Józsefvárosi KC - Budapest, Női B csoport - Cziffra Mihály bajnokság

Edző

Név Telefon E-mail
Kun Attila 01/359-1380 kunattila@externet.hu

Kontakt

Név Telefon E-mail
Farkas Ádám 30/746-8507 adam.farkas@jkc.hu

Csarnok

Csarnok Cím
NKE Csarnok 1083 - Budapest Ludovika tér 2.

Játékosok




Mezszám Név Szül. dátum
- Czura Éva 1969-04-19
- Dávid Dóra 1998-02-17
- Dénes Judit 1994-11-07
- Horváth Rebeka 1996-01-10
- Kayali Kinga Fatime 2000-07-16
- Kőhl Alexandra 1990-07-15
- László Szilvia 1991-04-30
- Majoros Dóra 1986-05-03
- Májusi Eszter 1990-05-07
- Pócs Bernadett 1981-01-22
- Schneider Flóra 1997-10-21
- Sipos Boglárka 1992-10-02
- Szunomár Vanda 1995-11-08
- Teidelt Magdalena 1990-10-29
- Török Kata 1985-03-11
- Virág Krisztina 1986-04-02

Műsor

Budapest, Női B csoport - Cziffra Mihály bajnokság

 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
NB0015 Kinizsi NKK Józsefvárosi KC 2018/10/07 15:00 57-75
(14-19,9-22,14-16,20-18)
Lónyay Református Gimnázium Hartai Tamás Szirt Lajos
NB0024 Józsefvárosi KC BLSE 2018/10/16 18:30 50-61
(15-16,10-24,21-9,4-12)
Ludovika Aréna László Zsolt Matóczay Bálint
NB0033 Pénzügyőr SE Józsefvárosi KC 2018/10/27 17:00 47-87
(5-22,17-19,8-25,17-21)
Karinthy Frigyes ÁMK Magyar Zoltán Sancilio Alexis
NB0042 Józsefvárosi KC Treff 07 SE 2018/11/06 18:30 55-46
(22-8,10-13,11-14,12-11)
Ludovika Aréna László Zsolt Horváth Kinga
NB0051 Törekvés SE/B Józsefvárosi KC 2018/11/09 20:50 52-54
(15-17,15-12,7-13,15-12)
Kocsis Sándor Sportközpont Matics Sándor Magyar Zoltán
NB0062 BEAC Senior Józsefvárosi KC 2018/11/17 09:30 BEAC Sporttelep Kozma Balázs Rózsavölgyi Alexandra
NB0073 Józsefvárosi KC Zsíros Akadémia Kőbánya 2018/11/27 18:30 Ludovika Aréna
NB0084 Külker SC Józsefvárosi KC 2018/12/01 17:00 Berzsenyi Dániel Gimnázium
NB0095 Józsefvárosi KC Budapest Csepel 2018/12/11 18:30 Ludovika Aréna
NB0106 Kölcsey Amazonok Józsefvárosi KC 2018/12/16 09:00 Lázár Ervin Általános Iskola
NB0117 Józsefvárosi KC Viharos Szenyórák 2019/01/15 18:30 Ludovika Aréna
NB0127 Józsefvárosi KC Kiss Lenke KA - Junior 2019/01/22 18:30 Ludovika Aréna
NB0136 BEAC Dzsoni Angyalai Józsefvárosi KC 2019/01/25 18:45 Tüske csarnok - 1. terem
NB0145 Józsefvárosi KC Kinizsi NKK 2019/02/12 18:30 Ludovika Aréna
NB0154 BLSE Józsefvárosi KC 2019/02/16 09:00 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
NB0163 Józsefvárosi KC Pénzügyőr SE 2019/02/26 18:30 Ludovika Aréna
NB0172 Treff 07 SE Józsefvárosi KC 2019/03/06 19:40 Eötvös József Gimnázium
NB0181 Józsefvárosi KC Törekvés SE/B 2019/03/12 18:30 Ludovika Aréna
NB0192 Józsefvárosi KC BEAC Senior 2019/03/26 18:30 Ludovika Aréna
NB0203 Zsíros Akadémia Kőbánya Józsefvárosi KC 2019/03/30 12:20 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
NB0214 Józsefvárosi KC Külker SC 2019/04/09 18:30 Ludovika Aréna
NB0225 Budapest Csepel Józsefvárosi KC 2019/04/13 16:00 Kazinczy Általános Iskola
NB0236 Józsefvárosi KC Kölcsey Amazonok 2019/04/30 18:30 Ludovika Aréna
NB0247 Viharos Szenyórák Józsefvárosi KC 2019/05/05 18:00 Lázár Ervin Általános Iskola
NB0257 Kiss Lenke KA - Junior Józsefvárosi KC 2019/05/11 14:00 Lónyay Református Gimnázium
NB0266 Józsefvárosi KC BEAC Dzsoni Angyalai 2019/05/21 18:30 Ludovika Aréna

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Zemlényi Dóra (Pénzügyőr SE) 79 4
2. Sipos Boglárka (Józsefvárosi KC) 71 5
3. László Szilvia (Józsefvárosi KC) 67 5
4. Jambrik Barbara (Pénzügyőr SE) 66 5
5. Herjeczki Patricia (Pénzügyőr SE) 61 4
6. Májusi Eszter (Józsefvárosi KC) 57 4
7. Vajai Virág (Törekvés SE/B) 57 5
8. Harangi Barbara (Törekvés SE/B) 56 3
9. Erdődi Márta (Külker SC) 52 3
10. Éliásné Iliás Eszter (BEAC Senior) 51 4
11. Györki Darinka (Treff 07 SE) 50 4
12. Kiss Diána (BLSE) 48 3
13. Balogné Tolnai Kinga (Treff 07 SE) 48 4
14. Kárpáti Csilla Veronika (Külker SC) 44 3
15. Hartai Krisztina (BEAC Dzsoni Angyalai) 44 3
16. Hidas Andrea (BEAC Senior) 41 4
17. Láncos Emese (Kinizsi NKK) 40 2
18. Rohodi Anna (Budapest Csepel) 40 3
19. Sebő Júlia (BEAC Senior) 39 4
20. Samu Flóra (Törekvés SE/B) 39 5
21. Steiner Andrea (Viharos Szenyórák) 39 5
22. Somogyi Viktória (Törekvés SE/B) 39 5
23. Kosjár Katalin (BLSE) 38 3
24. Kása Tímea (Törekvés SE/B) 38 4
25. Glacz Ágnes (Treff 07 SE) 38 4
26. Rohodi Júlia (Budapest Csepel) 37 3
27. Dénes Judit (Józsefvárosi KC) 36 4
28. Herczeg Mónika (Külker SC) 35 3
29. Fogas Ildikó (BEAC Senior) 35 3
30. Horváth Rebeka (Józsefvárosi KC) 35 5
31. Petrovszki Zsanett Erzsébe (Kölcsey Amazonok) 34 4
32. Szentkirályi Réka Vera (Külker SC) 34 3
33. Jakobszen Orsolya (BEAC Dzsoni Angyalai) 33 3
34. Radó Viktória (Kiss Lenke KA - Junior) 33 4
35. Gruber Nikolett (BEAC Dzsoni Angyalai) 32 3
36. Kovács Laura (Kiss Lenke KA - Junior) 32 3
37. Karlócai Daniella (BLSE) 32 3
38. Franzony Szintia Ágnes (Pénzügyőr SE) 32 4
39. Kertész Luca (Kiss Lenke KA - Junior) 32 4
40. Hegyi Tekla (Treff 07 SE) 32 4
41. Lőrincz Andrea (BEAC Senior) 31 4
42. Tüske Annamária (Kiss Lenke KA - Junior) 31 4
43. Morvai Zsuzsanna (Pénzügyőr SE) 28 4
44. Gőgös Krisztnia (Viharos Szenyórák) 28 3
45. Nádasi Katalin (Viharos Szenyórák) 28 3
46. Szűcs Anna (Törekvés SE/B) 28 3
47. Kovács Borbála (Budapest Csepel) 27 3
48. Herczeg Enikő (Törekvés SE/B) 27 5
49. Bardi Krisztina Vivien (Külker SC) 26 3
50. Nagy Beatrix (Kinizsi NKK) 26 2
51. Tüttő Ágnes (Viharos Szenyórák) 24 2
52. Armaghani Soraya (BEAC Dzsoni Angyalai) 24 4
53. Kardos Kata (Pénzügyőr SE) 24 4
54. Ujváry Judit (BLSE) 23 2
55. Schneider Flóra (Józsefvárosi KC) 23 4
56. Hosszú Bettina Ilona (Kölcsey Amazonok) 22 4
57. Tóth Adrien (BEAC Dzsoni Angyalai) 21 1
58. Németh Lili (Kiss Lenke KA - Junior) 21 2
59. Dely Szilvia (BLSE) 21 2
60. Rajna Zsuzsanna (Budapest Csepel) 21 3
61. Kupcsik Szilvia (Viharos Szenyórák) 21 4
62. Kovács Réka (Pénzügyőr SE) 21 4
63. Bak Edina (Budapest Csepel) 20 3
64. Sztanev Andrea Márta (Viharos Szenyórák) 20 3
65. Verebné Tóth Adrienn (Budapest Csepel) 20 3
66. Laczkó Zsófia (Külker SC) 20 3
67. Zsoldos Anita (Törekvés SE/B) 19 4
68. Rojas-Azary Manuela (Kiss Lenke KA - Junior) 19 3
69. Zám Eszter (BLSE) 18 1
70. Orbán Ildikó (BEAC Senior) 17 4
71. Kása Tamara (BEAC Dzsoni Angyalai) 16 1
72. Kutrik Dóra (Zsíros Akadémia Kőbánya) 16 1
73. Szerencsés Ildikó (Viharos Szenyórák) 16 4
74. Hamzi Virág (Kiss Lenke KA - Junior) 15 3
75. Fejér Éva (BLSE) 14 3
76. Harka Zsófia (Kinizsi NKK) 14 1
77. Szondi Ágnes Zsuzsanna (Külker SC) 14 2
78. Gallyas Andrea (Zsíros Akadémia Kőbánya) 13 1
79. Pásztor Sára (Treff 07 SE) 13 1
80. Mecséri Alexandra (BEAC Dzsoni Angyalai) 13 2
81. Varga Anna (BEAC Senior) 13 4
82. Horváth Mercédesz (BEAC Dzsoni Angyalai) 12 1
83. Budánovics Noémi (BLSE) 12 1
84. Lámala Ágnes (Viharos Szenyórák) 12 2
85. Kocsis Andrea (Külker SC) 12 3
86. Fűzi Lilla (Kiss Lenke KA - Junior) 12 3
87. Sipos Vanda (BEAC Dzsoni Angyalai) 12 4
88. Ungi Boglárka (Pénzügyőr SE) 12 5
89. Kőhl Alexandra (Józsefvárosi KC) 12 5
90. Tomeg Tünde (Kiss Lenke KA - Junior) 11 3
91. Kranjecz Zsuzsa (BLSE) 11 2
92. Bencsó Mária (Budapest Csepel) 11 2
93. Bartucz Dorottya (Treff 07 SE) 11 2
94. Lőrincz Erzsébet Sára (BEAC Dzsoni Angyalai) 10 2
95. Papp Zsanett (Kiss Lenke KA - Junior) 10 2
96. Eckrich Gabriella (Budapest Csepel) 10 2
97. Kovács Szilvia (Kiss Lenke KA - Junior) 10 2
98. Balczer Kitti Ramóna (Kiss Lenke KA - Junior) 10 4
99. Sándor Alexandra (Zsíros Akadémia Kőbánya) 9 1
100. Czéró Léna (Zsíros Akadémia Kőbánya) 9 1
101. Mohos Eszter (Törekvés SE/B) 9 1
102. Tálas Lívia (Zsíros Akadémia Kőbánya) 9 1
103. Majoros Dóra (Józsefvárosi KC) 9 2
104. Strausz Lili (Törekvés SE/B) 9 2
105. Borius Anna (Kölcsey Amazonok) 8 3
106. Tüske Fruzsina (Kiss Lenke KA - Junior) 8 1
107. Tóth Kitti (Külker SC) 8 2
108. Márton Zsuzsanna (Viharos Szenyórák) 8 2
109. Farkas Gabriella (Kinizsi NKK) 8 2
110. Haragh Zsófia (BEAC Dzsoni Angyalai) 8 4
111. Szabó Alexandra (Törekvés SE/B) 7 1
112. Takács Dorina (Zsíros Akadémia Kőbánya) 7 1
113. Kovács Orsolya (BEAC Dzsoni Angyalai) 7 2
114. Szentpétery Réka (Budapest Csepel) 7 3
115. Czipott Sejla Zseni (Kinizsi NKK) 6 2
116. Kirstein Márta (Kölcsey Amazonok) 6 3
117. Burics Bettina (Budapest Csepel) 6 3
118. Beke Dorottya (Pénzügyőr SE) 5 3
119. Tarkovács Andrea (BLSE) 5 3
120. Török Kata (Józsefvárosi KC) 5 3
121. Strbik Zsófia Anna (Törekvés SE/B) 5 1
122. Hamzi Anna (Kiss Lenke KA - Junior) 4 1
123. Garai Eszter (BLSE) 4 2
124. Farkas Boglárka (Pénzügyőr SE) 4 4
125. Losonczy Orsolya (Treff 07 SE) 4 4
126. Matskási Imola (Külker SC) 4 3
127. Binder Amarilla (Viharos Szenyórák) 4 3
128. Dunavölgyi Blanka (Budapest Csepel) 3 3
129. Pócs Bernadett (Józsefvárosi KC) 3 4
130. Kayali Kinga Fatime (Józsefvárosi KC) 3 4
131. Bódis Lilla (Kölcsey Amazonok) 2 3
132. Kókány Bernadett (Kölcsey Amazonok) 2 3
133. Vitéz Lili (BEAC Dzsoni Angyalai) 2 1
134. Nagy Adrienn (Kinizsi NKK) 2 1
135. Sirmán Erzsébet Julianna (Kinizsi NKK) 2 2
136. Sági Adrienn (Treff 07 SE) 2 2
137. Dr. Ősz Rita (Viharos Szenyórák) 2 4
138. Horváth Sára (Kinizsi NKK) 1 1
139. Sarvay Réka (Treff 07 SE) 1 4
140. Tóth Rebeka (Pénzügyőr SE) 1 3
141. Bukovácz Dóra (Pénzügyőr SE) 0 1
142. Weszelovszkyné R. Andrea (BEAC Senior) 0 1
143. Czura Éva (Józsefvárosi KC) 0 1
144. Dávid Dóra (Józsefvárosi KC) 0 1
145. Palkó Orsolya (Kölcsey Amazonok) 0 4
146. Pocskay Andrea (Külker SC) 0 1
147. Gyarmati Erika (Kinizsi NKK) 0 1
148. Flach Viktória (Kölcsey Amazonok) 0 1
149. Nagy Réka (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 1
150. Márta Bettina (BEAC Senior) 0 1
151. Teidelt Magdalena (Józsefvárosi KC) 0 1
152. Tóth Zsófia (Kinizsi NKK) 0 1
153. Zsoldos Bernadett (Kölcsey Amazonok) 0 3
154. Adorjáni Boglárka (Kölcsey Amazonok) 0 4
155. Mihályi Réka (BEAC Senior) 0 1
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Zemlényi Dóra (Pénzügyőr SE) 10 4
2. László Szilvia (Józsefvárosi KC) 8 5
3. Balogné Tolnai Kinga (Treff 07 SE) 7 4
4. Vajai Virág (Törekvés SE/B) 7 5
5. Harangi Barbara (Törekvés SE/B) 6 3
6. Horváth Rebeka (Józsefvárosi KC) 6 5
7. Rohodi Anna (Budapest Csepel) 5 3
8. Somogyi Viktória (Törekvés SE/B) 5 5
9. Nagy Beatrix (Kinizsi NKK) 4 2
10. Jakobszen Orsolya (BEAC Dzsoni Angyalai) 4 3
11. Kovács Laura (Kiss Lenke KA - Junior) 4 3
12. Verebné Tóth Adrienn (Budapest Csepel) 4 3
13. Herjeczki Patricia (Pénzügyőr SE) 3 4
14. Jambrik Barbara (Pénzügyőr SE) 3 5
15. Sebő Júlia (BEAC Senior) 3 4
16. Kovács Borbála (Budapest Csepel) 3 3
17. Hegyi Tekla (Treff 07 SE) 3 4
18. Majoros Dóra (Józsefvárosi KC) 3 2
19. Láncos Emese (Kinizsi NKK) 2 2
20. Kutrik Dóra (Zsíros Akadémia Kőbánya) 2 1
21. Rohodi Júlia (Budapest Csepel) 2 3
22. Horváth Mercédesz (BEAC Dzsoni Angyalai) 2 1
23. Bardi Krisztina Vivien (Külker SC) 2 3
24. Rajna Zsuzsanna (Budapest Csepel) 2 3
25. Herczeg Enikő (Törekvés SE/B) 2 5
26. Kocsis Andrea (Külker SC) 2 3
27. Fűzi Lilla (Kiss Lenke KA - Junior) 2 3
28. Májusi Eszter (Józsefvárosi KC) 1 4
29. Sipos Boglárka (Józsefvárosi KC) 1 5
30. Gallyas Andrea (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1 1
31. Kosjár Katalin (BLSE) 1 3
32. Dely Szilvia (BLSE) 1 2
33. Tálas Lívia (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1 1
34. Mohos Eszter (Törekvés SE/B) 1 1
35. Kertész Luca (Kiss Lenke KA - Junior) 1 4
36. Lőrincz Andrea (BEAC Senior) 1 4
37. Szondi Ágnes Zsuzsanna (Külker SC) 1 2
38. Szabó Alexandra (Törekvés SE/B) 1 1
39. Morvai Zsuzsanna (Pénzügyőr SE) 1 4
40. Mecséri Alexandra (BEAC Dzsoni Angyalai) 1 2
41. Rojas-Azary Manuela (Kiss Lenke KA - Junior) 1 3
42. Armaghani Soraya (BEAC Dzsoni Angyalai) 1 4
43. Kardos Kata (Pénzügyőr SE) 1 4
44. Schneider Flóra (Józsefvárosi KC) 1 4
45. Hamzi Virág (Kiss Lenke KA - Junior) 1 3
46. Zsoldos Anita (Törekvés SE/B) 1 4
47. Orbán Ildikó (BEAC Senior) 1 4
48. Tomeg Tünde (Kiss Lenke KA - Junior) 1 3
49. Kőhl Alexandra (Józsefvárosi KC) 1 5
50. Szentpétery Réka (Budapest Csepel) 1 3
51. Dunavölgyi Blanka (Budapest Csepel) 1 3
52. Kayali Kinga Fatime (Józsefvárosi KC) 1 4
53. Tóth Adrien (BEAC Dzsoni Angyalai) 0 1
54. Zám Eszter (BLSE) 0 1
55. Erdődi Márta (Külker SC) 0 3
56. Kiss Diána (BLSE) 0 3
57. Kása Tamara (BEAC Dzsoni Angyalai) 0 1
58. Hartai Krisztina (BEAC Dzsoni Angyalai) 0 3
59. Kárpáti Csilla Veronika (Külker SC) 0 3
60. Harka Zsófia (Kinizsi NKK) 0 1
61. Pásztor Sára (Treff 07 SE) 0 1
62. Éliásné Iliás Eszter (BEAC Senior) 0 4
63. Györki Darinka (Treff 07 SE) 0 4
64. Tüttő Ágnes (Viharos Szenyórák) 0 2
65. Budánovics Noémi (BLSE) 0 1
66. Fogas Ildikó (BEAC Senior) 0 3
67. Herczeg Mónika (Külker SC) 0 3
68. Ujváry Judit (BLSE) 0 2
69. Szentkirályi Réka Vera (Külker SC) 0 3
70. Karlócai Daniella (BLSE) 0 3
71. Gruber Nikolett (BEAC Dzsoni Angyalai) 0 3
72. Németh Lili (Kiss Lenke KA - Junior) 0 2
73. Hidas Andrea (BEAC Senior) 0 4
74. Glacz Ágnes (Treff 07 SE) 0 4
75. Kása Tímea (Törekvés SE/B) 0 4
76. Szűcs Anna (Törekvés SE/B) 0 3
77. Nádasi Katalin (Viharos Szenyórák) 0 3
78. Gőgös Krisztnia (Viharos Szenyórák) 0 3
79. Czéró Léna (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 1
80. Sándor Alexandra (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 1
81. Dénes Judit (Józsefvárosi KC) 0 4
82. Petrovszki Zsanett Erzsébe (Kölcsey Amazonok) 0 4
83. Radó Viktória (Kiss Lenke KA - Junior) 0 4
84. Franzony Szintia Ágnes (Pénzügyőr SE) 0 4
85. Tüske Fruzsina (Kiss Lenke KA - Junior) 0 1
86. Steiner Andrea (Viharos Szenyórák) 0 5
87. Samu Flóra (Törekvés SE/B) 0 5
88. Tüske Annamária (Kiss Lenke KA - Junior) 0 4
89. Takács Dorina (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 1
90. Bak Edina (Budapest Csepel) 0 3
91. Sztanev Andrea Márta (Viharos Szenyórák) 0 3
92. Laczkó Zsófia (Külker SC) 0 3
93. Lámala Ágnes (Viharos Szenyórák) 0 2
94. Hosszú Bettina Ilona (Kölcsey Amazonok) 0 4
95. Kranjecz Zsuzsa (BLSE) 0 2
96. Bencsó Mária (Budapest Csepel) 0 2
97. Bartucz Dorottya (Treff 07 SE) 0 2
98. Kupcsik Szilvia (Viharos Szenyórák) 0 4
99. Kovács Réka (Pénzügyőr SE) 0 4
100. Lőrincz Erzsébet Sára (BEAC Dzsoni Angyalai) 0 2
101. Kovács Szilvia (Kiss Lenke KA - Junior) 0 2
102. Eckrich Gabriella (Budapest Csepel) 0 2
103. Papp Zsanett (Kiss Lenke KA - Junior) 0 2
104. Strbik Zsófia Anna (Törekvés SE/B) 0 1
105. Fejér Éva (BLSE) 0 3
106. Strausz Lili (Törekvés SE/B) 0 2
107. Hamzi Anna (Kiss Lenke KA - Junior) 0 1
108. Farkas Gabriella (Kinizsi NKK) 0 2
109. Szerencsés Ildikó (Viharos Szenyórák) 0 4
110. Tóth Kitti (Külker SC) 0 2
111. Márton Zsuzsanna (Viharos Szenyórák) 0 2
112. Kovács Orsolya (BEAC Dzsoni Angyalai) 0 2
113. Varga Anna (BEAC Senior) 0 4
114. Czipott Sejla Zseni (Kinizsi NKK) 0 2
115. Sipos Vanda (BEAC Dzsoni Angyalai) 0 4
116. Borius Anna (Kölcsey Amazonok) 0 3
117. Balczer Kitti Ramóna (Kiss Lenke KA - Junior) 0 4
118. Ungi Boglárka (Pénzügyőr SE) 0 5
119. Vitéz Lili (BEAC Dzsoni Angyalai) 0 1
120. Garai Eszter (BLSE) 0 2
121. Kirstein Márta (Kölcsey Amazonok) 0 3
122. Burics Bettina (Budapest Csepel) 0 3
123. Nagy Adrienn (Kinizsi NKK) 0 1
124. Haragh Zsófia (BEAC Dzsoni Angyalai) 0 4
125. Beke Dorottya (Pénzügyőr SE) 0 3
126. Tarkovács Andrea (BLSE) 0 3
127. Török Kata (Józsefvárosi KC) 0 3
128. Matskási Imola (Külker SC) 0 3
129. Binder Amarilla (Viharos Szenyórák) 0 3
130. Sági Adrienn (Treff 07 SE) 0 2
131. Losonczy Orsolya (Treff 07 SE) 0 4
132. Farkas Boglárka (Pénzügyőr SE) 0 4
133. Horváth Sára (Kinizsi NKK) 0 1
134. Sirmán Erzsébet Julianna (Kinizsi NKK) 0 2
135. Pócs Bernadett (Józsefvárosi KC) 0 4
136. Bódis Lilla (Kölcsey Amazonok) 0 3
137. Kókány Bernadett (Kölcsey Amazonok) 0 3
138. Dr. Ősz Rita (Viharos Szenyórák) 0 4
139. Tóth Rebeka (Pénzügyőr SE) 0 3
140. Sarvay Réka (Treff 07 SE) 0 4
141. Teidelt Magdalena (Józsefvárosi KC) 0 1
142. Dávid Dóra (Józsefvárosi KC) 0 1
143. Zsoldos Bernadett (Kölcsey Amazonok) 0 3
144. Pocskay Andrea (Külker SC) 0 1
145. Márta Bettina (BEAC Senior) 0 1
146. Adorjáni Boglárka (Kölcsey Amazonok) 0 4
147. Tóth Zsófia (Kinizsi NKK) 0 1
148. Flach Viktória (Kölcsey Amazonok) 0 1
149. Palkó Orsolya (Kölcsey Amazonok) 0 4
150. Czura Éva (Józsefvárosi KC) 0 1
151. Bukovácz Dóra (Pénzügyőr SE) 0 1
152. Mihályi Réka (BEAC Senior) 0 1
153. Nagy Réka (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 1
154. Gyarmati Erika (Kinizsi NKK) 0 1
155. Weszelovszkyné R. Andrea (BEAC Senior) 0 1
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Tóth Adrien (BEAC Dzsoni Angyalai) 21 1
2. Láncos Emese (Kinizsi NKK) 20 2
3. Zemlényi Dóra (Pénzügyőr SE) 19.75 4
4. Harangi Barbara (Törekvés SE/B) 18.67 3
5. Zám Eszter (BLSE) 18 1
6. Erdődi Márta (Külker SC) 17.33 3
7. Kutrik Dóra (Zsíros Akadémia Kőbánya) 16 1
8. Kiss Diána (BLSE) 16 3
9. Kása Tamara (BEAC Dzsoni Angyalai) 16 1
10. Herjeczki Patricia (Pénzügyőr SE) 15.25 4
11. Hartai Krisztina (BEAC Dzsoni Angyalai) 14.67 3
12. Kárpáti Csilla Veronika (Külker SC) 14.67 3
13. Májusi Eszter (Józsefvárosi KC) 14.25 4
14. Sipos Boglárka (Józsefvárosi KC) 14.2 5
15. Harka Zsófia (Kinizsi NKK) 14 1
16. László Szilvia (Józsefvárosi KC) 13.4 5
17. Rohodi Anna (Budapest Csepel) 13.33 3
18. Jambrik Barbara (Pénzügyőr SE) 13.2 5
19. Nagy Beatrix (Kinizsi NKK) 13 2
20. Gallyas Andrea (Zsíros Akadémia Kőbánya) 13 1
21. Pásztor Sára (Treff 07 SE) 13 1
22. Éliásné Iliás Eszter (BEAC Senior) 12.75 4
23. Kosjár Katalin (BLSE) 12.67 3
24. Györki Darinka (Treff 07 SE) 12.5 4
25. Rohodi Júlia (Budapest Csepel) 12.33 3
26. Tüttő Ágnes (Viharos Szenyórák) 12 2
27. Horváth Mercédesz (BEAC Dzsoni Angyalai) 12 1
28. Balogné Tolnai Kinga (Treff 07 SE) 12 4
29. Budánovics Noémi (BLSE) 12 1
30. Fogas Ildikó (BEAC Senior) 11.67 3
31. Herczeg Mónika (Külker SC) 11.67 3
32. Ujváry Judit (BLSE) 11.5 2
33. Vajai Virág (Törekvés SE/B) 11.4 5
34. Szentkirályi Réka Vera (Külker SC) 11.33 3
35. Jakobszen Orsolya (BEAC Dzsoni Angyalai) 11 3
36. Karlócai Daniella (BLSE) 10.67 3
37. Gruber Nikolett (BEAC Dzsoni Angyalai) 10.67 3
38. Kovács Laura (Kiss Lenke KA - Junior) 10.67 3
39. Németh Lili (Kiss Lenke KA - Junior) 10.5 2
40. Dely Szilvia (BLSE) 10.5 2
41. Hidas Andrea (BEAC Senior) 10.25 4
42. Sebő Júlia (BEAC Senior) 9.75 4
43. Kása Tímea (Törekvés SE/B) 9.5 4
44. Glacz Ágnes (Treff 07 SE) 9.5 4
45. Szűcs Anna (Törekvés SE/B) 9.33 3
46. Gőgös Krisztnia (Viharos Szenyórák) 9.33 3
47. Nádasi Katalin (Viharos Szenyórák) 9.33 3
48. Czéró Léna (Zsíros Akadémia Kőbánya) 9 1
49. Tálas Lívia (Zsíros Akadémia Kőbánya) 9 1
50. Sándor Alexandra (Zsíros Akadémia Kőbánya) 9 1
51. Dénes Judit (Józsefvárosi KC) 9 4
52. Mohos Eszter (Törekvés SE/B) 9 1
53. Kovács Borbála (Budapest Csepel) 9 3
54. Bardi Krisztina Vivien (Külker SC) 8.67 3
55. Petrovszki Zsanett Erzsébe (Kölcsey Amazonok) 8.5 4
56. Radó Viktória (Kiss Lenke KA - Junior) 8.25 4
57. Hegyi Tekla (Treff 07 SE) 8 4
58. Franzony Szintia Ágnes (Pénzügyőr SE) 8 4
59. Tüske Fruzsina (Kiss Lenke KA - Junior) 8 1
60. Kertész Luca (Kiss Lenke KA - Junior) 8 4
61. Steiner Andrea (Viharos Szenyórák) 7.8 5
62. Somogyi Viktória (Törekvés SE/B) 7.8 5
63. Samu Flóra (Törekvés SE/B) 7.8 5
64. Lőrincz Andrea (BEAC Senior) 7.75 4
65. Tüske Annamária (Kiss Lenke KA - Junior) 7.75 4
66. Morvai Zsuzsanna (Pénzügyőr SE) 7 4
67. Szondi Ágnes Zsuzsanna (Külker SC) 7 2
68. Rajna Zsuzsanna (Budapest Csepel) 7 3
69. Takács Dorina (Zsíros Akadémia Kőbánya) 7 1
70. Szabó Alexandra (Törekvés SE/B) 7 1
71. Horváth Rebeka (Józsefvárosi KC) 7 5
72. Bak Edina (Budapest Csepel) 6.67 3
73. Verebné Tóth Adrienn (Budapest Csepel) 6.67 3
74. Sztanev Andrea Márta (Viharos Szenyórák) 6.67 3
75. Laczkó Zsófia (Külker SC) 6.67 3
76. Mecséri Alexandra (BEAC Dzsoni Angyalai) 6.5 2
77. Rojas-Azary Manuela (Kiss Lenke KA - Junior) 6.33 3
78. Armaghani Soraya (BEAC Dzsoni Angyalai) 6 4
79. Kardos Kata (Pénzügyőr SE) 6 4
80. Lámala Ágnes (Viharos Szenyórák) 6 2
81. Schneider Flóra (Józsefvárosi KC) 5.75 4
82. Bartucz Dorottya (Treff 07 SE) 5.5 2
83. Hosszú Bettina Ilona (Kölcsey Amazonok) 5.5 4
84. Kranjecz Zsuzsa (BLSE) 5.5 2
85. Bencsó Mária (Budapest Csepel) 5.5 2
86. Herczeg Enikő (Törekvés SE/B) 5.4 5
87. Kupcsik Szilvia (Viharos Szenyórák) 5.25 4
88. Kovács Réka (Pénzügyőr SE) 5.25 4
89. Papp Zsanett (Kiss Lenke KA - Junior) 5 2
90. Eckrich Gabriella (Budapest Csepel) 5 2
91. Lőrincz Erzsébet Sára (BEAC Dzsoni Angyalai) 5 2
92. Hamzi Virág (Kiss Lenke KA - Junior) 5 3
93. Strbik Zsófia Anna (Törekvés SE/B) 5 1
94. Kovács Szilvia (Kiss Lenke KA - Junior) 5 2
95. Zsoldos Anita (Törekvés SE/B) 4.75 4
96. Fejér Éva (BLSE) 4.67 3
97. Strausz Lili (Törekvés SE/B) 4.5 2
98. Majoros Dóra (Józsefvárosi KC) 4.5 2
99. Orbán Ildikó (BEAC Senior) 4.25 4
100. Farkas Gabriella (Kinizsi NKK) 4 2
101. Tóth Kitti (Külker SC) 4 2
102. Hamzi Anna (Kiss Lenke KA - Junior) 4 1
103. Fűzi Lilla (Kiss Lenke KA - Junior) 4 3
104. Márton Zsuzsanna (Viharos Szenyórák) 4 2
105. Szerencsés Ildikó (Viharos Szenyórák) 4 4
106. Kocsis Andrea (Külker SC) 4 3
107. Tomeg Tünde (Kiss Lenke KA - Junior) 3.67 3
108. Kovács Orsolya (BEAC Dzsoni Angyalai) 3.5 2
109. Varga Anna (BEAC Senior) 3.25 4
110. Czipott Sejla Zseni (Kinizsi NKK) 3 2
111. Sipos Vanda (BEAC Dzsoni Angyalai) 3 4
112. Borius Anna (Kölcsey Amazonok) 2.67 3
113. Balczer Kitti Ramóna (Kiss Lenke KA - Junior) 2.5 4
114. Ungi Boglárka (Pénzügyőr SE) 2.4 5
115. Kőhl Alexandra (Józsefvárosi KC) 2.4 5
116. Szentpétery Réka (Budapest Csepel) 2.33 3
117. Burics Bettina (Budapest Csepel) 2 3
118. Vitéz Lili (BEAC Dzsoni Angyalai) 2 1
119. Garai Eszter (BLSE) 2 2
120. Kirstein Márta (Kölcsey Amazonok) 2 3
121. Nagy Adrienn (Kinizsi NKK) 2 1
122. Haragh Zsófia (BEAC Dzsoni Angyalai) 2 4
123. Beke Dorottya (Pénzügyőr SE) 1.67 3
124. Tarkovács Andrea (BLSE) 1.67 3
125. Török Kata (Józsefvárosi KC) 1.67 3
126. Matskási Imola (Külker SC) 1.33 3
127. Binder Amarilla (Viharos Szenyórák) 1.33 3
128. Farkas Boglárka (Pénzügyőr SE) 1 4
129. Losonczy Orsolya (Treff 07 SE) 1 4
130. Sági Adrienn (Treff 07 SE) 1 2
131. Horváth Sára (Kinizsi NKK) 1 1
132. Dunavölgyi Blanka (Budapest Csepel) 1 3
133. Sirmán Erzsébet Julianna (Kinizsi NKK) 1 2
134. Kayali Kinga Fatime (Józsefvárosi KC) 0.75 4
135. Pócs Bernadett (Józsefvárosi KC) 0.75 4
136. Bódis Lilla (Kölcsey Amazonok) 0.67 3
137. Kókány Bernadett (Kölcsey Amazonok) 0.67 3
138. Dr. Ősz Rita (Viharos Szenyórák) 0.5 4
139. Tóth Rebeka (Pénzügyőr SE) 0.33 3
140. Sarvay Réka (Treff 07 SE) 0.25 4
141. Czura Éva (Józsefvárosi KC) 0 1
142. Teidelt Magdalena (Józsefvárosi KC) 0 1
143. Dávid Dóra (Józsefvárosi KC) 0 1
144. Flach Viktória (Kölcsey Amazonok) 0 1
145. Tóth Zsófia (Kinizsi NKK) 0 1
146. Palkó Orsolya (Kölcsey Amazonok) 0 4
147. Bukovácz Dóra (Pénzügyőr SE) 0 1
148. Zsoldos Bernadett (Kölcsey Amazonok) 0 3
149. Mihályi Réka (BEAC Senior) 0 1
150. Márta Bettina (BEAC Senior) 0 1
151. Pocskay Andrea (Külker SC) 0 1
152. Nagy Réka (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 1
153. Gyarmati Erika (Kinizsi NKK) 0 1
154. Adorjáni Boglárka (Kölcsey Amazonok) 0 4
155. Weszelovszkyné R. Andrea (BEAC Senior) 0 1
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Zemlényi Dóra (Pénzügyőr SE) 2.5 4
2. Harangi Barbara (Törekvés SE/B) 2 3
3. Kutrik Dóra (Zsíros Akadémia Kőbánya) 2 1
4. Nagy Beatrix (Kinizsi NKK) 2 2
5. Horváth Mercédesz (BEAC Dzsoni Angyalai) 2 1
6. Balogné Tolnai Kinga (Treff 07 SE) 1.75 4
7. Rohodi Anna (Budapest Csepel) 1.67 3
8. László Szilvia (Józsefvárosi KC) 1.6 5
9. Majoros Dóra (Józsefvárosi KC) 1.5 2
10. Vajai Virág (Törekvés SE/B) 1.4 5
11. Jakobszen Orsolya (BEAC Dzsoni Angyalai) 1.33 3
12. Kovács Laura (Kiss Lenke KA - Junior) 1.33 3
13. Verebné Tóth Adrienn (Budapest Csepel) 1.33 3
14. Horváth Rebeka (Józsefvárosi KC) 1.2 5
15. Láncos Emese (Kinizsi NKK) 1 2
16. Gallyas Andrea (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1 1
17. Tálas Lívia (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1 1
18. Mohos Eszter (Törekvés SE/B) 1 1
19. Kovács Borbála (Budapest Csepel) 1 3
20. Somogyi Viktória (Törekvés SE/B) 1 5
21. Szabó Alexandra (Törekvés SE/B) 1 1
22. Herjeczki Patricia (Pénzügyőr SE) 0.75 4
23. Sebő Júlia (BEAC Senior) 0.75 4
24. Hegyi Tekla (Treff 07 SE) 0.75 4
25. Rohodi Júlia (Budapest Csepel) 0.67 3
26. Bardi Krisztina Vivien (Külker SC) 0.67 3
27. Rajna Zsuzsanna (Budapest Csepel) 0.67 3
28. Fűzi Lilla (Kiss Lenke KA - Junior) 0.67 3
29. Kocsis Andrea (Külker SC) 0.67 3
30. Jambrik Barbara (Pénzügyőr SE) 0.6 5
31. Dely Szilvia (BLSE) 0.5 2
32. Szondi Ágnes Zsuzsanna (Külker SC) 0.5 2
33. Mecséri Alexandra (BEAC Dzsoni Angyalai) 0.5 2
34. Herczeg Enikő (Törekvés SE/B) 0.4 5
35. Kosjár Katalin (BLSE) 0.33 3
36. Rojas-Azary Manuela (Kiss Lenke KA - Junior) 0.33 3
37. Hamzi Virág (Kiss Lenke KA - Junior) 0.33 3
38. Tomeg Tünde (Kiss Lenke KA - Junior) 0.33 3
39. Szentpétery Réka (Budapest Csepel) 0.33 3
40. Dunavölgyi Blanka (Budapest Csepel) 0.33 3
41. Májusi Eszter (Józsefvárosi KC) 0.25 4
42. Kertész Luca (Kiss Lenke KA - Junior) 0.25 4
43. Lőrincz Andrea (BEAC Senior) 0.25 4
44. Morvai Zsuzsanna (Pénzügyőr SE) 0.25 4
45. Armaghani Soraya (BEAC Dzsoni Angyalai) 0.25 4
46. Kardos Kata (Pénzügyőr SE) 0.25 4
47. Schneider Flóra (Józsefvárosi KC) 0.25 4
48. Zsoldos Anita (Törekvés SE/B) 0.25 4
49. Orbán Ildikó (BEAC Senior) 0.25 4
50. Kayali Kinga Fatime (Józsefvárosi KC) 0.25 4
51. Sipos Boglárka (Józsefvárosi KC) 0.2 5
52. Kőhl Alexandra (Józsefvárosi KC) 0.2 5
53. Tóth Adrien (BEAC Dzsoni Angyalai) 0 1
54. Zám Eszter (BLSE) 0 1
55. Erdődi Márta (Külker SC) 0 3
56. Kiss Diána (BLSE) 0 3
57. Kása Tamara (BEAC Dzsoni Angyalai) 0 1
58. Hartai Krisztina (BEAC Dzsoni Angyalai) 0 3
59. Kárpáti Csilla Veronika (Külker SC) 0 3
60. Harka Zsófia (Kinizsi NKK) 0 1
61. Pásztor Sára (Treff 07 SE) 0 1
62. Éliásné Iliás Eszter (BEAC Senior) 0 4
63. Györki Darinka (Treff 07 SE) 0 4
64. Tüttő Ágnes (Viharos Szenyórák) 0 2
65. Budánovics Noémi (BLSE) 0 1
66. Fogas Ildikó (BEAC Senior) 0 3
67. Herczeg Mónika (Külker SC) 0 3
68. Ujváry Judit (BLSE) 0 2
69. Szentkirályi Réka Vera (Külker SC) 0 3
70. Karlócai Daniella (BLSE) 0 3
71. Gruber Nikolett (BEAC Dzsoni Angyalai) 0 3
72. Németh Lili (Kiss Lenke KA - Junior) 0 2
73. Hidas Andrea (BEAC Senior) 0 4
74. Kása Tímea (Törekvés SE/B) 0 4
75. Glacz Ágnes (Treff 07 SE) 0 4
76. Szűcs Anna (Törekvés SE/B) 0 3
77. Gőgös Krisztnia (Viharos Szenyórák) 0 3
78. Nádasi Katalin (Viharos Szenyórák) 0 3
79. Czéró Léna (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 1
80. Sándor Alexandra (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 1
81. Dénes Judit (Józsefvárosi KC) 0 4
82. Petrovszki Zsanett Erzsébe (Kölcsey Amazonok) 0 4
83. Radó Viktória (Kiss Lenke KA - Junior) 0 4
84. Franzony Szintia Ágnes (Pénzügyőr SE) 0 4
85. Tüske Fruzsina (Kiss Lenke KA - Junior) 0 1
86. Steiner Andrea (Viharos Szenyórák) 0 5
87. Samu Flóra (Törekvés SE/B) 0 5
88. Tüske Annamária (Kiss Lenke KA - Junior) 0 4
89. Takács Dorina (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 1
90. Bak Edina (Budapest Csepel) 0 3
91. Sztanev Andrea Márta (Viharos Szenyórák) 0 3
92. Laczkó Zsófia (Külker SC) 0 3
93. Lámala Ágnes (Viharos Szenyórák) 0 2
94. Bartucz Dorottya (Treff 07 SE) 0 2
95. Hosszú Bettina Ilona (Kölcsey Amazonok) 0 4
96. Kranjecz Zsuzsa (BLSE) 0 2
97. Bencsó Mária (Budapest Csepel) 0 2
98. Kupcsik Szilvia (Viharos Szenyórák) 0 4
99. Kovács Réka (Pénzügyőr SE) 0 4
100. Papp Zsanett (Kiss Lenke KA - Junior) 0 2
101. Eckrich Gabriella (Budapest Csepel) 0 2
102. Lőrincz Erzsébet Sára (BEAC Dzsoni Angyalai) 0 2
103. Strbik Zsófia Anna (Törekvés SE/B) 0 1
104. Kovács Szilvia (Kiss Lenke KA - Junior) 0 2
105. Fejér Éva (BLSE) 0 3
106. Strausz Lili (Törekvés SE/B) 0 2
107. Farkas Gabriella (Kinizsi NKK) 0 2
108. Tóth Kitti (Külker SC) 0 2
109. Hamzi Anna (Kiss Lenke KA - Junior) 0 1
110. Márton Zsuzsanna (Viharos Szenyórák) 0 2
111. Szerencsés Ildikó (Viharos Szenyórák) 0 4
112. Kovács Orsolya (BEAC Dzsoni Angyalai) 0 2
113. Varga Anna (BEAC Senior) 0 4
114. Czipott Sejla Zseni (Kinizsi NKK) 0 2
115. Sipos Vanda (BEAC Dzsoni Angyalai) 0 4
116. Borius Anna (Kölcsey Amazonok) 0 3
117. Balczer Kitti Ramóna (Kiss Lenke KA - Junior) 0 4
118. Ungi Boglárka (Pénzügyőr SE) 0 5
119. Burics Bettina (Budapest Csepel) 0 3
120. Vitéz Lili (BEAC Dzsoni Angyalai) 0 1
121. Garai Eszter (BLSE) 0 2
122. Kirstein Márta (Kölcsey Amazonok) 0 3
123. Nagy Adrienn (Kinizsi NKK) 0 1
124. Haragh Zsófia (BEAC Dzsoni Angyalai) 0 4
125. Beke Dorottya (Pénzügyőr SE) 0 3
126. Tarkovács Andrea (BLSE) 0 3
127. Török Kata (Józsefvárosi KC) 0 3
128. Matskási Imola (Külker SC) 0 3
129. Binder Amarilla (Viharos Szenyórák) 0 3
130. Farkas Boglárka (Pénzügyőr SE) 0 4
131. Losonczy Orsolya (Treff 07 SE) 0 4
132. Sági Adrienn (Treff 07 SE) 0 2
133. Horváth Sára (Kinizsi NKK) 0 1
134. Sirmán Erzsébet Julianna (Kinizsi NKK) 0 2
135. Pócs Bernadett (Józsefvárosi KC) 0 4
136. Bódis Lilla (Kölcsey Amazonok) 0 3
137. Kókány Bernadett (Kölcsey Amazonok) 0 3
138. Dr. Ősz Rita (Viharos Szenyórák) 0 4
139. Tóth Rebeka (Pénzügyőr SE) 0 3
140. Sarvay Réka (Treff 07 SE) 0 4
141. Czura Éva (Józsefvárosi KC) 0 1
142. Teidelt Magdalena (Józsefvárosi KC) 0 1
143. Dávid Dóra (Józsefvárosi KC) 0 1
144. Flach Viktória (Kölcsey Amazonok) 0 1
145. Tóth Zsófia (Kinizsi NKK) 0 1
146. Palkó Orsolya (Kölcsey Amazonok) 0 4
147. Bukovácz Dóra (Pénzügyőr SE) 0 1
148. Zsoldos Bernadett (Kölcsey Amazonok) 0 3
149. Mihályi Réka (BEAC Senior) 0 1
150. Márta Bettina (BEAC Senior) 0 1
151. Pocskay Andrea (Külker SC) 0 1
152. Nagy Réka (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 1
153. Gyarmati Erika (Kinizsi NKK) 0 1
154. Adorjáni Boglárka (Kölcsey Amazonok) 0 4
155. Weszelovszkyné R. Andrea (BEAC Senior) 0 1
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. Tóth Adrien (BEAC Dzsoni Angyalai) 9 1
2. Zám Eszter (BLSE) 9 1
3. Kiss Diána (BLSE) 8 3
4. Kása Tamara (BEAC Dzsoni Angyalai) 8 1
5. Erdődi Márta (Külker SC) 7.67 3
6. Hartai Krisztina (BEAC Dzsoni Angyalai) 7.33 3
7. Kárpáti Csilla Veronika (Külker SC) 7 3
8. Láncos Emese (Kinizsi NKK) 6.5 2
9. Éliásné Iliás Eszter (BEAC Senior) 6.25 4
10. Sipos Boglárka (Józsefvárosi KC) 6.2 5
11. Pásztor Sára (Treff 07 SE) 6 1
12. Májusi Eszter (Józsefvárosi KC) 5.75 4
13. Fogas Ildikó (BEAC Senior) 5.67 3
14. Tüttő Ágnes (Viharos Szenyórák) 5.5 2
15. Ujváry Judit (BLSE) 5.5 2
16. Kutrik Dóra (Zsíros Akadémia Kőbánya) 5 1
17. Herjeczki Patricia (Pénzügyőr SE) 5 4
18. Jambrik Barbara (Pénzügyőr SE) 5 5
19. Budánovics Noémi (BLSE) 5 1
20. Herczeg Mónika (Külker SC) 5 3
21. Szentkirályi Réka Vera (Külker SC) 5 3
22. Karlócai Daniella (BLSE) 5 3
23. Németh Lili (Kiss Lenke KA - Junior) 5 2
24. Kása Tímea (Törekvés SE/B) 4.75 4
25. Harangi Barbara (Törekvés SE/B) 4.67 3
26. Rohodi Júlia (Budapest Csepel) 4.67 3
27. Nádasi Katalin (Viharos Szenyórák) 4.67 3
28. Kosjár Katalin (BLSE) 4.33 3
29. Szűcs Anna (Törekvés SE/B) 4.33 3
30. Gőgös Krisztnia (Viharos Szenyórák) 4.33 3
31. Györki Darinka (Treff 07 SE) 4.25 4
32. Hidas Andrea (BEAC Senior) 4.25 4
33. Glacz Ágnes (Treff 07 SE) 4.25 4
34. Petrovszki Zsanett Erzsébe (Kölcsey Amazonok) 4.25 4
35. László Szilvia (Józsefvárosi KC) 4.2 5
36. Zemlényi Dóra (Pénzügyőr SE) 4 4
37. Gallyas Andrea (Zsíros Akadémia Kőbánya) 4 1
38. Dely Szilvia (BLSE) 4 2
39. Czéró Léna (Zsíros Akadémia Kőbánya) 4 1
40. Tüske Fruzsina (Kiss Lenke KA - Junior) 4 1
41. Dénes Judit (Józsefvárosi KC) 3.5 4
42. Radó Viktória (Kiss Lenke KA - Junior) 3.5 4
43. Franzony Szintia Ágnes (Pénzügyőr SE) 3.5 4
44. Tüske Annamária (Kiss Lenke KA - Junior) 3.5 4
45. Vajai Virág (Törekvés SE/B) 3.4 5
46. Jakobszen Orsolya (BEAC Dzsoni Angyalai) 3.33 3
47. Kovács Laura (Kiss Lenke KA - Junior) 3.33 3
48. Bardi Krisztina Vivien (Külker SC) 3.33 3
49. Bak Edina (Budapest Csepel) 3.33 3
50. Sztanev Andrea Márta (Viharos Szenyórák) 3.33 3
51. Laczkó Zsófia (Külker SC) 3.33 3
52. Sebő Júlia (BEAC Senior) 3.25 4
53. Lőrincz Andrea (BEAC Senior) 3.25 4
54. Steiner Andrea (Viharos Szenyórák) 3.2 5
55. Samu Flóra (Törekvés SE/B) 3.2 5
56. Harka Zsófia (Kinizsi NKK) 3 1
57. Nagy Beatrix (Kinizsi NKK) 3 2
58. Horváth Mercédesz (BEAC Dzsoni Angyalai) 3 1
59. Gruber Nikolett (BEAC Dzsoni Angyalai) 3 3
60. Mohos Eszter (Törekvés SE/B) 3 1
61. Takács Dorina (Zsíros Akadémia Kőbánya) 3 1
62. Lámala Ágnes (Viharos Szenyórák) 3 2
63. Hegyi Tekla (Treff 07 SE) 2.75 4
64. Kertész Luca (Kiss Lenke KA - Junior) 2.75 4
65. Morvai Zsuzsanna (Pénzügyőr SE) 2.75 4
66. Rohodi Anna (Budapest Csepel) 2.67 3
67. Rojas-Azary Manuela (Kiss Lenke KA - Junior) 2.67 3
68. Szondi Ágnes Zsuzsanna (Külker SC) 2.5 2
69. Mecséri Alexandra (BEAC Dzsoni Angyalai) 2.5 2
70. Kardos Kata (Pénzügyőr SE) 2.5 4
71. Hosszú Bettina Ilona (Kölcsey Amazonok) 2.5 4
72. Kupcsik Szilvia (Viharos Szenyórák) 2.5 4
73. Papp Zsanett (Kiss Lenke KA - Junior) 2.5 2
74. Kovács Szilvia (Kiss Lenke KA - Junior) 2.5 2
75. Kovács Borbála (Budapest Csepel) 2.33 3
76. Rajna Zsuzsanna (Budapest Csepel) 2.33 3
77. Armaghani Soraya (BEAC Dzsoni Angyalai) 2.25 4
78. Somogyi Viktória (Törekvés SE/B) 2.2 5
79. Balogné Tolnai Kinga (Treff 07 SE) 2 4
80. Tálas Lívia (Zsíros Akadémia Kőbánya) 2 1
81. Sándor Alexandra (Zsíros Akadémia Kőbánya) 2 1
82. Szabó Alexandra (Törekvés SE/B) 2 1
83. Bartucz Dorottya (Treff 07 SE) 2 2
84. Bencsó Mária (Budapest Csepel) 2 2
85. Herczeg Enikő (Törekvés SE/B) 2 5
86. Eckrich Gabriella (Budapest Csepel) 2 2
87. Lőrincz Erzsébet Sára (BEAC Dzsoni Angyalai) 2 2
88. Zsoldos Anita (Törekvés SE/B) 2 4
89. Fejér Éva (BLSE) 2 3
90. Strausz Lili (Törekvés SE/B) 2 2
91. Farkas Gabriella (Kinizsi NKK) 2 2
92. Hamzi Anna (Kiss Lenke KA - Junior) 2 1
93. Márton Zsuzsanna (Viharos Szenyórák) 2 2
94. Szerencsés Ildikó (Viharos Szenyórák) 2 4
95. Schneider Flóra (Józsefvárosi KC) 1.75 4
96. Kovács Réka (Pénzügyőr SE) 1.75 4
97. Orbán Ildikó (BEAC Senior) 1.75 4
98. Hamzi Virág (Kiss Lenke KA - Junior) 1.67 3
99. Kranjecz Zsuzsa (BLSE) 1.5 2
100. Tóth Kitti (Külker SC) 1.5 2
101. Kovács Orsolya (BEAC Dzsoni Angyalai) 1.5 2
102. Czipott Sejla Zseni (Kinizsi NKK) 1.5 2
103. Sipos Vanda (BEAC Dzsoni Angyalai) 1.5 4
104. Horváth Rebeka (Józsefvárosi KC) 1.4 5
105. Verebné Tóth Adrienn (Budapest Csepel) 1.33 3
106. Tomeg Tünde (Kiss Lenke KA - Junior) 1.33 3
107. Borius Anna (Kölcsey Amazonok) 1.33 3
108. Varga Anna (BEAC Senior) 1.25 4
109. Balczer Kitti Ramóna (Kiss Lenke KA - Junior) 1.25 4
110. Ungi Boglárka (Pénzügyőr SE) 1.2 5
111. Strbik Zsófia Anna (Törekvés SE/B) 1 1
112. Fűzi Lilla (Kiss Lenke KA - Junior) 1 3
113. Kocsis Andrea (Külker SC) 1 3
114. Burics Bettina (Budapest Csepel) 1 3
115. Vitéz Lili (BEAC Dzsoni Angyalai) 1 1
116. Garai Eszter (BLSE) 1 2
117. Kirstein Márta (Kölcsey Amazonok) 1 3
118. Nagy Adrienn (Kinizsi NKK) 1 1
119. Haragh Zsófia (BEAC Dzsoni Angyalai) 1 4
120. Kőhl Alexandra (Józsefvárosi KC) 0.8 5
121. Szentpétery Réka (Budapest Csepel) 0.67 3
122. Beke Dorottya (Pénzügyőr SE) 0.67 3
123. Török Kata (Józsefvárosi KC) 0.67 3
124. Matskási Imola (Külker SC) 0.67 3
125. Farkas Boglárka (Pénzügyőr SE) 0.5 4
126. Losonczy Orsolya (Treff 07 SE) 0.5 4
127. Sági Adrienn (Treff 07 SE) 0.5 2
128. Sirmán Erzsébet Julianna (Kinizsi NKK) 0.5 2
129. Tarkovács Andrea (BLSE) 0.33 3
130. Binder Amarilla (Viharos Szenyórák) 0.33 3
131. Bódis Lilla (Kölcsey Amazonok) 0.33 3
132. Kókány Bernadett (Kölcsey Amazonok) 0.33 3
133. Pócs Bernadett (Józsefvárosi KC) 0.25 4
134. Dr. Ősz Rita (Viharos Szenyórák) 0.25 4
135. Majoros Dóra (Józsefvárosi KC) 0 2
136. Horváth Sára (Kinizsi NKK) 0 1
137. Dunavölgyi Blanka (Budapest Csepel) 0 3
138. Kayali Kinga Fatime (Józsefvárosi KC) 0 4
139. Tóth Rebeka (Pénzügyőr SE) 0 3
140. Sarvay Réka (Treff 07 SE) 0 4
141. Czura Éva (Józsefvárosi KC) 0 1
142. Teidelt Magdalena (Józsefvárosi KC) 0 1
143. Dávid Dóra (Józsefvárosi KC) 0 1
144. Flach Viktória (Kölcsey Amazonok) 0 1
145. Tóth Zsófia (Kinizsi NKK) 0 1
146. Palkó Orsolya (Kölcsey Amazonok) 0 4
147. Bukovácz Dóra (Pénzügyőr SE) 0 1
148. Zsoldos Bernadett (Kölcsey Amazonok) 0 3
149. Mihályi Réka (BEAC Senior) 0 1
150. Márta Bettina (BEAC Senior) 0 1
151. Pocskay Andrea (Külker SC) 0 1
152. Nagy Réka (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 1
153. Gyarmati Erika (Kinizsi NKK) 0 1
154. Adorjáni Boglárka (Kölcsey Amazonok) 0 4
155. Weszelovszkyné R. Andrea (BEAC Senior) 0 1
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Czipott Sejla Zseni (Kinizsi NKK) 4.5 2
2. Kutrik Dóra (Zsíros Akadémia Kőbánya) 4 1
3. Sándor Alexandra (Zsíros Akadémia Kőbánya) 4 1
4. Májusi Eszter (Józsefvárosi KC) 3.75 4
5. Kása Tímea (Törekvés SE/B) 3.25 4
6. Balogné Tolnai Kinga (Treff 07 SE) 3 4
7. Budánovics Noémi (BLSE) 3 1
8. Czéró Léna (Zsíros Akadémia Kőbánya) 3 1
9. Mohos Eszter (Törekvés SE/B) 3 1
10. Strausz Lili (Törekvés SE/B) 3 2
11. Garai Eszter (BLSE) 3 2
12. Nagy Adrienn (Kinizsi NKK) 3 1
13. Hartai Krisztina (BEAC Dzsoni Angyalai) 2.67 3
14. Glacz Ágnes (Treff 07 SE) 2.5 4
15. Franzony Szintia Ágnes (Pénzügyőr SE) 2.5 4
16. Lőrincz Andrea (BEAC Senior) 2.5 4
17. Kovács Réka (Pénzügyőr SE) 2.5 4
18. Kőhl Alexandra (Józsefvárosi KC) 2.4 5
19. Harangi Barbara (Törekvés SE/B) 2.33 3
20. Rohodi Anna (Budapest Csepel) 2.33 3
21. Rohodi Júlia (Budapest Csepel) 2.33 3
22. Zemlényi Dóra (Pénzügyőr SE) 2.25 4
23. Sebő Júlia (BEAC Senior) 2.25 4
24. Sarvay Réka (Treff 07 SE) 2.25 4
25. Somogyi Viktória (Törekvés SE/B) 2.2 5
26. Tóth Adrien (BEAC Dzsoni Angyalai) 2 1
27. Herjeczki Patricia (Pénzügyőr SE) 2 4
28. Kárpáti Csilla Veronika (Külker SC) 2 3
29. Harka Zsófia (Kinizsi NKK) 2 1
30. Pásztor Sára (Treff 07 SE) 2 1
31. Éliásné Iliás Eszter (BEAC Senior) 2 4
32. Tüttő Ágnes (Viharos Szenyórák) 2 2
33. Fogas Ildikó (BEAC Senior) 2 3
34. Ujváry Judit (BLSE) 2 2
35. Kovács Laura (Kiss Lenke KA - Junior) 2 3
36. Dénes Judit (Józsefvárosi KC) 2 4
37. Hamzi Anna (Kiss Lenke KA - Junior) 2 1
38. Borius Anna (Kölcsey Amazonok) 2 3
39. Vitéz Lili (BEAC Dzsoni Angyalai) 2 1
40. Török Kata (Józsefvárosi KC) 2 3
41. Sirmán Erzsébet Julianna (Kinizsi NKK) 2 2
42. Mihályi Réka (BEAC Senior) 2 1
43. Sipos Boglárka (Józsefvárosi KC) 1.8 5
44. Horváth Rebeka (Józsefvárosi KC) 1.8 5
45. Ungi Boglárka (Pénzügyőr SE) 1.8 5
46. Hidas Andrea (BEAC Senior) 1.75 4
47. Tüske Annamária (Kiss Lenke KA - Junior) 1.75 4
48. Morvai Zsuzsanna (Pénzügyőr SE) 1.75 4
49. Erdődi Márta (Külker SC) 1.67 3
50. Gőgös Krisztnia (Viharos Szenyórák) 1.67 3
51. Bardi Krisztina Vivien (Külker SC) 1.67 3
52. Vajai Virág (Törekvés SE/B) 1.6 5
53. Láncos Emese (Kinizsi NKK) 1.5 2
54. Nagy Beatrix (Kinizsi NKK) 1.5 2
55. Györki Darinka (Treff 07 SE) 1.5 4
56. Armaghani Soraya (BEAC Dzsoni Angyalai) 1.5 4
57. Bencsó Mária (Budapest Csepel) 1.5 2
58. Eckrich Gabriella (Budapest Csepel) 1.5 2
59. Lőrincz Erzsébet Sára (BEAC Dzsoni Angyalai) 1.5 2
60. Zsoldos Anita (Törekvés SE/B) 1.5 4
61. Farkas Gabriella (Kinizsi NKK) 1.5 2
62. Kovács Orsolya (BEAC Dzsoni Angyalai) 1.5 2
63. Haragh Zsófia (BEAC Dzsoni Angyalai) 1.5 4
64. Samu Flóra (Törekvés SE/B) 1.4 5
65. Herczeg Enikő (Törekvés SE/B) 1.4 5
66. Jakobszen Orsolya (BEAC Dzsoni Angyalai) 1.33 3
67. Karlócai Daniella (BLSE) 1.33 3
68. Gruber Nikolett (BEAC Dzsoni Angyalai) 1.33 3
69. Szűcs Anna (Törekvés SE/B) 1.33 3
70. Nádasi Katalin (Viharos Szenyórák) 1.33 3
71. Hamzi Virág (Kiss Lenke KA - Junior) 1.33 3
72. Tomeg Tünde (Kiss Lenke KA - Junior) 1.33 3
73. Hegyi Tekla (Treff 07 SE) 1.25 4
74. Orbán Ildikó (BEAC Senior) 1.25 4
75. Losonczy Orsolya (Treff 07 SE) 1.25 4
76. László Szilvia (Józsefvárosi KC) 1.2 5
77. Zám Eszter (BLSE) 1 1
78. Kása Tamara (BEAC Dzsoni Angyalai) 1 1
79. Jambrik Barbara (Pénzügyőr SE) 1 5
80. Gallyas Andrea (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1 1
81. Horváth Mercédesz (BEAC Dzsoni Angyalai) 1 1
82. Herczeg Mónika (Külker SC) 1 3
83. Németh Lili (Kiss Lenke KA - Junior) 1 2
84. Tálas Lívia (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1 1
85. Radó Viktória (Kiss Lenke KA - Junior) 1 4
86. Tüske Fruzsina (Kiss Lenke KA - Junior) 1 1
87. Kertész Luca (Kiss Lenke KA - Junior) 1 4
88. Takács Dorina (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1 1
89. Mecséri Alexandra (BEAC Dzsoni Angyalai) 1 2
90. Kardos Kata (Pénzügyőr SE) 1 4
91. Schneider Flóra (Józsefvárosi KC) 1 4
92. Bartucz Dorottya (Treff 07 SE) 1 2
93. Papp Zsanett (Kiss Lenke KA - Junior) 1 2
94. Strbik Zsófia Anna (Törekvés SE/B) 1 1
95. Kovács Szilvia (Kiss Lenke KA - Junior) 1 2
96. Fejér Éva (BLSE) 1 3
97. Márton Zsuzsanna (Viharos Szenyórák) 1 2
98. Tarkovács Andrea (BLSE) 1 3
99. Horváth Sára (Kinizsi NKK) 1 1
100. Dunavölgyi Blanka (Budapest Csepel) 1 3
101. Tóth Rebeka (Pénzügyőr SE) 1 3
102. Kiss Diána (BLSE) 0.67 3
103. Kosjár Katalin (BLSE) 0.67 3
104. Szentkirályi Réka Vera (Külker SC) 0.67 3
105. Verebné Tóth Adrienn (Budapest Csepel) 0.67 3
106. Sztanev Andrea Márta (Viharos Szenyórák) 0.67 3
107. Laczkó Zsófia (Külker SC) 0.67 3
108. Fűzi Lilla (Kiss Lenke KA - Junior) 0.67 3
109. Kirstein Márta (Kölcsey Amazonok) 0.67 3
110. Beke Dorottya (Pénzügyőr SE) 0.67 3
111. Matskási Imola (Külker SC) 0.67 3
112. Bódis Lilla (Kölcsey Amazonok) 0.67 3
113. Steiner Andrea (Viharos Szenyórák) 0.6 5
114. Petrovszki Zsanett Erzsébe (Kölcsey Amazonok) 0.5 4
115. Lámala Ágnes (Viharos Szenyórák) 0.5 2
116. Hosszú Bettina Ilona (Kölcsey Amazonok) 0.5 4
117. Kranjecz Zsuzsa (BLSE) 0.5 2
118. Varga Anna (BEAC Senior) 0.5 4
119. Balczer Kitti Ramóna (Kiss Lenke KA - Junior) 0.5 4
120. Farkas Boglárka (Pénzügyőr SE) 0.5 4
121. Kayali Kinga Fatime (Józsefvárosi KC) 0.5 4
122. Pócs Bernadett (Józsefvárosi KC) 0.5 4
123. Dr. Ősz Rita (Viharos Szenyórák) 0.5 4
124. Palkó Orsolya (Kölcsey Amazonok) 0.5 4
125. Kovács Borbála (Budapest Csepel) 0.33 3
126. Rajna Zsuzsanna (Budapest Csepel) 0.33 3
127. Kocsis Andrea (Külker SC) 0.33 3
128. Szentpétery Réka (Budapest Csepel) 0.33 3
129. Binder Amarilla (Viharos Szenyórák) 0.33 3
130. Kókány Bernadett (Kölcsey Amazonok) 0.33 3
131. Zsoldos Bernadett (Kölcsey Amazonok) 0.33 3
132. Kupcsik Szilvia (Viharos Szenyórák) 0.25 4
133. Szerencsés Ildikó (Viharos Szenyórák) 0.25 4
134. Sipos Vanda (BEAC Dzsoni Angyalai) 0.25 4
135. Adorjáni Boglárka (Kölcsey Amazonok) 0.25 4
136. Dely Szilvia (BLSE) 0 2
137. Szondi Ágnes Zsuzsanna (Külker SC) 0 2
138. Szabó Alexandra (Törekvés SE/B) 0 1
139. Bak Edina (Budapest Csepel) 0 3
140. Rojas-Azary Manuela (Kiss Lenke KA - Junior) 0 3
141. Majoros Dóra (Józsefvárosi KC) 0 2
142. Tóth Kitti (Külker SC) 0 2
143. Burics Bettina (Budapest Csepel) 0 3
144. Sági Adrienn (Treff 07 SE) 0 2
145. Czura Éva (Józsefvárosi KC) 0 1
146. Teidelt Magdalena (Józsefvárosi KC) 0 1
147. Dávid Dóra (Józsefvárosi KC) 0 1
148. Flach Viktória (Kölcsey Amazonok) 0 1
149. Tóth Zsófia (Kinizsi NKK) 0 1
150. Bukovácz Dóra (Pénzügyőr SE) 0 1
151. Márta Bettina (BEAC Senior) 0 1
152. Pocskay Andrea (Külker SC) 0 1
153. Nagy Réka (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 1
154. Gyarmati Erika (Kinizsi NKK) 0 1
155. Weszelovszkyné R. Andrea (BEAC Senior) 0 1
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 1 meccs, min. 2 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. Harka Zsófia (Kinizsi NKK) 8 1
2. Sándor Alexandra (Zsíros Akadémia Kőbánya) 5 1
3. Gruber Nikolett (BEAC Dzsoni Angyalai) 4.67 3
4. Zemlényi Dóra (Pénzügyőr SE) 4.25 4
5. Láncos Emese (Kinizsi NKK) 4 2
6. Györki Darinka (Treff 07 SE) 4 4
7. Harangi Barbara (Törekvés SE/B) 3.33 3
8. Tóth Adrien (BEAC Dzsoni Angyalai) 3 1
9. Herjeczki Patricia (Pénzügyőr SE) 3 4
10. Rohodi Anna (Budapest Csepel) 3 3
11. Kosjár Katalin (BLSE) 3 3
12. Strbik Zsófia Anna (Törekvés SE/B) 3 1
13. Balogné Tolnai Kinga (Treff 07 SE) 2.75 4
14. Kranjecz Zsuzsa (BLSE) 2.5 2
15. Erdődi Márta (Külker SC) 2 3
16. Májusi Eszter (Józsefvárosi KC) 2 4
17. Gallyas Andrea (Zsíros Akadémia Kőbánya) 2 1
18. Budánovics Noémi (BLSE) 2 1
19. Tálas Lívia (Zsíros Akadémia Kőbánya) 2 1
20. Dénes Judit (Józsefvárosi KC) 2 4
21. Hidas Andrea (BEAC Senior) 1.75 4
22. Kertész Luca (Kiss Lenke KA - Junior) 1.75 4
23. Kovács Réka (Pénzügyőr SE) 1.75 4
24. Herczeg Mónika (Külker SC) 1.67 3
25. Schneider Flóra (Józsefvárosi KC) 1.5 4
26. Bencsó Mária (Budapest Csepel) 1.5 2
27. Bartucz Dorottya (Treff 07 SE) 1.5 2
28. Jambrik Barbara (Pénzügyőr SE) 1.4 5
29. Steiner Andrea (Viharos Szenyórák) 1.4 5
30. Samu Flóra (Törekvés SE/B) 1.4 5
31. Szentkirályi Réka Vera (Külker SC) 1.33 3
32. Kovács Borbála (Budapest Csepel) 1.33 3
33. Radó Viktória (Kiss Lenke KA - Junior) 1.25 4
34. Sipos Boglárka (Józsefvárosi KC) 1.2 5
35. Nagy Beatrix (Kinizsi NKK) 1 2
36. Rohodi Júlia (Budapest Csepel) 1 3
37. Tüttő Ágnes (Viharos Szenyórák) 1 2
38. Dely Szilvia (BLSE) 1 2
39. Sebő Júlia (BEAC Senior) 1 4
40. Glacz Ágnes (Treff 07 SE) 1 4
41. Franzony Szintia Ágnes (Pénzügyőr SE) 1 4
42. Lőrincz Erzsébet Sára (BEAC Dzsoni Angyalai) 1 2
43. Eckrich Gabriella (Budapest Csepel) 1 2
44. Tóth Kitti (Külker SC) 1 2
45. Tarkovács Andrea (BLSE) 1 3
46. Tüske Annamária (Kiss Lenke KA - Junior) 0.75 4
47. Morvai Zsuzsanna (Pénzügyőr SE) 0.75 4
48. Armaghani Soraya (BEAC Dzsoni Angyalai) 0.75 4
49. Varga Anna (BEAC Senior) 0.75 4
50. Kárpáti Csilla Veronika (Külker SC) 0.67 3
51. Karlócai Daniella (BLSE) 0.67 3
52. Szűcs Anna (Törekvés SE/B) 0.67 3
53. Gőgös Krisztnia (Viharos Szenyórák) 0.67 3
54. Hamzi Virág (Kiss Lenke KA - Junior) 0.67 3
55. Fejér Éva (BLSE) 0.67 3
56. Binder Amarilla (Viharos Szenyórák) 0.67 3
57. Horváth Rebeka (Józsefvárosi KC) 0.6 5
58. Lőrincz Andrea (BEAC Senior) 0.5 4
59. Hosszú Bettina Ilona (Kölcsey Amazonok) 0.5 4
60. Vajai Virág (Törekvés SE/B) 0.4 5
61. Somogyi Viktória (Törekvés SE/B) 0.4 5
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 1 meccs, min. 2 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. Kosjár Katalin (BLSE) 100% (9/9) 3
2. Sebő Júlia (BEAC Senior) 100% (4/4) 4
3. Varga Anna (BEAC Senior) 100% (3/3) 4
4. Hamzi Virág (Kiss Lenke KA - Junior) 100% (2/2) 3
5. Tüttő Ágnes (Viharos Szenyórák) 100% (2/2) 2
6. Tálas Lívia (Zsíros Akadémia Kőbánya) 100% (2/2) 1
7. Dely Szilvia (BLSE) 100% (2/2) 2
8. Nagy Beatrix (Kinizsi NKK) 100% (2/2) 2
9. Tóth Kitti (Külker SC) 100% (2/2) 2
10. Lőrincz Erzsébet Sára (BEAC Dzsoni Angyalai) 100% (2/2) 2
11. Gruber Nikolett (BEAC Dzsoni Angyalai) 93.33% (14/15) 3
12. Rohodi Anna (Budapest Csepel) 90% (9/10) 3
13. Zemlényi Dóra (Pénzügyőr SE) 80.95% (17/21) 4
14. Harangi Barbara (Törekvés SE/B) 76.92% (10/13) 3
15. Györki Darinka (Treff 07 SE) 76.19% (16/21) 4
16. Sipos Boglárka (Józsefvárosi KC) 75% (6/8) 5
17. Armaghani Soraya (BEAC Dzsoni Angyalai) 75% (3/4) 4
18. Tarkovács Andrea (BLSE) 75% (3/4) 3
19. Tüske Annamária (Kiss Lenke KA - Junior) 75% (3/4) 4
20. Morvai Zsuzsanna (Pénzügyőr SE) 75% (3/4) 4
21. Tóth Adrien (BEAC Dzsoni Angyalai) 75% (3/4) 1
22. Bencsó Mária (Budapest Csepel) 75% (3/4) 2
23. Strbik Zsófia Anna (Törekvés SE/B) 75% (3/4) 1
24. Steiner Andrea (Viharos Szenyórák) 70% (7/10) 5
25. Hidas Andrea (BEAC Senior) 70% (7/10) 4
26. Kertész Luca (Kiss Lenke KA - Junior) 70% (7/10) 4
27. Herjeczki Patricia (Pénzügyőr SE) 66.67% (12/18) 4
28. Láncos Emese (Kinizsi NKK) 66.67% (8/12) 2
29. Harka Zsófia (Kinizsi NKK) 66.67% (8/12) 1
30. Erdődi Márta (Külker SC) 66.67% (6/9) 3
31. Kovács Borbála (Budapest Csepel) 66.67% (4/6) 3
32. Szűcs Anna (Törekvés SE/B) 66.67% (2/3) 3
33. Karlócai Daniella (BLSE) 66.67% (2/3) 3
34. Kárpáti Csilla Veronika (Külker SC) 66.67% (2/3) 3
35. Lőrincz Andrea (BEAC Senior) 66.67% (2/3) 4
36. Kovács Réka (Pénzügyőr SE) 63.64% (7/11) 4
37. Sándor Alexandra (Zsíros Akadémia Kőbánya) 62.5% (5/8) 1
38. Radó Viktória (Kiss Lenke KA - Junior) 62.5% (5/8) 4
39. Kranjecz Zsuzsa (BLSE) 62.5% (5/8) 2
40. Májusi Eszter (Józsefvárosi KC) 61.54% (8/13) 4
41. Dénes Judit (Józsefvárosi KC) 57.14% (8/14) 4
42. Szentkirályi Réka Vera (Külker SC) 57.14% (4/7) 3
43. Balogné Tolnai Kinga (Treff 07 SE) 55% (11/20) 4
44. Samu Flóra (Törekvés SE/B) 53.85% (7/13) 5
45. Bartucz Dorottya (Treff 07 SE) 50% (3/6) 2
46. Gőgös Krisztnia (Viharos Szenyórák) 50% (2/4) 3
47. Binder Amarilla (Viharos Szenyórák) 50% (2/4) 3
48. Gallyas Andrea (Zsíros Akadémia Kőbánya) 50% (2/4) 1
49. Eckrich Gabriella (Budapest Csepel) 50% (2/4) 2
50. Vajai Virág (Törekvés SE/B) 50% (2/4) 5
51. Hegyi Tekla (Treff 07 SE) 50% (1/2) 4
52. Horváth Sára (Kinizsi NKK) 50% (1/2) 1
53. Ujváry Judit (BLSE) 50% (1/2) 2
54. Herczeg Enikő (Törekvés SE/B) 50% (1/2) 5
55. Éliásné Iliás Eszter (BEAC Senior) 50% (1/2) 4
56. Németh Lili (Kiss Lenke KA - Junior) 50% (1/2) 2
57. Pócs Bernadett (Józsefvárosi KC) 50% (1/2) 4
58. Czéró Léna (Zsíros Akadémia Kőbánya) 50% (1/2) 1
59. Sarvay Réka (Treff 07 SE) 50% (1/2) 4
60. Jakobszen Orsolya (BEAC Dzsoni Angyalai) 50% (1/2) 3
61. Beke Dorottya (Pénzügyőr SE) 50% (1/2) 3
62. Tóth Rebeka (Pénzügyőr SE) 50% (1/2) 3
63. Török Kata (Józsefvárosi KC) 50% (1/2) 3
64. Rajna Zsuzsanna (Budapest Csepel) 50% (1/2) 3
65. Schneider Flóra (Józsefvárosi KC) 46.15% (6/13) 4
66. Glacz Ágnes (Treff 07 SE) 44.44% (4/9) 4
67. Franzony Szintia Ágnes (Pénzügyőr SE) 40% (4/10) 4
68. Fejér Éva (BLSE) 40% (2/5) 3
69. Budánovics Noémi (BLSE) 40% (2/5) 1
70. Jambrik Barbara (Pénzügyőr SE) 38.89% (7/18) 5
71. Horváth Rebeka (Józsefvárosi KC) 37.5% (3/8) 5
72. Somogyi Viktória (Törekvés SE/B) 33.33% (2/6) 5
73. Fogas Ildikó (BEAC Senior) 33.33% (1/3) 3
74. Rohodi Júlia (Budapest Csepel) 30% (3/10) 3
75. Herczeg Mónika (Külker SC) 29.41% (5/17) 3
76. Hosszú Bettina Ilona (Kölcsey Amazonok) 25% (2/8) 4
77. Kőhl Alexandra (Józsefvárosi KC) 25% (1/4) 5
78. Takács Dorina (Zsíros Akadémia Kőbánya) 25% (1/4) 1
79. László Szilvia (Józsefvárosi KC) 25% (1/4) 5
80. Kovács Orsolya (BEAC Dzsoni Angyalai) 25% (1/4) 2
81. Kupcsik Szilvia (Viharos Szenyórák) 20% (1/5) 4
82. Kardos Kata (Pénzügyőr SE) 14.29% (1/7) 4
83. Zám Eszter (BLSE) 0% (0/2) 1
84. Márta Bettina (BEAC Senior) 0% (0/2) 1
85. Burics Bettina (Budapest Csepel) 0% (0/2) 3
86. Rojas-Azary Manuela (Kiss Lenke KA - Junior) 0% (0/2) 3
87. Haragh Zsófia (BEAC Dzsoni Angyalai) 0% (0/2) 4
88. Ungi Boglárka (Pénzügyőr SE) 0% (0/2) 5
89. Kovács Laura (Kiss Lenke KA - Junior) 0% (0/2) 3
90. Farkas Boglárka (Pénzügyőr SE) 0% (0/2) 4
91. Orbán Ildikó (BEAC Senior) 0% (0/2) 4
92. Losonczy Orsolya (Treff 07 SE) 0% (0/2) 4
93. Nádasi Katalin (Viharos Szenyórák) 0% (0/4) 3
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu