Malév Zsiráfok - Budapest, Fiú Serdülő C

Edző

Név Telefon E-mail
Balogh Mónika 30/612-0969 baloghmonika@roadorient.hu

Kontakt

Név Telefon E-mail
Horváth János 30/342-0479 jano68@freestart.hu

Csarnok

Csarnok Cím
Dr. Vilmos Endre Sportcentrum 1185 - Budapest Nagyszalonta u. 25.

Játékosok


[ Játékengedélyek letöltése ]

Mezszám Név Szül. dátum
- BESZE Kristóf 2005-08-23
- CSERVÁRI Márk 2006-10-08
- CSONTOS András 2006-10-17
- HAPÁK Szabolcs 2006-05-06
- HUSZTI Barnabás 2005-03-02
- KERESZTESI Botond 2006-02-16
- KMETTY Ákos 2006-09-16
- KOLLÁTH Koppány Áron 2006-06-23
- KOVÁCS Dániel József 2005-08-02
- LESTYÁN-GODA János 2006-03-17
- MÉZINGER Ádám 2006-08-16
- NAGY Gergõ 2004-03-18
- OLASZ Alex 2005-12-20
- OROSZ Balázs 2004-12-12
- SCHMIDT Bence 2004-04-27
- SOMOGYI Péter Norbert 2004-07-03

Műsor

Budapest, Fiú Serdülő C

 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FSC0021 BLF Palota Malév Zsiráfok 2017/11/05 09:00 68-44
(29-2,15-14,17-8,7-20)
Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem Bognár Domokos Konta Csanád János
FSC0035 Malév Zsiráfok Keresztúri SE 2017/11/12 16:20 34-123
(10-21,8-40,10-24,6-38)
Dr. Vilmos Endre Sportcentrum Szőts Dávid Török Béla
FSC0012 Malév Zsiráfok Újpest-MT/C 2017/11/18 13:00 26-82
(12-20,7-24,2-16,5-22)
Dr. Vilmos Endre Sportcentrum László Zsolt Bozóki Domonkos
FSC0045 Kaszás Tornyok Malév Zsiráfok 2017/11/26 10:30 95-31
(33-7,16-8,24-5,22-11)
III. kerületi Sporttelep Havas Gábor Bános Csaba
FSC0073 Szentendrei KHSE Malév Zsiráfok 2018/01/06 09:00 66-13
(18-2,15-0,19-4,14-7)
MH Tiszthelyettes Szakképző Iskola Havas Gábor Varga Gergely
FSC0063 Malév Zsiráfok Ziccer KS 2018/01/14 16:30 45-68
(9-10,4-24,14-18,18-16)
Dr. Vilmos Endre Sportcentrum László Zsolt Török Béla
FSC0095 Malév Zsiráfok Kaszások Akadémia U12 2018/01/28 13:00 60-54
(15-11,7-16,19-15,19-12)
Dr. Vilmos Endre Sportcentrum Szokolainé Váradi Csilla Szabó István
FSC0102 Újpest-MT/C Malév Zsiráfok 2018/02/11 10:00 101-25
(24-11,32-0,21-8,24-6)
Babits Mihály Gimnázium Szabó István Korhetz Szilárd
FSC0111 Malév Zsiráfok BLF Palota 2018/02/18 13:00 34-66
(7-19,0-23,14-14,13-10)
Dr. Vilmos Endre Sportcentrum Szokolainé Váradi Csilla Török Béla
FSC0125 Keresztúri SE Malév Zsiráfok 2018/03/03 09:00 78-32
(13-14,29-2,20-0,16-16)
Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnáium Tahin András Szilágyi Tamás
FSC0135 Malév Zsiráfok Kaszás Tornyok 2018/03/11 13:00 54-77
(17-12,14-22,9-19,14-24)
Dr. Vilmos Endre Sportcentrum Koncsag Csaba Varga Gergely
FSC0144 Malév Zsiráfok KKS Boys 2018/03/18 13:20 39-83
(12-29,8-26,7-16,12-12)
Dr. Vilmos Endre Sportcentrum Szokolainé Váradi Csilla Bozóki Domonkos
FSC0153 Ziccer KS Malév Zsiráfok 2018/03/24 11:00 96-47
(15-13,35-6,29-12,17-16)
Jókai Mór Általános Iskola Bános Csaba Koncsag Csaba
FSC0163 Malév Zsiráfok Szentendrei KHSE 2018/04/22 13:00 44-80
(7-21,5-23,13-18,19-18)
Dr. Vilmos Endre Sportcentrum Győri Ferenc Paulus Bence Máté
FSC0185 Kaszások Akadémia U12 Malév Zsiráfok 2018/05/06 10:30 50-82
(7-24,10-26,21-21,12-11)
III. kerületi Sporttelep Zádeczki Donát László Vizsgázó
FSC0054 KKS Boys Malév Zsiráfok 2018/05/20 10:00 44-25
(17-8,8-8,12-2,7-7)
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola Bujtor Péter Vizsgázó

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. ISTVÁNFI Gergõ (Keresztúri SE) 640 15
2. LESTI Botond (Keresztúri SE) 466 15
3. VANDERER Ákos (Ziccer KS) 315 15
4. KORPÁS Máté (Kaszás Tornyok) 311 14
5. PIRINT Gergõ (Szentendrei KHSE) 308 15
6. ENDRÕDI Bálint (BLF Palota) 263 14
7. OKRUTAY Gergely (Szentendrei KHSE) 237 15
8. IPACS Zorán (Újpest-MT/C) 221 14
9. ÁLDÁSI Pál Márton (Keresztúri SE) 202 15
10. PATRIK-PIRK Martin (Kaszások Akadémia U12) 199 13
11. SALLAI Bence (Újpest-MT/C) 194 16
12. KOVÁCS Gergõ Gábor (KKS Boys) 194 15
13. NAGY Gergõ (Malév Zsiráfok) 188 15
14. MAGASHEGYI Dávid (KKS Boys) 172 14
15. HUDÁK Levente Balázs (KKS Boys) 171 15
16. KISS Koppány Agád (Kaszások Akadémia U12) 171 14
17. LAKI Salamon (Szentendrei KHSE) 167 14
18. AGÁRDI Bendegúz (BLF Palota) 167 15
19. BALOGH Mátyás (Kaszások Akadémia U12) 156 13
20. ILYÉS Levente Ákos (Újpest-MT/C) 155 14
21. SZOMBAT Nándor (Kaszás Tornyok) 147 13
22. RÓNASZÉKI Norbert (Ziccer KS) 143 14
23. TÓTH Károly (BLF Palota) 133 9
24. LÉH András Attila (Kaszás Tornyok) 133 10
25. RICHTER Dániel (Újpest-MT/C) 132 13
26. SZAKONYI Ruben (Szentendrei KHSE) 131 15
27. JUNG Olivér (BLF Palota) 130 14
28. BALASKÓ Zalán Csongor (Ziccer KS) 120 14
29. OROSZ Balázs (Malév Zsiráfok) 120 14
30. BOLLÓK Dávid (Kaszás Tornyok) 110 14
31. RADOVÁN Zdenkó (KKS Boys) 110 14
32. TASNÁDI Bence (KKS Boys) 105 13
33. VANDERER Tamás (Ziccer KS) 104 12
34. PÁLFI Gábor Zalán (Újpest-MT/C) 93 12
35. ÁBEL Zsombor (KKS Boys) 93 15
36. SÁGI Ádám (Szentendrei KHSE) 92 15
37. OLASZ Alex (Malév Zsiráfok) 89 14
38. BÓDI Bence (BLF Palota) 88 14
39. FODOR Ágoston (Kaszás Tornyok) 87 15
40. POKU Maximilian (KKS Boys) 85 13
41. GÉMESI András (BLF Palota) 81 15
42. BÓTZ Tamás (Ziccer KS) 80 15
43. SZABÓ Áron (Újpest-MT/C) 79 14
44. MENYHÁRT Dániel (BLF Palota) 72 14
45. KORNYA Mátyás (Újpest-MT/C) 68 9
46. HICKEL Barnabás (BLF Palota) 65 11
47. BÁRÁNY Barnabás (KKS Boys) 62 14
48. ORVOS Péter Bence (Kaszások Akadémia U12) 59 12
49. ZÁDOR Zalán (Kaszások Akadémia U12) 59 12
50. KOVÁCS András József (Ziccer KS) 59 14
51. BÉKÉSI Benedek (Újpest-MT/C) 56 7
52. NAGY Botond (Ziccer KS) 52 10
53. KOLLER Krisztián (Kaszás Tornyok) 50 14
54. SÁNTA Levente (KKS Boys) 49 14
55. HANDÓ Mátyás Zsombor (Keresztúri SE) 47 12
56. KISS Csanád Botond (Kaszások Akadémia U12) 46 15
57. RUDD Alex Stefan (Kaszás Tornyok) 45 14
58. VÖLGYESI Patrik (Kaszások Akadémia U12) 43 12
59. BOLYGÓ Máté (Újpest-MT/C) 42 10
60. SZIKSZAY Zsombor (Ziccer KS) 40 13
61. KÁRPÁTI Marcell Zoltán (Kaszások Akadémia U12) 40 11
62. KÖTELES Mátyás (Keresztúri SE) 37 14
63. KERESZTESI Botond (Malév Zsiráfok) 36 15
64. BARNA András Bence (Ziccer KS) 36 16
65. BEKE Botond (Kaszások Akadémia U12) 36 14
66. PAPEK Balázs Gergõ (Ziccer KS) 34 10
67. DÉVÉNYI Barnabás (KKS Boys) 33 12
68. RINGWALD Alex (Újpest-MT/C) 33 12
69. SINKA Iván (BLF Palota) 33 12
70. LESTYÁN-GODA János (Malév Zsiráfok) 32 16
71. BOTOS Benedek (Szentendrei KHSE) 31 12
72. MÉZINGER Ádám (Malév Zsiráfok) 31 14
73. MIHÁLYI Ádám (Kaszás Tornyok) 30 12
74. TÓTH Krisztián (BLF Palota) 29 6
75. SCHMIDT Bence (Malév Zsiráfok) 29 15
76. BRÓDI Barnabás (Szentendrei KHSE) 28 15
77. ASZTALÁN Ákos (Keresztúri SE) 28 13
78. SZENDI-HORVÁTH Nándor (Szentendrei KHSE) 27 11
79. HUSZTI Barnabás (Malév Zsiráfok) 27 13
80. CSÖKÖNYI Ádám Róbert (Ziccer KS) 25 6
81. HUNKA Péter (Újpest-MT/C) 25 12
82. MODROVICH Máté (Ziccer KS) 23 12
83. OFFELA Bence (KKS Boys) 23 13
84. KATONA Bence (BLF Palota) 22 4
85. SÓLYOM Gergõ (Újpest-MT/C) 22 5
86. LUKÁCS Vince Gábor (Kaszás Tornyok) 22 8
87. SZABÓ Gergely (Kaszás Tornyok) 22 12
88. VÉGH Kristóf (Kaszás Tornyok) 21 12
89. ERHARDT Fülöp (BLF Palota) 20 4
90. NECEK Dániel Milán (Ziccer KS) 20 10
91. HAPÁK Szabolcs (Malév Zsiráfok) 20 6
92. KOVÁCS Dániel József (Malév Zsiráfok) 19 15
93. TÓTH Olivér Ernõ (Keresztúri SE) 19 7
94. NINONÁ Maximo (BLF Palota) 18 13
95. PRINTSCHLER Bence (Kaszások Akadémia U12) 18 13
96. TORMA Levente Ferenc (BLF Palota) 18 15
97. BREZNYÁNSZKY Dániel (BLF Palota) 15 11
98. ZIEGLER Boldizsár (Kaszások Akadémia U12) 15 5
99. KMETTY Ákos (Malév Zsiráfok) 14 11
100. RADOVÁN Milán (KKS Boys) 12 1
101. BARABÁS Balázs (Újpest-MT/C) 11 5
102. BOROS Máté (Szentendrei KHSE) 11 10
103. BÓTA Domonkos (Ziccer KS) 11 6
104. VITÁLIS Miklós (Szentendrei KHSE) 10 8
105. HANNYA Khalil Nimer (Kaszások Akadémia U12) 10 8
106. CSONTOS András (Malév Zsiráfok) 10 10
107. BESZE Kristóf (Malév Zsiráfok) 10 3
108. SZÖLLÕSI Krisztián (Keresztúri SE) 10 9
109. BÁNFALVI Kirill (Szentendrei KHSE) 10 13
110. KAPI Balázs (KKS Boys) 10 13
111. JAKAB Béla (BLF Palota) 9 4
112. DÖMÖSI Dávid Botond (Újpest-MT/C) 9 9
113. LIPTÁK Dániel (Keresztúri SE) 9 12
114. LIPTÁK Zalán (Újpest-MT/C) 8 7
115. KONT Konrád Márk (Ziccer KS) 8 14
116. CSERVÁRI Márk (Malév Zsiráfok) 7 11
117. SOMOGYI Boldizsár (Szentendrei KHSE) 7 12
118. FORGÓ András (Kaszás Tornyok) 6 4
119. KOVÁCS Bence (Keresztúri SE) 5 4
120. KINCSES Ambrus (Kaszás Tornyok) 4 11
121. NAGY Zétény (Szentendrei KHSE) 4 10
122. NAGY Levente (Kaszás Tornyok) 4 7
123. BEKE Ambrus (Keresztúri SE) 4 9
124. LIPTAI Ákos Bálint (Keresztúri SE) 3 7
125. KOLLÁTH Koppány Áron (Malév Zsiráfok) 3 4
126. MOLNÁR Máté Bendegúz (Újpest-MT/C) 3 8
127. HARGITAI Soma (Keresztúri SE) 3 8
128. HALÁSZ Csongor Álmos (Keresztúri SE) 2 13
129. NAGY Barnabás (Újpest-MT/C) 2 3
130. SZAKOLCZAI Botond István (Kaszások Akadémia U12) 2 2
131. PACSIKA Levente (Kaszás Tornyok) 2 2
132. ALMÁSI Martin (KKS Boys) 2 2
133. BÁNHEGYI Dániel (Kaszás Tornyok) 2 2
134. MICHEL András Zoltán (Kaszások Akadémia U12) 2 10
135. MAGYI Zsombor Máté (Újpest-MT/C) 0 5
136. DECZKI-TÓTH Ádám (Kaszás Tornyok) 0 1
137. VOLLÁR Tamás Kálmán (Keresztúri SE) 0 11
138. SZULYOVSZKY Levente (Ziccer KS) 0 5
139. ANTAL Péter (Keresztúri SE) 0 1
140. SZABÓ Ákos (Keresztúri SE) 0 6
141. SZÕCS Barnabás (Újpest-MT/C) 0 2
142. GYÖNGYÖSI Tamás (Újpest-MT/C) 0 1
143. PAPP Krisztián (Kaszások Akadémia U12) 0 4
144. MAGYAR Dávid Dominik (Újpest-MT/C) 0 4
145. HOLLÓ Zalán (Kaszások Akadémia U12) 0 1
146. SÁRKÖZI Attila (Szentendrei KHSE) 0 9
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. PIRINT Gergõ (Szentendrei KHSE) 15 15
2. KORPÁS Máté (Kaszás Tornyok) 7 14
3. IPACS Zorán (Újpest-MT/C) 6 14
4. OKRUTAY Gergely (Szentendrei KHSE) 4 15
5. HUDÁK Levente Balázs (KKS Boys) 3 15
6. OLASZ Alex (Malév Zsiráfok) 3 14
7. LAKI Salamon (Szentendrei KHSE) 2 14
8. ISTVÁNFI Gergõ (Keresztúri SE) 1 15
9. ENDRÕDI Bálint (BLF Palota) 1 14
10. TÓTH Károly (BLF Palota) 1 9
11. NAGY Gergõ (Malév Zsiráfok) 1 15
12. KISS Koppány Agád (Kaszások Akadémia U12) 1 14
13. SZOMBAT Nándor (Kaszás Tornyok) 1 13
14. RICHTER Dániel (Újpest-MT/C) 1 13
15. RADOVÁN Zdenkó (KKS Boys) 1 14
16. SZIKSZAY Zsombor (Ziccer KS) 1 13
17. DÉVÉNYI Barnabás (KKS Boys) 1 12
18. LESTI Botond (Keresztúri SE) 0 15
19. VANDERER Ákos (Ziccer KS) 0 15
20. PATRIK-PIRK Martin (Kaszások Akadémia U12) 0 13
21. ÁLDÁSI Pál Márton (Keresztúri SE) 0 15
22. LÉH András Attila (Kaszás Tornyok) 0 10
23. KOVÁCS Gergõ Gábor (KKS Boys) 0 15
24. MAGASHEGYI Dávid (KKS Boys) 0 14
25. SALLAI Bence (Újpest-MT/C) 0 16
26. BALOGH Mátyás (Kaszások Akadémia U12) 0 13
27. RADOVÁN Milán (KKS Boys) 0 1
28. AGÁRDI Bendegúz (BLF Palota) 0 15
29. ILYÉS Levente Ákos (Újpest-MT/C) 0 14
30. RÓNASZÉKI Norbert (Ziccer KS) 0 14
31. JUNG Olivér (BLF Palota) 0 14
32. SZAKONYI Ruben (Szentendrei KHSE) 0 15
33. VANDERER Tamás (Ziccer KS) 0 12
34. OROSZ Balázs (Malév Zsiráfok) 0 14
35. BALASKÓ Zalán Csongor (Ziccer KS) 0 14
36. TASNÁDI Bence (KKS Boys) 0 13
37. BÉKÉSI Benedek (Újpest-MT/C) 0 7
38. BOLLÓK Dávid (Kaszás Tornyok) 0 14
39. PÁLFI Gábor Zalán (Újpest-MT/C) 0 12
40. KORNYA Mátyás (Újpest-MT/C) 0 9
41. POKU Maximilian (KKS Boys) 0 13
42. BÓDI Bence (BLF Palota) 0 14
43. ÁBEL Zsombor (KKS Boys) 0 15
44. SÁGI Ádám (Szentendrei KHSE) 0 15
45. HICKEL Barnabás (BLF Palota) 0 11
46. FODOR Ágoston (Kaszás Tornyok) 0 15
47. SZABÓ Áron (Újpest-MT/C) 0 14
48. KATONA Bence (BLF Palota) 0 4
49. GÉMESI András (BLF Palota) 0 15
50. BÓTZ Tamás (Ziccer KS) 0 15
51. NAGY Botond (Ziccer KS) 0 10
52. MENYHÁRT Dániel (BLF Palota) 0 14
53. ERHARDT Fülöp (BLF Palota) 0 4
54. ZÁDOR Zalán (Kaszások Akadémia U12) 0 12
55. ORVOS Péter Bence (Kaszások Akadémia U12) 0 12
56. TÓTH Krisztián (BLF Palota) 0 6
57. BÁRÁNY Barnabás (KKS Boys) 0 14
58. SÓLYOM Gergõ (Újpest-MT/C) 0 5
59. KOVÁCS András József (Ziccer KS) 0 14
60. BOLYGÓ Máté (Újpest-MT/C) 0 10
61. CSÖKÖNYI Ádám Róbert (Ziccer KS) 0 6
62. HANDÓ Mátyás Zsombor (Keresztúri SE) 0 12
63. KÁRPÁTI Marcell Zoltán (Kaszások Akadémia U12) 0 11
64. VÖLGYESI Patrik (Kaszások Akadémia U12) 0 12
65. KOLLER Krisztián (Kaszás Tornyok) 0 14
66. SÁNTA Levente (KKS Boys) 0 14
67. PAPEK Balázs Gergõ (Ziccer KS) 0 10
68. BESZE Kristóf (Malév Zsiráfok) 0 3
69. HAPÁK Szabolcs (Malév Zsiráfok) 0 6
70. RUDD Alex Stefan (Kaszás Tornyok) 0 14
71. KISS Csanád Botond (Kaszások Akadémia U12) 0 15
72. ZIEGLER Boldizsár (Kaszások Akadémia U12) 0 5
73. LUKÁCS Vince Gábor (Kaszás Tornyok) 0 8
74. SINKA Iván (BLF Palota) 0 12
75. RINGWALD Alex (Újpest-MT/C) 0 12
76. TÓTH Olivér Ernõ (Keresztúri SE) 0 7
77. KÖTELES Mátyás (Keresztúri SE) 0 14
78. BOTOS Benedek (Szentendrei KHSE) 0 12
79. BEKE Botond (Kaszások Akadémia U12) 0 14
80. MIHÁLYI Ádám (Kaszás Tornyok) 0 12
81. SZENDI-HORVÁTH Nándor (Szentendrei KHSE) 0 11
82. KERESZTESI Botond (Malév Zsiráfok) 0 15
83. BARNA András Bence (Ziccer KS) 0 16
84. JAKAB Béla (BLF Palota) 0 4
85. MÉZINGER Ádám (Malév Zsiráfok) 0 14
86. BARABÁS Balázs (Újpest-MT/C) 0 5
87. ASZTALÁN Ákos (Keresztúri SE) 0 13
88. HUNKA Péter (Újpest-MT/C) 0 12
89. HUSZTI Barnabás (Malév Zsiráfok) 0 13
90. LESTYÁN-GODA János (Malév Zsiráfok) 0 16
91. NECEK Dániel Milán (Ziccer KS) 0 10
92. SCHMIDT Bence (Malév Zsiráfok) 0 15
93. MODROVICH Máté (Ziccer KS) 0 12
94. BRÓDI Barnabás (Szentendrei KHSE) 0 15
95. SZABÓ Gergely (Kaszás Tornyok) 0 12
96. BÓTA Domonkos (Ziccer KS) 0 6
97. OFFELA Bence (KKS Boys) 0 13
98. VÉGH Kristóf (Kaszás Tornyok) 0 12
99. FORGÓ András (Kaszás Tornyok) 0 4
100. PRINTSCHLER Bence (Kaszások Akadémia U12) 0 13
101. NINONÁ Maximo (BLF Palota) 0 13
102. BREZNYÁNSZKY Dániel (BLF Palota) 0 11
103. KMETTY Ákos (Malév Zsiráfok) 0 11
104. KOVÁCS Dániel József (Malév Zsiráfok) 0 15
105. HANNYA Khalil Nimer (Kaszások Akadémia U12) 0 8
106. VITÁLIS Miklós (Szentendrei KHSE) 0 8
107. KOVÁCS Bence (Keresztúri SE) 0 4
108. TORMA Levente Ferenc (BLF Palota) 0 15
109. LIPTÁK Zalán (Újpest-MT/C) 0 7
110. SZÖLLÕSI Krisztián (Keresztúri SE) 0 9
111. BOROS Máté (Szentendrei KHSE) 0 10
112. DÖMÖSI Dávid Botond (Újpest-MT/C) 0 9
113. SZAKOLCZAI Botond István (Kaszások Akadémia U12) 0 2
114. ALMÁSI Martin (KKS Boys) 0 2
115. CSONTOS András (Malév Zsiráfok) 0 10
116. BÁNHEGYI Dániel (Kaszás Tornyok) 0 2
117. PACSIKA Levente (Kaszás Tornyok) 0 2
118. KAPI Balázs (KKS Boys) 0 13
119. BÁNFALVI Kirill (Szentendrei KHSE) 0 13
120. KOLLÁTH Koppány Áron (Malév Zsiráfok) 0 4
121. LIPTÁK Dániel (Keresztúri SE) 0 12
122. NAGY Barnabás (Újpest-MT/C) 0 3
123. CSERVÁRI Márk (Malév Zsiráfok) 0 11
124. SOMOGYI Boldizsár (Szentendrei KHSE) 0 12
125. KONT Konrád Márk (Ziccer KS) 0 14
126. NAGY Levente (Kaszás Tornyok) 0 7
127. BEKE Ambrus (Keresztúri SE) 0 9
128. LIPTAI Ákos Bálint (Keresztúri SE) 0 7
129. NAGY Zétény (Szentendrei KHSE) 0 10
130. MOLNÁR Máté Bendegúz (Újpest-MT/C) 0 8
131. HARGITAI Soma (Keresztúri SE) 0 8
132. KINCSES Ambrus (Kaszás Tornyok) 0 11
133. MICHEL András Zoltán (Kaszások Akadémia U12) 0 10
134. HALÁSZ Csongor Álmos (Keresztúri SE) 0 13
135. MAGYAR Dávid Dominik (Újpest-MT/C) 0 4
136. SZABÓ Ákos (Keresztúri SE) 0 6
137. DECZKI-TÓTH Ádám (Kaszás Tornyok) 0 1
138. SZÕCS Barnabás (Újpest-MT/C) 0 2
139. SZULYOVSZKY Levente (Ziccer KS) 0 5
140. ANTAL Péter (Keresztúri SE) 0 1
141. HOLLÓ Zalán (Kaszások Akadémia U12) 0 1
142. MAGYI Zsombor Máté (Újpest-MT/C) 0 5
143. SÁRKÖZI Attila (Szentendrei KHSE) 0 9
144. VOLLÁR Tamás Kálmán (Keresztúri SE) 0 11
145. GYÖNGYÖSI Tamás (Újpest-MT/C) 0 1
146. PAPP Krisztián (Kaszások Akadémia U12) 0 4
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 11 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. ISTVÁNFI Gergõ (Keresztúri SE) 42.67 15
2. LESTI Botond (Keresztúri SE) 31.07 15
3. KORPÁS Máté (Kaszás Tornyok) 22.21 14
4. VANDERER Ákos (Ziccer KS) 21 15
5. PIRINT Gergõ (Szentendrei KHSE) 20.53 15
6. ENDRÕDI Bálint (BLF Palota) 18.79 14
7. OKRUTAY Gergely (Szentendrei KHSE) 15.8 15
8. IPACS Zorán (Újpest-MT/C) 15.79 14
9. PATRIK-PIRK Martin (Kaszások Akadémia U12) 15.31 13
10. ÁLDÁSI Pál Márton (Keresztúri SE) 13.47 15
11. KOVÁCS Gergõ Gábor (KKS Boys) 12.93 15
12. NAGY Gergõ (Malév Zsiráfok) 12.53 15
13. MAGASHEGYI Dávid (KKS Boys) 12.29 14
14. KISS Koppány Agád (Kaszások Akadémia U12) 12.21 14
15. SALLAI Bence (Újpest-MT/C) 12.13 16
16. BALOGH Mátyás (Kaszások Akadémia U12) 12 13
17. LAKI Salamon (Szentendrei KHSE) 11.93 14
18. HUDÁK Levente Balázs (KKS Boys) 11.4 15
19. SZOMBAT Nándor (Kaszás Tornyok) 11.31 13
20. AGÁRDI Bendegúz (BLF Palota) 11.13 15
21. ILYÉS Levente Ákos (Újpest-MT/C) 11.07 14
22. RÓNASZÉKI Norbert (Ziccer KS) 10.21 14
23. RICHTER Dániel (Újpest-MT/C) 10.15 13
24. JUNG Olivér (BLF Palota) 9.29 14
25. SZAKONYI Ruben (Szentendrei KHSE) 8.73 15
26. VANDERER Tamás (Ziccer KS) 8.67 12
27. BALASKÓ Zalán Csongor (Ziccer KS) 8.57 14
28. OROSZ Balázs (Malév Zsiráfok) 8.57 14
29. TASNÁDI Bence (KKS Boys) 8.08 13
30. BOLLÓK Dávid (Kaszás Tornyok) 7.86 14
31. RADOVÁN Zdenkó (KKS Boys) 7.86 14
32. PÁLFI Gábor Zalán (Újpest-MT/C) 7.75 12
33. POKU Maximilian (KKS Boys) 6.54 13
34. OLASZ Alex (Malév Zsiráfok) 6.36 14
35. BÓDI Bence (BLF Palota) 6.29 14
36. ÁBEL Zsombor (KKS Boys) 6.2 15
37. SÁGI Ádám (Szentendrei KHSE) 6.13 15
38. HICKEL Barnabás (BLF Palota) 5.91 11
39. FODOR Ágoston (Kaszás Tornyok) 5.8 15
40. SZABÓ Áron (Újpest-MT/C) 5.64 14
41. GÉMESI András (BLF Palota) 5.4 15
42. BÓTZ Tamás (Ziccer KS) 5.33 15
43. MENYHÁRT Dániel (BLF Palota) 5.14 14
44. ZÁDOR Zalán (Kaszások Akadémia U12) 4.92 12
45. ORVOS Péter Bence (Kaszások Akadémia U12) 4.92 12
46. BÁRÁNY Barnabás (KKS Boys) 4.43 14
47. KOVÁCS András József (Ziccer KS) 4.21 14
48. HANDÓ Mátyás Zsombor (Keresztúri SE) 3.92 12
49. KÁRPÁTI Marcell Zoltán (Kaszások Akadémia U12) 3.64 11
50. VÖLGYESI Patrik (Kaszások Akadémia U12) 3.58 12
51. KOLLER Krisztián (Kaszás Tornyok) 3.57 14
52. SÁNTA Levente (KKS Boys) 3.5 14
53. RUDD Alex Stefan (Kaszás Tornyok) 3.21 14
54. SZIKSZAY Zsombor (Ziccer KS) 3.08 13
55. KISS Csanád Botond (Kaszások Akadémia U12) 3.07 15
56. DÉVÉNYI Barnabás (KKS Boys) 2.75 12
57. SINKA Iván (BLF Palota) 2.75 12
58. RINGWALD Alex (Újpest-MT/C) 2.75 12
59. KÖTELES Mátyás (Keresztúri SE) 2.64 14
60. BOTOS Benedek (Szentendrei KHSE) 2.58 12
61. BEKE Botond (Kaszások Akadémia U12) 2.57 14
62. MIHÁLYI Ádám (Kaszás Tornyok) 2.5 12
63. SZENDI-HORVÁTH Nándor (Szentendrei KHSE) 2.46 11
64. KERESZTESI Botond (Malév Zsiráfok) 2.4 15
65. BARNA András Bence (Ziccer KS) 2.25 16
66. MÉZINGER Ádám (Malév Zsiráfok) 2.21 14
67. ASZTALÁN Ákos (Keresztúri SE) 2.15 13
68. HUNKA Péter (Újpest-MT/C) 2.08 12
69. HUSZTI Barnabás (Malév Zsiráfok) 2.08 13
70. LESTYÁN-GODA János (Malév Zsiráfok) 2 16
71. SCHMIDT Bence (Malév Zsiráfok) 1.93 15
72. MODROVICH Máté (Ziccer KS) 1.92 12
73. BRÓDI Barnabás (Szentendrei KHSE) 1.87 15
74. SZABÓ Gergely (Kaszás Tornyok) 1.83 12
75. OFFELA Bence (KKS Boys) 1.77 13
76. VÉGH Kristóf (Kaszás Tornyok) 1.75 12
77. NINONÁ Maximo (BLF Palota) 1.39 13
78. PRINTSCHLER Bence (Kaszások Akadémia U12) 1.39 13
79. BREZNYÁNSZKY Dániel (BLF Palota) 1.36 11
80. KMETTY Ákos (Malév Zsiráfok) 1.27 11
81. KOVÁCS Dániel József (Malév Zsiráfok) 1.27 15
82. TORMA Levente Ferenc (BLF Palota) 1.2 15
83. BÁNFALVI Kirill (Szentendrei KHSE) 0.77 13
84. KAPI Balázs (KKS Boys) 0.77 13
85. LIPTÁK Dániel (Keresztúri SE) 0.75 12
86. CSERVÁRI Márk (Malév Zsiráfok) 0.64 11
87. SOMOGYI Boldizsár (Szentendrei KHSE) 0.58 12
88. KONT Konrád Márk (Ziccer KS) 0.57 14
89. KINCSES Ambrus (Kaszás Tornyok) 0.36 11
90. HALÁSZ Csongor Álmos (Keresztúri SE) 0.15 13
91. VOLLÁR Tamás Kálmán (Keresztúri SE) 0 11
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 11 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. PIRINT Gergõ (Szentendrei KHSE) 1 15
2. KORPÁS Máté (Kaszás Tornyok) 0.5 14
3. IPACS Zorán (Újpest-MT/C) 0.43 14
4. OKRUTAY Gergely (Szentendrei KHSE) 0.27 15
5. OLASZ Alex (Malév Zsiráfok) 0.21 14
6. HUDÁK Levente Balázs (KKS Boys) 0.2 15
7. LAKI Salamon (Szentendrei KHSE) 0.14 14
8. DÉVÉNYI Barnabás (KKS Boys) 0.08 12
9. SZOMBAT Nándor (Kaszás Tornyok) 0.08 13
10. RICHTER Dániel (Újpest-MT/C) 0.08 13
11. SZIKSZAY Zsombor (Ziccer KS) 0.08 13
12. ENDRÕDI Bálint (BLF Palota) 0.07 14
13. KISS Koppány Agád (Kaszások Akadémia U12) 0.07 14
14. RADOVÁN Zdenkó (KKS Boys) 0.07 14
15. ISTVÁNFI Gergõ (Keresztúri SE) 0.07 15
16. NAGY Gergõ (Malév Zsiráfok) 0.07 15
17. LESTI Botond (Keresztúri SE) 0 15
18. VANDERER Ákos (Ziccer KS) 0 15
19. PATRIK-PIRK Martin (Kaszások Akadémia U12) 0 13
20. ÁLDÁSI Pál Márton (Keresztúri SE) 0 15
21. KOVÁCS Gergõ Gábor (KKS Boys) 0 15
22. MAGASHEGYI Dávid (KKS Boys) 0 14
23. SALLAI Bence (Újpest-MT/C) 0 16
24. BALOGH Mátyás (Kaszások Akadémia U12) 0 13
25. AGÁRDI Bendegúz (BLF Palota) 0 15
26. ILYÉS Levente Ákos (Újpest-MT/C) 0 14
27. RÓNASZÉKI Norbert (Ziccer KS) 0 14
28. JUNG Olivér (BLF Palota) 0 14
29. SZAKONYI Ruben (Szentendrei KHSE) 0 15
30. VANDERER Tamás (Ziccer KS) 0 12
31. BALASKÓ Zalán Csongor (Ziccer KS) 0 14
32. OROSZ Balázs (Malév Zsiráfok) 0 14
33. TASNÁDI Bence (KKS Boys) 0 13
34. BOLLÓK Dávid (Kaszás Tornyok) 0 14
35. PÁLFI Gábor Zalán (Újpest-MT/C) 0 12
36. POKU Maximilian (KKS Boys) 0 13
37. BÓDI Bence (BLF Palota) 0 14
38. ÁBEL Zsombor (KKS Boys) 0 15
39. SÁGI Ádám (Szentendrei KHSE) 0 15
40. HICKEL Barnabás (BLF Palota) 0 11
41. FODOR Ágoston (Kaszás Tornyok) 0 15
42. SZABÓ Áron (Újpest-MT/C) 0 14
43. GÉMESI András (BLF Palota) 0 15
44. BÓTZ Tamás (Ziccer KS) 0 15
45. MENYHÁRT Dániel (BLF Palota) 0 14
46. ZÁDOR Zalán (Kaszások Akadémia U12) 0 12
47. ORVOS Péter Bence (Kaszások Akadémia U12) 0 12
48. BÁRÁNY Barnabás (KKS Boys) 0 14
49. KOVÁCS András József (Ziccer KS) 0 14
50. HANDÓ Mátyás Zsombor (Keresztúri SE) 0 12
51. KÁRPÁTI Marcell Zoltán (Kaszások Akadémia U12) 0 11
52. VÖLGYESI Patrik (Kaszások Akadémia U12) 0 12
53. KOLLER Krisztián (Kaszás Tornyok) 0 14
54. SÁNTA Levente (KKS Boys) 0 14
55. RUDD Alex Stefan (Kaszás Tornyok) 0 14
56. KISS Csanád Botond (Kaszások Akadémia U12) 0 15
57. SINKA Iván (BLF Palota) 0 12
58. RINGWALD Alex (Újpest-MT/C) 0 12
59. KÖTELES Mátyás (Keresztúri SE) 0 14
60. BOTOS Benedek (Szentendrei KHSE) 0 12
61. BEKE Botond (Kaszások Akadémia U12) 0 14
62. MIHÁLYI Ádám (Kaszás Tornyok) 0 12
63. SZENDI-HORVÁTH Nándor (Szentendrei KHSE) 0 11
64. KERESZTESI Botond (Malév Zsiráfok) 0 15
65. BARNA András Bence (Ziccer KS) 0 16
66. MÉZINGER Ádám (Malév Zsiráfok) 0 14
67. ASZTALÁN Ákos (Keresztúri SE) 0 13
68. HUNKA Péter (Újpest-MT/C) 0 12
69. HUSZTI Barnabás (Malév Zsiráfok) 0 13
70. LESTYÁN-GODA János (Malév Zsiráfok) 0 16
71. SCHMIDT Bence (Malév Zsiráfok) 0 15
72. MODROVICH Máté (Ziccer KS) 0 12
73. BRÓDI Barnabás (Szentendrei KHSE) 0 15
74. SZABÓ Gergely (Kaszás Tornyok) 0 12
75. OFFELA Bence (KKS Boys) 0 13
76. VÉGH Kristóf (Kaszás Tornyok) 0 12
77. NINONÁ Maximo (BLF Palota) 0 13
78. PRINTSCHLER Bence (Kaszások Akadémia U12) 0 13
79. BREZNYÁNSZKY Dániel (BLF Palota) 0 11
80. KMETTY Ákos (Malév Zsiráfok) 0 11
81. KOVÁCS Dániel József (Malév Zsiráfok) 0 15
82. TORMA Levente Ferenc (BLF Palota) 0 15
83. BÁNFALVI Kirill (Szentendrei KHSE) 0 13
84. KAPI Balázs (KKS Boys) 0 13
85. LIPTÁK Dániel (Keresztúri SE) 0 12
86. CSERVÁRI Márk (Malév Zsiráfok) 0 11
87. SOMOGYI Boldizsár (Szentendrei KHSE) 0 12
88. KONT Konrád Márk (Ziccer KS) 0 14
89. KINCSES Ambrus (Kaszás Tornyok) 0 11
90. HALÁSZ Csongor Álmos (Keresztúri SE) 0 13
91. VOLLÁR Tamás Kálmán (Keresztúri SE) 0 11
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 11 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. ISTVÁNFI Gergõ (Keresztúri SE) 19.27 15
2. LESTI Botond (Keresztúri SE) 14.4 15
3. KORPÁS Máté (Kaszás Tornyok) 9.5 14
4. VANDERER Ákos (Ziccer KS) 9.47 15
5. ENDRÕDI Bálint (BLF Palota) 8.57 14
6. PIRINT Gergõ (Szentendrei KHSE) 8.47 15
7. OKRUTAY Gergely (Szentendrei KHSE) 6.93 15
8. PATRIK-PIRK Martin (Kaszások Akadémia U12) 6.77 13
9. ÁLDÁSI Pál Márton (Keresztúri SE) 6.53 15
10. IPACS Zorán (Újpest-MT/C) 6.5 14
11. NAGY Gergõ (Malév Zsiráfok) 5.93 15
12. KOVÁCS Gergõ Gábor (KKS Boys) 5.67 15
13. MAGASHEGYI Dávid (KKS Boys) 5.57 14
14. SALLAI Bence (Újpest-MT/C) 5.38 16
15. KISS Koppány Agád (Kaszások Akadémia U12) 5.36 14
16. AGÁRDI Bendegúz (BLF Palota) 5.07 15
17. BALOGH Mátyás (Kaszások Akadémia U12) 4.92 13
18. SZOMBAT Nándor (Kaszás Tornyok) 4.85 13
19. LAKI Salamon (Szentendrei KHSE) 4.79 14
20. ILYÉS Levente Ákos (Újpest-MT/C) 4.79 14
21. HUDÁK Levente Balázs (KKS Boys) 4.73 15
22. RICHTER Dániel (Újpest-MT/C) 4.54 13
23. JUNG Olivér (BLF Palota) 4.36 14
24. RÓNASZÉKI Norbert (Ziccer KS) 4.29 14
25. SZAKONYI Ruben (Szentendrei KHSE) 4.2 15
26. VANDERER Tamás (Ziccer KS) 4.08 12
27. BALASKÓ Zalán Csongor (Ziccer KS) 3.93 14
28. OROSZ Balázs (Malév Zsiráfok) 3.93 14
29. TASNÁDI Bence (KKS Boys) 3.69 13
30. PÁLFI Gábor Zalán (Újpest-MT/C) 3.58 12
31. BOLLÓK Dávid (Kaszás Tornyok) 3.57 14
32. RADOVÁN Zdenkó (KKS Boys) 3.29 14
33. BÓDI Bence (BLF Palota) 3.07 14
34. SÁGI Ádám (Szentendrei KHSE) 2.93 15
35. POKU Maximilian (KKS Boys) 2.92 13
36. ÁBEL Zsombor (KKS Boys) 2.87 15
37. FODOR Ágoston (Kaszás Tornyok) 2.8 15
38. SZABÓ Áron (Újpest-MT/C) 2.71 14
39. GÉMESI András (BLF Palota) 2.53 15
40. OLASZ Alex (Malév Zsiráfok) 2.5 14
41. HICKEL Barnabás (BLF Palota) 2.46 11
42. BÓTZ Tamás (Ziccer KS) 2.27 15
43. ZÁDOR Zalán (Kaszások Akadémia U12) 2.17 12
44. ORVOS Péter Bence (Kaszások Akadémia U12) 2.17 12
45. MENYHÁRT Dániel (BLF Palota) 1.93 14
46. BÁRÁNY Barnabás (KKS Boys) 1.86 14
47. KOVÁCS András József (Ziccer KS) 1.79 14
48. KOLLER Krisztián (Kaszás Tornyok) 1.79 14
49. KÁRPÁTI Marcell Zoltán (Kaszások Akadémia U12) 1.64 11
50. HANDÓ Mátyás Zsombor (Keresztúri SE) 1.58 12
51. SÁNTA Levente (KKS Boys) 1.5 14
52. RUDD Alex Stefan (Kaszás Tornyok) 1.43 14
53. VÖLGYESI Patrik (Kaszások Akadémia U12) 1.42 12
54. SZIKSZAY Zsombor (Ziccer KS) 1.39 13
55. KISS Csanád Botond (Kaszások Akadémia U12) 1.27 15
56. DÉVÉNYI Barnabás (KKS Boys) 1.25 12
57. BOTOS Benedek (Szentendrei KHSE) 1.25 12
58. KÖTELES Mátyás (Keresztúri SE) 1.21 14
59. SZENDI-HORVÁTH Nándor (Szentendrei KHSE) 1.18 11
60. BEKE Botond (Kaszások Akadémia U12) 1.14 14
61. SINKA Iván (BLF Palota) 1.08 12
62. MIHÁLYI Ádám (Kaszás Tornyok) 1.08 12
63. MÉZINGER Ádám (Malév Zsiráfok) 1.07 14
64. KERESZTESI Botond (Malév Zsiráfok) 1.07 15
65. RINGWALD Alex (Újpest-MT/C) 1 12
66. BARNA András Bence (Ziccer KS) 1 16
67. ASZTALÁN Ákos (Keresztúri SE) 1 13
68. HUSZTI Barnabás (Malév Zsiráfok) 0.92 13
69. HUNKA Péter (Újpest-MT/C) 0.92 12
70. SCHMIDT Bence (Malév Zsiráfok) 0.87 15
71. BRÓDI Barnabás (Szentendrei KHSE) 0.87 15
72. OFFELA Bence (KKS Boys) 0.85 13
73. SZABÓ Gergely (Kaszás Tornyok) 0.83 12
74. LESTYÁN-GODA János (Malév Zsiráfok) 0.75 16
75. MODROVICH Máté (Ziccer KS) 0.75 12
76. NINONÁ Maximo (BLF Palota) 0.69 13
77. VÉGH Kristóf (Kaszás Tornyok) 0.67 12
78. BREZNYÁNSZKY Dániel (BLF Palota) 0.64 11
79. KOVÁCS Dániel József (Malév Zsiráfok) 0.6 15
80. PRINTSCHLER Bence (Kaszások Akadémia U12) 0.54 13
81. TORMA Levente Ferenc (BLF Palota) 0.47 15
82. BÁNFALVI Kirill (Szentendrei KHSE) 0.39 13
83. KAPI Balázs (KKS Boys) 0.39 13
84. KMETTY Ákos (Malév Zsiráfok) 0.36 11
85. LIPTÁK Dániel (Keresztúri SE) 0.33 12
86. KONT Konrád Márk (Ziccer KS) 0.29 14
87. CSERVÁRI Márk (Malév Zsiráfok) 0.27 11
88. SOMOGYI Boldizsár (Szentendrei KHSE) 0.25 12
89. KINCSES Ambrus (Kaszás Tornyok) 0.18 11
90. HALÁSZ Csongor Álmos (Keresztúri SE) 0.08 13
91. VOLLÁR Tamás Kálmán (Keresztúri SE) 0 11
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 11 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. NAGY Gergõ (Malév Zsiráfok) 3.73 15
2. RICHTER Dániel (Újpest-MT/C) 3.15 13
3. OROSZ Balázs (Malév Zsiráfok) 2.93 14
4. ÁBEL Zsombor (KKS Boys) 2.73 15
5. IPACS Zorán (Újpest-MT/C) 2.64 14
6. SZABÓ Áron (Újpest-MT/C) 2.64 14
7. RINGWALD Alex (Újpest-MT/C) 2.58 12
8. BALASKÓ Zalán Csongor (Ziccer KS) 2.57 14
9. PIRINT Gergõ (Szentendrei KHSE) 2.53 15
10. MAGASHEGYI Dávid (KKS Boys) 2.5 14
11. ILYÉS Levente Ákos (Újpest-MT/C) 2.5 14
12. KOVÁCS Gergõ Gábor (KKS Boys) 2.47 15
13. LAKI Salamon (Szentendrei KHSE) 2.43 14
14. HUDÁK Levente Balázs (KKS Boys) 2.33 15
15. KORPÁS Máté (Kaszás Tornyok) 2.21 14
16. ENDRÕDI Bálint (BLF Palota) 2.21 14
17. BOTOS Benedek (Szentendrei KHSE) 2.17 12
18. BÁRÁNY Barnabás (KKS Boys) 2.14 14
19. ÁLDÁSI Pál Márton (Keresztúri SE) 2.07 15
20. BALOGH Mátyás (Kaszások Akadémia U12) 2 13
21. BOLLÓK Dávid (Kaszás Tornyok) 2 14
22. POKU Maximilian (KKS Boys) 2 13
23. OKRUTAY Gergely (Szentendrei KHSE) 1.93 15
24. BÓTZ Tamás (Ziccer KS) 1.93 15
25. ORVOS Péter Bence (Kaszások Akadémia U12) 1.92 12
26. OLASZ Alex (Malév Zsiráfok) 1.86 14
27. SZOMBAT Nándor (Kaszás Tornyok) 1.85 13
28. SALLAI Bence (Újpest-MT/C) 1.81 16
29. SÁGI Ádám (Szentendrei KHSE) 1.8 15
30. VANDERER Ákos (Ziccer KS) 1.67 15
31. BARNA András Bence (Ziccer KS) 1.63 16
32. PATRIK-PIRK Martin (Kaszások Akadémia U12) 1.62 13
33. TASNÁDI Bence (KKS Boys) 1.62 13
34. GÉMESI András (BLF Palota) 1.6 15
35. BRÓDI Barnabás (Szentendrei KHSE) 1.6 15
36. SÁNTA Levente (KKS Boys) 1.57 14
37. ISTVÁNFI Gergõ (Keresztúri SE) 1.53 15
38. SCHMIDT Bence (Malév Zsiráfok) 1.53 15
39. LESTYÁN-GODA János (Malév Zsiráfok) 1.5 16
40. SOMOGYI Boldizsár (Szentendrei KHSE) 1.5 12
41. HUSZTI Barnabás (Malév Zsiráfok) 1.46 13
42. PRINTSCHLER Bence (Kaszások Akadémia U12) 1.46 13
43. MODROVICH Máté (Ziccer KS) 1.42 12
44. SZABÓ Gergely (Kaszás Tornyok) 1.42 12
45. LESTI Botond (Keresztúri SE) 1.4 15
46. HANDÓ Mátyás Zsombor (Keresztúri SE) 1.33 12
47. RÓNASZÉKI Norbert (Ziccer KS) 1.29 14
48. SZENDI-HORVÁTH Nándor (Szentendrei KHSE) 1.27 11
49. FODOR Ágoston (Kaszás Tornyok) 1.27 15
50. ZÁDOR Zalán (Kaszások Akadémia U12) 1.25 12
51. MÉZINGER Ádám (Malév Zsiráfok) 1.21 14
52. SZAKONYI Ruben (Szentendrei KHSE) 1.2 15
53. KERESZTESI Botond (Malév Zsiráfok) 1.13 15
54. KÁRPÁTI Marcell Zoltán (Kaszások Akadémia U12) 1.09 11
55. KÖTELES Mátyás (Keresztúri SE) 1.07 14
56. BEKE Botond (Kaszások Akadémia U12) 1 14
57. AGÁRDI Bendegúz (BLF Palota) 0.93 15
58. KOLLER Krisztián (Kaszás Tornyok) 0.93 14
59. SZIKSZAY Zsombor (Ziccer KS) 0.92 13
60. VANDERER Tamás (Ziccer KS) 0.92 12
61. LIPTÁK Dániel (Keresztúri SE) 0.92 12
62. RUDD Alex Stefan (Kaszás Tornyok) 0.86 14
63. ASZTALÁN Ákos (Keresztúri SE) 0.85 13
64. TORMA Levente Ferenc (BLF Palota) 0.8 15
65. BÓDI Bence (BLF Palota) 0.79 14
66. OFFELA Bence (KKS Boys) 0.77 13
67. HICKEL Barnabás (BLF Palota) 0.73 11
68. KMETTY Ákos (Malév Zsiráfok) 0.73 11
69. JUNG Olivér (BLF Palota) 0.71 14
70. PÁLFI Gábor Zalán (Újpest-MT/C) 0.67 12
71. VÖLGYESI Patrik (Kaszások Akadémia U12) 0.67 12
72. MIHÁLYI Ádám (Kaszás Tornyok) 0.67 12
73. KISS Koppány Agád (Kaszások Akadémia U12) 0.57 14
74. KONT Konrád Márk (Ziccer KS) 0.57 14
75. BÁNFALVI Kirill (Szentendrei KHSE) 0.54 13
76. KOVÁCS Dániel József (Malév Zsiráfok) 0.53 15
77. SINKA Iván (BLF Palota) 0.5 12
78. HUNKA Péter (Újpest-MT/C) 0.5 12
79. VÉGH Kristóf (Kaszás Tornyok) 0.5 12
80. KAPI Balázs (KKS Boys) 0.46 13
81. RADOVÁN Zdenkó (KKS Boys) 0.43 14
82. KOVÁCS András József (Ziccer KS) 0.43 14
83. DÉVÉNYI Barnabás (KKS Boys) 0.42 12
84. KISS Csanád Botond (Kaszások Akadémia U12) 0.4 15
85. NINONÁ Maximo (BLF Palota) 0.39 13
86. HALÁSZ Csongor Álmos (Keresztúri SE) 0.39 13
87. CSERVÁRI Márk (Malév Zsiráfok) 0.36 11
88. KINCSES Ambrus (Kaszás Tornyok) 0.36 11
89. MENYHÁRT Dániel (BLF Palota) 0.36 14
90. BREZNYÁNSZKY Dániel (BLF Palota) 0.27 11
91. VOLLÁR Tamás Kálmán (Keresztúri SE) 0.27 11
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 11 meccs, min. 22 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. ISTVÁNFI Gergõ (Keresztúri SE) 3.93 15
2. LESTI Botond (Keresztúri SE) 2.27 15
3. BALOGH Mátyás (Kaszások Akadémia U12) 2.15 13
4. VANDERER Ákos (Ziccer KS) 2.07 15
5. LAKI Salamon (Szentendrei KHSE) 1.93 14
6. PATRIK-PIRK Martin (Kaszások Akadémia U12) 1.77 13
7. KORPÁS Máté (Kaszás Tornyok) 1.71 14
8. RÓNASZÉKI Norbert (Ziccer KS) 1.64 14
9. KOVÁCS Gergõ Gábor (KKS Boys) 1.6 15
10. SALLAI Bence (Újpest-MT/C) 1.38 16
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 11 meccs, min. 22 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. BALOGH Mátyás (Kaszások Akadémia U12) 56% (28/50) 13
2. SALLAI Bence (Újpest-MT/C) 55% (22/40) 16
3. MENYHÁRT Dániel (BLF Palota) 52.94% (18/34) 14
4. MAGASHEGYI Dávid (KKS Boys) 51.61% (16/31) 14
5. PATRIK-PIRK Martin (Kaszások Akadémia U12) 48.94% (23/47) 13
6. KISS Koppány Agád (Kaszások Akadémia U12) 48.65% (18/37) 14
7. HICKEL Barnabás (BLF Palota) 47.83% (11/23) 11
8. RÓNASZÉKI Norbert (Ziccer KS) 46% (23/50) 14
9. ILYÉS Levente Ákos (Újpest-MT/C) 45.65% (21/46) 14
10. RADOVÁN Zdenkó (KKS Boys) 45.45% (15/33) 14
11. IPACS Zorán (Újpest-MT/C) 43.75% (21/48) 14
12. KOVÁCS Gergõ Gábor (KKS Boys) 43.64% (24/55) 15
13. BÓTZ Tamás (Ziccer KS) 42.86% (12/28) 15
14. HUDÁK Levente Balázs (KKS Boys) 40.82% (20/49) 15
15. RICHTER Dániel (Újpest-MT/C) 40.74% (11/27) 13
16. OKRUTAY Gergely (Szentendrei KHSE) 40.48% (17/42) 15
17. LAKI Salamon (Szentendrei KHSE) 40.3% (27/67) 14
18. BALASKÓ Zalán Csongor (Ziccer KS) 40% (10/25) 14
19. BÁRÁNY Barnabás (KKS Boys) 40% (10/25) 14
20. VANDERER Ákos (Ziccer KS) 39.74% (31/78) 15
21. KORPÁS Máté (Kaszás Tornyok) 39.34% (24/61) 14
22. LESTI Botond (Keresztúri SE) 38.64% (34/88) 15
23. ENDRÕDI Bálint (BLF Palota) 37.74% (20/53) 14
24. AGÁRDI Bendegúz (BLF Palota) 37.5% (15/40) 15
25. HANDÓ Mátyás Zsombor (Keresztúri SE) 37.5% (9/24) 12
26. ISTVÁNFI Gergõ (Keresztúri SE) 37.34% (59/158) 15
27. POKU Maximilian (KKS Boys) 34.62% (9/26) 13
28. OLASZ Alex (Malév Zsiráfok) 33.33% (10/30) 14
29. TASNÁDI Bence (KKS Boys) 33.33% (9/27) 13
30. SZOMBAT Nándor (Kaszás Tornyok) 31.58% (18/57) 13
31. JUNG Olivér (BLF Palota) 30.77% (8/26) 14
32. ÁBEL Zsombor (KKS Boys) 30.43% (7/23) 15
33. BOLLÓK Dávid (Kaszás Tornyok) 30.3% (10/33) 14
34. KOVÁCS András József (Ziccer KS) 26.47% (9/34) 14
35. ORVOS Péter Bence (Kaszások Akadémia U12) 25.93% (7/27) 12
36. VANDERER Tamás (Ziccer KS) 25% (6/24) 12
37. SZAKONYI Ruben (Szentendrei KHSE) 22.73% (5/22) 15
38. OROSZ Balázs (Malév Zsiráfok) 22.22% (10/45) 14
39. SÁGI Ádám (Szentendrei KHSE) 17.39% (4/23) 15
40. ÁLDÁSI Pál Márton (Keresztúri SE) 15.38% (6/39) 15
41. NAGY Gergõ (Malév Zsiráfok) 14.89% (7/47) 15
42. GÉMESI András (BLF Palota) 13.89% (5/36) 15
43. KÁRPÁTI Marcell Zoltán (Kaszások Akadémia U12) 13.33% (4/30) 11
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu