/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

Zsíros Akadémia Kőbánya - Budapest, Leány Serdülő A

Edző

Név Telefon E-mail
Sámuel Gergely 30/350-8991 szemi.geri73@gmail.com

Kontakt

Név Telefon E-mail
Hajdu Péter ifj. 30/961-4881 darazsak@darazsak.hu

Csarnok

Csarnok Cím
Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok 1103 - Budapest Kada u. 27-29.

Játékosok




Mezszám Név Szül. dátum
- Czirjék Brigitta 2006-06-14
- Fodor Lili 2006-08-16
- Harsági Lili Dorina 2006-07-26
- Kerti Barbara Lilla 2006-12-08
- Király-Farkas Lili 2005-03-16
- Lányi Léna Mónika 2005-07-07
- Oláh Fruzsina Panna 2006-04-13
- Oláh Zsófia 2005-02-20
- Pelle Fanni 2006-04-13
- Szabó Zsófia 2006-07-05
- Szeles Dorka 2006-06-03
- Sztankai Vanessza 2006-11-05
- Torda Csenge Anna 2006-07-15
- Tucsa Lili 2006-02-24
- Vámos Anna 2005-03-28
- Zwick Tamara 2006-09-13

Műsor

Budapest, Leány Serdülő A

 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
NSA0024 Kiss Lenke KA Zsíros Akadémia Kőbánya 2018/11/22 18:30 44-72
(8-13,7-22,18-14,11-23)
Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium Tahin András Székely Zoltán
NSA0011 Zsíros Akadémia Kőbánya Budapest Blazers 2018/11/28 17:30 106-6
(26-0,23-4,33-0,24-2)
Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok Gruber Nikolett Lilla Pál Roland
NSA0042 Csata DSE Zsíros Akadémia Kőbánya 2018/12/02 12:30 48-60
(16-6,4-25,16-11,12-18)
NKE kisterem Nagy István Novák Zsuzsanna
NSA0033 Zsíros Akadémia Kőbánya Óbudai Kaszások 2019/01/05 16:00 86-58
(13-15,28-6,19-20,26-17)
Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok Nepp László Oszkár Süveges Zalán
NSA0081 Budapest Blazers Zsíros Akadémia Kőbánya 2019/02/03 09:00 Őrmezei Általános Iskola
NSA0094 Zsíros Akadémia Kőbánya Kiss Lenke KA 2019/02/16 12:20 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
NSA0073 Zsíros Akadémia Kőbánya Török Flóris - Törekvés SE 2019/02/17 14:00 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
NSA0103 Óbudai Kaszások Zsíros Akadémia Kőbánya 2019/02/24 10:40 III. kerületi Sporttelep
NSA0112 Zsíros Akadémia Kőbánya Csata DSE 2019/03/09 10:40 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
NSA0063 Vasas Akadémia/B Zsíros Akadémia Kőbánya 2019/03/09 13:30 Vasas Pasaréti Sportcentrum
NSA0133 Zsíros Akadémia Kőbánya Vasas Akadémia/B 2019/03/30 14:00 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
NSA0143 Török Flóris - Törekvés SE Zsíros Akadémia Kőbánya 2019/04/06 09:00 Török Flóris Általános Iskola

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Vladár Róza (Csata DSE) 57 3
2. Fogarasi Kincső (Vasas Akadémia/B) 52 4
3. Vámos Anna (Zsíros Akadémia Kőbánya) 46 4
4. Fodor Lili (Zsíros Akadémia Kőbánya) 45 4
5. Harsági Lili Dorina (Zsíros Akadémia Kőbánya) 44 4
6. Svélecz Dóra Anna (Török Flóris - Törekvés SE) 39 3
7. Arnóczki Sára (Csata DSE) 36 3
8. Rivasz Petra (Török Flóris - Törekvés SE) 33 2
9. Sági Hanna Magdaléna (Óbudai Kaszások) 33 3
10. Torda Csenge Anna (Zsíros Akadémia Kőbánya) 30 3
11. Szeles Dorka (Zsíros Akadémia Kőbánya) 30 4
12. Lányi Léna Mónika (Zsíros Akadémia Kőbánya) 29 3
13. Zwick Tamara (Zsíros Akadémia Kőbánya) 28 4
14. Masier Sophia (Vasas Akadémia/B) 26 2
15. Turós Barbara (Török Flóris - Törekvés SE) 23 3
16. Vigh Teodóra (Kiss Lenke KA) 22 2
17. Pelle Fanni (Zsíros Akadémia Kőbánya) 22 3
18. Szabó Flóra Vilma (Vasas Akadémia/B) 21 2
19. Starosta Tünde (Vasas Akadémia/B) 20 4
20. Gyárfás Fanni (Török Flóris - Törekvés SE) 19 2
21. Fernández-Kiss Anna (Török Flóris - Törekvés SE) 18 2
22. Szántó Brigitta (Óbudai Kaszások) 18 2
23. Tordai Luca (Óbudai Kaszások) 18 3
24. Szabó Zsófia (Zsíros Akadémia Kőbánya) 18 4
25. Ulicsnik Dóra (Óbudai Kaszások) 17 3
26. Szűcs Anna Lili (Török Flóris - Törekvés SE) 17 2
27. Fábián Szofi (Vasas Akadémia/B) 17 2
28. Igaz Eszter (Vasas Akadémia/B) 17 4
29. Szabó Karolin (Török Flóris - Törekvés SE) 16 1
30. Kemény Szófia (Kiss Lenke KA) 16 2
31. Fleming Molly Rita (Budapest Blazers) 16 2
32. Gábor Lili (Csata DSE) 15 1
33. Zelenák Vivien Anna (Török Flóris - Törekvés SE) 15 2
34. Ilcsik Boglárka (Vasas Akadémia/B) 15 3
35. Hruby Laura (Vasas Akadémia/B) 15 3
36. Zátonyi Zoé Luca (Csata DSE) 14 3
37. Szanyi Sára (Csata DSE) 14 3
38. Herzog Bora (Vasas Akadémia/B) 14 4
39. Czirkos Anna Panka (Óbudai Kaszások) 12 2
40. Sztankai Vanessza (Zsíros Akadémia Kőbánya) 12 3
41. Konta Sarolt Mária (Óbudai Kaszások) 12 3
42. Takács Eszter (Óbudai Kaszások) 11 3
43. Halmy Panka Petra (Csata DSE) 11 3
44. Polgári Réka (Óbudai Kaszások) 11 3
45. Bagdi Hajnalka (Török Flóris - Törekvés SE) 11 3
46. Kovács Fanni Noémi (Kiss Lenke KA) 11 2
47. Halász Luca Réka (Vasas Akadémia/B) 10 1
48. Dér Blanka Alexa (Török Flóris - Törekvés SE) 10 1
49. Kerti Barbara Lilla (Zsíros Akadémia Kőbánya) 10 4
50. Czirjék Brigitta (Zsíros Akadémia Kőbánya) 10 4
51. Turós Gréta Cintia (Török Flóris - Törekvés SE) 10 3
52. Sütő Emese (Kiss Lenke KA) 9 2
53. Palánki Hella (Vasas Akadémia/B) 9 3
54. Mohos Gyöngyvér (Török Flóris - Törekvés SE) 8 1
55. Szalay Kitti (Kiss Lenke KA) 8 2
56. Együd Emma (Óbudai Kaszások) 7 2
57. Kronavetter Lili (Csata DSE) 7 3
58. Szajkó Gitta (Török Flóris - Törekvés SE) 6 1
59. Szabó Réka (Török Flóris - Törekvés SE) 6 2
60. Sáhi Sára (Török Flóris - Törekvés SE) 6 2
61. Tóth Emese Virág (Kiss Lenke KA) 6 2
62. Horváth Dorina (Török Flóris - Törekvés SE) 6 3
63. Milassin Blanka (Vasas Akadémia/B) 6 3
64. Juhász Luca (Csata DSE) 5 3
65. Mahmoud Nóra Zsófia (Óbudai Kaszások) 5 3
66. Ihring Orsolya (Csata DSE) 5 3
67. Nyéki Lilla (Török Flóris - Törekvés SE) 4 1
68. Vörös Nóra (Török Flóris - Törekvés SE) 4 1
69. Kling Noémi (Török Flóris - Törekvés SE) 4 1
70. Mohos Tímea (Török Flóris - Törekvés SE) 4 1
71. Nagy Viktória (Óbudai Kaszások) 4 2
72. Édes Luca Alma (Vasas Akadémia/B) 4 4
73. Balás Natasa (Vasas Akadémia/B) 4 3
74. Lipcsik Anna (Csata DSE) 4 3
75. Kemecsei Zita (Vasas Akadémia/B) 4 3
76. Tari Kata (Török Flóris - Törekvés SE) 3 2
77. Mc Nutt Alexandra (Budapest Blazers) 3 2
78. Benyovszki Petra (Vasas Akadémia/B) 2 1
79. Cseh Lilla (Kiss Lenke KA) 2 1
80. Bagoly Hanna Ilona (Török Flóris - Törekvés SE) 2 1
81. Csicsvári Zelma (Óbudai Kaszások) 2 1
82. Irving Celia May (Budapest Blazers) 2 2
83. Rompos Anna Andrea (Óbudai Kaszások) 2 2
84. Maróty Dalma (Vasas Akadémia/B) 2 2
85. Konda Brigitta (Kiss Lenke KA) 2 2
86. Gardner Ruby Jean (Budapest Blazers) 2 2
87. Székely Emese Kinga (Csata DSE) 2 2
88. Danyi-Sárdy Nikol (Budapest Blazers) 2 2
89. Irving Jasmine Joyce (Budapest Blazers) 1 2
90. Magyar Bianka Rózsa (Kiss Lenke KA) 0 2
91. Hock Eszter Petra (Óbudai Kaszások) 0 1
92. Fodor Liliána Karina (Török Flóris - Törekvés SE) 0 1
93. Kocsis Eszter (Óbudai Kaszások) 0 1
94. Sarhan Petra Ynas (Budapest Blazers) 0 2
95. Varga Enikő (Török Flóris - Törekvés SE) 0 1
96. Jung Somin (Budapest Blazers) 0 2
97. Sávos Emma (Csata DSE) 0 2
98. Szabó Dorottya (Török Flóris - Törekvés SE) 0 1
99. Vranjes Esther Alma (Budapest Blazers) 0 2
100. Mc Nutt Isabella Megan (Budapest Blazers) 0 2
101. Albert-Tóth Léna Dalma (Csata DSE) 0 3
102. Szűcs Sára (Török Flóris - Törekvés SE) 0 1
103. Henglár Zita (Óbudai Kaszások) 0 2
104. Csizmadia Gréta (Kiss Lenke KA) 0 2
105. Balázs Eliza (Kiss Lenke KA) 0 2
106. Pankucsi Eszter (Kiss Lenke KA) 0 2
107. Gelányi Csenge (Török Flóris - Törekvés SE) 0 3
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Arnóczki Sára (Csata DSE) 1 3
2. Tordai Luca (Óbudai Kaszások) 1 3
3. Vladár Róza (Csata DSE) 0 3
4. Rivasz Petra (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
5. Szabó Karolin (Török Flóris - Törekvés SE) 0 1
6. Gábor Lili (Csata DSE) 0 1
7. Fogarasi Kincső (Vasas Akadémia/B) 0 4
8. Svélecz Dóra Anna (Török Flóris - Törekvés SE) 0 3
9. Masier Sophia (Vasas Akadémia/B) 0 2
10. Vámos Anna (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 4
11. Fodor Lili (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 4
12. Sági Hanna Magdaléna (Óbudai Kaszások) 0 3
13. Vigh Teodóra (Kiss Lenke KA) 0 2
14. Harsági Lili Dorina (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 4
15. Szabó Flóra Vilma (Vasas Akadémia/B) 0 2
16. Halász Luca Réka (Vasas Akadémia/B) 0 1
17. Torda Csenge Anna (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 3
18. Dér Blanka Alexa (Török Flóris - Törekvés SE) 0 1
19. Lányi Léna Mónika (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 3
20. Gyárfás Fanni (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
21. Fernández-Kiss Anna (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
22. Szántó Brigitta (Óbudai Kaszások) 0 2
23. Fábián Szofi (Vasas Akadémia/B) 0 2
24. Szűcs Anna Lili (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
25. Kemény Szófia (Kiss Lenke KA) 0 2
26. Mohos Gyöngyvér (Török Flóris - Törekvés SE) 0 1
27. Fleming Molly Rita (Budapest Blazers) 0 2
28. Turós Barbara (Török Flóris - Törekvés SE) 0 3
29. Szeles Dorka (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 4
30. Zelenák Vivien Anna (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
31. Pelle Fanni (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 3
32. Zwick Tamara (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 4
33. Szajkó Gitta (Török Flóris - Törekvés SE) 0 1
34. Czirkos Anna Panka (Óbudai Kaszások) 0 2
35. Ulicsnik Dóra (Óbudai Kaszások) 0 3
36. Kovács Fanni Noémi (Kiss Lenke KA) 0 2
37. Hruby Laura (Vasas Akadémia/B) 0 3
38. Ilcsik Boglárka (Vasas Akadémia/B) 0 3
39. Starosta Tünde (Vasas Akadémia/B) 0 4
40. Zátonyi Zoé Luca (Csata DSE) 0 3
41. Szanyi Sára (Csata DSE) 0 3
42. Szabó Zsófia (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 4
43. Sütő Emese (Kiss Lenke KA) 0 2
44. Igaz Eszter (Vasas Akadémia/B) 0 4
45. Szalay Kitti (Kiss Lenke KA) 0 2
46. Konta Sarolt Mária (Óbudai Kaszások) 0 3
47. Sztankai Vanessza (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 3
48. Vörös Nóra (Török Flóris - Törekvés SE) 0 1
49. Kling Noémi (Török Flóris - Törekvés SE) 0 1
50. Nyéki Lilla (Török Flóris - Törekvés SE) 0 1
51. Mohos Tímea (Török Flóris - Törekvés SE) 0 1
52. Bagdi Hajnalka (Török Flóris - Törekvés SE) 0 3
53. Polgári Réka (Óbudai Kaszások) 0 3
54. Takács Eszter (Óbudai Kaszások) 0 3
55. Halmy Panka Petra (Csata DSE) 0 3
56. Együd Emma (Óbudai Kaszások) 0 2
57. Herzog Bora (Vasas Akadémia/B) 0 4
58. Turós Gréta Cintia (Török Flóris - Törekvés SE) 0 3
59. Sáhi Sára (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
60. Szabó Réka (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
61. Palánki Hella (Vasas Akadémia/B) 0 3
62. Tóth Emese Virág (Kiss Lenke KA) 0 2
63. Kerti Barbara Lilla (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 4
64. Czirjék Brigitta (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 4
65. Kronavetter Lili (Csata DSE) 0 3
66. Cseh Lilla (Kiss Lenke KA) 0 1
67. Milassin Blanka (Vasas Akadémia/B) 0 3
68. Csicsvári Zelma (Óbudai Kaszások) 0 1
69. Benyovszki Petra (Vasas Akadémia/B) 0 1
70. Bagoly Hanna Ilona (Török Flóris - Törekvés SE) 0 1
71. Horváth Dorina (Török Flóris - Törekvés SE) 0 3
72. Nagy Viktória (Óbudai Kaszások) 0 2
73. Juhász Luca (Csata DSE) 0 3
74. Mahmoud Nóra Zsófia (Óbudai Kaszások) 0 3
75. Ihring Orsolya (Csata DSE) 0 3
76. Mc Nutt Alexandra (Budapest Blazers) 0 2
77. Tari Kata (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
78. Lipcsik Anna (Csata DSE) 0 3
79. Balás Natasa (Vasas Akadémia/B) 0 3
80. Kemecsei Zita (Vasas Akadémia/B) 0 3
81. Rompos Anna Andrea (Óbudai Kaszások) 0 2
82. Édes Luca Alma (Vasas Akadémia/B) 0 4
83. Gardner Ruby Jean (Budapest Blazers) 0 2
84. Danyi-Sárdy Nikol (Budapest Blazers) 0 2
85. Maróty Dalma (Vasas Akadémia/B) 0 2
86. Konda Brigitta (Kiss Lenke KA) 0 2
87. Székely Emese Kinga (Csata DSE) 0 2
88. Irving Celia May (Budapest Blazers) 0 2
89. Irving Jasmine Joyce (Budapest Blazers) 0 2
90. Hock Eszter Petra (Óbudai Kaszások) 0 1
91. Mc Nutt Isabella Megan (Budapest Blazers) 0 2
92. Balázs Eliza (Kiss Lenke KA) 0 2
93. Sávos Emma (Csata DSE) 0 2
94. Szűcs Sára (Török Flóris - Törekvés SE) 0 1
95. Pankucsi Eszter (Kiss Lenke KA) 0 2
96. Vranjes Esther Alma (Budapest Blazers) 0 2
97. Jung Somin (Budapest Blazers) 0 2
98. Csizmadia Gréta (Kiss Lenke KA) 0 2
99. Gelányi Csenge (Török Flóris - Törekvés SE) 0 3
100. Sarhan Petra Ynas (Budapest Blazers) 0 2
101. Fodor Liliána Karina (Török Flóris - Törekvés SE) 0 1
102. Szabó Dorottya (Török Flóris - Törekvés SE) 0 1
103. Albert-Tóth Léna Dalma (Csata DSE) 0 3
104. Magyar Bianka Rózsa (Kiss Lenke KA) 0 2
105. Henglár Zita (Óbudai Kaszások) 0 2
106. Kocsis Eszter (Óbudai Kaszások) 0 1
107. Varga Enikő (Török Flóris - Törekvés SE) 0 1
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Vladár Róza (Csata DSE) 19 3
2. Rivasz Petra (Török Flóris - Törekvés SE) 16.5 2
3. Szabó Karolin (Török Flóris - Törekvés SE) 16 1
4. Gábor Lili (Csata DSE) 15 1
5. Fogarasi Kincső (Vasas Akadémia/B) 13 4
6. Masier Sophia (Vasas Akadémia/B) 13 2
7. Svélecz Dóra Anna (Török Flóris - Törekvés SE) 13 3
8. Arnóczki Sára (Csata DSE) 12 3
9. Vámos Anna (Zsíros Akadémia Kőbánya) 11.5 4
10. Fodor Lili (Zsíros Akadémia Kőbánya) 11.25 4
11. Vigh Teodóra (Kiss Lenke KA) 11 2
12. Sági Hanna Magdaléna (Óbudai Kaszások) 11 3
13. Harsági Lili Dorina (Zsíros Akadémia Kőbánya) 11 4
14. Szabó Flóra Vilma (Vasas Akadémia/B) 10.5 2
15. Dér Blanka Alexa (Török Flóris - Törekvés SE) 10 1
16. Halász Luca Réka (Vasas Akadémia/B) 10 1
17. Torda Csenge Anna (Zsíros Akadémia Kőbánya) 10 3
18. Lányi Léna Mónika (Zsíros Akadémia Kőbánya) 9.67 3
19. Gyárfás Fanni (Török Flóris - Törekvés SE) 9.5 2
20. Fernández-Kiss Anna (Török Flóris - Törekvés SE) 9 2
21. Szántó Brigitta (Óbudai Kaszások) 9 2
22. Fábián Szofi (Vasas Akadémia/B) 8.5 2
23. Szűcs Anna Lili (Török Flóris - Törekvés SE) 8.5 2
24. Mohos Gyöngyvér (Török Flóris - Törekvés SE) 8 1
25. Fleming Molly Rita (Budapest Blazers) 8 2
26. Kemény Szófia (Kiss Lenke KA) 8 2
27. Turós Barbara (Török Flóris - Törekvés SE) 7.67 3
28. Zelenák Vivien Anna (Török Flóris - Törekvés SE) 7.5 2
29. Szeles Dorka (Zsíros Akadémia Kőbánya) 7.5 4
30. Pelle Fanni (Zsíros Akadémia Kőbánya) 7.33 3
31. Zwick Tamara (Zsíros Akadémia Kőbánya) 7 4
32. Szajkó Gitta (Török Flóris - Törekvés SE) 6 1
33. Czirkos Anna Panka (Óbudai Kaszások) 6 2
34. Tordai Luca (Óbudai Kaszások) 6 3
35. Ulicsnik Dóra (Óbudai Kaszások) 5.67 3
36. Kovács Fanni Noémi (Kiss Lenke KA) 5.5 2
37. Hruby Laura (Vasas Akadémia/B) 5 3
38. Ilcsik Boglárka (Vasas Akadémia/B) 5 3
39. Starosta Tünde (Vasas Akadémia/B) 5 4
40. Szanyi Sára (Csata DSE) 4.67 3
41. Zátonyi Zoé Luca (Csata DSE) 4.67 3
42. Sütő Emese (Kiss Lenke KA) 4.5 2
43. Szabó Zsófia (Zsíros Akadémia Kőbánya) 4.5 4
44. Igaz Eszter (Vasas Akadémia/B) 4.25 4
45. Szalay Kitti (Kiss Lenke KA) 4 2
46. Nyéki Lilla (Török Flóris - Törekvés SE) 4 1
47. Konta Sarolt Mária (Óbudai Kaszások) 4 3
48. Kling Noémi (Török Flóris - Törekvés SE) 4 1
49. Vörös Nóra (Török Flóris - Törekvés SE) 4 1
50. Mohos Tímea (Török Flóris - Törekvés SE) 4 1
51. Sztankai Vanessza (Zsíros Akadémia Kőbánya) 4 3
52. Polgári Réka (Óbudai Kaszások) 3.67 3
53. Halmy Panka Petra (Csata DSE) 3.67 3
54. Bagdi Hajnalka (Török Flóris - Törekvés SE) 3.67 3
55. Takács Eszter (Óbudai Kaszások) 3.67 3
56. Együd Emma (Óbudai Kaszások) 3.5 2
57. Herzog Bora (Vasas Akadémia/B) 3.5 4
58. Turós Gréta Cintia (Török Flóris - Törekvés SE) 3.33 3
59. Szabó Réka (Török Flóris - Törekvés SE) 3 2
60. Tóth Emese Virág (Kiss Lenke KA) 3 2
61. Sáhi Sára (Török Flóris - Törekvés SE) 3 2
62. Palánki Hella (Vasas Akadémia/B) 3 3
63. Kerti Barbara Lilla (Zsíros Akadémia Kőbánya) 2.5 4
64. Czirjék Brigitta (Zsíros Akadémia Kőbánya) 2.5 4
65. Kronavetter Lili (Csata DSE) 2.33 3
66. Horváth Dorina (Török Flóris - Törekvés SE) 2 3
67. Milassin Blanka (Vasas Akadémia/B) 2 3
68. Csicsvári Zelma (Óbudai Kaszások) 2 1
69. Benyovszki Petra (Vasas Akadémia/B) 2 1
70. Cseh Lilla (Kiss Lenke KA) 2 1
71. Nagy Viktória (Óbudai Kaszások) 2 2
72. Bagoly Hanna Ilona (Török Flóris - Törekvés SE) 2 1
73. Ihring Orsolya (Csata DSE) 1.67 3
74. Mahmoud Nóra Zsófia (Óbudai Kaszások) 1.67 3
75. Juhász Luca (Csata DSE) 1.67 3
76. Tari Kata (Török Flóris - Törekvés SE) 1.5 2
77. Mc Nutt Alexandra (Budapest Blazers) 1.5 2
78. Balás Natasa (Vasas Akadémia/B) 1.33 3
79. Lipcsik Anna (Csata DSE) 1.33 3
80. Kemecsei Zita (Vasas Akadémia/B) 1.33 3
81. Édes Luca Alma (Vasas Akadémia/B) 1 4
82. Rompos Anna Andrea (Óbudai Kaszások) 1 2
83. Danyi-Sárdy Nikol (Budapest Blazers) 1 2
84. Irving Celia May (Budapest Blazers) 1 2
85. Gardner Ruby Jean (Budapest Blazers) 1 2
86. Székely Emese Kinga (Csata DSE) 1 2
87. Konda Brigitta (Kiss Lenke KA) 1 2
88. Maróty Dalma (Vasas Akadémia/B) 1 2
89. Irving Jasmine Joyce (Budapest Blazers) 0.5 2
90. Csizmadia Gréta (Kiss Lenke KA) 0 2
91. Hock Eszter Petra (Óbudai Kaszások) 0 1
92. Mc Nutt Isabella Megan (Budapest Blazers) 0 2
93. Gelányi Csenge (Török Flóris - Törekvés SE) 0 3
94. Jung Somin (Budapest Blazers) 0 2
95. Henglár Zita (Óbudai Kaszások) 0 2
96. Kocsis Eszter (Óbudai Kaszások) 0 1
97. Pankucsi Eszter (Kiss Lenke KA) 0 2
98. Vranjes Esther Alma (Budapest Blazers) 0 2
99. Varga Enikő (Török Flóris - Törekvés SE) 0 1
100. Sarhan Petra Ynas (Budapest Blazers) 0 2
101. Albert-Tóth Léna Dalma (Csata DSE) 0 3
102. Szabó Dorottya (Török Flóris - Törekvés SE) 0 1
103. Fodor Liliána Karina (Török Flóris - Törekvés SE) 0 1
104. Sávos Emma (Csata DSE) 0 2
105. Balázs Eliza (Kiss Lenke KA) 0 2
106. Magyar Bianka Rózsa (Kiss Lenke KA) 0 2
107. Szűcs Sára (Török Flóris - Törekvés SE) 0 1
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Arnóczki Sára (Csata DSE) 0.33 3
2. Tordai Luca (Óbudai Kaszások) 0.33 3
3. Vladár Róza (Csata DSE) 0 3
4. Rivasz Petra (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
5. Szabó Karolin (Török Flóris - Törekvés SE) 0 1
6. Gábor Lili (Csata DSE) 0 1
7. Fogarasi Kincső (Vasas Akadémia/B) 0 4
8. Masier Sophia (Vasas Akadémia/B) 0 2
9. Svélecz Dóra Anna (Török Flóris - Törekvés SE) 0 3
10. Vámos Anna (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 4
11. Fodor Lili (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 4
12. Vigh Teodóra (Kiss Lenke KA) 0 2
13. Sági Hanna Magdaléna (Óbudai Kaszások) 0 3
14. Harsági Lili Dorina (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 4
15. Szabó Flóra Vilma (Vasas Akadémia/B) 0 2
16. Dér Blanka Alexa (Török Flóris - Törekvés SE) 0 1
17. Halász Luca Réka (Vasas Akadémia/B) 0 1
18. Torda Csenge Anna (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 3
19. Lányi Léna Mónika (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 3
20. Gyárfás Fanni (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
21. Fernández-Kiss Anna (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
22. Szántó Brigitta (Óbudai Kaszások) 0 2
23. Fábián Szofi (Vasas Akadémia/B) 0 2
24. Szűcs Anna Lili (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
25. Mohos Gyöngyvér (Török Flóris - Törekvés SE) 0 1
26. Fleming Molly Rita (Budapest Blazers) 0 2
27. Kemény Szófia (Kiss Lenke KA) 0 2
28. Turós Barbara (Török Flóris - Törekvés SE) 0 3
29. Zelenák Vivien Anna (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
30. Szeles Dorka (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 4
31. Pelle Fanni (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 3
32. Zwick Tamara (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 4
33. Szajkó Gitta (Török Flóris - Törekvés SE) 0 1
34. Czirkos Anna Panka (Óbudai Kaszások) 0 2
35. Ulicsnik Dóra (Óbudai Kaszások) 0 3
36. Kovács Fanni Noémi (Kiss Lenke KA) 0 2
37. Hruby Laura (Vasas Akadémia/B) 0 3
38. Ilcsik Boglárka (Vasas Akadémia/B) 0 3
39. Starosta Tünde (Vasas Akadémia/B) 0 4
40. Szanyi Sára (Csata DSE) 0 3
41. Zátonyi Zoé Luca (Csata DSE) 0 3
42. Sütő Emese (Kiss Lenke KA) 0 2
43. Szabó Zsófia (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 4
44. Igaz Eszter (Vasas Akadémia/B) 0 4
45. Szalay Kitti (Kiss Lenke KA) 0 2
46. Nyéki Lilla (Török Flóris - Törekvés SE) 0 1
47. Konta Sarolt Mária (Óbudai Kaszások) 0 3
48. Kling Noémi (Török Flóris - Törekvés SE) 0 1
49. Vörös Nóra (Török Flóris - Törekvés SE) 0 1
50. Mohos Tímea (Török Flóris - Törekvés SE) 0 1
51. Sztankai Vanessza (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 3
52. Polgári Réka (Óbudai Kaszások) 0 3
53. Halmy Panka Petra (Csata DSE) 0 3
54. Bagdi Hajnalka (Török Flóris - Törekvés SE) 0 3
55. Takács Eszter (Óbudai Kaszások) 0 3
56. Együd Emma (Óbudai Kaszások) 0 2
57. Herzog Bora (Vasas Akadémia/B) 0 4
58. Turós Gréta Cintia (Török Flóris - Törekvés SE) 0 3
59. Szabó Réka (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
60. Tóth Emese Virág (Kiss Lenke KA) 0 2
61. Sáhi Sára (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
62. Palánki Hella (Vasas Akadémia/B) 0 3
63. Kerti Barbara Lilla (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 4
64. Czirjék Brigitta (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 4
65. Kronavetter Lili (Csata DSE) 0 3
66. Horváth Dorina (Török Flóris - Törekvés SE) 0 3
67. Milassin Blanka (Vasas Akadémia/B) 0 3
68. Csicsvári Zelma (Óbudai Kaszások) 0 1
69. Benyovszki Petra (Vasas Akadémia/B) 0 1
70. Cseh Lilla (Kiss Lenke KA) 0 1
71. Nagy Viktória (Óbudai Kaszások) 0 2
72. Bagoly Hanna Ilona (Török Flóris - Törekvés SE) 0 1
73. Ihring Orsolya (Csata DSE) 0 3
74. Mahmoud Nóra Zsófia (Óbudai Kaszások) 0 3
75. Juhász Luca (Csata DSE) 0 3
76. Tari Kata (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
77. Mc Nutt Alexandra (Budapest Blazers) 0 2
78. Balás Natasa (Vasas Akadémia/B) 0 3
79. Lipcsik Anna (Csata DSE) 0 3
80. Kemecsei Zita (Vasas Akadémia/B) 0 3
81. Édes Luca Alma (Vasas Akadémia/B) 0 4
82. Rompos Anna Andrea (Óbudai Kaszások) 0 2
83. Danyi-Sárdy Nikol (Budapest Blazers) 0 2
84. Irving Celia May (Budapest Blazers) 0 2
85. Gardner Ruby Jean (Budapest Blazers) 0 2
86. Székely Emese Kinga (Csata DSE) 0 2
87. Konda Brigitta (Kiss Lenke KA) 0 2
88. Maróty Dalma (Vasas Akadémia/B) 0 2
89. Irving Jasmine Joyce (Budapest Blazers) 0 2
90. Csizmadia Gréta (Kiss Lenke KA) 0 2
91. Hock Eszter Petra (Óbudai Kaszások) 0 1
92. Mc Nutt Isabella Megan (Budapest Blazers) 0 2
93. Gelányi Csenge (Török Flóris - Törekvés SE) 0 3
94. Jung Somin (Budapest Blazers) 0 2
95. Henglár Zita (Óbudai Kaszások) 0 2
96. Kocsis Eszter (Óbudai Kaszások) 0 1
97. Pankucsi Eszter (Kiss Lenke KA) 0 2
98. Vranjes Esther Alma (Budapest Blazers) 0 2
99. Varga Enikő (Török Flóris - Törekvés SE) 0 1
100. Sarhan Petra Ynas (Budapest Blazers) 0 2
101. Albert-Tóth Léna Dalma (Csata DSE) 0 3
102. Szabó Dorottya (Török Flóris - Törekvés SE) 0 1
103. Fodor Liliána Karina (Török Flóris - Törekvés SE) 0 1
104. Sávos Emma (Csata DSE) 0 2
105. Balázs Eliza (Kiss Lenke KA) 0 2
106. Magyar Bianka Rózsa (Kiss Lenke KA) 0 2
107. Szűcs Sára (Török Flóris - Törekvés SE) 0 1
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. Vladár Róza (Csata DSE) 9.33 3
2. Rivasz Petra (Török Flóris - Törekvés SE) 7.5 2
3. Szabó Karolin (Török Flóris - Törekvés SE) 7 1
4. Gábor Lili (Csata DSE) 6 1
5. Fogarasi Kincső (Vasas Akadémia/B) 6 4
6. Masier Sophia (Vasas Akadémia/B) 6 2
7. Vigh Teodóra (Kiss Lenke KA) 5.5 2
8. Vámos Anna (Zsíros Akadémia Kőbánya) 5.25 4
9. Fodor Lili (Zsíros Akadémia Kőbánya) 5.25 4
10. Svélecz Dóra Anna (Török Flóris - Törekvés SE) 5 3
11. Harsági Lili Dorina (Zsíros Akadémia Kőbánya) 5 4
12. Szabó Flóra Vilma (Vasas Akadémia/B) 5 2
13. Dér Blanka Alexa (Török Flóris - Törekvés SE) 5 1
14. Halász Luca Réka (Vasas Akadémia/B) 5 1
15. Torda Csenge Anna (Zsíros Akadémia Kőbánya) 5 3
16. Lányi Léna Mónika (Zsíros Akadémia Kőbánya) 4.67 3
17. Gyárfás Fanni (Török Flóris - Törekvés SE) 4.5 2
18. Fernández-Kiss Anna (Török Flóris - Törekvés SE) 4.5 2
19. Arnóczki Sára (Csata DSE) 4.33 3
20. Szántó Brigitta (Óbudai Kaszások) 4 2
21. Fábián Szofi (Vasas Akadémia/B) 4 2
22. Szűcs Anna Lili (Török Flóris - Törekvés SE) 4 2
23. Mohos Gyöngyvér (Török Flóris - Törekvés SE) 4 1
24. Fleming Molly Rita (Budapest Blazers) 4 2
25. Kemény Szófia (Kiss Lenke KA) 3.5 2
26. Sági Hanna Magdaléna (Óbudai Kaszások) 3.33 3
27. Turós Barbara (Török Flóris - Törekvés SE) 3.33 3
28. Pelle Fanni (Zsíros Akadémia Kőbánya) 3.33 3
29. Zwick Tamara (Zsíros Akadémia Kőbánya) 3.25 4
30. Zelenák Vivien Anna (Török Flóris - Törekvés SE) 3 2
31. Szeles Dorka (Zsíros Akadémia Kőbánya) 3 4
32. Szajkó Gitta (Török Flóris - Törekvés SE) 3 1
33. Czirkos Anna Panka (Óbudai Kaszások) 3 2
34. Ulicsnik Dóra (Óbudai Kaszások) 2.67 3
35. Kovács Fanni Noémi (Kiss Lenke KA) 2.5 2
36. Hruby Laura (Vasas Akadémia/B) 2.33 3
37. Ilcsik Boglárka (Vasas Akadémia/B) 2.33 3
38. Szanyi Sára (Csata DSE) 2.33 3
39. Starosta Tünde (Vasas Akadémia/B) 2 4
40. Zátonyi Zoé Luca (Csata DSE) 2 3
41. Sütő Emese (Kiss Lenke KA) 2 2
42. Szabó Zsófia (Zsíros Akadémia Kőbánya) 2 4
43. Szalay Kitti (Kiss Lenke KA) 2 2
44. Nyéki Lilla (Török Flóris - Törekvés SE) 2 1
45. Kling Noémi (Török Flóris - Törekvés SE) 2 1
46. Vörös Nóra (Török Flóris - Törekvés SE) 2 1
47. Mohos Tímea (Török Flóris - Törekvés SE) 2 1
48. Sztankai Vanessza (Zsíros Akadémia Kőbánya) 2 3
49. Igaz Eszter (Vasas Akadémia/B) 1.75 4
50. Herzog Bora (Vasas Akadémia/B) 1.75 4
51. Tordai Luca (Óbudai Kaszások) 1.67 3
52. Takács Eszter (Óbudai Kaszások) 1.67 3
53. Együd Emma (Óbudai Kaszások) 1.5 2
54. Szabó Réka (Török Flóris - Törekvés SE) 1.5 2
55. Sáhi Sára (Török Flóris - Törekvés SE) 1.5 2
56. Polgári Réka (Óbudai Kaszások) 1.33 3
57. Halmy Panka Petra (Csata DSE) 1.33 3
58. Bagdi Hajnalka (Török Flóris - Törekvés SE) 1.33 3
59. Palánki Hella (Vasas Akadémia/B) 1.33 3
60. Kerti Barbara Lilla (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.25 4
61. Czirjék Brigitta (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.25 4
62. Turós Gréta Cintia (Török Flóris - Törekvés SE) 1 3
63. Tóth Emese Virág (Kiss Lenke KA) 1 2
64. Kronavetter Lili (Csata DSE) 1 3
65. Horváth Dorina (Török Flóris - Törekvés SE) 1 3
66. Milassin Blanka (Vasas Akadémia/B) 1 3
67. Benyovszki Petra (Vasas Akadémia/B) 1 1
68. Cseh Lilla (Kiss Lenke KA) 1 1
69. Nagy Viktória (Óbudai Kaszások) 1 2
70. Bagoly Hanna Ilona (Török Flóris - Törekvés SE) 1 1
71. Konta Sarolt Mária (Óbudai Kaszások) 0.67 3
72. Ihring Orsolya (Csata DSE) 0.67 3
73. Mahmoud Nóra Zsófia (Óbudai Kaszások) 0.67 3
74. Juhász Luca (Csata DSE) 0.67 3
75. Balás Natasa (Vasas Akadémia/B) 0.67 3
76. Lipcsik Anna (Csata DSE) 0.67 3
77. Kemecsei Zita (Vasas Akadémia/B) 0.67 3
78. Tari Kata (Török Flóris - Törekvés SE) 0.5 2
79. Mc Nutt Alexandra (Budapest Blazers) 0.5 2
80. Édes Luca Alma (Vasas Akadémia/B) 0.5 4
81. Rompos Anna Andrea (Óbudai Kaszások) 0.5 2
82. Danyi-Sárdy Nikol (Budapest Blazers) 0.5 2
83. Irving Celia May (Budapest Blazers) 0.5 2
84. Gardner Ruby Jean (Budapest Blazers) 0.5 2
85. Székely Emese Kinga (Csata DSE) 0.5 2
86. Konda Brigitta (Kiss Lenke KA) 0.5 2
87. Maróty Dalma (Vasas Akadémia/B) 0.5 2
88. Csicsvári Zelma (Óbudai Kaszások) 0 1
89. Irving Jasmine Joyce (Budapest Blazers) 0 2
90. Csizmadia Gréta (Kiss Lenke KA) 0 2
91. Hock Eszter Petra (Óbudai Kaszások) 0 1
92. Mc Nutt Isabella Megan (Budapest Blazers) 0 2
93. Gelányi Csenge (Török Flóris - Törekvés SE) 0 3
94. Jung Somin (Budapest Blazers) 0 2
95. Henglár Zita (Óbudai Kaszások) 0 2
96. Kocsis Eszter (Óbudai Kaszások) 0 1
97. Pankucsi Eszter (Kiss Lenke KA) 0 2
98. Vranjes Esther Alma (Budapest Blazers) 0 2
99. Varga Enikő (Török Flóris - Törekvés SE) 0 1
100. Sarhan Petra Ynas (Budapest Blazers) 0 2
101. Albert-Tóth Léna Dalma (Csata DSE) 0 3
102. Szabó Dorottya (Török Flóris - Törekvés SE) 0 1
103. Fodor Liliána Karina (Török Flóris - Törekvés SE) 0 1
104. Sávos Emma (Csata DSE) 0 2
105. Balázs Eliza (Kiss Lenke KA) 0 2
106. Magyar Bianka Rózsa (Kiss Lenke KA) 0 2
107. Szűcs Sára (Török Flóris - Törekvés SE) 0 1
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Nyéki Lilla (Török Flóris - Törekvés SE) 4 1
2. Vörös Nóra (Török Flóris - Törekvés SE) 4 1
3. Svélecz Dóra Anna (Török Flóris - Törekvés SE) 3.67 3
4. Rivasz Petra (Török Flóris - Törekvés SE) 3.5 2
5. Sütő Emese (Kiss Lenke KA) 3.5 2
6. Dér Blanka Alexa (Török Flóris - Törekvés SE) 3 1
7. Gyárfás Fanni (Török Flóris - Törekvés SE) 3 2
8. Kovács Fanni Noémi (Kiss Lenke KA) 3 2
9. Harsági Lili Dorina (Zsíros Akadémia Kőbánya) 2.75 4
10. Vigh Teodóra (Kiss Lenke KA) 2.5 2
11. Kemény Szófia (Kiss Lenke KA) 2.5 2
12. Együd Emma (Óbudai Kaszások) 2.5 2
13. Tóth Emese Virág (Kiss Lenke KA) 2.5 2
14. Szanyi Sára (Csata DSE) 2.33 3
15. Albert-Tóth Léna Dalma (Csata DSE) 2.33 3
16. Gábor Lili (Csata DSE) 2 1
17. Halász Luca Réka (Vasas Akadémia/B) 2 1
18. Mohos Gyöngyvér (Török Flóris - Törekvés SE) 2 1
19. Zwick Tamara (Zsíros Akadémia Kőbánya) 2 4
20. Szajkó Gitta (Török Flóris - Törekvés SE) 2 1
21. Ilcsik Boglárka (Vasas Akadémia/B) 2 3
22. Herzog Bora (Vasas Akadémia/B) 2 4
23. Horváth Dorina (Török Flóris - Törekvés SE) 2 3
24. Nagy Viktória (Óbudai Kaszások) 2 2
25. Danyi-Sárdy Nikol (Budapest Blazers) 2 2
26. Fogarasi Kincső (Vasas Akadémia/B) 1.75 4
27. Vladár Róza (Csata DSE) 1.67 3
28. Polgári Réka (Óbudai Kaszások) 1.67 3
29. Szabó Flóra Vilma (Vasas Akadémia/B) 1.5 2
30. Fernández-Kiss Anna (Török Flóris - Törekvés SE) 1.5 2
31. Fleming Molly Rita (Budapest Blazers) 1.5 2
32. Zelenák Vivien Anna (Török Flóris - Törekvés SE) 1.5 2
33. Szabó Réka (Török Flóris - Törekvés SE) 1.5 2
34. Sáhi Sára (Török Flóris - Törekvés SE) 1.5 2
35. Czirjék Brigitta (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.5 4
36. Tari Kata (Török Flóris - Törekvés SE) 1.5 2
37. Henglár Zita (Óbudai Kaszások) 1.5 2
38. Sági Hanna Magdaléna (Óbudai Kaszások) 1.33 3
39. Turós Barbara (Török Flóris - Törekvés SE) 1.33 3
40. Sztankai Vanessza (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.33 3
41. Turós Gréta Cintia (Török Flóris - Törekvés SE) 1.33 3
42. Kronavetter Lili (Csata DSE) 1.33 3
43. Vámos Anna (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.25 4
44. Fodor Lili (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.25 4
45. Szeles Dorka (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.25 4
46. Masier Sophia (Vasas Akadémia/B) 1 2
47. Arnóczki Sára (Csata DSE) 1 3
48. Torda Csenge Anna (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1 3
49. Szántó Brigitta (Óbudai Kaszások) 1 2
50. Fábián Szofi (Vasas Akadémia/B) 1 2
51. Szűcs Anna Lili (Török Flóris - Törekvés SE) 1 2
52. Czirkos Anna Panka (Óbudai Kaszások) 1 2
53. Starosta Tünde (Vasas Akadémia/B) 1 4
54. Zátonyi Zoé Luca (Csata DSE) 1 3
55. Szabó Zsófia (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1 4
56. Igaz Eszter (Vasas Akadémia/B) 1 4
57. Szalay Kitti (Kiss Lenke KA) 1 2
58. Mohos Tímea (Török Flóris - Törekvés SE) 1 1
59. Takács Eszter (Óbudai Kaszások) 1 3
60. Bagoly Hanna Ilona (Török Flóris - Törekvés SE) 1 1
61. Mahmoud Nóra Zsófia (Óbudai Kaszások) 1 3
62. Juhász Luca (Csata DSE) 1 3
63. Mc Nutt Alexandra (Budapest Blazers) 1 2
64. Balás Natasa (Vasas Akadémia/B) 1 3
65. Maróty Dalma (Vasas Akadémia/B) 1 2
66. Mc Nutt Isabella Megan (Budapest Blazers) 1 2
67. Gelányi Csenge (Török Flóris - Törekvés SE) 1 3
68. Sávos Emma (Csata DSE) 1 2
69. Magyar Bianka Rózsa (Kiss Lenke KA) 1 2
70. Szűcs Sára (Török Flóris - Törekvés SE) 1 1
71. Kerti Barbara Lilla (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0.75 4
72. Édes Luca Alma (Vasas Akadémia/B) 0.75 4
73. Lányi Léna Mónika (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0.67 3
74. Tordai Luca (Óbudai Kaszások) 0.67 3
75. Ulicsnik Dóra (Óbudai Kaszások) 0.67 3
76. Hruby Laura (Vasas Akadémia/B) 0.67 3
77. Halmy Panka Petra (Csata DSE) 0.67 3
78. Bagdi Hajnalka (Török Flóris - Törekvés SE) 0.67 3
79. Palánki Hella (Vasas Akadémia/B) 0.67 3
80. Ihring Orsolya (Csata DSE) 0.67 3
81. Lipcsik Anna (Csata DSE) 0.67 3
82. Kemecsei Zita (Vasas Akadémia/B) 0.67 3
83. Rompos Anna Andrea (Óbudai Kaszások) 0.5 2
84. Konda Brigitta (Kiss Lenke KA) 0.5 2
85. Irving Jasmine Joyce (Budapest Blazers) 0.5 2
86. Csizmadia Gréta (Kiss Lenke KA) 0.5 2
87. Pankucsi Eszter (Kiss Lenke KA) 0.5 2
88. Sarhan Petra Ynas (Budapest Blazers) 0.5 2
89. Pelle Fanni (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0.33 3
90. Konta Sarolt Mária (Óbudai Kaszások) 0.33 3
91. Szabó Karolin (Török Flóris - Törekvés SE) 0 1
92. Kling Noémi (Török Flóris - Törekvés SE) 0 1
93. Milassin Blanka (Vasas Akadémia/B) 0 3
94. Csicsvári Zelma (Óbudai Kaszások) 0 1
95. Benyovszki Petra (Vasas Akadémia/B) 0 1
96. Cseh Lilla (Kiss Lenke KA) 0 1
97. Irving Celia May (Budapest Blazers) 0 2
98. Gardner Ruby Jean (Budapest Blazers) 0 2
99. Székely Emese Kinga (Csata DSE) 0 2
100. Hock Eszter Petra (Óbudai Kaszások) 0 1
101. Jung Somin (Budapest Blazers) 0 2
102. Kocsis Eszter (Óbudai Kaszások) 0 1
103. Vranjes Esther Alma (Budapest Blazers) 0 2
104. Varga Enikő (Török Flóris - Törekvés SE) 0 1
105. Szabó Dorottya (Török Flóris - Törekvés SE) 0 1
106. Fodor Liliána Karina (Török Flóris - Törekvés SE) 0 1
107. Balázs Eliza (Kiss Lenke KA) 0 2
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 1 meccs, min. 2 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. Sági Hanna Magdaléna (Óbudai Kaszások) 4.33 3
2. Gábor Lili (Csata DSE) 3 1
3. Svélecz Dóra Anna (Török Flóris - Törekvés SE) 3 3
4. Konta Sarolt Mária (Óbudai Kaszások) 2.67 3
5. Arnóczki Sára (Csata DSE) 2.33 3
6. Szabó Karolin (Török Flóris - Törekvés SE) 2 1
7. Csicsvári Zelma (Óbudai Kaszások) 2 1
8. Tordai Luca (Óbudai Kaszások) 1.67 3
9. Rivasz Petra (Török Flóris - Törekvés SE) 1.5 2
10. Szeles Dorka (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.5 4
11. Zelenák Vivien Anna (Török Flóris - Törekvés SE) 1.5 2
12. Turós Gréta Cintia (Török Flóris - Törekvés SE) 1.33 3
13. Fogarasi Kincső (Vasas Akadémia/B) 1 4
14. Masier Sophia (Vasas Akadémia/B) 1 2
15. Vámos Anna (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1 4
16. Harsági Lili Dorina (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1 4
17. Szántó Brigitta (Óbudai Kaszások) 1 2
18. Kemény Szófia (Kiss Lenke KA) 1 2
19. Turós Barbara (Török Flóris - Törekvés SE) 1 3
20. Starosta Tünde (Vasas Akadémia/B) 1 4
21. Bagdi Hajnalka (Török Flóris - Törekvés SE) 1 3
22. Polgári Réka (Óbudai Kaszások) 1 3
23. Halmy Panka Petra (Csata DSE) 1 3
24. Tóth Emese Virág (Kiss Lenke KA) 1 2
25. Fodor Lili (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0.75 4
26. Igaz Eszter (Vasas Akadémia/B) 0.75 4
27. Pelle Fanni (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0.67 3
28. Zátonyi Zoé Luca (Csata DSE) 0.67 3
29. Zwick Tamara (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0.5 4
30. Szabó Zsófia (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0.5 4
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 1 meccs, min. 2 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. Csicsvári Zelma (Óbudai Kaszások) 100% (2/2) 1
2. Szabó Zsófia (Zsíros Akadémia Kőbánya) 100% (2/2) 4
3. Igaz Eszter (Vasas Akadémia/B) 75% (3/4) 4
4. Gábor Lili (Csata DSE) 75% (3/4) 1
5. Fodor Lili (Zsíros Akadémia Kőbánya) 75% (3/4) 4
6. Konta Sarolt Mária (Óbudai Kaszások) 72.73% (8/11) 3
7. Arnóczki Sára (Csata DSE) 70% (7/10) 3
8. Turós Gréta Cintia (Török Flóris - Törekvés SE) 66.67% (4/6) 3
9. Sági Hanna Magdaléna (Óbudai Kaszások) 65% (13/20) 3
10. Svélecz Dóra Anna (Török Flóris - Törekvés SE) 64.29% (9/14) 3
11. Tordai Luca (Óbudai Kaszások) 62.5% (5/8) 3
12. Turós Barbara (Török Flóris - Törekvés SE) 60% (3/5) 3
13. Harsági Lili Dorina (Zsíros Akadémia Kőbánya) 57.14% (4/7) 4
14. Szeles Dorka (Zsíros Akadémia Kőbánya) 54.55% (6/11) 4
15. Rivasz Petra (Török Flóris - Törekvés SE) 50% (3/6) 2
16. Zwick Tamara (Zsíros Akadémia Kőbánya) 50% (2/4) 4
17. Szabó Karolin (Török Flóris - Törekvés SE) 50% (2/4) 1
18. Szántó Brigitta (Óbudai Kaszások) 50% (2/4) 2
19. Fábián Szofi (Vasas Akadémia/B) 50% (1/2) 2
20. Tari Kata (Török Flóris - Törekvés SE) 50% (1/2) 2
21. Mahmoud Nóra Zsófia (Óbudai Kaszások) 50% (1/2) 3
22. Juhász Luca (Csata DSE) 50% (1/2) 3
23. Palánki Hella (Vasas Akadémia/B) 50% (1/2) 3
24. Hruby Laura (Vasas Akadémia/B) 50% (1/2) 3
25. Kronavetter Lili (Csata DSE) 50% (1/2) 3
26. Starosta Tünde (Vasas Akadémia/B) 44.44% (4/9) 4
27. Bagdi Hajnalka (Török Flóris - Törekvés SE) 42.86% (3/7) 3
28. Masier Sophia (Vasas Akadémia/B) 40% (2/5) 2
29. Polgári Réka (Óbudai Kaszások) 37.5% (3/8) 3
30. Pelle Fanni (Zsíros Akadémia Kőbánya) 33.33% (2/6) 3
31. Szűcs Anna Lili (Török Flóris - Törekvés SE) 33.33% (1/3) 2
32. Ulicsnik Dóra (Óbudai Kaszások) 33.33% (1/3) 3
33. Takács Eszter (Óbudai Kaszások) 33.33% (1/3) 3
34. Vámos Anna (Zsíros Akadémia Kőbánya) 30.77% (4/13) 4
35. Halmy Panka Petra (Csata DSE) 30% (3/10) 3
36. Zelenák Vivien Anna (Török Flóris - Törekvés SE) 30% (3/10) 2
37. Zátonyi Zoé Luca (Csata DSE) 25% (2/8) 3
38. Tóth Emese Virág (Kiss Lenke KA) 25% (2/8) 2
39. Együd Emma (Óbudai Kaszások) 25% (1/4) 2
40. Gyárfás Fanni (Török Flóris - Törekvés SE) 25% (1/4) 2
41. Szabó Flóra Vilma (Vasas Akadémia/B) 25% (1/4) 2
42. Mc Nutt Alexandra (Budapest Blazers) 25% (1/4) 2
43. Lányi Léna Mónika (Zsíros Akadémia Kőbánya) 25% (1/4) 3
44. Fogarasi Kincső (Vasas Akadémia/B) 22.22% (4/18) 4
45. Ilcsik Boglárka (Vasas Akadémia/B) 20% (1/5) 3
46. Irving Jasmine Joyce (Budapest Blazers) 16.67% (1/6) 2
47. Kovács Fanni Noémi (Kiss Lenke KA) 16.67% (1/6) 2
48. Sütő Emese (Kiss Lenke KA) 16.67% (1/6) 2
49. Kemény Szófia (Kiss Lenke KA) 13.33% (2/15) 2
50. Vladár Róza (Csata DSE) 12.5% (1/8) 3
51. Ihring Orsolya (Csata DSE) 11.11% (1/9) 3
52. Szűcs Sára (Török Flóris - Törekvés SE) 0% (0/2) 1
53. Jung Somin (Budapest Blazers) 0% (0/2) 2
54. Lipcsik Anna (Csata DSE) 0% (0/2) 3
55. Henglár Zita (Óbudai Kaszások) 0% (0/2) 2
56. Herzog Bora (Vasas Akadémia/B) 0% (0/2) 4
57. Szabó Réka (Török Flóris - Törekvés SE) 0% (0/6) 2
58. Danyi-Sárdy Nikol (Budapest Blazers) 0% (0/2) 2
59. Fleming Molly Rita (Budapest Blazers) 0% (0/3) 2
60. Gardner Ruby Jean (Budapest Blazers) 0% (0/2) 2
61. Balás Natasa (Vasas Akadémia/B) 0% (0/2) 3
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu