Zsíros Akadémia Kőbánya - Budapest, Leány Kadett A

Edző

Név Telefon E-mail
Tatár István 30/224-3330 tatar.istvan1@gmail.com

Kontakt

Név Telefon E-mail
Hajdu Péter ifj. 30/961-4881 darazsak@darazsak.hu

Csarnok

Csarnok Cím
Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok 1103 - Budapest Kada u. 27-29.

Játékosok


[ Játékengedélyek letöltése ]

Mezszám Név Szül. dátum
- CZÉRÓ Léna 2004-03-17
- GALLYAS Andrea 2004-06-04
- HAJDU Vanessza 2002-05-08
- HALMAI Tiffany Zoé 2003-03-02
- JÓZSA Evelin 2003-11-25
- KATONÁS Kamilla 2004-10-06
- KUTRIK Dóra 2004-04-25
- MIHALESZKÓ Anna Piroska 2004-09-27
- NAGY Réka 2004-01-22
- SÁNDOR Alexandra 2004-04-20
- STELCZER Virág 2003-02-06
- SZABADOS Kinga 2002-10-28
- TAKÁCS Dorina 2004-01-09
- TATÁR Hanna Anikó 2005-08-18
- TURI Eszter 2004-04-01
- UGAROS Lili 2002-05-16

Műsor

Budapest, Leány Kadett A

 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
NKA0014 Zsíros Akadémia Kőbánya MTK Budapest 2017/10/29 18:00 73-54
(20-6,15-14,19-24,19-10)
Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok Bózsó Gábor Szokolainé Váradi Csilla
NKA0023 Kiss Lenke KS/B Zsíros Akadémia Kőbánya 2017/11/09 18:30 40-108
(12-22,9-23,9-27,10-36)
Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium Gruber Nikolett Zádeczki Donát László
NKA0032 Zsíros Akadémia Kőbánya Gold Boys SE 2017/11/25 12:00 131-8
(39-0,36-0,20-6,36-2)
Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok László Zsolt Zádeczki Donát László
NKA0053 Pénzügyőr SE Zsíros Akadémia Kőbánya 2017/12/13 17:30 36-72
(12-16,8-21,7-17,9-18)
Lázár Ervin Általános Iskola Gruber Nikolett Győri Ferenc
NKA0064 Zsíros Akadémia Kőbánya Radobasket 2018/01/06 14:00 146-27
(36-8,39-7,37-6,34-6)
Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok Szokolainé Váradi Csilla Lukács Rezső
NKA0084 MTK Budapest Zsíros Akadémia Kőbánya 2018/01/28 14:00 49-83
(11-26,12-20,10-16,16-21)
MTK Kosárlabda Csarnok Gruber Nikolett Horváth Brúnó József
NKA0093 Zsíros Akadémia Kőbánya Kiss Lenke KS/B 2018/02/03 12:20 99-39
(28-15,29-12,28-6,14-6)
Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok Adjudani Pezsman Lőrincz Erzsébet
NKA0074 Török Flóris - Törekvés SE Zsíros Akadémia Kőbánya 2018/02/04 13:00 53-81
(20-27,7-23,13-19,13-12)
Török Flóris Általános Iskola Magyar Zoltán Pál Roland
NKA0102 Gold Boys SE Zsíros Akadémia Kőbánya 2018/02/13 17:30 24-57
(9-8,5-22,2-16,8-11)
Göllner Mária Waldorf Gimnázium Gruber Nikolett Matóczay Bálint
NKA0123 Zsíros Akadémia Kőbánya Pénzügyőr SE 2018/03/22 17:45 76-45
(24-12,15-13,21-11,16-9)
Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok Szilágyi Tamás Németh Fanni
NKA0134 Radobasket Zsíros Akadémia Kőbánya 2018/04/07 09:30 30-122
(10-31,12-26,2-30,6-35)
Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet Szőke Attila Vizsgázó
NKA0111 Zsíros Akadémia Kőbánya Csata Lovak 2018/04/19 17:45 39-74
(9-19,13-19,11-16,6-20)
Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok Horváth Kinga Matóczay Bálint
NKA0041 Csata Lovak Zsíros Akadémia Kőbánya 2018/04/27 19:00 85-34
(21-9,23-7,21-8,20-10)
Csata utcai Általános Iskola Tahin András Szentpáli-Gavallér Csaba
NKA0144 Zsíros Akadémia Kőbánya Török Flóris - Törekvés SE 2018/05/03 17:45 82-75
(14-17,21-17,16-22,31-19)
Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok Gruber Nikolett Németh Fanni

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. DARÁZSI Dóra (Török Flóris - Törekvés SE) 214 9
2. RADÓ Viktória (Kiss Lenke KS/B) 205 14
3. SÁNDOR Alexandra (Zsíros Akadémia Kőbánya) 199 12
4. TELEGDY Zsófia (Csata Lovak) 192 10
5. TOMAN Petra (Csata Lovak) 187 10
6. FARKAS Szonja (Csata Lovak) 165 11
7. FATÉR Blanka (Kiss Lenke KS/B) 157 14
8. TÓTH Fruzsina (Csata Lovak) 142 12
9. ERÕSS Viktória Anna (Pénzügyőr SE) 137 13
10. LENGYEL Boróka (Csata Lovak) 115 10
11. KERTÉSZ Luca (Kiss Lenke KS/B) 113 12
12. GELEI Karola (Csata Lovak) 110 9
13. STRBIK Fanni (Török Flóris - Törekvés SE) 108 8
14. HAJDÓ Fanni Virág (Csata Lovak) 105 12
15. GALLYAS Andrea (Zsíros Akadémia Kőbánya) 104 11
16. JÓZSA Evelin (Zsíros Akadémia Kőbánya) 101 8
17. MIHALESZKÓ Anna Piroska (Zsíros Akadémia Kőbánya) 99 10
18. SZÉKELY Réka (Csata Lovak) 98 11
19. VASS Veronika (Radobasket) 96 13
20. BALCZER Kitti Ramóna (Kiss Lenke KS/B) 93 10
21. TÓTH Rebeka (Pénzügyőr SE) 89 13
22. KERTÉSZ Zsófia (Kiss Lenke KS/B) 86 12
23. SZABÓ Florentina (MTK Budapest) 84 8
24. ISTVÁN ELEK Anna (MTK Budapest) 83 7
25. KRASOVEC Lili (Csata Lovak) 82 8
26. NAGY Réka (Zsíros Akadémia Kőbánya) 80 5
27. MOLNÁR Dorisz (MTK Budapest) 78 11
28. MOHOS Eszter (Török Flóris - Törekvés SE) 76 7
29. TURI Eszter (Zsíros Akadémia Kőbánya) 76 7
30. STELCZER Virág (Zsíros Akadémia Kőbánya) 74 5
31. VÍGH Petra (MTK Budapest) 74 10
32. TÓTH Klára (MTK Budapest) 73 10
33. KATONÁS Kamilla (Zsíros Akadémia Kőbánya) 72 9
34. FÁBIÁN Dorottya (Török Flóris - Törekvés SE) 72 9
35. TÖRÖK Krisztina Mária (Radobasket) 71 9
36. PETRI Rebeka (Kiss Lenke KS/B) 70 9
37. KUTRIK Dóra (Zsíros Akadémia Kőbánya) 70 7
38. HRUBY Lili (MTK Budapest) 68 8
39. HAJDU Vanessza (Zsíros Akadémia Kőbánya) 67 6
40. TATÁR Hanna Anikó (Zsíros Akadémia Kőbánya) 65 8
41. FARKAS Boglárka (Pénzügyőr SE) 63 13
42. TAKÁCS Kata (Pénzügyőr SE) 61 13
43. SZABÓ Réka Emese (MTK Budapest) 59 9
44. BRAUN Bettina (Pénzügyőr SE) 57 13
45. HORVÁTH Enikõ (Radobasket) 56 14
46. SZÛCS Anna (Török Flóris - Törekvés SE) 56 6
47. SÁRKÖZY Borbála (MTK Budapest) 56 9
48. VRANEK Katalin (Radobasket) 55 11
49. ALBERTI Laura (Pénzügyőr SE) 54 13
50. CZÉRÓ Léna (Zsíros Akadémia Kőbánya) 54 7
51. OLÁH Zsófia (Török Flóris - Törekvés SE) 52 8
52. HALMAI Tiffany Zoé (Zsíros Akadémia Kőbánya) 51 9
53. EGYHÁZY Abigél (Radobasket) 51 13
54. HORVÁTH Lili (Török Flóris - Törekvés SE) 49 8
55. HORVÁTH Jázmin (Török Flóris - Törekvés SE) 47 7
56. EGRI Vivien (Török Flóris - Törekvés SE) 45 2
57. MÁTYÁSY Lili (MTK Budapest) 45 4
58. TOMEG Tünde (Kiss Lenke KS/B) 44 14
59. FÛZI Lilla (Kiss Lenke KS/B) 43 13
60. ÖCSI Boglárka (MTK Budapest) 43 9
61. RANGUY Rebeka (Csata Lovak) 43 8
62. HERCZEG Anna (MTK Budapest) 43 8
63. OROSZ Zsófia (Csata Lovak) 42 5
64. SZILVÁSI Kincsõ (Török Flóris - Törekvés SE) 42 5
65. SZÛCS Laura (MTK Budapest) 42 6
66. MEZEI Rebeka Dóra (Gold Boys SE) 41 7
67. SZABADOS Kinga (Zsíros Akadémia Kőbánya) 39 5
68. TOMIS Boglárka (Csata Lovak) 39 6
69. NAGY Júlia (MTK Budapest) 39 8
70. KECSKÉS Maja (Gold Boys SE) 38 5
71. HOLLY Hanga (Radobasket) 36 14
72. TÓTH Hanga Éva (Kiss Lenke KS/B) 36 14
73. BUKOVÁCZ Dóra (Pénzügyőr SE) 35 13
74. KISS Fruzsina Anna (Kiss Lenke KS/B) 34 8
75. UGAROS Lili (Zsíros Akadémia Kőbánya) 33 4
76. JANKÓ Borbála Mária (MTK Budapest) 33 5
77. SZABÓ Krisztina Beáta (Török Flóris - Törekvés SE) 32 9
78. SZILVÁSSY Lilla (Radobasket) 32 12
79. HOFFMANN Hanna (Török Flóris - Törekvés SE) 32 3
80. KALMÁR Eszter (MTK Budapest) 31 6
81. MARTOS Luca (Török Flóris - Törekvés SE) 31 5
82. SZABÓ Enikõ (Török Flóris - Törekvés SE) 30 2
83. SZOPKA Rebeka (Török Flóris - Törekvés SE) 28 6
84. OBOLÉR Alexandra (Radobasket) 26 13
85. BÍRÓ Lili (Radobasket) 24 5
86. TÖRÖK Dóra (Radobasket) 23 11
87. HORVÁTH Panna (Radobasket) 23 10
88. LUGOSI Dorottya Tünde (Török Flóris - Törekvés SE) 22 7
89. KELEMEN Barbara (Török Flóris - Törekvés SE) 21 1
90. SZABÓ Karolin (Török Flóris - Törekvés SE) 21 7
91. RÁBEL Luca (Gold Boys SE) 21 8
92. FERENCZY Petra (Pénzügyőr SE) 21 13
93. SZIX Anna Mária (Kiss Lenke KS/B) 20 6
94. TAKÁCS Dorina (Zsíros Akadémia Kőbánya) 19 4
95. CZIGÁNYIK Jázmin Mária (Gold Boys SE) 19 9
96. GLATZ Giza Bodza (Radobasket) 19 11
97. REDLING Blanka (Török Flóris - Törekvés SE) 18 2
98. KOLLÁR Veronika (MTK Budapest) 18 4
99. HARTMANN Lili (Pénzügyőr SE) 18 12
100. MARKÓ Zsófia (MTK Budapest) 17 2
101. TÓTH Enikõ (Radobasket) 16 11
102. NEMESBÜKI Júlia (Radobasket) 16 8
103. DERNESCH Fanni (Török Flóris - Törekvés SE) 14 3
104. PIJEN Dominika (Kiss Lenke KS/B) 14 14
105. ANTAL Fanni (Csata Lovak) 12 3
106. BUZÁR Anna Gréta (Radobasket) 12 10
107. VÖRÖS Alíz (Gold Boys SE) 12 7
108. GÖNCZY Kitti (Pénzügyőr SE) 10 13
109. BABOSA Rozália Rozina (Török Flóris - Törekvés SE) 9 7
110. LISZTOVSZKI Anna (Gold Boys SE) 9 5
111. WAIGAND Kinga (MTK Budapest) 8 3
112. BOGNÁR Piros (Gold Boys SE) 8 8
113. DOROGI Boglárka (Török Flóris - Törekvés SE) 5 5
114. LELKES Sára (Gold Boys SE) 4 3
115. FINK Daniela Esther (Gold Boys SE) 2 3
116. MÉHES Mandula (Gold Boys SE) 2 2
117. SZÕKE Boróka (Gold Boys SE) 2 8
118. BERHIDAI Júlia (Gold Boys SE) 0 2
119. SVANTNER Kira (Gold Boys SE) 0 1
120. FERENCZI Lívia (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
121. SALLAY Míra Réka (Pénzügyőr SE) 0 1
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. DARÁZSI Dóra (Török Flóris - Törekvés SE) 6 9
2. NAGY Réka (Zsíros Akadémia Kőbánya) 6 5
3. GALLYAS Andrea (Zsíros Akadémia Kőbánya) 6 11
4. MEZEI Rebeka Dóra (Gold Boys SE) 6 7
5. KECSKÉS Maja (Gold Boys SE) 5 5
6. TOMEG Tünde (Kiss Lenke KS/B) 5 14
7. EGRI Vivien (Török Flóris - Törekvés SE) 4 2
8. FARKAS Szonja (Csata Lovak) 4 11
9. REDLING Blanka (Török Flóris - Törekvés SE) 4 2
10. RADÓ Viktória (Kiss Lenke KS/B) 3 14
11. ERÕSS Viktória Anna (Pénzügyőr SE) 3 13
12. HAJDÓ Fanni Virág (Csata Lovak) 3 12
13. SÁNDOR Alexandra (Zsíros Akadémia Kőbánya) 2 12
14. JÓZSA Evelin (Zsíros Akadémia Kőbánya) 2 8
15. LENGYEL Boróka (Csata Lovak) 2 10
16. MÁTYÁSY Lili (MTK Budapest) 2 4
17. OROSZ Zsófia (Csata Lovak) 2 5
18. HORVÁTH Jázmin (Török Flóris - Törekvés SE) 2 7
19. TELEGDY Zsófia (Csata Lovak) 1 10
20. TOMAN Petra (Csata Lovak) 1 10
21. STELCZER Virág (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1 5
22. FATÉR Blanka (Kiss Lenke KS/B) 1 14
23. HOFFMANN Hanna (Török Flóris - Törekvés SE) 1 3
24. KRASOVEC Lili (Csata Lovak) 1 8
25. KUTRIK Dóra (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1 7
26. ALBERTI Laura (Pénzügyőr SE) 1 13
27. FÛZI Lilla (Kiss Lenke KS/B) 1 13
28. RÁBEL Luca (Gold Boys SE) 1 8
29. TÖRÖK Dóra (Radobasket) 1 11
30. KELEMEN Barbara (Török Flóris - Törekvés SE) 0 1
31. SZABÓ Enikõ (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
32. STRBIK Fanni (Török Flóris - Törekvés SE) 0 8
33. GELEI Karola (Csata Lovak) 0 9
34. ISTVÁN ELEK Anna (MTK Budapest) 0 7
35. TÓTH Fruzsina (Csata Lovak) 0 12
36. HAJDU Vanessza (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 6
37. TURI Eszter (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 7
38. MOHOS Eszter (Török Flóris - Törekvés SE) 0 7
39. SZABÓ Florentina (MTK Budapest) 0 8
40. MIHALESZKÓ Anna Piroska (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 10
41. KERTÉSZ Luca (Kiss Lenke KS/B) 0 12
42. SZÛCS Anna (Török Flóris - Törekvés SE) 0 6
43. BALCZER Kitti Ramóna (Kiss Lenke KS/B) 0 10
44. SZÉKELY Réka (Csata Lovak) 0 11
45. MARKÓ Zsófia (MTK Budapest) 0 2
46. HRUBY Lili (MTK Budapest) 0 8
47. SZILVÁSI Kincsõ (Török Flóris - Törekvés SE) 0 5
48. UGAROS Lili (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 4
49. TATÁR Hanna Anikó (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 8
50. KATONÁS Kamilla (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 9
51. FÁBIÁN Dorottya (Török Flóris - Törekvés SE) 0 9
52. TÖRÖK Krisztina Mária (Radobasket) 0 9
53. SZABADOS Kinga (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 5
54. PETRI Rebeka (Kiss Lenke KS/B) 0 9
55. CZÉRÓ Léna (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 7
56. VÍGH Petra (MTK Budapest) 0 10
57. VASS Veronika (Radobasket) 0 13
58. TÓTH Klára (MTK Budapest) 0 10
59. KERTÉSZ Zsófia (Kiss Lenke KS/B) 0 12
60. MOLNÁR Dorisz (MTK Budapest) 0 11
61. SZÛCS Laura (MTK Budapest) 0 6
62. TÓTH Rebeka (Pénzügyőr SE) 0 13
63. JANKÓ Borbála Mária (MTK Budapest) 0 5
64. SZABÓ Réka Emese (MTK Budapest) 0 9
65. TOMIS Boglárka (Csata Lovak) 0 6
66. OLÁH Zsófia (Török Flóris - Törekvés SE) 0 8
67. SÁRKÖZY Borbála (MTK Budapest) 0 9
68. MARTOS Luca (Török Flóris - Törekvés SE) 0 5
69. HORVÁTH Lili (Török Flóris - Törekvés SE) 0 8
70. HALMAI Tiffany Zoé (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 9
71. HERCZEG Anna (MTK Budapest) 0 8
72. RANGUY Rebeka (Csata Lovak) 0 8
73. KALMÁR Eszter (MTK Budapest) 0 6
74. VRANEK Katalin (Radobasket) 0 11
75. NAGY Júlia (MTK Budapest) 0 8
76. FARKAS Boglárka (Pénzügyőr SE) 0 13
77. BÍRÓ Lili (Radobasket) 0 5
78. ÖCSI Boglárka (MTK Budapest) 0 9
79. TAKÁCS Dorina (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 4
80. TAKÁCS Kata (Pénzügyőr SE) 0 13
81. SZOPKA Rebeka (Török Flóris - Törekvés SE) 0 6
82. DERNESCH Fanni (Török Flóris - Törekvés SE) 0 3
83. KOLLÁR Veronika (MTK Budapest) 0 4
84. BRAUN Bettina (Pénzügyőr SE) 0 13
85. KISS Fruzsina Anna (Kiss Lenke KS/B) 0 8
86. ANTAL Fanni (Csata Lovak) 0 3
87. HORVÁTH Enikõ (Radobasket) 0 14
88. EGYHÁZY Abigél (Radobasket) 0 13
89. SZABÓ Krisztina Beáta (Török Flóris - Törekvés SE) 0 9
90. SZIX Anna Mária (Kiss Lenke KS/B) 0 6
91. LUGOSI Dorottya Tünde (Török Flóris - Törekvés SE) 0 7
92. SZABÓ Karolin (Török Flóris - Törekvés SE) 0 7
93. BUKOVÁCZ Dóra (Pénzügyőr SE) 0 13
94. WAIGAND Kinga (MTK Budapest) 0 3
95. SZILVÁSSY Lilla (Radobasket) 0 12
96. TÓTH Hanga Éva (Kiss Lenke KS/B) 0 14
97. HOLLY Hanga (Radobasket) 0 14
98. HORVÁTH Panna (Radobasket) 0 10
99. CZIGÁNYIK Jázmin Mária (Gold Boys SE) 0 9
100. OBOLÉR Alexandra (Radobasket) 0 13
101. NEMESBÜKI Júlia (Radobasket) 0 8
102. LISZTOVSZKI Anna (Gold Boys SE) 0 5
103. GLATZ Giza Bodza (Radobasket) 0 11
104. VÖRÖS Alíz (Gold Boys SE) 0 7
105. FERENCZY Petra (Pénzügyőr SE) 0 13
106. HARTMANN Lili (Pénzügyőr SE) 0 12
107. TÓTH Enikõ (Radobasket) 0 11
108. LELKES Sára (Gold Boys SE) 0 3
109. BABOSA Rozália Rozina (Török Flóris - Törekvés SE) 0 7
110. BUZÁR Anna Gréta (Radobasket) 0 10
111. DOROGI Boglárka (Török Flóris - Törekvés SE) 0 5
112. PIJEN Dominika (Kiss Lenke KS/B) 0 14
113. MÉHES Mandula (Gold Boys SE) 0 2
114. BOGNÁR Piros (Gold Boys SE) 0 8
115. GÖNCZY Kitti (Pénzügyőr SE) 0 13
116. FINK Daniela Esther (Gold Boys SE) 0 3
117. SZÕKE Boróka (Gold Boys SE) 0 8
118. BERHIDAI Júlia (Gold Boys SE) 0 2
119. FERENCZI Lívia (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
120. SVANTNER Kira (Gold Boys SE) 0 1
121. SALLAY Míra Réka (Pénzügyőr SE) 0 1
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 8 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. DARÁZSI Dóra (Török Flóris - Törekvés SE) 23.78 9
2. TELEGDY Zsófia (Csata Lovak) 19.2 10
3. TOMAN Petra (Csata Lovak) 18.7 10
4. SÁNDOR Alexandra (Zsíros Akadémia Kőbánya) 16.58 12
5. FARKAS Szonja (Csata Lovak) 15 11
6. RADÓ Viktória (Kiss Lenke KS/B) 14.64 14
7. STRBIK Fanni (Török Flóris - Törekvés SE) 13.5 8
8. JÓZSA Evelin (Zsíros Akadémia Kőbánya) 12.63 8
9. GELEI Karola (Csata Lovak) 12.22 9
10. TÓTH Fruzsina (Csata Lovak) 11.83 12
11. LENGYEL Boróka (Csata Lovak) 11.5 10
12. FATÉR Blanka (Kiss Lenke KS/B) 11.21 14
13. ERÕSS Viktória Anna (Pénzügyőr SE) 10.54 13
14. SZABÓ Florentina (MTK Budapest) 10.5 8
15. KRASOVEC Lili (Csata Lovak) 10.25 8
16. MIHALESZKÓ Anna Piroska (Zsíros Akadémia Kőbánya) 9.9 10
17. GALLYAS Andrea (Zsíros Akadémia Kőbánya) 9.46 11
18. KERTÉSZ Luca (Kiss Lenke KS/B) 9.42 12
19. BALCZER Kitti Ramóna (Kiss Lenke KS/B) 9.3 10
20. SZÉKELY Réka (Csata Lovak) 8.91 11
21. HAJDÓ Fanni Virág (Csata Lovak) 8.75 12
22. HRUBY Lili (MTK Budapest) 8.5 8
23. TATÁR Hanna Anikó (Zsíros Akadémia Kőbánya) 8.13 8
24. KATONÁS Kamilla (Zsíros Akadémia Kőbánya) 8 9
25. FÁBIÁN Dorottya (Török Flóris - Törekvés SE) 8 9
26. TÖRÖK Krisztina Mária (Radobasket) 7.89 9
27. PETRI Rebeka (Kiss Lenke KS/B) 7.78 9
28. VÍGH Petra (MTK Budapest) 7.4 10
29. VASS Veronika (Radobasket) 7.39 13
30. TÓTH Klára (MTK Budapest) 7.3 10
31. KERTÉSZ Zsófia (Kiss Lenke KS/B) 7.17 12
32. MOLNÁR Dorisz (MTK Budapest) 7.09 11
33. TÓTH Rebeka (Pénzügyőr SE) 6.85 13
34. SZABÓ Réka Emese (MTK Budapest) 6.56 9
35. OLÁH Zsófia (Török Flóris - Törekvés SE) 6.5 8
36. SÁRKÖZY Borbála (MTK Budapest) 6.22 9
37. HORVÁTH Lili (Török Flóris - Törekvés SE) 6.13 8
38. HALMAI Tiffany Zoé (Zsíros Akadémia Kőbánya) 5.67 9
39. RANGUY Rebeka (Csata Lovak) 5.38 8
40. HERCZEG Anna (MTK Budapest) 5.38 8
41. VRANEK Katalin (Radobasket) 5 11
42. NAGY Júlia (MTK Budapest) 4.88 8
43. FARKAS Boglárka (Pénzügyőr SE) 4.85 13
44. ÖCSI Boglárka (MTK Budapest) 4.78 9
45. TAKÁCS Kata (Pénzügyőr SE) 4.69 13
46. BRAUN Bettina (Pénzügyőr SE) 4.39 13
47. KISS Fruzsina Anna (Kiss Lenke KS/B) 4.25 8
48. ALBERTI Laura (Pénzügyőr SE) 4.15 13
49. HORVÁTH Enikõ (Radobasket) 4 14
50. EGYHÁZY Abigél (Radobasket) 3.92 13
51. SZABÓ Krisztina Beáta (Török Flóris - Törekvés SE) 3.56 9
52. FÛZI Lilla (Kiss Lenke KS/B) 3.31 13
53. TOMEG Tünde (Kiss Lenke KS/B) 3.14 14
54. BUKOVÁCZ Dóra (Pénzügyőr SE) 2.69 13
55. SZILVÁSSY Lilla (Radobasket) 2.67 12
56. RÁBEL Luca (Gold Boys SE) 2.63 8
57. TÓTH Hanga Éva (Kiss Lenke KS/B) 2.57 14
58. HOLLY Hanga (Radobasket) 2.57 14
59. HORVÁTH Panna (Radobasket) 2.3 10
60. CZIGÁNYIK Jázmin Mária (Gold Boys SE) 2.11 9
61. TÖRÖK Dóra (Radobasket) 2.09 11
62. NEMESBÜKI Júlia (Radobasket) 2 8
63. OBOLÉR Alexandra (Radobasket) 2 13
64. GLATZ Giza Bodza (Radobasket) 1.73 11
65. FERENCZY Petra (Pénzügyőr SE) 1.62 13
66. HARTMANN Lili (Pénzügyőr SE) 1.5 12
67. TÓTH Enikõ (Radobasket) 1.46 11
68. BUZÁR Anna Gréta (Radobasket) 1.2 10
69. BOGNÁR Piros (Gold Boys SE) 1 8
70. PIJEN Dominika (Kiss Lenke KS/B) 1 14
71. GÖNCZY Kitti (Pénzügyőr SE) 0.77 13
72. SZÕKE Boróka (Gold Boys SE) 0.25 8
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 8 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. DARÁZSI Dóra (Török Flóris - Törekvés SE) 0.67 9
2. GALLYAS Andrea (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0.55 11
3. FARKAS Szonja (Csata Lovak) 0.36 11
4. TOMEG Tünde (Kiss Lenke KS/B) 0.36 14
5. JÓZSA Evelin (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0.25 8
6. HAJDÓ Fanni Virág (Csata Lovak) 0.25 12
7. ERÕSS Viktória Anna (Pénzügyőr SE) 0.23 13
8. RADÓ Viktória (Kiss Lenke KS/B) 0.21 14
9. LENGYEL Boróka (Csata Lovak) 0.2 10
10. SÁNDOR Alexandra (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0.17 12
11. KRASOVEC Lili (Csata Lovak) 0.13 8
12. RÁBEL Luca (Gold Boys SE) 0.13 8
13. TELEGDY Zsófia (Csata Lovak) 0.1 10
14. TOMAN Petra (Csata Lovak) 0.1 10
15. TÖRÖK Dóra (Radobasket) 0.09 11
16. ALBERTI Laura (Pénzügyőr SE) 0.08 13
17. FÛZI Lilla (Kiss Lenke KS/B) 0.08 13
18. FATÉR Blanka (Kiss Lenke KS/B) 0.07 14
19. STRBIK Fanni (Török Flóris - Törekvés SE) 0 8
20. GELEI Karola (Csata Lovak) 0 9
21. TÓTH Fruzsina (Csata Lovak) 0 12
22. SZABÓ Florentina (MTK Budapest) 0 8
23. MIHALESZKÓ Anna Piroska (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 10
24. KERTÉSZ Luca (Kiss Lenke KS/B) 0 12
25. BALCZER Kitti Ramóna (Kiss Lenke KS/B) 0 10
26. SZÉKELY Réka (Csata Lovak) 0 11
27. HRUBY Lili (MTK Budapest) 0 8
28. TATÁR Hanna Anikó (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 8
29. KATONÁS Kamilla (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 9
30. FÁBIÁN Dorottya (Török Flóris - Törekvés SE) 0 9
31. TÖRÖK Krisztina Mária (Radobasket) 0 9
32. PETRI Rebeka (Kiss Lenke KS/B) 0 9
33. VÍGH Petra (MTK Budapest) 0 10
34. VASS Veronika (Radobasket) 0 13
35. TÓTH Klára (MTK Budapest) 0 10
36. KERTÉSZ Zsófia (Kiss Lenke KS/B) 0 12
37. MOLNÁR Dorisz (MTK Budapest) 0 11
38. TÓTH Rebeka (Pénzügyőr SE) 0 13
39. SZABÓ Réka Emese (MTK Budapest) 0 9
40. OLÁH Zsófia (Török Flóris - Törekvés SE) 0 8
41. SÁRKÖZY Borbála (MTK Budapest) 0 9
42. HORVÁTH Lili (Török Flóris - Törekvés SE) 0 8
43. HALMAI Tiffany Zoé (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 9
44. RANGUY Rebeka (Csata Lovak) 0 8
45. HERCZEG Anna (MTK Budapest) 0 8
46. VRANEK Katalin (Radobasket) 0 11
47. NAGY Júlia (MTK Budapest) 0 8
48. FARKAS Boglárka (Pénzügyőr SE) 0 13
49. ÖCSI Boglárka (MTK Budapest) 0 9
50. TAKÁCS Kata (Pénzügyőr SE) 0 13
51. BRAUN Bettina (Pénzügyőr SE) 0 13
52. KISS Fruzsina Anna (Kiss Lenke KS/B) 0 8
53. HORVÁTH Enikõ (Radobasket) 0 14
54. EGYHÁZY Abigél (Radobasket) 0 13
55. SZABÓ Krisztina Beáta (Török Flóris - Törekvés SE) 0 9
56. BUKOVÁCZ Dóra (Pénzügyőr SE) 0 13
57. SZILVÁSSY Lilla (Radobasket) 0 12
58. TÓTH Hanga Éva (Kiss Lenke KS/B) 0 14
59. HOLLY Hanga (Radobasket) 0 14
60. HORVÁTH Panna (Radobasket) 0 10
61. CZIGÁNYIK Jázmin Mária (Gold Boys SE) 0 9
62. NEMESBÜKI Júlia (Radobasket) 0 8
63. OBOLÉR Alexandra (Radobasket) 0 13
64. GLATZ Giza Bodza (Radobasket) 0 11
65. FERENCZY Petra (Pénzügyőr SE) 0 13
66. HARTMANN Lili (Pénzügyőr SE) 0 12
67. TÓTH Enikõ (Radobasket) 0 11
68. BUZÁR Anna Gréta (Radobasket) 0 10
69. BOGNÁR Piros (Gold Boys SE) 0 8
70. PIJEN Dominika (Kiss Lenke KS/B) 0 14
71. GÖNCZY Kitti (Pénzügyőr SE) 0 13
72. SZÕKE Boróka (Gold Boys SE) 0 8
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 8 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. DARÁZSI Dóra (Török Flóris - Törekvés SE) 10.22 9
2. TELEGDY Zsófia (Csata Lovak) 8.8 10
3. TOMAN Petra (Csata Lovak) 8.8 10
4. SÁNDOR Alexandra (Zsíros Akadémia Kőbánya) 7.33 12
5. FARKAS Szonja (Csata Lovak) 6.73 11
6. RADÓ Viktória (Kiss Lenke KS/B) 6.14 14
7. STRBIK Fanni (Török Flóris - Törekvés SE) 5.75 8
8. TÓTH Fruzsina (Csata Lovak) 5.75 12
9. JÓZSA Evelin (Zsíros Akadémia Kőbánya) 5.63 8
10. GELEI Karola (Csata Lovak) 5.44 9
11. LENGYEL Boróka (Csata Lovak) 5.2 10
12. SZABÓ Florentina (MTK Budapest) 4.88 8
13. MIHALESZKÓ Anna Piroska (Zsíros Akadémia Kőbánya) 4.8 10
14. FATÉR Blanka (Kiss Lenke KS/B) 4.71 14
15. SZÉKELY Réka (Csata Lovak) 4.46 11
16. KRASOVEC Lili (Csata Lovak) 4.38 8
17. KERTÉSZ Luca (Kiss Lenke KS/B) 4.17 12
18. HAJDÓ Fanni Virág (Csata Lovak) 3.92 12
19. GALLYAS Andrea (Zsíros Akadémia Kőbánya) 3.91 11
20. BALCZER Kitti Ramóna (Kiss Lenke KS/B) 3.8 10
21. KATONÁS Kamilla (Zsíros Akadémia Kőbánya) 3.78 9
22. HRUBY Lili (MTK Budapest) 3.75 8
23. FÁBIÁN Dorottya (Török Flóris - Törekvés SE) 3.67 9
24. TATÁR Hanna Anikó (Zsíros Akadémia Kőbánya) 3.63 8
25. VÍGH Petra (MTK Budapest) 3.5 10
26. PETRI Rebeka (Kiss Lenke KS/B) 3.44 9
27. TÓTH Klára (MTK Budapest) 3.4 10
28. VASS Veronika (Radobasket) 3.39 13
29. TÖRÖK Krisztina Mária (Radobasket) 3.33 9
30. KERTÉSZ Zsófia (Kiss Lenke KS/B) 3.33 12
31. ERÕSS Viktória Anna (Pénzügyőr SE) 3.31 13
32. OLÁH Zsófia (Török Flóris - Törekvés SE) 3.13 8
33. SZABÓ Réka Emese (MTK Budapest) 3.11 9
34. SÁRKÖZY Borbála (MTK Budapest) 3.11 9
35. MOLNÁR Dorisz (MTK Budapest) 3.09 11
36. RANGUY Rebeka (Csata Lovak) 2.63 8
37. HERCZEG Anna (MTK Budapest) 2.63 8
38. HALMAI Tiffany Zoé (Zsíros Akadémia Kőbánya) 2.56 9
39. HORVÁTH Lili (Török Flóris - Törekvés SE) 2.5 8
40. ÖCSI Boglárka (MTK Budapest) 2.33 9
41. TÓTH Rebeka (Pénzügyőr SE) 2.23 13
42. FARKAS Boglárka (Pénzügyőr SE) 2.15 13
43. VRANEK Katalin (Radobasket) 2.09 11
44. BRAUN Bettina (Pénzügyőr SE) 2.08 13
45. TAKÁCS Kata (Pénzügyőr SE) 2 13
46. NAGY Júlia (MTK Budapest) 1.88 8
47. HORVÁTH Enikõ (Radobasket) 1.71 14
48. SZABÓ Krisztina Beáta (Török Flóris - Törekvés SE) 1.67 9
49. KISS Fruzsina Anna (Kiss Lenke KS/B) 1.63 8
50. EGYHÁZY Abigél (Radobasket) 1.62 13
51. ALBERTI Laura (Pénzügyőr SE) 1.54 13
52. FÛZI Lilla (Kiss Lenke KS/B) 1.46 13
53. SZILVÁSSY Lilla (Radobasket) 1.33 12
54. TÓTH Hanga Éva (Kiss Lenke KS/B) 1.29 14
55. BUKOVÁCZ Dóra (Pénzügyőr SE) 1.23 13
56. HOLLY Hanga (Radobasket) 1.14 14
57. TOMEG Tünde (Kiss Lenke KS/B) 1 14
58. RÁBEL Luca (Gold Boys SE) 1 8
59. HORVÁTH Panna (Radobasket) 1 10
60. CZIGÁNYIK Jázmin Mária (Gold Boys SE) 0.89 9
61. NEMESBÜKI Júlia (Radobasket) 0.88 8
62. OBOLÉR Alexandra (Radobasket) 0.85 13
63. TÖRÖK Dóra (Radobasket) 0.82 11
64. GLATZ Giza Bodza (Radobasket) 0.82 11
65. FERENCZY Petra (Pénzügyőr SE) 0.77 13
66. TÓTH Enikõ (Radobasket) 0.73 11
67. BUZÁR Anna Gréta (Radobasket) 0.6 10
68. HARTMANN Lili (Pénzügyőr SE) 0.5 12
69. BOGNÁR Piros (Gold Boys SE) 0.5 8
70. PIJEN Dominika (Kiss Lenke KS/B) 0.5 14
71. GÖNCZY Kitti (Pénzügyőr SE) 0.31 13
72. SZÕKE Boróka (Gold Boys SE) 0 8
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 8 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. BALCZER Kitti Ramóna (Kiss Lenke KS/B) 2.9 10
2. FARKAS Boglárka (Pénzügyőr SE) 2.85 13
3. SZABÓ Réka Emese (MTK Budapest) 2.67 9
4. VRANEK Katalin (Radobasket) 2.55 11
5. FATÉR Blanka (Kiss Lenke KS/B) 2.5 14
6. HORVÁTH Panna (Radobasket) 2.4 10
7. TATÁR Hanna Anikó (Zsíros Akadémia Kőbánya) 2.38 8
8. TÓTH Rebeka (Pénzügyőr SE) 2.23 13
9. ALBERTI Laura (Pénzügyőr SE) 2.23 13
10. TELEGDY Zsófia (Csata Lovak) 2 10
11. HARTMANN Lili (Pénzügyőr SE) 1.83 12
12. TÖRÖK Dóra (Radobasket) 1.82 11
13. HOLLY Hanga (Radobasket) 1.79 14
14. GELEI Karola (Csata Lovak) 1.78 9
15. JÓZSA Evelin (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.75 8
16. LENGYEL Boróka (Csata Lovak) 1.7 10
17. TAKÁCS Kata (Pénzügyőr SE) 1.69 13
18. KERTÉSZ Luca (Kiss Lenke KS/B) 1.67 12
19. STRBIK Fanni (Török Flóris - Törekvés SE) 1.63 8
20. HALMAI Tiffany Zoé (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.56 9
21. ÖCSI Boglárka (MTK Budapest) 1.56 9
22. MOLNÁR Dorisz (MTK Budapest) 1.55 11
23. FÛZI Lilla (Kiss Lenke KS/B) 1.46 13
24. FARKAS Szonja (Csata Lovak) 1.46 11
25. TÓTH Hanga Éva (Kiss Lenke KS/B) 1.43 14
26. MIHALESZKÓ Anna Piroska (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.4 10
27. NEMESBÜKI Júlia (Radobasket) 1.38 8
28. SZÉKELY Réka (Csata Lovak) 1.36 11
29. SÁNDOR Alexandra (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.33 12
30. KATONÁS Kamilla (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.33 9
31. SÁRKÖZY Borbála (MTK Budapest) 1.33 9
32. ERÕSS Viktória Anna (Pénzügyőr SE) 1.31 13
33. TÓTH Klára (MTK Budapest) 1.3 10
34. NAGY Júlia (MTK Budapest) 1.25 8
35. KISS Fruzsina Anna (Kiss Lenke KS/B) 1.25 8
36. TÖRÖK Krisztina Mária (Radobasket) 1.22 9
37. CZIGÁNYIK Jázmin Mária (Gold Boys SE) 1.22 9
38. GLATZ Giza Bodza (Radobasket) 1.18 11
39. KRASOVEC Lili (Csata Lovak) 1.13 8
40. HRUBY Lili (MTK Budapest) 1.13 8
41. HORVÁTH Lili (Török Flóris - Törekvés SE) 1.13 8
42. RANGUY Rebeka (Csata Lovak) 1.13 8
43. DARÁZSI Dóra (Török Flóris - Törekvés SE) 1.11 9
44. SZABÓ Krisztina Beáta (Török Flóris - Törekvés SE) 1.11 9
45. RADÓ Viktória (Kiss Lenke KS/B) 1.07 14
46. TOMAN Petra (Csata Lovak) 1 10
47. SZABÓ Florentina (MTK Budapest) 1 8
48. FÁBIÁN Dorottya (Török Flóris - Törekvés SE) 1 9
49. TOMEG Tünde (Kiss Lenke KS/B) 0.93 14
50. EGYHÁZY Abigél (Radobasket) 0.92 13
51. OLÁH Zsófia (Török Flóris - Törekvés SE) 0.88 8
52. HORVÁTH Enikõ (Radobasket) 0.86 14
53. GALLYAS Andrea (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0.82 11
54. VÍGH Petra (MTK Budapest) 0.8 10
55. PETRI Rebeka (Kiss Lenke KS/B) 0.78 9
56. BRAUN Bettina (Pénzügyőr SE) 0.77 13
57. BUKOVÁCZ Dóra (Pénzügyőr SE) 0.77 13
58. TÓTH Fruzsina (Csata Lovak) 0.75 12
59. HERCZEG Anna (MTK Budapest) 0.75 8
60. BUZÁR Anna Gréta (Radobasket) 0.7 10
61. FERENCZY Petra (Pénzügyőr SE) 0.69 13
62. KERTÉSZ Zsófia (Kiss Lenke KS/B) 0.67 12
63. BOGNÁR Piros (Gold Boys SE) 0.63 8
64. SZÕKE Boróka (Gold Boys SE) 0.63 8
65. GÖNCZY Kitti (Pénzügyőr SE) 0.62 13
66. HAJDÓ Fanni Virág (Csata Lovak) 0.58 12
67. SZILVÁSSY Lilla (Radobasket) 0.58 12
68. VASS Veronika (Radobasket) 0.31 13
69. OBOLÉR Alexandra (Radobasket) 0.31 13
70. TÓTH Enikõ (Radobasket) 0.27 11
71. RÁBEL Luca (Gold Boys SE) 0.25 8
72. PIJEN Dominika (Kiss Lenke KS/B) 0.14 14
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 8 meccs, min. 16 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. ERÕSS Viktória Anna (Pénzügyőr SE) 3.23 13
2. TÓTH Rebeka (Pénzügyőr SE) 2.39 13
3. STRBIK Fanni (Török Flóris - Törekvés SE) 2 8
4. RADÓ Viktória (Kiss Lenke KS/B) 1.71 14
5. BALCZER Kitti Ramóna (Kiss Lenke KS/B) 1.7 10
6. FATÉR Blanka (Kiss Lenke KS/B) 1.57 14
7. SÁNDOR Alexandra (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.42 12
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 8 meccs, min. 16 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. TÓTH Rebeka (Pénzügyőr SE) 68.89% (31/45) 13
2. TÖRÖK Krisztina Mária (Radobasket) 61.11% (11/18) 9
3. KERTÉSZ Luca (Kiss Lenke KS/B) 59.09% (13/22) 12
4. NAGY Júlia (MTK Budapest) 56.25% (9/16) 8
5. MOLNÁR Dorisz (MTK Budapest) 55.56% (10/18) 11
6. TELEGDY Zsófia (Csata Lovak) 54.17% (13/24) 10
7. RADÓ Viktória (Kiss Lenke KS/B) 52.17% (24/46) 14
8. BALCZER Kitti Ramóna (Kiss Lenke KS/B) 50% (17/34) 10
9. STRBIK Fanni (Török Flóris - Törekvés SE) 50% (16/32) 8
10. GELEI Karola (Csata Lovak) 50% (12/24) 9
11. FATÉR Blanka (Kiss Lenke KS/B) 47.83% (22/46) 14
12. HRUBY Lili (MTK Budapest) 47.06% (8/17) 8
13. DARÁZSI Dóra (Török Flóris - Törekvés SE) 46.15% (12/26) 9
14. VRANEK Katalin (Radobasket) 45% (9/20) 11
15. SÁNDOR Alexandra (Zsíros Akadémia Kőbánya) 42.5% (17/40) 12
16. ERÕSS Viktória Anna (Pénzügyőr SE) 42.42% (42/99) 13
17. VASS Veronika (Radobasket) 42.11% (8/19) 13
18. EGYHÁZY Abigél (Radobasket) 40.91% (9/22) 13
19. ALBERTI Laura (Pénzügyőr SE) 40.74% (11/27) 13
20. HORVÁTH Lili (Török Flóris - Törekvés SE) 39.13% (9/23) 8
21. TAKÁCS Kata (Pénzügyőr SE) 36% (9/25) 13
22. TÓTH Klára (MTK Budapest) 25% (5/20) 10
23. HOLLY Hanga (Radobasket) 16% (4/25) 14
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu