/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

Csata DSE - Budapest, Leány Serdülő A

Edző

Név Telefon E-mail
Wéber Krisztina 30/992-9887 kriszti.weber@gmail.com

Kontakt

Név Telefon E-mail
Tursicsné, Iván Kriszta 20/327-8726 tursics@t-online.hu

Csarnok

Csarnok Cím
Csata u. Általános Iskola 1135 - Budapest Csata u. 20.

Játékosok




Mezszám Név Szül. dátum
- Albert-Tóth Léna Dalma 2007-09-04
- Arnóczki Sára 2006-06-19
- Gábor Lili 2006-04-29
- Halmy Panka Petra 2007-03-23
- Ihring Orsolya 2007-05-07
- Juhász Luca 2007-01-04
- Kronavetter Lili 2007-09-29
- Lengyel Virág Lea 2007-05-17
- Lipcsik Anna 2007-06-09
- Sávos Emma 2007-07-05
- Szanyi Sára 2006-12-29
- Székely Emese Kinga 2007-10-02
- Vladár Róza 2006-09-28
- Zátonyi Zoé Luca 2007-01-07

Műsor

Budapest, Leány Serdülő A

 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
NSA0012 Török Flóris - Törekvés SE Csata DSE 2018/11/10 16:15 51-71
(6-28,16-11,15-12,14-20)
Török Flóris Általános Iskola Bárány Levente Kutrik Andrea
NSA0042 Csata DSE Zsíros Akadémia Kőbánya 2018/12/02 12:30 48-60
(16-6,4-25,16-11,12-18)
NKE kisterem Nagy István Novák Zsuzsanna
NSA0022 Csata DSE Vasas Akadémia/B 2019/01/06 10:40 51-49
(16-5,4-20,16-13,15-11)
Vasas Pasaréti Sportcentrum Matóczay Bálint Ürögi Zsolt
NSA0062 Kiss Lenke KA Csata DSE 2019/01/25 18:30 40-88
(12-8,5-34,5-27,18-19)
Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium Bujtor Péter Szabó István
NSA0082 Csata DSE Török Flóris - Törekvés SE 2019/02/02 10:00 54-69
(17-21,11-14,13-16,13-18)
NKE kisterem Matejovics Márk Hőgerl Bence
NSA0141 Csata DSE Budapest Blazers 2019/02/02 12:00 56-8
(19-2,10-2,16-4,11-0)
NKE kisterem Matejovics Márk Hőgerl Bence
NSA0052 Csata DSE Óbudai Kaszások 2019/03/16 11:30 51-56
(11-9,15-17,14-19,11-11)
NKE kisterem Matóczay Bálint Boros Krisztina
NSA0092 Vasas Akadémia/B Csata DSE 2019/03/16 13:30 31-28
(10-6,11-6,2-7,8-9)
NKE kisterem Matóczay Bálint Lőrincz Erzsébet Sára
NSA0071 Budapest Blazers Csata DSE 2019/03/17 12:20 13-43
(2-16,6-9,0-10,5-8)
Őrmezei Általános Iskola Havas Gábor Horváth Brúnó József
NSA0132 Csata DSE Kiss Lenke KA 2019/03/29 16:30 58-37
(16-11,15-12,12-8,15-6)
Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium Szőke Gábor Goda László
NSA0112 Zsíros Akadémia Kőbánya Csata DSE 2019/04/05 19:00 66-49
(-, -, -, -)
Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok Pál Roland Matóczay Bálint
NSA0122 Óbudai Kaszások Csata DSE 2019/04/10 16:30 43-67
(-, -, -, -)
III. kerületi Sporttelep Szőke Gábor Ürögi Zsolt

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Vladár Róza (Csata DSE) 142 7
2. Evellei Hanna Magdaléna (Óbudai Kaszások) 122 8
3. Arnóczki Sára (Csata DSE) 99 10
4. Kemény Szófia (Kiss Lenke KA) 98 9
5. Fogarasi Kincső (Vasas Akadémia/B) 93 8
6. Lányi Léna Mónika (Zsíros Akadémia Kőbánya) 90 8
7. Vámos Anna (Zsíros Akadémia Kőbánya) 88 9
8. Kovács Fanni Noémi (Kiss Lenke KA) 84 10
9. Szabó Flóra Vilma (Vasas Akadémia/B) 82 9
10. Fodor Lili (Zsíros Akadémia Kőbánya) 81 10
11. Ulicsnik Dóra (Óbudai Kaszások) 69 9
12. Masier Sophia (Vasas Akadémia/B) 68 5
13. Harsági Lili Dorina (Zsíros Akadémia Kőbánya) 68 7
14. Mc Nutt Alexandra (Budapest Blazers) 65 12
15. Turós Barbara (Török Flóris - Törekvés SE) 58 7
16. Hruby Laura (Vasas Akadémia/B) 56 10
17. Szeles Dorka (Zsíros Akadémia Kőbánya) 55 7
18. Pelle Fanni (Zsíros Akadémia Kőbánya) 55 7
19. Konta Sarolt Mária (Óbudai Kaszások) 55 9
20. Vigh Teodóra (Kiss Lenke KA) 55 9
21. Szabó Zsófia (Zsíros Akadémia Kőbánya) 54 9
22. Rivasz Petra (Török Flóris - Törekvés SE) 53 5
23. Szabó Karolin (Török Flóris - Törekvés SE) 53 5
24. Svélecz Dóra Anna (Török Flóris - Törekvés SE) 51 5
25. Bagdi Hajnalka (Török Flóris - Törekvés SE) 50 7
26. Zátonyi Zoé Luca (Csata DSE) 50 10
27. Kronavetter Lili (Csata DSE) 50 10
28. Torda Csenge Anna (Zsíros Akadémia Kőbánya) 49 5
29. Czirkos Anna Panka (Óbudai Kaszások) 48 5
30. Fábián Szofi (Vasas Akadémia/B) 48 6
31. Kemecsei Zita (Vasas Akadémia/B) 47 7
32. Zwick Tamara (Zsíros Akadémia Kőbánya) 46 10
33. Fleming Molly Rita (Budapest Blazers) 45 12
34. Starosta Tünde (Vasas Akadémia/B) 42 10
35. Szántó Brigitta (Óbudai Kaszások) 41 7
36. Zelenák Vivien Anna (Török Flóris - Törekvés SE) 40 6
37. Gyárfás Fanni (Török Flóris - Törekvés SE) 40 6
38. Gábor Lili (Csata DSE) 40 4
39. Halász Luca Réka (Vasas Akadémia/B) 37 6
40. Nagy Viktória (Óbudai Kaszások) 37 8
41. Takács Eszter (Óbudai Kaszások) 37 8
42. Ihring Orsolya (Csata DSE) 37 10
43. Dér Blanka Alexa (Török Flóris - Törekvés SE) 37 3
44. Tordai Luca (Óbudai Kaszások) 36 7
45. Ilcsik Boglárka (Vasas Akadémia/B) 36 9
46. Halmy Panka Petra (Csata DSE) 35 10
47. Sztankai Vanessza (Zsíros Akadémia Kőbánya) 34 8
48. Lipcsik Anna (Csata DSE) 34 10
49. Igaz Eszter (Vasas Akadémia/B) 31 6
50. Cseh Lilla (Kiss Lenke KA) 31 8
51. Fodor Liliána Karina (Török Flóris - Törekvés SE) 30 6
52. Szűcs Anna Lili (Török Flóris - Törekvés SE) 29 3
53. Sütő Emese (Kiss Lenke KA) 29 6
54. Tóth Emese Virág (Kiss Lenke KA) 27 6
55. Szalay Kitti (Kiss Lenke KA) 26 8
56. Polgári Réka (Óbudai Kaszások) 25 9
57. Oláh Zsófia (Zsíros Akadémia Kőbánya) 25 2
58. Szanyi Sára (Csata DSE) 24 8
59. Benyovszki Petra (Vasas Akadémia/B) 23 7
60. Oláh Fruzsina Panna (Zsíros Akadémia Kőbánya) 23 2
61. Turós Gréta Cintia (Török Flóris - Törekvés SE) 22 7
62. Szajkó Gitta (Török Flóris - Törekvés SE) 22 2
63. Herzog Bora (Vasas Akadémia/B) 22 8
64. Kerti Barbara Lilla (Zsíros Akadémia Kőbánya) 22 9
65. Együd Emma (Óbudai Kaszások) 20 4
66. Édes Luca Alma (Vasas Akadémia/B) 20 8
67. Juhász Luca (Csata DSE) 19 10
68. Fernández-Kiss Anna (Török Flóris - Törekvés SE) 18 2
69. Tucsa Lili (Zsíros Akadémia Kőbánya) 18 5
70. Czirjék Brigitta (Zsíros Akadémia Kőbánya) 17 8
71. Csizmadia Gréta (Kiss Lenke KA) 17 10
72. Szabó Réka (Török Flóris - Törekvés SE) 16 4
73. Maróty Dalma (Vasas Akadémia/B) 15 7
74. Bagoly Hanna Ilona (Török Flóris - Törekvés SE) 15 3
75. Magyar Bianka Rózsa (Kiss Lenke KA) 15 10
76. Vass Luca Orsolya (Török Flóris - Törekvés SE) 14 1
77. Sáhi Sára (Török Flóris - Törekvés SE) 14 4
78. Horváth Dorina (Török Flóris - Törekvés SE) 14 8
79. Gardner Ruby Jean (Budapest Blazers) 13 12
80. Mohos Gyöngyvér (Török Flóris - Törekvés SE) 12 2
81. Palánki Hella (Vasas Akadémia/B) 12 5
82. Gilicze Sára (Óbudai Kaszások) 12 5
83. Milassin Blanka (Vasas Akadémia/B) 12 7
84. Pankucsi Eszter (Kiss Lenke KA) 11 9
85. Kling Noémi (Török Flóris - Törekvés SE) 10 3
86. Varga Enikő (Török Flóris - Törekvés SE) 10 3
87. Danyi-Sárdy Nikol (Budapest Blazers) 10 11
88. Irving Jasmine Joyce (Budapest Blazers) 10 12
89. Gelányi Csenge (Török Flóris - Törekvés SE) 9 7
90. Szűcs Sára (Török Flóris - Törekvés SE) 9 5
91. Mahmoud Nóra Zsófia (Óbudai Kaszások) 9 5
92. Irving Celia May (Budapest Blazers) 9 12
93. Albert-Tóth Léna Dalma (Csata DSE) 8 9
94. Gedó Kata (Kiss Lenke KA) 8 1
95. Soós Kriszta Szonja (Vasas Akadémia/B) 8 4
96. Mohos Tímea (Török Flóris - Törekvés SE) 7 2
97. Konda Brigitta (Kiss Lenke KA) 6 9
98. Maróty Dorottya (Vasas Akadémia/B) 6 3
99. Nagy Zsófia (Óbudai Kaszások) 6 3
100. Jung Somin (Budapest Blazers) 5 12
101. Tari Kata (Török Flóris - Törekvés SE) 5 3
102. Szabó Dorottya (Török Flóris - Törekvés SE) 5 2
103. Vranjes Esther Alma (Budapest Blazers) 4 11
104. Nyéki Lilla (Török Flóris - Törekvés SE) 4 1
105. Vörös Nóra (Török Flóris - Törekvés SE) 4 1
106. Kocsis Eszter (Óbudai Kaszások) 4 4
107. Sávos Emma (Csata DSE) 4 5
108. Lengyel Virág Lea (Csata DSE) 4 3
109. Balás Natasa (Vasas Akadémia/B) 4 3
110. Balázs Eliza (Kiss Lenke KA) 4 9
111. Mc Nutt Isabella Megan (Budapest Blazers) 4 12
112. Rompos Anna Andrea (Óbudai Kaszások) 2 3
113. Csicsvári Zelma (Óbudai Kaszások) 2 3
114. Székely Emese Kinga (Csata DSE) 2 2
115. Jakab Petra (Kiss Lenke KA) 2 2
116. Sarhan Petra Ynas (Budapest Blazers) 2 9
117. Hock Eszter Petra (Óbudai Kaszások) 0 2
118. Valletta Grace Marie (Budapest Blazers) 0 1
119. Henglár Zita (Óbudai Kaszások) 0 3
120. Burányi Lili (Kiss Lenke KA) 0 1
121. Sakharov Anya (Budapest Blazers) 0 1
122. Bobvos Mandula (Óbudai Kaszások) 0 1
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Kemény Szófia (Kiss Lenke KA) 2 9
2. Arnóczki Sára (Csata DSE) 2 10
3. Ulicsnik Dóra (Óbudai Kaszások) 2 9
4. Lipcsik Anna (Csata DSE) 2 10
5. Evellei Hanna Magdaléna (Óbudai Kaszások) 1 8
6. Lányi Léna Mónika (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1 8
7. Harsági Lili Dorina (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1 7
8. Kovács Fanni Noémi (Kiss Lenke KA) 1 10
9. Turós Barbara (Török Flóris - Törekvés SE) 1 7
10. Kemecsei Zita (Vasas Akadémia/B) 1 7
11. Konta Sarolt Mária (Óbudai Kaszások) 1 9
12. Hruby Laura (Vasas Akadémia/B) 1 10
13. Tordai Luca (Óbudai Kaszások) 1 7
14. Zátonyi Zoé Luca (Csata DSE) 1 10
15. Starosta Tünde (Vasas Akadémia/B) 1 10
16. Szanyi Sára (Csata DSE) 1 8
17. Polgári Réka (Óbudai Kaszások) 1 9
18. Vladár Róza (Csata DSE) 0 7
19. Vass Luca Orsolya (Török Flóris - Törekvés SE) 0 1
20. Masier Sophia (Vasas Akadémia/B) 0 5
21. Oláh Zsófia (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 2
22. Dér Blanka Alexa (Török Flóris - Törekvés SE) 0 3
23. Fogarasi Kincső (Vasas Akadémia/B) 0 8
24. Oláh Fruzsina Panna (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 2
25. Szajkó Gitta (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
26. Szabó Karolin (Török Flóris - Törekvés SE) 0 5
27. Rivasz Petra (Török Flóris - Törekvés SE) 0 5
28. Svélecz Dóra Anna (Török Flóris - Törekvés SE) 0 5
29. Gábor Lili (Csata DSE) 0 4
30. Torda Csenge Anna (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 5
31. Vámos Anna (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 9
32. Szűcs Anna Lili (Török Flóris - Törekvés SE) 0 3
33. Czirkos Anna Panka (Óbudai Kaszások) 0 5
34. Szabó Flóra Vilma (Vasas Akadémia/B) 0 9
35. Fernández-Kiss Anna (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
36. Fodor Lili (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 10
37. Fábián Szofi (Vasas Akadémia/B) 0 6
38. Gedó Kata (Kiss Lenke KA) 0 1
39. Pelle Fanni (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 7
40. Szeles Dorka (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 7
41. Bagdi Hajnalka (Török Flóris - Törekvés SE) 0 7
42. Zelenák Vivien Anna (Török Flóris - Törekvés SE) 0 6
43. Gyárfás Fanni (Török Flóris - Törekvés SE) 0 6
44. Halász Luca Réka (Vasas Akadémia/B) 0 6
45. Vigh Teodóra (Kiss Lenke KA) 0 9
46. Mohos Gyöngyvér (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
47. Szabó Zsófia (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 9
48. Szántó Brigitta (Óbudai Kaszások) 0 7
49. Mc Nutt Alexandra (Budapest Blazers) 0 12
50. Igaz Eszter (Vasas Akadémia/B) 0 6
51. Együd Emma (Óbudai Kaszások) 0 4
52. Kronavetter Lili (Csata DSE) 0 10
53. Bagoly Hanna Ilona (Török Flóris - Törekvés SE) 0 3
54. Fodor Liliána Karina (Török Flóris - Törekvés SE) 0 6
55. Sütő Emese (Kiss Lenke KA) 0 6
56. Nagy Viktória (Óbudai Kaszások) 0 8
57. Takács Eszter (Óbudai Kaszások) 0 8
58. Zwick Tamara (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 10
59. Tóth Emese Virág (Kiss Lenke KA) 0 6
60. Sztankai Vanessza (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 8
61. Szabó Réka (Török Flóris - Törekvés SE) 0 4
62. Nyéki Lilla (Török Flóris - Törekvés SE) 0 1
63. Ilcsik Boglárka (Vasas Akadémia/B) 0 9
64. Vörös Nóra (Török Flóris - Törekvés SE) 0 1
65. Cseh Lilla (Kiss Lenke KA) 0 8
66. Fleming Molly Rita (Budapest Blazers) 0 12
67. Ihring Orsolya (Csata DSE) 0 10
68. Tucsa Lili (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 5
69. Sáhi Sára (Török Flóris - Törekvés SE) 0 4
70. Mohos Tímea (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
71. Halmy Panka Petra (Csata DSE) 0 10
72. Kling Noémi (Török Flóris - Törekvés SE) 0 3
73. Varga Enikő (Török Flóris - Törekvés SE) 0 3
74. Benyovszki Petra (Vasas Akadémia/B) 0 7
75. Szalay Kitti (Kiss Lenke KA) 0 8
76. Turós Gréta Cintia (Török Flóris - Törekvés SE) 0 7
77. Herzog Bora (Vasas Akadémia/B) 0 8
78. Édes Luca Alma (Vasas Akadémia/B) 0 8
79. Szabó Dorottya (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
80. Kerti Barbara Lilla (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 9
81. Palánki Hella (Vasas Akadémia/B) 0 5
82. Gilicze Sára (Óbudai Kaszások) 0 5
83. Maróty Dalma (Vasas Akadémia/B) 0 7
84. Czirjék Brigitta (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 8
85. Soós Kriszta Szonja (Vasas Akadémia/B) 0 4
86. Nagy Zsófia (Óbudai Kaszások) 0 3
87. Maróty Dorottya (Vasas Akadémia/B) 0 3
88. Juhász Luca (Csata DSE) 0 10
89. Szűcs Sára (Török Flóris - Törekvés SE) 0 5
90. Mahmoud Nóra Zsófia (Óbudai Kaszások) 0 5
91. Horváth Dorina (Török Flóris - Törekvés SE) 0 8
92. Milassin Blanka (Vasas Akadémia/B) 0 7
93. Csizmadia Gréta (Kiss Lenke KA) 0 10
94. Tari Kata (Török Flóris - Törekvés SE) 0 3
95. Magyar Bianka Rózsa (Kiss Lenke KA) 0 10
96. Lengyel Virág Lea (Csata DSE) 0 3
97. Balás Natasa (Vasas Akadémia/B) 0 3
98. Gelányi Csenge (Török Flóris - Törekvés SE) 0 7
99. Pankucsi Eszter (Kiss Lenke KA) 0 9
100. Gardner Ruby Jean (Budapest Blazers) 0 12
101. Kocsis Eszter (Óbudai Kaszások) 0 4
102. Jakab Petra (Kiss Lenke KA) 0 2
103. Székely Emese Kinga (Csata DSE) 0 2
104. Danyi-Sárdy Nikol (Budapest Blazers) 0 11
105. Albert-Tóth Léna Dalma (Csata DSE) 0 9
106. Irving Jasmine Joyce (Budapest Blazers) 0 12
107. Sávos Emma (Csata DSE) 0 5
108. Irving Celia May (Budapest Blazers) 0 12
109. Csicsvári Zelma (Óbudai Kaszások) 0 3
110. Konda Brigitta (Kiss Lenke KA) 0 9
111. Rompos Anna Andrea (Óbudai Kaszások) 0 3
112. Balázs Eliza (Kiss Lenke KA) 0 9
113. Jung Somin (Budapest Blazers) 0 12
114. Vranjes Esther Alma (Budapest Blazers) 0 11
115. Mc Nutt Isabella Megan (Budapest Blazers) 0 12
116. Sarhan Petra Ynas (Budapest Blazers) 0 9
117. Burányi Lili (Kiss Lenke KA) 0 1
118. Valletta Grace Marie (Budapest Blazers) 0 1
119. Sakharov Anya (Budapest Blazers) 0 1
120. Henglár Zita (Óbudai Kaszások) 0 3
121. Bobvos Mandula (Óbudai Kaszások) 0 1
122. Hock Eszter Petra (Óbudai Kaszások) 0 2
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 6 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Vladár Róza (Csata DSE) 20.29 7
2. Evellei Hanna Magdaléna (Óbudai Kaszások) 15.25 8
3. Fogarasi Kincső (Vasas Akadémia/B) 11.63 8
4. Lányi Léna Mónika (Zsíros Akadémia Kőbánya) 11.25 8
5. Kemény Szófia (Kiss Lenke KA) 10.89 9
6. Arnóczki Sára (Csata DSE) 9.9 10
7. Vámos Anna (Zsíros Akadémia Kőbánya) 9.78 9
8. Harsági Lili Dorina (Zsíros Akadémia Kőbánya) 9.71 7
9. Szabó Flóra Vilma (Vasas Akadémia/B) 9.11 9
10. Kovács Fanni Noémi (Kiss Lenke KA) 8.4 10
11. Turós Barbara (Török Flóris - Törekvés SE) 8.29 7
12. Fodor Lili (Zsíros Akadémia Kőbánya) 8.1 10
13. Fábián Szofi (Vasas Akadémia/B) 8 6
14. Pelle Fanni (Zsíros Akadémia Kőbánya) 7.86 7
15. Szeles Dorka (Zsíros Akadémia Kőbánya) 7.86 7
16. Ulicsnik Dóra (Óbudai Kaszások) 7.67 9
17. Bagdi Hajnalka (Török Flóris - Törekvés SE) 7.14 7
18. Kemecsei Zita (Vasas Akadémia/B) 6.71 7
19. Zelenák Vivien Anna (Török Flóris - Törekvés SE) 6.67 6
20. Gyárfás Fanni (Török Flóris - Törekvés SE) 6.67 6
21. Halász Luca Réka (Vasas Akadémia/B) 6.17 6
22. Vigh Teodóra (Kiss Lenke KA) 6.11 9
23. Konta Sarolt Mária (Óbudai Kaszások) 6.11 9
24. Szabó Zsófia (Zsíros Akadémia Kőbánya) 6 9
25. Szántó Brigitta (Óbudai Kaszások) 5.86 7
26. Hruby Laura (Vasas Akadémia/B) 5.6 10
27. Mc Nutt Alexandra (Budapest Blazers) 5.42 12
28. Igaz Eszter (Vasas Akadémia/B) 5.17 6
29. Tordai Luca (Óbudai Kaszások) 5.14 7
30. Kronavetter Lili (Csata DSE) 5 10
31. Fodor Liliána Karina (Török Flóris - Törekvés SE) 5 6
32. Zátonyi Zoé Luca (Csata DSE) 5 10
33. Sütő Emese (Kiss Lenke KA) 4.83 6
34. Takács Eszter (Óbudai Kaszások) 4.63 8
35. Nagy Viktória (Óbudai Kaszások) 4.63 8
36. Zwick Tamara (Zsíros Akadémia Kőbánya) 4.6 10
37. Tóth Emese Virág (Kiss Lenke KA) 4.5 6
38. Sztankai Vanessza (Zsíros Akadémia Kőbánya) 4.25 8
39. Starosta Tünde (Vasas Akadémia/B) 4.2 10
40. Ilcsik Boglárka (Vasas Akadémia/B) 4 9
41. Cseh Lilla (Kiss Lenke KA) 3.88 8
42. Fleming Molly Rita (Budapest Blazers) 3.75 12
43. Ihring Orsolya (Csata DSE) 3.7 10
44. Halmy Panka Petra (Csata DSE) 3.5 10
45. Lipcsik Anna (Csata DSE) 3.4 10
46. Benyovszki Petra (Vasas Akadémia/B) 3.29 7
47. Szalay Kitti (Kiss Lenke KA) 3.25 8
48. Turós Gréta Cintia (Török Flóris - Törekvés SE) 3.14 7
49. Szanyi Sára (Csata DSE) 3 8
50. Polgári Réka (Óbudai Kaszások) 2.78 9
51. Herzog Bora (Vasas Akadémia/B) 2.75 8
52. Édes Luca Alma (Vasas Akadémia/B) 2.5 8
53. Kerti Barbara Lilla (Zsíros Akadémia Kőbánya) 2.44 9
54. Maróty Dalma (Vasas Akadémia/B) 2.14 7
55. Czirjék Brigitta (Zsíros Akadémia Kőbánya) 2.13 8
56. Juhász Luca (Csata DSE) 1.9 10
57. Horváth Dorina (Török Flóris - Törekvés SE) 1.75 8
58. Milassin Blanka (Vasas Akadémia/B) 1.71 7
59. Csizmadia Gréta (Kiss Lenke KA) 1.7 10
60. Magyar Bianka Rózsa (Kiss Lenke KA) 1.5 10
61. Gelányi Csenge (Török Flóris - Törekvés SE) 1.29 7
62. Pankucsi Eszter (Kiss Lenke KA) 1.22 9
63. Gardner Ruby Jean (Budapest Blazers) 1.08 12
64. Danyi-Sárdy Nikol (Budapest Blazers) 0.91 11
65. Albert-Tóth Léna Dalma (Csata DSE) 0.89 9
66. Irving Jasmine Joyce (Budapest Blazers) 0.83 12
67. Irving Celia May (Budapest Blazers) 0.75 12
68. Konda Brigitta (Kiss Lenke KA) 0.67 9
69. Balázs Eliza (Kiss Lenke KA) 0.44 9
70. Jung Somin (Budapest Blazers) 0.42 12
71. Vranjes Esther Alma (Budapest Blazers) 0.36 11
72. Mc Nutt Isabella Megan (Budapest Blazers) 0.33 12
73. Sarhan Petra Ynas (Budapest Blazers) 0.22 9
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 6 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Kemény Szófia (Kiss Lenke KA) 0.22 9
2. Ulicsnik Dóra (Óbudai Kaszások) 0.22 9
3. Arnóczki Sára (Csata DSE) 0.2 10
4. Lipcsik Anna (Csata DSE) 0.2 10
5. Harsági Lili Dorina (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0.14 7
6. Turós Barbara (Török Flóris - Törekvés SE) 0.14 7
7. Kemecsei Zita (Vasas Akadémia/B) 0.14 7
8. Tordai Luca (Óbudai Kaszások) 0.14 7
9. Evellei Hanna Magdaléna (Óbudai Kaszások) 0.13 8
10. Lányi Léna Mónika (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0.13 8
11. Szanyi Sára (Csata DSE) 0.13 8
12. Konta Sarolt Mária (Óbudai Kaszások) 0.11 9
13. Polgári Réka (Óbudai Kaszások) 0.11 9
14. Kovács Fanni Noémi (Kiss Lenke KA) 0.1 10
15. Hruby Laura (Vasas Akadémia/B) 0.1 10
16. Zátonyi Zoé Luca (Csata DSE) 0.1 10
17. Starosta Tünde (Vasas Akadémia/B) 0.1 10
18. Vladár Róza (Csata DSE) 0 7
19. Fogarasi Kincső (Vasas Akadémia/B) 0 8
20. Vámos Anna (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 9
21. Szabó Flóra Vilma (Vasas Akadémia/B) 0 9
22. Fodor Lili (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 10
23. Fábián Szofi (Vasas Akadémia/B) 0 6
24. Pelle Fanni (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 7
25. Szeles Dorka (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 7
26. Bagdi Hajnalka (Török Flóris - Törekvés SE) 0 7
27. Zelenák Vivien Anna (Török Flóris - Törekvés SE) 0 6
28. Gyárfás Fanni (Török Flóris - Törekvés SE) 0 6
29. Halász Luca Réka (Vasas Akadémia/B) 0 6
30. Vigh Teodóra (Kiss Lenke KA) 0 9
31. Szabó Zsófia (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 9
32. Szántó Brigitta (Óbudai Kaszások) 0 7
33. Mc Nutt Alexandra (Budapest Blazers) 0 12
34. Igaz Eszter (Vasas Akadémia/B) 0 6
35. Kronavetter Lili (Csata DSE) 0 10
36. Fodor Liliána Karina (Török Flóris - Törekvés SE) 0 6
37. Sütő Emese (Kiss Lenke KA) 0 6
38. Takács Eszter (Óbudai Kaszások) 0 8
39. Nagy Viktória (Óbudai Kaszások) 0 8
40. Zwick Tamara (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 10
41. Tóth Emese Virág (Kiss Lenke KA) 0 6
42. Sztankai Vanessza (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 8
43. Ilcsik Boglárka (Vasas Akadémia/B) 0 9
44. Cseh Lilla (Kiss Lenke KA) 0 8
45. Fleming Molly Rita (Budapest Blazers) 0 12
46. Ihring Orsolya (Csata DSE) 0 10
47. Halmy Panka Petra (Csata DSE) 0 10
48. Benyovszki Petra (Vasas Akadémia/B) 0 7
49. Szalay Kitti (Kiss Lenke KA) 0 8
50. Turós Gréta Cintia (Török Flóris - Törekvés SE) 0 7
51. Herzog Bora (Vasas Akadémia/B) 0 8
52. Édes Luca Alma (Vasas Akadémia/B) 0 8
53. Kerti Barbara Lilla (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 9
54. Maróty Dalma (Vasas Akadémia/B) 0 7
55. Czirjék Brigitta (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 8
56. Juhász Luca (Csata DSE) 0 10
57. Horváth Dorina (Török Flóris - Törekvés SE) 0 8
58. Milassin Blanka (Vasas Akadémia/B) 0 7
59. Csizmadia Gréta (Kiss Lenke KA) 0 10
60. Magyar Bianka Rózsa (Kiss Lenke KA) 0 10
61. Gelányi Csenge (Török Flóris - Törekvés SE) 0 7
62. Pankucsi Eszter (Kiss Lenke KA) 0 9
63. Gardner Ruby Jean (Budapest Blazers) 0 12
64. Danyi-Sárdy Nikol (Budapest Blazers) 0 11
65. Albert-Tóth Léna Dalma (Csata DSE) 0 9
66. Irving Jasmine Joyce (Budapest Blazers) 0 12
67. Irving Celia May (Budapest Blazers) 0 12
68. Konda Brigitta (Kiss Lenke KA) 0 9
69. Balázs Eliza (Kiss Lenke KA) 0 9
70. Jung Somin (Budapest Blazers) 0 12
71. Vranjes Esther Alma (Budapest Blazers) 0 11
72. Mc Nutt Isabella Megan (Budapest Blazers) 0 12
73. Sarhan Petra Ynas (Budapest Blazers) 0 9
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 6 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. Vladár Róza (Csata DSE) 9.14 7
2. Evellei Hanna Magdaléna (Óbudai Kaszások) 6.13 8
3. Fogarasi Kincső (Vasas Akadémia/B) 5.38 8
4. Lányi Léna Mónika (Zsíros Akadémia Kőbánya) 5 8
5. Vámos Anna (Zsíros Akadémia Kőbánya) 4.44 9
6. Harsági Lili Dorina (Zsíros Akadémia Kőbánya) 4.29 7
7. Szabó Flóra Vilma (Vasas Akadémia/B) 4.22 9
8. Kemény Szófia (Kiss Lenke KA) 4 9
9. Fodor Lili (Zsíros Akadémia Kőbánya) 3.7 10
10. Fábián Szofi (Vasas Akadémia/B) 3.67 6
11. Kovács Fanni Noémi (Kiss Lenke KA) 3.6 10
12. Turós Barbara (Török Flóris - Törekvés SE) 3.57 7
13. Pelle Fanni (Zsíros Akadémia Kőbánya) 3.57 7
14. Arnóczki Sára (Csata DSE) 3.5 10
15. Szeles Dorka (Zsíros Akadémia Kőbánya) 3.43 7
16. Bagdi Hajnalka (Török Flóris - Törekvés SE) 3.29 7
17. Gyárfás Fanni (Török Flóris - Törekvés SE) 3.17 6
18. Kemecsei Zita (Vasas Akadémia/B) 3.14 7
19. Halász Luca Réka (Vasas Akadémia/B) 3 6
20. Ulicsnik Dóra (Óbudai Kaszások) 2.89 9
21. Vigh Teodóra (Kiss Lenke KA) 2.89 9
22. Zelenák Vivien Anna (Török Flóris - Törekvés SE) 2.83 6
23. Mc Nutt Alexandra (Budapest Blazers) 2.58 12
24. Szántó Brigitta (Óbudai Kaszások) 2.57 7
25. Hruby Laura (Vasas Akadémia/B) 2.5 10
26. Fodor Liliána Karina (Török Flóris - Törekvés SE) 2.5 6
27. Szabó Zsófia (Zsíros Akadémia Kőbánya) 2.44 9
28. Igaz Eszter (Vasas Akadémia/B) 2.33 6
29. Kronavetter Lili (Csata DSE) 2.3 10
30. Sütő Emese (Kiss Lenke KA) 2.17 6
31. Sztankai Vanessza (Zsíros Akadémia Kőbánya) 2.13 8
32. Konta Sarolt Mária (Óbudai Kaszások) 2.11 9
33. Zátonyi Zoé Luca (Csata DSE) 2.1 10
34. Zwick Tamara (Zsíros Akadémia Kőbánya) 2.1 10
35. Takács Eszter (Óbudai Kaszások) 2 8
36. Nagy Viktória (Óbudai Kaszások) 2 8
37. Tóth Emese Virág (Kiss Lenke KA) 2 6
38. Ilcsik Boglárka (Vasas Akadémia/B) 1.89 9
39. Tordai Luca (Óbudai Kaszások) 1.86 7
40. Starosta Tünde (Vasas Akadémia/B) 1.7 10
41. Ihring Orsolya (Csata DSE) 1.7 10
42. Cseh Lilla (Kiss Lenke KA) 1.63 8
43. Fleming Molly Rita (Budapest Blazers) 1.58 12
44. Benyovszki Petra (Vasas Akadémia/B) 1.57 7
45. Szalay Kitti (Kiss Lenke KA) 1.5 8
46. Lipcsik Anna (Csata DSE) 1.4 10
47. Herzog Bora (Vasas Akadémia/B) 1.38 8
48. Halmy Panka Petra (Csata DSE) 1.3 10
49. Turós Gréta Cintia (Török Flóris - Törekvés SE) 1.29 7
50. Szanyi Sára (Csata DSE) 1.25 8
51. Kerti Barbara Lilla (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.22 9
52. Édes Luca Alma (Vasas Akadémia/B) 1.13 8
53. Polgári Réka (Óbudai Kaszások) 1 9
54. Maróty Dalma (Vasas Akadémia/B) 1 7
55. Czirjék Brigitta (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1 8
56. Juhász Luca (Csata DSE) 0.9 10
57. Horváth Dorina (Török Flóris - Törekvés SE) 0.88 8
58. Milassin Blanka (Vasas Akadémia/B) 0.86 7
59. Magyar Bianka Rózsa (Kiss Lenke KA) 0.7 10
60. Csizmadia Gréta (Kiss Lenke KA) 0.6 10
61. Gelányi Csenge (Török Flóris - Törekvés SE) 0.57 7
62. Pankucsi Eszter (Kiss Lenke KA) 0.56 9
63. Gardner Ruby Jean (Budapest Blazers) 0.5 12
64. Danyi-Sárdy Nikol (Budapest Blazers) 0.46 11
65. Albert-Tóth Léna Dalma (Csata DSE) 0.44 9
66. Irving Jasmine Joyce (Budapest Blazers) 0.33 12
67. Irving Celia May (Budapest Blazers) 0.33 12
68. Konda Brigitta (Kiss Lenke KA) 0.33 9
69. Balázs Eliza (Kiss Lenke KA) 0.22 9
70. Vranjes Esther Alma (Budapest Blazers) 0.18 11
71. Jung Somin (Budapest Blazers) 0.17 12
72. Mc Nutt Isabella Megan (Budapest Blazers) 0.17 12
73. Sarhan Petra Ynas (Budapest Blazers) 0.11 9
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 6 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Sütő Emese (Kiss Lenke KA) 2.5 6
2. Csizmadia Gréta (Kiss Lenke KA) 2.4 10
3. Zelenák Vivien Anna (Török Flóris - Törekvés SE) 2.17 6
4. Irving Celia May (Budapest Blazers) 2.08 12
5. Harsági Lili Dorina (Zsíros Akadémia Kőbánya) 2 7
6. Turós Barbara (Török Flóris - Törekvés SE) 2 7
7. Kerti Barbara Lilla (Zsíros Akadémia Kőbánya) 2 9
8. Mc Nutt Alexandra (Budapest Blazers) 1.92 12
9. Mc Nutt Isabella Megan (Budapest Blazers) 1.92 12
10. Albert-Tóth Léna Dalma (Csata DSE) 1.89 9
11. Nagy Viktória (Óbudai Kaszások) 1.88 8
12. Herzog Bora (Vasas Akadémia/B) 1.88 8
13. Vladár Róza (Csata DSE) 1.86 7
14. Szeles Dorka (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.86 7
15. Tóth Emese Virág (Kiss Lenke KA) 1.83 6
16. Gyárfás Fanni (Török Flóris - Törekvés SE) 1.67 6
17. Kemény Szófia (Kiss Lenke KA) 1.56 9
18. Arnóczki Sára (Csata DSE) 1.5 10
19. Kovács Fanni Noémi (Kiss Lenke KA) 1.5 10
20. Fleming Molly Rita (Budapest Blazers) 1.5 12
21. Czirjék Brigitta (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.5 8
22. Szabó Flóra Vilma (Vasas Akadémia/B) 1.44 9
23. Benyovszki Petra (Vasas Akadémia/B) 1.43 7
24. Gelányi Csenge (Török Flóris - Törekvés SE) 1.43 7
25. Takács Eszter (Óbudai Kaszások) 1.38 8
26. Szanyi Sára (Csata DSE) 1.38 8
27. Ihring Orsolya (Csata DSE) 1.3 10
28. Juhász Luca (Csata DSE) 1.3 10
29. Édes Luca Alma (Vasas Akadémia/B) 1.25 8
30. Vámos Anna (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.22 9
31. Zwick Tamara (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.2 10
32. Fábián Szofi (Vasas Akadémia/B) 1.17 6
33. Horváth Dorina (Török Flóris - Törekvés SE) 1.13 8
34. Ilcsik Boglárka (Vasas Akadémia/B) 1.11 9
35. Polgári Réka (Óbudai Kaszások) 1.11 9
36. Fodor Lili (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.1 10
37. Halmy Panka Petra (Csata DSE) 1.1 10
38. Danyi-Sárdy Nikol (Budapest Blazers) 1.09 11
39. Evellei Hanna Magdaléna (Óbudai Kaszások) 1 8
40. Fogarasi Kincső (Vasas Akadémia/B) 1 8
41. Bagdi Hajnalka (Török Flóris - Törekvés SE) 1 7
42. Vigh Teodóra (Kiss Lenke KA) 1 9
43. Szabó Zsófia (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1 9
44. Szántó Brigitta (Óbudai Kaszások) 1 7
45. Hruby Laura (Vasas Akadémia/B) 1 10
46. Igaz Eszter (Vasas Akadémia/B) 1 6
47. Tordai Luca (Óbudai Kaszások) 1 7
48. Zátonyi Zoé Luca (Csata DSE) 1 10
49. Szalay Kitti (Kiss Lenke KA) 1 8
50. Kronavetter Lili (Csata DSE) 0.9 10
51. Starosta Tünde (Vasas Akadémia/B) 0.9 10
52. Lányi Léna Mónika (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0.88 8
53. Pelle Fanni (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0.86 7
54. Gardner Ruby Jean (Budapest Blazers) 0.83 12
55. Irving Jasmine Joyce (Budapest Blazers) 0.83 12
56. Sztankai Vanessza (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0.75 8
57. Cseh Lilla (Kiss Lenke KA) 0.75 8
58. Turós Gréta Cintia (Török Flóris - Törekvés SE) 0.71 7
59. Maróty Dalma (Vasas Akadémia/B) 0.71 7
60. Halász Luca Réka (Vasas Akadémia/B) 0.67 6
61. Konta Sarolt Mária (Óbudai Kaszások) 0.67 9
62. Pankucsi Eszter (Kiss Lenke KA) 0.67 9
63. Jung Somin (Budapest Blazers) 0.67 12
64. Lipcsik Anna (Csata DSE) 0.6 10
65. Magyar Bianka Rózsa (Kiss Lenke KA) 0.6 10
66. Kemecsei Zita (Vasas Akadémia/B) 0.57 7
67. Vranjes Esther Alma (Budapest Blazers) 0.55 11
68. Fodor Liliána Karina (Török Flóris - Törekvés SE) 0.5 6
69. Ulicsnik Dóra (Óbudai Kaszások) 0.44 9
70. Balázs Eliza (Kiss Lenke KA) 0.44 9
71. Sarhan Petra Ynas (Budapest Blazers) 0.44 9
72. Milassin Blanka (Vasas Akadémia/B) 0.14 7
73. Konda Brigitta (Kiss Lenke KA) 0.11 9
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 6 meccs, min. 12 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. Evellei Hanna Magdaléna (Óbudai Kaszások) 2.63 8
2. Arnóczki Sára (Csata DSE) 2.3 10
3. Kemény Szófia (Kiss Lenke KA) 2.22 9
4. Vladár Róza (Csata DSE) 2 7
5. Konta Sarolt Mária (Óbudai Kaszások) 1.56 9
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 6 meccs, min. 12 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. Szabó Zsófia (Zsíros Akadémia Kőbánya) 71.43% (10/14) 9
2. Tordai Luca (Óbudai Kaszások) 58.33% (7/12) 7
3. Szeles Dorka (Zsíros Akadémia Kőbánya) 53.85% (7/13) 7
4. Ulicsnik Dóra (Óbudai Kaszások) 52.38% (11/21) 9
5. Arnóczki Sára (Csata DSE) 51.11% (23/45) 10
6. Fodor Lili (Zsíros Akadémia Kőbánya) 50% (7/14) 10
7. Evellei Hanna Magdaléna (Óbudai Kaszások) 48.84% (21/43) 8
8. Halmy Panka Petra (Csata DSE) 47.37% (9/19) 10
9. Vladár Róza (Csata DSE) 45.16% (14/31) 7
10. Konta Sarolt Mária (Óbudai Kaszások) 43.75% (14/32) 9
11. Lányi Léna Mónika (Zsíros Akadémia Kőbánya) 38.89% (7/18) 8
12. Szántó Brigitta (Óbudai Kaszások) 38.46% (5/13) 7
13. Kemény Szófia (Kiss Lenke KA) 36.36% (20/55) 9
14. Starosta Tünde (Vasas Akadémia/B) 35.71% (5/14) 10
15. Zátonyi Zoé Luca (Csata DSE) 35.71% (5/14) 10
16. Vámos Anna (Zsíros Akadémia Kőbánya) 34.78% (8/23) 9
17. Kovács Fanni Noémi (Kiss Lenke KA) 34.62% (9/26) 10
18. Nagy Viktória (Óbudai Kaszások) 33.33% (5/15) 8
19. Kronavetter Lili (Csata DSE) 33.33% (4/12) 10
20. Bagdi Hajnalka (Török Flóris - Törekvés SE) 30.77% (4/13) 7
21. Zelenák Vivien Anna (Török Flóris - Törekvés SE) 30% (6/20) 6
22. Szabó Flóra Vilma (Vasas Akadémia/B) 28.57% (6/21) 9
23. Polgári Réka (Óbudai Kaszások) 28.57% (4/14) 9
24. Fleming Molly Rita (Budapest Blazers) 26.92% (7/26) 12
25. Pelle Fanni (Zsíros Akadémia Kőbánya) 26.32% (5/19) 7
26. Fogarasi Kincső (Vasas Akadémia/B) 25% (7/28) 8
27. Tóth Emese Virág (Kiss Lenke KA) 25% (3/12) 6
28. Mc Nutt Alexandra (Budapest Blazers) 25% (3/12) 12
29. Sütő Emese (Kiss Lenke KA) 20% (3/15) 6
30. Ihring Orsolya (Csata DSE) 14.29% (3/21) 10
31. Irving Jasmine Joyce (Budapest Blazers) 12.5% (2/16) 12
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu