/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

Kaszás Girls - Budapest, Leány Gyermek

Edző

Név Telefon E-mail
Van der Meer Loránd 70/588-3390 vandermeer@kaszasok.hu

Kontakt

Név Telefon E-mail
Markó Sylke 70/622-9511 sylkemarko@gmail.com

Csarnok

Csarnok Cím
III. kerületi Sporttelep 1033 - Budapest Rádl árok u. 1.

Játékosok




Mezszám Név Szül. dátum
- Babay-Bognár Kinga 2008-01-09
- Bene Réka 2007-04-07
- Bobvos Mandula 2007-05-14
- Császár Lilla 2008-09-18
- Csicsvári Zelma 2007-03-30
- Csocsán Fruzsina 2007-01-15
- Csonka Dorina Míra 2007-02-23
- Czirkos Anna Panka 2007-03-21
- Hámori Zara Zoé 2007-10-14
- Henglár Zita 2007-05-18
- Krajcsovich Jázmin Anett 2009-01-29
- Mahmoud Nóra Zsófia 2007-12-10
- Pintye Orsolya 2007-11-13
- Printschler Krisztina 2007-12-16
- Rompos Anna Andrea 2007-06-27
- Sterbenz Anna 2009-04-22
- Sterbenz Dóra 2007-10-29
- Zámbó Zita Barbara 2007-08-24

Műsor

Budapest, Leány Gyermek

 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
NGy0012 Kaszás Girls Vasas Akadémia 2018/11/11 09:00 76-48
(22-8,16-11,22-19,16-10)
III. kerületi Sporttelep Paulus Bence Máté Bozóki Domonkos Olivér
NGy0022 Kaszás Girls Kőbányai Darázslányok 2018/11/25 09:00 34-76
(9-17,13-22,10-13,2-24)
III. kerületi Sporttelep Tahin András Gere Kálmán Richárd
NGy0042 Kaszás Girls Török Flóris - Törekvés SE 2019/01/06 09:00 86-30
(20-8,16-6,25-6,25-10)
III. kerületi Sporttelep Steiner Máté Bózsó Gábor
NGy0052 Kaszás Girls Kiss Lenke KA 2019/01/20 09:00 III. kerületi Sporttelep Gere Kálmán Richárd Kutrik Andrea
NGy0062 MTK Budapest Kaszás Girls 2019/02/03 14:00 MTK Kosárlabda Csarnok
NGy0071 BEAC Újbuda KA Kaszás Girls 2019/02/09 11:00 BEAC Sporttelep
NGy0082 Vasas Akadémia Kaszás Girls 2019/02/24 09:00 III. kerületi Sporttelep
NGy0092 Kőbányai Darázslányok Kaszás Girls 2019/03/02 12:20 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
NGy0112 Török Flóris - Törekvés SE Kaszás Girls 2019/03/23 09:00 Török Flóris Általános Iskola
NGy0122 Kiss Lenke KA Kaszás Girls 2019/04/06 10:40 Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium
NGy0132 Kaszás Girls MTK Budapest 2019/05/05 09:00 III. kerületi Sporttelep
NGy0141 Kaszás Girls BEAC Újbuda KA 2019/05/12 09:00 III. kerületi Sporttelep

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Németh Lili (Kőbányai Darázslányok) 90 4
2. Czirkos Anna Panka (Kaszás Girls) 54 3
3. Pásztor Arina (Kőbányai Darázslányok) 52 4
4. Szauter Petra (BEAC Újbuda KA) 44 2
5. Tóth Szira (Kőbányai Darázslányok) 43 4
6. Kaszanyitzky Veronika (Kőbányai Darázslányok) 40 4
7. Babay-Bognár Kinga (Kaszás Girls) 39 2
8. Fábián Szofi (Vasas Akadémia) 38 2
9. Marosvölgyi Zsófia (BEAC Újbuda KA) 26 2
10. Gedó Kata (Kiss Lenke KA) 25 2
11. Lengyel Luca Kamilla (Vasas Akadémia) 24 3
12. Burányi Lili (Kiss Lenke KA) 23 2
13. Hasimov Hadidzsa Nilgün (Kőbányai Darázslányok) 23 4
14. Magyari Bianka (Török Flóris - Törekvés SE) 22 2
15. Bojtár Bettina Beáta (Kőbányai Darázslányok) 22 3
16. Kaszás Lili Dorka (Vasas Akadémia) 21 4
17. Oldal Klára (Kőbányai Darázslányok) 20 2
18. Nyírő Róza (Vasas Akadémia) 19 2
19. Limbek Laura (BEAC Újbuda KA) 18 2
20. Josepovits Kinga (Kőbányai Darázslányok) 18 4
21. Schannen Zoé (Vasas Akadémia) 18 4
22. Faludi Lilla Viktória (BEAC Újbuda KA) 17 3
23. Korsós Gabriella (BEAC Újbuda KA) 16 2
24. Eszes Vivien (Kőbányai Darázslányok) 16 4
25. Bodnár Nóra Bettina (Kőbányai Darázslányok) 16 4
26. Rompos Anna Andrea (Kaszás Girls) 16 3
27. Havas Blanka (BEAC Újbuda KA) 15 2
28. Istenes Ida Kata (Vasas Akadémia) 15 3
29. Hámori Zara Zoé (Kaszás Girls) 14 3
30. Pásztor Kata (BEAC Újbuda KA) 14 2
31. Dzvonár Réka (Kiss Lenke KA) 14 2
32. Mahmoud Nóra Zsófia (Kaszás Girls) 14 2
33. Szíj-Krisánszky Zoé Izabell (Vasas Akadémia) 13 4
34. Matkovits Alma Dóra (MTK Budapest) 12 1
35. Csicsvári Zelma (Kaszás Girls) 12 2
36. Lenkó Zita (BEAC Újbuda KA) 12 3
37. Dúl Fanni Veronika (Vasas Akadémia) 12 3
38. Szép Szabina (MTK Budapest) 11 1
39. Pordán Kitti Valentina (Kiss Lenke KA) 10 1
40. Szikszai Franciska (Török Flóris - Törekvés SE) 10 2
41. Berecz Panna Kincső (Kőbányai Darázslányok) 10 2
42. Veszelovszki Hanna (Vasas Akadémia) 10 2
43. Maslenka Liza Anna (BEAC Újbuda KA) 10 3
44. Henglár Zita (Kaszás Girls) 10 3
45. Heltovics Kincső (MTK Budapest) 9 2
46. Jakab Petra (Kiss Lenke KA) 9 2
47. Sterbenz Dóra (Kaszás Girls) 9 2
48. Bobvos Mandula (Kaszás Girls) 9 3
49. Kiss Kamilla (Vasas Akadémia) 9 4
50. Kálmán Villő (Török Flóris - Törekvés SE) 8 2
51. Harmati Emma Róza (Vasas Akadémia) 8 2
52. Kálmán Hanna (Török Flóris - Törekvés SE) 7 2
53. Komlósi-Geri Tímea (Török Flóris - Törekvés SE) 7 2
54. Galavits Lili Csenge (Vasas Akadémia) 7 3
55. Krausz Lili Beatrix (BEAC Újbuda KA) 6 2
56. Oláh Dóra (Kiss Lenke KA) 6 2
57. Küsmödi Eszter (Vasas Akadémia) 6 2
58. Slett Réka (Kőbányai Darázslányok) 6 2
59. Kendelényi Luca (MTK Budapest) 6 2
60. Mészáros Hanna (BEAC Újbuda KA) 6 3
61. Csocsán Fruzsina (Kaszás Girls) 5 3
62. Mendelényi Zoé Petra (MTK Budapest) 5 1
63. Szakter Hajnal (BEAC Újbuda KA) 5 1
64. Hargitai Viktória Laura (Török Flóris - Törekvés SE) 5 2
65. Kispál Zsófia (Kőbányai Darázslányok) 4 1
66. Sterbenz Anna (Kaszás Girls) 4 1
67. Berkli Nóra (Török Flóris - Törekvés SE) 4 1
68. Korsós Zsuzsanna (BEAC Újbuda KA) 4 2
69. Szalai Luca (Török Flóris - Törekvés SE) 4 2
70. Ullrich Stella (MTK Budapest) 4 2
71. Ábrahám Emma (MTK Budapest) 4 2
72. Guba Kata Brigitta (Kiss Lenke KA) 4 2
73. Miklósi Maja (BEAC Újbuda KA) 4 3
74. Bene Réka (Kaszás Girls) 4 3
75. Prisztavok Zoé (Kőbányai Darázslányok) 4 3
76. Zámbó Zita Barbara (Kaszás Girls) 3 1
77. Horváth Borsika Lara (MTK Budapest) 3 1
78. Mélykuti Maja Franciska (MTK Budapest) 3 2
79. Szabó Emília Erzsébet (Vasas Akadémia) 3 3
80. Bődy Hanna (Kőbányai Darázslányok) 2 3
81. Szabó Sára Anna (BEAC Újbuda KA) 2 1
82. Polyucsák Mercédesz Réka (Török Flóris - Törekvés SE) 2 2
83. Pintye Orsolya (Kaszás Girls) 2 2
84. Radosevic Tara (Vasas Akadémia) 1 1
85. Sárkány Kiara (Török Flóris - Törekvés SE) 1 2
86. Csonka Dorina Míra (Kaszás Girls) 1 2
87. Deák Anna Katalin (MTK Budapest) 1 2
88. Seprényi Fiona (MTK Budapest) 0 1
89. Tóth Flóra Rebeka (Vasas Akadémia) 0 1
90. Balogh Réka Fruzsina (Kiss Lenke KA) 0 1
91. Pongó Fruzsina Réka (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
92. Haász Hanna Alma (Kiss Lenke KA) 0 1
93. Barna Kinga (Kiss Lenke KA) 0 1
94. Szűcs Bettina (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
95. Kovács Adél (Kiss Lenke KA) 0 1
96. Bán Gabriella (Török Flóris - Törekvés SE) 0 1
97. Egri Emma Ibolya (MTK Budapest) 0 1
98. Horváth Fanni (Kiss Lenke KA) 0 1
99. Printschler Krisztina (Kaszás Girls) 0 1
100. Tamás Petra (Vasas Akadémia) 0 2
101. Korpás Júlia Nikoletta (MTK Budapest) 0 1
102. Bereczki Orsolya Tünde (Kiss Lenke KA) 0 2
103. Takács-Váry Anna (MTK Budapest) 0 1
104. Harka Stefánia (BEAC Újbuda KA) 0 2
105. Roberti Maja Adele (Vasas Akadémia) 0 1
106. Ritter Annarose Connie (MTK Budapest) 0 1
107. Kormány Nina Zsuzsa (Kiss Lenke KA) 0 2
108. Kendelényi Léda (MTK Budapest) 0 1
109. Schmidt Gréta Irén (MTK Budapest) 0 1
110. Pados Kira (Kiss Lenke KA) 0 2
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Németh Lili (Kőbányai Darázslányok) 0 4
2. Szauter Petra (BEAC Újbuda KA) 0 2
3. Babay-Bognár Kinga (Kaszás Girls) 0 2
4. Fábián Szofi (Vasas Akadémia) 0 2
5. Czirkos Anna Panka (Kaszás Girls) 0 3
6. Marosvölgyi Zsófia (BEAC Újbuda KA) 0 2
7. Pásztor Arina (Kőbányai Darázslányok) 0 4
8. Gedó Kata (Kiss Lenke KA) 0 2
9. Matkovits Alma Dóra (MTK Budapest) 0 1
10. Burányi Lili (Kiss Lenke KA) 0 2
11. Szép Szabina (MTK Budapest) 0 1
12. Magyari Bianka (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
13. Tóth Szira (Kőbányai Darázslányok) 0 4
14. Pordán Kitti Valentina (Kiss Lenke KA) 0 1
15. Oldal Klára (Kőbányai Darázslányok) 0 2
16. Kaszanyitzky Veronika (Kőbányai Darázslányok) 0 4
17. Nyírő Róza (Vasas Akadémia) 0 2
18. Limbek Laura (BEAC Újbuda KA) 0 2
19. Lengyel Luca Kamilla (Vasas Akadémia) 0 3
20. Korsós Gabriella (BEAC Újbuda KA) 0 2
21. Havas Blanka (BEAC Újbuda KA) 0 2
22. Bojtár Bettina Beáta (Kőbányai Darázslányok) 0 3
23. Dzvonár Réka (Kiss Lenke KA) 0 2
24. Pásztor Kata (BEAC Újbuda KA) 0 2
25. Mahmoud Nóra Zsófia (Kaszás Girls) 0 2
26. Csicsvári Zelma (Kaszás Girls) 0 2
27. Hasimov Hadidzsa Nilgün (Kőbányai Darázslányok) 0 4
28. Faludi Lilla Viktória (BEAC Újbuda KA) 0 3
29. Rompos Anna Andrea (Kaszás Girls) 0 3
30. Kaszás Lili Dorka (Vasas Akadémia) 0 4
31. Istenes Ida Kata (Vasas Akadémia) 0 3
32. Mendelényi Zoé Petra (MTK Budapest) 0 1
33. Berecz Panna Kincső (Kőbányai Darázslányok) 0 2
34. Szakter Hajnal (BEAC Újbuda KA) 0 1
35. Veszelovszki Hanna (Vasas Akadémia) 0 2
36. Szikszai Franciska (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
37. Hámori Zara Zoé (Kaszás Girls) 0 3
38. Josepovits Kinga (Kőbányai Darázslányok) 0 4
39. Sterbenz Dóra (Kaszás Girls) 0 2
40. Heltovics Kincső (MTK Budapest) 0 2
41. Schannen Zoé (Vasas Akadémia) 0 4
42. Jakab Petra (Kiss Lenke KA) 0 2
43. Sterbenz Anna (Kaszás Girls) 0 1
44. Eszes Vivien (Kőbányai Darázslányok) 0 4
45. Kálmán Villő (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
46. Dúl Fanni Veronika (Vasas Akadémia) 0 3
47. Kispál Zsófia (Kőbányai Darázslányok) 0 1
48. Berkli Nóra (Török Flóris - Törekvés SE) 0 1
49. Lenkó Zita (BEAC Újbuda KA) 0 3
50. Harmati Emma Róza (Vasas Akadémia) 0 2
51. Bodnár Nóra Bettina (Kőbányai Darázslányok) 0 4
52. Kálmán Hanna (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
53. Komlósi-Geri Tímea (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
54. Maslenka Liza Anna (BEAC Újbuda KA) 0 3
55. Henglár Zita (Kaszás Girls) 0 3
56. Szíj-Krisánszky Zoé Izabell (Vasas Akadémia) 0 4
57. Zámbó Zita Barbara (Kaszás Girls) 0 1
58. Horváth Borsika Lara (MTK Budapest) 0 1
59. Oláh Dóra (Kiss Lenke KA) 0 2
60. Slett Réka (Kőbányai Darázslányok) 0 2
61. Bobvos Mandula (Kaszás Girls) 0 3
62. Küsmödi Eszter (Vasas Akadémia) 0 2
63. Kendelényi Luca (MTK Budapest) 0 2
64. Krausz Lili Beatrix (BEAC Újbuda KA) 0 2
65. Hargitai Viktória Laura (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
66. Galavits Lili Csenge (Vasas Akadémia) 0 3
67. Kiss Kamilla (Vasas Akadémia) 0 4
68. Korsós Zsuzsanna (BEAC Újbuda KA) 0 2
69. Ábrahám Emma (MTK Budapest) 0 2
70. Guba Kata Brigitta (Kiss Lenke KA) 0 2
71. Szalai Luca (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
72. Szabó Sára Anna (BEAC Újbuda KA) 0 1
73. Mészáros Hanna (BEAC Újbuda KA) 0 3
74. Ullrich Stella (MTK Budapest) 0 2
75. Csocsán Fruzsina (Kaszás Girls) 0 3
76. Mélykuti Maja Franciska (MTK Budapest) 0 2
77. Bene Réka (Kaszás Girls) 0 3
78. Prisztavok Zoé (Kőbányai Darázslányok) 0 3
79. Miklósi Maja (BEAC Újbuda KA) 0 3
80. Radosevic Tara (Vasas Akadémia) 0 1
81. Pintye Orsolya (Kaszás Girls) 0 2
82. Szabó Emília Erzsébet (Vasas Akadémia) 0 3
83. Polyucsák Mercédesz Réka (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
84. Bődy Hanna (Kőbányai Darázslányok) 0 3
85. Sárkány Kiara (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
86. Csonka Dorina Míra (Kaszás Girls) 0 2
87. Deák Anna Katalin (MTK Budapest) 0 2
88. Schmidt Gréta Irén (MTK Budapest) 0 1
89. Seprényi Fiona (MTK Budapest) 0 1
90. Ritter Annarose Connie (MTK Budapest) 0 1
91. Bán Gabriella (Török Flóris - Törekvés SE) 0 1
92. Bereczki Orsolya Tünde (Kiss Lenke KA) 0 2
93. Pongó Fruzsina Réka (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
94. Printschler Krisztina (Kaszás Girls) 0 1
95. Roberti Maja Adele (Vasas Akadémia) 0 1
96. Egri Emma Ibolya (MTK Budapest) 0 1
97. Tamás Petra (Vasas Akadémia) 0 2
98. Harka Stefánia (BEAC Újbuda KA) 0 2
99. Korpás Júlia Nikoletta (MTK Budapest) 0 1
100. Pados Kira (Kiss Lenke KA) 0 2
101. Barna Kinga (Kiss Lenke KA) 0 1
102. Kormány Nina Zsuzsa (Kiss Lenke KA) 0 2
103. Balogh Réka Fruzsina (Kiss Lenke KA) 0 1
104. Szűcs Bettina (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
105. Kendelényi Léda (MTK Budapest) 0 1
106. Kovács Adél (Kiss Lenke KA) 0 1
107. Tóth Flóra Rebeka (Vasas Akadémia) 0 1
108. Horváth Fanni (Kiss Lenke KA) 0 1
109. Takács-Váry Anna (MTK Budapest) 0 1
110. Haász Hanna Alma (Kiss Lenke KA) 0 1
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Németh Lili (Kőbányai Darázslányok) 22.5 4
2. Szauter Petra (BEAC Újbuda KA) 22 2
3. Babay-Bognár Kinga (Kaszás Girls) 19.5 2
4. Fábián Szofi (Vasas Akadémia) 19 2
5. Czirkos Anna Panka (Kaszás Girls) 18 3
6. Marosvölgyi Zsófia (BEAC Újbuda KA) 13 2
7. Pásztor Arina (Kőbányai Darázslányok) 13 4
8. Gedó Kata (Kiss Lenke KA) 12.5 2
9. Matkovits Alma Dóra (MTK Budapest) 12 1
10. Burányi Lili (Kiss Lenke KA) 11.5 2
11. Magyari Bianka (Török Flóris - Törekvés SE) 11 2
12. Szép Szabina (MTK Budapest) 11 1
13. Tóth Szira (Kőbányai Darázslányok) 10.75 4
14. Kaszanyitzky Veronika (Kőbányai Darázslányok) 10 4
15. Pordán Kitti Valentina (Kiss Lenke KA) 10 1
16. Oldal Klára (Kőbányai Darázslányok) 10 2
17. Nyírő Róza (Vasas Akadémia) 9.5 2
18. Limbek Laura (BEAC Újbuda KA) 9 2
19. Korsós Gabriella (BEAC Újbuda KA) 8 2
20. Lengyel Luca Kamilla (Vasas Akadémia) 8 3
21. Havas Blanka (BEAC Újbuda KA) 7.5 2
22. Bojtár Bettina Beáta (Kőbányai Darázslányok) 7.33 3
23. Mahmoud Nóra Zsófia (Kaszás Girls) 7 2
24. Pásztor Kata (BEAC Újbuda KA) 7 2
25. Dzvonár Réka (Kiss Lenke KA) 7 2
26. Csicsvári Zelma (Kaszás Girls) 6 2
27. Hasimov Hadidzsa Nilgün (Kőbányai Darázslányok) 5.75 4
28. Faludi Lilla Viktória (BEAC Újbuda KA) 5.67 3
29. Rompos Anna Andrea (Kaszás Girls) 5.33 3
30. Kaszás Lili Dorka (Vasas Akadémia) 5.25 4
31. Szikszai Franciska (Török Flóris - Törekvés SE) 5 2
32. Berecz Panna Kincső (Kőbányai Darázslányok) 5 2
33. Veszelovszki Hanna (Vasas Akadémia) 5 2
34. Szakter Hajnal (BEAC Újbuda KA) 5 1
35. Istenes Ida Kata (Vasas Akadémia) 5 3
36. Mendelényi Zoé Petra (MTK Budapest) 5 1
37. Hámori Zara Zoé (Kaszás Girls) 4.67 3
38. Heltovics Kincső (MTK Budapest) 4.5 2
39. Schannen Zoé (Vasas Akadémia) 4.5 4
40. Jakab Petra (Kiss Lenke KA) 4.5 2
41. Sterbenz Dóra (Kaszás Girls) 4.5 2
42. Josepovits Kinga (Kőbányai Darázslányok) 4.5 4
43. Kispál Zsófia (Kőbányai Darázslányok) 4 1
44. Berkli Nóra (Török Flóris - Törekvés SE) 4 1
45. Kálmán Villő (Török Flóris - Törekvés SE) 4 2
46. Dúl Fanni Veronika (Vasas Akadémia) 4 3
47. Lenkó Zita (BEAC Újbuda KA) 4 3
48. Sterbenz Anna (Kaszás Girls) 4 1
49. Harmati Emma Róza (Vasas Akadémia) 4 2
50. Eszes Vivien (Kőbányai Darázslányok) 4 4
51. Bodnár Nóra Bettina (Kőbányai Darázslányok) 4 4
52. Kálmán Hanna (Török Flóris - Törekvés SE) 3.5 2
53. Komlósi-Geri Tímea (Török Flóris - Törekvés SE) 3.5 2
54. Henglár Zita (Kaszás Girls) 3.33 3
55. Maslenka Liza Anna (BEAC Újbuda KA) 3.33 3
56. Szíj-Krisánszky Zoé Izabell (Vasas Akadémia) 3.25 4
57. Kendelényi Luca (MTK Budapest) 3 2
58. Krausz Lili Beatrix (BEAC Újbuda KA) 3 2
59. Slett Réka (Kőbányai Darázslányok) 3 2
60. Oláh Dóra (Kiss Lenke KA) 3 2
61. Bobvos Mandula (Kaszás Girls) 3 3
62. Küsmödi Eszter (Vasas Akadémia) 3 2
63. Horváth Borsika Lara (MTK Budapest) 3 1
64. Zámbó Zita Barbara (Kaszás Girls) 3 1
65. Hargitai Viktória Laura (Török Flóris - Törekvés SE) 2.5 2
66. Galavits Lili Csenge (Vasas Akadémia) 2.33 3
67. Kiss Kamilla (Vasas Akadémia) 2.25 4
68. Guba Kata Brigitta (Kiss Lenke KA) 2 2
69. Ullrich Stella (MTK Budapest) 2 2
70. Mészáros Hanna (BEAC Újbuda KA) 2 3
71. Szabó Sára Anna (BEAC Újbuda KA) 2 1
72. Ábrahám Emma (MTK Budapest) 2 2
73. Korsós Zsuzsanna (BEAC Újbuda KA) 2 2
74. Szalai Luca (Török Flóris - Törekvés SE) 2 2
75. Csocsán Fruzsina (Kaszás Girls) 1.67 3
76. Mélykuti Maja Franciska (MTK Budapest) 1.5 2
77. Miklósi Maja (BEAC Újbuda KA) 1.33 3
78. Bene Réka (Kaszás Girls) 1.33 3
79. Prisztavok Zoé (Kőbányai Darázslányok) 1.33 3
80. Polyucsák Mercédesz Réka (Török Flóris - Törekvés SE) 1 2
81. Pintye Orsolya (Kaszás Girls) 1 2
82. Radosevic Tara (Vasas Akadémia) 1 1
83. Szabó Emília Erzsébet (Vasas Akadémia) 1 3
84. Bődy Hanna (Kőbányai Darázslányok) 0.67 3
85. Csonka Dorina Míra (Kaszás Girls) 0.5 2
86. Deák Anna Katalin (MTK Budapest) 0.5 2
87. Sárkány Kiara (Török Flóris - Törekvés SE) 0.5 2
88. Tamás Petra (Vasas Akadémia) 0 2
89. Egri Emma Ibolya (MTK Budapest) 0 1
90. Haász Hanna Alma (Kiss Lenke KA) 0 1
91. Bán Gabriella (Török Flóris - Törekvés SE) 0 1
92. Harka Stefánia (BEAC Újbuda KA) 0 2
93. Bereczki Orsolya Tünde (Kiss Lenke KA) 0 2
94. Horváth Fanni (Kiss Lenke KA) 0 1
95. Tóth Flóra Rebeka (Vasas Akadémia) 0 1
96. Takács-Váry Anna (MTK Budapest) 0 1
97. Printschler Krisztina (Kaszás Girls) 0 1
98. Pongó Fruzsina Réka (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
99. Roberti Maja Adele (Vasas Akadémia) 0 1
100. Szűcs Bettina (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
101. Kendelényi Léda (MTK Budapest) 0 1
102. Kovács Adél (Kiss Lenke KA) 0 1
103. Schmidt Gréta Irén (MTK Budapest) 0 1
104. Korpás Júlia Nikoletta (MTK Budapest) 0 1
105. Pados Kira (Kiss Lenke KA) 0 2
106. Seprényi Fiona (MTK Budapest) 0 1
107. Barna Kinga (Kiss Lenke KA) 0 1
108. Balogh Réka Fruzsina (Kiss Lenke KA) 0 1
109. Kormány Nina Zsuzsa (Kiss Lenke KA) 0 2
110. Ritter Annarose Connie (MTK Budapest) 0 1
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Németh Lili (Kőbányai Darázslányok) 0 4
2. Szauter Petra (BEAC Újbuda KA) 0 2
3. Babay-Bognár Kinga (Kaszás Girls) 0 2
4. Fábián Szofi (Vasas Akadémia) 0 2
5. Czirkos Anna Panka (Kaszás Girls) 0 3
6. Marosvölgyi Zsófia (BEAC Újbuda KA) 0 2
7. Pásztor Arina (Kőbányai Darázslányok) 0 4
8. Gedó Kata (Kiss Lenke KA) 0 2
9. Matkovits Alma Dóra (MTK Budapest) 0 1
10. Burányi Lili (Kiss Lenke KA) 0 2
11. Magyari Bianka (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
12. Szép Szabina (MTK Budapest) 0 1
13. Tóth Szira (Kőbányai Darázslányok) 0 4
14. Kaszanyitzky Veronika (Kőbányai Darázslányok) 0 4
15. Pordán Kitti Valentina (Kiss Lenke KA) 0 1
16. Oldal Klára (Kőbányai Darázslányok) 0 2
17. Nyírő Róza (Vasas Akadémia) 0 2
18. Limbek Laura (BEAC Újbuda KA) 0 2
19. Korsós Gabriella (BEAC Újbuda KA) 0 2
20. Lengyel Luca Kamilla (Vasas Akadémia) 0 3
21. Havas Blanka (BEAC Újbuda KA) 0 2
22. Bojtár Bettina Beáta (Kőbányai Darázslányok) 0 3
23. Mahmoud Nóra Zsófia (Kaszás Girls) 0 2
24. Pásztor Kata (BEAC Újbuda KA) 0 2
25. Dzvonár Réka (Kiss Lenke KA) 0 2
26. Csicsvári Zelma (Kaszás Girls) 0 2
27. Hasimov Hadidzsa Nilgün (Kőbányai Darázslányok) 0 4
28. Faludi Lilla Viktória (BEAC Újbuda KA) 0 3
29. Rompos Anna Andrea (Kaszás Girls) 0 3
30. Kaszás Lili Dorka (Vasas Akadémia) 0 4
31. Szikszai Franciska (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
32. Berecz Panna Kincső (Kőbányai Darázslányok) 0 2
33. Veszelovszki Hanna (Vasas Akadémia) 0 2
34. Szakter Hajnal (BEAC Újbuda KA) 0 1
35. Istenes Ida Kata (Vasas Akadémia) 0 3
36. Mendelényi Zoé Petra (MTK Budapest) 0 1
37. Hámori Zara Zoé (Kaszás Girls) 0 3
38. Heltovics Kincső (MTK Budapest) 0 2
39. Schannen Zoé (Vasas Akadémia) 0 4
40. Jakab Petra (Kiss Lenke KA) 0 2
41. Sterbenz Dóra (Kaszás Girls) 0 2
42. Josepovits Kinga (Kőbányai Darázslányok) 0 4
43. Kispál Zsófia (Kőbányai Darázslányok) 0 1
44. Berkli Nóra (Török Flóris - Törekvés SE) 0 1
45. Kálmán Villő (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
46. Dúl Fanni Veronika (Vasas Akadémia) 0 3
47. Lenkó Zita (BEAC Újbuda KA) 0 3
48. Sterbenz Anna (Kaszás Girls) 0 1
49. Harmati Emma Róza (Vasas Akadémia) 0 2
50. Eszes Vivien (Kőbányai Darázslányok) 0 4
51. Bodnár Nóra Bettina (Kőbányai Darázslányok) 0 4
52. Kálmán Hanna (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
53. Komlósi-Geri Tímea (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
54. Henglár Zita (Kaszás Girls) 0 3
55. Maslenka Liza Anna (BEAC Újbuda KA) 0 3
56. Szíj-Krisánszky Zoé Izabell (Vasas Akadémia) 0 4
57. Kendelényi Luca (MTK Budapest) 0 2
58. Krausz Lili Beatrix (BEAC Újbuda KA) 0 2
59. Slett Réka (Kőbányai Darázslányok) 0 2
60. Oláh Dóra (Kiss Lenke KA) 0 2
61. Bobvos Mandula (Kaszás Girls) 0 3
62. Küsmödi Eszter (Vasas Akadémia) 0 2
63. Horváth Borsika Lara (MTK Budapest) 0 1
64. Zámbó Zita Barbara (Kaszás Girls) 0 1
65. Hargitai Viktória Laura (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
66. Galavits Lili Csenge (Vasas Akadémia) 0 3
67. Kiss Kamilla (Vasas Akadémia) 0 4
68. Guba Kata Brigitta (Kiss Lenke KA) 0 2
69. Ullrich Stella (MTK Budapest) 0 2
70. Mészáros Hanna (BEAC Újbuda KA) 0 3
71. Szabó Sára Anna (BEAC Újbuda KA) 0 1
72. Ábrahám Emma (MTK Budapest) 0 2
73. Korsós Zsuzsanna (BEAC Újbuda KA) 0 2
74. Szalai Luca (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
75. Csocsán Fruzsina (Kaszás Girls) 0 3
76. Mélykuti Maja Franciska (MTK Budapest) 0 2
77. Miklósi Maja (BEAC Újbuda KA) 0 3
78. Bene Réka (Kaszás Girls) 0 3
79. Prisztavok Zoé (Kőbányai Darázslányok) 0 3
80. Polyucsák Mercédesz Réka (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
81. Pintye Orsolya (Kaszás Girls) 0 2
82. Radosevic Tara (Vasas Akadémia) 0 1
83. Szabó Emília Erzsébet (Vasas Akadémia) 0 3
84. Bődy Hanna (Kőbányai Darázslányok) 0 3
85. Csonka Dorina Míra (Kaszás Girls) 0 2
86. Deák Anna Katalin (MTK Budapest) 0 2
87. Sárkány Kiara (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
88. Tamás Petra (Vasas Akadémia) 0 2
89. Egri Emma Ibolya (MTK Budapest) 0 1
90. Haász Hanna Alma (Kiss Lenke KA) 0 1
91. Bán Gabriella (Török Flóris - Törekvés SE) 0 1
92. Harka Stefánia (BEAC Újbuda KA) 0 2
93. Bereczki Orsolya Tünde (Kiss Lenke KA) 0 2
94. Horváth Fanni (Kiss Lenke KA) 0 1
95. Tóth Flóra Rebeka (Vasas Akadémia) 0 1
96. Takács-Váry Anna (MTK Budapest) 0 1
97. Printschler Krisztina (Kaszás Girls) 0 1
98. Pongó Fruzsina Réka (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
99. Roberti Maja Adele (Vasas Akadémia) 0 1
100. Szűcs Bettina (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
101. Kendelényi Léda (MTK Budapest) 0 1
102. Kovács Adél (Kiss Lenke KA) 0 1
103. Schmidt Gréta Irén (MTK Budapest) 0 1
104. Korpás Júlia Nikoletta (MTK Budapest) 0 1
105. Pados Kira (Kiss Lenke KA) 0 2
106. Seprényi Fiona (MTK Budapest) 0 1
107. Barna Kinga (Kiss Lenke KA) 0 1
108. Balogh Réka Fruzsina (Kiss Lenke KA) 0 1
109. Kormány Nina Zsuzsa (Kiss Lenke KA) 0 2
110. Ritter Annarose Connie (MTK Budapest) 0 1
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. Németh Lili (Kőbányai Darázslányok) 10.25 4
2. Szauter Petra (BEAC Újbuda KA) 9 2
3. Babay-Bognár Kinga (Kaszás Girls) 8 2
4. Fábián Szofi (Vasas Akadémia) 8 2
5. Czirkos Anna Panka (Kaszás Girls) 7.33 3
6. Marosvölgyi Zsófia (BEAC Újbuda KA) 6.5 2
7. Matkovits Alma Dóra (MTK Budapest) 6 1
8. Pásztor Arina (Kőbányai Darázslányok) 5.75 4
9. Burányi Lili (Kiss Lenke KA) 5.5 2
10. Gedó Kata (Kiss Lenke KA) 5 2
11. Szép Szabina (MTK Budapest) 5 1
12. Pordán Kitti Valentina (Kiss Lenke KA) 5 1
13. Oldal Klára (Kőbányai Darázslányok) 5 2
14. Tóth Szira (Kőbányai Darázslányok) 4.75 4
15. Magyari Bianka (Török Flóris - Törekvés SE) 4.5 2
16. Nyírő Róza (Vasas Akadémia) 4.5 2
17. Kaszanyitzky Veronika (Kőbányai Darázslányok) 4 4
18. Limbek Laura (BEAC Újbuda KA) 4 2
19. Korsós Gabriella (BEAC Újbuda KA) 4 2
20. Lengyel Luca Kamilla (Vasas Akadémia) 3.67 3
21. Havas Blanka (BEAC Újbuda KA) 3.5 2
22. Pásztor Kata (BEAC Újbuda KA) 3.5 2
23. Dzvonár Réka (Kiss Lenke KA) 3.5 2
24. Bojtár Bettina Beáta (Kőbányai Darázslányok) 3 3
25. Hasimov Hadidzsa Nilgün (Kőbányai Darázslányok) 2.75 4
26. Faludi Lilla Viktória (BEAC Újbuda KA) 2.67 3
27. Rompos Anna Andrea (Kaszás Girls) 2.67 3
28. Mahmoud Nóra Zsófia (Kaszás Girls) 2.5 2
29. Szikszai Franciska (Török Flóris - Törekvés SE) 2.5 2
30. Berecz Panna Kincső (Kőbányai Darázslányok) 2.5 2
31. Hámori Zara Zoé (Kaszás Girls) 2.33 3
32. Schannen Zoé (Vasas Akadémia) 2.25 4
33. Josepovits Kinga (Kőbányai Darázslányok) 2.25 4
34. Csicsvári Zelma (Kaszás Girls) 2 2
35. Kaszás Lili Dorka (Vasas Akadémia) 2 4
36. Veszelovszki Hanna (Vasas Akadémia) 2 2
37. Szakter Hajnal (BEAC Újbuda KA) 2 1
38. Istenes Ida Kata (Vasas Akadémia) 2 3
39. Mendelényi Zoé Petra (MTK Budapest) 2 1
40. Heltovics Kincső (MTK Budapest) 2 2
41. Jakab Petra (Kiss Lenke KA) 2 2
42. Kispál Zsófia (Kőbányai Darázslányok) 2 1
43. Berkli Nóra (Török Flóris - Törekvés SE) 2 1
44. Dúl Fanni Veronika (Vasas Akadémia) 2 3
45. Sterbenz Anna (Kaszás Girls) 2 1
46. Bodnár Nóra Bettina (Kőbányai Darázslányok) 2 4
47. Eszes Vivien (Kőbányai Darázslányok) 1.75 4
48. Maslenka Liza Anna (BEAC Újbuda KA) 1.67 3
49. Kálmán Villő (Török Flóris - Törekvés SE) 1.5 2
50. Harmati Emma Róza (Vasas Akadémia) 1.5 2
51. Kálmán Hanna (Török Flóris - Törekvés SE) 1.5 2
52. Komlósi-Geri Tímea (Török Flóris - Törekvés SE) 1.5 2
53. Kendelényi Luca (MTK Budapest) 1.5 2
54. Krausz Lili Beatrix (BEAC Újbuda KA) 1.5 2
55. Slett Réka (Kőbányai Darázslányok) 1.5 2
56. Küsmödi Eszter (Vasas Akadémia) 1.5 2
57. Lenkó Zita (BEAC Újbuda KA) 1.33 3
58. Henglár Zita (Kaszás Girls) 1.33 3
59. Szíj-Krisánszky Zoé Izabell (Vasas Akadémia) 1.25 4
60. Sterbenz Dóra (Kaszás Girls) 1 2
61. Oláh Dóra (Kiss Lenke KA) 1 2
62. Bobvos Mandula (Kaszás Girls) 1 3
63. Zámbó Zita Barbara (Kaszás Girls) 1 1
64. Hargitai Viktória Laura (Török Flóris - Törekvés SE) 1 2
65. Galavits Lili Csenge (Vasas Akadémia) 1 3
66. Kiss Kamilla (Vasas Akadémia) 1 4
67. Guba Kata Brigitta (Kiss Lenke KA) 1 2
68. Ullrich Stella (MTK Budapest) 1 2
69. Szabó Sára Anna (BEAC Újbuda KA) 1 1
70. Korsós Zsuzsanna (BEAC Újbuda KA) 1 2
71. Szalai Luca (Török Flóris - Törekvés SE) 1 2
72. Bene Réka (Kaszás Girls) 0.67 3
73. Prisztavok Zoé (Kőbányai Darázslányok) 0.67 3
74. Ábrahám Emma (MTK Budapest) 0.5 2
75. Mélykuti Maja Franciska (MTK Budapest) 0.5 2
76. Pintye Orsolya (Kaszás Girls) 0.5 2
77. Csocsán Fruzsina (Kaszás Girls) 0.33 3
78. Szabó Emília Erzsébet (Vasas Akadémia) 0.33 3
79. Bődy Hanna (Kőbányai Darázslányok) 0.33 3
80. Horváth Borsika Lara (MTK Budapest) 0 1
81. Mészáros Hanna (BEAC Újbuda KA) 0 3
82. Miklósi Maja (BEAC Újbuda KA) 0 3
83. Polyucsák Mercédesz Réka (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
84. Radosevic Tara (Vasas Akadémia) 0 1
85. Csonka Dorina Míra (Kaszás Girls) 0 2
86. Deák Anna Katalin (MTK Budapest) 0 2
87. Sárkány Kiara (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
88. Tamás Petra (Vasas Akadémia) 0 2
89. Egri Emma Ibolya (MTK Budapest) 0 1
90. Haász Hanna Alma (Kiss Lenke KA) 0 1
91. Bán Gabriella (Török Flóris - Törekvés SE) 0 1
92. Harka Stefánia (BEAC Újbuda KA) 0 2
93. Bereczki Orsolya Tünde (Kiss Lenke KA) 0 2
94. Horváth Fanni (Kiss Lenke KA) 0 1
95. Tóth Flóra Rebeka (Vasas Akadémia) 0 1
96. Takács-Váry Anna (MTK Budapest) 0 1
97. Printschler Krisztina (Kaszás Girls) 0 1
98. Pongó Fruzsina Réka (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
99. Roberti Maja Adele (Vasas Akadémia) 0 1
100. Szűcs Bettina (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
101. Kendelényi Léda (MTK Budapest) 0 1
102. Kovács Adél (Kiss Lenke KA) 0 1
103. Schmidt Gréta Irén (MTK Budapest) 0 1
104. Korpás Júlia Nikoletta (MTK Budapest) 0 1
105. Pados Kira (Kiss Lenke KA) 0 2
106. Seprényi Fiona (MTK Budapest) 0 1
107. Barna Kinga (Kiss Lenke KA) 0 1
108. Balogh Réka Fruzsina (Kiss Lenke KA) 0 1
109. Kormány Nina Zsuzsa (Kiss Lenke KA) 0 2
110. Ritter Annarose Connie (MTK Budapest) 0 1
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Szakter Hajnal (BEAC Újbuda KA) 5 1
2. Szauter Petra (BEAC Újbuda KA) 3 2
3. Marosvölgyi Zsófia (BEAC Újbuda KA) 3 2
4. Dúl Fanni Veronika (Vasas Akadémia) 3 3
5. Kálmán Hanna (Török Flóris - Törekvés SE) 3 2
6. Szabó Sára Anna (BEAC Újbuda KA) 3 1
7. Lenkó Zita (BEAC Újbuda KA) 2.67 3
8. Maslenka Liza Anna (BEAC Újbuda KA) 2.67 3
9. Gedó Kata (Kiss Lenke KA) 2.5 2
10. Havas Blanka (BEAC Újbuda KA) 2.5 2
11. Heltovics Kincső (MTK Budapest) 2.5 2
12. Krausz Lili Beatrix (BEAC Újbuda KA) 2.5 2
13. Szűcs Bettina (Török Flóris - Törekvés SE) 2.5 2
14. Rompos Anna Andrea (Kaszás Girls) 2.33 3
15. Mészáros Hanna (BEAC Újbuda KA) 2.33 3
16. Kiss Kamilla (Vasas Akadémia) 2.25 4
17. Németh Lili (Kőbányai Darázslányok) 2 4
18. Nyírő Róza (Vasas Akadémia) 2 2
19. Limbek Laura (BEAC Újbuda KA) 2 2
20. Korsós Gabriella (BEAC Újbuda KA) 2 2
21. Pásztor Kata (BEAC Újbuda KA) 2 2
22. Dzvonár Réka (Kiss Lenke KA) 2 2
23. Faludi Lilla Viktória (BEAC Újbuda KA) 2 3
24. Szikszai Franciska (Török Flóris - Törekvés SE) 2 2
25. Schannen Zoé (Vasas Akadémia) 2 4
26. Sterbenz Dóra (Kaszás Girls) 2 2
27. Berkli Nóra (Török Flóris - Törekvés SE) 2 1
28. Komlósi-Geri Tímea (Török Flóris - Törekvés SE) 2 2
29. Henglár Zita (Kaszás Girls) 2 3
30. Kendelényi Luca (MTK Budapest) 2 2
31. Horváth Borsika Lara (MTK Budapest) 2 1
32. Hargitai Viktória Laura (Török Flóris - Törekvés SE) 2 2
33. Sárkány Kiara (Török Flóris - Törekvés SE) 2 2
34. Tamás Petra (Vasas Akadémia) 2 2
35. Pongó Fruzsina Réka (Török Flóris - Törekvés SE) 2 2
36. Bojtár Bettina Beáta (Kőbányai Darázslányok) 1.67 3
37. Istenes Ida Kata (Vasas Akadémia) 1.67 3
38. Hámori Zara Zoé (Kaszás Girls) 1.67 3
39. Prisztavok Zoé (Kőbányai Darázslányok) 1.67 3
40. Fábián Szofi (Vasas Akadémia) 1.5 2
41. Mahmoud Nóra Zsófia (Kaszás Girls) 1.5 2
42. Kaszás Lili Dorka (Vasas Akadémia) 1.5 4
43. Jakab Petra (Kiss Lenke KA) 1.5 2
44. Oláh Dóra (Kiss Lenke KA) 1.5 2
45. Ábrahám Emma (MTK Budapest) 1.5 2
46. Mélykuti Maja Franciska (MTK Budapest) 1.5 2
47. Csonka Dorina Míra (Kaszás Girls) 1.5 2
48. Kormány Nina Zsuzsa (Kiss Lenke KA) 1.5 2
49. Czirkos Anna Panka (Kaszás Girls) 1.33 3
50. Bene Réka (Kaszás Girls) 1.33 3
51. Eszes Vivien (Kőbányai Darázslányok) 1.25 4
52. Babay-Bognár Kinga (Kaszás Girls) 1 2
53. Matkovits Alma Dóra (MTK Budapest) 1 1
54. Magyari Bianka (Török Flóris - Törekvés SE) 1 2
55. Pordán Kitti Valentina (Kiss Lenke KA) 1 1
56. Lengyel Luca Kamilla (Vasas Akadémia) 1 3
57. Veszelovszki Hanna (Vasas Akadémia) 1 2
58. Kálmán Villő (Török Flóris - Törekvés SE) 1 2
59. Korsós Zsuzsanna (BEAC Újbuda KA) 1 2
60. Csocsán Fruzsina (Kaszás Girls) 1 3
61. Polyucsák Mercédesz Réka (Török Flóris - Törekvés SE) 1 2
62. Pintye Orsolya (Kaszás Girls) 1 2
63. Szabó Emília Erzsébet (Vasas Akadémia) 1 3
64. Tóth Flóra Rebeka (Vasas Akadémia) 1 1
65. Takács-Váry Anna (MTK Budapest) 1 1
66. Pásztor Arina (Kőbányai Darázslányok) 0.75 4
67. Hasimov Hadidzsa Nilgün (Kőbányai Darázslányok) 0.75 4
68. Josepovits Kinga (Kőbányai Darázslányok) 0.75 4
69. Bobvos Mandula (Kaszás Girls) 0.67 3
70. Galavits Lili Csenge (Vasas Akadémia) 0.67 3
71. Miklósi Maja (BEAC Újbuda KA) 0.67 3
72. Burányi Lili (Kiss Lenke KA) 0.5 2
73. Kaszanyitzky Veronika (Kőbányai Darázslányok) 0.5 4
74. Csicsvári Zelma (Kaszás Girls) 0.5 2
75. Bodnár Nóra Bettina (Kőbányai Darázslányok) 0.5 4
76. Szíj-Krisánszky Zoé Izabell (Vasas Akadémia) 0.5 4
77. Guba Kata Brigitta (Kiss Lenke KA) 0.5 2
78. Ullrich Stella (MTK Budapest) 0.5 2
79. Szalai Luca (Török Flóris - Törekvés SE) 0.5 2
80. Harka Stefánia (BEAC Újbuda KA) 0.5 2
81. Pados Kira (Kiss Lenke KA) 0.5 2
82. Bődy Hanna (Kőbányai Darázslányok) 0.33 3
83. Tóth Szira (Kőbányai Darázslányok) 0.25 4
84. Szép Szabina (MTK Budapest) 0 1
85. Oldal Klára (Kőbányai Darázslányok) 0 2
86. Berecz Panna Kincső (Kőbányai Darázslányok) 0 2
87. Mendelényi Zoé Petra (MTK Budapest) 0 1
88. Kispál Zsófia (Kőbányai Darázslányok) 0 1
89. Sterbenz Anna (Kaszás Girls) 0 1
90. Harmati Emma Róza (Vasas Akadémia) 0 2
91. Slett Réka (Kőbányai Darázslányok) 0 2
92. Küsmödi Eszter (Vasas Akadémia) 0 2
93. Zámbó Zita Barbara (Kaszás Girls) 0 1
94. Radosevic Tara (Vasas Akadémia) 0 1
95. Deák Anna Katalin (MTK Budapest) 0 2
96. Egri Emma Ibolya (MTK Budapest) 0 1
97. Haász Hanna Alma (Kiss Lenke KA) 0 1
98. Bán Gabriella (Török Flóris - Törekvés SE) 0 1
99. Bereczki Orsolya Tünde (Kiss Lenke KA) 0 2
100. Horváth Fanni (Kiss Lenke KA) 0 1
101. Printschler Krisztina (Kaszás Girls) 0 1
102. Roberti Maja Adele (Vasas Akadémia) 0 1
103. Kendelényi Léda (MTK Budapest) 0 1
104. Kovács Adél (Kiss Lenke KA) 0 1
105. Schmidt Gréta Irén (MTK Budapest) 0 1
106. Korpás Júlia Nikoletta (MTK Budapest) 0 1
107. Seprényi Fiona (MTK Budapest) 0 1
108. Barna Kinga (Kiss Lenke KA) 0 1
109. Balogh Réka Fruzsina (Kiss Lenke KA) 0 1
110. Ritter Annarose Connie (MTK Budapest) 0 1
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 1 meccs, min. 2 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. Szauter Petra (BEAC Újbuda KA) 4 2
2. Babay-Bognár Kinga (Kaszás Girls) 3.5 2
3. Czirkos Anna Panka (Kaszás Girls) 3.33 3
4. Fábián Szofi (Vasas Akadémia) 3 2
5. Horváth Borsika Lara (MTK Budapest) 3 1
6. Gedó Kata (Kiss Lenke KA) 2.5 2
7. Sterbenz Dóra (Kaszás Girls) 2.5 2
8. Németh Lili (Kőbányai Darázslányok) 2 4
9. Magyari Bianka (Török Flóris - Törekvés SE) 2 2
10. Kaszanyitzky Veronika (Kőbányai Darázslányok) 2 4
11. Mahmoud Nóra Zsófia (Kaszás Girls) 2 2
12. Csicsvári Zelma (Kaszás Girls) 2 2
13. Mészáros Hanna (BEAC Újbuda KA) 2 3
14. Pásztor Arina (Kőbányai Darázslányok) 1.5 4
15. Bojtár Bettina Beáta (Kőbányai Darázslányok) 1.33 3
16. Lenkó Zita (BEAC Újbuda KA) 1.33 3
17. Miklósi Maja (BEAC Újbuda KA) 1.33 3
18. Tóth Szira (Kőbányai Darázslányok) 1.25 4
19. Kaszás Lili Dorka (Vasas Akadémia) 1.25 4
20. Limbek Laura (BEAC Újbuda KA) 1 2
21. Veszelovszki Hanna (Vasas Akadémia) 1 2
22. Istenes Ida Kata (Vasas Akadémia) 1 3
23. Harmati Emma Róza (Vasas Akadémia) 1 2
24. Kálmán Villő (Török Flóris - Törekvés SE) 1 2
25. Oláh Dóra (Kiss Lenke KA) 1 2
26. Bobvos Mandula (Kaszás Girls) 1 3
27. Ábrahám Emma (MTK Budapest) 1 2
28. Csocsán Fruzsina (Kaszás Girls) 1 3
29. Polyucsák Mercédesz Réka (Török Flóris - Törekvés SE) 1 2
30. Szíj-Krisánszky Zoé Izabell (Vasas Akadémia) 0.75 4
31. Lengyel Luca Kamilla (Vasas Akadémia) 0.67 3
32. Henglár Zita (Kaszás Girls) 0.67 3
33. Eszes Vivien (Kőbányai Darázslányok) 0.5 4
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 1 meccs, min. 2 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. Sterbenz Dóra (Kaszás Girls) 100% (5/5) 2
2. Polyucsák Mercédesz Réka (Török Flóris - Törekvés SE) 100% (2/2) 2
3. Oláh Dóra (Kiss Lenke KA) 100% (2/2) 2
4. Babay-Bognár Kinga (Kaszás Girls) 87.5% (7/8) 2
5. Tóth Szira (Kőbányai Darázslányok) 83.33% (5/6) 4
6. Mahmoud Nóra Zsófia (Kaszás Girls) 80% (4/5) 2
7. Csocsán Fruzsina (Kaszás Girls) 75% (3/4) 3
8. Horváth Borsika Lara (MTK Budapest) 75% (3/4) 1
9. Kaszanyitzky Veronika (Kőbányai Darázslányok) 66.67% (8/12) 4
10. Ábrahám Emma (MTK Budapest) 66.67% (2/3) 2
11. Kálmán Villő (Török Flóris - Törekvés SE) 66.67% (2/3) 2
12. Czirkos Anna Panka (Kaszás Girls) 62.5% (10/16) 3
13. Istenes Ida Kata (Vasas Akadémia) 60% (3/5) 3
14. Bobvos Mandula (Kaszás Girls) 60% (3/5) 3
15. Szauter Petra (BEAC Újbuda KA) 57.14% (8/14) 2
16. Magyari Bianka (Török Flóris - Törekvés SE) 57.14% (4/7) 2
17. Mészáros Hanna (BEAC Újbuda KA) 50% (6/12) 3
18. Kaszás Lili Dorka (Vasas Akadémia) 50% (5/10) 4
19. Bojtár Bettina Beáta (Kőbányai Darázslányok) 50% (4/8) 3
20. Lenkó Zita (BEAC Újbuda KA) 50% (4/8) 3
21. Henglár Zita (Kaszás Girls) 50% (2/4) 3
22. Eszes Vivien (Kőbányai Darázslányok) 50% (2/4) 4
23. Veszelovszki Hanna (Vasas Akadémia) 50% (2/4) 2
24. Limbek Laura (BEAC Újbuda KA) 50% (2/4) 2
25. Harmati Emma Róza (Vasas Akadémia) 50% (2/4) 2
26. Zámbó Zita Barbara (Kaszás Girls) 50% (1/2) 1
27. Csonka Dorina Míra (Kaszás Girls) 50% (1/2) 2
28. Szakter Hajnal (BEAC Újbuda KA) 50% (1/2) 1
29. Radosevic Tara (Vasas Akadémia) 50% (1/2) 1
30. Komlósi-Geri Tímea (Török Flóris - Törekvés SE) 50% (1/2) 2
31. Hargitai Viktória Laura (Török Flóris - Törekvés SE) 50% (1/2) 2
32. Nyírő Róza (Vasas Akadémia) 50% (1/2) 2
33. Deák Anna Katalin (MTK Budapest) 50% (1/2) 2
34. Heltovics Kincső (MTK Budapest) 50% (1/2) 2
35. Sárkány Kiara (Török Flóris - Törekvés SE) 50% (1/2) 2
36. Havas Blanka (BEAC Újbuda KA) 50% (1/2) 2
37. Csicsvári Zelma (Kaszás Girls) 44.44% (4/9) 2
38. Fábián Szofi (Vasas Akadémia) 42.86% (6/14) 2
39. Gedó Kata (Kiss Lenke KA) 41.67% (5/12) 2
40. Pásztor Arina (Kőbányai Darázslányok) 40% (6/15) 4
41. Szíj-Krisánszky Zoé Izabell (Vasas Akadémia) 37.5% (3/8) 4
42. Németh Lili (Kőbányai Darázslányok) 36.36% (8/22) 4
43. Miklósi Maja (BEAC Újbuda KA) 36.36% (4/11) 3
44. Lengyel Luca Kamilla (Vasas Akadémia) 33.33% (2/6) 3
45. Kiss Kamilla (Vasas Akadémia) 33.33% (1/3) 4
46. Mélykuti Maja Franciska (MTK Budapest) 25% (1/4) 2
47. Hasimov Hadidzsa Nilgün (Kőbányai Darázslányok) 25% (1/4) 4
48. Szabó Emília Erzsébet (Vasas Akadémia) 25% (1/4) 3
49. Szép Szabina (MTK Budapest) 20% (1/5) 1
50. Kálmán Hanna (Török Flóris - Törekvés SE) 16.67% (1/6) 2
51. Jakab Petra (Kiss Lenke KA) 16.67% (1/6) 2
52. Faludi Lilla Viktória (BEAC Újbuda KA) 14.29% (1/7) 3
53. Szalai Luca (Török Flóris - Törekvés SE) 0% (0/2) 2
54. Bődy Hanna (Kőbányai Darázslányok) 0% (0/2) 3
55. Pásztor Kata (BEAC Újbuda KA) 0% (0/2) 2
56. Schannen Zoé (Vasas Akadémia) 0% (0/2) 4
57. Dúl Fanni Veronika (Vasas Akadémia) 0% (0/2) 3
58. Szikszai Franciska (Török Flóris - Törekvés SE) 0% (0/2) 2
59. Pongó Fruzsina Réka (Török Flóris - Törekvés SE) 0% (0/2) 2
60. Sterbenz Anna (Kaszás Girls) 0% (0/2) 1
61. Prisztavok Zoé (Kőbányai Darázslányok) 0% (0/2) 3
62. Maslenka Liza Anna (BEAC Újbuda KA) 0% (0/4) 3
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu