/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

BLSE - Budapest, Női B csoport - Cziffra Mihály bajnokság

Edző

Név Telefon E-mail
Herbert Diana 30/210-3159 herbert.d@materv.hu

Kontakt

Név Telefon E-mail
Szuchy Márta 30/986-8098 szuchy@streetballnet.hu

Csarnok

Csarnok Cím
Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok 1103 - Budapest Kada u. 27-29.

Játékosok




Mezszám Név Szül. dátum
- Brauner Gyöngyi 1982-10-30
- Budánovics Noémi 1972-01-07
- Dely Szilvia 1975-10-26
- Fejér Éva 1975-02-11
- Garai Eszter 1981-05-07
- Karlócai Daniella 1978-04-10
- Kiss Diána 1974-09-30
- Kosjár Katalin 1974-12-02
- Kranjecz Zsuzsa 1964-07-17
- Tarkovács Andrea 1958-05-12
- Ujváry Judit 1970-03-03
- Zám Eszter 1980-12-10

Műsor

Budapest, Női B csoport - Cziffra Mihály bajnokság

 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
NB0013 BLSE Treff 07 SE 2018/10/06 09:00 84-40
(14-6,16-14,33-10,21-10)
Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok Matics Sándor Szokolainé Váradi Anetta Csilla
NB0024 Józsefvárosi KC BLSE 2018/10/16 18:30 50-61
(15-16,10-24,21-9,4-12)
Ludovika Aréna László Zsolt Matóczay Bálint
NB0035 BLSE BEAC Senior 2018/10/26 20:15 81-37
(16-2,16-13,21-7,28-15)
IX. kerületi Sportcsarnok Nagy István László Zsolt
NB0067 Budapest Csepel BLSE 2018/11/17 16:00 53-66
(17-14,15-18,11-19,10-15)
Kazinczy Általános Iskola Nagy Viktor Nagy István
NB0076 Kölcsey Amazonok BLSE 2018/11/25 09:00 28-111
(6-31,6-28,12-20,4-32)
Lázár Ervin Általános Iskola Mocsai László Koncsag Csaba
NB0085 BLSE Viharos Szenyórák 2018/12/01 17:30 56-34
(15-8,14-8,8-14,19-4)
Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok Rózsavölgyi Alexandra Szentpáli-Gavallér Csaba
NB0094 Kiss Lenke KA - Junior BLSE 2018/12/07 19:30 44-78
(14-18,8-18,11-18,11-24)
Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium Pohánka Balázs Németh Fanni
NB0103 BLSE BEAC Dzsoni Angyalai 2018/12/15 16:30 59-34
(12-8,13-10,16-11,18-5)
Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok Nagy István Zádeczki Donát László
NB0057 BLSE Külker SC 2019/01/05 09:00 59-49
(18-11,16-10,6-14,19-14)
Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok Matics Sándor Nagy István
NB0112 Kinizsi NKK BLSE 2019/01/13 13:00 57-95
(4-23,15-19,19-22,19-31)
Lónyay Református Gimnázium Matics Sándor Nagy István
NB0121 BLSE Törekvés SE/B 2019/01/19 09:00 69-45
(17-10,21-8,10-15,21-12)
Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok Jankovics Viktor Zsolt Rózsavölgyi Alexandra
NB0132 Pénzügyőr SE BLSE 2019/01/25 19:00 64-91
(11-21,16-23,16-22,21-25)
Lázár Ervin Általános Iskola Kozma Balázs Pohánka Balázs
NB0143 Treff 07 SE BLSE 2019/02/13 19:40 Eötvös József Gimnázium Nagy László Nagy István
NB0154 BLSE Józsefvárosi KC 2019/02/16 09:00 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok Magyar Zoltán Jankovics Viktor Zsolt
NB0165 BEAC Senior BLSE 2019/02/23 09:30 BEAC Sporttelep
NB0176 BLSE Zsíros Akadémia Kőbánya 2019/03/02 10:40 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
NB0187 Külker SC BLSE 2019/03/09 10:30 Berzsenyi Dániel Gimnázium
NB0197 BLSE Budapest Csepel 2019/03/23 09:00 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
NB0206 BLSE Kölcsey Amazonok 2019/03/30 09:00 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
NB0215 Viharos Szenyórák BLSE 2019/04/07 16:30 Lázár Ervin Általános Iskola
NB0224 BLSE Kiss Lenke KA - Junior 2019/04/13 09:00 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
NB0233 BEAC Dzsoni Angyalai BLSE 2019/04/26 18:45 Tüske csarnok - 1. terem
NB0242 BLSE Kinizsi NKK 2019/05/04 09:00 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
NB0251 Törekvés SE/B BLSE 2019/05/10 20:50 Kocsis Sándor Sportközpont
NB0262 BLSE Pénzügyőr SE 2019/05/18 09:00 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
NB0046 Zsíros Akadémia Kőbánya BLSE 2019/06/30 00:00 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Sipos Boglárka (Józsefvárosi KC) 265 13
2. Zemlényi Dóra (Pénzügyőr SE) 264 12
3. Erdődi Márta (Külker SC) 218 13
4. Szentkirályi Réka Vera (Külker SC) 213 14
5. Jambrik Barbara (Pénzügyőr SE) 195 13
6. Herjeczki Patricia (Pénzügyőr SE) 189 11
7. Kiss Diána (BLSE) 188 12
8. Herczeg Mónika (Külker SC) 186 13
9. Harangi Barbara (Törekvés SE/B) 160 8
10. Nagy Beatrix (Kinizsi NKK) 160 10
11. Láncos Emese (Kinizsi NKK) 154 10
12. Kosjár Katalin (BLSE) 154 9
13. Hegyi Tekla (Treff 07 SE) 148 11
14. Éliásné Iliás Eszter (BEAC Senior) 145 11
15. Májusi Eszter (Józsefvárosi KC) 140 11
16. Balogné Tolnai Kinga (Treff 07 SE) 140 11
17. Glacz Ágnes (Treff 07 SE) 130 11
18. Kovács Laura (Kiss Lenke KA - Junior) 125 10
19. Vajai Virág (Törekvés SE/B) 125 13
20. Fogas Ildikó (BEAC Senior) 123 10
21. Budánovics Noémi (BLSE) 122 8
22. Rohodi Anna (Budapest Csepel) 118 11
23. Gruber Nikolett (BEAC Dzsoni Angyalai) 116 13
24. Zám Eszter (BLSE) 115 8
25. László Szilvia (Józsefvárosi KC) 110 12
26. Jakobszen Orsolya (BEAC Dzsoni Angyalai) 109 11
27. Kutrik Dóra (Zsíros Akadémia Kőbánya) 107 10
28. Farkas Gabriella (Kinizsi NKK) 107 11
29. Radó Viktória (Kiss Lenke KA - Junior) 106 12
30. Hidas Andrea (BEAC Senior) 105 11
31. Sándor Alexandra (Zsíros Akadémia Kőbánya) 102 10
32. Kovács Borbála (Budapest Csepel) 100 11
33. Herczeg Enikő (Törekvés SE/B) 95 13
34. Sebő Júlia (BEAC Senior) 93 10
35. Karlócai Daniella (BLSE) 92 11
36. Györki Darinka (Treff 07 SE) 92 9
37. Török Kata (Józsefvárosi KC) 89 10
38. Steiner Andrea (Viharos Szenyórák) 87 11
39. Gallyas Andrea (Zsíros Akadémia Kőbánya) 84 10
40. Armaghani Soraya (BEAC Dzsoni Angyalai) 84 12
41. Kovács Réka (Pénzügyőr SE) 83 11
42. Tálas Lívia (Zsíros Akadémia Kőbánya) 82 10
43. Kása Tímea (Törekvés SE/B) 81 12
44. Rohodi Júlia (Budapest Csepel) 80 11
45. Kocsis Andrea (Külker SC) 80 13
46. Tüttő Ágnes (Viharos Szenyórák) 79 10
47. Kertész Luca (Kiss Lenke KA - Junior) 78 11
48. Bardi Krisztina Vivien (Külker SC) 78 13
49. Horváth Rebeka (Józsefvárosi KC) 72 11
50. Tóth Kitti (Külker SC) 71 12
51. Morvai Zsuzsanna (Pénzügyőr SE) 71 12
52. Kárpáti Csilla Veronika (Külker SC) 71 8
53. Dénes Judit (Józsefvárosi KC) 71 10
54. Pál Szandra (Budapest Csepel) 70 5
55. Rajna Zsuzsanna (Budapest Csepel) 69 11
56. Varga Anna (BEAC Senior) 69 11
57. Bartucz Dorottya (Treff 07 SE) 68 9
58. Lőrincz Andrea (BEAC Senior) 68 10
59. Somogyi Viktória (Törekvés SE/B) 68 10
60. Szondi Ágnes Zsuzsanna (Külker SC) 65 11
61. Gőgös Krisztnia (Viharos Szenyórák) 64 8
62. Kardos Kata (Pénzügyőr SE) 64 11
63. Takács Dorina (Zsíros Akadémia Kőbánya) 62 10
64. Petrovszki Zsanett Erzsébe (Kölcsey Amazonok) 60 8
65. Zsoldos Anita (Törekvés SE/B) 58 11
66. Kutrik Andrea (BEAC Dzsoni Angyalai) 57 5
67. Hosszú Bettina Ilona (Kölcsey Amazonok) 56 11
68. Hartai Krisztina (BEAC Dzsoni Angyalai) 55 6
69. Samu Flóra (Törekvés SE/B) 55 9
70. Czipott Sejla Zseni (Kinizsi NKK) 53 9
71. Nagy Réka (Zsíros Akadémia Kőbánya) 53 8
72. Egri Vivien (Törekvés SE/B) 52 4
73. Nádasi Katalin (Viharos Szenyórák) 50 9
74. Verebné Tóth Adrienn (Budapest Csepel) 50 11
75. Haragh Zsófia (BEAC Dzsoni Angyalai) 50 11
76. Egyed Szilvia Eszter (Viharos Szenyórák) 49 10
77. Kirstein Márta (Kölcsey Amazonok) 49 9
78. Tüske Annamária (Kiss Lenke KA - Junior) 48 9
79. Franzony Szintia Ágnes (Pénzügyőr SE) 47 8
80. Dely Szilvia (BLSE) 47 7
81. Szabó Alexandra (Törekvés SE/B) 46 6
82. Borius Anna (Kölcsey Amazonok) 46 9
83. Szűcs Anna (Törekvés SE/B) 45 7
84. Burics Bettina (Budapest Csepel) 45 11
85. Laczkó Zsófia (Külker SC) 44 13
86. Németh Lili (Kiss Lenke KA - Junior) 44 5
87. Lőrincz Erzsébet Sára (BEAC Dzsoni Angyalai) 44 6
88. Ungi Boglárka (Pénzügyőr SE) 43 12
89. Ujváry Judit (BLSE) 42 4
90. Lámala Ágnes (Viharos Szenyórák) 42 8
91. Mecséri Alexandra (BEAC Dzsoni Angyalai) 40 4
92. Márton Zsuzsanna (Viharos Szenyórák) 40 5
93. Sztanev Andrea Márta (Viharos Szenyórák) 40 8
94. Bak Edina (Budapest Csepel) 40 11
95. Fűzi Lilla (Kiss Lenke KA - Junior) 40 11
96. Brauner Gyöngyi (BLSE) 38 3
97. Losonczy Orsolya (Treff 07 SE) 38 10
98. Bódis Lilla (Kölcsey Amazonok) 37 8
99. Orbán Ildikó (BEAC Senior) 37 10
100. Kranjecz Zsuzsa (BLSE) 36 4
101. Halmai Tiffany Zoé (Zsíros Akadémia Kőbánya) 36 4
102. Kőhl Alexandra (Józsefvárosi KC) 36 13
103. Hamzi Virág (Kiss Lenke KA - Junior) 35 5
104. Czéró Léna (Zsíros Akadémia Kőbánya) 33 8
105. Bencsó Mária (Budapest Csepel) 33 10
106. Eckrich Gabriella (Budapest Csepel) 32 10
107. Horváth Sára (Kinizsi NKK) 32 6
108. Hajdu Vanessza (Zsíros Akadémia Kőbánya) 31 4
109. Sirmán Erzsébet Julianna (Kinizsi NKK) 31 11
110. Garai Eszter (BLSE) 31 9
111. Tóth Adrien (BEAC Dzsoni Angyalai) 30 2
112. Strbik Zsófia Anna (Törekvés SE/B) 30 5
113. Kayali Kinga Fatime (Józsefvárosi KC) 29 12
114. Kovács Orsolya (BEAC Dzsoni Angyalai) 29 8
115. Rojas-Azary Manuela (Kiss Lenke KA - Junior) 28 6
116. Dunavölgyi Blanka (Budapest Csepel) 28 10
117. Balczer Kitti Ramóna (Kiss Lenke KA - Junior) 28 11
118. Egriné Szilágyi Judit (Viharos Szenyórák) 27 5
119. Köves Mira (BEAC Dzsoni Angyalai) 26 3
120. Sipos Vanda (BEAC Dzsoni Angyalai) 26 8
121. Józsa Evelin (Zsíros Akadémia Kőbánya) 25 5
122. Weszelovszkyné R. Andrea (BEAC Senior) 24 7
123. Tarkovács Andrea (BLSE) 24 11
124. Szopka Rebeka (Törekvés SE/B) 24 5
125. Schneider Flóra (Józsefvárosi KC) 23 4
126. Dávid Dóra (Józsefvárosi KC) 23 4
127. Tomeg Tünde (Kiss Lenke KA - Junior) 23 8
128. Kása Tamara (BEAC Dzsoni Angyalai) 22 2
129. Ugaros Lili (Zsíros Akadémia Kőbánya) 22 3
130. Fejér Éva (BLSE) 21 4
131. Káldy Tímea Anna (Kinizsi NKK) 21 5
132. Pintye Petra (Kiss Lenke KA - Junior) 20 3
133. Ács Viktória Éva (Viharos Szenyórák) 20 4
134. Kovács Szilvia (Kiss Lenke KA - Junior) 20 5
135. Szerencsés Ildikó (Viharos Szenyórák) 20 7
136. Hárosi Nikoletta (Kinizsi NKK) 19 9
137. Matskási Imola (Külker SC) 19 12
138. Czura Éva (Józsefvárosi KC) 18 4
139. Glavinics Anna (Zsíros Akadémia Kőbánya) 17 4
140. Redling Blanka (Törekvés SE/B) 17 4
141. Beke Dorottya (Pénzügyőr SE) 15 9
142. Szentpétery Réka (Budapest Csepel) 15 7
143. Harka Zsófia (Kinizsi NKK) 15 2
144. Horváth Mercédesz (BEAC Dzsoni Angyalai) 14 2
145. Püspöki Lotti (Zsíros Akadémia Kőbánya) 14 2
146. Papp Zsanett (Kiss Lenke KA - Junior) 14 7
147. Zsoldos Bernadett (Kölcsey Amazonok) 14 10
148. Dr. Bálint Zsanett (Kinizsi NKK) 14 6
149. Pásztor Sára (Treff 07 SE) 13 1
150. Moharos Veronika (Zsíros Akadémia Kőbánya) 13 2
151. Nagy Adrienn (Kinizsi NKK) 12 4
152. Farkas Boglárka (Pénzügyőr SE) 12 8
153. Kókány Bernadett (Kölcsey Amazonok) 12 10
154. Pócs Bernadett (Józsefvárosi KC) 11 12
155. Strbik Fanni (Törekvés SE/B) 11 1
156. Mészáros Éva (Kölcsey Amazonok) 11 2
157. Mohos Eszter (Törekvés SE/B) 11 2
158. Binder Amarilla (Viharos Szenyórák) 10 10
159. Palkó Orsolya (Kölcsey Amazonok) 10 12
160. Strausz Lili (Törekvés SE/B) 9 2
161. Majoros Dóra (Józsefvárosi KC) 9 2
162. Köves Adél (BEAC Dzsoni Angyalai) 8 3
163. Gaszner Andrea (Viharos Szenyórák) 8 1
164. Szunomár Vanda (Józsefvárosi KC) 8 2
165. Vitéz Lili (BEAC Dzsoni Angyalai) 8 2
166. Tüske Fruzsina (Kiss Lenke KA - Junior) 8 2
167. Mihályi Réka (BEAC Senior) 7 4
168. Molnár Krisztina (Külker SC) 6 5
169. Adorjáni Boglárka (Kölcsey Amazonok) 6 8
170. Tóth Rebeka (Pénzügyőr SE) 5 11
171. Dr. Ősz Rita (Viharos Szenyórák) 5 8
172. Sarvay Réka (Treff 07 SE) 5 10
173. Hamzi Anna (Kiss Lenke KA - Junior) 4 8
174. Pocskay Andrea (Külker SC) 4 3
175. Sági Adrienn (Treff 07 SE) 2 7
176. Bukovácz Dóra (Pénzügyőr SE) 2 4
177. Szabó Réka (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1 2
178. Flach Viktória (Kölcsey Amazonok) 0 1
179. Tóth Zsófia (Kinizsi NKK) 0 1
180. Teidelt Magdalena (Józsefvárosi KC) 0 1
181. Kováts Réka (BEAC Dzsoni Angyalai) 0 1
182. Márta Bettina (BEAC Senior) 0 1
183. Gyarmati Erika (Kinizsi NKK) 0 2
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Zemlényi Dóra (Pénzügyőr SE) 29 12
2. Nagy Beatrix (Kinizsi NKK) 22 10
3. Balogné Tolnai Kinga (Treff 07 SE) 17 11
4. Vajai Virág (Törekvés SE/B) 14 13
5. Jambrik Barbara (Pénzügyőr SE) 13 13
6. Rohodi Anna (Budapest Csepel) 12 11
7. Harangi Barbara (Törekvés SE/B) 11 8
8. Herjeczki Patricia (Pénzügyőr SE) 11 11
9. László Szilvia (Józsefvárosi KC) 11 12
10. Gruber Nikolett (BEAC Dzsoni Angyalai) 11 13
11. Somogyi Viktória (Törekvés SE/B) 10 10
12. Horváth Rebeka (Józsefvárosi KC) 10 11
13. Verebné Tóth Adrienn (Budapest Csepel) 10 11
14. Láncos Emese (Kinizsi NKK) 9 10
15. Kovács Laura (Kiss Lenke KA - Junior) 9 10
16. Kosjár Katalin (BLSE) 8 9
17. Jakobszen Orsolya (BEAC Dzsoni Angyalai) 8 11
18. Sebő Júlia (BEAC Senior) 8 10
19. Herczeg Enikő (Törekvés SE/B) 8 13
20. Bardi Krisztina Vivien (Külker SC) 8 13
21. Szentkirályi Réka Vera (Külker SC) 6 14
22. Hegyi Tekla (Treff 07 SE) 6 11
23. Kutrik Dóra (Zsíros Akadémia Kőbánya) 6 10
24. Mecséri Alexandra (BEAC Dzsoni Angyalai) 6 4
25. Kovács Borbála (Budapest Csepel) 6 11
26. Zsoldos Anita (Törekvés SE/B) 6 11
27. Sipos Boglárka (Józsefvárosi KC) 5 13
28. Szabó Alexandra (Törekvés SE/B) 5 6
29. Armaghani Soraya (BEAC Dzsoni Angyalai) 5 12
30. Kása Tímea (Törekvés SE/B) 5 12
31. Kardos Kata (Pénzügyőr SE) 5 11
32. Fűzi Lilla (Kiss Lenke KA - Junior) 5 11
33. Kőhl Alexandra (Józsefvárosi KC) 5 13
34. Pál Szandra (Budapest Csepel) 4 5
35. Kutrik Andrea (BEAC Dzsoni Angyalai) 4 5
36. Török Kata (Józsefvárosi KC) 4 10
37. Rajna Zsuzsanna (Budapest Csepel) 4 11
38. Tóth Kitti (Külker SC) 4 12
39. Radó Viktória (Kiss Lenke KA - Junior) 3 12
40. Dénes Judit (Józsefvárosi KC) 3 10
41. Kertész Luca (Kiss Lenke KA - Junior) 3 11
42. Takács Dorina (Zsíros Akadémia Kőbánya) 3 10
43. Morvai Zsuzsanna (Pénzügyőr SE) 3 12
44. Haragh Zsófia (BEAC Dzsoni Angyalai) 3 11
45. Majoros Dóra (Józsefvárosi KC) 3 2
46. Orbán Ildikó (BEAC Senior) 3 10
47. Garai Eszter (BLSE) 3 9
48. Tomeg Tünde (Kiss Lenke KA - Junior) 3 8
49. Kayali Kinga Fatime (Józsefvárosi KC) 3 12
50. Hárosi Nikoletta (Kinizsi NKK) 3 9
51. Zám Eszter (BLSE) 2 8
52. Egri Vivien (Törekvés SE/B) 2 4
53. Kranjecz Zsuzsa (BLSE) 2 4
54. Halmai Tiffany Zoé (Zsíros Akadémia Kőbánya) 2 4
55. Rohodi Júlia (Budapest Csepel) 2 11
56. Horváth Mercédesz (BEAC Dzsoni Angyalai) 2 2
57. Hamzi Virág (Kiss Lenke KA - Junior) 2 5
58. Nagy Réka (Zsíros Akadémia Kőbánya) 2 8
59. Varga Anna (BEAC Senior) 2 11
60. Kocsis Andrea (Külker SC) 2 13
61. Dávid Dóra (Józsefvárosi KC) 2 4
62. Rojas-Azary Manuela (Kiss Lenke KA - Junior) 2 6
63. Köves Adél (BEAC Dzsoni Angyalai) 2 3
64. Budánovics Noémi (BLSE) 1 8
65. Májusi Eszter (Józsefvárosi KC) 1 11
66. Strbik Fanni (Törekvés SE/B) 1 1
67. Sándor Alexandra (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1 10
68. Kárpáti Csilla Veronika (Külker SC) 1 8
69. Köves Mira (BEAC Dzsoni Angyalai) 1 3
70. Gallyas Andrea (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1 10
71. Tálas Lívia (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1 10
72. Márton Zsuzsanna (Viharos Szenyórák) 1 5
73. Hajdu Vanessza (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1 4
74. Lőrincz Andrea (BEAC Senior) 1 10
75. Dely Szilvia (BLSE) 1 7
76. Moharos Veronika (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1 2
77. Szűcs Anna (Törekvés SE/B) 1 7
78. Szondi Ágnes Zsuzsanna (Külker SC) 1 11
79. Schneider Flóra (Józsefvárosi KC) 1 4
80. Mohos Eszter (Törekvés SE/B) 1 2
81. Horváth Sára (Kinizsi NKK) 1 6
82. Borius Anna (Kölcsey Amazonok) 1 9
83. Redling Blanka (Törekvés SE/B) 1 4
84. Czéró Léna (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1 8
85. Burics Bettina (Budapest Csepel) 1 11
86. Losonczy Orsolya (Treff 07 SE) 1 10
87. Bak Edina (Budapest Csepel) 1 11
88. Dunavölgyi Blanka (Budapest Csepel) 1 10
89. Szentpétery Réka (Budapest Csepel) 1 7
90. Erdődi Márta (Külker SC) 0 13
91. Kiss Diána (BLSE) 0 12
92. Tóth Adrien (BEAC Dzsoni Angyalai) 0 2
93. Herczeg Mónika (Külker SC) 0 13
94. Éliásné Iliás Eszter (BEAC Senior) 0 11
95. Pásztor Sára (Treff 07 SE) 0 1
96. Brauner Gyöngyi (BLSE) 0 3
97. Fogas Ildikó (BEAC Senior) 0 10
98. Glacz Ágnes (Treff 07 SE) 0 11
99. Kása Tamara (BEAC Dzsoni Angyalai) 0 2
100. Ujváry Judit (BLSE) 0 4
101. Györki Darinka (Treff 07 SE) 0 9
102. Farkas Gabriella (Kinizsi NKK) 0 11
103. Hidas Andrea (BEAC Senior) 0 11
104. Hartai Krisztina (BEAC Dzsoni Angyalai) 0 6
105. Németh Lili (Kiss Lenke KA - Junior) 0 5
106. Karlócai Daniella (BLSE) 0 11
107. Gőgös Krisztnia (Viharos Szenyórák) 0 8
108. Gaszner Andrea (Viharos Szenyórák) 0 1
109. Steiner Andrea (Viharos Szenyórák) 0 11
110. Tüttő Ágnes (Viharos Szenyórák) 0 10
111. Bartucz Dorottya (Treff 07 SE) 0 9
112. Kovács Réka (Pénzügyőr SE) 0 11
113. Petrovszki Zsanett Erzsébe (Kölcsey Amazonok) 0 8
114. Harka Zsófia (Kinizsi NKK) 0 2
115. Ugaros Lili (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 3
116. Lőrincz Erzsébet Sára (BEAC Dzsoni Angyalai) 0 6
117. Püspöki Lotti (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 2
118. Pintye Petra (Kiss Lenke KA - Junior) 0 3
119. Samu Flóra (Törekvés SE/B) 0 9
120. Strbik Zsófia Anna (Törekvés SE/B) 0 5
121. Czipott Sejla Zseni (Kinizsi NKK) 0 9
122. Franzony Szintia Ágnes (Pénzügyőr SE) 0 8
123. Nádasi Katalin (Viharos Szenyórák) 0 9
124. Mészáros Éva (Kölcsey Amazonok) 0 2
125. Kirstein Márta (Kölcsey Amazonok) 0 9
126. Egriné Szilágyi Judit (Viharos Szenyórák) 0 5
127. Tüske Annamária (Kiss Lenke KA - Junior) 0 9
128. Fejér Éva (BLSE) 0 4
129. Lámala Ágnes (Viharos Szenyórák) 0 8
130. Hosszú Bettina Ilona (Kölcsey Amazonok) 0 11
131. Józsa Evelin (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 5
132. Sztanev Andrea Márta (Viharos Szenyórák) 0 8
133. Ács Viktória Éva (Viharos Szenyórák) 0 4
134. Egyed Szilvia Eszter (Viharos Szenyórák) 0 10
135. Szopka Rebeka (Törekvés SE/B) 0 5
136. Bódis Lilla (Kölcsey Amazonok) 0 8
137. Strausz Lili (Törekvés SE/B) 0 2
138. Czura Éva (Józsefvárosi KC) 0 4
139. Glavinics Anna (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 4
140. Káldy Tímea Anna (Kinizsi NKK) 0 5
141. Kovács Szilvia (Kiss Lenke KA - Junior) 0 5
142. Tüske Fruzsina (Kiss Lenke KA - Junior) 0 2
143. Szunomár Vanda (Józsefvárosi KC) 0 2
144. Vitéz Lili (BEAC Dzsoni Angyalai) 0 2
145. Kovács Orsolya (BEAC Dzsoni Angyalai) 0 8
146. Ungi Boglárka (Pénzügyőr SE) 0 12
147. Weszelovszkyné R. Andrea (BEAC Senior) 0 7
148. Laczkó Zsófia (Külker SC) 0 13
149. Bencsó Mária (Budapest Csepel) 0 10
150. Sipos Vanda (BEAC Dzsoni Angyalai) 0 8
151. Eckrich Gabriella (Budapest Csepel) 0 10
152. Nagy Adrienn (Kinizsi NKK) 0 4
153. Szerencsés Ildikó (Viharos Szenyórák) 0 7
154. Sirmán Erzsébet Julianna (Kinizsi NKK) 0 11
155. Balczer Kitti Ramóna (Kiss Lenke KA - Junior) 0 11
156. Dr. Bálint Zsanett (Kinizsi NKK) 0 6
157. Tarkovács Andrea (BLSE) 0 11
158. Papp Zsanett (Kiss Lenke KA - Junior) 0 7
159. Mihályi Réka (BEAC Senior) 0 4
160. Beke Dorottya (Pénzügyőr SE) 0 9
161. Matskási Imola (Külker SC) 0 12
162. Farkas Boglárka (Pénzügyőr SE) 0 8
163. Zsoldos Bernadett (Kölcsey Amazonok) 0 10
164. Pocskay Andrea (Külker SC) 0 3
165. Kókány Bernadett (Kölcsey Amazonok) 0 10
166. Molnár Krisztina (Külker SC) 0 5
167. Binder Amarilla (Viharos Szenyórák) 0 10
168. Pócs Bernadett (Józsefvárosi KC) 0 12
169. Palkó Orsolya (Kölcsey Amazonok) 0 12
170. Adorjáni Boglárka (Kölcsey Amazonok) 0 8
171. Dr. Ősz Rita (Viharos Szenyórák) 0 8
172. Bukovácz Dóra (Pénzügyőr SE) 0 4
173. Hamzi Anna (Kiss Lenke KA - Junior) 0 8
174. Szabó Réka (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 2
175. Sarvay Réka (Treff 07 SE) 0 10
176. Tóth Rebeka (Pénzügyőr SE) 0 11
177. Sági Adrienn (Treff 07 SE) 0 7
178. Gyarmati Erika (Kinizsi NKK) 0 2
179. Kováts Réka (BEAC Dzsoni Angyalai) 0 1
180. Márta Bettina (BEAC Senior) 0 1
181. Tóth Zsófia (Kinizsi NKK) 0 1
182. Flach Viktória (Kölcsey Amazonok) 0 1
183. Teidelt Magdalena (Józsefvárosi KC) 0 1
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 8 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Zemlényi Dóra (Pénzügyőr SE) 22 12
2. Sipos Boglárka (Józsefvárosi KC) 20.39 13
3. Harangi Barbara (Törekvés SE/B) 20 8
4. Herjeczki Patricia (Pénzügyőr SE) 17.18 11
5. Kosjár Katalin (BLSE) 17.11 9
6. Erdődi Márta (Külker SC) 16.77 13
7. Nagy Beatrix (Kinizsi NKK) 16 10
8. Kiss Diána (BLSE) 15.67 12
9. Láncos Emese (Kinizsi NKK) 15.4 10
10. Budánovics Noémi (BLSE) 15.25 8
11. Szentkirályi Réka Vera (Külker SC) 15.21 14
12. Jambrik Barbara (Pénzügyőr SE) 15 13
13. Zám Eszter (BLSE) 14.38 8
14. Herczeg Mónika (Külker SC) 14.31 13
15. Hegyi Tekla (Treff 07 SE) 13.46 11
16. Éliásné Iliás Eszter (BEAC Senior) 13.18 11
17. Balogné Tolnai Kinga (Treff 07 SE) 12.73 11
18. Májusi Eszter (Józsefvárosi KC) 12.73 11
19. Kovács Laura (Kiss Lenke KA - Junior) 12.5 10
20. Fogas Ildikó (BEAC Senior) 12.3 10
21. Glacz Ágnes (Treff 07 SE) 11.82 11
22. Rohodi Anna (Budapest Csepel) 10.73 11
23. Kutrik Dóra (Zsíros Akadémia Kőbánya) 10.7 10
24. Györki Darinka (Treff 07 SE) 10.22 9
25. Sándor Alexandra (Zsíros Akadémia Kőbánya) 10.2 10
26. Jakobszen Orsolya (BEAC Dzsoni Angyalai) 9.91 11
27. Farkas Gabriella (Kinizsi NKK) 9.73 11
28. Vajai Virág (Törekvés SE/B) 9.62 13
29. Hidas Andrea (BEAC Senior) 9.55 11
30. Sebő Júlia (BEAC Senior) 9.3 10
31. László Szilvia (Józsefvárosi KC) 9.17 12
32. Kovács Borbála (Budapest Csepel) 9.09 11
33. Gruber Nikolett (BEAC Dzsoni Angyalai) 8.92 13
34. Török Kata (Józsefvárosi KC) 8.9 10
35. Kárpáti Csilla Veronika (Külker SC) 8.88 8
36. Radó Viktória (Kiss Lenke KA - Junior) 8.83 12
37. Gallyas Andrea (Zsíros Akadémia Kőbánya) 8.4 10
38. Karlócai Daniella (BLSE) 8.36 11
39. Tálas Lívia (Zsíros Akadémia Kőbánya) 8.2 10
40. Gőgös Krisztnia (Viharos Szenyórák) 8 8
41. Steiner Andrea (Viharos Szenyórák) 7.91 11
42. Tüttő Ágnes (Viharos Szenyórák) 7.9 10
43. Bartucz Dorottya (Treff 07 SE) 7.56 9
44. Kovács Réka (Pénzügyőr SE) 7.55 11
45. Petrovszki Zsanett Erzsébe (Kölcsey Amazonok) 7.5 8
46. Herczeg Enikő (Törekvés SE/B) 7.31 13
47. Rohodi Júlia (Budapest Csepel) 7.27 11
48. Dénes Judit (Józsefvárosi KC) 7.1 10
49. Kertész Luca (Kiss Lenke KA - Junior) 7.09 11
50. Armaghani Soraya (BEAC Dzsoni Angyalai) 7 12
51. Somogyi Viktória (Törekvés SE/B) 6.8 10
52. Lőrincz Andrea (BEAC Senior) 6.8 10
53. Kása Tímea (Törekvés SE/B) 6.75 12
54. Nagy Réka (Zsíros Akadémia Kőbánya) 6.63 8
55. Horváth Rebeka (Józsefvárosi KC) 6.55 11
56. Rajna Zsuzsanna (Budapest Csepel) 6.27 11
57. Varga Anna (BEAC Senior) 6.27 11
58. Takács Dorina (Zsíros Akadémia Kőbánya) 6.2 10
59. Kocsis Andrea (Külker SC) 6.15 13
60. Samu Flóra (Törekvés SE/B) 6.11 9
61. Bardi Krisztina Vivien (Külker SC) 6 13
62. Tóth Kitti (Külker SC) 5.92 12
63. Morvai Zsuzsanna (Pénzügyőr SE) 5.92 12
64. Szondi Ágnes Zsuzsanna (Külker SC) 5.91 11
65. Czipott Sejla Zseni (Kinizsi NKK) 5.89 9
66. Franzony Szintia Ágnes (Pénzügyőr SE) 5.88 8
67. Kardos Kata (Pénzügyőr SE) 5.82 11
68. Nádasi Katalin (Viharos Szenyórák) 5.56 9
69. Kirstein Márta (Kölcsey Amazonok) 5.44 9
70. Tüske Annamária (Kiss Lenke KA - Junior) 5.33 9
71. Zsoldos Anita (Törekvés SE/B) 5.27 11
72. Lámala Ágnes (Viharos Szenyórák) 5.25 8
73. Borius Anna (Kölcsey Amazonok) 5.11 9
74. Hosszú Bettina Ilona (Kölcsey Amazonok) 5.09 11
75. Sztanev Andrea Márta (Viharos Szenyórák) 5 8
76. Egyed Szilvia Eszter (Viharos Szenyórák) 4.9 10
77. Bódis Lilla (Kölcsey Amazonok) 4.63 8
78. Haragh Zsófia (BEAC Dzsoni Angyalai) 4.55 11
79. Verebné Tóth Adrienn (Budapest Csepel) 4.55 11
80. Czéró Léna (Zsíros Akadémia Kőbánya) 4.13 8
81. Burics Bettina (Budapest Csepel) 4.09 11
82. Losonczy Orsolya (Treff 07 SE) 3.8 10
83. Orbán Ildikó (BEAC Senior) 3.7 10
84. Fűzi Lilla (Kiss Lenke KA - Junior) 3.64 11
85. Bak Edina (Budapest Csepel) 3.64 11
86. Kovács Orsolya (BEAC Dzsoni Angyalai) 3.63 8
87. Ungi Boglárka (Pénzügyőr SE) 3.58 12
88. Garai Eszter (BLSE) 3.44 9
89. Laczkó Zsófia (Külker SC) 3.39 13
90. Bencsó Mária (Budapest Csepel) 3.3 10
91. Sipos Vanda (BEAC Dzsoni Angyalai) 3.25 8
92. Eckrich Gabriella (Budapest Csepel) 3.2 10
93. Tomeg Tünde (Kiss Lenke KA - Junior) 2.88 8
94. Sirmán Erzsébet Julianna (Kinizsi NKK) 2.82 11
95. Dunavölgyi Blanka (Budapest Csepel) 2.8 10
96. Kőhl Alexandra (Józsefvárosi KC) 2.77 13
97. Balczer Kitti Ramóna (Kiss Lenke KA - Junior) 2.55 11
98. Kayali Kinga Fatime (Józsefvárosi KC) 2.42 12
99. Tarkovács Andrea (BLSE) 2.18 11
100. Hárosi Nikoletta (Kinizsi NKK) 2.11 9
101. Beke Dorottya (Pénzügyőr SE) 1.67 9
102. Matskási Imola (Külker SC) 1.58 12
103. Farkas Boglárka (Pénzügyőr SE) 1.5 8
104. Zsoldos Bernadett (Kölcsey Amazonok) 1.4 10
105. Kókány Bernadett (Kölcsey Amazonok) 1.2 10
106. Binder Amarilla (Viharos Szenyórák) 1 10
107. Pócs Bernadett (Józsefvárosi KC) 0.92 12
108. Palkó Orsolya (Kölcsey Amazonok) 0.83 12
109. Adorjáni Boglárka (Kölcsey Amazonok) 0.75 8
110. Dr. Ősz Rita (Viharos Szenyórák) 0.63 8
111. Sarvay Réka (Treff 07 SE) 0.5 10
112. Hamzi Anna (Kiss Lenke KA - Junior) 0.5 8
113. Tóth Rebeka (Pénzügyőr SE) 0.46 11
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 8 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Zemlényi Dóra (Pénzügyőr SE) 2.42 12
2. Nagy Beatrix (Kinizsi NKK) 2.2 10
3. Balogné Tolnai Kinga (Treff 07 SE) 1.55 11
4. Harangi Barbara (Törekvés SE/B) 1.38 8
5. Rohodi Anna (Budapest Csepel) 1.09 11
6. Vajai Virág (Törekvés SE/B) 1.08 13
7. Herjeczki Patricia (Pénzügyőr SE) 1 11
8. Jambrik Barbara (Pénzügyőr SE) 1 13
9. Somogyi Viktória (Törekvés SE/B) 1 10
10. László Szilvia (Józsefvárosi KC) 0.92 12
11. Horváth Rebeka (Józsefvárosi KC) 0.91 11
12. Verebné Tóth Adrienn (Budapest Csepel) 0.91 11
13. Láncos Emese (Kinizsi NKK) 0.9 10
14. Kovács Laura (Kiss Lenke KA - Junior) 0.9 10
15. Kosjár Katalin (BLSE) 0.89 9
16. Gruber Nikolett (BEAC Dzsoni Angyalai) 0.85 13
17. Sebő Júlia (BEAC Senior) 0.8 10
18. Jakobszen Orsolya (BEAC Dzsoni Angyalai) 0.73 11
19. Herczeg Enikő (Törekvés SE/B) 0.62 13
20. Bardi Krisztina Vivien (Külker SC) 0.62 13
21. Kutrik Dóra (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0.6 10
22. Hegyi Tekla (Treff 07 SE) 0.55 11
23. Kovács Borbála (Budapest Csepel) 0.55 11
24. Zsoldos Anita (Törekvés SE/B) 0.55 11
25. Kardos Kata (Pénzügyőr SE) 0.46 11
26. Fűzi Lilla (Kiss Lenke KA - Junior) 0.46 11
27. Szentkirályi Réka Vera (Külker SC) 0.43 14
28. Armaghani Soraya (BEAC Dzsoni Angyalai) 0.42 12
29. Kása Tímea (Törekvés SE/B) 0.42 12
30. Török Kata (Józsefvárosi KC) 0.4 10
31. Sipos Boglárka (Józsefvárosi KC) 0.39 13
32. Kőhl Alexandra (Józsefvárosi KC) 0.39 13
33. Tomeg Tünde (Kiss Lenke KA - Junior) 0.38 8
34. Rajna Zsuzsanna (Budapest Csepel) 0.36 11
35. Tóth Kitti (Külker SC) 0.33 12
36. Garai Eszter (BLSE) 0.33 9
37. Hárosi Nikoletta (Kinizsi NKK) 0.33 9
38. Dénes Judit (Józsefvárosi KC) 0.3 10
39. Takács Dorina (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0.3 10
40. Orbán Ildikó (BEAC Senior) 0.3 10
41. Kertész Luca (Kiss Lenke KA - Junior) 0.27 11
42. Haragh Zsófia (BEAC Dzsoni Angyalai) 0.27 11
43. Zám Eszter (BLSE) 0.25 8
44. Radó Viktória (Kiss Lenke KA - Junior) 0.25 12
45. Nagy Réka (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0.25 8
46. Morvai Zsuzsanna (Pénzügyőr SE) 0.25 12
47. Kayali Kinga Fatime (Józsefvárosi KC) 0.25 12
48. Rohodi Júlia (Budapest Csepel) 0.18 11
49. Varga Anna (BEAC Senior) 0.18 11
50. Kocsis Andrea (Külker SC) 0.15 13
51. Budánovics Noémi (BLSE) 0.13 8
52. Kárpáti Csilla Veronika (Külker SC) 0.13 8
53. Czéró Léna (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0.13 8
54. Borius Anna (Kölcsey Amazonok) 0.11 9
55. Sándor Alexandra (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0.1 10
56. Gallyas Andrea (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0.1 10
57. Tálas Lívia (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0.1 10
58. Lőrincz Andrea (BEAC Senior) 0.1 10
59. Losonczy Orsolya (Treff 07 SE) 0.1 10
60. Dunavölgyi Blanka (Budapest Csepel) 0.1 10
61. Májusi Eszter (Józsefvárosi KC) 0.09 11
62. Szondi Ágnes Zsuzsanna (Külker SC) 0.09 11
63. Burics Bettina (Budapest Csepel) 0.09 11
64. Bak Edina (Budapest Csepel) 0.09 11
65. Erdődi Márta (Külker SC) 0 13
66. Kiss Diána (BLSE) 0 12
67. Herczeg Mónika (Külker SC) 0 13
68. Éliásné Iliás Eszter (BEAC Senior) 0 11
69. Fogas Ildikó (BEAC Senior) 0 10
70. Glacz Ágnes (Treff 07 SE) 0 11
71. Györki Darinka (Treff 07 SE) 0 9
72. Farkas Gabriella (Kinizsi NKK) 0 11
73. Hidas Andrea (BEAC Senior) 0 11
74. Karlócai Daniella (BLSE) 0 11
75. Gőgös Krisztnia (Viharos Szenyórák) 0 8
76. Steiner Andrea (Viharos Szenyórák) 0 11
77. Tüttő Ágnes (Viharos Szenyórák) 0 10
78. Bartucz Dorottya (Treff 07 SE) 0 9
79. Kovács Réka (Pénzügyőr SE) 0 11
80. Petrovszki Zsanett Erzsébe (Kölcsey Amazonok) 0 8
81. Samu Flóra (Törekvés SE/B) 0 9
82. Czipott Sejla Zseni (Kinizsi NKK) 0 9
83. Franzony Szintia Ágnes (Pénzügyőr SE) 0 8
84. Nádasi Katalin (Viharos Szenyórák) 0 9
85. Kirstein Márta (Kölcsey Amazonok) 0 9
86. Tüske Annamária (Kiss Lenke KA - Junior) 0 9
87. Lámala Ágnes (Viharos Szenyórák) 0 8
88. Hosszú Bettina Ilona (Kölcsey Amazonok) 0 11
89. Sztanev Andrea Márta (Viharos Szenyórák) 0 8
90. Egyed Szilvia Eszter (Viharos Szenyórák) 0 10
91. Bódis Lilla (Kölcsey Amazonok) 0 8
92. Kovács Orsolya (BEAC Dzsoni Angyalai) 0 8
93. Ungi Boglárka (Pénzügyőr SE) 0 12
94. Laczkó Zsófia (Külker SC) 0 13
95. Bencsó Mária (Budapest Csepel) 0 10
96. Sipos Vanda (BEAC Dzsoni Angyalai) 0 8
97. Eckrich Gabriella (Budapest Csepel) 0 10
98. Sirmán Erzsébet Julianna (Kinizsi NKK) 0 11
99. Balczer Kitti Ramóna (Kiss Lenke KA - Junior) 0 11
100. Tarkovács Andrea (BLSE) 0 11
101. Beke Dorottya (Pénzügyőr SE) 0 9
102. Matskási Imola (Külker SC) 0 12
103. Farkas Boglárka (Pénzügyőr SE) 0 8
104. Zsoldos Bernadett (Kölcsey Amazonok) 0 10
105. Kókány Bernadett (Kölcsey Amazonok) 0 10
106. Binder Amarilla (Viharos Szenyórák) 0 10
107. Pócs Bernadett (Józsefvárosi KC) 0 12
108. Palkó Orsolya (Kölcsey Amazonok) 0 12
109. Adorjáni Boglárka (Kölcsey Amazonok) 0 8
110. Dr. Ősz Rita (Viharos Szenyórák) 0 8
111. Sarvay Réka (Treff 07 SE) 0 10
112. Hamzi Anna (Kiss Lenke KA - Junior) 0 8
113. Tóth Rebeka (Pénzügyőr SE) 0 11
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 8 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. Sipos Boglárka (Józsefvárosi KC) 8.62 13
2. Kiss Diána (BLSE) 7.75 12
3. Erdődi Márta (Külker SC) 7.54 13
4. Harangi Barbara (Törekvés SE/B) 6.88 8
5. Budánovics Noémi (BLSE) 6.5 8
6. Szentkirályi Réka Vera (Külker SC) 6.21 14
7. Éliásné Iliás Eszter (BEAC Senior) 6.18 11
8. Zám Eszter (BLSE) 6.13 8
9. Herjeczki Patricia (Pénzügyőr SE) 6 11
10. Herczeg Mónika (Külker SC) 6 13
11. Fogas Ildikó (BEAC Senior) 5.8 10
12. Zemlényi Dóra (Pénzügyőr SE) 5.67 12
13. Jambrik Barbara (Pénzügyőr SE) 5.62 13
14. Kosjár Katalin (BLSE) 5.56 9
15. Hegyi Tekla (Treff 07 SE) 5.55 11
16. Láncos Emese (Kinizsi NKK) 5.5 10
17. Glacz Ágnes (Treff 07 SE) 5.46 11
18. Májusi Eszter (Józsefvárosi KC) 5.09 11
19. Farkas Gabriella (Kinizsi NKK) 4.36 11
20. Hidas Andrea (BEAC Senior) 4.27 11
21. Kovács Laura (Kiss Lenke KA - Junior) 4.2 10
22. Kutrik Dóra (Zsíros Akadémia Kőbánya) 4.2 10
23. Sándor Alexandra (Zsíros Akadémia Kőbánya) 4.2 10
24. Nagy Beatrix (Kinizsi NKK) 4.1 10
25. Tüttő Ágnes (Viharos Szenyórák) 3.8 10
26. Petrovszki Zsanett Erzsébe (Kölcsey Amazonok) 3.75 8
27. Karlócai Daniella (BLSE) 3.73 11
28. Tálas Lívia (Zsíros Akadémia Kőbánya) 3.7 10
29. Radó Viktória (Kiss Lenke KA - Junior) 3.67 12
30. Jakobszen Orsolya (BEAC Dzsoni Angyalai) 3.64 11
31. Kárpáti Csilla Veronika (Külker SC) 3.63 8
32. Györki Darinka (Treff 07 SE) 3.56 9
33. Gallyas Andrea (Zsíros Akadémia Kőbánya) 3.5 10
34. Steiner Andrea (Viharos Szenyórák) 3.46 11
35. Gőgös Krisztnia (Viharos Szenyórák) 3.25 8
36. Török Kata (Józsefvárosi KC) 3.2 10
37. Lőrincz Andrea (BEAC Senior) 3.1 10
38. Balogné Tolnai Kinga (Treff 07 SE) 3.09 11
39. Kovács Réka (Pénzügyőr SE) 3.09 11
40. László Szilvia (Józsefvárosi KC) 3.08 12
41. Rohodi Anna (Budapest Csepel) 3 11
42. Sebő Júlia (BEAC Senior) 3 10
43. Czipott Sejla Zseni (Kinizsi NKK) 2.89 9
44. Vajai Virág (Törekvés SE/B) 2.85 13
45. Kovács Borbála (Budapest Csepel) 2.82 11
46. Rohodi Júlia (Budapest Csepel) 2.82 11
47. Nagy Réka (Zsíros Akadémia Kőbánya) 2.75 8
48. Kocsis Andrea (Külker SC) 2.69 13
49. Bartucz Dorottya (Treff 07 SE) 2.67 9
50. Varga Anna (BEAC Senior) 2.64 11
51. Lámala Ágnes (Viharos Szenyórák) 2.63 8
52. Kása Tímea (Törekvés SE/B) 2.58 12
53. Samu Flóra (Törekvés SE/B) 2.56 9
54. Nádasi Katalin (Viharos Szenyórák) 2.56 9
55. Kirstein Márta (Kölcsey Amazonok) 2.56 9
56. Kertész Luca (Kiss Lenke KA - Junior) 2.55 11
57. Herczeg Enikő (Törekvés SE/B) 2.54 13
58. Franzony Szintia Ágnes (Pénzügyőr SE) 2.5 8
59. Szondi Ágnes Zsuzsanna (Külker SC) 2.46 11
60. Hosszú Bettina Ilona (Kölcsey Amazonok) 2.46 11
61. Tüske Annamária (Kiss Lenke KA - Junior) 2.44 9
62. Dénes Judit (Józsefvárosi KC) 2.4 10
63. Egyed Szilvia Eszter (Viharos Szenyórák) 2.4 10
64. Sztanev Andrea Márta (Viharos Szenyórák) 2.38 8
65. Borius Anna (Kölcsey Amazonok) 2.33 9
66. Takács Dorina (Zsíros Akadémia Kőbánya) 2.3 10
67. Tóth Kitti (Külker SC) 2.25 12
68. Morvai Zsuzsanna (Pénzügyőr SE) 2.25 12
69. Bódis Lilla (Kölcsey Amazonok) 2.25 8
70. Rajna Zsuzsanna (Budapest Csepel) 2.18 11
71. Armaghani Soraya (BEAC Dzsoni Angyalai) 2.17 12
72. Kardos Kata (Pénzügyőr SE) 2.09 11
73. Gruber Nikolett (BEAC Dzsoni Angyalai) 2.08 13
74. Bardi Krisztina Vivien (Külker SC) 2.08 13
75. Zsoldos Anita (Törekvés SE/B) 1.82 11
76. Burics Bettina (Budapest Csepel) 1.82 11
77. Haragh Zsófia (BEAC Dzsoni Angyalai) 1.73 11
78. Somogyi Viktória (Törekvés SE/B) 1.7 10
79. Losonczy Orsolya (Treff 07 SE) 1.7 10
80. Laczkó Zsófia (Külker SC) 1.69 13
81. Ungi Boglárka (Pénzügyőr SE) 1.67 12
82. Bak Edina (Budapest Csepel) 1.64 11
83. Czéró Léna (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.5 8
84. Kovács Orsolya (BEAC Dzsoni Angyalai) 1.5 8
85. Orbán Ildikó (BEAC Senior) 1.4 10
86. Sipos Vanda (BEAC Dzsoni Angyalai) 1.38 8
87. Horváth Rebeka (Józsefvárosi KC) 1.36 11
88. Sirmán Erzsébet Julianna (Kinizsi NKK) 1.36 11
89. Garai Eszter (BLSE) 1.22 9
90. Bencsó Mária (Budapest Csepel) 1.2 10
91. Dunavölgyi Blanka (Budapest Csepel) 1.2 10
92. Balczer Kitti Ramóna (Kiss Lenke KA - Junior) 1.09 11
93. Fűzi Lilla (Kiss Lenke KA - Junior) 1 11
94. Eckrich Gabriella (Budapest Csepel) 1 10
95. Verebné Tóth Adrienn (Budapest Csepel) 0.91 11
96. Tomeg Tünde (Kiss Lenke KA - Junior) 0.88 8
97. Kayali Kinga Fatime (Józsefvárosi KC) 0.83 12
98. Tarkovács Andrea (BLSE) 0.82 11
99. Beke Dorottya (Pénzügyőr SE) 0.78 9
100. Kőhl Alexandra (Józsefvárosi KC) 0.77 13
101. Matskási Imola (Külker SC) 0.75 12
102. Farkas Boglárka (Pénzügyőr SE) 0.75 8
103. Zsoldos Bernadett (Kölcsey Amazonok) 0.7 10
104. Kókány Bernadett (Kölcsey Amazonok) 0.6 10
105. Hárosi Nikoletta (Kinizsi NKK) 0.44 9
106. Palkó Orsolya (Kölcsey Amazonok) 0.42 12
107. Binder Amarilla (Viharos Szenyórák) 0.4 10
108. Adorjáni Boglárka (Kölcsey Amazonok) 0.38 8
109. Pócs Bernadett (Józsefvárosi KC) 0.33 12
110. Dr. Ősz Rita (Viharos Szenyórák) 0.25 8
111. Hamzi Anna (Kiss Lenke KA - Junior) 0.25 8
112. Sarvay Réka (Treff 07 SE) 0.2 10
113. Tóth Rebeka (Pénzügyőr SE) 0.18 11
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 8 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Czipott Sejla Zseni (Kinizsi NKK) 3.11 9
2. Rohodi Anna (Budapest Csepel) 2.91 11
3. Balogné Tolnai Kinga (Treff 07 SE) 2.82 11
4. Májusi Eszter (Józsefvárosi KC) 2.82 11
5. Harangi Barbara (Törekvés SE/B) 2.75 8
6. Tálas Lívia (Zsíros Akadémia Kőbánya) 2.5 10
7. Kása Tímea (Törekvés SE/B) 2.42 12
8. Armaghani Soraya (BEAC Dzsoni Angyalai) 2.33 12
9. Török Kata (Józsefvárosi KC) 2.3 10
10. Sándor Alexandra (Zsíros Akadémia Kőbánya) 2.2 10
11. Franzony Szintia Ágnes (Pénzügyőr SE) 2.13 8
12. Zemlényi Dóra (Pénzügyőr SE) 2.08 12
13. Erdődi Márta (Külker SC) 2.08 13
14. Gruber Nikolett (BEAC Dzsoni Angyalai) 2.08 13
15. Kovács Laura (Kiss Lenke KA - Junior) 2 10
16. Rohodi Júlia (Budapest Csepel) 2 11
17. Kőhl Alexandra (Józsefvárosi KC) 2 13
18. Kovács Réka (Pénzügyőr SE) 1.91 11
19. Fogas Ildikó (BEAC Senior) 1.9 10
20. Kutrik Dóra (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.9 10
21. Sebő Júlia (BEAC Senior) 1.9 10
22. Nádasi Katalin (Viharos Szenyórák) 1.89 9
23. Kárpáti Csilla Veronika (Külker SC) 1.88 8
24. Éliásné Iliás Eszter (BEAC Senior) 1.82 11
25. Samu Flóra (Törekvés SE/B) 1.67 9
26. Morvai Zsuzsanna (Pénzügyőr SE) 1.67 12
27. Glacz Ágnes (Treff 07 SE) 1.64 11
28. Farkas Gabriella (Kinizsi NKK) 1.64 11
29. Hidas Andrea (BEAC Senior) 1.64 11
30. Horváth Rebeka (Józsefvárosi KC) 1.64 11
31. Szondi Ágnes Zsuzsanna (Külker SC) 1.64 11
32. Balczer Kitti Ramóna (Kiss Lenke KA - Junior) 1.64 11
33. Tüttő Ágnes (Viharos Szenyórák) 1.6 10
34. Dénes Judit (Józsefvárosi KC) 1.6 10
35. Somogyi Viktória (Törekvés SE/B) 1.6 10
36. Orbán Ildikó (BEAC Senior) 1.6 10
37. Haragh Zsófia (BEAC Dzsoni Angyalai) 1.55 11
38. Czéró Léna (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.5 8
39. Losonczy Orsolya (Treff 07 SE) 1.5 10
40. Kovács Orsolya (BEAC Dzsoni Angyalai) 1.5 8
41. Ungi Boglárka (Pénzügyőr SE) 1.5 12
42. Sipos Boglárka (Józsefvárosi KC) 1.46 13
43. Herczeg Mónika (Külker SC) 1.46 13
44. Herczeg Enikő (Törekvés SE/B) 1.46 13
45. Bardi Krisztina Vivien (Külker SC) 1.46 13
46. Hegyi Tekla (Treff 07 SE) 1.46 11
47. Bak Edina (Budapest Csepel) 1.46 11
48. Hárosi Nikoletta (Kinizsi NKK) 1.44 9
49. László Szilvia (Józsefvárosi KC) 1.42 12
50. Lőrincz Andrea (BEAC Senior) 1.4 10
51. Budánovics Noémi (BLSE) 1.38 8
52. Gőgös Krisztnia (Viharos Szenyórák) 1.38 8
53. Jakobszen Orsolya (BEAC Dzsoni Angyalai) 1.36 11
54. Szentkirályi Réka Vera (Külker SC) 1.36 14
55. Tüske Annamária (Kiss Lenke KA - Junior) 1.33 9
56. Bencsó Mária (Budapest Csepel) 1.3 10
57. Sarvay Réka (Treff 07 SE) 1.3 10
58. Herjeczki Patricia (Pénzügyőr SE) 1.27 11
59. Zsoldos Anita (Törekvés SE/B) 1.27 11
60. Vajai Virág (Törekvés SE/B) 1.23 13
61. Garai Eszter (BLSE) 1.22 9
62. Nagy Beatrix (Kinizsi NKK) 1.2 10
63. Takács Dorina (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.2 10
64. Verebné Tóth Adrienn (Budapest Csepel) 1.18 11
65. Petrovszki Zsanett Erzsébe (Kölcsey Amazonok) 1.13 8
66. Borius Anna (Kölcsey Amazonok) 1.11 9
67. Fűzi Lilla (Kiss Lenke KA - Junior) 1.09 11
68. Tarkovács Andrea (BLSE) 1.09 11
69. Jambrik Barbara (Pénzügyőr SE) 1.08 13
70. Láncos Emese (Kinizsi NKK) 1 10
71. Zám Eszter (BLSE) 1 8
72. Karlócai Daniella (BLSE) 1 11
73. Kertész Luca (Kiss Lenke KA - Junior) 1 11
74. Lámala Ágnes (Viharos Szenyórák) 1 8
75. Sirmán Erzsébet Julianna (Kinizsi NKK) 1 11
76. Kiss Diána (BLSE) 0.92 12
77. Radó Viktória (Kiss Lenke KA - Junior) 0.92 12
78. Tóth Kitti (Külker SC) 0.92 12
79. Kókány Bernadett (Kölcsey Amazonok) 0.9 10
80. Bartucz Dorottya (Treff 07 SE) 0.89 9
81. Kirstein Márta (Kölcsey Amazonok) 0.89 9
82. Sztanev Andrea Márta (Viharos Szenyórák) 0.88 8
83. Tomeg Tünde (Kiss Lenke KA - Junior) 0.88 8
84. Hamzi Anna (Kiss Lenke KA - Junior) 0.88 8
85. Laczkó Zsófia (Külker SC) 0.85 13
86. Kardos Kata (Pénzügyőr SE) 0.82 11
87. Gallyas Andrea (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0.8 10
88. Kosjár Katalin (BLSE) 0.78 9
89. Györki Darinka (Treff 07 SE) 0.78 9
90. Matskási Imola (Külker SC) 0.75 12
91. Pócs Bernadett (Józsefvárosi KC) 0.75 12
92. Kovács Borbála (Budapest Csepel) 0.73 11
93. Hosszú Bettina Ilona (Kölcsey Amazonok) 0.73 11
94. Eckrich Gabriella (Budapest Csepel) 0.7 10
95. Zsoldos Bernadett (Kölcsey Amazonok) 0.7 10
96. Tóth Rebeka (Pénzügyőr SE) 0.64 11
97. Nagy Réka (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0.63 8
98. Sipos Vanda (BEAC Dzsoni Angyalai) 0.63 8
99. Farkas Boglárka (Pénzügyőr SE) 0.63 8
100. Kocsis Andrea (Külker SC) 0.62 13
101. Egyed Szilvia Eszter (Viharos Szenyórák) 0.6 10
102. Rajna Zsuzsanna (Budapest Csepel) 0.55 11
103. Bódis Lilla (Kölcsey Amazonok) 0.5 8
104. Binder Amarilla (Viharos Szenyórák) 0.5 10
105. Dr. Ősz Rita (Viharos Szenyórák) 0.5 8
106. Kayali Kinga Fatime (Józsefvárosi KC) 0.42 12
107. Dunavölgyi Blanka (Budapest Csepel) 0.4 10
108. Steiner Andrea (Viharos Szenyórák) 0.36 11
109. Varga Anna (BEAC Senior) 0.36 11
110. Palkó Orsolya (Kölcsey Amazonok) 0.33 12
111. Adorjáni Boglárka (Kölcsey Amazonok) 0.25 8
112. Beke Dorottya (Pénzügyőr SE) 0.22 9
113. Burics Bettina (Budapest Csepel) 0 11
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 8 meccs, min. 16 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. Zemlényi Dóra (Pénzügyőr SE) 3.42 12
2. Kosjár Katalin (BLSE) 3.33 9
3. Györki Darinka (Treff 07 SE) 3.11 9
4. Herczeg Mónika (Külker SC) 2.31 13
5. Májusi Eszter (Józsefvárosi KC) 2.27 11
6. Gruber Nikolett (BEAC Dzsoni Angyalai) 2.23 13
7. Bartucz Dorottya (Treff 07 SE) 2.22 9
8. Herjeczki Patricia (Pénzügyőr SE) 2.18 11
9. Harangi Barbara (Törekvés SE/B) 2.13 8
10. Sipos Boglárka (Józsefvárosi KC) 2 13
11. Balogné Tolnai Kinga (Treff 07 SE) 1.91 11
12. Kovács Borbála (Budapest Csepel) 1.82 11
13. Láncos Emese (Kinizsi NKK) 1.7 10
14. Erdődi Márta (Külker SC) 1.69 13
15. Szentkirályi Réka Vera (Külker SC) 1.5 14
16. Rohodi Anna (Budapest Csepel) 1.46 11
17. Armaghani Soraya (BEAC Dzsoni Angyalai) 1.42 12
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 8 meccs, min. 16 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. Kosjár Katalin (BLSE) 85.71% (30/35) 9
2. Sipos Boglárka (Józsefvárosi KC) 83.87% (26/31) 13
3. Kovács Borbála (Budapest Csepel) 80% (20/25) 11
4. Györki Darinka (Treff 07 SE) 77.78% (28/36) 9
5. Rohodi Anna (Budapest Csepel) 76.19% (16/21) 11
6. Herjeczki Patricia (Pénzügyőr SE) 75% (24/32) 11
7. Budánovics Noémi (BLSE) 75% (15/20) 8
8. Gőgös Krisztnia (Viharos Szenyórák) 75% (12/16) 8
9. Zemlényi Dóra (Pénzügyőr SE) 73.21% (41/56) 12
10. Kertész Luca (Kiss Lenke KA - Junior) 72.22% (13/18) 11
11. Szentkirályi Réka Vera (Külker SC) 67.74% (21/31) 14
12. Eckrich Gabriella (Budapest Csepel) 66.67% (12/18) 10
13. Gruber Nikolett (BEAC Dzsoni Angyalai) 64.44% (29/45) 13
14. Májusi Eszter (Józsefvárosi KC) 62.5% (25/40) 11
15. Zám Eszter (BLSE) 61.11% (11/18) 8
16. Hidas Andrea (BEAC Senior) 61.11% (11/18) 11
17. Kovács Laura (Kiss Lenke KA - Junior) 60.87% (14/23) 10
18. Harangi Barbara (Törekvés SE/B) 60.71% (17/28) 8
19. Horváth Rebeka (Józsefvárosi KC) 60% (12/20) 11
20. Sándor Alexandra (Zsíros Akadémia Kőbánya) 55.56% (15/27) 10
21. Erdődi Márta (Külker SC) 55% (22/40) 13
22. Gallyas Andrea (Zsíros Akadémia Kőbánya) 55% (11/20) 10
23. Farkas Gabriella (Kinizsi NKK) 55% (11/20) 11
24. Steiner Andrea (Viharos Szenyórák) 55% (11/20) 11
25. Láncos Emese (Kinizsi NKK) 54.84% (17/31) 10
26. Rohodi Júlia (Budapest Csepel) 54.55% (12/22) 11
27. Samu Flóra (Törekvés SE/B) 52.94% (9/17) 9
28. Radó Viktória (Kiss Lenke KA - Junior) 52.94% (9/17) 12
29. Glacz Ágnes (Treff 07 SE) 52.63% (10/19) 11
30. Kovács Réka (Pénzügyőr SE) 51.72% (15/29) 11
31. Balogné Tolnai Kinga (Treff 07 SE) 50% (21/42) 11
32. Bartucz Dorottya (Treff 07 SE) 50% (20/40) 9
33. Dénes Judit (Józsefvárosi KC) 50% (14/28) 10
34. Armaghani Soraya (BEAC Dzsoni Angyalai) 45.95% (17/37) 12
35. Herczeg Mónika (Külker SC) 45.45% (30/66) 13
36. Jambrik Barbara (Pénzügyőr SE) 43.48% (10/23) 13
37. Török Kata (Józsefvárosi KC) 41.94% (13/31) 10
38. Takács Dorina (Zsíros Akadémia Kőbánya) 41.18% (7/17) 10
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu