/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

Kiss Lenke KA - Budapest, Fiú Junior B

Edző

Név Telefon E-mail
Rosta Balázs 30/716-1962 syta_8@hotmail.com

Kontakt

Név Telefon E-mail
Kövér Krisztián 30/321-2183 kkover29@gmail.com

Csarnok

Csarnok Cím
Benkő István Ref. Ált. Isk. és Gimn. Tornaterme 1043 - Budapest Nyár u. 4

Játékosok




Mezszám Név Szül. dátum
- Borsodi Máté József 2002
- Camara Abdoulaye Oszkár 2002
- Czibók Balázs 2003
- Gaál Bence 2002
- Katona Botond 2003
- Kőszegi Adorján Miklós 2002
- Mészáros Kolos Norbert 2003
- Mikes Bence 2002
- Pap Dániel 2002
- Petri Szabolcs 2003
- Reich Dániel 2003
- Reich Marcell 2003
- Szántai Zalán 2003
- Szulovszky Sándor 2002
- Zeve Szabolcs 2002

Műsor

Budapest, Fiú Junior B

 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FJB0021 Kiss Lenke KA Budapest Basket 2019/11/11 19:30 61-31
(24-4,6-8,22-7,9-12)
Szigeti József Általános Iskola Győri Ferenc Szabó István
FJB0063 Kiss Lenke KA Budafok 2019/12/07 14:00 94-74
(22-26,29-15,16-20,27-13)
Nyár utcai Általános Iskola Horváth Kinga Hőgerl Bence
FJB0085 Kiss Lenke KA Újpest-MT/B 2020/01/11 14:00 65-79
(26-26,15-16,12-22,12-15)
Nyár utcai Általános Iskola NAGY ISTVÁN Hőgerl Bence
FJB0095 Kiss Lenke KA Malév Kobrák 2020/01/18 12:20 102-47
(22-12,32-8,26-18,22-9)
Nyár utcai Általános Iskola Bujtor Péter Matóczay Bálint
FJB0054 Gold Boys Kiss Lenke KA 2020/01/25 14:00 41-114
(6-31,7-32,12-36,16-15)
Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium Nagy László NAGY ISTVÁN
FJB0045 Malév SC Kiss Lenke KA 2020/01/28 19:30 57-101
(12-32,19-20,14-23,12-26)
Dr. Vilmos Endre Sportcentrum NAGY ISTVÁN Bárány Levente
FJB0135 Kiss Lenke KA Malév SC 2020/02/29 14:00 Nyár utcai Általános Iskola Magyar Zoltán NAGY ISTVÁN
FJB0144 Kiss Lenke KA Gold Boys 2020/03/07 14:00 Nyár utcai Általános Iskola
FJB0153 Budafok Kiss Lenke KA 2020/03/21 10:00 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
FJB0111 Budapest Basket Kiss Lenke KA 2020/03/22 12:00 Őrmezei Általános Iskola Kiss Mihály Barna Hőgerl Bence
FJB0035 Kiss Lenke KA Keresztúri SE 2020/03/28 14:00 Nyár utcai Általános Iskola
FJB0175 Újpest-MT/B Kiss Lenke KA 2020/04/18 10:00 Babits Mihály Gimnázium
FJB0125 Keresztúri SE Kiss Lenke KA 2020/04/20 19:20 Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnáium

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Bodorkos Richárd (Budafok) 185 9
2. Varga Ármin Gábor (Malév Kobrák) 174 9
3. Csöbör Bálint (Malév Kobrák) 169 9
4. Francia Bálint (Újpest-MT/B) 147 5
5. Száraz Ádám Simon (Malév SC) 146 7
6. Bene Patrik (Keresztúri SE) 133 6
7. Zeve Szabolcs (Kiss Lenke KA) 126 5
8. Schinogl Márton (Budafok) 119 8
9. Horváth Attila (Újpest-MT/B) 113 7
10. Boldizsár Tamás (Budafok) 111 9
11. Hőgerl Buda Henrik (Keresztúri SE) 104 7
12. Reich Marcell (Kiss Lenke KA) 102 6
13. Fehér Balázs Barnabás (Budafok) 98 10
14. Nagy Balázs (Újpest-MT/B) 93 4
15. Csider Bálint (Budafok) 91 10
16. Dávid Levente (Budafok) 90 10
17. Gát Mihály (Gold Boys) 89 7
18. Horváth Domonkos (Gold Boys) 88 8
19. Hegyi Gergő (Malév SC) 87 8
20. Rózsahegyi Dominik (Budapest Basket) 84 8
21. Lesti Botond (Keresztúri SE) 82 7
22. Fekete Béla (Budafok) 81 8
23. Varga Balázs (Gold Boys) 77 9
24. Szontagh Ábel (Budapest Basket) 76 6
25. Sirák Bertalan (Budafok) 75 9
26. Kovács András (Budafok) 68 6
27. Czibók Balázs (Kiss Lenke KA) 67 6
28. Gorzás Márk (Budapest Basket) 67 7
29. Császár Máté István (Malév SC) 65 8
30. Mészáros Kolos Norbert (Kiss Lenke KA) 65 6
31. Gudor István Bence (Újpest-MT/B) 61 5
32. Simon Kornél (Budafok) 59 9
33. Bartha Sebestyén (Malév SC) 58 8
34. Áldási Pál Márton (Keresztúri SE) 57 7
35. Camara Abdoulaye Oszkár (Kiss Lenke KA) 57 6
36. Cseh Zsigmond András (Malév SC) 54 8
37. Müllner Bence (Budapest Basket) 53 8
38. Molnár Máté (Malév SC) 53 8
39. Reich Dániel (Kiss Lenke KA) 53 6
40. Szilágyi Csaba (Gold Boys) 53 7
41. Adamkó Máté (Újpest-MT/B) 47 3
42. Petri Szabolcs (Kiss Lenke KA) 47 6
43. Török Csongor (Budapest Basket) 46 7
44. Sassupe Norbert (Újpest-MT/B) 43 4
45. Baranyai Zsombor (Malév Kobrák) 42 9
46. Major Péter (Újpest-MT/B) 42 2
47. Kosztolánczy Bálint (Budafok) 39 4
48. Máté Gergely Dániel (Malév Kobrák) 39 8
49. Vargyas Barna (Budafok) 36 6
50. Orosz Balázs (Malév SC) 36 8
51. Greguss-Kána Márk (Keresztúri SE) 34 6
52. Kraller Máté (Malév SC) 34 6
53. Besze Kristóf (Malév SC) 32 5
54. Nagy Gergely Máté (Újpest-MT/B) 30 1
55. Kincses Mihály (Gold Boys) 29 7
56. Gáll Csaba Govinda (Újpest-MT/B) 29 7
57. Bíró Levente (Malév Kobrák) 29 9
58. Papp Máté (Malév Kobrák) 28 8
59. Bíró Balázs (Malév Kobrák) 26 9
60. Molnár Zsombor (Malév Kobrák) 26 8
61. Dobos András Regő (Gold Boys) 26 7
62. Solti Máté István (Malév Kobrák) 25 6
63. Szili Balázs Gábor (Budapest Basket) 24 5
64. Frey Zalán (Budapest Basket) 23 7
65. Bekő Balázs (Gold Boys) 23 2
66. Kolbert Ákos (Budapest Basket) 23 5
67. Kékesi Kristóf (Újpest-MT/B) 22 2
68. Illés Álmos (Keresztúri SE) 21 5
69. Joób Ambrus (Budapest Basket) 20 5
70. Coskun Timur Baris (Újpest-MT/B) 19 2
71. Szántai Zalán (Kiss Lenke KA) 17 6
72. Árva Bálint (Malév SC) 16 5
73. Kalmár Krisztián (Budapest Basket) 16 8
74. Szabó Bence (Újpest-MT/B) 15 8
75. Harsányi Bence (Malév Kobrák) 14 5
76. Szilágyi Márton (Budapest Basket) 14 7
77. Hornyák Kristóf (Keresztúri SE) 13 4
78. Garamszegi Marcell (Malév Kobrák) 12 5
79. Váradi Levente Vajk (Budafok) 10 6
80. Papp Bendegúz András (Újpest-MT/B) 10 2
81. Andrási Bálint (Újpest-MT/B) 10 5
82. Istvánfi Gergő (Keresztúri SE) 9 1
83. Szentpéteri Botond (Budapest Basket) 8 6
84. Mozsolits Barnabás (Keresztúri SE) 6 4
85. Budai Bence (Malév Kobrák) 6 4
86. Neufeld Márton (Keresztúri SE) 6 6
87. Farkas Benedek (Gold Boys) 6 7
88. Kerék Dominik Patrik (Gold Boys) 5 2
89. Lipták Dániel (Keresztúri SE) 5 2
90. Nógrádi Ádám (Újpest-MT/B) 4 2
91. Tóth Barnabás (Újpest-MT/B) 3 1
92. Katona Botond (Kiss Lenke KA) 3 1
93. Tiba Bendegúz (Gold Boys) 3 5
94. Ratkai Balázs (Keresztúri SE) 3 6
95. Lovász Péter Áron (Keresztúri SE) 2 3
96. Handó Mátyás Zsombor (Keresztúri SE) 2 3
97. Miklósi Botond (Budapest Basket) 2 2
98. Nagy Milán (Gold Boys) 0 1
99. Fodor Levente Bán (Budapest Basket) 0 1
100. Rátkai Szilárd Mihály (Gold Boys) 0 2
101. Kőszegi Adorján Miklós (Kiss Lenke KA) 0 1
102. Molnár Vince Pál (Budapest Basket) 0 3
103. Balogh Péter (Újpest-MT/B) 0 2
104. Halmai Kornél (Gold Boys) 0 1
105. Fenyvesi Ábel (Gold Boys) 0 2
106. Zwick Zsombor András (Budapest Basket) 0 1
107. Fülöp Ervin (Újpest-MT/B) 0 1
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Zeve Szabolcs (Kiss Lenke KA) 18 5
2. Dávid Levente (Budafok) 14 10
3. Rózsahegyi Dominik (Budapest Basket) 13 8
4. Schinogl Márton (Budafok) 12 8
5. Sirák Bertalan (Budafok) 12 9
6. Nagy Balázs (Újpest-MT/B) 11 4
7. Fehér Balázs Barnabás (Budafok) 10 10
8. Varga Balázs (Gold Boys) 10 9
9. Horváth Attila (Újpest-MT/B) 9 7
10. Hőgerl Buda Henrik (Keresztúri SE) 9 7
11. Hegyi Gergő (Malév SC) 9 8
12. Fekete Béla (Budafok) 8 8
13. Francia Bálint (Újpest-MT/B) 7 5
14. Bene Patrik (Keresztúri SE) 7 6
15. Száraz Ádám Simon (Malév SC) 7 7
16. Csöbör Bálint (Malév Kobrák) 7 9
17. Mészáros Kolos Norbert (Kiss Lenke KA) 7 6
18. Major Péter (Újpest-MT/B) 6 2
19. Reich Marcell (Kiss Lenke KA) 6 6
20. Boldizsár Tamás (Budafok) 5 9
21. Gudor István Bence (Újpest-MT/B) 5 5
22. Müllner Bence (Budapest Basket) 5 8
23. Nagy Gergely Máté (Újpest-MT/B) 4 1
24. Gát Mihály (Gold Boys) 4 7
25. Kosztolánczy Bálint (Budafok) 4 4
26. Reich Dániel (Kiss Lenke KA) 4 6
27. Molnár Máté (Malév SC) 4 8
28. Papp Máté (Malév Kobrák) 4 8
29. Varga Ármin Gábor (Malév Kobrák) 3 9
30. Cseh Zsigmond András (Malév SC) 3 8
31. Török Csongor (Budapest Basket) 3 7
32. Máté Gergely Dániel (Malév Kobrák) 3 8
33. Kincses Mihály (Gold Boys) 3 7
34. Adamkó Máté (Újpest-MT/B) 2 3
35. Szontagh Ábel (Budapest Basket) 2 6
36. Lesti Botond (Keresztúri SE) 2 7
37. Kovács András (Budafok) 2 6
38. Czibók Balázs (Kiss Lenke KA) 2 6
39. Gorzás Márk (Budapest Basket) 2 7
40. Camara Abdoulaye Oszkár (Kiss Lenke KA) 2 6
41. Besze Kristóf (Malév SC) 2 5
42. Vargyas Barna (Budafok) 2 6
43. Gáll Csaba Govinda (Újpest-MT/B) 2 7
44. Bíró Levente (Malév Kobrák) 2 9
45. Garamszegi Marcell (Malév Kobrák) 2 5
46. Kalmár Krisztián (Budapest Basket) 2 8
47. Mozsolits Barnabás (Keresztúri SE) 2 4
48. Bodorkos Richárd (Budafok) 1 9
49. Sassupe Norbert (Újpest-MT/B) 1 4
50. Coskun Timur Baris (Újpest-MT/B) 1 2
51. Áldási Pál Márton (Keresztúri SE) 1 7
52. Császár Máté István (Malév SC) 1 8
53. Szilágyi Csaba (Gold Boys) 1 7
54. Greguss-Kána Márk (Keresztúri SE) 1 6
55. Szili Balázs Gábor (Budapest Basket) 1 5
56. Baranyai Zsombor (Malév Kobrák) 1 9
57. Dobos András Regő (Gold Boys) 1 7
58. Katona Botond (Kiss Lenke KA) 1 1
59. Tóth Barnabás (Újpest-MT/B) 1 1
60. Szántai Zalán (Kiss Lenke KA) 1 6
61. Tiba Bendegúz (Gold Boys) 1 5
62. Bekő Balázs (Gold Boys) 0 2
63. Horváth Domonkos (Gold Boys) 0 8
64. Kékesi Kristóf (Újpest-MT/B) 0 2
65. Csider Bálint (Budafok) 0 10
66. Istvánfi Gergő (Keresztúri SE) 0 1
67. Petri Szabolcs (Kiss Lenke KA) 0 6
68. Bartha Sebestyén (Malév SC) 0 8
69. Simon Kornél (Budafok) 0 9
70. Kraller Máté (Malév SC) 0 6
71. Papp Bendegúz András (Újpest-MT/B) 0 2
72. Kolbert Ákos (Budapest Basket) 0 5
73. Orosz Balázs (Malév SC) 0 8
74. Illés Álmos (Keresztúri SE) 0 5
75. Solti Máté István (Malév Kobrák) 0 6
76. Joób Ambrus (Budapest Basket) 0 5
77. Frey Zalán (Budapest Basket) 0 7
78. Hornyák Kristóf (Keresztúri SE) 0 4
79. Molnár Zsombor (Malév Kobrák) 0 8
80. Árva Bálint (Malév SC) 0 5
81. Bíró Balázs (Malév Kobrák) 0 9
82. Harsányi Bence (Malév Kobrák) 0 5
83. Kerék Dominik Patrik (Gold Boys) 0 2
84. Lipták Dániel (Keresztúri SE) 0 2
85. Nógrádi Ádám (Újpest-MT/B) 0 2
86. Andrási Bálint (Újpest-MT/B) 0 5
87. Szilágyi Márton (Budapest Basket) 0 7
88. Szabó Bence (Újpest-MT/B) 0 8
89. Váradi Levente Vajk (Budafok) 0 6
90. Budai Bence (Malév Kobrák) 0 4
91. Szentpéteri Botond (Budapest Basket) 0 6
92. Miklósi Botond (Budapest Basket) 0 2
93. Neufeld Márton (Keresztúri SE) 0 6
94. Farkas Benedek (Gold Boys) 0 7
95. Handó Mátyás Zsombor (Keresztúri SE) 0 3
96. Lovász Péter Áron (Keresztúri SE) 0 3
97. Ratkai Balázs (Keresztúri SE) 0 6
98. Rátkai Szilárd Mihály (Gold Boys) 0 2
99. Fenyvesi Ábel (Gold Boys) 0 2
100. Zwick Zsombor András (Budapest Basket) 0 1
101. Fülöp Ervin (Újpest-MT/B) 0 1
102. Fodor Levente Bán (Budapest Basket) 0 1
103. Halmai Kornél (Gold Boys) 0 1
104. Molnár Vince Pál (Budapest Basket) 0 3
105. Balogh Péter (Újpest-MT/B) 0 2
106. Kőszegi Adorján Miklós (Kiss Lenke KA) 0 1
107. Nagy Milán (Gold Boys) 0 1
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 3 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Francia Bálint (Újpest-MT/B) 29.4 5
2. Zeve Szabolcs (Kiss Lenke KA) 25.2 5
3. Nagy Balázs (Újpest-MT/B) 23.25 4
4. Bene Patrik (Keresztúri SE) 22.17 6
5. Száraz Ádám Simon (Malév SC) 20.86 7
6. Bodorkos Richárd (Budafok) 20.56 9
7. Varga Ármin Gábor (Malév Kobrák) 19.33 9
8. Csöbör Bálint (Malév Kobrák) 18.78 9
9. Reich Marcell (Kiss Lenke KA) 17 6
10. Horváth Attila (Újpest-MT/B) 16.14 7
11. Adamkó Máté (Újpest-MT/B) 15.67 3
12. Schinogl Márton (Budafok) 14.88 8
13. Hőgerl Buda Henrik (Keresztúri SE) 14.86 7
14. Gát Mihály (Gold Boys) 12.71 7
15. Szontagh Ábel (Budapest Basket) 12.67 6
16. Boldizsár Tamás (Budafok) 12.33 9
17. Gudor István Bence (Újpest-MT/B) 12.2 5
18. Lesti Botond (Keresztúri SE) 11.71 7
19. Kovács András (Budafok) 11.33 6
20. Czibók Balázs (Kiss Lenke KA) 11.17 6
21. Horváth Domonkos (Gold Boys) 11 8
22. Hegyi Gergő (Malév SC) 10.88 8
23. Mészáros Kolos Norbert (Kiss Lenke KA) 10.83 6
24. Sassupe Norbert (Újpest-MT/B) 10.75 4
25. Rózsahegyi Dominik (Budapest Basket) 10.5 8
26. Fekete Béla (Budafok) 10.13 8
27. Fehér Balázs Barnabás (Budafok) 9.8 10
28. Kosztolánczy Bálint (Budafok) 9.75 4
29. Gorzás Márk (Budapest Basket) 9.57 7
30. Camara Abdoulaye Oszkár (Kiss Lenke KA) 9.5 6
31. Csider Bálint (Budafok) 9.1 10
32. Dávid Levente (Budafok) 9 10
33. Reich Dániel (Kiss Lenke KA) 8.83 6
34. Varga Balázs (Gold Boys) 8.56 9
35. Sirák Bertalan (Budafok) 8.33 9
36. Áldási Pál Márton (Keresztúri SE) 8.14 7
37. Császár Máté István (Malév SC) 8.13 8
38. Petri Szabolcs (Kiss Lenke KA) 7.83 6
39. Szilágyi Csaba (Gold Boys) 7.57 7
40. Bartha Sebestyén (Malév SC) 7.25 8
41. Cseh Zsigmond András (Malév SC) 6.75 8
42. Müllner Bence (Budapest Basket) 6.63 8
43. Molnár Máté (Malév SC) 6.63 8
44. Török Csongor (Budapest Basket) 6.57 7
45. Simon Kornél (Budafok) 6.56 9
46. Besze Kristóf (Malév SC) 6.4 5
47. Vargyas Barna (Budafok) 6 6
48. Kraller Máté (Malév SC) 5.67 6
49. Greguss-Kána Márk (Keresztúri SE) 5.67 6
50. Máté Gergely Dániel (Malév Kobrák) 4.88 8
51. Szili Balázs Gábor (Budapest Basket) 4.8 5
52. Baranyai Zsombor (Malév Kobrák) 4.67 9
53. Kolbert Ákos (Budapest Basket) 4.6 5
54. Orosz Balázs (Malév SC) 4.5 8
55. Illés Álmos (Keresztúri SE) 4.2 5
56. Solti Máté István (Malév Kobrák) 4.17 6
57. Gáll Csaba Govinda (Újpest-MT/B) 4.14 7
58. Kincses Mihály (Gold Boys) 4.14 7
59. Joób Ambrus (Budapest Basket) 4 5
60. Dobos András Regő (Gold Boys) 3.71 7
61. Papp Máté (Malév Kobrák) 3.5 8
62. Frey Zalán (Budapest Basket) 3.29 7
63. Molnár Zsombor (Malév Kobrák) 3.25 8
64. Hornyák Kristóf (Keresztúri SE) 3.25 4
65. Bíró Levente (Malév Kobrák) 3.22 9
66. Árva Bálint (Malév SC) 3.2 5
67. Bíró Balázs (Malév Kobrák) 2.89 9
68. Szántai Zalán (Kiss Lenke KA) 2.83 6
69. Harsányi Bence (Malév Kobrák) 2.8 5
70. Garamszegi Marcell (Malév Kobrák) 2.4 5
71. Szilágyi Márton (Budapest Basket) 2 7
72. Kalmár Krisztián (Budapest Basket) 2 8
73. Andrási Bálint (Újpest-MT/B) 2 5
74. Szabó Bence (Újpest-MT/B) 1.88 8
75. Váradi Levente Vajk (Budafok) 1.67 6
76. Budai Bence (Malév Kobrák) 1.5 4
77. Mozsolits Barnabás (Keresztúri SE) 1.5 4
78. Szentpéteri Botond (Budapest Basket) 1.33 6
79. Neufeld Márton (Keresztúri SE) 1 6
80. Farkas Benedek (Gold Boys) 0.86 7
81. Handó Mátyás Zsombor (Keresztúri SE) 0.67 3
82. Lovász Péter Áron (Keresztúri SE) 0.67 3
83. Tiba Bendegúz (Gold Boys) 0.6 5
84. Ratkai Balázs (Keresztúri SE) 0.5 6
85. Molnár Vince Pál (Budapest Basket) 0 3
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 3 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Zeve Szabolcs (Kiss Lenke KA) 3.6 5
2. Nagy Balázs (Újpest-MT/B) 2.75 4
3. Rózsahegyi Dominik (Budapest Basket) 1.63 8
4. Schinogl Márton (Budafok) 1.5 8
5. Francia Bálint (Újpest-MT/B) 1.4 5
6. Dávid Levente (Budafok) 1.4 10
7. Sirák Bertalan (Budafok) 1.33 9
8. Horváth Attila (Újpest-MT/B) 1.29 7
9. Hőgerl Buda Henrik (Keresztúri SE) 1.29 7
10. Bene Patrik (Keresztúri SE) 1.17 6
11. Mészáros Kolos Norbert (Kiss Lenke KA) 1.17 6
12. Hegyi Gergő (Malév SC) 1.13 8
13. Varga Balázs (Gold Boys) 1.11 9
14. Száraz Ádám Simon (Malév SC) 1 7
15. Reich Marcell (Kiss Lenke KA) 1 6
16. Gudor István Bence (Újpest-MT/B) 1 5
17. Fekete Béla (Budafok) 1 8
18. Fehér Balázs Barnabás (Budafok) 1 10
19. Kosztolánczy Bálint (Budafok) 1 4
20. Csöbör Bálint (Malév Kobrák) 0.78 9
21. Adamkó Máté (Újpest-MT/B) 0.67 3
22. Reich Dániel (Kiss Lenke KA) 0.67 6
23. Müllner Bence (Budapest Basket) 0.63 8
24. Gát Mihály (Gold Boys) 0.57 7
25. Boldizsár Tamás (Budafok) 0.56 9
26. Molnár Máté (Malév SC) 0.5 8
27. Papp Máté (Malév Kobrák) 0.5 8
28. Mozsolits Barnabás (Keresztúri SE) 0.5 4
29. Török Csongor (Budapest Basket) 0.43 7
30. Kincses Mihály (Gold Boys) 0.43 7
31. Besze Kristóf (Malév SC) 0.4 5
32. Garamszegi Marcell (Malév Kobrák) 0.4 5
33. Cseh Zsigmond András (Malév SC) 0.38 8
34. Máté Gergely Dániel (Malév Kobrák) 0.38 8
35. Varga Ármin Gábor (Malév Kobrák) 0.33 9
36. Szontagh Ábel (Budapest Basket) 0.33 6
37. Kovács András (Budafok) 0.33 6
38. Czibók Balázs (Kiss Lenke KA) 0.33 6
39. Camara Abdoulaye Oszkár (Kiss Lenke KA) 0.33 6
40. Vargyas Barna (Budafok) 0.33 6
41. Lesti Botond (Keresztúri SE) 0.29 7
42. Gorzás Márk (Budapest Basket) 0.29 7
43. Gáll Csaba Govinda (Újpest-MT/B) 0.29 7
44. Sassupe Norbert (Újpest-MT/B) 0.25 4
45. Kalmár Krisztián (Budapest Basket) 0.25 8
46. Bíró Levente (Malév Kobrák) 0.22 9
47. Szili Balázs Gábor (Budapest Basket) 0.2 5
48. Tiba Bendegúz (Gold Boys) 0.2 5
49. Greguss-Kána Márk (Keresztúri SE) 0.17 6
50. Szántai Zalán (Kiss Lenke KA) 0.17 6
51. Áldási Pál Márton (Keresztúri SE) 0.14 7
52. Szilágyi Csaba (Gold Boys) 0.14 7
53. Dobos András Regő (Gold Boys) 0.14 7
54. Császár Máté István (Malév SC) 0.13 8
55. Bodorkos Richárd (Budafok) 0.11 9
56. Baranyai Zsombor (Malév Kobrák) 0.11 9
57. Horváth Domonkos (Gold Boys) 0 8
58. Csider Bálint (Budafok) 0 10
59. Petri Szabolcs (Kiss Lenke KA) 0 6
60. Bartha Sebestyén (Malév SC) 0 8
61. Simon Kornél (Budafok) 0 9
62. Kraller Máté (Malév SC) 0 6
63. Kolbert Ákos (Budapest Basket) 0 5
64. Orosz Balázs (Malév SC) 0 8
65. Illés Álmos (Keresztúri SE) 0 5
66. Solti Máté István (Malév Kobrák) 0 6
67. Joób Ambrus (Budapest Basket) 0 5
68. Frey Zalán (Budapest Basket) 0 7
69. Molnár Zsombor (Malév Kobrák) 0 8
70. Hornyák Kristóf (Keresztúri SE) 0 4
71. Árva Bálint (Malév SC) 0 5
72. Bíró Balázs (Malév Kobrák) 0 9
73. Harsányi Bence (Malév Kobrák) 0 5
74. Szilágyi Márton (Budapest Basket) 0 7
75. Andrási Bálint (Újpest-MT/B) 0 5
76. Szabó Bence (Újpest-MT/B) 0 8
77. Váradi Levente Vajk (Budafok) 0 6
78. Budai Bence (Malév Kobrák) 0 4
79. Szentpéteri Botond (Budapest Basket) 0 6
80. Neufeld Márton (Keresztúri SE) 0 6
81. Farkas Benedek (Gold Boys) 0 7
82. Handó Mátyás Zsombor (Keresztúri SE) 0 3
83. Lovász Péter Áron (Keresztúri SE) 0 3
84. Ratkai Balázs (Keresztúri SE) 0 6
85. Molnár Vince Pál (Budapest Basket) 0 3
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 3 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. Francia Bálint (Újpest-MT/B) 11 5
2. Bodorkos Richárd (Budafok) 8.67 9
3. Varga Ármin Gábor (Malév Kobrák) 8.44 9
4. Bene Patrik (Keresztúri SE) 7.83 6
5. Csöbör Bálint (Malév Kobrák) 7.22 9
6. Száraz Ádám Simon (Malév SC) 7.14 7
7. Nagy Balázs (Újpest-MT/B) 7 4
8. Zeve Szabolcs (Kiss Lenke KA) 6.4 5
9. Reich Marcell (Kiss Lenke KA) 6.33 6
10. Hőgerl Buda Henrik (Keresztúri SE) 5.14 7
11. Horváth Attila (Újpest-MT/B) 5 7
12. Gát Mihály (Gold Boys) 5 7
13. Horváth Domonkos (Gold Boys) 5 8
14. Lesti Botond (Keresztúri SE) 4.86 7
15. Szontagh Ábel (Budapest Basket) 4.83 6
16. Kovács András (Budafok) 4.83 6
17. Boldizsár Tamás (Budafok) 4.78 9
18. Adamkó Máté (Újpest-MT/B) 4.67 3
19. Czibók Balázs (Kiss Lenke KA) 4.67 6
20. Sassupe Norbert (Újpest-MT/B) 4.5 4
21. Gudor István Bence (Újpest-MT/B) 4.4 5
22. Schinogl Márton (Budafok) 4.38 8
23. Csider Bálint (Budafok) 4.2 10
24. Camara Abdoulaye Oszkár (Kiss Lenke KA) 3.83 6
25. Áldási Pál Márton (Keresztúri SE) 3.71 7
26. Hegyi Gergő (Malév SC) 3.63 8
27. Bartha Sebestyén (Malév SC) 3.5 8
28. Szilágyi Csaba (Gold Boys) 3.43 7
29. Mészáros Kolos Norbert (Kiss Lenke KA) 3.33 6
30. Petri Szabolcs (Kiss Lenke KA) 3.33 6
31. Kosztolánczy Bálint (Budafok) 3.25 4
32. Császár Máté István (Malév SC) 3.25 8
33. Gorzás Márk (Budapest Basket) 3.14 7
34. Fehér Balázs Barnabás (Budafok) 3.1 10
35. Fekete Béla (Budafok) 3 8
36. Simon Kornél (Budafok) 3 9
37. Cseh Zsigmond András (Malév SC) 2.75 8
38. Reich Dániel (Kiss Lenke KA) 2.67 6
39. Kraller Máté (Malév SC) 2.67 6
40. Török Csongor (Budapest Basket) 2.57 7
41. Rózsahegyi Dominik (Budapest Basket) 2.5 8
42. Greguss-Kána Márk (Keresztúri SE) 2.5 6
43. Varga Balázs (Gold Boys) 2.44 9
44. Besze Kristóf (Malév SC) 2.2 5
45. Vargyas Barna (Budafok) 2.17 6
46. Molnár Máté (Malév SC) 2.13 8
47. Orosz Balázs (Malév SC) 2.13 8
48. Baranyai Zsombor (Malév Kobrák) 2.11 9
49. Dávid Levente (Budafok) 2.1 10
50. Kolbert Ákos (Budapest Basket) 2 5
51. Illés Álmos (Keresztúri SE) 2 5
52. Müllner Bence (Budapest Basket) 1.88 8
53. Szili Balázs Gábor (Budapest Basket) 1.8 5
54. Joób Ambrus (Budapest Basket) 1.8 5
55. Solti Máté István (Malév Kobrák) 1.67 6
56. Árva Bálint (Malév SC) 1.6 5
57. Dobos András Regő (Gold Boys) 1.57 7
58. Frey Zalán (Budapest Basket) 1.57 7
59. Sirák Bertalan (Budafok) 1.56 9
60. Máté Gergely Dániel (Malév Kobrák) 1.5 8
61. Hornyák Kristóf (Keresztúri SE) 1.5 4
62. Gáll Csaba Govinda (Újpest-MT/B) 1.43 7
63. Molnár Zsombor (Malév Kobrák) 1.38 8
64. Harsányi Bence (Malév Kobrák) 1.2 5
65. Szántai Zalán (Kiss Lenke KA) 1.17 6
66. Bíró Levente (Malév Kobrák) 1.11 9
67. Kincses Mihály (Gold Boys) 1 7
68. Bíró Balázs (Malév Kobrák) 1 9
69. Szilágyi Márton (Budapest Basket) 1 7
70. Papp Máté (Malév Kobrák) 0.88 8
71. Szabó Bence (Újpest-MT/B) 0.88 8
72. Váradi Levente Vajk (Budafok) 0.83 6
73. Andrási Bálint (Újpest-MT/B) 0.8 5
74. Szentpéteri Botond (Budapest Basket) 0.67 6
75. Kalmár Krisztián (Budapest Basket) 0.63 8
76. Garamszegi Marcell (Malév Kobrák) 0.6 5
77. Budai Bence (Malév Kobrák) 0.5 4
78. Neufeld Márton (Keresztúri SE) 0.5 6
79. Farkas Benedek (Gold Boys) 0.43 7
80. Handó Mátyás Zsombor (Keresztúri SE) 0.33 3
81. Lovász Péter Áron (Keresztúri SE) 0.33 3
82. Ratkai Balázs (Keresztúri SE) 0.17 6
83. Mozsolits Barnabás (Keresztúri SE) 0 4
84. Tiba Bendegúz (Gold Boys) 0 5
85. Molnár Vince Pál (Budapest Basket) 0 3
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 3 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Gorzás Márk (Budapest Basket) 3.43 7
2. Horváth Attila (Újpest-MT/B) 3.29 7
3. Reich Dániel (Kiss Lenke KA) 2.83 6
4. Boldizsár Tamás (Budafok) 2.78 9
5. Császár Máté István (Malév SC) 2.75 8
6. Molnár Máté (Malév SC) 2.75 8
7. Orosz Balázs (Malév SC) 2.75 8
8. Száraz Ádám Simon (Malév SC) 2.71 7
9. Bodorkos Richárd (Budafok) 2.67 9
10. Reich Marcell (Kiss Lenke KA) 2.67 6
11. Árva Bálint (Malév SC) 2.6 5
12. Lesti Botond (Keresztúri SE) 2.57 7
13. Hegyi Gergő (Malév SC) 2.5 8
14. Adamkó Máté (Újpest-MT/B) 2.33 3
15. Czibók Balázs (Kiss Lenke KA) 2.33 6
16. Petri Szabolcs (Kiss Lenke KA) 2.33 6
17. Vargyas Barna (Budafok) 2.33 6
18. Bíró Levente (Malév Kobrák) 2.33 9
19. Nagy Balázs (Újpest-MT/B) 2.25 4
20. Papp Máté (Malév Kobrák) 2.25 8
21. Kovács András (Budafok) 2.17 6
22. Mészáros Kolos Norbert (Kiss Lenke KA) 2.17 6
23. Farkas Benedek (Gold Boys) 2.14 7
24. Horváth Domonkos (Gold Boys) 2.13 8
25. Rózsahegyi Dominik (Budapest Basket) 2.13 8
26. Varga Ármin Gábor (Malév Kobrák) 2.11 9
27. Bíró Balázs (Malév Kobrák) 2.11 9
28. Bene Patrik (Keresztúri SE) 2 6
29. Fekete Béla (Budafok) 2 8
30. Török Csongor (Budapest Basket) 2 7
31. Szontagh Ábel (Budapest Basket) 1.83 6
32. Solti Máté István (Malév Kobrák) 1.83 6
33. Francia Bálint (Újpest-MT/B) 1.8 5
34. Gudor István Bence (Újpest-MT/B) 1.8 5
35. Kosztolánczy Bálint (Budafok) 1.75 4
36. Cseh Zsigmond András (Malév SC) 1.75 8
37. Máté Gergely Dániel (Malév Kobrák) 1.75 8
38. Molnár Zsombor (Malév Kobrák) 1.75 8
39. Szabó Bence (Újpest-MT/B) 1.75 8
40. Szilágyi Csaba (Gold Boys) 1.71 7
41. Csider Bálint (Budafok) 1.7 10
42. Greguss-Kána Márk (Keresztúri SE) 1.67 6
43. Zeve Szabolcs (Kiss Lenke KA) 1.6 5
44. Hőgerl Buda Henrik (Keresztúri SE) 1.57 7
45. Áldási Pál Márton (Keresztúri SE) 1.57 7
46. Dobos András Regő (Gold Boys) 1.57 7
47. Sirák Bertalan (Budafok) 1.56 9
48. Fehér Balázs Barnabás (Budafok) 1.5 10
49. Camara Abdoulaye Oszkár (Kiss Lenke KA) 1.5 6
50. Kraller Máté (Malév SC) 1.5 6
51. Budai Bence (Malév Kobrák) 1.5 4
52. Kincses Mihály (Gold Boys) 1.43 7
53. Gát Mihály (Gold Boys) 1.29 7
54. Frey Zalán (Budapest Basket) 1.29 7
55. Schinogl Márton (Budafok) 1.25 8
56. Simon Kornél (Budafok) 1.22 9
57. Szili Balázs Gábor (Budapest Basket) 1.2 5
58. Harsányi Bence (Malév Kobrák) 1.2 5
59. Gáll Csaba Govinda (Újpest-MT/B) 1.14 7
60. Csöbör Bálint (Malév Kobrák) 1.11 9
61. Sassupe Norbert (Újpest-MT/B) 1 4
62. Dávid Levente (Budafok) 1 10
63. Bartha Sebestyén (Malév SC) 1 8
64. Lovász Péter Áron (Keresztúri SE) 1 3
65. Baranyai Zsombor (Malév Kobrák) 0.89 9
66. Müllner Bence (Budapest Basket) 0.88 8
67. Szántai Zalán (Kiss Lenke KA) 0.83 6
68. Váradi Levente Vajk (Budafok) 0.83 6
69. Besze Kristóf (Malév SC) 0.8 5
70. Andrási Bálint (Újpest-MT/B) 0.8 5
71. Szilágyi Márton (Budapest Basket) 0.71 7
72. Kolbert Ákos (Budapest Basket) 0.6 5
73. Illés Álmos (Keresztúri SE) 0.6 5
74. Joób Ambrus (Budapest Basket) 0.6 5
75. Varga Balázs (Gold Boys) 0.56 9
76. Neufeld Márton (Keresztúri SE) 0.33 6
77. Handó Mátyás Zsombor (Keresztúri SE) 0.33 3
78. Ratkai Balázs (Keresztúri SE) 0.33 6
79. Hornyák Kristóf (Keresztúri SE) 0.25 4
80. Garamszegi Marcell (Malév Kobrák) 0.2 5
81. Tiba Bendegúz (Gold Boys) 0.2 5
82. Szentpéteri Botond (Budapest Basket) 0.17 6
83. Kalmár Krisztián (Budapest Basket) 0.13 8
84. Mozsolits Barnabás (Keresztúri SE) 0 4
85. Molnár Vince Pál (Budapest Basket) 0 3
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 3 meccs, min. 6 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. Adamkó Máté (Újpest-MT/B) 4.33 3
2. Száraz Ádám Simon (Malév SC) 3.57 7
3. Francia Bálint (Újpest-MT/B) 3.2 5
4. Bene Patrik (Keresztúri SE) 3 6
5. Bodorkos Richárd (Budafok) 2.89 9
6. Gorzás Márk (Budapest Basket) 2.43 7
7. Horváth Attila (Újpest-MT/B) 2.29 7
8. Csöbör Bálint (Malév Kobrák) 2 9
9. Szontagh Ábel (Budapest Basket) 2 6
10. Schinogl Márton (Budafok) 1.63 8
11. Zeve Szabolcs (Kiss Lenke KA) 1.6 5
12. Reich Dániel (Kiss Lenke KA) 1.5 6
13. Varga Ármin Gábor (Malév Kobrák) 1.44 9
14. Reich Marcell (Kiss Lenke KA) 1.33 6
15. Császár Máté István (Malév SC) 1.25 8
16. Sirák Bertalan (Budafok) 1.22 9
17. Petri Szabolcs (Kiss Lenke KA) 1.17 6
18. Lesti Botond (Keresztúri SE) 1.14 7
19. Fekete Béla (Budafok) 1.13 8
20. Boldizsár Tamás (Budafok) 1.11 9
21. Gát Mihály (Gold Boys) 1 7
22. Horváth Domonkos (Gold Boys) 1 8
23. Müllner Bence (Budapest Basket) 1 8
24. Bíró Balázs (Malév Kobrák) 0.89 9
25. Molnár Máté (Malév SC) 0.88 8
26. Kincses Mihály (Gold Boys) 0.86 7
27. Máté Gergely Dániel (Malév Kobrák) 0.75 8
28. Csider Bálint (Budafok) 0.7 10
29. Fehér Balázs Barnabás (Budafok) 0.6 10
30. Dávid Levente (Budafok) 0.6 10
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 3 meccs, min. 6 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. Dávid Levente (Budafok) 100% (6/6) 10
2. Zeve Szabolcs (Kiss Lenke KA) 80% (8/10) 5
3. Fekete Béla (Budafok) 75% (9/12) 8
4. Száraz Ádám Simon (Malév SC) 73.53% (25/34) 7
5. Solti Máté István (Malév Kobrák) 71.43% (5/7) 6
6. Csöbör Bálint (Malév Kobrák) 66.67% (18/27) 9
7. Mészáros Kolos Norbert (Kiss Lenke KA) 66.67% (4/6) 6
8. Besze Kristóf (Malév SC) 66.67% (4/6) 5
9. Rózsahegyi Dominik (Budapest Basket) 62.5% (5/8) 8
10. Hőgerl Buda Henrik (Keresztúri SE) 62.5% (5/8) 7
11. Horváth Attila (Újpest-MT/B) 61.54% (16/26) 7
12. Gorzás Márk (Budapest Basket) 60.71% (17/28) 7
13. Bodorkos Richárd (Budafok) 59.09% (26/44) 9
14. Schinogl Márton (Budafok) 59.09% (13/22) 8
15. Francia Bálint (Újpest-MT/B) 57.14% (16/28) 5
16. Bene Patrik (Keresztúri SE) 54.55% (18/33) 6
17. Molnár Máté (Malév SC) 53.85% (7/13) 8
18. Müllner Bence (Budapest Basket) 53.33% (8/15) 8
19. Sirák Bertalan (Budafok) 52.38% (11/21) 9
20. Adamkó Máté (Újpest-MT/B) 52% (13/25) 3
21. Reich Dániel (Kiss Lenke KA) 50% (9/18) 6
22. Lesti Botond (Keresztúri SE) 50% (8/16) 7
23. Gát Mihály (Gold Boys) 50% (7/14) 7
24. Petri Szabolcs (Kiss Lenke KA) 46.67% (7/15) 6
25. Szontagh Ábel (Budapest Basket) 46.15% (12/26) 6
26. Császár Máté István (Malév SC) 45.45% (10/22) 8
27. Kovács András (Budafok) 44.44% (4/9) 6
28. Fehér Balázs Barnabás (Budafok) 42.86% (6/14) 10
29. Kincses Mihály (Gold Boys) 42.86% (6/14) 7
30. Gáll Csaba Govinda (Újpest-MT/B) 42.86% (3/7) 7
31. Varga Ármin Gábor (Malév Kobrák) 40.63% (13/32) 9
32. Boldizsár Tamás (Budafok) 40% (10/25) 9
33. Molnár Zsombor (Malév Kobrák) 40% (4/10) 8
34. Csider Bálint (Budafok) 38.89% (7/18) 10
35. Simon Kornél (Budafok) 38.46% (5/13) 9
36. Camara Abdoulaye Oszkár (Kiss Lenke KA) 38.46% (5/13) 6
37. Sassupe Norbert (Újpest-MT/B) 36.36% (4/11) 4
38. Nagy Balázs (Újpest-MT/B) 36.36% (4/11) 4
39. Bíró Balázs (Malév Kobrák) 34.78% (8/23) 9
40. Szili Balázs Gábor (Budapest Basket) 33.33% (3/9) 5
41. Joób Ambrus (Budapest Basket) 33.33% (2/6) 5
42. Andrási Bálint (Újpest-MT/B) 33.33% (2/6) 5
43. Hegyi Gergő (Malév SC) 33.33% (2/6) 8
44. Kraller Máté (Malév SC) 33.33% (2/6) 6
45. Máté Gergely Dániel (Malév Kobrák) 31.58% (6/19) 8
46. Reich Marcell (Kiss Lenke KA) 29.63% (8/27) 6
47. Czibók Balázs (Kiss Lenke KA) 29.41% (5/17) 6
48. Orosz Balázs (Malév SC) 28.57% (2/7) 8
49. Varga Balázs (Gold Boys) 25% (3/12) 9
50. Áldási Pál Márton (Keresztúri SE) 25% (2/8) 7
51. Gudor István Bence (Újpest-MT/B) 25% (2/8) 5
52. Harsányi Bence (Malév Kobrák) 25% (2/8) 5
53. Horváth Domonkos (Gold Boys) 22.22% (8/36) 8
54. Papp Máté (Malév Kobrák) 20% (2/10) 8
55. Bíró Levente (Malév Kobrák) 17.65% (3/17) 9
56. Dobos András Regő (Gold Boys) 16.67% (1/6) 7
57. Szabó Bence (Újpest-MT/B) 16.67% (1/6) 8
58. Szilágyi Csaba (Gold Boys) 15.38% (2/13) 7
59. Hornyák Kristóf (Keresztúri SE) 12.5% (1/8) 4
60. Baranyai Zsombor (Malév Kobrák) 11.11% (1/9) 9
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu