/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

Budapest Csepel - Budapest, Női B csoport - Cziffra Mihály bajnokság

Edző

Név Telefon E-mail
Szabó Róbert 70/216-8594 robige@freemail.hu

Kontakt

Név Telefon E-mail
Szabó Róbert 70/216-8594 robige@freemail.hu

Csarnok

Csarnok Cím
Kazinczy Általános Iskola 1215 - Budapest Ív u. 65-71.

Játékosok




Mezszám Név Szül. dátum
- Bak Edina 1983-05-09
- Bencsó Mária 1978-11-01
- Burics Bettina 2002-01-15
- Dunavölgyi Blanka 2001-04-12
- Eckrich Gabriella 1981-10-07
- Gebri Orsolya 1996-02-22
- Kovács Borbála 1993-12-09
- Pál Szandra 1986-07-11
- Pintér Adrienn 1974-08-05
- Rajna Zsuzsanna 1991-11-14
- Rohodi Anna 1984-07-03
- Rohodi Júlia 1986-05-22
- Szentpétery Réka 2000-08-03
- Verebné Tóth Adrienn 1971-10-01

Műsor

Budapest, Női B csoport - Cziffra Mihály bajnokság

 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
NB0012 Budapest Csepel Kölcsey Amazonok 2018/10/06 16:00 20-0
(-, -, -, -)
Kazinczy Általános Iskola Magyar Zoltán Jankovics Viktor Zsolt
NB0023 Viharos Szenyórák Budapest Csepel 2018/10/14 16:30 13-75
(0-19,0-14,3-15,10-27)
Lázár Ervin Általános Iskola Gaál István Steiner Máté
NB0045 BEAC Dzsoni Angyalai Budapest Csepel 2018/10/19 18:45 42-63
(14-18,10-21,7-5,11-19)
Tüske csarnok - 1. terem Lövei László Komlódi Benedek
NB0034 Budapest Csepel Kiss Lenke KA - Junior 2018/11/05 19:15 64-59
(12-18,20-14,10-18,22-9)
Kazinczy Általános Iskola Nepp László Oszkár Steiner Máté
NB0067 Budapest Csepel BLSE 2018/11/17 16:00 53-66
(17-14,15-18,11-19,10-15)
Kazinczy Általános Iskola Nagy Viktor Nagy István
NB0077 Pénzügyőr SE Budapest Csepel 2018/11/23 19:00 75-61
(8-14,21-17,28-12,18-18)
Lázár Ervin Általános Iskola Nagy Viktor Komlódi Benedek
NB0095 Józsefvárosi KC Budapest Csepel 2018/12/11 18:30 Ludovika Aréna Kozma Balázs Németh Fanni
NB0104 Budapest Csepel BEAC Senior 2018/12/15 16:15 Kazinczy Általános Iskola Lövei László Simon Kristóf Kolos
NB0056 Budapest Csepel Kinizsi NKK 2018/12/17 19:15 Kazinczy Általános Iskola Oláh Márk Komlódi Benedek
NB0113 Zsíros Akadémia Kőbánya Budapest Csepel 2019/01/12 10:00 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
NB0086 Budapest Csepel Treff 07 SE 2019/01/14 19:15 Kazinczy Általános Iskola
NB0122 Budapest Csepel Külker SC 2019/01/19 16:00 Kazinczy Általános Iskola
NB0131 Budapest Csepel Törekvés SE/B 2019/01/26 16:00 Kazinczy Általános Iskola
NB0142 Kölcsey Amazonok Budapest Csepel 2019/02/10 09:00 Lázár Ervin Általános Iskola
NB0153 Budapest Csepel Viharos Szenyórák 2019/02/16 16:00 Kazinczy Általános Iskola
NB0164 Kiss Lenke KA - Junior Budapest Csepel 2019/02/23 14:00 Lónyay Református Gimnázium
NB0175 Budapest Csepel BEAC Dzsoni Angyalai 2019/03/02 16:00 Kazinczy Általános Iskola
NB0186 Kinizsi NKK Budapest Csepel 2019/03/10 15:00 Lónyay Református Gimnázium
NB0197 BLSE Budapest Csepel 2019/03/23 09:00 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
NB0207 Budapest Csepel Pénzügyőr SE 2019/03/30 16:00 Kazinczy Általános Iskola
NB0216 Treff 07 SE Budapest Csepel 2019/04/10 19:40 Eötvös József Gimnázium
NB0225 Budapest Csepel Józsefvárosi KC 2019/04/13 16:00 Kazinczy Általános Iskola
NB0234 BEAC Senior Budapest Csepel 2019/04/27 09:30 BEAC Sporttelep
NB0243 Budapest Csepel Zsíros Akadémia Kőbánya 2019/05/04 16:00 Kazinczy Általános Iskola
NB0252 Külker SC Budapest Csepel 2019/05/11 10:30 Berzsenyi Dániel Gimnázium
NB0261 Törekvés SE/B Budapest Csepel 2019/05/17 20:50 Kocsis Sándor Sportközpont

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Zemlényi Dóra (Pénzügyőr SE) 177 8
2. Jambrik Barbara (Pénzügyőr SE) 138 9
3. Herjeczki Patricia (Pénzügyőr SE) 131 8
4. Sipos Boglárka (Józsefvárosi KC) 119 7
5. Kiss Diána (BLSE) 114 7
6. Herczeg Mónika (Külker SC) 107 6
7. Láncos Emese (Kinizsi NKK) 102 6
8. Nagy Beatrix (Kinizsi NKK) 94 6
9. Kovács Laura (Kiss Lenke KA - Junior) 92 6
10. Harangi Barbara (Törekvés SE/B) 78 4
11. Gruber Nikolett (BEAC Dzsoni Angyalai) 77 8
12. Erdődi Márta (Külker SC) 76 5
13. Szentkirályi Réka Vera (Külker SC) 74 6
14. Vajai Virág (Törekvés SE/B) 73 7
15. Balogné Tolnai Kinga (Treff 07 SE) 73 6
16. Györki Darinka (Treff 07 SE) 72 6
17. Radó Viktória (Kiss Lenke KA - Junior) 71 8
18. László Szilvia (Józsefvárosi KC) 70 7
19. Kosjár Katalin (BLSE) 69 5
20. Májusi Eszter (Józsefvárosi KC) 69 5
21. Éliásné Iliás Eszter (BEAC Senior) 69 6
22. Budánovics Noémi (BLSE) 68 4
23. Rohodi Anna (Budapest Csepel) 68 5
24. Kovács Réka (Pénzügyőr SE) 68 8
25. Karlócai Daniella (BLSE) 66 7
26. Zám Eszter (BLSE) 66 4
27. Steiner Andrea (Viharos Szenyórák) 66 8
28. Jakobszen Orsolya (BEAC Dzsoni Angyalai) 65 7
29. Armaghani Soraya (BEAC Dzsoni Angyalai) 65 9
30. Farkas Gabriella (Kinizsi NKK) 62 6
31. Dénes Judit (Józsefvárosi KC) 61 6
32. Kutrik Dóra (Zsíros Akadémia Kőbánya) 56 4
33. Petrovszki Zsanett Erzsébe (Kölcsey Amazonok) 56 7
34. Sándor Alexandra (Zsíros Akadémia Kőbánya) 54 4
35. Hegyi Tekla (Treff 07 SE) 54 6
36. Gőgös Krisztnia (Viharos Szenyórák) 52 5
37. Somogyi Viktória (Törekvés SE/B) 51 7
38. Kása Tímea (Törekvés SE/B) 51 6
39. Tüttő Ágnes (Viharos Szenyórák) 50 5
40. Fogas Ildikó (BEAC Senior) 50 5
41. Sebő Júlia (BEAC Senior) 50 6
42. Horváth Rebeka (Józsefvárosi KC) 49 7
43. Morvai Zsuzsanna (Pénzügyőr SE) 48 8
44. Kertész Luca (Kiss Lenke KA - Junior) 48 7
45. Glacz Ágnes (Treff 07 SE) 47 6
46. Bardi Krisztina Vivien (Külker SC) 46 6
47. Herczeg Enikő (Törekvés SE/B) 46 7
48. Hartai Krisztina (BEAC Dzsoni Angyalai) 45 4
49. Hidas Andrea (BEAC Senior) 45 6
50. Zsoldos Anita (Törekvés SE/B) 45 6
51. Samu Flóra (Törekvés SE/B) 44 7
52. Kárpáti Csilla Veronika (Külker SC) 44 3
53. Rohodi Júlia (Budapest Csepel) 43 5
54. Kovács Borbála (Budapest Csepel) 42 5
55. Verebné Tóth Adrienn (Budapest Csepel) 41 5
56. Kardos Kata (Pénzügyőr SE) 41 7
57. Czipott Sejla Zseni (Kinizsi NKK) 41 6
58. Mecséri Alexandra (BEAC Dzsoni Angyalai) 40 4
59. Gallyas Andrea (Zsíros Akadémia Kőbánya) 39 4
60. Franzony Szintia Ágnes (Pénzügyőr SE) 38 6
61. Hosszú Bettina Ilona (Kölcsey Amazonok) 36 7
62. Lőrincz Andrea (BEAC Senior) 36 5
63. Nádasi Katalin (Viharos Szenyórák) 36 6
64. Tüske Annamária (Kiss Lenke KA - Junior) 35 5
65. Hamzi Virág (Kiss Lenke KA - Junior) 35 5
66. Brauner Gyöngyi (BLSE) 34 2
67. Török Kata (Józsefvárosi KC) 34 5
68. Rajna Zsuzsanna (Budapest Csepel) 33 5
69. Fűzi Lilla (Kiss Lenke KA - Junior) 33 7
70. Sztanev Andrea Márta (Viharos Szenyórák) 32 6
71. Ujváry Judit (BLSE) 31 3
72. Tóth Adrien (BEAC Dzsoni Angyalai) 30 2
73. Márton Zsuzsanna (Viharos Szenyórák) 30 4
74. Lőrincz Erzsébet Sára (BEAC Dzsoni Angyalai) 30 4
75. Szondi Ágnes Zsuzsanna (Külker SC) 30 5
76. Rojas-Azary Manuela (Kiss Lenke KA - Junior) 28 5
77. Bak Edina (Budapest Csepel) 28 5
78. Szűcs Anna (Törekvés SE/B) 28 3
79. Bartucz Dorottya (Treff 07 SE) 27 4
80. Varga Anna (BEAC Senior) 27 6
81. Kupcsik Szilvia (Viharos Szenyórák) 27 6
82. Dely Szilvia (BLSE) 26 3
83. Orbán Ildikó (BEAC Senior) 26 6
84. Laczkó Zsófia (Külker SC) 26 6
85. Kovács Orsolya (BEAC Dzsoni Angyalai) 25 5
86. Szabó Alexandra (Törekvés SE/B) 24 3
87. Tóth Kitti (Külker SC) 24 5
88. Sipos Vanda (BEAC Dzsoni Angyalai) 24 6
89. Balczer Kitti Ramóna (Kiss Lenke KA - Junior) 24 8
90. Haragh Zsófia (BEAC Dzsoni Angyalai) 23 7
91. Tálas Lívia (Zsíros Akadémia Kőbánya) 23 4
92. Schneider Flóra (Józsefvárosi KC) 23 4
93. Kocsis Andrea (Külker SC) 22 6
94. Kása Tamara (BEAC Dzsoni Angyalai) 22 2
95. Németh Lili (Kiss Lenke KA - Junior) 21 2
96. Fejér Éva (BLSE) 21 4
97. Eckrich Gabriella (Budapest Csepel) 20 4
98. Ungi Boglárka (Pénzügyőr SE) 20 8
99. Szerencsés Ildikó (Viharos Szenyórák) 20 6
100. Borius Anna (Kölcsey Amazonok) 20 6
101. Bencsó Mária (Budapest Csepel) 19 4
102. Egriné Szilágyi Judit (Viharos Szenyórák) 19 3
103. Egri Vivien (Törekvés SE/B) 18 1
104. Szopka Rebeka (Törekvés SE/B) 18 2
105. Lámala Ágnes (Viharos Szenyórák) 18 4
106. Garai Eszter (BLSE) 18 6
107. Sirmán Erzsébet Julianna (Kinizsi NKK) 18 6
108. Czéró Léna (Zsíros Akadémia Kőbánya) 16 4
109. Tomeg Tünde (Kiss Lenke KA - Junior) 16 5
110. Beke Dorottya (Pénzügyőr SE) 15 7
111. Kőhl Alexandra (Józsefvárosi KC) 15 7
112. Harka Zsófia (Kinizsi NKK) 15 2
113. Strbik Zsófia Anna (Törekvés SE/B) 15 3
114. Kovács Szilvia (Kiss Lenke KA - Junior) 14 3
115. Káldy Tímea Anna (Kinizsi NKK) 14 2
116. Horváth Mercédesz (BEAC Dzsoni Angyalai) 14 2
117. Bódis Lilla (Kölcsey Amazonok) 14 5
118. Tarkovács Andrea (BLSE) 13 6
119. Pásztor Sára (Treff 07 SE) 13 1
120. Halmai Tiffany Zoé (Zsíros Akadémia Kőbánya) 12 1
121. Ugaros Lili (Zsíros Akadémia Kőbánya) 12 1
122. Takács Dorina (Zsíros Akadémia Kőbánya) 12 4
123. Burics Bettina (Budapest Csepel) 12 5
124. Glavinics Anna (Zsíros Akadémia Kőbánya) 11 2
125. Kranjecz Zsuzsa (BLSE) 11 2
126. Losonczy Orsolya (Treff 07 SE) 11 6
127. Binder Amarilla (Viharos Szenyórák) 10 7
128. Papp Zsanett (Kiss Lenke KA - Junior) 10 4
129. Mohos Eszter (Törekvés SE/B) 9 1
130. Majoros Dóra (Józsefvárosi KC) 9 2
131. Strausz Lili (Törekvés SE/B) 9 2
132. Kayali Kinga Fatime (Józsefvárosi KC) 9 6
133. Nagy Réka (Zsíros Akadémia Kőbánya) 8 3
134. Dr. Bálint Zsanett (Kinizsi NKK) 8 2
135. Vitéz Lili (BEAC Dzsoni Angyalai) 8 2
136. Tüske Fruzsina (Kiss Lenke KA - Junior) 8 2
137. Kirstein Márta (Kölcsey Amazonok) 8 4
138. Zsoldos Bernadett (Kölcsey Amazonok) 8 6
139. Szentpétery Réka (Budapest Csepel) 7 5
140. Horváth Sára (Kinizsi NKK) 6 2
141. Nagy Adrienn (Kinizsi NKK) 6 3
142. Hárosi Nikoletta (Kinizsi NKK) 6 4
143. Matskási Imola (Külker SC) 6 5
144. Pócs Bernadett (Józsefvárosi KC) 5 6
145. Tóth Rebeka (Pénzügyőr SE) 5 7
146. Dr. Ősz Rita (Viharos Szenyórák) 4 6
147. Mihályi Réka (BEAC Senior) 4 2
148. Józsa Evelin (Zsíros Akadémia Kőbánya) 4 2
149. Molnár Krisztina (Külker SC) 4 2
150. Farkas Boglárka (Pénzügyőr SE) 4 5
151. Hamzi Anna (Kiss Lenke KA - Junior) 4 5
152. Dunavölgyi Blanka (Budapest Csepel) 3 5
153. Bukovácz Dóra (Pénzügyőr SE) 2 3
154. Weszelovszkyné R. Andrea (BEAC Senior) 2 3
155. Sági Adrienn (Treff 07 SE) 2 3
156. Hajdu Vanessza (Zsíros Akadémia Kőbánya) 2 1
157. Szunomár Vanda (Józsefvárosi KC) 2 1
158. Kókány Bernadett (Kölcsey Amazonok) 2 6
159. Sarvay Réka (Treff 07 SE) 1 6
160. Gyarmati Erika (Kinizsi NKK) 0 2
161. Dávid Dóra (Józsefvárosi KC) 0 1
162. Palkó Orsolya (Kölcsey Amazonok) 0 6
163. Pocskay Andrea (Külker SC) 0 2
164. Teidelt Magdalena (Józsefvárosi KC) 0 1
165. Kováts Réka (BEAC Dzsoni Angyalai) 0 1
166. Tóth Zsófia (Kinizsi NKK) 0 1
167. Czura Éva (Józsefvárosi KC) 0 1
168. Adorjáni Boglárka (Kölcsey Amazonok) 0 4
169. Márta Bettina (BEAC Senior) 0 1
170. Flach Viktória (Kölcsey Amazonok) 0 1
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Zemlényi Dóra (Pénzügyőr SE) 21 8
2. Nagy Beatrix (Kinizsi NKK) 12 6
3. Balogné Tolnai Kinga (Treff 07 SE) 10 6
4. László Szilvia (Józsefvárosi KC) 9 7
5. Verebné Tóth Adrienn (Budapest Csepel) 9 5
6. Rohodi Anna (Budapest Csepel) 8 5
7. Herjeczki Patricia (Pénzügyőr SE) 7 8
8. Kovács Laura (Kiss Lenke KA - Junior) 7 6
9. Vajai Virág (Törekvés SE/B) 7 7
10. Jakobszen Orsolya (BEAC Dzsoni Angyalai) 7 7
11. Somogyi Viktória (Törekvés SE/B) 7 7
12. Horváth Rebeka (Józsefvárosi KC) 7 7
13. Harangi Barbara (Törekvés SE/B) 6 4
14. Jambrik Barbara (Pénzügyőr SE) 6 9
15. Mecséri Alexandra (BEAC Dzsoni Angyalai) 6 4
16. Bardi Krisztina Vivien (Külker SC) 6 6
17. Gruber Nikolett (BEAC Dzsoni Angyalai) 5 8
18. Kovács Borbála (Budapest Csepel) 5 5
19. Sebő Júlia (BEAC Senior) 5 6
20. Herczeg Enikő (Törekvés SE/B) 5 7
21. Kutrik Dóra (Zsíros Akadémia Kőbánya) 4 4
22. Hegyi Tekla (Treff 07 SE) 4 6
23. Fűzi Lilla (Kiss Lenke KA - Junior) 4 7
24. Láncos Emese (Kinizsi NKK) 3 6
25. Szabó Alexandra (Törekvés SE/B) 3 3
26. Zsoldos Anita (Törekvés SE/B) 3 6
27. Armaghani Soraya (BEAC Dzsoni Angyalai) 3 9
28. Rajna Zsuzsanna (Budapest Csepel) 3 5
29. Majoros Dóra (Józsefvárosi KC) 3 2
30. Kosjár Katalin (BLSE) 2 5
31. Szentkirályi Réka Vera (Külker SC) 2 6
32. Dénes Judit (Józsefvárosi KC) 2 6
33. Rohodi Júlia (Budapest Csepel) 2 5
34. Horváth Mercédesz (BEAC Dzsoni Angyalai) 2 2
35. Hamzi Virág (Kiss Lenke KA - Junior) 2 5
36. Rojas-Azary Manuela (Kiss Lenke KA - Junior) 2 5
37. Varga Anna (BEAC Senior) 2 6
38. Orbán Ildikó (BEAC Senior) 2 6
39. Kocsis Andrea (Külker SC) 2 6
40. Tomeg Tünde (Kiss Lenke KA - Junior) 2 5
41. Garai Eszter (BLSE) 2 6
42. Kőhl Alexandra (Józsefvárosi KC) 2 7
43. Sipos Boglárka (Józsefvárosi KC) 1 7
44. Zám Eszter (BLSE) 1 4
45. Májusi Eszter (Józsefvárosi KC) 1 5
46. Gallyas Andrea (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1 4
47. Mohos Eszter (Törekvés SE/B) 1 1
48. Dely Szilvia (BLSE) 1 3
49. Kása Tímea (Törekvés SE/B) 1 6
50. Márton Zsuzsanna (Viharos Szenyórák) 1 4
51. Lőrincz Andrea (BEAC Senior) 1 5
52. Kertész Luca (Kiss Lenke KA - Junior) 1 7
53. Török Kata (Józsefvárosi KC) 1 5
54. Szondi Ágnes Zsuzsanna (Külker SC) 1 5
55. Morvai Zsuzsanna (Pénzügyőr SE) 1 8
56. Kardos Kata (Pénzügyőr SE) 1 7
57. Schneider Flóra (Józsefvárosi KC) 1 4
58. Tálas Lívia (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1 4
59. Bak Edina (Budapest Csepel) 1 5
60. Tóth Kitti (Külker SC) 1 5
61. Haragh Zsófia (BEAC Dzsoni Angyalai) 1 7
62. Burics Bettina (Budapest Csepel) 1 5
63. Losonczy Orsolya (Treff 07 SE) 1 6
64. Kayali Kinga Fatime (Józsefvárosi KC) 1 6
65. Szentpétery Réka (Budapest Csepel) 1 5
66. Dunavölgyi Blanka (Budapest Csepel) 1 5
67. Egri Vivien (Törekvés SE/B) 0 1
68. Herczeg Mónika (Külker SC) 0 6
69. Budánovics Noémi (BLSE) 0 4
70. Brauner Gyöngyi (BLSE) 0 2
71. Kiss Diána (BLSE) 0 7
72. Erdődi Márta (Külker SC) 0 5
73. Tóth Adrien (BEAC Dzsoni Angyalai) 0 2
74. Kárpáti Csilla Veronika (Külker SC) 0 3
75. Sándor Alexandra (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 4
76. Pásztor Sára (Treff 07 SE) 0 1
77. Halmai Tiffany Zoé (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 1
78. Györki Darinka (Treff 07 SE) 0 6
79. Ugaros Lili (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 1
80. Éliásné Iliás Eszter (BEAC Senior) 0 6
81. Hartai Krisztina (BEAC Dzsoni Angyalai) 0 4
82. Kása Tamara (BEAC Dzsoni Angyalai) 0 2
83. Németh Lili (Kiss Lenke KA - Junior) 0 2
84. Gőgös Krisztnia (Viharos Szenyórák) 0 5
85. Farkas Gabriella (Kinizsi NKK) 0 6
86. Ujváry Judit (BLSE) 0 3
87. Fogas Ildikó (BEAC Senior) 0 5
88. Tüttő Ágnes (Viharos Szenyórák) 0 5
89. Karlócai Daniella (BLSE) 0 7
90. Szűcs Anna (Törekvés SE/B) 0 3
91. Szopka Rebeka (Törekvés SE/B) 0 2
92. Radó Viktória (Kiss Lenke KA - Junior) 0 8
93. Kovács Réka (Pénzügyőr SE) 0 8
94. Steiner Andrea (Viharos Szenyórák) 0 8
95. Petrovszki Zsanett Erzsébe (Kölcsey Amazonok) 0 7
96. Glacz Ágnes (Treff 07 SE) 0 6
97. Lőrincz Erzsébet Sára (BEAC Dzsoni Angyalai) 0 4
98. Harka Zsófia (Kinizsi NKK) 0 2
99. Hidas Andrea (BEAC Senior) 0 6
100. Káldy Tímea Anna (Kinizsi NKK) 0 2
101. Tüske Annamária (Kiss Lenke KA - Junior) 0 5
102. Czipott Sejla Zseni (Kinizsi NKK) 0 6
103. Bartucz Dorottya (Treff 07 SE) 0 4
104. Egriné Szilágyi Judit (Viharos Szenyórák) 0 3
105. Franzony Szintia Ágnes (Pénzügyőr SE) 0 6
106. Samu Flóra (Törekvés SE/B) 0 7
107. Nádasi Katalin (Viharos Szenyórák) 0 6
108. Glavinics Anna (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 2
109. Kranjecz Zsuzsa (BLSE) 0 2
110. Sztanev Andrea Márta (Viharos Szenyórák) 0 6
111. Fejér Éva (BLSE) 0 4
112. Hosszú Bettina Ilona (Kölcsey Amazonok) 0 7
113. Eckrich Gabriella (Budapest Csepel) 0 4
114. Strbik Zsófia Anna (Törekvés SE/B) 0 3
115. Kovács Orsolya (BEAC Dzsoni Angyalai) 0 5
116. Bencsó Mária (Budapest Csepel) 0 4
117. Kovács Szilvia (Kiss Lenke KA - Junior) 0 3
118. Kupcsik Szilvia (Viharos Szenyórák) 0 6
119. Lámala Ágnes (Viharos Szenyórák) 0 4
120. Strausz Lili (Törekvés SE/B) 0 2
121. Laczkó Zsófia (Külker SC) 0 6
122. Czéró Léna (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 4
123. Tüske Fruzsina (Kiss Lenke KA - Junior) 0 2
124. Sipos Vanda (BEAC Dzsoni Angyalai) 0 6
125. Vitéz Lili (BEAC Dzsoni Angyalai) 0 2
126. Dr. Bálint Zsanett (Kinizsi NKK) 0 2
127. Szerencsés Ildikó (Viharos Szenyórák) 0 6
128. Borius Anna (Kölcsey Amazonok) 0 6
129. Balczer Kitti Ramóna (Kiss Lenke KA - Junior) 0 8
130. Horváth Sára (Kinizsi NKK) 0 2
131. Sirmán Erzsébet Julianna (Kinizsi NKK) 0 6
132. Takács Dorina (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 4
133. Bódis Lilla (Kölcsey Amazonok) 0 5
134. Nagy Réka (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 3
135. Papp Zsanett (Kiss Lenke KA - Junior) 0 4
136. Ungi Boglárka (Pénzügyőr SE) 0 8
137. Tarkovács Andrea (BLSE) 0 6
138. Beke Dorottya (Pénzügyőr SE) 0 7
139. Józsa Evelin (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 2
140. Mihályi Réka (BEAC Senior) 0 2
141. Hajdu Vanessza (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 1
142. Molnár Krisztina (Külker SC) 0 2
143. Kirstein Márta (Kölcsey Amazonok) 0 4
144. Nagy Adrienn (Kinizsi NKK) 0 3
145. Szunomár Vanda (Józsefvárosi KC) 0 1
146. Hárosi Nikoletta (Kinizsi NKK) 0 4
147. Binder Amarilla (Viharos Szenyórák) 0 7
148. Zsoldos Bernadett (Kölcsey Amazonok) 0 6
149. Matskási Imola (Külker SC) 0 5
150. Pócs Bernadett (Józsefvárosi KC) 0 6
151. Hamzi Anna (Kiss Lenke KA - Junior) 0 5
152. Farkas Boglárka (Pénzügyőr SE) 0 5
153. Tóth Rebeka (Pénzügyőr SE) 0 7
154. Dr. Ősz Rita (Viharos Szenyórák) 0 6
155. Sági Adrienn (Treff 07 SE) 0 3
156. Bukovácz Dóra (Pénzügyőr SE) 0 3
157. Weszelovszkyné R. Andrea (BEAC Senior) 0 3
158. Kókány Bernadett (Kölcsey Amazonok) 0 6
159. Sarvay Réka (Treff 07 SE) 0 6
160. Kováts Réka (BEAC Dzsoni Angyalai) 0 1
161. Czura Éva (Józsefvárosi KC) 0 1
162. Pocskay Andrea (Külker SC) 0 2
163. Tóth Zsófia (Kinizsi NKK) 0 1
164. Gyarmati Erika (Kinizsi NKK) 0 2
165. Palkó Orsolya (Kölcsey Amazonok) 0 6
166. Teidelt Magdalena (Józsefvárosi KC) 0 1
167. Márta Bettina (BEAC Senior) 0 1
168. Adorjáni Boglárka (Kölcsey Amazonok) 0 4
169. Dávid Dóra (Józsefvárosi KC) 0 1
170. Flach Viktória (Kölcsey Amazonok) 0 1
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 2 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Zemlényi Dóra (Pénzügyőr SE) 22.13 8
2. Harangi Barbara (Törekvés SE/B) 19.5 4
3. Herczeg Mónika (Külker SC) 17.83 6
4. Budánovics Noémi (BLSE) 17 4
5. Brauner Gyöngyi (BLSE) 17 2
6. Sipos Boglárka (Józsefvárosi KC) 17 7
7. Láncos Emese (Kinizsi NKK) 17 6
8. Zám Eszter (BLSE) 16.5 4
9. Herjeczki Patricia (Pénzügyőr SE) 16.38 8
10. Kiss Diána (BLSE) 16.29 7
11. Nagy Beatrix (Kinizsi NKK) 15.67 6
12. Jambrik Barbara (Pénzügyőr SE) 15.33 9
13. Kovács Laura (Kiss Lenke KA - Junior) 15.33 6
14. Erdődi Márta (Külker SC) 15.2 5
15. Tóth Adrien (BEAC Dzsoni Angyalai) 15 2
16. Kárpáti Csilla Veronika (Külker SC) 14.67 3
17. Kutrik Dóra (Zsíros Akadémia Kőbánya) 14 4
18. Kosjár Katalin (BLSE) 13.8 5
19. Májusi Eszter (Józsefvárosi KC) 13.8 5
20. Rohodi Anna (Budapest Csepel) 13.6 5
21. Sándor Alexandra (Zsíros Akadémia Kőbánya) 13.5 4
22. Szentkirályi Réka Vera (Külker SC) 12.33 6
23. Balogné Tolnai Kinga (Treff 07 SE) 12.17 6
24. Györki Darinka (Treff 07 SE) 12 6
25. Éliásné Iliás Eszter (BEAC Senior) 11.5 6
26. Hartai Krisztina (BEAC Dzsoni Angyalai) 11.25 4
27. Kása Tamara (BEAC Dzsoni Angyalai) 11 2
28. Németh Lili (Kiss Lenke KA - Junior) 10.5 2
29. Vajai Virág (Törekvés SE/B) 10.43 7
30. Gőgös Krisztnia (Viharos Szenyórák) 10.4 5
31. Ujváry Judit (BLSE) 10.33 3
32. Farkas Gabriella (Kinizsi NKK) 10.33 6
33. Dénes Judit (Józsefvárosi KC) 10.17 6
34. Tüttő Ágnes (Viharos Szenyórák) 10 5
35. László Szilvia (Józsefvárosi KC) 10 7
36. Fogas Ildikó (BEAC Senior) 10 5
37. Mecséri Alexandra (BEAC Dzsoni Angyalai) 10 4
38. Gallyas Andrea (Zsíros Akadémia Kőbánya) 9.75 4
39. Gruber Nikolett (BEAC Dzsoni Angyalai) 9.63 8
40. Karlócai Daniella (BLSE) 9.43 7
41. Szűcs Anna (Törekvés SE/B) 9.33 3
42. Jakobszen Orsolya (BEAC Dzsoni Angyalai) 9.29 7
43. Hegyi Tekla (Treff 07 SE) 9 6
44. Szopka Rebeka (Törekvés SE/B) 9 2
45. Radó Viktória (Kiss Lenke KA - Junior) 8.88 8
46. Dely Szilvia (BLSE) 8.67 3
47. Rohodi Júlia (Budapest Csepel) 8.6 5
48. Kása Tímea (Törekvés SE/B) 8.5 6
49. Kovács Réka (Pénzügyőr SE) 8.5 8
50. Kovács Borbála (Budapest Csepel) 8.4 5
51. Sebő Júlia (BEAC Senior) 8.33 6
52. Steiner Andrea (Viharos Szenyórák) 8.25 8
53. Verebné Tóth Adrienn (Budapest Csepel) 8.2 5
54. Szabó Alexandra (Törekvés SE/B) 8 3
55. Petrovszki Zsanett Erzsébe (Kölcsey Amazonok) 8 7
56. Glacz Ágnes (Treff 07 SE) 7.83 6
57. Bardi Krisztina Vivien (Külker SC) 7.67 6
58. Lőrincz Erzsébet Sára (BEAC Dzsoni Angyalai) 7.5 4
59. Márton Zsuzsanna (Viharos Szenyórák) 7.5 4
60. Harka Zsófia (Kinizsi NKK) 7.5 2
61. Hidas Andrea (BEAC Senior) 7.5 6
62. Zsoldos Anita (Törekvés SE/B) 7.5 6
63. Somogyi Viktória (Törekvés SE/B) 7.29 7
64. Armaghani Soraya (BEAC Dzsoni Angyalai) 7.22 9
65. Lőrincz Andrea (BEAC Senior) 7.2 5
66. Horváth Rebeka (Józsefvárosi KC) 7 7
67. Káldy Tímea Anna (Kinizsi NKK) 7 2
68. Hamzi Virág (Kiss Lenke KA - Junior) 7 5
69. Tüske Annamária (Kiss Lenke KA - Junior) 7 5
70. Horváth Mercédesz (BEAC Dzsoni Angyalai) 7 2
71. Kertész Luca (Kiss Lenke KA - Junior) 6.86 7
72. Czipott Sejla Zseni (Kinizsi NKK) 6.83 6
73. Török Kata (Józsefvárosi KC) 6.8 5
74. Bartucz Dorottya (Treff 07 SE) 6.75 4
75. Rajna Zsuzsanna (Budapest Csepel) 6.6 5
76. Herczeg Enikő (Törekvés SE/B) 6.57 7
77. Egriné Szilágyi Judit (Viharos Szenyórák) 6.33 3
78. Franzony Szintia Ágnes (Pénzügyőr SE) 6.33 6
79. Samu Flóra (Törekvés SE/B) 6.29 7
80. Morvai Zsuzsanna (Pénzügyőr SE) 6 8
81. Szondi Ágnes Zsuzsanna (Külker SC) 6 5
82. Nádasi Katalin (Viharos Szenyórák) 6 6
83. Kardos Kata (Pénzügyőr SE) 5.86 7
84. Schneider Flóra (Józsefvárosi KC) 5.75 4
85. Tálas Lívia (Zsíros Akadémia Kőbánya) 5.75 4
86. Rojas-Azary Manuela (Kiss Lenke KA - Junior) 5.6 5
87. Bak Edina (Budapest Csepel) 5.6 5
88. Kranjecz Zsuzsa (BLSE) 5.5 2
89. Glavinics Anna (Zsíros Akadémia Kőbánya) 5.5 2
90. Sztanev Andrea Márta (Viharos Szenyórák) 5.33 6
91. Fejér Éva (BLSE) 5.25 4
92. Hosszú Bettina Ilona (Kölcsey Amazonok) 5.14 7
93. Eckrich Gabriella (Budapest Csepel) 5 4
94. Strbik Zsófia Anna (Törekvés SE/B) 5 3
95. Kovács Orsolya (BEAC Dzsoni Angyalai) 5 5
96. Tóth Kitti (Külker SC) 4.8 5
97. Bencsó Mária (Budapest Csepel) 4.75 4
98. Fűzi Lilla (Kiss Lenke KA - Junior) 4.71 7
99. Kovács Szilvia (Kiss Lenke KA - Junior) 4.67 3
100. Strausz Lili (Törekvés SE/B) 4.5 2
101. Majoros Dóra (Józsefvárosi KC) 4.5 2
102. Lámala Ágnes (Viharos Szenyórák) 4.5 4
103. Kupcsik Szilvia (Viharos Szenyórák) 4.5 6
104. Varga Anna (BEAC Senior) 4.5 6
105. Laczkó Zsófia (Külker SC) 4.33 6
106. Orbán Ildikó (BEAC Senior) 4.33 6
107. Vitéz Lili (BEAC Dzsoni Angyalai) 4 2
108. Sipos Vanda (BEAC Dzsoni Angyalai) 4 6
109. Dr. Bálint Zsanett (Kinizsi NKK) 4 2
110. Tüske Fruzsina (Kiss Lenke KA - Junior) 4 2
111. Czéró Léna (Zsíros Akadémia Kőbánya) 4 4
112. Kocsis Andrea (Külker SC) 3.67 6
113. Szerencsés Ildikó (Viharos Szenyórák) 3.33 6
114. Borius Anna (Kölcsey Amazonok) 3.33 6
115. Haragh Zsófia (BEAC Dzsoni Angyalai) 3.29 7
116. Tomeg Tünde (Kiss Lenke KA - Junior) 3.2 5
117. Takács Dorina (Zsíros Akadémia Kőbánya) 3 4
118. Garai Eszter (BLSE) 3 6
119. Balczer Kitti Ramóna (Kiss Lenke KA - Junior) 3 8
120. Sirmán Erzsébet Julianna (Kinizsi NKK) 3 6
121. Horváth Sára (Kinizsi NKK) 3 2
122. Bódis Lilla (Kölcsey Amazonok) 2.8 5
123. Nagy Réka (Zsíros Akadémia Kőbánya) 2.67 3
124. Papp Zsanett (Kiss Lenke KA - Junior) 2.5 4
125. Ungi Boglárka (Pénzügyőr SE) 2.5 8
126. Burics Bettina (Budapest Csepel) 2.4 5
127. Tarkovács Andrea (BLSE) 2.17 6
128. Kőhl Alexandra (Józsefvárosi KC) 2.14 7
129. Beke Dorottya (Pénzügyőr SE) 2.14 7
130. Molnár Krisztina (Külker SC) 2 2
131. Nagy Adrienn (Kinizsi NKK) 2 3
132. Józsa Evelin (Zsíros Akadémia Kőbánya) 2 2
133. Kirstein Márta (Kölcsey Amazonok) 2 4
134. Mihályi Réka (BEAC Senior) 2 2
135. Losonczy Orsolya (Treff 07 SE) 1.83 6
136. Kayali Kinga Fatime (Józsefvárosi KC) 1.5 6
137. Hárosi Nikoletta (Kinizsi NKK) 1.5 4
138. Binder Amarilla (Viharos Szenyórák) 1.43 7
139. Szentpétery Réka (Budapest Csepel) 1.4 5
140. Zsoldos Bernadett (Kölcsey Amazonok) 1.33 6
141. Matskási Imola (Külker SC) 1.2 5
142. Pócs Bernadett (Józsefvárosi KC) 0.83 6
143. Farkas Boglárka (Pénzügyőr SE) 0.8 5
144. Hamzi Anna (Kiss Lenke KA - Junior) 0.8 5
145. Tóth Rebeka (Pénzügyőr SE) 0.71 7
146. Weszelovszkyné R. Andrea (BEAC Senior) 0.67 3
147. Dr. Ősz Rita (Viharos Szenyórák) 0.67 6
148. Sági Adrienn (Treff 07 SE) 0.67 3
149. Bukovácz Dóra (Pénzügyőr SE) 0.67 3
150. Dunavölgyi Blanka (Budapest Csepel) 0.6 5
151. Kókány Bernadett (Kölcsey Amazonok) 0.33 6
152. Sarvay Réka (Treff 07 SE) 0.17 6
153. Palkó Orsolya (Kölcsey Amazonok) 0 6
154. Gyarmati Erika (Kinizsi NKK) 0 2
155. Adorjáni Boglárka (Kölcsey Amazonok) 0 4
156. Pocskay Andrea (Külker SC) 0 2
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 2 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Zemlényi Dóra (Pénzügyőr SE) 2.63 8
2. Nagy Beatrix (Kinizsi NKK) 2 6
3. Verebné Tóth Adrienn (Budapest Csepel) 1.8 5
4. Balogné Tolnai Kinga (Treff 07 SE) 1.67 6
5. Rohodi Anna (Budapest Csepel) 1.6 5
6. Harangi Barbara (Törekvés SE/B) 1.5 4
7. Mecséri Alexandra (BEAC Dzsoni Angyalai) 1.5 4
8. Majoros Dóra (Józsefvárosi KC) 1.5 2
9. László Szilvia (Józsefvárosi KC) 1.29 7
10. Kovács Laura (Kiss Lenke KA - Junior) 1.17 6
11. Kutrik Dóra (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1 4
12. Vajai Virág (Törekvés SE/B) 1 7
13. Jakobszen Orsolya (BEAC Dzsoni Angyalai) 1 7
14. Kovács Borbála (Budapest Csepel) 1 5
15. Szabó Alexandra (Törekvés SE/B) 1 3
16. Bardi Krisztina Vivien (Külker SC) 1 6
17. Somogyi Viktória (Törekvés SE/B) 1 7
18. Horváth Rebeka (Józsefvárosi KC) 1 7
19. Horváth Mercédesz (BEAC Dzsoni Angyalai) 1 2
20. Herjeczki Patricia (Pénzügyőr SE) 0.88 8
21. Sebő Júlia (BEAC Senior) 0.83 6
22. Herczeg Enikő (Törekvés SE/B) 0.71 7
23. Jambrik Barbara (Pénzügyőr SE) 0.67 9
24. Hegyi Tekla (Treff 07 SE) 0.67 6
25. Gruber Nikolett (BEAC Dzsoni Angyalai) 0.63 8
26. Rajna Zsuzsanna (Budapest Csepel) 0.6 5
27. Fűzi Lilla (Kiss Lenke KA - Junior) 0.57 7
28. Láncos Emese (Kinizsi NKK) 0.5 6
29. Zsoldos Anita (Törekvés SE/B) 0.5 6
30. Kosjár Katalin (BLSE) 0.4 5
31. Rohodi Júlia (Budapest Csepel) 0.4 5
32. Hamzi Virág (Kiss Lenke KA - Junior) 0.4 5
33. Rojas-Azary Manuela (Kiss Lenke KA - Junior) 0.4 5
34. Tomeg Tünde (Kiss Lenke KA - Junior) 0.4 5
35. Szentkirályi Réka Vera (Külker SC) 0.33 6
36. Dénes Judit (Józsefvárosi KC) 0.33 6
37. Dely Szilvia (BLSE) 0.33 3
38. Armaghani Soraya (BEAC Dzsoni Angyalai) 0.33 9
39. Varga Anna (BEAC Senior) 0.33 6
40. Orbán Ildikó (BEAC Senior) 0.33 6
41. Kocsis Andrea (Külker SC) 0.33 6
42. Garai Eszter (BLSE) 0.33 6
43. Kőhl Alexandra (Józsefvárosi KC) 0.29 7
44. Zám Eszter (BLSE) 0.25 4
45. Gallyas Andrea (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0.25 4
46. Márton Zsuzsanna (Viharos Szenyórák) 0.25 4
47. Schneider Flóra (Józsefvárosi KC) 0.25 4
48. Tálas Lívia (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0.25 4
49. Májusi Eszter (Józsefvárosi KC) 0.2 5
50. Lőrincz Andrea (BEAC Senior) 0.2 5
51. Török Kata (Józsefvárosi KC) 0.2 5
52. Szondi Ágnes Zsuzsanna (Külker SC) 0.2 5
53. Bak Edina (Budapest Csepel) 0.2 5
54. Tóth Kitti (Külker SC) 0.2 5
55. Burics Bettina (Budapest Csepel) 0.2 5
56. Szentpétery Réka (Budapest Csepel) 0.2 5
57. Dunavölgyi Blanka (Budapest Csepel) 0.2 5
58. Kása Tímea (Törekvés SE/B) 0.17 6
59. Losonczy Orsolya (Treff 07 SE) 0.17 6
60. Kayali Kinga Fatime (Józsefvárosi KC) 0.17 6
61. Sipos Boglárka (Józsefvárosi KC) 0.14 7
62. Kertész Luca (Kiss Lenke KA - Junior) 0.14 7
63. Kardos Kata (Pénzügyőr SE) 0.14 7
64. Haragh Zsófia (BEAC Dzsoni Angyalai) 0.14 7
65. Morvai Zsuzsanna (Pénzügyőr SE) 0.13 8
66. Herczeg Mónika (Külker SC) 0 6
67. Budánovics Noémi (BLSE) 0 4
68. Brauner Gyöngyi (BLSE) 0 2
69. Kiss Diána (BLSE) 0 7
70. Erdődi Márta (Külker SC) 0 5
71. Tóth Adrien (BEAC Dzsoni Angyalai) 0 2
72. Kárpáti Csilla Veronika (Külker SC) 0 3
73. Sándor Alexandra (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 4
74. Györki Darinka (Treff 07 SE) 0 6
75. Éliásné Iliás Eszter (BEAC Senior) 0 6
76. Hartai Krisztina (BEAC Dzsoni Angyalai) 0 4
77. Kása Tamara (BEAC Dzsoni Angyalai) 0 2
78. Németh Lili (Kiss Lenke KA - Junior) 0 2
79. Gőgös Krisztnia (Viharos Szenyórák) 0 5
80. Ujváry Judit (BLSE) 0 3
81. Farkas Gabriella (Kinizsi NKK) 0 6
82. Tüttő Ágnes (Viharos Szenyórák) 0 5
83. Fogas Ildikó (BEAC Senior) 0 5
84. Karlócai Daniella (BLSE) 0 7
85. Szűcs Anna (Törekvés SE/B) 0 3
86. Szopka Rebeka (Törekvés SE/B) 0 2
87. Radó Viktória (Kiss Lenke KA - Junior) 0 8
88. Kovács Réka (Pénzügyőr SE) 0 8
89. Steiner Andrea (Viharos Szenyórák) 0 8
90. Petrovszki Zsanett Erzsébe (Kölcsey Amazonok) 0 7
91. Glacz Ágnes (Treff 07 SE) 0 6
92. Lőrincz Erzsébet Sára (BEAC Dzsoni Angyalai) 0 4
93. Harka Zsófia (Kinizsi NKK) 0 2
94. Hidas Andrea (BEAC Senior) 0 6
95. Káldy Tímea Anna (Kinizsi NKK) 0 2
96. Tüske Annamária (Kiss Lenke KA - Junior) 0 5
97. Czipott Sejla Zseni (Kinizsi NKK) 0 6
98. Bartucz Dorottya (Treff 07 SE) 0 4
99. Egriné Szilágyi Judit (Viharos Szenyórák) 0 3
100. Franzony Szintia Ágnes (Pénzügyőr SE) 0 6
101. Samu Flóra (Törekvés SE/B) 0 7
102. Nádasi Katalin (Viharos Szenyórák) 0 6
103. Kranjecz Zsuzsa (BLSE) 0 2
104. Glavinics Anna (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 2
105. Sztanev Andrea Márta (Viharos Szenyórák) 0 6
106. Fejér Éva (BLSE) 0 4
107. Hosszú Bettina Ilona (Kölcsey Amazonok) 0 7
108. Eckrich Gabriella (Budapest Csepel) 0 4
109. Strbik Zsófia Anna (Törekvés SE/B) 0 3
110. Kovács Orsolya (BEAC Dzsoni Angyalai) 0 5
111. Bencsó Mária (Budapest Csepel) 0 4
112. Kovács Szilvia (Kiss Lenke KA - Junior) 0 3
113. Strausz Lili (Törekvés SE/B) 0 2
114. Lámala Ágnes (Viharos Szenyórák) 0 4
115. Kupcsik Szilvia (Viharos Szenyórák) 0 6
116. Laczkó Zsófia (Külker SC) 0 6
117. Vitéz Lili (BEAC Dzsoni Angyalai) 0 2
118. Sipos Vanda (BEAC Dzsoni Angyalai) 0 6
119. Dr. Bálint Zsanett (Kinizsi NKK) 0 2
120. Tüske Fruzsina (Kiss Lenke KA - Junior) 0 2
121. Czéró Léna (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 4
122. Szerencsés Ildikó (Viharos Szenyórák) 0 6
123. Borius Anna (Kölcsey Amazonok) 0 6
124. Takács Dorina (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 4
125. Balczer Kitti Ramóna (Kiss Lenke KA - Junior) 0 8
126. Sirmán Erzsébet Julianna (Kinizsi NKK) 0 6
127. Horváth Sára (Kinizsi NKK) 0 2
128. Bódis Lilla (Kölcsey Amazonok) 0 5
129. Nagy Réka (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 3
130. Papp Zsanett (Kiss Lenke KA - Junior) 0 4
131. Ungi Boglárka (Pénzügyőr SE) 0 8
132. Tarkovács Andrea (BLSE) 0 6
133. Beke Dorottya (Pénzügyőr SE) 0 7
134. Molnár Krisztina (Külker SC) 0 2
135. Nagy Adrienn (Kinizsi NKK) 0 3
136. Józsa Evelin (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 2
137. Kirstein Márta (Kölcsey Amazonok) 0 4
138. Mihályi Réka (BEAC Senior) 0 2
139. Hárosi Nikoletta (Kinizsi NKK) 0 4
140. Binder Amarilla (Viharos Szenyórák) 0 7
141. Zsoldos Bernadett (Kölcsey Amazonok) 0 6
142. Matskási Imola (Külker SC) 0 5
143. Pócs Bernadett (Józsefvárosi KC) 0 6
144. Farkas Boglárka (Pénzügyőr SE) 0 5
145. Hamzi Anna (Kiss Lenke KA - Junior) 0 5
146. Tóth Rebeka (Pénzügyőr SE) 0 7
147. Weszelovszkyné R. Andrea (BEAC Senior) 0 3
148. Dr. Ősz Rita (Viharos Szenyórák) 0 6
149. Sági Adrienn (Treff 07 SE) 0 3
150. Bukovácz Dóra (Pénzügyőr SE) 0 3
151. Kókány Bernadett (Kölcsey Amazonok) 0 6
152. Sarvay Réka (Treff 07 SE) 0 6
153. Palkó Orsolya (Kölcsey Amazonok) 0 6
154. Gyarmati Erika (Kinizsi NKK) 0 2
155. Adorjáni Boglárka (Kölcsey Amazonok) 0 4
156. Pocskay Andrea (Külker SC) 0 2
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 2 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. Brauner Gyöngyi (BLSE) 8.5 2
2. Kiss Diána (BLSE) 8.14 7
3. Budánovics Noémi (BLSE) 7.5 4
4. Zám Eszter (BLSE) 7.25 4
5. Herczeg Mónika (Külker SC) 7.17 6
6. Sipos Boglárka (Józsefvárosi KC) 7.14 7
7. Erdődi Márta (Külker SC) 7 5
8. Kárpáti Csilla Veronika (Külker SC) 7 3
9. Láncos Emese (Kinizsi NKK) 6.83 6
10. Tóth Adrien (BEAC Dzsoni Angyalai) 6.5 2
11. Harangi Barbara (Törekvés SE/B) 6.25 4
12. Jambrik Barbara (Pénzügyőr SE) 6.22 9
13. Herjeczki Patricia (Pénzügyőr SE) 6 8
14. Zemlényi Dóra (Pénzügyőr SE) 5.63 8
15. Májusi Eszter (Józsefvárosi KC) 5.6 5
16. Éliásné Iliás Eszter (BEAC Senior) 5.5 6
17. Hartai Krisztina (BEAC Dzsoni Angyalai) 5.5 4
18. Kása Tamara (BEAC Dzsoni Angyalai) 5.5 2
19. Kovács Laura (Kiss Lenke KA - Junior) 5.17 6
20. Kutrik Dóra (Zsíros Akadémia Kőbánya) 5 4
21. Kosjár Katalin (BLSE) 5 5
22. Sándor Alexandra (Zsíros Akadémia Kőbánya) 5 4
23. Németh Lili (Kiss Lenke KA - Junior) 5 2
24. Tüttő Ágnes (Viharos Szenyórák) 4.8 5
25. Fogas Ildikó (BEAC Senior) 4.6 5
26. Szentkirályi Réka Vera (Külker SC) 4.5 6
27. Farkas Gabriella (Kinizsi NKK) 4.5 6
28. Gőgös Krisztnia (Viharos Szenyórák) 4.4 5
29. Nagy Beatrix (Kinizsi NKK) 4.33 6
30. Ujváry Judit (BLSE) 4.33 3
31. Szűcs Anna (Törekvés SE/B) 4.33 3
32. Karlócai Daniella (BLSE) 4.14 7
33. Györki Darinka (Treff 07 SE) 4 6
34. Kása Tímea (Törekvés SE/B) 4 6
35. Petrovszki Zsanett Erzsébe (Kölcsey Amazonok) 4 7
36. Radó Viktória (Kiss Lenke KA - Junior) 3.88 8
37. Steiner Andrea (Viharos Szenyórák) 3.63 8
38. Vajai Virág (Törekvés SE/B) 3.57 7
39. Dénes Judit (Józsefvárosi KC) 3.5 6
40. Gallyas Andrea (Zsíros Akadémia Kőbánya) 3.5 4
41. Szopka Rebeka (Törekvés SE/B) 3.5 2
42. Kovács Réka (Pénzügyőr SE) 3.5 8
43. Glacz Ágnes (Treff 07 SE) 3.5 6
44. Lőrincz Erzsébet Sára (BEAC Dzsoni Angyalai) 3.5 4
45. Káldy Tímea Anna (Kinizsi NKK) 3.5 2
46. Rohodi Júlia (Budapest Csepel) 3.4 5
47. Dely Szilvia (BLSE) 3.33 3
48. Czipott Sejla Zseni (Kinizsi NKK) 3.33 6
49. Rohodi Anna (Budapest Csepel) 3.2 5
50. Tüske Annamária (Kiss Lenke KA - Junior) 3.2 5
51. Hegyi Tekla (Treff 07 SE) 3.17 6
52. László Szilvia (Józsefvárosi KC) 3 7
53. Jakobszen Orsolya (BEAC Dzsoni Angyalai) 3 7
54. Márton Zsuzsanna (Viharos Szenyórák) 3 4
55. Hidas Andrea (BEAC Senior) 3 6
56. Zsoldos Anita (Törekvés SE/B) 3 6
57. Lőrincz Andrea (BEAC Senior) 3 5
58. Nádasi Katalin (Viharos Szenyórák) 2.83 6
59. Mecséri Alexandra (BEAC Dzsoni Angyalai) 2.75 4
60. Egriné Szilágyi Judit (Viharos Szenyórák) 2.67 3
61. Franzony Szintia Ágnes (Pénzügyőr SE) 2.67 6
62. Sztanev Andrea Márta (Viharos Szenyórák) 2.67 6
63. Gruber Nikolett (BEAC Dzsoni Angyalai) 2.63 8
64. Hamzi Virág (Kiss Lenke KA - Junior) 2.6 5
65. Samu Flóra (Törekvés SE/B) 2.57 7
66. Kardos Kata (Pénzügyőr SE) 2.57 7
67. Balogné Tolnai Kinga (Treff 07 SE) 2.5 6
68. Sebő Júlia (BEAC Senior) 2.5 6
69. Bartucz Dorottya (Treff 07 SE) 2.5 4
70. Morvai Zsuzsanna (Pénzügyőr SE) 2.5 8
71. Glavinics Anna (Zsíros Akadémia Kőbánya) 2.5 2
72. Armaghani Soraya (BEAC Dzsoni Angyalai) 2.44 9
73. Kertész Luca (Kiss Lenke KA - Junior) 2.43 7
74. Hosszú Bettina Ilona (Kölcsey Amazonok) 2.43 7
75. Török Kata (Józsefvárosi KC) 2.4 5
76. Szondi Ágnes Zsuzsanna (Külker SC) 2.4 5
77. Bak Edina (Budapest Csepel) 2.4 5
78. Bardi Krisztina Vivien (Külker SC) 2.33 6
79. Kovács Szilvia (Kiss Lenke KA - Junior) 2.33 3
80. Fejér Éva (BLSE) 2.25 4
81. Lámala Ágnes (Viharos Szenyórák) 2.25 4
82. Kovács Borbála (Budapest Csepel) 2.2 5
83. Rajna Zsuzsanna (Budapest Csepel) 2.2 5
84. Rojas-Azary Manuela (Kiss Lenke KA - Junior) 2.2 5
85. Kupcsik Szilvia (Viharos Szenyórák) 2.17 6
86. Laczkó Zsófia (Külker SC) 2.17 6
87. Herczeg Enikő (Törekvés SE/B) 2.14 7
88. Szabó Alexandra (Törekvés SE/B) 2 3
89. Horváth Mercédesz (BEAC Dzsoni Angyalai) 2 2
90. Tálas Lívia (Zsíros Akadémia Kőbánya) 2 4
91. Kovács Orsolya (BEAC Dzsoni Angyalai) 2 5
92. Strausz Lili (Törekvés SE/B) 2 2
93. Vitéz Lili (BEAC Dzsoni Angyalai) 2 2
94. Dr. Bálint Zsanett (Kinizsi NKK) 2 2
95. Tüske Fruzsina (Kiss Lenke KA - Junior) 2 2
96. Somogyi Viktória (Törekvés SE/B) 1.86 7
97. Schneider Flóra (Józsefvárosi KC) 1.75 4
98. Strbik Zsófia Anna (Törekvés SE/B) 1.67 3
99. Orbán Ildikó (BEAC Senior) 1.67 6
100. Sipos Vanda (BEAC Dzsoni Angyalai) 1.67 6
101. Szerencsés Ildikó (Viharos Szenyórák) 1.67 6
102. Borius Anna (Kölcsey Amazonok) 1.67 6
103. Tóth Kitti (Külker SC) 1.6 5
104. Harka Zsófia (Kinizsi NKK) 1.5 2
105. Kranjecz Zsuzsa (BLSE) 1.5 2
106. Eckrich Gabriella (Budapest Csepel) 1.5 4
107. Bencsó Mária (Budapest Csepel) 1.5 4
108. Varga Anna (BEAC Senior) 1.5 6
109. Sirmán Erzsébet Julianna (Kinizsi NKK) 1.5 6
110. Horváth Rebeka (Józsefvárosi KC) 1.43 7
111. Verebné Tóth Adrienn (Budapest Csepel) 1.4 5
112. Bódis Lilla (Kölcsey Amazonok) 1.4 5
113. Nagy Réka (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.33 3
114. Fűzi Lilla (Kiss Lenke KA - Junior) 1.29 7
115. Haragh Zsófia (BEAC Dzsoni Angyalai) 1.29 7
116. Czéró Léna (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.25 4
117. Takács Dorina (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.25 4
118. Balczer Kitti Ramóna (Kiss Lenke KA - Junior) 1.25 8
119. Papp Zsanett (Kiss Lenke KA - Junior) 1.25 4
120. Ungi Boglárka (Pénzügyőr SE) 1.25 8
121. Kocsis Andrea (Külker SC) 1.17 6
122. Tomeg Tünde (Kiss Lenke KA - Junior) 1 5
123. Garai Eszter (BLSE) 1 6
124. Horváth Sára (Kinizsi NKK) 1 2
125. Beke Dorottya (Pénzügyőr SE) 1 7
126. Nagy Adrienn (Kinizsi NKK) 1 3
127. Józsa Evelin (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1 2
128. Kirstein Márta (Kölcsey Amazonok) 1 4
129. Mihályi Réka (BEAC Senior) 1 2
130. Burics Bettina (Budapest Csepel) 0.8 5
131. Hárosi Nikoletta (Kinizsi NKK) 0.75 4
132. Tarkovács Andrea (BLSE) 0.67 6
133. Losonczy Orsolya (Treff 07 SE) 0.67 6
134. Zsoldos Bernadett (Kölcsey Amazonok) 0.67 6
135. Matskási Imola (Külker SC) 0.6 5
136. Kőhl Alexandra (Józsefvárosi KC) 0.57 7
137. Binder Amarilla (Viharos Szenyórák) 0.57 7
138. Molnár Krisztina (Külker SC) 0.5 2
139. Kayali Kinga Fatime (Józsefvárosi KC) 0.5 6
140. Szentpétery Réka (Budapest Csepel) 0.4 5
141. Farkas Boglárka (Pénzügyőr SE) 0.4 5
142. Hamzi Anna (Kiss Lenke KA - Junior) 0.4 5
143. Pócs Bernadett (Józsefvárosi KC) 0.33 6
144. Weszelovszkyné R. Andrea (BEAC Senior) 0.33 3
145. Dr. Ősz Rita (Viharos Szenyórák) 0.33 6
146. Sági Adrienn (Treff 07 SE) 0.33 3
147. Bukovácz Dóra (Pénzügyőr SE) 0.33 3
148. Tóth Rebeka (Pénzügyőr SE) 0.29 7
149. Kókány Bernadett (Kölcsey Amazonok) 0.17 6
150. Majoros Dóra (Józsefvárosi KC) 0 2
151. Dunavölgyi Blanka (Budapest Csepel) 0 5
152. Sarvay Réka (Treff 07 SE) 0 6
153. Palkó Orsolya (Kölcsey Amazonok) 0 6
154. Gyarmati Erika (Kinizsi NKK) 0 2
155. Adorjáni Boglárka (Kölcsey Amazonok) 0 4
156. Pocskay Andrea (Külker SC) 0 2
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 2 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Májusi Eszter (Józsefvárosi KC) 3.4 5
2. Kutrik Dóra (Zsíros Akadémia Kőbánya) 3.25 4
3. Sándor Alexandra (Zsíros Akadémia Kőbánya) 3 4
4. Balogné Tolnai Kinga (Treff 07 SE) 3 6
5. Tálas Lívia (Zsíros Akadémia Kőbánya) 3 4
6. Strausz Lili (Törekvés SE/B) 3 2
7. Czipott Sejla Zseni (Kinizsi NKK) 2.83 6
8. Hartai Krisztina (BEAC Dzsoni Angyalai) 2.75 4
9. Kása Tímea (Törekvés SE/B) 2.67 6
10. Török Kata (Józsefvárosi KC) 2.6 5
11. Éliásné Iliás Eszter (BEAC Senior) 2.5 6
12. Lőrincz Erzsébet Sára (BEAC Dzsoni Angyalai) 2.5 4
13. Sebő Júlia (BEAC Senior) 2.33 6
14. Armaghani Soraya (BEAC Dzsoni Angyalai) 2.33 9
15. Egriné Szilágyi Judit (Viharos Szenyórák) 2.33 3
16. Franzony Szintia Ágnes (Pénzügyőr SE) 2.33 6
17. Kőhl Alexandra (Józsefvárosi KC) 2.29 7
18. Harangi Barbara (Törekvés SE/B) 2.25 4
19. Rohodi Anna (Budapest Csepel) 2.2 5
20. Lőrincz Andrea (BEAC Senior) 2.2 5
21. Kovács Orsolya (BEAC Dzsoni Angyalai) 2.2 5
22. Gruber Nikolett (BEAC Dzsoni Angyalai) 2.13 8
23. Tóth Adrien (BEAC Dzsoni Angyalai) 2 2
24. Kárpáti Csilla Veronika (Külker SC) 2 3
25. Ujváry Judit (BLSE) 2 3
26. Dénes Judit (Józsefvárosi KC) 2 6
27. Fogas Ildikó (BEAC Senior) 2 5
28. Szabó Alexandra (Törekvés SE/B) 2 3
29. Glacz Ágnes (Treff 07 SE) 2 6
30. Hidas Andrea (BEAC Senior) 2 6
31. Tüske Fruzsina (Kiss Lenke KA - Junior) 2 2
32. Haragh Zsófia (BEAC Dzsoni Angyalai) 2 7
33. Mihályi Réka (BEAC Senior) 2 2
34. Zemlényi Dóra (Pénzügyőr SE) 1.88 8
35. Kovács Réka (Pénzügyőr SE) 1.88 8
36. Morvai Zsuzsanna (Pénzügyőr SE) 1.88 8
37. Kovács Laura (Kiss Lenke KA - Junior) 1.83 6
38. Tüttő Ágnes (Viharos Szenyórák) 1.8 5
39. Rohodi Júlia (Budapest Csepel) 1.8 5
40. Tüske Annamária (Kiss Lenke KA - Junior) 1.8 5
41. Bencsó Mária (Budapest Csepel) 1.75 4
42. Somogyi Viktória (Törekvés SE/B) 1.71 7
43. Horváth Rebeka (Józsefvárosi KC) 1.71 7
44. Hegyi Tekla (Treff 07 SE) 1.67 6
45. Bardi Krisztina Vivien (Külker SC) 1.67 6
46. Ungi Boglárka (Pénzügyőr SE) 1.63 8
47. Matskási Imola (Külker SC) 1.6 5
48. Sipos Boglárka (Józsefvárosi KC) 1.57 7
49. Budánovics Noémi (BLSE) 1.5 4
50. Herjeczki Patricia (Pénzügyőr SE) 1.5 8
51. Harka Zsófia (Kinizsi NKK) 1.5 2
52. Nádasi Katalin (Viharos Szenyórák) 1.5 6
53. Glavinics Anna (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.5 2
54. Czéró Léna (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.5 4
55. Balczer Kitti Ramóna (Kiss Lenke KA - Junior) 1.5 8
56. Józsa Evelin (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.5 2
57. Hárosi Nikoletta (Kinizsi NKK) 1.5 4
58. Sarvay Réka (Treff 07 SE) 1.5 6
59. László Szilvia (Józsefvárosi KC) 1.43 7
60. Samu Flóra (Törekvés SE/B) 1.43 7
61. Erdődi Márta (Külker SC) 1.4 5
62. Gőgös Krisztnia (Viharos Szenyórák) 1.4 5
63. Farkas Gabriella (Kinizsi NKK) 1.33 6
64. Szűcs Anna (Törekvés SE/B) 1.33 3
65. Zsoldos Anita (Törekvés SE/B) 1.33 6
66. Strbik Zsófia Anna (Törekvés SE/B) 1.33 3
67. Kovács Szilvia (Kiss Lenke KA - Junior) 1.33 3
68. Losonczy Orsolya (Treff 07 SE) 1.33 6
69. Vajai Virág (Törekvés SE/B) 1.29 7
70. Petrovszki Zsanett Erzsébe (Kölcsey Amazonok) 1.29 7
71. Herczeg Enikő (Törekvés SE/B) 1.29 7
72. Fűzi Lilla (Kiss Lenke KA - Junior) 1.29 7
73. Bartucz Dorottya (Treff 07 SE) 1.25 4
74. Takács Dorina (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.25 4
75. Papp Zsanett (Kiss Lenke KA - Junior) 1.25 4
76. Hamzi Anna (Kiss Lenke KA - Junior) 1.2 5
77. Herczeg Mónika (Külker SC) 1.17 6
78. Szentkirályi Réka Vera (Külker SC) 1.17 6
79. Györki Darinka (Treff 07 SE) 1.17 6
80. Orbán Ildikó (BEAC Senior) 1.17 6
81. Borius Anna (Kölcsey Amazonok) 1.17 6
82. Garai Eszter (BLSE) 1.17 6
83. Sirmán Erzsébet Julianna (Kinizsi NKK) 1.17 6
84. Kertész Luca (Kiss Lenke KA - Junior) 1.14 7
85. Nagy Beatrix (Kinizsi NKK) 1 6
86. Jambrik Barbara (Pénzügyőr SE) 1 9
87. Kása Tamara (BEAC Dzsoni Angyalai) 1 2
88. Németh Lili (Kiss Lenke KA - Junior) 1 2
89. Mecséri Alexandra (BEAC Dzsoni Angyalai) 1 4
90. Jakobszen Orsolya (BEAC Dzsoni Angyalai) 1 7
91. Szopka Rebeka (Törekvés SE/B) 1 2
92. Radó Viktória (Kiss Lenke KA - Junior) 1 8
93. Verebné Tóth Adrienn (Budapest Csepel) 1 5
94. Káldy Tímea Anna (Kinizsi NKK) 1 2
95. Hamzi Virág (Kiss Lenke KA - Junior) 1 5
96. Szondi Ágnes Zsuzsanna (Külker SC) 1 5
97. Schneider Flóra (Józsefvárosi KC) 1 4
98. Eckrich Gabriella (Budapest Csepel) 1 4
99. Laczkó Zsófia (Külker SC) 1 6
100. Vitéz Lili (BEAC Dzsoni Angyalai) 1 2
101. Nagy Adrienn (Kinizsi NKK) 1 3
102. Pócs Bernadett (Józsefvárosi KC) 1 6
103. Kardos Kata (Pénzügyőr SE) 0.86 7
104. Hosszú Bettina Ilona (Kölcsey Amazonok) 0.86 7
105. Tóth Rebeka (Pénzügyőr SE) 0.86 7
106. Sztanev Andrea Márta (Viharos Szenyórák) 0.83 6
107. Sipos Vanda (BEAC Dzsoni Angyalai) 0.83 6
108. Kovács Borbála (Budapest Csepel) 0.8 5
109. Bak Edina (Budapest Csepel) 0.8 5
110. Tomeg Tünde (Kiss Lenke KA - Junior) 0.8 5
111. Zám Eszter (BLSE) 0.75 4
112. Gallyas Andrea (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0.75 4
113. Márton Zsuzsanna (Viharos Szenyórák) 0.75 4
114. Fejér Éva (BLSE) 0.75 4
115. Lámala Ágnes (Viharos Szenyórák) 0.75 4
116. Kiss Diána (BLSE) 0.71 7
117. Karlócai Daniella (BLSE) 0.71 7
118. Kocsis Andrea (Külker SC) 0.67 6
119. Nagy Réka (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0.67 3
120. Kosjár Katalin (BLSE) 0.6 5
121. Tóth Kitti (Külker SC) 0.6 5
122. Bódis Lilla (Kölcsey Amazonok) 0.6 5
123. Dunavölgyi Blanka (Budapest Csepel) 0.6 5
124. Binder Amarilla (Viharos Szenyórák) 0.57 7
125. Láncos Emese (Kinizsi NKK) 0.5 6
126. Horváth Mercédesz (BEAC Dzsoni Angyalai) 0.5 2
127. Kranjecz Zsuzsa (BLSE) 0.5 2
128. Kupcsik Szilvia (Viharos Szenyórák) 0.5 6
129. Dr. Bálint Zsanett (Kinizsi NKK) 0.5 2
130. Horváth Sára (Kinizsi NKK) 0.5 2
131. Tarkovács Andrea (BLSE) 0.5 6
132. Molnár Krisztina (Külker SC) 0.5 2
133. Kirstein Márta (Kölcsey Amazonok) 0.5 4
134. Dr. Ősz Rita (Viharos Szenyórák) 0.5 6
135. Rajna Zsuzsanna (Budapest Csepel) 0.4 5
136. Farkas Boglárka (Pénzügyőr SE) 0.4 5
137. Steiner Andrea (Viharos Szenyórák) 0.38 8
138. Dely Szilvia (BLSE) 0.33 3
139. Varga Anna (BEAC Senior) 0.33 6
140. Szerencsés Ildikó (Viharos Szenyórák) 0.33 6
141. Kayali Kinga Fatime (Józsefvárosi KC) 0.33 6
142. Zsoldos Bernadett (Kölcsey Amazonok) 0.33 6
143. Bukovácz Dóra (Pénzügyőr SE) 0.33 3
144. Kókány Bernadett (Kölcsey Amazonok) 0.33 6
145. Palkó Orsolya (Kölcsey Amazonok) 0.33 6
146. Beke Dorottya (Pénzügyőr SE) 0.29 7
147. Adorjáni Boglárka (Kölcsey Amazonok) 0.25 4
148. Szentpétery Réka (Budapest Csepel) 0.2 5
149. Brauner Gyöngyi (BLSE) 0 2
150. Rojas-Azary Manuela (Kiss Lenke KA - Junior) 0 5
151. Majoros Dóra (Józsefvárosi KC) 0 2
152. Burics Bettina (Budapest Csepel) 0 5
153. Weszelovszkyné R. Andrea (BEAC Senior) 0 3
154. Sági Adrienn (Treff 07 SE) 0 3
155. Gyarmati Erika (Kinizsi NKK) 0 2
156. Pocskay Andrea (Külker SC) 0 2
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 2 meccs, min. 4 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. Harka Zsófia (Kinizsi NKK) 4.5 2
2. Györki Darinka (Treff 07 SE) 4 6
3. Herczeg Mónika (Külker SC) 3.5 6
4. Sándor Alexandra (Zsíros Akadémia Kőbánya) 3.5 4
5. Zemlényi Dóra (Pénzügyőr SE) 3 8
6. Kosjár Katalin (BLSE) 2.6 5
7. Harangi Barbara (Törekvés SE/B) 2.5 4
8. Gruber Nikolett (BEAC Dzsoni Angyalai) 2.5 8
9. Kranjecz Zsuzsa (BLSE) 2.5 2
10. Rohodi Anna (Budapest Csepel) 2.4 5
11. Szentkirályi Réka Vera (Külker SC) 2.33 6
12. Sipos Boglárka (Józsefvárosi KC) 2.29 7
13. Balogné Tolnai Kinga (Treff 07 SE) 2.17 6
14. Dénes Judit (Józsefvárosi KC) 2.17 6
15. Budánovics Noémi (BLSE) 2 4
16. Tóth Adrien (BEAC Dzsoni Angyalai) 2 2
17. Májusi Eszter (Józsefvárosi KC) 2 5
18. Gallyas Andrea (Zsíros Akadémia Kőbánya) 2 4
19. Szopka Rebeka (Törekvés SE/B) 2 2
20. Eckrich Gabriella (Budapest Csepel) 2 4
21. Láncos Emese (Kinizsi NKK) 1.83 6
22. Herjeczki Patricia (Pénzügyőr SE) 1.75 8
23. Bartucz Dorottya (Treff 07 SE) 1.75 4
24. Bencsó Mária (Budapest Csepel) 1.75 4
25. Ujváry Judit (BLSE) 1.67 3
26. Strbik Zsófia Anna (Törekvés SE/B) 1.67 3
27. Gőgös Krisztnia (Viharos Szenyórák) 1.6 5
28. Kertész Luca (Kiss Lenke KA - Junior) 1.57 7
29. Kovács Laura (Kiss Lenke KA - Junior) 1.5 6
30. Kovács Réka (Pénzügyőr SE) 1.5 8
31. Hidas Andrea (BEAC Senior) 1.5 6
32. Schneider Flóra (Józsefvárosi KC) 1.5 4
33. Czéró Léna (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.5 4
34. Török Kata (Józsefvárosi KC) 1.4 5
35. Farkas Gabriella (Kinizsi NKK) 1.33 6
36. Armaghani Soraya (BEAC Dzsoni Angyalai) 1.33 9
37. Zám Eszter (BLSE) 1.25 4
38. Erdődi Márta (Külker SC) 1.2 5
39. Karlócai Daniella (BLSE) 1.14 7
40. Horváth Rebeka (Józsefvárosi KC) 1.14 7
41. Samu Flóra (Törekvés SE/B) 1.14 7
42. Radó Viktória (Kiss Lenke KA - Junior) 1.13 8
43. Nagy Beatrix (Kinizsi NKK) 1 6
44. Kutrik Dóra (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1 4
45. Kovács Borbála (Budapest Csepel) 1 5
46. Steiner Andrea (Viharos Szenyórák) 1 8
47. Franzony Szintia Ágnes (Pénzügyőr SE) 1 6
48. Tálas Lívia (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1 4
49. Kovács Orsolya (BEAC Dzsoni Angyalai) 1 5
50. Tóth Kitti (Külker SC) 1 5
51. Jambrik Barbara (Pénzügyőr SE) 0.89 9
52. Sebő Júlia (BEAC Senior) 0.83 6
53. Glacz Ágnes (Treff 07 SE) 0.83 6
54. Tarkovács Andrea (BLSE) 0.83 6
55. Fogas Ildikó (BEAC Senior) 0.8 5
56. Hegyi Tekla (Treff 07 SE) 0.67 6
57. Sipos Vanda (BEAC Dzsoni Angyalai) 0.67 6
58. Morvai Zsuzsanna (Pénzügyőr SE) 0.63 8
59. Somogyi Viktória (Törekvés SE/B) 0.57 7
60. Balczer Kitti Ramóna (Kiss Lenke KA - Junior) 0.5 8
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 2 meccs, min. 4 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. Nagy Beatrix (Kinizsi NKK) 100% (6/6) 6
2. Kosjár Katalin (BLSE) 92.86% (13/14) 5
3. Rohodi Anna (Budapest Csepel) 85.71% (12/14) 5
4. Strbik Zsófia Anna (Törekvés SE/B) 83.33% (5/6) 3
5. Tóth Kitti (Külker SC) 83.33% (5/6) 5
6. Morvai Zsuzsanna (Pénzügyőr SE) 83.33% (5/6) 8
7. Tarkovács Andrea (BLSE) 83.33% (5/6) 6
8. Sebő Júlia (BEAC Senior) 83.33% (5/6) 6
9. Zemlényi Dóra (Pénzügyőr SE) 80% (24/30) 8
10. Györki Darinka (Treff 07 SE) 80% (24/30) 6
11. Sipos Boglárka (Józsefvárosi KC) 80% (16/20) 7
12. Gőgös Krisztnia (Viharos Szenyórák) 80% (8/10) 5
13. Szopka Rebeka (Törekvés SE/B) 80% (4/5) 2
14. Kutrik Dóra (Zsíros Akadémia Kőbánya) 80% (4/5) 4
15. Kertész Luca (Kiss Lenke KA - Junior) 78.57% (11/14) 7
16. Tüske Annamária (Kiss Lenke KA - Junior) 75% (3/4) 5
17. Egriné Szilágyi Judit (Viharos Szenyórák) 75% (3/4) 3
18. Hamzi Virág (Kiss Lenke KA - Junior) 75% (3/4) 5
19. Éliásné Iliás Eszter (BEAC Senior) 75% (3/4) 6
20. Budánovics Noémi (BLSE) 72.73% (8/11) 4
21. Herjeczki Patricia (Pénzügyőr SE) 70% (14/20) 8
22. Szentkirályi Réka Vera (Külker SC) 70% (14/20) 6
23. Bencsó Mária (Budapest Csepel) 70% (7/10) 4
24. Májusi Eszter (Józsefvárosi KC) 66.67% (10/15) 5
25. Harangi Barbara (Törekvés SE/B) 66.67% (10/15) 4
26. Erdődi Márta (Külker SC) 66.67% (6/9) 5
27. Hegyi Tekla (Treff 07 SE) 66.67% (4/6) 6
28. Tálas Lívia (Zsíros Akadémia Kőbánya) 66.67% (4/6) 4
29. Tóth Adrien (BEAC Dzsoni Angyalai) 66.67% (4/6) 2
30. Dénes Judit (Józsefvárosi KC) 65% (13/20) 6
31. Gruber Nikolett (BEAC Dzsoni Angyalai) 64.52% (20/31) 8
32. Hidas Andrea (BEAC Senior) 64.29% (9/14) 6
33. Kovács Borbála (Budapest Csepel) 62.5% (5/8) 5
34. Kranjecz Zsuzsa (BLSE) 62.5% (5/8) 2
35. Zám Eszter (BLSE) 62.5% (5/8) 4
36. Karlócai Daniella (BLSE) 61.54% (8/13) 7
37. Gallyas Andrea (Zsíros Akadémia Kőbánya) 61.54% (8/13) 4
38. Eckrich Gabriella (Budapest Csepel) 61.54% (8/13) 4
39. Kovács Laura (Kiss Lenke KA - Junior) 60% (9/15) 6
40. Czéró Léna (Zsíros Akadémia Kőbánya) 60% (6/10) 4
41. Fűzi Lilla (Kiss Lenke KA - Junior) 60% (3/5) 7
42. Szabó Alexandra (Törekvés SE/B) 60% (3/5) 3
43. Lőrincz Andrea (BEAC Senior) 60% (3/5) 5
44. Sándor Alexandra (Zsíros Akadémia Kőbánya) 58.33% (14/24) 4
45. Kovács Réka (Pénzügyőr SE) 57.14% (12/21) 8
46. Horváth Rebeka (Józsefvárosi KC) 57.14% (8/14) 7
47. Farkas Gabriella (Kinizsi NKK) 57.14% (8/14) 6
48. Balczer Kitti Ramóna (Kiss Lenke KA - Junior) 57.14% (4/7) 8
49. Radó Viktória (Kiss Lenke KA - Junior) 56.25% (9/16) 8
50. Bartucz Dorottya (Treff 07 SE) 53.85% (7/13) 4
51. Samu Flóra (Törekvés SE/B) 53.33% (8/15) 7
52. Herczeg Mónika (Külker SC) 51.22% (21/41) 6
53. Láncos Emese (Kinizsi NKK) 50% (11/22) 6
54. Harka Zsófia (Kinizsi NKK) 50% (9/18) 2
55. Steiner Andrea (Viharos Szenyórák) 50% (8/16) 8
56. Franzony Szintia Ágnes (Pénzügyőr SE) 50% (6/12) 6
57. Ujváry Judit (BLSE) 50% (5/10) 3
58. Kovács Orsolya (BEAC Dzsoni Angyalai) 50% (5/10) 5
59. Sipos Vanda (BEAC Dzsoni Angyalai) 50% (4/8) 6
60. Fogas Ildikó (BEAC Senior) 50% (4/8) 5
61. Somogyi Viktória (Törekvés SE/B) 50% (4/8) 7
62. Fejér Éva (BLSE) 50% (3/6) 4
63. Márton Zsuzsanna (Viharos Szenyórák) 50% (3/6) 4
64. Dely Szilvia (BLSE) 50% (3/6) 3
65. Vajai Virág (Törekvés SE/B) 50% (2/4) 7
66. Jakobszen Orsolya (BEAC Dzsoni Angyalai) 50% (2/4) 7
67. Binder Amarilla (Viharos Szenyórák) 50% (2/4) 7
68. Rajna Zsuzsanna (Budapest Csepel) 50% (2/4) 5
69. Horváth Sára (Kinizsi NKK) 50% (2/4) 2
70. Molnár Krisztina (Külker SC) 50% (2/4) 2
71. Schneider Flóra (Józsefvárosi KC) 46.15% (6/13) 4
72. Török Kata (Józsefvárosi KC) 43.75% (7/16) 5
73. Balogné Tolnai Kinga (Treff 07 SE) 41.94% (13/31) 6
74. Armaghani Soraya (BEAC Dzsoni Angyalai) 41.38% (12/29) 9
75. Jambrik Barbara (Pénzügyőr SE) 40% (8/20) 9
76. Glacz Ágnes (Treff 07 SE) 38.46% (5/13) 6
77. Takács Dorina (Zsíros Akadémia Kőbánya) 33.33% (2/6) 4
78. Rohodi Júlia (Budapest Csepel) 30% (3/10) 5
79. Haragh Zsófia (BEAC Dzsoni Angyalai) 25% (2/8) 7
80. Hosszú Bettina Ilona (Kölcsey Amazonok) 25% (2/8) 7
81. László Szilvia (Józsefvárosi KC) 25% (1/4) 7
82. Kőhl Alexandra (Józsefvárosi KC) 25% (1/4) 7
83. Kardos Kata (Pénzügyőr SE) 22.22% (2/9) 7
84. Nádasi Katalin (Viharos Szenyórák) 20% (2/10) 6
85. Kupcsik Szilvia (Viharos Szenyórák) 14.29% (1/7) 6
86. Ungi Boglárka (Pénzügyőr SE) 0% (0/4) 8
87. Sztanev Andrea Márta (Viharos Szenyórák) 0% (0/5) 6
88. Nagy Adrienn (Kinizsi NKK) 0% (0/4) 3
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu