/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

Vasas Akadémia/B - Budapest, Leány Serdülő A

Edző

Név Telefon E-mail
Kertész Dávid 20/564-0204 davidkertesz31@gmail.com

Kontakt

Név Telefon E-mail
Molnár Bertalan 30/368-2945 vasas.basket@gmail.com

Csarnok

Csarnok Cím
Vasas Pasaréti Sportcentrum 1026 - Budapest Pasaréti út 11-13.

Játékosok




Mezszám Név Szül. dátum
- Balás Natasa 2006-07-05
- Benyovszki Petra 2006-12-05
- Csutak Emese Sára 2005-08-24
- Édes Luca Alma 2006-09-17
- Eperjesi Dóra Viola 2005-12-30
- Fábián Szofi 2007-02-06
- Fogarasi Kincső 2005-08-31
- Halász Luca Réka 2006-03-24
- Herzog Bora 2006-10-03
- Hruby Laura 2006-01-20
- Igaz Eszter 2006-07-26
- Ilcsik Boglárka 2006-03-11
- Kemecsei Zita 2005-11-06
- Kuncz Linda 2006-01-13
- Maróty Dalma 2006-05-24
- Maróty Dorottya 2005-02-26
- Masier Sophia 2006-09-08
- Mészáros Tánja 2006-03-06
- Milassin Blanka 2006-07-11
- Palánki Hella 2005-06-13
- Soós Kriszta Szonja 2006-01-25
- Starosta Tünde 2005-12-02
- Szabó Flóra Vilma 2006-07-25

Műsor

Budapest, Leány Serdülő A

 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
NSA0013 Óbudai Kaszások Vasas Akadémia/B 2018/11/21 16:30 40-72
(13-16,11-22,5-14,11-20)
III. kerületi Sporttelep Nagy István Boros Krisztina
NSA0044 Kiss Lenke KA Vasas Akadémia/B 2018/12/08 10:40 32-70
(2-19,6-20,5-19,19-12)
Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium Goda László Bagi Bálint
NSA0054 Török Flóris - Törekvés SE Vasas Akadémia/B 2019/01/05 09:00 44-47
(9-13,14-6,9-14,12-14)
Török Flóris Általános Iskola Adjudani Dániel Pezsman Boros Krisztina
NSA0022 Csata DSE Vasas Akadémia/B 2019/01/06 10:40 51-49
(16-5,4-20,16-13,15-11)
Vasas Pasaréti Sportcentrum Matóczay Bálint Ürögi Zsolt
NSA0031 Vasas Akadémia/B Budapest Blazers 2019/02/02 15:30 83-8
(17-3,25-0,25-3,16-2)
Vasas Pasaréti Sportcentrum Lőrincz Erzsébet Sára Kutrik Andrea
NSA0063 Vasas Akadémia/B Zsíros Akadémia Kőbánya 2019/02/17 09:00 53-27
(9-3,16-12,10-8,18-4)
Vasas Pasaréti Sportcentrum Gruber Nikolett Lilla Tőzsér Dénes Kelemen
NSA0092 Vasas Akadémia/B Csata DSE 2019/03/16 13:30 31-28
(10-6,11-6,2-7,8-9)
NKE kisterem Matóczay Bálint Lőrincz Erzsébet Sára
NSA0124 Vasas Akadémia/B Török Flóris - Törekvés SE 2019/03/17 09:00 48-59
(10-20,10-16,7-10,21-13)
Vasas Pasaréti Sportcentrum Bózsó Gábor Waigand Ágoston
NSA0101 Budapest Blazers Vasas Akadémia/B 2019/03/30 10:40 8-61
(4-22,1-16,2-15,1-8)
Őrmezei Általános Iskola Szokolainé Váradi Anetta Csilla Waigand Ágoston
NSA0133 Zsíros Akadémia Kőbánya Vasas Akadémia/B 2019/03/30 14:00 57-71
(6-17,14-29,18-13,19-12)
Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok Matics Sándor Rózsavölgyi Alexandra
NSA0114 Vasas Akadémia/B Kiss Lenke KA 2019/03/31 13:00 77-22
(25-8,17-6,13-4,22-4)
Vasas Pasaréti Sportcentrum Kapus Barbara Pál Roland
NSA0083 Vasas Akadémia/B Óbudai Kaszások 2019/04/07 17:00 50-33
(12-8,19-0,4-15,15-10)
Vasas Pasaréti Sportcentrum Horváth Kinga Kutrik Andrea

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Vladár Róza (Csata DSE) 178 9
2. Kemény Szófia (Kiss Lenke KA) 158 11
3. Evellei Hanna Magdaléna (Óbudai Kaszások) 156 11
4. Arnóczki Sára (Csata DSE) 126 12
5. Lányi Léna Mónika (Zsíros Akadémia Kőbánya) 113 10
6. Vámos Anna (Zsíros Akadémia Kőbánya) 109 11
7. Kovács Fanni Noémi (Kiss Lenke KA) 105 12
8. Fogarasi Kincső (Vasas Akadémia/B) 103 9
9. Fodor Lili (Zsíros Akadémia Kőbánya) 91 12
10. Szabó Flóra Vilma (Vasas Akadémia/B) 86 10
11. Pelle Fanni (Zsíros Akadémia Kőbánya) 85 9
12. Harsági Lili Dorina (Zsíros Akadémia Kőbánya) 80 9
13. Masier Sophia (Vasas Akadémia/B) 79 6
14. Ulicsnik Dóra (Óbudai Kaszások) 78 12
15. Turós Barbara (Török Flóris - Törekvés SE) 76 9
16. Bagdi Hajnalka (Török Flóris - Törekvés SE) 74 9
17. Nagy Viktória (Óbudai Kaszások) 72 11
18. Szabó Karolin (Török Flóris - Törekvés SE) 69 6
19. Zátonyi Zoé Luca (Csata DSE) 69 12
20. Mc Nutt Alexandra (Budapest Blazers) 65 12
21. Czirkos Anna Panka (Óbudai Kaszások) 63 7
22. Konta Sarolt Mária (Óbudai Kaszások) 62 12
23. Szeles Dorka (Zsíros Akadémia Kőbánya) 62 9
24. Vigh Teodóra (Kiss Lenke KA) 61 11
25. Szabó Zsófia (Zsíros Akadémia Kőbánya) 60 11
26. Hruby Laura (Vasas Akadémia/B) 58 11
27. Svélecz Dóra Anna (Török Flóris - Törekvés SE) 58 6
28. Kronavetter Lili (Csata DSE) 56 12
29. Szántó Brigitta (Óbudai Kaszások) 55 8
30. Zelenák Vivien Anna (Török Flóris - Törekvés SE) 55 7
31. Rivasz Petra (Török Flóris - Törekvés SE) 53 5
32. Turós Gréta Cintia (Török Flóris - Törekvés SE) 51 9
33. Zwick Tamara (Zsíros Akadémia Kőbánya) 51 12
34. Gyárfás Fanni (Török Flóris - Törekvés SE) 50 7
35. Fábián Szofi (Vasas Akadémia/B) 50 7
36. Torda Csenge Anna (Zsíros Akadémia Kőbánya) 49 7
37. Ihring Orsolya (Csata DSE) 47 12
38. Kemecsei Zita (Vasas Akadémia/B) 47 8
39. Fleming Molly Rita (Budapest Blazers) 45 12
40. Szabó Réka (Török Flóris - Törekvés SE) 43 6
41. Igaz Eszter (Vasas Akadémia/B) 43 7
42. Halmy Panka Petra (Csata DSE) 43 12
43. Starosta Tünde (Vasas Akadémia/B) 42 10
44. Tordai Luca (Óbudai Kaszások) 41 10
45. Takács Eszter (Óbudai Kaszások) 41 10
46. Gábor Lili (Csata DSE) 40 4
47. Sztankai Vanessza (Zsíros Akadémia Kőbánya) 40 10
48. Halász Luca Réka (Vasas Akadémia/B) 37 6
49. Tóth Emese Virág (Kiss Lenke KA) 37 8
50. Dér Blanka Alexa (Török Flóris - Törekvés SE) 37 3
51. Ilcsik Boglárka (Vasas Akadémia/B) 36 10
52. Polgári Réka (Óbudai Kaszások) 35 12
53. Cseh Lilla (Kiss Lenke KA) 35 9
54. Fodor Liliána Karina (Török Flóris - Törekvés SE) 34 8
55. Sütő Emese (Kiss Lenke KA) 34 7
56. Lipcsik Anna (Csata DSE) 34 12
57. Szalay Kitti (Kiss Lenke KA) 30 10
58. Szűcs Anna Lili (Török Flóris - Törekvés SE) 29 3
59. Benyovszki Petra (Vasas Akadémia/B) 27 8
60. Herzog Bora (Vasas Akadémia/B) 27 9
61. Tucsa Lili (Zsíros Akadémia Kőbánya) 27 7
62. Oláh Zsófia (Zsíros Akadémia Kőbánya) 25 2
63. Kerti Barbara Lilla (Zsíros Akadémia Kőbánya) 24 11
64. Szanyi Sára (Csata DSE) 24 8
65. Csizmadia Gréta (Kiss Lenke KA) 23 12
66. Juhász Luca (Csata DSE) 23 12
67. Oláh Fruzsina Panna (Zsíros Akadémia Kőbánya) 23 2
68. Szajkó Gitta (Török Flóris - Törekvés SE) 22 2
69. Együd Emma (Óbudai Kaszások) 20 5
70. Horváth Dorina (Török Flóris - Törekvés SE) 20 10
71. Édes Luca Alma (Vasas Akadémia/B) 20 9
72. Fernández-Kiss Anna (Török Flóris - Törekvés SE) 18 2
73. Sáhi Sára (Török Flóris - Törekvés SE) 17 5
74. Czirjék Brigitta (Zsíros Akadémia Kőbánya) 17 8
75. Vass Luca Orsolya (Török Flóris - Törekvés SE) 16 2
76. Szűcs Sára (Török Flóris - Törekvés SE) 15 7
77. Bagoly Hanna Ilona (Török Flóris - Törekvés SE) 15 3
78. Gelányi Csenge (Török Flóris - Törekvés SE) 15 8
79. Maróty Dalma (Vasas Akadémia/B) 15 8
80. Magyar Bianka Rózsa (Kiss Lenke KA) 15 10
81. Pankucsi Eszter (Kiss Lenke KA) 14 11
82. Szabó Dorottya (Török Flóris - Törekvés SE) 13 3
83. Gardner Ruby Jean (Budapest Blazers) 13 12
84. Mohos Gyöngyvér (Török Flóris - Törekvés SE) 12 2
85. Palánki Hella (Vasas Akadémia/B) 12 5
86. Gilicze Sára (Óbudai Kaszások) 12 6
87. Milassin Blanka (Vasas Akadémia/B) 12 7
88. Varga Enikő (Török Flóris - Törekvés SE) 10 3
89. Kling Noémi (Török Flóris - Törekvés SE) 10 3
90. Albert-Tóth Léna Dalma (Csata DSE) 10 11
91. Danyi-Sárdy Nikol (Budapest Blazers) 10 11
92. Irving Jasmine Joyce (Budapest Blazers) 10 12
93. Mahmoud Nóra Zsófia (Óbudai Kaszások) 9 6
94. Irving Celia May (Budapest Blazers) 9 12
95. Gedó Kata (Kiss Lenke KA) 8 1
96. Soós Kriszta Szonja (Vasas Akadémia/B) 8 4
97. Lengyel Virág Lea (Csata DSE) 8 5
98. Mohos Tímea (Török Flóris - Törekvés SE) 7 2
99. Tari Kata (Török Flóris - Törekvés SE) 7 4
100. Maróty Dorottya (Vasas Akadémia/B) 6 3
101. Nagy Zsófia (Óbudai Kaszások) 6 4
102. Balázs Eliza (Kiss Lenke KA) 6 10
103. Konda Brigitta (Kiss Lenke KA) 6 11
104. Jung Somin (Budapest Blazers) 5 12
105. Vranjes Esther Alma (Budapest Blazers) 4 11
106. Nyéki Lilla (Török Flóris - Törekvés SE) 4 1
107. Vörös Nóra (Török Flóris - Törekvés SE) 4 1
108. Rompos Anna Andrea (Óbudai Kaszások) 4 4
109. Sávos Emma (Csata DSE) 4 5
110. Kocsis Eszter (Óbudai Kaszások) 4 5
111. Balás Natasa (Vasas Akadémia/B) 4 3
112. Mc Nutt Isabella Megan (Budapest Blazers) 4 12
113. Jakab Petra (Kiss Lenke KA) 2 3
114. Csicsvári Zelma (Óbudai Kaszások) 2 4
115. Székely Emese Kinga (Csata DSE) 2 4
116. Hock Eszter Petra (Óbudai Kaszások) 2 5
117. Sarhan Petra Ynas (Budapest Blazers) 2 9
118. Valletta Grace Marie (Budapest Blazers) 0 1
119. Burányi Lili (Kiss Lenke KA) 0 2
120. Sakharov Anya (Budapest Blazers) 0 1
121. Henglár Zita (Óbudai Kaszások) 0 5
122. Bobvos Mandula (Óbudai Kaszások) 0 1
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Kemény Szófia (Kiss Lenke KA) 3 11
2. Arnóczki Sára (Csata DSE) 3 12
3. Ulicsnik Dóra (Óbudai Kaszások) 2 12
4. Zátonyi Zoé Luca (Csata DSE) 2 12
5. Tordai Luca (Óbudai Kaszások) 2 10
6. Lipcsik Anna (Csata DSE) 2 12
7. Evellei Hanna Magdaléna (Óbudai Kaszások) 1 11
8. Lányi Léna Mónika (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1 10
9. Harsági Lili Dorina (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1 9
10. Kovács Fanni Noémi (Kiss Lenke KA) 1 12
11. Turós Barbara (Török Flóris - Törekvés SE) 1 9
12. Kemecsei Zita (Vasas Akadémia/B) 1 8
13. Hruby Laura (Vasas Akadémia/B) 1 11
14. Konta Sarolt Mária (Óbudai Kaszások) 1 12
15. Starosta Tünde (Vasas Akadémia/B) 1 10
16. Szanyi Sára (Csata DSE) 1 8
17. Polgári Réka (Óbudai Kaszások) 1 12
18. Vladár Róza (Csata DSE) 0 9
19. Masier Sophia (Vasas Akadémia/B) 0 6
20. Oláh Zsófia (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 2
21. Dér Blanka Alexa (Török Flóris - Törekvés SE) 0 3
22. Szabó Karolin (Török Flóris - Törekvés SE) 0 6
23. Oláh Fruzsina Panna (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 2
24. Fogarasi Kincső (Vasas Akadémia/B) 0 9
25. Szajkó Gitta (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
26. Rivasz Petra (Török Flóris - Törekvés SE) 0 5
27. Gábor Lili (Csata DSE) 0 4
28. Vámos Anna (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 11
29. Svélecz Dóra Anna (Török Flóris - Törekvés SE) 0 6
30. Szűcs Anna Lili (Török Flóris - Törekvés SE) 0 3
31. Pelle Fanni (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 9
32. Czirkos Anna Panka (Óbudai Kaszások) 0 7
33. Fernández-Kiss Anna (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
34. Szabó Flóra Vilma (Vasas Akadémia/B) 0 10
35. Bagdi Hajnalka (Török Flóris - Törekvés SE) 0 9
36. Vass Luca Orsolya (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
37. Gedó Kata (Kiss Lenke KA) 0 1
38. Zelenák Vivien Anna (Török Flóris - Törekvés SE) 0 7
39. Fodor Lili (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 12
40. Szabó Réka (Török Flóris - Törekvés SE) 0 6
41. Gyárfás Fanni (Török Flóris - Törekvés SE) 0 7
42. Fábián Szofi (Vasas Akadémia/B) 0 7
43. Torda Csenge Anna (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 7
44. Szeles Dorka (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 9
45. Szántó Brigitta (Óbudai Kaszások) 0 8
46. Nagy Viktória (Óbudai Kaszások) 0 11
47. Halász Luca Réka (Vasas Akadémia/B) 0 6
48. Igaz Eszter (Vasas Akadémia/B) 0 7
49. Mohos Gyöngyvér (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
50. Turós Gréta Cintia (Török Flóris - Törekvés SE) 0 9
51. Vigh Teodóra (Kiss Lenke KA) 0 11
52. Szabó Zsófia (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 11
53. Mc Nutt Alexandra (Budapest Blazers) 0 12
54. Bagoly Hanna Ilona (Török Flóris - Törekvés SE) 0 3
55. Sütő Emese (Kiss Lenke KA) 0 7
56. Kronavetter Lili (Csata DSE) 0 12
57. Tóth Emese Virág (Kiss Lenke KA) 0 8
58. Szabó Dorottya (Török Flóris - Törekvés SE) 0 3
59. Zwick Tamara (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 12
60. Fodor Liliána Karina (Török Flóris - Törekvés SE) 0 8
61. Takács Eszter (Óbudai Kaszások) 0 10
62. Nyéki Lilla (Török Flóris - Törekvés SE) 0 1
63. Vörös Nóra (Török Flóris - Törekvés SE) 0 1
64. Sztankai Vanessza (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 10
65. Együd Emma (Óbudai Kaszások) 0 5
66. Ihring Orsolya (Csata DSE) 0 12
67. Cseh Lilla (Kiss Lenke KA) 0 9
68. Tucsa Lili (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 7
69. Fleming Molly Rita (Budapest Blazers) 0 12
70. Ilcsik Boglárka (Vasas Akadémia/B) 0 10
71. Halmy Panka Petra (Csata DSE) 0 12
72. Mohos Tímea (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
73. Sáhi Sára (Török Flóris - Törekvés SE) 0 5
74. Benyovszki Petra (Vasas Akadémia/B) 0 8
75. Varga Enikő (Török Flóris - Törekvés SE) 0 3
76. Kling Noémi (Török Flóris - Törekvés SE) 0 3
77. Szalay Kitti (Kiss Lenke KA) 0 10
78. Herzog Bora (Vasas Akadémia/B) 0 9
79. Palánki Hella (Vasas Akadémia/B) 0 5
80. Édes Luca Alma (Vasas Akadémia/B) 0 9
81. Kerti Barbara Lilla (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 11
82. Szűcs Sára (Török Flóris - Törekvés SE) 0 7
83. Czirjék Brigitta (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 8
84. Maróty Dorottya (Vasas Akadémia/B) 0 3
85. Horváth Dorina (Török Flóris - Törekvés SE) 0 10
86. Soós Kriszta Szonja (Vasas Akadémia/B) 0 4
87. Gilicze Sára (Óbudai Kaszások) 0 6
88. Csizmadia Gréta (Kiss Lenke KA) 0 12
89. Juhász Luca (Csata DSE) 0 12
90. Gelányi Csenge (Török Flóris - Törekvés SE) 0 8
91. Maróty Dalma (Vasas Akadémia/B) 0 8
92. Tari Kata (Török Flóris - Törekvés SE) 0 4
93. Milassin Blanka (Vasas Akadémia/B) 0 7
94. Lengyel Virág Lea (Csata DSE) 0 5
95. Magyar Bianka Rózsa (Kiss Lenke KA) 0 10
96. Mahmoud Nóra Zsófia (Óbudai Kaszások) 0 6
97. Nagy Zsófia (Óbudai Kaszások) 0 4
98. Balás Natasa (Vasas Akadémia/B) 0 3
99. Pankucsi Eszter (Kiss Lenke KA) 0 11
100. Gardner Ruby Jean (Budapest Blazers) 0 12
101. Rompos Anna Andrea (Óbudai Kaszások) 0 4
102. Danyi-Sárdy Nikol (Budapest Blazers) 0 11
103. Albert-Tóth Léna Dalma (Csata DSE) 0 11
104. Irving Jasmine Joyce (Budapest Blazers) 0 12
105. Kocsis Eszter (Óbudai Kaszások) 0 5
106. Sávos Emma (Csata DSE) 0 5
107. Irving Celia May (Budapest Blazers) 0 12
108. Jakab Petra (Kiss Lenke KA) 0 3
109. Balázs Eliza (Kiss Lenke KA) 0 10
110. Konda Brigitta (Kiss Lenke KA) 0 11
111. Csicsvári Zelma (Óbudai Kaszások) 0 4
112. Székely Emese Kinga (Csata DSE) 0 4
113. Jung Somin (Budapest Blazers) 0 12
114. Hock Eszter Petra (Óbudai Kaszások) 0 5
115. Vranjes Esther Alma (Budapest Blazers) 0 11
116. Mc Nutt Isabella Megan (Budapest Blazers) 0 12
117. Sarhan Petra Ynas (Budapest Blazers) 0 9
118. Valletta Grace Marie (Budapest Blazers) 0 1
119. Burányi Lili (Kiss Lenke KA) 0 2
120. Sakharov Anya (Budapest Blazers) 0 1
121. Bobvos Mandula (Óbudai Kaszások) 0 1
122. Henglár Zita (Óbudai Kaszások) 0 5
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 8 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Vladár Róza (Csata DSE) 19.78 9
2. Kemény Szófia (Kiss Lenke KA) 14.36 11
3. Evellei Hanna Magdaléna (Óbudai Kaszások) 14.18 11
4. Fogarasi Kincső (Vasas Akadémia/B) 11.44 9
5. Lányi Léna Mónika (Zsíros Akadémia Kőbánya) 11.3 10
6. Arnóczki Sára (Csata DSE) 10.5 12
7. Vámos Anna (Zsíros Akadémia Kőbánya) 9.91 11
8. Pelle Fanni (Zsíros Akadémia Kőbánya) 9.44 9
9. Harsági Lili Dorina (Zsíros Akadémia Kőbánya) 8.89 9
10. Kovács Fanni Noémi (Kiss Lenke KA) 8.75 12
11. Szabó Flóra Vilma (Vasas Akadémia/B) 8.6 10
12. Turós Barbara (Török Flóris - Törekvés SE) 8.44 9
13. Bagdi Hajnalka (Török Flóris - Törekvés SE) 8.22 9
14. Fodor Lili (Zsíros Akadémia Kőbánya) 7.58 12
15. Szeles Dorka (Zsíros Akadémia Kőbánya) 6.89 9
16. Szántó Brigitta (Óbudai Kaszások) 6.88 8
17. Nagy Viktória (Óbudai Kaszások) 6.55 11
18. Ulicsnik Dóra (Óbudai Kaszások) 6.5 12
19. Kemecsei Zita (Vasas Akadémia/B) 5.88 8
20. Zátonyi Zoé Luca (Csata DSE) 5.75 12
21. Turós Gréta Cintia (Török Flóris - Törekvés SE) 5.67 9
22. Vigh Teodóra (Kiss Lenke KA) 5.55 11
23. Szabó Zsófia (Zsíros Akadémia Kőbánya) 5.46 11
24. Mc Nutt Alexandra (Budapest Blazers) 5.42 12
25. Hruby Laura (Vasas Akadémia/B) 5.27 11
26. Konta Sarolt Mária (Óbudai Kaszások) 5.17 12
27. Kronavetter Lili (Csata DSE) 4.67 12
28. Tóth Emese Virág (Kiss Lenke KA) 4.63 8
29. Fodor Liliána Karina (Török Flóris - Törekvés SE) 4.25 8
30. Zwick Tamara (Zsíros Akadémia Kőbánya) 4.25 12
31. Starosta Tünde (Vasas Akadémia/B) 4.2 10
32. Takács Eszter (Óbudai Kaszások) 4.1 10
33. Tordai Luca (Óbudai Kaszások) 4.1 10
34. Sztankai Vanessza (Zsíros Akadémia Kőbánya) 4 10
35. Ihring Orsolya (Csata DSE) 3.92 12
36. Cseh Lilla (Kiss Lenke KA) 3.89 9
37. Fleming Molly Rita (Budapest Blazers) 3.75 12
38. Ilcsik Boglárka (Vasas Akadémia/B) 3.6 10
39. Halmy Panka Petra (Csata DSE) 3.58 12
40. Benyovszki Petra (Vasas Akadémia/B) 3.38 8
41. Szalay Kitti (Kiss Lenke KA) 3 10
42. Szanyi Sára (Csata DSE) 3 8
43. Herzog Bora (Vasas Akadémia/B) 3 9
44. Polgári Réka (Óbudai Kaszások) 2.92 12
45. Lipcsik Anna (Csata DSE) 2.83 12
46. Édes Luca Alma (Vasas Akadémia/B) 2.22 9
47. Kerti Barbara Lilla (Zsíros Akadémia Kőbánya) 2.18 11
48. Czirjék Brigitta (Zsíros Akadémia Kőbánya) 2.13 8
49. Horváth Dorina (Török Flóris - Törekvés SE) 2 10
50. Csizmadia Gréta (Kiss Lenke KA) 1.92 12
51. Juhász Luca (Csata DSE) 1.92 12
52. Maróty Dalma (Vasas Akadémia/B) 1.88 8
53. Gelányi Csenge (Török Flóris - Törekvés SE) 1.88 8
54. Magyar Bianka Rózsa (Kiss Lenke KA) 1.5 10
55. Pankucsi Eszter (Kiss Lenke KA) 1.27 11
56. Gardner Ruby Jean (Budapest Blazers) 1.08 12
57. Albert-Tóth Léna Dalma (Csata DSE) 0.91 11
58. Danyi-Sárdy Nikol (Budapest Blazers) 0.91 11
59. Irving Jasmine Joyce (Budapest Blazers) 0.83 12
60. Irving Celia May (Budapest Blazers) 0.75 12
61. Balázs Eliza (Kiss Lenke KA) 0.6 10
62. Konda Brigitta (Kiss Lenke KA) 0.55 11
63. Jung Somin (Budapest Blazers) 0.42 12
64. Vranjes Esther Alma (Budapest Blazers) 0.36 11
65. Mc Nutt Isabella Megan (Budapest Blazers) 0.33 12
66. Sarhan Petra Ynas (Budapest Blazers) 0.22 9
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 8 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Kemény Szófia (Kiss Lenke KA) 0.27 11
2. Arnóczki Sára (Csata DSE) 0.25 12
3. Tordai Luca (Óbudai Kaszások) 0.2 10
4. Ulicsnik Dóra (Óbudai Kaszások) 0.17 12
5. Zátonyi Zoé Luca (Csata DSE) 0.17 12
6. Lipcsik Anna (Csata DSE) 0.17 12
7. Kemecsei Zita (Vasas Akadémia/B) 0.13 8
8. Szanyi Sára (Csata DSE) 0.13 8
9. Harsági Lili Dorina (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0.11 9
10. Turós Barbara (Török Flóris - Törekvés SE) 0.11 9
11. Lányi Léna Mónika (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0.1 10
12. Starosta Tünde (Vasas Akadémia/B) 0.1 10
13. Evellei Hanna Magdaléna (Óbudai Kaszások) 0.09 11
14. Hruby Laura (Vasas Akadémia/B) 0.09 11
15. Kovács Fanni Noémi (Kiss Lenke KA) 0.08 12
16. Konta Sarolt Mária (Óbudai Kaszások) 0.08 12
17. Polgári Réka (Óbudai Kaszások) 0.08 12
18. Vladár Róza (Csata DSE) 0 9
19. Fogarasi Kincső (Vasas Akadémia/B) 0 9
20. Vámos Anna (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 11
21. Pelle Fanni (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 9
22. Szabó Flóra Vilma (Vasas Akadémia/B) 0 10
23. Bagdi Hajnalka (Török Flóris - Törekvés SE) 0 9
24. Fodor Lili (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 12
25. Szeles Dorka (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 9
26. Szántó Brigitta (Óbudai Kaszások) 0 8
27. Nagy Viktória (Óbudai Kaszások) 0 11
28. Turós Gréta Cintia (Török Flóris - Törekvés SE) 0 9
29. Vigh Teodóra (Kiss Lenke KA) 0 11
30. Szabó Zsófia (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 11
31. Mc Nutt Alexandra (Budapest Blazers) 0 12
32. Kronavetter Lili (Csata DSE) 0 12
33. Tóth Emese Virág (Kiss Lenke KA) 0 8
34. Fodor Liliána Karina (Török Flóris - Törekvés SE) 0 8
35. Zwick Tamara (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 12
36. Takács Eszter (Óbudai Kaszások) 0 10
37. Sztankai Vanessza (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 10
38. Ihring Orsolya (Csata DSE) 0 12
39. Cseh Lilla (Kiss Lenke KA) 0 9
40. Fleming Molly Rita (Budapest Blazers) 0 12
41. Ilcsik Boglárka (Vasas Akadémia/B) 0 10
42. Halmy Panka Petra (Csata DSE) 0 12
43. Benyovszki Petra (Vasas Akadémia/B) 0 8
44. Szalay Kitti (Kiss Lenke KA) 0 10
45. Herzog Bora (Vasas Akadémia/B) 0 9
46. Édes Luca Alma (Vasas Akadémia/B) 0 9
47. Kerti Barbara Lilla (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 11
48. Czirjék Brigitta (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 8
49. Horváth Dorina (Török Flóris - Törekvés SE) 0 10
50. Csizmadia Gréta (Kiss Lenke KA) 0 12
51. Juhász Luca (Csata DSE) 0 12
52. Maróty Dalma (Vasas Akadémia/B) 0 8
53. Gelányi Csenge (Török Flóris - Törekvés SE) 0 8
54. Magyar Bianka Rózsa (Kiss Lenke KA) 0 10
55. Pankucsi Eszter (Kiss Lenke KA) 0 11
56. Gardner Ruby Jean (Budapest Blazers) 0 12
57. Albert-Tóth Léna Dalma (Csata DSE) 0 11
58. Danyi-Sárdy Nikol (Budapest Blazers) 0 11
59. Irving Jasmine Joyce (Budapest Blazers) 0 12
60. Irving Celia May (Budapest Blazers) 0 12
61. Balázs Eliza (Kiss Lenke KA) 0 10
62. Konda Brigitta (Kiss Lenke KA) 0 11
63. Jung Somin (Budapest Blazers) 0 12
64. Vranjes Esther Alma (Budapest Blazers) 0 11
65. Mc Nutt Isabella Megan (Budapest Blazers) 0 12
66. Sarhan Petra Ynas (Budapest Blazers) 0 9
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 8 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. Vladár Róza (Csata DSE) 9 9
2. Evellei Hanna Magdaléna (Óbudai Kaszások) 5.82 11
3. Fogarasi Kincső (Vasas Akadémia/B) 5.33 9
4. Kemény Szófia (Kiss Lenke KA) 5.27 11
5. Lányi Léna Mónika (Zsíros Akadémia Kőbánya) 5 10
6. Vámos Anna (Zsíros Akadémia Kőbánya) 4.55 11
7. Pelle Fanni (Zsíros Akadémia Kőbánya) 4.44 9
8. Szabó Flóra Vilma (Vasas Akadémia/B) 4 10
9. Harsági Lili Dorina (Zsíros Akadémia Kőbánya) 3.89 9
10. Bagdi Hajnalka (Török Flóris - Törekvés SE) 3.89 9
11. Arnóczki Sára (Csata DSE) 3.83 12
12. Turós Barbara (Török Flóris - Törekvés SE) 3.78 9
13. Kovács Fanni Noémi (Kiss Lenke KA) 3.75 12
14. Fodor Lili (Zsíros Akadémia Kőbánya) 3.33 12
15. Szántó Brigitta (Óbudai Kaszások) 3.13 8
16. Szeles Dorka (Zsíros Akadémia Kőbánya) 3 9
17. Nagy Viktória (Óbudai Kaszások) 2.91 11
18. Kemecsei Zita (Vasas Akadémia/B) 2.75 8
19. Vigh Teodóra (Kiss Lenke KA) 2.64 11
20. Mc Nutt Alexandra (Budapest Blazers) 2.58 12
21. Turós Gréta Cintia (Török Flóris - Törekvés SE) 2.56 9
22. Zátonyi Zoé Luca (Csata DSE) 2.42 12
23. Hruby Laura (Vasas Akadémia/B) 2.36 11
24. Ulicsnik Dóra (Óbudai Kaszások) 2.25 12
25. Kronavetter Lili (Csata DSE) 2.17 12
26. Tóth Emese Virág (Kiss Lenke KA) 2.13 8
27. Fodor Liliána Karina (Török Flóris - Törekvés SE) 2.13 8
28. Szabó Zsófia (Zsíros Akadémia Kőbánya) 2.09 11
29. Sztankai Vanessza (Zsíros Akadémia Kőbánya) 2 10
30. Zwick Tamara (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.92 12
31. Takács Eszter (Óbudai Kaszások) 1.8 10
32. Konta Sarolt Mária (Óbudai Kaszások) 1.75 12
33. Ihring Orsolya (Csata DSE) 1.75 12
34. Starosta Tünde (Vasas Akadémia/B) 1.7 10
35. Ilcsik Boglárka (Vasas Akadémia/B) 1.7 10
36. Cseh Lilla (Kiss Lenke KA) 1.67 9
37. Benyovszki Petra (Vasas Akadémia/B) 1.63 8
38. Fleming Molly Rita (Budapest Blazers) 1.58 12
39. Herzog Bora (Vasas Akadémia/B) 1.44 9
40. Halmy Panka Petra (Csata DSE) 1.42 12
41. Tordai Luca (Óbudai Kaszások) 1.4 10
42. Szalay Kitti (Kiss Lenke KA) 1.4 10
43. Szanyi Sára (Csata DSE) 1.25 8
44. Lipcsik Anna (Csata DSE) 1.17 12
45. Polgári Réka (Óbudai Kaszások) 1.08 12
46. Édes Luca Alma (Vasas Akadémia/B) 1 9
47. Kerti Barbara Lilla (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1 11
48. Czirjék Brigitta (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1 8
49. Horváth Dorina (Török Flóris - Törekvés SE) 1 10
50. Juhász Luca (Csata DSE) 0.92 12
51. Maróty Dalma (Vasas Akadémia/B) 0.88 8
52. Gelányi Csenge (Török Flóris - Törekvés SE) 0.88 8
53. Csizmadia Gréta (Kiss Lenke KA) 0.75 12
54. Magyar Bianka Rózsa (Kiss Lenke KA) 0.7 10
55. Pankucsi Eszter (Kiss Lenke KA) 0.55 11
56. Gardner Ruby Jean (Budapest Blazers) 0.5 12
57. Albert-Tóth Léna Dalma (Csata DSE) 0.46 11
58. Danyi-Sárdy Nikol (Budapest Blazers) 0.46 11
59. Irving Jasmine Joyce (Budapest Blazers) 0.33 12
60. Irving Celia May (Budapest Blazers) 0.33 12
61. Balázs Eliza (Kiss Lenke KA) 0.3 10
62. Konda Brigitta (Kiss Lenke KA) 0.27 11
63. Vranjes Esther Alma (Budapest Blazers) 0.18 11
64. Jung Somin (Budapest Blazers) 0.17 12
65. Mc Nutt Isabella Megan (Budapest Blazers) 0.17 12
66. Sarhan Petra Ynas (Budapest Blazers) 0.11 9
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 8 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Csizmadia Gréta (Kiss Lenke KA) 2.58 12
2. Turós Barbara (Török Flóris - Törekvés SE) 2.56 9
3. Vladár Róza (Csata DSE) 2.22 9
4. Irving Celia May (Budapest Blazers) 2.08 12
5. Harsági Lili Dorina (Zsíros Akadémia Kőbánya) 2 9
6. Mc Nutt Alexandra (Budapest Blazers) 1.92 12
7. Mc Nutt Isabella Megan (Budapest Blazers) 1.92 12
8. Tóth Emese Virág (Kiss Lenke KA) 1.88 8
9. Albert-Tóth Léna Dalma (Csata DSE) 1.82 11
10. Szeles Dorka (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.78 9
11. Herzog Bora (Vasas Akadémia/B) 1.78 9
12. Nagy Viktória (Óbudai Kaszások) 1.73 11
13. Kerti Barbara Lilla (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.73 11
14. Szabó Flóra Vilma (Vasas Akadémia/B) 1.7 10
15. Takács Eszter (Óbudai Kaszások) 1.7 10
16. Arnóczki Sára (Csata DSE) 1.67 12
17. Fleming Molly Rita (Budapest Blazers) 1.5 12
18. Czirjék Brigitta (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.5 8
19. Kemény Szófia (Kiss Lenke KA) 1.46 11
20. Evellei Hanna Magdaléna (Óbudai Kaszások) 1.46 11
21. Benyovszki Petra (Vasas Akadémia/B) 1.38 8
22. Szanyi Sára (Csata DSE) 1.38 8
23. Gelányi Csenge (Török Flóris - Törekvés SE) 1.38 8
24. Kovács Fanni Noémi (Kiss Lenke KA) 1.33 12
25. Ihring Orsolya (Csata DSE) 1.33 12
26. Halmy Panka Petra (Csata DSE) 1.33 12
27. Édes Luca Alma (Vasas Akadémia/B) 1.33 9
28. Zátonyi Zoé Luca (Csata DSE) 1.25 12
29. Fogarasi Kincső (Vasas Akadémia/B) 1.22 9
30. Vámos Anna (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.18 11
31. Polgári Réka (Óbudai Kaszások) 1.17 12
32. Juhász Luca (Csata DSE) 1.17 12
33. Szántó Brigitta (Óbudai Kaszások) 1.13 8
34. Bagdi Hajnalka (Török Flóris - Törekvés SE) 1.11 9
35. Szabó Zsófia (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.09 11
36. Danyi-Sárdy Nikol (Budapest Blazers) 1.09 11
37. Fodor Lili (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.08 12
38. Zwick Tamara (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.08 12
39. Vigh Teodóra (Kiss Lenke KA) 1 11
40. Konta Sarolt Mária (Óbudai Kaszások) 1 12
41. Ilcsik Boglárka (Vasas Akadémia/B) 1 10
42. Horváth Dorina (Török Flóris - Törekvés SE) 1 10
43. Kronavetter Lili (Csata DSE) 0.92 12
44. Hruby Laura (Vasas Akadémia/B) 0.91 11
45. Lányi Léna Mónika (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0.9 10
46. Starosta Tünde (Vasas Akadémia/B) 0.9 10
47. Sztankai Vanessza (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0.9 10
48. Gardner Ruby Jean (Budapest Blazers) 0.83 12
49. Irving Jasmine Joyce (Budapest Blazers) 0.83 12
50. Szalay Kitti (Kiss Lenke KA) 0.8 10
51. Pelle Fanni (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0.78 9
52. Fodor Liliána Karina (Török Flóris - Törekvés SE) 0.75 8
53. Lipcsik Anna (Csata DSE) 0.75 12
54. Maróty Dalma (Vasas Akadémia/B) 0.75 8
55. Tordai Luca (Óbudai Kaszások) 0.7 10
56. Turós Gréta Cintia (Török Flóris - Törekvés SE) 0.67 9
57. Cseh Lilla (Kiss Lenke KA) 0.67 9
58. Jung Somin (Budapest Blazers) 0.67 12
59. Magyar Bianka Rózsa (Kiss Lenke KA) 0.6 10
60. Ulicsnik Dóra (Óbudai Kaszások) 0.58 12
61. Pankucsi Eszter (Kiss Lenke KA) 0.55 11
62. Vranjes Esther Alma (Budapest Blazers) 0.55 11
63. Kemecsei Zita (Vasas Akadémia/B) 0.5 8
64. Sarhan Petra Ynas (Budapest Blazers) 0.44 9
65. Balázs Eliza (Kiss Lenke KA) 0.4 10
66. Konda Brigitta (Kiss Lenke KA) 0.18 11
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 8 meccs, min. 16 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. Kemény Szófia (Kiss Lenke KA) 3 11
2. Evellei Hanna Magdaléna (Óbudai Kaszások) 2.27 11
3. Arnóczki Sára (Csata DSE) 2.08 12
4. Vladár Róza (Csata DSE) 1.78 9
5. Ulicsnik Dóra (Óbudai Kaszások) 1.5 12
6. Konta Sarolt Mária (Óbudai Kaszások) 1.42 12
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 8 meccs, min. 16 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. Szabó Zsófia (Zsíros Akadémia Kőbánya) 70% (14/20) 11
2. Ulicsnik Dóra (Óbudai Kaszások) 62.07% (18/29) 12
3. Fodor Lili (Zsíros Akadémia Kőbánya) 55% (11/20) 12
4. Arnóczki Sára (Csata DSE) 51.02% (25/49) 12
5. Evellei Hanna Magdaléna (Óbudai Kaszások) 48.08% (25/52) 11
6. Halmy Panka Petra (Csata DSE) 47.37% (9/19) 12
7. Szeles Dorka (Zsíros Akadémia Kőbánya) 47.06% (8/17) 9
8. Konta Sarolt Mária (Óbudai Kaszások) 42.5% (17/40) 12
9. Lányi Léna Mónika (Zsíros Akadémia Kőbánya) 41.67% (10/24) 10
10. Harsági Lili Dorina (Zsíros Akadémia Kőbánya) 41.18% (7/17) 9
11. Vladár Róza (Csata DSE) 40% (16/40) 9
12. Kemény Szófia (Kiss Lenke KA) 39.29% (33/84) 11
13. Kovács Fanni Noémi (Kiss Lenke KA) 37.5% (12/32) 12
14. Nagy Viktória (Óbudai Kaszások) 34.78% (8/23) 11
15. Vámos Anna (Zsíros Akadémia Kőbánya) 33.33% (9/27) 11
16. Polgári Réka (Óbudai Kaszások) 33.33% (6/18) 12
17. Szabó Flóra Vilma (Vasas Akadémia/B) 28.57% (6/21) 10
18. Fleming Molly Rita (Budapest Blazers) 26.92% (7/26) 12
19. Pelle Fanni (Zsíros Akadémia Kőbánya) 26.32% (5/19) 9
20. Fogarasi Kincső (Vasas Akadémia/B) 21.88% (7/32) 9
21. Ihring Orsolya (Csata DSE) 18.52% (5/27) 12
22. Irving Jasmine Joyce (Budapest Blazers) 12.5% (2/16) 12
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu