/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

- Budapest, Női B csoport - Cziffra Mihály bajnokság

Edző

Név Telefon E-mail
Beliczay Zsolt 70/422-3999 beliczay.zsolt@gmail.com

Kontakt

Név Telefon E-mail
Fekete András 20/918-6327 feto@citromail.hu

Csarnok

Csarnok Cím
Kocsis Sándor Sportközpont 1107 - Budapest Bihari út 23

Játékosok




Mezszám Név Szül. dátum
- Babosa Rozália Rozina 2004
- Fábián Dorottya 2004
- Ferenczi Lívia 2003
- Fodor Liliána Karina 2005
- Gyárfás Fanni 2005
- Herczeg Enikő 2000
- Horváth Dorina 2005
- Kuklis Júlia 2001
- Rivasz Petra 2005
- Rózsás Anita 2005
- Stelczer Virág Anna 2003
- Strausz Lili 2000
- Szabó Blanka 2003
- Szabó Karolin Bianka 2005
- Szabó Krisztina Beáta 2004
- Szabó Réka 2005
- Szücs Anna 2003
- Vajai Virág Viktória 1999

Műsor

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Perei Vivien (Kinizsi NKK) 148 8
2. Zsoldos Bernadett (Kölcsey Kincsei) 128 4
3. Kiss Diána (BEAC BLSE) 120 8
4. Gruber Nikolett Lilla (BEAC Dzsoni Angyalai) 114 8
5. Kranjecz Zsuzsanna Mária (BEAC BLSE) 94 6
6. Ujváry Judit (BEAC BLSE) 94 6
7. Farkas Gabriella (Kinizsi NKK) 94 8
8. Kertész Luca (Ferencvárosi KE) 90 4
9. Németh Fanni (BEAC Dzsoni Angyalai) 90 8
10. Dely Szilvia (BEAC BLSE) 78 6
11. Budánovics Noémi (BEAC BLSE) 76 8
12. Rajna Zsuzsanna (PSK-Csepel) 72 4
13. Nándori Nóra Hanga (REGI Waldorf U23) 70 8
14. Sipos Boglárka (Józsefvárosi KC) 68 4
15. Köves Adél (BEAC Dzsoni Angyalai) 68 8
16. Köves Mira (BEAC Dzsoni Angyalai) 66 8
17. Karlócai Daniella (BEAC BLSE) 66 8
18. Rohodi Júlia Magdolna (PSK-Csepel) 62 4
19. Török Kata (Józsefvárosi KC) 62 4
20. Rohodi Anna Gabriella (PSK-Csepel) 60 4
21. Keszy-Harmath Eszter (BEAC Dzsoni Angyalai) 56 6
22. Dávid Dóra (Józsefvárosi KC) 52 4
23. László Szilvia (Józsefvárosi KC) 50 4
24. Brixel Mónika (Kinizsi NKK) 48 4
25. Vörös Zoé (PSK-Csepel) 48 4
26. Fekete Katalin (BEAC BLSE) 46 4
27. Májusi Eszter (Józsefvárosi KC) 44 4
28. Szuchy Márta Auguszta (BEAC BLSE) 40 8
29. Szudolszkyné Czipott Sejla Zseni (Kinizsi NKK) 38 8
30. Lőrincz Erzsébet Sára (BEAC Dzsoni Angyalai) 38 6
31. Seres Katalin (Kinizsi NKK) 34 8
32. Tóth Tímea Angéla (Ferencvárosi KE) 32 2
33. Tilkné Zám Eszter (BEAC BLSE) 32 2
34. Borius Anna (Kölcsey Kincsei) 32 4
35. Hárosi Nikoletta (Kinizsi NKK) 32 8
36. Kovács Szilvia (Ferencvárosi KE) 30 4
37. Bak Edina (PSK-Csepel) 28 4
38. Svantner Kira (REGI Waldorf U23) 26 4
39. Jessica Anne Sykes Doyle (Józsefvárosi KC) 24 4
40. Hidas Andrea (Kinizsi NKK) 24 6
41. Szőke Boróka (REGI Waldorf U23) 24 6
42. Varga Anna (BEAC Dzsoni Angyalai) 24 6
43. Bencsó Mária (PSK-Csepel) 22 4
44. Horváth Rebeka (Józsefvárosi KC) 22 4
45. Dunavölgyi Blanka Boróka (PSK-Csepel) 20 4
46. Hamzi Anna (Ferencvárosi KE) 18 2
47. Papp Zsanett Vivien (Ferencvárosi KE) 18 4
48. Sipos Vanda Zsófia (BEAC Dzsoni Angyalai) 18 6
49. Szabó Aliz (REGI Waldorf U23) 16 2
50. Kirstein Márta (Kölcsey Kincsei) 16 4
51. Kőhl Alexandra (Józsefvárosi KC) 16 4
52. Tüske Annamária (Ferencvárosi KE) 14 2
53. Nagy Beatrix (Kinizsi NKK) 14 4
54. Brauner Gyöngyi (BEAC BLSE) 12 2
55. Kreischer Tímea (PSK-Csepel) 12 2
56. Radics Gabriella Zsuzsanna (Kinizsi NKK) 12 4
57. Giricz Renáta (Kölcsey Kincsei) 12 4
58. Kovács Orsolya (BEAC Dzsoni Angyalai) 10 2
59. Kayali Kinga Fatime (Józsefvárosi KC) 8 2
60. Farkas Laura Mandula (Kölcsey Kincsei) 8 4
61. Rábel Luca (REGI Waldorf U23) 6 8
62. Fricska Zsófi (REGI Waldorf U23) 4 6
63. Balázs Sára Katalin (REGI Waldorf U23) 4 6
64. Kalavszky Alexandra (Ferencvárosi KE) 4 2
65. Armaghani Soraya Bernadette (BEAC Dzsoni Angyalai) 4 2
66. dr. Tarkovács Andrea Erika (BEAC BLSE) 4 2
67. Jobbágy Vivien (Józsefvárosi KC) 4 2
68. Hartai Krisztina Viktória (BEAC Dzsoni Angyalai) 4 2
69. Kiss Nóra Anna (REGI Waldorf U23) 4 4
70. Rojas-Azary Manuela Constanza (Ferencvárosi KE) 4 4
71. Czigányik Jázmin Mária (REGI Waldorf U23) 2 2
72. Pál Boróka (REGI Waldorf U23) 0 6
73. Helyei Róza (REGI Waldorf U23) 0 8
74. Fejes Anna (REGI Waldorf U23) 0 4
75. Lisztovszki Anna (REGI Waldorf U23) 0 4
76. Kovács Tünde Emese (Ferencvárosi KE) 0 2
77. Orbán Ildikó (Kinizsi NKK) 0 4
78. Kovács Árnika Borbála (REGI Waldorf U23) 0 4
79. Palkó Orsolya (Kölcsey Kincsei) 0 4
80. Báldy Dorottya Petra (Kölcsey Kincsei) 0 4
81. Fetzer Emma Rozi (REGI Waldorf U23) 0 8
82. Oláh Hanga Imola (REGI Waldorf U23) 0 4
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Köves Adél (BEAC Dzsoni Angyalai) 18 8
2. Gruber Nikolett Lilla (BEAC Dzsoni Angyalai) 16 8
3. Kertész Luca (Ferencvárosi KE) 12 4
4. Németh Fanni (BEAC Dzsoni Angyalai) 12 8
5. Tóth Tímea Angéla (Ferencvárosi KE) 8 2
6. Perei Vivien (Kinizsi NKK) 6 8
7. Rohodi Anna Gabriella (PSK-Csepel) 6 4
8. Rajna Zsuzsanna (PSK-Csepel) 4 4
9. Sipos Boglárka (Józsefvárosi KC) 4 4
10. Köves Mira (BEAC Dzsoni Angyalai) 4 8
11. Szőke Boróka (REGI Waldorf U23) 4 6
12. Kiss Diána (BEAC BLSE) 2 8
13. Dávid Dóra (Józsefvárosi KC) 2 4
14. László Szilvia (Józsefvárosi KC) 2 4
15. Vörös Zoé (PSK-Csepel) 2 4
16. Nándori Nóra Hanga (REGI Waldorf U23) 2 8
17. Tüske Annamária (Ferencvárosi KE) 2 2
18. Horváth Rebeka (Józsefvárosi KC) 2 4
19. Seres Katalin (Kinizsi NKK) 2 8
20. Hárosi Nikoletta (Kinizsi NKK) 2 8
21. Nagy Beatrix (Kinizsi NKK) 2 4
22. Zsoldos Bernadett (Kölcsey Kincsei) 0 4
23. Tilkné Zám Eszter (BEAC BLSE) 0 2
24. Ujváry Judit (BEAC BLSE) 0 6
25. Kranjecz Zsuzsanna Mária (BEAC BLSE) 0 6
26. Rohodi Júlia Magdolna (PSK-Csepel) 0 4
27. Török Kata (Józsefvárosi KC) 0 4
28. Dely Szilvia (BEAC BLSE) 0 6
29. Brixel Mónika (Kinizsi NKK) 0 4
30. Farkas Gabriella (Kinizsi NKK) 0 8
31. Fekete Katalin (BEAC BLSE) 0 4
32. Májusi Eszter (Józsefvárosi KC) 0 4
33. Budánovics Noémi (BEAC BLSE) 0 8
34. Keszy-Harmath Eszter (BEAC Dzsoni Angyalai) 0 6
35. Hamzi Anna (Ferencvárosi KE) 0 2
36. Karlócai Daniella (BEAC BLSE) 0 8
37. Szabó Aliz (REGI Waldorf U23) 0 2
38. Borius Anna (Kölcsey Kincsei) 0 4
39. Kovács Szilvia (Ferencvárosi KE) 0 4
40. Bak Edina (PSK-Csepel) 0 4
41. Svantner Kira (REGI Waldorf U23) 0 4
42. Lőrincz Erzsébet Sára (BEAC Dzsoni Angyalai) 0 6
43. Kreischer Tímea (PSK-Csepel) 0 2
44. Jessica Anne Sykes Doyle (Józsefvárosi KC) 0 4
45. Brauner Gyöngyi (BEAC BLSE) 0 2
46. Bencsó Mária (PSK-Csepel) 0 4
47. Kovács Orsolya (BEAC Dzsoni Angyalai) 0 2
48. Dunavölgyi Blanka Boróka (PSK-Csepel) 0 4
49. Szuchy Márta Auguszta (BEAC BLSE) 0 8
50. Szudolszkyné Czipott Sejla Zseni (Kinizsi NKK) 0 8
51. Papp Zsanett Vivien (Ferencvárosi KE) 0 4
52. Kőhl Alexandra (Józsefvárosi KC) 0 4
53. Kirstein Márta (Kölcsey Kincsei) 0 4
54. Varga Anna (BEAC Dzsoni Angyalai) 0 6
55. Kayali Kinga Fatime (Józsefvárosi KC) 0 2
56. Hidas Andrea (Kinizsi NKK) 0 6
57. Giricz Renáta (Kölcsey Kincsei) 0 4
58. Radics Gabriella Zsuzsanna (Kinizsi NKK) 0 4
59. Sipos Vanda Zsófia (BEAC Dzsoni Angyalai) 0 6
60. Hartai Krisztina Viktória (BEAC Dzsoni Angyalai) 0 2
61. dr. Tarkovács Andrea Erika (BEAC BLSE) 0 2
62. Jobbágy Vivien (Józsefvárosi KC) 0 2
63. Kalavszky Alexandra (Ferencvárosi KE) 0 2
64. Armaghani Soraya Bernadette (BEAC Dzsoni Angyalai) 0 2
65. Farkas Laura Mandula (Kölcsey Kincsei) 0 4
66. Czigányik Jázmin Mária (REGI Waldorf U23) 0 2
67. Rojas-Azary Manuela Constanza (Ferencvárosi KE) 0 4
68. Kiss Nóra Anna (REGI Waldorf U23) 0 4
69. Rábel Luca (REGI Waldorf U23) 0 8
70. Balázs Sára Katalin (REGI Waldorf U23) 0 6
71. Fricska Zsófi (REGI Waldorf U23) 0 6
72. Kovács Tünde Emese (Ferencvárosi KE) 0 2
73. Helyei Róza (REGI Waldorf U23) 0 8
74. Palkó Orsolya (Kölcsey Kincsei) 0 4
75. Oláh Hanga Imola (REGI Waldorf U23) 0 4
76. Pál Boróka (REGI Waldorf U23) 0 6
77. Kovács Árnika Borbála (REGI Waldorf U23) 0 4
78. Fetzer Emma Rozi (REGI Waldorf U23) 0 8
79. Báldy Dorottya Petra (Kölcsey Kincsei) 0 4
80. Orbán Ildikó (Kinizsi NKK) 0 4
81. Fejes Anna (REGI Waldorf U23) 0 4
82. Lisztovszki Anna (REGI Waldorf U23) 0 4
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Zsoldos Bernadett (Kölcsey Kincsei) 32 4
2. Kertész Luca (Ferencvárosi KE) 22.5 4
3. Perei Vivien (Kinizsi NKK) 18.5 8
4. Rajna Zsuzsanna (PSK-Csepel) 18 4
5. Sipos Boglárka (Józsefvárosi KC) 17 4
6. Tilkné Zám Eszter (BEAC BLSE) 16 2
7. Tóth Tímea Angéla (Ferencvárosi KE) 16 2
8. Ujváry Judit (BEAC BLSE) 15.67 6
9. Kranjecz Zsuzsanna Mária (BEAC BLSE) 15.67 6
10. Rohodi Júlia Magdolna (PSK-Csepel) 15.5 4
11. Török Kata (Józsefvárosi KC) 15.5 4
12. Rohodi Anna Gabriella (PSK-Csepel) 15 4
13. Kiss Diána (BEAC BLSE) 15 8
14. Gruber Nikolett Lilla (BEAC Dzsoni Angyalai) 14.25 8
15. Dávid Dóra (Józsefvárosi KC) 13 4
16. Dely Szilvia (BEAC BLSE) 13 6
17. László Szilvia (Józsefvárosi KC) 12.5 4
18. Vörös Zoé (PSK-Csepel) 12 4
19. Brixel Mónika (Kinizsi NKK) 12 4
20. Farkas Gabriella (Kinizsi NKK) 11.75 8
21. Fekete Katalin (BEAC BLSE) 11.5 4
22. Németh Fanni (BEAC Dzsoni Angyalai) 11.25 8
23. Májusi Eszter (Józsefvárosi KC) 11 4
24. Budánovics Noémi (BEAC BLSE) 9.5 8
25. Keszy-Harmath Eszter (BEAC Dzsoni Angyalai) 9.33 6
26. Hamzi Anna (Ferencvárosi KE) 9 2
27. Nándori Nóra Hanga (REGI Waldorf U23) 8.75 8
28. Köves Adél (BEAC Dzsoni Angyalai) 8.5 8
29. Köves Mira (BEAC Dzsoni Angyalai) 8.25 8
30. Karlócai Daniella (BEAC BLSE) 8.25 8
31. Borius Anna (Kölcsey Kincsei) 8 4
32. Szabó Aliz (REGI Waldorf U23) 8 2
33. Kovács Szilvia (Ferencvárosi KE) 7.5 4
34. Tüske Annamária (Ferencvárosi KE) 7 2
35. Bak Edina (PSK-Csepel) 7 4
36. Svantner Kira (REGI Waldorf U23) 6.5 4
37. Lőrincz Erzsébet Sára (BEAC Dzsoni Angyalai) 6.33 6
38. Jessica Anne Sykes Doyle (Józsefvárosi KC) 6 4
39. Brauner Gyöngyi (BEAC BLSE) 6 2
40. Kreischer Tímea (PSK-Csepel) 6 2
41. Horváth Rebeka (Józsefvárosi KC) 5.5 4
42. Bencsó Mária (PSK-Csepel) 5.5 4
43. Szuchy Márta Auguszta (BEAC BLSE) 5 8
44. Dunavölgyi Blanka Boróka (PSK-Csepel) 5 4
45. Kovács Orsolya (BEAC Dzsoni Angyalai) 5 2
46. Szudolszkyné Czipott Sejla Zseni (Kinizsi NKK) 4.75 8
47. Papp Zsanett Vivien (Ferencvárosi KE) 4.5 4
48. Seres Katalin (Kinizsi NKK) 4.25 8
49. Hárosi Nikoletta (Kinizsi NKK) 4 8
50. Szőke Boróka (REGI Waldorf U23) 4 6
51. Varga Anna (BEAC Dzsoni Angyalai) 4 6
52. Kayali Kinga Fatime (Józsefvárosi KC) 4 2
53. Hidas Andrea (Kinizsi NKK) 4 6
54. Kőhl Alexandra (Józsefvárosi KC) 4 4
55. Kirstein Márta (Kölcsey Kincsei) 4 4
56. Nagy Beatrix (Kinizsi NKK) 3.5 4
57. Sipos Vanda Zsófia (BEAC Dzsoni Angyalai) 3 6
58. Radics Gabriella Zsuzsanna (Kinizsi NKK) 3 4
59. Giricz Renáta (Kölcsey Kincsei) 3 4
60. Kalavszky Alexandra (Ferencvárosi KE) 2 2
61. Armaghani Soraya Bernadette (BEAC Dzsoni Angyalai) 2 2
62. Farkas Laura Mandula (Kölcsey Kincsei) 2 4
63. Hartai Krisztina Viktória (BEAC Dzsoni Angyalai) 2 2
64. dr. Tarkovács Andrea Erika (BEAC BLSE) 2 2
65. Jobbágy Vivien (Józsefvárosi KC) 2 2
66. Rojas-Azary Manuela Constanza (Ferencvárosi KE) 1 4
67. Kiss Nóra Anna (REGI Waldorf U23) 1 4
68. Czigányik Jázmin Mária (REGI Waldorf U23) 1 2
69. Rábel Luca (REGI Waldorf U23) 0.75 8
70. Balázs Sára Katalin (REGI Waldorf U23) 0.67 6
71. Fricska Zsófi (REGI Waldorf U23) 0.67 6
72. Lisztovszki Anna (REGI Waldorf U23) 0 4
73. Orbán Ildikó (Kinizsi NKK) 0 4
74. Pál Boróka (REGI Waldorf U23) 0 6
75. Kovács Árnika Borbála (REGI Waldorf U23) 0 4
76. Fejes Anna (REGI Waldorf U23) 0 4
77. Kovács Tünde Emese (Ferencvárosi KE) 0 2
78. Helyei Róza (REGI Waldorf U23) 0 8
79. Fetzer Emma Rozi (REGI Waldorf U23) 0 8
80. Palkó Orsolya (Kölcsey Kincsei) 0 4
81. Oláh Hanga Imola (REGI Waldorf U23) 0 4
82. Báldy Dorottya Petra (Kölcsey Kincsei) 0 4
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Tóth Tímea Angéla (Ferencvárosi KE) 4 2
2. Kertész Luca (Ferencvárosi KE) 3 4
3. Köves Adél (BEAC Dzsoni Angyalai) 2.25 8
4. Gruber Nikolett Lilla (BEAC Dzsoni Angyalai) 2 8
5. Rohodi Anna Gabriella (PSK-Csepel) 1.5 4
6. Németh Fanni (BEAC Dzsoni Angyalai) 1.5 8
7. Rajna Zsuzsanna (PSK-Csepel) 1 4
8. Sipos Boglárka (Józsefvárosi KC) 1 4
9. Tüske Annamária (Ferencvárosi KE) 1 2
10. Perei Vivien (Kinizsi NKK) 0.75 8
11. Szőke Boróka (REGI Waldorf U23) 0.67 6
12. Dávid Dóra (Józsefvárosi KC) 0.5 4
13. László Szilvia (Józsefvárosi KC) 0.5 4
14. Vörös Zoé (PSK-Csepel) 0.5 4
15. Köves Mira (BEAC Dzsoni Angyalai) 0.5 8
16. Horváth Rebeka (Józsefvárosi KC) 0.5 4
17. Nagy Beatrix (Kinizsi NKK) 0.5 4
18. Kiss Diána (BEAC BLSE) 0.25 8
19. Nándori Nóra Hanga (REGI Waldorf U23) 0.25 8
20. Seres Katalin (Kinizsi NKK) 0.25 8
21. Hárosi Nikoletta (Kinizsi NKK) 0.25 8
22. Zsoldos Bernadett (Kölcsey Kincsei) 0 4
23. Tilkné Zám Eszter (BEAC BLSE) 0 2
24. Ujváry Judit (BEAC BLSE) 0 6
25. Kranjecz Zsuzsanna Mária (BEAC BLSE) 0 6
26. Rohodi Júlia Magdolna (PSK-Csepel) 0 4
27. Török Kata (Józsefvárosi KC) 0 4
28. Dely Szilvia (BEAC BLSE) 0 6
29. Brixel Mónika (Kinizsi NKK) 0 4
30. Farkas Gabriella (Kinizsi NKK) 0 8
31. Fekete Katalin (BEAC BLSE) 0 4
32. Májusi Eszter (Józsefvárosi KC) 0 4
33. Budánovics Noémi (BEAC BLSE) 0 8
34. Keszy-Harmath Eszter (BEAC Dzsoni Angyalai) 0 6
35. Hamzi Anna (Ferencvárosi KE) 0 2
36. Karlócai Daniella (BEAC BLSE) 0 8
37. Borius Anna (Kölcsey Kincsei) 0 4
38. Szabó Aliz (REGI Waldorf U23) 0 2
39. Kovács Szilvia (Ferencvárosi KE) 0 4
40. Bak Edina (PSK-Csepel) 0 4
41. Svantner Kira (REGI Waldorf U23) 0 4
42. Lőrincz Erzsébet Sára (BEAC Dzsoni Angyalai) 0 6
43. Jessica Anne Sykes Doyle (Józsefvárosi KC) 0 4
44. Brauner Gyöngyi (BEAC BLSE) 0 2
45. Kreischer Tímea (PSK-Csepel) 0 2
46. Bencsó Mária (PSK-Csepel) 0 4
47. Szuchy Márta Auguszta (BEAC BLSE) 0 8
48. Dunavölgyi Blanka Boróka (PSK-Csepel) 0 4
49. Kovács Orsolya (BEAC Dzsoni Angyalai) 0 2
50. Szudolszkyné Czipott Sejla Zseni (Kinizsi NKK) 0 8
51. Papp Zsanett Vivien (Ferencvárosi KE) 0 4
52. Varga Anna (BEAC Dzsoni Angyalai) 0 6
53. Kayali Kinga Fatime (Józsefvárosi KC) 0 2
54. Hidas Andrea (Kinizsi NKK) 0 6
55. Kőhl Alexandra (Józsefvárosi KC) 0 4
56. Kirstein Márta (Kölcsey Kincsei) 0 4
57. Sipos Vanda Zsófia (BEAC Dzsoni Angyalai) 0 6
58. Radics Gabriella Zsuzsanna (Kinizsi NKK) 0 4
59. Giricz Renáta (Kölcsey Kincsei) 0 4
60. Kalavszky Alexandra (Ferencvárosi KE) 0 2
61. Armaghani Soraya Bernadette (BEAC Dzsoni Angyalai) 0 2
62. Farkas Laura Mandula (Kölcsey Kincsei) 0 4
63. Hartai Krisztina Viktória (BEAC Dzsoni Angyalai) 0 2
64. dr. Tarkovács Andrea Erika (BEAC BLSE) 0 2
65. Jobbágy Vivien (Józsefvárosi KC) 0 2
66. Rojas-Azary Manuela Constanza (Ferencvárosi KE) 0 4
67. Kiss Nóra Anna (REGI Waldorf U23) 0 4
68. Czigányik Jázmin Mária (REGI Waldorf U23) 0 2
69. Rábel Luca (REGI Waldorf U23) 0 8
70. Balázs Sára Katalin (REGI Waldorf U23) 0 6
71. Fricska Zsófi (REGI Waldorf U23) 0 6
72. Lisztovszki Anna (REGI Waldorf U23) 0 4
73. Orbán Ildikó (Kinizsi NKK) 0 4
74. Pál Boróka (REGI Waldorf U23) 0 6
75. Kovács Árnika Borbála (REGI Waldorf U23) 0 4
76. Fejes Anna (REGI Waldorf U23) 0 4
77. Kovács Tünde Emese (Ferencvárosi KE) 0 2
78. Helyei Róza (REGI Waldorf U23) 0 8
79. Fetzer Emma Rozi (REGI Waldorf U23) 0 8
80. Palkó Orsolya (Kölcsey Kincsei) 0 4
81. Oláh Hanga Imola (REGI Waldorf U23) 0 4
82. Báldy Dorottya Petra (Kölcsey Kincsei) 0 4
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. Zsoldos Bernadett (Kölcsey Kincsei) 15 4
2. Tilkné Zám Eszter (BEAC BLSE) 8 2
3. Perei Vivien (Kinizsi NKK) 7.5 8
4. Kranjecz Zsuzsanna Mária (BEAC BLSE) 7.33 6
5. Rohodi Júlia Magdolna (PSK-Csepel) 7 4
6. Török Kata (Józsefvárosi KC) 7 4
7. Kiss Diána (BEAC BLSE) 7 8
8. Kertész Luca (Ferencvárosi KE) 6.5 4
9. Rajna Zsuzsanna (PSK-Csepel) 6.5 4
10. Sipos Boglárka (Józsefvárosi KC) 6.5 4
11. Dely Szilvia (BEAC BLSE) 6 6
12. Dávid Dóra (Józsefvárosi KC) 5.5 4
13. László Szilvia (Józsefvárosi KC) 5.5 4
14. Fekete Katalin (BEAC BLSE) 5.5 4
15. Ujváry Judit (BEAC BLSE) 5.33 6
16. Farkas Gabriella (Kinizsi NKK) 5 8
17. Májusi Eszter (Józsefvárosi KC) 5 4
18. Vörös Zoé (PSK-Csepel) 4.5 4
19. Budánovics Noémi (BEAC BLSE) 4.5 8
20. Keszy-Harmath Eszter (BEAC Dzsoni Angyalai) 4.33 6
21. Rohodi Anna Gabriella (PSK-Csepel) 4 4
22. Brixel Mónika (Kinizsi NKK) 4 4
23. Hamzi Anna (Ferencvárosi KE) 4 2
24. Nándori Nóra Hanga (REGI Waldorf U23) 4 8
25. Karlócai Daniella (BEAC BLSE) 4 8
26. Borius Anna (Kölcsey Kincsei) 4 4
27. Szabó Aliz (REGI Waldorf U23) 4 2
28. Kovács Szilvia (Ferencvárosi KE) 3.5 4
29. Bak Edina (PSK-Csepel) 3.5 4
30. Gruber Nikolett Lilla (BEAC Dzsoni Angyalai) 3.25 8
31. Köves Mira (BEAC Dzsoni Angyalai) 3.25 8
32. Svantner Kira (REGI Waldorf U23) 3 4
33. Lőrincz Erzsébet Sára (BEAC Dzsoni Angyalai) 3 6
34. Jessica Anne Sykes Doyle (Józsefvárosi KC) 3 4
35. Brauner Gyöngyi (BEAC BLSE) 3 2
36. Kreischer Tímea (PSK-Csepel) 3 2
37. Németh Fanni (BEAC Dzsoni Angyalai) 2.75 8
38. Szuchy Márta Auguszta (BEAC BLSE) 2.5 8
39. Dunavölgyi Blanka Boróka (PSK-Csepel) 2.5 4
40. Szudolszkyné Czipott Sejla Zseni (Kinizsi NKK) 2.25 8
41. Tóth Tímea Angéla (Ferencvárosi KE) 2 2
42. Tüske Annamária (Ferencvárosi KE) 2 2
43. Bencsó Mária (PSK-Csepel) 2 4
44. Kovács Orsolya (BEAC Dzsoni Angyalai) 2 2
45. Papp Zsanett Vivien (Ferencvárosi KE) 2 4
46. Varga Anna (BEAC Dzsoni Angyalai) 2 6
47. Kayali Kinga Fatime (Józsefvárosi KC) 2 2
48. Kőhl Alexandra (Józsefvárosi KC) 2 4
49. Kirstein Márta (Kölcsey Kincsei) 2 4
50. Seres Katalin (Kinizsi NKK) 1.75 8
51. Hidas Andrea (Kinizsi NKK) 1.67 6
52. Horváth Rebeka (Józsefvárosi KC) 1.5 4
53. Hárosi Nikoletta (Kinizsi NKK) 1.5 8
54. Radics Gabriella Zsuzsanna (Kinizsi NKK) 1.5 4
55. Giricz Renáta (Kölcsey Kincsei) 1.5 4
56. Szőke Boróka (REGI Waldorf U23) 1 6
57. Nagy Beatrix (Kinizsi NKK) 1 4
58. Sipos Vanda Zsófia (BEAC Dzsoni Angyalai) 1 6
59. Kalavszky Alexandra (Ferencvárosi KE) 1 2
60. Armaghani Soraya Bernadette (BEAC Dzsoni Angyalai) 1 2
61. Farkas Laura Mandula (Kölcsey Kincsei) 1 4
62. Hartai Krisztina Viktória (BEAC Dzsoni Angyalai) 1 2
63. dr. Tarkovács Andrea Erika (BEAC BLSE) 1 2
64. Jobbágy Vivien (Józsefvárosi KC) 1 2
65. Köves Adél (BEAC Dzsoni Angyalai) 0.5 8
66. Rojas-Azary Manuela Constanza (Ferencvárosi KE) 0.5 4
67. Kiss Nóra Anna (REGI Waldorf U23) 0.5 4
68. Balázs Sára Katalin (REGI Waldorf U23) 0.33 6
69. Fricska Zsófi (REGI Waldorf U23) 0.33 6
70. Rábel Luca (REGI Waldorf U23) 0.25 8
71. Czigányik Jázmin Mária (REGI Waldorf U23) 0 2
72. Lisztovszki Anna (REGI Waldorf U23) 0 4
73. Orbán Ildikó (Kinizsi NKK) 0 4
74. Pál Boróka (REGI Waldorf U23) 0 6
75. Kovács Árnika Borbála (REGI Waldorf U23) 0 4
76. Fejes Anna (REGI Waldorf U23) 0 4
77. Kovács Tünde Emese (Ferencvárosi KE) 0 2
78. Helyei Róza (REGI Waldorf U23) 0 8
79. Fetzer Emma Rozi (REGI Waldorf U23) 0 8
80. Palkó Orsolya (Kölcsey Kincsei) 0 4
81. Oláh Hanga Imola (REGI Waldorf U23) 0 4
82. Báldy Dorottya Petra (Kölcsey Kincsei) 0 4
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Tüske Annamária (Ferencvárosi KE) 3 2
2. László Szilvia (Józsefvárosi KC) 2.5 4
3. Hidas Andrea (Kinizsi NKK) 2.33 6
4. Rajna Zsuzsanna (PSK-Csepel) 2 4
5. Brixel Mónika (Kinizsi NKK) 2 4
6. Köves Adél (BEAC Dzsoni Angyalai) 2 8
7. Kovács Orsolya (BEAC Dzsoni Angyalai) 2 2
8. Hartai Krisztina Viktória (BEAC Dzsoni Angyalai) 2 2
9. Perei Vivien (Kinizsi NKK) 1.75 8
10. Sipos Boglárka (Józsefvárosi KC) 1.5 4
11. Németh Fanni (BEAC Dzsoni Angyalai) 1.5 8
12. Kovács Szilvia (Ferencvárosi KE) 1.5 4
13. Papp Zsanett Vivien (Ferencvárosi KE) 1.5 4
14. Fejes Anna (REGI Waldorf U23) 1.5 4
15. Farkas Gabriella (Kinizsi NKK) 1.25 8
16. Köves Mira (BEAC Dzsoni Angyalai) 1.25 8
17. Rábel Luca (REGI Waldorf U23) 1.25 8
18. Kertész Luca (Ferencvárosi KE) 1 4
19. Rohodi Júlia Magdolna (PSK-Csepel) 1 4
20. Gruber Nikolett Lilla (BEAC Dzsoni Angyalai) 1 8
21. Májusi Eszter (Józsefvárosi KC) 1 4
22. Szabó Aliz (REGI Waldorf U23) 1 2
23. Bak Edina (PSK-Csepel) 1 4
24. Kreischer Tímea (PSK-Csepel) 1 2
25. Dunavölgyi Blanka Boróka (PSK-Csepel) 1 4
26. Szudolszkyné Czipott Sejla Zseni (Kinizsi NKK) 1 8
27. Hárosi Nikoletta (Kinizsi NKK) 1 8
28. Kirstein Márta (Kölcsey Kincsei) 1 4
29. Nagy Beatrix (Kinizsi NKK) 1 4
30. Sipos Vanda Zsófia (BEAC Dzsoni Angyalai) 1 6
31. Armaghani Soraya Bernadette (BEAC Dzsoni Angyalai) 1 2
32. Keszy-Harmath Eszter (BEAC Dzsoni Angyalai) 0.67 6
33. Lőrincz Erzsébet Sára (BEAC Dzsoni Angyalai) 0.67 6
34. Varga Anna (BEAC Dzsoni Angyalai) 0.67 6
35. Fricska Zsófi (REGI Waldorf U23) 0.67 6
36. Zsoldos Bernadett (Kölcsey Kincsei) 0.5 4
37. Török Kata (Józsefvárosi KC) 0.5 4
38. Rohodi Anna Gabriella (PSK-Csepel) 0.5 4
39. Vörös Zoé (PSK-Csepel) 0.5 4
40. Jessica Anne Sykes Doyle (Józsefvárosi KC) 0.5 4
41. Horváth Rebeka (Józsefvárosi KC) 0.5 4
42. Bencsó Mária (PSK-Csepel) 0.5 4
43. Kőhl Alexandra (Józsefvárosi KC) 0.5 4
44. Rojas-Azary Manuela Constanza (Ferencvárosi KE) 0.5 4
45. Kiss Nóra Anna (REGI Waldorf U23) 0.5 4
46. Oláh Hanga Imola (REGI Waldorf U23) 0.5 4
47. Dely Szilvia (BEAC BLSE) 0.33 6
48. Szőke Boróka (REGI Waldorf U23) 0.33 6
49. Kiss Diána (BEAC BLSE) 0.25 8
50. Budánovics Noémi (BEAC BLSE) 0.25 8
51. Szuchy Márta Auguszta (BEAC BLSE) 0.25 8
52. Seres Katalin (Kinizsi NKK) 0.25 8
53. Fetzer Emma Rozi (REGI Waldorf U23) 0.25 8
54. Tilkné Zám Eszter (BEAC BLSE) 0 2
55. Tóth Tímea Angéla (Ferencvárosi KE) 0 2
56. Ujváry Judit (BEAC BLSE) 0 6
57. Kranjecz Zsuzsanna Mária (BEAC BLSE) 0 6
58. Dávid Dóra (Józsefvárosi KC) 0 4
59. Fekete Katalin (BEAC BLSE) 0 4
60. Hamzi Anna (Ferencvárosi KE) 0 2
61. Nándori Nóra Hanga (REGI Waldorf U23) 0 8
62. Karlócai Daniella (BEAC BLSE) 0 8
63. Borius Anna (Kölcsey Kincsei) 0 4
64. Svantner Kira (REGI Waldorf U23) 0 4
65. Brauner Gyöngyi (BEAC BLSE) 0 2
66. Kayali Kinga Fatime (Józsefvárosi KC) 0 2
67. Radics Gabriella Zsuzsanna (Kinizsi NKK) 0 4
68. Giricz Renáta (Kölcsey Kincsei) 0 4
69. Kalavszky Alexandra (Ferencvárosi KE) 0 2
70. Farkas Laura Mandula (Kölcsey Kincsei) 0 4
71. dr. Tarkovács Andrea Erika (BEAC BLSE) 0 2
72. Jobbágy Vivien (Józsefvárosi KC) 0 2
73. Czigányik Jázmin Mária (REGI Waldorf U23) 0 2
74. Balázs Sára Katalin (REGI Waldorf U23) 0 6
75. Lisztovszki Anna (REGI Waldorf U23) 0 4
76. Orbán Ildikó (Kinizsi NKK) 0 4
77. Pál Boróka (REGI Waldorf U23) 0 6
78. Kovács Árnika Borbála (REGI Waldorf U23) 0 4
79. Kovács Tünde Emese (Ferencvárosi KE) 0 2
80. Helyei Róza (REGI Waldorf U23) 0 8
81. Palkó Orsolya (Kölcsey Kincsei) 0 4
82. Báldy Dorottya Petra (Kölcsey Kincsei) 0 4
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 1 meccs, min. 2 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. Ujváry Judit (BEAC BLSE) 5 6
2. Brixel Mónika (Kinizsi NKK) 4 4
3. Rohodi Anna Gabriella (PSK-Csepel) 2.5 4
4. Zsoldos Bernadett (Kölcsey Kincsei) 2 4
5. Rajna Zsuzsanna (PSK-Csepel) 2 4
6. Gruber Nikolett Lilla (BEAC Dzsoni Angyalai) 1.75 8
7. Farkas Gabriella (Kinizsi NKK) 1.75 8
8. Rohodi Júlia Magdolna (PSK-Csepel) 1.5 4
9. Török Kata (Józsefvárosi KC) 1.5 4
10. Vörös Zoé (PSK-Csepel) 1.5 4
11. Bencsó Mária (PSK-Csepel) 1.5 4
12. Perei Vivien (Kinizsi NKK) 1.25 8
13. Németh Fanni (BEAC Dzsoni Angyalai) 1.25 8
14. Sipos Boglárka (Józsefvárosi KC) 1 4
15. Kranjecz Zsuzsanna Mária (BEAC BLSE) 1 6
16. Dely Szilvia (BEAC BLSE) 1 6
17. Májusi Eszter (Józsefvárosi KC) 1 4
18. Hamzi Anna (Ferencvárosi KE) 1 2
19. Horváth Rebeka (Józsefvárosi KC) 1 4
20. Kovács Orsolya (BEAC Dzsoni Angyalai) 1 2
21. Sipos Vanda Zsófia (BEAC Dzsoni Angyalai) 1 6
22. Czigányik Jázmin Mária (REGI Waldorf U23) 1 2
23. Köves Adél (BEAC Dzsoni Angyalai) 0.75 8
24. Keszy-Harmath Eszter (BEAC Dzsoni Angyalai) 0.67 6
25. Hidas Andrea (Kinizsi NKK) 0.67 6
26. Kertész Luca (Ferencvárosi KE) 0.5 4
27. Dávid Dóra (Józsefvárosi KC) 0.5 4
28. Fekete Katalin (BEAC BLSE) 0.5 4
29. Budánovics Noémi (BEAC BLSE) 0.5 8
30. Kovács Szilvia (Ferencvárosi KE) 0.5 4
31. Svantner Kira (REGI Waldorf U23) 0.5 4
32. Papp Zsanett Vivien (Ferencvárosi KE) 0.5 4
33. Lőrincz Erzsébet Sára (BEAC Dzsoni Angyalai) 0.33 6
34. Kiss Diána (BEAC BLSE) 0.25 8
35. Köves Mira (BEAC Dzsoni Angyalai) 0.25 8
36. Karlócai Daniella (BEAC BLSE) 0.25 8
37. Szudolszkyné Czipott Sejla Zseni (Kinizsi NKK) 0.25 8
38. Hárosi Nikoletta (Kinizsi NKK) 0.25 8
39. Rábel Luca (REGI Waldorf U23) 0.25 8
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 1 meccs, min. 2 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. Hidas Andrea (Kinizsi NKK) 100% (4/4) 6
2. Hamzi Anna (Ferencvárosi KE) 100% (2/2) 2
3. Rajna Zsuzsanna (PSK-Csepel) 80% (8/10) 4
4. Dely Szilvia (BEAC BLSE) 75% (6/8) 6
5. Sipos Vanda Zsófia (BEAC Dzsoni Angyalai) 75% (6/8) 6
6. Rohodi Anna Gabriella (PSK-Csepel) 71.43% (10/14) 4
7. Farkas Gabriella (Kinizsi NKK) 70% (14/20) 8
8. Budánovics Noémi (BEAC BLSE) 66.67% (4/6) 8
9. Májusi Eszter (Józsefvárosi KC) 66.67% (4/6) 4
10. Ujváry Judit (BEAC BLSE) 65.22% (30/46) 6
11. Brixel Mónika (Kinizsi NKK) 61.54% (16/26) 4
12. Kranjecz Zsuzsanna Mária (BEAC BLSE) 60% (6/10) 6
13. Gruber Nikolett Lilla (BEAC Dzsoni Angyalai) 53.85% (14/26) 8
14. Vörös Zoé (PSK-Csepel) 50% (6/12) 4
15. Bencsó Mária (PSK-Csepel) 50% (6/12) 4
16. Rohodi Júlia Magdolna (PSK-Csepel) 50% (6/12) 4
17. Horváth Rebeka (Józsefvárosi KC) 50% (4/8) 4
18. Sipos Boglárka (Józsefvárosi KC) 50% (4/8) 4
19. Kovács Orsolya (BEAC Dzsoni Angyalai) 50% (2/4) 2
20. Hárosi Nikoletta (Kinizsi NKK) 50% (2/4) 8
21. Kiss Diána (BEAC BLSE) 50% (2/4) 8
22. Czigányik Jázmin Mária (REGI Waldorf U23) 50% (2/4) 2
23. Rábel Luca (REGI Waldorf U23) 50% (2/4) 8
24. Papp Zsanett Vivien (Ferencvárosi KE) 50% (2/4) 4
25. Dávid Dóra (Józsefvárosi KC) 50% (2/4) 4
26. Szudolszkyné Czipott Sejla Zseni (Kinizsi NKK) 50% (2/4) 8
27. Svantner Kira (REGI Waldorf U23) 50% (2/4) 4
28. Fekete Katalin (BEAC BLSE) 50% (2/4) 4
29. Perei Vivien (Kinizsi NKK) 45.45% (10/22) 8
30. Zsoldos Bernadett (Kölcsey Kincsei) 44.44% (8/18) 4
31. Török Kata (Józsefvárosi KC) 42.86% (6/14) 4
32. Németh Fanni (BEAC Dzsoni Angyalai) 35.71% (10/28) 8
33. Lőrincz Erzsébet Sára (BEAC Dzsoni Angyalai) 33.33% (2/6) 6
34. Köves Mira (BEAC Dzsoni Angyalai) 25% (2/8) 8
35. Köves Adél (BEAC Dzsoni Angyalai) 23.08% (6/26) 8
36. Keszy-Harmath Eszter (BEAC Dzsoni Angyalai) 22.22% (4/18) 6
37. Kovács Szilvia (Ferencvárosi KE) 16.67% (2/12) 4
38. Kertész Luca (Ferencvárosi KE) 16.67% (2/12) 4
39. Karlócai Daniella (BEAC BLSE) 12.5% (2/16) 8
40. Borius Anna (Kölcsey Kincsei) 0% (0/6) 4
41. Nándori Nóra Hanga (REGI Waldorf U23) 0% (0/12) 8
42. Jessica Anne Sykes Doyle (Józsefvárosi KC) 0% (0/4) 4
43. Dunavölgyi Blanka Boróka (PSK-Csepel) 0% (0/4) 4
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu