Ziccer KS - Budapest, Fiú Serdülő C

Edző

Név Telefon E-mail
Fejes Adrienn 30/961-6381 fejesadrika@gmail.com

Kontakt

Név Telefon E-mail
Budinszki Zoltánné 20/921-1124 ziccerksse@gmail.com

Csarnok

Csarnok Cím
Jókai Mór Általános Iskola 1163 - Budapest Tiszaköml? u. 31-35.

Játékosok


[ Játékengedélyek letöltése ]

Mezszám Név Szül. dátum
- BALASKÓ Zalán Csongor 2005-03-16
- BARNA András Bence 2005-05-09
- BÓTA Domonkos 2005-07-10
- BÓTZ Tamás 2004-07-01
- CSÖKÖNYI Ádám Róbert 2004-04-25
- KONT Konrád Márk 2005-06-23
- KOVÁCS András József 2006-03-08
- MODROVICH Máté 2004-06-25
- NAGY Botond 2004-08-29
- NECEK Dániel Milán 2004-03-20
- PAPEK Balázs Gergõ 2004-02-27
- RÓNASZÉKI Norbert 2004-03-17
- SZIKSZAY Zsombor 2005-08-11
- SZULYOVSZKY Levente 2005-10-28
- VANDERER Ákos 2004-03-19
- VANDERER Tamás 2005-05-24

Műsor

Budapest, Fiú Serdülő C

 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FSC0013 Kaszás Tornyok Ziccer KS 2017/10/29 13:00 49-59
(20-15,8-7,9-21,12-16)
III. kerületi Sporttelep Szőts Dávid Horváth Brúnó József
FSC0023 Ziccer KS Kaszások Akadémia U12 2017/11/08 18:30 100-58
(26-18,28-11,22-17,24-12)
Jókai Mór Általános Iskola Steiner Máté Ürögi Zsolt
FSC0092 Ziccer KS KKS Boys 2017/11/11 14:15 48-54
(13-8,18-14,7-15,10-17)
Jókai Mór Általános Iskola Makay Dániel Forintos József
FSC0043 Ziccer KS Szentendrei KHSE 2017/11/25 14:00 58-70
(18-7,12-17,18-20,10-26)
Jókai Mór Általános Iskola Bános Csaba Lukács Rezső
FSC0053 Ziccer KS Keresztúri SE 2017/12/08 17:45 65-95
(12-19,23-24,13-20,17-32)
Jókai Mór Általános Iskola Bárány Levente Varga Gergely
FSC0072 Ziccer KS Újpest-MT/C 2018/01/13 13:30 55-67
(15-13,13-16,12-19,15-19)
Jókai Mór Általános Iskola Szabó II. Péter Varga Gergely
FSC0063 Malév Zsiráfok Ziccer KS 2018/01/14 16:30 45-68
(9-10,4-24,14-18,18-16)
Dr. Vilmos Endre Sportcentrum László Zsolt Török Béla
FSC0081 BLF Palota Ziccer KS 2018/01/19 17:30 71-54
(13-6,14-12,33-12,11-24)
Jókai Mór Általános Iskola Zádeczki Donát László Paulus Bence Máté
FSC0103 Ziccer KS Kaszás Tornyok 2018/02/10 12:30 64-57
(25-13,7-27,18-5,14-12)
Jókai Mór Általános Iskola Bózsó Gábor Bános Csaba
FSC0113 Kaszások Akadémia U12 Ziccer KS 2018/02/18 12:00 63-105
(20-16,12-41,14-22,17-26)
III. kerületi Sporttelep Steiner Máté Winkler Áron
FSC0143 Keresztúri SE Ziccer KS 2018/03/21 18:15 89-54
(28-6,11-11,25-19,25-18)
Jókai Mór Általános Iskola Havas Gábor Pál Roland
FSC0153 Ziccer KS Malév Zsiráfok 2018/03/24 11:00 96-47
(15-13,35-6,29-12,17-16)
Jókai Mór Általános Iskola Bános Csaba Koncsag Csaba
FSC0133 Szentendrei KHSE Ziccer KS 2018/04/11 18:30 51-70
(14-14,19-15,4-22,14-19)
Jókai Mór Általános Iskola Gruber Nikolett Vizsgázó
FSC0162 Újpest-MT/C Ziccer KS 2018/04/22 10:00 59-57
(14-18,21-14,15-13,9-12)
Babits Mihály Gimnázium Tóth Richárd Lukács Rezső
FSC0171 Ziccer KS BLF Palota 2018/05/02 17:00 54-99
(6-37,28-12,8-34,12-16)
Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem Gruber Nikolett Matóczay Bálint
FSC0182 KKS Boys Ziccer KS 2018/05/06 09:00 71-63
(16-17,24-5,13-17,18-24)
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola Gere Kálmán Varga Gergely

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. ISTVÁNFI Gergõ (Keresztúri SE) 680 16
2. LESTI Botond (Keresztúri SE) 485 16
3. PIRINT Gergõ (Szentendrei KHSE) 340 16
4. VANDERER Ákos (Ziccer KS) 315 15
5. KORPÁS Máté (Kaszás Tornyok) 311 14
6. ENDRÕDI Bálint (BLF Palota) 287 15
7. OKRUTAY Gergely (Szentendrei KHSE) 247 16
8. IPACS Zorán (Újpest-MT/C) 221 14
9. ÁLDÁSI Pál Márton (Keresztúri SE) 208 16
10. PATRIK-PIRK Martin (Kaszások Akadémia U12) 199 14
11. SALLAI Bence (Újpest-MT/C) 194 16
12. KOVÁCS Gergõ Gábor (KKS Boys) 194 15
13. NAGY Gergõ (Malév Zsiráfok) 188 15
14. AGÁRDI Bendegúz (BLF Palota) 181 16
15. KISS Koppány Agád (Kaszások Akadémia U12) 181 15
16. LAKI Salamon (Szentendrei KHSE) 179 15
17. MAGASHEGYI Dávid (KKS Boys) 172 14
18. HUDÁK Levente Balázs (KKS Boys) 171 15
19. BALOGH Mátyás (Kaszások Akadémia U12) 171 14
20. SZAKONYI Ruben (Szentendrei KHSE) 160 16
21. ILYÉS Levente Ákos (Újpest-MT/C) 155 14
22. SZOMBAT Nándor (Kaszás Tornyok) 147 13
23. RÓNASZÉKI Norbert (Ziccer KS) 143 14
24. JUNG Olivér (BLF Palota) 136 15
25. TÓTH Károly (BLF Palota) 133 9
26. LÉH András Attila (Kaszás Tornyok) 133 10
27. RICHTER Dániel (Újpest-MT/C) 132 13
28. OROSZ Balázs (Malév Zsiráfok) 120 14
29. BALASKÓ Zalán Csongor (Ziccer KS) 120 14
30. RADOVÁN Zdenkó (KKS Boys) 110 14
31. BOLLÓK Dávid (Kaszás Tornyok) 110 14
32. TASNÁDI Bence (KKS Boys) 105 13
33. VANDERER Tamás (Ziccer KS) 104 12
34. BÓDI Bence (BLF Palota) 104 15
35. SÁGI Ádám (Szentendrei KHSE) 99 16
36. GÉMESI András (BLF Palota) 97 16
37. PÁLFI Gábor Zalán (Újpest-MT/C) 93 12
38. ÁBEL Zsombor (KKS Boys) 93 15
39. OLASZ Alex (Malév Zsiráfok) 89 14
40. FODOR Ágoston (Kaszás Tornyok) 87 15
41. POKU Maximilian (KKS Boys) 85 13
42. BÓTZ Tamás (Ziccer KS) 80 15
43. SZABÓ Áron (Újpest-MT/C) 79 14
44. MENYHÁRT Dániel (BLF Palota) 72 15
45. HICKEL Barnabás (BLF Palota) 69 12
46. KORNYA Mátyás (Újpest-MT/C) 68 9
47. ORVOS Péter Bence (Kaszások Akadémia U12) 63 13
48. BÁRÁNY Barnabás (KKS Boys) 62 14
49. ZÁDOR Zalán (Kaszások Akadémia U12) 59 12
50. KOVÁCS András József (Ziccer KS) 59 14
51. BÉKÉSI Benedek (Újpest-MT/C) 56 7
52. NAGY Botond (Ziccer KS) 52 10
53. KOLLER Krisztián (Kaszás Tornyok) 50 14
54. SÁNTA Levente (KKS Boys) 49 14
55. KISS Csanád Botond (Kaszások Akadémia U12) 47 16
56. HANDÓ Mátyás Zsombor (Keresztúri SE) 47 12
57. RUDD Alex Stefan (Kaszás Tornyok) 45 14
58. VÖLGYESI Patrik (Kaszások Akadémia U12) 43 12
59. BOLYGÓ Máté (Újpest-MT/C) 42 10
60. KÁRPÁTI Marcell Zoltán (Kaszások Akadémia U12) 42 12
61. SZIKSZAY Zsombor (Ziccer KS) 40 13
62. KÖTELES Mátyás (Keresztúri SE) 37 15
63. KERESZTESI Botond (Malév Zsiráfok) 36 15
64. BEKE Botond (Kaszások Akadémia U12) 36 15
65. BARNA András Bence (Ziccer KS) 36 16
66. BOTOS Benedek (Szentendrei KHSE) 36 13
67. PAPEK Balázs Gergõ (Ziccer KS) 34 10
68. SINKA Iván (BLF Palota) 33 12
69. DÉVÉNYI Barnabás (KKS Boys) 33 12
70. RINGWALD Alex (Újpest-MT/C) 33 12
71. TÓTH Krisztián (BLF Palota) 33 7
72. LESTYÁN-GODA János (Malév Zsiráfok) 32 16
73. MÉZINGER Ádám (Malév Zsiráfok) 31 14
74. MIHÁLYI Ádám (Kaszás Tornyok) 30 12
75. BRÓDI Barnabás (Szentendrei KHSE) 29 16
76. SCHMIDT Bence (Malév Zsiráfok) 29 15
77. ASZTALÁN Ákos (Keresztúri SE) 28 13
78. SZENDI-HORVÁTH Nándor (Szentendrei KHSE) 27 11
79. HUSZTI Barnabás (Malév Zsiráfok) 27 13
80. CSÖKÖNYI Ádám Róbert (Ziccer KS) 25 6
81. KATONA Bence (BLF Palota) 25 5
82. HUNKA Péter (Újpest-MT/C) 25 12
83. MODROVICH Máté (Ziccer KS) 23 12
84. OFFELA Bence (KKS Boys) 23 13
85. SÓLYOM Gergõ (Újpest-MT/C) 22 5
86. LUKÁCS Vince Gábor (Kaszás Tornyok) 22 8
87. SZABÓ Gergely (Kaszás Tornyok) 22 12
88. TÓTH Olivér Ernõ (Keresztúri SE) 21 8
89. VÉGH Kristóf (Kaszás Tornyok) 21 12
90. NINONÁ Maximo (BLF Palota) 20 14
91. ERHARDT Fülöp (BLF Palota) 20 4
92. NECEK Dániel Milán (Ziccer KS) 20 10
93. HAPÁK Szabolcs (Malév Zsiráfok) 20 6
94. KOVÁCS Dániel József (Malév Zsiráfok) 19 15
95. PRINTSCHLER Bence (Kaszások Akadémia U12) 18 14
96. TORMA Levente Ferenc (BLF Palota) 18 16
97. ZIEGLER Boldizsár (Kaszások Akadémia U12) 15 5
98. BREZNYÁNSZKY Dániel (BLF Palota) 15 12
99. KMETTY Ákos (Malév Zsiráfok) 14 11
100. RADOVÁN Milán (KKS Boys) 12 1
101. HANNYA Khalil Nimer (Kaszások Akadémia U12) 12 9
102. BARABÁS Balázs (Újpest-MT/C) 11 5
103. BOROS Máté (Szentendrei KHSE) 11 10
104. BÓTA Domonkos (Ziccer KS) 11 6
105. LIPTÁK Dániel (Keresztúri SE) 11 13
106. VITÁLIS Miklós (Szentendrei KHSE) 10 8
107. CSONTOS András (Malév Zsiráfok) 10 10
108. BESZE Kristóf (Malév Zsiráfok) 10 3
109. SZÖLLÕSI Krisztián (Keresztúri SE) 10 9
110. NAGY Zétény (Szentendrei KHSE) 10 11
111. KAPI Balázs (KKS Boys) 10 13
112. BÁNFALVI Kirill (Szentendrei KHSE) 10 14
113. JAKAB Béla (BLF Palota) 9 4
114. DÖMÖSI Dávid Botond (Újpest-MT/C) 9 9
115. LIPTÁK Zalán (Újpest-MT/C) 8 7
116. KONT Konrád Márk (Ziccer KS) 8 14
117. CSERVÁRI Márk (Malév Zsiráfok) 7 11
118. SOMOGYI Boldizsár (Szentendrei KHSE) 7 12
119. FORGÓ András (Kaszás Tornyok) 6 4
120. KOVÁCS Bence (Keresztúri SE) 5 4
121. KINCSES Ambrus (Kaszás Tornyok) 4 11
122. KOVÁCS Máté (Szentendrei KHSE) 4 1
123. BEKE Ambrus (Keresztúri SE) 4 10
124. NAGY Levente (Kaszás Tornyok) 4 7
125. LIPTAI Ákos Bálint (Keresztúri SE) 3 7
126. KOLLÁTH Koppány Áron (Malév Zsiráfok) 3 4
127. MOLNÁR Máté Bendegúz (Újpest-MT/C) 3 8
128. HARGITAI Soma (Keresztúri SE) 3 9
129. MICHEL András Zoltán (Kaszások Akadémia U12) 2 11
130. HALÁSZ Csongor Álmos (Keresztúri SE) 2 14
131. NAGY Barnabás (Újpest-MT/C) 2 3
132. ALMÁSI Martin (KKS Boys) 2 2
133. BÁNHEGYI Dániel (Kaszás Tornyok) 2 2
134. PACSIKA Levente (Kaszás Tornyok) 2 2
135. SZAKOLCZAI Botond István (Kaszások Akadémia U12) 2 2
136. ANTAL Péter (Keresztúri SE) 0 1
137. VOLLÁR Tamás Kálmán (Keresztúri SE) 0 12
138. SZABÓ Ákos (Keresztúri SE) 0 7
139. PAPP Krisztián (Kaszások Akadémia U12) 0 4
140. MAGYI Zsombor Máté (Újpest-MT/C) 0 5
141. DECZKI-TÓTH Ádám (Kaszás Tornyok) 0 1
142. MAGYAR Dávid Dominik (Újpest-MT/C) 0 4
143. SZULYOVSZKY Levente (Ziccer KS) 0 5
144. SZÕCS Barnabás (Újpest-MT/C) 0 2
145. HOLLÓ Zalán (Kaszások Akadémia U12) 0 1
146. GYÖNGYÖSI Tamás (Újpest-MT/C) 0 1
147. SÁRKÖZI Attila (Szentendrei KHSE) 0 9
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. PIRINT Gergõ (Szentendrei KHSE) 15 16
2. KORPÁS Máté (Kaszás Tornyok) 7 14
3. IPACS Zorán (Újpest-MT/C) 6 14
4. OKRUTAY Gergely (Szentendrei KHSE) 4 16
5. HUDÁK Levente Balázs (KKS Boys) 3 15
6. OLASZ Alex (Malév Zsiráfok) 3 14
7. LAKI Salamon (Szentendrei KHSE) 2 15
8. ISTVÁNFI Gergõ (Keresztúri SE) 1 16
9. ENDRÕDI Bálint (BLF Palota) 1 15
10. TÓTH Károly (BLF Palota) 1 9
11. NAGY Gergõ (Malév Zsiráfok) 1 15
12. KISS Koppány Agád (Kaszások Akadémia U12) 1 15
13. SZOMBAT Nándor (Kaszás Tornyok) 1 13
14. RICHTER Dániel (Újpest-MT/C) 1 13
15. RADOVÁN Zdenkó (KKS Boys) 1 14
16. SZIKSZAY Zsombor (Ziccer KS) 1 13
17. DÉVÉNYI Barnabás (KKS Boys) 1 12
18. LESTI Botond (Keresztúri SE) 0 16
19. VANDERER Ákos (Ziccer KS) 0 15
20. PATRIK-PIRK Martin (Kaszások Akadémia U12) 0 14
21. LÉH András Attila (Kaszás Tornyok) 0 10
22. ÁLDÁSI Pál Márton (Keresztúri SE) 0 16
23. KOVÁCS Gergõ Gábor (KKS Boys) 0 15
24. MAGASHEGYI Dávid (KKS Boys) 0 14
25. BALOGH Mátyás (Kaszások Akadémia U12) 0 14
26. SALLAI Bence (Újpest-MT/C) 0 16
27. RADOVÁN Milán (KKS Boys) 0 1
28. AGÁRDI Bendegúz (BLF Palota) 0 16
29. ILYÉS Levente Ákos (Újpest-MT/C) 0 14
30. RÓNASZÉKI Norbert (Ziccer KS) 0 14
31. SZAKONYI Ruben (Szentendrei KHSE) 0 16
32. JUNG Olivér (BLF Palota) 0 15
33. VANDERER Tamás (Ziccer KS) 0 12
34. OROSZ Balázs (Malév Zsiráfok) 0 14
35. BALASKÓ Zalán Csongor (Ziccer KS) 0 14
36. TASNÁDI Bence (KKS Boys) 0 13
37. BÉKÉSI Benedek (Újpest-MT/C) 0 7
38. BOLLÓK Dávid (Kaszás Tornyok) 0 14
39. PÁLFI Gábor Zalán (Újpest-MT/C) 0 12
40. KORNYA Mátyás (Újpest-MT/C) 0 9
41. BÓDI Bence (BLF Palota) 0 15
42. POKU Maximilian (KKS Boys) 0 13
43. ÁBEL Zsombor (KKS Boys) 0 15
44. SÁGI Ádám (Szentendrei KHSE) 0 16
45. GÉMESI András (BLF Palota) 0 16
46. FODOR Ágoston (Kaszás Tornyok) 0 15
47. HICKEL Barnabás (BLF Palota) 0 12
48. SZABÓ Áron (Újpest-MT/C) 0 14
49. BÓTZ Tamás (Ziccer KS) 0 15
50. NAGY Botond (Ziccer KS) 0 10
51. KATONA Bence (BLF Palota) 0 5
52. ERHARDT Fülöp (BLF Palota) 0 4
53. ZÁDOR Zalán (Kaszások Akadémia U12) 0 12
54. ORVOS Péter Bence (Kaszások Akadémia U12) 0 13
55. MENYHÁRT Dániel (BLF Palota) 0 15
56. TÓTH Krisztián (BLF Palota) 0 7
57. BÁRÁNY Barnabás (KKS Boys) 0 14
58. SÓLYOM Gergõ (Újpest-MT/C) 0 5
59. KOVÁCS András József (Ziccer KS) 0 14
60. BOLYGÓ Máté (Újpest-MT/C) 0 10
61. CSÖKÖNYI Ádám Róbert (Ziccer KS) 0 6
62. KOVÁCS Máté (Szentendrei KHSE) 0 1
63. HANDÓ Mátyás Zsombor (Keresztúri SE) 0 12
64. VÖLGYESI Patrik (Kaszások Akadémia U12) 0 12
65. KOLLER Krisztián (Kaszás Tornyok) 0 14
66. KÁRPÁTI Marcell Zoltán (Kaszások Akadémia U12) 0 12
67. SÁNTA Levente (KKS Boys) 0 14
68. PAPEK Balázs Gergõ (Ziccer KS) 0 10
69. BESZE Kristóf (Malév Zsiráfok) 0 3
70. HAPÁK Szabolcs (Malév Zsiráfok) 0 6
71. RUDD Alex Stefan (Kaszás Tornyok) 0 14
72. ZIEGLER Boldizsár (Kaszások Akadémia U12) 0 5
73. KISS Csanád Botond (Kaszások Akadémia U12) 0 16
74. BOTOS Benedek (Szentendrei KHSE) 0 13
75. RINGWALD Alex (Újpest-MT/C) 0 12
76. LUKÁCS Vince Gábor (Kaszás Tornyok) 0 8
77. SINKA Iván (BLF Palota) 0 12
78. TÓTH Olivér Ernõ (Keresztúri SE) 0 8
79. MIHÁLYI Ádám (Kaszás Tornyok) 0 12
80. KÖTELES Mátyás (Keresztúri SE) 0 15
81. SZENDI-HORVÁTH Nándor (Szentendrei KHSE) 0 11
82. BEKE Botond (Kaszások Akadémia U12) 0 15
83. KERESZTESI Botond (Malév Zsiráfok) 0 15
84. BARNA András Bence (Ziccer KS) 0 16
85. JAKAB Béla (BLF Palota) 0 4
86. MÉZINGER Ádám (Malév Zsiráfok) 0 14
87. BARABÁS Balázs (Újpest-MT/C) 0 5
88. ASZTALÁN Ákos (Keresztúri SE) 0 13
89. HUNKA Péter (Újpest-MT/C) 0 12
90. HUSZTI Barnabás (Malév Zsiráfok) 0 13
91. NECEK Dániel Milán (Ziccer KS) 0 10
92. LESTYÁN-GODA János (Malév Zsiráfok) 0 16
93. SCHMIDT Bence (Malév Zsiráfok) 0 15
94. MODROVICH Máté (Ziccer KS) 0 12
95. SZABÓ Gergely (Kaszás Tornyok) 0 12
96. BÓTA Domonkos (Ziccer KS) 0 6
97. BRÓDI Barnabás (Szentendrei KHSE) 0 16
98. OFFELA Bence (KKS Boys) 0 13
99. VÉGH Kristóf (Kaszás Tornyok) 0 12
100. FORGÓ András (Kaszás Tornyok) 0 4
101. NINONÁ Maximo (BLF Palota) 0 14
102. HANNYA Khalil Nimer (Kaszások Akadémia U12) 0 9
103. PRINTSCHLER Bence (Kaszások Akadémia U12) 0 14
104. KMETTY Ákos (Malév Zsiráfok) 0 11
105. KOVÁCS Dániel József (Malév Zsiráfok) 0 15
106. VITÁLIS Miklós (Szentendrei KHSE) 0 8
107. BREZNYÁNSZKY Dániel (BLF Palota) 0 12
108. KOVÁCS Bence (Keresztúri SE) 0 4
109. LIPTÁK Zalán (Újpest-MT/C) 0 7
110. TORMA Levente Ferenc (BLF Palota) 0 16
111. SZÖLLÕSI Krisztián (Keresztúri SE) 0 9
112. BOROS Máté (Szentendrei KHSE) 0 10
113. BÁNHEGYI Dániel (Kaszás Tornyok) 0 2
114. SZAKOLCZAI Botond István (Kaszások Akadémia U12) 0 2
115. PACSIKA Levente (Kaszás Tornyok) 0 2
116. ALMÁSI Martin (KKS Boys) 0 2
117. DÖMÖSI Dávid Botond (Újpest-MT/C) 0 9
118. CSONTOS András (Malév Zsiráfok) 0 10
119. NAGY Zétény (Szentendrei KHSE) 0 11
120. LIPTÁK Dániel (Keresztúri SE) 0 13
121. KAPI Balázs (KKS Boys) 0 13
122. KOLLÁTH Koppány Áron (Malév Zsiráfok) 0 4
123. BÁNFALVI Kirill (Szentendrei KHSE) 0 14
124. NAGY Barnabás (Újpest-MT/C) 0 3
125. CSERVÁRI Márk (Malév Zsiráfok) 0 11
126. SOMOGYI Boldizsár (Szentendrei KHSE) 0 12
127. NAGY Levente (Kaszás Tornyok) 0 7
128. KONT Konrád Márk (Ziccer KS) 0 14
129. LIPTAI Ákos Bálint (Keresztúri SE) 0 7
130. BEKE Ambrus (Keresztúri SE) 0 10
131. MOLNÁR Máté Bendegúz (Újpest-MT/C) 0 8
132. KINCSES Ambrus (Kaszás Tornyok) 0 11
133. HARGITAI Soma (Keresztúri SE) 0 9
134. MICHEL András Zoltán (Kaszások Akadémia U12) 0 11
135. HALÁSZ Csongor Álmos (Keresztúri SE) 0 14
136. SÁRKÖZI Attila (Szentendrei KHSE) 0 9
137. DECZKI-TÓTH Ádám (Kaszás Tornyok) 0 1
138. SZÕCS Barnabás (Újpest-MT/C) 0 2
139. HOLLÓ Zalán (Kaszások Akadémia U12) 0 1
140. VOLLÁR Tamás Kálmán (Keresztúri SE) 0 12
141. SZULYOVSZKY Levente (Ziccer KS) 0 5
142. PAPP Krisztián (Kaszások Akadémia U12) 0 4
143. SZABÓ Ákos (Keresztúri SE) 0 7
144. MAGYI Zsombor Máté (Újpest-MT/C) 0 5
145. ANTAL Péter (Keresztúri SE) 0 1
146. GYÖNGYÖSI Tamás (Újpest-MT/C) 0 1
147. MAGYAR Dávid Dominik (Újpest-MT/C) 0 4
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 11 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. ISTVÁNFI Gergõ (Keresztúri SE) 42.5 16
2. LESTI Botond (Keresztúri SE) 30.31 16
3. KORPÁS Máté (Kaszás Tornyok) 22.21 14
4. PIRINT Gergõ (Szentendrei KHSE) 21.25 16
5. VANDERER Ákos (Ziccer KS) 21 15
6. ENDRÕDI Bálint (BLF Palota) 19.13 15
7. IPACS Zorán (Újpest-MT/C) 15.79 14
8. OKRUTAY Gergely (Szentendrei KHSE) 15.44 16
9. PATRIK-PIRK Martin (Kaszások Akadémia U12) 14.21 14
10. ÁLDÁSI Pál Márton (Keresztúri SE) 13 16
11. KOVÁCS Gergõ Gábor (KKS Boys) 12.93 15
12. NAGY Gergõ (Malév Zsiráfok) 12.53 15
13. MAGASHEGYI Dávid (KKS Boys) 12.29 14
14. BALOGH Mátyás (Kaszások Akadémia U12) 12.21 14
15. SALLAI Bence (Újpest-MT/C) 12.13 16
16. KISS Koppány Agád (Kaszások Akadémia U12) 12.07 15
17. LAKI Salamon (Szentendrei KHSE) 11.93 15
18. HUDÁK Levente Balázs (KKS Boys) 11.4 15
19. AGÁRDI Bendegúz (BLF Palota) 11.31 16
20. SZOMBAT Nándor (Kaszás Tornyok) 11.31 13
21. ILYÉS Levente Ákos (Újpest-MT/C) 11.07 14
22. RÓNASZÉKI Norbert (Ziccer KS) 10.21 14
23. RICHTER Dániel (Újpest-MT/C) 10.15 13
24. SZAKONYI Ruben (Szentendrei KHSE) 10 16
25. JUNG Olivér (BLF Palota) 9.07 15
26. VANDERER Tamás (Ziccer KS) 8.67 12
27. OROSZ Balázs (Malév Zsiráfok) 8.57 14
28. BALASKÓ Zalán Csongor (Ziccer KS) 8.57 14
29. TASNÁDI Bence (KKS Boys) 8.08 13
30. BOLLÓK Dávid (Kaszás Tornyok) 7.86 14
31. RADOVÁN Zdenkó (KKS Boys) 7.86 14
32. PÁLFI Gábor Zalán (Újpest-MT/C) 7.75 12
33. BÓDI Bence (BLF Palota) 6.93 15
34. POKU Maximilian (KKS Boys) 6.54 13
35. OLASZ Alex (Malév Zsiráfok) 6.36 14
36. ÁBEL Zsombor (KKS Boys) 6.2 15
37. SÁGI Ádám (Szentendrei KHSE) 6.19 16
38. GÉMESI András (BLF Palota) 6.06 16
39. FODOR Ágoston (Kaszás Tornyok) 5.8 15
40. HICKEL Barnabás (BLF Palota) 5.75 12
41. SZABÓ Áron (Újpest-MT/C) 5.64 14
42. BÓTZ Tamás (Ziccer KS) 5.33 15
43. ZÁDOR Zalán (Kaszások Akadémia U12) 4.92 12
44. ORVOS Péter Bence (Kaszások Akadémia U12) 4.85 13
45. MENYHÁRT Dániel (BLF Palota) 4.8 15
46. BÁRÁNY Barnabás (KKS Boys) 4.43 14
47. KOVÁCS András József (Ziccer KS) 4.21 14
48. HANDÓ Mátyás Zsombor (Keresztúri SE) 3.92 12
49. VÖLGYESI Patrik (Kaszások Akadémia U12) 3.58 12
50. KOLLER Krisztián (Kaszás Tornyok) 3.57 14
51. KÁRPÁTI Marcell Zoltán (Kaszások Akadémia U12) 3.5 12
52. SÁNTA Levente (KKS Boys) 3.5 14
53. RUDD Alex Stefan (Kaszás Tornyok) 3.21 14
54. SZIKSZAY Zsombor (Ziccer KS) 3.08 13
55. KISS Csanád Botond (Kaszások Akadémia U12) 2.94 16
56. BOTOS Benedek (Szentendrei KHSE) 2.77 13
57. SINKA Iván (BLF Palota) 2.75 12
58. DÉVÉNYI Barnabás (KKS Boys) 2.75 12
59. RINGWALD Alex (Újpest-MT/C) 2.75 12
60. MIHÁLYI Ádám (Kaszás Tornyok) 2.5 12
61. KÖTELES Mátyás (Keresztúri SE) 2.47 15
62. SZENDI-HORVÁTH Nándor (Szentendrei KHSE) 2.46 11
63. KERESZTESI Botond (Malév Zsiráfok) 2.4 15
64. BEKE Botond (Kaszások Akadémia U12) 2.4 15
65. BARNA András Bence (Ziccer KS) 2.25 16
66. MÉZINGER Ádám (Malév Zsiráfok) 2.21 14
67. ASZTALÁN Ákos (Keresztúri SE) 2.15 13
68. HUNKA Péter (Újpest-MT/C) 2.08 12
69. HUSZTI Barnabás (Malév Zsiráfok) 2.08 13
70. LESTYÁN-GODA János (Malév Zsiráfok) 2 16
71. SCHMIDT Bence (Malév Zsiráfok) 1.93 15
72. MODROVICH Máté (Ziccer KS) 1.92 12
73. SZABÓ Gergely (Kaszás Tornyok) 1.83 12
74. BRÓDI Barnabás (Szentendrei KHSE) 1.81 16
75. OFFELA Bence (KKS Boys) 1.77 13
76. VÉGH Kristóf (Kaszás Tornyok) 1.75 12
77. NINONÁ Maximo (BLF Palota) 1.43 14
78. PRINTSCHLER Bence (Kaszások Akadémia U12) 1.29 14
79. KMETTY Ákos (Malév Zsiráfok) 1.27 11
80. KOVÁCS Dániel József (Malév Zsiráfok) 1.27 15
81. BREZNYÁNSZKY Dániel (BLF Palota) 1.25 12
82. TORMA Levente Ferenc (BLF Palota) 1.13 16
83. NAGY Zétény (Szentendrei KHSE) 0.91 11
84. LIPTÁK Dániel (Keresztúri SE) 0.85 13
85. KAPI Balázs (KKS Boys) 0.77 13
86. BÁNFALVI Kirill (Szentendrei KHSE) 0.71 14
87. CSERVÁRI Márk (Malév Zsiráfok) 0.64 11
88. SOMOGYI Boldizsár (Szentendrei KHSE) 0.58 12
89. KONT Konrád Márk (Ziccer KS) 0.57 14
90. KINCSES Ambrus (Kaszás Tornyok) 0.36 11
91. MICHEL András Zoltán (Kaszások Akadémia U12) 0.18 11
92. HALÁSZ Csongor Álmos (Keresztúri SE) 0.14 14
93. VOLLÁR Tamás Kálmán (Keresztúri SE) 0 12
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 11 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. PIRINT Gergõ (Szentendrei KHSE) 0.94 16
2. KORPÁS Máté (Kaszás Tornyok) 0.5 14
3. IPACS Zorán (Újpest-MT/C) 0.43 14
4. OKRUTAY Gergely (Szentendrei KHSE) 0.25 16
5. OLASZ Alex (Malév Zsiráfok) 0.21 14
6. HUDÁK Levente Balázs (KKS Boys) 0.2 15
7. LAKI Salamon (Szentendrei KHSE) 0.13 15
8. DÉVÉNYI Barnabás (KKS Boys) 0.08 12
9. SZOMBAT Nándor (Kaszás Tornyok) 0.08 13
10. RICHTER Dániel (Újpest-MT/C) 0.08 13
11. SZIKSZAY Zsombor (Ziccer KS) 0.08 13
12. RADOVÁN Zdenkó (KKS Boys) 0.07 14
13. ENDRÕDI Bálint (BLF Palota) 0.07 15
14. NAGY Gergõ (Malév Zsiráfok) 0.07 15
15. KISS Koppány Agád (Kaszások Akadémia U12) 0.07 15
16. ISTVÁNFI Gergõ (Keresztúri SE) 0.06 16
17. LESTI Botond (Keresztúri SE) 0 16
18. VANDERER Ákos (Ziccer KS) 0 15
19. PATRIK-PIRK Martin (Kaszások Akadémia U12) 0 14
20. ÁLDÁSI Pál Márton (Keresztúri SE) 0 16
21. KOVÁCS Gergõ Gábor (KKS Boys) 0 15
22. MAGASHEGYI Dávid (KKS Boys) 0 14
23. BALOGH Mátyás (Kaszások Akadémia U12) 0 14
24. SALLAI Bence (Újpest-MT/C) 0 16
25. AGÁRDI Bendegúz (BLF Palota) 0 16
26. ILYÉS Levente Ákos (Újpest-MT/C) 0 14
27. RÓNASZÉKI Norbert (Ziccer KS) 0 14
28. SZAKONYI Ruben (Szentendrei KHSE) 0 16
29. JUNG Olivér (BLF Palota) 0 15
30. VANDERER Tamás (Ziccer KS) 0 12
31. OROSZ Balázs (Malév Zsiráfok) 0 14
32. BALASKÓ Zalán Csongor (Ziccer KS) 0 14
33. TASNÁDI Bence (KKS Boys) 0 13
34. BOLLÓK Dávid (Kaszás Tornyok) 0 14
35. PÁLFI Gábor Zalán (Újpest-MT/C) 0 12
36. BÓDI Bence (BLF Palota) 0 15
37. POKU Maximilian (KKS Boys) 0 13
38. ÁBEL Zsombor (KKS Boys) 0 15
39. SÁGI Ádám (Szentendrei KHSE) 0 16
40. GÉMESI András (BLF Palota) 0 16
41. FODOR Ágoston (Kaszás Tornyok) 0 15
42. HICKEL Barnabás (BLF Palota) 0 12
43. SZABÓ Áron (Újpest-MT/C) 0 14
44. BÓTZ Tamás (Ziccer KS) 0 15
45. ZÁDOR Zalán (Kaszások Akadémia U12) 0 12
46. ORVOS Péter Bence (Kaszások Akadémia U12) 0 13
47. MENYHÁRT Dániel (BLF Palota) 0 15
48. BÁRÁNY Barnabás (KKS Boys) 0 14
49. KOVÁCS András József (Ziccer KS) 0 14
50. HANDÓ Mátyás Zsombor (Keresztúri SE) 0 12
51. VÖLGYESI Patrik (Kaszások Akadémia U12) 0 12
52. KOLLER Krisztián (Kaszás Tornyok) 0 14
53. KÁRPÁTI Marcell Zoltán (Kaszások Akadémia U12) 0 12
54. SÁNTA Levente (KKS Boys) 0 14
55. RUDD Alex Stefan (Kaszás Tornyok) 0 14
56. KISS Csanád Botond (Kaszások Akadémia U12) 0 16
57. BOTOS Benedek (Szentendrei KHSE) 0 13
58. SINKA Iván (BLF Palota) 0 12
59. RINGWALD Alex (Újpest-MT/C) 0 12
60. MIHÁLYI Ádám (Kaszás Tornyok) 0 12
61. KÖTELES Mátyás (Keresztúri SE) 0 15
62. SZENDI-HORVÁTH Nándor (Szentendrei KHSE) 0 11
63. KERESZTESI Botond (Malév Zsiráfok) 0 15
64. BEKE Botond (Kaszások Akadémia U12) 0 15
65. BARNA András Bence (Ziccer KS) 0 16
66. MÉZINGER Ádám (Malév Zsiráfok) 0 14
67. ASZTALÁN Ákos (Keresztúri SE) 0 13
68. HUNKA Péter (Újpest-MT/C) 0 12
69. HUSZTI Barnabás (Malév Zsiráfok) 0 13
70. LESTYÁN-GODA János (Malév Zsiráfok) 0 16
71. SCHMIDT Bence (Malév Zsiráfok) 0 15
72. MODROVICH Máté (Ziccer KS) 0 12
73. SZABÓ Gergely (Kaszás Tornyok) 0 12
74. BRÓDI Barnabás (Szentendrei KHSE) 0 16
75. OFFELA Bence (KKS Boys) 0 13
76. VÉGH Kristóf (Kaszás Tornyok) 0 12
77. NINONÁ Maximo (BLF Palota) 0 14
78. PRINTSCHLER Bence (Kaszások Akadémia U12) 0 14
79. KMETTY Ákos (Malév Zsiráfok) 0 11
80. KOVÁCS Dániel József (Malév Zsiráfok) 0 15
81. BREZNYÁNSZKY Dániel (BLF Palota) 0 12
82. TORMA Levente Ferenc (BLF Palota) 0 16
83. NAGY Zétény (Szentendrei KHSE) 0 11
84. LIPTÁK Dániel (Keresztúri SE) 0 13
85. KAPI Balázs (KKS Boys) 0 13
86. BÁNFALVI Kirill (Szentendrei KHSE) 0 14
87. CSERVÁRI Márk (Malév Zsiráfok) 0 11
88. SOMOGYI Boldizsár (Szentendrei KHSE) 0 12
89. KONT Konrád Márk (Ziccer KS) 0 14
90. KINCSES Ambrus (Kaszás Tornyok) 0 11
91. MICHEL András Zoltán (Kaszások Akadémia U12) 0 11
92. HALÁSZ Csongor Álmos (Keresztúri SE) 0 14
93. VOLLÁR Tamás Kálmán (Keresztúri SE) 0 12
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 11 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. ISTVÁNFI Gergõ (Keresztúri SE) 19.25 16
2. LESTI Botond (Keresztúri SE) 14.06 16
3. KORPÁS Máté (Kaszás Tornyok) 9.5 14
4. VANDERER Ákos (Ziccer KS) 9.47 15
5. PIRINT Gergõ (Szentendrei KHSE) 8.94 16
6. ENDRÕDI Bálint (BLF Palota) 8.8 15
7. OKRUTAY Gergely (Szentendrei KHSE) 6.81 16
8. IPACS Zorán (Újpest-MT/C) 6.5 14
9. PATRIK-PIRK Martin (Kaszások Akadémia U12) 6.29 14
10. ÁLDÁSI Pál Márton (Keresztúri SE) 6.25 16
11. NAGY Gergõ (Malév Zsiráfok) 5.93 15
12. KOVÁCS Gergõ Gábor (KKS Boys) 5.67 15
13. MAGASHEGYI Dávid (KKS Boys) 5.57 14
14. SALLAI Bence (Újpest-MT/C) 5.38 16
15. KISS Koppány Agád (Kaszások Akadémia U12) 5.27 15
16. AGÁRDI Bendegúz (BLF Palota) 5.19 16
17. BALOGH Mátyás (Kaszások Akadémia U12) 5 14
18. SZOMBAT Nándor (Kaszás Tornyok) 4.85 13
19. LAKI Salamon (Szentendrei KHSE) 4.8 15
20. ILYÉS Levente Ákos (Újpest-MT/C) 4.79 14
21. SZAKONYI Ruben (Szentendrei KHSE) 4.75 16
22. HUDÁK Levente Balázs (KKS Boys) 4.73 15
23. RICHTER Dániel (Újpest-MT/C) 4.54 13
24. RÓNASZÉKI Norbert (Ziccer KS) 4.29 14
25. JUNG Olivér (BLF Palota) 4.27 15
26. VANDERER Tamás (Ziccer KS) 4.08 12
27. OROSZ Balázs (Malév Zsiráfok) 3.93 14
28. BALASKÓ Zalán Csongor (Ziccer KS) 3.93 14
29. TASNÁDI Bence (KKS Boys) 3.69 13
30. PÁLFI Gábor Zalán (Újpest-MT/C) 3.58 12
31. BOLLÓK Dávid (Kaszás Tornyok) 3.57 14
32. BÓDI Bence (BLF Palota) 3.4 15
33. RADOVÁN Zdenkó (KKS Boys) 3.29 14
34. SÁGI Ádám (Szentendrei KHSE) 2.94 16
35. POKU Maximilian (KKS Boys) 2.92 13
36. GÉMESI András (BLF Palota) 2.88 16
37. ÁBEL Zsombor (KKS Boys) 2.87 15
38. FODOR Ágoston (Kaszás Tornyok) 2.8 15
39. SZABÓ Áron (Újpest-MT/C) 2.71 14
40. OLASZ Alex (Malév Zsiráfok) 2.5 14
41. HICKEL Barnabás (BLF Palota) 2.42 12
42. BÓTZ Tamás (Ziccer KS) 2.27 15
43. ZÁDOR Zalán (Kaszások Akadémia U12) 2.17 12
44. ORVOS Péter Bence (Kaszások Akadémia U12) 2.15 13
45. BÁRÁNY Barnabás (KKS Boys) 1.86 14
46. MENYHÁRT Dániel (BLF Palota) 1.8 15
47. KOVÁCS András József (Ziccer KS) 1.79 14
48. KOLLER Krisztián (Kaszás Tornyok) 1.79 14
49. HANDÓ Mátyás Zsombor (Keresztúri SE) 1.58 12
50. KÁRPÁTI Marcell Zoltán (Kaszások Akadémia U12) 1.58 12
51. SÁNTA Levente (KKS Boys) 1.5 14
52. RUDD Alex Stefan (Kaszás Tornyok) 1.43 14
53. VÖLGYESI Patrik (Kaszások Akadémia U12) 1.42 12
54. SZIKSZAY Zsombor (Ziccer KS) 1.39 13
55. BOTOS Benedek (Szentendrei KHSE) 1.31 13
56. DÉVÉNYI Barnabás (KKS Boys) 1.25 12
57. KISS Csanád Botond (Kaszások Akadémia U12) 1.19 16
58. SZENDI-HORVÁTH Nándor (Szentendrei KHSE) 1.18 11
59. KÖTELES Mátyás (Keresztúri SE) 1.13 15
60. SINKA Iván (BLF Palota) 1.08 12
61. MIHÁLYI Ádám (Kaszás Tornyok) 1.08 12
62. MÉZINGER Ádám (Malév Zsiráfok) 1.07 14
63. KERESZTESI Botond (Malév Zsiráfok) 1.07 15
64. BEKE Botond (Kaszások Akadémia U12) 1.07 15
65. RINGWALD Alex (Újpest-MT/C) 1 12
66. BARNA András Bence (Ziccer KS) 1 16
67. ASZTALÁN Ákos (Keresztúri SE) 1 13
68. HUSZTI Barnabás (Malév Zsiráfok) 0.92 13
69. HUNKA Péter (Újpest-MT/C) 0.92 12
70. SCHMIDT Bence (Malév Zsiráfok) 0.87 15
71. OFFELA Bence (KKS Boys) 0.85 13
72. SZABÓ Gergely (Kaszás Tornyok) 0.83 12
73. BRÓDI Barnabás (Szentendrei KHSE) 0.81 16
74. LESTYÁN-GODA János (Malév Zsiráfok) 0.75 16
75. MODROVICH Máté (Ziccer KS) 0.75 12
76. NINONÁ Maximo (BLF Palota) 0.71 14
77. VÉGH Kristóf (Kaszás Tornyok) 0.67 12
78. KOVÁCS Dániel József (Malév Zsiráfok) 0.6 15
79. BREZNYÁNSZKY Dániel (BLF Palota) 0.58 12
80. PRINTSCHLER Bence (Kaszások Akadémia U12) 0.5 14
81. NAGY Zétény (Szentendrei KHSE) 0.46 11
82. TORMA Levente Ferenc (BLF Palota) 0.44 16
83. LIPTÁK Dániel (Keresztúri SE) 0.39 13
84. KAPI Balázs (KKS Boys) 0.39 13
85. KMETTY Ákos (Malév Zsiráfok) 0.36 11
86. BÁNFALVI Kirill (Szentendrei KHSE) 0.36 14
87. KONT Konrád Márk (Ziccer KS) 0.29 14
88. CSERVÁRI Márk (Malév Zsiráfok) 0.27 11
89. SOMOGYI Boldizsár (Szentendrei KHSE) 0.25 12
90. KINCSES Ambrus (Kaszás Tornyok) 0.18 11
91. MICHEL András Zoltán (Kaszások Akadémia U12) 0.09 11
92. HALÁSZ Csongor Álmos (Keresztúri SE) 0.07 14
93. VOLLÁR Tamás Kálmán (Keresztúri SE) 0 12
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 11 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. NAGY Gergõ (Malév Zsiráfok) 3.73 15
2. RICHTER Dániel (Újpest-MT/C) 3.15 13
3. OROSZ Balázs (Malév Zsiráfok) 2.93 14
4. ÁBEL Zsombor (KKS Boys) 2.73 15
5. IPACS Zorán (Újpest-MT/C) 2.64 14
6. SZABÓ Áron (Újpest-MT/C) 2.64 14
7. RINGWALD Alex (Újpest-MT/C) 2.58 12
8. BALASKÓ Zalán Csongor (Ziccer KS) 2.57 14
9. MAGASHEGYI Dávid (KKS Boys) 2.5 14
10. ILYÉS Levente Ákos (Újpest-MT/C) 2.5 14
11. KOVÁCS Gergõ Gábor (KKS Boys) 2.47 15
12. PIRINT Gergõ (Szentendrei KHSE) 2.44 16
13. ENDRÕDI Bálint (BLF Palota) 2.33 15
14. LAKI Salamon (Szentendrei KHSE) 2.33 15
15. HUDÁK Levente Balázs (KKS Boys) 2.33 15
16. BOTOS Benedek (Szentendrei KHSE) 2.31 13
17. KORPÁS Máté (Kaszás Tornyok) 2.21 14
18. BÁRÁNY Barnabás (KKS Boys) 2.14 14
19. BALOGH Mátyás (Kaszások Akadémia U12) 2.07 14
20. BOLLÓK Dávid (Kaszás Tornyok) 2 14
21. POKU Maximilian (KKS Boys) 2 13
22. ÁLDÁSI Pál Márton (Keresztúri SE) 1.94 16
23. BÓTZ Tamás (Ziccer KS) 1.93 15
24. OKRUTAY Gergely (Szentendrei KHSE) 1.88 16
25. SÁGI Ádám (Szentendrei KHSE) 1.88 16
26. OLASZ Alex (Malév Zsiráfok) 1.86 14
27. SZOMBAT Nándor (Kaszás Tornyok) 1.85 13
28. ORVOS Péter Bence (Kaszások Akadémia U12) 1.85 13
29. SALLAI Bence (Újpest-MT/C) 1.81 16
30. VANDERER Ákos (Ziccer KS) 1.67 15
31. ISTVÁNFI Gergõ (Keresztúri SE) 1.63 16
32. BARNA András Bence (Ziccer KS) 1.63 16
33. BRÓDI Barnabás (Szentendrei KHSE) 1.63 16
34. TASNÁDI Bence (KKS Boys) 1.62 13
35. SÁNTA Levente (KKS Boys) 1.57 14
36. SCHMIDT Bence (Malév Zsiráfok) 1.53 15
37. PATRIK-PIRK Martin (Kaszások Akadémia U12) 1.5 14
38. GÉMESI András (BLF Palota) 1.5 16
39. LESTYÁN-GODA János (Malév Zsiráfok) 1.5 16
40. SOMOGYI Boldizsár (Szentendrei KHSE) 1.5 12
41. HUSZTI Barnabás (Malév Zsiráfok) 1.46 13
42. LESTI Botond (Keresztúri SE) 1.44 16
43. MODROVICH Máté (Ziccer KS) 1.42 12
44. SZABÓ Gergely (Kaszás Tornyok) 1.42 12
45. PRINTSCHLER Bence (Kaszások Akadémia U12) 1.36 14
46. HANDÓ Mátyás Zsombor (Keresztúri SE) 1.33 12
47. RÓNASZÉKI Norbert (Ziccer KS) 1.29 14
48. SZENDI-HORVÁTH Nándor (Szentendrei KHSE) 1.27 11
49. FODOR Ágoston (Kaszás Tornyok) 1.27 15
50. ZÁDOR Zalán (Kaszások Akadémia U12) 1.25 12
51. MÉZINGER Ádám (Malév Zsiráfok) 1.21 14
52. MICHEL András Zoltán (Kaszások Akadémia U12) 1.18 11
53. KERESZTESI Botond (Malév Zsiráfok) 1.13 15
54. SZAKONYI Ruben (Szentendrei KHSE) 1.13 16
55. BEKE Botond (Kaszások Akadémia U12) 1.07 15
56. HICKEL Barnabás (BLF Palota) 1 12
57. KÁRPÁTI Marcell Zoltán (Kaszások Akadémia U12) 1 12
58. KÖTELES Mátyás (Keresztúri SE) 1 15
59. KOLLER Krisztián (Kaszás Tornyok) 0.93 14
60. SZIKSZAY Zsombor (Ziccer KS) 0.92 13
61. LIPTÁK Dániel (Keresztúri SE) 0.92 13
62. VANDERER Tamás (Ziccer KS) 0.92 12
63. AGÁRDI Bendegúz (BLF Palota) 0.88 16
64. TORMA Levente Ferenc (BLF Palota) 0.88 16
65. RUDD Alex Stefan (Kaszás Tornyok) 0.86 14
66. ASZTALÁN Ákos (Keresztúri SE) 0.85 13
67. JUNG Olivér (BLF Palota) 0.8 15
68. BÓDI Bence (BLF Palota) 0.8 15
69. OFFELA Bence (KKS Boys) 0.77 13
70. KMETTY Ákos (Malév Zsiráfok) 0.73 11
71. PÁLFI Gábor Zalán (Újpest-MT/C) 0.67 12
72. VÖLGYESI Patrik (Kaszások Akadémia U12) 0.67 12
73. MIHÁLYI Ádám (Kaszás Tornyok) 0.67 12
74. KISS Koppány Agád (Kaszások Akadémia U12) 0.6 15
75. KONT Konrád Márk (Ziccer KS) 0.57 14
76. KOVÁCS Dániel József (Malév Zsiráfok) 0.53 15
77. KISS Csanád Botond (Kaszások Akadémia U12) 0.5 16
78. SINKA Iván (BLF Palota) 0.5 12
79. HUNKA Péter (Újpest-MT/C) 0.5 12
80. VÉGH Kristóf (Kaszás Tornyok) 0.5 12
81. BÁNFALVI Kirill (Szentendrei KHSE) 0.5 14
82. HALÁSZ Csongor Álmos (Keresztúri SE) 0.5 14
83. KAPI Balázs (KKS Boys) 0.46 13
84. NAGY Zétény (Szentendrei KHSE) 0.46 11
85. RADOVÁN Zdenkó (KKS Boys) 0.43 14
86. KOVÁCS András József (Ziccer KS) 0.43 14
87. DÉVÉNYI Barnabás (KKS Boys) 0.42 12
88. VOLLÁR Tamás Kálmán (Keresztúri SE) 0.42 12
89. CSERVÁRI Márk (Malév Zsiráfok) 0.36 11
90. KINCSES Ambrus (Kaszás Tornyok) 0.36 11
91. NINONÁ Maximo (BLF Palota) 0.36 14
92. MENYHÁRT Dániel (BLF Palota) 0.33 15
93. BREZNYÁNSZKY Dániel (BLF Palota) 0.25 12
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 11 meccs, min. 22 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. ISTVÁNFI Gergõ (Keresztúri SE) 3.81 16
2. BALOGH Mátyás (Kaszások Akadémia U12) 2.21 14
3. LESTI Botond (Keresztúri SE) 2.19 16
4. VANDERER Ákos (Ziccer KS) 2.07 15
5. LAKI Salamon (Szentendrei KHSE) 1.93 15
6. KORPÁS Máté (Kaszás Tornyok) 1.71 14
7. PATRIK-PIRK Martin (Kaszások Akadémia U12) 1.64 14
8. RÓNASZÉKI Norbert (Ziccer KS) 1.64 14
9. KOVÁCS Gergõ Gábor (KKS Boys) 1.6 15
10. SALLAI Bence (Újpest-MT/C) 1.38 16
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 11 meccs, min. 22 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. BALOGH Mátyás (Kaszások Akadémia U12) 56.36% (31/55) 14
2. SALLAI Bence (Újpest-MT/C) 55% (22/40) 16
3. MAGASHEGYI Dávid (KKS Boys) 51.61% (16/31) 14
4. MENYHÁRT Dániel (BLF Palota) 50% (18/36) 15
5. PATRIK-PIRK Martin (Kaszások Akadémia U12) 48.94% (23/47) 14
6. HICKEL Barnabás (BLF Palota) 47.83% (11/23) 12
7. KISS Koppány Agád (Kaszások Akadémia U12) 47.62% (20/42) 15
8. RÓNASZÉKI Norbert (Ziccer KS) 46% (23/50) 14
9. ILYÉS Levente Ákos (Újpest-MT/C) 45.65% (21/46) 14
10. RADOVÁN Zdenkó (KKS Boys) 45.45% (15/33) 14
11. IPACS Zorán (Újpest-MT/C) 43.75% (21/48) 14
12. KOVÁCS Gergõ Gábor (KKS Boys) 43.64% (24/55) 15
13. BÓTZ Tamás (Ziccer KS) 42.86% (12/28) 15
14. LAKI Salamon (Szentendrei KHSE) 42.03% (29/69) 15
15. HUDÁK Levente Balázs (KKS Boys) 40.82% (20/49) 15
16. RICHTER Dániel (Újpest-MT/C) 40.74% (11/27) 13
17. BALASKÓ Zalán Csongor (Ziccer KS) 40% (10/25) 14
18. BÁRÁNY Barnabás (KKS Boys) 40% (10/25) 14
19. VANDERER Ákos (Ziccer KS) 39.74% (31/78) 15
20. OKRUTAY Gergely (Szentendrei KHSE) 39.53% (17/43) 16
21. KORPÁS Máté (Kaszás Tornyok) 39.34% (24/61) 14
22. LESTI Botond (Keresztúri SE) 38.04% (35/92) 16
23. AGÁRDI Bendegúz (BLF Palota) 37.5% (15/40) 16
24. HANDÓ Mátyás Zsombor (Keresztúri SE) 37.5% (9/24) 12
25. ENDRÕDI Bálint (BLF Palota) 37.04% (20/54) 15
26. ISTVÁNFI Gergõ (Keresztúri SE) 36.97% (61/165) 16
27. POKU Maximilian (KKS Boys) 34.62% (9/26) 13
28. OLASZ Alex (Malév Zsiráfok) 33.33% (10/30) 14
29. TASNÁDI Bence (KKS Boys) 33.33% (9/27) 13
30. SZOMBAT Nándor (Kaszás Tornyok) 31.58% (18/57) 13
31. JUNG Olivér (BLF Palota) 30.77% (8/26) 15
32. ÁBEL Zsombor (KKS Boys) 30.43% (7/23) 15
33. BOLLÓK Dávid (Kaszás Tornyok) 30.3% (10/33) 14
34. SZAKONYI Ruben (Szentendrei KHSE) 29.63% (8/27) 16
35. KOVÁCS András József (Ziccer KS) 26.47% (9/34) 14
36. ORVOS Péter Bence (Kaszások Akadémia U12) 25.93% (7/27) 13
37. VANDERER Tamás (Ziccer KS) 25% (6/24) 12
38. OROSZ Balázs (Malév Zsiráfok) 22.22% (10/45) 14
39. SÁGI Ádám (Szentendrei KHSE) 20.83% (5/24) 16
40. ÁLDÁSI Pál Márton (Keresztúri SE) 19.51% (8/41) 16
41. NAGY Gergõ (Malév Zsiráfok) 14.89% (7/47) 15
42. GÉMESI András (BLF Palota) 13.89% (5/36) 16
43. KÁRPÁTI Marcell Zoltán (Kaszások Akadémia U12) 13.33% (4/30) 12
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu