/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

Malév Kobrák - Budapest, Fiú Junior B

Edző

Név Telefon E-mail
Szarka Sándor 30/362-0684 szarkasanyi@gmail.hu

Kontakt

Név Telefon E-mail
Bobos Csaba 20/452-7370 boboskosar@gmail.com

Csarnok

Csarnok Cím
Dr. Vilmos Endre Sportcentrum 1185 - Budapest Nagyszalonta u. 25

Játékosok




Mezszám Név Szül. dátum

Műsor

Budapest, Fiú Junior B

 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FJB1011 Malév Kobrák Budapest Basket 2021/02/20 17:00 66-65
(16-12,22-23,16-13,12-17)
Dr. Vilmos Endre Sportcentrum László Zsolt Károly Bujtor Péter
FJB1024 Óbudai KA/B Malév Kobrák 2021/02/27 14:00 106-58
(29-15,30-7,17-19,30-17)
III. kerületi Sporttelep Balogh Kristóf Győri Ferenc
FJB1033 Malév Kobrák Regi Waldorf 2021/03/09 19:30 119-38
(23-14,38-8,36-2,22-14)
Dr. Vilmos Endre Sportcentrum László Zsolt Károly Szőke Gábor
FJB1042 Budafok Malév Kobrák 2021/03/20 12:20 72-44
(20-14,19-10,14-12,19-8)
Rózsakerti Demjén István Református Gimnázium Kovács Róbert Márió Ürögi Zsolt
FJB1073 Malév Kobrák Zuglói Sasok 2021/04/17 15:00 62-50
(17-11,8-16,20-12,17-11)
Dr. Vilmos Endre Sportcentrum Török Béla Mészáros Nándor Lajos
FJB1063 PSK Malév Kobrák 2021/05/02 14:30 37-81
(8-23,14-16,4-19,11-23)
Dr. Vilmos Endre Sportcentrum Hegedűs Attila Ürögi Zsolt

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Safranka Márton (Óbudai KA/B) 103 3
2. Sirák Bertalan (Budafok) 87 6
3. Gát Mihály (Regi Waldorf) 85 6
4. Dávid Levente (Budafok) 83 6
5. Balázs Benjamin (Zuglói Sasok) 82 5
6. Szontagh Ábel (Budapest Basket) 81 5
7. Orosz Balázs (Malév Kobrák) 74 6
8. Chabot Benjamin Sebastian (Óbudai KA/B) 71 5
9. Varga Balázs (Regi Waldorf) 71 5
10. Bekő Balázs (Regi Waldorf) 71 6
11. Bíró Levente (Malév Kobrák) 69 3
12. Harsányi Bence (Malév Kobrák) 63 6
13. Sántha Barnabás (Zuglói Sasok) 60 4
14. Solti Máté István (Malév Kobrák) 60 5
15. Kormos Csanád (PSK) 52 4
16. Lucey Ciarán József (Budafok) 50 6
17. Lenkó Vencel Tamás (Budafok) 48 3
18. Josepovits Gábor (Malév Kobrák) 47 5
19. Román Barnabás (Budapest Basket) 46 4
20. Dormán Miklós (Budafok) 46 3
21. Dócs Benedek András (Óbudai KA/B) 45 3
22. Cserjés Bence Attila (Budapest Basket) 42 3
23. Vasali Mátyás (Óbudai KA/B) 40 4
24. Léh András Attila (Óbudai KA/B) 40 5
25. Tóth Mózes (Budafok) 39 5
26. Szili Balázs Gábor (Budapest Basket) 36 5
27. Baranyai Zsombor (Malév Kobrák) 34 6
28. Feigl Dávid Zsolt (PSK) 34 3
29. Kovács Erik Péter (Zuglói Sasok) 33 5
30. Papp Máté (Malév Kobrák) 31 3
31. Orbán Patrik (Óbudai KA/B) 31 3
32. Kosztolánczy Bálint (Budafok) 29 4
33. Joób Ambrus (Budapest Basket) 29 4
34. Korpás Máté (Óbudai KA/B) 29 5
35. Szabados Benjámin (Óbudai KA/B) 26 3
36. Garamszegi Marcell (Malév Kobrák) 25 5
37. Dobossy Pál Márton (Óbudai KA/B) 23 4
38. Váradi Levente Vajk (Budafok) 22 6
39. Ferencz Botond (Zuglói Sasok) 22 5
40. Dóka Márton (Zuglói Sasok) 21 4
41. Nádor Bence Balázs (PSK) 21 4
42. Varsányi Áron (Óbudai KA/B) 20 3
43. Pilinger Nándor Farkas (Budafok) 19 4
44. Müllner Bence (Budapest Basket) 19 5
45. Katona Gábor (Óbudai KA/B) 19 3
46. Borszukovszki Márton (Zuglói Sasok) 18 2
47. Rózsahegyi Dominik (Budapest Basket) 18 2
48. Kalmár Krisztián (Budapest Basket) 17 4
49. Szántó Marcell (Óbudai KA/B) 16 2
50. Bulyovszky Domonkos (Óbudai KA/B) 16 3
51. Boros Richárd Alex (Budafok) 16 3
52. Csocsán Marcell Péter (Óbudai KA/B) 15 4
53. Lucey Alex Cormac (Budafok) 15 6
54. Radó Milán (Zuglói Sasok) 14 4
55. Bekő Pál (Regi Waldorf) 14 5
56. Vermes Péter Örs (Óbudai KA/B) 13 2
57. Gorzás Márk (Budapest Basket) 13 4
58. Török Csongor (Budapest Basket) 12 3
59. Almás Bendegúz (Zuglói Sasok) 12 5
60. Kolozsvári Áron (Óbudai KA/B) 11 3
61. Zsiros Bálint (PSK) 11 4
62. Leleszi Márton Barna (Regi Waldorf) 11 5
63. Ivanov Péter (Zuglói Sasok) 9 1
64. Szentpéteri Botond (Budapest Basket) 8 3
65. Máté Gergely Dániel (Malév Kobrák) 8 3
66. Darvas Ágoston Erik (Zuglói Sasok) 8 2
67. Órás Ámon (PSK) 8 4
68. Kelemen Botond (PSK) 8 4
69. Szigeti Huba (Budafok) 7 5
70. Bíró Balázs (Malév Kobrák) 7 3
71. Dobó Benedek (PSK) 5 3
72. Tarnai András (Malév Kobrák) 5 3
73. Korompay Dénes (Óbudai KA/B) 5 1
74. Nagy Milán (Zuglói Sasok) 5 5
75. Széplaki Dániel (PSK) 4 1
76. Pirint Gergő (Óbudai KA/B) 4 1
77. Megyeri Tamás (Budafok) 4 1
78. Kolbert Ákos (Budapest Basket) 4 2
79. Jungmajer Kornél (Malév Kobrák) 4 2
80. Fenyvesi Ábel (Regi Waldorf) 4 5
81. Szegedi Bence Áron (Budafok) 4 5
82. Eszenyi Milán (Malév Kobrák) 3 1
83. L.Laki Pál (Regi Waldorf) 2 3
84. Dániel Gergő (PSK) 2 1
85. Kiss Gergely Tibor (Regi Waldorf) 2 2
86. Tiba Bendegúz (Regi Waldorf) 2 2
87. Harmati Ábel (Regi Waldorf) 0 1
88. Prókay-Lukács Márk Attila (PSK) 0 3
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Sirák Bertalan (Budafok) 18 6
2. Dávid Levente (Budafok) 17 6
3. Solti Máté István (Malév Kobrák) 10 5
4. Román Barnabás (Budapest Basket) 8 4
5. Chabot Benjamin Sebastian (Óbudai KA/B) 7 5
6. Dormán Miklós (Budafok) 6 3
7. Safranka Márton (Óbudai KA/B) 5 3
8. Bekő Balázs (Regi Waldorf) 5 6
9. Feigl Dávid Zsolt (PSK) 5 3
10. Garamszegi Marcell (Malév Kobrák) 5 5
11. Müllner Bence (Budapest Basket) 5 5
12. Bíró Levente (Malév Kobrák) 4 3
13. Sántha Barnabás (Zuglói Sasok) 4 4
14. Borszukovszki Márton (Zuglói Sasok) 4 2
15. Rózsahegyi Dominik (Budapest Basket) 4 2
16. Lucey Ciarán József (Budafok) 4 6
17. Tóth Mózes (Budafok) 4 5
18. Kosztolánczy Bálint (Budafok) 4 4
19. Váradi Levente Vajk (Budafok) 4 6
20. Lenkó Vencel Tamás (Budafok) 3 3
21. Varga Balázs (Regi Waldorf) 3 5
22. Gát Mihály (Regi Waldorf) 3 6
23. Kalmár Krisztián (Budapest Basket) 3 4
24. Leleszi Márton Barna (Regi Waldorf) 3 5
25. Balázs Benjamin (Zuglói Sasok) 2 5
26. Szontagh Ábel (Budapest Basket) 2 5
27. Harsányi Bence (Malév Kobrák) 2 6
28. Szántó Marcell (Óbudai KA/B) 2 2
29. Szili Balázs Gábor (Budapest Basket) 2 5
30. Varsányi Áron (Óbudai KA/B) 2 3
31. Korpás Máté (Óbudai KA/B) 2 5
32. Dobossy Pál Márton (Óbudai KA/B) 2 4
33. Baranyai Zsombor (Malév Kobrák) 2 6
34. Cserjés Bence Attila (Budapest Basket) 1 3
35. Kormos Csanád (PSK) 1 4
36. Orosz Balázs (Malév Kobrák) 1 6
37. Orbán Patrik (Óbudai KA/B) 1 3
38. Papp Máté (Malév Kobrák) 1 3
39. Katona Gábor (Óbudai KA/B) 1 3
40. Boros Richárd Alex (Budafok) 1 3
41. Bulyovszky Domonkos (Óbudai KA/B) 1 3
42. Nádor Bence Balázs (PSK) 1 4
43. Korompay Dénes (Óbudai KA/B) 1 1
44. Kolozsvári Áron (Óbudai KA/B) 1 3
45. Gorzás Márk (Budapest Basket) 1 4
46. Zsiros Bálint (PSK) 1 4
47. Lucey Alex Cormac (Budafok) 1 6
48. Bíró Balázs (Malév Kobrák) 1 3
49. Jungmajer Kornél (Malév Kobrák) 1 2
50. Dobó Benedek (PSK) 1 3
51. Tarnai András (Malév Kobrák) 1 3
52. Szigeti Huba (Budafok) 1 5
53. Dócs Benedek András (Óbudai KA/B) 0 3
54. Vasali Mátyás (Óbudai KA/B) 0 4
55. Josepovits Gábor (Malév Kobrák) 0 5
56. Ivanov Péter (Zuglói Sasok) 0 1
57. Szabados Benjámin (Óbudai KA/B) 0 3
58. Léh András Attila (Óbudai KA/B) 0 5
59. Joób Ambrus (Budapest Basket) 0 4
60. Kovács Erik Péter (Zuglói Sasok) 0 5
61. Vermes Péter Örs (Óbudai KA/B) 0 2
62. Dóka Márton (Zuglói Sasok) 0 4
63. Pilinger Nándor Farkas (Budafok) 0 4
64. Ferencz Botond (Zuglói Sasok) 0 5
65. Széplaki Dániel (PSK) 0 1
66. Török Csongor (Budapest Basket) 0 3
67. Megyeri Tamás (Budafok) 0 1
68. Darvas Ágoston Erik (Zuglói Sasok) 0 2
69. Pirint Gergő (Óbudai KA/B) 0 1
70. Csocsán Marcell Péter (Óbudai KA/B) 0 4
71. Radó Milán (Zuglói Sasok) 0 4
72. Eszenyi Milán (Malév Kobrák) 0 1
73. Bekő Pál (Regi Waldorf) 0 5
74. Máté Gergely Dániel (Malév Kobrák) 0 3
75. Szentpéteri Botond (Budapest Basket) 0 3
76. Almás Bendegúz (Zuglói Sasok) 0 5
77. Órás Ámon (PSK) 0 4
78. Kolbert Ákos (Budapest Basket) 0 2
79. Kelemen Botond (PSK) 0 4
80. Dániel Gergő (PSK) 0 1
81. Kiss Gergely Tibor (Regi Waldorf) 0 2
82. Tiba Bendegúz (Regi Waldorf) 0 2
83. Nagy Milán (Zuglói Sasok) 0 5
84. Szegedi Bence Áron (Budafok) 0 5
85. Fenyvesi Ábel (Regi Waldorf) 0 5
86. L.Laki Pál (Regi Waldorf) 0 3
87. Harmati Ábel (Regi Waldorf) 0 1
88. Prókay-Lukács Márk Attila (PSK) 0 3
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Safranka Márton (Óbudai KA/B) 34.33 3
2. Bíró Levente (Malév Kobrák) 23 3
3. Balázs Benjamin (Zuglói Sasok) 16.4 5
4. Szontagh Ábel (Budapest Basket) 16.2 5
5. Lenkó Vencel Tamás (Budafok) 16 3
6. Dormán Miklós (Budafok) 15.33 3
7. Dócs Benedek András (Óbudai KA/B) 15 3
8. Sántha Barnabás (Zuglói Sasok) 15 4
9. Sirák Bertalan (Budafok) 14.5 6
10. Varga Balázs (Regi Waldorf) 14.2 5
11. Chabot Benjamin Sebastian (Óbudai KA/B) 14.2 5
12. Gát Mihály (Regi Waldorf) 14.17 6
13. Cserjés Bence Attila (Budapest Basket) 14 3
14. Dávid Levente (Budafok) 13.83 6
15. Kormos Csanád (PSK) 13 4
16. Orosz Balázs (Malév Kobrák) 12.33 6
17. Solti Máté István (Malév Kobrák) 12 5
18. Bekő Balázs (Regi Waldorf) 11.83 6
19. Román Barnabás (Budapest Basket) 11.5 4
20. Feigl Dávid Zsolt (PSK) 11.33 3
21. Harsányi Bence (Malév Kobrák) 10.5 6
22. Orbán Patrik (Óbudai KA/B) 10.33 3
23. Papp Máté (Malév Kobrák) 10.33 3
24. Vasali Mátyás (Óbudai KA/B) 10 4
25. Josepovits Gábor (Malév Kobrák) 9.4 5
26. Rózsahegyi Dominik (Budapest Basket) 9 2
27. Ivanov Péter (Zuglói Sasok) 9 1
28. Borszukovszki Márton (Zuglói Sasok) 9 2
29. Szabados Benjámin (Óbudai KA/B) 8.67 3
30. Lucey Ciarán József (Budafok) 8.33 6
31. Szántó Marcell (Óbudai KA/B) 8 2
32. Léh András Attila (Óbudai KA/B) 8 5
33. Tóth Mózes (Budafok) 7.8 5
34. Joób Ambrus (Budapest Basket) 7.25 4
35. Kosztolánczy Bálint (Budafok) 7.25 4
36. Szili Balázs Gábor (Budapest Basket) 7.2 5
37. Varsányi Áron (Óbudai KA/B) 6.67 3
38. Kovács Erik Péter (Zuglói Sasok) 6.6 5
39. Vermes Péter Örs (Óbudai KA/B) 6.5 2
40. Katona Gábor (Óbudai KA/B) 6.33 3
41. Korpás Máté (Óbudai KA/B) 5.8 5
42. Dobossy Pál Márton (Óbudai KA/B) 5.75 4
43. Baranyai Zsombor (Malév Kobrák) 5.67 6
44. Bulyovszky Domonkos (Óbudai KA/B) 5.33 3
45. Boros Richárd Alex (Budafok) 5.33 3
46. Nádor Bence Balázs (PSK) 5.25 4
47. Dóka Márton (Zuglói Sasok) 5.25 4
48. Korompay Dénes (Óbudai KA/B) 5 1
49. Garamszegi Marcell (Malév Kobrák) 5 5
50. Pilinger Nándor Farkas (Budafok) 4.75 4
51. Ferencz Botond (Zuglói Sasok) 4.4 5
52. Kalmár Krisztián (Budapest Basket) 4.25 4
53. Pirint Gergő (Óbudai KA/B) 4 1
54. Török Csongor (Budapest Basket) 4 3
55. Megyeri Tamás (Budafok) 4 1
56. Darvas Ágoston Erik (Zuglói Sasok) 4 2
57. Széplaki Dániel (PSK) 4 1
58. Müllner Bence (Budapest Basket) 3.8 5
59. Csocsán Marcell Péter (Óbudai KA/B) 3.75 4
60. Kolozsvári Áron (Óbudai KA/B) 3.67 3
61. Váradi Levente Vajk (Budafok) 3.67 6
62. Radó Milán (Zuglói Sasok) 3.5 4
63. Gorzás Márk (Budapest Basket) 3.25 4
64. Eszenyi Milán (Malév Kobrák) 3 1
65. Bekő Pál (Regi Waldorf) 2.8 5
66. Zsiros Bálint (PSK) 2.75 4
67. Szentpéteri Botond (Budapest Basket) 2.67 3
68. Máté Gergely Dániel (Malév Kobrák) 2.67 3
69. Lucey Alex Cormac (Budafok) 2.5 6
70. Almás Bendegúz (Zuglói Sasok) 2.4 5
71. Bíró Balázs (Malév Kobrák) 2.33 3
72. Leleszi Márton Barna (Regi Waldorf) 2.2 5
73. Dániel Gergő (PSK) 2 1
74. Kolbert Ákos (Budapest Basket) 2 2
75. Jungmajer Kornél (Malév Kobrák) 2 2
76. Órás Ámon (PSK) 2 4
77. Kelemen Botond (PSK) 2 4
78. Tarnai András (Malév Kobrák) 1.67 3
79. Dobó Benedek (PSK) 1.67 3
80. Szigeti Huba (Budafok) 1.4 5
81. Tiba Bendegúz (Regi Waldorf) 1 2
82. Nagy Milán (Zuglói Sasok) 1 5
83. Kiss Gergely Tibor (Regi Waldorf) 1 2
84. Szegedi Bence Áron (Budafok) 0.8 5
85. Fenyvesi Ábel (Regi Waldorf) 0.8 5
86. L.Laki Pál (Regi Waldorf) 0.67 3
87. Harmati Ábel (Regi Waldorf) 0 1
88. Prókay-Lukács Márk Attila (PSK) 0 3
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Sirák Bertalan (Budafok) 3 6
2. Dávid Levente (Budafok) 2.83 6
3. Dormán Miklós (Budafok) 2 3
4. Solti Máté István (Malév Kobrák) 2 5
5. Román Barnabás (Budapest Basket) 2 4
6. Rózsahegyi Dominik (Budapest Basket) 2 2
7. Borszukovszki Márton (Zuglói Sasok) 2 2
8. Safranka Márton (Óbudai KA/B) 1.67 3
9. Feigl Dávid Zsolt (PSK) 1.67 3
10. Chabot Benjamin Sebastian (Óbudai KA/B) 1.4 5
11. Bíró Levente (Malév Kobrák) 1.33 3
12. Lenkó Vencel Tamás (Budafok) 1 3
13. Sántha Barnabás (Zuglói Sasok) 1 4
14. Szántó Marcell (Óbudai KA/B) 1 2
15. Kosztolánczy Bálint (Budafok) 1 4
16. Korompay Dénes (Óbudai KA/B) 1 1
17. Garamszegi Marcell (Malév Kobrák) 1 5
18. Müllner Bence (Budapest Basket) 1 5
19. Bekő Balázs (Regi Waldorf) 0.83 6
20. Tóth Mózes (Budafok) 0.8 5
21. Kalmár Krisztián (Budapest Basket) 0.75 4
22. Lucey Ciarán József (Budafok) 0.67 6
23. Varsányi Áron (Óbudai KA/B) 0.67 3
24. Váradi Levente Vajk (Budafok) 0.67 6
25. Varga Balázs (Regi Waldorf) 0.6 5
26. Leleszi Márton Barna (Regi Waldorf) 0.6 5
27. Gát Mihály (Regi Waldorf) 0.5 6
28. Dobossy Pál Márton (Óbudai KA/B) 0.5 4
29. Jungmajer Kornél (Malév Kobrák) 0.5 2
30. Balázs Benjamin (Zuglói Sasok) 0.4 5
31. Szontagh Ábel (Budapest Basket) 0.4 5
32. Szili Balázs Gábor (Budapest Basket) 0.4 5
33. Korpás Máté (Óbudai KA/B) 0.4 5
34. Cserjés Bence Attila (Budapest Basket) 0.33 3
35. Harsányi Bence (Malév Kobrák) 0.33 6
36. Orbán Patrik (Óbudai KA/B) 0.33 3
37. Papp Máté (Malév Kobrák) 0.33 3
38. Katona Gábor (Óbudai KA/B) 0.33 3
39. Baranyai Zsombor (Malév Kobrák) 0.33 6
40. Bulyovszky Domonkos (Óbudai KA/B) 0.33 3
41. Boros Richárd Alex (Budafok) 0.33 3
42. Kolozsvári Áron (Óbudai KA/B) 0.33 3
43. Bíró Balázs (Malév Kobrák) 0.33 3
44. Tarnai András (Malév Kobrák) 0.33 3
45. Dobó Benedek (PSK) 0.33 3
46. Kormos Csanád (PSK) 0.25 4
47. Nádor Bence Balázs (PSK) 0.25 4
48. Gorzás Márk (Budapest Basket) 0.25 4
49. Zsiros Bálint (PSK) 0.25 4
50. Szigeti Huba (Budafok) 0.2 5
51. Orosz Balázs (Malév Kobrák) 0.17 6
52. Lucey Alex Cormac (Budafok) 0.17 6
53. Dócs Benedek András (Óbudai KA/B) 0 3
54. Vasali Mátyás (Óbudai KA/B) 0 4
55. Josepovits Gábor (Malév Kobrák) 0 5
56. Ivanov Péter (Zuglói Sasok) 0 1
57. Szabados Benjámin (Óbudai KA/B) 0 3
58. Léh András Attila (Óbudai KA/B) 0 5
59. Joób Ambrus (Budapest Basket) 0 4
60. Kovács Erik Péter (Zuglói Sasok) 0 5
61. Vermes Péter Örs (Óbudai KA/B) 0 2
62. Dóka Márton (Zuglói Sasok) 0 4
63. Pilinger Nándor Farkas (Budafok) 0 4
64. Ferencz Botond (Zuglói Sasok) 0 5
65. Pirint Gergő (Óbudai KA/B) 0 1
66. Török Csongor (Budapest Basket) 0 3
67. Megyeri Tamás (Budafok) 0 1
68. Darvas Ágoston Erik (Zuglói Sasok) 0 2
69. Széplaki Dániel (PSK) 0 1
70. Csocsán Marcell Péter (Óbudai KA/B) 0 4
71. Radó Milán (Zuglói Sasok) 0 4
72. Eszenyi Milán (Malév Kobrák) 0 1
73. Bekő Pál (Regi Waldorf) 0 5
74. Szentpéteri Botond (Budapest Basket) 0 3
75. Máté Gergely Dániel (Malév Kobrák) 0 3
76. Almás Bendegúz (Zuglói Sasok) 0 5
77. Dániel Gergő (PSK) 0 1
78. Kolbert Ákos (Budapest Basket) 0 2
79. Órás Ámon (PSK) 0 4
80. Kelemen Botond (PSK) 0 4
81. Tiba Bendegúz (Regi Waldorf) 0 2
82. Nagy Milán (Zuglói Sasok) 0 5
83. Kiss Gergely Tibor (Regi Waldorf) 0 2
84. Szegedi Bence Áron (Budafok) 0 5
85. Fenyvesi Ábel (Regi Waldorf) 0 5
86. L.Laki Pál (Regi Waldorf) 0 3
87. Harmati Ábel (Regi Waldorf) 0 1
88. Prókay-Lukács Márk Attila (PSK) 0 3
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. Safranka Márton (Óbudai KA/B) 13.33 3
2. Bíró Levente (Malév Kobrák) 8 3
3. Balázs Benjamin (Zuglói Sasok) 7 5
4. Szontagh Ábel (Budapest Basket) 6.2 5
5. Dócs Benedek András (Óbudai KA/B) 6 3
6. Lenkó Vencel Tamás (Budafok) 5.67 3
7. Varga Balázs (Regi Waldorf) 5.6 5
8. Orosz Balázs (Malév Kobrák) 5.5 6
9. Sántha Barnabás (Zuglói Sasok) 5.25 4
10. Kormos Csanád (PSK) 5.25 4
11. Gát Mihály (Regi Waldorf) 5 6
12. Cserjés Bence Attila (Budapest Basket) 4.67 3
13. Orbán Patrik (Óbudai KA/B) 4.67 3
14. Papp Máté (Malév Kobrák) 4.67 3
15. Chabot Benjamin Sebastian (Óbudai KA/B) 4.4 5
16. Josepovits Gábor (Malév Kobrák) 4.4 5
17. Szabados Benjámin (Óbudai KA/B) 4.33 3
18. Vasali Mátyás (Óbudai KA/B) 4.25 4
19. Dormán Miklós (Budafok) 4 3
20. Harsányi Bence (Malév Kobrák) 4 6
21. Léh András Attila (Óbudai KA/B) 3.8 5
22. Bekő Balázs (Regi Waldorf) 3.5 6
23. Kovács Erik Péter (Zuglói Sasok) 3.2 5
24. Solti Máté István (Malév Kobrák) 3 5
25. Ivanov Péter (Zuglói Sasok) 3 1
26. Joób Ambrus (Budapest Basket) 3 4
27. Feigl Dávid Zsolt (PSK) 2.67 3
28. Katona Gábor (Óbudai KA/B) 2.67 3
29. Szili Balázs Gábor (Budapest Basket) 2.6 5
30. Vermes Péter Örs (Óbudai KA/B) 2.5 2
31. Tóth Mózes (Budafok) 2.4 5
32. Sirák Bertalan (Budafok) 2.33 6
33. Lucey Ciarán József (Budafok) 2.33 6
34. Román Barnabás (Budapest Basket) 2.25 4
35. Nádor Bence Balázs (PSK) 2.25 4
36. Dóka Márton (Zuglói Sasok) 2.25 4
37. Pilinger Nándor Farkas (Budafok) 2.25 4
38. Baranyai Zsombor (Malév Kobrák) 2.17 6
39. Dávid Levente (Budafok) 2 6
40. Szántó Marcell (Óbudai KA/B) 2 2
41. Varsányi Áron (Óbudai KA/B) 2 3
42. Korpás Máté (Óbudai KA/B) 2 5
43. Bulyovszky Domonkos (Óbudai KA/B) 2 3
44. Pirint Gergő (Óbudai KA/B) 2 1
45. Török Csongor (Budapest Basket) 2 3
46. Megyeri Tamás (Budafok) 2 1
47. Darvas Ágoston Erik (Zuglói Sasok) 2 2
48. Széplaki Dániel (PSK) 2 1
49. Ferencz Botond (Zuglói Sasok) 1.8 5
50. Dobossy Pál Márton (Óbudai KA/B) 1.75 4
51. Csocsán Marcell Péter (Óbudai KA/B) 1.75 4
52. Radó Milán (Zuglói Sasok) 1.75 4
53. Rózsahegyi Dominik (Budapest Basket) 1.5 2
54. Borszukovszki Márton (Zuglói Sasok) 1.5 2
55. Kosztolánczy Bálint (Budafok) 1.5 4
56. Bekő Pál (Regi Waldorf) 1.4 5
57. Boros Richárd Alex (Budafok) 1.33 3
58. Szentpéteri Botond (Budapest Basket) 1.33 3
59. Máté Gergely Dániel (Malév Kobrák) 1.33 3
60. Gorzás Márk (Budapest Basket) 1.25 4
61. Almás Bendegúz (Zuglói Sasok) 1.2 5
62. Korompay Dénes (Óbudai KA/B) 1 1
63. Garamszegi Marcell (Malév Kobrák) 1 5
64. Kalmár Krisztián (Budapest Basket) 1 4
65. Eszenyi Milán (Malév Kobrák) 1 1
66. Zsiros Bálint (PSK) 1 4
67. Dániel Gergő (PSK) 1 1
68. Kolbert Ákos (Budapest Basket) 1 2
69. Órás Ámon (PSK) 1 4
70. Kelemen Botond (PSK) 1 4
71. Váradi Levente Vajk (Budafok) 0.83 6
72. Kolozsvári Áron (Óbudai KA/B) 0.67 3
73. Lucey Alex Cormac (Budafok) 0.67 6
74. Bíró Balázs (Malév Kobrák) 0.67 3
75. Tiba Bendegúz (Regi Waldorf) 0.5 2
76. Kiss Gergely Tibor (Regi Waldorf) 0.5 2
77. Nagy Milán (Zuglói Sasok) 0.4 5
78. Szegedi Bence Áron (Budafok) 0.4 5
79. Fenyvesi Ábel (Regi Waldorf) 0.4 5
80. Tarnai András (Malév Kobrák) 0.33 3
81. Dobó Benedek (PSK) 0.33 3
82. L.Laki Pál (Regi Waldorf) 0.33 3
83. Leleszi Márton Barna (Regi Waldorf) 0.2 5
84. Szigeti Huba (Budafok) 0.2 5
85. Müllner Bence (Budapest Basket) 0 5
86. Jungmajer Kornél (Malév Kobrák) 0 2
87. Harmati Ábel (Regi Waldorf) 0 1
88. Prókay-Lukács Márk Attila (PSK) 0 3
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Feigl Dávid Zsolt (PSK) 4.33 3
2. Papp Máté (Malév Kobrák) 3.67 3
3. Balázs Benjamin (Zuglói Sasok) 3 5
4. Darvas Ágoston Erik (Zuglói Sasok) 3 2
5. Dávid Levente (Budafok) 2.5 6
6. Rózsahegyi Dominik (Budapest Basket) 2.5 2
7. Lucey Alex Cormac (Budafok) 2.33 6
8. Nádor Bence Balázs (PSK) 2.25 4
9. Tóth Mózes (Budafok) 2.2 5
10. Ferencz Botond (Zuglói Sasok) 2.2 5
11. Solti Máté István (Malév Kobrák) 2 5
12. Harsányi Bence (Malév Kobrák) 2 6
13. Szili Balázs Gábor (Budapest Basket) 2 5
14. Megyeri Tamás (Budafok) 2 1
15. Széplaki Dániel (PSK) 2 1
16. Órás Ámon (PSK) 2 4
17. Josepovits Gábor (Malév Kobrák) 1.8 5
18. Kormos Csanád (PSK) 1.75 4
19. Lenkó Vencel Tamás (Budafok) 1.67 3
20. Boros Richárd Alex (Budafok) 1.67 3
21. Szontagh Ábel (Budapest Basket) 1.6 5
22. Varga Balázs (Regi Waldorf) 1.6 5
23. Sántha Barnabás (Zuglói Sasok) 1.5 4
24. Gát Mihály (Regi Waldorf) 1.5 6
25. Orosz Balázs (Malév Kobrák) 1.5 6
26. Szántó Marcell (Óbudai KA/B) 1.5 2
27. Lucey Ciarán József (Budafok) 1.33 6
28. Katona Gábor (Óbudai KA/B) 1.33 3
29. Váradi Levente Vajk (Budafok) 1.33 6
30. Máté Gergely Dániel (Malév Kobrák) 1.33 3
31. Dóka Márton (Zuglói Sasok) 1.25 4
32. Radó Milán (Zuglói Sasok) 1.25 4
33. Léh András Attila (Óbudai KA/B) 1.2 5
34. Müllner Bence (Budapest Basket) 1.2 5
35. Sirák Bertalan (Budafok) 1 6
36. Bekő Balázs (Regi Waldorf) 1 6
37. Borszukovszki Márton (Zuglói Sasok) 1 2
38. Kovács Erik Péter (Zuglói Sasok) 1 5
39. Korpás Máté (Óbudai KA/B) 1 5
40. Dobossy Pál Márton (Óbudai KA/B) 1 4
41. Baranyai Zsombor (Malév Kobrák) 1 6
42. Pirint Gergő (Óbudai KA/B) 1 1
43. Gorzás Márk (Budapest Basket) 1 4
44. Eszenyi Milán (Malév Kobrák) 1 1
45. Almás Bendegúz (Zuglói Sasok) 1 5
46. Bíró Balázs (Malév Kobrák) 1 3
47. Jungmajer Kornél (Malév Kobrák) 1 2
48. Nagy Milán (Zuglói Sasok) 1 5
49. Leleszi Márton Barna (Regi Waldorf) 0.8 5
50. Vasali Mátyás (Óbudai KA/B) 0.75 4
51. Kosztolánczy Bálint (Budafok) 0.75 4
52. Pilinger Nándor Farkas (Budafok) 0.75 4
53. Dormán Miklós (Budafok) 0.67 3
54. Cserjés Bence Attila (Budapest Basket) 0.67 3
55. Szabados Benjámin (Óbudai KA/B) 0.67 3
56. Bulyovszky Domonkos (Óbudai KA/B) 0.67 3
57. Kolozsvári Áron (Óbudai KA/B) 0.67 3
58. Szentpéteri Botond (Budapest Basket) 0.67 3
59. Tarnai András (Malév Kobrák) 0.67 3
60. Garamszegi Marcell (Malév Kobrák) 0.6 5
61. Bekő Pál (Regi Waldorf) 0.6 5
62. Szigeti Huba (Budafok) 0.6 5
63. Román Barnabás (Budapest Basket) 0.5 4
64. Zsiros Bálint (PSK) 0.5 4
65. Kolbert Ákos (Budapest Basket) 0.5 2
66. Chabot Benjamin Sebastian (Óbudai KA/B) 0.4 5
67. Fenyvesi Ábel (Regi Waldorf) 0.4 5
68. Safranka Márton (Óbudai KA/B) 0.33 3
69. Dócs Benedek András (Óbudai KA/B) 0.33 3
70. Török Csongor (Budapest Basket) 0.33 3
71. Dobó Benedek (PSK) 0.33 3
72. Joób Ambrus (Budapest Basket) 0.25 4
73. Csocsán Marcell Péter (Óbudai KA/B) 0.25 4
74. Kelemen Botond (PSK) 0.25 4
75. Szegedi Bence Áron (Budafok) 0.2 5
76. Bíró Levente (Malév Kobrák) 0 3
77. Orbán Patrik (Óbudai KA/B) 0 3
78. Ivanov Péter (Zuglói Sasok) 0 1
79. Varsányi Áron (Óbudai KA/B) 0 3
80. Vermes Péter Örs (Óbudai KA/B) 0 2
81. Korompay Dénes (Óbudai KA/B) 0 1
82. Kalmár Krisztián (Budapest Basket) 0 4
83. Dániel Gergő (PSK) 0 1
84. Tiba Bendegúz (Regi Waldorf) 0 2
85. Kiss Gergely Tibor (Regi Waldorf) 0 2
86. L.Laki Pál (Regi Waldorf) 0 3
87. Harmati Ábel (Regi Waldorf) 0 1
88. Prókay-Lukács Márk Attila (PSK) 0 3
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 1 meccs, min. 2 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. Cserjés Bence Attila (Budapest Basket) 3.67 3
2. Bíró Levente (Malév Kobrák) 3 3
3. Dócs Benedek András (Óbudai KA/B) 3 3
4. Ivanov Péter (Zuglói Sasok) 3 1
5. Safranka Márton (Óbudai KA/B) 2.67 3
6. Gát Mihály (Regi Waldorf) 2.67 6
7. Szontagh Ábel (Budapest Basket) 2.6 5
8. Bekő Balázs (Regi Waldorf) 2.33 6
9. Kormos Csanád (PSK) 1.75 4
10. Lenkó Vencel Tamás (Budafok) 1.67 3
11. Lucey Ciarán József (Budafok) 1.67 6
12. Boros Richárd Alex (Budafok) 1.67 3
13. Sántha Barnabás (Zuglói Sasok) 1.5 4
14. Harsányi Bence (Malév Kobrák) 1.5 6
15. Vasali Mátyás (Óbudai KA/B) 1.5 4
16. Vermes Péter Örs (Óbudai KA/B) 1.5 2
17. Dormán Miklós (Budafok) 1.33 3
18. Dávid Levente (Budafok) 1.33 6
19. Kolozsvári Áron (Óbudai KA/B) 1.33 3
20. Kosztolánczy Bálint (Budafok) 1.25 4
21. Joób Ambrus (Budapest Basket) 1.25 4
22. Balázs Benjamin (Zuglói Sasok) 1.2 5
23. Chabot Benjamin Sebastian (Óbudai KA/B) 1.2 5
24. Varga Balázs (Regi Waldorf) 1.2 5
25. Román Barnabás (Budapest Basket) 1 4
26. Feigl Dávid Zsolt (PSK) 1 3
27. Szántó Marcell (Óbudai KA/B) 1 2
28. Sirák Bertalan (Budafok) 0.83 6
29. Orosz Balázs (Malév Kobrák) 0.83 6
30. Szili Balázs Gábor (Budapest Basket) 0.8 5
31. Ferencz Botond (Zuglói Sasok) 0.8 5
32. Müllner Bence (Budapest Basket) 0.8 5
33. Dobossy Pál Márton (Óbudai KA/B) 0.75 4
34. Dóka Márton (Zuglói Sasok) 0.75 4
35. Varsányi Áron (Óbudai KA/B) 0.67 3
36. Lucey Alex Cormac (Budafok) 0.67 6
37. Josepovits Gábor (Malév Kobrák) 0.6 5
38. Tóth Mózes (Budafok) 0.6 5
39. Korpás Máté (Óbudai KA/B) 0.6 5
40. Léh András Attila (Óbudai KA/B) 0.4 5
41. Szigeti Huba (Budafok) 0.4 5
42. Baranyai Zsombor (Malév Kobrák) 0.33 6
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 1 meccs, min. 2 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. Dávid Levente (Budafok) 100% (8/8) 6
2. Chabot Benjamin Sebastian (Óbudai KA/B) 100% (6/6) 5
3. Kolozsvári Áron (Óbudai KA/B) 100% (4/4) 3
4. Vermes Péter Örs (Óbudai KA/B) 100% (3/3) 2
5. Ivanov Péter (Zuglói Sasok) 100% (3/3) 1
6. Szigeti Huba (Budafok) 100% (2/2) 5
7. Harsányi Bence (Malév Kobrák) 81.82% (9/11) 6
8. Dócs Benedek András (Óbudai KA/B) 75% (9/12) 3
9. Tóth Mózes (Budafok) 75% (3/4) 5
10. Korpás Máté (Óbudai KA/B) 75% (3/4) 5
11. Lenkó Vencel Tamás (Budafok) 71.43% (5/7) 3
12. Sirák Bertalan (Budafok) 71.43% (5/7) 6
13. Bíró Levente (Malév Kobrák) 69.23% (9/13) 3
14. Cserjés Bence Attila (Budapest Basket) 68.75% (11/16) 3
15. Lucey Ciarán József (Budafok) 66.67% (10/15) 6
16. Ferencz Botond (Zuglói Sasok) 66.67% (4/6) 5
17. Léh András Attila (Óbudai KA/B) 66.67% (2/3) 5
18. Boros Richárd Alex (Budafok) 62.5% (5/8) 3
19. Vasali Mátyás (Óbudai KA/B) 60% (6/10) 4
20. Szontagh Ábel (Budapest Basket) 56.52% (13/23) 5
21. Joób Ambrus (Budapest Basket) 55.56% (5/9) 4
22. Sántha Barnabás (Zuglói Sasok) 54.55% (6/11) 4
23. Safranka Márton (Óbudai KA/B) 50% (8/16) 3
24. Varga Balázs (Regi Waldorf) 50% (6/12) 5
25. Kosztolánczy Bálint (Budafok) 50% (5/10) 4
26. Szili Balázs Gábor (Budapest Basket) 50% (4/8) 5
27. Dormán Miklós (Budafok) 50% (4/8) 3
28. Dobossy Pál Márton (Óbudai KA/B) 50% (3/6) 4
29. Varsányi Áron (Óbudai KA/B) 50% (2/4) 3
30. Szántó Marcell (Óbudai KA/B) 50% (2/4) 2
31. Csocsán Marcell Péter (Óbudai KA/B) 50% (1/2) 4
32. Eszenyi Milán (Malév Kobrák) 50% (1/2) 1
33. Jungmajer Kornél (Malév Kobrák) 50% (1/2) 2
34. Nagy Milán (Zuglói Sasok) 50% (1/2) 5
35. Gát Mihály (Regi Waldorf) 47.06% (16/34) 6
36. Kormos Csanád (PSK) 46.67% (7/15) 4
37. Bekő Balázs (Regi Waldorf) 45.16% (14/31) 6
38. Feigl Dávid Zsolt (PSK) 42.86% (3/7) 3
39. Josepovits Gábor (Malév Kobrák) 42.86% (3/7) 5
40. Müllner Bence (Budapest Basket) 40% (4/10) 5
41. Baranyai Zsombor (Malév Kobrák) 40% (2/5) 6
42. Román Barnabás (Budapest Basket) 36.36% (4/11) 4
43. Kovács Erik Péter (Zuglói Sasok) 33.33% (1/3) 5
44. Orosz Balázs (Malév Kobrák) 27.78% (5/18) 6
45. Balázs Benjamin (Zuglói Sasok) 24% (6/25) 5
46. Lucey Alex Cormac (Budafok) 22.22% (4/18) 6
47. Dóka Márton (Zuglói Sasok) 20% (3/15) 4
48. Pilinger Nándor Farkas (Budafok) 14.29% (1/7) 4
49. Solti Máté István (Malév Kobrák) 0% (0/3) 5
50. Orbán Patrik (Óbudai KA/B) 0% (0/5) 3
51. Pirint Gergő (Óbudai KA/B) 0% (0/2) 1
52. Kalmár Krisztián (Budapest Basket) 0% (0/4) 4
53. Zsiros Bálint (PSK) 0% (0/6) 4
54. Leleszi Márton Barna (Regi Waldorf) 0% (0/2) 5
55. Korompay Dénes (Óbudai KA/B) 0% (0/2) 1
56. Nádor Bence Balázs (PSK) 0% (0/2) 4
57. Máté Gergely Dániel (Malév Kobrák) 0% (0/2) 3
58. Radó Milán (Zuglói Sasok) 0% (0/2) 4
59. Kelemen Botond (PSK) 0% (0/4) 4
60. Kolbert Ákos (Budapest Basket) 0% (0/2) 2
61. Széplaki Dániel (PSK) 0% (0/2) 1
62. Szabados Benjámin (Óbudai KA/B) 0% (0/3) 3
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu