Malév Kobrák - Budapest, Fiú Kadett B

Edző

Név Telefon E-mail
Szarka Sándor 30/362-0684 szarkasanyi@gmail.hu

Kontakt

Név Telefon E-mail
Horváth János 30/342-0479 jano68@freestart.hu

Csarnok

Csarnok Cím
Dr. Vilmos Endre Sportcentrum 1185 - Budapest Nagyszalonta u. 25.

Játékosok


[ Játékengedélyek letöltése ]

Mezszám Név Szül. dátum
- BARANYAI Zsombor 2004-07-19
- BÍRÓ Balázs 2004-05-26
- BÍRÓ Levente 2003-09-02
- BUDAI Bence 2004-07-10
- CSÖBÖR Bálint 2002-10-15
- GARAMSZEGI Marcell 2004-08-13
- HARSÁNYI Bence 2004-10-04
- MAJZIK Máté 2004-01-26
- MÁTÉ Gergely Dániel 2004-04-14
- MOLNÁR Zsombor 2004-10-31
- PAP Máté 2003-03-02
- SOLTI Máté 2004-09-02
- SZÁSZVÁRI Márk Olivér 2004-02-14
- TARNAI András 2004-05-27
- VARGA Ármin 2004-09-14

Műsor

Budapest, Fiú Kadett B

 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FKB0012 Malév Kobrák Budafok 2017/10/29 14:40 46-89
(9-26,5-22,16-19,16-22)
Dr. Vilmos Endre Sportcentrum László Zsolt Bános Csaba
FKB0021 BLF Palota Malév Kobrák 2017/11/04 13:20 100-35
(23-9,21-9,29-4,27-13)
Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem Józsa A. Junior Bózsó Gábor
FKB0036 Malév Kobrák MAFC Kosársuli 2017/11/12 14:40 41-79
(6-13,12-18,4-23,19-25)
Dr. Vilmos Endre Sportcentrum Szőke Gábor Szőts Dávid
FKB0045 Kiss Lenke KS/B Malév Kobrák 2017/12/02 11:40 35-82
(5-20,16-25,5-25,9-12)
Nyár utcai Általános Iskola Sebestyén Richárd Lukács Rezső
FKB0056 Malév Kobrák Malév SC 2017/12/07 19:15 66-64
(18-13,22-17,10-16,16-18)
Dr. Vilmos Endre Sportcentrum Győri Ferenc Matóczay Bálint
FKB0066 Újpest-MT/B Malév Kobrák 2018/01/07 11:40 64-61
(15-20,5-19,30-11,14-11)
Babits Mihály Gimnázium Gruber Nikolett Bózsó Gábor
FKB0073 Malév Kobrák Kaszások Akadémia 2018/01/14 14:40 49-107
(8-26,4-30,13-30,24-21)
Dr. Vilmos Endre Sportcentrum László Zsolt Forintos József
FKB0084 Kiss Lenke KS/A Malév Kobrák 2018/01/20 17:30 128-39
(30-12,29-15,35-3,34-9)
Nyár utcai Általános Iskola Komlódi Benedek Gere Kálmán
FKB0096 Malév Kobrák Budapesti Honvéd 2018/01/28 16:40 50-62
(11-17,14-18,10-9,15-18)
Dr. Vilmos Endre Sportcentrum Bózsó Gábor Szabó István
FKB0114 Malév Kobrák MAFC/A 2018/03/13 19:15 61-64
(13-10,17-19,14-7,17-28)
Dr. Vilmos Endre Sportcentrum Havas Gábor Winkler Áron
FKB3012 Malév Kobrák Kiss Lenke KS/B 2018/04/08 14:40 48-101
(6-26,9-29,15-18,18-28)
Dr. Vilmos Endre Sportcentrum Szokolainé Váradi Csilla Ürögi Zsolt
FKB3023 Malév Kobrák Újpest-MT/B 2018/04/15 14:40 33-61
(10-12,7-16,14-12,2-21)
Dr. Vilmos Endre Sportcentrum Szokolainé Váradi Csilla Pál Roland
FKB3051 Malév Kobrák BLF Palota 2018/05/12 11:30 58-50
(11-14,10-16,17-13,20-7)
Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem Szokolainé Váradi Csilla Szabó II. Péter
FKB3042 MAFC/A Malév Kobrák 2018/05/19 11:00 Őrmezei Általános Iskola Hartai Tamás Rózsavölgyi Alexandra

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. SZÁRAZ Ádám (Malév SC) 272 14
2. CSÖBÖR Bálint (Malév Kobrák) 239 13
3. BOLDIZSÁR Tamás (Budafok) 237 13
4. KOCSIS Gergõ (Kiss Lenke KS/B) 224 13
5. BODORKOS Richárd (Budafok) 222 12
6. PAULOVITS Barnabás (Budapesti Honvéd) 219 13
7. ANDRÁCZY Dániel (BLF Palota) 213 11
8. HEGEDÛS Milán (Kaszások Akadémia) 200 14
9. CZIBÓK Balázs (Kiss Lenke KS/B) 185 15
10. BORSODI Máté József (Kiss Lenke KS/A) 183 12
11. MAJOR Péter (Újpest-MT/B) 164 12
12. SCHINOGL Márton (Budafok) 161 9
13. JÁNOSI Dominik (MAFC Kosársuli) 161 11
14. CSÁSZÁR Máté (Malév SC) 160 13
15. PETRI Szabolcs (Kiss Lenke KS/B) 152 12
16. VARGA Ármin (Malév Kobrák) 152 13
17. RÉTI Gergely (MAFC Kosársuli) 149 10
18. ZEVE Szabolcs (Kiss Lenke KS/A) 148 12
19. GÁLFALVI Balázs (Kaszások Akadémia) 144 15
20. MÉSZÁROS Kolos Norbert (Kiss Lenke KS/B) 142 14
21. KOVÁCS Gedeon (Kaszások Akadémia) 133 14
22. KRÁLIK Csaba (Malév SC) 126 12
23. GLATZ Soma Gábor (MAFC Kosársuli) 121 9
24. HORVÁTH Attila (Újpest-MT/B) 120 12
25. DÁVID András (Budapesti Honvéd) 118 14
26. KÉKESI Kristóf (Újpest-MT/B) 117 8
27. BOROS Richárd (Budapesti Honvéd) 112 13
28. BÖGÖS Ádám (Kiss Lenke KS/B) 108 10
29. FEHÉR Balázs Barnabás (Budafok) 103 14
30. JÁVORSZKY Patrik (Kaszások Akadémia) 97 13
31. RUBINT Gergõ (MAFC Kosársuli) 97 9
32. RÉTI Géza (MAFC Kosársuli) 96 7
33. NAGY-HORVÁTH Gergely (Malév SC) 95 9
34. EGERVÁRI Márton (Malév SC) 95 12
35. NAGY Ágoston (Budapesti Honvéd) 94 14
36. FEKETE Zsombor József (MAFC Kosársuli) 91 8
37. BERECZKI Áron (Kiss Lenke KS/B) 88 11
38. GAÁL Bence (Kiss Lenke KS/A) 88 7
39. LENKÓ Vencel (MAFC/A) 87 9
40. HUNKÁR Ádám (MAFC Kosársuli) 87 11
41. SIRÁK Bertalan (Budafok) 86 14
42. PAPATHANASZIU Aris (Kiss Lenke KS/A) 84 7
43. BÍRÓ Levente (Malév Kobrák) 80 12
44. PINTÉR Dávid (MAFC/A) 80 6
45. KORKIN Artem (Kaszások Akadémia) 78 15
46. XIONG DA Wei (BLF Palota) 76 7
47. HÁMORI Belián (MAFC Kosársuli) 72 11
48. TELEK Renátó (Kiss Lenke KS/A) 71 12
49. TÓTH Kristóf (BLF Palota) 69 5
50. OSZTOVITS Pál József (Kaszások Akadémia) 68 9
51. TÍMÁR Endre (Kiss Lenke KS/B) 67 13
52. LACZKOVITS Andor Noel (Budapesti Honvéd) 67 12
53. POMAHÁZI Milán Mátyás (BLF Palota) 67 12
54. KARAI Bálint (BLF Palota) 65 11
55. DORMÁN Miklós (MAFC Kosársuli) 63 11
56. GARAMSZEGI Marcell (Malév Kobrák) 61 12
57. BOKA-MAGÓ Áron (MAFC/A) 60 5
58. DÁVID Levente (MAFC Kosársuli) 60 13
59. BÁNKI Ábel Bálint (Kaszások Akadémia) 59 9
60. BAI Ádám (Kaszások Akadémia) 59 5
61. FRANCIA Bálint (Újpest-MT/B) 58 7
62. BARTHA Sebestyén (Malév SC) 57 13
63. REICH Marcell (Kiss Lenke KS/B) 57 12
64. LÁZÁR László (Kiss Lenke KS/A) 57 9
65. ERDÕS Dániel (MAFC Kosársuli) 56 11
66. FÛZI Levente (Kiss Lenke KS/B) 56 10
67. SZEMES Zénó Gábor (Kiss Lenke KS/B) 55 9
68. KOVÁCS Márton András (Kiss Lenke KS/B) 54 7
69. CSIDER Bálint (Budafok) 52 14
70. BIBER áron Benedek (MAFC Kosársuli) 51 5
71. GRÓSZ Gergely (BLF Palota) 50 9
72. HANKÓ Ádám (MAFC/A) 50 9
73. FODOR Ádám (MAFC Kosársuli) 50 5
74. PILINSZKI Máté (Budapesti Honvéd) 47 14
75. BALÁZS Benjamin (Budapesti Honvéd) 44 13
76. BAKÓ Norbert (Kaszások Akadémia) 43 14
77. LAKI Bálint (MAFC Kosársuli) 40 5
78. DÓCZY Áron (MAFC Kosársuli) 38 7
79. PAP Dániel (Kiss Lenke KS/A) 38 3
80. OSZTOVITS Dénes János (Kaszások Akadémia) 38 10
81. REICH Dániel (Kiss Lenke KS/B) 37 11
82. LENKAI Ádám (Újpest-MT/B) 37 13
83. SOÓS Levente József (Kiss Lenke KS/B) 36 7
84. TÓTH Márton Viktor (BLF Palota) 35 11
85. KATONA Botond (Újpest-MT/B) 35 9
86. MALY Benedek Álmos (MAFC/A) 34 6
87. MARCZULA Bálint (Kiss Lenke KS/B) 33 10
88. DARVAS Ágoston (Budapesti Honvéd) 33 12
89. KORMOS Benedek (Budafok) 32 12
90. MARUSINECZ Marcell (BLF Palota) 32 4
91. FRÁNYÓ Csanád (Budapesti Honvéd) 31 13
92. DUKA Bence (Kiss Lenke KS/A) 30 2
93. ORBÁN Patrik (Kaszások Akadémia) 30 4
94. FELFALUSI Bence (Kaszások Akadémia) 30 9
95. LÁSZLÓFY Sándor (BLF Palota) 29 3
96. NAGY Ádám Attila (Malév SC) 28 7
97. TÓTH Dominik (Újpest-MT/B) 28 12
98. SZENDECZKI Zsombor (Budapesti Honvéd) 28 11
99. SZABÓ Márkó Armand (BLF Palota) 27 6
100. TARNAI András (Malév Kobrák) 26 9
101. NECZPÁL Barnabás (MAFC/A) 26 2
102. BALOGH Barna (Újpest-MT/B) 26 5
103. COSKUN Timur Baris (Újpest-MT/B) 25 9
104. TÖKÖLI Máté (BLF Palota) 25 10
105. KOSZTOLÁNCZY Bálint (Budafok) 25 10
106. CSERJÉS Bence (MAFC/A) 24 9
107. NAGY Csanád Domonkos (BLF Palota) 24 10
108. PRÁGER Bendegúz (Budapesti Honvéd) 23 12
109. BÖGÖTI Márton (MAFC Kosársuli) 23 7
110. KOMJÁTI Roland (MAFC/A) 23 6
111. RADECZKY Tamás (Budafok) 23 13
112. POLSTER Ferenc (Budapesti Honvéd) 22 1
113. HADHÁZY-BARÁTH Ádám (MAFC/A) 22 4
114. MOLNÁR Zsombor (Malév Kobrák) 22 12
115. MIHÁLKA Marcell (Budafok) 21 13
116. KEMÉNY Kevin (MAFC/A) 20 6
117. SZOBOSZLAI Szabolcs (Kaszások Akadémia) 19 13
118. VARGYAS Barna (Budafok) 18 3
119. GÁBOSSY Alex (MAFC Kosársuli) 18 8
120. BARANYAI Zsombor (Malév Kobrák) 18 12
121. BREZÓCZKI Ádám (MAFC Kosársuli) 17 9
122. SZENTPÉTERI Botond (MAFC/A) 17 5
123. VASZI Gergely (MAFC Kosársuli) 17 8
124. SEBÕK Zsombor (Kaszások Akadémia) 17 6
125. HALÁSZ Dávid (MAFC/A) 17 6
126. BÍRÓ Balázs (Malév Kobrák) 17 11
127. LOVÁSZ András (BLF Palota) 15 11
128. MÁTÉ Gergely Dániel (Malév Kobrák) 15 7
129. SZÁNTAI Zalán (Kiss Lenke KS/B) 14 13
130. LÕRINCZE Dominik (MAFC/A) 14 8
131. SOLTI Máté (Malév Kobrák) 13 11
132. DOBOSSY Pál (Kaszások Akadémia) 13 3
133. DÓCS Benedek András (Kaszások Akadémia) 13 3
134. KIS Ádám (Újpest-MT/B) 12 3
135. ROMÁN Barnabás (MAFC/A) 12 6
136. KONRÁD György István (Budafok) 12 12
137. HEGYI Gergõ (Malév SC) 12 13
138. SZONTAGH Ábel (MAFC Kosársuli) 12 7
139. MATEJOVICS Máté (MAFC/A) 11 2
140. MIKES Bence (Kiss Lenke KS/A) 11 2
141. SZOLNOKI Balázs () 11 2
142. IZSÓ Dániel (Kiss Lenke KS/B) 10 7
143. BENGYEL Máté (Malév SC) 10 4
144. GELLEY-NAGY Dominik János (Újpest-MT/B) 10 5
145. TÓTH Sebestyén Péter (BLF Palota) 10 10
146. FINNA Szabolcs (Kaszások Akadémia) 10 10
147. ANDRÁSI Bálint (Újpest-MT/B) 9 6
148. HARSÁNYI Bence (Malév Kobrák) 8 9
149. HEGYMEGI Balázs (Budapesti Honvéd) 8 8
150. VERBÉLYI Bálint (MAFC Kosársuli) 7 2
151. PAP Máté (Malév Kobrák) 7 10
152. KRALLER Máté (Malév SC) 6 9
153. BARICZ Balázs () 6 2
154. GÉCZI Róbert (Budapesti Honvéd) 6 3
155. SZEMES Balázs Béla (Budafok) 6 4
156. PUSZTAI Dominik Csaba (Kaszások Akadémia) 6 5
157. SZÁSZVÁRI Márk Olivér (Malév Kobrák) 6 5
158. GÁLL Csaba Govinda (Újpest-MT/B) 6 11
159. GALI Miklós (MAFC/A) 5 3
160. BUDAI Bence (Malév Kobrák) 5 8
161. KÖNYE Leonard (BLF Palota) 5 7
162. BUKOVSZKY Ádám (MAFC Kosársuli) 4 1
163. GUDON István Bence (Budapesti Honvéd) 4 2
164. BORI Zsombor (BLF Palota) 4 10
165. TÖRÖK Csongor (MAFC/A) 3 3
166. NAGY Zsombor (Kiss Lenke KS/B) 3 4
167. SIPOS Máté () 2 1
168. KÜCÜKTÜFEKEI Cengiz Etem (Újpest-MT/B) 2 2
169. NYITRAI Máté (Budafok) 2 2
170. SZÉPLAKI Dániel (Kiss Lenke KS/B) 2 2
171. FEHÉR Péter () 2 2
172. LIPCSEY MAGYAR Márton Pál () 2 2
173. PODINA Balázs Ádám (Kaszások Akadémia) 2 2
174. FÜLÖP Ervin (Újpest-MT/B) 2 5
175. SZEMÕK Levente Axel (Malév SC) 2 5
176. KOLBERT Ákos (MAFC/A) 2 5
177. CSERKÉSZ Márk (Malév SC) 2 8
178. MIHÁLY Tamás Bence (Kiss Lenke KS/B) 1 1
179. KISS Balázs Bence () 1 1
180. BORSZUKOVSZKI Márton () 1 1
181. SZILI Balázs Gábor (MAFC/A) 1 2
182. NAGY Balázs László (Kiss Lenke KS/B) 0 1
183. MAJZIK Máté (Malév Kobrák) 0 3
184. ALMÁS Bendegúz () 0 1
185. OLASZ Ábel (Újpest-MT/B) 0 3
186. PÉTER Barna (Újpest-MT/B) 0 5
187. GÁL András Balázs (BLF Palota) 0 6
188. SZALAI Botond Benedek (Budafok) 0 4
189. JANDÓ Barnabás (Kiss Lenke KS/B) 0 3
190. SZABÓ Bence (Újpest-MT/B) 0 2
191. VIZVÁRI András Gábor (Malév SC) 0 1
192. OROSZ Levente (Malév SC) 0 5
193. VÁMOSI Dénes () 0 2
194. SZEMÁN Gergely () 0 1
195. VARGA Balázs () 0 1
196. ORBÁN Ádám (Budapesti Honvéd) 0 1
197. GHYCZY Ákos (Budafok) 0 1
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. CSÖBÖR Bálint (Malév Kobrák) 16 13
2. BOLDIZSÁR Tamás (Budafok) 15 13
3. MAJOR Péter (Újpest-MT/B) 15 12
4. RÉTI Gergely (MAFC Kosársuli) 11 10
5. HORVÁTH Attila (Újpest-MT/B) 11 12
6. PAULOVITS Barnabás (Budapesti Honvéd) 9 13
7. KOCSIS Gergõ (Kiss Lenke KS/B) 9 13
8. GLATZ Soma Gábor (MAFC Kosársuli) 9 9
9. SCHINOGL Márton (Budafok) 8 9
10. ZEVE Szabolcs (Kiss Lenke KS/A) 8 12
11. KOVÁCS Márton András (Kiss Lenke KS/B) 8 7
12. SIRÁK Bertalan (Budafok) 8 14
13. SZÁRAZ Ádám (Malév SC) 7 14
14. PAPATHANASZIU Aris (Kiss Lenke KS/A) 7 7
15. MÉSZÁROS Kolos Norbert (Kiss Lenke KS/B) 7 14
16. BORSODI Máté József (Kiss Lenke KS/A) 6 12
17. KÉKESI Kristóf (Újpest-MT/B) 6 8
18. HEGEDÛS Milán (Kaszások Akadémia) 5 14
19. PETRI Szabolcs (Kiss Lenke KS/B) 5 12
20. CSÁSZÁR Máté (Malév SC) 5 13
21. BOROS Richárd (Budapesti Honvéd) 5 13
22. LÁZÁR László (Kiss Lenke KS/A) 5 9
23. KARAI Bálint (BLF Palota) 5 11
24. GARAMSZEGI Marcell (Malév Kobrák) 5 12
25. DÁVID Levente (MAFC Kosársuli) 5 13
26. VARGA Ármin (Malév Kobrák) 4 13
27. XIONG DA Wei (BLF Palota) 4 7
28. KOVÁCS Gedeon (Kaszások Akadémia) 4 14
29. BÁNKI Ábel Bálint (Kaszások Akadémia) 4 9
30. LACZKOVITS Andor Noel (Budapesti Honvéd) 4 12
31. GRÓSZ Gergely (BLF Palota) 4 9
32. BALOGH Barna (Újpest-MT/B) 4 5
33. MOLNÁR Zsombor (Malév Kobrák) 4 12
34. CZIBÓK Balázs (Kiss Lenke KS/B) 3 15
35. FEKETE Zsombor József (MAFC Kosársuli) 3 8
36. DÁVID András (Budapesti Honvéd) 3 14
37. BERECZKI Áron (Kiss Lenke KS/B) 3 11
38. SOÓS Levente József (Kiss Lenke KS/B) 3 7
39. REICH Dániel (Kiss Lenke KS/B) 3 11
40. PILINSZKI Máté (Budapesti Honvéd) 3 14
41. BAKÓ Norbert (Kaszások Akadémia) 3 14
42. FRÁNYÓ Csanád (Budapesti Honvéd) 3 13
43. MÁTÉ Gergely Dániel (Malév Kobrák) 3 7
44. BREZÓCZKI Ádám (MAFC Kosársuli) 3 9
45. SZOBOSZLAI Szabolcs (Kaszások Akadémia) 3 13
46. PAP Dániel (Kiss Lenke KS/A) 2 3
47. NAGY-HORVÁTH Gergely (Malév SC) 2 9
48. FODOR Ádám (MAFC Kosársuli) 2 5
49. LÁSZLÓFY Sándor (BLF Palota) 2 3
50. LENKÓ Vencel (MAFC/A) 2 9
51. SZEMES Zénó Gábor (Kiss Lenke KS/B) 2 9
52. REICH Marcell (Kiss Lenke KS/B) 2 12
53. OSZTOVITS Dénes János (Kaszások Akadémia) 2 10
54. PRÁGER Bendegúz (Budapesti Honvéd) 2 12
55. JÁNOSI Dominik (MAFC Kosársuli) 1 11
56. RÉTI Géza (MAFC Kosársuli) 1 7
57. PINTÉR Dávid (MAFC/A) 1 6
58. GÁLFALVI Balázs (Kaszások Akadémia) 1 15
59. MARUSINECZ Marcell (BLF Palota) 1 4
60. HUNKÁR Ádám (MAFC Kosársuli) 1 11
61. OSZTOVITS Pál József (Kaszások Akadémia) 1 9
62. JÁVORSZKY Patrik (Kaszások Akadémia) 1 13
63. FEHÉR Balázs Barnabás (Budafok) 1 14
64. HÁMORI Belián (MAFC Kosársuli) 1 11
65. FÛZI Levente (Kiss Lenke KS/B) 1 10
66. POMAHÁZI Milán Mátyás (BLF Palota) 1 12
67. HANKÓ Ádám (MAFC/A) 1 9
68. KORKIN Artem (Kaszások Akadémia) 1 15
69. ERDÕS Dániel (MAFC Kosársuli) 1 11
70. BARTHA Sebestyén (Malév SC) 1 13
71. KIS Ádám (Újpest-MT/B) 1 3
72. KATONA Botond (Újpest-MT/B) 1 9
73. BÖGÖTI Márton (MAFC Kosársuli) 1 7
74. TÓTH Márton Viktor (BLF Palota) 1 11
75. TARNAI András (Malév Kobrák) 1 9
76. SEBÕK Zsombor (Kaszások Akadémia) 1 6
77. HALÁSZ Dávid (MAFC/A) 1 6
78. DARVAS Ágoston (Budapesti Honvéd) 1 12
79. TÖKÖLI Máté (BLF Palota) 1 10
80. KOSZTOLÁNCZY Bálint (Budafok) 1 10
81. GÁBOSSY Alex (MAFC Kosársuli) 1 8
82. ROMÁN Barnabás (MAFC/A) 1 6
83. RADECZKY Tamás (Budafok) 1 13
84. FINNA Szabolcs (Kaszások Akadémia) 1 10
85. BUDAI Bence (Malév Kobrák) 1 8
86. POLSTER Ferenc (Budapesti Honvéd) 0 1
87. ANDRÁCZY Dániel (BLF Palota) 0 11
88. BODORKOS Richárd (Budafok) 0 12
89. DUKA Bence (Kiss Lenke KS/A) 0 2
90. TÓTH Kristóf (BLF Palota) 0 5
91. NECZPÁL Barnabás (MAFC/A) 0 2
92. GAÁL Bence (Kiss Lenke KS/A) 0 7
93. BOKA-MAGÓ Áron (MAFC/A) 0 5
94. BAI Ádám (Kaszások Akadémia) 0 5
95. BÖGÖS Ádám (Kiss Lenke KS/B) 0 10
96. RUBINT Gergõ (MAFC Kosársuli) 0 9
97. KRÁLIK Csaba (Malév SC) 0 12
98. BIBER áron Benedek (MAFC Kosársuli) 0 5
99. FRANCIA Bálint (Újpest-MT/B) 0 7
100. LAKI Bálint (MAFC Kosársuli) 0 5
101. EGERVÁRI Márton (Malév SC) 0 12
102. ORBÁN Patrik (Kaszások Akadémia) 0 4
103. NAGY Ágoston (Budapesti Honvéd) 0 14
104. BÍRÓ Levente (Malév Kobrák) 0 12
105. VARGYAS Barna (Budafok) 0 3
106. TELEK Renátó (Kiss Lenke KS/A) 0 12
107. DORMÁN Miklós (MAFC Kosársuli) 0 11
108. MALY Benedek Álmos (MAFC/A) 0 6
109. SZOLNOKI Balázs () 0 2
110. MIKES Bence (Kiss Lenke KS/A) 0 2
111. MATEJOVICS Máté (MAFC/A) 0 2
112. HADHÁZY-BARÁTH Ádám (MAFC/A) 0 4
113. DÓCZY Áron (MAFC Kosársuli) 0 7
114. TÍMÁR Endre (Kiss Lenke KS/B) 0 13
115. SZABÓ Márkó Armand (BLF Palota) 0 6
116. DOBOSSY Pál (Kaszások Akadémia) 0 3
117. DÓCS Benedek András (Kaszások Akadémia) 0 3
118. BUKOVSZKY Ádám (MAFC Kosársuli) 0 1
119. NAGY Ádám Attila (Malév SC) 0 7
120. KOMJÁTI Roland (MAFC/A) 0 6
121. CSIDER Bálint (Budafok) 0 14
122. VERBÉLYI Bálint (MAFC Kosársuli) 0 2
123. SZENTPÉTERI Botond (MAFC/A) 0 5
124. BALÁZS Benjamin (Budapesti Honvéd) 0 13
125. KEMÉNY Kevin (MAFC/A) 0 6
126. FELFALUSI Bence (Kaszások Akadémia) 0 9
127. MARCZULA Bálint (Kiss Lenke KS/B) 0 10
128. BARICZ Balázs () 0 2
129. LENKAI Ádám (Újpest-MT/B) 0 13
130. COSKUN Timur Baris (Újpest-MT/B) 0 9
131. CSERJÉS Bence (MAFC/A) 0 9
132. KORMOS Benedek (Budafok) 0 12
133. SZENDECZKI Zsombor (Budapesti Honvéd) 0 11
134. BENGYEL Máté (Malév SC) 0 4
135. NAGY Csanád Domonkos (BLF Palota) 0 10
136. TÓTH Dominik (Újpest-MT/B) 0 12
137. VASZI Gergely (MAFC Kosársuli) 0 8
138. GUDON István Bence (Budapesti Honvéd) 0 2
139. GÉCZI Róbert (Budapesti Honvéd) 0 3
140. GELLEY-NAGY Dominik János (Újpest-MT/B) 0 5
141. SIPOS Máté () 0 1
142. LÕRINCZE Dominik (MAFC/A) 0 8
143. SZONTAGH Ábel (MAFC Kosársuli) 0 7
144. GALI Miklós (MAFC/A) 0 3
145. MIHÁLKA Marcell (Budafok) 0 13
146. BÍRÓ Balázs (Malév Kobrák) 0 11
147. SZEMES Balázs Béla (Budafok) 0 4
148. ANDRÁSI Bálint (Újpest-MT/B) 0 6
149. BARANYAI Zsombor (Malév Kobrák) 0 12
150. IZSÓ Dániel (Kiss Lenke KS/B) 0 7
151. LOVÁSZ András (BLF Palota) 0 11
152. PUSZTAI Dominik Csaba (Kaszások Akadémia) 0 5
153. SZÁSZVÁRI Márk Olivér (Malév Kobrák) 0 5
154. SOLTI Máté (Malév Kobrák) 0 11
155. SZÁNTAI Zalán (Kiss Lenke KS/B) 0 13
156. KISS Balázs Bence () 0 1
157. TÓTH Sebestyén Péter (BLF Palota) 0 10
158. KONRÁD György István (Budafok) 0 12
159. BORSZUKOVSZKI Márton () 0 1
160. FEHÉR Péter () 0 2
161. PODINA Balázs Ádám (Kaszások Akadémia) 0 2
162. KÜCÜKTÜFEKEI Cengiz Etem (Újpest-MT/B) 0 2
163. MIHÁLY Tamás Bence (Kiss Lenke KS/B) 0 1
164. TÖRÖK Csongor (MAFC/A) 0 3
165. SZÉPLAKI Dániel (Kiss Lenke KS/B) 0 2
166. LIPCSEY MAGYAR Márton Pál () 0 2
167. NYITRAI Máté (Budafok) 0 2
168. HEGYMEGI Balázs (Budapesti Honvéd) 0 8
169. HEGYI Gergõ (Malév SC) 0 13
170. HARSÁNYI Bence (Malév Kobrák) 0 9
171. NAGY Zsombor (Kiss Lenke KS/B) 0 4
172. KÖNYE Leonard (BLF Palota) 0 7
173. PAP Máté (Malév Kobrák) 0 10
174. KRALLER Máté (Malév SC) 0 9
175. GÁLL Csaba Govinda (Újpest-MT/B) 0 11
176. SZILI Balázs Gábor (MAFC/A) 0 2
177. BORI Zsombor (BLF Palota) 0 10
178. SZEMÕK Levente Axel (Malév SC) 0 5
179. KOLBERT Ákos (MAFC/A) 0 5
180. FÜLÖP Ervin (Újpest-MT/B) 0 5
181. CSERKÉSZ Márk (Malév SC) 0 8
182. NAGY Balázs László (Kiss Lenke KS/B) 0 1
183. GÁL András Balázs (BLF Palota) 0 6
184. JANDÓ Barnabás (Kiss Lenke KS/B) 0 3
185. SZEMÁN Gergely () 0 1
186. SZABÓ Bence (Újpest-MT/B) 0 2
187. VIZVÁRI András Gábor (Malév SC) 0 1
188. ORBÁN Ádám (Budapesti Honvéd) 0 1
189. SZALAI Botond Benedek (Budafok) 0 4
190. OROSZ Levente (Malév SC) 0 5
191. MAJZIK Máté (Malév Kobrák) 0 3
192. VARGA Balázs () 0 1
193. ALMÁS Bendegúz () 0 1
194. GHYCZY Ákos (Budafok) 0 1
195. VÁMOSI Dénes () 0 2
196. OLASZ Ábel (Újpest-MT/B) 0 3
197. PÉTER Barna (Újpest-MT/B) 0 5
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 8 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. SZÁRAZ Ádám (Malév SC) 19.43 14
2. ANDRÁCZY Dániel (BLF Palota) 19.36 11
3. BODORKOS Richárd (Budafok) 18.5 12
4. CSÖBÖR Bálint (Malév Kobrák) 18.39 13
5. BOLDIZSÁR Tamás (Budafok) 18.23 13
6. SCHINOGL Márton (Budafok) 17.89 9
7. KOCSIS Gergõ (Kiss Lenke KS/B) 17.23 13
8. PAULOVITS Barnabás (Budapesti Honvéd) 16.85 13
9. BORSODI Máté József (Kiss Lenke KS/A) 15.25 12
10. RÉTI Gergely (MAFC Kosársuli) 14.9 10
11. JÁNOSI Dominik (MAFC Kosársuli) 14.64 11
12. KÉKESI Kristóf (Újpest-MT/B) 14.63 8
13. HEGEDÛS Milán (Kaszások Akadémia) 14.29 14
14. MAJOR Péter (Újpest-MT/B) 13.67 12
15. GLATZ Soma Gábor (MAFC Kosársuli) 13.44 9
16. PETRI Szabolcs (Kiss Lenke KS/B) 12.67 12
17. CZIBÓK Balázs (Kiss Lenke KS/B) 12.33 15
18. ZEVE Szabolcs (Kiss Lenke KS/A) 12.33 12
19. CSÁSZÁR Máté (Malév SC) 12.31 13
20. VARGA Ármin (Malév Kobrák) 11.69 13
21. FEKETE Zsombor József (MAFC Kosársuli) 11.38 8
22. BÖGÖS Ádám (Kiss Lenke KS/B) 10.8 10
23. RUBINT Gergõ (MAFC Kosársuli) 10.78 9
24. NAGY-HORVÁTH Gergely (Malév SC) 10.56 9
25. KRÁLIK Csaba (Malév SC) 10.5 12
26. MÉSZÁROS Kolos Norbert (Kiss Lenke KS/B) 10.14 14
27. HORVÁTH Attila (Újpest-MT/B) 10 12
28. LENKÓ Vencel (MAFC/A) 9.67 9
29. GÁLFALVI Balázs (Kaszások Akadémia) 9.6 15
30. KOVÁCS Gedeon (Kaszások Akadémia) 9.5 14
31. BOROS Richárd (Budapesti Honvéd) 8.62 13
32. DÁVID András (Budapesti Honvéd) 8.43 14
33. BERECZKI Áron (Kiss Lenke KS/B) 8 11
34. EGERVÁRI Márton (Malév SC) 7.92 12
35. HUNKÁR Ádám (MAFC Kosársuli) 7.91 11
36. OSZTOVITS Pál József (Kaszások Akadémia) 7.56 9
37. JÁVORSZKY Patrik (Kaszások Akadémia) 7.46 13
38. FEHÉR Balázs Barnabás (Budafok) 7.36 14
39. NAGY Ágoston (Budapesti Honvéd) 6.71 14
40. BÍRÓ Levente (Malév Kobrák) 6.67 12
41. BÁNKI Ábel Bálint (Kaszások Akadémia) 6.56 9
42. HÁMORI Belián (MAFC Kosársuli) 6.55 11
43. LÁZÁR László (Kiss Lenke KS/A) 6.33 9
44. SIRÁK Bertalan (Budafok) 6.14 14
45. SZEMES Zénó Gábor (Kiss Lenke KS/B) 6.11 9
46. TELEK Renátó (Kiss Lenke KS/A) 5.92 12
47. KARAI Bálint (BLF Palota) 5.91 11
48. DORMÁN Miklós (MAFC Kosársuli) 5.73 11
49. FÛZI Levente (Kiss Lenke KS/B) 5.6 10
50. POMAHÁZI Milán Mátyás (BLF Palota) 5.58 12
51. LACZKOVITS Andor Noel (Budapesti Honvéd) 5.58 12
52. HANKÓ Ádám (MAFC/A) 5.56 9
53. GRÓSZ Gergely (BLF Palota) 5.56 9
54. KORKIN Artem (Kaszások Akadémia) 5.2 15
55. TÍMÁR Endre (Kiss Lenke KS/B) 5.15 13
56. ERDÕS Dániel (MAFC Kosársuli) 5.09 11
57. GARAMSZEGI Marcell (Malév Kobrák) 5.08 12
58. REICH Marcell (Kiss Lenke KS/B) 4.75 12
59. DÁVID Levente (MAFC Kosársuli) 4.62 13
60. BARTHA Sebestyén (Malév SC) 4.39 13
61. KATONA Botond (Újpest-MT/B) 3.89 9
62. OSZTOVITS Dénes János (Kaszások Akadémia) 3.8 10
63. CSIDER Bálint (Budafok) 3.71 14
64. BALÁZS Benjamin (Budapesti Honvéd) 3.39 13
65. REICH Dániel (Kiss Lenke KS/B) 3.36 11
66. PILINSZKI Máté (Budapesti Honvéd) 3.36 14
67. FELFALUSI Bence (Kaszások Akadémia) 3.33 9
68. MARCZULA Bálint (Kiss Lenke KS/B) 3.3 10
69. TÓTH Márton Viktor (BLF Palota) 3.18 11
70. BAKÓ Norbert (Kaszások Akadémia) 3.07 14
71. TARNAI András (Malév Kobrák) 2.89 9
72. LENKAI Ádám (Újpest-MT/B) 2.85 13
73. COSKUN Timur Baris (Újpest-MT/B) 2.78 9
74. DARVAS Ágoston (Budapesti Honvéd) 2.75 12
75. KORMOS Benedek (Budafok) 2.67 12
76. CSERJÉS Bence (MAFC/A) 2.67 9
77. SZENDECZKI Zsombor (Budapesti Honvéd) 2.55 11
78. TÖKÖLI Máté (BLF Palota) 2.5 10
79. KOSZTOLÁNCZY Bálint (Budafok) 2.5 10
80. NAGY Csanád Domonkos (BLF Palota) 2.4 10
81. FRÁNYÓ Csanád (Budapesti Honvéd) 2.39 13
82. TÓTH Dominik (Újpest-MT/B) 2.33 12
83. GÁBOSSY Alex (MAFC Kosársuli) 2.25 8
84. VASZI Gergely (MAFC Kosársuli) 2.13 8
85. PRÁGER Bendegúz (Budapesti Honvéd) 1.92 12
86. BREZÓCZKI Ádám (MAFC Kosársuli) 1.89 9
87. MOLNÁR Zsombor (Malév Kobrák) 1.83 12
88. RADECZKY Tamás (Budafok) 1.77 13
89. LÕRINCZE Dominik (MAFC/A) 1.75 8
90. MIHÁLKA Marcell (Budafok) 1.62 13
91. BÍRÓ Balázs (Malév Kobrák) 1.55 11
92. BARANYAI Zsombor (Malév Kobrák) 1.5 12
93. SZOBOSZLAI Szabolcs (Kaszások Akadémia) 1.46 13
94. LOVÁSZ András (BLF Palota) 1.36 11
95. SOLTI Máté (Malév Kobrák) 1.18 11
96. SZÁNTAI Zalán (Kiss Lenke KS/B) 1.08 13
97. KONRÁD György István (Budafok) 1 12
98. TÓTH Sebestyén Péter (BLF Palota) 1 10
99. FINNA Szabolcs (Kaszások Akadémia) 1 10
100. HEGYMEGI Balázs (Budapesti Honvéd) 1 8
101. HEGYI Gergõ (Malév SC) 0.92 13
102. HARSÁNYI Bence (Malév Kobrák) 0.89 9
103. PAP Máté (Malév Kobrák) 0.7 10
104. KRALLER Máté (Malév SC) 0.67 9
105. BUDAI Bence (Malév Kobrák) 0.63 8
106. GÁLL Csaba Govinda (Újpest-MT/B) 0.55 11
107. BORI Zsombor (BLF Palota) 0.4 10
108. CSERKÉSZ Márk (Malév SC) 0.25 8
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 8 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. MAJOR Péter (Újpest-MT/B) 1.25 12
2. CSÖBÖR Bálint (Malév Kobrák) 1.23 13
3. BOLDIZSÁR Tamás (Budafok) 1.15 13
4. RÉTI Gergely (MAFC Kosársuli) 1.1 10
5. GLATZ Soma Gábor (MAFC Kosársuli) 1 9
6. HORVÁTH Attila (Újpest-MT/B) 0.92 12
7. SCHINOGL Márton (Budafok) 0.89 9
8. KÉKESI Kristóf (Újpest-MT/B) 0.75 8
9. KOCSIS Gergõ (Kiss Lenke KS/B) 0.69 13
10. PAULOVITS Barnabás (Budapesti Honvéd) 0.69 13
11. ZEVE Szabolcs (Kiss Lenke KS/A) 0.67 12
12. SIRÁK Bertalan (Budafok) 0.57 14
13. LÁZÁR László (Kiss Lenke KS/A) 0.56 9
14. MÉSZÁROS Kolos Norbert (Kiss Lenke KS/B) 0.5 14
15. SZÁRAZ Ádám (Malév SC) 0.5 14
16. BORSODI Máté József (Kiss Lenke KS/A) 0.5 12
17. KARAI Bálint (BLF Palota) 0.46 11
18. BÁNKI Ábel Bálint (Kaszások Akadémia) 0.44 9
19. GRÓSZ Gergely (BLF Palota) 0.44 9
20. PETRI Szabolcs (Kiss Lenke KS/B) 0.42 12
21. GARAMSZEGI Marcell (Malév Kobrák) 0.42 12
22. CSÁSZÁR Máté (Malév SC) 0.39 13
23. BOROS Richárd (Budapesti Honvéd) 0.39 13
24. DÁVID Levente (MAFC Kosársuli) 0.39 13
25. FEKETE Zsombor József (MAFC Kosársuli) 0.38 8
26. HEGEDÛS Milán (Kaszások Akadémia) 0.36 14
27. LACZKOVITS Andor Noel (Budapesti Honvéd) 0.33 12
28. BREZÓCZKI Ádám (MAFC Kosársuli) 0.33 9
29. MOLNÁR Zsombor (Malév Kobrák) 0.33 12
30. VARGA Ármin (Malév Kobrák) 0.31 13
31. KOVÁCS Gedeon (Kaszások Akadémia) 0.29 14
32. BERECZKI Áron (Kiss Lenke KS/B) 0.27 11
33. REICH Dániel (Kiss Lenke KS/B) 0.27 11
34. FRÁNYÓ Csanád (Budapesti Honvéd) 0.23 13
35. SZOBOSZLAI Szabolcs (Kaszások Akadémia) 0.23 13
36. NAGY-HORVÁTH Gergely (Malév SC) 0.22 9
37. LENKÓ Vencel (MAFC/A) 0.22 9
38. SZEMES Zénó Gábor (Kiss Lenke KS/B) 0.22 9
39. DÁVID András (Budapesti Honvéd) 0.21 14
40. PILINSZKI Máté (Budapesti Honvéd) 0.21 14
41. BAKÓ Norbert (Kaszások Akadémia) 0.21 14
42. CZIBÓK Balázs (Kiss Lenke KS/B) 0.2 15
43. OSZTOVITS Dénes János (Kaszások Akadémia) 0.2 10
44. REICH Marcell (Kiss Lenke KS/B) 0.17 12
45. PRÁGER Bendegúz (Budapesti Honvéd) 0.17 12
46. GÁBOSSY Alex (MAFC Kosársuli) 0.13 8
47. BUDAI Bence (Malév Kobrák) 0.13 8
48. OSZTOVITS Pál József (Kaszások Akadémia) 0.11 9
49. HANKÓ Ádám (MAFC/A) 0.11 9
50. KATONA Botond (Újpest-MT/B) 0.11 9
51. TARNAI András (Malév Kobrák) 0.11 9
52. FÛZI Levente (Kiss Lenke KS/B) 0.1 10
53. TÖKÖLI Máté (BLF Palota) 0.1 10
54. KOSZTOLÁNCZY Bálint (Budafok) 0.1 10
55. FINNA Szabolcs (Kaszások Akadémia) 0.1 10
56. JÁNOSI Dominik (MAFC Kosársuli) 0.09 11
57. HUNKÁR Ádám (MAFC Kosársuli) 0.09 11
58. HÁMORI Belián (MAFC Kosársuli) 0.09 11
59. ERDÕS Dániel (MAFC Kosársuli) 0.09 11
60. TÓTH Márton Viktor (BLF Palota) 0.09 11
61. POMAHÁZI Milán Mátyás (BLF Palota) 0.08 12
62. DARVAS Ágoston (Budapesti Honvéd) 0.08 12
63. JÁVORSZKY Patrik (Kaszások Akadémia) 0.08 13
64. BARTHA Sebestyén (Malév SC) 0.08 13
65. RADECZKY Tamás (Budafok) 0.08 13
66. FEHÉR Balázs Barnabás (Budafok) 0.07 14
67. GÁLFALVI Balázs (Kaszások Akadémia) 0.07 15
68. KORKIN Artem (Kaszások Akadémia) 0.07 15
69. ANDRÁCZY Dániel (BLF Palota) 0 11
70. BODORKOS Richárd (Budafok) 0 12
71. BÖGÖS Ádám (Kiss Lenke KS/B) 0 10
72. RUBINT Gergõ (MAFC Kosársuli) 0 9
73. KRÁLIK Csaba (Malév SC) 0 12
74. EGERVÁRI Márton (Malév SC) 0 12
75. NAGY Ágoston (Budapesti Honvéd) 0 14
76. BÍRÓ Levente (Malév Kobrák) 0 12
77. TELEK Renátó (Kiss Lenke KS/A) 0 12
78. DORMÁN Miklós (MAFC Kosársuli) 0 11
79. TÍMÁR Endre (Kiss Lenke KS/B) 0 13
80. CSIDER Bálint (Budafok) 0 14
81. BALÁZS Benjamin (Budapesti Honvéd) 0 13
82. FELFALUSI Bence (Kaszások Akadémia) 0 9
83. MARCZULA Bálint (Kiss Lenke KS/B) 0 10
84. LENKAI Ádám (Újpest-MT/B) 0 13
85. COSKUN Timur Baris (Újpest-MT/B) 0 9
86. KORMOS Benedek (Budafok) 0 12
87. CSERJÉS Bence (MAFC/A) 0 9
88. SZENDECZKI Zsombor (Budapesti Honvéd) 0 11
89. NAGY Csanád Domonkos (BLF Palota) 0 10
90. TÓTH Dominik (Újpest-MT/B) 0 12
91. VASZI Gergely (MAFC Kosársuli) 0 8
92. LÕRINCZE Dominik (MAFC/A) 0 8
93. MIHÁLKA Marcell (Budafok) 0 13
94. BÍRÓ Balázs (Malév Kobrák) 0 11
95. BARANYAI Zsombor (Malév Kobrák) 0 12
96. LOVÁSZ András (BLF Palota) 0 11
97. SOLTI Máté (Malév Kobrák) 0 11
98. SZÁNTAI Zalán (Kiss Lenke KS/B) 0 13
99. KONRÁD György István (Budafok) 0 12
100. TÓTH Sebestyén Péter (BLF Palota) 0 10
101. HEGYMEGI Balázs (Budapesti Honvéd) 0 8
102. HEGYI Gergõ (Malév SC) 0 13
103. HARSÁNYI Bence (Malév Kobrák) 0 9
104. PAP Máté (Malév Kobrák) 0 10
105. KRALLER Máté (Malév SC) 0 9
106. GÁLL Csaba Govinda (Újpest-MT/B) 0 11
107. BORI Zsombor (BLF Palota) 0 10
108. CSERKÉSZ Márk (Malév SC) 0 8
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 8 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. BODORKOS Richárd (Budafok) 8.5 12
2. ANDRÁCZY Dániel (BLF Palota) 7.82 11
3. SZÁRAZ Ádám (Malév SC) 7.36 14
4. KOCSIS Gergõ (Kiss Lenke KS/B) 6.62 13
5. CSÖBÖR Bálint (Malév Kobrák) 6.39 13
6. JÁNOSI Dominik (MAFC Kosársuli) 6.36 11
7. PAULOVITS Barnabás (Budapesti Honvéd) 6.31 13
8. SCHINOGL Márton (Budafok) 6 9
9. HEGEDÛS Milán (Kaszások Akadémia) 5.93 14
10. BORSODI Máté József (Kiss Lenke KS/A) 5.5 12
11. KÉKESI Kristóf (Újpest-MT/B) 5.5 8
12. BOLDIZSÁR Tamás (Budafok) 5.46 13
13. RÉTI Gergely (MAFC Kosársuli) 5.1 10
14. CZIBÓK Balázs (Kiss Lenke KS/B) 5.07 15
15. CSÁSZÁR Máté (Malév SC) 4.92 13
16. RUBINT Gergõ (MAFC Kosársuli) 4.78 9
17. NAGY-HORVÁTH Gergely (Malév SC) 4.78 9
18. FEKETE Zsombor József (MAFC Kosársuli) 4.75 8
19. BÖGÖS Ádám (Kiss Lenke KS/B) 4.7 10
20. GLATZ Soma Gábor (MAFC Kosársuli) 4.67 9
21. ZEVE Szabolcs (Kiss Lenke KS/A) 4.67 12
22. PETRI Szabolcs (Kiss Lenke KS/B) 4.58 12
23. VARGA Ármin (Malév Kobrák) 4.46 13
24. KRÁLIK Csaba (Malév SC) 4.42 12
25. GÁLFALVI Balázs (Kaszások Akadémia) 4.33 15
26. LENKÓ Vencel (MAFC/A) 4 9
27. MÉSZÁROS Kolos Norbert (Kiss Lenke KS/B) 3.86 14
28. EGERVÁRI Márton (Malév SC) 3.67 12
29. KOVÁCS Gedeon (Kaszások Akadémia) 3.64 14
30. DÁVID András (Budapesti Honvéd) 3.57 14
31. BOROS Richárd (Budapesti Honvéd) 3.39 13
32. JÁVORSZKY Patrik (Kaszások Akadémia) 3.39 13
33. MAJOR Péter (Újpest-MT/B) 3.33 12
34. BERECZKI Áron (Kiss Lenke KS/B) 3.27 11
35. HUNKÁR Ádám (MAFC Kosársuli) 3.18 11
36. FEHÉR Balázs Barnabás (Budafok) 3.14 14
37. NAGY Ágoston (Budapesti Honvéd) 2.93 14
38. OSZTOVITS Pál József (Kaszások Akadémia) 2.89 9
39. HORVÁTH Attila (Újpest-MT/B) 2.83 12
40. TELEK Renátó (Kiss Lenke KS/A) 2.83 12
41. BÍRÓ Levente (Malév Kobrák) 2.75 12
42. DORMÁN Miklós (MAFC Kosársuli) 2.55 11
43. HÁMORI Belián (MAFC Kosársuli) 2.36 11
44. SZEMES Zénó Gábor (Kiss Lenke KS/B) 2.33 9
45. POMAHÁZI Milán Mátyás (BLF Palota) 2.25 12
46. BÁNKI Ábel Bálint (Kaszások Akadémia) 2.22 9
47. FÛZI Levente (Kiss Lenke KS/B) 2.2 10
48. KORKIN Artem (Kaszások Akadémia) 2.2 15
49. ERDÕS Dániel (MAFC Kosársuli) 2.18 11
50. LÁZÁR László (Kiss Lenke KS/A) 2.11 9
51. LACZKOVITS Andor Noel (Budapesti Honvéd) 2.08 12
52. BARTHA Sebestyén (Malév SC) 2 13
53. TÍMÁR Endre (Kiss Lenke KS/B) 1.92 13
54. REICH Marcell (Kiss Lenke KS/B) 1.92 12
55. KARAI Bálint (BLF Palota) 1.82 11
56. HANKÓ Ádám (MAFC/A) 1.78 9
57. GRÓSZ Gergely (BLF Palota) 1.78 9
58. GARAMSZEGI Marcell (Malév Kobrák) 1.75 12
59. KATONA Botond (Újpest-MT/B) 1.67 9
60. CSIDER Bálint (Budafok) 1.64 14
61. SIRÁK Bertalan (Budafok) 1.57 14
62. DÁVID Levente (MAFC Kosársuli) 1.54 13
63. FELFALUSI Bence (Kaszások Akadémia) 1.44 9
64. OSZTOVITS Dénes János (Kaszások Akadémia) 1.4 10
65. BALÁZS Benjamin (Budapesti Honvéd) 1.39 13
66. PILINSZKI Máté (Budapesti Honvéd) 1.36 14
67. COSKUN Timur Baris (Újpest-MT/B) 1.33 9
68. TÓTH Márton Viktor (BLF Palota) 1.27 11
69. KORMOS Benedek (Budafok) 1.25 12
70. TARNAI András (Malév Kobrák) 1.22 9
71. CSERJÉS Bence (MAFC/A) 1.22 9
72. BAKÓ Norbert (Kaszások Akadémia) 1.14 14
73. TÖKÖLI Máté (BLF Palota) 1.1 10
74. SZENDECZKI Zsombor (Budapesti Honvéd) 1.09 11
75. TÓTH Dominik (Újpest-MT/B) 1.08 12
76. LENKAI Ádám (Újpest-MT/B) 1.08 13
77. REICH Dániel (Kiss Lenke KS/B) 1 11
78. MARCZULA Bálint (Kiss Lenke KS/B) 1 10
79. NAGY Csanád Domonkos (BLF Palota) 1 10
80. KOSZTOLÁNCZY Bálint (Budafok) 0.8 10
81. DARVAS Ágoston (Budapesti Honvéd) 0.75 12
82. VASZI Gergely (MAFC Kosársuli) 0.75 8
83. LÕRINCZE Dominik (MAFC/A) 0.75 8
84. FRÁNYÓ Csanád (Budapesti Honvéd) 0.69 13
85. BARANYAI Zsombor (Malév Kobrák) 0.67 12
86. LOVÁSZ András (BLF Palota) 0.64 11
87. GÁBOSSY Alex (MAFC Kosársuli) 0.63 8
88. RADECZKY Tamás (Budafok) 0.62 13
89. MIHÁLKA Marcell (Budafok) 0.62 13
90. PRÁGER Bendegúz (Budapesti Honvéd) 0.58 12
91. BÍRÓ Balázs (Malév Kobrák) 0.55 11
92. SOLTI Máté (Malév Kobrák) 0.55 11
93. SZÁNTAI Zalán (Kiss Lenke KS/B) 0.54 13
94. TÓTH Sebestyén Péter (BLF Palota) 0.5 10
95. HEGYI Gergõ (Malév SC) 0.46 13
96. BREZÓCZKI Ádám (MAFC Kosársuli) 0.44 9
97. HARSÁNYI Bence (Malév Kobrák) 0.44 9
98. KONRÁD György István (Budafok) 0.42 12
99. SZOBOSZLAI Szabolcs (Kaszások Akadémia) 0.39 13
100. MOLNÁR Zsombor (Malév Kobrák) 0.33 12
101. KRALLER Máté (Malév SC) 0.33 9
102. FINNA Szabolcs (Kaszások Akadémia) 0.3 10
103. PAP Máté (Malév Kobrák) 0.3 10
104. HEGYMEGI Balázs (Budapesti Honvéd) 0.25 8
105. GÁLL Csaba Govinda (Újpest-MT/B) 0.18 11
106. BUDAI Bence (Malév Kobrák) 0.13 8
107. CSERKÉSZ Márk (Malév SC) 0.13 8
108. BORI Zsombor (BLF Palota) 0.1 10
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 8 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. OSZTOVITS Pál József (Kaszások Akadémia) 3.89 9
2. MAJOR Péter (Újpest-MT/B) 3.5 12
3. HORVÁTH Attila (Újpest-MT/B) 3.5 12
4. ZEVE Szabolcs (Kiss Lenke KS/A) 3.33 12
5. KARAI Bálint (BLF Palota) 3.18 11
6. KÉKESI Kristóf (Újpest-MT/B) 3.13 8
7. KRÁLIK Csaba (Malév SC) 3.08 12
8. VARGA Ármin (Malév Kobrák) 3.08 13
9. BODORKOS Richárd (Budafok) 3 12
10. CSÁSZÁR Máté (Malév SC) 2.92 13
11. BOROS Richárd (Budapesti Honvéd) 2.92 13
12. COSKUN Timur Baris (Újpest-MT/B) 2.89 9
13. GÁBOSSY Alex (MAFC Kosársuli) 2.88 8
14. KOCSIS Gergõ (Kiss Lenke KS/B) 2.85 13
15. NAGY Ágoston (Budapesti Honvéd) 2.71 14
16. BÁNKI Ábel Bálint (Kaszások Akadémia) 2.67 9
17. ANDRÁCZY Dániel (BLF Palota) 2.64 11
18. EGERVÁRI Márton (Malév SC) 2.58 12
19. HANKÓ Ádám (MAFC/A) 2.56 9
20. SZENDECZKI Zsombor (Budapesti Honvéd) 2.55 11
21. CZIBÓK Balázs (Kiss Lenke KS/B) 2.53 15
22. FÛZI Levente (Kiss Lenke KS/B) 2.5 10
23. PAULOVITS Barnabás (Budapesti Honvéd) 2.46 13
24. LÁZÁR László (Kiss Lenke KS/A) 2.44 9
25. BORSODI Máté József (Kiss Lenke KS/A) 2.42 12
26. JÁVORSZKY Patrik (Kaszások Akadémia) 2.39 13
27. MÉSZÁROS Kolos Norbert (Kiss Lenke KS/B) 2.36 14
28. GLATZ Soma Gábor (MAFC Kosársuli) 2.33 9
29. LENKÓ Vencel (MAFC/A) 2.33 9
30. KATONA Botond (Újpest-MT/B) 2.22 9
31. DÁVID András (Budapesti Honvéd) 2.21 14
32. REICH Dániel (Kiss Lenke KS/B) 2.18 11
33. PETRI Szabolcs (Kiss Lenke KS/B) 2.17 12
34. BOLDIZSÁR Tamás (Budafok) 2.15 13
35. FEHÉR Balázs Barnabás (Budafok) 2.14 14
36. SZEMES Zénó Gábor (Kiss Lenke KS/B) 2.11 9
37. BREZÓCZKI Ádám (MAFC Kosársuli) 2.11 9
38. SZÁRAZ Ádám (Malév SC) 2 14
39. BÍRÓ Levente (Malév Kobrák) 2 12
40. TÓTH Dominik (Újpest-MT/B) 2 12
41. HEGEDÛS Milán (Kaszások Akadémia) 1.93 14
42. FRÁNYÓ Csanád (Budapesti Honvéd) 1.92 13
43. GARAMSZEGI Marcell (Malév Kobrák) 1.92 12
44. KOVÁCS Gedeon (Kaszások Akadémia) 1.86 14
45. CSIDER Bálint (Budafok) 1.86 14
46. BARTHA Sebestyén (Malév SC) 1.85 13
47. BERECZKI Áron (Kiss Lenke KS/B) 1.82 11
48. DÁVID Levente (MAFC Kosársuli) 1.77 13
49. FEKETE Zsombor József (MAFC Kosársuli) 1.75 8
50. VASZI Gergely (MAFC Kosársuli) 1.75 8
51. CSÖBÖR Bálint (Malév Kobrák) 1.69 13
52. BALÁZS Benjamin (Budapesti Honvéd) 1.69 13
53. BUDAI Bence (Malév Kobrák) 1.63 8
54. TÓTH Sebestyén Péter (BLF Palota) 1.6 10
55. MOLNÁR Zsombor (Malév Kobrák) 1.58 12
56. GÁLL Csaba Govinda (Újpest-MT/B) 1.55 11
57. BÖGÖS Ádám (Kiss Lenke KS/B) 1.5 10
58. ERDÕS Dániel (MAFC Kosársuli) 1.46 11
59. SIRÁK Bertalan (Budafok) 1.43 14
60. LACZKOVITS Andor Noel (Budapesti Honvéd) 1.42 12
61. DARVAS Ágoston (Budapesti Honvéd) 1.42 12
62. MARCZULA Bálint (Kiss Lenke KS/B) 1.4 10
63. FINNA Szabolcs (Kaszások Akadémia) 1.4 10
64. TELEK Renátó (Kiss Lenke KS/A) 1.33 12
65. CSERJÉS Bence (MAFC/A) 1.33 9
66. PILINSZKI Máté (Budapesti Honvéd) 1.29 14
67. DORMÁN Miklós (MAFC Kosársuli) 1.27 11
68. SOLTI Máté (Malév Kobrák) 1.27 11
69. LENKAI Ádám (Újpest-MT/B) 1.23 13
70. RUBINT Gergõ (MAFC Kosársuli) 1.22 9
71. NAGY-HORVÁTH Gergely (Malév SC) 1.22 9
72. GRÓSZ Gergely (BLF Palota) 1.22 9
73. HARSÁNYI Bence (Malév Kobrák) 1.22 9
74. RÉTI Gergely (MAFC Kosársuli) 1.2 10
75. TÓTH Márton Viktor (BLF Palota) 1.18 11
76. REICH Marcell (Kiss Lenke KS/B) 1.17 12
77. LÕRINCZE Dominik (MAFC/A) 1.13 8
78. OSZTOVITS Dénes János (Kaszások Akadémia) 1.1 10
79. TÖKÖLI Máté (BLF Palota) 1.1 10
80. KOSZTOLÁNCZY Bálint (Budafok) 1.1 10
81. BORI Zsombor (BLF Palota) 1.1 10
82. LOVÁSZ András (BLF Palota) 1.09 11
83. POMAHÁZI Milán Mátyás (BLF Palota) 1.08 12
84. TÍMÁR Endre (Kiss Lenke KS/B) 1.08 13
85. GÁLFALVI Balázs (Kaszások Akadémia) 1.07 15
86. KORKIN Artem (Kaszások Akadémia) 1.07 15
87. HÁMORI Belián (MAFC Kosársuli) 1 11
88. PRÁGER Bendegúz (Budapesti Honvéd) 1 12
89. JÁNOSI Dominik (MAFC Kosársuli) 0.91 11
90. BÍRÓ Balázs (Malév Kobrák) 0.91 11
91. NAGY Csanád Domonkos (BLF Palota) 0.9 10
92. CSERKÉSZ Márk (Malév SC) 0.88 8
93. SZOBOSZLAI Szabolcs (Kaszások Akadémia) 0.85 13
94. KORMOS Benedek (Budafok) 0.83 12
95. SCHINOGL Márton (Budafok) 0.78 9
96. HEGYI Gergõ (Malév SC) 0.77 13
97. BARANYAI Zsombor (Malév Kobrák) 0.75 12
98. HEGYMEGI Balázs (Budapesti Honvéd) 0.75 8
99. FELFALUSI Bence (Kaszások Akadémia) 0.67 9
100. TARNAI András (Malév Kobrák) 0.67 9
101. HUNKÁR Ádám (MAFC Kosársuli) 0.64 11
102. RADECZKY Tamás (Budafok) 0.62 13
103. MIHÁLKA Marcell (Budafok) 0.62 13
104. KRALLER Máté (Malév SC) 0.44 9
105. KONRÁD György István (Budafok) 0.42 12
106. SZÁNTAI Zalán (Kiss Lenke KS/B) 0.31 13
107. PAP Máté (Malév Kobrák) 0.3 10
108. BAKÓ Norbert (Kaszások Akadémia) 0.21 14
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 8 meccs, min. 16 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. BOLDIZSÁR Tamás (Budafok) 3.85 13
2. ANDRÁCZY Dániel (BLF Palota) 3.73 11
3. MAJOR Péter (Újpest-MT/B) 3.25 12
4. SCHINOGL Márton (Budafok) 3.22 9
5. SZÁRAZ Ádám (Malév SC) 3.21 14
6. BORSODI Máté József (Kiss Lenke KS/A) 2.75 12
7. PETRI Szabolcs (Kiss Lenke KS/B) 2.25 12
8. PAULOVITS Barnabás (Budapesti Honvéd) 2.15 13
9. CSÖBÖR Bálint (Malév Kobrák) 1.92 13
10. VARGA Ármin (Malév Kobrák) 1.85 13
11. KOCSIS Gergõ (Kiss Lenke KS/A) 1.8 10
12. KRÁLIK Csaba (Malév SC) 1.67 12
13. JÁNOSI Dominik (MAFC Kosársuli) 1.64 11
14. HORVÁTH Attila (Újpest-MT/B) 1.58 12
15. HÁMORI Belián (MAFC Kosársuli) 1.55 11
16. BODORKOS Richárd (Budafok) 1.5 12
17. HEGEDÛS Milán (Kaszások Akadémia) 1.36 14
18. KOVÁCS Gedeon (Kaszások Akadémia) 1.36 14
19. CSÁSZÁR Máté (Malév SC) 1.31 13
20. TÍMÁR Endre (Kiss Lenke KS/B) 1.31 13
21. SIRÁK Bertalan (Budafok) 1.29 14
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 8 meccs, min. 16 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. HÁMORI Belián (MAFC Kosársuli) 80.95% (17/21) 11
2. BÖGÖS Ádám (Kiss Lenke KS/B) 70% (14/20) 10
3. PAULOVITS Barnabás (Budapesti Honvéd) 63.64% (28/44) 13
4. MARCZULA Bálint (Kiss Lenke KS/B) 61.9% (13/21) 10
5. KOVÁCS Gedeon (Kaszások Akadémia) 61.29% (19/31) 14
6. RÉTI Gergely (MAFC Kosársuli) 60.87% (14/23) 10
7. SCHINOGL Márton (Budafok) 60.42% (29/48) 9
8. DARVAS Ágoston (Budapesti Honvéd) 60% (12/20) 12
9. POMAHÁZI Milán Mátyás (BLF Palota) 58.82% (10/17) 12
10. HORVÁTH Attila (Újpest-MT/B) 57.58% (19/33) 12
11. ZEVE Szabolcs (Kiss Lenke KS/A) 57.14% (12/21) 12
12. KOCSIS Gergõ (Kiss Lenke KS/A) 56.25% (18/32) 10
13. BOLDIZSÁR Tamás (Budafok) 56.18% (50/89) 13
14. SZÁRAZ Ádám (Malév SC) 55.56% (45/81) 14
15. OSZTOVITS Pál József (Kaszások Akadémia) 52% (13/25) 9
16. SIRÁK Bertalan (Budafok) 50% (18/36) 14
17. TÍMÁR Endre (Kiss Lenke KS/B) 50% (17/34) 13
18. MÉSZÁROS Kolos Norbert (Kiss Lenke KS/A) 50% (11/22) 11
19. BORSODI Máté József (Kiss Lenke KS/A) 49.25% (33/67) 12
20. HEGEDÛS Milán (Kaszások Akadémia) 48.72% (19/39) 14
21. MAJOR Péter (Újpest-MT/B) 48.15% (39/81) 12
22. GLATZ Soma Gábor (MAFC Kosársuli) 47.62% (10/21) 9
23. JÁNOSI Dominik (MAFC Kosársuli) 47.37% (18/38) 11
24. PETRI Szabolcs (Kiss Lenke KS/B) 46.55% (27/58) 12
25. RUBINT Gergõ (MAFC Kosársuli) 45.83% (11/24) 9
26. CSÖBÖR Bálint (Malév Kobrák) 45.45% (25/55) 13
27. VARGA Ármin (Malév Kobrák) 45.28% (24/53) 13
28. BODORKOS Richárd (Budafok) 45% (18/40) 12
29. FÛZI Levente (Kiss Lenke KS/B) 45% (9/20) 10
30. ANDRÁCZY Dániel (BLF Palota) 44.57% (41/92) 11
31. HANKÓ Ádám (MAFC/A) 42.86% (15/35) 9
32. HUNKÁR Ádám (MAFC Kosársuli) 42.42% (14/33) 11
33. KORKIN Artem (Kaszások Akadémia) 40.91% (9/22) 15
34. GÁLFALVI Balázs (Kaszások Akadémia) 40.74% (11/27) 15
35. FEHÉR Balázs Barnabás (Budafok) 40% (12/30) 14
36. CZIBÓK Balázs (Kiss Lenke KS/A) 39.47% (15/38) 12
37. DÁVID András (Budapesti Honvéd) 39.13% (9/23) 14
38. KARAI Bálint (BLF Palota) 38.46% (10/26) 11
39. NAGY Ágoston (Budapesti Honvéd) 37.5% (12/32) 14
40. BOROS Richárd (Budapesti Honvéd) 37.5% (9/24) 13
41. BÁNKI Ábel Bálint (Kaszások Akadémia) 36.84% (7/19) 9
42. JÁVORSZKY Patrik (Kaszások Akadémia) 35.29% (6/17) 13
43. BÍRÓ Levente (Malév Kobrák) 35% (14/40) 12
44. BERECZKI Áron (Kiss Lenke KS/B) 35% (7/20) 11
45. CSÁSZÁR Máté (Malév SC) 34% (17/50) 13
46. LENKAI Ádám (Újpest-MT/B) 32.14% (9/28) 13
47. KRÁLIK Csaba (Malév SC) 31.75% (20/63) 12
48. EGERVÁRI Márton (Malév SC) 30.43% (7/23) 12
49. LACZKOVITS Andor Noel (Budapesti Honvéd) 27.78% (5/18) 12
50. CSIDER Bálint (Budafok) 22.22% (6/27) 14
51. KÉKESI Kristóf (Újpest-MT/B) 22% (11/50) 8
52. NAGY Csanád Domonkos (BLF Palota) 21.05% (4/19) 10
53. FRÁNYÓ Csanád (Budapesti Honvéd) 20% (4/20) 13
54. MOLNÁR Zsombor (Malév Kobrák) 11.11% (2/18) 12
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu