/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

Csata Pacik - Budapest, Leány Serdülő A

Edző

Név Telefon E-mail
Wéber Krisztina 30/992-9887 kriszti.weber@gmail.com

Kontakt

Név Telefon E-mail
Tursicsné, Iván Kriszta 20/327-8726 tursics@t-online.hu

Csarnok

Csarnok Cím
Csata u. Általános Iskola 1135 - Budapest Csata u. 20.

Játékosok




Mezszám Név Szül. dátum
- Ács Emese 2008
- Albert-Tóth Léna Dalma 2007
- Béki Johanna 2008
- Deme Nóra 2008
- Feith Izabella 2008
- Ferletyák Zita 2008
- Juhász Luca 2007
- Koszpeg Noémi 2008
- Lipcsik Anna 2007
- Székely Emese Kinga 2007
- Végh Viktória Kitti 2008
- Zakor Izabella 2008

Műsor

Budapest, Leány Serdülő A

 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
NSA0022 Kiss Lenke KA Csata Pacik 2019/12/05 16:30 93-44
(30-8,25-17,24-13,14-6)
Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium Szőke Gábor Ürögi Zsolt
NSA0031 Csata Pacik BEAC Újbuda KA 2019/12/07 16:30 46-20
(11-5,16-4,13-5,6-6)
Csata utcai Általános Iskola Szőke Gábor Boros Krisztina
NSA0114 Csata Pacik Óbudai Kaszások/B 2019/12/15 14:00 36-68
(7-23,12-19,7-10,10-16)
Csata utcai Általános Iskola Horváth Kinga Szilágyi Tamás
NSA0013 Csata Pacik MTK Budapest 2020/01/19 14:00 49-37
(22-2,9-11,9-8,9-16)
Csata utcai Általános Iskola Lakos Koppány Ádám Bertók Botond
NSA0074 Csata Pacik Zsíros Akadémia Kőbánya 2020/01/19 16:00 43-35
(11-7,18-10,8-8,6-10)
Csata utcai Általános Iskola Lakos Koppány Ádám Bertók Botond
NSA0133 Török Flóris - Törekvés SE Csata Pacik 2020/01/25 10:00 76-27
(14-9,25-0,18-7,19-11)
Török Flóris Általános Iskola Szőke Gábor Miháczi Ádám
NSA0092 Csata Pacik Kiss Lenke KA 2020/02/02 14:30 51-63
(18-18,9-13,19-19,5-13)
Csata utcai Általános Iskola Stáber Alex Bence Boros Eszter
NSA0144 Zsíros Akadémia Kőbánya Csata Pacik 2020/02/11 17:30 48-50
(16-13,18-7,5-16,9-14)
Darázsfészek Kosárlabda Csarnok Szilágyi Tamás Matejovics Márk
NSA0101 BEAC Újbuda KA Csata Pacik 2020/02/22 13:00 45-70
(14-16,13-22,10-15,8-17)
BEAC Sporttelep Boros Krisztina Miháczi Ádám
NSA0083 MTK Budapest Csata Pacik 2020/02/23 14:00 46-59
(5-20,12-8,20-10,9-21)
MTK Kosárlabda Csarnok Matóczay Bálint Kiss Mihály Barna

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Turós Barbara Tímea (Török Flóris - Törekvés SE) 266 14
2. Lipcsik Anna (Csata Pacik) 226 20
3. Kovács Fanni Noémi (Kiss Lenke KA) 206 16
4. Kronavetter Lili (Óbudai Kaszások/B) 206 16
5. Gedó Kata (Kiss Lenke KA) 186 16
6. Pásztor Arina (Zsíros Akadémia Kőbánya) 182 18
7. Czirkos Anna Panka (Óbudai Kaszások/B) 180 10
8. Marosvölgyi Zsófia (Óbudai Kaszások/B) 180 14
9. Bagdi Hajnalka (Török Flóris - Törekvés SE) 166 14
10. Albert-Tóth Léna Dalma (Csata Pacik) 150 20
11. Turós Gréta Cintia (Török Flóris - Törekvés SE) 148 14
12. Szűcs Anna Lili (Török Flóris - Törekvés SE) 142 16
13. Sárközi Flóra (Kiss Lenke KA) 142 16
14. Zakor Izabella (Csata Pacik) 142 20
15. Berkli Nóra (Török Flóris - Törekvés SE) 142 12
16. Ilcsik Boglárka (Vasas Akadémia) 134 12
17. Josepovits Kinga (Zsíros Akadémia Kőbánya) 134 14
18. Takács Mirabel (Zsíros Akadémia Kőbánya) 134 18
19. Szikszai Franciska (Török Flóris - Törekvés SE) 122 16
20. Bojtár Bettina Beáta (Török Flóris - Törekvés SE) 116 16
21. Balla Petra (Kiss Lenke KA) 112 14
22. Kálmán Villő (Török Flóris - Törekvés SE) 104 14
23. Kálmán Hanna (Török Flóris - Törekvés SE) 104 18
24. Béki Johanna (Csata Pacik) 100 20
25. Feith Izabella (Csata Pacik) 96 20
26. Lenkó Zita Vivien (BEAC Újbuda KA) 96 18
27. Prisztavok Zoé (Zsíros Akadémia Kőbánya) 92 18
28. Komlósi-Geri Tímea (Török Flóris - Törekvés SE) 90 14
29. Sütő Emese (Kiss Lenke KA) 90 12
30. Korsós Gabriella (BEAC Újbuda KA) 88 18
31. Gelányi Csenge (Török Flóris - Törekvés SE) 86 12
32. Juhász Luca (Csata Pacik) 86 18
33. Egri Emma Ibolya (MTK Budapest) 84 10
34. Dúl Fanni Veronika (Vasas Akadémia) 84 14
35. Tóth Emese Virág (Kiss Lenke KA) 80 16
36. Kendelényi Luca (MTK Budapest) 78 10
37. Bobvos Mandula (Óbudai Kaszások/B) 78 16
38. Jenei Alíz Zsófia (MTK Budapest) 76 10
39. Kaszanyitzky Veronika (Zsíros Akadémia Kőbánya) 74 16
40. Korsós Zsuzsanna (BEAC Újbuda KA) 70 18
41. Szabó Sára Anna (BEAC Újbuda KA) 70 10
42. Harka Stefánia Laura (BEAC Újbuda KA) 68 12
43. Berecz Panna Kincső (Zsíros Akadémia Kőbánya) 68 20
44. Vígh Eszter (Vasas Akadémia) 66 10
45. Biró Anna Réka (BEAC Újbuda KA) 64 14
46. Eszes Vivien (BEAC Újbuda KA) 62 14
47. Hasimov Hadidzsa Nilgün (Zsíros Akadémia Kőbánya) 62 16
48. Zwick Tamara Veronika (Zsíros Akadémia Kőbánya) 62 6
49. Schannen Zoé (Vasas Akadémia) 60 14
50. Burányi Lili (Kiss Lenke KA) 60 18
51. Szabó Flóra Vilma (Vasas Akadémia) 58 6
52. Sáhi Sára Bianka (Török Flóris - Törekvés SE) 58 14
53. Miklósi Maja (BEAC Újbuda KA) 58 14
54. Mahmoud Nóra Zsófia (Óbudai Kaszások/B) 58 16
55. Révész-Veres Panna (Kiss Lenke KA) 56 12
56. Szép Szabina (MTK Budapest) 56 12
57. Ferletyák Zita (Csata Pacik) 54 20
58. Oldal Klára (Zsíros Akadémia Kőbánya) 52 16
59. Kaszás Lili Dorka (Vasas Akadémia) 52 16
60. Németh-Kahn Miriam (Vasas Akadémia) 52 14
61. Németh Lili (Zsíros Akadémia Kőbánya) 50 4
62. Lengyel Luca Kamilla (Vasas Akadémia) 48 14
63. Édes Luca Alma (Vasas Akadémia) 48 10
64. Sterbenz Dóra (Óbudai Kaszások/B) 46 16
65. Heltovics Kincső (MTK Budapest) 44 12
66. Haraszti Gyopár (BEAC Újbuda KA) 44 8
67. Pankucsi Eszter (Kiss Lenke KA) 44 10
68. Jakab Petra (Kiss Lenke KA) 42 16
69. Harmati Emma Róza (Vasas Akadémia) 40 6
70. Matkovits Alma Dóra (MTK Budapest) 40 8
71. Oláh Dóra (Kiss Lenke KA) 40 16
72. Dzvonár Réka (Kiss Lenke KA) 40 16
73. Kerti Barbara Lilla (Zsíros Akadémia Kőbánya) 38 12
74. Németh Anna Sarolta (BEAC Újbuda KA) 38 10
75. Horváth Borsika Lara (MTK Budapest) 36 10
76. Végh Viktória Kitti (Csata Pacik) 34 20
77. Slett Réka (Zsíros Akadémia Kőbánya) 34 12
78. Széll Zsuzsanna Ágnes (MTK Budapest) 32 12
79. Krausz Lili Beatrix (BEAC Újbuda KA) 32 8
80. Csicsvári Zelma (Óbudai Kaszások/B) 32 16
81. Bodnár Nóra Bettina (Zsíros Akadémia Kőbánya) 32 20
82. Károlyi Violetta (Török Flóris - Törekvés SE) 30 8
83. Ábrahám Emma (MTK Budapest) 30 10
84. Haraszti Gyöngyvér (BEAC Újbuda KA) 26 8
85. Severnyák-Tóth Hanga (MTK Budapest) 26 6
86. Mélykuti Maja Franciska (MTK Budapest) 24 10
87. Henglár Zita (Óbudai Kaszások/B) 24 16
88. Kispál Zsófia (Zsíros Akadémia Kőbánya) 24 18
89. Benyovszki Petra (Vasas Akadémia) 22 2
90. Székely Emese Kinga (Csata Pacik) 22 8
91. Rompos Anna Andrea (Óbudai Kaszások/B) 22 14
92. Mendelényi Zoé Petra (MTK Budapest) 20 8
93. Szabó Emília Erzsébet (Vasas Akadémia) 20 8
94. Deme Nóra (Csata Pacik) 20 20
95. Csonka Dorina Míra (Óbudai Kaszások/B) 20 6
96. Fazekas Dóra (BEAC Újbuda KA) 18 8
97. Ács Emese (Csata Pacik) 18 20
98. Magyari Bianka Anna (Török Flóris - Törekvés SE) 16 2
99. Balázsi Janka (BEAC Újbuda KA) 16 10
100. Boka-Magó Szonja (BEAC Újbuda KA) 16 10
101. Bene Réka (Óbudai Kaszások/B) 16 12
102. Zsom Kinga Regina (BEAC Újbuda KA) 14 12
103. Kiss Zóra Lilla (Vasas Akadémia) 14 4
104. Kiss Kamilla (Vasas Akadémia) 14 8
105. Tóth Janka (Török Flóris - Törekvés SE) 12 4
106. Bori Liza (Vasas Akadémia) 12 6
107. Pordán Kitti Valentina (Kiss Lenke KA) 12 6
108. Vass Luca Orsolya (Török Flóris - Törekvés SE) 12 8
109. Szinovszki Eszter (MTK Budapest) 12 8
110. Csercsa Eszter (Vasas Akadémia) 12 10
111. Balázs Eliza (Kiss Lenke KA) 12 10
112. Gergely Petra (Vasas Akadémia) 12 12
113. Csocsán Fruzsina (Óbudai Kaszások/B) 12 16
114. Tóth Csillag (Zsíros Akadémia Kőbánya) 12 14
115. Tucsa Lili (Zsíros Akadémia Kőbánya) 10 2
116. Fodor Lili (Zsíros Akadémia Kőbánya) 8 2
117. Maczkó Réka Emese (Török Flóris - Törekvés SE) 8 2
118. Harsági Lili Dorina (Zsíros Akadémia Kőbánya) 8 2
119. Takács-Váry Anna (MTK Budapest) 8 4
120. Mandl Edina Maja (Török Flóris - Törekvés SE) 8 4
121. Baka Tímea (BEAC Újbuda KA) 8 6
122. Kerékgyártó Luca Emília (Óbudai Kaszások/B) 6 8
123. Szűcs Bettina Márta (Török Flóris - Törekvés SE) 4 2
124. Szíj-Krisánszky Zoé Izabell (Vasas Akadémia) 4 2
125. Puskás Lili Anna (Vasas Akadémia) 4 4
126. Babay-Bognár Kinga (Óbudai Kaszások/B) 4 4
127. Magyar Bianka Rózsa (Kiss Lenke KA) 4 4
128. Géró Jázmin (BEAC Újbuda KA) 4 8
129. Kovács Lili Katica (BEAC Újbuda KA) 4 8
130. Szilágyi Kata (Kiss Lenke KA) 4 12
131. Tapodi Kata (Vasas Akadémia) 2 8
132. Koszpeg Noémi (Csata Pacik) 2 20
133. Kisvári Eszter Kata (BEAC Újbuda KA) 2 6
134. Labancz Eszter (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
135. Szűcs Orsolya (Török Flóris - Törekvés SE) 0 4
136. Horváth Hella Sára (Óbudai Kaszások/B) 0 4
137. Szalay Kitti (Kiss Lenke KA) 0 4
138. Csáky Diána (BEAC Újbuda KA) 0 4
139. Herczeg Anna (BEAC Újbuda KA) 0 6
140. Sárkány Kiara (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
141. Fazekas Anna (BEAC Újbuda KA) 0 8
142. Horváth Anna Piroska (Óbudai Kaszások/B) 0 4
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Sárközi Flóra (Kiss Lenke KA) 10 16
2. Marosvölgyi Zsófia (Óbudai Kaszások/B) 6 14
3. Gedó Kata (Kiss Lenke KA) 6 16
4. Lipcsik Anna (Csata Pacik) 2 20
5. Jenei Alíz Zsófia (MTK Budapest) 2 10
6. Zakor Izabella (Csata Pacik) 2 20
7. Lenkó Zita Vivien (BEAC Újbuda KA) 2 18
8. Matkovits Alma Dóra (MTK Budapest) 2 8
9. Csicsvári Zelma (Óbudai Kaszások/B) 2 16
10. Henglár Zita (Óbudai Kaszások/B) 2 16
11. Turós Barbara Tímea (Török Flóris - Törekvés SE) 0 14
12. Czirkos Anna Panka (Óbudai Kaszások/B) 0 10
13. Kovács Fanni Noémi (Kiss Lenke KA) 0 16
14. Kronavetter Lili (Óbudai Kaszások/B) 0 16
15. Németh Lili (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 4
16. Bagdi Hajnalka (Török Flóris - Törekvés SE) 0 14
17. Berkli Nóra (Török Flóris - Törekvés SE) 0 12
18. Ilcsik Boglárka (Vasas Akadémia) 0 12
19. Benyovszki Petra (Vasas Akadémia) 0 2
20. Turós Gréta Cintia (Török Flóris - Törekvés SE) 0 14
21. Zwick Tamara Veronika (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 6
22. Pásztor Arina (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 18
23. Szabó Flóra Vilma (Vasas Akadémia) 0 6
24. Josepovits Kinga (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 14
25. Szűcs Anna Lili (Török Flóris - Törekvés SE) 0 16
26. Egri Emma Ibolya (MTK Budapest) 0 10
27. Balla Petra (Kiss Lenke KA) 0 14
28. Magyari Bianka Anna (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
29. Kendelényi Luca (MTK Budapest) 0 10
30. Szikszai Franciska (Török Flóris - Törekvés SE) 0 16
31. Sütő Emese (Kiss Lenke KA) 0 12
32. Albert-Tóth Léna Dalma (Csata Pacik) 0 20
33. Takács Mirabel (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 18
34. Kálmán Villő (Török Flóris - Törekvés SE) 0 14
35. Bojtár Bettina Beáta (Török Flóris - Törekvés SE) 0 16
36. Gelányi Csenge (Török Flóris - Törekvés SE) 0 12
37. Szabó Sára Anna (BEAC Újbuda KA) 0 10
38. Harmati Emma Róza (Vasas Akadémia) 0 6
39. Vígh Eszter (Vasas Akadémia) 0 10
40. Komlósi-Geri Tímea (Török Flóris - Törekvés SE) 0 14
41. Dúl Fanni Veronika (Vasas Akadémia) 0 14
42. Kálmán Hanna (Török Flóris - Törekvés SE) 0 18
43. Harka Stefánia Laura (BEAC Újbuda KA) 0 12
44. Haraszti Gyopár (BEAC Újbuda KA) 0 8
45. Prisztavok Zoé (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 18
46. Tucsa Lili (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 2
47. Béki Johanna (Csata Pacik) 0 20
48. Tóth Emese Virág (Kiss Lenke KA) 0 16
49. Korsós Gabriella (BEAC Újbuda KA) 0 18
50. Bobvos Mandula (Óbudai Kaszások/B) 0 16
51. Édes Luca Alma (Vasas Akadémia) 0 10
52. Feith Izabella (Csata Pacik) 0 20
53. Juhász Luca (Csata Pacik) 0 18
54. Révész-Veres Panna (Kiss Lenke KA) 0 12
55. Szép Szabina (MTK Budapest) 0 12
56. Kaszanyitzky Veronika (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 16
57. Biró Anna Réka (BEAC Újbuda KA) 0 14
58. Eszes Vivien (BEAC Újbuda KA) 0 14
59. Pankucsi Eszter (Kiss Lenke KA) 0 10
60. Severnyák-Tóth Hanga (MTK Budapest) 0 6
61. Schannen Zoé (Vasas Akadémia) 0 14
62. Sáhi Sára Bianka (Török Flóris - Törekvés SE) 0 14
63. Miklósi Maja (BEAC Újbuda KA) 0 14
64. Maczkó Réka Emese (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
65. Harsági Lili Dorina (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 2
66. Fodor Lili (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 2
67. Krausz Lili Beatrix (BEAC Újbuda KA) 0 8
68. Korsós Zsuzsanna (BEAC Újbuda KA) 0 18
69. Hasimov Hadidzsa Nilgün (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 16
70. Németh Anna Sarolta (BEAC Újbuda KA) 0 10
71. Károlyi Violetta (Török Flóris - Törekvés SE) 0 8
72. Németh-Kahn Miriam (Vasas Akadémia) 0 14
73. Heltovics Kincső (MTK Budapest) 0 12
74. Mahmoud Nóra Zsófia (Óbudai Kaszások/B) 0 16
75. Horváth Borsika Lara (MTK Budapest) 0 10
76. Kiss Zóra Lilla (Vasas Akadémia) 0 4
77. Lengyel Luca Kamilla (Vasas Akadémia) 0 14
78. Berecz Panna Kincső (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 20
79. Csonka Dorina Míra (Óbudai Kaszások/B) 0 6
80. Burányi Lili (Kiss Lenke KA) 0 18
81. Haraszti Gyöngyvér (BEAC Újbuda KA) 0 8
82. Kaszás Lili Dorka (Vasas Akadémia) 0 16
83. Oldal Klára (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 16
84. Kerti Barbara Lilla (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 12
85. Ábrahám Emma (MTK Budapest) 0 10
86. Tóth Janka (Török Flóris - Törekvés SE) 0 4
87. Sterbenz Dóra (Óbudai Kaszások/B) 0 16
88. Slett Réka (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 12
89. Székely Emese Kinga (Csata Pacik) 0 8
90. Ferletyák Zita (Csata Pacik) 0 20
91. Széll Zsuzsanna Ágnes (MTK Budapest) 0 12
92. Jakab Petra (Kiss Lenke KA) 0 16
93. Mendelényi Zoé Petra (MTK Budapest) 0 8
94. Oláh Dóra (Kiss Lenke KA) 0 16
95. Szabó Emília Erzsébet (Vasas Akadémia) 0 8
96. Dzvonár Réka (Kiss Lenke KA) 0 16
97. Mélykuti Maja Franciska (MTK Budapest) 0 10
98. Fazekas Dóra (BEAC Újbuda KA) 0 8
99. Bori Liza (Vasas Akadémia) 0 6
100. Takács-Váry Anna (MTK Budapest) 0 4
101. Szűcs Bettina Márta (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
102. Pordán Kitti Valentina (Kiss Lenke KA) 0 6
103. Szíj-Krisánszky Zoé Izabell (Vasas Akadémia) 0 2
104. Mandl Edina Maja (Török Flóris - Törekvés SE) 0 4
105. Kiss Kamilla (Vasas Akadémia) 0 8
106. Végh Viktória Kitti (Csata Pacik) 0 20
107. Balázsi Janka (BEAC Újbuda KA) 0 10
108. Boka-Magó Szonja (BEAC Újbuda KA) 0 10
109. Bodnár Nóra Bettina (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 20
110. Rompos Anna Andrea (Óbudai Kaszások/B) 0 14
111. Vass Luca Orsolya (Török Flóris - Törekvés SE) 0 8
112. Szinovszki Eszter (MTK Budapest) 0 8
113. Kispál Zsófia (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 18
114. Baka Tímea (BEAC Újbuda KA) 0 6
115. Bene Réka (Óbudai Kaszások/B) 0 12
116. Balázs Eliza (Kiss Lenke KA) 0 10
117. Csercsa Eszter (Vasas Akadémia) 0 10
118. Zsom Kinga Regina (BEAC Újbuda KA) 0 12
119. Deme Nóra (Csata Pacik) 0 20
120. Puskás Lili Anna (Vasas Akadémia) 0 4
121. Magyar Bianka Rózsa (Kiss Lenke KA) 0 4
122. Babay-Bognár Kinga (Óbudai Kaszások/B) 0 4
123. Gergely Petra (Vasas Akadémia) 0 12
124. Ács Emese (Csata Pacik) 0 20
125. Tóth Csillag (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 14
126. Csocsán Fruzsina (Óbudai Kaszások/B) 0 16
127. Kerékgyártó Luca Emília (Óbudai Kaszások/B) 0 8
128. Géró Jázmin (BEAC Újbuda KA) 0 8
129. Kovács Lili Katica (BEAC Újbuda KA) 0 8
130. Kisvári Eszter Kata (BEAC Újbuda KA) 0 6
131. Szilágyi Kata (Kiss Lenke KA) 0 12
132. Tapodi Kata (Vasas Akadémia) 0 8
133. Koszpeg Noémi (Csata Pacik) 0 20
134. Szűcs Orsolya (Török Flóris - Törekvés SE) 0 4
135. Sárkány Kiara (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
136. Horváth Anna Piroska (Óbudai Kaszások/B) 0 4
137. Labancz Eszter (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
138. Csáky Diána (BEAC Újbuda KA) 0 4
139. Horváth Hella Sára (Óbudai Kaszások/B) 0 4
140. Fazekas Anna (BEAC Újbuda KA) 0 8
141. Herczeg Anna (BEAC Újbuda KA) 0 6
142. Szalay Kitti (Kiss Lenke KA) 0 4
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 4 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Turós Barbara Tímea (Török Flóris - Törekvés SE) 19 14
2. Czirkos Anna Panka (Óbudai Kaszások/B) 18 10
3. Kovács Fanni Noémi (Kiss Lenke KA) 12.88 16
4. Kronavetter Lili (Óbudai Kaszások/B) 12.88 16
5. Marosvölgyi Zsófia (Óbudai Kaszások/B) 12.86 14
6. Németh Lili (Zsíros Akadémia Kőbánya) 12.5 4
7. Bagdi Hajnalka (Török Flóris - Törekvés SE) 11.86 14
8. Berkli Nóra (Török Flóris - Törekvés SE) 11.83 12
9. Gedó Kata (Kiss Lenke KA) 11.63 16
10. Lipcsik Anna (Csata Pacik) 11.3 20
11. Ilcsik Boglárka (Vasas Akadémia) 11.17 12
12. Turós Gréta Cintia (Török Flóris - Törekvés SE) 10.57 14
13. Zwick Tamara Veronika (Zsíros Akadémia Kőbánya) 10.33 6
14. Pásztor Arina (Zsíros Akadémia Kőbánya) 10.11 18
15. Szabó Flóra Vilma (Vasas Akadémia) 9.67 6
16. Josepovits Kinga (Zsíros Akadémia Kőbánya) 9.57 14
17. Szűcs Anna Lili (Török Flóris - Törekvés SE) 8.88 16
18. Sárközi Flóra (Kiss Lenke KA) 8.88 16
19. Egri Emma Ibolya (MTK Budapest) 8.4 10
20. Balla Petra (Kiss Lenke KA) 8 14
21. Kendelényi Luca (MTK Budapest) 7.8 10
22. Szikszai Franciska (Török Flóris - Törekvés SE) 7.63 16
23. Jenei Alíz Zsófia (MTK Budapest) 7.6 10
24. Albert-Tóth Léna Dalma (Csata Pacik) 7.5 20
25. Sütő Emese (Kiss Lenke KA) 7.5 12
26. Takács Mirabel (Zsíros Akadémia Kőbánya) 7.44 18
27. Kálmán Villő (Török Flóris - Törekvés SE) 7.43 14
28. Bojtár Bettina Beáta (Török Flóris - Törekvés SE) 7.25 16
29. Gelányi Csenge (Török Flóris - Törekvés SE) 7.17 12
30. Zakor Izabella (Csata Pacik) 7.1 20
31. Szabó Sára Anna (BEAC Újbuda KA) 7 10
32. Harmati Emma Róza (Vasas Akadémia) 6.67 6
33. Vígh Eszter (Vasas Akadémia) 6.6 10
34. Komlósi-Geri Tímea (Török Flóris - Törekvés SE) 6.43 14
35. Dúl Fanni Veronika (Vasas Akadémia) 6 14
36. Kálmán Hanna (Török Flóris - Törekvés SE) 5.78 18
37. Harka Stefánia Laura (BEAC Újbuda KA) 5.67 12
38. Haraszti Gyopár (BEAC Újbuda KA) 5.5 8
39. Lenkó Zita Vivien (BEAC Újbuda KA) 5.33 18
40. Prisztavok Zoé (Zsíros Akadémia Kőbánya) 5.11 18
41. Matkovits Alma Dóra (MTK Budapest) 5 8
42. Béki Johanna (Csata Pacik) 5 20
43. Tóth Emese Virág (Kiss Lenke KA) 5 16
44. Korsós Gabriella (BEAC Újbuda KA) 4.89 18
45. Bobvos Mandula (Óbudai Kaszások/B) 4.88 16
46. Feith Izabella (Csata Pacik) 4.8 20
47. Édes Luca Alma (Vasas Akadémia) 4.8 10
48. Juhász Luca (Csata Pacik) 4.78 18
49. Révész-Veres Panna (Kiss Lenke KA) 4.67 12
50. Szép Szabina (MTK Budapest) 4.67 12
51. Kaszanyitzky Veronika (Zsíros Akadémia Kőbánya) 4.63 16
52. Biró Anna Réka (BEAC Újbuda KA) 4.57 14
53. Eszes Vivien (BEAC Újbuda KA) 4.43 14
54. Pankucsi Eszter (Kiss Lenke KA) 4.4 10
55. Severnyák-Tóth Hanga (MTK Budapest) 4.33 6
56. Schannen Zoé (Vasas Akadémia) 4.29 14
57. Sáhi Sára Bianka (Török Flóris - Törekvés SE) 4.14 14
58. Miklósi Maja (BEAC Újbuda KA) 4.14 14
59. Krausz Lili Beatrix (BEAC Újbuda KA) 4 8
60. Korsós Zsuzsanna (BEAC Újbuda KA) 3.89 18
61. Hasimov Hadidzsa Nilgün (Zsíros Akadémia Kőbánya) 3.88 16
62. Németh Anna Sarolta (BEAC Újbuda KA) 3.8 10
63. Károlyi Violetta (Török Flóris - Törekvés SE) 3.75 8
64. Németh-Kahn Miriam (Vasas Akadémia) 3.71 14
65. Heltovics Kincső (MTK Budapest) 3.67 12
66. Mahmoud Nóra Zsófia (Óbudai Kaszások/B) 3.63 16
67. Horváth Borsika Lara (MTK Budapest) 3.6 10
68. Kiss Zóra Lilla (Vasas Akadémia) 3.5 4
69. Lengyel Luca Kamilla (Vasas Akadémia) 3.43 14
70. Berecz Panna Kincső (Zsíros Akadémia Kőbánya) 3.4 20
71. Csonka Dorina Míra (Óbudai Kaszások/B) 3.33 6
72. Burányi Lili (Kiss Lenke KA) 3.33 18
73. Oldal Klára (Zsíros Akadémia Kőbánya) 3.25 16
74. Haraszti Gyöngyvér (BEAC Újbuda KA) 3.25 8
75. Kaszás Lili Dorka (Vasas Akadémia) 3.25 16
76. Kerti Barbara Lilla (Zsíros Akadémia Kőbánya) 3.17 12
77. Tóth Janka (Török Flóris - Törekvés SE) 3 4
78. Ábrahám Emma (MTK Budapest) 3 10
79. Sterbenz Dóra (Óbudai Kaszások/B) 2.88 16
80. Slett Réka (Zsíros Akadémia Kőbánya) 2.83 12
81. Székely Emese Kinga (Csata Pacik) 2.75 8
82. Ferletyák Zita (Csata Pacik) 2.7 20
83. Széll Zsuzsanna Ágnes (MTK Budapest) 2.67 12
84. Jakab Petra (Kiss Lenke KA) 2.63 16
85. Oláh Dóra (Kiss Lenke KA) 2.5 16
86. Dzvonár Réka (Kiss Lenke KA) 2.5 16
87. Szabó Emília Erzsébet (Vasas Akadémia) 2.5 8
88. Mendelényi Zoé Petra (MTK Budapest) 2.5 8
89. Mélykuti Maja Franciska (MTK Budapest) 2.4 10
90. Fazekas Dóra (BEAC Újbuda KA) 2.25 8
91. Mandl Edina Maja (Török Flóris - Törekvés SE) 2 4
92. Bori Liza (Vasas Akadémia) 2 6
93. Pordán Kitti Valentina (Kiss Lenke KA) 2 6
94. Csicsvári Zelma (Óbudai Kaszások/B) 2 16
95. Takács-Váry Anna (MTK Budapest) 2 4
96. Kiss Kamilla (Vasas Akadémia) 1.75 8
97. Végh Viktória Kitti (Csata Pacik) 1.7 20
98. Balázsi Janka (BEAC Újbuda KA) 1.6 10
99. Boka-Magó Szonja (BEAC Újbuda KA) 1.6 10
100. Bodnár Nóra Bettina (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.6 20
101. Rompos Anna Andrea (Óbudai Kaszások/B) 1.57 14
102. Henglár Zita (Óbudai Kaszások/B) 1.5 16
103. Szinovszki Eszter (MTK Budapest) 1.5 8
104. Vass Luca Orsolya (Török Flóris - Törekvés SE) 1.5 8
105. Kispál Zsófia (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.33 18
106. Baka Tímea (BEAC Újbuda KA) 1.33 6
107. Bene Réka (Óbudai Kaszások/B) 1.33 12
108. Csercsa Eszter (Vasas Akadémia) 1.2 10
109. Balázs Eliza (Kiss Lenke KA) 1.2 10
110. Zsom Kinga Regina (BEAC Újbuda KA) 1.17 12
111. Babay-Bognár Kinga (Óbudai Kaszások/B) 1 4
112. Gergely Petra (Vasas Akadémia) 1 12
113. Magyar Bianka Rózsa (Kiss Lenke KA) 1 4
114. Puskás Lili Anna (Vasas Akadémia) 1 4
115. Deme Nóra (Csata Pacik) 1 20
116. Ács Emese (Csata Pacik) 0.9 20
117. Tóth Csillag (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0.86 14
118. Csocsán Fruzsina (Óbudai Kaszások/B) 0.75 16
119. Kerékgyártó Luca Emília (Óbudai Kaszások/B) 0.75 8
120. Géró Jázmin (BEAC Újbuda KA) 0.5 8
121. Kovács Lili Katica (BEAC Újbuda KA) 0.5 8
122. Kisvári Eszter Kata (BEAC Újbuda KA) 0.33 6
123. Szilágyi Kata (Kiss Lenke KA) 0.33 12
124. Tapodi Kata (Vasas Akadémia) 0.25 8
125. Koszpeg Noémi (Csata Pacik) 0.1 20
126. Horváth Anna Piroska (Óbudai Kaszások/B) 0 4
127. Herczeg Anna (BEAC Újbuda KA) 0 6
128. Szalay Kitti (Kiss Lenke KA) 0 4
129. Fazekas Anna (BEAC Újbuda KA) 0 8
130. Csáky Diána (BEAC Újbuda KA) 0 4
131. Szűcs Orsolya (Török Flóris - Törekvés SE) 0 4
132. Horváth Hella Sára (Óbudai Kaszások/B) 0 4
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 4 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Sárközi Flóra (Kiss Lenke KA) 0.63 16
2. Marosvölgyi Zsófia (Óbudai Kaszások/B) 0.43 14
3. Gedó Kata (Kiss Lenke KA) 0.38 16
4. Matkovits Alma Dóra (MTK Budapest) 0.25 8
5. Jenei Alíz Zsófia (MTK Budapest) 0.2 10
6. Csicsvári Zelma (Óbudai Kaszások/B) 0.13 16
7. Henglár Zita (Óbudai Kaszások/B) 0.13 16
8. Lenkó Zita Vivien (BEAC Újbuda KA) 0.11 18
9. Lipcsik Anna (Csata Pacik) 0.1 20
10. Zakor Izabella (Csata Pacik) 0.1 20
11. Turós Barbara Tímea (Török Flóris - Törekvés SE) 0 14
12. Czirkos Anna Panka (Óbudai Kaszások/B) 0 10
13. Kovács Fanni Noémi (Kiss Lenke KA) 0 16
14. Kronavetter Lili (Óbudai Kaszások/B) 0 16
15. Németh Lili (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 4
16. Bagdi Hajnalka (Török Flóris - Törekvés SE) 0 14
17. Berkli Nóra (Török Flóris - Törekvés SE) 0 12
18. Ilcsik Boglárka (Vasas Akadémia) 0 12
19. Turós Gréta Cintia (Török Flóris - Törekvés SE) 0 14
20. Zwick Tamara Veronika (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 6
21. Pásztor Arina (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 18
22. Szabó Flóra Vilma (Vasas Akadémia) 0 6
23. Josepovits Kinga (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 14
24. Szűcs Anna Lili (Török Flóris - Törekvés SE) 0 16
25. Egri Emma Ibolya (MTK Budapest) 0 10
26. Balla Petra (Kiss Lenke KA) 0 14
27. Kendelényi Luca (MTK Budapest) 0 10
28. Szikszai Franciska (Török Flóris - Törekvés SE) 0 16
29. Albert-Tóth Léna Dalma (Csata Pacik) 0 20
30. Sütő Emese (Kiss Lenke KA) 0 12
31. Takács Mirabel (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 18
32. Kálmán Villő (Török Flóris - Törekvés SE) 0 14
33. Bojtár Bettina Beáta (Török Flóris - Törekvés SE) 0 16
34. Gelányi Csenge (Török Flóris - Törekvés SE) 0 12
35. Szabó Sára Anna (BEAC Újbuda KA) 0 10
36. Harmati Emma Róza (Vasas Akadémia) 0 6
37. Vígh Eszter (Vasas Akadémia) 0 10
38. Komlósi-Geri Tímea (Török Flóris - Törekvés SE) 0 14
39. Dúl Fanni Veronika (Vasas Akadémia) 0 14
40. Kálmán Hanna (Török Flóris - Törekvés SE) 0 18
41. Harka Stefánia Laura (BEAC Újbuda KA) 0 12
42. Haraszti Gyopár (BEAC Újbuda KA) 0 8
43. Prisztavok Zoé (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 18
44. Béki Johanna (Csata Pacik) 0 20
45. Tóth Emese Virág (Kiss Lenke KA) 0 16
46. Korsós Gabriella (BEAC Újbuda KA) 0 18
47. Bobvos Mandula (Óbudai Kaszások/B) 0 16
48. Feith Izabella (Csata Pacik) 0 20
49. Édes Luca Alma (Vasas Akadémia) 0 10
50. Juhász Luca (Csata Pacik) 0 18
51. Révész-Veres Panna (Kiss Lenke KA) 0 12
52. Szép Szabina (MTK Budapest) 0 12
53. Kaszanyitzky Veronika (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 16
54. Biró Anna Réka (BEAC Újbuda KA) 0 14
55. Eszes Vivien (BEAC Újbuda KA) 0 14
56. Pankucsi Eszter (Kiss Lenke KA) 0 10
57. Severnyák-Tóth Hanga (MTK Budapest) 0 6
58. Schannen Zoé (Vasas Akadémia) 0 14
59. Sáhi Sára Bianka (Török Flóris - Törekvés SE) 0 14
60. Miklósi Maja (BEAC Újbuda KA) 0 14
61. Krausz Lili Beatrix (BEAC Újbuda KA) 0 8
62. Korsós Zsuzsanna (BEAC Újbuda KA) 0 18
63. Hasimov Hadidzsa Nilgün (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 16
64. Németh Anna Sarolta (BEAC Újbuda KA) 0 10
65. Károlyi Violetta (Török Flóris - Törekvés SE) 0 8
66. Németh-Kahn Miriam (Vasas Akadémia) 0 14
67. Heltovics Kincső (MTK Budapest) 0 12
68. Mahmoud Nóra Zsófia (Óbudai Kaszások/B) 0 16
69. Horváth Borsika Lara (MTK Budapest) 0 10
70. Kiss Zóra Lilla (Vasas Akadémia) 0 4
71. Lengyel Luca Kamilla (Vasas Akadémia) 0 14
72. Berecz Panna Kincső (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 20
73. Csonka Dorina Míra (Óbudai Kaszások/B) 0 6
74. Burányi Lili (Kiss Lenke KA) 0 18
75. Oldal Klára (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 16
76. Haraszti Gyöngyvér (BEAC Újbuda KA) 0 8
77. Kaszás Lili Dorka (Vasas Akadémia) 0 16
78. Kerti Barbara Lilla (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 12
79. Tóth Janka (Török Flóris - Törekvés SE) 0 4
80. Ábrahám Emma (MTK Budapest) 0 10
81. Sterbenz Dóra (Óbudai Kaszások/B) 0 16
82. Slett Réka (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 12
83. Székely Emese Kinga (Csata Pacik) 0 8
84. Ferletyák Zita (Csata Pacik) 0 20
85. Széll Zsuzsanna Ágnes (MTK Budapest) 0 12
86. Jakab Petra (Kiss Lenke KA) 0 16
87. Oláh Dóra (Kiss Lenke KA) 0 16
88. Dzvonár Réka (Kiss Lenke KA) 0 16
89. Szabó Emília Erzsébet (Vasas Akadémia) 0 8
90. Mendelényi Zoé Petra (MTK Budapest) 0 8
91. Mélykuti Maja Franciska (MTK Budapest) 0 10
92. Fazekas Dóra (BEAC Újbuda KA) 0 8
93. Mandl Edina Maja (Török Flóris - Törekvés SE) 0 4
94. Bori Liza (Vasas Akadémia) 0 6
95. Pordán Kitti Valentina (Kiss Lenke KA) 0 6
96. Takács-Váry Anna (MTK Budapest) 0 4
97. Kiss Kamilla (Vasas Akadémia) 0 8
98. Végh Viktória Kitti (Csata Pacik) 0 20
99. Balázsi Janka (BEAC Újbuda KA) 0 10
100. Boka-Magó Szonja (BEAC Újbuda KA) 0 10
101. Bodnár Nóra Bettina (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 20
102. Rompos Anna Andrea (Óbudai Kaszások/B) 0 14
103. Szinovszki Eszter (MTK Budapest) 0 8
104. Vass Luca Orsolya (Török Flóris - Törekvés SE) 0 8
105. Kispál Zsófia (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 18
106. Baka Tímea (BEAC Újbuda KA) 0 6
107. Bene Réka (Óbudai Kaszások/B) 0 12
108. Csercsa Eszter (Vasas Akadémia) 0 10
109. Balázs Eliza (Kiss Lenke KA) 0 10
110. Zsom Kinga Regina (BEAC Újbuda KA) 0 12
111. Babay-Bognár Kinga (Óbudai Kaszások/B) 0 4
112. Gergely Petra (Vasas Akadémia) 0 12
113. Magyar Bianka Rózsa (Kiss Lenke KA) 0 4
114. Puskás Lili Anna (Vasas Akadémia) 0 4
115. Deme Nóra (Csata Pacik) 0 20
116. Ács Emese (Csata Pacik) 0 20
117. Tóth Csillag (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 14
118. Csocsán Fruzsina (Óbudai Kaszások/B) 0 16
119. Kerékgyártó Luca Emília (Óbudai Kaszások/B) 0 8
120. Géró Jázmin (BEAC Újbuda KA) 0 8
121. Kovács Lili Katica (BEAC Újbuda KA) 0 8
122. Kisvári Eszter Kata (BEAC Újbuda KA) 0 6
123. Szilágyi Kata (Kiss Lenke KA) 0 12
124. Tapodi Kata (Vasas Akadémia) 0 8
125. Koszpeg Noémi (Csata Pacik) 0 20
126. Horváth Anna Piroska (Óbudai Kaszások/B) 0 4
127. Herczeg Anna (BEAC Újbuda KA) 0 6
128. Szalay Kitti (Kiss Lenke KA) 0 4
129. Fazekas Anna (BEAC Újbuda KA) 0 8
130. Csáky Diána (BEAC Újbuda KA) 0 4
131. Szűcs Orsolya (Török Flóris - Törekvés SE) 0 4
132. Horváth Hella Sára (Óbudai Kaszások/B) 0 4
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 4 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. Turós Barbara Tímea (Török Flóris - Törekvés SE) 9.29 14
2. Czirkos Anna Panka (Óbudai Kaszások/B) 8 10
3. Kronavetter Lili (Óbudai Kaszások/B) 6.13 16
4. Németh Lili (Zsíros Akadémia Kőbánya) 6 4
5. Bagdi Hajnalka (Török Flóris - Törekvés SE) 5.86 14
6. Berkli Nóra (Török Flóris - Törekvés SE) 5.67 12
7. Kovács Fanni Noémi (Kiss Lenke KA) 5.63 16
8. Ilcsik Boglárka (Vasas Akadémia) 5.17 12
9. Turós Gréta Cintia (Török Flóris - Törekvés SE) 5.14 14
10. Marosvölgyi Zsófia (Óbudai Kaszások/B) 5 14
11. Pásztor Arina (Zsíros Akadémia Kőbánya) 4.67 18
12. Gedó Kata (Kiss Lenke KA) 4.63 16
13. Zwick Tamara Veronika (Zsíros Akadémia Kőbánya) 4.33 6
14. Szabó Flóra Vilma (Vasas Akadémia) 4.33 6
15. Josepovits Kinga (Zsíros Akadémia Kőbánya) 4.14 14
16. Szűcs Anna Lili (Török Flóris - Törekvés SE) 4.13 16
17. Lipcsik Anna (Csata Pacik) 4.1 20
18. Egri Emma Ibolya (MTK Budapest) 4 10
19. Balla Petra (Kiss Lenke KA) 3.86 14
20. Kendelényi Luca (MTK Budapest) 3.8 10
21. Kálmán Villő (Török Flóris - Törekvés SE) 3.71 14
22. Szikszai Franciska (Török Flóris - Törekvés SE) 3.63 16
23. Bojtár Bettina Beáta (Török Flóris - Törekvés SE) 3.5 16
24. Gelányi Csenge (Török Flóris - Törekvés SE) 3.33 12
25. Albert-Tóth Léna Dalma (Csata Pacik) 3.2 20
26. Szabó Sára Anna (BEAC Újbuda KA) 3.2 10
27. Komlósi-Geri Tímea (Török Flóris - Törekvés SE) 3.14 14
28. Jenei Alíz Zsófia (MTK Budapest) 3 10
29. Harmati Emma Róza (Vasas Akadémia) 3 6
30. Vígh Eszter (Vasas Akadémia) 3 10
31. Zakor Izabella (Csata Pacik) 2.9 20
32. Dúl Fanni Veronika (Vasas Akadémia) 2.86 14
33. Sütő Emese (Kiss Lenke KA) 2.83 12
34. Takács Mirabel (Zsíros Akadémia Kőbánya) 2.44 18
35. Kálmán Hanna (Török Flóris - Törekvés SE) 2.44 18
36. Harka Stefánia Laura (BEAC Újbuda KA) 2.33 12
37. Révész-Veres Panna (Kiss Lenke KA) 2.33 12
38. Sárközi Flóra (Kiss Lenke KA) 2.25 16
39. Kaszanyitzky Veronika (Zsíros Akadémia Kőbánya) 2.25 16
40. Juhász Luca (Csata Pacik) 2.22 18
41. Édes Luca Alma (Vasas Akadémia) 2.2 10
42. Eszes Vivien (BEAC Újbuda KA) 2.14 14
43. Schannen Zoé (Vasas Akadémia) 2.14 14
44. Bobvos Mandula (Óbudai Kaszások/B) 2.13 16
45. Lenkó Zita Vivien (BEAC Újbuda KA) 2.11 18
46. Haraszti Gyopár (BEAC Újbuda KA) 2 8
47. Tóth Emese Virág (Kiss Lenke KA) 2 16
48. Korsós Gabriella (BEAC Újbuda KA) 2 18
49. Szép Szabina (MTK Budapest) 2 12
50. Pankucsi Eszter (Kiss Lenke KA) 2 10
51. Sáhi Sára Bianka (Török Flóris - Törekvés SE) 2 14
52. Béki Johanna (Csata Pacik) 1.9 20
53. Prisztavok Zoé (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.89 18
54. Biró Anna Réka (BEAC Újbuda KA) 1.86 14
55. Németh-Kahn Miriam (Vasas Akadémia) 1.86 14
56. Feith Izabella (Csata Pacik) 1.8 20
57. Németh Anna Sarolta (BEAC Újbuda KA) 1.8 10
58. Matkovits Alma Dóra (MTK Budapest) 1.75 8
59. Lengyel Luca Kamilla (Vasas Akadémia) 1.71 14
60. Korsós Zsuzsanna (BEAC Újbuda KA) 1.67 18
61. Mahmoud Nóra Zsófia (Óbudai Kaszások/B) 1.63 16
62. Berecz Panna Kincső (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.6 20
63. Burányi Lili (Kiss Lenke KA) 1.56 18
64. Krausz Lili Beatrix (BEAC Újbuda KA) 1.5 8
65. Hasimov Hadidzsa Nilgün (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.5 16
66. Károlyi Violetta (Török Flóris - Törekvés SE) 1.5 8
67. Heltovics Kincső (MTK Budapest) 1.5 12
68. Kiss Zóra Lilla (Vasas Akadémia) 1.5 4
69. Oldal Klára (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.5 16
70. Kaszás Lili Dorka (Vasas Akadémia) 1.5 16
71. Tóth Janka (Török Flóris - Törekvés SE) 1.5 4
72. Miklósi Maja (BEAC Újbuda KA) 1.43 14
73. Ábrahám Emma (MTK Budapest) 1.4 10
74. Severnyák-Tóth Hanga (MTK Budapest) 1.33 6
75. Kerti Barbara Lilla (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.33 12
76. Haraszti Gyöngyvér (BEAC Újbuda KA) 1.25 8
77. Sterbenz Dóra (Óbudai Kaszások/B) 1.25 16
78. Székely Emese Kinga (Csata Pacik) 1.25 8
79. Jakab Petra (Kiss Lenke KA) 1.25 16
80. Oláh Dóra (Kiss Lenke KA) 1.25 16
81. Dzvonár Réka (Kiss Lenke KA) 1.25 16
82. Mendelényi Zoé Petra (MTK Budapest) 1.25 8
83. Horváth Borsika Lara (MTK Budapest) 1.2 10
84. Ferletyák Zita (Csata Pacik) 1.1 20
85. Csonka Dorina Míra (Óbudai Kaszások/B) 1 6
86. Slett Réka (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1 12
87. Széll Zsuzsanna Ágnes (MTK Budapest) 1 12
88. Mélykuti Maja Franciska (MTK Budapest) 1 10
89. Mandl Edina Maja (Török Flóris - Törekvés SE) 1 4
90. Bori Liza (Vasas Akadémia) 1 6
91. Pordán Kitti Valentina (Kiss Lenke KA) 1 6
92. Takács-Váry Anna (MTK Budapest) 1 4
93. Végh Viktória Kitti (Csata Pacik) 0.8 20
94. Balázsi Janka (BEAC Újbuda KA) 0.8 10
95. Boka-Magó Szonja (BEAC Újbuda KA) 0.8 10
96. Kiss Kamilla (Vasas Akadémia) 0.75 8
97. Rompos Anna Andrea (Óbudai Kaszások/B) 0.71 14
98. Baka Tímea (BEAC Újbuda KA) 0.67 6
99. Bene Réka (Óbudai Kaszások/B) 0.67 12
100. Csicsvári Zelma (Óbudai Kaszások/B) 0.63 16
101. Csercsa Eszter (Vasas Akadémia) 0.6 10
102. Balázs Eliza (Kiss Lenke KA) 0.6 10
103. Szabó Emília Erzsébet (Vasas Akadémia) 0.5 8
104. Fazekas Dóra (BEAC Újbuda KA) 0.5 8
105. Bodnár Nóra Bettina (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0.5 20
106. Henglár Zita (Óbudai Kaszások/B) 0.5 16
107. Szinovszki Eszter (MTK Budapest) 0.5 8
108. Vass Luca Orsolya (Török Flóris - Törekvés SE) 0.5 8
109. Zsom Kinga Regina (BEAC Újbuda KA) 0.5 12
110. Babay-Bognár Kinga (Óbudai Kaszások/B) 0.5 4
111. Magyar Bianka Rózsa (Kiss Lenke KA) 0.5 4
112. Puskás Lili Anna (Vasas Akadémia) 0.5 4
113. Kispál Zsófia (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0.44 18
114. Tóth Csillag (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0.43 14
115. Deme Nóra (Csata Pacik) 0.4 20
116. Ács Emese (Csata Pacik) 0.4 20
117. Csocsán Fruzsina (Óbudai Kaszások/B) 0.38 16
118. Gergely Petra (Vasas Akadémia) 0.33 12
119. Kerékgyártó Luca Emília (Óbudai Kaszások/B) 0.25 8
120. Géró Jázmin (BEAC Újbuda KA) 0.25 8
121. Kovács Lili Katica (BEAC Újbuda KA) 0.25 8
122. Szilágyi Kata (Kiss Lenke KA) 0.17 12
123. Kisvári Eszter Kata (BEAC Újbuda KA) 0 6
124. Tapodi Kata (Vasas Akadémia) 0 8
125. Koszpeg Noémi (Csata Pacik) 0 20
126. Horváth Anna Piroska (Óbudai Kaszások/B) 0 4
127. Herczeg Anna (BEAC Újbuda KA) 0 6
128. Szalay Kitti (Kiss Lenke KA) 0 4
129. Fazekas Anna (BEAC Újbuda KA) 0 8
130. Csáky Diána (BEAC Újbuda KA) 0 4
131. Szűcs Orsolya (Török Flóris - Törekvés SE) 0 4
132. Horváth Hella Sára (Óbudai Kaszások/B) 0 4
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 4 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Horváth Borsika Lara (MTK Budapest) 3.2 10
2. Szabó Flóra Vilma (Vasas Akadémia) 3 6
3. Sárközi Flóra (Kiss Lenke KA) 3 16
4. Albert-Tóth Léna Dalma (Csata Pacik) 3 20
5. Dúl Fanni Veronika (Vasas Akadémia) 3 14
6. Juhász Luca (Csata Pacik) 3 18
7. Károlyi Violetta (Török Flóris - Törekvés SE) 3 8
8. Fazekas Dóra (BEAC Újbuda KA) 3 8
9. Takács Mirabel (Zsíros Akadémia Kőbánya) 2.89 18
10. Prisztavok Zoé (Zsíros Akadémia Kőbánya) 2.89 18
11. Egri Emma Ibolya (MTK Budapest) 2.6 10
12. Vígh Eszter (Vasas Akadémia) 2.6 10
13. Berkli Nóra (Török Flóris - Törekvés SE) 2.5 12
14. Gedó Kata (Kiss Lenke KA) 2.5 16
15. Szűcs Anna Lili (Török Flóris - Törekvés SE) 2.5 16
16. Tóth Emese Virág (Kiss Lenke KA) 2.5 16
17. Hasimov Hadidzsa Nilgün (Zsíros Akadémia Kőbánya) 2.5 16
18. Szabó Sára Anna (BEAC Újbuda KA) 2.4 10
19. Bodnár Nóra Bettina (Zsíros Akadémia Kőbánya) 2.4 20
20. Bojtár Bettina Beáta (Török Flóris - Törekvés SE) 2.38 16
21. Révész-Veres Panna (Kiss Lenke KA) 2.33 12
22. Csonka Dorina Míra (Óbudai Kaszások/B) 2.33 6
23. Burányi Lili (Kiss Lenke KA) 2.33 18
24. Béki Johanna (Csata Pacik) 2.3 20
25. Kovács Fanni Noémi (Kiss Lenke KA) 2.25 16
26. Krausz Lili Beatrix (BEAC Újbuda KA) 2.25 8
27. Sterbenz Dóra (Óbudai Kaszások/B) 2.25 16
28. Turós Barbara Tímea (Török Flóris - Törekvés SE) 2.14 14
29. Kaszás Lili Dorka (Vasas Akadémia) 2.13 16
30. Németh Lili (Zsíros Akadémia Kőbánya) 2 4
31. Szikszai Franciska (Török Flóris - Törekvés SE) 2 16
32. Jenei Alíz Zsófia (MTK Budapest) 2 10
33. Heltovics Kincső (MTK Budapest) 2 12
34. Dzvonár Réka (Kiss Lenke KA) 2 16
35. Bori Liza (Vasas Akadémia) 2 6
36. Kiss Kamilla (Vasas Akadémia) 2 8
37. Vass Luca Orsolya (Török Flóris - Törekvés SE) 2 8
38. Feith Izabella (Csata Pacik) 1.9 20
39. Lenkó Zita Vivien (BEAC Újbuda KA) 1.89 18
40. Jakab Petra (Kiss Lenke KA) 1.88 16
41. Csocsán Fruzsina (Óbudai Kaszások/B) 1.88 16
42. Bagdi Hajnalka (Török Flóris - Törekvés SE) 1.86 14
43. Harka Stefánia Laura (BEAC Újbuda KA) 1.83 12
44. Pankucsi Eszter (Kiss Lenke KA) 1.8 10
45. Berecz Panna Kincső (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.8 20
46. Boka-Magó Szonja (BEAC Újbuda KA) 1.8 10
47. Kronavetter Lili (Óbudai Kaszások/B) 1.75 16
48. Haraszti Gyöngyvér (BEAC Újbuda KA) 1.75 8
49. Fazekas Anna (BEAC Újbuda KA) 1.75 8
50. Severnyák-Tóth Hanga (MTK Budapest) 1.67 6
51. Kaszanyitzky Veronika (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.63 16
52. Édes Luca Alma (Vasas Akadémia) 1.6 10
53. Lipcsik Anna (Csata Pacik) 1.5 20
54. Zakor Izabella (Csata Pacik) 1.5 20
55. Haraszti Gyopár (BEAC Újbuda KA) 1.5 8
56. Kiss Zóra Lilla (Vasas Akadémia) 1.5 4
57. Mendelényi Zoé Petra (MTK Budapest) 1.5 8
58. Puskás Lili Anna (Vasas Akadémia) 1.5 4
59. Tapodi Kata (Vasas Akadémia) 1.5 8
60. Pásztor Arina (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.44 18
61. Josepovits Kinga (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.43 14
62. Schannen Zoé (Vasas Akadémia) 1.43 14
63. Ábrahám Emma (MTK Budapest) 1.4 10
64. Mahmoud Nóra Zsófia (Óbudai Kaszások/B) 1.38 16
65. Henglár Zita (Óbudai Kaszások/B) 1.38 16
66. Harmati Emma Róza (Vasas Akadémia) 1.33 6
67. Szép Szabina (MTK Budapest) 1.33 12
68. Gergely Petra (Vasas Akadémia) 1.33 12
69. Ács Emese (Csata Pacik) 1.3 20
70. Kálmán Hanna (Török Flóris - Törekvés SE) 1.22 18
71. Kendelényi Luca (MTK Budapest) 1.2 10
72. Németh Anna Sarolta (BEAC Újbuda KA) 1.2 10
73. Ilcsik Boglárka (Vasas Akadémia) 1.17 12
74. Gelányi Csenge (Török Flóris - Törekvés SE) 1.17 12
75. Kerti Barbara Lilla (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.17 12
76. Marosvölgyi Zsófia (Óbudai Kaszások/B) 1.14 14
77. Turós Gréta Cintia (Török Flóris - Törekvés SE) 1.14 14
78. Komlósi-Geri Tímea (Török Flóris - Törekvés SE) 1.14 14
79. Miklósi Maja (BEAC Újbuda KA) 1.14 14
80. Oláh Dóra (Kiss Lenke KA) 1.13 16
81. Deme Nóra (Csata Pacik) 1.1 20
82. Sütő Emese (Kiss Lenke KA) 1 12
83. Kálmán Villő (Török Flóris - Törekvés SE) 1 14
84. Bobvos Mandula (Óbudai Kaszások/B) 1 16
85. Eszes Vivien (BEAC Újbuda KA) 1 14
86. Korsós Zsuzsanna (BEAC Újbuda KA) 1 18
87. Oldal Klára (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1 16
88. Tóth Janka (Török Flóris - Törekvés SE) 1 4
89. Kovács Lili Katica (BEAC Újbuda KA) 1 8
90. Szűcs Orsolya (Török Flóris - Törekvés SE) 1 4
91. Korsós Gabriella (BEAC Újbuda KA) 0.89 18
92. Balla Petra (Kiss Lenke KA) 0.86 14
93. Biró Anna Réka (BEAC Újbuda KA) 0.86 14
94. Rompos Anna Andrea (Óbudai Kaszások/B) 0.86 14
95. Slett Réka (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0.83 12
96. Széll Zsuzsanna Ágnes (MTK Budapest) 0.83 12
97. Czirkos Anna Panka (Óbudai Kaszások/B) 0.8 10
98. Szabó Emília Erzsébet (Vasas Akadémia) 0.75 8
99. Kerékgyártó Luca Emília (Óbudai Kaszások/B) 0.75 8
100. Lengyel Luca Kamilla (Vasas Akadémia) 0.71 14
101. Tóth Csillag (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0.71 14
102. Koszpeg Noémi (Csata Pacik) 0.7 20
103. Zwick Tamara Veronika (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0.67 6
104. Herczeg Anna (BEAC Újbuda KA) 0.67 6
105. Mélykuti Maja Franciska (MTK Budapest) 0.6 10
106. Balázsi Janka (BEAC Újbuda KA) 0.6 10
107. Sáhi Sára Bianka (Török Flóris - Törekvés SE) 0.57 14
108. Németh-Kahn Miriam (Vasas Akadémia) 0.57 14
109. Székely Emese Kinga (Csata Pacik) 0.5 8
110. Mandl Edina Maja (Török Flóris - Törekvés SE) 0.5 4
111. Végh Viktória Kitti (Csata Pacik) 0.5 20
112. Zsom Kinga Regina (BEAC Újbuda KA) 0.5 12
113. Babay-Bognár Kinga (Óbudai Kaszások/B) 0.5 4
114. Csáky Diána (BEAC Újbuda KA) 0.5 4
115. Horváth Hella Sára (Óbudai Kaszások/B) 0.5 4
116. Kispál Zsófia (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0.44 18
117. Ferletyák Zita (Csata Pacik) 0.4 20
118. Csicsvári Zelma (Óbudai Kaszások/B) 0.38 16
119. Baka Tímea (BEAC Újbuda KA) 0.33 6
120. Bene Réka (Óbudai Kaszások/B) 0.33 12
121. Kisvári Eszter Kata (BEAC Újbuda KA) 0.33 6
122. Géró Jázmin (BEAC Újbuda KA) 0.25 8
123. Csercsa Eszter (Vasas Akadémia) 0.2 10
124. Balázs Eliza (Kiss Lenke KA) 0.2 10
125. Szilágyi Kata (Kiss Lenke KA) 0.17 12
126. Matkovits Alma Dóra (MTK Budapest) 0 8
127. Pordán Kitti Valentina (Kiss Lenke KA) 0 6
128. Takács-Váry Anna (MTK Budapest) 0 4
129. Szinovszki Eszter (MTK Budapest) 0 8
130. Magyar Bianka Rózsa (Kiss Lenke KA) 0 4
131. Horváth Anna Piroska (Óbudai Kaszások/B) 0 4
132. Szalay Kitti (Kiss Lenke KA) 0 4
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 4 meccs, min. 8 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. Lipcsik Anna (Csata Pacik) 2.8 20
2. Takács Mirabel (Zsíros Akadémia Kőbánya) 2.56 18
3. Sárközi Flóra (Kiss Lenke KA) 2.5 16
4. Czirkos Anna Panka (Óbudai Kaszások/B) 2 10
5. Sütő Emese (Kiss Lenke KA) 1.83 12
6. Kovács Fanni Noémi (Kiss Lenke KA) 1.63 16
7. Marosvölgyi Zsófia (Óbudai Kaszások/B) 1.57 14
8. Haraszti Gyopár (BEAC Újbuda KA) 1.5 8
9. Szabó Emília Erzsébet (Vasas Akadémia) 1.5 8
10. Prisztavok Zoé (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.33 18
11. Josepovits Kinga (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.29 14
12. Miklósi Maja (BEAC Újbuda KA) 1.29 14
13. Gedó Kata (Kiss Lenke KA) 1.25 16
14. Fazekas Dóra (BEAC Újbuda KA) 1.25 8
15. Béki Johanna (Csata Pacik) 1.2 20
16. Feith Izabella (Csata Pacik) 1.2 20
17. Horváth Borsika Lara (MTK Budapest) 1.2 10
18. Albert-Tóth Léna Dalma (Csata Pacik) 1.1 20
19. Jenei Alíz Zsófia (MTK Budapest) 1 10
20. Zakor Izabella (Csata Pacik) 1 20
21. Harka Stefánia Laura (BEAC Újbuda KA) 1 12
22. Tóth Emese Virág (Kiss Lenke KA) 1 16
23. Krausz Lili Beatrix (BEAC Újbuda KA) 1 8
24. Kálmán Hanna (Török Flóris - Törekvés SE) 0.89 18
25. Korsós Gabriella (BEAC Újbuda KA) 0.89 18
26. Hasimov Hadidzsa Nilgün (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0.88 16
27. Biró Anna Réka (BEAC Újbuda KA) 0.86 14
28. Ilcsik Boglárka (Vasas Akadémia) 0.83 12
29. Slett Réka (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0.83 12
30. Pásztor Arina (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0.78 18
31. Lenkó Zita Vivien (BEAC Újbuda KA) 0.78 18
32. Szép Szabina (MTK Budapest) 0.67 12
33. Heltovics Kincső (MTK Budapest) 0.67 12
34. Széll Zsuzsanna Ágnes (MTK Budapest) 0.67 12
35. Kronavetter Lili (Óbudai Kaszások/B) 0.63 16
36. Szűcs Anna Lili (Török Flóris - Törekvés SE) 0.63 16
37. Bobvos Mandula (Óbudai Kaszások/B) 0.63 16
38. Bodnár Nóra Bettina (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0.6 20
39. Korsós Zsuzsanna (BEAC Újbuda KA) 0.56 18
40. Ferletyák Zita (Csata Pacik) 0.5 20
41. Kispál Zsófia (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0.44 18
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 4 meccs, min. 8 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. Szabó Emília Erzsébet (Vasas Akadémia) 75% (12/16) 8
2. Korsós Gabriella (BEAC Újbuda KA) 66.67% (16/24) 18
3. Sütő Emese (Kiss Lenke KA) 64.71% (22/34) 12
4. Czirkos Anna Panka (Óbudai Kaszások/B) 62.5% (20/32) 10
5. Lipcsik Anna (Csata Pacik) 60.87% (56/92) 20
6. Szikszai Franciska (Török Flóris - Törekvés SE) 60% (6/10) 16
7. Tóth Emese Virág (Kiss Lenke KA) 57.14% (16/28) 16
8. Korsós Zsuzsanna (BEAC Újbuda KA) 55.56% (10/18) 18
9. Lenkó Zita Vivien (BEAC Újbuda KA) 53.85% (14/26) 18
10. Marosvölgyi Zsófia (Óbudai Kaszások/B) 52.38% (22/42) 14
11. Széll Zsuzsanna Ágnes (MTK Budapest) 50% (8/16) 12
12. Turós Barbara Tímea (Török Flóris - Törekvés SE) 50% (6/12) 14
13. Kerti Barbara Lilla (Zsíros Akadémia Kőbánya) 50% (6/12) 12
14. Mahmoud Nóra Zsófia (Óbudai Kaszások/B) 50% (6/12) 16
15. Pankucsi Eszter (Kiss Lenke KA) 50% (4/8) 10
16. Albert-Tóth Léna Dalma (Csata Pacik) 47.83% (22/46) 20
17. Harka Stefánia Laura (BEAC Újbuda KA) 46.15% (12/26) 12
18. Biró Anna Réka (BEAC Újbuda KA) 46.15% (12/26) 14
19. Takács Mirabel (Zsíros Akadémia Kőbánya) 45.1% (46/102) 18
20. Prisztavok Zoé (Zsíros Akadémia Kőbánya) 44.44% (24/54) 18
21. Szép Szabina (MTK Budapest) 44.44% (8/18) 12
22. Sárközi Flóra (Kiss Lenke KA) 43.48% (40/92) 16
23. Haraszti Gyopár (BEAC Újbuda KA) 42.86% (12/28) 8
24. Ferletyák Zita (Csata Pacik) 41.67% (10/24) 20
25. Jenei Alíz Zsófia (MTK Budapest) 41.67% (10/24) 10
26. Ilcsik Boglárka (Vasas Akadémia) 41.67% (10/24) 12
27. Feith Izabella (Csata Pacik) 40% (24/60) 20
28. Miklósi Maja (BEAC Újbuda KA) 39.13% (18/46) 14
29. Pásztor Arina (Zsíros Akadémia Kőbánya) 38.89% (14/36) 18
30. Hasimov Hadidzsa Nilgün (Zsíros Akadémia Kőbánya) 38.89% (14/36) 16
31. Szűcs Anna Lili (Török Flóris - Törekvés SE) 38.46% (10/26) 16
32. Haraszti Gyöngyvér (BEAC Újbuda KA) 37.5% (6/16) 8
33. Sterbenz Dóra (Óbudai Kaszások/B) 37.5% (6/16) 16
34. Szabó Sára Anna (BEAC Újbuda KA) 37.5% (6/16) 10
35. Zakor Izabella (Csata Pacik) 35.71% (20/56) 20
36. Béki Johanna (Csata Pacik) 33.33% (24/72) 20
37. Slett Réka (Zsíros Akadémia Kőbánya) 33.33% (10/30) 12
38. Vígh Eszter (Vasas Akadémia) 33.33% (6/18) 10
39. Berkli Nóra (Török Flóris - Törekvés SE) 33.33% (6/18) 12
40. Édes Luca Alma (Vasas Akadémia) 33.33% (4/12) 10
41. Kaszás Lili Dorka (Vasas Akadémia) 33.33% (4/12) 16
42. Berecz Panna Kincső (Zsíros Akadémia Kőbánya) 33.33% (4/12) 20
43. Gergely Petra (Vasas Akadémia) 33.33% (4/12) 12
44. Fazekas Dóra (BEAC Újbuda KA) 31.25% (10/32) 8
45. Kispál Zsófia (Zsíros Akadémia Kőbánya) 30.77% (8/26) 18
46. Kovács Fanni Noémi (Kiss Lenke KA) 30.23% (26/86) 16
47. Josepovits Kinga (Zsíros Akadémia Kőbánya) 30% (18/60) 14
48. Horváth Borsika Lara (MTK Budapest) 30% (12/40) 10
49. Károlyi Violetta (Török Flóris - Törekvés SE) 30% (6/20) 8
50. Gelányi Csenge (Török Flóris - Törekvés SE) 30% (6/20) 12
51. Kálmán Hanna (Török Flóris - Törekvés SE) 28.57% (16/56) 18
52. Krausz Lili Beatrix (BEAC Újbuda KA) 28.57% (8/28) 8
53. Kronavetter Lili (Óbudai Kaszások/B) 27.78% (10/36) 16
54. Bodnár Nóra Bettina (Zsíros Akadémia Kőbánya) 27.27% (12/44) 20
55. Gedó Kata (Kiss Lenke KA) 27.03% (20/74) 16
56. Heltovics Kincső (MTK Budapest) 26.67% (8/30) 12
57. Matkovits Alma Dóra (MTK Budapest) 25% (6/24) 8
58. Balla Petra (Kiss Lenke KA) 25% (4/16) 14
59. Bojtár Bettina Beáta (Török Flóris - Törekvés SE) 25% (4/16) 16
60. Zsom Kinga Regina (BEAC Újbuda KA) 25% (2/8) 12
61. Eszes Vivien (BEAC Újbuda KA) 25% (2/8) 14
62. Ábrahám Emma (MTK Budapest) 25% (2/8) 10
63. Bobvos Mandula (Óbudai Kaszások/B) 23.81% (10/42) 16
64. Dúl Fanni Veronika (Vasas Akadémia) 22.22% (4/18) 14
65. Oldal Klára (Zsíros Akadémia Kőbánya) 22.22% (4/18) 16
66. Csicsvári Zelma (Óbudai Kaszások/B) 21.43% (6/28) 16
67. Juhász Luca (Csata Pacik) 20% (6/30) 18
68. Jakab Petra (Kiss Lenke KA) 20% (2/10) 16
69. Burányi Lili (Kiss Lenke KA) 18.18% (4/22) 18
70. Rompos Anna Andrea (Óbudai Kaszások/B) 16.67% (2/12) 14
71. Székely Emese Kinga (Csata Pacik) 16.67% (2/12) 8
72. Végh Viktória Kitti (Csata Pacik) 16.67% (2/12) 20
73. Koszpeg Noémi (Csata Pacik) 16.67% (2/12) 20
74. Turós Gréta Cintia (Török Flóris - Törekvés SE) 15.38% (4/26) 14
75. Egri Emma Ibolya (MTK Budapest) 15.38% (4/26) 10
76. Komlósi-Geri Tímea (Török Flóris - Törekvés SE) 14.29% (2/14) 14
77. Ács Emese (Csata Pacik) 14.29% (2/14) 20
78. Németh Anna Sarolta (BEAC Újbuda KA) 12.5% (2/16) 10
79. Kendelényi Luca (MTK Budapest) 11.11% (2/18) 10
80. Schannen Zoé (Vasas Akadémia) 0% (0/18) 14
81. Boka-Magó Szonja (BEAC Újbuda KA) 0% (0/10) 10
82. Csocsán Fruzsina (Óbudai Kaszások/B) 0% (0/8) 16
83. Dzvonár Réka (Kiss Lenke KA) 0% (0/16) 16
84. Lengyel Luca Kamilla (Vasas Akadémia) 0% (0/8) 14
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu