MTK Budapest - Budapest, Leány Serdülő A

Edző

Név Telefon E-mail
Viszota Krisztina 20/961-1835 viszi18@gmail.com

Kontakt

Név Telefon E-mail
Kovács Dávid 70/555-2576 davidkov93@gmail.com

Csarnok

Csarnok Cím
MTK Kosárlabda Csarnok 1122 - Budapest Acsády Ignác u. 3.

Játékosok


[ Játékengedélyek letöltése ]

Mezszám Név Szül. dátum
- BARBORIK Jázmin 2004-12-09
- BARTOS Blanka 2004-05-21
- DÜTSCH Adelina 2004-08-24
- FEKETE Zsófia 2004-04-02
- FÜZES Lidia 2005-12-29
- HEGEDÛS Georgina 2005-06-13
- HERCZEG Fanni 2005-06-13
- HOFER Emily 2004-06-15
- HONI Laura Katalin 2005-05-25
- IGAZ Luca 2004-10-26
- ISTVÁN ELEK Anna 2004-07-28
- JANKOVIC Nevena 2005-09-15
- KÁDÁR Orsolya 2005-06-25
- KAPORNAI Fanni 2004-09-14
- KÓKÁNY Karolina 2004-08-18
- KOLLÁR Veronika 2004-03-30
- LUDÁNYI-PAPP Eszter 2004-04-07
- MARKÓ Boglár 2005-06-24
- MARKÓ Zsófia 2004-04-27
- MIHÁLY Blanka 2004-11-08
- RADÓ Mirjam 2004-06-18
- SZABÓ Flóra 2004-06-17
- SZELLE-FÁBIÁN Mira 2004-11-25
- TRIBOL Anna Ilona 2005-02-22
- ULRICH Zsuzsanna 2005-11-18
- VADÁSZ Noémi 2004-07-30
- VERES Anna 2005-08-29
- VUKMIR Andjela 2004-02-28

Műsor

Budapest, Leány Serdülő A

 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
NSA0011 MTK Budapest BEAC Újbuda KA 2017/11/05 13:20 85-32
(20-5,28-4,23-15,14-8)
MTK Kosárlabda Csarnok Kozma Balázs Szilágyi Tamás
NSA0022 Csata Pacik MTK Budapest 2017/11/11 15:30 118-13
(19-5,44-2,27-4,28-2)
Csata utcai Általános Iskola Nagy István Matóczay Bálint
NSA0055 MTK Budapest Vasas Akadémia/B 2018/01/07 11:30 38-55
(14-4,6-17,10-10,8-24)
MTK Kosárlabda Csarnok Horváth Kinga Lőrincz Erzsébet
NSA0065 Vasas Akadémia/A MTK Budapest 2018/01/21 09:00 68-26
(15-9,20-3,19-7,14-7)
Vasas Pasaréti Sportcentrum Rózsavölgyi Alexandra Benkő Glóra
NSA0074 MTK Budapest Kiss Lenke KS/A 2018/01/28 12:20 41-80
(7-30,6-16,16-10,12-24)
MTK Kosárlabda Csarnok Gruber Nikolett Horváth Brúnó József
NSA0046 KKS-Girls MTK Budapest 2018/02/17 14:00 26-71
(7-17,5-12,9-22,5-20)
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola László Zsolt Pál Roland
NSA0083 Kaszások Akadémia MTK Budapest 2018/02/18 09:00 31-64
(4-17,10-17,8-14,9-16)
III. kerületi Sporttelep Havas Gábor Winkler Áron
NSA0105 Zsíros Akadémia Kőbánya MTK Budapest 2018/03/10 14:00 82-53
(-, -, -, -)
Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok Bujtor Péter Lukács Rezső
NSA0114 Török Flóris - Törekvés SE MTK Budapest 2018/03/22 19:00 58-55
(11-12,17-18,16-9,14-16)
Török Flóris Általános Iskola Lukács Rezső Winkler Áron
NSA2012 MTK Budapest KKS-Girls 2018/04/22 11:40 49-17
(13-4,9-4,8-2,19-7)
MTK Kosárlabda Csarnok Gruber Nikolett Török Béla
NSA2023 BEAC Újbuda KA MTK Budapest 2018/04/27 15:30 54-56
(11-15,10-14,21-13,12-14)
Tüske csarnok - 1. terem Matóczay Bálint Vizsgázó
NSA2051 MTK Budapest Vasas Akadémia/A 2018/05/17 16:00 MTK Kosárlabda Csarnok Bujtor Péter Vizsgázó
NSA2042 MTK Budapest Kaszások Akadémia 2018/05/22 16:15 MTK Kosárlabda Csarnok Gruber Nikolett Boros Krisztina

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. CZOMBOS Luca (Kiss Lenke KS/A) 186 11
2. VÁLYI-NAGY Dóra (Kiss Lenke KS/A) 140 10
3. TATÁR Hanna Anikó (Zsíros Akadémia Kőbánya) 129 9
4. TAR Csenge (Zsíros Akadémia Kőbánya) 121 10
5. SZAKOLCZI Diána (BEAC Újbuda KA) 119 7
6. TÓBEL Lívia Ivett (Kiss Lenke KS/A) 118 11
7. TOMIS Boglárka (Csata Pacik) 116 11
8. OBERFRANK Laura (Zsíros Akadémia Kőbánya) 113 9
9. STRAUSZ Edina (Csata Pacik) 96 10
10. KASTL Dóra (Csata Pacik) 93 11
11. LUGOSI Dorottya Tünde (Török Flóris - Törekvés SE) 93 5
12. TOMEG Zsófia (Kiss Lenke KS/A) 92 6
13. BAJZÁTH Lili (Csata Pacik) 88 10
14. PÁNCZÉL Anna (Csata Pacik) 88 11
15. GÁBRIEL Emilia Kincsõ (Kiss Lenke KS/A) 87 9
16. OLÁH Zsófia (Török Flóris - Törekvés SE) 86 8
17. VILLÁNYI Diána (BEAC Újbuda KA) 80 12
18. BODNÁR Virág Bianka (Kiss Lenke KS/A) 80 9
19. RUBINT Ágnes (Vasas Akadémia/B) 80 11
20. FARKAS Jázmin Fruzsina (Csata Pacik) 79 10
21. RÁTKAI Eszter (Vasas Akadémia/B) 78 7
22. SZILÁGYI Ágnes Lilla (Vasas Akadémia/B) 75 9
23. FARKAS Léna Virág (Csata Pacik) 74 11
24. SÁGI Hanna Magdaléna (Kaszások Akadémia) 73 10
25. KESZTE Sára (Kiss Lenke KS/A) 72 5
26. HERHOFF Dóra Zsuzsanna (Vasas Akadémia/A) 71 7
27. VÁMOS Anna (Zsíros Akadémia Kőbánya) 70 8
28. MARKÓ Zsófia (MTK Budapest) 65 4
29. KÁDÁR Orsolya (MTK Budapest) 62 9
30. GEDÓ Luca (Kiss Lenke KS/A) 61 8
31. AHO Tyra Nolwenn (Vasas Akadémia/B) 59 8
32. DARÁZSI Dóra (Török Flóris - Törekvés SE) 57 4
33. KATONÁS Kamilla (Zsíros Akadémia Kőbánya) 57 5
34. TOMAN Dóra (Csata Pacik) 56 8
35. JÁRMAY Anna (BEAC Újbuda KA) 55 5
36. LÁNYI Léna Mónika (Zsíros Akadémia Kőbánya) 55 8
37. MURÁNYI Réka Jerne (Zsíros Akadémia Kőbánya) 54 10
38. CZEGLÉDI Rebeka (KKS-Girls) 54 11
39. ÖRSI Kata Anna (Vasas Akadémia/B) 53 10
40. KOZMA Zoé (Vasas Akadémia/A) 52 7
41. VAN RIJS Luca (Vasas Akadémia/A) 51 4
42. DUKA Lili (Kiss Lenke KS/A) 51 8
43. FEKETE Zsófia (MTK Budapest) 50 8
44. CZÉRÓ Léna (KKS-Girls) 49 6
45. FODOR Lili (Zsíros Akadémia Kőbánya) 48 8
46. NAGY Viktória (Kaszások Akadémia) 47 9
47. KAPORNAI Fanni (MTK Budapest) 46 4
48. UDVARDI Aletta Dóra (Kiss Lenke KS/A) 46 9
49. DONGÓ Luca Sára (Kiss Lenke KS/A) 46 9
50. PELLE Fanni (Zsíros Akadémia Kőbánya) 46 7
51. GÁBOR Lili (Csata Pacik) 45 8
52. ZSIRKA Erzsébet (Zsíros Akadémia Kőbánya) 43 9
53. STEFÁNCSIK Petra (KKS-Girls) 42 11
54. JÉCSÁK Lili (BEAC Újbuda KA) 41 5
55. TOMAN Réka (Csata Pacik) 41 8
56. SOÓS Réka (Vasas Akadémia/A) 40 7
57. JÓZSA Fatima (Csata Pacik) 40 7
58. SZABÓ Karolin (Török Flóris - Törekvés SE) 39 8
59. ULICSNIK Dóra (Kaszások Akadémia) 39 10
60. STRBIK Fanni (Török Flóris - Törekvés SE) 38 2
61. TÓTH Boglárka (Vasas Akadémia/A) 37 6
62. ULRICH Zoé Kata (Vasas Akadémia/B) 37 8
63. EGYÜD Emma (Kaszások Akadémia) 37 10
64. KISS Virág (BEAC Újbuda KA) 36 9
65. RIVASZ Petra (Török Flóris - Törekvés SE) 36 9
66. HERZOG Bora (KKS-Girls) 35 10
67. KÁLMÁN Liza (Vasas Akadémia/B) 34 6
68. SZELLE-FÁBIÁN Mira (MTK Budapest) 34 6
69. FÁBIÁN Dorottya (Török Flóris - Törekvés SE) 34 6
70. MARTOS Luca (Török Flóris - Törekvés SE) 33 5
71. ISTENES Jolán Zsuzska (Vasas Akadémia/B) 33 7
72. TAKÁCS Eszter (Kaszások Akadémia) 32 10
73. BARNA Réka (Kiss Lenke KS/A) 32 11
74. ZELENÁK Vivien (Török Flóris - Törekvés SE) 32 7
75. KEREKES Boglárka (Kaszások Akadémia) 32 7
76. MIHÁLY Blanka (MTK Budapest) 31 7
77. TÓTH Zille (Zsíros Akadémia Kőbánya) 31 5
78. SZTRAKA Bíborka Ilona (Vasas Akadémia/A) 30 4
79. VUKMIR Andjela (MTK Budapest) 30 6
80. HORVÁTH Lili (Török Flóris - Törekvés SE) 30 6
81. VARGA Petra Lilla (BEAC Újbuda KA) 30 10
82. MARKÓ Boglár (MTK Budapest) 30 9
83. TORDAI Luca (Kaszások Akadémia) 30 9
84. MÉSZÁROS Tánja (Vasas Akadémia/B) 29 5
85. VADÁSZ Noémi (MTK Budapest) 29 9
86. FEINEK Csenge (BEAC Újbuda KA) 29 11
87. SZABÓ Anna (Vasas Akadémia/A) 28 7
88. ZÁBOJI Tita (Vasas Akadémia/B) 28 8
89. KOÓSA Amarilla (BEAC Újbuda KA) 28 10
90. HAJNAL Dóra (Vasas Akadémia/A) 27 6
91. KÖDMÖN Kata (BEAC Újbuda KA) 27 12
92. VERES Anna (MTK Budapest) 27 7
93. BENCSIK Luca (Török Flóris - Törekvés SE) 26 8
94. KEMECSEI Zita (Vasas Akadémia/B) 25 6
95. CSEH Lilla (Kiss Lenke KS/A) 25 10
96. SZEBERIN Zóra (Vasas Akadémia/A) 24 3
97. KIRÁLY-FARKAS Lili (Zsíros Akadémia Kőbánya) 24 4
98. VLADÁR Róza (Csata Pacik) 24 5
99. SVÉLECZ Dóra Anna (Török Flóris - Törekvés SE) 22 6
100. SZABÓ Krisztina Beáta (Török Flóris - Törekvés SE) 22 7
101. KOHÁN Patrícia Kata (Vasas Akadémia/B) 21 4
102. CSIKI Mónika (Kiss Lenke KS/A) 21 4
103. MARÓTY Dorottya (Vasas Akadémia/B) 21 7
104. ARNÓCZKI Sára (Csata Pacik) 21 11
105. ÉDES Emese (Vasas Akadémia/A) 20 2
106. KÜRTI Dalma Primula (Vasas Akadémia/A) 20 4
107. KISS Anna (KKS-Girls) 19 10
108. WAGNER Zsuzsanna (BEAC Újbuda KA) 19 9
109. KONTA Sarolt Mária (Kaszások Akadémia) 18 8
110. KRASZNAI Regina (BEAC Újbuda KA) 17 3
111. ANTAL Fanni (Vasas Akadémia/A) 17 3
112. HOFER Emily (MTK Budapest) 16 9
113. SZABÓ Flóra (MTK Budapest) 15 6
114. KOÓSA Titanilla (BEAC Újbuda KA) 15 12
115. LUDÁNYI-PAPP Eszter (MTK Budapest) 14 1
116. BARTA Luca Eszter (Csata Pacik) 14 6
117. POLGÁRI Réka (Kaszások Akadémia) 13 10
118. OLÁH Fruzsina Panna (Török Flóris - Törekvés SE) 13 3
119. GYÁRFÁS Fanni (Török Flóris - Törekvés SE) 12 2
120. KEMÉNY Zsófia (BEAC Újbuda KA) 12 2
121. LÁSZLÓ Réka Brigitta (Vasas Akadémia/B) 12 3
122. FÜZES Lidia (MTK Budapest) 12 3
123. DOROGI Boglárka (Török Flóris - Törekvés SE) 12 7
124. IGAZ Luca (MTK Budapest) 11 7
125. LACZKA Eszter (BEAC Újbuda KA) 10 4
126. MATYÓ Boglárka (KKS-Girls) 10 10
127. STAROSTA Tünde (Vasas Akadémia/B) 10 3
128. BORBÉLY Lilla (KKS-Girls) 9 7
129. RADÓ Mirjam (MTK Budapest) 9 1
130. LÁNG-MITICZKY Blanka (Vasas Akadémia/B) 9 6
131. BOSCH Emma Petra (Zsíros Akadémia Kőbánya) 9 8
132. GROSKA Zsófia Anna (KKS-Girls) 9 10
133. SZABÓ Réka (Török Flóris - Törekvés SE) 8 3
134. ISTVÁN ELEK Anna (MTK Budapest) 8 1
135. SIMON Lili (Török Flóris - Törekvés SE) 8 1
136. CSOMBÓK Melinda Nóra (Török Flóris - Törekvés SE) 8 2
137. SZUROVECZ Barbara (Kaszások Akadémia) 8 8
138. FEHÉR Anna (BEAC Újbuda KA) 7 5
139. TORDA Csenge Anna (Zsíros Akadémia Kőbánya) 6 1
140. LÁZÁR Lili Alexandra (Török Flóris - Törekvés SE) 6 5
141. NAGY Glória Diána (KKS-Girls) 6 10
142. FODOR Sarolta Etelka (Vasas Akadémia/B) 6 7
143. MUSCHNA Krisztina (BEAC Újbuda KA) 6 7
144. ZACHER Nikolett (KKS-Girls) 5 11
145. SERES Dóra (KKS-Girls) 5 11
146. BENKÓ Eszter (Vasas Akadémia/A) 5 3
147. BABOSA Rozália Rozina (Török Flóris - Törekvés SE) 5 8
148. SZABÓ Kamilla (KKS-Girls) 5 8
149. KOLLÁR Veronika (MTK Budapest) 4 1
150. HEIM Viola (Török Flóris - Törekvés SE) 4 2
151. KOVÁCS Kinga (Vasas Akadémia/B) 4 2
152. SZILÁGYI Zsófia (Kiss Lenke KS/A) 4 4
153. FODOR Liliána Karina (Török Flóris - Törekvés SE) 4 5
154. KOCSIS Eszter (Kaszások Akadémia) 4 10
155. HORVÁTH Dorina (Török Flóris - Törekvés SE) 4 3
156. TURÓS Gréta (Török Flóris - Törekvés SE) 4 3
157. SIMON Emma (BEAC Újbuda KA) 3 7
158. DÜTSCH Adelina (MTK Budapest) 3 2
159. ZAPPE Lujza (BEAC Újbuda KA) 3 8
160. PALÁNKI Hella (Vasas Akadémia/B) 2 3
161. SZABÓ Dorottya (Török Flóris - Törekvés SE) 2 1
162. HERCZEG Fanni (MTK Budapest) 2 2
163. BÓDI Ivett Vanda (KKS-Girls) 2 8
164. NAGY Zsófia (Kaszások Akadémia) 2 10
165. HONI Laura Katalin (MTK Budapest) 0 2
166. JANKOVIC Nevena (MTK Budapest) 0 3
167. SZELES Dorka (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 1
168. SZÛCS Sára (Török Flóris - Törekvés SE) 0 1
169. CZUNYI Zsófia Lilla (BEAC Újbuda KA) 0 3
170. TURÓS Barbara (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
171. TRIBOL Anna Ilona (MTK Budapest) 0 6
172. VARGA Dalma Csenge (KKS-Girls) 0 2
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. FARKAS Jázmin Fruzsina (Csata Pacik) 5 10
2. RÁTKAI Eszter (Vasas Akadémia/B) 4 7
3. TOMAN Dóra (Csata Pacik) 4 8
4. STEFÁNCSIK Petra (KKS-Girls) 3 11
5. CZOMBOS Luca (Kiss Lenke KS/A) 2 11
6. BAJZÁTH Lili (Csata Pacik) 2 10
7. TOMAN Réka (Csata Pacik) 2 8
8. HERZOG Bora (KKS-Girls) 2 10
9. STRBIK Fanni (Török Flóris - Törekvés SE) 1 2
10. LUGOSI Dorottya Tünde (Török Flóris - Törekvés SE) 1 5
11. TOMEG Zsófia (Kiss Lenke KS/A) 1 6
12. OBERFRANK Laura (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1 9
13. CZÉRÓ Léna (KKS-Girls) 1 6
14. PELLE Fanni (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1 7
15. MÉSZÁROS Tánja (Vasas Akadémia/B) 1 5
16. KRASZNAI Regina (BEAC Újbuda KA) 1 3
17. CZEGLÉDI Rebeka (KKS-Girls) 1 11
18. TAKÁCS Eszter (Kaszások Akadémia) 1 10
19. KONTA Sarolt Mária (Kaszások Akadémia) 1 8
20. GROSKA Zsófia Anna (KKS-Girls) 1 10
21. SZAKOLCZI Diána (BEAC Újbuda KA) 0 7
22. MARKÓ Zsófia (MTK Budapest) 0 4
23. KESZTE Sára (Kiss Lenke KS/A) 0 5
24. TATÁR Hanna Anikó (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 9
25. DARÁZSI Dóra (Török Flóris - Törekvés SE) 0 4
26. VÁLYI-NAGY Dóra (Kiss Lenke KS/A) 0 10
27. LUDÁNYI-PAPP Eszter (MTK Budapest) 0 1
28. VAN RIJS Luca (Vasas Akadémia/A) 0 4
29. TAR Csenge (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 10
30. KAPORNAI Fanni (MTK Budapest) 0 4
31. KATONÁS Kamilla (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 5
32. JÁRMAY Anna (BEAC Újbuda KA) 0 5
33. OLÁH Zsófia (Török Flóris - Törekvés SE) 0 8
34. TÓBEL Lívia Ivett (Kiss Lenke KS/A) 0 11
35. TOMIS Boglárka (Csata Pacik) 0 11
36. SZILÁGYI Ágnes Lilla (Vasas Akadémia/B) 0 9
37. HERHOFF Dóra Zsuzsanna (Vasas Akadémia/A) 0 7
38. ÉDES Emese (Vasas Akadémia/A) 0 2
39. GÁBRIEL Emilia Kincsõ (Kiss Lenke KS/A) 0 9
40. STRAUSZ Edina (Csata Pacik) 0 10
41. RADÓ Mirjam (MTK Budapest) 0 1
42. BODNÁR Virág Bianka (Kiss Lenke KS/A) 0 9
43. VÁMOS Anna (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 8
44. RUBINT Ágnes (Vasas Akadémia/B) 0 11
45. KASTL Dóra (Csata Pacik) 0 11
46. AHO Tyra Nolwenn (Vasas Akadémia/B) 0 8
47. JÉCSÁK Lili (BEAC Újbuda KA) 0 5
48. SZEBERIN Zóra (Vasas Akadémia/A) 0 3
49. PÁNCZÉL Anna (Csata Pacik) 0 11
50. ISTVÁN ELEK Anna (MTK Budapest) 0 1
51. SIMON Lili (Török Flóris - Törekvés SE) 0 1
52. GEDÓ Luca (Kiss Lenke KS/A) 0 8
53. SZTRAKA Bíborka Ilona (Vasas Akadémia/A) 0 4
54. KOZMA Zoé (Vasas Akadémia/A) 0 7
55. SÁGI Hanna Magdaléna (Kaszások Akadémia) 0 10
56. KÁDÁR Orsolya (MTK Budapest) 0 9
57. LÁNYI Léna Mónika (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 8
58. FARKAS Léna Virág (Csata Pacik) 0 11
59. VILLÁNYI Diána (BEAC Újbuda KA) 0 12
60. MARTOS Luca (Török Flóris - Törekvés SE) 0 5
61. DUKA Lili (Kiss Lenke KS/A) 0 8
62. FEKETE Zsófia (MTK Budapest) 0 8
63. TÓTH Zille (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 5
64. TÓTH Boglárka (Vasas Akadémia/A) 0 6
65. KEMÉNY Zsófia (BEAC Újbuda KA) 0 2
66. GYÁRFÁS Fanni (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
67. TORDA Csenge Anna (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 1
68. FODOR Lili (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 8
69. KIRÁLY-FARKAS Lili (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 4
70. SOÓS Réka (Vasas Akadémia/A) 0 7
71. JÓZSA Fatima (Csata Pacik) 0 7
72. SZELLE-FÁBIÁN Mira (MTK Budapest) 0 6
73. FÁBIÁN Dorottya (Török Flóris - Törekvés SE) 0 6
74. ANTAL Fanni (Vasas Akadémia/A) 0 3
75. KÁLMÁN Liza (Vasas Akadémia/B) 0 6
76. GÁBOR Lili (Csata Pacik) 0 8
77. MURÁNYI Réka Jerne (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 10
78. CSIKI Mónika (Kiss Lenke KS/A) 0 4
79. KOHÁN Patrícia Kata (Vasas Akadémia/B) 0 4
80. NAGY Viktória (Kaszások Akadémia) 0 9
81. UDVARDI Aletta Dóra (Kiss Lenke KS/A) 0 9
82. DONGÓ Luca Sára (Kiss Lenke KS/A) 0 9
83. KÜRTI Dalma Primula (Vasas Akadémia/A) 0 4
84. VUKMIR Andjela (MTK Budapest) 0 6
85. HORVÁTH Lili (Török Flóris - Törekvés SE) 0 6
86. SZABÓ Karolin (Török Flóris - Törekvés SE) 0 8
87. VLADÁR Róza (Csata Pacik) 0 5
88. ZSIRKA Erzsébet (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 9
89. ISTENES Jolán Zsuzska (Vasas Akadémia/B) 0 7
90. ULRICH Zoé Kata (Vasas Akadémia/B) 0 8
91. ZELENÁK Vivien (Török Flóris - Törekvés SE) 0 7
92. KEREKES Boglárka (Kaszások Akadémia) 0 7
93. HAJNAL Dóra (Vasas Akadémia/A) 0 6
94. MIHÁLY Blanka (MTK Budapest) 0 7
95. OLÁH Fruzsina Panna (Török Flóris - Törekvés SE) 0 3
96. KEMECSEI Zita (Vasas Akadémia/B) 0 6
97. KOLLÁR Veronika (MTK Budapest) 0 1
98. LÁSZLÓ Réka Brigitta (Vasas Akadémia/B) 0 3
99. SZABÓ Anna (Vasas Akadémia/A) 0 7
100. KISS Virág (BEAC Újbuda KA) 0 9
101. CSOMBÓK Melinda Nóra (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
102. RIVASZ Petra (Török Flóris - Törekvés SE) 0 9
103. FÜZES Lidia (MTK Budapest) 0 3
104. ULICSNIK Dóra (Kaszások Akadémia) 0 10
105. VERES Anna (MTK Budapest) 0 7
106. ÖRSI Kata Anna (Vasas Akadémia/B) 0 10
107. EGYÜD Emma (Kaszások Akadémia) 0 10
108. SVÉLECZ Dóra Anna (Török Flóris - Törekvés SE) 0 6
109. ZÁBOJI Tita (Vasas Akadémia/B) 0 8
110. TORDAI Luca (Kaszások Akadémia) 0 9
111. STAROSTA Tünde (Vasas Akadémia/B) 0 3
112. MARKÓ Boglár (MTK Budapest) 0 9
113. BENCSIK Luca (Török Flóris - Törekvés SE) 0 8
114. VADÁSZ Noémi (MTK Budapest) 0 9
115. SZABÓ Krisztina Beáta (Török Flóris - Törekvés SE) 0 7
116. MARÓTY Dorottya (Vasas Akadémia/B) 0 7
117. VARGA Petra Lilla (BEAC Újbuda KA) 0 10
118. BARNA Réka (Kiss Lenke KS/A) 0 11
119. KOÓSA Amarilla (BEAC Újbuda KA) 0 10
120. SZABÓ Réka (Török Flóris - Törekvés SE) 0 3
121. FEINEK Csenge (BEAC Újbuda KA) 0 11
122. SZABÓ Flóra (MTK Budapest) 0 6
123. CSEH Lilla (Kiss Lenke KS/A) 0 10
124. LACZKA Eszter (BEAC Újbuda KA) 0 4
125. BARTA Luca Eszter (Csata Pacik) 0 6
126. KÖDMÖN Kata (BEAC Újbuda KA) 0 12
127. WAGNER Zsuzsanna (BEAC Újbuda KA) 0 9
128. HEIM Viola (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
129. KOVÁCS Kinga (Vasas Akadémia/B) 0 2
130. SZABÓ Dorottya (Török Flóris - Törekvés SE) 0 1
131. ARNÓCZKI Sára (Csata Pacik) 0 11
132. KISS Anna (KKS-Girls) 0 10
133. HOFER Emily (MTK Budapest) 0 9
134. DOROGI Boglárka (Török Flóris - Törekvés SE) 0 7
135. BENKÓ Eszter (Vasas Akadémia/A) 0 3
136. IGAZ Luca (MTK Budapest) 0 7
137. LÁNG-MITICZKY Blanka (Vasas Akadémia/B) 0 6
138. DÜTSCH Adelina (MTK Budapest) 0 2
139. FEHÉR Anna (BEAC Újbuda KA) 0 5
140. HORVÁTH Dorina (Török Flóris - Törekvés SE) 0 3
141. TURÓS Gréta (Török Flóris - Törekvés SE) 0 3
142. FODOR Sarolta Etelka (Vasas Akadémia/B) 0 7
143. POLGÁRI Réka (Kaszások Akadémia) 0 10
144. BORBÉLY Lilla (KKS-Girls) 0 7
145. KOÓSA Titanilla (BEAC Újbuda KA) 0 12
146. LÁZÁR Lili Alexandra (Török Flóris - Törekvés SE) 0 5
147. BOSCH Emma Petra (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 8
148. HERCZEG Fanni (MTK Budapest) 0 2
149. SZILÁGYI Zsófia (Kiss Lenke KS/A) 0 4
150. MATYÓ Boglárka (KKS-Girls) 0 10
151. SZUROVECZ Barbara (Kaszások Akadémia) 0 8
152. MUSCHNA Krisztina (BEAC Újbuda KA) 0 7
153. FODOR Liliána Karina (Török Flóris - Törekvés SE) 0 5
154. PALÁNKI Hella (Vasas Akadémia/B) 0 3
155. SZABÓ Kamilla (KKS-Girls) 0 8
156. BABOSA Rozália Rozina (Török Flóris - Törekvés SE) 0 8
157. NAGY Glória Diána (KKS-Girls) 0 10
158. SERES Dóra (KKS-Girls) 0 11
159. ZACHER Nikolett (KKS-Girls) 0 11
160. SIMON Emma (BEAC Újbuda KA) 0 7
161. KOCSIS Eszter (Kaszások Akadémia) 0 10
162. ZAPPE Lujza (BEAC Újbuda KA) 0 8
163. BÓDI Ivett Vanda (KKS-Girls) 0 8
164. NAGY Zsófia (Kaszások Akadémia) 0 10
165. CZUNYI Zsófia Lilla (BEAC Újbuda KA) 0 3
166. HONI Laura Katalin (MTK Budapest) 0 2
167. TRIBOL Anna Ilona (MTK Budapest) 0 6
168. SZELES Dorka (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 1
169. JANKOVIC Nevena (MTK Budapest) 0 3
170. VARGA Dalma Csenge (KKS-Girls) 0 2
171. TURÓS Barbara (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
172. SZÛCS Sára (Török Flóris - Törekvés SE) 0 1
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 6 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. SZAKOLCZI Diána (BEAC Újbuda KA) 17 7
2. CZOMBOS Luca (Kiss Lenke KS/A) 16.91 11
3. TOMEG Zsófia (Kiss Lenke KS/A) 15.33 6
4. TATÁR Hanna Anikó (Zsíros Akadémia Kőbánya) 14.33 9
5. VÁLYI-NAGY Dóra (Kiss Lenke KS/A) 14 10
6. OBERFRANK Laura (Zsíros Akadémia Kőbánya) 12.56 9
7. TAR Csenge (Zsíros Akadémia Kőbánya) 12.1 10
8. RÁTKAI Eszter (Vasas Akadémia/B) 11.14 7
9. OLÁH Zsófia (Török Flóris - Törekvés SE) 10.75 8
10. TÓBEL Lívia Ivett (Kiss Lenke KS/A) 10.73 11
11. TOMIS Boglárka (Csata Pacik) 10.55 11
12. HERHOFF Dóra Zsuzsanna (Vasas Akadémia/A) 10.14 7
13. GÁBRIEL Emilia Kincsõ (Kiss Lenke KS/A) 9.67 9
14. STRAUSZ Edina (Csata Pacik) 9.6 10
15. BODNÁR Virág Bianka (Kiss Lenke KS/A) 8.89 9
16. BAJZÁTH Lili (Csata Pacik) 8.8 10
17. VÁMOS Anna (Zsíros Akadémia Kőbánya) 8.75 8
18. KASTL Dóra (Csata Pacik) 8.46 11
19. SZILÁGYI Ágnes Lilla (Vasas Akadémia/B) 8.33 9
20. CZÉRÓ Léna (KKS-Girls) 8.17 6
21. PÁNCZÉL Anna (Csata Pacik) 8 11
22. FARKAS Jázmin Fruzsina (Csata Pacik) 7.9 10
23. GEDÓ Luca (Kiss Lenke KS/A) 7.63 8
24. KOZMA Zoé (Vasas Akadémia/A) 7.43 7
25. AHO Tyra Nolwenn (Vasas Akadémia/B) 7.38 8
26. SÁGI Hanna Magdaléna (Kaszások Akadémia) 7.3 10
27. RUBINT Ágnes (Vasas Akadémia/B) 7.27 11
28. TOMAN Dóra (Csata Pacik) 7 8
29. KÁDÁR Orsolya (MTK Budapest) 6.89 9
30. LÁNYI Léna Mónika (Zsíros Akadémia Kőbánya) 6.88 8
31. FARKAS Léna Virág (Csata Pacik) 6.73 11
32. VILLÁNYI Diána (BEAC Újbuda KA) 6.67 12
33. PELLE Fanni (Zsíros Akadémia Kőbánya) 6.57 7
34. DUKA Lili (Kiss Lenke KS/A) 6.38 8
35. FEKETE Zsófia (MTK Budapest) 6.25 8
36. TÓTH Boglárka (Vasas Akadémia/A) 6.17 6
37. FODOR Lili (Zsíros Akadémia Kőbánya) 6 8
38. SOÓS Réka (Vasas Akadémia/A) 5.71 7
39. JÓZSA Fatima (Csata Pacik) 5.71 7
40. FÁBIÁN Dorottya (Török Flóris - Törekvés SE) 5.67 6
41. KÁLMÁN Liza (Vasas Akadémia/B) 5.67 6
42. SZELLE-FÁBIÁN Mira (MTK Budapest) 5.67 6
43. GÁBOR Lili (Csata Pacik) 5.63 8
44. MURÁNYI Réka Jerne (Zsíros Akadémia Kőbánya) 5.4 10
45. ÖRSI Kata Anna (Vasas Akadémia/B) 5.3 10
46. NAGY Viktória (Kaszások Akadémia) 5.22 9
47. TOMAN Réka (Csata Pacik) 5.13 8
48. DONGÓ Luca Sára (Kiss Lenke KS/A) 5.11 9
49. UDVARDI Aletta Dóra (Kiss Lenke KS/A) 5.11 9
50. HORVÁTH Lili (Török Flóris - Törekvés SE) 5 6
51. VUKMIR Andjela (MTK Budapest) 5 6
52. CZEGLÉDI Rebeka (KKS-Girls) 4.91 11
53. SZABÓ Karolin (Török Flóris - Törekvés SE) 4.88 8
54. ZSIRKA Erzsébet (Zsíros Akadémia Kőbánya) 4.78 9
55. ISTENES Jolán Zsuzska (Vasas Akadémia/B) 4.71 7
56. ULRICH Zoé Kata (Vasas Akadémia/B) 4.63 8
57. KEREKES Boglárka (Kaszások Akadémia) 4.57 7
58. ZELENÁK Vivien (Török Flóris - Törekvés SE) 4.57 7
59. HAJNAL Dóra (Vasas Akadémia/A) 4.5 6
60. MIHÁLY Blanka (MTK Budapest) 4.43 7
61. KEMECSEI Zita (Vasas Akadémia/B) 4.17 6
62. RIVASZ Petra (Török Flóris - Törekvés SE) 4 9
63. SZABÓ Anna (Vasas Akadémia/A) 4 7
64. KISS Virág (BEAC Újbuda KA) 4 9
65. ULICSNIK Dóra (Kaszások Akadémia) 3.9 10
66. VERES Anna (MTK Budapest) 3.86 7
67. STEFÁNCSIK Petra (KKS-Girls) 3.82 11
68. EGYÜD Emma (Kaszások Akadémia) 3.7 10
69. SVÉLECZ Dóra Anna (Török Flóris - Törekvés SE) 3.67 6
70. ZÁBOJI Tita (Vasas Akadémia/B) 3.5 8
71. HERZOG Bora (KKS-Girls) 3.5 10
72. MARKÓ Boglár (MTK Budapest) 3.33 9
73. TORDAI Luca (Kaszások Akadémia) 3.33 9
74. BENCSIK Luca (Török Flóris - Törekvés SE) 3.25 8
75. VADÁSZ Noémi (MTK Budapest) 3.22 9
76. TAKÁCS Eszter (Kaszások Akadémia) 3.2 10
77. SZABÓ Krisztina Beáta (Török Flóris - Törekvés SE) 3.14 7
78. MARÓTY Dorottya (Vasas Akadémia/B) 3 7
79. VARGA Petra Lilla (BEAC Újbuda KA) 3 10
80. BARNA Réka (Kiss Lenke KS/A) 2.91 11
81. KOÓSA Amarilla (BEAC Újbuda KA) 2.8 10
82. FEINEK Csenge (BEAC Újbuda KA) 2.64 11
83. CSEH Lilla (Kiss Lenke KS/A) 2.5 10
84. SZABÓ Flóra (MTK Budapest) 2.5 6
85. BARTA Luca Eszter (Csata Pacik) 2.33 6
86. KÖDMÖN Kata (BEAC Újbuda KA) 2.25 12
87. KONTA Sarolt Mária (Kaszások Akadémia) 2.25 8
88. WAGNER Zsuzsanna (BEAC Újbuda KA) 2.11 9
89. ARNÓCZKI Sára (Csata Pacik) 1.91 11
90. KISS Anna (KKS-Girls) 1.9 10
91. HOFER Emily (MTK Budapest) 1.78 9
92. DOROGI Boglárka (Török Flóris - Törekvés SE) 1.71 7
93. IGAZ Luca (MTK Budapest) 1.57 7
94. LÁNG-MITICZKY Blanka (Vasas Akadémia/B) 1.5 6
95. POLGÁRI Réka (Kaszások Akadémia) 1.3 10
96. BORBÉLY Lilla (KKS-Girls) 1.29 7
97. KOÓSA Titanilla (BEAC Újbuda KA) 1.25 12
98. BOSCH Emma Petra (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.13 8
99. SZUROVECZ Barbara (Kaszások Akadémia) 1 8
100. MATYÓ Boglárka (KKS-Girls) 1 10
101. GROSKA Zsófia Anna (KKS-Girls) 0.9 10
102. MUSCHNA Krisztina (BEAC Újbuda KA) 0.86 7
103. FODOR Sarolta Etelka (Vasas Akadémia/B) 0.86 7
104. SZABÓ Kamilla (KKS-Girls) 0.63 8
105. BABOSA Rozália Rozina (Török Flóris - Törekvés SE) 0.63 8
106. NAGY Glória Diána (KKS-Girls) 0.6 10
107. SERES Dóra (KKS-Girls) 0.46 11
108. ZACHER Nikolett (KKS-Girls) 0.46 11
109. SIMON Emma (BEAC Újbuda KA) 0.43 7
110. KOCSIS Eszter (Kaszások Akadémia) 0.4 10
111. ZAPPE Lujza (BEAC Újbuda KA) 0.38 8
112. BÓDI Ivett Vanda (KKS-Girls) 0.25 8
113. NAGY Zsófia (Kaszások Akadémia) 0.2 10
114. TRIBOL Anna Ilona (MTK Budapest) 0 6
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 6 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. RÁTKAI Eszter (Vasas Akadémia/B) 0.57 7
2. FARKAS Jázmin Fruzsina (Csata Pacik) 0.5 10
3. TOMAN Dóra (Csata Pacik) 0.5 8
4. STEFÁNCSIK Petra (KKS-Girls) 0.27 11
5. TOMAN Réka (Csata Pacik) 0.25 8
6. BAJZÁTH Lili (Csata Pacik) 0.2 10
7. HERZOG Bora (KKS-Girls) 0.2 10
8. CZOMBOS Luca (Kiss Lenke KS/A) 0.18 11
9. TOMEG Zsófia (Kiss Lenke KS/A) 0.17 6
10. CZÉRÓ Léna (KKS-Girls) 0.17 6
11. PELLE Fanni (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0.14 7
12. KONTA Sarolt Mária (Kaszások Akadémia) 0.13 8
13. OBERFRANK Laura (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0.11 9
14. TAKÁCS Eszter (Kaszások Akadémia) 0.1 10
15. GROSKA Zsófia Anna (KKS-Girls) 0.1 10
16. CZEGLÉDI Rebeka (KKS-Girls) 0.09 11
17. SZAKOLCZI Diána (BEAC Újbuda KA) 0 7
18. TATÁR Hanna Anikó (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 9
19. VÁLYI-NAGY Dóra (Kiss Lenke KS/A) 0 10
20. TAR Csenge (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 10
21. OLÁH Zsófia (Török Flóris - Törekvés SE) 0 8
22. TÓBEL Lívia Ivett (Kiss Lenke KS/A) 0 11
23. TOMIS Boglárka (Csata Pacik) 0 11
24. HERHOFF Dóra Zsuzsanna (Vasas Akadémia/A) 0 7
25. GÁBRIEL Emilia Kincsõ (Kiss Lenke KS/A) 0 9
26. STRAUSZ Edina (Csata Pacik) 0 10
27. BODNÁR Virág Bianka (Kiss Lenke KS/A) 0 9
28. VÁMOS Anna (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 8
29. KASTL Dóra (Csata Pacik) 0 11
30. SZILÁGYI Ágnes Lilla (Vasas Akadémia/B) 0 9
31. PÁNCZÉL Anna (Csata Pacik) 0 11
32. GEDÓ Luca (Kiss Lenke KS/A) 0 8
33. KOZMA Zoé (Vasas Akadémia/A) 0 7
34. AHO Tyra Nolwenn (Vasas Akadémia/B) 0 8
35. SÁGI Hanna Magdaléna (Kaszások Akadémia) 0 10
36. RUBINT Ágnes (Vasas Akadémia/B) 0 11
37. KÁDÁR Orsolya (MTK Budapest) 0 9
38. LÁNYI Léna Mónika (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 8
39. FARKAS Léna Virág (Csata Pacik) 0 11
40. VILLÁNYI Diána (BEAC Újbuda KA) 0 12
41. DUKA Lili (Kiss Lenke KS/A) 0 8
42. FEKETE Zsófia (MTK Budapest) 0 8
43. TÓTH Boglárka (Vasas Akadémia/A) 0 6
44. FODOR Lili (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 8
45. SOÓS Réka (Vasas Akadémia/A) 0 7
46. JÓZSA Fatima (Csata Pacik) 0 7
47. FÁBIÁN Dorottya (Török Flóris - Törekvés SE) 0 6
48. KÁLMÁN Liza (Vasas Akadémia/B) 0 6
49. SZELLE-FÁBIÁN Mira (MTK Budapest) 0 6
50. GÁBOR Lili (Csata Pacik) 0 8
51. MURÁNYI Réka Jerne (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 10
52. ÖRSI Kata Anna (Vasas Akadémia/B) 0 10
53. NAGY Viktória (Kaszások Akadémia) 0 9
54. DONGÓ Luca Sára (Kiss Lenke KS/A) 0 9
55. UDVARDI Aletta Dóra (Kiss Lenke KS/A) 0 9
56. HORVÁTH Lili (Török Flóris - Törekvés SE) 0 6
57. VUKMIR Andjela (MTK Budapest) 0 6
58. SZABÓ Karolin (Török Flóris - Törekvés SE) 0 8
59. ZSIRKA Erzsébet (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 9
60. ISTENES Jolán Zsuzska (Vasas Akadémia/B) 0 7
61. ULRICH Zoé Kata (Vasas Akadémia/B) 0 8
62. KEREKES Boglárka (Kaszások Akadémia) 0 7
63. ZELENÁK Vivien (Török Flóris - Törekvés SE) 0 7
64. HAJNAL Dóra (Vasas Akadémia/A) 0 6
65. MIHÁLY Blanka (MTK Budapest) 0 7
66. KEMECSEI Zita (Vasas Akadémia/B) 0 6
67. RIVASZ Petra (Török Flóris - Törekvés SE) 0 9
68. SZABÓ Anna (Vasas Akadémia/A) 0 7
69. KISS Virág (BEAC Újbuda KA) 0 9
70. ULICSNIK Dóra (Kaszások Akadémia) 0 10
71. VERES Anna (MTK Budapest) 0 7
72. EGYÜD Emma (Kaszások Akadémia) 0 10
73. SVÉLECZ Dóra Anna (Török Flóris - Törekvés SE) 0 6
74. ZÁBOJI Tita (Vasas Akadémia/B) 0 8
75. MARKÓ Boglár (MTK Budapest) 0 9
76. TORDAI Luca (Kaszások Akadémia) 0 9
77. BENCSIK Luca (Török Flóris - Törekvés SE) 0 8
78. VADÁSZ Noémi (MTK Budapest) 0 9
79. SZABÓ Krisztina Beáta (Török Flóris - Törekvés SE) 0 7
80. MARÓTY Dorottya (Vasas Akadémia/B) 0 7
81. VARGA Petra Lilla (BEAC Újbuda KA) 0 10
82. BARNA Réka (Kiss Lenke KS/A) 0 11
83. KOÓSA Amarilla (BEAC Újbuda KA) 0 10
84. FEINEK Csenge (BEAC Újbuda KA) 0 11
85. CSEH Lilla (Kiss Lenke KS/A) 0 10
86. SZABÓ Flóra (MTK Budapest) 0 6
87. BARTA Luca Eszter (Csata Pacik) 0 6
88. KÖDMÖN Kata (BEAC Újbuda KA) 0 12
89. WAGNER Zsuzsanna (BEAC Újbuda KA) 0 9
90. ARNÓCZKI Sára (Csata Pacik) 0 11
91. KISS Anna (KKS-Girls) 0 10
92. HOFER Emily (MTK Budapest) 0 9
93. DOROGI Boglárka (Török Flóris - Törekvés SE) 0 7
94. IGAZ Luca (MTK Budapest) 0 7
95. LÁNG-MITICZKY Blanka (Vasas Akadémia/B) 0 6
96. POLGÁRI Réka (Kaszások Akadémia) 0 10
97. BORBÉLY Lilla (KKS-Girls) 0 7
98. KOÓSA Titanilla (BEAC Újbuda KA) 0 12
99. BOSCH Emma Petra (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 8
100. SZUROVECZ Barbara (Kaszások Akadémia) 0 8
101. MATYÓ Boglárka (KKS-Girls) 0 10
102. MUSCHNA Krisztina (BEAC Újbuda KA) 0 7
103. FODOR Sarolta Etelka (Vasas Akadémia/B) 0 7
104. SZABÓ Kamilla (KKS-Girls) 0 8
105. BABOSA Rozália Rozina (Török Flóris - Törekvés SE) 0 8
106. NAGY Glória Diána (KKS-Girls) 0 10
107. SERES Dóra (KKS-Girls) 0 11
108. ZACHER Nikolett (KKS-Girls) 0 11
109. SIMON Emma (BEAC Újbuda KA) 0 7
110. KOCSIS Eszter (Kaszások Akadémia) 0 10
111. ZAPPE Lujza (BEAC Újbuda KA) 0 8
112. BÓDI Ivett Vanda (KKS-Girls) 0 8
113. NAGY Zsófia (Kaszások Akadémia) 0 10
114. TRIBOL Anna Ilona (MTK Budapest) 0 6
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 6 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. CZOMBOS Luca (Kiss Lenke KS/A) 6.82 11
2. SZAKOLCZI Diána (BEAC Újbuda KA) 6.71 7
3. TOMEG Zsófia (Kiss Lenke KS/A) 6.67 6
4. VÁLYI-NAGY Dóra (Kiss Lenke KS/A) 6.6 10
5. TATÁR Hanna Anikó (Zsíros Akadémia Kőbánya) 6.56 9
6. TAR Csenge (Zsíros Akadémia Kőbánya) 5.4 10
7. TOMIS Boglárka (Csata Pacik) 5 11
8. TÓBEL Lívia Ivett (Kiss Lenke KS/A) 4.91 11
9. OBERFRANK Laura (Zsíros Akadémia Kőbánya) 4.89 9
10. GÁBRIEL Emilia Kincsõ (Kiss Lenke KS/A) 4.78 9
11. OLÁH Zsófia (Török Flóris - Törekvés SE) 4.75 8
12. HERHOFF Dóra Zsuzsanna (Vasas Akadémia/A) 4.71 7
13. STRAUSZ Edina (Csata Pacik) 4.5 10
14. KASTL Dóra (Csata Pacik) 4.18 11
15. BODNÁR Virág Bianka (Kiss Lenke KS/A) 4.11 9
16. RÁTKAI Eszter (Vasas Akadémia/B) 4 7
17. SZILÁGYI Ágnes Lilla (Vasas Akadémia/B) 4 9
18. PÁNCZÉL Anna (Csata Pacik) 3.73 11
19. BAJZÁTH Lili (Csata Pacik) 3.7 10
20. VÁMOS Anna (Zsíros Akadémia Kőbánya) 3.63 8
21. SÁGI Hanna Magdaléna (Kaszások Akadémia) 3.3 10
22. KOZMA Zoé (Vasas Akadémia/A) 3.29 7
23. RUBINT Ágnes (Vasas Akadémia/B) 3.27 11
24. AHO Tyra Nolwenn (Vasas Akadémia/B) 3.25 8
25. FARKAS Léna Virág (Csata Pacik) 3.18 11
26. DUKA Lili (Kiss Lenke KS/A) 3.13 8
27. KÁDÁR Orsolya (MTK Budapest) 3.11 9
28. FARKAS Jázmin Fruzsina (Csata Pacik) 3.1 10
29. GEDÓ Luca (Kiss Lenke KS/A) 3 8
30. VILLÁNYI Diána (BEAC Újbuda KA) 3 12
31. FEKETE Zsófia (MTK Budapest) 3 8
32. TÓTH Boglárka (Vasas Akadémia/A) 3 6
33. LÁNYI Léna Mónika (Zsíros Akadémia Kőbánya) 2.88 8
34. FODOR Lili (Zsíros Akadémia Kőbánya) 2.88 8
35. SOÓS Réka (Vasas Akadémia/A) 2.86 7
36. TOMAN Dóra (Csata Pacik) 2.75 8
37. GÁBOR Lili (Csata Pacik) 2.75 8
38. JÓZSA Fatima (Csata Pacik) 2.71 7
39. FÁBIÁN Dorottya (Török Flóris - Törekvés SE) 2.67 6
40. KÁLMÁN Liza (Vasas Akadémia/B) 2.67 6
41. SZELLE-FÁBIÁN Mira (MTK Budapest) 2.67 6
42. CZÉRÓ Léna (KKS-Girls) 2.67 6
43. DONGÓ Luca Sára (Kiss Lenke KS/A) 2.56 9
44. MURÁNYI Réka Jerne (Zsíros Akadémia Kőbánya) 2.5 10
45. ÖRSI Kata Anna (Vasas Akadémia/B) 2.5 10
46. PELLE Fanni (Zsíros Akadémia Kőbánya) 2.43 7
47. SZABÓ Karolin (Török Flóris - Törekvés SE) 2.38 8
48. UDVARDI Aletta Dóra (Kiss Lenke KS/A) 2.33 9
49. ZSIRKA Erzsébet (Zsíros Akadémia Kőbánya) 2.33 9
50. ULRICH Zoé Kata (Vasas Akadémia/B) 2.25 8
51. NAGY Viktória (Kaszások Akadémia) 2.22 9
52. VUKMIR Andjela (MTK Budapest) 2.17 6
53. ZELENÁK Vivien (Török Flóris - Törekvés SE) 2.14 7
54. ISTENES Jolán Zsuzska (Vasas Akadémia/B) 2 7
55. MIHÁLY Blanka (MTK Budapest) 2 7
56. KEMECSEI Zita (Vasas Akadémia/B) 2 6
57. SZABÓ Anna (Vasas Akadémia/A) 2 7
58. CZEGLÉDI Rebeka (KKS-Girls) 1.91 11
59. KISS Virág (BEAC Újbuda KA) 1.89 9
60. TOMAN Réka (Csata Pacik) 1.88 8
61. VERES Anna (MTK Budapest) 1.86 7
62. HAJNAL Dóra (Vasas Akadémia/A) 1.83 6
63. HORVÁTH Lili (Török Flóris - Törekvés SE) 1.67 6
64. RIVASZ Petra (Török Flóris - Törekvés SE) 1.67 9
65. SVÉLECZ Dóra Anna (Török Flóris - Törekvés SE) 1.67 6
66. MARKÓ Boglár (MTK Budapest) 1.67 9
67. ZÁBOJI Tita (Vasas Akadémia/B) 1.63 8
68. ULICSNIK Dóra (Kaszások Akadémia) 1.6 10
69. EGYÜD Emma (Kaszások Akadémia) 1.6 10
70. BENCSIK Luca (Török Flóris - Törekvés SE) 1.5 8
71. KEREKES Boglárka (Kaszások Akadémia) 1.43 7
72. SZABÓ Krisztina Beáta (Török Flóris - Törekvés SE) 1.43 7
73. STEFÁNCSIK Petra (KKS-Girls) 1.36 11
74. BARNA Réka (Kiss Lenke KS/A) 1.36 11
75. TORDAI Luca (Kaszások Akadémia) 1.33 9
76. VADÁSZ Noémi (MTK Budapest) 1.33 9
77. HERZOG Bora (KKS-Girls) 1.3 10
78. MARÓTY Dorottya (Vasas Akadémia/B) 1.29 7
79. TAKÁCS Eszter (Kaszások Akadémia) 1.2 10
80. VARGA Petra Lilla (BEAC Újbuda KA) 1.2 10
81. CSEH Lilla (Kiss Lenke KS/A) 1.2 10
82. KOÓSA Amarilla (BEAC Újbuda KA) 1.1 10
83. FEINEK Csenge (BEAC Újbuda KA) 1 11
84. SZABÓ Flóra (MTK Budapest) 1 6
85. BARTA Luca Eszter (Csata Pacik) 1 6
86. KÖDMÖN Kata (BEAC Újbuda KA) 0.92 12
87. ARNÓCZKI Sára (Csata Pacik) 0.91 11
88. HOFER Emily (MTK Budapest) 0.89 9
89. DOROGI Boglárka (Török Flóris - Törekvés SE) 0.86 7
90. KONTA Sarolt Mária (Kaszások Akadémia) 0.75 8
91. IGAZ Luca (MTK Budapest) 0.71 7
92. KISS Anna (KKS-Girls) 0.7 10
93. WAGNER Zsuzsanna (BEAC Újbuda KA) 0.67 9
94. LÁNG-MITICZKY Blanka (Vasas Akadémia/B) 0.67 6
95. KOÓSA Titanilla (BEAC Újbuda KA) 0.58 12
96. POLGÁRI Réka (Kaszások Akadémia) 0.5 10
97. BOSCH Emma Petra (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0.5 8
98. SZUROVECZ Barbara (Kaszások Akadémia) 0.5 8
99. MATYÓ Boglárka (KKS-Girls) 0.5 10
100. BORBÉLY Lilla (KKS-Girls) 0.43 7
101. MUSCHNA Krisztina (BEAC Újbuda KA) 0.43 7
102. FODOR Sarolta Etelka (Vasas Akadémia/B) 0.43 7
103. SZABÓ Kamilla (KKS-Girls) 0.25 8
104. NAGY Glória Diána (KKS-Girls) 0.2 10
105. KOCSIS Eszter (Kaszások Akadémia) 0.2 10
106. SERES Dóra (KKS-Girls) 0.18 11
107. ZACHER Nikolett (KKS-Girls) 0.18 11
108. SIMON Emma (BEAC Újbuda KA) 0.14 7
109. BABOSA Rozália Rozina (Török Flóris - Törekvés SE) 0.13 8
110. ZAPPE Lujza (BEAC Újbuda KA) 0.13 8
111. BÓDI Ivett Vanda (KKS-Girls) 0.13 8
112. GROSKA Zsófia Anna (KKS-Girls) 0.1 10
113. NAGY Zsófia (Kaszások Akadémia) 0.1 10
114. TRIBOL Anna Ilona (MTK Budapest) 0 6
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 6 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. BODNÁR Virág Bianka (Kiss Lenke KS/A) 3.22 9
2. ZACHER Nikolett (KKS-Girls) 3.18 11
3. CZÉRÓ Léna (KKS-Girls) 3 6
4. FEKETE Zsófia (MTK Budapest) 3 8
5. RÁTKAI Eszter (Vasas Akadémia/B) 2.71 7
6. GEDÓ Luca (Kiss Lenke KS/A) 2.63 8
7. KONTA Sarolt Mária (Kaszások Akadémia) 2.63 8
8. TAR Csenge (Zsíros Akadémia Kőbánya) 2.6 10
9. BAJZÁTH Lili (Csata Pacik) 2.6 10
10. POLGÁRI Réka (Kaszások Akadémia) 2.5 10
11. CZOMBOS Luca (Kiss Lenke KS/A) 2.46 11
12. TATÁR Hanna Anikó (Zsíros Akadémia Kőbánya) 2.44 9
13. BORBÉLY Lilla (KKS-Girls) 2.43 7
14. MURÁNYI Réka Jerne (Zsíros Akadémia Kőbánya) 2.3 10
15. HERZOG Bora (KKS-Girls) 2.3 10
16. NAGY Viktória (Kaszások Akadémia) 2.22 9
17. CZEGLÉDI Rebeka (KKS-Girls) 2.18 11
18. HORVÁTH Lili (Török Flóris - Törekvés SE) 2.17 6
19. TOMAN Dóra (Csata Pacik) 2.13 8
20. OBERFRANK Laura (Zsíros Akadémia Kőbánya) 2.11 9
21. TORDAI Luca (Kaszások Akadémia) 2.11 9
22. WAGNER Zsuzsanna (BEAC Újbuda KA) 2.11 9
23. BARNA Réka (Kiss Lenke KS/A) 2.09 11
24. KÁDÁR Orsolya (MTK Budapest) 2 9
25. SZELLE-FÁBIÁN Mira (MTK Budapest) 2 6
26. ISTENES Jolán Zsuzska (Vasas Akadémia/B) 2 7
27. KOÓSA Amarilla (BEAC Újbuda KA) 2 10
28. EGYÜD Emma (Kaszások Akadémia) 1.9 10
29. TAKÁCS Eszter (Kaszások Akadémia) 1.9 10
30. UDVARDI Aletta Dóra (Kiss Lenke KS/A) 1.89 9
31. DUKA Lili (Kiss Lenke KS/A) 1.88 8
32. FODOR Lili (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.88 8
33. SZAKOLCZI Diána (BEAC Újbuda KA) 1.86 7
34. SZABÓ Anna (Vasas Akadémia/A) 1.86 7
35. MARÓTY Dorottya (Vasas Akadémia/B) 1.86 7
36. TOMEG Zsófia (Kiss Lenke KS/A) 1.83 6
37. ÖRSI Kata Anna (Vasas Akadémia/B) 1.8 10
38. ZÁBOJI Tita (Vasas Akadémia/B) 1.75 8
39. GÁBRIEL Emilia Kincsõ (Kiss Lenke KS/A) 1.67 9
40. VILLÁNYI Diána (BEAC Újbuda KA) 1.67 12
41. BARTA Luca Eszter (Csata Pacik) 1.67 6
42. PÁNCZÉL Anna (Csata Pacik) 1.55 11
43. LÁNYI Léna Mónika (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.5 8
44. RUBINT Ágnes (Vasas Akadémia/B) 1.45 11
45. RIVASZ Petra (Török Flóris - Törekvés SE) 1.44 9
46. ZELENÁK Vivien (Török Flóris - Törekvés SE) 1.43 7
47. STRAUSZ Edina (Csata Pacik) 1.4 10
48. SÁGI Hanna Magdaléna (Kaszások Akadémia) 1.4 10
49. ULICSNIK Dóra (Kaszások Akadémia) 1.4 10
50. VÁMOS Anna (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.38 8
51. TOMIS Boglárka (Csata Pacik) 1.36 11
52. FEINEK Csenge (BEAC Újbuda KA) 1.36 11
53. FÁBIÁN Dorottya (Török Flóris - Törekvés SE) 1.33 6
54. KÁLMÁN Liza (Vasas Akadémia/B) 1.33 6
55. MATYÓ Boglárka (KKS-Girls) 1.3 10
56. GROSKA Zsófia Anna (KKS-Girls) 1.3 10
57. PELLE Fanni (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.29 7
58. MIHÁLY Blanka (MTK Budapest) 1.29 7
59. SIMON Emma (BEAC Újbuda KA) 1.29 7
60. KISS Virág (BEAC Újbuda KA) 1.22 9
61. TÓTH Boglárka (Vasas Akadémia/A) 1.17 6
62. VUKMIR Andjela (MTK Budapest) 1.17 6
63. SVÉLECZ Dóra Anna (Török Flóris - Törekvés SE) 1.17 6
64. HERHOFF Dóra Zsuzsanna (Vasas Akadémia/A) 1.14 7
65. SOÓS Réka (Vasas Akadémia/A) 1.14 7
66. IGAZ Luca (MTK Budapest) 1.14 7
67. VARGA Petra Lilla (BEAC Újbuda KA) 1.1 10
68. TÓBEL Lívia Ivett (Kiss Lenke KS/A) 1.09 11
69. ARNÓCZKI Sára (Csata Pacik) 1.09 11
70. FARKAS Jázmin Fruzsina (Csata Pacik) 1 10
71. JÓZSA Fatima (Csata Pacik) 1 7
72. TOMAN Réka (Csata Pacik) 1 8
73. VERES Anna (MTK Budapest) 1 7
74. SZABÓ Krisztina Beáta (Török Flóris - Törekvés SE) 1 7
75. KISS Anna (KKS-Girls) 1 10
76. NAGY Glória Diána (KKS-Girls) 1 10
77. VADÁSZ Noémi (MTK Budapest) 0.89 9
78. GÁBOR Lili (Csata Pacik) 0.88 8
79. BABOSA Rozália Rozina (Török Flóris - Törekvés SE) 0.88 8
80. KEREKES Boglárka (Kaszások Akadémia) 0.86 7
81. TRIBOL Anna Ilona (MTK Budapest) 0.83 6
82. VÁLYI-NAGY Dóra (Kiss Lenke KS/A) 0.8 10
83. ZSIRKA Erzsébet (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0.78 9
84. OLÁH Zsófia (Török Flóris - Törekvés SE) 0.75 8
85. BENCSIK Luca (Török Flóris - Törekvés SE) 0.75 8
86. SZABÓ Kamilla (KKS-Girls) 0.75 8
87. KASTL Dóra (Csata Pacik) 0.73 11
88. STEFÁNCSIK Petra (KKS-Girls) 0.73 11
89. FODOR Sarolta Etelka (Vasas Akadémia/B) 0.71 7
90. DONGÓ Luca Sára (Kiss Lenke KS/A) 0.67 9
91. KEMECSEI Zita (Vasas Akadémia/B) 0.67 6
92. MARKÓ Boglár (MTK Budapest) 0.67 9
93. SZABÓ Flóra (MTK Budapest) 0.67 6
94. SZILÁGYI Ágnes Lilla (Vasas Akadémia/B) 0.67 9
95. SERES Dóra (KKS-Girls) 0.64 11
96. SZABÓ Karolin (Török Flóris - Törekvés SE) 0.63 8
97. SZUROVECZ Barbara (Kaszások Akadémia) 0.63 8
98. KOZMA Zoé (Vasas Akadémia/A) 0.57 7
99. AHO Tyra Nolwenn (Vasas Akadémia/B) 0.5 8
100. ULRICH Zoé Kata (Vasas Akadémia/B) 0.5 8
101. ZAPPE Lujza (BEAC Újbuda KA) 0.5 8
102. FARKAS Léna Virág (Csata Pacik) 0.46 11
103. DOROGI Boglárka (Török Flóris - Törekvés SE) 0.43 7
104. MUSCHNA Krisztina (BEAC Újbuda KA) 0.43 7
105. NAGY Zsófia (Kaszások Akadémia) 0.4 10
106. HAJNAL Dóra (Vasas Akadémia/A) 0.33 6
107. KÖDMÖN Kata (BEAC Újbuda KA) 0.33 12
108. LÁNG-MITICZKY Blanka (Vasas Akadémia/B) 0.33 6
109. KOÓSA Titanilla (BEAC Újbuda KA) 0.33 12
110. KOCSIS Eszter (Kaszások Akadémia) 0.3 10
111. CSEH Lilla (Kiss Lenke KS/A) 0.2 10
112. BOSCH Emma Petra (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0.13 8
113. BÓDI Ivett Vanda (KKS-Girls) 0.13 8
114. HOFER Emily (MTK Budapest) 0.11 9
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 6 meccs, min. 12 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. SZAKOLCZI Diána (BEAC Újbuda KA) 3.57 7
2. CZOMBOS Luca (Kiss Lenke KS/A) 2.73 11
3. OBERFRANK Laura (Zsíros Akadémia Kőbánya) 2.44 9
4. KEREKES Boglárka (Kaszások Akadémia) 1.71 7
5. GEDÓ Luca (Kiss Lenke KS/A) 1.63 8
6. VÁMOS Anna (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.5 8
7. TAR Csenge (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.3 10
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 6 meccs, min. 12 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. CZOMBOS Luca (Kiss Lenke KS/A) 71.43% (30/42) 11
2. VÁMOS Anna (Zsíros Akadémia Kőbánya) 66.67% (12/18) 8
3. VÁLYI-NAGY Dóra (Kiss Lenke KS/A) 66.67% (8/12) 10
4. OBERFRANK Laura (Zsíros Akadémia Kőbánya) 61.11% (22/36) 9
5. WAGNER Zsuzsanna (BEAC Újbuda KA) 58.33% (7/12) 9
6. OLÁH Zsófia (Török Flóris - Törekvés SE) 55.56% (10/18) 8
7. VARGA Petra Lilla (BEAC Újbuda KA) 50% (6/12) 10
8. KEREKES Boglárka (Kaszások Akadémia) 48% (12/25) 7
9. PELLE Fanni (Zsíros Akadémia Kőbánya) 45% (9/20) 7
10. TOMEG Zsófia (Kiss Lenke KS/A) 45% (9/20) 6
11. LÁNYI Léna Mónika (Zsíros Akadémia Kőbánya) 45% (9/20) 8
12. TOMIS Boglárka (Csata Pacik) 42.86% (6/14) 11
13. GEDÓ Luca (Kiss Lenke KS/A) 41.94% (13/31) 8
14. ULICSNIK Dóra (Kaszások Akadémia) 41.18% (7/17) 10
15. KOÓSA Amarilla (BEAC Újbuda KA) 40% (6/15) 10
16. TAR Csenge (Zsíros Akadémia Kőbánya) 39.39% (13/33) 10
17. TÓBEL Lívia Ivett (Kiss Lenke KS/A) 38.46% (10/26) 11
18. TATÁR Hanna Anikó (Zsíros Akadémia Kőbánya) 37.93% (11/29) 9
19. SZAKOLCZI Diána (BEAC Újbuda KA) 37.88% (25/66) 7
20. RÁTKAI Eszter (Vasas Akadémia/B) 37.04% (10/27) 7
21. HORVÁTH Lili (Török Flóris - Törekvés SE) 37.04% (10/27) 6
22. TOMAN Réka (Csata Pacik) 35.71% (5/14) 8
23. PÁNCZÉL Anna (Csata Pacik) 35.29% (6/17) 11
24. VILLÁNYI Diána (BEAC Újbuda KA) 33.33% (8/24) 12
25. BODNÁR Virág Bianka (Kiss Lenke KS/A) 33.33% (6/18) 9
26. STRAUSZ Edina (Csata Pacik) 33.33% (6/18) 10
27. TAKÁCS Eszter (Kaszások Akadémia) 33.33% (5/15) 10
28. MURÁNYI Réka Jerne (Zsíros Akadémia Kőbánya) 30.77% (4/13) 10
29. TORDAI Luca (Kaszások Akadémia) 30% (6/20) 9
30. CZEGLÉDI Rebeka (KKS-Girls) 28.13% (9/32) 11
31. KISS Anna (KKS-Girls) 26.32% (5/19) 10
32. HERHOFF Dóra Zsuzsanna (Vasas Akadémia/A) 26.32% (5/19) 7
33. KÁDÁR Orsolya (MTK Budapest) 25% (6/24) 9
34. EGYÜD Emma (Kaszások Akadémia) 25% (5/20) 10
35. STEFÁNCSIK Petra (KKS-Girls) 25% (3/12) 11
36. BORBÉLY Lilla (KKS-Girls) 25% (3/12) 7
37. KÖDMÖN Kata (BEAC Újbuda KA) 23.81% (5/21) 12
38. SÁGI Hanna Magdaléna (Kaszások Akadémia) 23.33% (7/30) 10
39. VADÁSZ Noémi (MTK Budapest) 22.73% (5/22) 9
40. NAGY Viktória (Kaszások Akadémia) 19.44% (7/36) 9
41. RUBINT Ágnes (Vasas Akadémia/B) 18.18% (4/22) 7
42. SZELLE-FÁBIÁN Mira (MTK Budapest) 16.67% (2/12) 6
43. FODOR Lili (Zsíros Akadémia Kőbánya) 15.38% (2/13) 8
44. KISS Virág (BEAC Újbuda KA) 12.5% (2/16) 9
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu