/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

Zsíros Akadémia Kőbánya - Budapest, Fiú Kadett B

Edző

Név Telefon E-mail
Tamási Péter András 20/490-9795 patamasi07@gmail.com

Kontakt

Név Telefon E-mail
Tamási Péter András 20/490-9795 patamasi07@gmail.com

Játékosok




Mezszám Név Szül. dátum
- Bayomi Levente 2009
- Bayomi Zsombor 2009
- Berecz Bálint Áron 2009
- Berkó Lajos Nimród 2008
- Fekete Nándor 2009
- Felter Bendegúz 2009
- Horváth Péter 2009
- Mikics Mirkó 2009
- Mikó Levente 2009
- Nagy András 2008
- Németh Krisztián Zakariás 2008
- Pál Bendegúz András 2008
- Paul Bence 2009
- Szabó Lóránt 2009
- Szük Huba Barnabás 2009
- Tóth Kristóf 2008
- Tóth Rajmund 2009

Műsor

Budapest, Fiú Kadett B

 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FKB0012 Zsíros Akadémia Kőbánya Radobasket/C-Budaörsi DSE 2023/10/28 12:00 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok Szőke Gábor, Szilágyi Zsolt József
FKB0023 Zsíros Akadémia Kőbánya Malév SC 2023/11/10 19:15 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok Korompai Zsolt László, Korpás Máté
FKB0033 TFSE U16/B Zsíros Akadémia Kőbánya 2023/11/26 16:30 Testnevelési Egyetem L2 Terem Horváth Alexandra, Marjai Réka
FKB0042 Zsíros Akadémia Kőbánya Újpest-MT/C 2023/12/03 15:30 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok Kutrik Andrea, Szilágyi Zsolt József
FKB0051 Budafok Zsíros Akadémia Kőbánya 2023/12/09 14:00 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola Renkecz Máté Gergő, Szilágyi Zsolt József
FKB0073 Malév SC Zsíros Akadémia Kőbánya 2024/01/28 09:00 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum Kara Zsombor, Blaskovits Márk Mihály
FKB0083 Zsíros Akadémia Kőbánya TFSE U16/B 2024/02/03 11:00 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok Waigand Ágoston, Koncz Ádám
FKB0092 Újpest-MT/C Zsíros Akadémia Kőbánya 2024/02/18 15:00 PHOENIX Sportcsarnok Fót Molnár Tamás, Varga Panna
FKB0101 Zsíros Akadémia Kőbánya Budafok 2024/03/02 13:00 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok Kovalcsik Emese Zsófia, Bíró Brigitta
FKB0112 Zsíros Akadémia Kőbánya Radobasket/C-Budaörsi DSE 2024/03/10 14:00 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok NAGY ISTVÁN, Bujtor Péter
FKB0133 TFSE U16/B Zsíros Akadémia Kőbánya 2024/04/06 14:00 Testnevelési Egyetem L2 Terem Veres Zsombor, Gombos Márk Bálint
FKB0123 Zsíros Akadémia Kőbánya Malév SC 2024/04/07 09:00 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok Szilágyi Zsolt József, Goda László
FKB0142 Zsíros Akadémia Kőbánya Újpest-MT/C 2024/04/20 11:00 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok Bárány Levente, Petrik Boglárka
FKB0151 Budafok Zsíros Akadémia Kőbánya 2024/04/24 17:15 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok Meszlényi-Bodnár Zoltán, Kovács Gerzson
FKB0062 Radobasket/C-Budaörsi DSE Zsíros Akadémia Kőbánya 2024/05/05 10:00 1-es számú Általános Iskola Meszlényi-Bodnár Zoltán, Szilágyi Zsolt József

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Bayomi Zsombor (Zsíros Akadémia Kőbánya) 470 28
2. Gulyás Roland Attila (TFSE U16/B) 402 30
3. Besze Szabolcs (Malév SC) 398 30
4. Szűcs Dániel (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 396 24
5. Langen Leonard (TFSE U16/B) 294 20
6. Szük Huba Barnabás (Zsíros Akadémia Kőbánya) 274 14
7. Pál Bendegúz András (Zsíros Akadémia Kőbánya) 270 26
8. Prokopp Dániel (Újpest-MT/C) 256 18
9. Rácz Gergő Zoltán (Malév SC) 254 30
10. Gulyás Alex István (TFSE U16/B) 246 30
11. Bayomi Levente (Zsíros Akadémia Kőbánya) 232 28
12. Tóth Kristóf (Zsíros Akadémia Kőbánya) 218 22
13. Fekete Nándor (Zsíros Akadémia Kőbánya) 210 14
14. Balog Bendegúz (Malév SC) 208 24
15. Kindler Máté (Malév SC) 206 20
16. Czinege Zsombor (Újpest-MT/C) 190 18
17. Mosolygó Bence (Malév SC) 184 24
18. Kozák Máté (Budafok) 184 26
19. Lusztig Dániel Tamás (Újpest-MT/C) 184 18
20. Berecz Bálint Áron (Zsíros Akadémia Kőbánya) 172 24
21. Schlingloff Benjamin Márk (Budafok) 170 28
22. Mátyás Bercel Ajándok (Újpest-MT/C) 164 10
23. Paul Bence (Zsíros Akadémia Kőbánya) 154 28
24. Tóth Rajmund (Zsíros Akadémia Kőbánya) 152 22
25. Nagy Ágoston (Budafok) 150 14
26. Melhem Mathéo (Újpest-MT/C) 144 14
27. Szász-Nagy Bálint (Malév SC) 136 26
28. Felter Bendegúz (Zsíros Akadémia Kőbánya) 132 10
29. Molnár Áron (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 130 16
30. Csépai Gergely Kristóf (TFSE U16/B) 128 26
31. Sipos Alfréd Tamás (Malév SC) 126 26
32. Németh Krisztián Zakariás (Zsíros Akadémia Kőbánya) 122 26
33. Bagyinszki Zalán (Újpest-MT/C) 120 14
34. Bálint Döme Árpád (Malév SC) 118 28
35. Kosár-Nagy Lukács (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 112 14
36. Czifra Péter (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 112 16
37. Szabó Lóránt (Zsíros Akadémia Kőbánya) 108 8
38. Szünder Richárd (Budafok) 106 6
39. Mester Milán (Újpest-MT/C) 106 10
40. Tóth Botond (Újpest-MT/C) 104 12
41. Horváth Péter (Zsíros Akadémia Kőbánya) 96 22
42. Mikó Levente (Zsíros Akadémia Kőbánya) 96 20
43. Szabó Álmos Bence (Budafok) 94 18
44. LaBelle Maxim Carnegie (TFSE U16/B) 90 24
45. Tóth Gábor Dániel (TFSE U16/B) 88 22
46. Sárkány Milán (Budafok) 80 12
47. Török Botond László (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 80 14
48. Neszmélyi-Papp Vince (TFSE U16/B) 76 16
49. Li Mu (Malév SC) 76 30
50. Tóvári Dominik (Újpest-MT/C) 72 16
51. Holczinger Ábel István (TFSE U16/B) 72 24
52. Dalmadi Miklós (Újpest-MT/C) 72 24
53. Molnár Gergely Tibor (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 70 14
54. Tanka-Soponyai Marcell (Újpest-MT/C) 70 20
55. Herpák Noel (Budafok) 68 28
56. Tóth Álmos Vazul (Budafok) 68 18
57. Farkas Zalán (Újpest-MT/C) 68 16
58. Komáromi Bence (Budafok) 62 30
59. Majsai Nimród (TFSE U16/B) 60 8
60. Sugár Botond (Budafok) 60 10
61. Geiger Zénó (Budafok) 60 10
62. Szűcs Zalán Gusztáv (Budafok) 58 8
63. Lotz Benedek (Budafok) 52 22
64. Bildhauer Barna Viktor (Malév SC) 52 18
65. Zahorecz Kornél (Újpest-MT/C) 52 16
66. Gugi Máté (TFSE U16/B) 50 22
67. Horváth Mátyás (TFSE U16/B) 50 20
68. Kalló Ákos Ferenc (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 46 22
69. Berkó Lajos Nimród (Zsíros Akadémia Kőbánya) 44 8
70. Mikics Mirkó (Zsíros Akadémia Kőbánya) 44 18
71. Adamcsek Dániel (Budafok) 42 6
72. Csillag Mátyás (TFSE U16/B) 42 16
73. Veress Tamás Attila (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 40 6
74. Salgó Barna (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 36 16
75. Gulácsi Bendegúz (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 36 16
76. Nagy Zsigmond János (Budafok) 34 24
77. Dénes Bence (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 34 18
78. Máté-Tóth András (Újpest-MT/C) 32 26
79. Szabó Csongor (Budafok) 30 14
80. Barna-Chrestels Boldizsár (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 30 10
81. Smoczer Brúnó (Budafok) 30 20
82. Nógrádi Boldizsár László (Budafok) 26 12
83. Csasznek Boldizsár Barabás (Malév SC) 24 2
84. Orizu Dávid Chinedu (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 22 6
85. András Bálint (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 22 18
86. Szarka Zétény (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 20 4
87. Czene Róbert (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 18 10
88. Grancsa Szabolcs (Újpest-MT/C) 16 10
89. Szávin Péter (TFSE U16/B) 16 12
90. Baranyai Márk Tamás (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 16 22
91. Korintus Gergő (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 14 4
92. Horváth András Olivér (TFSE U16/B) 14 8
93. Béres Levente (Újpest-MT/C) 12 2
94. Stark-Koronghy Dániel (TFSE U16/B) 12 4
95. Tas Botond Ágoston (Újpest-MT/C) 12 12
96. Gárdos Barnabás (TFSE U16/B) 10 2
97. Pach Armand (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 10 10
98. Fekete Ádám (Malév SC) 8 8
99. Kovács Marcell (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 8 10
100. Imrei Vilmos Csanád (TFSE U16/B) 8 10
101. Wang Zixi (Újpest-MT/C) 8 10
102. Ködmön Barnabás (TFSE U16/B) 8 14
103. Kun Balázs (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 8 14
104. Gyenes-Bodon Aurél (TFSE U16/B) 4 22
105. Hódos Ármin (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 4 2
106. Keresztes Csaba (Malév SC) 4 12
107. Zeck Ábel Momotaro (Újpest-MT/C) 0 2
108. Steigerwald Zalán (TFSE U16/B) 0 4
109. Tóth-Pászka Bonifác (TFSE U16/B) 0 8
110. Fekete Bálint (Malév SC) 0 2
111. Oravecz Tamás (Budafok) 0 20
112. Orizu Viktor Uzochukwu (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0 2
113. Erdély Ábrahám (TFSE U16/B) 0 4
114. Kopcsányi Bálint (Budafok) 0 6
115. Tolnai Bendegúz Bánk (TFSE U16/B) 0 4
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Bayomi Zsombor (Zsíros Akadémia Kőbánya) 48 28
2. Bayomi Levente (Zsíros Akadémia Kőbánya) 26 28
3. Berecz Bálint Áron (Zsíros Akadémia Kőbánya) 24 24
4. Gulyás Roland Attila (TFSE U16/B) 20 30
5. Fekete Nándor (Zsíros Akadémia Kőbánya) 18 14
6. Szünder Richárd (Budafok) 14 6
7. Pál Bendegúz András (Zsíros Akadémia Kőbánya) 14 26
8. Tóth Kristóf (Zsíros Akadémia Kőbánya) 14 22
9. Csépai Gergely Kristóf (TFSE U16/B) 14 26
10. Mester Milán (Újpest-MT/C) 12 10
11. Tóth Botond (Újpest-MT/C) 10 12
12. Tanka-Soponyai Marcell (Újpest-MT/C) 10 20
13. Nagy Ágoston (Budafok) 8 14
14. Berkó Lajos Nimród (Zsíros Akadémia Kőbánya) 8 8
15. Mikó Levente (Zsíros Akadémia Kőbánya) 8 20
16. Németh Krisztián Zakariás (Zsíros Akadémia Kőbánya) 8 26
17. Szabó Lóránt (Zsíros Akadémia Kőbánya) 6 8
18. Bagyinszki Zalán (Újpest-MT/C) 6 14
19. Veress Tamás Attila (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 6 6
20. Neszmélyi-Papp Vince (TFSE U16/B) 6 16
21. Farkas Zalán (Újpest-MT/C) 6 16
22. Szük Huba Barnabás (Zsíros Akadémia Kőbánya) 4 14
23. Mátyás Bercel Ajándok (Újpest-MT/C) 4 10
24. Langen Leonard (TFSE U16/B) 4 20
25. Prokopp Dániel (Újpest-MT/C) 4 18
26. Besze Szabolcs (Malév SC) 4 30
27. Felter Bendegúz (Zsíros Akadémia Kőbánya) 4 10
28. Czinege Zsombor (Újpest-MT/C) 4 18
29. Gulyás Alex István (TFSE U16/B) 4 30
30. Sárkány Milán (Budafok) 4 12
31. Schlingloff Benjamin Márk (Budafok) 4 28
32. Paul Bence (Zsíros Akadémia Kőbánya) 4 28
33. Horváth Péter (Zsíros Akadémia Kőbánya) 4 22
34. Zahorecz Kornél (Újpest-MT/C) 4 16
35. Li Mu (Malév SC) 4 30
36. Melhem Mathéo (Újpest-MT/C) 2 14
37. Molnár Áron (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 2 16
38. Szűcs Zalán Gusztáv (Budafok) 2 8
39. Adamcsek Dániel (Budafok) 2 6
40. Tóth Rajmund (Zsíros Akadémia Kőbánya) 2 22
41. Geiger Zénó (Budafok) 2 10
42. Szabó Álmos Bence (Budafok) 2 18
43. Molnár Gergely Tibor (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 2 14
44. Tóvári Dominik (Újpest-MT/C) 2 16
45. Tóth Gábor Dániel (TFSE U16/B) 2 22
46. Korintus Gergő (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 2 4
47. Holczinger Ábel István (TFSE U16/B) 2 24
48. Csillag Mátyás (TFSE U16/B) 2 16
49. Horváth Mátyás (TFSE U16/B) 2 20
50. Komáromi Bence (Budafok) 2 30
51. Dénes Bence (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 2 18
52. Pach Armand (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 2 10
53. Szűcs Dániel (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0 24
54. Csasznek Boldizsár Barabás (Malév SC) 0 2
55. Kindler Máté (Malév SC) 0 20
56. Lusztig Dániel Tamás (Újpest-MT/C) 0 18
57. Balog Bendegúz (Malév SC) 0 24
58. Rácz Gergő Zoltán (Malév SC) 0 30
59. Kosár-Nagy Lukács (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0 14
60. Mosolygó Bence (Malév SC) 0 24
61. Majsai Nimród (TFSE U16/B) 0 8
62. Kozák Máté (Budafok) 0 26
63. Czifra Péter (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0 16
64. Béres Levente (Újpest-MT/C) 0 2
65. Sugár Botond (Budafok) 0 10
66. Török Botond László (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0 14
67. Szász-Nagy Bálint (Malév SC) 0 26
68. Szarka Zétény (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0 4
69. Gárdos Barnabás (TFSE U16/B) 0 2
70. Sipos Alfréd Tamás (Malév SC) 0 26
71. Bálint Döme Árpád (Malév SC) 0 28
72. Tóth Álmos Vazul (Budafok) 0 18
73. LaBelle Maxim Carnegie (TFSE U16/B) 0 24
74. Orizu Dávid Chinedu (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0 6
75. Barna-Chrestels Boldizsár (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0 10
76. Dalmadi Miklós (Újpest-MT/C) 0 24
77. Stark-Koronghy Dániel (TFSE U16/B) 0 4
78. Bildhauer Barna Viktor (Malév SC) 0 18
79. Mikics Mirkó (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 18
80. Herpák Noel (Budafok) 0 28
81. Lotz Benedek (Budafok) 0 22
82. Gugi Máté (TFSE U16/B) 0 22
83. Gulácsi Bendegúz (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0 16
84. Salgó Barna (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0 16
85. Nógrádi Boldizsár László (Budafok) 0 12
86. Szabó Csongor (Budafok) 0 14
87. Kalló Ákos Ferenc (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0 22
88. Hódos Ármin (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0 2
89. Czene Róbert (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0 10
90. Horváth András Olivér (TFSE U16/B) 0 8
91. Grancsa Szabolcs (Újpest-MT/C) 0 10
92. Smoczer Brúnó (Budafok) 0 20
93. Nagy Zsigmond János (Budafok) 0 24
94. Szávin Péter (TFSE U16/B) 0 12
95. Máté-Tóth András (Újpest-MT/C) 0 26
96. András Bálint (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0 18
97. Fekete Ádám (Malév SC) 0 8
98. Tas Botond Ágoston (Újpest-MT/C) 0 12
99. Kovács Marcell (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0 10
100. Imrei Vilmos Csanád (TFSE U16/B) 0 10
101. Wang Zixi (Újpest-MT/C) 0 10
102. Baranyai Márk Tamás (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0 22
103. Kun Balázs (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0 14
104. Ködmön Barnabás (TFSE U16/B) 0 14
105. Keresztes Csaba (Malév SC) 0 12
106. Gyenes-Bodon Aurél (TFSE U16/B) 0 22
107. Erdély Ábrahám (TFSE U16/B) 0 4
108. Zeck Ábel Momotaro (Újpest-MT/C) 0 2
109. Steigerwald Zalán (TFSE U16/B) 0 4
110. Oravecz Tamás (Budafok) 0 20
111. Orizu Viktor Uzochukwu (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0 2
112. Fekete Bálint (Malév SC) 0 2
113. Tolnai Bendegúz Bánk (TFSE U16/B) 0 4
114. Tóth-Pászka Bonifác (TFSE U16/B) 0 8
115. Kopcsányi Bálint (Budafok) 0 6
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 11 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Szük Huba Barnabás (Zsíros Akadémia Kőbánya) 19.57 14
2. Bayomi Zsombor (Zsíros Akadémia Kőbánya) 16.79 28
3. Szűcs Dániel (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 16.5 24
4. Fekete Nándor (Zsíros Akadémia Kőbánya) 15 14
5. Langen Leonard (TFSE U16/B) 14.7 20
6. Prokopp Dániel (Újpest-MT/C) 14.22 18
7. Gulyás Roland Attila (TFSE U16/B) 13.4 30
8. Besze Szabolcs (Malév SC) 13.27 30
9. Nagy Ágoston (Budafok) 10.71 14
10. Czinege Zsombor (Újpest-MT/C) 10.56 18
11. Pál Bendegúz András (Zsíros Akadémia Kőbánya) 10.39 26
12. Kindler Máté (Malév SC) 10.3 20
13. Melhem Mathéo (Újpest-MT/C) 10.29 14
14. Lusztig Dániel Tamás (Újpest-MT/C) 10.22 18
15. Tóth Kristóf (Zsíros Akadémia Kőbánya) 9.91 22
16. Balog Bendegúz (Malév SC) 8.67 24
17. Tóth Botond (Újpest-MT/C) 8.67 12
18. Bagyinszki Zalán (Újpest-MT/C) 8.57 14
19. Rácz Gergő Zoltán (Malév SC) 8.47 30
20. Bayomi Levente (Zsíros Akadémia Kőbánya) 8.29 28
21. Gulyás Alex István (TFSE U16/B) 8.2 30
22. Molnár Áron (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 8.13 16
23. Kosár-Nagy Lukács (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 8 14
24. Mosolygó Bence (Malév SC) 7.67 24
25. Berecz Bálint Áron (Zsíros Akadémia Kőbánya) 7.17 24
26. Kozák Máté (Budafok) 7.08 26
27. Czifra Péter (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 7 16
28. Tóth Rajmund (Zsíros Akadémia Kőbánya) 6.91 22
29. Sárkány Milán (Budafok) 6.67 12
30. Schlingloff Benjamin Márk (Budafok) 6.07 28
31. Török Botond László (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 5.71 14
32. Paul Bence (Zsíros Akadémia Kőbánya) 5.5 28
33. Szász-Nagy Bálint (Malév SC) 5.23 26
34. Szabó Álmos Bence (Budafok) 5.22 18
35. Molnár Gergely Tibor (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 5 14
36. Csépai Gergely Kristóf (TFSE U16/B) 4.92 26
37. Sipos Alfréd Tamás (Malév SC) 4.85 26
38. Mikó Levente (Zsíros Akadémia Kőbánya) 4.8 20
39. Neszmélyi-Papp Vince (TFSE U16/B) 4.75 16
40. Németh Krisztián Zakariás (Zsíros Akadémia Kőbánya) 4.69 26
41. Tóvári Dominik (Újpest-MT/C) 4.5 16
42. Horváth Péter (Zsíros Akadémia Kőbánya) 4.36 22
43. Farkas Zalán (Újpest-MT/C) 4.25 16
44. Bálint Döme Árpád (Malév SC) 4.21 28
45. Tóth Gábor Dániel (TFSE U16/B) 4 22
46. Tóth Álmos Vazul (Budafok) 3.78 18
47. LaBelle Maxim Carnegie (TFSE U16/B) 3.75 24
48. Tanka-Soponyai Marcell (Újpest-MT/C) 3.5 20
49. Zahorecz Kornél (Újpest-MT/C) 3.25 16
50. Holczinger Ábel István (TFSE U16/B) 3 24
51. Dalmadi Miklós (Újpest-MT/C) 3 24
52. Bildhauer Barna Viktor (Malév SC) 2.89 18
53. Csillag Mátyás (TFSE U16/B) 2.63 16
54. Li Mu (Malév SC) 2.53 30
55. Horváth Mátyás (TFSE U16/B) 2.5 20
56. Mikics Mirkó (Zsíros Akadémia Kőbánya) 2.44 18
57. Herpák Noel (Budafok) 2.43 28
58. Lotz Benedek (Budafok) 2.36 22
59. Gugi Máté (TFSE U16/B) 2.27 22
60. Salgó Barna (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 2.25 16
61. Gulácsi Bendegúz (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 2.25 16
62. Nógrádi Boldizsár László (Budafok) 2.17 12
63. Szabó Csongor (Budafok) 2.14 14
64. Kalló Ákos Ferenc (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 2.09 22
65. Komáromi Bence (Budafok) 2.07 30
66. Dénes Bence (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 1.89 18
67. Smoczer Brúnó (Budafok) 1.5 20
68. Nagy Zsigmond János (Budafok) 1.42 24
69. Szávin Péter (TFSE U16/B) 1.33 12
70. Máté-Tóth András (Újpest-MT/C) 1.23 26
71. András Bálint (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 1.22 18
72. Tas Botond Ágoston (Újpest-MT/C) 1 12
73. Baranyai Márk Tamás (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0.73 22
74. Ködmön Barnabás (TFSE U16/B) 0.57 14
75. Kun Balázs (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0.57 14
76. Keresztes Csaba (Malév SC) 0.33 12
77. Gyenes-Bodon Aurél (TFSE U16/B) 0.18 22
78. Oravecz Tamás (Budafok) 0 20
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 11 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Bayomi Zsombor (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.71 28
2. Fekete Nándor (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.29 14
3. Berecz Bálint Áron (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1 24
4. Bayomi Levente (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0.93 28
5. Tóth Botond (Újpest-MT/C) 0.83 12
6. Gulyás Roland Attila (TFSE U16/B) 0.67 30
7. Tóth Kristóf (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0.64 22
8. Nagy Ágoston (Budafok) 0.57 14
9. Pál Bendegúz András (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0.54 26
10. Csépai Gergely Kristóf (TFSE U16/B) 0.54 26
11. Tanka-Soponyai Marcell (Újpest-MT/C) 0.5 20
12. Bagyinszki Zalán (Újpest-MT/C) 0.43 14
13. Mikó Levente (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0.4 20
14. Neszmélyi-Papp Vince (TFSE U16/B) 0.38 16
15. Farkas Zalán (Újpest-MT/C) 0.38 16
16. Sárkány Milán (Budafok) 0.33 12
17. Németh Krisztián Zakariás (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0.31 26
18. Szük Huba Barnabás (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0.29 14
19. Zahorecz Kornél (Újpest-MT/C) 0.25 16
20. Prokopp Dániel (Újpest-MT/C) 0.22 18
21. Czinege Zsombor (Újpest-MT/C) 0.22 18
22. Langen Leonard (TFSE U16/B) 0.2 20
23. Horváth Péter (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0.18 22
24. Melhem Mathéo (Újpest-MT/C) 0.14 14
25. Schlingloff Benjamin Márk (Budafok) 0.14 28
26. Paul Bence (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0.14 28
27. Molnár Gergely Tibor (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0.14 14
28. Besze Szabolcs (Malév SC) 0.13 30
29. Gulyás Alex István (TFSE U16/B) 0.13 30
30. Li Mu (Malév SC) 0.13 30
31. Molnár Áron (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0.13 16
32. Tóvári Dominik (Újpest-MT/C) 0.13 16
33. Csillag Mátyás (TFSE U16/B) 0.13 16
34. Szabó Álmos Bence (Budafok) 0.11 18
35. Dénes Bence (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0.11 18
36. Horváth Mátyás (TFSE U16/B) 0.1 20
37. Tóth Rajmund (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0.09 22
38. Tóth Gábor Dániel (TFSE U16/B) 0.09 22
39. Holczinger Ábel István (TFSE U16/B) 0.08 24
40. Komáromi Bence (Budafok) 0.07 30
41. Szűcs Dániel (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0 24
42. Kindler Máté (Malév SC) 0 20
43. Lusztig Dániel Tamás (Újpest-MT/C) 0 18
44. Balog Bendegúz (Malév SC) 0 24
45. Rácz Gergő Zoltán (Malév SC) 0 30
46. Kosár-Nagy Lukács (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0 14
47. Mosolygó Bence (Malév SC) 0 24
48. Kozák Máté (Budafok) 0 26
49. Czifra Péter (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0 16
50. Török Botond László (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0 14
51. Szász-Nagy Bálint (Malév SC) 0 26
52. Sipos Alfréd Tamás (Malév SC) 0 26
53. Bálint Döme Árpád (Malév SC) 0 28
54. Tóth Álmos Vazul (Budafok) 0 18
55. LaBelle Maxim Carnegie (TFSE U16/B) 0 24
56. Dalmadi Miklós (Újpest-MT/C) 0 24
57. Bildhauer Barna Viktor (Malév SC) 0 18
58. Mikics Mirkó (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 18
59. Herpák Noel (Budafok) 0 28
60. Lotz Benedek (Budafok) 0 22
61. Gugi Máté (TFSE U16/B) 0 22
62. Salgó Barna (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0 16
63. Gulácsi Bendegúz (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0 16
64. Nógrádi Boldizsár László (Budafok) 0 12
65. Szabó Csongor (Budafok) 0 14
66. Kalló Ákos Ferenc (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0 22
67. Smoczer Brúnó (Budafok) 0 20
68. Nagy Zsigmond János (Budafok) 0 24
69. Szávin Péter (TFSE U16/B) 0 12
70. Máté-Tóth András (Újpest-MT/C) 0 26
71. András Bálint (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0 18
72. Tas Botond Ágoston (Újpest-MT/C) 0 12
73. Baranyai Márk Tamás (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0 22
74. Ködmön Barnabás (TFSE U16/B) 0 14
75. Kun Balázs (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0 14
76. Keresztes Csaba (Malév SC) 0 12
77. Gyenes-Bodon Aurél (TFSE U16/B) 0 22
78. Oravecz Tamás (Budafok) 0 20
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 11 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. Szük Huba Barnabás (Zsíros Akadémia Kőbánya) 9.29 14
2. Langen Leonard (TFSE U16/B) 6.8 20
3. Szűcs Dániel (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 6.42 24
4. Prokopp Dániel (Újpest-MT/C) 6.11 18
5. Besze Szabolcs (Malév SC) 6 30
6. Fekete Nándor (Zsíros Akadémia Kőbánya) 5.57 14
7. Bayomi Zsombor (Zsíros Akadémia Kőbánya) 5.29 28
8. Kindler Máté (Malév SC) 4.4 20
9. Gulyás Roland Attila (TFSE U16/B) 4.33 30
10. Lusztig Dániel Tamás (Újpest-MT/C) 4.33 18
11. Pál Bendegúz András (Zsíros Akadémia Kőbánya) 4.15 26
12. Melhem Mathéo (Újpest-MT/C) 4.14 14
13. Balog Bendegúz (Malév SC) 4 24
14. Rácz Gergő Zoltán (Malév SC) 3.87 30
15. Nagy Ágoston (Budafok) 3.86 14
16. Tóth Kristóf (Zsíros Akadémia Kőbánya) 3.82 22
17. Czinege Zsombor (Újpest-MT/C) 3.78 18
18. Gulyás Alex István (TFSE U16/B) 3.6 30
19. Mosolygó Bence (Malév SC) 3.5 24
20. Kozák Máté (Budafok) 3.39 26
21. Molnár Áron (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 3.25 16
22. Bagyinszki Zalán (Újpest-MT/C) 3.14 14
23. Kosár-Nagy Lukács (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 3.14 14
24. Czifra Péter (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 3.13 16
25. Tóth Rajmund (Zsíros Akadémia Kőbánya) 3.09 22
26. Sárkány Milán (Budafok) 2.83 12
27. Bayomi Levente (Zsíros Akadémia Kőbánya) 2.57 28
28. Szász-Nagy Bálint (Malév SC) 2.46 26
29. Schlingloff Benjamin Márk (Budafok) 2.43 28
30. Paul Bence (Zsíros Akadémia Kőbánya) 2.36 28
31. Török Botond László (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 2.29 14
32. Tóth Botond (Újpest-MT/C) 2 12
33. Szabó Álmos Bence (Budafok) 2 18
34. Tóvári Dominik (Újpest-MT/C) 2 16
35. Molnár Gergely Tibor (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 1.86 14
36. Bálint Döme Árpád (Malév SC) 1.86 28
37. Horváth Péter (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.82 22
38. Tóth Álmos Vazul (Budafok) 1.78 18
39. Sipos Alfréd Tamás (Malév SC) 1.77 26
40. Berecz Bálint Áron (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.75 24
41. LaBelle Maxim Carnegie (TFSE U16/B) 1.75 24
42. Németh Krisztián Zakariás (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.69 26
43. Tóth Gábor Dániel (TFSE U16/B) 1.64 22
44. Neszmélyi-Papp Vince (TFSE U16/B) 1.63 16
45. Csépai Gergely Kristóf (TFSE U16/B) 1.62 26
46. Mikó Levente (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.5 20
47. Dalmadi Miklós (Újpest-MT/C) 1.5 24
48. Bildhauer Barna Viktor (Malév SC) 1.44 18
49. Holczinger Ábel István (TFSE U16/B) 1.17 24
50. Farkas Zalán (Újpest-MT/C) 1.13 16
51. Zahorecz Kornél (Újpest-MT/C) 1.13 16
52. Horváth Mátyás (TFSE U16/B) 1.1 20
53. Lotz Benedek (Budafok) 1.09 22
54. Tanka-Soponyai Marcell (Újpest-MT/C) 1 20
55. Li Mu (Malév SC) 1 30
56. Mikics Mirkó (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1 18
57. Herpák Noel (Budafok) 1 28
58. Szabó Csongor (Budafok) 1 14
59. Kalló Ákos Ferenc (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 1 22
60. Csillag Mátyás (TFSE U16/B) 0.88 16
61. Salgó Barna (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0.88 16
62. Komáromi Bence (Budafok) 0.87 30
63. Gugi Máté (TFSE U16/B) 0.82 22
64. Dénes Bence (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0.78 18
65. Gulácsi Bendegúz (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0.75 16
66. Smoczer Brúnó (Budafok) 0.7 20
67. Nógrádi Boldizsár László (Budafok) 0.67 12
68. Nagy Zsigmond János (Budafok) 0.67 24
69. Szávin Péter (TFSE U16/B) 0.67 12
70. András Bálint (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0.56 18
71. Máté-Tóth András (Újpest-MT/C) 0.54 26
72. Baranyai Márk Tamás (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0.36 22
73. Tas Botond Ágoston (Újpest-MT/C) 0.33 12
74. Ködmön Barnabás (TFSE U16/B) 0.29 14
75. Keresztes Csaba (Malév SC) 0.17 12
76. Kun Balázs (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0.14 14
77. Gyenes-Bodon Aurél (TFSE U16/B) 0.09 22
78. Oravecz Tamás (Budafok) 0 20
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 11 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Bagyinszki Zalán (Újpest-MT/C) 4.14 14
2. Szabó Álmos Bence (Budafok) 3.11 18
3. Gulyás Roland Attila (TFSE U16/B) 3 30
4. Molnár Áron (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 2.63 16
5. Melhem Mathéo (Újpest-MT/C) 2.57 14
6. Zahorecz Kornél (Újpest-MT/C) 2.5 16
7. Nógrádi Boldizsár László (Budafok) 2.5 12
8. Prokopp Dániel (Újpest-MT/C) 2.33 18
9. Gulyás Alex István (TFSE U16/B) 2.33 30
10. Rácz Gergő Zoltán (Malév SC) 2.27 30
11. Szász-Nagy Bálint (Malév SC) 2.15 26
12. Herpák Noel (Budafok) 2.14 28
13. Gulácsi Bendegúz (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 2.13 16
14. LaBelle Maxim Carnegie (TFSE U16/B) 2.08 24
15. Kozák Máté (Budafok) 2.08 26
16. Tóth Botond (Újpest-MT/C) 1.83 12
17. Sárkány Milán (Budafok) 1.83 12
18. Bayomi Zsombor (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.79 28
19. Bálint Döme Árpád (Malév SC) 1.79 28
20. Nagy Ágoston (Budafok) 1.71 14
21. Szabó Csongor (Budafok) 1.71 14
22. Lusztig Dániel Tamás (Újpest-MT/C) 1.67 18
23. Salgó Barna (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 1.63 16
24. Balog Bendegúz (Malév SC) 1.58 24
25. Berecz Bálint Áron (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.58 24
26. Gugi Máté (TFSE U16/B) 1.55 22
27. Sipos Alfréd Tamás (Malév SC) 1.54 26
28. Besze Szabolcs (Malév SC) 1.53 30
29. Czifra Péter (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 1.5 16
30. Farkas Zalán (Újpest-MT/C) 1.5 16
31. Tanka-Soponyai Marcell (Újpest-MT/C) 1.5 20
32. Mikics Mirkó (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.44 18
33. Tóth Rajmund (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.36 22
34. Bayomi Levente (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.36 28
35. Holczinger Ábel István (TFSE U16/B) 1.33 24
36. Komáromi Bence (Budafok) 1.33 30
37. Langen Leonard (TFSE U16/B) 1.3 20
38. Mosolygó Bence (Malév SC) 1.25 24
39. Pál Bendegúz András (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.23 26
40. Mikó Levente (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.2 20
41. Horváth Mátyás (TFSE U16/B) 1.2 20
42. Szűcs Dániel (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 1.17 24
43. Fekete Nándor (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.14 14
44. Török Botond László (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 1.14 14
45. Kun Balázs (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 1.14 14
46. Tóth Álmos Vazul (Budafok) 1.11 18
47. Dénes Bence (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 1.11 18
48. Kindler Máté (Malév SC) 1.1 20
49. Dalmadi Miklós (Újpest-MT/C) 1.08 24
50. Schlingloff Benjamin Márk (Budafok) 1 28
51. Horváth Péter (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1 22
52. Kalló Ákos Ferenc (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 1 22
53. András Bálint (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 1 18
54. Lotz Benedek (Budafok) 0.91 22
55. Tóvári Dominik (Újpest-MT/C) 0.88 16
56. Csépai Gergely Kristóf (TFSE U16/B) 0.85 26
57. Máté-Tóth András (Újpest-MT/C) 0.85 26
58. Nagy Zsigmond János (Budafok) 0.83 24
59. Szávin Péter (TFSE U16/B) 0.83 12
60. Tóth Kristóf (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0.82 22
61. Tóth Gábor Dániel (TFSE U16/B) 0.82 22
62. Oravecz Tamás (Budafok) 0.8 20
63. Paul Bence (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0.79 28
64. Neszmélyi-Papp Vince (TFSE U16/B) 0.75 16
65. Kosár-Nagy Lukács (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0.71 14
66. Ködmön Barnabás (TFSE U16/B) 0.71 14
67. Németh Krisztián Zakariás (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0.69 26
68. Czinege Zsombor (Újpest-MT/C) 0.67 18
69. Molnár Gergely Tibor (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0.57 14
70. Bildhauer Barna Viktor (Malév SC) 0.56 18
71. Csillag Mátyás (TFSE U16/B) 0.5 16
72. Li Mu (Malév SC) 0.47 30
73. Tas Botond Ágoston (Újpest-MT/C) 0.33 12
74. Smoczer Brúnó (Budafok) 0.3 20
75. Gyenes-Bodon Aurél (TFSE U16/B) 0.18 22
76. Keresztes Csaba (Malév SC) 0.17 12
77. Szük Huba Barnabás (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0.14 14
78. Baranyai Márk Tamás (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 0.09 22
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 11 meccs, min. 22 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. Szűcs Dániel (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 3.67 24
2. Gulyás Roland Attila (TFSE U16/B) 2.73 30
3. Sipos Alfréd Tamás (Malév SC) 1.31 26
4. Bayomi Zsombor (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.07 28
5. Besze Szabolcs (Malév SC) 0.87 30
6. Schlingloff Benjamin Márk (Budafok) 0.79 28
7. Rácz Gergő Zoltán (Malév SC) 0.73 30
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 11 meccs, min. 22 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. Sipos Alfréd Tamás (Malév SC) 70.83% (34/48) 26
2. Bayomi Zsombor (Zsíros Akadémia Kőbánya) 68.18% (30/44) 28
3. Gulyás Roland Attila (TFSE U16/B) 64.06% (82/128) 30
4. Berecz Bálint Áron (Zsíros Akadémia Kőbánya) 57.14% (16/28) 24
5. Mosolygó Bence (Malév SC) 53.33% (16/30) 24
6. Gugi Máté (TFSE U16/B) 50% (14/28) 22
7. Szűcs Dániel (Radobasket/C-Budaörsi DSE) 49.44% (88/178) 24
8. Tóth Rajmund (Zsíros Akadémia Kőbánya) 41.67% (10/24) 22
9. Paul Bence (Zsíros Akadémia Kőbánya) 41.67% (10/24) 28
10. Bayomi Levente (Zsíros Akadémia Kőbánya) 41.67% (10/24) 28
11. Balog Bendegúz (Malév SC) 40% (16/40) 24
12. Bálint Döme Árpád (Malév SC) 38.89% (14/36) 28
13. Schlingloff Benjamin Márk (Budafok) 32.35% (22/68) 28
14. Pál Bendegúz András (Zsíros Akadémia Kőbánya) 30% (12/40) 26
15. Gulyás Alex István (TFSE U16/B) 28.13% (18/64) 30
16. Rácz Gergő Zoltán (Malév SC) 26.19% (22/84) 30
17. Herpák Noel (Budafok) 26.09% (12/46) 28
18. Besze Szabolcs (Malév SC) 22.03% (26/118) 30
19. Lotz Benedek (Budafok) 16.67% (4/24) 22
20. Szász-Nagy Bálint (Malév SC) 16% (8/50) 26
21. Kozák Máté (Budafok) 14.81% (8/54) 26
22. LaBelle Maxim Carnegie (TFSE U16/B) 13.64% (6/44) 24
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu