia) 2.5 2
18. Gedó Kata (Kiss Lenke KA) 2.5 2
19. Tóth Emese Virág (Kiss Lenke KA) 2.5 2
20. Burányi Lili (Kiss Lenke KA) 2.5 2
21. Kiss Kamilla (Vasas Akadémia) 2.5 2
22. Szűcs Anna Lili (Török Flóris - Törekvés SE) 2 1
23. Szabó Sára Anna (BEAC Újbuda KA) 2 1
24. Krausz Lili Beatrix (BEAC Újbuda KA) 2 1
25. Harka Stefánia (BEAC Újbuda KA) 2 2
26. Horváth Borsika Lara (MTK Budapest) 2 1
27. Korsós Gabriella (BEAC Újbuda KA) 2 1
28. Schannen Zoé (Vasas Akadémia) 2 2
29. Jakab Petra (Kiss Lenke KA) 2 2
30. Édes Luca Alma (Vasas Akadémia) 2 1
31. Kendelényi Luca (MTK Budapest) 2 1
32. Lenkó Zita (BEAC Újbuda KA) 2 2
33. Bori Liza (Vasas Akadémia) 2 1
34. Prisztavok Zoé (Zsíros Akadémia Kőbánya) 2 1
35. Herczeg Anna (BEAC Újbuda KA) 2 1
36. Zsom Kinga Regina (BEAC Újbuda KA) 2 1
37. Berecz Panna Kincső (Zsíros Akadémia Kőbánya) 2 1
38. Turós Gréta Cintia (Török Flóris - Törekvés SE) 1.5 2
39. Bojtár Bettina Beáta (Török Flóris - Törekvés SE) 1.5 2
40. Szikszai Franciska (Török Flóris - Törekvés SE) 1.5 2
41. Kálmán Hanna (Török Flóris - Törekvés SE) 1.5 2
42. Komlósi-Geri Tímea (Török Flóris - Törekvés SE) 1.5 2
43. Révész-Veres Panna (Kiss Lenke KA) 1.5 2
44. Josepovits Kinga (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1 1
45. Berkli Nóra (Török Flóris - Törekvés SE) 1 2
46. Harmati Emma Róza (Vasas Akadémia) 1 1
47. Ilcsik Boglárka (Vasas Akadémia) 1 2
48. Boka-Magó Szonja (BEAC Újbuda KA) 1 1
49. Kálmán Villő (Török Flóris - Törekvés SE) 1 2
50. Kaszanyitzky Veronika (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1 1
51. Csercsa Eszter (Vasas Akadémia) 1 1
52. Szabó Emília Erzsébet (Vasas Akadémia) 1 1
53. Eszes Vivien (BEAC Újbuda KA) 1 1
54. Széll Zsuzsanna Ágnes (MTK Budapest) 1 1
55. Szíj-Krisánszky Zoé Izabell (Vasas Akadémia) 1 1
56. Miklósi Maja (BEAC Újbuda KA) 1 1
57. Géró Jázmin (BEAC Újbuda KA) 1 1
58. Bodnár Nóra Bettina (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1 1
59. Balla Petra (Kiss Lenke KA) 0.5 2
60. Oláh Dóra (Kiss Lenke KA) 0.5 2
61. Tapodi Kata (Vasas Akadémia) 0.5 2
62. Gelányi Csenge (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
63. Matkovits Alma Dóra (MTK Budapest) 0 1
64. Németh Anna Sarolta (BEAC Újbuda KA) 0 1
65. Korsós Zsuzsanna (BEAC Újbuda KA) 0 1
66. Németh-Kahn Miriam (Vasas Akadémia) 0 1
67. Balázsi Janka (BEAC Újbuda KA) 0 1
68. Lengyel Luca Kamilla (Vasas Akadémia) 0 2
69. Gergely Petra (Vasas Akadémia) 0 1
70. Oldal Klára (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 1
71. Haraszti Gyopár (BEAC Újbuda KA) 0 1
72. Heltovics Kincső (MTK Budapest) 0 1
73. Biró Anna Réka (BEAC Újbuda KA) 0 1
74. Sáhi Sára Bianka (Török Flóris - Törekvés SE) 0 1
75. Szilágyi Kata (Kiss Lenke KA) 0 2
76. Tóth Csillag (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 1
77. Baka Tímea (BEAC Újbuda KA) 0 1
78. Kispál Zsófia (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 1
79. Mélykuti Maja Franciska (MTK Budapest) 0 1
80. Kisvári Eszter Kata (BEAC Újbuda KA) 0 1
81. Kovács Lili Katica (BEAC Újbuda KA) 0 1
82. Takács-Váry Anna (MTK Budapest) 0 1
83. Ábrahám Emma (MTK Budapest) 0 1
84. Szép Szabina (MTK Budapest) 0 1
85. Fazekas Anna (BEAC Újbuda KA) 0 1
86. Balázs Eliza (Kiss Lenke KA) 0 2
87. Csáky Diána (BEAC Újbuda KA) 0 1
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 1 meccs, min. 2 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. Sárközi Flóra (Kiss Lenke KA) 3.5 2
2. Kovács Fanni Noémi (Kiss Lenke KA) 3 2
3. Josepovits Kinga (Zsíros Akadémia Kőbánya) 2 1
4. Takács Mirabel (Zsíros Akadémia Kőbánya) 2 1
5. Krausz Lili Beatrix (BEAC Újbuda KA) 2 1
6. Matkovits Alma Dóra (MTK Budapest) 2 1
7. Jenei Alíz Zsófia (MTK Budapest) 2 1
8. Harka Stefánia (BEAC Újbuda KA) 2 2
9. Vígh Eszter (Vasas Akadémia) 2 1
10. Szabó Emília Erzsébet (Vasas Akadémia) 2 1
11. Biró Anna Réka (BEAC Újbuda KA) 2 1
12. Gedó Kata (Kiss Lenke KA) 1.5 2
13. Gelányi Csenge (Török Flóris - Törekvés SE) 1 2
14. Balla Petra (Kiss Lenke KA) 1 2
15. Vass Luca Orsolya (Török Flóris - Törekvés SE) 1 2
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 1 meccs, min. 2 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. Harka Stefánia (BEAC Újbuda KA) 100% (4/4) 2
2. Szabó Emília Erzsébet (Vasas Akadémia) 100% (2/2) 1
3. Vass Luca Orsolya (Török Flóris - Törekvés SE) 100% (2/2) 2
4. Jenei Alíz Zsófia (MTK Budapest) 50% (2/4) 1
5. Biró Anna Réka (BEAC Újbuda KA) 50% (2/4) 1
6. Vígh Eszter (Vasas Akadémia) 50% (2/4) 1
7. Balla Petra (Kiss Lenke KA) 50% (2/4) 2
8. Gelányi Csenge (Török Flóris - Törekvés SE) 50% (2/4) 2
9. Eszes Vivien (BEAC Újbuda KA) 50% (1/2) 1
10. Korsós Gabriella (BEAC Újbuda KA) 50% (1/2) 1
11. Komlósi-Geri Tímea (Török Flóris - Törekvés SE) 50% (1/2) 2
12. Korsós Zsuzsanna (BEAC Újbuda KA) 50% (1/2) 1
13. Tapodi Kata (Vasas Akadémia) 50% (1/2) 2
14. Dúl Fanni Veronika (Vasas Akadémia) 50% (1/2) 2
15. Kiss Kamilla (Vasas Akadémia) 50% (1/2) 2
16. Sárközi Flóra (Kiss Lenke KA) 43.75% (7/16) 2
17. Krausz Lili Beatrix (BEAC Újbuda KA) 33.33% (2/6) 1
18. Takács Mirabel (Zsíros Akadémia Kőbánya) 33.33% (2/6) 1
19. Turós Gréta Cintia (Török Flóris - Törekvés SE) 33.33% (1/3) 2
20. Hasimov Hadidzsa Nilgün (Zsíros Akadémia Kőbánya) 33.33% (1/3) 1
21. Kovács Fanni Noémi (Kiss Lenke KA) 28.57% (6/21) 2
22. Josepovits Kinga (Zsíros Akadémia Kőbánya) 28.57% (2/7) 1
23. Gedó Kata (Kiss Lenke KA) 27.27% (3/11) 2
24. Matkovits Alma Dóra (MTK Budapest) 25% (2/8) 1
25. Szűcs Anna Lili (Török Flóris - Törekvés SE) 25% (1/4) 1
26. Prisztavok Zoé (Zsíros Akadémia Kőbánya) 25% (1/4) 1
27. Tóth Emese Virág (Kiss Lenke KA) 25% (1/4) 2
28. Jakab Petra (Kiss Lenke KA) 20% (1/5) 2
29. Fazekas Dóra (BEAC Újbuda KA) 16.67% (1/6) 1
30. Tucsa Lili (Zsíros Akadémia Kőbánya) 14.29% (1/7) 1
31. Kálmán Hanna (Török Flóris - Törekvés SE) 10% (1/10) 2
32. Pásztor Arina (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0% (0/2) 1
33. Takács-Váry Anna (MTK Budapest) 0% (0/2) 1
34. Haraszti Gyopár (BEAC Újbuda KA) 0% (0/4) 1
35. Ilcsik Boglárka (Vasas Akadémia) 0% (0/2) 2
36. Lengyel Luca Kamilla (Vasas Akadémia) 0% (0/2) 2
37. Oldal Klára (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0% (0/2) 1
38. Schannen Zoé (Vasas Akadémia) 0% (0/2) 2
39. Burányi Lili (Kiss Lenke KA) 0% (0/2) 2
40. Zsom Kinga Regina (BEAC Újbuda KA) 0% (0/2) 1
41. Boka-Magó Szonja (BEAC Újbuda KA) 0% (0/3) 1
42. Kiss Zóra Lilla (Vasas Akadémia) 0% (0/4) 1
43. Fazekas Anna (BEAC Újbuda KA) 0% (0/2) 1
44. Édes Luca Alma (Vasas Akadémia) 0% (0/2) 1
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu